Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Įrankiai.lt, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Įrankiai.lt

Atsiliepimai apie Įrankiai.lt, UAB

Verkter

Daugiau kaip 50000 įrankių pramonei ir namams!
Parašyk savo nuomonę apie Įrankiai.lt, UAB

Stalius 2021-02-23 18:11:55
Irankiai.lt yra analogas verktoy.no norvegijoje. Ir Norvegijoje tie irankiai net pigiau kainuoja! ir gerokai pigiau! Absurdas. Gal jus vezat i norge, mokat muita, tada is norges i lt ir vel mokat mokescius? :D
Labai dėkojame už komentarą. Esame puikiai susipažinę su konkurencine situacija Norvegijoje, kadangi patys ten turime dukterinę įmonę jau daugiau nei 6 metus ir gana sėkmingai prekiaujame per svetainę verkter.no. Kadangi asortimente turime daugiau nei 50000 prekių, normalu, kad kai kurių mūsų prekių kainos yra geriausios, o kai kurių - ne. Norvegijoje ir Lietuvoje tikrai būna didelių įrankių kainų skirtumų, bet galbūt dažniau Lietuvos naudai. Nors muitų Norvegijoje įrankiams nėra :). Apgailestaujame, kad jūsų ieškotos prekės kaina mūsų svetainėje jus nuvylė. Parašykite www.irankiai.lt/kontaktai skiltyje vienam iš nurodytų vadybininkų, jis pasiūlys analogišką prekę galbūt jums tinkama kaina.

Linkime sėkmės darbe ir tikimės, kad kažkuo jums padėsime!
Laba diena, Ina. Deja, nesame gavę jokio užsakymo jūsų e-paštu. Ar tikrai užsakėte įmonėje "Įrankiai.lt"? Jums nusiuntėme laišką, prašau susisiekite su mumis. Norėtume išsiaiškinti viską iki galo.
Reikia pasitempti
2020-01-29 11:06:06 IP 28mdnip8
Peikti nesinori, bet padėti pasitempti iki konkurentų visad yra prasmė. Ne karta pirkome, viskas gerai būdavo. Dabar nupirkome profesionalų Boch suktuką kuri tik įjungus matosi plika akimi kreiva ašis ir visas jis vibruoja, galvutė maskatuojasi. Sekančia dieną kreipėmės dėl pakeitimo ir čia prasidėjo, reikia siųsti į garantinį, nustatyti broką ir pan. Kliento laiko resursų švaistymas totalus. Galbūt išlepino Senukai su tikrai kokybišku problemų sprendimu, tokiu atveju prekė nenaudota Senukuose gali gražinti be jokių klausimų, net jei ji kokybiška. Kol kas pagalvočiau, ar geriu brangiau mokėti Senukuose, ar pigiau čia....Reziumė, klientas prarastas...
Ačiū Jums už greitą aptarnavimą.Prekė kokybiška.Linkėjimai iš Utenos :)
Įrankiai.lt, UAB
2019-05-03 13:44:05 IP 2fcokh4l
UAB "Aglera" 2019-05-03 11:32:53
Esu patenkintas konsultacijomis, užsakymo įvykdymo trukme, teikiama garantine priežiūra.
Dėkojame, Jums, už konstruktyvų ir nuoširdų atsiliepimą. Tikimės ir stengsimės Jūsų nenuvilti ir ateityje.
Pardavimų vadovas - Tomas
Justas 2019-04-24 08:52:10
Istorija: zmogus menesi laiko daro "reasearch'a" ir issirenka isilginio pjovimo stakles kurias nori isigyti cia ir dabar (~600Eur, suma nemaza..) tik nori apziureti komplektacija ir isitikinti kad gaus tai ko nori.

Realybe: viskas smagu ir faina einam i atrodo normalia parduotuve apziureti prekes nes panasu kad ji yra salone. Ateinam anksti ryte kad butu kuo maziau zmoniu ir "neparintum" per daug darbuotoju. Mandagiai klausi "ar turit preke?", is dvieju sedinciu darbuotoju siaip netaip sulauki atsakymo kad "lyg ir turim". Suglumes vel klausi tai "jei turit gal galima butu apziureti?", is nugara atsukusio veikejo sulauki atsakymo mat "nera cia vietos demonstruoti prekiu...", oho i nosi neprilis?

Isvada: Jei zmones tokie "pasikele" pardavimo metu, tai kokie pasikele jie bus jei tau kils problemu nusipirkus...

Pasiulymas: Nesinaudokit sios imones paslaugom nes jos darbuotojai neturi jokio noro padeti Jums.

P.S. Aciu uz sudina aptarnavima! :)
Apgailestaujame dėl šios tikrai nemalonios situacijos. Šis komentaras yra geras niuksas mums visiems ir esu tikras to užteks, kad visi stengtumėmes nebūti tokiais, kokiais mus čia apibūdinote. Situaciją aptarėme ir žinome, kad šiuo atveju aptarnavimas buvo netinkamas.

Tikrai negerantuojame, kad visiems įtiksime. Juk ir klientai yra skirtingų charakterių, ir mūsų darbuotojai skirtingai reaguoja į įvairias situacijas. Nenorime būti rafinuotais, dirbtinai šypsotis ar žadėti nerealių dalykų. Siekiame būti profesionaliais įrankių pardavėjais ir suteikti kokybišką servisą, padėti klientui spręsti visas problemas iškilusias ir garantiniu, ir pogarantiniu laikotarpiu. Žinome, kad tik tai gali garantuoti ilgalaikį klientų pasitikėjimą.

P.S. Aciu uz sudina aptarnavima! :)
Super parduotuve per viena diena preke buvo pristatyta maloniai bendrauja
Dėkoju už Jūsų atsakymą (Dėl pačio gaminio (juostinių staklių Makita LB1200F) kokybės - jį patikrino įgaliotas Makita servisas, mes neturime pagrindo abejoti jų kompetencija ir pateiktomis išvadomis.)Patikrino ir suremontavo, bet deja neviską, teko pabaikt patiems.Dėka Jūsų darbuotojo Giedriaus problemą išsprendėme.
Rimas 2017-10-13 10:35:10
63613 Pirktas juostinis pjūklas lb1200f atvežė greitai_ačiū.Surinkus paaiškėjo, kad daug broko.Į kokybišką nekeičia, pažadėjo suremontuot.Po begalės skambučių išsivežė.Po savaitės remonto (žadėjo 3, 4 dienas)grąžino dalinai suremontuotą.Nusivyliau.Perki įrankį sumoki didelius pinigus ir gauni brokuotą kinietišką daiktą

Dėkoju už Jūsų atsiliepimą. Dėl pačio gaminio (juostinių staklių Makita LB1200F) kokybės - jį patikrino įgaliotas Makita servisas, mes neturime pagrindo abejoti jų kompetencija ir pateiktomis išvadomis. Dėl gaminio kilmės šalies - taip, staklės pagamintos Kinijoje, Makita gamykloje, kur gaminama ir daugelis kitos Makita produkcijos, gaminti Kinijoje, natūralu, yra pigiau nei tarkim Japonijoje (iš kurios ir kilusi pati Makita firma). Bet kaip bebūtų - visoms Makita prekinio ženklo prekėms yra suteikiamos garantijos, prekėms galioja aukščiausi serviso standartai.

Mes paimsime šitas stakles atgal ir grąžinsime Jums pinigus - nenorime, kad jaustumėtės blogai, taip pat norime, kad Jūs ir ateityje būtumėte mūsų klientu.

Povilas Pukys
Pirkimų ir pardavimų direktorius
vaidas 2017-08-02 10:10:36
Nepatikima imone dar sausi pasjuos uzsisakiau kultivatoriu tai jau ir rugpjutis atejo o kultivatoriaus taip ir nera, nors kelis kart skambinau zadejo kad bus uz keliu dienu deja......niekada pasjuos nesikreipsiu.
Sveiki, Vaidai,

Labai nemalonu dėl Jums susidariusios situacijos, bet gal patikslinsite kokio gamintojo ir kokio modelio kultivatoriaus ieškojote? Mūsų sistemoje yra daug prekių (apie 28000 skirtingų pozicijų), tačiau visos prekės yra realiai patiekiamos ir jų po 8 mėnesius tikrai laukti nereikia. Ar tikrai prekės ieškojote būtent Įrankiai.lt UAB, o ne kokioje kitoje įmonėje? Lauksiu Jūsų komentaro el. paštu povilas@irankiai.lt

Povilas
Įrankiai.lt pirkimų ir pardavimų direktorius
Dėkoju už greitą pristatymą ir kokybišką prekę.
Pirkau pas jus tą vadinamą "jautį", esu labai patekintas tiek preke tiek pristatymu. Jei ko dar prireiks tikrai kreipsiuosi pas jus. Dėkoju už greitą pristatymą ir kokybišką prekę.
Labai malonu užsisakyti ir gauti iš jūsų E.P. kokybiškas prekes. Dar kartą ačiu!!!
Labai malonu užsisakyti ir gauti iš jūsų E.P. kokybiškas prekes. Ačiu !!!
Erika 2016-08-11 13:26:35
TAI NR.161149. PIRKTA 2016.06.07
Erika, labai apgailestauju, bet jūs pirkote tikrai ne iš mūsų. Mūsų sistemoje užsakymų numeriai yra penkiaženkliai ir prasideda skaičiumi "3". Sąskaitos numeris yra septynženklis ir prasideda "1". Peržiūrėjome ir birželio 7 dienos užsakymus. Tokio užsakymo nėra... Aš tikrai norėčiau jums padėti išspręsti jūsų problemą. Persiųskite man sąskaitą faktūrą e-paštu kestutis@verkter.com. Aš su jumis asmeniškai susisieksiu ir viską išsiaiškinsime.

Kęstutis D
Įrankiai.lt direktorius
Erika 2016-08-07 12:43:59
Pirkome zoliapjove Mokita.tik uzvesta skleidė idomius garsus.po 5 min ji sugedo.tepalai buvo ipilti. Dar papildomai buvome nusipirke tepalu.nuvezus i ju imone.jie pasake.kad nebuvo ipilta tepalo.kur tikrai netiesa.nes turime kelias zoliapjoves ir zinome kaip su jomis elgtis.pinigu negrazino.zoliapjove ir pinigai i siuksline.Taigi patys blogiausi atsiliepimai.Taip nesielgiama civilizuotoje valstybėje.
TAI NR.161149. PIRKTA 2016.06.07
Erika 2016-08-07 12:43:59
Erika, jūs greičiausiai supainiojote įmones. Pas mus tokio atvejo nebuvo ir negalėjo būti. Visas benzinines vejapjoves mes parduodame užpylę tepalo ir pabandę užvesti. Užpilame tepalo ir išbandome netgi tas benzinines vejapjoves, kurias siunčiame kurjeriu. Parašykite mums ar į rekvizitai.lt užsakymo numerį - norėtume išsiaiškinti šį atveją. Patikrinome - deja, jokia Erika liepos - rugpjūčio mėnesiais pas mus nieko nepirko:).
Ingrida 2015-10-27 14:00:11
Puikus aptarnavimas! Gera kaina! Vakar užsakiau diskinį pjūklą, o šiandien jau galiu darbuotis! Ačiū už tokį operatyvumą ir informavimą, kiekvienu etapu!
Ačiū už puikų komentarą! Moterys pas mus užsako gerokai rečiau nei vyrai. Dėl to dar maloniau iš jų gauti pagyrimą:).
Teko, pirkti vėjapjovę, atsiradus garantiniam gedimui, buvo duota pakaitinė.
Rekomenduoju, dirba profesionalai. Kainos ir kokybės garantija 100 procentinė. Sėkmės.
Gediminas 2015-05-15 19:48:54
Pirkau anksciau irankiu is sios svetaines ir lyg ir viskas buvo puiku. Bet kai pamaciau, kad kaikurios prekes kaina skiriasi trecdaliu, nuomone pasikeite. Pvz smuginis greztuvas irankiai lt. 850 lt, o senukuose tuo pat metu 570 lt. ir cia cia ne vienas toks atvejis. Kas liecia kaina nerekomenduoju, galite patys pasitikrinti.
Bandžiau išsiaiškinti, apie kurį smūginį gręžtuvą čia yra kalbama. Ieškojau pagal kainas. Tokio atvejo neradau... Pas Senius dauguma smūginių gręžtuvų yra mėgėjiški nuo 18 EUR iki 60 EUR. Manau, kad šiame segmente jie yra lyderiai. Bet smūginių gręžtuvų, kurių kainos daugiau kaip 150 EUR, jie turi iš viso 4 gręžtuvus, kai tuo tarpu „Įrankiai.lt“ - 14. Tarp šių 4 gręžtuvų yra 3 modeliai, kurie yra ir "Įrankiai.lt":

- Metabo gręžtuvas SBE 900 impuls, kurio kaina pas Senius 15 proc. mažesnė;
- Makita gręžtuvas HP2071FJ, kurio kaina pas mus mažesnė 10 procentų;
- Bosch GSB 780, kurio kaina pas mus mažesnė 10 procentų;

Šie gręžtuvai pas mus švelniai tariant nėra populiarūs, nes yra daug kitų puikiomis charakteristikomis ir kaina. Žinoma, kainos kiekvieną dieną kinta ir TOP pasiūlymai kinta taip pat. „Įrankiai.lt“ dirba siekdami, kad visi naujausi žinomiausių įrankių gamintojų pasiūlymai atsirastų pas mus greičiausiai. Kadangi mes turime e-parduotuves ne tik Lietuvoje, bet ir Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, lietuviams pasiūlome ir tose šalyse gamintojų vykdomų akcijų.

Kęstutis, „Įrankiai.lt“ direktorius
Pirkau iš Irankiai.lt ne vieną kartą tiek internetu tiek ir parduotuvėje Vilniuje. Visada gaudavau reikiamą informaciją ir konsultacijas. Esu tikrai patenkintas aptarnavimo kokybe.
Šaunuoliai! Sėkmės darbe
Šarūnas 2014-01-07 19:01:50
Įmonė parodė savo kompetencijos trūkumą, nesuprasdami savo siūlomos produkcijos asortimento, kainyno ir demonstruodami žemą klientų aptarnavimo lygį, sunku patikėti, kad tris kartus klausiant teisingo atsakymo negauni.
Nerekomenduoju.
Labai nemalonu, kad šiuo atveju klientas buvo aptarnautas netinkamai. Būtume dėkingi, jei Šarūnas elektroniniu paštu povilas@irankiai.lt arba telefonu 860409001 tiksliau informuotų apie šį atvejį. Atsilygintume jam už šią pagalbą.

Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų yra aptarnauti kokybiškai. Dėl to tikrai daug investuojame į klientų aptarnavimo technologijas bei konsultantų mokymus. Bet tobulėti tikrai yra kur ir tai darysime nuolat. Per 2012 ir 2013 metus pradėjo veikti analogiškos mūsų įmonių grupės elektroninės parduotuvės Švedijoje (verkter.se), Suomijoje (verkter.fi), Latvijoje (verkter.lv), Estijoje (verkter.ee). Kiekvieną mėnesį pardavimai auga visose šalyse, todėl galime teigti, kad klientai vertina mūsų sukurtą sistemą bei aptarnavimą.

UAB „Įrankiai.lt“ direktorius
Nerekomenduoju.

Stokker
Adresas: Islandijos pl. 5, LT-49179 Kaunas.
Veiklos sritys: įrankiai; didmeninė prekyba; hidraulika, pneumatika; mažmeninė prekyba; miško, sodo, vejos technika; pramonės įrengimai; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; žemės ūkio technika.
Didžiausias profesionalių įrankių tiekimo tinklas Baltijos šalyse. JCB statybiniai traktoriai, AMMANN grunto tankintojai, vibrovolai statybai ir kelių priežiūrai. Elektriniai įrankiai: oficialus Vokietijos įmonės METABO atstovas Baltijos šalyse. Pardavimas ir aptarnavimas Alyvos Oficialus Valvoline ir Lotos...
Master tools
Adresas: Taikos g. 69-7, LT-28165 Utena.
Veiklos sritys: įrankiai; miško, sodo, vejos technika; suvirinimas ir suvirinimo aparatai.
MASTER TOOLS Įrankiai ne tik profesionalams Įmonė „MASTER TOOLS“ įkurta 2010 metais. Pagrindinė „MASTER TOOLS“ veikla – mažmeninė ir didmeninė prekyba kokybiškais profesionaliais ir mėgėjiškais elektriniais, akumuliatoriniais, pneumatiniais, mechaniniais įrankiais, suvirinimo ir kita įranga, staklėmis, darbo saugos...
Scandex, UAB
Dažai, įrankiai, tvirtinimo detalės

Adresas: Pramonės pr. 46A, LT-50302 Kaunas.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; įrankiai; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos; tvirtinimo detalės, elementai.
Kaunas: užsakymai pateikiami elektroniniu paštu kaunas@scandex.lt arba scandex@scandex.lt kontaktinis telefonas užsakymams +370 612 22422 arba +370 37 338111 klientams prekes pateikiamos per sandėliavimo rampą adresu Pramonės pr. 46 Kaune arba siunčiamos per kurjerį (Skubių Siuntų Tarnybos UAB NĖGĖ įkainiais);...
Protecus
TYROLIT, HONEYWELL SAFETY PRODUCTS, ECEF, FESTOOL

Adresas: Partizanų g. 25, LT-49457 Kaunas.
Veiklos sritys: įrankiai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB „Protecus“ - tai nedidelė ir jauna komanda. Koncentruojamės abrazyvinių medžiagų, elektrinių įrankių, priedų/eksploatacinių medžiagų bei darbo saugos produktų prekyboje. Esame specializuoti ir orientuoti į metalo apdirbimo, pramonės, statybų sektorių. Dirbame lanksčiai, esame kompetentingi, nuolatos tobulinamės...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Vilniaus senamiestyje oficialiai pradėtos naujos "Lietuvos draudimo" būstinės statybos 02-26 14:21
Draudimo bendrovė "Lietuvos draudimas" penktadienį Vilniaus senamiestyje oficialiai pradėjo naujos būstinės statybas. Į jas investuojama 18,5 mln. Eur.
Rusijos kalėjimų tarnybos vadovas: A. Navalnas išsiųstas į pataisos koloniją
Rusijos kalėjimų tarnybos vadovas: A. Navalnas išsiųstas į pataisos koloniją 02-26 13:25
Garsiausias Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas, anksčiau šį mėnesį nuteistas pustrečių metų kalėti už jam nustatyto bandomojo laikotarpio pažeidimą, buvo išsiųstas atlikti bausmės į pataisos...
V. Ušackas "Avia Solutions Group" investicijų blokavimą vadina "raganų medžiokle" 02-26 13:00
Versliniko Gedimino Žiemelio vadovaujama aviacijos verslo grupė tvirtina nusivylusi vyriausybinės komisijos sprendimu blokuoti jos investicijas Vilniaus oro uoste dėl galimos grėsmės nacionaliniam...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Hasbro 91,84 +1,02%
Oracle 65,30 +0,93%