Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę IP Grupė, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę IP Grupė, MB

Atsiliepimai apie IP Grupė, MB

Išregistruotas: Likviduotas bankrutavus.
Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie IP Grupė, MB

Gintare 2019-12-30 18:08:51
pradzioje man vis sakydavo, kad negauna mano uzklausos, anyway. Paskui kazkaip ta uzklausa atsirado ir pagaliau po 2 savaiciu su manimi susisieke. Paskyre susitikimo laika...stoviu prie ofiso ir skambutis: atsiprasome, bet negalime snd jusu priimti...likus 15 min iki susitikimo man tai pranesa...einame toliau: susitikimo metu pasakoja, kokie puikus ir ismanus specialistai dirba...kaip puikiai jie ismano mano tema itp itd., ir pabaigia pokalbi, kad zinote:, , jusu darbas 7 tikrai bus ivertintas", wou kaip malonu, sumokejus tokius pinigus. Einame toliau - atsiuncia laiska, kokia bus kaina ir kiek turiu sumoketi avanso, as atrasau, kad man viskas tinka, bet tikrai lauksiu aukstos kokybes darbo padaryto pagal reikalavimus itp itd, zinote koks man buvo atsakymas: TYLA, ORGANIZACIJA IS DIDZIOSIOS RAIDES PAPRASCIAUSIAI DINGO IR TIEK. pinigai išmesti kaip į balą.... 860577352 konsultacijos.pagalba@gmail.com +37068507671 info@writeworks.lt www.writeworks.lt profdarbai@gmail.com www.WriteWorks.lt, academic.mokslo@gmail.com, nebrangus.rasto.darbai.jums@gmail.com 860763626 visudarburasymas@gmail.com 860773619 info@greitasvertimas.lt +37064553016 https://greitasvertimas.lt/kursiniu-darbu-rasymas/ braizyba.skaiciavimai@gmail.com (8- 680) 92693 868092693 kurybinepagalba@gmail.com studentams1980@gmail.com rastodarbai987@gmail.com Konkretusprojektas@gmail.com KOREPETICIJOS@GMAIL.COM mokslo.darbai0505@gmail.com susisiekimas@yahoo.com 863144175 studentams.rastodarbai@gmail.com vioign@gmail.com Autentiskumas@gmail.com
Tel. nr.: 8-679-81531
b.c.mcerero@gmail.com
+37060896403
rastodarbai04@gmail.com
+37060112189 itp itd
Labai idomus pastebejimas - kažkam tikriausiai labai trūksta klientų ir bando apšmeižti visus. Ir visi tie patys kontaktai visuose imanomuose saituose - deja tai labai prasilenkia su logika ir niekaip negali tai būti įmanoma.
Kaip bebutu gaila matau ir savo el pašta, o realiai neigiamu atsiliepimi neturiu:/
Gal zinot kas nors atsiliepimus apie mokslija@gmail.com ?
Nepatikima įmonė. Gavau visišką plagiata, net nesivargino perfrazuoti, jie turi daug el. pastu ir skelbiasi labai aktyviai keičiant kontaktus, dali jų žinau. studijos.studijos@yahoo.com meridianaa@gmail.com rastodarbai@yahoo.com.Tel 860818816 darbai.darbai@yahoo.com studentams1980@gmail.com tel. (8- 680) 92693 el. paštas: braizyba.skaiciavimai@gmail.com consulting.students2017@gmail.com mokslomrunidarbai@gmail.com +37068365609 mokslai.mokslai@yahoo.com darbaidarbeliai70@gmail.com rastodarbai987@gmail.com plagiato platintojai ir daugiau jokios kompetencijos
Giedrius 2020-01-07 15:34:58
Dar atradau kelis jų kontaktus. Tai www.nedaryk.lt ir bakalauro.lt tai tie patys s*****i, a*******i. Yra MB Geradarys, čia vienas iš jų oficialios registracijos vardų. Pasikatosiu: jie apgaudinėja ir darbuotojus, ir studentus, pavagia darbus ir juos parduoda kelis kartus studentams. Kad prisirinktų visokių darbų, turėtų bazę, jie susikūrė www.plag.lt sistemą, į kurią studentai ir netgi naivesni dėstytojai kelia darbus, o paskui tie darbai pasisavinami.
studiju.rastas@gmail.com,
mokslija@gmail.com,
nerito.mokslas@gmail.com,
gebrita31@gmail.com,
euka24@gmail.com,
desimtukas@yahoo.com
Sveiki, Giedriau, deja melagingai platinate informacija, el. adresatas euka24@gmail.com niekada nepriklause, nepriklauso ir nepriklausys jokiai MB Geradarys. Prasau neskleiskite melagingos informacijos ir neklaidinkinte zmoniu. Del plag.lt sistemos visokiu gandu teko girdeti, bet ju oficialus puslapis ir imone kiek teko dometis yra UAB ACVK. Taciau nepatvirtintu duomenu nepatarciau skleisti, nes imone gali paduoti jus i teisma. Juolab jau viena adresata jau melagingai apkaltinot euka24@gmail.com. Prasau neskleisti ir istrinti melaginga informacija ir neklaidinti zmoniu. Dekoju!
rasau.lt tai jų klonas saugokites ''ši kontora'' turi dar ir kitą puslapį, kuris vadinasi academic help https://academichelp.org/lt/lt/ ir toliau ieško patiklių vykdytojų, o taip pat ''lupa'' pinigus iš klientų už prastos kokybės darbus.
studiju.rastas@gmail.com,
mokslija@gmail.com,
nerito.mokslas@gmail.com,
gebrita31@gmail.com,
euka24@gmail.com,
desimtukas@yahoo.com
Ši ''kontora'' iš tikrųjų yra tiesiog apgavikų kontora. Galiu tik pritarti Julios paliktam komentarui. Matyti, kad yra ir daugiau apgautų vykdytojų, todėl reikia viešinti, kad kaip įmanoma daugiau žmonių, tiek klientų, tiek ir pačių rašymo konsultantų, rašytojų ''neužkibtų'' ir nesusiviliotų gerai užsidirbti, o klientai gautų kokybiškas paslaugas.Teko susidurti su šia kontora, gaila, tačiau pasidžiaugti gera patirtimi, kaip vykdytojai, neteko. Pačioje pradžioje man buvo sumokėta už atliktus darbus (nors netgi atėjus pirmajam atsiskaitymo terminui, teko pačiai teirautis kodėl vis dar neatsiskaityta). Tik tuomet buvo pervesti pinigai, bet manau taip buvo daroma, tik todėl, kad vykdytojas patikėtų, jog jis gaus atlygį, priešingu atveju, vykdytojai nebūtų dirbę, nes nemokami pinigai už atliktus darbus. Vėliau jau jokie pinigai nebuvo mokami. Pasiteiravus kada bus atsiskaitoma, buvo tik vilkinama viskas, nurodoma, kad artimiausiu metu. Taip kad paprasčiausiai buvau apgauta. Jų faikai:
studiju@gmail.com
+37060896403
rastodarbai04@gmail.com
+37060112189 itp itd
SUPER ŠAUNI KOMANDA RASAU.LT
Rasiau keleta darbu su rasau.lt komanda, itin kompetetingi rasytojai, administratore is darbu gavau po 9 (devynetukus).
Jeigu kyla bedos del visos sumos apmokejimo, galima tartis ir dalimis, visada noriai galima bendradarbiauti, pamirsau pamineti kodel is viso sugalvojau ieskoti rasytoju, nes buvo likusios paskutinios dienos iki baigiamojo ir bakalauro darbu pristatymo, tai net ir per palyginus trumpa laika parase tikrai kokybiskus darbus, zodziu mano nuomone ir isvada svarbiausia bendrauti su RASAU.lt komanda ir kiekvienas zmogus gali pasiekti sau norinu tikslu, bei kainis konkurencingos, aciu jiems dar karta ir sekmes
Rasau.lt projektų vadybininkė
2017-04-07 09:44:26 IP 66hokfvm
Laba diena, Pauliau. Jums buvo išsamiai paaiškintos bendradarbiavimo taisyklės. Dėl rekvizitų nesutapimo, taip pat Jums buvo paaiškinta, kad konkrečiai rašau.lt projektas yra parduotas kitai įmonei ir jis nebepriklauso IP Grupė, MB. Dėl pastabos apie nepakeistus rekvizitus tinklapyje, dėkojame. Klaidą ištaisysime.
Paulius 2017-03-28 11:56:03
Būkite labai atsargūs. Įmonė kelianti abejones dėl veiklos sąžiningumo. reikalauja iš karto visos sumos, nenori prisiimti jokios atsakomybės, vengia sudaryti sutartis ir išrašyti sąskaitas. Įmonės rekvizitai neatitinka nurodytų tinklalapyje ir užsakyme. Tinklalapyje nurodoma IP Grupė, MB. Gautame užsakyme, pagal kurį reikia apmokėti už paslaugas : MOSDEL LP Bath str. 272, Glasgow, Scotland, UK Reg. no.: SL29496. Norėdamas apsidrausti pasiūliau kompromisą - apmokėti dalimis, nesutiko argumentuodami, kad yra labai daug nesąžiningų klientų. Bet reikėtų atsižvelgti, kad yra dar daugiau nesąžiningų pardavėju. Kainos labai didelės, o garantijų jokių. Tik sąlygų statymai ir pasiteisinimai dėl nesąžiningų klientų.
Gerbiamas Pauliau, dirbu toje įmonėje rašytoja ir tikrai galiu garantuoti, kad įmonė yra ypatingai sąžininga ir patikima
Rasau.lt komanda pagelbejo man rasant bakalaurini darba, gavau puiku ivertinima 8! :) aciu uz profesionaluma ir greita pagalba kurios labai prireike :) Rekomenduoju1
Niekam tikusi imone, nemoka rasyti darbu...Pinigus ima kosminius, o darbas juodrascio vertes... Kai nusiunti darba taisymui, tai laiko darba savaitem, o paklausus kada gausi pataisyta darba, atkerta, kad savaitgali jie ilsisi, jiems sventes ar pan. Zodziu sumokejau kosmosa, o darbo gintis vistiek neleido, nes jis s.... vertes.... Saugokites tokiu " profesionalu"!!!!!!!!!
inga 2016-12-12 08:55:11
Kreipiausi su prasymu parasyti 7-8 psl.literaturos analize (prasymas - nauji saltiniai, jokiu vadoveliu, o moksliniai atraipsniai) Gavau 6 psl. triju vadoveliu medziagos aprasymo, vienu neaiskiu skaidriu ir dvieju moks. straipsniu darbeli. Taisyti neketina, nes nepateikiau rekomenduojamos literaturos :))) ir parasiau per velai
Sveiki, Inga,

Atsako Jums rasau.lt Gal galite patikslinti kada kreipėtės? Mes nerandame nei tokios užklausos, nei atlikto darbo. Ar tikrai kreipėtės į mus?
Laba diena, Gerb. Pauliau, į Jūsų komentarą atsako Rasau.lt projekto vadovė Eglė.
Nemalonu skaityti tokį atsiliepimą apie įmonę, kai Jūsų pareiškimas visų pirma yra melagingas, visų antra žalingas įmonei ir trečia - pats sau prieštaraujantis bei stokojantis logikos.
Panagrinėkime - visų pirma ar įtikinamai skamba toks Jūsų atkaklus noras bendrauti būtent su mūsų komanda, jei net 2 savaites tariamai laukėte kol sureaguosime į Jūsų užklausą, vėliau susitarę susitikti biure atšaukėme susitikimą. O noras bendradarbiauti ir toliau išliko?
Visų antra - teigiate, jog į susitikimą nepatekote, o vėliau rašote jog tame susitikime dalyvavote? Kur logika?
Trečia, tariamame susitikime aptariame sąlygas, na o kainas siunčiame laišku?
Mūsų bendravimas su klientu visuomet yra įforminamas teisine sutartimi, kur aiškiai išdėstyti visi įsipareigojimai, apsauga klientui ir įmonės rekvizitai. Tai kur gi Gerb. Pauliau mes galėjome dingti, jei buvote atvykęs į mūsų biurą aptarti sąlygų? Nes mūsų visa komanda kaip sėdėjo biure, esančiame Ateities g. 10-501, Vilniuje, taip ir sėdi iki šiol.
Gerbiamasis, peršasi nuomonė apie šmeižtą, kas gali patraukti baudžiamojon atsakomybėn : 154 straipsnis. Šmeižimas. "2. Tas, kas šmeižė asmenį, neva šis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, arba per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų."

Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Simple Finance
Autolizingas, išperkamoji nuoma, NT paskolos

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - paskolos su nekilnojamojo turto, automobilio įkeitimu. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA (AUTOLIZINGAS) Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių rezervavimo sistema Baltictours.com, lėktuvo bilietų rezervavimo sistemos Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
"Techmadai" – 5.000 Eur bauda
"Techmadai" – 5.000 Eur bauda 02-17 19:26
Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo įrangos prekybos bendrovė "Techmada" nubausta už nepristatytas prekes. Vartotojų teisių apsaugos tarnyba pranešė įmonei skyrusi 5.000 Eur baudą.
Dėl parafino Lietuvos pajūryje – nota Rusijai
Dėl parafino Lietuvos pajūryje – nota Rusijai 02-17 19:25
Lietuvos diplomatai pirmadienį įteikė notą Rusijai dėl sausio pabaigoje Kuršių nerijoje rasto parafino.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Moody's 277,83 +1,86%
IBM 150,70 -2,34%