Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę IP Grupė, MB

Atsiliepimai apie IP Grupė, MB

Išregistruotas: Likviduotas bankrutavus.
Parašyk savo nuomonę apie IP Grupė, MB

Alvydas 2020-01-17 19:43:11
Nepatikima įmonė. Gavau visišką plagiata, net nesivargino perfrazuoti, jie turi daug el. pastu ir skelbiasi labai aktyviai keičiant kontaktus, dali jų žinau. studijos.studijos@yahoo.com meridianaa@gmail.com rastodarbai@yahoo.com.Tel 860818816 darbai.darbai@yahoo.com studentams1980@gmail.com tel. (8- 680) 92693 el. paštas: braizyba.skaiciavimai@gmail.com consulting.students2017@gmail.com mokslomrunidarbai@gmail.com +37068365609 mokslai.mokslai@yahoo.com darbaidarbeliai70@gmail.com rastodarbai987@gmail.com plagiato platintojai ir daugiau jokios kompetencijos
Alvydai, rastodarbai987@gmail.com niekada nepriklausė ir nepriklauso jokiai įmonei, tad nevykdykite savo "purvino marketingo" šmeiždami visus iš eilės mokslo darbų konsultantus. Beje, joks Alvydas niekada nėra kreipęsis šiuo el. paštu. Gėdos, aišku, neturite, tačiau bent nelaikykite kitų kvailiais.
Prie neegzistuojančios įmonės per google yra suindeksuoti visi mokslo darbų konsultantai. Įvedus bet kurio konsultanto numerį arba emeilą, išmetą šį postą. Taip elgiasi pasamdyti šmeižikai-influenceriai, kuriuos papirko studentų atstovybės. Tokių rašinėjimų tikslas yra diskredituoti mokslo darbų konsultantus, iškreipti visuomenės nuomonę apie juos, destabilizuoti konsultavimo paslaugų rinką. Šitie skundų rašinėtojai, kurie šmeižia mokslo darbų konsultantus samdomais šmeižikais dirba jau keletą metų, tačiau pastaruosius metus, konkrečiau nuo 2019-12-19 jų nusikalstama veika tapo itin aktyvi.
Galbūt įmonė IP grupė, MB ir likviduota dėl bankrutavimo, tačiau, , rašau.lt" ir toliau ne (teisėtai) vykdo savo veiklą. Pirkau iš jų baigiamąjį bakalauro darbą pavasarį, kad galėčiau baigti šią vasarą universitetą, jie tikrai žinojo, kad rašo baigiamąjį darbą ir kad pristatysiu jį savo vardu. Rezultatas: Plagiatas 70%, nebeatrašoma į žinutes, pinigų susigražinti neįmanoma. Tikslo meluoti neturiu, pasitikėti nerekomenduoju.
Labai džiaugiuosi rasau.lt komandos profesionalumu. Nežinojau nuo ko pradėti, tad kreipiausi į juos. Pakonsultavo, padėjo susidėlioti darbo planą. Turėjau į ką kreiptis kilus klausimams ar užstrigus. Ir štai jau turiu diplomą. Didelis dėkui!
Melagingas skundas. MB IP Grupė tiek žmonių nerpriklauso. Yra surašyti atsitiktine tvarka visi mokslo darbų konsultantai, kurie randami pagal skelbimus, o kai kurie kontaktai - apskritai išgalvoti. Čia taip "influencina" akademinės etikos tarnybos bei studentų sąjungos pasamdytos "nuomonės formuotojos" iš visokių žemo lygio piaro įmonėlių (FRC media, Ugdymo komunikacija) bei mažai darbo turinčių žurnalų Tapati, 60+ nevykėlės "žurnalistės". Tokių rašinėjimų tikslas yra atgrasyti studentus kreiptis į mokslo darbų konsultantus. taip pat "influencerės" skambinėja ir rašinėja pagal skelbimus paslaugos.lt mokslo darbų konsultantams ir bando "formuoti nuomonę" apie tokių paslaugų pigumą, kai iš tiesų tokios paslaugos kainuoja tūkstančius. Štai paskambina ir siūlo tokią kainą, kuri yra ŠIMTERIOPAI mažesnė už realią. be to, tokių agentūrėlių atstovai bando rinkti informaciją apie konsultantus, nes tai yra viena iš jiems pateiktų užduočių. jie turi parašyti ataskaitą: kiek "nuomonių suformavo", kiek skambučių padarė mokslo darb konsultantams, kiek užklausų išsiuntė, kokią informaciją surinko. Už tokį "influencinimą" jiems moka labai nedaug, dažniausiai iš kokios nors šėryklos užsako beišeinančio iš galiojimo maisto. kai kurios "influencerės" šia "nuomonių formavimo" veikla užsiima visiškai savanoriškai. pavyzdžiui, iš žurnalo Tapati ir iš tikėjimo žodžio už melagingų skundų rašinėjimą iš užsakovų neima nei cento. Tokie žmonės, kaip šie influenceriai, rašinėjantys melagingus skundus, yra labai pavojingi. Jie yra grėsmė visuomenei ir valstybei, nes nori įvesti lygiavą: uždrausti korepetitorius, uždrausti mokamus būrelius, konsultacijas ir, galbūt, net knygas pirkti uždraus - kad tik kas nors papildomai nepasimokytų, neįgytų pranašumo prieš kitus. Čia jau ne tik socializmu, bet ir komunizmu pakvimpa. Atkreipkite dėmesį - didžiąją visų skundų dalį sudaro melagingi skundai prieš mokslo darbų konsultantus. Dėl šios priežasties antrą kartą buvo priverstas užsidaryti puslapis www.skundailt.com (pirmą kartą buvo uždarytas dėl kitų priežasčių).
KRISTINA 2020-05-02 17:03:29
Sveiki. Gal kas dirbote su dr.moksla@gmail.com?
Nepasitikėkit, gavau 96% plagiatą ir dingo su visais pinigais. :D
Sveiki. Gal kas dirbote su dr.moksla@gmail.com?
Alvydas 2020-01-17 19:43:11
Galite pateikti šių asmenų pavardes?
Laura 2020-04-06 07:53:42
Ponas Juliau,
Labai nustebinote su savo melagingu komentaru deja, su Jumis neesu dirbusi (žinau savo klientus), o mane šmeižiate??? Ar ne per drąsu tokią ne tiesą skleisti viešai???

Labai gaila, kad NEAIŠKU KAM (deja, šio asmens nepažįstu ir neesu dirbusi su juo) ir dėl kokių priežasčių taip šmeižia. Dėka kito užsakovo sužinojau, kad turiu labai neigiamą atsiliepimą, kas mane stipriai nustebino. Keisčiausia tai, kad komentaras įrašytas balandžio 1 (gal taip norėta pajuokauti), tačiau ką noriu pasakyti: kad turiu klientus su kuriais senai dirbu (daugiau kaip mėnėsis ar pusantro su darbais, tad puikiai žinau su kuo dirbu :D), tad dėja su tokiu JULIUMI neteko bendrauti nei šiuo metu, nei ankščiau nei kažkada.., labai gaila, bet Jums nepavyks P. Juliau (pasikartosiu - nežinau dėl kokių priežasčių, gal visgi Jums kokių klientų trūksta ar kaip???) lengva ranka rašyti.

Sulaukusi tokių atsiliepimų, kurie nepagrindžia tiesos - bus imtasi atitinkamų priemonių.
Ir prie to pačio: būtų malonu, kad savo melagingą informaciją ištrintumėte.
Julius 2020-04-01 10:52:21
KOREPETICIJOS@GMAIL.COM APGAVIKAS, NIEKAS NEPRASIDĖKIT. PAIIMA PINIGUS IR DINGSTA.
Ponas Juliau,

Gal yra kas naudojosi korepeticijos@gmail.com?
Gal kas naudojosi KOREPETICIJOS@gmail.com paslaugomis? Ar žinote kokie atsiliepimai?
Labai idomus pastebejimas - kažkam tikriausiai labai trūksta klientų ir bando apšmeižti visus. Ir visi tie patys kontaktai visuose imanomuose saituose - deja tai labai prasilenkia su logika ir niekaip negali tai būti įmanoma.
Kaip bebutu gaila matau ir savo el pašta, o realiai neigiamu atsiliepimi neturiu:/
Gal zinot kas nors atsiliepimus apie mokslija@gmail.com ?
Giedrius 2020-01-07 15:34:58
Dar atradau kelis jų kontaktus. Tai www.nedaryk.lt ir bakalauro.lt tai tie patys s*****i, a*******i. Yra MB Geradarys, čia vienas iš jų oficialios registracijos vardų. Pasikatosiu: jie apgaudinėja ir darbuotojus, ir studentus, pavagia darbus ir juos parduoda kelis kartus studentams. Kad prisirinktų visokių darbų, turėtų bazę, jie susikūrė www.plag.lt sistemą, į kurią studentai ir netgi naivesni dėstytojai kelia darbus, o paskui tie darbai pasisavinami.
studiju.rastas@gmail.com,
mokslija@gmail.com,
nerito.mokslas@gmail.com,
gebrita31@gmail.com,
euka24@gmail.com,
desimtukas@yahoo.com
Sveiki, Giedriau, deja melagingai platinate informacija, el. adresatas euka24@gmail.com niekada nepriklause, nepriklauso ir nepriklausys jokiai MB Geradarys. Prasau neskleiskite melagingos informacijos ir neklaidinkinte zmoniu. Del plag.lt sistemos visokiu gandu teko girdeti, bet ju oficialus puslapis ir imone kiek teko dometis yra UAB ACVK. Taciau nepatvirtintu duomenu nepatarciau skleisti, nes imone gali paduoti jus i teisma. Juolab jau viena adresata jau melagingai apkaltinot euka24@gmail.com. Prasau neskleisti ir istrinti melaginga informacija ir neklaidinti zmoniu. Dekoju!
rasau.lt tai jų klonas saugokites ''ši kontora'' turi dar ir kitą puslapį, kuris vadinasi academic help https://academichelp.org/lt/lt/ ir toliau ieško patiklių vykdytojų, o taip pat ''lupa'' pinigus iš klientų už prastos kokybės darbus.
studiju.rastas@gmail.com,
mokslija@gmail.com,
nerito.mokslas@gmail.com,
gebrita31@gmail.com,
euka24@gmail.com,
desimtukas@yahoo.com
SUPER ŠAUNI KOMANDA RASAU.LT
Rasiau keleta darbu su rasau.lt komanda, itin kompetetingi rasytojai, administratore is darbu gavau po 9 (devynetukus).
Jeigu kyla bedos del visos sumos apmokejimo, galima tartis ir dalimis, visada noriai galima bendradarbiauti, pamirsau pamineti kodel is viso sugalvojau ieskoti rasytoju, nes buvo likusios paskutinios dienos iki baigiamojo ir bakalauro darbu pristatymo, tai net ir per palyginus trumpa laika parase tikrai kokybiskus darbus, zodziu mano nuomone ir isvada svarbiausia bendrauti su RASAU.lt komanda ir kiekvienas zmogus gali pasiekti sau norinu tikslu, bei kainis konkurencingos, aciu jiems dar karta ir sekmes
Rasau.lt projektų vadybininkė
2017-04-07 09:44:26 IP 66hokfvm
Laba diena, Pauliau. Jums buvo išsamiai paaiškintos bendradarbiavimo taisyklės. Dėl rekvizitų nesutapimo, taip pat Jums buvo paaiškinta, kad konkrečiai rašau.lt projektas yra parduotas kitai įmonei ir jis nebepriklauso IP Grupė, MB. Dėl pastabos apie nepakeistus rekvizitus tinklapyje, dėkojame. Klaidą ištaisysime.
Paulius 2017-03-28 11:56:03
Būkite labai atsargūs. Įmonė kelianti abejones dėl veiklos sąžiningumo. reikalauja iš karto visos sumos, nenori prisiimti jokios atsakomybės, vengia sudaryti sutartis ir išrašyti sąskaitas. Įmonės rekvizitai neatitinka nurodytų tinklalapyje ir užsakyme. Tinklalapyje nurodoma IP Grupė, MB. Gautame užsakyme, pagal kurį reikia apmokėti už paslaugas : MOSDEL LP Bath str. 272, Glasgow, Scotland, UK Reg. no.: SL29496. Norėdamas apsidrausti pasiūliau kompromisą - apmokėti dalimis, nesutiko argumentuodami, kad yra labai daug nesąžiningų klientų. Bet reikėtų atsižvelgti, kad yra dar daugiau nesąžiningų pardavėju. Kainos labai didelės, o garantijų jokių. Tik sąlygų statymai ir pasiteisinimai dėl nesąžiningų klientų.
Gerbiamas Pauliau, dirbu toje įmonėje rašytoja ir tikrai galiu garantuoti, kad įmonė yra ypatingai sąžininga ir patikima
Rasau.lt komanda pagelbejo man rasant bakalaurini darba, gavau puiku ivertinima 8! :) aciu uz profesionaluma ir greita pagalba kurios labai prireike :) Rekomenduoju1
Niekam tikusi imone, nemoka rasyti darbu...Pinigus ima kosminius, o darbas juodrascio vertes... Kai nusiunti darba taisymui, tai laiko darba savaitem, o paklausus kada gausi pataisyta darba, atkerta, kad savaitgali jie ilsisi, jiems sventes ar pan. Zodziu sumokejau kosmosa, o darbo gintis vistiek neleido, nes jis s.... vertes.... Saugokites tokiu " profesionalu"!!!!!!!!!
inga 2016-12-12 08:55:11
Kreipiausi su prasymu parasyti 7-8 psl.literaturos analize (prasymas - nauji saltiniai, jokiu vadoveliu, o moksliniai atraipsniai) Gavau 6 psl. triju vadoveliu medziagos aprasymo, vienu neaiskiu skaidriu ir dvieju moks. straipsniu darbeli. Taisyti neketina, nes nepateikiau rekomenduojamos literaturos :))) ir parasiau per velai
Sveiki, Inga,

Atsako Jums rasau.lt Gal galite patikslinti kada kreipėtės? Mes nerandame nei tokios užklausos, nei atlikto darbo. Ar tikrai kreipėtės į mus?
Laba diena, Gerb. Pauliau, į Jūsų komentarą atsako Rasau.lt projekto vadovė Eglė.
Nemalonu skaityti tokį atsiliepimą apie įmonę, kai Jūsų pareiškimas visų pirma yra melagingas, visų antra žalingas įmonei ir trečia - pats sau prieštaraujantis bei stokojantis logikos.
Panagrinėkime - visų pirma ar įtikinamai skamba toks Jūsų atkaklus noras bendrauti būtent su mūsų komanda, jei net 2 savaites tariamai laukėte kol sureaguosime į Jūsų užklausą, vėliau susitarę susitikti biure atšaukėme susitikimą. O noras bendradarbiauti ir toliau išliko?
Visų antra - teigiate, jog į susitikimą nepatekote, o vėliau rašote jog tame susitikime dalyvavote? Kur logika?
Trečia, tariamame susitikime aptariame sąlygas, na o kainas siunčiame laišku?
Mūsų bendravimas su klientu visuomet yra įforminamas teisine sutartimi, kur aiškiai išdėstyti visi įsipareigojimai, apsauga klientui ir įmonės rekvizitai. Tai kur gi Gerb. Pauliau mes galėjome dingti, jei buvote atvykęs į mūsų biurą aptarti sąlygų? Nes mūsų visa komanda kaip sėdėjo biure, esančiame Ateities g. 10-501, Vilniuje, taip ir sėdi iki šiol.
Gerbiamasis, peršasi nuomonė apie šmeižtą, kas gali patraukti baudžiamojon atsakomybėn : 154 straipsnis. Šmeižimas. "2. Tas, kas šmeižė asmenį, neva šis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, arba per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų."
pradzioje man vis sakydavo, kad negauna mano uzklausos, anyway. Paskui kazkaip ta uzklausa atsirado ir pagaliau po 2 savaiciu su manimi susisieke. Paskyre susitikimo laika...stoviu prie ofiso ir skambutis: atsiprasome, bet negalime snd jusu priimti...likus 15 min iki susitikimo man tai pranesa...einame toliau: susitikimo metu pasakoja, kokie puikus ir ismanus specialistai dirba...kaip puikiai jie ismano mano tema itp itd., ir pabaigia pokalbi, kad zinote:, , jusu darbas 7 tikrai bus ivertintas", wou kaip malonu, sumokejus tokius pinigus. Einame toliau - atsiuncia laiska, kokia bus kaina ir kiek turiu sumoketi avanso, as atrasau, kad man viskas tinka, bet tikrai lauksiu aukstos kokybes darbo padaryto pagal reikalavimus itp itd, zinote koks man buvo atsakymas: TYLA, ORGANIZACIJA IS DIDZIOSIOS RAIDES PAPRASCIAUSIAI DINGO IR TIEK. pinigai išmesti kaip į balą....

Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Mažeika ir partneriai
Verslo valdymo partneriai

Adresas: Olimpiečių g. 1-49, LT-09235 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos.
Esame efektyvios vadybos ir pokyčių įgyvendinimo profesionalai, turintys didesnę nei 10 metų vadovavimo tarptautinėms ir vietinio kapitalo skirtingų veiklų įmonėms bei jų padaliniams. Mūsų komandos tikslas – dirbant kartu su įmonių savininkais, vadovais išspręsti pačius sudėtingiausius verslo valdymo klausimus ir...
Noviti
Sąžininga verslo paskola - skolinkitės drąsiai

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Pasirašius verslo paskolos sutartį, pinigus gausite per 1 darbo dieną. Yra galimybė pasinaudoti INVEGOS palūkanų kompensavimo priemone ir susigrąžinti iki 95% sumokėtų palūkanų. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Domus-Optima
Turto ir verslo vertinimas

Adresas: A. Jakšto g. 8, LT-01105 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; turto vertinimas.
TURTO VERTINIMAS KAUNO, VILNIAUS IR KLAIPĖDOS APSKRITYSE Nekilnojamojo, kilnojamojo turto vertinimas, pardavimas. Nekilnojamojo turto ekspertizė. Verslo vertinimas. Nekilnojamojo turto vertinimas: Buto vertinimas Namo, kotedžo, sodybos vertinimas Žemės sklypo vertinimas Nebaigtos statybos objektų vertinimas...

Bagdado tarptautinis oro uostas patyrė ataką
Bagdado tarptautinis oro uostas patyrė ataką 01-23 13:52
Bagdado tarptautinis oro uostas naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo atakuotas trimis sviediniais, pranešė Turkijos valstybinė Anatolijos naujienų agentūra, remdamasi Irako gynybos ministerijos...
Per pandemiją m. parašo ir "Smart-ID" naudojimas išaugo 50%
Per pandemiją m. parašo ir "Smart-ID" naudojimas išaugo 50% 01-23 13:34
Operacijų internete, kurios atliktos patvirtinant mobiliuoju parašu ar asmens tapatybės patvirtinimo programėle "Smart-ID", pernai Lietuvoje atlikta beveik 360 mln. Tai 50% daugiau nei 2019 m...
Ministerija: "AstraZeneca" Lietuvai pirmąjį ketvirtį tieks tik penktadalį žadėtų vakcinų 01-23 12:27
Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi farmacijos bendrovė "AstraZeneca" Lietuvai pirmąjį šių metų ketvirtį patieks tik penktadalį žadėtų, teigia sveikatos apsaugos ministro atstovė spaudai Aistė Šuksta.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Walmart 146,33 +1,02%
IBM 118,61 -9,91%