VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Inžinerijos slėnis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Inžinerijos slėnis, UAB

Atsiliepimai apie Inžinerijos slėnis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Inžinerijos slėnis, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Sveiki, labai ilgai svarstėme su vyru kokia įmonė pasirinkti. Kodel pasirinkome Inžinerijos slėni? Nes iš visu įmonių kur mes skambiname vienintelis vadybininkas Antanas tiek daug suteikia informacijos ir kas labiausiai mums su vyru patiko kad turėjome galimybe nuvažiuoti pas ju klientus ir paziureti gyvai kaip buvo sumontuota dujų šildymo sistema. Šiaip niekada nerašau atsiliepimus čia mano pirmas atsiliepimas ir džiaugsiuosi kad jis yra geras!!!! Nes visokiu yra įmonių ir teko bendrauti ir jautęs kad tave iš visu pusių bando apgauti......Kas dar man patiko tai kad pasake dėl kokiu priežasčių gali padidėti dujų sąnaudos. Na tikrai šia įmonė suteikia daug informacijos, praėjo 3 mėnesiai kaip ir žadėjome jums parašėme. Ačiū jums už gera darbą. Mūsų šeima jus rekomenduoja!!!!!!
Atsakyti
Komentarai 2018-05-09 09:13:11
Na ir prisigyrete rašydami apie save skirtingais klientų vardais. Juk kompiuterio IP adresas tai tas pats...216
Laaaabai teisingas pastebejimas, galetu bent is kitu IP rasyt, neskanu....
Atsakyti
Rimta kompanika, rimti vyrai.Gerai dirba tik geri atsiliepimai.
Atsakyti
Pritariu Vaivai, nes pas mus tokia pati problema: namie šalta ir toli gražu iki ekonomijos. Išlaidos dujom didelės, nors pats namas tikrai sandarus, pastatytas prieš 4 m. Šildymo sistemą eksploatuojam jau virš 2 m. ir piniginiu atžvilgiu labai jaučiasi. Kaip sumontuotai sistemai dar buvo garantija, tai taip pat turėjome problemų. Su Viktoru nelabai susikalbama. Patys firmos technikai neblogi, išmanantys. Ta pati problema, kad sistemos tiekėjas Deguva, įrenginėjo Inžinerijos slėnis, dujas tiekia dar kita įmonė. Atsakomybės nėra niekam.
Atsakyti
Sveiki.
Jau 1, 5 m. kaip naudojamės išmaniąja dujų šildymo sistema, kurią sumontavo „Inžinerijos slėnis“. Kas liečia p. Antaną, tai tikrai moka malti liežuviu, nieko nepridėsi. Patikėjome dėl kaštų išlaidoms, kad labai ekonomiška, kad šiltai bei laimingai gyvensime, tačiau santykis akivaizdžiai skiriasi. Mūsų namas yra 80 kv., baigtas statyti 2017 m. pradžioje ir yra A+ klasės, o kas liečia šį dujinį šildymą (šilumą) - gyvename be konforto. Paskaičiavome, kad vidutinės mėnesio išlaidos siekia apie 79 eur. (per metus už dujas sumokėjome 948 eur.). Nepigu. Pati išmanioji dujų šildymo sistema kainavo virš 3500 tūkst. eur. Tad akivaizdu, kad neatsipirks niekada.
Taip pat ne kartą kreipėmės dėl iškilusių gedimų. Anksčiau operatyviai atvykdavo technikai, tačiau perėmus vairą Viktorui, viskas pasikeitė. Dėl pačių technikų pretenzijų neturime, tikrai kompetentingi, tik su atvykimu problema, bet gal čia dėl gedimų skaičiaus?! Jei taip, tai kodėl taip išgirta sistema buksuoja....
Beje, dar vienas niuansas. Atsitikus gedimui, „Inžinerijos slėnis“ specialistai kaltino tai UAB „Deguva“, nes jų sistema, tai dujas tiekiančia bendrovę, nes kaip patys specialistai akcentavo, kad jie tik montuotojai.... Tai kas prisiima atsakomybę? Pagalvokite norintys įsigyti šią sistemą....
Atsakyti
Reikėjo šildymo pasiūlymo. Kreipiausi i šią kompaniją ir likau patenkintas. Šilumos siurblys buvo palankiausias man sprendimas. Vyrukai sumontavo paleido ir viskas liuks. Tikrai nuostabiai viskas veikia. Ir malonu bendrauti. Sėkmės vyrai!!!
Atsakyti
Sugedo dujinis katilas Viesmann. Meistras Vytautas R. tikrai labai kompetetingai atliko katilo remontą. Kadangi katilas jau "pagyvenęs" (14 metu amžiaus) ir firminiu atsarginiu daliu gamintojas deja nebetiekia (tiekia tik naujesniems katilams) meistras pasiūlė sprendimą su kuriuo aš sutikau, ir dabar džiaugiuosi šiluma namuose ir veikiančiu senu dujiniu katilu kurio nereikėjo keisti į naują. :)
Labai dėkingas už pagalbą.
Atsakyti
Sveiki buvo pas mus sios firmos meistras, labai gerai atliko darba, labai išsamiai pakonsultavo, suteikė visą mums dominančią informaciją.
Rekomenduojame ir kitiems uab Inžinerijos slenis.
UAB ,,Inžinerijos slėnis"
2018-09-12 14:24:02 IP 78.61.192.216
Atsakyti
Gerbiamas Edgarai,
mūsų klientų ratas šiuo metu yra labai įvairus. Tarp jų yra ne maža dalis senyvo, pagyvenusio amžiaus, kurie su internetu nėra išvis gyvenime susidūrę arba labai minimaliai.
Mums mūsų klientų nuomonė yra svarbi, todėl mes leidžiame ir padedame klientui išreikšti savo nuomonę pas mus ofise, iš mūsų kompiuteriu.
Pagarbiai
UAB, , Inžinerijos slėnis"
Atsakyti
Laimis 2018-01-16 09:58:14
Užsisakėme dujų tiekimo sistemą iš Inžinerijos slėnio. Esame labai patenkinti Inžinerijos slėnio darbais, žaibišku greičiu reaguoja į kliento poreikius. Kolektyvas labai malonus pradedant nuo vadybininkų ir baigiant montuotojais. Ačiū Jums už puikiai atliktus darbus, dujų sistema dirba nepriekaištingai.
Nebedarkit sau antireklamos, patys rašydami komentarus apie save... Juk IP matosi jog daugumoje atsiliepimų toks pat...
Atsakyti
Įmonė kurią drąsiai galiu rekomenduoti. Visa sistema (katilas, balionų spinta, termostatas ir kt.) buvo pirkta ir sumontuotas vienos įmonės (vienas iš kriterijų kodėl pasirinkau „Inžinerijos slėnis“). Katilą naudoju tiek šildymui tiek karštam vandeniui ruošti. Viskas veikia kaip šveicariškas laikrodis. Projektas vyko šių metų vasarį, darbai buvo atlikti greitai ir kokybiškai. Visi darbuotojai mandagūs ir paslaugūs.
Taip pat esu gerąja prasme nustebintas išlaidom šildymui bei vandens ruošimui, buvau nusiteikęs jog kainuos daugiau. Bet dar naudoju pirmo vežimo balionus, esu girdėjęs jog visos įmonės pirmuosius balionus užpildo daugiau, tikiuosi jog taip nėra su šia įmone.
Reziumė: kainos ir kokybės santykis labai geras. Galiu tai teigti nes komercinius pasiūlymus ir bent minimalus bendravimas buvo su dauguma didžiųjų įmonių užsiimančių šia veikla.
Atskiras dėkui vadybininkui Antanui, žmogus išmanantis savo darbą. Bendraujant nesijaučia jokio spaudimo ar „brukimo“ savo produkto ar paslaugų.
Atsakyti
Na ir prisigyrete rašydami apie save skirtingais klientų vardais. Juk kompiuterio IP adresas tai tas pats...216
Atsakyti
Vyrai š.nemala, dirba greitai ir kokybiškai.Išmano savo darbą.Aš patenkintas.Ačiū.Rekomenduoju.
Inžinerijos slėnis
2018-02-02 15:24:51 IP 78.61.192.216
Atsakyti
Džiaugiamės sulaukę tiek teigiamų atsiliepimų. Vertiname kiekvieną savo klientą, todėl Jūsų nuomonė mums yra svarbi.
Siekdami aukščiausios kokybės ir klientų pasitikėjimo, nuolat tobuliname savo paslaugas.
Su pagarba
UAB, , Inžinerijos slėnis, , kolektyvas
Atsakyti
Užsisakėme dujų tiekimo sistemą iš Inžinerijos slėnio. Esame labai patenkinti Inžinerijos slėnio darbais, žaibišku greičiu reaguoja į kliento poreikius. Kolektyvas labai malonus pradedant nuo vadybininkų ir baigiant montuotojais. Ačiū Jums už puikiai atliktus darbus, dujų sistema dirba nepriekaištingai.
Atsakyti
Ačiū vadybininkui Antanui už išsamią informaciją, greitus atsakymus į užklausimus ir kantrybę. Teko bendrauti su kitais partneriais, tai galiu patvirtinti, kad buvo laiko tempimas. Taip lauktas dujinis katilas veikia puikiai, o kai namuose šilta, tai ir nuotaika puiki. Puiku, kad prieš atvykdami paskambina ir gali išvykti iš darbo. O ir darbuotojai, su kuriais teko bendrauti, geri patarėjai, darbus atlieka kokybiškai, nebaisu pasiteirauti, jei kas neaišku. Moteriškei techniniuose dalykuose "tamsus miškas", bet meistrai, kurie daro remontą mano name, buvo patenkinti. Rekomendavau Jus ir tiems žmonėms, kurie domėjosi dujinių katilų įrengimu. Ačiū ir būkit toliau rimti, tvarkingi ir sukalbami darbuotojai. Sėkmės.
Atsakyti
Labai ačiū įmonės vadybinkui Antanui ir darbus atlikusiuems vaikinams už greitą ir tobulą darbą. Katilinė buvo pilnai sutvarkyta (pakeistas dujinis katilas ir boileris). Visa sistema atnaujinta ir paruošta sezonui. Vaikinai dirbo man patogiu laiku ir padėjo "susigyventi" su nauju katilu. Kokykės ir kainos santykis atitiko mano lūkesčius. Sutarėme, kad galiu skambinti ir išeiginėmis dienomis, jeigu turėčiau problemų su sistema.
Atsakyti
Labai norėjau kažkur parašyti gerą atsiliepimą. Puikūs žmonės - sąžiningi (ką jie pasakojo dėl įrangos pasirinkimo niuansų ir kas net nesutapo su kitų firmų išsakytomos mintimis - viskas kol kas pasitvirtino), švarūs ir tvarkingi, atsargūs (saugo namus/daiktus - nurinko spintelės duris tam, "kad nesubraižytų" ir po to viską gražiai atgal sumontavo). Dirba jums patogiu metu - perskambinau daug firmų, didelė dalis nuo 8 iki 17 arba nuo 9 iki 18, o šie vyrukai atvažiuoja pagal situaciją, įskaitant savaitgalius, jei nutiko bėda ir neturit šildymo. Tikiuosi, kad taip viskas ir liks.
Atsakyti
Rekomenduoju šią įmonę.Puikus požiūris į klientą ir bendravimas su juo, ko negalėčiau pasakyti apie kitas įmonės su kuriomis teko bendrauti užsiimančia panašia veikla.Darbų kokybe puiki, vyrai išmano savo darbą ir atsako į visus klausimus, konsultuoja ir telefonu.
Atsakyti
Sioje imoneje uzsisakem sistema namo sildymui su duju balionais. Po avansinio pavedimo, dvieju dienu begyje, mes jau megavomes sistemos privalumais. Labai noreciau isskirti pacius meistrus. Dirba vejo greiciu, o svarbiausiai svariai, nereikejo is paskos vaikscioti. Likome labai patenkinti. Didelis Aciu
Atsakyti
Delfi ispeja 2017-08-27 09:07:31
Ar tik ne jūsų kompanijos darbus reklamuoja Delfi kriminalai ? Pačiame Druskininkų kurorto centre, M. K. Čiurlionio gatvėje, prie restorano „The Hause“ pastato, štai taip ekstremaliai - su cigarete dantyse, dujų balionus keičiančia jais prekiaujančios įmonės darbininkas. https://m.delfi.lt/kriminalai/article.php?id=75581501
Gerbiama UAB Saurida labai jum ačiū kad aktyvai dalyvaujate mūsų įmones komentaruose.Prisiagiame jum kelias mūsu nuotraukas kad pasimokintumėte kaip reikia daryti montavimo darbus;)).Kiekvienam mūsu klientui sumontavę katiline mes ja aptarnaujame ir prižiurime.Labai stengiamės palikti mūsu kiekviena klijenta patenkinta. O parduoti zmogui sistema paimti pinigus ir sleptis i krumus yra jusu imones bruozas. Prisegame kelias nuotraukas kad pasimokintumete kaip reikia atlikineti montavimo darbus.
Atsakyti
Pritariu Rutai. Tikrai nemalonu paskambinus del sildymo sistemos klausytis savu pagyru ir greiciausiai nepelnytos kritikos apie kitus. Tokie pagyrunai tik kalbeti moka. Kazkaip keistai lygiai taip ir Deguva daro. Gal jie turi savi interesu? Nepasitikiu
Atsakyti
Ar tik ne jūsų kompanijos darbus reklamuoja Delfi kriminalai ? Pačiame Druskininkų kurorto centre, M. K. Čiurlionio gatvėje, prie restorano „The Hause“ pastato, štai taip ekstremaliai - su cigarete dantyse, dujų balionus keičiančia jais prekiaujančios įmonės darbininkas. https://m.delfi.lt/kriminalai/article.php?id=75581501
Atsakyti
Sveiki. Tik norejau padekoti uz super greita sureagavima i iskvietima. Esama labai dekingi, kat taip greitai issprendete problema. Turite malonius ir atsakingus darbuotuojus. Aciu...
Atsakyti
Labai esu patenkinta šia įmone profesionalumas operatyvumas ir darbu kokybe aukščiausias lygis.Ačiū labai už atliktus darbus.:)
Atsakyti
Dėl savo katilo gedimo kreipiausi į kelias įmones, kurios, kaip katilo gedimo priežastį nustatė-plokštės keitimas (kaina apie 300 eu). Atvykę, UAB, , Inžinerijos slėnis'' specialistai, Vytautas ir Andrėjus, vos per 15-20 min. nustatė ir sutvarkė gedimą, paaiškino, kaip naudotis katilu. Man tai kainavo tik 45 eu. Rekomenduoju
Atsakyti
Keista įmonė, aplink visus peikia, kritikuoja, tik jie vieni geriausi...Su visais dirbo, visus pažįsta, labai jau šmeižia kitas įmones... nepatikimi pasirodė...Dažniausiai tokie pagyrūnai trumpai dirba ir tuoj keičia pavadinimą... ir jokios žadėtos garantijos negalioja... Atsargiai...

Taip pat rekomenduojame

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Adresas: Taikos pr. 135A, LT-51129 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
LT ADVERT, UAB Plačiausias lauko reklamos tinklas, dengiantis net 60 Lietuvos miestų. Profesionalūs sprendimai - patyrusi profesionalų komanda pasirūpins Jūsų reklamos kampanija nuo A iki Z. Konkurencinga ir prieinama kaina. Naudinga dirbti su LT Advert, nes: Viskas iš vienų rankų - plačiausias lauko reklamos...
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją
Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
"Kino pavasaris" beldžiasi ir į širdį, ir į skrandį
"Kino pavasaris" beldžiasi ir į širdį, ir į skrandį 03-23 18:20
Kovo 21 d. prasidėjusio tarptautinio festivalio "Kino pavasaris" (KP) didžiosios programos sudarytojai šiemet pasiūlė nei daug, nei mažai – 170 filmų ir, kaip kasmet, palengvindami rinkimosi...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Avon 3,06 +10,07%
Twitter 33,02 +1,26%
PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%
Xerox 31,07 -5,59%
Nokia 5,88 -6,07%
Western Digital 48,39 -6,55%
Nike 82,19 -6,61%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 15,82 +1,28%
Jautiena 4,28 +0,94%
Anglis 95,42 -3,19%
Benzinas 1,57 +9,79%
Cukrus 0,57 +1,79%
Nafta 59,98 +0,25%
Ryžiai 408,00 -0,49%
Kava 2,83 0,00%