Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Inžinerijos slėnis, UAB

Atsiliepimai apie Inžinerijos slėnis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Inžinerijos slėnis, UAB

Oksana Mazeikiene
2022-03-21 16:35:11 IP 1arvdcpb
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už išspręstas problemas, labai operatyviai žmonės dirba, netempia gumos.
Esame dekingi uz operatyviai atlikta darba ir malonu bendravima kas siais laikais reta. Vyrai puikiai atliko darbus! Rekomenduosime kitiems!
Visus sutartu darbus atliko laiku ir profesonaliai ! Jokiu velavimu, puiki komunikacija nuo pacios pirmos dienos kai pradejau bendrauti del katilo irengimo.
Viskas super !!! Butinai rekomanduosiu
Sveiki, galiu tik pagirti ir rekomenduoti, tiek vadyba tiek meistrai saunus! pastete kalita per 2 dienas, kas neitiketina, kai konkurentai dar tik siunte savo pasiulymus????aciu! saunuoliai! miela, malonu, o svarbiausia - PROfesionalu!
Įmonė taikanti aukščiausia aptarnavimo standartą. Malonus, isigilina I problema, tik po to kalba pagrįstus ir pasvertus patarimus.
Ačiū!
Labai noriu padėkoti Inžinerijos slėnis direktoriui ir visai komandai, kuri nepalieka savo klientų, įrengusi šildymą, kaip tai dažnai daro kitos kompanijos. Jiems paskambinus visada konsultuoja, padeda parinkti optimalų šildymo režimą, stengiasi atvykti kuo skubiau ir kokybiškai, jei patiems nepavyksta sureguluoti kažko. Mums įrengė šildymą name 2018 m. ir iki dabar džiaugiames tuo. Noriu pasakyti, kad tai UAB, kuri gali būti pavyzdžiu kitiems LT verslininkams.
Nuoširdžiai galiu parašyti: AČIŪ KAD ESAME KARTU
Šaunus kolektyvas, iš karto suradome bendrą kalbą, įsiklauso į kliento nuomonę.Darbai buvo atlikti laiku ir kokybiškai.Sėkmės darbuose.
Vaida 2021-10-06 10:54:59
Susitvarkykit su darbuotojų komunikacija, kazkoks siaubas. Paskambina ir drąsko akis. Žemas lygis.
Gerb. Vaida,
jei Jūs esate tikra mūsų klientė, atsiprašome, kad likote nepatenkinta aptarnavimu. Šiuo metu įmonė maksimaliai apkrauta skambučių srautu. Mes nuolat tobuliname klientų aptarnavimo kokybę, nes visi klientai mums yra labai svarbūs. Norėyumėm plačiau sužinoti apie susidariusią situaciją, kad ateityje jos nepasikartotu. Paskambinkite tel. (8 685) 41 906 (Antanas Ronkauskis) arba parašykite [email protected]
Teko krimsti inžinerijos mokslų ir nemažai domiuosi technologijos sprendimuose, tai galiu pasakyti jog per pažinti su šią įmonė, ji dirbo pagal naujausius standartus, iš bendravimo ir atliktu darbu jaučiai profesionalumas.
Įmonė laikosi sutarto grafiko ir laiko, dėjo įranga Mažeikiuose, patys yra iš Vilniaus, tai atvyko sutartu laiku, buvom sutare darbų pradžia, pirmadienį 9:00, o atstumas 300km, tai malonu jog punktualus. Darbuotojai mandagus.
Pagaliau baigiasi vargai su kurenimu, malkų ieškojimų ir skaldimu. Nereikia nieko rūpintis, visada gaunu pranešimą kada reikia atlikti patikrą ar kada baignėjasi dujos, savo brangu laika galiu skirti kažkam kitam. Esu patenkintas profesionalų atliktu darbu ir pasiūlymais.
Visada laiku atlieka techninę patikrą, per kelerius naudojimo metus neiškilo techninių nesklandumų, po kol kas viskas gerai.
UAB Inzinerijos slenis
2021-07-12 16:43:10 IP 28mcuh0o
Anonimė 2021-07-08 20:53:05
Keistas potyris. Labai neaiški kontora... O gerus atsiliepimus patys sau rašo. Geriau dirbkite darbus gerai, tada nereikės ir tų gerų atsiliepimų sau rašyti. Sėkmės.
Sveiki gerbiamas konkurente, kalbekime argumentuotai.Ačiu už nemokama reklama.:)
Puiki įmonė, rekomenduoju, kam svarbus sąžiningumas.
Savo srities profai, meistrai turi dideli žinių bagažą, prie katilo galvos nereikėjo jiems sukti. Pritaikė 10 proc nuolaida.
Tik geriausi atsiliepimai, vyrai dirbantis is peties
Labai, tvarkingai ir sklandžiai atliko darbus tiek vadyba tiek meistrai. Ačių visai jūsų komandai! Rekomenduojų
Norėčiau pasidalinti savo patirtimi: Gyvenu Mažeikių raj ir turiu keletą nekilnojamo turto objektų. Pirmajame mano nekilnojamo turto objekte buvo įrengta dujų sistema iš gerai žinomos Mažeikių įmonės, ten man buvo žadama rojaus vaisiai - maži kaštai, greitas ir sklandus aptarnavimas, tačiau nei aptarnavimo ir kas blogiausia - mažų kaštų negavau, kaštai išaugo du tris kart.

Rinkdamasis dujų sistemą savo antrajam objektui, ieškojau kito tiekėjo ir džiaugiuosi radęs tinkamą, tai - Inžinerijos Slėnis. Kas labiausiai šioje įmonėje įstrigo - tai labai malonus darbuotojai, kas nebūdinga statybų ir montavimo darbuose, kultūringi, laikosi žodžio ir darbų eigos, bei kaštai kurie iš jų pusės buvo pažadėti, tokie ir buvo, arti realybės.

Taigi didelis ačiū aptarnavimo komandai - Antanui su kuriuo derinome pirkimo reikalus, bei darbuotojams Martynui, Vytautui ir Vitalijui.
Įmonė padarė visus dujų/šilumos darbus (lauko ir vidaus dujotiekis, dujinis katilas/pajungimas įdėklas ir dokumentacija) iki "raktų". Atrinkau iš ne mažiau dešimt įmonių dujų rinkoje įskaitant didžiuosius/senuosius dujotiekio paslaugų teikėjus. Atliktais darbais esu patenkinta, įsipareigojimus vykdo, nuo bendravimo niekada neišsukinėjo (respect Antanui Donatui). Įmonę rekomenduoju, namuose šilta.
Noriu padėkoti už puikiai atliką užsakymą. Darbai atlikti laiku, aukštos kvalifikacijos meistrai dirba kruopščiai ir atsakingai. Itin aukšta darbo kultūra. Esame labai patenkinti.
Tikrai rekomenduojame: drąsiai kreipkitės - ir patars ir padės.
UAB "Inžinerijos slėnio" administracija
2021-03-16 13:42:31 IP 28mcuh0o
Aušra 2021-03-15 14:04:12
Puiki įmonė. Mums reikėjo nestandartinės paslaugos ir, atiitnkamai, nestandartinio sprendimo. Kitos įmonės net į kalbas nesileido, o štai ši įmonė atsakė iš karto ir pasiūlė sprendimą. Meistrai kompetentingi, mandagūs, dirba kvalifikuotai ir kruopščiai. Šią įmonę suradome visai atsitiktinai, tačiau kontaktus išsaugosime, kad galėtume parekomenduoti kitiems ir kreiptis patiems, kai bus poreikis.
Rekomenduojame!
Ačiū už gražius atsiliepimus. Tai skatina ir motyvuoja mus tapti vis geresniais mūsų srityje. Kiekviena patirtis, nors ir nestandartinė yra įveikiama, reikia tik gero plano ir bendradabiavimo. Dėkojame, kad pasitikėjote mūsų specialistais.
Rekomenduojame!
Noriu jums išreikšti padėkos žodį už nuoširdų, profesionalų atsidavimą savo srities darbe.
Jūsų efektivumas, sąžiningumas, dėmesys rezultatams pasiekti, sugebėjimas priimti sprendimus yra tikrai aukšto lygio.
Kai kitų meistrų nuomone dyzelinis katilas Rotex turėjo būti pasiustas į metalo laužą. O jūsų pastangomis bei užsispirimu buvo prikeltas lyg feniksas.Ir manau dar ne vienerius metus galėsiu juo naudotis.
Linkiu klestėjimo, nuolatinės sėkmės tiek profesinėje veikloje tiek už jos ribų
Šios įmonės specialistai ne tik profesionalai, bet iš esmės labai geri žmonės:) Esu jiems labai dėkinga už tikslinę konsultaciją ir kuravimą. Tikrai rekomenduoju Jus:)
Labai gera įmonė. Darbuotojai savo srities profesionalai. Dujinio šildymo sistemos pajungimo, santechnikos išvedžiojimo darbų kaina ir kokybė esame labai patenkinti. Atskirai norime padėkoti Antonui, Danilai ir Gošai už profesionaliai ir lauku atliekamus darbus.
Man viska padare tvarkingai ir dar pataise, jas buvo blogai kitu meistru padaryta.
Atsižvelgdama į malonų bendravimą ir užtikrinimą, kad šios įmonės pastatyta dujų įranga eis kaip mersedesas, o konkurentų kaip koks žiguliukas pasirinkau prieš tris metus šia įmonę. Deja teko labai nusivilti, nes nebuvo tokios žiemos, kad viskas veiktų idealiai. Pastoviai negaunamos sms apie pasibaigusias dujas, arba gaunama kai baigiasi visi balionai. Praėjus 3 metams pradėjo gesti sistema, kaip galima daryti prielaidą dėl nekokybiškų detalių. Negana to kad už nekokybiškų detalių pakeitimą reikia mokėti, tai dar ir už atvažiavimą imami pinigai, kas tikrai nebuvo pasakyta prieš įsivedant įrangą.
P.S. tais pačiais metais statėsi Sauridos įrangą ir iki šiol nebuvo jokio nusiskundimo.
Evaldas Perminas
2020-08-13 12:30:26 IP 2e7r3u7f
Ačiū už laiku atliktus darbus, džiaugiuosi jus radęs, jog išvengiau vietinių oligarchų plėšikų.

Evaldas, Mažeikiai.
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šia įmonė. Darbuotojai laibai konpetetingi, numano savo darbą. Prieš du mėnesius pasirašiau su jais sutartį, o po dviejų mėnesiu jau yra viskas padarytą, tiek poperiai sutvarkyti, tiek visi darbai yra atlikti kokybiškai. Lietuvoje reikėtų daugiau tokių įmonių, kurie atlieka gerai savo darbą. Labai patenkintas darbais.
Noriu dar kartą padėkoti jūsų jaunam meistrui Arūnui, kuris nepatingejo ir vėlai vakare atvažiavęs sutaisė mūsų katilą. Kreipsimės ir kitą kartą!
Vasario pabaigoje sudariau su UAB "Inžinerijos slėnis" sutartį, kad visiškai atšilus orams, balandžio pradžioje įrengtų dujinį šildymą. Atsitiko taip, kad po poros dienų mano turimas katilas prakiuro. Teko skubiai kreiptis į vadybininką Antaną.Taigi per penkias darbo dienas atvyko specialistai, įvertino katilo įrengimo variantus, buvo atvežta dujų tiekimo sistema su balionais, instaliuota visa šildymo sistema. Komanda atvyko iš Vilniaus, nes Klaipėdos regione visi buvo užimti darbais. Esame tikrai patenkinti montuotojų - Martyno ir Georgijaus, bei derintojų - Vitalijaus ir Giedriaus atliktais darbais. Atskiras dėkui ir vadybininkui Antanui, kaip susitarėme, taip viskas ir buvo padaryta.Nuoširdus AČIŪ visai komandai.
Leonardas ir Alytė
Dėkingas Inžinėrijos slėnio komandai, Antanui.
Darbai atlikti greitai ir kokybiškai, šildymo sistema pasiteisino kaip buvo žadėta, tikrai rekomenduoju. Sekmės.
Rekomedoju šia įmonė, nes pats sugaišinau daug laiko ieškodamas, kas galėtu įvesti dujas, sumontuoti katila ir jį prižiūrėti. Pasirodo, kad tai vienitelė įmonė, kuri teikia pilną paslaugų spektra. Visas kolektyvas pradėdamas nuo vadybiningų, montuotojų, serviso meistru Marijum labai malonūs ir kompitetingi.
UAB Inžinerijos Slėnis
2019-12-11 10:51:51 IP 28mcuh0o
Inžinerijos slėnis 2019-12-05 10:38:07
Laba diena p. Ignai.
Gal galima būtų sužinoti, kokiame objekte, mūsų meistrai, , atmestinai, , pajungė? Mūsų sutartyje su klientais VISADA nurodomi darbų atlikimo terminai. Gal galima būtų gauti iš Jūsų foto su katilu, kur yra užklijuotas techninės priežiūros lipdukas. Nes iš Jūsų komentaro jokio konkretumo, ar tikrai esate mūsų klientas, o ne konkurentas. Susisiekite su mumis 8685419066 (Antanas Ronkauskis)
Mūsų atlikti darbai.;)
Inžinerijos slėnis
2019-12-05 10:38:07 IP 28mcuh0o
Ignas 2019-12-03 12:24:20
Nerekomenduoju! Pajungimo darbai atlikti atmestinai, dideli vėlavimai su darbais. O kas svarbiausia - realios šildymo sąnaudos viršyja žadėtus skaičius kokius tris kartus!
Laba diena p. Ignai.
Tikrai puiki profesionali įmonė, reaguoja į iškilusias problemas, padeda lividuoti nesklandumus, o jų juk pasitaiko visiems.Pats tai patyriau, kai perėjau prie dujinio šildymo ir kreipiausi vasaros pabaigoje į šią įmonę.Dabar džiaugiuosi tikru šildymo komfortu, nes viskas šios įmonės dėka įrengta.Galite pasitikėti ir kreiptis, jums patars kaip geriau išspręsti iškilusias problemas.Antanui, Donatui, Sauliui, Martynui ir kitiems sekmės darbuose ir plėtimosi darbų į šalies regionus
Inžinerijos slėnis
2019-10-08 10:21:29 IP 28mcuh0o
Simona 2019-10-07 09:21:53
Rekomenduoju nesusidėti su šitais melagiais. Žodžio nesilaiko, jokios pagarbos klientui, jokio konkretumo.
Gerb. Simona,
jei Jūs esate tikra mūsų klientė, atsiprašome, kad likote nepatenkinta aptarnavimu. Mes nuolat tobuliname klientų aptarnavimo kokybę, nes visi klientai mums yra labai svarbūs. Norėčiau plačiau sužinoti apie susidariusią situaciją, kad ateityje jos nepasikartotu. Paskambinkite man 8685419066 (Antanas Ronkauskis) arba parašykite [email protected]
Atskirai spaudziu desine Antanui 1000 kartu. Labai dekui uz viska. Komandai linkiu sekmes. Perskaiciau visus komentarus... Nuomones ivairios, kazkas kaltina uz neva sau berasancius teigiamus komentarus (o gal neigiami is konkurentu ir galima pasakyt).
P.S. kam kyla itarimai-esu nesaliskas ir tikras ex klientas. ;). Dar kart sekmes ir dekui.
Vidas 2019-08-08 14:18:13
Gal kas patartų ar verta į šitą įstaigą kreiptis. Tiksliau, dar kartą kreiptis. Dar birželio mėn. internetu kreipiausi dėl šildymo balionais sistemos. Parašė, kad netrukus susisieks. Gal kokia tai kokia nerimta kontora ar nėra sugebančių naudotis internetu, ar šiaip barbės devyndarbės?
Neverta. Žodžio nesilaiko, jokios pagarbos klientui, jokio konkretumo, su darbų atlikimu baisiai vėluoja pasiteisindami, kad nespėja, nes daug objektų turi. Bet jei nespėja, gal nereikia tiek apsiimti..?
Rekomenduoju visiems šią įmonę kam svarbu kokybė už lietuviams priimtiną kainą. Darbuotojai malonūs, darbus atlieka laiku. Ipatingai ačiū vadovui Antanui už pritaikytas nuolaidas. Didžiausios sėkmės šiai įmonei.
Į, į Robetrans, Robertas
2019-08-19 13:24:52 IP 2ju3l2v4
Labai rimta įmonė atsiskaito visada laiku, vadovas Antanas visa laiką laikosi savo žodžio.
Ilgai masciau ar reikia palikti komentara. Priejau isvados jog reikia. Kur, kas, kada buvo irengta neaiskinsiu,... Dujinis katilas kaip ir nieko jei turetu instrukcijas (po ilgos pauzes atsiusta buvo), darbai - katastrofa (uztruko puse metu, ne del mano kaltes ir ne del darbuotoju, vadyba yra problema). Laidai isvedzioti, net dujininkai pamate isvedziojima sokiruoti buvo. Dujos paleistos o vamzdziai nakti spausti nevisus uzspaude. Na kitaip tariant yra atsakingu duju meistru kaip DONATAS net pasilikau jo kontaktus, bet visa kita... Reiktu tobulinti ir neprisiimti neatliekamu darbu (kiekio preasme). Ar esu patenkintas pacia duju sistema? tik is dalies, karsta vandeni sildo gerai, namo pusetinai. Ar isigyciau is Inzinerijos slenio, kainos prasme taip, bet reiktu i sutarti itraukti terminus ir baudas. Bet speju jie darbu tiek daug turi, kad greiciau atsisako kliento nei prisiima isipareigojimus.
Sekmes darbuose.
Aciu laibai uz atliktus darbus. Imoneneje dirba labai mandagus ir saziningi ir kruopstus zmones. Suprojektavo sumontavo dujas, atliko visa santechnika namie ir parekomendavo kos katilas geriau. Esu labai viskuom patenkita rekomenduoju sia imone.
Visiem rekomenduoju šią įmonę. Profesionalūs ir labai lengvai bendraujantys žmonės, kurie visada patars, pakonsultuos ir tikrai padės. Ypatingai rekomenduoju inžinierių Donatą, kuris yra itin profesionalus ir lengvai bendraujantis žmogus.
Esu be galo patenkinta įsigyta įranga. Skirtumas didžiulis tiek komforto tiek piniginiu atžvilgiu, sėkmės Jums. Rekomenduoji

Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Internetinė prekyba
Namams24.lt

Adresas: Verkių g. 30B, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; santechnika; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
UAB "Internetinė prekyba" - Parduoda ir montuoja šilumos siurblius, saulės elektrines, visų tipų katilus, rekuperaciją, oro kondicionierius ir židinius. Mūsų svetainėje rasite visą reikalingą inžinerinės įrangos asortimentą ir ne tik. Puikiai išmanydami įrangą, kurią parduodame, Jums pasiūlysime ne vieną, o keletą...
Jaukurai
KOMPLEKSINIAI KOMFORTO SPRENDIMAI

Adresas: Ramygalos g. 149E, LT-36255 Panevėžys.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; statybinės medžiagos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Jaukurai" tiesiogiai atstovauja per 30 garsiausių Europos santechnikos, inžinerinių tinklų ir šildymo įrangos gamintojų. Pirkėjams siūlome daugiau nei 12 000 pavadinimų santechnikos prietaisų, vonios kambario įrangos, santechninės keramikos, šildymo katilų, vandens šildytuvų, radiatorių, išorės ir vidaus...
Tenko Baltic
Alpha innotec, Brink Climate Systems

Adresas: Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius.
Veiklos sritys: ventiliacija, kondicionavimas; santechnika; šildymas, įrenginiai.
UAB „TENKO Baltic“ prekybinė-inžinerinė kompanija, dirbanti atsinaujinančių energijos išteklių, bei kitų inžinerinių sistemų srityje. Įmonės specializacija: individualūs ir kompleksiniai pastatų inžinierių sistemų sprendimai, geoterminis šildymas – vėsinimas, rekuperatoriai ir vėdinimas, kapiliarinių kilimėlių...
Abara group
Šildymo, vėdinimo ir ventiliacijos įranga

Adresas: Raudondvario pl. 91, LT-47184 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; santechnika; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Abara group, UAB – mažmeninė prekyba ir didmeninė prekyba šildymo,vėdinimo ir santechnikos produktais: Šildymas - kieto kuro, granuliniai, dujiniai katilai, šilumos siurbliai ir jų priedai. Vėdinimas – kondicionavimo, rekuperacijos įranga ir jų priedai. Santechnika - įvairūs priedai šildymo ir vėdinimo sistemų...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Poilsio ir pramogų tandemas "NoriuNoriuNoriu" bei "Laisvalaikio dovanos" – jau ir "Ozo" prekybos centre 06-28 15:11
Poilsio ir pramogų elektroninė parduotuvė "NoriuNoriuNoriu" žengia į didžiuosius prekybos centrus. Nuo šiol platų poilsio, viešbučių, pramogų ir kelionių pasiūlymų pasirinkimą bus galima įsigyti...
Aukštos kvalifikacijos specialistų migracija į Lietuvą: finansinės paskatos darbdaviams ir darbuotojams 06-28 10:47
Nuo 2022 m. liepos 1 d. įsigalioja Užimtumo įstatymo pakeitimai, padedantys Lietuvos Respublikos darbdaviams pritraukti trūkstamus aukštos kvalifikacijos specialistus iš užsienio, įskaitant nuo...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Chevron 147,57 +1,93%
Nike 110,50 -2,13%