Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Inžinerijos slėnis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Inžinerijos slėnis, UAB

Atsiliepimai apie Inžinerijos slėnis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Inžinerijos slėnis, UAB

Sveiki.
Jau 1, 5 m. kaip naudojamės išmaniąja dujų šildymo sistema, kurią sumontavo „Inžinerijos slėnis“. Kas liečia p. Antaną, tai tikrai moka malti liežuviu, nieko nepridėsi. Patikėjome dėl kaštų išlaidoms, kad labai ekonomiška, kad šiltai bei laimingai gyvensime, tačiau santykis akivaizdžiai skiriasi. Mūsų namas yra 80 kv., baigtas statyti 2017 m. pradžioje ir yra A+ klasės, o kas liečia šį dujinį šildymą (šilumą) - gyvename be konforto. Paskaičiavome, kad vidutinės mėnesio išlaidos siekia apie 79 eur. (per metus už dujas sumokėjome 948 eur.). Nepigu. Pati išmanioji dujų šildymo sistema kainavo virš 3500 tūkst. eur. Tad akivaizdu, kad neatsipirks niekada.
Taip pat ne kartą kreipėmės dėl iškilusių gedimų. Anksčiau operatyviai atvykdavo technikai, tačiau perėmus vairą Viktorui, viskas pasikeitė. Dėl pačių technikų pretenzijų neturime, tikrai kompetentingi, tik su atvykimu problema, bet gal čia dėl gedimų skaičiaus?! Jei taip, tai kodėl taip išgirta sistema buksuoja....
Beje, dar vienas niuansas. Atsitikus gedimui, „Inžinerijos slėnis“ specialistai kaltino tai UAB „Deguva“, nes jų sistema, tai dujas tiekiančia bendrovę, nes kaip patys specialistai akcentavo, kad jie tik montuotojai.... Tai kas prisiima atsakomybę? Pagalvokite norintys įsigyti šią sistemą....
Reikėjo šildymo pasiūlymo. Kreipiausi i šią kompaniją ir likau patenkintas. Šilumos siurblys buvo palankiausias man sprendimas. Vyrukai sumontavo paleido ir viskas liuks. Tikrai nuostabiai viskas veikia. Ir malonu bendrauti. Sėkmės vyrai!!!
Sugedo dujinis katilas Viesmann. Meistras Vytautas R. tikrai labai kompetetingai atliko katilo remontą. Kadangi katilas jau "pagyvenęs" (14 metu amžiaus) ir firminiu atsarginiu daliu gamintojas deja nebetiekia (tiekia tik naujesniems katilams) meistras pasiūlė sprendimą su kuriuo aš sutikau, ir dabar džiaugiuosi šiluma namuose ir veikiančiu senu dujiniu katilu kurio nereikėjo keisti į naują. :)
Labai dėkingas už pagalbą.
Sveiki buvo pas mus sios firmos meistras, labai gerai atliko darba, labai išsamiai pakonsultavo, suteikė visą mums dominančią informaciją.
Rekomenduojame ir kitiems uab Inžinerijos slenis.
UAB ,,Inžinerijos slėnis"
2018-09-12 14:24:02 IP 78.61.192.216
Gerbiamas Edgarai,
mūsų klientų ratas šiuo metu yra labai įvairus. Tarp jų yra ne maža dalis senyvo, pagyvenusio amžiaus, kurie su internetu nėra išvis gyvenime susidūrę arba labai minimaliai.
Mums mūsų klientų nuomonė yra svarbi, todėl mes leidžiame ir padedame klientui išreikšti savo nuomonę pas mus ofise, iš mūsų kompiuteriu.
UAB, , Inžinerijos slėnis"
Laimis 2018-01-16 09:58:14
Užsisakėme dujų tiekimo sistemą iš Inžinerijos slėnio. Esame labai patenkinti Inžinerijos slėnio darbais, žaibišku greičiu reaguoja į kliento poreikius. Kolektyvas labai malonus pradedant nuo vadybininkų ir baigiant montuotojais. Ačiū Jums už puikiai atliktus darbus, dujų sistema dirba nepriekaištingai.
Nebedarkit sau antireklamos, patys rašydami komentarus apie save... Juk IP matosi jog daugumoje atsiliepimų toks pat...
Įmonė kurią drąsiai galiu rekomenduoti. Visa sistema (katilas, balionų spinta, termostatas ir kt.) buvo pirkta ir sumontuotas vienos įmonės (vienas iš kriterijų kodėl pasirinkau „Inžinerijos slėnis“). Katilą naudoju tiek šildymui tiek karštam vandeniui ruošti. Viskas veikia kaip šveicariškas laikrodis. Projektas vyko šių metų vasarį, darbai buvo atlikti greitai ir kokybiškai. Visi darbuotojai mandagūs ir paslaugūs.
Taip pat esu gerąja prasme nustebintas išlaidom šildymui bei vandens ruošimui, buvau nusiteikęs jog kainuos daugiau. Bet dar naudoju pirmo vežimo balionus, esu girdėjęs jog visos įmonės pirmuosius balionus užpildo daugiau, tikiuosi jog taip nėra su šia įmone.
Reziumė: kainos ir kokybės santykis labai geras. Galiu tai teigti nes komercinius pasiūlymus ir bent minimalus bendravimas buvo su dauguma didžiųjų įmonių užsiimančių šia veikla.
Atskiras dėkui vadybininkui Antanui, žmogus išmanantis savo darbą. Bendraujant nesijaučia jokio spaudimo ar „brukimo“ savo produkto ar paslaugų.
Na ir prisigyrete rašydami apie save skirtingais klientų vardais. Juk kompiuterio IP adresas tai tas pats...216
Vyrai š.nemala, dirba greitai ir kokybiškai.Išmano savo darbą.Aš patenkintas.Ačiū.Rekomenduoju.
Inžinerijos slėnis
2018-02-02 15:24:51 IP 78.61.192.216
Džiaugiamės sulaukę tiek teigiamų atsiliepimų. Vertiname kiekvieną savo klientą, todėl Jūsų nuomonė mums yra svarbi.
Siekdami aukščiausios kokybės ir klientų pasitikėjimo, nuolat tobuliname savo paslaugas.
Su pagarba
UAB, , Inžinerijos slėnis, , kolektyvas
Ačiū vadybininkui Antanui už išsamią informaciją, greitus atsakymus į užklausimus ir kantrybę. Teko bendrauti su kitais partneriais, tai galiu patvirtinti, kad buvo laiko tempimas. Taip lauktas dujinis katilas veikia puikiai, o kai namuose šilta, tai ir nuotaika puiki. Puiku, kad prieš atvykdami paskambina ir gali išvykti iš darbo. O ir darbuotojai, su kuriais teko bendrauti, geri patarėjai, darbus atlieka kokybiškai, nebaisu pasiteirauti, jei kas neaišku. Moteriškei techniniuose dalykuose "tamsus miškas", bet meistrai, kurie daro remontą mano name, buvo patenkinti. Rekomendavau Jus ir tiems žmonėms, kurie domėjosi dujinių katilų įrengimu. Ačiū ir būkit toliau rimti, tvarkingi ir sukalbami darbuotojai. Sėkmės.
Labai ačiū įmonės vadybinkui Antanui ir darbus atlikusiuems vaikinams už greitą ir tobulą darbą. Katilinė buvo pilnai sutvarkyta (pakeistas dujinis katilas ir boileris). Visa sistema atnaujinta ir paruošta sezonui. Vaikinai dirbo man patogiu laiku ir padėjo "susigyventi" su nauju katilu. Kokykės ir kainos santykis atitiko mano lūkesčius. Sutarėme, kad galiu skambinti ir išeiginėmis dienomis, jeigu turėčiau problemų su sistema.
Labai norėjau kažkur parašyti gerą atsiliepimą. Puikūs žmonės - sąžiningi (ką jie pasakojo dėl įrangos pasirinkimo niuansų ir kas net nesutapo su kitų firmų išsakytomos mintimis - viskas kol kas pasitvirtino), švarūs ir tvarkingi, atsargūs (saugo namus/daiktus - nurinko spintelės duris tam, "kad nesubraižytų" ir po to viską gražiai atgal sumontavo). Dirba jums patogiu metu - perskambinau daug firmų, didelė dalis nuo 8 iki 17 arba nuo 9 iki 18, o šie vyrukai atvažiuoja pagal situaciją, įskaitant savaitgalius, jei nutiko bėda ir neturit šildymo. Tikiuosi, kad taip viskas ir liks.
Rekomenduoju šią įmonę.Puikus požiūris į klientą ir bendravimas su juo, ko negalėčiau pasakyti apie kitas įmonės su kuriomis teko bendrauti užsiimančia panašia veikla.Darbų kokybe puiki, vyrai išmano savo darbą ir atsako į visus klausimus, konsultuoja ir telefonu.
Sioje imoneje uzsisakem sistema namo sildymui su duju balionais. Po avansinio pavedimo, dvieju dienu begyje, mes jau megavomes sistemos privalumais. Labai noreciau isskirti pacius meistrus. Dirba vejo greiciu, o svarbiausiai svariai, nereikejo is paskos vaikscioti. Likome labai patenkinti. Didelis Aciu
Delfi ispeja 2017-08-27 09:07:31
Ar tik ne jūsų kompanijos darbus reklamuoja Delfi kriminalai ? Pačiame Druskininkų kurorto centre, M. K. Čiurlionio gatvėje, prie restorano „The Hause“ pastato, štai taip ekstremaliai - su cigarete dantyse, dujų balionus keičiančia jais prekiaujančios įmonės darbininkas. https://m.delfi.lt/kriminalai/article.php?id=75581501
Gerbiama UAB Saurida labai jum ačiū kad aktyvai dalyvaujate mūsų įmones komentaruose.Prisiagiame jum kelias mūsu nuotraukas kad pasimokintumėte kaip reikia daryti montavimo darbus;)).Kiekvienam mūsu klientui sumontavę katiline mes ja aptarnaujame ir prižiurime.Labai stengiamės palikti mūsu kiekviena klijenta patenkinta. O parduoti zmogui sistema paimti pinigus ir sleptis i krumus yra jusu imones bruozas. Prisegame kelias nuotraukas kad pasimokintumete kaip reikia atlikineti montavimo darbus.
Pritariu Rutai. Tikrai nemalonu paskambinus del sildymo sistemos klausytis savu pagyru ir greiciausiai nepelnytos kritikos apie kitus. Tokie pagyrunai tik kalbeti moka. Kazkaip keistai lygiai taip ir Deguva daro. Gal jie turi savi interesu? Nepasitikiu
Sveiki. Tik norejau padekoti uz super greita sureagavima i iskvietima. Esama labai dekingi, kat taip greitai issprendete problema. Turite malonius ir atsakingus darbuotuojus. Aciu...
Labai esu patenkinta šia įmone profesionalumas operatyvumas ir darbu kokybe aukščiausias lygis.Ačiū labai už atliktus darbus.:)
Dėl savo katilo gedimo kreipiausi į kelias įmones, kurios, kaip katilo gedimo priežastį nustatė-plokštės keitimas (kaina apie 300 eu). Atvykę, UAB, , Inžinerijos slėnis'' specialistai, Vytautas ir Andrėjus, vos per 15-20 min. nustatė ir sutvarkė gedimą, paaiškino, kaip naudotis katilu. Man tai kainavo tik 45 eu. Rekomenduoju
Keista įmonė, aplink visus peikia, kritikuoja, tik jie vieni geriausi...Su visais dirbo, visus pažįsta, labai jau šmeižia kitas įmones... nepatikimi pasirodė...Dažniausiai tokie pagyrūnai trumpai dirba ir tuoj keičia pavadinimą... ir jokios žadėtos garantijos negalioja... Atsargiai...

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas
Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas 01-19 19:55
"Nekaltas limonadas", – taip savo kuriamą gėrimą pristato kombučios "Būkčia" gamintojai Laurynas Sužiedėlis ir Martynas Balčiūnas. Ir nors arbatos grybą stiklainyje ant palangės atsimena ne vienas...
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas 01-19 18:38
Europos Sąjungos institucijos šiuo metu dirba prie bendros indėlių draudimo sistemos (angl. European Deposit Insurance Scheme, EDIS) kūrimo.
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda 01-19 15:46
Jei po metų Estija nepradės perdirbti pusės šalyje susidarančių buitinių atliekų, Briuselis jai gali skirti 100 mln. Eur baudą.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%