Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Inžinerijos slėnis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Inžinerijos slėnis, UAB

Atsiliepimai apie Inžinerijos slėnis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Inžinerijos slėnis, UAB

Noriu dar kartą padėkoti jūsų jaunam meistrui Arūnui, kuris nepatingejo ir vėlai vakare atvažiavęs sutaisė mūsų katilą. Kreipsimės ir kitą kartą!
Vasario pabaigoje sudariau su UAB "Inžinerijos slėnis" sutartį, kad visiškai atšilus orams, balandžio pradžioje įrengtų dujinį šildymą. Atsitiko taip, kad po poros dienų mano turimas katilas prakiuro. Teko skubiai kreiptis į vadybininką Antaną.Taigi per penkias darbo dienas atvyko specialistai, įvertino katilo įrengimo variantus, buvo atvežta dujų tiekimo sistema su balionais, instaliuota visa šildymo sistema. Komanda atvyko iš Vilniaus, nes Klaipėdos regione visi buvo užimti darbais. Esame tikrai patenkinti montuotojų - Martyno ir Georgijaus, bei derintojų - Vitalijaus ir Giedriaus atliktais darbais. Atskiras dėkui ir vadybininkui Antanui, kaip susitarėme, taip viskas ir buvo padaryta.Nuoširdus AČIŪ visai komandai.
Leonardas ir Alytė
Dėkingas Inžinėrijos slėnio komandai, Antanui.
Darbai atlikti greitai ir kokybiškai, šildymo sistema pasiteisino kaip buvo žadėta, tikrai rekomenduoju. Sekmės.
Rekomedoju šia įmonė, nes pats sugaišinau daug laiko ieškodamas, kas galėtu įvesti dujas, sumontuoti katila ir jį prižiūrėti. Pasirodo, kad tai vienitelė įmonė, kuri teikia pilną paslaugų spektra. Visas kolektyvas pradėdamas nuo vadybiningų, montuotojų, serviso meistru Marijum labai malonūs ir kompitetingi.
UAB Inžinerijos Slėnis
2019-12-11 10:51:51 IP 28mcuh0o
Inžinerijos slėnis 2019-12-05 10:38:07
Laba diena p. Ignai.
Gal galima būtų sužinoti, kokiame objekte, mūsų meistrai, , atmestinai, , pajungė? Mūsų sutartyje su klientais VISADA nurodomi darbų atlikimo terminai. Gal galima būtų gauti iš Jūsų foto su katilu, kur yra užklijuotas techninės priežiūros lipdukas. Nes iš Jūsų komentaro jokio konkretumo, ar tikrai esate mūsų klientas, o ne konkurentas. Susisiekite su mumis 8685419066 (Antanas Ronkauskis)
Mūsų atlikti darbai.;)
2019-12-05 10:38:07 IP 28mcuh0o
Ignas 2019-12-03 12:24:20
Nerekomenduoju! Pajungimo darbai atlikti atmestinai, dideli vėlavimai su darbais. O kas svarbiausia - realios šildymo sąnaudos viršyja žadėtus skaičius kokius tris kartus!
Laba diena p. Ignai.
Tikrai puiki profesionali įmonė, reaguoja į iškilusias problemas, padeda lividuoti nesklandumus, o jų juk pasitaiko visiems.Pats tai patyriau, kai perėjau prie dujinio šildymo ir kreipiausi vasaros pabaigoje į šią įmonę.Dabar džiaugiuosi tikru šildymo komfortu, nes viskas šios įmonės dėka įrengta.Galite pasitikėti ir kreiptis, jums patars kaip geriau išspręsti iškilusias problemas.Antanui, Donatui, Sauliui, Martynui ir kitiems sekmės darbuose ir plėtimosi darbų į šalies regionus
2019-10-08 10:21:29 IP 28mcuh0o
Simona 2019-10-07 09:21:53
Rekomenduoju nesusidėti su šitais melagiais. Žodžio nesilaiko, jokios pagarbos klientui, jokio konkretumo.
Gerb. Simona,
jei Jūs esate tikra mūsų klientė, atsiprašome, kad likote nepatenkinta aptarnavimu. Mes nuolat tobuliname klientų aptarnavimo kokybę, nes visi klientai mums yra labai svarbūs. Norėčiau plačiau sužinoti apie susidariusią situaciją, kad ateityje jos nepasikartotu. Paskambinkite man 8685419066 (Antanas Ronkauskis) arba parašykite vtkservisas@gmail.com
Atskirai spaudziu desine Antanui 1000 kartu. Labai dekui uz viska. Komandai linkiu sekmes. Perskaiciau visus komentarus... Nuomones ivairios, kazkas kaltina uz neva sau berasancius teigiamus komentarus (o gal neigiami is konkurentu ir galima pasakyt).
P.S. kam kyla itarimai-esu nesaliskas ir tikras ex klientas. ;). Dar kart sekmes ir dekui.
Vidas 2019-08-08 14:18:13
Gal kas patartų ar verta į šitą įstaigą kreiptis. Tiksliau, dar kartą kreiptis. Dar birželio mėn. internetu kreipiausi dėl šildymo balionais sistemos. Parašė, kad netrukus susisieks. Gal kokia tai kokia nerimta kontora ar nėra sugebančių naudotis internetu, ar šiaip barbės devyndarbės?
Neverta. Žodžio nesilaiko, jokios pagarbos klientui, jokio konkretumo, su darbų atlikimu baisiai vėluoja pasiteisindami, kad nespėja, nes daug objektų turi. Bet jei nespėja, gal nereikia tiek apsiimti..?
Rekomenduoju visiems šią įmonę kam svarbu kokybė už lietuviams priimtiną kainą. Darbuotojai malonūs, darbus atlieka laiku. Ipatingai ačiū vadovui Antanui už pritaikytas nuolaidas. Didžiausios sėkmės šiai įmonei.
Į, į Robetrans, Robertas
2019-08-19 13:24:52 IP 2ju3l2v4
Labai rimta įmonė atsiskaito visada laiku, vadovas Antanas visa laiką laikosi savo žodžio.
Ilgai masciau ar reikia palikti komentara. Priejau isvados jog reikia. Kur, kas, kada buvo irengta neaiskinsiu,... Dujinis katilas kaip ir nieko jei turetu instrukcijas (po ilgos pauzes atsiusta buvo), darbai - katastrofa (uztruko puse metu, ne del mano kaltes ir ne del darbuotoju, vadyba yra problema). Laidai isvedzioti, net dujininkai pamate isvedziojima sokiruoti buvo. Dujos paleistos o vamzdziai nakti spausti nevisus uzspaude. Na kitaip tariant yra atsakingu duju meistru kaip DONATAS net pasilikau jo kontaktus, bet visa kita... Reiktu tobulinti ir neprisiimti neatliekamu darbu (kiekio preasme). Ar esu patenkintas pacia duju sistema? tik is dalies, karsta vandeni sildo gerai, namo pusetinai. Ar isigyciau is Inzinerijos slenio, kainos prasme taip, bet reiktu i sutarti itraukti terminus ir baudas. Bet speju jie darbu tiek daug turi, kad greiciau atsisako kliento nei prisiima isipareigojimus.
Sekmes darbuose.
Aciu laibai uz atliktus darbus. Imoneneje dirba labai mandagus ir saziningi ir kruopstus zmones. Suprojektavo sumontavo dujas, atliko visa santechnika namie ir parekomendavo kos katilas geriau. Esu labai viskuom patenkita rekomenduoju sia imone.
Visiem rekomenduoju šią įmonę. Profesionalūs ir labai lengvai bendraujantys žmonės, kurie visada patars, pakonsultuos ir tikrai padės. Ypatingai rekomenduoju inžinierių Donatą, kuris yra itin profesionalus ir lengvai bendraujantis žmogus.
Esu be galo patenkinta įsigyta įranga. Skirtumas didžiulis tiek komforto tiek piniginiu atžvilgiu, sėkmės Jums. Rekomenduoji
UAB "Inžinerijos slėnis"
2019-05-13 14:33:43 IP 28mcuh0o
Vaiva 2019-01-08 09:54:48
Sveiki.
Jau 1, 5 m. kaip naudojamės išmaniąja dujų šildymo sistema, kurią sumontavo „Inžinerijos slėnis“. Kas liečia p. Antaną, tai tikrai moka malti liežuviu, nieko nepridėsi. Patikėjome dėl kaštų išlaidoms, kad labai ekonomiška, kad šiltai bei laimingai gyvensime, tačiau santykis akivaizdžiai skiriasi. Mūsų namas yra 80 kv., baigtas statyti 2017 m. pradžioje ir yra A+ klasės, o kas liečia šį dujinį šildymą (šilumą) - gyvename be konforto. Paskaičiavome, kad vidutinės mėnesio išlaidos siekia apie 79 eur. (per metus už dujas sumokėjome 948 eur.). Nepigu. Pati išmanioji dujų šildymo sistema kainavo virš 3500 tūkst. eur. Tad akivaizdu, kad neatsipirks niekada.
Taip pat ne kartą kreipėmės dėl iškilusių gedimų. Anksčiau operatyviai atvykdavo technikai, tačiau perėmus vairą Viktorui, viskas pasikeitė. Dėl pačių technikų pretenzijų neturime, tikrai kompetentingi, tik su atvykimu problema, bet gal čia dėl gedimų skaičiaus?! Jei taip, tai kodėl taip išgirta sistema buksuoja....
Beje, dar vienas niuansas. Atsitikus gedimui, „Inžinerijos slėnis“ specialistai kaltino tai UAB „Deguva“, nes jų sistema, tai dujas tiekiančia bendrovę, nes kaip patys specialistai akcentavo, kad jie tik montuotojai.... Tai kas prisiima atsakomybę? Pagalvokite norintys įsigyti šią sistemą....
Sveiki visi, o ypač p. Vaiva. Esu Viktoras ir noriu padėkoti už įvertinimą ir pasidalinti samprotavimais. Kas dėl A+ namo klasės, tai labai nepasitikėkite etikite, o su termovizoriumi patikrinkite realų vaizdą. 79 Eur į mėnesį autonominei sistemai, kai ne tik šildoma, bet ir ruošiamas karštas vanduo nėra daug, tik truputi brangiau negu gamtinės dujos. Jeigu būtų atvirkščiai, tai kas tada vestųsi gamtinės dujas? O kas dėl "vairo perėmimo", tai sutvarkiau taip, kad kiekvienas neštų atsakomybę už savo produktą: už spintą ir jos automatiką - "DEGUVA", už dujų kokybę - JDC, o už katilinės įrangą - "Inžinerijos slėnis" ir žinokite tai puikiai veikia.
Sveiki, labai ilgai svarstėme su vyru kokia įmonė pasirinkti. Kodel pasirinkome Inžinerijos slėni? Nes iš visu įmonių kur mes skambiname vienintelis vadybininkas Antanas tiek daug suteikia informacijos ir kas labiausiai mums su vyru patiko kad turėjome galimybe nuvažiuoti pas ju klientus ir paziureti gyvai kaip buvo sumontuota dujų šildymo sistema. Šiaip niekada nerašau atsiliepimus čia mano pirmas atsiliepimas ir džiaugsiuosi kad jis yra geras!!!! Nes visokiu yra įmonių ir teko bendrauti ir jautęs kad tave iš visu pusių bando apgauti......Kas dar man patiko tai kad pasake dėl kokiu priežasčių gali padidėti dujų sąnaudos. Na tikrai šia įmonė suteikia daug informacijos, praėjo 3 mėnesiai kaip ir žadėjome jums parašėme. Ačiū jums už gera darbą. Mūsų šeima jus rekomenduoja!!!!!!
Komentarai 2018-05-09 09:13:11
Na ir prisigyrete rašydami apie save skirtingais klientų vardais. Juk kompiuterio IP adresas tai tas pats...216
Laaaabai teisingas pastebejimas, galetu bent is kitu IP rasyt, neskanu....
Rimta kompanika, rimti vyrai.Gerai dirba tik geri atsiliepimai.
Pritariu Vaivai, nes pas mus tokia pati problema: namie šalta ir toli gražu iki ekonomijos. Išlaidos dujom didelės, nors pats namas tikrai sandarus, pastatytas prieš 4 m. Šildymo sistemą eksploatuojam jau virš 2 m. ir piniginiu atžvilgiu labai jaučiasi. Kaip sumontuotai sistemai dar buvo garantija, tai taip pat turėjome problemų. Su Viktoru nelabai susikalbama. Patys firmos technikai neblogi, išmanantys. Ta pati problema, kad sistemos tiekėjas Deguva, įrenginėjo Inžinerijos slėnis, dujas tiekia dar kita įmonė. Atsakomybės nėra niekam.
Sveiki.
Reikėjo šildymo pasiūlymo. Kreipiausi i šią kompaniją ir likau patenkintas. Šilumos siurblys buvo palankiausias man sprendimas. Vyrukai sumontavo paleido ir viskas liuks. Tikrai nuostabiai viskas veikia. Ir malonu bendrauti. Sėkmės vyrai!!!
Sugedo dujinis katilas Viesmann. Meistras Vytautas R. tikrai labai kompetetingai atliko katilo remontą. Kadangi katilas jau "pagyvenęs" (14 metu amžiaus) ir firminiu atsarginiu daliu gamintojas deja nebetiekia (tiekia tik naujesniems katilams) meistras pasiūlė sprendimą su kuriuo aš sutikau, ir dabar džiaugiuosi šiluma namuose ir veikiančiu senu dujiniu katilu kurio nereikėjo keisti į naują. :)
Labai dėkingas už pagalbą.
Sveiki buvo pas mus sios firmos meistras, labai gerai atliko darba, labai išsamiai pakonsultavo, suteikė visą mums dominančią informaciją.
Rekomenduojame ir kitiems uab Inžinerijos slenis.
UAB ,,Inžinerijos slėnis"
2018-09-12 14:24:02 IP 28mcuh0o
Gerbiamas Edgarai,
mūsų klientų ratas šiuo metu yra labai įvairus. Tarp jų yra ne maža dalis senyvo, pagyvenusio amžiaus, kurie su internetu nėra išvis gyvenime susidūrę arba labai minimaliai.
Mums mūsų klientų nuomonė yra svarbi, todėl mes leidžiame ir padedame klientui išreikšti savo nuomonę pas mus ofise, iš mūsų kompiuteriu.
UAB, , Inžinerijos slėnis"
Laimis 2018-01-16 09:58:14
Užsisakėme dujų tiekimo sistemą iš Inžinerijos slėnio. Esame labai patenkinti Inžinerijos slėnio darbais, žaibišku greičiu reaguoja į kliento poreikius. Kolektyvas labai malonus pradedant nuo vadybininkų ir baigiant montuotojais. Ačiū Jums už puikiai atliktus darbus, dujų sistema dirba nepriekaištingai.
Nebedarkit sau antireklamos, patys rašydami komentarus apie save... Juk IP matosi jog daugumoje atsiliepimų toks pat...
Įmonė kurią drąsiai galiu rekomenduoti. Visa sistema (katilas, balionų spinta, termostatas ir kt.) buvo pirkta ir sumontuotas vienos įmonės (vienas iš kriterijų kodėl pasirinkau „Inžinerijos slėnis“). Katilą naudoju tiek šildymui tiek karštam vandeniui ruošti. Viskas veikia kaip šveicariškas laikrodis. Projektas vyko šių metų vasarį, darbai buvo atlikti greitai ir kokybiškai. Visi darbuotojai mandagūs ir paslaugūs.
Taip pat esu gerąja prasme nustebintas išlaidom šildymui bei vandens ruošimui, buvau nusiteikęs jog kainuos daugiau. Bet dar naudoju pirmo vežimo balionus, esu girdėjęs jog visos įmonės pirmuosius balionus užpildo daugiau, tikiuosi jog taip nėra su šia įmone.
Reziumė: kainos ir kokybės santykis labai geras. Galiu tai teigti nes komercinius pasiūlymus ir bent minimalus bendravimas buvo su dauguma didžiųjų įmonių užsiimančių šia veikla.
Atskiras dėkui vadybininkui Antanui, žmogus išmanantis savo darbą. Bendraujant nesijaučia jokio spaudimo ar „brukimo“ savo produkto ar paslaugų.
Vyrai š.nemala, dirba greitai ir kokybiškai.Išmano savo darbą.Aš patenkintas.Ačiū.Rekomenduoju.
2018-02-02 15:24:51 IP 28mcuh0o
Džiaugiamės sulaukę tiek teigiamų atsiliepimų. Vertiname kiekvieną savo klientą, todėl Jūsų nuomonė mums yra svarbi.
Siekdami aukščiausios kokybės ir klientų pasitikėjimo, nuolat tobuliname savo paslaugas.
Su pagarba
UAB, , Inžinerijos slėnis, , kolektyvas
Ačiū vadybininkui Antanui už išsamią informaciją, greitus atsakymus į užklausimus ir kantrybę. Teko bendrauti su kitais partneriais, tai galiu patvirtinti, kad buvo laiko tempimas. Taip lauktas dujinis katilas veikia puikiai, o kai namuose šilta, tai ir nuotaika puiki. Puiku, kad prieš atvykdami paskambina ir gali išvykti iš darbo. O ir darbuotojai, su kuriais teko bendrauti, geri patarėjai, darbus atlieka kokybiškai, nebaisu pasiteirauti, jei kas neaišku. Moteriškei techniniuose dalykuose "tamsus miškas", bet meistrai, kurie daro remontą mano name, buvo patenkinti. Rekomendavau Jus ir tiems žmonėms, kurie domėjosi dujinių katilų įrengimu. Ačiū ir būkit toliau rimti, tvarkingi ir sukalbami darbuotojai. Sėkmės.
Labai ačiū įmonės vadybinkui Antanui ir darbus atlikusiuems vaikinams už greitą ir tobulą darbą. Katilinė buvo pilnai sutvarkyta (pakeistas dujinis katilas ir boileris). Visa sistema atnaujinta ir paruošta sezonui. Vaikinai dirbo man patogiu laiku ir padėjo "susigyventi" su nauju katilu. Kokykės ir kainos santykis atitiko mano lūkesčius. Sutarėme, kad galiu skambinti ir išeiginėmis dienomis, jeigu turėčiau problemų su sistema.
Labai norėjau kažkur parašyti gerą atsiliepimą. Puikūs žmonės - sąžiningi (ką jie pasakojo dėl įrangos pasirinkimo niuansų ir kas net nesutapo su kitų firmų išsakytomos mintimis - viskas kol kas pasitvirtino), švarūs ir tvarkingi, atsargūs (saugo namus/daiktus - nurinko spintelės duris tam, "kad nesubraižytų" ir po to viską gražiai atgal sumontavo). Dirba jums patogiu metu - perskambinau daug firmų, didelė dalis nuo 8 iki 17 arba nuo 9 iki 18, o šie vyrukai atvažiuoja pagal situaciją, įskaitant savaitgalius, jei nutiko bėda ir neturit šildymo. Tikiuosi, kad taip viskas ir liks.
Rekomenduoju šią įmonę.Puikus požiūris į klientą ir bendravimas su juo, ko negalėčiau pasakyti apie kitas įmonės su kuriomis teko bendrauti užsiimančia panašia veikla.Darbų kokybe puiki, vyrai išmano savo darbą ir atsako į visus klausimus, konsultuoja ir telefonu.
Sioje imoneje uzsisakem sistema namo sildymui su duju balionais. Po avansinio pavedimo, dvieju dienu begyje, mes jau megavomes sistemos privalumais. Labai noreciau isskirti pacius meistrus. Dirba vejo greiciu, o svarbiausiai svariai, nereikejo is paskos vaikscioti. Likome labai patenkinti. Didelis Aciu
Inzinerijos slenis
2017-08-31 12:53:45 IP 28mcuh0o
Delfi ispeja 2017-08-27 09:07:31
Ar tik ne jūsų kompanijos darbus reklamuoja Delfi kriminalai ? Pačiame Druskininkų kurorto centre, M. K. Čiurlionio gatvėje, prie restorano „The Hause“ pastato, štai taip ekstremaliai - su cigarete dantyse, dujų balionus keičiančia jais prekiaujančios įmonės darbininkas. https://m.delfi.lt/kriminalai/article.php?id=75581501
Gerbiama UAB Saurida labai jum ačiū kad aktyvai dalyvaujate mūsų įmones komentaruose.Prisiagiame jum kelias mūsu nuotraukas kad pasimokintumėte kaip reikia daryti montavimo darbus;)).Kiekvienam mūsu klientui sumontavę katiline mes ja aptarnaujame ir prižiurime.Labai stengiamės palikti mūsu kiekviena klijenta patenkinta. O parduoti zmogui sistema paimti pinigus ir sleptis i krumus yra jusu imones bruozas. Prisegame kelias nuotraukas kad pasimokintumete kaip reikia atlikineti montavimo darbus.
Pritariu Rutai. Tikrai nemalonu paskambinus del sildymo sistemos klausytis savu pagyru ir greiciausiai nepelnytos kritikos apie kitus. Tokie pagyrunai tik kalbeti moka. Kazkaip keistai lygiai taip ir Deguva daro. Gal jie turi savi interesu? Nepasitikiu
Sveiki. Tik norejau padekoti uz super greita sureagavima i iskvietima. Esama labai dekingi, kat taip greitai issprendete problema. Turite malonius ir atsakingus darbuotuojus. Aciu...
Labai esu patenkinta šia įmone profesionalumas operatyvumas ir darbu kokybe aukščiausias lygis.Ačiū labai už atliktus darbus.:)
Dėl savo katilo gedimo kreipiausi į kelias įmones, kurios, kaip katilo gedimo priežastį nustatė-plokštės keitimas (kaina apie 300 eu). Atvykę, UAB, , Inžinerijos slėnis'' specialistai, Vytautas ir Andrėjus, vos per 15-20 min. nustatė ir sutvarkė gedimą, paaiškino, kaip naudotis katilu. Man tai kainavo tik 45 eu. Rekomenduoju
Keista įmonė, aplink visus peikia, kritikuoja, tik jie vieni geriausi...Su visais dirbo, visus pažįsta, labai jau šmeižia kitas įmones... nepatikimi pasirodė...Dažniausiai tokie pagyrūnai trumpai dirba ir tuoj keičia pavadinimą... ir jokios žadėtos garantijos negalioja... Atsargiai...

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

A. Veryga savo sukurtais medaliais pagerbs dirbusius koronaviruso židiniuose
A. Veryga savo sukurtais medaliais pagerbs dirbusius koronaviruso židiniuose 05-26 19:05
Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sukurti nauji apdovanojimai bus teikiami ne vien medikams, bet ir jiems padėjusiems, kitiems koronaviruso židiniuose dirbusiems asmenims.
Griežto karantino neskelbusi Švedija ekonomikos kritimo neišvengė
Griežto karantino neskelbusi Švedija ekonomikos kritimo neišvengė 05-26 18:51
Nepaisant atsisakymo įvesti griežtus apribojimus kovojant su koronavirusu, Švedija neišvengė didelio ekonominio nuosmukio ir nedarbo šuolio, skelbia "Bloomberg".
VMI ir "Sodra" nuo birželio klientams atveria skyrius
VMI ir "Sodra" nuo birželio klientams atveria skyrius 05-26 18:26
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) ir "Sodra" pranešė, kad švelninant šalyje paskelbto karantino sąlygas, nuo birželio 1 d. atveriami gyventojų aptarnavimo padaliniai visoje Lietuvoje.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%