Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Invest Group, UAB

Atsiliepimai apie Invest Group, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Invest Group, UAB

Na, po 2, 5 mėn. atgavau pinigus už nepristatytą prekę. Ir tik po to, kai kreipiausi į vartotojų teises. Iki to pardavėjas vis atidėliojo grąžinimą, dangstydamasis įvairiom priežastimis. Suma nėra didelė, bet principai neleido šio reikalo palikti ir leisti pasisavinti mano pinigus, ypač paskaičius atsiliepimus apie kitų pirkėjų patirtis. Niekaip nesuprantu kaip neuždaro šios š*******o kontoros!
Antras mėnesis kaip negrąžina pinigų už neįvykdytą užsakymą.
Ar kada uždarys šią "š*******o kontorą" pagaliau? Ir toliau apgaudinėja žmones, elektroninė parduotuvė seimoskrautuvele.lt tebeveikia.
Pati su jais esu "nusvilusi": užsakymo negavau, pinigų negrąžino, nors žadėjo...
Sveiki, prašau grąžinti pinigus - 85 EUR už neįvykdyta prekių užsakymą. Prekės užsakytos buvo 2019.07.13 ir atliktas bankinis pavedimas. 2019.08.23 parašėte : "Siulome palaukti rytojaus, kai vaziuosime pas tiekejus. Jeigu uzsakymo dar nebus pas juos tai anuliuosime. Ar tiktu toks variantas?" 16:17, Pen
Mano atsakymas buvo paprašytas, jei nėra prekių, kad pinigai būtų grąžinami 2019.08.26 d.Šiai dienai, 2019.08.28d. dar nesulaukiu.
Užsakytų prekių paieška prasidėjo ir susirašinėjimas per socialinius tinklus nuo 2019-08-13dienos
Nijolė Kecoriene
2019-02-28 10:40:13 IP 5los4h2q
Prasau grazinti pinigus 80 Eur uz negauta preke t.y. kailinukus kuriuos pirkau 2018-12-27. Jus kaip ir as gavot atsakyma i mano skunda is Vartotoju Teisiu ginimo tarnybos. Siandien paskutine diena kada turit grazinti kitu atveju kreipsiuos i antstoli ir eisim teisiniu keliu.
As gavau "Spamo" emailu info@seimoskrautuvele.lt, Laikas parasytas anglu kalba. Svetaine nesaugi, kazkokia neaiski.
Tekstas butu toks :)

Howdy,

Hopefully u will not mind my english language sentence structure, because i am from Saudi arabia. I contaminated your machine with a virus and im in possession of your private data from your operating-system.

It previously was established on a mature site after which you have selected the video clip and it, my application immediately got into your os.

Next, your web-camera recorded you flying solo, additionally i documented a footage that you have seen.

Soon after a little while in addition, it pulled out all of your social contact info. If you happen to want me to wipe out your everything i have got - transfer me 550 eu in btc it's a crypto. Its my btc account address : 17wzUKzT7LRvizfHWh9vC7eJfMAuh5pUGD

At this moment you will have 22 hrs. to make up your mind Once i will receive the deal i will get rid of this video and everything completely. Otherwise, please remember that your video would be sent to all of your friends.
Greita ir nemokama išeitis atgauti pinigus:
1. Kreipiatės į pardavėją el.paštu su konkrečia protinga data iki kada grąžinti pinigus, nurodydami, kad prekių negavot.
2. Praėjus terminui pakartotinai pasiteiraujat el. Paštu ir nurodo, kad lėšų negavot.
3. Palaukiat pora dienų, rašot skundą į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, pridedat pavedimo kopijas, rašytus emailus
4. Gaunat VVTAT raštą su įpareigojimu grąžinti sumą, dėl visa ko jį persiunčiat pardavėjui, privalo grąžinti per 30d.
5. Negrąžinus sumos VVTAT raštas virsta vykdomuoju raštu, t.y., pasiimat jo originalą, visus įrodymus ir einat pas pardavėjo apskričiai priklausantį antstolį
6. Sumokat antstoliui išieškojimo išlaidas, kurias vėliau atgausit
7. Antstolis blokuoja pardavėjo banko sąskaitas ir išskaito jūsų suma+išieškojimo išlaidas
8. Antstolis išieškotą sumą+sumokėtas išieškojimo išlaidas perveda į sąskaitą jums
Uzsisakiau is SeimosKrautuvele.lt mergaitems kailines ausines, nei prekes, nei pinigu, nei ziniu, telefonu neatsiliepia, emeilo neatraso. Kaip suprantu ta imone "InvestGroup" turi ne viena internetini puslapi ir jau apgavo ne viena zmogu.
Jurate 2017-04-05 14:57:09
Uzsisakiau vaikui lekstute is "Man ir vaikui" sausio gale, iki siol negavau, skambinu jau pora savaiciu, niekas neatsiliepia...Pasiskaiciau komentarus cia, ir supratau, kad liksim be lekstutes...
Aš taip pat jau ilgą laiką nesulaukiu iš Newshop jokios informacijos apie gražinamus pinigus už prekę.
Manau, pradžiai reikia kreiptis į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Dar pasikonsultuosiu su teisininkais...
Gitana 2017-05-26 16:38:40
v***s! Jei kas baudziamajai kooperuojasi, as prisijungciau.
As taip pat
v***s! Jei kas baudziamajai kooperuojasi, as prisijungciau.
Jogailos g.83, Maišiagala, Vilniaus r. sav. - anksčiau šis kontaktinis adresas buvo nurodytas UAB, , VIKVALDOS PREKYBA" (KITAIP - SVAJONIŲ SPINTA), kuri apgavo jau ne vieną vartotoją negrąžinusi pinigų.
Dabar šis kontaktinis adresas nurodytas kaip SeimosKrautuvele.lt ; UAB “Invest group”, įregistruota Asmens duomenų valdytojų registre, įmonei suteiktas duomenų valdytojo identifikavimo kodas P6460. Nurodytas tas pats kontaktinis adresas - Jogailos g.83, Maišiagala, Vilniaus r. sav. Įmonės kodas: 300802455 AB.
ATSARGIAI ! TAI GALI BŪTI TIE PATYS ASMENYS TIK KITU PAVADINIMU !
Prekes iš "New shop" užsakiau ir apmokėjau 2017.01.25. Po daugiau nei mėnesio laukimo parašiau, tai dar atsakė, kad vėluoja pristatymas. O dabar jau nebeatsako nei į laiškus, nei telefonu. Betgi čia labai geras būdas susirinkti pinigų-nei palūkanų, nei grąžinimų...Kodėl niekas to nekontroliuoja?
Sveiki, skaitau skaitau ir džiaugiuos, kad bent kai kuriems pavyko sulaukti pinigėlių. Aš neiškenčiau, nes niekas man neatsakė, nebendravo, tad perdaviau anstoliams. Šiuo metu jų sąskaita įšaldyta, bet tik tol, kol man grąžins... Pikčiausia, kad dėl to nukentėti vis tik gali dar daugiau žmonių ir kita įmonė, kurios pavadinimas toks pats kaip tinklalapio...
Rasa 2017-01-17 12:19:22
Uzsakiau is www.seimoskrautuvele.lt preke uz 27 Eur, uzsakiau 2016 11 08, na ir laukiau kol apie 30dienu gali siust, tada gruodzio men. dar vis negavus prekes susisiekiau su jais per facebooka (https://www.facebook.com/seimoskrautuvelelt-626440117436921/), vis zadejo dar prekes palaukt savaitele, kita, pradejo neatrasineti, dar prasydavo palaukt, kol pasakiau kad grazintu pinigus, tada vel prasidejo ignoravimas...kol nepagrasinau kad kreipsiuos i atitinkamas institucijas, tai vat pinigelius atgavau tik 2017 01 16 d. pervede atgal. Atrodo tiek skundu, atsiliepimu ir pan ir neuzbokuoja ju...gaila kad pries uzsakydama is ju nepasiskaiciau, nebuciau net prasidejus...Saugokites!
Jums bent pervedė, o aš va jau anstoliams pateikiau dokumentus. O dėl užblokavimo, spėju reikėtų susivienyti keletui žmonių ir parašyti pareiškimą, kad gautųsi baudžiamoji atsakomybė
Oi, kuo greičiau išjunkite internetinį puslapį: http://seimoskrautuvele.lt/, jei jau užėjote, nes kažkodėl jis veikia, pinigus priima, o toliau niekas nebeveikia. Jau beveik metai kai šios veiklos nėra, kodėl nieko nemato teisėsauga. Va čia tai grabina lietuvius be jokių kontrolių, ot nusivažiavo tauta. O aplamai čia jau reikia bausti tuos, kurie leidžia laisvai internete apvaginėti vartotojus.
Lygiai du men ir nei prekes, nei pinigu, nei ziniu... Va taip vat sukasi tokios kontoros!
Nepakliukite i "Man ir vaikui" afioras!
Pazindinsiuos su vartotoju teisemis:)
Sekmes visiems nelaimeliams!
Prekes uzsakiau geguzes men.Liepos men.atsiliepe ir prase palaukti, nes prekes veluoja.Dabar nei i skambucius nei i zinutes neatsako.
Pagaliau man prekę pristatė su savaitės vėlavimu. Tačiau vis tiek daugiau čia nesikreipsiu, nes komunikacija su klientais žemiau kritikos. Yra ne viena internetinė parduotuvė, kuri gerbia savo klientus nepriklausomai nuo pirkinio sumos.
Pritariu visiems rašiusiems tai yra nesąžininga kontora. Užsisakiau prekę (visa laimė, kad suma nedidelė), bet per jų deklaruotas 5-10 dienų jos negavau. Į skambučius neatsiliepia el. laiškais irgi nebendrauja. Matyt taip pat reiks kreiptis į valdiškas institucijas.
Naiviai tikėdamasi sąžiningumo iš UAB INVEST GROUP net po 10 mėnesių laukimo kreipiausi į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą, jie operatyviai atsiliepė į skundą dėl UAB Invest Group administruojamoje www.seimoskrautuvele.lt svetainėje užsakytų ir nepristatytų prekių bei negrąžintų pinigų. Taigi, ši nesąžininga Lietuvos įmonė (kurioje dirba darbuotojai lenkiškomis, rusiškomis, baltarusiškomis pavardėmis), tik įspeista į kampą, "susimylėjo" grąžinti pinigus už vieną prekę (laišką gavau iš VIKTORIJOS SEMENIUK, kam įdomu, rasite Facebook (-e) jos "feisą"), didesnė skolos dalis dar liko negrąžinta. Rašau tik todėl, kad žmonės būtų budrūs. Patarčiau nepirkti iš šios įmonės, nes rizikuojate ilgam (o gal ir visam laikui) prarasti pinigus. Visiems gražios dienos.
Neseniai rašiau apie apmokėtą ir negautą prekę. Istorijos tęsinys toks - pinigus pavyko atgauti po to, kai kreipiausi į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą ir Paysera.lt, per kuriuos dariau pavedimą. Taigi, nenuleiskite rankų, ir atgausite bent jau pinigus.
Žmonės būkit atidūs ir prieš perkant prekę pasiskaitykite atsiliepimus apie įmonę. Padariau didelę klaidą užsisakydama iš šio UAB www.seimoskrautuvele.lt, tokių a******ų dar neteko sutikti. Prekės užsakytos 2015-11-12 ir 2016- 11-25 d. Dabar jau 2016-09-08 - nei prekių, nei pinigų. Pradžioje atsirašinėjimai el. paštu info@seimoskrautuvele.lt, vėliau jau ir nebeatrašinėjo, o telefonais apskritai niekad niekas neatsiliepia. Parašiau info@automarket.lt, nustebau jog atrašė, bet vėl tik pažadai grąžinti pinigus ir tyla...tyla....tyla...Teko kreiptis su skundu į vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Ir dar: apie šią svetainę www.seimoskrautuvele.lt daugybė skundų UAB Šeimos krautuvele įmonės atsiliepimuose, o jie niekuo dėti, tiesiog jų toks UAB pavadinimas, o šitie UAB" Invest Group" taip pavadino savo svetainę. Neapsigaukit.
2016-06-01 apmokėjau prekę internetinėje parduotuvėje seimoskrautuvele.lt (UAB Invest group). Prekės iki šiol negavau, pabandžius susisiekti nurodytu el. paštu, liepos viduryje gavau atsakymą, kad prekė dar negauta (!). Dar po kiek laiko, paprašius atsiųsti prekę arba grąžinti pinigus, visai nebesulaukiau jokio atsakymo, į skambučius nurodytu telefonu 370-677-57053 niekas neatsako. Manau, teks kreiptis į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Sveiki, pretenzijas atsiimu, nes įmonė po pretenzijų pareiškimo per 2 dienas grąžino įmokėtą sumą.
Laba diena, tinklapyje "man ir vaikui" prieš du mėnesius užsakiau vaikui pliušinį žaislą ir už jį apmokėjau. Iki šiol neturiu jokios informacijos apie užsakymo eigą. Nurodytu kontaktiniu telefonu (867757053) prisiskambinti neįmanoma, nurodytu elektroniniu paštu (info@manirvaikui.lt) atsakymų negaunu???
a*******i. Jau praėjo pristatymo terminas ir neina susisiekti nei telefonu nei el. Paštu. Pirmadienį teiksiu skundą vtat o poto i teisma dėl sukčiavimo nes panasu kas pinigų negrazins.
WWW.newshop.lt užsakiau prekes. Laukiau nuo 2016.02.29, prekių negavau. Kai paprašiau grąžinti pinigus, tai nei prekių, nei pinigų. žadėjo gražinti, laikun iki šiol, šiandien rašysiu skunda i vartotojų teisių apsaugos tarnybą
Galu gale konfliktas išspręstas. 2016 03 18 UAB Invest Group grazino pinigus
Andrej 2016-02-17 17:03:40
Nupirkau preke su 40 % nuolaida, pingus sumokejau rugpjuti, zadeta, kad preke atkeliaus pas mane po 3-5 savaiciu praejo 5-6 MENESIAI nei prekes nei pingu. vienas pliusas spamas is Newshop.lt nebeateina 50Euru nebloga kaina kad nebegautum spamo. gal 4 kartus susirasinejau su vadybininku vis zadejo kad jau po 2 savajciu bus paskutinius 2 menesius niekas neatsakineja net emailu ape tai kad prisiskambint telefonu isvis nekalbu, tai tiesiog neimanoma.
Komentaras

2016-04-01 18:52

xxxx793343
Siandien jau Balandzio 1 ir tik siandien pavyko atgaut savo pinigus. Aisku tai pavyko tik pagrasinus kad jei per 7 dienas neatgausiu pinigu kreipsiuos i policija ir pateiksiu jiems visa 8 menesius trukusi susirasinejima su vadibininku su prasymais pristatyt man mano preke ar pinigus (paskutinius du menesius prasiau grazinti pinigus), bei kitu zmoniu pirkusiu Invest Group saituose bet nesulukusiu savo prekiu ir pinigu IP adresus kuriuos matyt is atsiliepimu Paysera.lt Tikiu kad ne visi is ju kovojo iki galo kad atgautu savo pinigus nes man asmeniskai tai pasisieke tik per 8 men. o prekes per 8 men. taip prystatyt ir nrsugebejo bet iki siol ji yra siuloma pirkt svetaineje. Taigi tokiu svetainiu prisikurusi Invest Group apgaudineja zmones ir be grasinimu, geruoju, man asmeniskai susitart su jais nepavyko
Uz prekes pervedziau pries pries daugiau nei 2 menesius. Prekiu negavau - pinigu negrazina. "Sveiki,

Buhalterija prase labai atsiprasyti uz velavima, jie laukia iplauku is tiekeju, nes jie veluoja atsiskaityti, zadejo veliausiai pirmadieni grazinti.
Viktorija"

Zada jau ilgai, o i e-mailus atsako labai retai. Rytoj tarsiuosi su vartotoju teisemis.
Nu zinokit, kovo 2d uzsakiau newshop laikroduka, iki siandien negavau. Skambinau - nekele. Parasiau emaila - atsake, paklause ar lauksiu ilgiau, ar grazint pinigus, paprasiau grazint. Nepatikesit is karto grazino. Taip, kad as jokiu nusiskundimu neturiu.
WWW.newshop.lt užsakiau prekes. Laukiau pora mėnesių, prekių negavau. Kai paprašiau grąžinti pinigus, tai nei prekių, nei pinigų.
Mano problemėlę ši firmą išprendė žaibiškai, maloniai ir man palankiai. Nebūkim pikti, tada visiems seksis.
Uzsakiau girliandas is newshop.lt. Viskas atkeliavo per savaite, del pristatymo termino papildomai teiravausi el.pastu, buvo atsakyta operatyviai.

Girlianda gera, sviecia ir dziugina :)
Заказала новогоднюю гирлянду за 25 Евро. Немного с опозданием, но товар получила. Качество хорошее, я довольна. Товар почтальон доставил домой (доставка была оплачена). Когда обращалась к продавцу с вопросом о задержке товара, то всегда получала извинения за опоздания по вине поставщика и обещание, как можно скорее решить проблему. Заказом довольна, так как подобный товар в супермаркете стоит в 3 раза дороже. Удачи и с наступающим Новым Годом!
Sveiki, aš ir nuo šios kompanijos esu nukentėjusi, suma nera didelė bet....nei prekių nei pinigų, nors žadėjo grąžinti...
neprasidėkite su šia kompanija,
dar feisbuke apie juos pranesiu manau bus veiksminga....
Airinas Arutiunian 2015-04-23 21:36:53
Tėvai pirko už 105 eurus prekę. Iki šiol nėra gavę. Yra labai pasipiktinę. Paprašė jų gražinti pinigus. Dabar jie sako, kad ne tam klientui juo pervedė. Viliamės, kad gražins pinigus, kitu atveju į teismą duosime. Tikrai nerekomenduojame dirbti su šia įmone.
Na tokios situacijos tikrai nera buve pas mus kad mes pinigus lyg tai pervedem kitiems o ne tam kam reikia (jeigu klientas nori atgauti pinigus). Cia kokioje el.parduotuveje Jus pirkote? Gal but isvis ne musu imoneje? Parasykite prasau adresu info@automarket.lt mums informacija, kokioje el.parduotuveje pirkote, pirkejo varda pavarde ir operatyviai viska issiaiskinsim
Airinas Arutiunian
2015-04-23 21:36:53 IP 28mes8ii
s*****i!!!!!!!!
Uzsakiau prekes per ju internetine parduotuve www.seimoskrautuvele.lt. Zadejo per 3-5 savaites prekes pristatyti. Iki siol negavau. I skambucius neatsako, i e-mailus taip pat.
NEUZSAKYKITE PAS JUOS NIEKO!!!!!
Spameriai. Siuntinėja kitų firmų pasiūlymus per e-siuntimai. Niekada neprašiau. Atsisakyti neina. O galioja

LIETUVOS RESPUBLIKOS

REKLAMOS

ĮSTATYMAS

2000 m. liepos 18 d. Nr. VIII-1871
Vilnius

13 straipsnis. Reikalavimai reklamai, skleidžiamai kitomis reklamos
perteikimo priemonėmis

1. Reklama telefonu, telefaksu, teleksu, elektroniniu paštu gali būti
teikiama tik reklamos vartotojo sutikimu ar jo prašymu.

2. Draudžiama tiesiogiai teikti reklamą konkrečiam asmeniui, jeigu yra
aiškiai išreikštas šio asmens nesutikimas.

20 straipsnis. Atsakomybė už šio įstatymo pažeidimus

1. Reklaminės veiklos subjektai, pažeidę šio įstatymo reikalavimus, atsako
šio ir kitų įstatymų nustatyta tvarka.

2. Fiziniams asmenims už šio įstatymo pažeidimus taikoma įstatymų nustatyta
administracinė atsakomybė.

Matyt be teisėsaugos neapseisim
Pas juos tikrai nebeužsakinėsiu, nekonkretūs užsakiau 2014 gruodžio 1-2015 sausio 21 dar prekių neturiu.
Reto įkyrumo spameriai. Tikrai nieko nepirksiu ir niekam nerekomenduoju
Ar gavote iš manęs leidimą siuntinėti spamą?! Atsakymas- NE!
Tai susikyškite savo laiškus sau į gerą vietą! O tos įmonės kurios užsako tokias paslaugas - tokie pačios žemos etikos verslininkai!
Siunčia masiškai spamą per naujienlaiškių sistemą.

Creditinfo Lietuva
Adresas: A. Goštauto g. 40A, LT-03163 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
Kredito biuras „Creditinfo“ yra informacijos bankas, į kurį duomenis teikia (ir gauna) finansų, telekomunikacijų, elektros tiekimo ir kitos įmonės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda skolinti atsakingai, o patikimam verslui ir patikimiems vartotojams sudaro sąlygas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Ekspobalta
Adresas: Kauno g. 36, LT-03202 Vilnius.
Veiklos sritys: parodos, mugės; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas.
Ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, gamyba, įrengimas ir priežiūra Lietuvoje bei užsienyje. Teikiamos įvairios paslaugos parodų dalyviams: logistika, nestandartinės įrangos, baldų, apšvietimo, audio, video ir multimedijos nuoma. Originalūs kūrybiniai sprendimai: - Mugių stendams; - Parodų ekspozicijoms;...
Kalba.Lt
Edukacinės rinkos lyderis Lietuvoje

Adresas: Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
UAB “Kalba.Lt” - didžiausią patirtį Lietuvoje turinti edukacijos įmonė, kuri rūpinasi visuomenės pažanga ir tobulėjimu. Įmonė teikia plačią įvairovę edukacinių paslaugų vaikams, paaugliams, suaugusiems ir verslo sektoriui: kalbų kursai, karjeros konsultacijos, tarptautiniai egzaminai, studijų užsienyje...

Atsistatydino Kubos lyderis R. Castro: šeimos valdymo epocha baigta
Atsistatydino Kubos lyderis R. Castro: šeimos valdymo epocha baigta 04-17 12:30
Kubos komunistų partijos lyderis Raulis Castro penktadienį pranešė atsistatydinantis iš partijos vadovo pareigų, taip užbaigdamas Castrų šeimos oficialaus vadovavimo epochą, prasidėjusią nuo 1959...
"Revolut": vartojimas atsigauna, tačiau silpnų vietų dar gausu
"Revolut": vartojimas atsigauna, tačiau silpnų vietų dar gausu 04-17 11:58
Pasaulinė finansų platforma "Revolut", turinti 300.000 klientų Lietuvoje, įvertino lietuvių išlaidas pirmąjį šių metų ketvirtį. Mokėjimų statistikoje atsispindi karantino laisvėjimas: "Revolut"...
Lietuva vėl "juodojoje" zonoje: 100.000 gyventojų tenka per 500 COVID-19 atvejų
Lietuva vėl "juodojoje" zonoje: 100.000 gyventojų tenka per 500 COVID-19 atvejų 04-17 10:07
Penktadienį šalyje nustatyti 1.193 nauji COVID-19 atvejai, nuo šios infekcinės ligos mirė 12 žmonių.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Cisco 52,80 +2,25%