Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Inverse, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Inverse

Atsiliepimai apie Inverse, UAB

Gidas360.lt

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Inverse, UAB

Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka
2021-05-04 13:58:04 IP 2ivsqig2
Rekomenduoju UAB „Inverse“. Asmeniškai su Mindaugu Dvaronaičiu derinome visus projekto įgyvendinimo klausimus: nuo pirminės konsultacijos, iki galutinio produkto perdavimo.

UAB „Inverse“ Jurbarko rajono savivaldybės viešajai bibliotekai pasiūlė tinkamiausią produktą pagal turėtą biudžetą ir sukūrė virtualų 3D turą po svarbiausius Jurbarko miesto objektus (tiek lauke, tiek objektų viduje). Procesas vyko sklandžiai ir greitai, Mindaugas lanksčiai prisitaikė prie projekto įgyvendinimo terminų, suteikė papildomą paslaugą - vedė edukacinį užsiėmimą bibliotekos lankytojams, kurio metu supažindino su virtualių 3D projektų kūrimo ypatumais.

Bibliotekos skaitytojų skyriaus vedėjas Lukas Bakšys
We were positively impressed by professional communication of Mindaugas Dvaronaitis, proactiveness, speed and the outcome. He clearly understood our needs and demands. The reached result was exactly what was needed.
UAB "Bod Lenses"
2020-12-17 09:21:31 IP 2ju3l0ss
We have worked together with Mindaugas Dvaronaitis and his company UAB “Inverse” creating a 360-degree virtual tour of our laboratory.
We are more than happy with the result we got and we are glad to recommend he’s service to other companies.
Lietuvos sporto muziejus
2020-12-15 10:36:56 IP 2i2506kb
Mindaugas Dvaronaitis ir UAB „Inverse“ padėjo įgyvendinti Lietuvos sporto muziejaus projektą, kurio metu buvo sukurtas virtualus turas, skirtas supažindinti su Lietuvos sporto istorija ir muziejaus ekspozicijomis.
Nuo pat komercinio pasiūlymo pateikimo iki galutinių rezultatų apibendrinimo, bendradarbiavimas vyko sklandžiai ir labai profesionaliai. Ši komanda įsiklauso į kliento poreikius ir kartu siekia geriausio rezultato.
Rekomenduojame UAB „Inverse“ ir Mindaugą Dvaronaitį kaip patikimus virtualaus turo rengėjus.
Rekomenduojame UAB „Inverse“ įmonę. Džiaugiamės profesionaliai atliktu darbu. Mindaugas Dvaronaitis
ir jo komanda išpildė mūsų išsakytus lūkesčius ir pateikė kokybiškai atliktą užsakymą. Esame patenkinti
gera komunikacija ir sklandumu. Likome nustebę Mindaugo iniciatyva ir savo srities išmanymu, nuo pat
bendravimo pradžios, nes jis pateikė išsamų planą ir kokybiškai konsultavo virtualaus turo gamybos
procesą, niuancus, kurie būtų naudingesni mums ir mūsų klientui.
Labai rekomenduojame šią įmonę ir Mindaugą, kuriems galima patikėti savo užsakymą ir gauti puikų
rezultatą.
www.slides.lt
Radviliškio viešoji biblioteka
2020-11-27 10:26:23 IP 2i24umsl
Mindaugas Dvaronaitis ir UAB „Inverse“ padėjo įgyvendinti Radviliškio viešosios bibliotekos projektą, kurio metu sukurtas nestandartinio tipo virtualus turas, skirtas supažindinti Lietuvos ir užsienio vartotojus su Radviliškio krašto etnokultūrines tradicijas puoselėjančiomis įstaigomis bei krašto tautodailininkų kūryba.
Nuo pat komercinio pasiūlymo pateikimo iki galutinių rezultatų apibendrinimo, bendradarbiavimas vyko sklandžiai ir labai profesionaliai. Ši komanda įsiklauso į kliento poreikius, teikia tikslingus patarimus ir kartu su jumis siekia geriausio rezultato.
Rekomenduojame UAB „Inverse“ ir Mindaugą Dvaronaitį kaip patikimus, virtualaus turo rangovus.
TŪB „Rinkuškiai“
2020-11-23 10:38:31 IP 2i252814
Ačiū UAB „Inverse“ ir jos atstovui Mindaugui Dvarionaičiui už kokybiškai, operatyviai atliktą darbą, kuriant virtualų turą!
We worked with Mindaugas Dvaronaitis and he’s company Inverse on an important project for our company. The cooperation with Mindaugas from beginning was quit flowless.

We got the offer on time, it was fully detailed and included all the services we asked for, not mentioning that the price was very competitive compared with the competitors. The discussion about the technical task was very professional and helped us decide how to move from there. The implementation itself was also done in a very professional manner, just as we hoped.

After sales support was provided without delay and in highest quality.

We are more than happy with the result we got and I am glad to recommend he’s service to other companies.
UAB BIOK laboratorija
2020-09-26 16:53:56 IP 28mc0dva
Operatyviai ir kokybiškai, viršijo lūkesčius!
We recommend the virtual tour creation services of UAB “Inverse”, that NanoAvionics hired in May 2020 to create an online 360° tour of our Vilnius office and nano-satellite production facilities. It was a pleasure to work with Mindaugas and his team - he has great expertise in the field and his communication about the process of the project was very clear and structured. The process of creating a 360° tour was smooth and efficient from start to finish. Mindaugas gave us great professional advice plus ran an extra mile to achieve desired result which is now used as a valuable and easy-to-use asset by NanoAvionics business development team.
UAB Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo"
2020-07-29 14:28:47 IP 66hokhvo
UAB „Inverse“ ir UAB Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“ bendradarbiavo kuriant virtualų turą „Litexpo“ infrastruktūrai. Virtualaus turo projektą Mindaugas pristatė labai išsamiai ir patraukliai, tačiau rezultatas vis tiek pranoko lūkesčius. Procesas vyko sklandžiai, Mindaugas lanksčiai prisitaikė visuose įgyvendinimo etapuose, darbus atliko greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Dėkojame UAB „Inverse“ už aukštos kokybės įrankį ir galimybę šiuolaikiškai ir interaktyviai pristatyti mūsų įmonę. Nuoširdžiai rekomenduojame UAB „Inverse“ kaip patikimą partnerį.
UAB Smagus / ADVENTICA
2020-07-28 00:41:43 IP 28mep3uu
Puikiai ir operatyviai atliktas pramogų parko ADVENTICA fotografavimas. Smagu dirbti su profesionalu Mindaugu!
Dėkojame Mindaugui Dvarionaičiui / UAB "Inverse" už operatyvų, profesionalų ir kokybišką darbą kuriant virtualų turą NT projektui.
Dėkojame Mindaugui Dvarionaičiui / UAB "Inverse" už profesionalų bendravimą bei kokybiškai ir laiku atliktą įmonės 360 turą.
Arūnė Zuzevičienė
2020-01-13 10:35:21 IP 66hol6cq
Rekomenduoju virtualaus turo sukūrimo ir talpinimo paslaugas.
Rekomenduoju UAB „Inverse“ kompaniją. Asmeniškai bendravome su Mindaugu Dvaronaičiu. Jis ir
jo komanda sukūrė nestandartinio tipo virtualų turą vienam iš „Swedbank“ pastatų. Likome
patenkinti tiek galutiniu virtualaus turo variantu, tiek Mindaugo komunikavimu, iniciatyvumu ir
atliekamu darbu viso proceso metu. Darbai vyko greitai ir sklandžiai. Mindaugas savo srities
profesionalas, kuris nuoširdžiai stengiasi atliepti kliento poreikius: tiek pradedant dirbti kartu, tiek
viso proceso metu, jis aiškiai iškomunikavo visus niuansus, kai prašėme patarimų, pasakydavo tiek
pliusus, tiek minusus, nesiekė tik padaryti, o nuoširdžiai padėjo. Nuoširdžiai rekomenduoju
Mindaugą ir UAB „Inverse“ kaip savo srities profesionalus."
Anykščių menų centras
2019-12-27 10:49:36 IP 2i51aqhc
REKOMENDACIJA

Anykščių menų centras yra kultūros įstaiga, kurios pagrindinis tikslas profesionalaus meno sklaida ir turi tris skyrius: Angelų muziejų, Sakralinio meno centrą, Anykščių koplyčią - Pasaulio anykštėnų kūrybos centrą, bei organizuoja lankymą Anykščių Šv. evangelisto Mato bažnyčios bokšto apžvalgos aikštelėje.
Pažymime, kad teko naudotis UAB „Inverse“ paslaugomis, kompanijai atstovaujant Mindaugui Dvaronaičiui, kuris suteikė visą reikiamą informaciją, bei profesionaliai ir greitai atliko paslaugą. Atnaujinome Angelų muziejaus-Sakralinio meno centro patalpų virtualų gidą. Darbu esame patenkinti ir rekomenduojame šią kompaniją.
ANT STUDIJA yra viena didžiausių gatvės šokių studijų Vilniaus mieste, ir kreipėsi į UAB Inverse su užduotimi, sukurti virtualų turą tam, kad bet kuriame pasaulio taške esantis klientas virtualaus turo pagalba galėtų apžiūrėti mūsų treniruočių patalpas, taip padedant jam įsitikinti mūsų teikiamų paslaugų kokybe.

Mindaugas Dvaronaitis, atstovaujantis UAB „Inverse“, profesionaliai išsiaiškino mūsų poreikius ir greitai bei kokybiškai atliko foto darbus ir sukūrė galutinį produktą - virtualų 3d patalpų turą. Rekomenduojame Mindaugą Dvaronaitį kaip patikimą, savo sritį puikiai išmanantį bei puikiai projektus įgyvendinantį specialistą.
UAB The Britishs School of Vilnius
2019-11-25 12:44:06 IP 2fbasle2
Esame dėkingi ir patenkint Mindaugo Dvaronaičio atliktais darbais ir kokybę. Bei kantrybę, kurios tikrai reikėjo.
Esame labai patenkinti bendradarbiavimu bei galutiniu rezultatu. Mindaugo Dvaronaičio ir UAB „Universe“ komandos virtualus turas buvo atliktas greitai bei sklandžiai. Dirba atsakingi žmonės, kurie yra savo srities profesionalai, tad tikrai rekomenduočiau pasinaudoti jų paslaugomis.
UAB Vilniaus tranzitas
2019-10-21 12:28:17 IP 2i51frhi
AD REM Group - viena didžiausių logistikos, transporto ir sandėliavimo įmonių grupių Lietuvoje. Grupėje:
vietinių ir tarptautinių perkraustymų ir krovinių pervežimo įmonės AD REM TRANSPORT vardas, taip pat ir AD
REM muitinės tarpininkų, „Vilniaus tranzitas“ logistikos, sandėliavimo, vietinės distribucijos, bei logistikos ir krovinių
pervežimo įmonės vardas — AD REM LEZ.

Šiais metais atnaujiname UAB Vilniaus tranzitas internetinį puslapį. Viena iš naujųjų opcijų - AD REM Group Vilniuje
esančio Logistikos ir tranzito centro teritorijos ir patalpų virtualaus turo sukūrimas.
UAB Vilniaus tranzitas užsakymu, UAB Inverse sukūrė virtualų turą. Esame patenkinti atliktų darbų kokybe bei profesionalumu ir tikrai rekomenduojame rinkti UAB Inverse paslaugas. Atskirai norime pagirti jos atstovą Mindaugą Dvaronaitį už jo lankstumą, kantrybę ir profesionalumą. Atsiradus papildomiems poreikiams - būtinai kreipsimės ir dar kartą.
UAB "Ad Rem Lez"
2019-10-09 15:21:08 IP 2i51g0gq
UAB AD REM LEZ - logistikos centras Klaipėdoje, įsikūręs vienoje iš Lietuvoje esančių laisvųjų ekonominių zonų.
Mūsų operuojami sandėliai, geležinkelio privažiavimo keliai, transportas ir profesionalus personalas leidžia klientams pasiūlyti pilnavertį multimodalinį krovinių gabenimą derinant jūros, žemės ar geležinkelio transportą. Be to, patenkinti Vakarų Lietuvos bei NVS šalių klientų poreikius.
AD REM LEZ potencialūs ir esami klientai įsikūrę įvairiuose pasaulio kampeliuose, tas ieškojome galimybės pristatyti save ir teikiamas paslaugas ne tik fiziniu, bet ir virtualiu būdu, net labiausiai nutolusiems klientams.
Kreipėmės į UAB Inverse su užduotimi sukurti virtualų turą ir galimybę mūsų klientams matyti išsamią informaciją apie mus ir mūsų teikiamas paslaugas www.adrem.lt
Mindaugas Dvarionaitis, atstovaujantis UAB Inverse, profesionaliai išsiaiškino mūsų poreikius, operatyviai reagavo į mūsų pastabas, atsižvelgė į mūsų pageidavimus. Inverse komanda užduotis atliko sutartu laiku ir kokybiškai.
Rekomenduojame Inverse kaip patikimą ir profesionalią savo sritį išmanančią kompaniją.
UAB Benders Lietuva
2019-09-03 14:00:21 IP 2fbaqk0k
UAB „Benders Lietuva“ turi didžiausią Lietuvoje lauko ekspoziciją, kurioje eksponuojamos Švedijoje sukurti ir pagaminti gaminiai: stogo čerpės, grindinio trinkelės ir plytelės, atraminių sienelių blokeliai, bei kiti landšaftui skirti gaminiai.
Ekspozicija įrengta šalia Klaipėdos miesto, o toli gyvenantiems klientams ne visada patogu pas mus atvykti bei pamatyti platų gaminių asortimentą.
Kreipėmės į UAB Inverse su užduotimi, sukurti virtualų turą tam, kad bet kuriame pasaulio taške esantis klientas virtualaus turo pagalba galėtų vaikščioti po mūsų ekspoziciją, vieno mygtuko paspaudimu matytų išsamią informaciją apie jį dominantį produktą.
Mindaugas Dvaronaitis, atstovaujantis UAB „Inverse“, profesionaliai išsiaiškino mūsų poreikius, lanksčiai derinosi ne tik prie mūsų pageidavimų, bet ir prie fotografavimui reikalingų specifinių oro sąlygų, visada buvo pasiekiamas konsultacijoms, užduotis atliko laiku. Rekomenduojame Mindaugą Dvaronaitį kaip patikimą, savo sritį puikiai išmanantį bei puikiai projektus įgyvendinantį specialistą.
Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejus
2019-08-02 11:24:29 IP 2e7r4095
UAB Inverse ir ją atstovaujantis Mindaugas Dvaronaitis sukūrė Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejui virtualų turą po Šilalės kraštą. Šis turas skirtas pristatyti Šilalės krašto lankomiausias ir istorines vietas. Virtualaus turo lankytojai tarsi natūraliai vaikščioja ir susipažįsta su lankytinomis vietomis tokiomis, kaip piliakalniai, bažnyčios, muziejai, ir kiti objektai. Šio virtualaus turo dėka potencialūs turistai bei kiti asmenys gali pasižvalgyti po Šilalės kraštą. Turas pritaikytas ir užsienio šalių turistams, nes yra išverstas į anglų ir vokiečių kalbas.
Bendradarbiavimas vyko dalykiškai, maloniai ir sklandžiai. M. Dvaronaitis plačiai, išsamiai ir suprantamai pristatė įmonės teikiamas paslaugas, atsakė į visus klausimus. Darbai vyko labai operatyviai, profesionaliai. Projektas įgyvendintas kokybiškai ir išpildė visus lūkesčius.
Rekomenduojame p. Dvaronaitį kaip patikimą puikų savo srities specialistą.
UAB "Inverse" įmonė ir Mindaugas Dvarionaitis puikiai atliko video darbus. Iš anksto kruopščiai buvo suplanuotos mūsų viešbučio vietos, kurios bus fotografuojamos. Pasiūlytas optimaliausias kainos/paslaugų kiekio pasiūlymas, atitikęs mūsų galimybes bei poreikį. Darbai atlikti profesionaliai ir kokybiškai.
„Swedbank“, AB ir UAB „Inverse“ bendradarbiavo kuriant virtualų turą „Swedbank“ Finansų laboratorijai. Su Mindaugu dirbti buvo labai lengva, greita ir paprasta. Mindaugas plačiai pristatė įmonės teikiamas paslaugas, aiškiai išskyrė galimus pasirinkimus, pasirinkimų privalumus, trūkumus, padėjo išsirinkti asmeniškai mums geriausiai tinkantį virtualaus turo sprendimą. Į visus poreikius, pastabas bei norus atsižvelgė greitai bei profesionaliai, ieškojo inovatyvių ir patogių sprendimų lūkesčių realizavimui. UAB „Inverse“ rekomenduoju, kaip patikimą, profesionalų partnerį.
Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ir ateityje.
UAB „Vystyk“ kreipėsi į UAB „Inverse“ norėdami sukurti mūsų įmonei priklausančio viešbučio CORNER HOTEL ir restorano ELEMENT virtualų vidaus patalpų turą.
UAB „Inverse“ atstovas Mindaugas Dvaronaitis greitai perprato mūsų viešbučio ir restorano specifiką, išklausė mūsų pageidavimus ir pateikė optimalų sprendimą. Dirbo greitai, kokybiškai ir profesionaliai.
UAB „Inverse“ atstovo Mindaugo Dvaronaičio sukurtas virtualus turas puikiai pavaizduoja mūsų patalpų išsidėstymą, leidžia potencialiam klientui virtualiai įžengti į įvairias patalpas, pajausti mūsų patalpų ypatingą stilistiką, sudominti ji, paskatinti rezervuoti gražiai pavaizduotus kambarius arba organizuoti konferencijas būtent pas mus. Patraukliai atvaizduotas restoranas taip pat skatina užsirezervuoti staliuką vakarienei arba organizuoti pas mus šventes ir pobūvius.
Tikrai rekomenduosime UAB „Inverse“ ir jo atstovo Mindaugo Dvaronaičio profesionalias paslaugas kolegoms ir pažįstamiems.
UAB "Adm Baltic"
2019-03-22 11:03:12 IP 2mmcephp
Begalo džiaugiames susitikę su UAB Inverse atstovu Mindaugu Dvaronaičiu. Džiaugiames, jog galėjom bendradarbiauti ir pasiekti nuostabių tikslų virtualiame ture. Mindaugo darbas buvo operatyvus ir greitas. Kokybę, bei produktyvumu esame patenkinti, galutinis rezultatas - puikus. Įmonės kuriami darbai - profesionalus ir atliekami meistriškai. Pasiūlymai kiekvienai įmonei prieinami, bei lankstūs. Norint gero įmonės įvaizdžio - rekomenduojame užsisakyti jų paslaugas.
Girteka Logistics
2019-03-07 09:09:23 IP 2i250r89
Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su UAB Inverse atstovu Mindaugu Dvaronaičiu kuriant virtualų ofiso turą 360. Komandos darbas buvo sklandus ir operatyvus, o teikiami pasiūlymai padėjo sukurti kokybišką produktą. Esame patenkinti greita komunikacija ir profesionaliu požiūriu tiek į klientą, tiek į galutinį rezultatą.
UAB Inverse ir ją atstovaujantis Mindaugas Dvaronaitis sukūrė įmonei Voltas IT, UAB priklausančiam biurui virtualų vidaus turą, kuris sukuria pridėtinės vertės didinant įmonės patikimumą, bei pritraukiant naujus darbuotojus prisijungti prie įmonės komandos.
Darbas su Mindaugu vyko sklandžiai, visos užduotys buvo vykdomos laiku ir sklandžiai, todėl drąsiai galime rekomenduoti M. Dvaronavičių, bei jo atstovaujamą įmonę UAB Inverse.

Direktorius
Edvardas Astrauskas
Panemunių regioninio parko direkcija
2019-01-07 15:47:20 IP 5los4ms2
UAB „Inverse“ ir ją atstovaujantis Mindaugas Dvaronaitis vykdė Panemunių regioninio parko direkcijos projektą „Panemunių regioninio parko nekilnojamųjų kultūros objektų bei juose vykstančių renginių sklaida ir pristatymas visais metų laikais sukuriant edukacinį turą“. Sukurtas virtualus turas skirtas Panemunių regioninio parko nekilnojamo kultūros paveldo vertybėms pristatyti. Turo lankytojas jaučiasi tarsi natūraliai lankytų piliakalnį, bažnyčią ar kitą objektą ir keliautų skirtingais metų laikais.
Bendradarbiavimas vyko dalykiškai, maloniai ir sklandžiai. Darbai vyko labai operatyviai, lanksčiai buvo reaguojama į situaciją. Visi pasiūlymai ir projekto įgyvendinimas liudija apie p. Mindaugo profesionalumą. Rekomenduojame p. Dvaronaitį kaip patikimą puikų savo srities specialistą.
UAB Inverse ir ją atstovaujantis Mindaugas Dvaronaitis sukūrė įmonei Adform A/S virtualius Vilniaus ir Kauno ofisų turus, kurie buvo atlikti labai profesionaliai ir greitai bei gerai perteikia kasdienę įmonės darbo aplinką bei kultūrą. Šių virtualių turų bei atskirų nuotraukų dėka įmonės klientai, potencialūs darbuotojai bei kiti asmenys gali pasižvalgyti po ofisų erdves ir pajusti Adform dvasią.
Bendradarbiavimas su Mindaugui Dvarionaičiu buvo kūrybiškas ir sklandus, sulaukėme nemažai naudingų pasiūlymų, paslaugos buvo suteiktos laikantis visų sutartyje numatytų terminų. Sukurtas virtualus turas pilnai atitiko mūsų lūkesčius. UAB „Inverse“ rekomenduojame kaip patikimą paslaugų teikėją.
"Ogmios miestas "
2018-11-27 16:11:21 IP 2mmcelg4
Norime pasidžiaugti, jog savo darbus patikėjome įmonės „Inverse“ atsakingam asmeniui Mindaugui Dvarionaičiui. Visi darbai taip pat kelias iki jų buvo atliktas profesionaliai bei kokybiškai. Mes labai vertiname laiko svarbą mūsų darbe, todėl dirbant su Mindaugu, viso bendradarbiavimo metu į visas mūsų korekcijas bei papildymus sureaguota labai greitai. Visas „Ogmios miesto „ kolektyvas nori padėkoti už puikų gautą rezultatą rengiant 360° „ Outlet Park „ laisvalaikio terasos virtualų turą.
"Ogmios miesto "
Administracija
UAB Neries Terasos
2018-10-25 22:06:00 IP 2jua9lks
UAB Inverse išpildė visus įmonės lūkesčius sukurdama virtualų turą statomam kvartalui. Nekilnojamojo turto projektui labai svarbu pateikti potencialiems klientams kokybišką medžiagą. Sukaupęs daug patirties, Mindaugas puikiai patarė ir profesionaliai išpildė suformuotą užduotį. Bendradarbiavimas vyko dalykiškai ir sklandžiai. Ateityje ir toliau žadame bendradarbiauti su UAB Inverse. Mindaugo Dvaronaičio atliekamus darbus galime drąsiai rekomenduoti ir kitiems kolegoms.
UAB Neries Terasos
Draudimo bendrovė „If“
2018-10-22 09:39:42 IP 5lp3qc8s
Dėkojame Mindaugui Dvarionaičiui ir UAB „Inverse“ už lankstų požiūrį ir profesionalius patarimus, kuriant draudimo bendrovės „If“ biurų Vilniuje ir Taline virtualius turus. Bendradarbiavimas vyko sklandžiai ir nors teko vykti į Estiją, Mindaugui ir jo komandai tai nesukėlė jokių problemų.
UAB "Western Union Processing Lithuania"
2018-10-08 17:06:49 IP 6a6itj31
Turėjome puikią progą dirbti kartu su Mindaugu Dvarionaičiu ir kolegomis iš įmonės UAB „Inverse“ kuriant mūsų įmonės pastatų virtualų turą. Iniciatyvių ir pažangių savo srities specialistų dėka, visi reikalingi darbai buvo atlikti profesionaliai ir kokybiškai. Esame patenkinti į klientą orientuotu požiūriu, suteikta pagalba ir bendradarbiavimu, bei gautu galutiniu rezultatu.
Park Inn by Radisson Kaunas
2018-10-06 11:36:39 IP 66hokunb
Mindaugas Dvarionaitis kūrė viešbučio Park Inn by Radisson Kaunas virtualų turą. Nuo pat pradžių mūsų bendravimas buvo labai profesionalus ir tikslus: gavome detalizuotus pasiūlymus su aiškiai nurodytomis paslaugų apimtimis ir kainomis.
Susitikimo metu Mindaugas profesionaliai rekomendavo fotografavimo darbus atidėti, kad galutinis rezultatas būtų kokybiškesnis. Fotografavimo darbai vyko greitai ir sklandžiai, nuotraukas gavome greitai. Mums paprašius, buvo kelios nuotraukos buvo gražiai retušuotos.
Esame patenkinti galutiniu rezultatu, drąsiai rinksimės Mindaugą ateities darbams ir rekomenduosime kitiems.
UAB "Liudo įrankiai"
2018-08-25 14:22:14 IP 28mbt9fv
UAB "Inverse" ir ją atstovaujantis Mindaugas Dvarionaitis sukūrė įmonei UAB "Liudo Įrankiai" priklausančiam įrankių centrui virtualų pastato vidaus turą, kuris puikiai atvaizduoja įmonės platų įrankių pasirinkimą suteikdamas tiek esamiems, tiek potencialiems klientams susidaryti vaizdą apie įmonę bei jos prekes.
Darbas su p. Mindaugu vyko sklandžiai, procesas buvo vykdomas greitai, pasiūlant gerą kainos ir kokybės santykį už atliktas paslaugas. Paslaugos tiekėjas viršijo visus lūkesčius.
Įvertinant rezultatus galime rekomenduoti UAB "Inverse" ir M. Dvarionaitį kaip 3D turo paslaugos specialistą.
VšĮ Respublikinė Kauno ligoninė
2018-08-20 14:10:47 IP 2i24ruql
REKOMENDACIJA
2018-08-20

Mindaugas Dvaronaitis sukūrė VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės Akušerijos ir ginekologijos klinikos „Krikščioniškieji gimdymo namai“ atsinaujinusių patalpų virtualų turą. Visi jo pasiūlymai ir projekto įgyvendinimas liudija apie jo profesionalumą ir savo srities puikų išmanymą. Neabejodami rinksimės šį žmogų ir kitiems tokio pobūdžio projektams bei drąsiai galime rekomenduoti ir kitiems.

Generalinis direktorius doc. dr. Linas Vitkus
UAB Inverse ir ją atstovaujantis Mindaugas Dvaronaitis sukūrė įmonei UAB „EDAMA“ priklausančiam viešbučiui bei restoranui virtualų pastato vidaus turą, kuris puikiai atvaizduoja viešbučio bei restorano stilistiką bei dvasią suteikdamas galimybę potencialiems viešbučio bei restorano klientams susidaryti vaizdą ir priimti sprendimą rezervuojantis vietą apgyvendinimui ir/ar šventei.
Darbas su p. Mindaugu vyko sklandžiai, nenorėdamas vilkinti proceso p. Mindaugas dažnai pats ėmėsi iniciatyvos sprendžiant iškilusius klausimus įvairiuose projekto etapuose. M. Dvaronaičiui nekilo jokių nesklandumų derinantis prie sudėtingo viešbučio bei restorano darbo laiko atliekant numatytus ir sutartus darbus.
Tai jau antrasis mūsų projektas su M. Dvaronaičiu ir tikrai ne paskutinis. Iš sukauptos patirties su šiuo žmogumi tikrai galime jį rekomenduoti kaip patikimą, atsakingą savo srities profesionalą.
Su Mindaugu Dvaronaičiu ir jo atstovaujama įmone UAB „Inverse“ nusprendėme dirbti peržiūrėję jo darytų virtualių turų pavyzdžius bei gavę detalų ir aiškų pasiūlymą. Komunikacija visą laiką vyko sklandžiai ir operatyviai. Profesionalus požiūris į klientą ir atsidavimas darbui paliko tik teigiamus įspūdžius. Išpildyti visi lūkesčiai per trumpą laiką. Nuoširdus ačiū!
Rekomenduojame Mindaugą Dvaronaitį kaip savo srities profesionalą.
CV-Online LT, UAB
2018-06-28 09:54:48 IP 2juf41u7
Pasinaudojome Inverse, UAB teikiama virtualaus turo paslauga ir esame patenkinti šiuo bendradarbiavimu, operatyviai atliktais darbais, paslaugos kokybe bei aptarnavimu. Drąsiai rekomenduojame Inverse, UAB kaip patikimą paslaugų teikėją.
Mindaugas Dvaronaitis ir jo atstovaujama kompanija UAB “Inverse” darbus atliko kokybiškai, operatyviai ir pateisino visus lūkesčius. Kuriant virtualius “Atranka360” biuro turus, komunikacija vyko sklandžiai, o bendradarbiavimas buvo paremtas abipusiu supratimu bei geriausių sprendimų priėmimu. Rekomenduojame UAB “Inverse” ir Mindaugą, kaip savo srities profesionalą ir kokybiškų, inovatyvių projektų įgyvendintoją.
Dominykas Vileikis
2018-06-25 16:54:41 IP 2df5d85j
Bendradarbiaujame su Mindaugu jau kuris laikas. Naudojamės vieni kitų paslaugomis. Tiek paslaugų pirkimo, tiek pardavimo atveju Mindaugas visuomet laikosi žodžio, atlieka darbus laiku, suteikia profesionalias konsultacijas. Kai atsirado poreikis sukurti mūsų parduotuvės virtualų turą - problema buvo išspręsta nesukuriant papildomų, greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju Mindaugą ir Gidas360.lt komandą kaip patikimus ir ilgalaikius verslo partnerius, jei Jums reikalingas 360 laipsnių turinys ir ne tik.
Mindaugas Dvaronaitis ir jo atstovaujama įmonė UAB „Inverse“ numatytus darbu atliko laiku, kokybiškai bei atsakingai. Mindaugas kūrybiškai įgyvendino numatytus projektus, iniciatyviai pateikdavo pasiūlymus, idėjas, taip pat suteikė papildomas paslaugas projekto eigoje. Galutiniu rezultatu esame labai patenkinti, pilnai atitiko darbo pradžioje iškeltus reikalavimus. Planuojame toliau sėkmingai tęsti bendradarbiavimą ateityje.
Varnių regioninio parko direkcija
2018-03-08 12:51:53 IP 5los4ms2
Varnių regioninio parko direkcija 2017 m. įgyvendino projektą „Varnių regioninio parko nekilnojamojo kultūros paveldo aktualizavimas ir sklaida sukuriant interaktyvų erdvės modulį“ (finansuota pagal Lietuvos kultūros tarybos dalinio finansavimo sutartį, 19.1 Kultūros paveldas 04-005-01-02-14). Tiek paraiškos ruošimo metu, tiek projektą įgyvendinant ieškojome nusimanančių partnerių, kad galėtų savo žiniomis ir gebėjimais padėti įgyvendinti projektą. Mindaugą Dvaronaitį, kaip gerai išmanantį savo darbą, laiku ir sąžiningai atliekantį sutartinius įsipareigojimus rekomendavo kolegos iš kito regioninio parko direkcijos. Nuo pradėto bendravimo su juo pradžios buvo aišku, kad susipažinome su dalykišku, kūrybišku žmogumi, kuris sutartinius darbus atliks laiku, kokybiškai bei pagal iškeltus aukštus reikalavimus.
Mindaugo Dvaronaičio ir UAB Inverse dėka projektas „Varnių regioninio parko nekilnojamojo kultūros paveldo aktualizavimas ir sklaida sukuriant interaktyvų erdvės modulį“ buvo įgyvendintas sėkmingai, kartu buvo suteikta daug nemokamų papildomų paslaugų bei konsultacijų.
Rekomenduoju Mindaugą Dvaronaitį ir UAB Inverse kaip patikimą, į ilgalaikį bendradarbiavimą orientuotą, motyvuotą specialistą.
Mindaugą ir jo atstovaujamą UAB „Inverse“ mums rekomendavo kita IT įmonė. Ieškojome, kas galėtų skubiai, per labai trumpą laiką sukurti kelių objektų 360 laipsnių virtualų turą bei paprastas nuotraukas iš oro. Norėjome, kad nuotraukose mūsų objektai atsiskleistų saulėto rudens fone. Mindaugas darbą atliko greičiau nei tikėjomės. Darbų kokybė pateisino lūkesčius, netgi viršijo. Tarpusavio komunikacija buvo efektyvi ir profesionali. Tikimės su UAB „Inverse“ bendradarbiauti ir toliau vystant kitus projektus.
Darbus Mindaugas ir jo atstovaujama kompanija UAB "Inverse" atliko laiku, kokybiškai ir pilnai pateisino mano lūkesčius. Projekto įgyvendinimo metu Mindaugas operatyviai reagavo į pokyčius, suteikdavo visą reikalingą informaciją, iniciatyviai pasiūlydavo galimus problemų sprendimo būdus bei papildomas paslaugas, esant poreikiui buvo pasiekiamas ir po darbo valandų. Sąmata paskaičiuota tiksliai, aiškiai ir tikrai smulkmeniškai. Galiu ir rekomenduoju UAB "Inverse" ir Mindaugą kaip patikimą, punktualų bei atsakingai į savo pareigas žiūrintį asmenį.
People Link, UAB
2017-10-18 15:08:04 IP 2e7r3ta7
UAB "Inverse" ir Mindaugo Dvaronaičio atlikti darbai viršijo UAB "People link" lūkesčius. Bendradarbiavimas buvo sklandus, virtualių turų po mūsų ir klientų ofisus kokybė buvo aukštesnė nei tikėjomės. Mindaugo efektyvus ir profesionalus darbas bei pritaikytos naujos idėjos padėjo pasiekti aukščiausią rezultatą. Tikimės, kad ateityje ir toliau sėkmingai bendradarbiausime kartu su UAB "Inverse".

GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Giftika - verslo dovanos, firminė atributika. Visus katalogus rasite paspaudę ant nuorodų apačioje! Juosteles.lt - kontrolinės juostelės, kaklajuostės, apyrankės, raktų pakabukai, ženkliukai, atšvaitiniai gaminiai, vardo kortelės ir kt. Puodeliai.eu - didžiulis pasirinkimas puodelių, kuriuos galime apipavidalinti...
Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...

Partnerystės įstatymą parėmęs "valstietis" T. Tomilinas šalinamas iš partinių postų 06-16 19:13
Opozicinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) imasi šalinti parlamentarą Tomą Tomiliną iš partinių postų.
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus 06-16 18:49
"Coca-Cola" sulaukė antireklamos iš futbolo žvaigždės Cristiano Ronaldo. Portugalijos žaidėjui per spaudos konferenciją demonstratyviai atsisakius šio gėrimo, jo gamintojos akcijų kaina ėmė kristi...
"Aldi" įšaldė prekybos vietų Lietuvoje paiešką
"Aldi" įšaldė prekybos vietų Lietuvoje paiešką 06-16 18:23
Vokietijos žemų kainų prekybos tinklas "Aldi" sustabdė NT paieškas Lietuvoje bent iki rugpjūčio ir neatlieka jokių tolimesnių veiksmų, skelbia portalas delfi.lt, remdamasis šaltinių informacija.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%