Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Inverse, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Inverse

Atsiliepimai apie Inverse, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Inverse, UAB

Begalo džiaugiames susitikę su UAB Inverse atstovu Mindaugu Dvaronaičiu. Džiaugiames, jog galėjom bendradarbiauti ir pasiekti nuostabių tikslų virtualiame ture. Mindaugo darbas buvo operatyvus ir greitas. Kokybę, bei produktyvumu esame patenkinti, galutinis rezultatas - puikus. Įmonės kuriami darbai - profesionalus ir atliekami meistriškai. Pasiūlymai kiekvienai įmonei prieinami, bei lankstūs. Norint gero įmonės įvaizdžio - rekomenduojame užsisakyti jų paslaugas.
Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su UAB Inverse atstovu Mindaugu Dvaronaičiu kuriant virtualų ofiso turą 360. Komandos darbas buvo sklandus ir operatyvus, o teikiami pasiūlymai padėjo sukurti kokybišką produktą. Esame patenkinti greita komunikacija ir profesionaliu požiūriu tiek į klientą, tiek į galutinį rezultatą.
UAB Inverse ir ją atstovaujantis Mindaugas Dvaronaitis sukūrė įmonei Voltas IT, UAB priklausančiam biurui virtualų vidaus turą, kuris sukuria pridėtinės vertės didinant įmonės patikimumą, bei pritraukiant naujus darbuotojus prisijungti prie įmonės komandos.
Darbas su Mindaugu vyko sklandžiai, visos užduotys buvo vykdomos laiku ir sklandžiai, todėl drąsiai galime rekomenduoti M. Dvaronavičių, bei jo atstovaujamą įmonę UAB Inverse.

Direktorius
Edvardas Astrauskas
Panemunių regioninio parko direkcija
2019-01-07 15:47:20 IP 195.182.91.138
UAB „Inverse“ ir ją atstovaujantis Mindaugas Dvaronaitis vykdė Panemunių regioninio parko direkcijos projektą „Panemunių regioninio parko nekilnojamųjų kultūros objektų bei juose vykstančių renginių sklaida ir pristatymas visais metų laikais sukuriant edukacinį turą“. Sukurtas virtualus turas skirtas Panemunių regioninio parko nekilnojamo kultūros paveldo vertybėms pristatyti. Turo lankytojas jaučiasi tarsi natūraliai lankytų piliakalnį, bažnyčią ar kitą objektą ir keliautų skirtingais metų laikais.
Bendradarbiavimas vyko dalykiškai, maloniai ir sklandžiai. Darbai vyko labai operatyviai, lanksčiai buvo reaguojama į situaciją. Visi pasiūlymai ir projekto įgyvendinimas liudija apie p. Mindaugo profesionalumą. Rekomenduojame p. Dvaronaitį kaip patikimą puikų savo srities specialistą.
UAB Inverse ir ją atstovaujantis Mindaugas Dvaronaitis sukūrė įmonei Adform A/S virtualius Vilniaus ir Kauno ofisų turus, kurie buvo atlikti labai profesionaliai ir greitai bei gerai perteikia kasdienę įmonės darbo aplinką bei kultūrą. Šių virtualių turų bei atskirų nuotraukų dėka įmonės klientai, potencialūs darbuotojai bei kiti asmenys gali pasižvalgyti po ofisų erdves ir pajusti Adform dvasią.
Bendradarbiavimas su Mindaugui Dvarionaičiu buvo kūrybiškas ir sklandus, sulaukėme nemažai naudingų pasiūlymų, paslaugos buvo suteiktos laikantis visų sutartyje numatytų terminų. Sukurtas virtualus turas pilnai atitiko mūsų lūkesčius. UAB „Inverse“ rekomenduojame kaip patikimą paslaugų teikėją.
Norime pasidžiaugti, jog savo darbus patikėjome įmonės „Inverse“ atsakingam asmeniui Mindaugui Dvarionaičiui. Visi darbai taip pat kelias iki jų buvo atliktas profesionaliai bei kokybiškai. Mes labai vertiname laiko svarbą mūsų darbe, todėl dirbant su Mindaugu, viso bendradarbiavimo metu į visas mūsų korekcijas bei papildymus sureaguota labai greitai. Visas „Ogmios miesto „ kolektyvas nori padėkoti už puikų gautą rezultatą rengiant 360° „ Outlet Park „ laisvalaikio terasos virtualų turą.
"Ogmios miesto "
Administracija
UAB Inverse išpildė visus įmonės lūkesčius sukurdama virtualų turą statomam kvartalui. Nekilnojamojo turto projektui labai svarbu pateikti potencialiems klientams kokybišką medžiagą. Sukaupęs daug patirties, Mindaugas puikiai patarė ir profesionaliai išpildė suformuotą užduotį. Bendradarbiavimas vyko dalykiškai ir sklandžiai. Ateityje ir toliau žadame bendradarbiauti su UAB Inverse. Mindaugo Dvaronaičio atliekamus darbus galime drąsiai rekomenduoti ir kitiems kolegoms.
UAB Neries Terasos
Draudimo bendrovė „If“
2018-10-22 09:39:42 IP 195.190.141.212
Dėkojame Mindaugui Dvarionaičiui ir UAB „Inverse“ už lankstų požiūrį ir profesionalius patarimus, kuriant draudimo bendrovės „If“ biurų Vilniuje ir Taline virtualius turus. Bendradarbiavimas vyko sklandžiai ir nors teko vykti į Estiją, Mindaugui ir jo komandai tai nesukėlė jokių problemų.
UAB "Western Union Processing Lithuania"
2018-10-08 17:06:49 IP 217.117.19.233
Turėjome puikią progą dirbti kartu su Mindaugu Dvarionaičiu ir kolegomis iš įmonės UAB „Inverse“ kuriant mūsų įmonės pastatų virtualų turą. Iniciatyvių ir pažangių savo srities specialistų dėka, visi reikalingi darbai buvo atlikti profesionaliai ir kokybiškai. Esame patenkinti į klientą orientuotu požiūriu, suteikta pagalba ir bendradarbiavimu, bei gautu galutiniu rezultatu.
Park Inn by Radisson Kaunas
2018-10-06 11:36:39 IP 213.197.159.147
Mindaugas Dvarionaitis kūrė viešbučio Park Inn by Radisson Kaunas virtualų turą. Nuo pat pradžių mūsų bendravimas buvo labai profesionalus ir tikslus: gavome detalizuotus pasiūlymus su aiškiai nurodytomis paslaugų apimtimis ir kainomis.
Susitikimo metu Mindaugas profesionaliai rekomendavo fotografavimo darbus atidėti, kad galutinis rezultatas būtų kokybiškesnis. Fotografavimo darbai vyko greitai ir sklandžiai, nuotraukas gavome greitai. Mums paprašius, buvo kelios nuotraukos buvo gražiai retušuotos.
Esame patenkinti galutiniu rezultatu, drąsiai rinksimės Mindaugą ateities darbams ir rekomenduosime kitiems.
UAB "Liudo įrankiai"
2018-08-25 14:22:14 IP 78.60.103.167
UAB "Inverse" ir ją atstovaujantis Mindaugas Dvarionaitis sukūrė įmonei UAB "Liudo Įrankiai" priklausančiam įrankių centrui virtualų pastato vidaus turą, kuris puikiai atvaizduoja įmonės platų įrankių pasirinkimą suteikdamas tiek esamiems, tiek potencialiems klientams susidaryti vaizdą apie įmonę bei jos prekes.
Darbas su p. Mindaugu vyko sklandžiai, procesas buvo vykdomas greitai, pasiūlant gerą kainos ir kokybės santykį už atliktas paslaugas. Paslaugos tiekėjas viršijo visus lūkesčius.
Įvertinant rezultatus galime rekomenduoti UAB "Inverse" ir M. Dvarionaitį kaip 3D turo paslaugos specialistą.
VšĮ Respublikinė Kauno ligoninė
2018-08-20 14:10:47 IP 88.119.49.45
REKOMENDACIJA
2018-08-20

Mindaugas Dvaronaitis sukūrė VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės Akušerijos ir ginekologijos klinikos „Krikščioniškieji gimdymo namai“ atsinaujinusių patalpų virtualų turą. Visi jo pasiūlymai ir projekto įgyvendinimas liudija apie jo profesionalumą ir savo srities puikų išmanymą. Neabejodami rinksimės šį žmogų ir kitiems tokio pobūdžio projektams bei drąsiai galime rekomenduoti ir kitiems.

Generalinis direktorius doc. dr. Linas Vitkus
UAB Inverse ir ją atstovaujantis Mindaugas Dvaronaitis sukūrė įmonei UAB „EDAMA“ priklausančiam viešbučiui bei restoranui virtualų pastato vidaus turą, kuris puikiai atvaizduoja viešbučio bei restorano stilistiką bei dvasią suteikdamas galimybę potencialiems viešbučio bei restorano klientams susidaryti vaizdą ir priimti sprendimą rezervuojantis vietą apgyvendinimui ir/ar šventei.
Darbas su p. Mindaugu vyko sklandžiai, nenorėdamas vilkinti proceso p. Mindaugas dažnai pats ėmėsi iniciatyvos sprendžiant iškilusius klausimus įvairiuose projekto etapuose. M. Dvaronaičiui nekilo jokių nesklandumų derinantis prie sudėtingo viešbučio bei restorano darbo laiko atliekant numatytus ir sutartus darbus.
Tai jau antrasis mūsų projektas su M. Dvaronaičiu ir tikrai ne paskutinis. Iš sukauptos patirties su šiuo žmogumi tikrai galime jį rekomenduoti kaip patikimą, atsakingą savo srities profesionalą.
Su Mindaugu Dvaronaičiu ir jo atstovaujama įmone UAB „Inverse“ nusprendėme dirbti peržiūrėję jo darytų virtualių turų pavyzdžius bei gavę detalų ir aiškų pasiūlymą. Komunikacija visą laiką vyko sklandžiai ir operatyviai. Profesionalus požiūris į klientą ir atsidavimas darbui paliko tik teigiamus įspūdžius. Išpildyti visi lūkesčiai per trumpą laiką. Nuoširdus ačiū!
Rekomenduojame Mindaugą Dvaronaitį kaip savo srities profesionalą.
Pasinaudojome Inverse, UAB teikiama virtualaus turo paslauga ir esame patenkinti šiuo bendradarbiavimu, operatyviai atliktais darbais, paslaugos kokybe bei aptarnavimu. Drąsiai rekomenduojame Inverse, UAB kaip patikimą paslaugų teikėją.
Mindaugas Dvaronaitis ir jo atstovaujama kompanija UAB “Inverse” darbus atliko kokybiškai, operatyviai ir pateisino visus lūkesčius. Kuriant virtualius “Atranka360” biuro turus, komunikacija vyko sklandžiai, o bendradarbiavimas buvo paremtas abipusiu supratimu bei geriausių sprendimų priėmimu. Rekomenduojame UAB “Inverse” ir Mindaugą, kaip savo srities profesionalą ir kokybiškų, inovatyvių projektų įgyvendintoją.
Bendradarbiaujame su Mindaugu jau kuris laikas. Naudojamės vieni kitų paslaugomis. Tiek paslaugų pirkimo, tiek pardavimo atveju Mindaugas visuomet laikosi žodžio, atlieka darbus laiku, suteikia profesionalias konsultacijas. Kai atsirado poreikis sukurti mūsų parduotuvės virtualų turą - problema buvo išspręsta nesukuriant papildomų, greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju Mindaugą ir Gidas360.lt komandą kaip patikimus ir ilgalaikius verslo partnerius, jei Jums reikalingas 360 laipsnių turinys ir ne tik.
Mindaugas Dvaronaitis ir jo atstovaujama įmonė UAB „Inverse“ numatytus darbu atliko laiku, kokybiškai bei atsakingai. Mindaugas kūrybiškai įgyvendino numatytus projektus, iniciatyviai pateikdavo pasiūlymus, idėjas, taip pat suteikė papildomas paslaugas projekto eigoje. Galutiniu rezultatu esame labai patenkinti, pilnai atitiko darbo pradžioje iškeltus reikalavimus. Planuojame toliau sėkmingai tęsti bendradarbiavimą ateityje.
Varnių regioninio parko direkcija
2018-03-08 12:51:53 IP 195.182.91.138
Varnių regioninio parko direkcija 2017 m. įgyvendino projektą „Varnių regioninio parko nekilnojamojo kultūros paveldo aktualizavimas ir sklaida sukuriant interaktyvų erdvės modulį“ (finansuota pagal Lietuvos kultūros tarybos dalinio finansavimo sutartį, 19.1 Kultūros paveldas 04-005-01-02-14). Tiek paraiškos ruošimo metu, tiek projektą įgyvendinant ieškojome nusimanančių partnerių, kad galėtų savo žiniomis ir gebėjimais padėti įgyvendinti projektą. Mindaugą Dvaronaitį, kaip gerai išmanantį savo darbą, laiku ir sąžiningai atliekantį sutartinius įsipareigojimus rekomendavo kolegos iš kito regioninio parko direkcijos. Nuo pradėto bendravimo su juo pradžios buvo aišku, kad susipažinome su dalykišku, kūrybišku žmogumi, kuris sutartinius darbus atliks laiku, kokybiškai bei pagal iškeltus aukštus reikalavimus.
Mindaugo Dvaronaičio ir UAB Inverse dėka projektas „Varnių regioninio parko nekilnojamojo kultūros paveldo aktualizavimas ir sklaida sukuriant interaktyvų erdvės modulį“ buvo įgyvendintas sėkmingai, kartu buvo suteikta daug nemokamų papildomų paslaugų bei konsultacijų.
Rekomenduoju Mindaugą Dvaronaitį ir UAB Inverse kaip patikimą, į ilgalaikį bendradarbiavimą orientuotą, motyvuotą specialistą.
Mindaugą ir jo atstovaujamą UAB „Inverse“ mums rekomendavo kita IT įmonė. Ieškojome, kas galėtų skubiai, per labai trumpą laiką sukurti kelių objektų 360 laipsnių virtualų turą bei paprastas nuotraukas iš oro. Norėjome, kad nuotraukose mūsų objektai atsiskleistų saulėto rudens fone. Mindaugas darbą atliko greičiau nei tikėjomės. Darbų kokybė pateisino lūkesčius, netgi viršijo. Tarpusavio komunikacija buvo efektyvi ir profesionali. Tikimės su UAB „Inverse“ bendradarbiauti ir toliau vystant kitus projektus.
Darbus Mindaugas ir jo atstovaujama kompanija UAB "Inverse" atliko laiku, kokybiškai ir pilnai pateisino mano lūkesčius. Projekto įgyvendinimo metu Mindaugas operatyviai reagavo į pokyčius, suteikdavo visą reikalingą informaciją, iniciatyviai pasiūlydavo galimus problemų sprendimo būdus bei papildomas paslaugas, esant poreikiui buvo pasiekiamas ir po darbo valandų. Sąmata paskaičiuota tiksliai, aiškiai ir tikrai smulkmeniškai. Galiu ir rekomenduoju UAB "Inverse" ir Mindaugą kaip patikimą, punktualų bei atsakingai į savo pareigas žiūrintį asmenį.
UAB "Inverse" ir Mindaugo Dvaronaičio atlikti darbai viršijo UAB "People link" lūkesčius. Bendradarbiavimas buvo sklandus, virtualių turų po mūsų ir klientų ofisus kokybė buvo aukštesnė nei tikėjomės. Mindaugo efektyvus ir profesionalus darbas bei pritaikytos naujos idėjos padėjo pasiekti aukščiausią rezultatą. Tikimės, kad ateityje ir toliau sėkmingai bendradarbiausime kartu su UAB "Inverse".
Rambyno regioninio parko direkcija 2017-02-28 14:40:25
Norėčiau padėkoti Mindaugui ir jo komandai už operatyvumą padedant įgyvendinti didelės apimties projektą. Darbai buvo atlikti laiku, kokybiškai ir pagal projekto reikalavimus. Atsiradusias problemas sprendėme kartu visuomet rasdami tinkamiausią variantą. Tikrai rekomenduočiau Mindaugą ir jo komandą kaip atsakingus ir punktualius rangovus įgyvendinant inovatyvius kultūros projektus.
Viskas gerai. Tikra tiesa.
Rambyno regioninio parko direkcija
2017-02-28 14:40:25 IP 188.69.198.209
Vilniaus Mažasis teatras
2017-02-21 12:39:17 IP 188.69.196.26
Dėkojame Mindaugui Dvaronaičiui ir įmonei UAB "Inverse" už pagalbą sukuriant Valstybinio Vilniaus mažojo teatro virtualų turą. Virtualus turas buvo sukurtas profesionaliai ir laiku. Taip pat gavome mums labai svarbias konsultacijas turo talpinimo klausimais. Verta paminėti, kad praėjus net ilgesniam laiko tarpui, maloniai sutiko atlikti turo modifikavimo darbus. O ypač buvome nustebinti, kuomet prapuolus projekto rinkmenoms, operatyviai ir neatlygintinai pateikė kopijas.
Geležinkelių muziejus
2017-02-14 16:06:57 IP 188.69.210.69
Dėkoju Mindaugui už kokybiškai atliktus darbus - už virtualaus turo po Geležinkelių muziejų sukūrimą. Susitikimo metu jis ne tik pasiūlė įdomius, inovatyvius ir patikrintus sprendimus reprezentuojant mūsų muziejų virtualioje erdvėje, bet ir sudarė preliminarų planą su įgyvendinimo etapais, supažindino su detalėmis. Dar kartą ačiū už profesionaliai suteiktą paslaugą.
Kauno valstybinis muzikinis teatras
2017-02-13 14:21:12 IP 188.69.210.64
UAB Inverse ir ją atstovaujantis Mindaugas Dvaronaitis sukūrė Kauno valstybinio muzikinio teatro vidaus interjero vaizdo gidą, puikiai reprezentuojantį istorinį, Lietuvos architektūros paveldui priklausantį teatro pastatą. Esame patenkinti projekto detalių išdėstymu - nuoseklu, aišku, yra akcentuoti mūsų pageidaujami objektai ir akcentai.

Taip pat patiko tarpusavio bendravimas su M. Dvaronaičiu - tiek priešprojektiniu, tiek įgyvendinimo laikotarpiu, tiek užbaigus projektą. Paprastas, nuoširdus ir kartu dalykiškas žmogus.

Iš savo patirties galiu rekomenduoti Mindaugą kaip sąžiningą specialistą, kuris itin dėmesingai priima ir apsvarsto visus pasiūlymus.
Su Mindaugu Dvaronaičiu kartu kūrėme ne vieną interneto projektą, spaudos darbą, logotipą ar iliustraciją. Teko prašyti pagalbos ir fotografuojant įvairius gaminius. Darbus Mindaugas atlikdavo laiku, tinkamai įsigilinęs į užduotį. Pateikdavo ne vieną variantą, atsižvelgdavo į pastabas. Esant reikalui visuomet suteikdavo konsultaciją. Galutiniu rezultatu likdavome patenkinti ir galime drąsiai rekomenduoti.

Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"SEO ir Google AdWords paslaugos"

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 37, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Impress up
Adresas: Verkių g. 23-49, LT-08246 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
"Apple" ruošiasi gyvenimui be "iPhone"
"Apple" ruošiasi gyvenimui be "iPhone" 03-25 15:26
Vadovų pasikeitimai technologijų milžinėje "Apple" – signalas, kad įmonė ruošiasi ateičiai, kurioje nebeegzistuos jos populiariausias produktas.
A. Vaitkus nebenusišalins nuo dalies sprendimų
A. Vaitkus nebenusišalins nuo dalies sprendimų 03-25 14:51
Klaipėdos mero rinkimus pralaimėjęs "valstiečių" atstovas, Klaipėdos uosto vadovas Arvydas Vaitkus atšaukė savo nusišalinimą nuo sprendimų, susijusių su "valstiečių" rinkimų kampaniją Klaipėdoje...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%