Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Intra Research, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Intra Research

Atsiliepimai apie Intra Research, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Intra Research, UAB

Svetainė manonuomone.lt siunčia apklausas, bet atlygio išsiųsti nesugeba. Rašant elektroniniu paštu nereaguoja, telefono numerio niekur nenurodo. Neapsigaukite ir neeikvokit savo brangaus laiko, jie s*****i ir visiems, kas klaus ar teirausis taip ir pasakysiu. Dalinkimes visi šia žinia, kad tokios "kontoros" būtų priverstos užsidaryt.
Manonuomone.lt renka duomenis ;nepakliukite...siunčia apklausas, o kai ateina metas pasiimti atlygio...gauni tik nieko, nes jie neatsiunčia, o tik temoka tyčiotis, o į laiškus nereaguoja, io gal sauvl jie pasiima
Yra tokia svetainė manonuomone.lt kuri nuolat siunčia apklausas, o kai turi tasškų ir išsiketi tada pas juos reikia prašyti, kad atsiųstų, o jie nereaguoja, o vienas atlygis dar neatsiųstas nuo 2019-08 men, matomai jiems tai būdinga apgaudineti, daug žmonių vis laukia ir nesulaukia
Pastoviai mano nuomone.lt siunčia apklausas, o kai surenki pakankamai taškų, atlygio visai nematyti, nes jie pastaruoju metu ir kitiems žmonėms nesiunčia, tik temoka apgaudinėti... tiesiog neuzkibkite ant jų kabliuko, nerimta firma
laukiau savo atlygio nuo 2019 m. gruodžio men savo atlygio, paskyroje rašo, kad prieš savaitę išsiunte, bet deja nieko dar negavau, o apklausas ponai tai siunčia, darykit jiems apklausų neapsimok a, kaz..ie a.......rašyk neraęsjie nereguoja
NIEKAS NEPILDYKIT ANKETŲ! NIEKO NEGAUSIT! MELAGIŲ ĮSTAIGĖLĖ, BESINAUDOJANTI JŪSŲ DUOMENIMIS IR JUMS ATKIŠANTI ŠPYGĄ!
Vilma 2020-05-13 23:06:27
Jau daugiau nei du menesius laukiu savo uždirbtos 30 eu IkI dovanų korteles...Jei bučiau anksčiau pasidomejusi apie juos, būčiau tikrai nevykdžiusi apklausų.Dabar dar ir kitiems pasakysiu, kas čia per nesąmonės.
tie išsigimėliai net 5 eurų vertės prizo nesugeba išmokėti, ką jau kalbėti apie 30 eurų vertės prizą.
s*****i! Kiek galiu laukti pazadetos dovanos, kuri uzsakyta jau nuo kovo 13. Turekit sazines bent issiusti tai ka pazadejot
NEPILDYKIT JŲ SIUNČIAMŲ ANKETŲ! Dovanų negausit! Čia a*******i. Tik surenka Jūsų duomenis. Jie neatsako nei į elektroninius laiškus, nei į skambučius!
Pritariu prieš tai rašusiam-, , manonuomone'' paprasčiausia sukčių kontora, renkanti asmens duomenis. Nors mes atsakome į apklausų klausimus, pažadėto atlygio negauname, o apklausų užsakovai jiems pinigus sumoka. Šioje skylėje yra trys darbuotojai, kurių atlyginimų vidurkis apie 1700 eur.
Nesuprantu, kokia čia kontora... du mėnesius laukiu savo dovanos, daug kartų laiškus siunčiau, o iš jų tyla... Labai stipriai nuviliat... NEREKOMENDUOJU NIEKAM, nes tik gaišit laiką, o jokių jų skelbiamų dovanų greičiausiai nė nematysit. Su kitomis panašiomis bendrovėmis kažkodėl tokių problemų nekyla, nors ir karantinas...
Manonuomone.lt 2020-04-03 15:44:44

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos. Šiuo metu labai stringa dovanų išsiuntimai, bet visi tikrai gaus savo užsakytas dovanas. Visi rašę komentarus ir dar negavę savo dovanų prašome susisiekti šiuo elektroniniu paštu manonuomone@manonuomone.lt
Kaip gali buti siuo metu, juk su zmona uzsakem IKI dovanu korteles po 20 eur, uzsake dar nuo sausio, vasario menesio kol nebuvo karantino ir vis dar nepatvirtinta

Tik parašiau komentarą ir sekančią dieną gavau savo užsakytą Akropolio dovanų čekį. Laukiau dvigubai ilgiau, bet sulaukkau...
Aš taip pat jau š. m. sausio 20 d. išsiunčiau Akropolio dovanų kortelės užsakymą. Mano paskyroje rodo, kad kortelė užsakyta. Jau parašiau jiems 6 paklausimus. Niekas, žinoma, neatsako, tik toliau siunčia apklausas. Atrodo, smulkmena, bet labai pikta, kad taip apgavo ir gaila sugaišto laiko.
lygiai tas pats ir man IKI 10 eur. dovanų kortelės iki šiol nepatvirtina nuo 2019-11-26 dienos, aš ir apklausų neatsakinėju, nes jie neatsiskaito ir pasirodo ne aš vienas, nevarkite atsakinėti, nes mes jiems uždirbame, o jie tik šaiposi. Siūlau kreiptis į vartotojų teisęs, nes čia konkretus apgaudinėjimas žmonių. Jei kas norite galime kreiptis bendrai.
Žilvinas 2020-02-10 16:23:10
Gal reiktų surasti daugiau tokių, su kuriais neatsiskaitė ir kreiptis į policują?
dėl iki 5 eur kortelės? tik pažvengs iš Tavęs
tommy 2020-02-10 16:17:08
pritariu, man tokia pati situacija
tai va, renkamės po truputį čia
Dariuis 2020-02-07 20:05:50
Jau du mėnesiai kaip šiai įmonei priklausantis ManoNuomone.lt portalas neatsiunčia atlygio už dalyvavimą apklausose. Neatsiliepia jokiais kanalais. Visiems dalyvaujantiems apklausose siūlau nebevargti, niekas nebeatlygins už jūsų triūsą. Apgaulė!!!
Dariuis 2020-02-07 20:05:50
pritariu, man tokia pati situacija

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Seime stringa Kelių direkcijos pertvarka
Seime stringa Kelių direkcijos pertvarka 05-26 19:06
Seimas kol kas neuždegė žalios šviesos Kelių direkcijos pertvarkai iš biudžetinės įstaigos į valstybės įmonę.
Parodų salėse – vis daugiau judesių
Parodų salėse – vis daugiau judesių 05-26 19:06
Prie jau veikiančių nacionalinių muziejų ir jų padalinių viena po kitos jungiasi galerijos ir meno centrai. Sukaupus kantrybę (į kai kurias parodas reikia registruotis) ir įsimetus į rankinę ar...
"Raketos" tipo laivas gavo leidimą plaukti
"Raketos" tipo laivas gavo leidimą plaukti 05-26 19:05
Po metus trukusių savininkų pastangų greitaeigis kateris leidimą plaukti, apie planuojamus reisus į Nidą bus pranešta vėliau.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%