Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Intra Research, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Intra Research

Atsiliepimai apie Intra Research, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Intra Research, UAB

kupono irgi negavau nuo liepos laukiu, rasiau laiskus jokio atsakymo..o apklausas toliau siuncia...
Kristina 2020-08-31 21:20:06
Prisidedu prie nusivylusių šia įstaiga. Kupono užsakyto dar birželio mėn. visdar negavus. Kaip suprantu, neverta net ir tikėtis
Visgi kuponą pagaliau gavau.
Jau antras kartais kaip negaunu dovanų kortelės. Pirmą kartą intensyviai rašinėjau laiškus, užspaminau ir galų gale atrašė ir išsiuntė kortelę (gal po pusmečio pikto rašinėjimo). Dabar jau vėl laukiu nuo vasaros pradžios berods, bet kortelės neatsiunčia. Rekomenduočiau nepildyti anketų.
Mane irgi apgavo. Dingo iš sąskaitos 3200 taškų. Už likusius užsisakiau IKI kortelę, vis rašė, kad "laukia patvirtinimo".
Šiandien prisijungus, jau nerodo jokios informacijos, į laiškus neatsako.
Niekam nerekomenduoju cia pildyti apklausas.
Antra kart mane apgavo per praėjusius 2 metus. Negavau kuponų už taškus. o juos tai nuskaitė. Į klausimus neatsako!
Jau daugiau kaip du menesius www.manonuomone.lt neissiuncia dovanu kupono, niekam nerekomenduoju cia pildyti apklausas.
Po 3 menesių gavau 10€ iki kortelę
Į el. laišką atsakė, prizas gautas.
Prastai tikrai... ilgiausiai neperveda atlygio už taškus, laukiam ne aišku kiek. Šiai įmonei tikrai reikėtų pasimokyti iš kitų, nes ignoruoti ir tylėti labai negražu. Jei į laišką atsako po 2-3 savaičių, tai gerai. O uždarbio nesugeba jau trečias mėnuo patvirtinti. Į Paypal irgi nesunku pervesti, tik keleto minučių reikalas. Nesuprantu, ką jie mano ir ar ilgai apgaudinės visus tokiu laiko tempimu? Ką jie tuo nori pasiekti?
, niekaip vis negaunu savo atlygių, jau seniai užsakyta, o kas ten dirba bereaguoja, jiem s yra dzin, o apklausas siunčia
gaila laiko, ka dtaip tyčiojasi iš savo klientų, vis laukiu, ne viena staip laukia savo atlygių
Man išmokėjo į PayPal, 20 Eurų. Laukiau mėnesį.
Apgaulė - siunčia pildyti apklausas, o atlygio neduoda, nors taškus nuo sąskaitos nuskaičiuoja.Jau nuo balandžio mėnesio neperveda į Paypal pinigų, į laiškus neatsako.
Aš ir jungiuosi į laukiančiųjų kortelės gretas. Juos gal reikia paviešinti ar ką. Nes jau osnaglejo. Prieš tris mėnesius kortele užsakyta o jos dar negavau. Susisiekti neįmanoma. Turbūt reikės tam tikras tarnybas įdarbinti, kad pasidometu ir nustotų dūmti akis.
siunčia tas apklausas, renk aduomenis, da rneaišku kam panaudooja...o kai atein alaikas išsikeisti savo atlygį lauki tiesiog vos ne metus laiko, o daug kas čia skundžiasi, dar neaišku tam šmonė priklauso, matyt europos piunigai baigesi, arba sau pasiim aatlygį, jie tai mok adaryti
Vilma 2020-06-11 17:47:24
Valio, šiandien gavau savo uždirbtą 30 eu IKI dovanų kortelę, ačiū! Laukiau ilgai, jau nepamenu net kiek laiko, virš 3-5 mėnesių kažkur.Dar neišbandžiau ar kortelė veikianti, bet tikiuosi viskas bus gerai :-)
Kortelė tai kortelė- sakys, kad korona, karantinas trukdė. Bet kas tiems sukčiams trukdo pinigus į Paypal sąskaitą pervesti- to jau antras mėnuo nepavyksta sužinoti.
Ir pas mane tokia pati situacija, daugiau menesio nepatvirtina dovanų kupono, į laiškus netsako
Justina 2020-05-30 10:52:16
Dovanų kupono, kurį užsisakiau už surinktus taškus taip ir negavau. Į laiškus neatsako, bet apklausas siunčia. Labai siūlyčiau niekam nepildyti apklausų! a*******i.
Pas mane tas pats.nuo kovo 5 laukiu dovanų kupono. Du mėnesius anketoje mačiau, kad dovana nepatvirtinta, bet kai parašiau jiems laišką ir paklausiau apie tai, "stebuklingai" statusas pasikeitė į "išsiųsta"...Tik deja per tris mėnesius taip nieko ir negavau...
Yra sukciu portalas, ju savininkai AB intra research, esantys Svedijoje taip pat i laiskus nereaguoja ir jokiu problemu nesprendzia. Apmaudu, kad skandinavisko kapitalo imone taip elgiasi su Lietuva. Tokiom imonem uz sukciavima (BK 182 str.) turetu gresti baudziamoji atsakomybe bei likvidavimas. Kiek zmoniu pilde tas ju siunciamas apklausas, uz kurias apklausu uzsakovai jiem pinigus pervede, o manonuomone.lt jokiu dovanu korteliu neissiunte.
Taip tai tiesa a*******s manonuomone.lt, man irgi ragus stato. I laiskus irgi neatsako. Nessvaistykit laiko
Svetainė manonuomone.lt siunčia apklausas, bet atlygio išsiųsti nesugeba. Rašant elektroniniu paštu nereaguoja, telefono numerio niekur nenurodo. Neapsigaukite ir neeikvokit savo brangaus laiko, jie s*****i ir visiems, kas klaus ar teirausis taip ir pasakysiu. Dalinkimes visi šia žinia, kad tokios "kontoros" būtų priverstos užsidaryt.
Manonuomone.lt renka duomenis ;nepakliukite...siunčia apklausas, o kai ateina metas pasiimti atlygio...gauni tik nieko, nes jie neatsiunčia, o tik temoka tyčiotis, o į laiškus nereaguoja, io gal sauvl jie pasiima
Yra tokia svetainė manonuomone.lt kuri nuolat siunčia apklausas, o kai turi tasškų ir išsiketi tada pas juos reikia prašyti, kad atsiųstų, o jie nereaguoja, o vienas atlygis dar neatsiųstas nuo 2019-08 men, matomai jiems tai būdinga apgaudineti, daug žmonių vis laukia ir nesulaukia
Pastoviai mano nuomone.lt siunčia apklausas, o kai surenki pakankamai taškų, atlygio visai nematyti, nes jie pastaruoju metu ir kitiems žmonėms nesiunčia, tik temoka apgaudinėti... tiesiog neuzkibkite ant jų kabliuko, nerimta firma
laukiau savo atlygio nuo 2019 m. gruodžio men savo atlygio, paskyroje rašo, kad prieš savaitę išsiunte, bet deja nieko dar negavau, o apklausas ponai tai siunčia, darykit jiems apklausų neapsimok a, kaz..ie a.......rašyk neraęsjie nereguoja
NIEKAS NEPILDYKIT ANKETŲ! NIEKO NEGAUSIT! MELAGIŲ ĮSTAIGĖLĖ, BESINAUDOJANTI JŪSŲ DUOMENIMIS IR JUMS ATKIŠANTI ŠPYGĄ!
Vilma 2020-05-13 23:06:27
Jau daugiau nei du menesius laukiu savo uždirbtos 30 eu IkI dovanų korteles...Jei bučiau anksčiau pasidomejusi apie juos, būčiau tikrai nevykdžiusi apklausų.Dabar dar ir kitiems pasakysiu, kas čia per nesąmonės.
tie išsigimėliai net 5 eurų vertės prizo nesugeba išmokėti, ką jau kalbėti apie 30 eurų vertės prizą.
s*****i! Kiek galiu laukti pazadetos dovanos, kuri uzsakyta jau nuo kovo 13. Turekit sazines bent issiusti tai ka pazadejot
NEPILDYKIT JŲ SIUNČIAMŲ ANKETŲ! Dovanų negausit! Čia a*******i. Tik surenka Jūsų duomenis. Jie neatsako nei į elektroninius laiškus, nei į skambučius!
Pritariu prieš tai rašusiam-, , manonuomone'' paprasčiausia sukčių kontora, renkanti asmens duomenis. Nors mes atsakome į apklausų klausimus, pažadėto atlygio negauname, o apklausų užsakovai jiems pinigus sumoka. Šioje skylėje yra trys darbuotojai, kurių atlyginimų vidurkis apie 1700 eur.
Nesuprantu, kokia čia kontora... du mėnesius laukiu savo dovanos, daug kartų laiškus siunčiau, o iš jų tyla... Labai stipriai nuviliat... NEREKOMENDUOJU NIEKAM, nes tik gaišit laiką, o jokių jų skelbiamų dovanų greičiausiai nė nematysit. Su kitomis panašiomis bendrovėmis kažkodėl tokių problemų nekyla, nors ir karantinas...
Manonuomone.lt 2020-04-03 15:44:44

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos. Šiuo metu labai stringa dovanų išsiuntimai, bet visi tikrai gaus savo užsakytas dovanas. Visi rašę komentarus ir dar negavę savo dovanų prašome susisiekti šiuo elektroniniu paštu manonuomone@manonuomone.lt
Kaip gali buti siuo metu, juk su zmona uzsakem IKI dovanu korteles po 20 eur, uzsake dar nuo sausio, vasario menesio kol nebuvo karantino ir vis dar nepatvirtinta

Tik parašiau komentarą ir sekančią dieną gavau savo užsakytą Akropolio dovanų čekį. Laukiau dvigubai ilgiau, bet sulaukkau...
Aš taip pat jau š. m. sausio 20 d. išsiunčiau Akropolio dovanų kortelės užsakymą. Mano paskyroje rodo, kad kortelė užsakyta. Jau parašiau jiems 6 paklausimus. Niekas, žinoma, neatsako, tik toliau siunčia apklausas. Atrodo, smulkmena, bet labai pikta, kad taip apgavo ir gaila sugaišto laiko.
lygiai tas pats ir man IKI 10 eur. dovanų kortelės iki šiol nepatvirtina nuo 2019-11-26 dienos, aš ir apklausų neatsakinėju, nes jie neatsiskaito ir pasirodo ne aš vienas, nevarkite atsakinėti, nes mes jiems uždirbame, o jie tik šaiposi. Siūlau kreiptis į vartotojų teisęs, nes čia konkretus apgaudinėjimas žmonių. Jei kas norite galime kreiptis bendrai.
Žilvinas 2020-02-10 16:23:10
Gal reiktų surasti daugiau tokių, su kuriais neatsiskaitė ir kreiptis į policują?
dėl iki 5 eur kortelės? tik pažvengs iš Tavęs
tommy 2020-02-10 16:17:08
pritariu, man tokia pati situacija
tai va, renkamės po truputį čia
Dariuis 2020-02-07 20:05:50
Jau du mėnesiai kaip šiai įmonei priklausantis ManoNuomone.lt portalas neatsiunčia atlygio už dalyvavimą apklausose. Neatsiliepia jokiais kanalais. Visiems dalyvaujantiems apklausose siūlau nebevargti, niekas nebeatlygins už jūsų triūsą. Apgaulė!!!
Dariuis 2020-02-07 20:05:50
pritariu, man tokia pati situacija

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

DDoS atakos: nuo brangios kenkimo priemonės iki visiems prieinamos paslaugos
DDoS atakos: nuo brangios kenkimo priemonės iki visiems prieinamos paslaugos 10-20 22:31
Tarp kibernetinėje erdvėje DDoS atakas organizuojančių grupuočių pastebėti aršesni vidiniai karai dėl blogai apsaugotų įrenginių, kuriuos galima išnaudoti atakoms, šią vasarą pastebėjo amerikiečių...
Naudoti saulės energiją neturint savo elektrinės jau gali ir verslas
Naudoti saulės energiją neturint savo elektrinės jau gali ir verslas 10-20 22:26
Viena populiariausių atsinaujinančių išteklių energijos rūšių – saulės energija – darosi dar patrauklesnė. Tapti nutolusios saulės elektrinės, įrengtos saulės parke, dalininkais nuo šių metų...
Seimas nustatė tvarką, kaip greičiau užkasti elektros laidus
Seimas nustatė tvarką, kaip greičiau užkasti elektros laidus 10-20 20:21
Seimas sumažino savivaldybių bei vartotojų finansinę naštą, keičiant elektros oro linijas kabelinėmis, taip sudarydamas sąlygas plėsti skirstomąjį tinklą.

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

IBM 117,37 -6,49%