Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Interneto vizija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Interneto vizija

Atsiliepimai apie UAB "Interneto vizija"

Serveriai.lt

Hostingo paslaugų lyderis
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Interneto vizija"

2021-01-08 10:04:54 IP 2e7r413u
Jums zinoma 2021-01-07 01:59:08
Atsiliepimai ju svetaineje tiesiog puikus ir stebinantys :-) !!!!! Tiesiog (daug nerasant) atkreipkite demesi kam skirtos IV paslaugos: https://youtu.be/EOvaLNqKpMs
galiu pasakyti, tik tiek, degredavo IV, ziauru.... Atsargiai!!!!

jei turite konstruktyvios kritikos apie šį video, pasidalinkite. Didelė dalis klientų juo džiaugiasi ir giria puikų darbą :).

Linkėjimai,
IV kolektyvas
galiu pasakyti, tik tiek, degredavo IV, ziauru.... Atsargiai!!!!
Rasimantas Klydžia
2020-11-28 13:15:30 IP 2h7tll3u
Kur yra informacija apie Jūsų vadovą?
2020-11-20 18:43:15 IP 2e7r434e
Vilmantas 2020-11-20 14:30:22
Paštų serveriai neveikia kaip turėtu, pusantros savaitės negauname laišku bei problemos nėra sprendžiamos, klientų aptarnavimas žiaurūs.
Vilmantai, pirmiausia - mums labai nemalonu, kad įžeidžiančiai bendraujate su mūsų klientų aptarnavimo specialistais. Keiksmažodžiai ir įžeidinėjimai nepagreitina problemos sprendimo, o priverčia mus nutraukti konsultaciją.

Dėl jūsų situacijos: atlikome testavimus ir neradome jokių priežasčių, kodėl laiškai galėtų patekti į SPAM aplanką. Tačiau būtent su jūsų domenu atlikus testavimus, pastebėjome, kad tik GMAIL sistema jūsų laiškus laiko SPAM. Atsidarius tokį laišką GMAIL aiškiai nurodo priežastį, kodėl taip yra - "Daug pranešimų iš [jūsų turimas domeno vardas] anksčiau buvo nustatyti kaip šlamštas". Mūsų rekomendacija būtų pradėti žymėti laiškus kaip "Ne šlamštas" (Not Spam) ir peržiūrėti siunčiamus laiškus, kodėl klientai juos galėtų žymėti kaip SPAMą.

Vilmantai, jei turite papildomų klausimų dėl el. pašto naudojimo, rašykite info@iv.lt

Interneto vizija 2020-10-05 14:39:03
Sveiki, Žydrūnai,

apgailestaujame, kad savarankiškai administruojamo serverio paslauga neatitiko jūsų lūkesčių. Primename, kad jums pasiūlėme pilnai kompensuoti visą paslaugos kainą, neatsižvelgiant į faktą, kad jau buvo praėjęs 30 dienų pinigų grąžinimo laikotarpis.

Dar kartą apžvelgiant situaciją, norime akcentuoti, kad duomenų srautas į mūsų serverius yra filtruojamas ir, jei yra pastebimas žalingas srautas iš tam tikro IP, jis gali būti blokuojamas. O išskirtiniais atvejais, kai srautas yra milžiniškas ir iš daugiau nei vieno IP adreso, konkrečiam serveriui, prieš kurį nukreipta ataka, laikinai gali būti atjungiamas užsienio srautas. Šis filtras apsaugo ne tik pačio kliento serverį, tačiau ir kitus tame pačiame mazge esančius klientus. Išjungti visam mazgui filtrą ir rizikuoti, kad jis bus atakuojamas, negalime, todėl jums buvo pasiūlyta užsakyti fizinius serverius iš mūsų duomenų centrą valdančios įmonės RackRay.

Taip pat yra tikimybė, kad lietuviško interneto ryšio paslaugos teikėjas suteikia IP adresą, kuris oficialiai dar priklauso kokiai kitai užsienio šaliai, todėl gali būti, kad lankytojas iš Lietuvos dėl šios priežasties nepasiekia to serverio. Tokiu atveju reikėtų mums suteikti IP adresą ir galėtume tiksliau patikrinti tam tikrą situaciją. Deja, tačiau tai padaryti jūs atsisakėte, nenorėjote gilintis į situaciją bei pradėjote nemandagiai bendrauti su mūsų specialistais juos įžeidinėdami. Žydrūnai, linkime sėkmės bendradarbiaujant su kitais hostingo teikėjais.

IV kolektyvas
Sveiki. Negali būti visa laika teisus. Taip nebūna nors norėtųsi. Aš jums sakiau kad ugniasienė yra kalta, bet jus nenorėjote, gilintis į situaciją, Todėl viskas aišku tapo iškarto, kad jums nerupi klientai, Tiesiog reikia gilintis į situaciją, Galėjom viska išspręsti, Reikėjo išklausyti... Bet vietoj to jus pradedate man patarinėti ir kartoti kad viskas gerai, yra blokuojami portai ir t.t.t. o kad atjungiamas užsienio srautas, Jūs labai klystate, Dar karta pakartosiu buvo atjungimas aplamai tiek LT, tiek Užsienio srautas. Iš jūsų jokio pasiūlymo nesulaukiau, Tik patarimai buvo daugiau nieko, ir nepadėjo tie patarimai nes vis vien tas pats buvo. Mandagiai ir parašiau, jokiu keiksmažodžių nevartojau :) Hostingo paslaugų lyderis - Siūlyčiau užrašą nuimti, apie jus vien blogi atsiliepimai dauguma tinklapiu. Bendradarbiaujant su kitais hostingo teikėjais išaiškinimo situaciją per 15 minučių, o su jums nesugebėjom per dvi dienas. Kiti tikėjai svarbiausia esant reikalui nenumoja ranka, o gilinasi į situacija, ir padeda išspręsti iškilusias problemas, o jūsų tiesiog nuomoja ranka ir viskas. :wink: Galėčiau grysti pas jus ir susitvarkyti problema per 5 minutes, Todėl nes žinau kur problema yra. Bet jums per brangus laikas buvo skirti ir ieškoti dėl ko kyla problema. Jei nemandagiai bendravau, Pagal jus. Tai atsiprašau :)

P.S - Taigi visim kas planuoja naudoti iv.lt ir laikyk žaidimu projektus, siūlyčiau, naudoti Ubuntu operacinė sistema, tada nekils problemų kaip man kad atjungimas serveris visim. :).

Privatus asmuo, Terror. :)
2020-10-05 14:39:03 IP 5ljs05k2
Žydrūnas 2020-10-02 15:35:54
Mūsų tiekėjas IV.LT tiesiog šūdą mala. Bandom kito ieškotis.
o apie teikimas paslaugas patylėsiu, nesupranta patys ką kalba.
Pagal juos, jeigu atakos metu yra atjungiami lietuviai.. Reiškia jie naudoja VPN arba jų IP adresas nėra atnaujintas.. IT specialistai skaitosi.
Pagal juos tik užsienis turėtų būt atjungiamas, o lietuviai ne.. Patys žaistų, pamatytų kaip yra.. Atjungiami visi nusivylęs baisiai aš jais :D
Paprašėme atjungti apsaugą, pasakė, jog negali to padaryti... Tai tada beprasmiška sėdėt IV.LT.. Nes bet kokia didelė/maža ataka, atjungs visą žaidimu serverį.
Sako kad pati ugniasienė veikia "null route (blackhole route)" principu.. Bet tai kaip suprast tada... Nebūdamas visiškai prie putty prisijungęs ar pačiam serveri, man nėra pasiekimas serveris. Mano interneto tikėjas Telia.LT, Tai kas ten per ugniasienė, Jei blokuoja iškarto visa Telia tinka Tai tik maža dalis, parašysiu savo tinklalapį apie šios įmonės tekimas paslaugas bei kokybe. Bandėme patys diegti apsaugas portus blokuoja viska gerai, bet ugniasienė juo kalta iškarto blokuoja viska, nesupranta kad ugniasienė kalta bet jiems tai neaktualu nes nerupi jiems klientai Veltui išleisti pinigai.. Niekam nerekomenduoju šitos įmonės. Laiko švaistymas kalbėti ir diskuoti apie ši įmonė.
Sveiki, Žydrūnai,

Nesusitvarko 2020-09-30 02:28:10
Nesusitvarko su paprasta ddos ataka baisu... Viskas kimba lužta, Ateina vaikai pagrasina ddos ir pasibaigė viskas pakimba putty, ir kiti dalykai. Paprasti metodai iš interneto atakų veikia. Silpna silpna labai, niekam nerekomenduoju. moderatoriai išvis nesigaudosi IT srity, nesugeba paprasto port užblokuoti, o ką kalbėti apie iptable taisykles, kurios ne veiksmingos šioje išmonėje. Sudėję savo apsaugas kurios išvis neveiksmingos, Po iptables išvalymo vėl pradeda viskas veikti, bet kai vėl ateina ddos koks labai silpnas, iškarto viskas niekas nebeveikia, Kol nebus išvalytos juo automatinis iptables taisykles kurios auto sudedamos, vos vos pajudinus su ddos ataka... Pagaliau išėjau nu iv.lt nerekomenduoju ;) Suprantu kad apsaugos kainuoja apie 20-40k Eur, bet čia baisu išvis jokiu apsaugu nera iv.lt :))) Hostingo paslaugų lyderis - iš galo nebent :))
Pritariu. Ta pati siutacija ir pas mane :)
Nerekomenduoju 2020-03-15 19:54:35
Naudoju paslaugas 2menesius. Laikau zaidimu serveri, kuris nuolat patyria, , DDOS" atakas. Apsaugas, kurias suteikia si imone - nieko vertos. Daugiau, kaip puse turimu zaideju net negali prisijungti prie serverio. Bandem patys diegti apsaugas kokias tik radom ir kurias pati imone siule - nepadejo nei truputi... Labai gaila, bet teks keisti hostingo tiekejus...
Pritariu. Ta pati siutacija ir pas mane :)
Mūsų tiekėjas IV.LT tiesiog šūdą mala. Bandom kito ieškotis.
o apie teikimas paslaugas patylėsiu, nesupranta patys ką kalba.
Skaistė Krikščiūnaitė
2020-09-30 10:40:52 IP 5ljs05k2
Nesusitvarko 2020-09-30 02:28:10

kad galėtume kuo tiksliau nustatyti bei pakomentuoti kilusius nesklandumus, prašome jūsų susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda. Šiuo metu pagal jūsų pateiktą el. pašto adresą, matome, jog nesate mūsų klientas.

Pakomentuojant jūsų aprašytą situaciją, norime informuoti, kad nors neturime specializuotos DDoS apsaugos, tačiau mūsų serveriuose yra įdiegta ugniasienė, kuri filtruoja srautą ir taip yra sustabdoma nemaža dalis atakų. Kadangi nenurodėte savo vardo ar el. pašto, kuriuo registravotės mūsų sistemoje, tai tiksliau pakomentuoti situaciją yra sudėtinga.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad VPS serveriai yra savarankiškai administruojami. Tad kiekvienas klientas/ė savarankiškai gali atidaryti/uždaryti savo serverio portus, įdiegti serveryje papildomas tarnybas, kurios blokuotų srautą ir valyti ar kurti naujas IPTables. Jei klientas/ė turi savarankiškai administruojamus serverius, tokie veiksmai iš mūsų pusės atliekami nėra, t.y. neatidarome/uždarome portus, nekuriame IPTables ir kt. Dėl šios priežasties, tikėtina, jog ši situacija nėra mūsų konsultantų "nesigaudymas", o šį darbą turėtų atlikti jūsų serverį prižiūrintis serverio administratorius.

2020-08-19 10:35:00 IP 28mdrgl1
Rolandas 2020-08-18 18:55:11
Gavome iš iv.lt grasinantį laišką. Sustabdyti visas svetaines dėl to kad jų ugnesienė aptiko neva kažkokį kenkėjišką failą vienoje iš svetainių. Neišspendus problemos per 3 dienas visos svetainės vienašališkai sunaikinamos. Tai yra, kad iv.lt gali sau leisti bet kada pakenti jūsų verslui. išjungti svetaines ir nejausti jokios už tai atsakomybės.
Tokiems dalykams niekur nepasirašiau. Tai didelis šešėlis šiai sakyčiau nelabai patikimai organizacijai, kuri gali sau leisti tokius vienašališkus veiksmus kurie gali pridaryti milžiniškus nuostolius
Sveiki, Rolandai,

apgailestaujame, kad likote nepatenkintas mūsų teikiamomis paslaugomis. Rekomenduotume susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, kai pateikus reikiamus duomenis, ji galėtų detaliau išnagrinėti bei pakomentuoti situaciją.

Tačiau kol kas, remiantis aprašyta situacija, matome, kad jums buvo fiktuotas sutarties sąlygų pažeidimas. Tai reiškia, kad vienoje iš jūsų talpinimo plane esančių svetainių atsirado žalingų failų, kurie gali užkrėsti visas jūsų svetaines, pakenkti jūsų svetainių lankytojams, pačio serverio reputacijai ir turėti neigiamos įtakos jūsų vykdomai veiklai. Tokie failai dažniausiai atsiranda naudojantis populiariomis turinio valdymo sistemomis kaip Wordpress, Joomla ar kt. ir neatliekant pačios TVS, jos įskiepių ar dizaino temų atnaujinimo laiku.

Mūsų ugniasienei pastebėjus žalingus failus, sistema fiksuoja sutarties sąlygų pažeidimą ir informuojame klientą kuo skubiau išspręsti problemą (išsiunčiame el. laišką ir SMS žinutę). Kaip minėjome, operatyviai neišsprendus problemos, šie žalingi failai gali turėti neigiamos įtakos tiek jūsų talpinamoms svetainėms, tiek jūsų lankytojams. Todėl klientui yra suteikiamos 3 dienos sureaguoti į pranešimą ir tik jei pranešimas yra ignoruojamas, tuomet esame priversti, siekiant išvengti dar didesnės žalos, sustabdyti talpinimo paslaugas.

Rolandai, norime atkreipti dėmesį, jog paslaugos nėra pašalinamos, o tik sustabdomos, kol klientas pradės spręsti problemą. Kai paslauga yra sustabdyta, nei žalingi failai gali plisti į kitas svetaines, nei užkrėsti lankytojų kompiuterius. Norime apsaugoti tiek mūsų klientus, tiek jūsų klientus. Todėl ši procedūra, nors suprantame, jog yra nemaloni ir trukdanti sklandžiai tęsti veiklą, tačiau yra būtina priemonė, siekiant išvengti dar didesnių nuostolių jūsų veiklai ir jūsų klientams.

Visa detalesnė informacija apie sutarties sąlygų pažeidimus ir procedūros, kaip jas galima spręsti, yra aprašytos mūsų pagalbos puslapyje: https://pagalba.iv.lt/Sutarties_s%C4%85lyg%C5%B3_pa%C5%BEeidimai
Taip pat mūsų klientų aptarnavimo specialistai yra pasiruošę jums atsakyti į visus iškilusius klausimus.

2020-07-01 18:40:41 IP 5ljs05k2
aptarnavimas nemalonus 2020-07-01 10:55:16
UAB "Interneto vizija" nemalonus aptarnavimas telefonu. Man sumokėjus euru daugiau nei nurodyta sąskaitoje, atlikta įmoka neužskaitoma, o klientai papildomai apsunkinami, gaišinamas jų laikas, kad būtų užskaityta įmoka.
atsiprašome už nekokybišką konsultaciją ir dėkojame už jūsų bendradarbiavimą pranešant apie nekokybišką konsultaciją - jūsų indėlis padeda mums tobulėti.

aptarnavimas nemalonus
2020-07-01 10:55:16 IP 28ma1n57
2020-06-04 09:34:14 IP 5ljs05k2
Toma 2020-06-02 22:03:58
Nusivyliau, moderatoriai nelabai gaudosi IT, nes aiskiai isaiskinau kas neveikia, o man keleta kartu skirtingi pokalbio specialistai atrase lygiai ta pati, dar paklausiau klausimo 21:55, bet atjunge pokalbiu kanala, nieko nespejau nusikopijuoti. Zemas lygis.
Toma, tikrai nesmagu, jog neišpildėme jūsų lūkesčių - atsiprašome dėl to. Kiekvienam klientui norime kuo aiškiau ir paprasčiau atsakyti į visus klausimus. Gal galite mums parašyti dar kartą, jei klausimai liko neatsakyti, ir dėsime visas pastangas, jog šįkart jūsų nenuviltume.
Esu labai patenkintu greitu ir kompetetingu aptarnavimu. Nustebau, kad įmonė iš esmės ir efektyviai sprendžia problemas bei bendrauja su klientais net iki 22h.. Dėkoju Lukui Vitkevičiui.
Esu IV.lt klientas jau virš penkerių metu, per visą šį laikotarpį nebuvo iškilusių jokių nesklandumų, viskas visuomet veikia nepriekaištingai, supportas labai aukšto lygio, visad mandagūs, operatyvūs ir padeda bet kokioje situacijoje, net tada kai pačio web'o skriptas neveikia, jie net padeda bėda surasti, 10 balų, ačiū!
2019-10-24 17:16:17 IP 5ljs05k2
Rytis 2019-10-08 10:49:30
Laikykitės atokiau nuo šitų apgavikų!
Turėjau svetainę kuria sukūrė samdyta kompaniją ir viskuo rūpinosi, viena diena ateinu ir mano svetaines tiesiog nėra. Pasirodo du mėnesius negavus apmokėjimo svetainė istrinta.
Pasirodo mano samdyta kompaniją užsidarė, susisiekus su interneto vizija kad perimciau visa valdymą pats ir atstayciau paslauga man tiesiog pasakė sorry mes jau ištrynėm...
Ir maloniai tave siunčia kai kur :))
Kompanija kuri užsiima informacijos talpinimu neturi atsarginės kopijos svetainės kuri sveria 100mb
Klaunai ypač kai jų klientas esu apie 8metus
Sveiki, Ryti,

iš tiesų apgailestaujame, kad taip nutiko. Vis tik, norime priminti, kad tiek el. paštu, tiek SMS žinute, Jums buvo siųsti priminimai dėl paslaugų pratęsimo. Jei paslauga nepratęsiama, mes tiesiog negalime prisiimti atsakomybės už buvusių klientų duomenų saugojimą. Todėl visus savo klientus apie paslaugų išjungimą informuojame ir skatiname sureaguoti ne vieną kartą.

Nuoširdžiai tikimės, jog tokia nemaloni situacija daugiau nebepasikartos.

2019-10-22 17:12:28 IP 5ljs05k2
Tomas 2019-10-07 15:04:20
Kompanijoje dirbat puikūs IT specialistai, vienas iš jų Lukas vardu, esąs tikras savo srities profesionalas, padėjo greitai ir efektyviai išspręsti gedimą, puikios žinos, greita orientacija.
Tomai, Lukas ir visas IV kolektyvas dėkoja už gerus žodžius!

Linkėjimai,
IV komanda
Laikykitės atokiau nuo šitų apgavikų!
Ir maloniai tave siunčia kai kur :))
Klaunai ypač kai jų klientas esu apie 8metus
Tikrai N E R E K O M E N D U O J U naudotis svetainių dizaino paslauga. Vartotojo vadovas parašytas tik dėl parašymo, jokios detalio sinformacijos apie tai kaip reikia atlikti pakeitimus svetainėje. Elementarus veiksmai ant tiek sudetingi, kad neįmanoma suprasti, o kaip gi kas veikia iš tikrųjų. Veltui išleisti pinigai.
Tikrai nesėdžiu serverinėse ir nenagrinėju kaip veikia spintų serveriai ir kiek jie elektros ima ir kaip greitai dirba ar nedirba... :) Tiesiog ko nesuprantu - ten nelendu komentuoti, tad ir su kitais komentatoriais nepulsiu ginčytis ir diskutuoti.
Bet už aptarnavimą noriu labai stipriai pagirti. Nebuvau taip šauniai ir draugiškai bei operatyviai aptarnauta nei soliariume nei banke, nei Prezidentūroj.
Čia viskas greita, patogu, draugiška. Patiko, kad darbuotojai padeda klientams patys savo iniciatyva, pataria ir įmonė yra rimta. Visur kitur kur benueitum su problema - prasidėtų ragelių mėtymai, grubus tonas. O čia visada viskas be problemų. Po bendravimo su jais pradedi labiau savimi tikėti, žinai, kad IV visada padės, patars. Labai didžiuojuosi, kad Lietuvoje yra toks puikus klientų aptarnavimo pavyzdys.! Nežinau kame yra sėkmė... Matyt vadovas sugebėjo sukurti motyvuotą, profesionalią, draugišką ir nepavargusią nuo darbo šaunią komandą, kuri rūpinasi klientais bei tobulina žinias. Tad ačiū Jums labai visiems ir kiekvienam individualiai.

Prieš daug metų net šaliką Kalėdoms gavau!!! Nors ir smulkmena - bet sušildo :)
Laikykites toliau nuo sitos imones.
Laba susidomėjusiems apie šiuos ufonautus, ar verta. Pradedam nuo įkainių, , , ufonautai, , esam ilgamečiai jų klientai taigi žinome ką kalbam. Prisikurę begales visiškų nesamonių pvz aptarnavime, naa kad visiškai absoliučiai nedirbti tik pinigus rinkt. :) greit įtariu ir tel. neprisiskambinsim, arba registruotis reikės, tik tai darysite kokias 3-4 val nes kas antras langas klaidas mėtys. Trumpai kalbant, , UFONAUTAI, , . Norintiems išmokt naujų keiksmažodžių, pradėkit su tokiais dirbt.:) mes bėgam 100%
Evaldas 2019-03-15 17:11:36
Jūs esate bomžai.
Adekvatumo viršūnė :)
Jūs esate bomžai.
Gal kas dirba su sudėtingais ir dideliais projektais ir turi nusiskundimų, bet mes jau beveik 9 metus draugaujame su serveriai.lt.
Nors lojaliems klientams nėra jokio lankstumo ir paslaugų perkėlinėti / grąžinti pinigus negali, nes viską daro danguje sėdinti visagalė sistema, nors ir nėra lojaliems klientams tokių gerų pasiūlymų kaip naujai įsigyjantiems domenus, tačiau čia užsukau vistiek pagirti:

Pagalbą klientams teikia kiekvieną dieną. Kažkas nerealaus. Savaitgaliais prisėdu prie savo papildomų pradmenų ir laisvalaikio darbelių - ir IV visada man pagelbėja. Gelbėja tiek kiek žino, kartais reikia tik nukreipti tinkama linkme ir paaiškinti patį principą, kad žmogus žinotų patį veikimo principą. Ir man paaiškina. Bent ant kelio užveda. Niekada nesakė, kad man nepriklauso ar čia ne mūsų darbas ar ko čia skambinat :))). Kiek žino - tiek padeda.

Puikus aptarnavimo greitis, aš pasakau domeno pavadinimą, o man jau sako kas mane pasirinkta ir kur eiti ir ką patikrinti. Dirba tikrai profesionalūs darbuotojai. Gal yra ir naujokų, bet ir tie pagelbėja labai puikiai ir pokalbiai būna šilti ir ilgi. Jokių ragelių mėtymų ar grubių tonų. Nebuvo nei karto, kad konsultantai lengvo atsakymo ieškotų ilgiau nei 1-2 minutes. Ir visada atsakymas būna tiesioginis, o ne taip kad skambini 112 papasakoji apie ligonį, tada sujungia su greitąja ir vėl viską pasakoji iš naujo.... o paskui dar nubėgi patikrinti ar vis dar kvėpuoja...... :)))

Didžiausias pliusas tas, kad viena konsultantė, neradusi sprendimo ir problemos pati susidomėjo kame tai galėt būti, gal kas nustatymuose blogai, ir atrašė į laišką, kad laiškas gautas, aplinkybės aiškinamos, gal dar print-screenus kelis galiu padaryti nes tai gali padėti problemos analizavimui, ir būsiu informuotas papildomu laišku kai ji turės atsakymą. Ir taip ir buvo. Nereikėjo man niekur kreiptis, niekur ieškoti darbuotojos, nereikėjo girdėti jokių kad jai dabar pietų pertrauka, kad susirgo jos močiutės katinas ar išvažiavo namo slaugyti vaiko ar nuėjo į grožio saloną prisiauginti blakstienų ir negrįžo... :) ir pan...., niekam nereikėjo pasakoti antrą kartą istorijos. Labai patiko, kad įmonė laikosi žodžio. Pasakė - ir susisiekė - kad ir koks atsakymas bebūtų.

Gal kitos įmonės ir pasiūlys pigesnes paslaugas, tačiau manau verta keliais eurais mokėti brangiau ir turėti tobulą aptarnavimą.

Su IV ir serveriai.lt pradėjome bendrauti tada, kai puslapio aptarnauti nepavyko dviem privatiems IT specialistams. Jie tik pinigus paimdavo - už kiekvieną mygtuko paspaudimą... Niekada nesilaikydavo žodžio, paprašyti sukurti puslapį - būdavo neįmanoma misija, o darbai vėluodavo ne dienomis o mėnesiais, todėl spjovėme tada į juos, pasiėmėme savo domenus, pakeitėme visus pass, patys instaliavomės internetinių svetainių šablonus ir patys dirbam, kai patys nesusitvarkom - padeda IV kiek gali. Geriau turėsim pastovią bet kuklią svetainę, nei mandrą, brangią, nepabaigtą, ir kažkieno "prižiūrimą". (Čia akmenukas visiems privatiems programuotojams, kurie dalina tik pažadus, ima tik pinigus, o su darbais pastoviai vėluoja).

Ačiū Interneto vizijai. Ačiū už naujus funkcionalumus ir visokeriopą pagalbą. !
Ilgus metus dirbau su IV, bet paskutiniu metu viskas tapo taip leta ir baisu, kad susiradau kita tiekeja ir ismigravau. Tiesiog truko kantrybe.
Naudojuosi IV paslaugomis gal kokius 10+ metu. Visada sakiau, kad tai viena geriausiu imoniu. Siandien to pasakyti nebegaliu. Suportas nusirites iki absoliuciu zemumu. Frontdesko darbuotojai - gal ten kokie robotai idarbinti? Kreipiesi su problema, sakai NEVEIKIA ir gauni atsakyma - patikrinom, VEIKIA. Siunti printscreenus - NEVEIKIA, atsakymas - patikrinom, VEIKIA. Dar kokiu nors ne itema instrukciju atsiuncia. Ir taip ratu sakai NEVEIKIA, o jie sako VEIKIA :) Teko ieskoti IT speco. jam papasakoti. Rado problema per 3 minutes. Isaiskinom IV ir VALIO!!! - problema ishspresta. Tik kazkoks Interneto vizijos specialistas dar svelniai "pabare" kad mes netiksliai problema jiems apibudinom, kad jie cia ne prie ko ir viska jie gerai daro. O kad tiksliai apibudinti Interneto Vizijos problema (ju darbo broka) - kaip minejau, reikejo specialista is salies susirasti. Tai suportas toks... Omnitel lygio. Dar ir "pavaryti" ant kliento sugeba. Apgailetina.
Tautvydas 2017-08-23 16:32:27
Esame užsisakę iš Interneto vizijos domeno ir el. pašto talpinimo paslaugas, kurias esame apmokėję iki 2019 metų vidurio. Kadangi el. pašto talpinimo paslaugomis nesinaudojame, nusprendėme jų atsisakyti, o apmokėtą jų likutį perkelti domeno galiojimo pratęsimui.
Susisiekus su Interneto vizija, jie pareiškė, kad paslaugos atsisakyti galima, bet sumokėtų į priekį pinigų už nereikalingą paslaugą nėra galimybėsgrąžinti ar net perkelti kitai. Neva, pinigus perkelti gali tik per 30 dienų nuo paslaugos aktyvavimo, o jei pavėluoji - tuomet tavo bėdos ir jie niekuo negali padėti.
Esmė ne tie 50 permokėtų eurų (nors Interneto vizijai tai pasirodo svarbiau, nei geras įmonės vardas), kurie buvo permokėti iš inercijos apmokant sąskaitas faktūras ir nesigilinant, už kokias paslaugas moki, ir kurių niekaip negalima susigrąžinti ar perkelti kitos paslaugos apmokėjimui, o požiūris į klientą.
Rekomenduoju neturėti jokių reikalų su šia įmone ir rinktis kitus analogiškų paslaugų tiekėjus.
Bet pas Juos Juk viskas aiškiai parašyta apie 30 dienų gražinimo garantiją, tad apie požiūrį į klientą neverta kalbėti nes tai vis tik 50€ klausimas kurių gaila, kad ir paneigta tai buvo.

O šiaip jie dirba ir gerai ir blogai - visokių patirčių turiu. Ir dabar vos ne puse dienos serveris neveikia. Prieš savaitę tas pat (nors ir deda įrašus apie sutrikimus, bet kad prieš savaitę šis sutrikimas buvo tai įrašo nėra - pakoreguoja šiek tiek), bet įtariu, kad geriau surasti vargu galima. Taip, kad šią akimirką nepatenkintas bet nebėgu ir nespjaudau į šulinį iš kurio geriu. O blogai nusiteikę komentatoriai viską darote "ant karštų" dėl to ir "nerekomenduojate", ir tai "blogiausia kompanija" ir aplamai Landsbergis dėl visko kaltas :)

Serveriai.lt nesipūskit - Jūsų tikrai negiriu.
Klientų aptarnavimas prastas ir tiek. Uždirba daug, bet į klientą nusispjaut.
Konsultantai visiškai negali padėti, realiai neįsivaizduoju kam jie skirti, į pašto dėžutes pastoviai yra įsilaužiama, o vėliau už spamą blokuojamos paslaugos. Toks įmonės darbuotojų "operatyvumas" stabdo kitų įmonių veiklą...
Tragiškas support'as. Pranešiau, kad hostina porno saita ir nenegalios vaistu prekybos puslapį, tai net nesuregavo ir toliau hostina tas nesamones. Apgailetini.
Per klaida buvo padarytas pavedimas. Kad susigrazinti savo pinigus, puse dienos reikia daryti prisijungimus, kurti paskyras... Ar yra kam teke su tokia "tvarka susidurti??? Nemanau. Paprasiau merginos duoti buhalteres tel nr-sake nera galimybes su jais susisiekti. Paprasiau direktoriaus, atsake rasykite laiska. Mielieji, mes puikiai zinome kaip LT vadovai atsakineja i uzklausa...
Tad spreskite apie imone, kaip apie knyga is jos virselio ir turinio.
Laurynas 2015-07-20 02:58:02
Nežinau kas čia visus tokius atsiliepimus paliko, bet man asmeniškai visiškai kitokia patirtis. Svetainė atveriama tikrai greitai, niekada nebuvo problemų su jos neveikimu ar pan. Tikrai ne kartą rašiau ar skambinau patarimų kaip ką daryti, nes tikrai nesu profesionalas internetę. Dirba jie belenkiek ilgao, nežinau daugiau jokios įmonės kuri man pusę dešimtos vakaro sekamdienį (!) atsilieptu ir dar taip maloniai pažinksniui paaiškintu kaip kas ir padėtų įdiegti svetainę.
Iš savo tikrai malonios asmeninės patirties rekomenduočiau (kaip jau ir esu daręs) kitiems.
Pritariu.. Man irgi labai keista :) drįsčiau daryti prielaida, kad komentuoja labai nekantrūs IT pradinukai kurie kuria pirmą savo puslapį ir mažai ką išmano... Pats belekiek provideriu naudojes ir iš uk ir iš usa ir interneto vizija išties neatsilieka nei kiek nuo jų :). Gal infoline 24/7 ten kai kur būn. Bet vistiek kaip lietuvoj, 21:00 paskambinus padeda iš problėmu išeit.. Tai sakyčiau rojus :))
Esu nepatenkintas ju paslaugomis, naudojus ir sunku is vis surasti reikiamus duomenis. Dizainas apsurdiskas, toks jausmas, kad gyvename 2004 metais.
Paslaugomis naudojuosi daugiau nei penkeri metai, esu tikrai patenkinta paslauga, džiaugiuosi greitais iškilusių klausimų sprendimais. Linkiu sėkmės kolektyvui ir dėkoju už operatyvumą.
Paslaugomis naudojuosiu jau 2 men. Jokių problemų neturiu, viska paaiškina padeda. Daugiau negu nurodyta puslapyje "nelupa".
Jų Facebook paskyroje parašiau apie problemas, tai išvis užblokavo.... Apgailetina...
Rašo: Darbo dienomis klientus aptarnaujame nuo 8:30 iki 22:00 (išskyrus penktadienius nuo 16:00 iki 17:30), savaitgaliais nuo 10:00 iki 22:00 (išskyrus švenčių dienas). Kreipdamiesi nepamirškite nurodyti savo vardo/įmonės pavadinimo bei svetainės adreso, kad galėtume greitai ir tiksliai atsakyti į jums rūpimus klausimus.

Jau gera para praėjo nuo praneštų problemu su teikiamomis paslaugomis, nei kokio atsakymo sulaikėme, nei ištaisytos problemos. Aptarnavimo kokybės nerasta.
NEREKOMENDUOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Buvau beuzsakinejanti paslaugas is sios kompanijos, bet aciu dievui radau atsiliepimus. Butinai patikrinkit istorijas is web archyvo, komentarai nuo 2014 metu buvo istrinti!!

Baisu! Rekomenduoju netureti jokiu reikalu su sia kontora.
Man tai ten toks ispudis susidaro.. kad jie specialiai php virsijimus ale raso, kad virsiju.... ir tada pastoviai siulo dedikuota serveri. o tas inode skaiciavimas isvis pasaka... reklamoje neribotas GB.. tai ir turi buti neribotas.. skaiciavimas tu inode tai juoka kelia tik.. tai ka ten gali tureti vieno puslapio svetaine ir tai sugebesi visada virsyti inode kieki.. juokingi.. reiks pasiieskoti kitur..

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"Reklamos agentūra Whatabout"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Impress up
Adresas: Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Airijos ekonomika 2020-aisiais augo, nepaisant pandemijos
Airijos ekonomika 2020-aisiais augo, nepaisant pandemijos 03-05 18:20
Airijos ekonomika, nepaisant koronaviruso protrūkio, pernai paaugo 3,4%, kadangi pandemija paskatino farmacijos produktų ir informacinių technologijų eksportą, penktadienį pranešė finansų...
"Darnu Group" nepavyksta nutraukti sklypo Vilniuje sandorio su Telecentru
"Darnu Group" nepavyksta nutraukti sklypo Vilniuje sandorio su Telecentru 03-05 17:34
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovei "Darnu Group" nepavyksta nutraukti sklypo sostinės Viršuliškėse sandorio su Lietuvos radijo ir televizijos centru (Telecentru).
Teismas: Lietuvos bankas turi sumokėti K. Ramonui 35.000 Eur
Teismas: Lietuvos bankas turi sumokėti K. Ramonui 35.000 Eur 03-05 17:18
Lietuvos bankas (LB) turi sumokėti 34.900 Eur kompensaciją 2011-aisiais atleistam Kredito įstaigų priežiūros departamento direktoriui Kazimierui Ramonui, nusprendė teismas.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Google 2049,09 +1,10%
Hewlett-Packard 28,07 -5,87%