Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Interneto vizija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Interneto vizija

Atsiliepimai apie UAB "Interneto vizija"

Serveriai.lt

Hostingo paslaugų lyderis
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Interneto vizija"

Na per ~7 metus kaip kaip ir jokių glitchų nebuvo iš jų pusės, bet atėjau tik dabar įvertinti ir su padėka, nes klientu aptarnavimas išties labai kantrus ir geras. Padėjo man troubleshootinti rimtą crashą. Tai ačiū.
Sveikatingumo stovykla
2023-01-31 12:15:38 IP 28mbqijq
Iškilus klausimams dėl domeno perkėlimo teko kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių. Bendravau su operatoriumi Martynu, kuris kantriai ir aiškiai padėjo su kiekvienu neaiškumu ir problemą pavyko išspręsti. Šiuo atsiliepimu norėjau išreikšti padėką Martynui už nepriekaištingą bendravimą bei puikią pagalbą.
Interneto vizija 2022-12-27 09:18:53

Dėkojame už Jūsų komentarą, Greta.

Visada siekiame užtikrinti, kad visų paslaugų sąlygos būtų kuo aiškesnės mūsų klientams, tad norėtume situaciją paaiškinti plačiau. Tiesa, kad minėtos 5 savaitės iš domeno galiojimo laiko yra išskaičiuojamos. Tai yra įprasta domeno registravimo dalis, vykdoma daugelio Domenų registrų. Konkrečiai Interneto Vizijoje mums yra ypač svarbu, kad klientas apie tai žinotų, todėl ši sąlyga išskiriama mūsų ""Domenų registravimo sąlygose"" (2.3 punktas): https://sutartys.iv.lt/preview/domeno_registravimas.php. Su šiomis sąlygomis visada klientą supažindiname domeno užsakymo metu, patvirtinant, kad susipažinote su ""domeno registravimo, svetainės talpinimo sąlygomis"".

Nepaisant to, dėkojame už pastebėjimus ir tikimės, kad mums pavyko iškomunikuoti, kaip vyksta domenų registracijos eiga. O jei kartais iškiltų papildomų klausimų - drąsiai kreipkitės adresu [email protected] ir mūsų komanda mielai jums padės!

IV komanda

Kaip Jūs galite tikėtis, kad pavyko iškomunikuoti, jeigu tiek klientų neigiamų komentarų, tiek apgautų žmonių? Na tai akivaizdu, kad Jums nepavyko iškomunikuoti.

Teisingiausia būtų pasidaryti išvadas ir nebesiuntinėti klientams išankstinių sąskaitų, nes jeigu klientas apmokėtų išankstinę sąskaitą, kai ją astsiunčiate, tai Jūs įšaldytumėte kliento pinigus ir jais naudojatės ilgesnį laiką, negu priklauso, o Jūs nesate bankas ir tokios teisės Jūs neturite.

Taip pat, jeigu norite teisingai iškomunikuoti, turėtumėte sutartyse klientui aiškai parašyti "Domeno laikotarpis X savaičių", tačiau dabar pirkimo metu Jūs rašote 12 mėn. Ar tai skaidru, kaip Jūs manote?
2022-12-27 09:18:53 IP 28ma2r98
Greta 2022-12-22 16:56:21
Mūsų įmonei buvo išrašyta sąskaita už domeno pratęsimą likus trims mėnesiams iki domeno galiojimo pabaigos. Svarbu tai, kad sąskaitoje faktūroje domeno galiojimo laikas pažymėtas 5 - iomis savaitėmis trumpesnis nei 12 mėn.

Susiekus su Interneto vizija, jie mus informavo, kad perkant domeną 12 mėn. laikotarpiui, deja, bet prarandamos 5 savaitės, dėl kažkokių duomenų registravimo. Pažymime, kad tokia sąlyga niekur neatsispinti, nei sutartyje nei jokiose kitose taisyklėse, kadangi prašėme įvardinti kur sutartyje tai yra pažymėta, tačiau vadybininkas šios informacijos nepateikė, nes niekur tai nėra aprašyta, tiesiog jie taip dirba :)

Na, būkite labai atsargūs, ši įmonė dirba neskaidriai, jeigu įsigysite domeną metams, žinokite, kad iš tiesų jo galiojimas bus -5 savaitės.

Dėkojame už Jūsų komentarą, Greta.

2022-12-27 09:17:51 IP 28ma2r98
Edvinas 2022-12-13 07:52:52
10 metų rekomendavau visiems iv.lt - toliau naudotis paslaugomis NEREKOMENDUOJU ir visus savo klientus permetinėju ant jų konkurentų po to, kai visi gavo PVM SF už neužsakytas paslaugas (VPN arba SEO).

Dar neteko susidurti su įmone, kuri be pagrindo tau siunčia PVM SF už neužsakytų ir nenaudojamų paslaugų pratęsimą. Patys be jokio leidimo prideda tau paslaugas, o po to siunčia PVM SF joms pratęsti arba automatiškai nuskaičiuoja už jų pratęsime. Susisiekus su klientų aptarnavimų - pasiūlė niekada neužsakytas paslaugas arba patiems atšaukti, arba suteikti IV klientų aptarnavimo skyriui leidimą jas atštaukti. Įdomu, kodėl reikia leidimo jas atšaukti, o užsakyti - ne.

Visą informaciją perdaviau VVTK.

Dėkojame už Jūsų komentarą bei tokį lojalumą paskutinius 10 metų - tai mums reiškia labai daug! Kartu apgailestaujame, kad paskutiniu metu jaučiatės nusivylęs.

Norime patikslinti, kad paskutiniu metu pridėjome VPN bei SEO paslaugas savo klientams, norėdami jiems suteikti galimybę išbandyti savo naują produktą nemokamai. Po bandomojo laikotarpio, tam kad užtikrinti klientų patogumą, sugeneravome sąskaitas, kurių, kaip ir minėjome informaciniame laške, nėra būtina apmokėti, jeigu paslaugos nenorite pratęsti. Taipogi, svarbu paminėti, kad vartotojų paskyrose nesame įgalinę automatinio apmokėjimo funkcijos, tačiau jei per klaidą apmokėjote kurią nors iš sąskaitų, prašome su mumis susisiekti el. paštu [email protected] ir mes Jums pinigus grąžinsime.

Taipogi, asižvelgus į paskutinio meto klientų atsiliepimus, suprantame, kad sprendimas pridėti nemokamas paslaugas pabandymui turėjo spragų klientų atžvilgiu, tad ateityje ieškosime alternatyvių būdų pristatinėjant naujus produktus.

Atsiprašome už nepatogumus, ir stengsimės, kad ateityje panašūs nesusipratimai nesikartotų.

2022-12-27 09:17:09 IP 28ma2r98
Ieva 2022-12-08 18:51:44
Tokio bjauraus, nekorektiško, netaktiško bendravimo su klientais niekur kitur dar neteko sutikti. Tragiškas klientų aptarnavimas žeminančiu tonu, tikrai daugiau niekada nesinaudosiu jūsų paslaugomis ir niekam kitam nerekomenduosiu.

Dėkojame už Jūsų komentarą. Klientų aptarnavimui keliame itin aukštus standartus ir visada stengiamės suteikti profesionalią pagalbą mūsų klientams, tad liūdna girdėti, kad Jūsų patirtis buvo kitokia.

Norėjome su Jumis susisiekti el. paštu, tačiau duotuoju nerandame jokios paskyros. Jeigu problema yra vis dar neišspresta arba vis dar turite neatsakytų klausimų, kviečiame parašyti mums adresu [email protected], kad mūsų komanda galėtų idėmiau įsigilinti į situaciją!

2022-12-27 09:16:06 IP 28ma2r98
Marius 2022-12-04 04:35:52
Oi VPN... oi sąskaitukės... Nusipirko švedai, atpirkti investiciją reikia. Na bet kaip sakoma geroj lietuviškoj patarlėj - iš..... vaško neišspausi.
Sveiki, Mariau,

Apgailestaujame, kad taip manote. Visada stengiamės klientams suteikti kuo geresnę ir draugiškesnę atmosferą naudojantis mūsų paslaugomis, todėl liūdna girdėti, kad Jūsų patirtis buvo priešinga.
Norime patikslinti, kad paskutiniu metu pridėjome VPN paslaugą savo klientams, norėdami jiems suteikti galimybę išbandyti savo naują produktą nemokamai. Po bandomojo laikotarpio buvo sugeneruotos sąskaitos, kurių, kaip ir minėjome informaciniame laške, nėra būtina apmokėti, jeigu VPN paslaugos nenorite pratęsti. Nepaisant to, atsižvelgus į klientų atsiliepimus, suprantame, kad toks sprendimas Jums nebuvo priimtiniausias, tad ateityje ieškosime alternatyvių būdų pristatinėjant naujus produktus.

Dar kartą dėkojame už atvirumą ir tikimės, kad dar turėsime šansą pakeisti Jūsų nuomonę.

IV Komanda
2022-12-27 09:11:45 IP 28ma2r98
Lukas 2022-12-02 14:56:09
Esu stipriai nusivylęs Interneto Vizijos marketingo kampanijom. Nuolat įjungiamos paslaugos, kurios man nėra reikalingos ir po to siunčiamos sąskaitos jas apmokėti.
Sveiki, Lukai,

Dėkojame už Jūsų komentarą. Norime patikslinti, kad paslaugos buvo pridėtos norint suteikti klientams galimybę jas išbandyti nemokamai, ir tuo pačiu, sudaryti patogias sąlygas už jas susimokėti, tokiu atveju, jei paslaugos patiktų ir norėtumėte tęsti jų naudojimą. Kitu atveju to daryti tikrai nebūtina, tą stengiamės pabrėžti komunikacijoje (naujienlaiškyje ir pačioje sąskaitoje). Nepaisant to, patikrinome Jūsų paskyrą kartu su komanda ir matome, ir norime patvirtinti, kad visos naujos paslaugos Jums buvo išjungtos Gruodžio 2 d. O ateityje mums išleidus naują produktą, paslaugos pabandymui taipogi nebus pridėtos.

Dar kartą dėkojame už Jūsų pastebėjimus, į juos bandome atsižvelgti kaip įmanoma greičiau ir ieškoti alternatyvių būdų klientams pristatant naujas paslaugas. Ir atsiprašome už nepatogumus, bei tikimės, kad ir toliau sėkmingai naudositės mūsų paslaugomis.

2022-12-27 09:07:03 IP 28ma2r98
Romas 2022-11-14 04:33:23
Neberekomenduoju tureti reikalų su šia kontora.

IV nusivažiaves galutinai.

Jeigu turite pasirinkima, geriau rinkites kita tiekeja.

Dėkui už Jūsų komentarą. Išties liūdna, kad taip manote. Galbūt galėtumėte pasidalinti, kas nulėmė tokią Jūsų nuomonę? Jei galite, parašykite mums el. paštu [email protected] - mūsų komanda mielai padės su visomis iškilusiomis problemomis, bei atsakys į visus rūpimus klausimus!

Laukiame Jūsų laiško!

Visą informaciją perdaviau VVTK.
Laukiu atsakymą kaip ir kokiu pagrindu teisiškai jus pajungėte nemokamai paslaugas SEO ir VPN?
Ir po to išrašinėjate išankstine faktūrą? Užklausas papildomai išsiųstas į el. paštą: [email protected]

Atsakymas bus perduodąs į VVTAT ir bus pridėtas prie proceso dėl klientų sukčiavimą.

Dar papildomai noriu informuoti, kad dėl savo galimai pažeistų teisių ir interesų gynimo Mes turite teisę kreiptis į teismą. Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 5 straipsnio 1 dalyje yra įtvirtintas visuotinio teisminės gynybos prieinamumo principas: kiekvienas suinteresuotas asmuo turi teisę įstatymų nustatyta tvarka kreiptis į teismą, kad būtų apginta pažeista ar ginčijama jo teisė arba įstatymų saugomas interesas.

Šiuo metu reikalavimas UAB "Interneto vizija" yra viešai atsiprašyti ir atsisakyti tokių agresyvų paslaugų ir mokėjimų primetimo.
Neberekomenduoju tureti reikalų su šia kontora.

IV nusivažiaves galutinai.

Jeigu turite pasirinkima, geriau rinkites kita tiekeja.
Interneto vizija 2022-10-13 14:11:19
Apgailestaujame, jeigu Jūsų nepasiekė ar neperskaitėte informacinio naujienlaiškio, kuriame nurodome visą su nemokamomis paslaugomis susijusią informaciją. Norėtume pabrėžti, jog paslaugą suteikiame išbandyti nemokamai ir tikrai neįpareigojame sąskaitos apmokėti: jeigu paslauga nedomina, ar ji nėra reikalinga, visuomet galite ignoruoti pranešimus apie sąskaitą bei, žinoma, jos neapmokėti. Jeigu turite papildomų klausimų dėl šių paslaugų, kviečiame kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių el. paštu [email protected]
Neipareigojate, o pas zmones automatinis nuskaitymas nustatytas ir leidzia jusu saskaitas apmoket automatu. Ir toks siurprizas is jusu puses. Jus gal juokaujate. I vvt priduota visa informacija butinai reikia issiaiskinti, kokia velniava jus cia veikiat. Privatumo politikos pazeidimu manau begales. Kaip be mano sutikimo jus man galit duot kazka isbandyti? Kodel as turiu isbandyti jusu produkta kuris manes nedomina?
Greta 2022-11-02 09:35:39
Be mūsų sutikimo mūsų įmonei buvo išrašyta sąskaita faktūra virš 100 EUR už VPN paslaugą, kurios niekada neužsakėme.

Atsakymas buvo toks "Sveiki, atkreipkite dėmesį, kad sąskaita suformuota už papildomą VPN paslaugą. VPN paslauga Jums buvo suteikta už lojalumą iš mūsų pusės nemokamam išbandymui (3 mėnesiams). Apie suteiktą paslaugą išbandymui Jus informavome el. paštu (naujienos laišku)."

Kai šis laikotarpis pasibaigė, mes gavome sąskaitą faktūrą apmokėjimui, tiesiog savavališkai suteikė paslaugą ir vėliau ją apmokestino. Labai nesąžiningas ir nepatikimas tiekėjas, planavome įsigyti daugiau paslaugų, bet nusprendėme atsisakyti jau turimų.
Tas pats pas mane. Reikia suburti zmones kuriems taip pat bando apgaules budu isvilioti pinigus ir paduoti bendra ieskini.
Laba diena, noriu apmokėti sąskaitą faktūrą, tačiau jūs man pirmiausia kišate apmokėti visai kitų domenų sąskaitas, kurių aš gal neplanuoju visai pratęsti? Kas čia per VERTIMAS mokėti ko nenoriu? :D Duokit man sąskaitą apmokėjimui. Įdomiai čia pasižiūrėtų vartotojų teisės, neduosim mokėti faktūros, kurios tu nori, pirma brukam ko nenori :D Dar taip nemačiau :D IR tai darote savo ilgametei klientei, kuri daug iš jūsų perka. Kosmosas.

Aš taip pat gavau sąskaitas (kartu virš 100 eurų) už nepageidaujamas VPN ir SEO paslaugas, kurių niekada neužsisakiau. Interneto Vizija ilgą laiką buvo patikima įmonė, tad altenatyvomis apie dešimtmetį aš net nesidomėjau. Bet toks nepatikimas įmonės elgesys mane privertė pagaliau surasti gerą alternatyvą.
2022-10-13 14:11:19 IP 2j3qhqr1
Domas 2022-10-10 22:31:02
Dėmėsio šios įmonės klientams! Prisijungę prie klientų sistemos: klientams.iv.lt pasitikrinkite ar pas jus nėra įjungtos paslaugos "VPN paslauga", "SEO įrankis", kuriomis jūs nesinaudojate. Man jie paslaugas "pasibandymui" staiga įjungė be mano sutikimo, t.y. neatliekant jokio užsakymo veiksmo (sako kad informavo naujienlaiškiu..) ir jei paskui jūs arba jūsų buhalteriai apmokate sąskaitą, nenaudojama paslauga sėkmingai veikia toliau, o jūs "deginate" savo pinigus. Manau, kad taip daryti savo klientų atžvilgiu yra nesąžininga ir apgailėtina.
Gerai, kad yra skiltis kur galima paskaityti žmonių atsiliepimus ir nuspręsti rinktis viena ar kita..
2022-08-12 08:46:11 IP 28memkqb
KV 2022-08-11 16:33:19
Visiškai palaikau šią nuomonę. Nesenai po to, kai kreipiausi į administraciją dėl sulėtėjusio tinklapio veikimo, informavo, jog tikrovėje po didesnio lankytojų apsilankymo, tinklalapio greitis iš tiesų lėtinamas. Taigi, parduodami paslaugą laikantis tomis pačiomis sąžiningumo sąlygomis apie kurias teigiate, reiktų apie tai informuoti iš anksto. Tuomet gal ir nebūtų nepatenkintų klientų.
Talpinimo planai veikia bendro naudojimo serverių pagrindu, todėl, jei plane generuojama gerokai perdaug PHP procesų nei numato planas - procesams suteikiame žemesnį prioritetą, kad jie neįtakotų kitų serverio naudotojų procesų. Kadangi svetainės veikimo sulėtėjimas priklauso nuo PHP perviršių kiekio, žemesnis prioritetas suteikiamas nuo itin didelio PHP perviršių skaičiaus, tad ir natūraliai nemažai daliai svetainių lankytojų jaučiasi vėlinimas dėl viršyto PHP resursų limito. Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.iv.lt/pagalba/PHP_procesai
Duomenų apsaugos klausimas
2022-08-11 16:58:11 IP 28m84abc
Nustebino įmonės reakcija į prašymą imtis priemonių prieš asmens Privatumo taisykles pažeidžiantį domeno vardo registrantą. Į akivaizdžius pažeidimus, administracija formaliai atsirašė, kad išsiuntė naudotojui el.laišką. Rezultate, jokių pasikeitimų nesulaukiau, todėl teko gaišti laiką ir kreiptis Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją. Toje pačioje inspekcijoje nusivylė, kad paslaugų teikėjas nesugebėjo išspręsti šios problemos savo galimybių ribose. Šiaip, yra tarp kliento ir paslaugų teikėjo pasirašoma Sutartis, kurioje be kitą ko paslaugų teikėjas už panašaus pobūdžio nusižengimus, ypač kai į tai klientas nereaguoja, turi veiksmingą įrankį - apriboja tinklalapio pasiekiamumą. Kiek žinau, tuomet užsakovai labai greitai atsiranda ir pradeda spręsti problemas. Įmonei, kuri save pozicionuoja kaip rinkos lyderė, tokie veiksmai nedaro garbės, o perteklinis pasyvumas verčia abejoti įmonės kompetencija.
Interneto vizija 2022-01-14 17:50:32
Dėkojame už atsiliepimą. Norėtume pažymėti, jog prie planų taip pat informuojame apie neribojamiems resursams taikomas sąžiningo naudojimosi sąlygas. Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.serveriai.lt/neribojami.html
2022-03-11 12:07:08 IP 28memkqb
Mūsų bendrai komandoje išgrynintos vertybės yra paprastumas, išmanymas ir atsakomybė. Daugiau informacijos apie vertybes galite rasti čia:

Vykstant beprecedenčiams įvykiams bei reikšdami savo palaikymo poziciją Ukrainai priėmėme sprendimą nutraukti sąsajas su bet kuriomis mūsų pozicijos neatitinkančiomis svetainėmis.
2022-02-15 18:14:44 IP 28memkqb
Įmonės ilgalaikis klientas 2022-02-11 14:05:33
Klientų apgaudinėjimas. Suteikia nuolatini planą su nuolaida. Tada nuolaidą panaikina. Užkelia plano kainą minimum dukart. Tada siųlo planą pratęsti su nuolaida ilgam laikui, bet nuolaida kompensuoja vos 10-20% kas reiškia minimum -30% išlaidas net ir geriausiu atveju.
Gražiai "dirba". Šaunuoliai. Taip ir toliau.
Dėkojame už atsiliepimą. Pirmiausia, norėtume atkreipti dėmesį, jog, deja, tačiau neteikiame nuolatinių planų. Planai gali būti pratęsiami tam tikram periodui. Jūsų situacijos metu aptikome sisteminę klaidą, dėl kurios turėjote galimybę papildomai naudotis nuolaidomis. Daugiau informacijos suteikėme el. paštu bei atsiprašome už techninius nesklandumus.
Įmonės ilgalaikis klientas
2022-02-11 14:05:33 IP 2g5vfpvu
Gražiai "dirba". Šaunuoliai. Taip ir toliau.
2022-01-14 17:50:32 IP 5ljs05k2
Atsargiai 2021-12-29 11:38:03
Savo puslapyje raso, kad vieta serveryje neribota prie tam tikru hostingo planu, taciau realiai yra apribota! Neapsigaukit.
2022-01-14 17:49:34 IP 5ljs05k2
Opas 2022-01-13 15:54:59
Paslaugos išjungiamos be įspėjimo, ignoruojami skambučiai, pažadai netęsiami, nerekomenduoju. Per tokius serverius kenčia verslas, atsiliepia darbuotojai žada vieną, o daro kitą.
Dėkojame už atsiliepimą. Norėtume patikslinti, jog vienai iš jūsų turimų paslaugų buvo nustatytas sutarties sąlygų pažeidimas, išsiųstas pranešimas apie tai ir suteiktas laikotarpis pažeidimo priežastims pašalinti.

Laiku nepašalinus pažeidimo, paslauga yra laikinai sustabdoma siekiant išvengti kenkėjiškos veiklos padarinių sklandžiam mūsų paslaugų veikimui.

Taip pat pabrėžtina, kad dėl pažeidimų nėra konsultuojama telefonu, el. paštu ar inicijavus pokalbį gyvai (chat) - bendravimas vykdomas tik klientų sistemoje.

Siekiame bendradarbiauti su mūsų klientais, todėl kaip įmanoma aiškiau pateikėme visą su sutarties sąlygų pažeidimais susijusią informaciją bei kaip spręsti pažeidimų atvejus: https://www.iv.lt/pagalba/Sutarties_s%C4%85lyg%C5%B3_pa%C5%BEeidimai

Tikimės, kad ši informacija bus naudinga ir toliau galėsime naudingai bendradarbiauti.
2021-06-03 10:48:00 IP 5ljs05k2
Web 2021-06-02 20:15:28
O kam paslauga atsargines kopijos, už kurią imate pinigus. Bet pastebiu, kai pradedate modernizuoti serverius savo, vis kila bėdos. Savaitę veikęs serveris, negali pasikelti net su tokia jūsų kopija. Aš nieko prieš jus, bet siūlyčiau adminus keisti, nes rankos augas is kitos vietos.
Norėtume priminti, kad VPS serveriai skiriasi nuo kitų mūsų teikiamų paslaugų tuo, jog VPS yra savarankiškai administruojami. Tai reiškia, jog visa vidinė konfigūracija, failų sistema, tarnybų konfigūracija priklauso tik nuo kliento ar jo samdomo serverio administratoriaus.

Duomenų kopija yra jūsų serverio tam tikros dienos kopija. Jei po duomenų atstatymo jūsų serveryje kažkas neveikia, tai reiškia, kad serverio konfigūracija buvo sugadinta jau tada, kai kopija buvo automatiškai generuota.

Kviečiame prisijungti prie IT profesionalų bendruomenės: https://forumas.dedikuoti.lt/ Čia rasite daug naudingos informacijos ir patarimų, taip pat galėsite užduoti rūpimus klausimus, kurie yra susiję su VPS serverių administravimu.
UAB "Interneto vizija" 2021-05-31 11:23:33
Svetainių talpinimo ir profesionalaus hostingo paslaugų serverių konfigūracija yra prižiūrima mūsų IT specialistų, tad atstačius duomenis, taip pat yra užtikrinamas tinkamas serverio tarnybų paleidimas bei jų priežiūra. VPS serverių konfigūracija, tarnybų paleidimas ir valdymas priklauso tik nuo kliento ar kliento samdomo profesionalaus serverių administratoriaus. Kadangi VPS serveriai yra savarankiškai administruojami, dažnu atveju tik atstatyti duomenis nepakanka, taip pat reikalinga sutikrinti, ar tarnybos (pvz.: MySQL) tinkamai startavo.

Priklausomai nuo to, kuriuo metu paslaugų vartotojai kreipėsi, duomenys buvo atstatyti iš kasdienės arba savaitinės duomenų bazės kopijos. Jeigu klientai kreipiasi dar tą pačią dieną, kai tik yra pastebimas paslaugos sutrikimas, duomenys yra atstatomi iš paskutinės duomenų kopijos, t.y. ne senesni, nei prieš dieną buvę duomenys. Jeigu kreipimasis yra vėlesnis, nei tą pačią dieną, turime galimybę duomenis atstatyti tik iš savaitinės duomenų kopijos.
2021-05-31 11:31:05 IP 5ljs05k2
Iv nesirinkite 2021-05-29 09:41:32
Tiekėjas nekoks, pas mus ta pati situacija. Mokėjoj 2 metus už kopijas, o atstatytos neveikia
Kaip ir minėjome prieš tai buvusiame atsakyme į jūsų komentarą, VPS serveriai yra savarankiškai administruojami pačių klientų ar klientų samdomų profesionalių serverių administratorių. Stebint jūsų konkrečią situaciją, matome, jog mūsų darytoje duomenų bazių atsarginėje kopijoje failai jau buvo sugadinti prieš darant atsarginę kopiją, tad ir atstačius duomenis problema išlieka. Nepaisant to, po duomenų kopijos atstatymo taip pat buvo atstatytas serverio veikimas, tačiau MySQL tarnyba veikė nekorektiškai. Šiuo atveju patariame atkreipti dėmesį į korektišką serverio tarnybų konfigūraciją.
2021-05-31 11:23:33 IP 5ljs05k2
Web 2021-05-29 08:34:20
Daro kopijas ir ima už tai kaina. Serveris dirba ir nulūžta, valio sumokėjom už kopijas. Bet ne... atstatytas neveikia, net už savaitinę, kuri mokama kas mėnesį. Atsakymas - sorry
Reiks atkurti atkurti rankytėmis.
Rekomenduoju keisti hostingeri

Reiks atkurti atkurti rankytėmis.
Rekomenduoju keisti hostingeri
2021-03-18 17:39:14 IP 5ljs05k2
Vaidas 2021-03-18 10:07:18
Ką galima pasakyti apie IV, eiliniai aferistukai, esu senas klientas, tai per tą laiką jų kainos pasikeitė gal jau kokį 10 kartų, aišku vis brangina savo paslaugas, tik iš anksto neįspėja. Pasirodo platformos jų yra nesaugios, jei nori turi susimokėti papildomai. Konsultantas iš vis kaip robotas iškalęs kelias atsakymų frazes, daugiau smegenų nėra tikriausiai.
Siūlyčiau "Interneto vizija " kompanija reikalų neturėti.
Vaidai, norime patikinti, kad, remiantis sutarties sąlygomis, visus klientus apie kainų pokyčius informuojame likus 30 d. iki paslaugos galiojimo pabaigos. Taip pat klientams dažnai siūlome nuolaidas ir kitas iniciatyvas, padedančias sutaupyti: išankstinis pratęsimas, pratęsimas ilgesniam laikotarpiui, bendradarbiavimas siūlant mūsų paslaugas kitiems ir pan.
Spėjame, kad su jumis susisiekė mūsų už SSL sertifikatus atsakinga komanda ir informavo, kad jūsų interneto svetainėje nėra SSL sertifikato. Todėl dėl šios priežasties tam tikros naršyklės (pavyzdžiui, Google Chrome) tokias svetaines laiko nesaugias. Siūlėme pasididinti svetainės talpinimo planą bei prasitęsus planą, gauti nemokamą SSL sertifikatą bei svetainės sutvarkymą, kad svetainė veiktų HTTPS prievadu.

Vaidai, be to, galime užtikrinti, kad visos mūsų sistemos yra saugios, o sistemų administratoriai nuolat jas prižiūri. Jei turite konkrečių klausimų dėl sistemų saugumo ar kainodaros, laukiame jūsų el. laiško į [email protected]

IV kolektyvas
Siūlyčiau "Interneto vizija " kompanija reikalų neturėti.
2021-01-08 10:04:54 IP 2e7r413u
Jums zinoma 2021-01-07 01:59:08
Atsiliepimai ju svetaineje tiesiog puikus ir stebinantys :-) !!!!! Tiesiog (daug nerasant) atkreipkite demesi kam skirtos IV paslaugos: https://youtu.be/EOvaLNqKpMs
galiu pasakyti, tik tiek, degredavo IV, ziauru.... Atsargiai!!!!

jei turite konstruktyvios kritikos apie šį video, pasidalinkite. Didelė dalis klientų juo džiaugiasi ir giria puikų darbą :).

Linkėjimai,
IV kolektyvas
galiu pasakyti, tik tiek, degredavo IV, ziauru.... Atsargiai!!!!
Rasimantas Klydžia
2020-11-28 13:15:30 IP 2h7tll3u
Kur yra informacija apie Jūsų vadovą?
2020-11-20 18:43:15 IP 2e7r434e
Vilmantas 2020-11-20 14:30:22
Paštų serveriai neveikia kaip turėtu, pusantros savaitės negauname laišku bei problemos nėra sprendžiamos, klientų aptarnavimas žiaurūs.
Vilmantai, pirmiausia - mums labai nemalonu, kad įžeidžiančiai bendraujate su mūsų klientų aptarnavimo specialistais. Keiksmažodžiai ir įžeidinėjimai nepagreitina problemos sprendimo, o priverčia mus nutraukti konsultaciją.

Dėl jūsų situacijos: atlikome testavimus ir neradome jokių priežasčių, kodėl laiškai galėtų patekti į SPAM aplanką. Tačiau būtent su jūsų domenu atlikus testavimus, pastebėjome, kad tik GMAIL sistema jūsų laiškus laiko SPAM. Atsidarius tokį laišką GMAIL aiškiai nurodo priežastį, kodėl taip yra - "Daug pranešimų iš [jūsų turimas domeno vardas] anksčiau buvo nustatyti kaip šlamštas". Mūsų rekomendacija būtų pradėti žymėti laiškus kaip "Ne šlamštas" (Not Spam) ir peržiūrėti siunčiamus laiškus, kodėl klientai juos galėtų žymėti kaip SPAMą.

Vilmantai, jei turite papildomų klausimų dėl el. pašto naudojimo, rašykite [email protected]

Interneto vizija 2020-10-05 14:39:03
Sveiki, Žydrūnai,

apgailestaujame, kad savarankiškai administruojamo serverio paslauga neatitiko jūsų lūkesčių. Primename, kad jums pasiūlėme pilnai kompensuoti visą paslaugos kainą, neatsižvelgiant į faktą, kad jau buvo praėjęs 30 dienų pinigų grąžinimo laikotarpis.

Dar kartą apžvelgiant situaciją, norime akcentuoti, kad duomenų srautas į mūsų serverius yra filtruojamas ir, jei yra pastebimas žalingas srautas iš tam tikro IP, jis gali būti blokuojamas. O išskirtiniais atvejais, kai srautas yra milžiniškas ir iš daugiau nei vieno IP adreso, konkrečiam serveriui, prieš kurį nukreipta ataka, laikinai gali būti atjungiamas užsienio srautas. Šis filtras apsaugo ne tik pačio kliento serverį, tačiau ir kitus tame pačiame mazge esančius klientus. Išjungti visam mazgui filtrą ir rizikuoti, kad jis bus atakuojamas, negalime, todėl jums buvo pasiūlyta užsakyti fizinius serverius iš mūsų duomenų centrą valdančios įmonės RackRay.

Taip pat yra tikimybė, kad lietuviško interneto ryšio paslaugos teikėjas suteikia IP adresą, kuris oficialiai dar priklauso kokiai kitai užsienio šaliai, todėl gali būti, kad lankytojas iš Lietuvos dėl šios priežasties nepasiekia to serverio. Tokiu atveju reikėtų mums suteikti IP adresą ir galėtume tiksliau patikrinti tam tikrą situaciją. Deja, tačiau tai padaryti jūs atsisakėte, nenorėjote gilintis į situaciją bei pradėjote nemandagiai bendrauti su mūsų specialistais juos įžeidinėdami. Žydrūnai, linkime sėkmės bendradarbiaujant su kitais hostingo teikėjais.

IV kolektyvas
Sveiki. Negali būti visa laika teisus. Taip nebūna nors norėtųsi. Aš jums sakiau kad ugniasienė yra kalta, bet jus nenorėjote, gilintis į situaciją, Todėl viskas aišku tapo iškarto, kad jums nerupi klientai, Tiesiog reikia gilintis į situaciją, Galėjom viska išspręsti, Reikėjo išklausyti... Bet vietoj to jus pradedate man patarinėti ir kartoti kad viskas gerai, yra blokuojami portai ir t.t.t. o kad atjungiamas užsienio srautas, Jūs labai klystate, Dar karta pakartosiu buvo atjungimas aplamai tiek LT, tiek Užsienio srautas. Iš jūsų jokio pasiūlymo nesulaukiau, Tik patarimai buvo daugiau nieko, ir nepadėjo tie patarimai nes vis vien tas pats buvo. Mandagiai ir parašiau, jokiu keiksmažodžių nevartojau :) Hostingo paslaugų lyderis - Siūlyčiau užrašą nuimti, apie jus vien blogi atsiliepimai dauguma tinklapiu. Bendradarbiaujant su kitais hostingo teikėjais išaiškinimo situaciją per 15 minučių, o su jums nesugebėjom per dvi dienas. Kiti tikėjai svarbiausia esant reikalui nenumoja ranka, o gilinasi į situacija, ir padeda išspręsti iškilusias problemas, o jūsų tiesiog nuomoja ranka ir viskas. :wink: Galėčiau grysti pas jus ir susitvarkyti problema per 5 minutes, Todėl nes žinau kur problema yra. Bet jums per brangus laikas buvo skirti ir ieškoti dėl ko kyla problema. Jei nemandagiai bendravau, Pagal jus. Tai atsiprašau :)

P.S - Taigi visim kas planuoja naudoti iv.lt ir laikyk žaidimu projektus, siūlyčiau, naudoti Ubuntu operacinė sistema, tada nekils problemų kaip man kad atjungimas serveris visim. :).

Privatus asmuo, Terror. :)
2020-10-05 14:39:03 IP 5ljs05k2
Žydrūnas 2020-10-02 15:35:54
Mūsų tiekėjas IV.LT tiesiog šūdą mala. Bandom kito ieškotis.
o apie teikimas paslaugas patylėsiu, nesupranta patys ką kalba.
Pagal juos, jeigu atakos metu yra atjungiami lietuviai.. Reiškia jie naudoja VPN arba jų IP adresas nėra atnaujintas.. IT specialistai skaitosi.
Pagal juos tik užsienis turėtų būt atjungiamas, o lietuviai ne.. Patys žaistų, pamatytų kaip yra.. Atjungiami visi nusivylęs baisiai aš jais :D
Paprašėme atjungti apsaugą, pasakė, jog negali to padaryti... Tai tada beprasmiška sėdėt IV.LT.. Nes bet kokia didelė/maža ataka, atjungs visą žaidimu serverį.
Sako kad pati ugniasienė veikia "null route (blackhole route)" principu.. Bet tai kaip suprast tada... Nebūdamas visiškai prie putty prisijungęs ar pačiam serveri, man nėra pasiekimas serveris. Mano interneto tikėjas Telia.LT, Tai kas ten per ugniasienė, Jei blokuoja iškarto visa Telia tinka Tai tik maža dalis, parašysiu savo tinklalapį apie šios įmonės tekimas paslaugas bei kokybe. Bandėme patys diegti apsaugas portus blokuoja viska gerai, bet ugniasienė juo kalta iškarto blokuoja viska, nesupranta kad ugniasienė kalta bet jiems tai neaktualu nes nerupi jiems klientai Veltui išleisti pinigai.. Niekam nerekomenduoju šitos įmonės. Laiko švaistymas kalbėti ir diskuoti apie ši įmonė.
Sveiki, Žydrūnai,

Nesusitvarko 2020-09-30 02:28:10
Nesusitvarko su paprasta ddos ataka baisu... Viskas kimba lužta, Ateina vaikai pagrasina ddos ir pasibaigė viskas pakimba putty, ir kiti dalykai. Paprasti metodai iš interneto atakų veikia. Silpna silpna labai, niekam nerekomenduoju. moderatoriai išvis nesigaudosi IT srity, nesugeba paprasto port užblokuoti, o ką kalbėti apie iptable taisykles, kurios ne veiksmingos šioje išmonėje. Sudėję savo apsaugas kurios išvis neveiksmingos, Po iptables išvalymo vėl pradeda viskas veikti, bet kai vėl ateina ddos koks labai silpnas, iškarto viskas niekas nebeveikia, Kol nebus išvalytos juo automatinis iptables taisykles kurios auto sudedamos, vos vos pajudinus su ddos ataka... Pagaliau išėjau nu iv.lt nerekomenduoju ;) Suprantu kad apsaugos kainuoja apie 20-40k Eur, bet čia baisu išvis jokiu apsaugu nera iv.lt :))) Hostingo paslaugų lyderis - iš galo nebent :))
Pritariu. Ta pati siutacija ir pas mane :)

Starflix Vilnius
Getspace | Wacademy | Samurai's Tea

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Berklis
SEO mokymai (SEO akademija)

Adresas: Pušų g. 4, Pamaišupys, LT-53301 Kauno r.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; seo paslaugos.
UAB Berklis veiklos sritys: SEO mokymai, įvairių komercinių tekstų rašymo mokymai, savirealizacijos mokymai, saviugdos mokymai, SEO (SEO angl. Search Engine Optimization, liet.k. paieškos sistemų optimizavimas) paslaugos, tradicinio marketingo paslaugos, interneto rinkodaros strategija, interneto svetainių kūrimas...
CZAR Intelligence
E-komercijos kūrimas, elektroninės parduotuvės

Adresas: Laisvės al. 82, LT-44250 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux) Užsakymų valdymo, gamybos valdymo, sandėlio valdymo sprendimų kūrimas Informacija potencialiems verslo partneriams Reprezentacinių...
Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...

Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
"Verslo tribūnoje" apie tai, kokį poveikį infliacijai turi perėjimas prie žaliosios energetikos. Elektromobilio gamybai reikia 5 kartus daugiau metalų nei varomam iškastiniu kuru, paklausa...
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
Kasmet MO muziejus savo palaikytojų bendruomenei ir visuomenei pristato išsamią praėjusių metų veiklos ataskaitą. 2022 metai nestokojo iššūkių – susitelkimo pareikalavęs karas Ukrainoje...
Tarptautinė paroda "Ką pasėsi... 2023" – stereotipus laužančios inovacijos šiuolaikiniam agrosektoriui
Kovo 30–balandžio 1 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) 27-ąjį kartą vyks tradicinė tarptautinė žemės ūkio paroda "Ką pasėsi... 2023". Per šį laikotarpį...

Kiek užsienio kalbų mokate?

Meta 188,77 +23,28%
Google 108,80 +7,27%