Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Interneto vizija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Interneto vizija

Atsiliepimai apie UAB "Interneto vizija"

Serveriai.lt

Hostingo paslaugų lyderis
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Interneto vizija"

Interneto vizija
2019-10-24 17:16:17 IP 5ljs05k2
Rytis 2019-10-08 10:49:30
Laikykitės atokiau nuo šitų apgavikų!
Turėjau svetainę kuria sukūrė samdyta kompaniją ir viskuo rūpinosi, viena diena ateinu ir mano svetaines tiesiog nėra. Pasirodo du mėnesius negavus apmokėjimo svetainė istrinta.
Pasirodo mano samdyta kompaniją užsidarė, susisiekus su interneto vizija kad perimciau visa valdymą pats ir atstayciau paslauga man tiesiog pasakė sorry mes jau ištrynėm...
Ir maloniai tave siunčia kai kur :))
Kompanija kuri užsiima informacijos talpinimu neturi atsarginės kopijos svetainės kuri sveria 100mb
Klaunai ypač kai jų klientas esu apie 8metus
Sveiki, Ryti,

iš tiesų apgailestaujame, kad taip nutiko. Vis tik, norime priminti, kad tiek el. paštu, tiek SMS žinute, Jums buvo siųsti priminimai dėl paslaugų pratęsimo. Jei paslauga nepratęsiama, mes tiesiog negalime prisiimti atsakomybės už buvusių klientų duomenų saugojimą. Todėl visus savo klientus apie paslaugų išjungimą informuojame ir skatiname sureaguoti ne vieną kartą.

Nuoširdžiai tikimės, jog tokia nemaloni situacija daugiau nebepasikartos.

IV kolektyvas
Interneto vizija
2019-10-22 17:12:28 IP 5ljs05k2
Tomas 2019-10-07 15:04:20
Kompanijoje dirbat puikūs IT specialistai, vienas iš jų Lukas vardu, esąs tikras savo srities profesionalas, padėjo greitai ir efektyviai išspręsti gedimą, puikios žinos, greita orientacija.
Tomai, Lukas ir visas IV kolektyvas dėkoja už gerus žodžius!

Linkėjimai,
IV komanda
Laikykitės atokiau nuo šitų apgavikų!
Ir maloniai tave siunčia kai kur :))
Klaunai ypač kai jų klientas esu apie 8metus
Tikrai N E R E K O M E N D U O J U naudotis svetainių dizaino paslauga. Vartotojo vadovas parašytas tik dėl parašymo, jokios detalio sinformacijos apie tai kaip reikia atlikti pakeitimus svetainėje. Elementarus veiksmai ant tiek sudetingi, kad neįmanoma suprasti, o kaip gi kas veikia iš tikrųjų. Veltui išleisti pinigai.
Tikrai nesėdžiu serverinėse ir nenagrinėju kaip veikia spintų serveriai ir kiek jie elektros ima ir kaip greitai dirba ar nedirba... :) Tiesiog ko nesuprantu - ten nelendu komentuoti, tad ir su kitais komentatoriais nepulsiu ginčytis ir diskutuoti.
Bet už aptarnavimą noriu labai stipriai pagirti. Nebuvau taip šauniai ir draugiškai bei operatyviai aptarnauta nei soliariume nei banke, nei Prezidentūroj.
Čia viskas greita, patogu, draugiška. Patiko, kad darbuotojai padeda klientams patys savo iniciatyva, pataria ir įmonė yra rimta. Visur kitur kur benueitum su problema - prasidėtų ragelių mėtymai, grubus tonas. O čia visada viskas be problemų. Po bendravimo su jais pradedi labiau savimi tikėti, žinai, kad IV visada padės, patars. Labai didžiuojuosi, kad Lietuvoje yra toks puikus klientų aptarnavimo pavyzdys.! Nežinau kame yra sėkmė... Matyt vadovas sugebėjo sukurti motyvuotą, profesionalią, draugišką ir nepavargusią nuo darbo šaunią komandą, kuri rūpinasi klientais bei tobulina žinias. Tad ačiū Jums labai visiems ir kiekvienam individualiai.

Prieš daug metų net šaliką Kalėdoms gavau!!! Nors ir smulkmena - bet sušildo :)
Laikykites toliau nuo sitos imones.
Laba susidomėjusiems apie šiuos ufonautus, ar verta. Pradedam nuo įkainių, , , ufonautai, , esam ilgamečiai jų klientai taigi žinome ką kalbam. Prisikurę begales visiškų nesamonių pvz aptarnavime, naa kad visiškai absoliučiai nedirbti tik pinigus rinkt. :) greit įtariu ir tel. neprisiskambinsim, arba registruotis reikės, tik tai darysite kokias 3-4 val nes kas antras langas klaidas mėtys. Trumpai kalbant, , UFONAUTAI, , . Norintiems išmokt naujų keiksmažodžių, pradėkit su tokiais dirbt.:) mes bėgam 100%
Evaldas 2019-03-15 17:11:36
Jūs esate bomžai.
Adekvatumo viršūnė :)
Jūs esate bomžai.
Gal kas dirba su sudėtingais ir dideliais projektais ir turi nusiskundimų, bet mes jau beveik 9 metus draugaujame su serveriai.lt.
Nors lojaliems klientams nėra jokio lankstumo ir paslaugų perkėlinėti / grąžinti pinigus negali, nes viską daro danguje sėdinti visagalė sistema, nors ir nėra lojaliems klientams tokių gerų pasiūlymų kaip naujai įsigyjantiems domenus, tačiau čia užsukau vistiek pagirti:

Pagalbą klientams teikia kiekvieną dieną. Kažkas nerealaus. Savaitgaliais prisėdu prie savo papildomų pradmenų ir laisvalaikio darbelių - ir IV visada man pagelbėja. Gelbėja tiek kiek žino, kartais reikia tik nukreipti tinkama linkme ir paaiškinti patį principą, kad žmogus žinotų patį veikimo principą. Ir man paaiškina. Bent ant kelio užveda. Niekada nesakė, kad man nepriklauso ar čia ne mūsų darbas ar ko čia skambinat :))). Kiek žino - tiek padeda.

Puikus aptarnavimo greitis, aš pasakau domeno pavadinimą, o man jau sako kas mane pasirinkta ir kur eiti ir ką patikrinti. Dirba tikrai profesionalūs darbuotojai. Gal yra ir naujokų, bet ir tie pagelbėja labai puikiai ir pokalbiai būna šilti ir ilgi. Jokių ragelių mėtymų ar grubių tonų. Nebuvo nei karto, kad konsultantai lengvo atsakymo ieškotų ilgiau nei 1-2 minutes. Ir visada atsakymas būna tiesioginis, o ne taip kad skambini 112 papasakoji apie ligonį, tada sujungia su greitąja ir vėl viską pasakoji iš naujo.... o paskui dar nubėgi patikrinti ar vis dar kvėpuoja...... :)))

Didžiausias pliusas tas, kad viena konsultantė, neradusi sprendimo ir problemos pati susidomėjo kame tai galėt būti, gal kas nustatymuose blogai, ir atrašė į laišką, kad laiškas gautas, aplinkybės aiškinamos, gal dar print-screenus kelis galiu padaryti nes tai gali padėti problemos analizavimui, ir būsiu informuotas papildomu laišku kai ji turės atsakymą. Ir taip ir buvo. Nereikėjo man niekur kreiptis, niekur ieškoti darbuotojos, nereikėjo girdėti jokių kad jai dabar pietų pertrauka, kad susirgo jos močiutės katinas ar išvažiavo namo slaugyti vaiko ar nuėjo į grožio saloną prisiauginti blakstienų ir negrįžo... :) ir pan...., niekam nereikėjo pasakoti antrą kartą istorijos. Labai patiko, kad įmonė laikosi žodžio. Pasakė - ir susisiekė - kad ir koks atsakymas bebūtų.

Gal kitos įmonės ir pasiūlys pigesnes paslaugas, tačiau manau verta keliais eurais mokėti brangiau ir turėti tobulą aptarnavimą.

Su IV ir serveriai.lt pradėjome bendrauti tada, kai puslapio aptarnauti nepavyko dviem privatiems IT specialistams. Jie tik pinigus paimdavo - už kiekvieną mygtuko paspaudimą... Niekada nesilaikydavo žodžio, paprašyti sukurti puslapį - būdavo neįmanoma misija, o darbai vėluodavo ne dienomis o mėnesiais, todėl spjovėme tada į juos, pasiėmėme savo domenus, pakeitėme visus pass, patys instaliavomės internetinių svetainių šablonus ir patys dirbam, kai patys nesusitvarkom - padeda IV kiek gali. Geriau turėsim pastovią bet kuklią svetainę, nei mandrą, brangią, nepabaigtą, ir kažkieno "prižiūrimą". (Čia akmenukas visiems privatiems programuotojams, kurie dalina tik pažadus, ima tik pinigus, o su darbais pastoviai vėluoja).

Ačiū Interneto vizijai. Ačiū už naujus funkcionalumus ir visokeriopą pagalbą. !
Ilgus metus dirbau su IV, bet paskutiniu metu viskas tapo taip leta ir baisu, kad susiradau kita tiekeja ir ismigravau. Tiesiog truko kantrybe.
Naudojuosi IV paslaugomis gal kokius 10+ metu. Visada sakiau, kad tai viena geriausiu imoniu. Siandien to pasakyti nebegaliu. Suportas nusirites iki absoliuciu zemumu. Frontdesko darbuotojai - gal ten kokie robotai idarbinti? Kreipiesi su problema, sakai NEVEIKIA ir gauni atsakyma - patikrinom, VEIKIA. Siunti printscreenus - NEVEIKIA, atsakymas - patikrinom, VEIKIA. Dar kokiu nors ne itema instrukciju atsiuncia. Ir taip ratu sakai NEVEIKIA, o jie sako VEIKIA :) Teko ieskoti IT speco. jam papasakoti. Rado problema per 3 minutes. Isaiskinom IV ir VALIO!!! - problema ishspresta. Tik kazkoks Interneto vizijos specialistas dar svelniai "pabare" kad mes netiksliai problema jiems apibudinom, kad jie cia ne prie ko ir viska jie gerai daro. O kad tiksliai apibudinti Interneto Vizijos problema (ju darbo broka) - kaip minejau, reikejo specialista is salies susirasti. Tai suportas toks... Omnitel lygio. Dar ir "pavaryti" ant kliento sugeba. Apgailetina.
Tautvydas 2017-08-23 16:32:27
Esame užsisakę iš Interneto vizijos domeno ir el. pašto talpinimo paslaugas, kurias esame apmokėję iki 2019 metų vidurio. Kadangi el. pašto talpinimo paslaugomis nesinaudojame, nusprendėme jų atsisakyti, o apmokėtą jų likutį perkelti domeno galiojimo pratęsimui.
Susisiekus su Interneto vizija, jie pareiškė, kad paslaugos atsisakyti galima, bet sumokėtų į priekį pinigų už nereikalingą paslaugą nėra galimybėsgrąžinti ar net perkelti kitai. Neva, pinigus perkelti gali tik per 30 dienų nuo paslaugos aktyvavimo, o jei pavėluoji - tuomet tavo bėdos ir jie niekuo negali padėti.
Esmė ne tie 50 permokėtų eurų (nors Interneto vizijai tai pasirodo svarbiau, nei geras įmonės vardas), kurie buvo permokėti iš inercijos apmokant sąskaitas faktūras ir nesigilinant, už kokias paslaugas moki, ir kurių niekaip negalima susigrąžinti ar perkelti kitos paslaugos apmokėjimui, o požiūris į klientą.
Rekomenduoju neturėti jokių reikalų su šia įmone ir rinktis kitus analogiškų paslaugų tiekėjus.
Bet pas Juos Juk viskas aiškiai parašyta apie 30 dienų gražinimo garantiją, tad apie požiūrį į klientą neverta kalbėti nes tai vis tik 50€ klausimas kurių gaila, kad ir paneigta tai buvo.

O šiaip jie dirba ir gerai ir blogai - visokių patirčių turiu. Ir dabar vos ne puse dienos serveris neveikia. Prieš savaitę tas pat (nors ir deda įrašus apie sutrikimus, bet kad prieš savaitę šis sutrikimas buvo tai įrašo nėra - pakoreguoja šiek tiek), bet įtariu, kad geriau surasti vargu galima. Taip, kad šią akimirką nepatenkintas bet nebėgu ir nespjaudau į šulinį iš kurio geriu. O blogai nusiteikę komentatoriai viską darote "ant karštų" dėl to ir "nerekomenduojate", ir tai "blogiausia kompanija" ir aplamai Landsbergis dėl visko kaltas :)

Serveriai.lt nesipūskit - Jūsų tikrai negiriu.
Klientų aptarnavimas prastas ir tiek. Uždirba daug, bet į klientą nusispjaut.
Konsultantai visiškai negali padėti, realiai neįsivaizduoju kam jie skirti, į pašto dėžutes pastoviai yra įsilaužiama, o vėliau už spamą blokuojamos paslaugos. Toks įmonės darbuotojų "operatyvumas" stabdo kitų įmonių veiklą...
Tragiškas support'as. Pranešiau, kad hostina porno saita ir nenegalios vaistu prekybos puslapį, tai net nesuregavo ir toliau hostina tas nesamones. Apgailetini.
Per klaida buvo padarytas pavedimas. Kad susigrazinti savo pinigus, puse dienos reikia daryti prisijungimus, kurti paskyras... Ar yra kam teke su tokia "tvarka susidurti??? Nemanau. Paprasiau merginos duoti buhalteres tel nr-sake nera galimybes su jais susisiekti. Paprasiau direktoriaus, atsake rasykite laiska. Mielieji, mes puikiai zinome kaip LT vadovai atsakineja i uzklausa...
Tad spreskite apie imone, kaip apie knyga is jos virselio ir turinio.
Laurynas 2015-07-20 02:58:02
Nežinau kas čia visus tokius atsiliepimus paliko, bet man asmeniškai visiškai kitokia patirtis. Svetainė atveriama tikrai greitai, niekada nebuvo problemų su jos neveikimu ar pan. Tikrai ne kartą rašiau ar skambinau patarimų kaip ką daryti, nes tikrai nesu profesionalas internetę. Dirba jie belenkiek ilgao, nežinau daugiau jokios įmonės kuri man pusę dešimtos vakaro sekamdienį (!) atsilieptu ir dar taip maloniai pažinksniui paaiškintu kaip kas ir padėtų įdiegti svetainę.
Iš savo tikrai malonios asmeninės patirties rekomenduočiau (kaip jau ir esu daręs) kitiems.
Pritariu.. Man irgi labai keista :) drįsčiau daryti prielaida, kad komentuoja labai nekantrūs IT pradinukai kurie kuria pirmą savo puslapį ir mažai ką išmano... Pats belekiek provideriu naudojes ir iš uk ir iš usa ir interneto vizija išties neatsilieka nei kiek nuo jų :). Gal infoline 24/7 ten kai kur būn. Bet vistiek kaip lietuvoj, 21:00 paskambinus padeda iš problėmu išeit.. Tai sakyčiau rojus :))
Esu nepatenkintas ju paslaugomis, naudojus ir sunku is vis surasti reikiamus duomenis. Dizainas apsurdiskas, toks jausmas, kad gyvename 2004 metais.
Paslaugomis naudojuosi daugiau nei penkeri metai, esu tikrai patenkinta paslauga, džiaugiuosi greitais iškilusių klausimų sprendimais. Linkiu sėkmės kolektyvui ir dėkoju už operatyvumą.
Paslaugomis naudojuosiu jau 2 men. Jokių problemų neturiu, viska paaiškina padeda. Daugiau negu nurodyta puslapyje "nelupa".
Jų Facebook paskyroje parašiau apie problemas, tai išvis užblokavo.... Apgailetina...
Rašo: Darbo dienomis klientus aptarnaujame nuo 8:30 iki 22:00 (išskyrus penktadienius nuo 16:00 iki 17:30), savaitgaliais nuo 10:00 iki 22:00 (išskyrus švenčių dienas). Kreipdamiesi nepamirškite nurodyti savo vardo/įmonės pavadinimo bei svetainės adreso, kad galėtume greitai ir tiksliai atsakyti į jums rūpimus klausimus.

Jau gera para praėjo nuo praneštų problemu su teikiamomis paslaugomis, nei kokio atsakymo sulaikėme, nei ištaisytos problemos. Aptarnavimo kokybės nerasta.
NEREKOMENDUOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Buvau beuzsakinejanti paslaugas is sios kompanijos, bet aciu dievui radau atsiliepimus. Butinai patikrinkit istorijas is web archyvo, komentarai nuo 2014 metu buvo istrinti!!

Baisu! Rekomenduoju netureti jokiu reikalu su sia kontora.
Man tai ten toks ispudis susidaro.. kad jie specialiai php virsijimus ale raso, kad virsiju.... ir tada pastoviai siulo dedikuota serveri. o tas inode skaiciavimas isvis pasaka... reklamoje neribotas GB.. tai ir turi buti neribotas.. skaiciavimas tu inode tai juoka kelia tik.. tai ka ten gali tureti vieno puslapio svetaine ir tai sugebesi visada virsyti inode kieki.. juokingi.. reiks pasiieskoti kitur..
Labai patenkintas Interneto Vizija. Serveriai palaiko visas reikalingas programas. Palaikymas tiesiog žaibiškas bet kuriuo metu.

Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"SEO ir Google AdWords paslaugos"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Impress up
Adresas: Smolensko g. 10C, LT-03201 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Seimo pirmininkas su frakcijų atstovais sutarė: R. Žemaitaičio vieta liks tuščia 11-13 17:05
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis su parlamentinių frakcijų atstovais sutarė, kad atstatydinus iš vicepirmininko pareigų Remigijų Žemaitaitį ši vieta liks tuščia.
Bankrutuoja didžiausias JAV pieno perdirbėjas
Bankrutuoja didžiausias JAV pieno perdirbėjas 11-13 16:46
"Dean Foods", didžiausias JAV pieno perdirbėjas, praneša apie bankrotą. 94 metus skaičiuojančiai kompanijai pastarieji metai buvo nelengvi dėl mažėjančio pieno produktų vartojimo JAV.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 138,58 +1,35%
CBS 37,76 -3,62%