Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Internetiniai pardavimai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Internetiniai pardavimai

Atsiliepimai apie Internetiniai pardavimai, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Internetiniai pardavimai, UAB

Esu pirkusi anksčiau ne kartą ių Fashionland, prieš kokius 3 metus labai patiko drabužių išvaizda, medžiaga, kokybė, na kokybė tik iš pradžių - panešiojus apie porą mėnesių pradeda irti siūlės ir teko nešti pas siuvėją jų persiųti - siuvėja pasakė, kad nesąmoningai susiųta, kažkokių siųlių dar trųksta, jog neirtų. Prieš metus dar pirkau - viena suknelė labai nešiojama, kita irgi kaip ir nebloga, tik irgi siūlės pairo. Na ir dabar vėl susipirkau 2 sukneles, tai viena labai padidinta ir toks negražus mdelis, nuotraukoje atrodė visai kitaip. O kitos kokybė pasibaisėtina - nors nuotraukoje suknelė atrodo stora ir tvirta, kad žiemą galima nešioti, labai daug buvo matėsi susidomėjimo ja, tarp populiariausių - galvojau su ja neprašausiu, jei visos perka. Na ir kokybė buvo baisi - kažkoks tysalas, plonytes maikes medziagos, atrode kaip skuduras, panasia suknele turiu (tik trumpesne) po 60ct pirkau humanoj po namus, tai dar dar, bet po 32 eurus tai nieko panašaus būti negali. Prekes grąžinau, ir aišku neatgavau pinigų už siuntimą. Suknelių neturiu ir praradau apie 4, 20 už siuntimus. Labai nepatenkinta, nes aš ne tai kad persigalvojau, bet suknelių kokybė buvo netinkama. Su šia el.parduotuve mano santykiai baigti visam laikui.
Pirkau komplekta (kelnes ir palaidine) gavau tragedija kažkokią, baisiau nei baisu visiškai neatitinka foto, jų puslapyje komentus filtruoja, blogų neikelia. Nebepirksiu gyvenime ir kitiems nerekomenduočiau
Uzsisakiau pirma karta, bijojau nes daug neigiamu atsiliepimu, bet suknutes kokybe puiki, viskas tiko, preke gavau laiku.
O aš noriu pasidžiaugti labai maloniu bendravimu su Fashionland per el. paštą. Prekės pakeitimas į labiau patikusią buvo atliktas operatyviai ir be priekaištų. Laukiu nesulaukiu siuntos. Kolektyvui linkiu sėkmės ir gražių artėjančių švenčių!
Fashionland 2016-10-19 16:20:38
Sveiki, p. Kristina,
Labai apgailestaujame dėl susidariusios situacijos.
Labai gaila, kad suknelės dydis Jums netiko. Kadangi grąžinote visas užsakymo prekes pristatymo išlaidos nebuvo grąžintos. Taip pat, teisingo megztuko gauti nepageidavote ir nesikreipėte į mus.
Atsiprašome už nepatogumus bei ateityje stengsimės, kad klaidų neįvyktų. Linkime gražios dienos!
Kadangi megztukas buvo ispardavimo preke, o pas jus taisyklėse parašyta, kad ispardavimo prekių nekeiciate, bijojau užsisakyti o gal vėl kokį kitą modelį įdėsite o aš vėl turėsiu siuntimo išlaidas apmokėti, atsakingiau reikia dirbti. Ačiū ateityje atsakingiau rinksiuosi interneto parduotuves.
Sveiki, p. Kristina,
Labai apgailestaujame dėl susidariusios situacijos.
Aš irgi pirkau iš fashionland internetu suknele ir megztinį. Tai teko viską grąžinti suknelė tragiška padidinta, o megztinį atsiuntė visai kito modelio ir grąžino pinigus atskaite siuntimo išlaidas tai galiausiai likau be rūbo šventei ir dar praradau 4 € už siuntinejima. Neigiamus atsiliepimus trina tenka rašyti čia s*******o kontora ten, daugiau gyvenime ten nebepirksiu.
O aš pirkau iš jų svetainės megztinį, likau labai patenkinta, kokybė pati geriausia, malonus ir patogus dėvėt. Atsiuntė greičiau nei rašo, pirkau šitą kur nuorodoje http://www.fashionland.lt/megzta-plati-tunika-f297-2.html
Pirkau keletą suknelių. Galiu pasakyti, kad iš jų tik viena kokybiškai pasiūta ir atitinka aprašymą (Makadamia prekės ženklo). Vienos suknelės modelis kaip maišo, o viskozinis audinys tinkamas, nebent naktiniams. Dar viena suknelė 5 cm trumpesnė, negu pateikta aprašyme ir apatinė siūlė kreiva, labai krentanti į akis. O dar vienos suknelės rankovių sparneliai nevienodi - vienas 1 cm trumpesnis, atrodo negražiai. Žodžiu, su kokybe pas juos nelabai.
Dėl pristatymo pretenzijų neturiu. Dar vienas dalykas: savo puslapyje atsiliepimus jie filtruoja, neigiamų tiesiog neįkelia, todėl tenka rašyti čia.
Labai patenkinta šita parduotuve.Pigu ir greitai pristatinėja.
Puikios suknelės, gavau laiku, sekmės prekyboje!
Pirkau suknelę. Aptarnavimas puikus gavau per kelias dienas, netiko fasonas, pinigėlius gražino kai tik gavo prekę. Viskas operatyvu ir labai greita, nors ir šventinis laikotarpis.
užsisakiau prekę. buvau informuota, kad gausiu iki kalėdų. Šiandien (gruodžio 21d), kadangi primygtinai teiravausi, man pranešė, kad nėra prekės dėl klaidos. nepasiūlė alternatyvos, nepasiūlė kompensacijos, tik pinigų grąžinimą. pirkau daiktą dovanai, esu šokiruota. niekada nesinaudosiu ir niekam nerekomenduosiu.
Viskas tiko ir patiko.
Pirkau suknele ir tunika. Prekemis esu patenkinta, tik gaila, kad uz tokia kaina jau panasiu prekiu neliko. Lauksiu prekiu papildymo panasiomis kainomis. Pries tai siusdavau is Kinijos, taciau kokybes ir kainos santykis panasus. Neapsimoka tiek ilgai laukti prekiu is Kinijos. Aciu kolektyvui :)
Teko pirkti suknele is sios internetines parduotuves, ir ka jus manot, viskuo likau patenkinta!!! Kadangi pirma karta sakiausi, tad kilo neaiskumu, bet greit viskas buvo isaiskinta, malonus bendravimas, greitai atsake i mano visus klausimus!! Aciu dar karta!!! Nuo pat ryto nuotaika pakelta!!!
Pirkau 2 megztukus, - kokybiški, atitinka foto ir aprašymas. Pristatymas laiku. Tik teigiami atsiliepimai, tikrai dar čia pirksiu ne kartą.
2015-09-26 10:10:34 IP 28mbqcmu
Egle 2015-09-25 18:16:46
Vertinu neigiamai. Taip pat negavau prekiu per pazadeta termina, o parasius uzklausa el. pastu i sia imone buvo atsakyta jog pati turiu aiskintis su lietuvos pastu, nes jie preke issiunte ir daugiau niekuo man padeti negali.
Gerb. Egle, Labai gaila, kad Jūs nusivylėte mūsų paslaugomis. Pasirinkus pristatymą Lietuvos paštu, klientai gauna pranešimus iš Lietuvos pašto apie gautas siuntas ir gali nuvykti atsiimti. Jei šio pranešimo negavote, tikriausiai įvyko klaida ir pašto darbuotojas jo nepristatė. Klientams pasiteiravus dėl siuntos gavimo, iškart atsakome bei atsiunčiame siuntos numerį.
Atsiprašome, jei sukėleme nepatogumų dėl siuntos gavimo.
Nesuprantu. Kažkodėl tas jūsų puslapis meta mane lauk. Nieko negaliu užsisakyti ir net peržiūrėti.
Fashionland.lt dirbate greitai ir operatyviai, aciu Jums. Preke gavau per dvi darbo dienas, galejau stebeti siuntos kelia. Gauta preke kokybiska, zodziu viskas puiku.Turite dar viena istikima kliente :)
Užsisakiau 3 sukneles iš fashionland.lt, nepaskaičius šių komentarų. 1 suknelė tiko, antra buvo per didelė, todėl norėjau pakeisti į mažesnę, o trečią norėjau grąžinti. taigi dvi sukneles išsiunčiau atgal ir bandžiau su jais susisiekti telefonu. deja, niekas neatsakė. tada parašiau emailu. atsakymą gavau greitai. už netikusią suknelę pinigai buvo grąžinti iškart, kai jie ją gavo, o per didelė suknelė buvo pakeista į mažesnę. viskas operatyvu ir paprasta. esu patenkinta, nors buvo išgąsdinę blogi atsiliepimai. pirksiu dar :)
Klientų aptarnavimas 2015-04-27 17:56:07
Gerb. Lina atsiprašome jei sukėlėme nepatogumų. Jūsų užsakymas jau išsiųstas. Buvome Jus informavę apie užsakymo pristatymo laiko pasikeitimą. Konsultantai sulaukia daugybės skambučių per dieną galbūt nespėjo atsakyti, į užklausas atsakome per 1 darbo dieną.
Gal galėtumėte parašyti, kokiomis priemonėmis siuntėte info apie vėlavimą? Nes jei gavau info apie prekių išsiuntimą, turėjau gauti ir aną laišką. Be to skambinau, ir moteriškas balselis informavo, kad specialistai užimti, ksi atsilaisvins petskambins. Aišku dabar nėra ko gilintis, nes šiandien prekes gavau. Esu patenkinta kainos ir prekių kokybe, bet va tas vėlavimas ir nebendravimas su klientu....Linkiu pasitempti šioje srityje!
2015-04-27 17:56:07 IP 5f4sod73
Lina 2015-04-27 10:37:30
Susižavėjusi greitu pristatymu, prekių kokybe, kurias buvau užsisakiusi kovo mėn., pakartotinai užsisakiau balandžio 9 d. Prekių pristatymas turėjo būti įvykdytas per 5-9 d.d.deja, deja...Prekių negavau, telefonais niekas neatsiliepia į email niekas neatsako. Labai graži reklama, daug žmonių mėgsta šį puslapį, tik labai gaila, kad dėmesio klientams kompanija neskiria. Tik Lietuvoj gali taip atsitikt...Gaila pinigėlių, beveik 50 eur. Daugiau neturiu ko prarasti, duosim spaudai, atitinkamom įstaigom darbo....
Perku is sios svetaines nes retai kur rasi tikros medvilnes ar tikros viskozes naktiniu, ir kokybe sios svetaines drabuziu gera... Bet man taip pat niekada nekelia ragelio, Atrase yra tik karta nes velavo pasakyti kad 1prekes neturi, 3 savaites islaike nezinioje. ir dabar prekes uzsakiau kovo 12d, parasyta laukti 7-14d turiu gauti rytoj veliausiai....telefono eilini karta nekelia nei siuntinio numerio pasiklausti nei ar is viso issiunte prekes nezinia. Turetu pardavejaibuti demesingesni savo pirkjams, juk tik taipuzsitikrins lojalia klientura
Ieva 2015-03-04 14:14:10
Savo siuntos laukiu jau 10 darbo dienu. Paskambinus informaciniais numeriais telefonai nekeliami, krepiantis e-mail'u atsakymai negaunami. Nusivylusi, plius perspesiu drauges nesidairyti i si puslapi.
Na stai, siunta atkeliavo nors ir veluodama ir ne pilnos komplektacijos, taciau dziugu, jog uz trukstama dali pinigeliai buvo grazinti. Aciu!
Laba diena, taip pat dar negavau savo prekes (sukneles), pirkimas buvo 2015.02.24.siandien jau 03.02. Tinklapyje prie prekes parasyta pristatymas 1-3 dienos.Parasiau Jums laiska el.pastu, atsakymo taipat negavau.tikiuosi gauti atsakyma.aciu.
laba diena.noriu pasiteirauti del uzskymo Nr 141517237.ilgokai vyksta viskas.tikrai ne noriu ka nors blogo pasakyti bet informuokite mane del sio uzsakymo. su pagarba Silvija
Noriu padekoti. Apie fashionland lt galiu palikti tik pacius geriausius atsiliepimus, uzsisakau gana daznai pristato laiku, sukneles tikrai kokybiskos;)
2015-02-25 17:01:53 IP 28mbqcmu
Jurgita 2015-02-25 13:17:18
Tobula tyla, tobulas isipareigojimu nevykdymas, nepatikima ir pan. Taip galeciau apibudinti fashionland.lt. Uzsisakiau prekes ir uz jas apmokejau 2015-02-07. Pristatyma turejau gauti per 5-9 dienas. Praejo jau 18 dienu ir nei prekiu, nei informacijos apie jos pristatyma ar nepristatyma nera. I uzklausimus neatsako. Dziugu, kad kazkam su sia kompanija viskas ejosi sklandziai, bet mano atveju...tragedija.
Gerb. Jurgita, atsiprašome jei sukėleme Jums nepatogumų. Jūs užsakėte prekes su pristatymu į ES šalis, todėl pristatymas užtrunka ilgiau nei įprastai. Mūsų nurodytas pristatymo terminas tinklapyje 5-9 darbo dienos (savaitgaliai ir ne darbo dienos nėra įskaitomi) galioja prekių pristatymui Lietuvoje. Užsakymas Jus turėtų pasiekti artimiausiomis dienomis. Tikimės gavusi prekes pakeisite nuomonę apie mūsų tinklapį.
Laba diena, norejau padekoti uz prekes. Viskas gavau laiku, Ačiū!
Norėjau padekoti, , Fashionland.lt"Z už labai greitą pristatymą, likau patenkinta suknelė, tikrai, kad prekė atitinka kainos ir kokybės santykį. Gavau visą informaciją apie dominančią suknelė. Ačiū. REKOMENDUOJU :)
Tobula parduotuve! Lankscios kainos. Antra karta uzsisakiau, labai patogu greita kurjeris atnesa i namus. Jokios rizikos. Visada zinau, kad tenkins kokybė. Dar ne karta cia pirksiu ir draugems bei klientems rekomenduosiu.
2015-02-02 12:55:09 IP 5f4so8gq
Sveiki, P. Elena

Pagal Jūsų el. pašto adresą nematome nei vieno pateikto užsakymo mūsų el. parduotuvėse. Visos mūsų parduodamos prekės atitinka kainos ir kokybės santykį. Taip pat, prieš perkant prekę galite gauti visą informaciją apie konkrečią patikusią prekę, jos sudėtį bei medžiagos tipą ar kitą dominančią informaciją. Susisiekus tinklapyje nurodytais kontaktais arba pateikus užklausą apie prekę visuomet atsakysime.
Labai prastos kokybes rubai, pateikiami tai labai graziai, esu nusivylusi, teko daryti grazinima, uz siuntima pinigu negrazina, labai gaila, kad ir kiek akis traukia daug prekiu visada susilaikau prisiminusi pirmaji apsipirkima pas jus......
UAB Internetiniai pardavimai
2014-08-31 16:21:09 IP 28mbqcmu
Lina 2014-08-27 07:53:03
Užsisakiau suknelę iš Fashionland 08.14 (.t.y. prieš 14k.d.), bet prekės dar negavau..... Puslapyje reklamuojasi, kad prekės pristatomos per 1-2 dienas arba 8-9 dienas :)))))
Gerb. Lina jau susisiekėme su Jumis dėl užsakymo. Visuomet rekomenduojame susisiekti mūsų tinklapyje nurodytais kontaktais, atsakysime į visus klausimus labai greitai. Rekvizitai.lt nematome Jūsų kontaktų, todėl nevisuomet galime susisiekti ir išsiaikšinti dėl pristatymo ar kitų klausimų.
UAB Internetiniai pardavimai
2014-08-31 16:11:54 IP 28mbqcmu
Jurgita 2014-08-21 09:55:18
08-12 uzsisakiau suknele... siandien 08-21 dar negavau.... parasyta pristatymas per 1-2 dienas... net nebepriimenu to puslapio per kuri pirkau : (Nezinau nei ka iskolioti :DDD Antra karta tikrai nebepirksiu... nes jau nebezinau ar ir ta gausiu...
Gerb. Jurgita prašome susiekti mūsų tinklapyje nurodytais kontaktais, atsakysime iškart, bei greičiau nei rašant užklausą šiame tinklapyje. Kai kurios prekės pristatomos per 8-9 darbo dienas, pristatymo terminas nurodytas prie kiekvienos prekės. Galbūt nepastebėjote pristatymo termino. Bet kokiu atveju, atsiprašome jei buvote suklaidinta, lauksime Jūsų skambučio arba el. laiško.
Laba diena, norejau padekoti uz prekes. Likau labai patenkinta tiek suknele ir bodziu. Rekomenduoju:)

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Aukcionui neįvykus mažinama Klaipėdos universiteto pastatų kaina
Aukcionui neįvykus mažinama Klaipėdos universiteto pastatų kaina 01-28 18:30
Neįvykus Klaipėdos universiteto rengtam trijų nekilnojamojo turto (NT) pastatų aukcionui, svarstoma galimybė mažinti jų kainą. Jų bendra pradinė kaina siekė beveik 7 mln. Eur.
M. Bezos pardavė dalį "Amazon" akcijų
M. Bezos pardavė dalį "Amazon" akcijų 01-28 18:29
MacKenzie Bezos, buvusi "Amazon" CEO Jeffo Bezoso sutuoktinė, pardavė 200.000 bendrovės akcijų, kurių vertė sudaro 400 mln. USD. Jai vis dar priklauso 19,5 mln. vienetų bendrovės akcijų.
"Philips" nebegamins buitinės technikos
"Philips" nebegamins buitinės technikos 01-28 18:29
"Philips" nusprendė nebegaminti buitinės technikos ir, atskyrusi verslus, ieškos pirkėjo šiam padaliniui. Ateityje bendrovė ketina visą dėmesį skirti sveikatos technologijų vystymui.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Walmart 115,86 +1,30%