Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Internet trading

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Internet trading

Atsiliepimai apie UAB "Internet trading"

OZIS.LT

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Internet trading"

Juozas Mikalajunas
2021-02-27 17:01:53 IP 2g44aca1
Aciu.Esu maloniai nustebintas uz greita baldu pristatima.Rekomendavau sunui, kuris daug ka perka internetu, bet apie jus nieko negirdejes esa.Saunuoliai, reklamuokites daugiau.Sekmes jums versle ir gyvenime.
Nesenai užsakinėjau virtuvės komplektą
pristatė beveik laiku (gal kokią savaitę vėlavo, bet manau kad visur taip dėl padidėjusios internetinės prekybos aktyvumo)
Kokybė nenuvylė
Trūko vienos pakuotės, bet prižadėjo per 2 savaites pristatyti.
Likau maloniai nustebintas, kad trūkstamą pakuotę gavau tą pačią savaitę :)
Tik gaila, kad apie pristatymą neinformuoja, kai išsiuntinėje. Pranešimus apie pristatymą gavau tą pačią dieną ir tik iš kurjerio.
Šiaip viskas normaliai, manau ir toliau užsakinėsiu iš jų, nes kainos tikrai protingos :)
Liudmila 2020-11-06 18:40:41
Siaubingas aptarnavimas. Pazadu nesilaikymas, tikrai nepatariu naudotis ju apslaugomis.
Gavau uzsakymo patvirtinima ir laukiau prekes, bet pasirodo ji isparduota. Jokio skambucio, parase laiska ir nesulaukius atsakymo net negraizno pinigu. Jau praejo virs savaites, nei pinigu, nei prekes.

Norime informuoti, kad esame internetine parduotuve, tad prekyba vyksta visa para ir kartais, kai paskutinis prekes vnt. yra parduotas nakti, negalime is karto jos pasalinti is puslapio.
Apie, tai, kad prekes negalime pateikti visada informuojame tik rastu, kad butu rastiskas susirasinejimo irodymas.
Svetimi pinigai nera mums reikalingi. Pinigus paprasete grazinti lapkricio 6 d. 18:34 val. (dirbame iki 18 val. ir tik darbo dienomis). Lapkricio 9 d. (artimiausia darbo diena) pinigus Jums pervedeme, tad jau turejote juos gauti.
Pirkome spinta.Prekės pristatymas užtruko kiek ilgiau nei žadėta,.Geras sprendimas būtų apie prekės vėlavimą informuoti žinute ar elektroniniu laišku, bet paskambinus ir pasiteiravus dėl prekės pristatymo bendravimas buvo malonus ir jokių piktumu ar nesutarimu tikrai nekilo.Prekę pristatė sveiką, saugiai įpakuota.Spintos kokybė tikrai gera.Ir kainos Ozis.lt tikrai žemesnės nei kituose internetinėse parduotuvėse.Ateityje mes dar tikrai užsisakinėsime iš Ozis.lt.Ačiū jums.
Nemalonus aptarnavimas. Konsultantei visiskai nusispjaut, net nenorom i klausimus atsakineja
Internetu norėjau įsigyti vyrišką dviratį Unibike Vision gts 2020. Pigiausią kaina pasiūlė Ozis.lt, su prierašu "raskite mažesnę kainą". Nedelsdamas atlikau užsakymą. Deja kitą dieną gavau atsakymą kad prekė išparduota. Matyt prekiaujate ir naktį, kad ryta prekės nebebuvo. Nieko tokio kitą kartą ko gero geriau ieškoti brangiau ir patikimiau.
O mums su pristatymo terminu nevelavo, beveik per savaitę nuo užsakymo baldus atvežė. Tik tas nervina, kad kai skambini nekelia ragelio, bet po to paskambina patys. Toks vaizdas, jog dirba tik viena moteris ir nespėja. Šiaip gera parduotuvė, rekomenduoju.
Andrius 2020-02-14 19:10:17
Šiai įmonei visiškai nusispjauti į klientą, rūpi tik savo kailis. 2020.01.05 pirkau spintą "Effect", užsakant buvo pažymėta, kad prekė sandėlyje, todėl ir suviliojo kad pristatymą žadėjo jau 2020.01.17. Tačiau spinta pasirodo nebuvo jokiam sandėly ir gauta 2020.01.24. Bet ne čia blogiausia. Blogiausia, kad išpakavus ir jau bandant surinkinėti spintą supratau, kad jos bus neįmanoma surinkti, nes trūksta vienos iš pagrindinių vidinės laikančiosios plokštės. Ją prašiau man pristatyti, tačiau jiems tai nerūpi - važiuok dar kartą pasiimti. 2020.01.31 gavo jie tą plokštę, paėmiau aš ją ir surinkau spintą, bet berenkant pamačiau, kad trūksta ir jungiamojo tarpiklio tarp galinės sienos
kartono plokščių. Sumontavau be jų, nes dėl to nestabdysiu viso proceso ir taip jau užsitempė. Tai viskas tuo nesibaigė, surinkus spintą iš to kas buvo dar paaiškėjo, kad 3 lentynos netinka ir yra gerokai per plačios, tikriausiai ne nuo tos spintos įpakuota, bei apskritai nebuvo įdėtos 3 išorinių durų apdailos juostos. Parašiau vėl, kad yra dar problemų ir kad pristatytų trūkstamas dalis o neteisingas pakeistų. Jas jie gavo tik 2020.02.14 ir vėl niekas man jų nepristatė, turėjau pats važiuoti. Nors ir prašiau kompensuoti už sugaištą laiką ir kurą, tačiau jie atsisakė tai padaryti ir jiems visiškai nusispjauti. Taigi jei turėsite problemų su prekės kokybe - būkite tikri kad tai bus Jūsų problema, o ne jų. Taip pat žinokite, kad žyma "prekė sandėlyje" nieko nereiškia, tai tik apgaulė gauti užsakymą.

Dekojame, uz Jusu komentara.
Jusu uzsakytos spintos tikrai neturejome sandelyje ir savo puslapyje tokios informacijos neskelbeme. Kaip ir pats teisingai parasete, spintos pristatymo terminas buvo nurodytas kaip 2 sav. Jeigu preke turime sandelyje, tai jos pristatymo terminama norodome 1 sav.
Jusu uzsakyta spinta velavo 1 sav., del sausio men. buvusiu ne darbo dienu Lenkijoje.
Trukstamos plokstes Jums buvo pateiktos abu kartus per 1 sav. Tikrai stengemes istaisyti situacija kuo skubiau.
Del to, kad turesite atsiimti plokstes savarankiskai pastebejimu mums neturejote ir mielai sutikote atvykti i musu prekiu atsiemimo punkta abu kartus.
Aldona Stinaitė 2020-01-03 16:19:03
Sveiki, nerekomenduoju tikrai.Pirkome miegamojo komplektą, pristarė kaip ir laiku tik trūko komodos.Skambiname intensyviai nurodytu numeriu bet niekas neatsiliepiaapart autoatsakiklio ir taip kelias dienas.Parašėme el.laišką taip pat jokio atsakymo.

Dekojame uz Jusu atsiliepima. Greiciausiai, kad skambinote mums ne darbo diena, todel niekas ir neatsiliepe. Jusu vardu uzsakymo savo sistemoje nematome. Jeigu teisingai supratome is Jusu aprasytos situacijos - uzsakymas buvo darytas M. B. vardu ir i jo parasyta sausio 2 d. laiska del trukstamos komodos buvo nedelsiant atsakyta ir situacija yra sprendziama.
Aldona Stinaitė
2020-01-03 16:19:03 IP 2i24rn2p
Pirkėjas 2019-12-14 14:24:41
Nerekomenduoju. Prekės reikėjo laukti daugiau nei mėnesį, nors buvo žadėta, kad prekę gausime po 2 savaičių. Niekas nieko nepranešė, reikėjo patiems domėtis kur yra mūsų prekė. Viskas buvo meluojama, net ir pristatymo laikas.
Ir stebėtina, jog po tiek daug blogų atsiliepimų įmonė nepadarė JOKIŲ išvadų. :)))

Dekojame uz Jusu atsiliepima. Prasome nurodyti uzsakymo numeri arba parasyti mums el.pastu, kad galetume suprasti situacija, priezastys ir duoti savo komentara.
Taip pat norime pamineti, kad niekada neprasome isankstinio apmokejimo ar avanso. Klientas gali moketi uz preke ja gavus. Tad jeigu uzsakymas veluoja ir laukti ilgiau nenorite, visada galimas jo atsaukimas.
As 2019-12-02 18:31:59
Nuoširdžiai NEREKOMENDUOJU šios įmonės, nors pati paskaičius surizikavau, bet taip žiauriai pasigailėjau. Dirbantis žmogus prie telefono, nesiskaito su savo pirkėjais, ant visko nusispjauti. PREKĘ žada viena diena atveža po mėnesio. Taip kad kam svarbus laikas pagalvokit.

Jolanta 2019-05-06 11:29:43
www.ozis.lt el. parduotuvė priklausanti UAB 'Internet trading" su klientais elgiasi nepagarbiai ir mano užsakymo atveju dar ir nemažai melavo. Užsakius prekę ir suderinus pritatymo laiką (pristatymas be užnešimo dar ir papildomai kainavo) prekes atvežė stipriai vėluodami ir nuolat meluodami. Sutartas pristatymo laikas buvo 18 val, prekę atvežė 21:30. Vairuotojas kelis kartus melavo, kad bus už valandos, po to dar už valandos, galiausiai telefonu pradėjus teirautis kada prekė pagaliau bus atvežta į vietą, nes laukia žmonės turintys ją užnešti į butą, vairuotojas pagrasino, kad jei panorės prekę pristatys dar po keturių valandų - vidurnaktį. Negana to, tiek vairuotojas tiek šios parduotuvės vadyba pastoviai vardino argumentus, kad užlaikė kiti klientai, nors galiausiai atvežus prekę paaiškėjo, kad ji ir buvo numatyta pristatyti pati paskutinė...reiškias jokią sutartą 18 val sekcijos ši apsimelavusi kompanija ir nebūtų galėjusi pristatyti. GĖDA www.ozis.lt ir jo komandai, kad nepagarbiai elgiasi su klientu ir yra neprofesionali! Prekės dar nesurinkome, tikimės, kad bent prekė bus nebrokuota.
Dekojame, uz Jusu nuomone. Is savo puses norime pamineti, kad Jusu uzsakyta sekcija vietoj zadetu triju savaiciu, buvo Jums pristatyta per 1 sav. Stengemes itikti, taciau likome apkaltinti. Sekcija buvo Jums pristatyta 21 val. (ne 21.30 val.). Vairuotojas Jus informavo, kad atvyks velai, kadangi masina uztruko kelyje ir siule sekcija atvezti kita diena, taciau Jus primigtinai reikalavote ja atvezti butent geguzes 3 d.
Musu imones masina isvezioja prekes po visa Lietuva ir negalime diena pries (apie pristatyma informavome Jus geguzes 2 d.) zinoti kiek laiko uztruksime kelyje ir pas kiekviena klienta. Tad kartais pasitaiko mazesniu ar didesniu velavimu ir nukrypimu nuo zadetu laiku. Klientas neprivalo laukti, jeigu jam tai yra nepatogu. Visada galime susitarti preke atvezti kita diena.
Loreta 2019-04-16 21:18:59
Pagaliau po pusės metų "karo" su šia įmone pagaliau pavyko atgauti pinigus už nekokybišką lovą. Teko kreiptis į vartotojų teises ginančią tarnybą, be jų pagalbos susitarti nebuvo įmanoma.Dar neteko susidurti su tokiu pardavėjų elgesiu, kai prekės defektai įvardijami " kaip nepatikusio dizaino" ir visokiais kitokiais sveiku protu nesuprantamais dalykais. Daugiau niekada iš šios parduotuvės nieko nepirksiu, kaina kai kuriais atvejais, gal ir būna gera, bet sveikata brangesnė.
Pdėką už nuomonę priimu, tačiau neklaidinkite pirkėjų iškreiptai komentuodami buvusią siutuaciją. Kadangi pardavę nekokybišką prekę jūs stengėtės išsisukti nuo atsakomybės, ko pasekoje buvo būtina kreiptis į VTAT, o problema buvo sprendžiamą pusę metų. Jeigu būtumėte atsakingas pardavėjas šią situaciją būtumėte išsprendę tiesiogiai ir nedelsiant.
Loreta 2019-04-16 21:18:59
Dėkojame už jūsų nuomonę. Mūsų manymu, jokio "karo" nebuvo, mes nesame baldų gamintojas, esame baldų pardavėjai, visi mūsų parduodami baldai yra kokybiški, gamintojai kruopščiai atrinkti ir visiems baldams yra suteikiama 24 mėn. garantija. Jus įsigijote is mūsų lovą, ją pilnai surinkote ir pastebėjote vizualinius trūkumus, kuriuos gamintojas pasiūlė pataisyti atsiųsdamas naujas detales. Gamintojo siūlomas variantas Jūsų netenkino, tad ginčą spręsti perėmė VVTAT. Jie ir reguliavo prekės grąžinimo procesą bei terminą. Mes is savo pusės atsakinėjome į jų laiškus per jų nurodytą laiką, tad užsitęsęs prekės grąžinimo procesas nėra mūsų kaltė. Kaip matome, pinigai už lovą Jums yra grąžinti.
Paskaičius komentarus pradėjau abejoti, ar užsakinėti.
Surizikavau. Užsakiau 12.29 d. Pristatymą tinklapyje žadėjo 01.11. Prekes gavome 01.25 d.
Kadangi užsakinėjome iš anksto, su rezervu, tai ir viskas OK!
And 2019-01-08 15:15:01
Dar vis laukiu prekes.nors gruodzio 21d. turejo but.

Atsiprasome, kad Jusu uzsakyta preke veluoja, taciau tai buvo priessventinis laikotarpis ir baldu gamintojai tikrai pailgino uzsakymo realizavimo laika. Mes kiekvienam klientui leidziame moketi uz prekes tik jas gavus. Niekada neprasome isankstinio mokejimo ar avanso, tad tikrai kiekvienas klientas yra laisvas savo pasirinkime ir visada gali atsaukti uzsakma.
Dar vis laukiu prekes.nors gruodzio 21d. turejo but.
Uzsisakem saldytuva zemiausia kaina. Internete tiek veliau parasius emaila pranese kad pristatys penktadieni. Atveze penktadieni inese patrauke stala o sena saldytuva ispakavo ir pastate nauja. SUPER. IR NEREIKIA SKAITYTI SITU KOMENTARU. Kas nedirba tam gal ir nenutinka. Pataupykit savus nervus. Esame patenkinti ir kaina ir paslauga. ACIU.
Pati nusipezat ir neaiskinkit kas as esu jei nezinote! Paziurekite i data - tuo metu baldus tikrai gavau ketvirtadieni, nes kitoa dienos man netiko visai. Tarp kita ko, siandien (taip taip siandien yra penktadienis kaip jau turbut pastebejote) gavau antraji savo uzsakyma is sios parduotuves. Si karta laukiau ilgiau - 5 savaites. Bet pirkau prekes, kuriu nera ju tinkalapyje, tiesiog zinojau ko man reikia, o Ozis pasiule maziausia kaina.
Labai neatsakinga įmonė, laiku nevykdo užsakymo, laukiame daugiau negu mėnesį, nors turėjo būti prekės pristatytos po savaitės. Įmonė net ne informuojame, kad prekės vėluos. Tikrai siūlome, neapsigauti ir rinktis kitą įmonę.
Mes irgi pirkom baldus sitoi parduotuveja, ir likome patenkinti viskuom. Labai malinus vadibyninkai ir baldai labai kokybiski, mes pirkim lova ir spinta (mokejom spue 1000 eur) tai ir kokybe gera!!! Visada galma susitarti su jais, o nerasiti skundus !!!!!!
Preke neatitinka tikrovės, užsisakėme vaiko baldus, tai ne tik kad vėlavo mėnesį laiko, tai ir detales per trumpos, nestabilios, linksta, ant lovos baisu atsisėsti vaikui, kad neilūžtu. Nusipirkom savo detales! Kas yra viršūnė! Skylės balduose išgręžta ne ten kur reikia, spalva taip pat neatitinka pagal nuotraukas, nuotraukose ryški, o realybėj blanki. Pardavėja, kuri atsako į skambučius be kompetencijos, kalba vėjus. Žodžiu aplenkit parduotuvę iš tolo.
O as likau labai patenkinta sia internetine parduotuve. Tiesa, pries uzsakant buvo siek tiek neramu, nes neigiamu komentaru, deja, tikrai labai daug. Bet surizikavau ir ne kiek nesigailiu! Vienu kartu uzsisakinejau labai daug baldu (miegamojo komplekta, valgomojo komplekta, sekcija), kai kuriu prekiu net nebuvo ju internetiniame tinklapyje. Bet vadybininke ne tik rado man reikalingas prekes, bet dar ir pasiule pacia geriausia rinkos kaina. Del pristatymo laiko: kadangi man baldu reikejo ne taip ir skubiai, todel dar pries uzsakant pasilikau sau laiko rezerva. O baldus gavau kaip ir buvo sutarta, t.y. po 3 savaiciu ir dar man tinkama savaites diena. Esu patenkinta sia parduotuve ir kreipsiuos dar, jei kazko reikes. O busimiems pirkejams tiesiog galeciau patarti, kad veliau netrktu gadintis nuotaikos ir nervu, tiesiog tureti sau laiko rezerva. Nes juk yra galimybe moketi uz prekes tik jas gavus ;)
Užsisakinejau vaikiska lovyte. Numatyta pristatymo data buvo 2017.09.08. 2017.09.07 vakare gavau sms zinute, kad mano siuntinys perduotas kurjeriui, o 2017.09.08 jau turėjau taip lauktą lovytę. Gal pasisekė, bet priekaištų tikrai neturiu. Gal įmonė turi problemų pristatant didesnes prekes.
2017-08-20 ozis.lt pateikiau užsakymą. Užsakiau prieškambario komplektą Otis ir komodą D1S. Teikiant užsakymą buvo nurodyta pristatymo data rugsėjo 1 d.
2017-08-24 kreipiausi elektroniniu paštu dėl pristatymo datos, buvau informuota :"Jusu uzsakytos prekes bus Jums pristatytos iki rugsejo 1-8 d."
2017-09-01 kreipiausi telefonu +37069365525 pasiteirauti, kada bus pristatytas mano pateiktas užsakymas. Atsiliepusi mergina informavo, kad baldai bus pristatyti 2017-09-08.

2017-09-08 pirmiau minėtu telefonu kreipiausi, norėdama sužinoti kelintą valandą bus pristatyti užsakyti baldai. Atsiliepusi mergina informavo, kad informacijos apie užsakymą pateikti negali ir pažadėjo paskambinti gavusi informaciją. Po pusvalandžio paskambino ta pati mergina ir informavo, kad baldų negavo ir juos pristatys 2017-09-15. Man pasipiktinus dėl vėlavimo, paprašiau įvardinti su kuo kalbu, ji atsisakė prisistatyti, o paprašius vadovo kontaktinių duomenų liepė susirasti internete.

Po valandos vėl paskambinau pirmiau minėtu telefonu ir paprašiau vadovo kontaktų, ji liepė kreiptis bendru elektroniniu paštu. Pasiteiravus, kada vis dėlto planuojama pristatyti mano užsakymą, ji man atsakė: "kam jums iš mūsų pirkti, jei mes tokie blogi". Savo klausimą kartojau mažiausiai penkis kartus, mergina vis kartojo tą patį savo klausimą. Pasiteiravus ar ji tyčiojasi ir priminus apie mano pažeistas vartotojo teises, pareiškus pretenzija, kad apie vėluojantį užsakymą aš nebuvau informuota, o pati turėjau ieškoti informacijos apie užsakymą ir dar kartą paklausus kada bus pristatyti baldai, ji pareiškė, kad gal iš vis užsakymo nepristatyts, nes įmonė man "bloga" ir aš keliu "skandalus". Paprašiau pristatyti užsakymą kitą savaitę t. y. 2017-09-15 ar bent jau anksčiau atvežti užsakytą komodą, ji atvirai pradėjo tyčiotis siūlė užsisakinėti kitose interneto svetainėse ir dar kartą pasiūlė atšaukti užsakymą arba ji turi teisę man baldų nevežti.

Po tokių merginos žodžių, deja, užsakymą atšaukiau.
Na ka, teko patirti ir man sios imones profesionaluma. Kaip ir dauguma cia jau rase, NESITIKEKIT, kad preke bus pristatyta laiku. Mano atveju - velavo 2 savaites. Jokios informacijos apie uzsakymo/apmokejimo busena, velavimus, tikslia pristatymo data negavau nei i el pasta, nei i telefona. Del visko reikejo skambineti paciam ir klausyti melagingu pazadu.
Verciau pirkit is patikimu parduotuviu.
Niekad nesu rasiusi, bet esu isiutusi!!!! Jusu "imone" pasibaisetina, o joje dirbanti mergina/moteris turi tiek izulumo, kad truksta zodziu. Uzsisakiau spinta, kuria man turejo pristatyti liepos 28diena. Liepos 23d as paskambinau nuostabiai darbuotojai, ir paklausiau ar spinta mane pasieks 28diena, jos atsakytymas buvo TAIP. PENTADIENI t, y 07.28 as laukiu, o man spintos nera paskambinau i "super imone" OZIS ir klausiu kur mano spinta. Ji atsako negavome, klientus informuojame ketvirtadieni kad siuntos nebus, bet as nesulaukiau informacijos kad mano uzsakymo nebus, ji man atsake taip gavosi :D Bus kita pentadieni, 08.04 bet ir vel nesulaukiu, galiausiai atejo sis PENKTADIENIS spinta gauta pas juos, bet jie labai vertina transporta ir spinta man pasiule gauti kita PENKTADIENI. Po velniu kiek PENKTADIENIU reikia laukti??? Jus gal medi auginate is kurio galesite pagaminti spinta???? Zmones kurie vertinate savo laika ir sveikata NIEKADA neuzsisakyte is OZIS.LT
Iš šios parduotuvės pirkome spintą su veidrodžiu. Na taip jau atsitiko kad tik išpakavus savo spintą pamatėme, kad veidrodis yra sudaužytas. Labai susinervinau, nes perskaičiusi šiuos atsiliepimus maniau, kad parduotuvė bandys išvengti sugadintų dalių pakeitimo naujomis. Taigi, parašiau apie pažeistą pirkinį ir man be jokių atsikalbinėjimų pažadėjo, kad atveš naujas spintos duris su veidrodžiu. Ir po kelių savaičių sulaukiau kurjerio skambučio, kad atvežė man naujas spintos duris. Ačiū už malonų bendradarbiavimą bei pažadų ištesėjimą.
Viska perku iš interneto ir niekad nebuvau nebuvo kad pačiam reiktu ieškot, rašyt laiškus, skambinėt ar bus pristatyta preke ar nea nors žino jie, kad nepristatys, to nepraneš kol pats nepaskambinsi, turbūt taupo ant telefono sąskaitos, nepirkit iš čia nors ir kainos geros yra bet apie laiku prekės gavimą pamirškit ir patys rūpinsitės ar gauti preke ar nea...
Labai neprofesionali įmonė!
Kiap ir dauguma čia rašomų komentarų, kovo 23 d. užsisakėm lovą. Internetiniame puslapyje buvo nurodyta konkreti data, kad lovą gausime balandžio pradžioje.
Nesulaukus lovos balandžio mėn, patys susisiekėm su pardavėju. Atsakymas labai paprastas ir abejingas - lova bus po mėnesio (t.y. gegužės pradžioj), jei nenorit laukti galime gražinti pinigus....
OK, nusprendėm laukti dar mėnesiuką ir pamiegoti ant čiužinio be lovos.

Atėjus gegužės mėnesiui, vėl jokios informacijos iš ozis.lt, vėl PATYS kontaktuojames ir klausiame - KUR LOVĄ?!?!
Ozis.lt atsakymas, cituoju: "Gamintojas pateiks mums keleta Aspen lovu iki geguzes men. pabaigos. Isimties tvarka viena is ju perleisime Jums."
Skaitau ir netikiu savo akim, ką, IŠIMTIES TVARKA?!?!? PERLEISIME?!?!?! Kas čia per pokštai?!?! Parašau griežtesnį el. laišką, po jo, skambina moteris, ir užduoda kvailų klausimų - o kas blogai, ko jus norite iš mūsų, mes juk nekalti kad gamintojas nepateikia mums prekių. Ir eilinis, ir sakyčiau ciniškas, pasakymas - GALIME GRĄŽINTI PINIGUS!

Mielas Ozis.lt juk čia jus esate suinteresuoti parduoti! Kodėl pirkėjas turi kontaktuotis ir pats ieškoti savo prekės. Juk viską būtų išprendęs atsakingesnis požiūris į klientą ir paprastas el. laiškas/skambutis su paaiškinimu kodėl vėluojam...
Ir baikit su tuos atsakymu - GALIME GRAŽINTI PINIGUS!!!! Juk klientas pasiruošęs išleisti pinigus, jam reikia prekės, o ne begėdiško atsakymo!
Vytenis 2017-05-10 16:40:42
Užsakėme Lovą su pristatymu per 2 sav. pagal interneto skelbimą Ozis.lt puslapyje.
Gavome užsakymą patvirtinantį numerį. Atėjus pristatymo datai, patys paskambinome į parduotuvę ir sužinojome, kad pristatymas galimas tik už 6-7 sav.
Paklausiau, kodėl skelbia klaidinantį reklaminį skelbimą apie 2 sav. pristatymą ir kodėl jis vis dar kaba nepakeistas. Į šį klausimą atsakymo nepateikė. Kuomet yra nepavienis klaidinančio skelbimo atvejis, patartina kreiptis į VTAT su prašymu įvertinti kokia dalis siūlomų prekių yra pateikiamos su klaidinančia info.

Informuojame, kad jokios klaidinančios informacijos savo svetainėje neskelbiame. Taip pat neprašome išankstinių apmokėjimų, tad visada galite būti ramūs. Jus taip pat pasirinkote apmokėjimą prekės pristatymo metų. Jūsų užsakyta lova vėlavo 5 d.d. dėl kaimyninės šalies nedarbo dienų gegužės mėn. pradžioje. Lovą planavome Jums pristatyti gegužės 11-12 d., tačiau Jus atsisakėte siuntinio ir tai yra Jūsų teisė.
Pirkeja 2017-03-01 22:00:21
Nuo siol apleksiu sia parduotuve dideliu vingiu. Uzsisake sedmaisi gave ir ispakave pamateme kad jis ipjautas ir pabiro uzpildas po namus. Kreipusis i imone su nuotraukom. buvo atsakyta kad tai musu beda nes mes ja jau priemem. Vienu zodziu nusikratimas visko nuo saves ir 0 problemos sprendimo. Svarbiausia gauni pinigus o kokia preke pasieks klienta nesvarbu. Buciau pasiskaicius apie sia kontora buciau net nepirkus ir siuo metu kitiems nerekomenduoju!!!!
Mes išsiuntėme Jums sėdmaišį be pažeidimų ir tinkamos kokybės. Pakuotė yra skaidri ir tokie trūkumai yra lengvai pastebimi, todėl pristatymo metu galėjote matyti pakuotės ir sėdmaišio būklę. Šiuo atveju akivaizdu, jog pažeidimas atsirado po pristatymo. Pretenzijos ar pastabų kurjeriams dėl sėdmaišio pažeidimo ar pakuotės nepalikote.
Tadas 2016-12-20 15:30:36
Tikrai nerekomenduoju pirkti iš šios svetainės, kaip ir žemiau parašytuose komentaruose "neaiški kontora" ir požiūris į klientą nuviliantis.
Išsirinkau prekę iš šios svetainės ir paskambinau paklausti per kiek laiko pristatys (man svarbiausia, kad iki Kalėdų spėtų), tai sakė "Oi žinoma tikrai spėsime". Tada pasitariau su drauge ir nuspredžiau pirkti dovaną Kalėdoms. Prieš perkant dar kartą paskambinau ir pasitikslinau ar tikrai spės, tai vėl man atšovė "Blogiausiu atveju gruodžio 23 pristatyts". Na ir patikėjau bei užsisakiau.
Dabar prieš pat Kalėdas man skambina ir sako, kad tiekėjas patikslino ir nespės. Didžiausią pyktį kelia ne tai. kad nespės, bet požiūris į pirkėją. Aš vadybininkei sakau "Ką man dabar daryti? Iš kur man gauti norimą prekę Kalėdoms?", ji ramiu balsu "Niekuo žinokite padėti negaliu". Nevilties apimtas aš jei sakau "Tikrai paliksiu neigiamą atsiliepimą apie jūsų įmonę", o ji vėl ramiu balsu "Palikite, ačiū."

Yra begalė internetinių parduotuvių ir dažniausiai pasitikrinu atsiliepimus. Gaila, kad šį kartą to nedariau, nes tikrai būčiau nepirkęs.

Atsiprašome, jog negalėjome įvykdyti Jūsų užsakymo. Pilnai suprantame Jūsų nusivylimą. Mes jus informavome iškart vos gavome informaciją iš gamintojo. Kiekvieną užsakymą stengiamės įvykdyti laiku. Kartais ne viskas priklauso nuo mūsų. Mes Jums siūlėme kitą sėdmaišį, bet jums netiko kaina...

Pirkau spalio 14 d. sekcija. Zadejo atvezti spalio 28 d. Taciau galejau ka atsiimti jau spalio 21 d. Likau patenkintas. Rekomenduoju ir pats tikrai dar pirksiu.
Teko ir man čia pirkti. Nesklandumų nebuvo. Pirkau vieną kartą orkaitę pristatė šiektiek anksčiau negu buvo nurodytas terminas, sumokėjau kurjeriui. Kitą kartą užsisakiau spintą, prašiau nuolaidos, kaip esamai pirkėjai, pritaikė nemokamą pristatymą, o spinta atvyko laiku. Esu patenkinta, rekomenduoju.
Vadimas 2016-10-19 08:59:30
Gavau atsakymą į mano skundą iš nuostabios Ozis.lt komandos netekau žado....
Nerekomenduoju pirkti iš šios svetainės.
Laiškas iš Ozis.lt:

Informuojame, kad Jusu uzsakymas yra anuliuotas. Jeigu Jusu manymu esame neaiski kontora, prasome pirkti prekes kitur.
------------------------------------------
Internetinė parduotuvė Ozis.lt
UAB, , Internet trading''
Mob. +37069365525
Vadimai, kaip minėjome Jums buvo pasiūlyti kiti modeliai, kurie atvyktų greičiau, Jūsų atsakymo negavome. Sulaukėme atsiliepimo ir nepasitenkinimo, jog esame „nerimta kontora“. Savaime suprantama jog Jūs nenorite naudotis mūsų paslaugomis. Todėl papildomai informavome dėl užsakymo anuliavimo.
Gavau atsakymą į mano skundą iš nuostabios Ozis.lt komandos netekau žado....
Nerekomenduoju pirkti iš šios svetainės.
Laiškas iš Ozis.lt:

------------------------------------------
Internetinė parduotuvė Ozis.lt
UAB, , Internet trading''
Mob. +37069365525
Rimas 2016-10-14 14:19:19
Keista kontora... Išsirinkau prekę, susimokėjau antradienį, žadėjo atvežt penktadienį... Šiandien jau lygiai dvi savaitės kaip turėjau naudotis nauju daiktu, bet vis dar laukiu...
Pasiskambinus į ozis.lt - niekas nežino kada gausiu užsakytas prekes...
Rimai, atsiprašome už vėlavimus. Jeigu Jūs skambinote ir teiravotės, dėl pristatymo, Jums turėjo būti pranešta dėl pasikeitusio pristatymo termino. Jeigu Jums pristatymo terminas nėra tinkamas, visada galima grąžinti pinigus, pinigai yra grąžinami per 1 d.d.
Vadimas 2016-10-14 12:16:21
Labai neaiškūs veikėjai... Užsakėme dvigulę lovą. Puslapyje rašė, jog mūsų lova bus pristatyta spalio 7d.. Paskambinus spalio 7d. mums paaiškino, jog lovos nėra ir jie tiksliai nežino kada bus. Patikslino, jog gali būti pristatyta kitą savaitę. Sutikome palaukti. Praėjus savaitei skambiname vėl su tuo pačių klausimų - lovos nėra. Dabar sužinojome, jog mūsų užsakyta lova, kuri turėjo atvykti spalio 7d., bus pristatyta neanksčiau kaip lapkričio 10d. Pasijautėme apgauti... Gerai, kad nesumokėjome pinigų iš anksto... Konsultantė tik kaltino gamintojus ir niekaip neįžvelgė jokių nesklandumų mūsų užsakyme. Tada supratome, jog tai kasdienybė Ozis.lt. Paaiškino, jog jeigu mums kažkas nepatinka ji gali tiesiog atšaukti užsakymą (tiesiog superinis problemos sprendimo būdas). Jeigu kažką planuojate užsakinėti - Jokiais būdais NEMOKĖKITE IŠANKSTO. KONTORA LABAI NEAIŠKI.
Vadimai, atsiprašome už nesklandumus. Kartais baldų pristatymas vėluoja iš gamintojo. Mes pateikiame tokius terminus, kurie yra pateikiami gamintojo. Mūsų įmonė niekada nereikalauja užsakomosioms prekėms jokių avansinių mokėjimų ar užstatų. Tai yra kliento pasirinkimas kokiu jam patogiu būdu atsiskaityti už prekes. Jums buvo pasiūlyti kiti lovų modeliai, kurie galėtų greičiau atvykti.
Pasiskambinus į ozis.lt - niekas nežino kada gausiu užsakytas prekes...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų 03-08 22:23
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų, informavo premjerės atstovė.
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė 03-08 19:42
Oficialiam nedarbui vasarį nusileidus iš rekordinių aukštumų, Užimtumo tarnybos vadovė teigia, kad darbo rinka pradeda rodyti teigiamus pokyčius.
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba"
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba" 03-08 19:08
Prezidentas Gitanas Nausėda, pirmadienį susitikęs su teisingumo ministre Evelina Dobrovolska, pabrėžė, jog būtina spręsti įsisenėjusius žmogaus teisių klausimus ir tai daryti diskutuojant...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%