Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę InterLux Travel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę InterLux Travel

Atsiliepimai apie InterLux Travel, UAB

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie InterLux Travel, UAB

Norime padėkoti už puikiai suorganizuotą pažintinę kelionę į JAE 2022.11.06-11.17.Likome labai patenkinti gidės kompetencija. Visa informacija būdavo pateikta sklandžiai ir visi klausimai išsprendžiami operatyviai.
Kelionės programa sudėliota gerai. Gal pirma diena buvo sudėtingesnė po skrydžių aplankyti tokius didelius objektus, bet vaizdai atpirko viską. Parinkti viešbučiai puikūs, lokacija gera.Linkime Interlux Travel dar daugiau įdėjų ir malonių keliautojų.
.."Mes - tolimas, ir regis, nepasiekiamas kryptis padarome prieinamas kiekvienam! Mūsų tikslas - laužyti stereotipus, jog keliavimas yra prabanga! Keliauk ir pažink pasaulį su INTERLUX TRAVEL!""... Nejaugi???!!! 11/19-20 kelionė į Varšuvą... Prieš pora val pranešė, kad grupė 70 žmonių, dviaukštis autobusas, gidas vienas!!!! Paskirtą laiką 5:00 12 asmenų iš Klaipėdos paims iš Kauno. Laukiam. 5:30 nėra, neramu, info jokios... Atsakingas grupės asmuo skambina, klausia, gal ne ten laukiam? Pasirodo, autobusas iš Vilniaus važiuojant sugedo, laukia dviejų pakaitinių, laukt Kaune dar mažiausiai valandą. Laukiam, kur dingsi!!! Šalta, vėjas, sninga.... Pagaliau! Belipant mus sustabdo -12 asmenų į kitą, einam prie kito. Lagaminukus sukišom patys, sulipus-vietos bele kur ieškojom, kad sušilt, o žadėjo grupei sėdėsim kartu.... Durys užsidarė, važiuojam. Nieks neklausia, kas tokie esam, ar tie esam, ar visi esam.... Gidas per du autobusus vienas..... Sustojus pirmam sustojime, prašvitus, atsirado "pavaduojantis"bet "nieko neklauskit, nieko neatsakysiu". Ok. Galvojam kas bus toliau.... Pagaliau kažkelintam sustojime įlipo gidas Renatas, nei atsiprašau, nei prašau, tiesiog trumpam.... ir tiek tematėm!!!! Tik Varšuvoj ekskursijų metu.... Ir tai, kol jam kojos pradėdavo šalti, toliau patys.... Taip niekas ir nesutikrino, ar visi buvom, ar visi namo važiavom.... Vairuotojas chamas, net nesupranta ko klausiam, buvo aišku, kad autobusas protingesnis už jį, nes paprašius prisukt šilumą (nusivilkom viską ką buvo įmanoma) sekė atsakymas, kad autobusas pats pasirenka kiek šildyti???? Jaunam vyrukui labai reikėjo į WC, pareiškė už 30min stos degalinėj. Praėjo valanda, vaikinas nebeatlaikė (nes autobuso tualete neva sugedo durys) - nusileido laipteliais prie durų ir pasišlapino į butelį!!!??? Normalu? Nors per 2val pravažiavom keletą degalinių ir BIOWc... Grįžtant namo mes užklausėm daugmaž kelintai galėtume būt Kaune, nes reik užsakyt iš Klaipėdos maršrutinį autobusiuką.... Gidas mandriai atsakė, kad patys pasiskaičiuotume...
Mums pyktėjus paskaičiavo matyt grupei 30žmonių, ne 70..... 20:30....Autobusiukas atvyko, skambina mums, kad laukia... o mes grįžom 22:00... Va tokia superinė kelionė!!!! Aplenkit tokią agentūrą, tikrai yra geresnių, kultūringesnių ir gidų, ir vairuotojų, autobusai komfortabilūs. O čia svarbiausia susirinkt pinigus ir pasiuskit..... Va taip!!!
Sveiki. Sapalio 4 -17 d. vykome į Braziliją. Grupės vadovas Dimitrij Anacko (DIMA). Kokektiškas, tolerantiškas, paslaugus ir daug suvokiantis savo darbe žmogus. Kelionęje seku programą ir džiugu, kad visi punktai buvo išpildyti. InterLux travel palaugomis naudojuosi jau 6 kartą ir noriu paymėti, kad niekada šia agentūra nenusivyliau. Nuoširdžiai dėkoju visiems kolektyvo darbuotojai ir artėjaniu šveniu proga likiu viems sveikatos, laimęs ir sėkmės.
Pagarbiai, keliautojas Vytautas Vaitkus
Laba diena, norime pasiteirauti atsiliepimų apie kelionę į Maroką, nes pradžia - tragiška.
Kelionė Norvegijos fiordai-Bergenas buvo tiesiog puiki. Pamatėme daugiau negu tikėjomės (ekskursija Helsinkyje), viskas vyko labai sklandžiai, autobusas patogus, nors teko praleisti jame vieną naktį. Vairuotojai tikri profesionalai. O gidas Ričardas tiesiog 100 balų! Pirmą kartą sutikome tokį rūpestingą, tiek daug žinantį ir turintį puikų humoro jausmą vadovą. Dar kartą ačiū jam už nepamirštamus įspūdžius!
Ką tik grįžau iš kelionės į Japoniją (rugsėjo 06-14). Iš karto galiu pasakyti, kad kelionė paliko puikų įspūdį ir atsiminimus. Viskas organizuota sklandžiai, numatytu laiku, trukdžių nebuvo praktiškai jokių, net oras buvo kaip užsakytas - pamatėm Fudžijamą visame gražume. Viešbutis taip pat labai neblogas, programa turtinga ir įdomi. Kelionė sudėtinga iš esmės, bet agentūra visada detaliai paaiškindavo apie reikalingus dokumentus ir kitus dalykus. Lydinti gidė Olesia profesionali, rūpestinga, maloni, ja buvo galima pasikliauti iki paskutinės kelionės minutės, o gidas Tokijuje, ponas Jamada, iš viso fantastiškas. Puikiai pažįstantis Japoniją, nes tai jo šalis, jis ten gyvena, gerai kalbantis rusiškai, papasakojo daug įdomių dalykų, stengėsi parodyti šalį net daugiau negu buvo programoje, išsamiai atsakinėjo į įvairiausius klausimus, ir net pasibaigus dienai, palydėdavo keliautojus apsipirkti. Tai tikrai padarė įspūdį. Ekskursinės dienų kelionės organizuotos sklandžiai, tiksliai laiku, apie viską pagalvota - ir kur pavalgyti ir ką pamatyti. Dabar lauksiu pavasario ir kelionės su Interlux Travel į kitą Japonijos dalį - Osaką, Kioto etc.
Atsiprašau už klaustukus mano komentare???? norėjau šauktukus
Ir aš labai noriu padėkoti Renatui už kelionę Talinas-Helsinkis-Stokholmas. Didelis ačiū ????
Aldona Klangauskiene
2022-09-06 11:51:02 IP 2i577ajm
Vykome į kelionę Talinas-Helsinkis-Stokholmas per šią agentūrą.
Noriu padėkoti kelionės vadovui Renatui už rūpestį, puikią nuotaiką, ir pasakas:))
Jeigu ir iškyla kokia bėdelė, viskas sutvarkoma operatyviai.
tikrai labai labai smagiai praleistas laikas, Ačiū !
Ką tik grįžome iš poilsinės-pažintinės 6 d kelionės Liepojoje. Skubame padėkoti gidui Renatui už puikią kelionę. Visą laiką jo (Renato) dėka lydėjo puiki nuotaika. Klausėme gilių istorinių žinių ekskursijų metu, važiuojant autobuse - pasakojimų, poezijos. O dar staigmenos ! Tai Gidas iš didžiosios raidės, atsidavęs savo darbui visa siela, nuoširdus ir atviras, labai geras Gidas ! AČIŪ. Tikrai norisi dar ir dar su juo keliauti. Dėkojame ir autobuso vairuotojui Gintarui.
Noriu padėkoti kelionės "Klasikinė Italija" organizatoriams, gidui Jurijuj ir vairuotojui Henrikui. Manau surasti žodžius, kuriais galėčiau apibūdinti kelionės įspūdžius neįmanoma. Gidas Jurijus pateikė ne tik informaciją apie tai kaip gyvena italai, kuo gyvena italai, bet ir tai kaip kiekvienas italas jaučiasi gyvendamas tame ar kitame mieste. Gidas puikiai jautė grupę, kurioje buvo apie 50 žmonių...... O tai ir rodo jo kaip gido profesionalumą ir labai empatišką asmenybę. Sėkminga kelionė negalima be profesionalaus vairuotojo. Henrikas ir Jurijus puiki komanda: niekur nevėlavome, viskas vyko sklandžiai. Labai, labai ačiū.
Ką tik grįžome iš kelionės klasikinė Italija. Jau nuo skambučių į agentūrą dėl iškilusių klausimų ir papildomos informacijos apie agentūrą susidariau gerą įspūdį. Skambinau ne kartą ir visuomet bendravimas buvo labai malonus, atsakyta į visus klausimus.Gidas Jurijus buvo nerealus! Kiekvienos dienos planą, kurį išsamiai išdėstydavo dar vakare įvykdė be mažiausio nukrypimo. Visa 8 dienų kelionė vyko minučių tikslumu be vėlavimų ar nesusipratimų. Gido bendravimas buvo tiesiog superinis, jau nekalbant apie informacijos pateikimą.Gaudėme gido Jurijaus kiekvieną žodį, nes viska info buvo pateikta labai įdomiai, suprantamai ir su tokiu užsidegimu, kad buvo aišku, jog žmogus dirba mėgiamą darbą. Su šia agentūra vykome pirmą kartą ir tikrai nenusivylėm. Kelionę vertinu 10 iš 10.
Vykome į kelionę Talinas-Stokholmas- Talinas-Ryga 2022.07.30
Norime padėkoti fantastiškam gidui Renatui už atsidavimą savo darbui, už labai smagią, neprailgstančią, su apgalvotomis stotelėmis kelionę, kurios metu gavome maximumą ką galėjome gauti. Ne tik gausybė istorijų, smagių pasakojimų, bet ir įvairių staigmenų, patarimų kur ką pirkti, kur ko nepirkti. Esu buvus kelionėse, kur norisi nuo gido atsiskirti ir eiti savaip stebėti miestus, tai paskui šį gidą tiesiog norėjosi vaikščioti visur ir išsižiojus klausytis.
Važiuoti buvo patogu, vairuotojas taip pat girdėjo žmones, ar šilta ar šalta, ar reikia sustoti - nebuvo jokių problemų. Jei vyksite į InterLux travel keliones, rekomenduojame rinktis gidą Renatą 100% ačiū????
Kelionė (17-23d.) autobusu Vokietija - Šveicarija paliko gerų įspūdžių, suorganizuota gerai, gidė greitai ir organizuotai vedė ekskursijas, atsižvelgė į poreikius. Tačiau yra keletas aspektų dėl kurių dar kartą nesirinkčiau tokios kelionės su "INTERLUX TRAVEL":
1.Pasiskaitykite išsamiau kelionės sąlygas, dauguma šios įmonės kelionių vykdomos tik rusų kalba, nors Lietuvoje valstybinė kalba yra Lietuvių, tokia kalba informacijos ekskursijose negausite. Jei pora ar keliaujantys draugai/šeima nemoka rusiškai, bus labai sunku.
Atitinkamai autobuse iš kai kurių susirinkusių žmonių atmosfera jautėsi prorusiška, kas vertinant šių dienų aktualijas, neatitinka daugumos Lietuvių vertybių ir gali išaukti rimtus konfliktus tarp keleivių. Labai keista, kad Lietuviška, UAB įmonė neapgalvoja šio fakto iš anksto ir prie kelionės pavadinimo nerašo, kad paslauga teikiama TIK rusų kalba, tai palengvintų daugelio klientų pasirinkimus.
2.Kalbant apie kitus aspektus viešbučiai visi geri, išskyrus viešbutį Lenkijoje- jame patalynės nekeistos ir suplyšusios, sienos popierinės, organizatoriai galėtų parinkti tvarkingesnį.
3.Ne visame autobuse vienodai girdisi informacija, garso sistema galėtų būti geresnė.
4. Taip pat pasiruoškite nemenkai atverti piniginę, kadangi iš kažkur atsiranda nemažai papildomų mokesčių už lankytinas vietas, audiosistemą, ausines, miestelius, kurių nėra nurodyta programoje.
5. Vairuotojai savo darbą atliko gerai, bet pasirodė arogantiški, kai kada visa susirinkusi grupė nurodytu laiku, laukdavome jų beveik pusvalandį.
Apskritai nemanau, kad tokios kelionės turėtų būti parduodamos lietuvos puslapiuose arba turėtų būti iškart informuojama, kad viskas tik rusų kalba, kadangi gali nutikti taip, kad autobuse būsite vienintelis lietuvis, kadangi keliauja nemažai latvių, lenkų ir t.t.
Liepos 17-22 keliavome Vokietija - Šveicarija su INTERLIUX. Kelionės maršrutas įdomus, sudėliotas tinkamai. Tačiau norime įspėti visus perkančius: atkreipkite dėmesį, kad gidai rusakalbiai, kad vėliau nebūtų staigmena. Sutartyje apie tai nebuvo nieko parašyta, tik kelionės pasiūlyme nežymi atžyma apie kalbą. Visą kelionę dvelkė tarybine, sovietine dvasia. Gidė Irina aukštino tarybinį kompotą, prisiminė "senus, gerus laikus", daug pasakojo apie Rusiją. Juodaodžius vadino negrais, iškraipė Fredžio Mercurio biografinius faktus. 50 proc. autobuso keleivių " vatnikai" besišaipantys iš Šveicarijoje ir Vokietijoje kabančių Ukrainos vėliavų. Tvyrojo nemaloni atmosfera.
VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras
2022-07-15 17:53:36 IP 28meqtkh
Liepos 8- 14 d su kolegomis važiavome į kelionę Šveicarija- Vokietija. Mes labai džiaugiamės, kad pasirinkome keliauti su "Interlux travel" įmone. Mums buvo pasiūlytas patogus autobusas, puikūs viešbučiai su pusryčiais ir užburiančios vietos, kuriomis negalėjome nesižavėti. Kelionėje dirbo ypatingai puiki ir profesionali komanda vairuotojai Erikas ir Aleksandras ir be galo savo darbą mylintis gidas Renatas. Šio gido dėka kelionė neprailgo nei akimirkai. Visi stebėjomis profesionaliomis gido žiniomis, sekamomis pasakomis, kurių kaip maži vaikai laukėme kiekvieną dieną ir profesionaliu, maloniu bendravimu. Kitais metais 100 procentu rinksimės šią įmonę ir tik šį gidą.
Aida 2018-01-12 13:16:38
Sveiki, ar kas nors keliavote į Šveicariją autobusu su šia įmone? Kokie įspūdžiai/atsiliepimai? Gal galite pasidalinti savo patirtimi?
2022-07-03..09 super.
Keliavau į Lenkiją, Krokuvą ir Velyčkas...labai dėmesingi vairuotojai, vadovas iśsamiai pasakojo, informacija, patarimai.Patiko ir merginos dirbančios biure.Noriu vėl keliauti į Liepoją 09.04-09
Laba diena, atsiprašau, kad Jus trukdau. Aš su vyru esame ištikimi Jūsų kelionių agentūrai jau keletą metų. Noriu pasidžiaugti, kad turite nuostabius gidus, su kuriais teko keliauti, tai, kiek pamenu, pirmoji pažintis su gide Ana iš Peterburgo, kelios kelionės su smagiuoju gidu Renatu ir jo pasakomis bei smagių kelionių patirtais nuotykiais, gidu, berods, Arūnu, primiršau vardą, kartu keliavome į Kaliningradą, ir, be galo, noriu padėkoti gidui Irmantui, po Joninių savaitgalio kelionės į Lenkiją, Krokuvą ir Velyčkų druskų kasyklas. O, padėkoti, tikrai, turiu asmeniškai už tai, kad labai rūpestingas ir dėmesingas, grįžus paryčiais į Vilnių, nepavyko mums išsikviesti taksi ir pavežė mus geroką kelią iki vietos, kur paliktas stovėjo mūsų automobilis. Džiaugiamės, kad turite tokius nuostabius gidus, kurie, savo darbe kelionėse susiduria su nemažai iššūkių, kuriuos sukelia nepasiruošę ar nepaklusnūs klientai. Šioje kelionėje buvo keletas nepelnytai ant gido Irmanto bumbančių klientų, kad, teko ir mums su vyru įsikišti, norint apginti ir palaikyti visiškai nieko dėtą gidą, kuris tolerantiškai valdė situaciją, atsižvelgdamas į esamą situaciją, nors, buvo patys nepasiruošę klientai, neskaitę atsiųstos informacijos, kėlė savo taisykles ir reikalavimus, reikšdami savo nepelnytą nepasitenkinimą ir pretenzijas gidui Irmantui ir kelionių agentūrai. Į smulkmenas nesiplėsiu, bet, yra nemalonu mums tai girdėti, kas nepriklauso nuo gido. Linkiu daug daug kantrybės ir stiprybės gidams, kurie susiduria su nemaloniomis situacijomis, su tokiais susireikšminusiais klientais. Mums Jūs esate puikūs. Protingi žmonės mato ir supranta kaip yra iš tiesų ir kiek daug įdedate pastangų savo darbe. Jaučiame Jums dėkingumą. Sėkmės Jums!
Dažnai stebėbėdavau Interluxo pasiūlymus, ir nutariau per partnerius užsakyti kelionę į Italiją. Nusipirkau, sumokėjau visą sumą, užsiregistravau, ir iškart gavau laišką, kad turime primokėti 200 eur. Jeigu neprimokėsime, tai kelionės neturėsime. Be jokių paaiškinimų, tiesiog užsakomasis skrydis ir per kelias minutes pasikeite kainos. Patikslinu, kad laišką gavau praėjus nei dienai, nei savaitei, o tą pačią akimirką kada pasirinkau kelionę. Pasiskambinusi, paprašiau paaiškinimo, bet gavau ne paaiškinimą, o šiurkštų ir nemalonų komentarą - kad viskas čia ok, ir daugumai klientų tenkina tokia Interluxo tvarka. Jeigu būtų bent žmogiškai paaiškinta, gal ir sumokėtume tos pinigus, nes atostogos darbe paimtos, viskas suplanuota, bet dėl tokio požiūrio į klientus nesinori ne tik primokėti, bet ir kitus perspeti kas ir kaip vyksta.
Apeikit ratu šitą kelionių agentūrą. Apmokėjus dalį pinigų, nei informacijos, nei iš vis jokių patikslinimų nesulauksi. Kelionės aprašymas skiriasi reybėje. Beje, bilietus gausit e.mail tik paskutinę parą. Ir jei susumavus visus priedus, kaina stipriai išauga{kurie neįtraukti į kainą}.
Įmonės nerekomenduoju. Tvarkos - nulis. Nesusitvarko, viena žada, o kai susimoki- reikalauja primokėti papildomai. Darbuotojų kompetencija tai kliba.... Tik labai pasisekė su gidu Renatu. Jis tikrąja žodžio prasme išgelbėjo ekskursiją.
labai gerai organizuota kelione i Graikija geguzes 24 - birzelio 1d.su poilsiu prie juros, sumanus keliones vadovas Vadimas, visur spedavome, gerai parinkti viesbuciai ir gidai, 10 balu, daugiau tokiu pazintiniu kelioniu su poilsiu
Prieš kelis metus buvo normali įmonė, buvome patenkinti ir kelionės į Portugaliją organizavimu ir pačia kelione. Dabar tragedija. Apmokėjus dalį kelionės pinigų, po savaitės sužinojau, kad lėktuve birželio 9 d. vietų nėra. Dar likau kalta, pasak direktorės, tokių, kaip aš, per dieną šimtai ir be reikalo reiškiu savo nepasitenkinimą. Ta mergiotė iš ofiso nebespėja, pražiopsojo mano užsakymą Žodžiu, nerekomenduoju, yra daug įmonių, kurios gerbia savo klientus.
Labai noriu padėkoti Interlux komandai už superinę kelionę į Islandiją 2022.05.01-05. Jūs nerealiai šauniai mūsų programoje sudėliojote tiek daug lankomų objektų, kiek realiai atrodytų neįmanoma būtų pamatyti ???? Dėkoju už kainą, kuri neatperkama už pamatytus vaizdus ❤
Egle 2022-04-05 15:01:16
Skambinom i vartotoju teises papasakojom, kaip kas. Paaiškino ką daryti. Ir tikrai taip nepaliksime siūlau ir jums tapati.
Reikės kreipsimes ir i žiniasklaida. Nes mob nekelia matyt nr mato. Žodziu juokas per ašaras.
Egle 2022-04-05 11:37:56
Reikia mums turbūt visiems su kuponais kreiptis i teisma. Pas mus sitoacija tapati.
Egle 2022-04-05 11:37:56
Aš tą pati galvoju, istorija vis dar tęsiasi. Atsiuntė pinigų grąžinimo forma, užpildėm, bet iki šiol laukiam pinigų. Manau reiktų tikrai kreiptis į tinkamas institucijas, nes panašu, kad kitaip nieko nebus. Labai tikiuosi, kad kuo daugiau žmonių sužinos apie šia ‘kelionių agentūra’, perskaitys komentarus ir atsiliepimus, ir nesinaudos jų paslaugomis.
Beatričė 2022-03-04 12:31:52
2020 metais buvo iš Jūsų įsigyta kelionė į Ameriką, kuri atsišaukė dėl pandemijos. 2021 metų rugsėji norėjome kuponą panaudoti kelionei į Islandiją, kuri ir vėl atsišaukė, dėl nesusidariusios grupės. Tuomet 2022 metų vasario mėn. norėjome užsirezervuoti kelionę į Portugaliją, tačiau Jūsų įmonė parašė, kad negali jos suorganizuoti dėl pasikeitusių skrydžio kainų. Mūsų ketvirtas bandymas užsirezervuoti taip pat buvo 2022 metų vasario mėn., kelionę į Ispaniją balandžio pradžioje. Bandžiau skambinti ir pasiteirauti ar kelionė įvyks. Į 90% mano skambučių atsiliepta nebuvo. Galiausiai prisiskambinus (laukiau 15min kol kas nors atsilieps) buvau informuota, kad dar neaišku ar kelionė įvyks, kadangi vis dar renkama grupė. Pasikalbėjus su mergina, paprašiau, kad atsiųstų sutartį ir informuotų dėl situacijos. Tos sutarties aš jau laukiu ilgiau nei trys savaitės. Ne vienas bandymas buvo prisiskambinti, tačiau niekas neatsiliepia į skambučius. Po šių keturių bandymų užsisakyti kelionę, prastos Jūsų komunikacijos, skambučių nekelimų, norėtumėme, kad grąžintumėte pinigus. Kupino vertė 739eur.
Bendravimas tragedija. Neturi suvokimo, nei kaip pateikti užsakyma, nei kaip bendrauti. Išviso nesuprantu kaip dar dirba. Paprašius konkretaus keliones pasiūlimo nekreipia dėmesio 10 kart patys skambinam klausiam atsakymo negaunam. š*******o KONTORA.
Tiesiog... nenorint nieko pamenkinti, bet noras apsaugoti kitus. Na čia jau tikrai įžūlumas, o ne profesionalumas. Bandau užsakyti kelionę kaip pavienis asmuo (kas be ko randant bendrakeileivį priemokos nelieka). Vos tik nusiuntus užklausą apie kelionę, apie sąlygas ir t.t. atsakymas visų pirma : jau atsiųsk duomenis, padarysime rezervaciją ir BŪTINAI apmokėk. Paskui parašo, ale atsirado dar vienas pavienis keliautojas, bet paklausus kokio amžiaus, info neturi (rezervacijai būtina nurodyti gimimo datą.....), ir svarbiausia viso susirašinėjimo metu akcentas" Prašome kuo skubiau atsiųsti duomenis bei atlikti apmokėjimą.Avansinė įmoka turi būti sumokėta per 24 valandas. Kitu atveju būsite išbraukti iš kelionių sąrašų." aš šoke, kaip tokiu pandeminiu periodu kontora gali sau leisti taip išsidirbinėti? Net neapsitarus detalių su klientų, visų pirma šantažas vos ne dėl apmokėjimo :))))))) Uoj vaikieli, toli neplauksit su tokiu servisu ;)
Lietuvoje priimta rašyti skundus, aš noriu parašyti padėka.2021.12.26.jūsų firmos buvo organizuota kelionė į Laplandiją.Visą kelionę rūpinosi mumis gidas Renatas.Šis nuostabus žmogus, visą kelionę atliko ne tik savo priklausomą darbą.Mes gavome puikios informacijos apie visas šalis, kuriose mes apsilankėme, pasakojo apie jų puikią virtuvę, siūlė parduotuves apsipirkimui.Aš esu buvusi ne vienoje kelionėje, ši kelionė buvo labai įspūdinga.Dėkoju jūsų firmai ir atskirai Renatui.
Laba diena, negaunu informacijos dėl neįvykusios kelionės į Italiją 09.25-10.02dienomis, susirgau, pranešiau Jums prieš dešimt dienų prieškelionę
, nejaugi nėra galimybės grąžinti pinigus, rašiau Jums ir skambinau, Laukiu atsakymo, pagarbiai.Marijona Zubkaitienė
Apmokėjus už kelionę šis kelionių organizatorius vėliau atsiunčia išankstinę sąskaitą apmokėti papildomom ekskursijoms, kurios buvo nurodytos kaip pasirenkamos pačio užsakovo ir neprivalomas užsakyti. Atsisakius mokėti už papildomas ekskursijas grasina nutraukti visą kelionę. Nerekomenduoju rinktis šią įmonę, nebent jums patinka kai jus kas mausto.
Noriu paklausti, kada grąžinsite pinigus už neįvykusią kelionę į Maroką? Jau praėjo metai, kai sumokėjome pinigus, o negrąžinate pinigėlių. Negražu iš Jūsų pusės.
siunčiame suderinimo aktą.Prašome pasirašius grąžinti.Vyr.buh.V.Vyšniauskienė
Liepos 11 d. vykau į dienos kelionę „Biržai-Bauskė - Rundalė“. Labai patiko. Rundalės dvaras su parku- įspūdingi- rekomenduoju. „Alaus kelio“ ekskursiją su degustacija vedė nuostabi gidė Alvyda. Buvo informatyvu ir įdomu.
Grupę lydėjo šaunus gidas Renatas. Autobusas (nors ir pilnas keliautojų) patogus. Labai paslaugūs vairuotojai Jonas ir Marijonas.
Ačiū už kelionę.
Jubiliejaus proga padovanojome mamai vienos dienos kelionę į Kaliningradą ir tai buvo pati nemaloniausia kelionę į kurią vykome su šeima. Kelionės vadovas jau nuo pat ryto pradėjo neigiamai nuteikinėti visus turistus, girdėjome tokius pasakymus kaip (nesuprantu kas renkasi vienos dienos keliones, ko ten žmonės važiuoja, taigi nieko nespėja pamatyti, tiek laiko praleidžia autobuse itp..) manau tikrai taip neturėtų būti, vadovas kaip tik turėtų nuteikti žmones, kad jiems šita kelionė būtų nepamirštama ir paliekanti tik geras emocijas ir prisiminimus. Toliau prasidėjo alkoholio gėrimas autobuse (nors nurodyta kad griežtai draudžiama) vadovas tam neprieštaravo. Du asmenys taip prisigėrė, kad pradėjo įžeidinėti kitus keleivius, nepagarbiai elgtis ir šaukti per visą autobusą. Kelionės vadovas nemokėjo tinkamai suvaldyti tos situacijos, todėl vienas iš keleivių turėjo kviesti policiją. Tai buvo mano pirma ir paskutinė kelionė su InterLux Travel. NEREKOMENDUOJU!!!
Noriu padekoti visai iterluxtravel komandai, kad atsitikus fors mazor'ui del covid19, nepaliko savo keliautoju ir pasirupino sklandziu grazinimu i tevyne.
Ypatingai dekoju grupes gidui ROMANUI, kuris ne tik profesionaliai rado sprendimus isties sunkioje situacijoje, bet ir kaip puikus nuosirdus zmogus palaike kiekviena asmeniskai ir neleido mums paluzti.
Dekoju imones vadovui, kuris prieme sprendima padengti didziaja dali pargabenimo islaidu.
Pati keliones kelione iki ekstremalios situacijos, taip pat vyko labai sklandziai, lydintysis gidas Romanas yra labai profesionalus, pateike daugybe informacijos apie lankomas salis, puikiai sureguliuota visa logistika, niekur neturejome nieko laukti, transportas atvaziuodavo nustatytu laiku. Vietiniai gidai Singapure, Kuala Lumpure ir Langkawi saloje taip pat savo srities profesionalai ir malonus paslaugus zmones.
Kaip tik baigsis si ekstremali situacija ir atsistatys zmonijos normalus gyvenimas, kaip tik pradesime kazkur keliauti ir pazinti si nuostabu pasauli, butinai rinksiuosi kelione su interluxtravel
Vienos dienos kelionė į Lydą, š. m. vasario 22 dieną, kurią organizavo „InterLux Travel“, tikrai nebuvo „Lux“. Keliauju nemažai, tačiau tokią nepagarbą keliautojui pajutau pirmą kartą. Tad apie viską iš pradžių. Kiekviena kelionė turi savo ypatumų, nenumatytų aplinkybių ar panašiai, bet kai tos aplinkybės aiškios - minusas kelionės organizatoriui ir vadovui. Kalbu apie eiles Baltarusijos pasienyje, ar tai taip netikėta? Visi formalumai užtruko apie 2.5 val., tai sakyčiau neilgai, tačiau visos kelionės metu, grupę lydėjęs vadovas Irmantas dangstė savo nekompetenciją šiuo faktu. Tai gal išvyką pradėkite anksčiau. Net nedrįstu pagalvoti, kas būtų, jeigu pasienyje būtume užtrukę ilgiau.....Važiavau su viltimi prisiminti LDK istoriją, jos didybę. Tik įvažiavus į Baltarusijos teritoriją, supratau, viltis žlugo, istorijos nebus, bet bus daug, daug komercijos.....„bizniukas“. Svarbiausi p. Irmanto dalykai buvo rinkliavos, pietūs ir politiniai Baltarusijos gyvenimo aspektai, bei gąsdinimai į „kokią baisią šalį važiuojam“, tiesiog akmens amžius. Kelionės metu pateikti faktai, gal kokių 20 metų senumo ir dar su kažin kokiomis improvizacijomis. Painioti Gardiną ir Naugarduką, mažų mažiausia negarbinga. Visai nesvarbu ar tu kelionę lydintis vadovas (kaip buvo akcentuojama), ar gidas, jeigu nežinai - patylėk, o jeigu taip nepatinka tas kraštas, tai ko ten veži turistų grupę? Nežinau iš kur buvo užsakyti vežėjai, bet kompanijai linkiu organizuoti elementarius etiketo kursus tokiems darbuotojams. Atsiprašau kitų vairuotojų, bet vežusieji į Lydą vasario 22 dieną, tikrai vulgarumo viršūnė. Arogantiškasis kelionės vadovas Irmantas nepasakė vairuotojų pavardžių, tikriausiai duomenų apsauga, o gal tiesiog „uodegos sukimas“. Nedrįskite, ko nors paprašyti vairuotojų, nes būsite iškolioti ta pačia, kaimyninės valstybės kalba, nesvarbu, kad vairuotojai LR piliečiai. Toks intelektualus ir „mandagus“ buvo vairuotojas Antanas (neesu tikra dėl vardo), kai stovint autobusui paprašiau įleisti į autobusą pasiimti vaistų. Žodžiu, daugiausiai laiko - pietums (net 40 min.), rinkliava po 9 eurus. Kitoje vietoje trise sočiai pavalgėme už 12 eurų. Krištolo gamykloje - puse edukacijos (nes šeštadieniais nedirba graviravimo cechas), o muziejuje „bėgte“, nes ant kulnų lipo kita grupė, nors sumokėjome nurodytą kainą. Prie Miro pilies info kelios min. ir savarankiškai. Jokios informacijos, kad už simbolinį mokestį pilies viduje galima užsisakyti profesionalų vietinį gidą. Naugardukas - 15 minučių. Lydoje tamsiu paros metu „apibėgome“ pilį, gal 10 min. pasakojimo ir namo...link Lietuvos. Įdomiausia tai, kad į Lydą atvykome dar ryte paimti gido, be nei apžvalginės ekskursijos, nei veikiančios pilies dieną taip ir nepamatėme. Kyla Klausimas, gal gidas Jevgenijus, kuris akredituotas Gardino mieste, neturi leidimo vesti ekskursijų Lydos mieste? Gidas be akredituotos indentifikavimo kortelės, net ir Baltarusijoje, kelia daug abejonių. Keliaukit, yra ką pažiūrėti. Ar rinktis šią kelionę InterLux Travel agentūroje? Po tokių įspūdžių, aš sakau - ne. NEREKOMENDUOJU.
Su kolêgêmis mégstam pakeliauti ir neapsirikom pasirinkę Interlux.neseniai aplankém Rygą-važiavom su superiniu autobusu, śauniais vairuotojais, o jau gidas Renatas tai vau-įdomus, linksmas, labai puikiai iśmanantis savo darbą, žodžiu enciklopedija!žaviuosiu tokiais żmonêmis!sekmês jam ir visai Interlux komandai.aćiū!
Prieš keletą dienų grįžome iš Laplandijos 2019 12 26-30. Kelionė sužavėjo ne tik mažus, bet ir didelius. Kelionės vadovas, Irmantas, puikiai išmanantis savo darbą, konkretus, dėmesingas, ir atsižvelgiantis į kiekvieno norą. Kelionės programa tikrai pritaikyta vaikams. Sustojimai reguliarūs, todėl nekilo problemų net patiems mažiausiems keliautojams. Tokių paslaugių, atsakingų ir rūpestingų vairuotojų dar neteko sutikti. Autobusas naujas ir patogus. Visi viešbučiai kelionės metu buvo tvarkingi, pusryčiai labai geri. Tik patys geriausi atsiliepimai apie visą kelionę ir jos komandą. Ačiū už puikiai praleistą laiką ir iki kitų kartų.
Ką tik grįžome iš kelionės po Japiniją. Viskas buvo nuostabu, pradedant nuo pačių keliautojų - buvome kaip kareiviai, nevėlavom ne minutės, tikriausiai bijojom pasiklysti ir patenkinti buvom visada. labai paslaugus buvo japonas gidas, patardavo visais klausimais, išrinkdavo geriausią kosmetiką, geriausius vaistus, nuostabią parfumeriją mes vos spėjom suktis. Tai buvo po visų ekskursijų, gaišdavo savo laiką. Vairuotojas labai paslaugus, kokių reta, autobusas tvarkingas. Vadovė Jakaterina miela, paslaugi su visais bendraujanti. Tiesiog buvo faina kelionė. Ačiū visiems organizatoriams ir labiausiai vadovei, gidui ir vairuotojui. Vyksime į Kiniją gegužės mėn, tikiuosi bus taip pat nuostabu. Ačiū.
Prieš perkant keliones vis dėl to reikėtu pasiskaityti atsiliepimus...Nepatariu važiuoti su šią kelionių agentūrą.Autobusas neparuoštas, Pirmas aukštas šalo, antras neturėjo kuo kvėpuoti, į mūsų prašymas nieks neatsižvelgė. Negana to važiuojant atgal prie Druskininkų sugedo autobusas, tamsų, šalta, gera pusvalandį negavome jokios informacijos ar autobusas bus sutaisytas, teko patiems imtis iniciatyvos ir kviesti savo draugus ir giminaičius į pagalbą. Nuo pat pradžios buvo nesklandumų.
Negaila pagyrų TIK Gardino gidam, Dmitrijui ir Evgenijui, bet čia jau tikrai ne kelionės agentūros nuopelnas.
Nerekomenduoju keliaut su InterLux Travel
2019-10-27 11:53:26 IP 28mcpdq8
2019-10-26 kelionė į Gardiną (vienos dienos) - kažkas klaikaus! Pirmiausia, aišku, - prieštvaninis autobusas, kurio antram aukšte nėra kuo kvėpuoti. Gidas - kažkoks įtartinai atsipalaidavęs, per visą kelią keletą rišlių sakinių surezgė, nors garsas buvo tiesiog itin garsus. Nereagavo į jokias pastabas - buvo ir tiek. Vairuotojas garsą pareguliavo ir antram aukštui oro kažkiek, , padavė" važiuojant atgal. Nei iš vieno ekskursijos objekto neišvykom nurodytu laiku - visiškas chaosas : (Pasikeist eurus į rublius galėjom tik antroj dienos pusėj, nes kelionės vadovui buvo neįdomu, kad vedant vietiniam gidui ekskursiją po Gardiną norėsim ką įsigyti. Tas vietinis Eugenijus dar kiek ir gelbėjo visą, , vaizdelį". Į Kauną grįžom kažkokiu įdomiu lanku - ne pro Prienus, o įsukant į autostradą Vilnius-Kaunas ties Rumšiškėm.
Būtų galima ir detaliau aprašyti tokią odisėją, bet neverta. Neminiu ir tipo gido vardo - manau agentūros vadovai yra pagrindiniai atsakovai už tokį aptarnavimo lygį - jei perka nurašytus autobusus, samdo neadekvačius darbuotojus ir nori gauti maksimalų pelną su minimaliom pastangom, tai - jų sąžinės nebuvimo įrodymas.
GĖDA InterLux Travel! Nevažiuokit su jais.
Kelionė Gardinas su nakvyne Oziornyj. Tragedija. Keliones vadovas nesugeba ant pirštų suskaičiuoti keliautoju. 8 žmonės turėjo atskirai laukti pietų. Beje pietus po 8€ neverti ne 3€. Nueikite i bet kurią kavinę Už 5€ pavalgysit skaniau ir ka norit, o ne atsalusius dranikus ir persudyta sriubą. Apie pusryčius po 9€ isvis patyliu. Košė, neaiskios kilmes desreles, ir tt. Beje Oziornii puslapyje uz tuos pacius pusryčius prado viso labo 2.5€, o interliuks sugeba po 9€ pardavineti. Keliones paketas už 15€ išvis kažkokia mistika, nes jei nepirksit pasiplaukiojimo Augustavo kanalu, ekskursijos nematysite, o gausite bastytis visa dieną po Gardiną. 49€ kelionė gal ir verta, bet papildomi pinigai uz ekskursijas, pietus ir tt tik lupikavimas. Jei sugalvosit keliauti, tikrai nemokekite nieko papildomai, nes nueje patys gausite dvigubai, o kai ka ir trigubai pigiau
Du kart pakeičia datą kelionei į Kaliningradą. Viską perplanuojam ir galų gale viską atšaukia sau ramiai kaip niekur nieko. Nerekomenduoju.
P.s išduosiu verslo paslaptį, vadove. Kartais verslas būna ir nuostolingas.. Truputį jauskite daugiau atsakomybės savo klientams, nes jie ir išlaiko verslą.
Irena 2019-09-15 22:00:25
Kelionė Ispanija-Portugalija 2019 08 06
Pati kelionė įspūdinga - šios šalys turi ką parodyti, daug teko patirti ir pamatyti.
Bet labai sunkiai sekėsi bendrauti su agentūros darbuotojomis - komunikacijos nėra, dar priedo pakeltas tonas.
Labai neteisingas ir nemalonus faktas - už kelionę lėktuvu teko primokėti 60 Eur, kas nenurodyta jokioje info. Be to dauguma grupėje buvusių turistų priemokos nemokėjo.
Tragiškai organizuota 7 kelionės diena - veža autobusu iš Lisabonos į Madridą (9 val), be jokios ekskursijos. Kodėl ne traukiniu, lėktuvu, arba skrydis atgal iš Lisabonos? Nejaugi agentūra negavo nei vieno turisto pastabų, ar į jas nekreipia dėmesio?
Kelionės vadovas pakankamai rodė pastangų gerai dirbti, o gidės Tolede ir Porte nuostabios.
Laba diena, Irena. Visuose programose yra parašyta, kad kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl kelionių organizatorius gali paprašyti sumokėti priemoką už avia bilietų pabrangimą. Jei kiti nemokėjo, vadinasi, pirko kelionę, kol bilietai buvo pigesni.
Dėl Jūsų pastabos dėl ilgo pervežimo iš Lisabonos į Madridą. Kelionė tikrai nebūtų tokią pigi, jei Jus skristumėte. Tokio pobūdžio kelionės organizuojamos nebepirmus metus, gauname įvairių atsiliepimų, išvada vienareikšmiškai - visiems neįtiksi. Prisiminkite tik viena, perkate kelionę savavališkai, niekas neverčia, jei netinka kai kurios sąlygos - nepirkite, nevažiuokite.
Kelionė Ispanija-Portugalija 2019 08 06

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Tropi Tour
Kelionių agentūra

Adresas: Kaunakiemio g. 40, LT-44332 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; pramogos ir poilsis.
Tropi tour, UAB kelionių agentūra Patraukliausi atostogų pasiūlymai Viešbučiai geriausiomis kainomis Pažintinės ir poilsinės kelionės Skrydžių bilietai Viešbučių rezervavimas Apartamentų nuoma Atostogų namelių nuoma Kelionių draudimas Parkingas oro uostose
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...

Kaip smulkiesiems investuoti išvien su profesionalais?
Kaip smulkiesiems investuoti išvien su profesionalais?
Kasmet dešimtimis procentų augant sutelktinio finansavimo rinkai, daugėja ir platformų. Tačiau jų veiklos pradžia nėra lengva dėl ilgo kelio pelnant NT vystytojų bei investuotojų pasitikėjimą...
Jūsų debesija – jūsų pasirinkimas: Lietuvos įmonės viešosios debesijos sprendimus naudoja inovatyviais būdais
Pasirinkimas tarp dviejų ar daugiau galimybių yra galingas sąjungininkas. Mūsų visuomenės kasdieniame gyvenime vartotojas pasirinkimo galimybę turi kiekviename žingsnyje – nuo automobilio, kurį...
"Maxima" plečia "Scan&Go" tinklą: laiką ir pinigus taupyti padedanti technologija – jau 6-oje parduotuvėje
Vienoje populiariausių šalies parduotuvių – Kauno "Akropolio" "Maximoje" – pirkėjai nuo šiol gali apsipirkti dar greičiau ir patogiau. Čia jau pradėjo veikti savarankiško pirkinių skenavimo...

Ar ketinate pradėti investuoti?

AT&T 19,17 +2,24%
Moody's 292,60 +0,45%