Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę InterLux Travel, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę InterLux Travel

Atsiliepimai apie InterLux Travel, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie InterLux Travel, UAB

Liepos 11 d. vykau į dienos kelionę „Biržai-Bauskė - Rundalė“. Labai patiko. Rundalės dvaras su parku- įspūdingi- rekomenduoju. „Alaus kelio“ ekskursiją su degustacija vedė nuostabi gidė Alvyda. Buvo informatyvu ir įdomu.
Grupę lydėjo šaunus gidas Renatas. Autobusas (nors ir pilnas keliautojų) patogus. Labai paslaugūs vairuotojai Jonas ir Marijonas.
Ačiū už kelionę.
Jubiliejaus proga padovanojome mamai vienos dienos kelionę į Kaliningradą ir tai buvo pati nemaloniausia kelionę į kurią vykome su šeima. Kelionės vadovas jau nuo pat ryto pradėjo neigiamai nuteikinėti visus turistus, girdėjome tokius pasakymus kaip (nesuprantu kas renkasi vienos dienos keliones, ko ten žmonės važiuoja, taigi nieko nespėja pamatyti, tiek laiko praleidžia autobuse itp..) manau tikrai taip neturėtų būti, vadovas kaip tik turėtų nuteikti žmones, kad jiems šita kelionė būtų nepamirštama ir paliekanti tik geras emocijas ir prisiminimus. Toliau prasidėjo alkoholio gėrimas autobuse (nors nurodyta kad griežtai draudžiama) vadovas tam neprieštaravo. Du asmenys taip prisigėrė, kad pradėjo įžeidinėti kitus keleivius, nepagarbiai elgtis ir šaukti per visą autobusą. Kelionės vadovas nemokėjo tinkamai suvaldyti tos situacijos, todėl vienas iš keleivių turėjo kviesti policiją. Tai buvo mano pirma ir paskutinė kelionė su InterLux Travel. NEREKOMENDUOJU!!!
Noriu padekoti visai iterluxtravel komandai, kad atsitikus fors mazor'ui del covid19, nepaliko savo keliautoju ir pasirupino sklandziu grazinimu i tevyne.
Ypatingai dekoju grupes gidui ROMANUI, kuris ne tik profesionaliai rado sprendimus isties sunkioje situacijoje, bet ir kaip puikus nuosirdus zmogus palaike kiekviena asmeniskai ir neleido mums paluzti.
Dekoju imones vadovui, kuris prieme sprendima padengti didziaja dali pargabenimo islaidu.
Pati keliones kelione iki ekstremalios situacijos, taip pat vyko labai sklandziai, lydintysis gidas Romanas yra labai profesionalus, pateike daugybe informacijos apie lankomas salis, puikiai sureguliuota visa logistika, niekur neturejome nieko laukti, transportas atvaziuodavo nustatytu laiku. Vietiniai gidai Singapure, Kuala Lumpure ir Langkawi saloje taip pat savo srities profesionalai ir malonus paslaugus zmones.
Kaip tik baigsis si ekstremali situacija ir atsistatys zmonijos normalus gyvenimas, kaip tik pradesime kazkur keliauti ir pazinti si nuostabu pasauli, butinai rinksiuosi kelione su interluxtravel
Vienos dienos kelionė į Lydą, š. m. vasario 22 dieną, kurią organizavo „InterLux Travel“, tikrai nebuvo „Lux“. Keliauju nemažai, tačiau tokią nepagarbą keliautojui pajutau pirmą kartą. Tad apie viską iš pradžių. Kiekviena kelionė turi savo ypatumų, nenumatytų aplinkybių ar panašiai, bet kai tos aplinkybės aiškios - minusas kelionės organizatoriui ir vadovui. Kalbu apie eiles Baltarusijos pasienyje, ar tai taip netikėta? Visi formalumai užtruko apie 2.5 val., tai sakyčiau neilgai, tačiau visos kelionės metu, grupę lydėjęs vadovas Irmantas dangstė savo nekompetenciją šiuo faktu. Tai gal išvyką pradėkite anksčiau. Net nedrįstu pagalvoti, kas būtų, jeigu pasienyje būtume užtrukę ilgiau.....Važiavau su viltimi prisiminti LDK istoriją, jos didybę. Tik įvažiavus į Baltarusijos teritoriją, supratau, viltis žlugo, istorijos nebus, bet bus daug, daug komercijos.....„bizniukas“. Svarbiausi p. Irmanto dalykai buvo rinkliavos, pietūs ir politiniai Baltarusijos gyvenimo aspektai, bei gąsdinimai į „kokią baisią šalį važiuojam“, tiesiog akmens amžius. Kelionės metu pateikti faktai, gal kokių 20 metų senumo ir dar su kažin kokiomis improvizacijomis. Painioti Gardiną ir Naugarduką, mažų mažiausia negarbinga. Visai nesvarbu ar tu kelionę lydintis vadovas (kaip buvo akcentuojama), ar gidas, jeigu nežinai - patylėk, o jeigu taip nepatinka tas kraštas, tai ko ten veži turistų grupę? Nežinau iš kur buvo užsakyti vežėjai, bet kompanijai linkiu organizuoti elementarius etiketo kursus tokiems darbuotojams. Atsiprašau kitų vairuotojų, bet vežusieji į Lydą vasario 22 dieną, tikrai vulgarumo viršūnė. Arogantiškasis kelionės vadovas Irmantas nepasakė vairuotojų pavardžių, tikriausiai duomenų apsauga, o gal tiesiog „uodegos sukimas“. Nedrįskite, ko nors paprašyti vairuotojų, nes būsite iškolioti ta pačia, kaimyninės valstybės kalba, nesvarbu, kad vairuotojai LR piliečiai. Toks intelektualus ir „mandagus“ buvo vairuotojas Antanas (neesu tikra dėl vardo), kai stovint autobusui paprašiau įleisti į autobusą pasiimti vaistų. Žodžiu, daugiausiai laiko - pietums (net 40 min.), rinkliava po 9 eurus. Kitoje vietoje trise sočiai pavalgėme už 12 eurų. Krištolo gamykloje - puse edukacijos (nes šeštadieniais nedirba graviravimo cechas), o muziejuje „bėgte“, nes ant kulnų lipo kita grupė, nors sumokėjome nurodytą kainą. Prie Miro pilies info kelios min. ir savarankiškai. Jokios informacijos, kad už simbolinį mokestį pilies viduje galima užsisakyti profesionalų vietinį gidą. Naugardukas - 15 minučių. Lydoje tamsiu paros metu „apibėgome“ pilį, gal 10 min. pasakojimo ir namo...link Lietuvos. Įdomiausia tai, kad į Lydą atvykome dar ryte paimti gido, be nei apžvalginės ekskursijos, nei veikiančios pilies dieną taip ir nepamatėme. Kyla Klausimas, gal gidas Jevgenijus, kuris akredituotas Gardino mieste, neturi leidimo vesti ekskursijų Lydos mieste? Gidas be akredituotos indentifikavimo kortelės, net ir Baltarusijoje, kelia daug abejonių. Keliaukit, yra ką pažiūrėti. Ar rinktis šią kelionę InterLux Travel agentūroje? Po tokių įspūdžių, aš sakau - ne. NEREKOMENDUOJU.
Su kolêgêmis mégstam pakeliauti ir neapsirikom pasirinkę Interlux.neseniai aplankém Rygą-važiavom su superiniu autobusu, śauniais vairuotojais, o jau gidas Renatas tai vau-įdomus, linksmas, labai puikiai iśmanantis savo darbą, žodžiu enciklopedija!žaviuosiu tokiais żmonêmis!sekmês jam ir visai Interlux komandai.aćiū!
Prieš keletą dienų grįžome iš Laplandijos 2019 12 26-30. Kelionė sužavėjo ne tik mažus, bet ir didelius. Kelionės vadovas, Irmantas, puikiai išmanantis savo darbą, konkretus, dėmesingas, ir atsižvelgiantis į kiekvieno norą. Kelionės programa tikrai pritaikyta vaikams. Sustojimai reguliarūs, todėl nekilo problemų net patiems mažiausiems keliautojams. Tokių paslaugių, atsakingų ir rūpestingų vairuotojų dar neteko sutikti. Autobusas naujas ir patogus. Visi viešbučiai kelionės metu buvo tvarkingi, pusryčiai labai geri. Tik patys geriausi atsiliepimai apie visą kelionę ir jos komandą. Ačiū už puikiai praleistą laiką ir iki kitų kartų.
Ką tik grįžome iš kelionės po Japiniją. Viskas buvo nuostabu, pradedant nuo pačių keliautojų - buvome kaip kareiviai, nevėlavom ne minutės, tikriausiai bijojom pasiklysti ir patenkinti buvom visada. labai paslaugus buvo japonas gidas, patardavo visais klausimais, išrinkdavo geriausią kosmetiką, geriausius vaistus, nuostabią parfumeriją mes vos spėjom suktis. Tai buvo po visų ekskursijų, gaišdavo savo laiką. Vairuotojas labai paslaugus, kokių reta, autobusas tvarkingas. Vadovė Jakaterina miela, paslaugi su visais bendraujanti. Tiesiog buvo faina kelionė. Ačiū visiems organizatoriams ir labiausiai vadovei, gidui ir vairuotojui. Vyksime į Kiniją gegužės mėn, tikiuosi bus taip pat nuostabu. Ačiū.
Prieš perkant keliones vis dėl to reikėtu pasiskaityti atsiliepimus...Nepatariu važiuoti su šią kelionių agentūrą.Autobusas neparuoštas, Pirmas aukštas šalo, antras neturėjo kuo kvėpuoti, į mūsų prašymas nieks neatsižvelgė. Negana to važiuojant atgal prie Druskininkų sugedo autobusas, tamsų, šalta, gera pusvalandį negavome jokios informacijos ar autobusas bus sutaisytas, teko patiems imtis iniciatyvos ir kviesti savo draugus ir giminaičius į pagalbą. Nuo pat pradžios buvo nesklandumų.
Negaila pagyrų TIK Gardino gidam, Dmitrijui ir Evgenijui, bet čia jau tikrai ne kelionės agentūros nuopelnas.
Nerekomenduoju keliaut su InterLux Travel
2019-10-27 11:53:26 IP 28mcpdq8
2019-10-26 kelionė į Gardiną (vienos dienos) - kažkas klaikaus! Pirmiausia, aišku, - prieštvaninis autobusas, kurio antram aukšte nėra kuo kvėpuoti. Gidas - kažkoks įtartinai atsipalaidavęs, per visą kelią keletą rišlių sakinių surezgė, nors garsas buvo tiesiog itin garsus. Nereagavo į jokias pastabas - buvo ir tiek. Vairuotojas garsą pareguliavo ir antram aukštui oro kažkiek, , padavė" važiuojant atgal. Nei iš vieno ekskursijos objekto neišvykom nurodytu laiku - visiškas chaosas : (Pasikeist eurus į rublius galėjom tik antroj dienos pusėj, nes kelionės vadovui buvo neįdomu, kad vedant vietiniam gidui ekskursiją po Gardiną norėsim ką įsigyti. Tas vietinis Eugenijus dar kiek ir gelbėjo visą, , vaizdelį". Į Kauną grįžom kažkokiu įdomiu lanku - ne pro Prienus, o įsukant į autostradą Vilnius-Kaunas ties Rumšiškėm.
Būtų galima ir detaliau aprašyti tokią odisėją, bet neverta. Neminiu ir tipo gido vardo - manau agentūros vadovai yra pagrindiniai atsakovai už tokį aptarnavimo lygį - jei perka nurašytus autobusus, samdo neadekvačius darbuotojus ir nori gauti maksimalų pelną su minimaliom pastangom, tai - jų sąžinės nebuvimo įrodymas.
GĖDA InterLux Travel! Nevažiuokit su jais.
Kelionė Gardinas su nakvyne Oziornyj. Tragedija. Keliones vadovas nesugeba ant pirštų suskaičiuoti keliautoju. 8 žmonės turėjo atskirai laukti pietų. Beje pietus po 8€ neverti ne 3€. Nueikite i bet kurią kavinę Už 5€ pavalgysit skaniau ir ka norit, o ne atsalusius dranikus ir persudyta sriubą. Apie pusryčius po 9€ isvis patyliu. Košė, neaiskios kilmes desreles, ir tt. Beje Oziornii puslapyje uz tuos pacius pusryčius prado viso labo 2.5€, o interliuks sugeba po 9€ pardavineti. Keliones paketas už 15€ išvis kažkokia mistika, nes jei nepirksit pasiplaukiojimo Augustavo kanalu, ekskursijos nematysite, o gausite bastytis visa dieną po Gardiną. 49€ kelionė gal ir verta, bet papildomi pinigai uz ekskursijas, pietus ir tt tik lupikavimas. Jei sugalvosit keliauti, tikrai nemokekite nieko papildomai, nes nueje patys gausite dvigubai, o kai ka ir trigubai pigiau
Du kart pakeičia datą kelionei į Kaliningradą. Viską perplanuojam ir galų gale viską atšaukia sau ramiai kaip niekur nieko. Nerekomenduoju.
P.s išduosiu verslo paslaptį, vadove. Kartais verslas būna ir nuostolingas.. Truputį jauskite daugiau atsakomybės savo klientams, nes jie ir išlaiko verslą.
Irena 2019-09-15 22:00:25
Kelionė Ispanija-Portugalija 2019 08 06
Pati kelionė įspūdinga - šios šalys turi ką parodyti, daug teko patirti ir pamatyti.
Bet labai sunkiai sekėsi bendrauti su agentūros darbuotojomis - komunikacijos nėra, dar priedo pakeltas tonas.
Labai neteisingas ir nemalonus faktas - už kelionę lėktuvu teko primokėti 60 Eur, kas nenurodyta jokioje info. Be to dauguma grupėje buvusių turistų priemokos nemokėjo.
Tragiškai organizuota 7 kelionės diena - veža autobusu iš Lisabonos į Madridą (9 val), be jokios ekskursijos. Kodėl ne traukiniu, lėktuvu, arba skrydis atgal iš Lisabonos? Nejaugi agentūra negavo nei vieno turisto pastabų, ar į jas nekreipia dėmesio?
Kelionės vadovas pakankamai rodė pastangų gerai dirbti, o gidės Tolede ir Porte nuostabios.
Laba diena, Irena. Visuose programose yra parašyta, kad kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl kelionių organizatorius gali paprašyti sumokėti priemoką už avia bilietų pabrangimą. Jei kiti nemokėjo, vadinasi, pirko kelionę, kol bilietai buvo pigesni.
Dėl Jūsų pastabos dėl ilgo pervežimo iš Lisabonos į Madridą. Kelionė tikrai nebūtų tokią pigi, jei Jus skristumėte. Tokio pobūdžio kelionės organizuojamos nebepirmus metus, gauname įvairių atsiliepimų, išvada vienareikšmiškai - visiems neįtiksi. Prisiminkite tik viena, perkate kelionę savavališkai, niekas neverčia, jei netinka kai kurios sąlygos - nepirkite, nevažiuokite.
Kelionė Ispanija-Portugalija 2019 08 06
Tikrai NEREKOMENDUOJU! Kelionė Berlynas-Paryžius-Amsterdamas (2019-09-04 - 2019-09-11) vyko itin nesklandžiai, buvo pažeista daug sutarties punktų.
1. Visų pirma, apie tikslų išvykimo vietą ir laiką buvo pranešta ne prieš 2-3 dienas iki kelionės, kaip nurodoma sutartyje, o likus vienai dienai, gerokai po pietų (apie 14:30 val.), kai kitą dieną anksti ryte jau turėjome išvykti. Be to, rašiau el. paštu ir skambinau pačiai agentūrai, kad patikslintų laiką. Kažin, kada būtų pranešę, jei būčiau nesikreipusi pati.
2. Aš išvykau iš Vilniaus, o mano mama, su kuria keliavau - iš Panevėžio. Autobusas išvykimui iš Panevėžio vėlavo apie 30 min ir mama pati turėjo gidei skambintis ir klausti, kada atvyks. Niekas nieko patys neinformavo.
3. Gidė Marina buvo kalbanti tik rusiškai. Sutartyje tai paminėta, tačiau agentūra tikrai galėjo paminėti, kad ir kiti keleiviai ne lietuviai, o rusai, lenkai, latviai ir pan. Žmogui, visiškai nekalbančiam rusiškai, būtų didelė problema, nes niekada neteko girdėti, kad važiuojant su agentūra iš Lietuvos, nei gidė, nei vairuotojai, nei kiti keleiviai nekalbėtų lietuviškai.
4. Pirmos kelionės dienos pabaigoje, dar važiuojant per Lenkiją link Vokietijos, gidė pareikalavo sumokėti po 99 eur už ekskursijas, kurių neimame ir pagal sutartį tikrai neturime mokėti. Atsisakius mokėti, gidė liepė man skambinti į agentūrą ir išsiaiškinti (vietoj to, kad pati, kaip agentūros atstovė, išsiaiškintų). Kadangi jau buvo vakaras ir agentūra tuo metu jau nebedirbo, aš parašiau jiems el. laišką. Sekančią dieną agentūra pati man paskambino ir patikino, kad įsivėlė klaida ir tikrai nereikia mokėti už ekskursijų paketą, jei į jokias ekskursijas neini, o vaikštai pats, t.y. naudojiesi duotu laisvu laiku, kaip nori. Agentūra patikino, kad praneš gidei. Iškart po to pokalbio išgirdome, kad gidė kalba telefonu, bet paklausus jos, ar agentūra pranešė, kad mums nereikia mokėti 99 eur, gidė paneigė, kad jai kas nors skambino, bet jokių pinigų daugiau nebeprašė.
5. Gidė Marina istoriškai, panašu, kad išmano apie objektus, į kuriuos važiavom, bet nekaip orientuojasi pačiuose miestuose, kas gidui yra privaloma. Paryžiuje nurodė tramvajaus stotelę ne toje vietoje, kurioje ji iš tikro buvo, taip pat visiškai ne tiksliai nurodė, kiek laiko užtruks tramvajumi nuvažiuoti nuo viešbučio iki centro (o vėliau pati klausė, kiek laiko mums užtruko). Taip pat Paryžiuje grupė nakvojo dviejuose skirtinguose viešbučiuose, tai iš pradžių kitą grupės dalį gidė buvo nuvedusi ne į tą viešbutį. Pasitampė žmonės su lagaminais ir grįžo. Kaip galima nežinoti, koks viešbutis rezervuotas?
6. Grįžimas pagal sutartį buvo numatytas trečiadienį ryte, o grįžome tik trečiadienį vakare. Gal nereikia rašyti tikslaus paros meto, jei nežinoma, kada grįžimas? O jeigu kažkam būtų reikėję anksti ketvirtadienį į darbą?
Žodžiu, gana prastai organizuota kelionė, džiaugiuosi, tik kad nuvežė į visus miestus, į kuriuos buvo pažadėta. Ir ačiū agentūrai bent už tai, kad išsprendė nesusipratimus su gide. Bet apskritai labai nerekomenduoju rinktis šią Interlux travel agentūrą.
Nerekomenduoju! Talinas-Helsinkis-Stokholmas (2019.09.06-10) kelionė prasidėjo nuo sugedusio autobuso. Važiavome visą naktį nešildomu autobusu. Keleiviai sėdėjo su striukėmis. Grįžtant po dviejų parų autobuse šildymas buvo įjungtas, bet lauke tuo metu buvo 25 laipsniai šilumos, todėl visi sėdėjome kaip pirtyje. Buvo paaiškinta, kad prašėme šilumos! Teko bent du kartus stoti ir vairuotojai tvarkė gedimus. Sutartyje padarytos klaidos, kurios nepatenkino mano, kaip kliento lūkesčių. Įmonės VADOVĖ Rūta nesugebėjo kvalifikuotai bendrauti ir pripažinti klaidos. Buvau apkaltinta, kad turėjau žinoti, domėtis, skaityti ir pan. Negaliu patikėti, kad šiais laikais dar yra tokių įmonių ir įmonių vadovų, su tokiu požiūriu ir politika.
Nerekomenduoju sios imones rinktis kelionems, nes nuo pat pradzios isigijimo keliones buvo vien nesklandumai. Taipogi gido Arvydo poziuris i turistus neatsakingas. Nes jeigu susitari viena ir eigoje repertuaras keiciasi tai galima informuoti is anksto, o gaunasi jeigu pats nesiaiskini ir neskambini butum netgi neinformuotas.
Du kartus teko važiuoti su šia agentūra ir stebiuosi, kaip jie iki šiol dar nebankrutavo. Visiškai nepatikima agentūra. Vienoje kelionėje gidas neleido i Vazos muziejų, nes mūsų per didelė grupė ir daug laiko sugaišime. O to laiko buvo, tada tampėmės po purviną Helsinkio turgelį.O antrą kartą važiuojant su kolektyvu į Krokuvą- patyrėm psichologinį spaudimą. Vairuotojai neleido net užvalgyti autobuse, viskas buvo draudžiama, pradejo grasinti teismais (nelabai supratom už ką, gal, kad neprisisegėm diržais). Apibendrinant- kažkas baisaus.
Esame daug apkeliavę autobusais, tačiau kelionė su Interlux travel sugrąžino į gūdų sovietmetį. Pasirinkome, nes patiko maršrutas. Jau kelionės pradžioje buvome apgauti, nes perkant kelionę buvo nurodyta, kad bus dviaukštis autobusas. Sumokėjome papildomą mokestį, kad vietos būtų autobuso priekyje. Autobusas atvyko bieno aukšto, išnuomotas kažkur iš Lenkijos ir, kai įlipome į autobusą, mums buvo nurodyta, kad mūsų vietos yra gale ir net atskirai. Pabandėme išsiaiškinti su kelionės vadove, tačiau ji bet kokią atsakomybę nuo savęs nusimetė ir pasiūlė kreiptis ten, kur pirkome kelionę. Aš paaiškinau, kad pirkome ne turguje ir ji yra šios įmonės atstovas, todėl turi skambinti į ofisą ir spręsti problemą. Kada pakėliau balsą ir pagrąsinau kreiptis į teisėsaugą dėl apgavystės, prie manęs prisijungė dar didelė dalis keleivių, kurie irgi susimokėjo papildomai už vietas ir jų negavo. Tai tik tada kelionės vadovė pradėjo skambinti į ofisą. O geriausia yra tai, kad, jai įjungus garsiakalbį, iš ofiso pasakė “ jie patys kalti...”. Tai reiškia, kad mes esame i*****i ir patys kalti, kad sumokėjome pinigus. Autobuse nėra net kondicionieriaus, kuris buvo numatytas sutartyje, o vykstame į pietų Prancūziją, kur karšta...
Keliavau su šia agentūra ne pirmą kartą, bet tik šį kartą nemaloniai nustebino. Nedetalizuosiu, bet ar verta ateityje su šiais atstovais prasideti - abejoju. Pinigus reikia moketi ir uz tai kas "Į kelionės kainą įskaičiuota".
Kelionė Praha-Dresdenas (2019.07.11) buvo nuostabi-viskas vyko labai organizuotai, sklandžiai, visa informacija, reikalinga keliautojams, pateikta labai aiškiai.O gidė ir kelionės vadovė Larisa-pati geriausia iš iki šiol sutiktų.Ypatingai aiškiai ir įdomiai perteikia kelionės medžiagą, turi puikų humoro jausmą, moka bendrauti su žmonėmis, yra intelektuali, iškalbinga, kantri bei labai rūpestinga.Maloniai nustebino ir "Interlux travel" paruošta dovanėlė keliautojams kelionės pabaigoje.Ir ateityje planuoju keliauti su šia agentūra. Būtinai ją rinktis rekomenduosiu ir savo pažįstamiems. Ačiū.
Kruizas: Talinas - Helsinkis - Stokholmas 2019.03.08 - 11
Nuostabi kelionė, kupina vien tik gerų įspūdžių, viskas sklandžiai suorganizuota, apie viską informuota, supažindinta su kelionės eiga Tik geriausi atsiliepimai apie gidę Rūtą Korickają.
Evaldas 2018-05-04 08:53:04
Kelionių organizavimas tragiškas, autobusai nepatogūs, ne tualetų. Jei tik yra galimybė rinktis kitą organizatorių - būtinai taip ir padarykit.
Pritariu, neverta keliauti per šią agentūra, yra straipsnis:

Jūs esat ta pati įmonė - UAB"InterTravel "ir UAB"InterLux Travel".
Daug esu keliavusi ir su įvairiais kelionių organizatoriais, bet nesitikėjau kad dar ir tokių yra.
Šis kelionių organizatorius buvo man nežinomas. Dar tik planavau pirkti kelionę, o jau susidūriau su tokiom apgaulėm ir nekompetentingumu, net nesitiki kad jiems yra išduotas leidimas organizuoti keliones ir patikėti jiems keliautojus.
Neapgaudinėkit žmonių.
Patarčiau keliautojams perkantiems keliones pasitikėti tik gerai žinomomis firmomis arba pasiskaityti atsiliepimus bei skundus. Aš taip ir padariau, o kai paskambinau pasiteirauti.... žinok kuo baigėsi mano pokalbis..." pirkit Latvijoje ten pigiau "... gal reiks paklausyti patarimo ir nusipirkti kelionę iš Latvijos kelionių organizatorių....:)
Nerekomenduoju.... man jie nepatikimi.
Mar 2016-12-09 01:07:26
nuoširdus ačiū žavioms ir... charizmatiškoms merginoms už pagalbą. Keliavome į Japoniją ir kokios išvados? kokybės / kainos santykis pranoko lūkesčius. Rekomenduoju. Ačiū ;) !
Kada keliavote? Gal galite plačiau.
Sveiki, ar kas nors keliavote į Šveicariją autobusu su šia įmone? Kokie įspūdžiai/atsiliepimai? Gal galite pasidalinti savo patirtimi?
nepatariu niekam pirkti jokiu kelioniu is sitos imones, viena pardavineja, o programa isvis nesutampa su tuo ka parduoda. cia raso kad yra iskaiciuotos faktiskai visos ekskursijos, o programoj raso kad reik papildomai moket. ir ne eura ar du o tikrai daug. iki 30 -60 eur uz 1 ekskursija. taigi imone konkreciai daros pinigus ir apgaudineja zmones, keleivius, nebukit naivus zmones. issiaiskinkit viska, pareikalaukit keliones programos ir pamatysit kad isvis niekas nesutampa.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Kauno GRŪDA
Kelionių organizatorius GRŪDA

Adresas: K. Donelaičio g. 46-3, LT-44241 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Vienas sėkmingiausių Lietuvos kelionių organizatorių „Kauno GRŪDA“, toliau GRŪDA, savo veiklą pradėjo 1992 metais. Per 27 metus nueitas ilgas kelias, sukurtas biurų tinklas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Mažeikiuose, išugdyta profesionali kelionių ekspertų, gidų ir kelionių vadovų komanda, suformuotas...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Baltarusijoje nerimsta protestai, A. Lukašenkos rezidenciją saugo šarvuočiai
Baltarusijoje nerimsta protestai, A. Lukašenkos rezidenciją saugo šarvuočiai 09-20 19:06
Minsko centre sekmadienį į opozicijos organizuotą protestą, skaičiuojama, susirinko apie 10.000 žmonių, apie šešios dešimtys sulaikyta. Protesto akcijos vyksta ir kituose miestuose.
Dizaino darbai vėl varžysis "NAPA Baltic"
Dizaino darbai vėl varžysis "NAPA Baltic" 09-20 15:48
Lietuvos dizaino asociacija (LDA) produktų pakuočių kūrėjus ir verslus kviečia teikti paraiškas į jau šeštus metus organizuojamus Baltijos ir Šiaurės šalių pakuotės dizaino apdovanojimus "NAPA...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?