Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Interjero durys.lt

Atsiliepimai apie Interjero durys.lt, UAB

Durys pagal individualius užsakymus
Parašyk savo nuomonę apie Interjero durys.lt, UAB

Viskas labai sklandu, nuo užsakymo iki sumontavimo. Pagamino greičiau nei buvo numatytas terminas, susiderinti montavimo laiką buvo labai paprasta. Rezultaras tikrai prankoko lūkesčius! 100% rekomenduoju jei norite turėti kokybiškas ir stilingas duris!
Labai patiko bendravimas su klientu. Viska nuosekliai ir detaliai buvo suderinta. Patare ir pakonsultavo i gera puse.
O duru kokybe isvis nustebino. Labai dekojame Edvinui ir visam interjero durys.lt kolektyvui. Rekomendacijos visiems apie sita imone :)
Kokybiškos ir gražios durys, malonus bendravimas, spalvos derintos ir atitaikytos puikiai, didžiausios rekomendacijos! Ačiū Interjero durys.LT :)
Durys- puikios, pranoko lūkesčius. Viskas atlikta anksčiau, nei buvo numatytas terminas. Didelis ačiū Edvinui ir visai kompanijos komandai.
Esu labai patenkintas ivykdytu nestandartiniu vidaus duru projektu. Rezultatas virsijo mano lukescius. Ieskantiems kokybes ir profesionalumo - rekomenduoju Edvina ir Interjero durys UAB. Aciu uz kantrybe derinant detales iki smulkmenu :)