Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Interbaitas, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Interbaitas

Atsiliepimai apie Interbaitas, MB

Parašyk savo nuomonę apie Interbaitas, MB

CBD Lietuvoje
2022-07-01 16:26:00 IP 2e
Labai gerai ir greičiau nei terminai įgyvendino naują Lietuvoje el. parduotuvės projektą. Būtinai prašysime pagalbos ir ateityje, rekomenduojame!
MB Interbaitas 2022-05-26 14:56:56
Laba diena Gerb. Daliau,

Malonu, jog nuslūgus emocijoms, galite papasakoti savo istoriją be keiksmažodžių. Numatytas darbų terminas - 10 DARBO DIENŲ (ne kalendorinių). Apmokėjimą už svetainę gavome - 2022-04-27, lygiai 9 darbo dieną (netgi per trumpesnį nei 10 darbo dienų periodą) (2022-05-09) buvote informuotas, jog esame pasiruošę el. parduotuvės darbų perkėlimui. 2022-05-12 po darbų užbaigimo, atsiuntėte papildomus el. parduotuvės failus (produktų gamintojo "Dahue" papildymą), kaip ir susitarėme papildomus produktus sukėlėme, kadangi per kūrimo laikotarpį jų pateiktą nebuvo. Aštuonios dienos po darbų užbaigimo 2022-05-20 penktadieni po pietų, kreipėtės su prašymu patobulinti Jūsų (PATVIRTINTOS) el. parduotuvės dizaino versiją, nes niekas Jums asmeniškai nebesižiūri pagal Jūsų jau PATVIRTINTĄ el. parduotuvės variantą. 2022-05-23 Pirmadieni atsiuntėte nuotraukas, kurios galėtų būti Jūsų svetainės fonas, nuotraukos buvo atiduotos apdirbti dizaineriui, 2022-05-25 Trečiadieni, pokalbio metu, informavote, jog nieko nebenorite ir reikia pinigų grąžinimo, nes mes nieko negalime padaryti, esame kompetencijos neturintys programuotojai, taip pat informavote, jog visais būdais stengsitės dėl mūsų reputacijos "pagražinimo", nors buvote informuotas, jog dizainerė turi apdirbti Jūsų atsiųstus failus (kas ir buvo padaryta trečiadieni vakare). Taip pat tą patį trečiadienio vakarą gavome Jūsų įžeidžiantį laišką su keiksmažodžiu.

Dėl pinigų grąžinimo buvo pasiūlyta bendra tvarka rašyti laisvos formos prašymą, tačiau pasakėte, jog viską turime išspręsti čia ir dabar telefonu, informavome apie tai, jog visiems Klientams taikomos vienodos taisyklės ir kriterijai.

Tik noriu priminti, jog po parduotuvės perkėlimo ir jos patvirtinimo, visus darbus atlikinėjome NEATLYGINTINAI. Tad sutarti darbai buvo atlikti, o sąskaitoje nurodytos apmokėjimo sąlygos tą patvirtina (mokėjimas padalintas į dvi dalis, vieną jų tik po el. parduotuvės pirminio varianto PATVIRTINIMO - t.y. po Jūsų galutinio verdikto).

Kartu pridedame Jūsų patvirtintą pirminį variantą + Papildomus pataisymus (t.y. telefonu sutartą žalią viršų)

MB "Interbaitas"
Gerb. Aidai,
Vienas žmogaus nusiskundimas Jūsų atžvilgiu - nėra labai gerai, bet visko gyvenime pasitaiko. Du nusiskundimai - manau verčia susimastyti. Tačiau aš esu jau trečias nepatenkintas klientas. Tikrai ilgą laiką buvau kantrus ir pakankamai supratingas. Galiausiai supratau, kad sugaišiu daug laiko, o rezultatą vargu ar turėsiu. Neprašiau grąžinti visos sumokėtos sumos, kadangi bet kuriuo atveju gaišote laiką ir bandėte kažką daryti, tačiau po pirminio varianto tikrai nesistengėte bei nesilaikėte duoto žodžio - pasakydavote, kad informuosite, tačiau nesusisiekdavote. Taip pat penktadienį (05-20) iki pietų pažadėjote pabaigti darbus pagal mano išsakytas pastabas, pasakėte, kad nespėsite, bet tikrai iki vakaro bus viskas pateikta. Galiausiai - ne tik, kad nepadarėte, tačiau nesugebėjote net susisiekti ir informuoti. Manau, čia akivaizdus neprofesionalumo ir nepagarbos pavyzdys.
Linkiu į klientus nežiūrėti "pro pirštus" bei nebijoti priisimti atsakomybės už padarytas klaidas.
Sėkmės!

Dalius 2022-05-26 14:06:22
Užsakėm el. parduotuvės kūrimą. Pradžioje pasirodė profesionalai, tvarkingai viską paaiškino, pasiūlė gerą darbų kaina. Deja, vėliau elgėsi negarbingai, sunkiai sekėsi bendraudi bei prisiskambinti. Darbų termino nesilaikė, pati el parduotuvė neatrodė profesionaliai, tačiau tikino, kad tai šablonas ir galimos korekcijos. Bėgant dienom, reikalai nesisprendė, tad gaišome savo laiką, ko pasekoje, teko su šia įmone nutraukti santykius. Pinigų neatgavome.
Nerekomenduoju.

Laba diena Gerb. Daliau,

MB "Interbaitas"
Nerekomenduoju.

MB "Sautega"
Greita, patogu, pasinaudojau pasiūlymu naujam verslui, 5 darbo dienos ir svetainė mano rankose, rekomenduoju
UAB AUSFA 2022-05-16 15:30:41
INTERNETO STUDIJA, MB Interbaitas
Užsisakėm el. parduotuvės kūrimo darbus. Pinigai sumokėti- darbai neatlikti.. Žmogus dingo, nekelia ragelio, neatsako į elektroninius laiškus.
Nepasimaukite ant šios a******ų įmonės!
Laba diena Gerb. UAB AUSFA,

Susisiekėme su Jumis privačiai, išspręsti situaciją ir trikdžius, labai rimtai vertiname Jūsų patirtį.

MB Interbaitas
INTERNETO STUDIJA, MB Interbaitas
Nepasimaukite ant šios a******ų įmonės!
Ačiū interneto studijos komandai už gerus patarimus, kokybišką svetainės nuo kenkėjiškų programų išgelbėjimą ir tolimesnį apsaugojimą. Atėjus laikui atsinaujinsime interneto svetainę.
Romualdas Jocius
2022-03-03 12:07:13 IP 2g44c10d
Dėkoju už greitą ir operatyvų darbą. Ačiū už sukurtą svetainę medžiotojų klubui.
Dėkoju už sukurta internetinę svetainę! Bendradarbiavimas ir kainos santykis puikus!

Elis Textile Service
Adresas: Jankiškių g. 52, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; kita veikla; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Elis Textile Service, UAB priklauso Elis įmonių grupei, kuri yra pirmaujanti Europoje tekstilės nuomos paslaugų teikėja. Elis veiklą vysto nuo 1883 m. ir šiuo metu siūlo tekstilės, higienos bei saugumo sprendimus 28 pasaulio šalyse. Elis Textile Service, UAB specializuojasi teikti kilimėlių, darbo drabužių nuomos...
Kamida
Adresas: B. Brazdžionio g. 29, LT-48182 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; kita veikla; logistikos paslaugos; mažmeninė prekyba; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame...
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Kėdainiai +370 657 99405 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 9 – 15h; Šiauliai +370 657 99404 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 8 – 15h; Panevėžys +370 657 99446 Darbo laikas: I-V 10 – 18h; VI 10 – 14h; Vilnius +370 657 99448 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 9 – 15h; Kaunas +370 657 99430 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 10 – 14h;...
Luxlex MB
Luxlex Law

Adresas: V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; teisėtvarka.
Luxlex Law dirba su daugiau nei 17 metų patirtį turinčiais savo sričių ekspertais - teisininkais ir advokatais, siekiančiais maksimaliai patenkinti klientų lūkesčius tiek sprendžiant asmenines problemas, tiek plėtojant verslo imperijas. Luxlex Law teikia unikalias paslaugas JURIDINIAMS asmenims: Teisinių paslaugų...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Google 2277,74 +4,41%
Nike 104,32 +3,10%