Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę INTER TRAVEL, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę INTER TRAVEL

Atsiliepimai apie INTER TRAVEL, UAB

Parašyk savo nuomonę apie INTER TRAVEL, UAB

Š.m. liepos 11 d. keliavome į Liepoją. Iš trijų organizuotų kelionių dalyvavome tik vienoje. Vienos atsisakėme. Į kitą nepatekome, nes gidė p.Rūta pakeitusi kelionės laiką net nesiteikė pranešti. (Iš vakaro buvo sutartas kitas laikas). Susidarėme nuomonę, kad svarbu pinigai sumokėti, o toliau kaip kas išmano. Gidė Rūta arogantiška, nemandagi moteriškė. Nerekomenduoju. Nemalonus ir vairuotojas (mažo ūgio), kuris nekalba lietuviškai.
Nežinau kaip jų organizuojamos kelionės, nes taip ir neteko išvykti. Bendravimas bandant susigražinti pinigus grubus, vyniojama aplink pirštą, sudaromas vaizdas, kad klientas kažkoks kenkėjas, nes nori susigražinti savo pinigus. Nenoriu su jais turėti jokių reikalų : (
Ką tik grįžome iš 2 dienų kelionės į Krokuvą. Kelionės kaina neįtikėtinai žema, bet gavome visko su kaupu. Kelionės vadovas - Irmantas- puikus. Viskas apgalvota ir nuostabiai organizuota. Rekomenduoju šią įmonę
Jubiliejaus proga padovanojome mamai vienos dienos kelionę į Kaliningradą ir tai buvo pati nemaloniausia kelionę į kurią vykome su šeima. Kelionės vadovas jau nuo pat ryto pradėjo neigiamai nuteikinėti visus turistus, girdėjome tokius pasakymus kaip (nesuprantu kas renkasi vienos dienos keliones, ko ten žmonės važiuoja, taigi nieko nespėja pamatyti, tiek laiko praleidžia autobuse itp..) manau tikrai taip neturėtų būti, vadovas kaip tik turėtų nuteikti žmones, kad jiems šita kelionė būtų nepamirštama ir paliekanti tik geras emocijas ir prisiminimus. Toliau prasidėjo alkoholio gėrimas autobuse (nors nurodyta kad griežtai draudžiama) vadovas tam neprieštaravo. Du asmenys taip prisigėrė, kad pradėjo įžeidinėti kitus keleivius, nepagarbiai elgtis ir šaukti per visą autobusą. Kelionės vadovas nemokėjo tinkamai suvaldyti tos situacijos, todėl vienas iš keleivių turėjo kviesti policiją. Tai buvo mano pirma ir paskutinė kelionė su InterLux Travel. NEREKOMENDUOJU!!!
Nijolė -Ramutė
2020-03-16 08:11:30 IP 28ma0ab6
Dėkoju už puikiai suorganizuotà kelionę į Australijà 20-03-01. 2020-03-12.Gidė MARIJA labai rūpestinga.
Ieva 2020-01-18 13:32:14
Sveiki. Ar yra keliavusiu i “8 DIENU KELIONE PRANCUZIJOS ZYDROJI PAKRANTE-PROVANCAS-LIGURIJA”?
Ir mums labai įdomu būtų išgirsti komentarus apie šią kelionę, nes nusipirkome spalio mėnesiui. Gal kas jau vykote?
Nijole 2018-05-31 11:31:59
Kelionė 2018-05-20 Prancūzijos žydroji pakrantė puiki, Vadovė - gidė Marija neapsakomai nuostabus žmogus kuris rūpinosi mumis visos kelionės metu. Viešbučiai geri, buvo visko ko reikia, už kelionės kainą gavome daugiau nei tikėjomės.
Sveiki, gal kas vykot į kelionę Provansas- Ligūrija- Prancūzijos žydroji pakrantė? Būtų įdomu išgirsti atsiliepimus, ačiū.
KELIAVAU SU INTERLIUKSU I SINGAPURA IR FILIPINUS VASARIO PABAIGOJE, KELIONE BUVO PUIKIAI ORGANIZUOTA, VADOVAS MAKSIMAS VISKA PUIKIAI ORGANIZAVO, DEKOJU IR TE DIRBUSIEMS GIDAMS, ACIU.
Nida 2020-02-26 13:34:09
Gal kas keliavote į Braziliją su šia firma? Kokie atsiliepimai?Ačiū.
Ką tik grįžom iš Brazilijos.Kelionė organizuota gerai.Labiausiai patiko Rio de Žaneiras.Vandenynas, kalnai ir atogražų augalija tiesiog užburia.Čia visos ekskursijos įdomios.Mes nepamatėme naktinio miesto, nes buvo didelė liūtis. Prastoka vietinė gidė.Neapsimoka pirkti išvykos į Petrapolį.Bendras įspūdis neblogas.
Henrikas 2020-01-15 14:22:19
Gal yra atsiliepimų apie kelionę į Jungtinius Arabų Emiratus. Būčiau dėkingas už pareikšta nuomone.

Pagarbiai Henrikas
Pernai pavasarį keliavom į JAE su šia firma. Vietinė gidė labai nuoširdus žmogus, atidirbo 150%. Parodė net tai, kas nenumatyta programoje. Viešbutis puikus, programa gera. Šiemet mačiau net papildyta. Tikrai labai patiko.
Gal kas keliavote į Braziliją su šia firma? Kokie atsiliepimai?Ačiū.
Norėčiau, kad atsilieptų kas važiavo į Australiją, kaip kelionė
Gal kas važiavo i Filipinus? Lauksiu atsiliepimų.
Henrikas 2020-01-15 14:22:19

Pagarbiai Henrikas
Keliavome lapkričio 6--16d.Kelionė pažintinė, nors buvo keliautojų, kurie daugiau laiko leido prie Persijos įlankos. Viešbučiai normalūs, Šardžoje galėjo būti šiek tiek geresnis.Važiavome į visas mokamas ir nemokamas siūlomas ekskursijas, išskyrus Ferrari parką adrenalino mėgėjams. Tikrai, jei leidžia galimybės, verta aplankyti Omaną, Fudžeirą ir tt. Visos kelionės metu mūsų grupę lydėjo vadovė Tatjana gyvenanti JAE. Tai žmogus, nusipelnęs pačių gražiausių padėkos žodžių už rūpestį, ekskursijas, informaciją apie JAE.Tatjana, grupės pageidavimu, suorganizavo kelionę Dubajuje į vandens šviesos ir akrobatikos šou Le Perle. Rekomenduoju. Daug teko skaityti kritikos Interlux travel atžvilgiu, tačiau, mes ir mūsų draugai, likome patenkinti, tiek programa, tiek kelionės organizacija. Tikiuosi keliauti su Inter travel ir ateityje. Kelionė neišrankiems ir mėgstantiems komfortą.
Labai nerimta firma. Skaičiau visus atsiliepimus apie ją \daugiau yra blogų nei gerų\. Bet visgi nutariau užsisakyti kelionę. Parašyta viena kaina, o kai nuvyksti į ofisą užsisakyti kelionę, tai kaina padidėja vos ne trigubai -- atsąkymą išgirdau tokį *kelionė tikrai įvyks*. Nežinau, kaip tokia firma su tokiu atsinešimu į žmones dar nebankrutavo!!!! Yra daug firmų ir žymiai rimčiau ir atsakingiau atsinešančių į žmones. Niekam nerekomenduoju!!!!
Marius 2019-12-27 14:06:41
Kelionė į Gardiną su apsilankymu oziorny sanatorijoje gaidžių gaidys.Organizatoriai visiški d*****i, visiškai nemoka suorganizuoti įdomios kelionės, tikslas kuo daugiau numelzti pinigų, už ekskursijas kur ir taip gali eiti nemokamai, apie pietų kokybę ir kainą išvis net nekalbu, patarimas visiems su šia kelionių kompanija neturėti reikalų.Aciu tik vairuotojams, kad nuvežė ir parvežė saugiai.
Sveiki. Tai pritariu siam zmogui. As Ramunas keliavau 2019.12.29-02 i naujametine kelione i Laplandija. Ir butent visiskai identiska situacija visu 100%. Tikrai zmones bukite protingi ir nepasimaukite ant sitos agenturos pradines keliones kainos, nes toliau visiskai viskas papildomai melziama ir netgi ten kur nera mokama. Agenturos tikslas, kad tik kuo pelningiau jus nuvezt, o tai padaroma su ale akcijine kaina, o toliau tik visiskas pinigu melzimas. Mums asmeniskai seimai 4 asm. teko agenturai sumoketi uz naujametine vakariene 290 euru, o praktiskai ten savitarna valgyklos be jokio visiskai pasirinkimo maisto. Agentura pasinaudojo situcija nauju metu, nes tokios vakarienes kaina 15 euru. Vienu zodziu - KATASTROFA!!! Ir paantrinsiu taipogi apie vairuotojus - labai gerai jie suveziojo, tai tik vienintelis teigiamas dalykas sios agenturos suorganizavimas.

Pagarbiai Henrikas
2019 12 28 išvykome į kelionę Nauji metai Šveicarijoje. Labai dėkingi grupės vadobei Darijai už puikius pasakojimus apie visas lankytas šalis, miestus, puiki eruditė, miestų, , šalių ir geografijos žinovė. autobusas buvo tik 75 keliautojai (iš Rusijos, Baltaruijos, Latvijos, Lietuvos), bet viskas buvo puikiai valdoma. atskira padėka, kad net ne visai sveiki žmonės puikiai spėjo, su visa grupe, aplankyti viską ką gidė norėjo parodyti, viskam užteko laiko ir ekskursijom, ir laisvo laiko ir poilsiu viešbučiuose.truputi nuvylė kelionės pabaiga, Darija nuo paskutinės nakvynės Lenkijoje iškeliavo atgal su kita grupe, mus perėmė Olga, kuri net negalėjo, netrumpos kelionės per Lenkiją metu, pagyvinti kelavimo filmais, matėme tik labai "naują"filmą "karnavalinė naktis"...o bjauriausia, tai kad vilniečiai ir keliautojai iš Minsko nuo Kauno Megos vykome baltarusišku autobusu, kurio vairuotojas vietoj -ždėto išleidimo prie Forum Palas (iš ten išvykome), neispėjęs išleido visai kitame miesto gale-prie stoties prie Panoramos viešbučio, papsteiravus, nemandagiai atsakė, kad jam taip patogu...
Keliavome į Japoniją. Kelionės kaina labai patraukli, ir tai sugundė keliauti su interlux.
Neverta tikėtis informacijos apie išvykimą ir kitas detales likus kelioms dienoms iki kelionės, nes nieks nesivargins jos jums suteikti. Teks prašinėti. Darbuotojai tikrai nėra motyvuoti, apsukrūs ar paslaugūs. Galbūt jie taip pat lankėsi Japonijoje ir neteisingai įsisavino dzen budizmą, nes jiems, panašu, viskas „dzin“.
Pati kelionė paliko labai dviprasmius įspūdžius. Viena vertus įdomi šalis, puikus vietinis gidas ir tikrai neblogas viešbutis nustebino iš gerosios pusės, kita vertus, labai didelė grupė, kuriai sulipti į autobusą reikia bent 10 min., o tai daryti dėl beprotiško tempo reikėjo itin dažnai, grupės vadovė, kuri mūsų kelionės metu pasiklydo ir privertė visą grupę sėdėti ankštame autobuse bent 30min ir mėgautis stovėjimo aikštelės vaizdais, o juk taip visur skubėjom.., ir galybė kitų neadekvačių organizacinių / žmogiškųjų mažmožių vertė susimąstyti, kodėl mes čia esame, nors niekas mūsų nevertė..
Pabaigai, jei esate adekvatus, vertinate pagarbų bendravimą ir keliaudami siekiate kokybiškai praleisto laiko, verta pagalvoti apie alternatyvas šiam interlux pasiūlymui.
Pirkome kelionę į Japoniją per Vilniaus Interlux. Agentūros/ vadybininkų bendravimas buvo absoliučiai neadekvatus, negalėjo suteikti reikiamos informacijos, neatsakinėjo į elektroninius laiškus. Jokio profesionalumo ir pagarbos klientui. Pati Japonija nuostabi šalis ir visą kelionę išgelbėjo vietinis gidas, kuris tikrai buvo puikus. Bet kelionės vadovė - gidė, kuri keliavo kartu su mumis nuo Rygos - kažkoks nesusipratimas. Visiškai nesusigaudė ką daryti, kur eiti. Sugebėjo ekskursijos metu pasiklysti... tiesiog be žodžių. Nelabai supratome, kam ji išvis buvo reikalinga. Bendras kelionės planas tikrai neapgalvotas. Buvo daug įdomių vietų, kurioms buvo skirta per mažai laiko ir viskas bėgte. Grupės tikrai per didelės - virš 40 žmonių. Japonija patiko, bet su šia kelionių agentūra daugiau nieko bendro nesinori turėti. NEREKOMENDUOJU.
Su Interlux keliavom į Japoniją. Kelionė buvo puiki. Viešbutis Tokijo priemiestyje 3*, viskas, ko reikia nakvynei yra-net pižamos, kremai, vonios druska, veido kaukės. Pusryčiai skanūs, gausūs. Kelionių vadovė Jekaterina puikiai tvarkėsi su grupe, o gidas Yamada labai plačiai pasakojo apie šalį, papročius, lankomas vietas. Ekskursijų programa taip pat gerai suplanuota-pamatėm miestus, gamtą, kalnus, šventyklas, ragavom vietinio maisto. Užteko laiko ir po prekybos centrus pasivaikščioti. Pinigus galima išsikeisti oro uoste tik atskridus, nes kortele atsiskaityti pavyksta ne visur. Turistų grupė susirinko nemaža-apie 40 žmonių iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos, bet tai netrukdė mėgautis vaizdais. Rekomenduoju. Tik mažokai informacijos iš Vilniaus turistinės agentūros, reikia laukti iki paskutinio pusdienio prieš kelionę, bet atsako į elektoninius laiškus su paklausimais.
Organizatorius nurodo pigią kelionės kainą turbūt norėdamas pritraukti žmones, o paskui už sumokėtą kainą prie Augustavo kanalo pasirodo neįeina kelionė laivu, nes pasirodo programoje buvo nurodyta kelionė "iki kanalo", tai reiškia atveš iki kanalo ir jeigu nenori plaukti tai lauksi ant suoliuko kol kiti atplauks. Tokie dalykai turbūt turėtų būti aiškiai išvardinti iki kelionės pradžios. Tokie dienos pietūs Lietuvoje kainuotų apie 3, 5 Eur. Pati programa buvo kaip ir nieko. Labai puikūs buvo gidai Gardine, bet čia jau ne Interlux darbuotojai turbūt dėl to mums pasisekė. Bet didžiausia gėda organizatoriui, kad žinodamas jog autobuse nėra šildymo lapkričio mėnesį išleido jį į kelionę. Šalom siaubingai. Ir prie viso to kirtus sieną ties Druskininkais sugedo autobusas ir daryk ką nori. Šiuo atveju nelabai organizuotai pasirodė ekskursijos vadovas Arvydas, nes nelabai skubėjo informuoti keleivius kas atsitiko, koks gedimas, kiek tai užtruks kol mes patys nesiėmėme iniciatyvos. Teko kelti iš miego namiškius, kad parvežtų namo. Vienu žodžiu, Interlux keliaukite tuo atveju kai žemėje jis bus vienintelis organizatorius Lietuvoje.
Labai ačiū už nuostabią kelione į Pietų Korėja. 2019-10-22.Aciu kelionės vadovui Antonui ir gidui Maksimui. Tikrai daug aplankeme ir suzinojome. Man patiko viskas: šalis, ekskursijos, viešbučiai.Ačiū agentūrai, tikrai su jais dar važiuosiu.
Psiruošimas kelionei buvo nesklandus, Vilniuje blaškemės tamsoje ieškodami autobuso, jis atvyko iš Minsko.Skridome iš Rygos
Melavo, Kad Pusryčiai dovanojami, jei perki kelionių paketą, nors Viešbutyje pasakė, kad pusryčiai yra visiems klientams, Skirtingos kainos keliaujantiems Į užklausą atsakė grubiai, ignoruodami faktus.Tai vyko Spalio mėnesė kelionės į
Portugaliją metu.Manau, kad ši agentūra dirba neprofesionaliai ir nešvariai.Portugalija-puiki, svetinga šalis Gidai vladimiras ir marija dirbo profesionalia iir atsakingai.
2019-10-24-27 su mama vykome į kruizą Talinas-Helsunkis-Stokholmas su savo srities profesionalu, savo darbą puikiai išmanančiu gidu RENATU. Nepaisant to, kad visas dienas lijo, kelionė buvo puiki su daug pasakojimų, legendų ir anekdotų. Tikrai daug aplankėme, pamatėme ir sužinojome
Noriu padėkoti už nuostabią kelionę į pietų Ispanija Costa del Sol, Andalūzijos regiona.
Įspūdžiai nuostabūs, vaizdai gražūs. Kelionėje viskas gerai. Ir noriu padėkoti gidui NORBERTUI už super daug žinių pateikimą. AČIŪ UŽ DARBĄ. Jis to vertas. Labai atsakingas ir malonus gidas. Pirmą kartą važiavau su Interlux nenuvylė.
Ačiū Interliux už kelionę į Balį 30.09, grupės vadovuj Antonuj, gidui Adi, super kelionę. Labai patiko, daug gerų emocijų. Sėkmės Antonuj ir kompanijos Interliux komandai.
Sveiki.Galiu pasakyti, kad šia įmone daugiau niekada nesigundysiu ir neplanuosiu savo atostogų.Nusipirkau kelionę -kruizą spalio gale, ją atšaukė.Nusipirkau kitą kelionę į Paryžių lapkričio galui.Rašė, kad liko tik 6 vietos.Nu galvoju jau šita tikrai įvyks, bet dėja gaunu laišką, kad ir ši kelionė atšaukiama.Paaiškinimas nesusidarė reikiamas žmonių skaičius!Tai kam rašyt, kad liko tik 6 vietos ?
Pirkome iš šios įmonės kelionę - Pažintinis Stambulas 2019.10.02-06d. Tik nuskridę turėjome kako laukti oro uoste 1, 5val., tad viešbutyje buvome vėlai ir jau buvo sugadintas vakaras. Viešbutis 3*, tačiau kai atidarėme skirto kambario duris - vos negavome šoko: pusrūsyje įkurti keli kambariai ir viename iš jų turėjome įsikurti. O atidengus užuolaidą už jos buvo padžiauti triusikai, kojinės,...- kažkieno !!!, atidarius balkono duris norint pamatyti saulę - reikėjo net galvą užversti, ir grotos aplink kaip kalėjime. Viešbučio kondicionieriai šalia kambario durų,....tad iškart į balą balkone išeini. Pareiškę nepasitenkinimą kitą dieną gavome jau normalesnį kambarį. Tačiau vežkitės savo tualetinį popierių, nes bus bėdų : (
Taip pat noriu visus keliautojus informuoti, kad šios įmonės atsiųsta atmintinė NEATITINKA realių kainų, kurias reikia susimokėti kelionės metu.: pvz. atmintinėje įvardinta 30TRY, o reikia mokėti 60TRY, ir taip viskas x2, tad kelionę išbragsta dvigubai !!! O atmintinė buvo atsiųsta 09.30d. - tai per dvi dienas taip viskas PABRANGO ??? Čia keliautojų apgaudinėjimas !!!
Pasitikusi gidė buvo Aliona: apie ją noriu pasakyti: jei jai toks darbas nepatinka, gal lai kito pasiieško, neišlemeno nei žodelio apie Turkiją, jokios informacijos nepateikė, tačiau pinigus rinko ir rinko, o bilietų nedavė.
Kas buvo gerai: - tai vietinis gidas Adamas ir autobuso vairuotojas, jiems dėkui.
Labai lauksiu iš Inter Travel paaiškinimo kodėl atmintinėje kainos skiriasi nuo tikrovės DVIGUBAI ???
Noriu palinkėti Inter Travel: būkite sąžiningi, nes galite prarasti visus keliautojus ir verkti prie suskilusios geldos.
Nerekomenduoju! Kas užrašyta jų vertybėse.. Tai viską daro priešingai. Jei nenorite susigadinti sau atostogų apeikite šią įmonę.
Tiek blogų komentarų tikrai ne iš oro:)
Turas Praha Roma 2019 09 23 Tikras košmaras !!
!!!!! Iš 100 balu 98
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti šiai kelionių agentūrai, kurios organizuojamos kelionės kainuoja nebrangiai, bet yra tikrai labai kokybiškos. Teko jau kelis kartus keliauti ir dar nė karto nenusivyliau, o kelionės tikrai pranoko lūkesčius. Kelionių vadovai tikrai atsakingai žiūri į savo darbą, gidai veda puikias ekskursijas, pateikia informaciją įdomiai. Nuoširdžiai dėkoju ne tik kelionių agentūrai, bet ir kelionių vadovams Irmantui bei Arvydui.
AUKSĖ
Kelionė į Albanija 09-06-09-16 su vadove Jekaterina buvo blogai organizuota, kelionių vadovė nepateikdavo laiku informacijos. Atvežė į viešbutį 2 val nakties ir pradėjo reikalauti užsisakyti vakarienes, nes Mieste mes negalėsime niekur pavalgyti, o vakarienė bus- švediškas stalas- tai buvo visiškas melas- vakarienė buvo - kompleksinė - ekonominis variantas, o mietelyje puikūs restoranai ir kavinės, maistas kokybiškas, gyventojai malonūs.
Viešbutyje Lokaij 3* kambariai nebuvo visai valomi, arba už papildoma 2 Eur mokestį už kiekvieną valymą.
Buvo atkalbinėjama arba visai nevedamos ekskursijos į trauktos į kelionių paketą, siūlomos tik papildomos mokamos ekskursijos, neperkantys papildomai, po pusę kleiuatojų lieka laukti autobuse ar gatvėje. privalomas ekskursijas vedė gidas iš Albanijos nekokybiškai, už bilietus į objektus mokėjome brangiau nei kasoje kainavo. važiuojantiems patariu neužsisakyti pietų, nes tai jūsų laisvo laiko sąskaita, neliks laiko apžiūrėti vietovių, drąsiai galite valgyti savarankiškai, tai užima mažiau laiko. Diena praleista Juodkalnijoje buvo puikiai organizuota Gido Iš Juodkalnijos Aleksejaus.
O mūsų Jakaterina ir toliau mumis nesirūpino, aeruouoste, nesuteikdama laiku informacijos.
Kelionė i Kaliningrada baigės ant sienos blogai supildytos vizos zmonėm.7 žmoknės išlaipinti iš autobuso kelionių vadovas Arvydas nesugebėjo net mums paaiškinti ką daryti kaip elgtis. Mes buvom palikti ksip benamiai šunyčiai. Mes pesti turėjom grįšti iki Lietuvos sienos. Rusų pasienio pareigūnai gan agresyviai elgėsi kalbėjo pakeltais tonais. Kokia valandą laiko stovėjom laukėm kol gražins pasus. Vadovas nesiteikė ateit kažka paaiskin kaip mums pasiekt namus... Mus palydėjo pasienio pareigūnas iki Lt pasienio posto. Lietuvos paseniečių klaudiau kaip susirasti teansportą visuomenini kad grįšti š Kauną. Nežinau kaip kitiems baigės bet man pinigų negražino nei už ekskursijas nei už viešbutį nes as pati pildžiaus viza. Kaip mums pranešė kad mums neleis tęsti kelionės kai kurių žmonių akyse pamsčisu išgąstį ir siaubą nes jie nežinojo ką daryti.... aš pradėjau kalbėti apie tai kad mes turim pasiekti geležinkelio stoti ir juo grįšim iki Kauno. Visi laikėmės kartu. Grižom autobusu nes traukinio būtų tekę laukti apie 2.5val. Tokia istorija... nemalonu ir liūdna kaip pinigai sumokėti atostogos sugadintos... o agentųra išstena elekroniniu laišku atsiprašom už nesusipratimą jus pati dėl to kalta o pinigų negražinsim nes tipo mes jau už viską sumokėjom...
vakar gryzom is albanijos.labai nuvyle kelioniu vadove jekaterina, buvo labai arogantiska ir melage.viesbutis neatitiko 3zvaigzduciu, per septynes dienas nebuvo tvarkomas, jei norejai kad sutvarkytureikejo papildomai moketi.atvaziavus i viezbuty trecia valanda nakties vadove pradejo reikalauti, kad uzsisakytume vakariene, nes kitaip nebus kur pavalgyti ir galim apsinuodyt.kaip veliau isitikinom kavinese tvarkinga ir labai skanus maistas.informacijos is vadoves negaudavom reikedavo jos ieskoti ir klausinet, kas labai ja pykde ir budavom apsaukiami.gidas janis pateike labai mazai informacijos apie albanija.labai truko laiko apziurint miestus, susidare toks vaizdas kad mieste yra tik centrine aikste ir dvi gatves, o senamiescio visai nera.kas ruosesi vaziuoti i albanija patariu neuzsisakyti jokiu degustaciju ir pietu ekskursijose nes bus gaila pinigu ir laiko.jei eisit i mokamus objektus reikalaukit kad leistu patiems pirktis bilietus nes gidas ima dvigubai brangiau negu kainuoja.labai patiko ekskursija juodkalnijoj.gidas aleksejus pateike informacijos per viena ekskursijadaugiaunegu albanijoj per penkias.
Gryžome iš keliones 09.06-09. Suteiktas autobusas kelionei iki Helsinkio is karto nuvyle.Senesnis negu 25 metu IkiTalino vietoj kondicionieriaus pute tikrai šaltas vejas ir šalome iki Talino.Vairuotojai kažka reguliavo tik nepavyko.
Mes teseme kelione, o vairuotojai gryžo i Talina.Tikejomes, kad autobusas bus sutaisytas.Tačiau gryžtant i autobusa plūstelejo 40 laipsniu karstis.Sustojom šalikeleje ir stovintys lietuviu sunkvežimiai dovanojo autobusui dirzus, kurie nulakste.Vedinome autobusa ir susijungeme su Interliux vadove, kuri mums paaiskino, kad autobusas yra važiuojantis ir nereikia cia piktintis.Arsiprašymo nebuvo ir sekancia diena.Toks firmos požiuris!Šiek tiek atvėsinus autobusa ir pučiant šaltam ventiliatoriui gryžome
Patarimas kitiems -reikalaukite gero autobuso, nes geda buti šalia kitu autobusu europos sostinese Gėda firmai !
Kelionė Talinas Helsinkis Stocholmas su gidu Renatu 2019 08 28-0831 tariam nuoširdų Ačiū jam!!!tai puikus, turintis ne tik didžiulį bagažą žinių, eilės, pasakos, dainos..., staigmenos, manau šis gidas puikus darbuotojas ačiū Renatai!!!regina ir viktoras
Ir aš dar karta prisidedu prie padėku Renatui.....AČIŪ
Geriausias gidas Renatas!ačiū už nuostabų kruizą į Stoholmą!
Nuoširdus ačiū
Keliavome kruizu Talinas-Helsinkis- Stokholmas. Grįžome rugpjūčio mėn. 19 d. rytą. Vadovas-gidas Renatas NUOSTABUS, žmogus turintis jumoro jausmą, išmanantis savo darbą. Kelionėje viskas išaiškinta, apibūdinta išsamiai. Sekmės Jūsų įmonei ir ypatingai gidui RENATUI už jo nepriekaištingą darbą.
Grįžome iš kruizo Talinas-Helsinkis-Stokholmas. Kelionė organizuota puikiai! NEREALUS GIDAS RENATAS !!! Jo dėka visa kelione buvo pakrauta geru emociju, puikios nuotaikos, daug pamatem. Atižvelgė į visus pageidavimus ir norus, pamatem ir sužinonom daugiau negu tikejomes! DĖKUI RENATUI! Autobusas komfortiškas.
Kelionė į Kroatiją labai patiko. Už patrauklią kainą gavome įspūdžių daugiau nei tikėjomės. Gerai organizuotas gido Irmanto ir profesionalių vairuotojų darbas - puikiai sustrateguotas visas kelionės laikas, vertingi patarimai, įdomūs pasiūlymai kelionės įvairovei praplėsti. Renkuosi šią kelionių agentūrą jau ne pirmą kartą (nors keliaujam kartais ir savarankiškai) ir nusivilti dar neteko. Jei būčiau vykus savarankiškai, tikrai, net ir detaliai suplanavus maršrutą, nebūčiau už tokią kainą ir taip įdomiai praleidus savaitės :) Ačiū gidui Irmantui už nepamirštamus kelionės įspūdžius!
Kelionė autobusu į Kroatija kartu su gidu Irmantu - nuostabi! Paslaugus, savo darbą išmanantis gidas, turintis gerą humoro jausmą. Nedvejodamas dar kartą rinkčiausi šią kelionės kryptį.
Keliavom autobusu į Kroatija. Viskas super. Patiko kelionès organizavimas, įdomios ekskursijos. Didelis ačiū kelionės vadovui Irmantui.
Keliavome į Juodkalniją (13 d.). Viskas laaabai patiko. Tikrai važiuočiau dar kartą su ta agentūra. Viskas buvo kaip parašyta. Puiki gidė (Katerina), geros ir įdomios ekskursijos, buvo atsižvelgta į keliautojų pageidavimus, geras ir patogus autobusas, vairuotojai. Viešbūtis geras, kambariuose kondicionieriai, televizoriai... oras puikus, šeimininkai labai svetingi. ikome patenkinti.
Liudmila Radzevičienė
2019-06-20 11:42:57 IP 2cfuvgj9
2019-06-13 - 2019-06-18 keliavau į Helsinkį ir Sankt Peterburgą. Kelionių organizatoriams gal ir turėčiau nedidelių priekaištų, bet gidas Renatas su savo nuoširdumu, dėmesingumu ir kitais nuostabiais gidui būtinais charakterio bruožais tai kompensavo. Ačiū labai Renatui, patys geriausi ir nuoširdžiausi atsiliepimai apie jo darbą. Lenkiu galvą prieš tokius darbuotojus.
2019.06.07-2019.06.10 Talinas-Helsinkis-Stokholmas. Puikiai suorganizuota kelionė. Už labai nedidelę kainą gauni maksimumą žinių ir įspūdžių. Labai puiki ir kompetetinga vadovė Rūta (labai ačiū) suvaldė visą grupę, rūpinosi kaip vaikais ir supažindino su labai gražiais miestais. Tikrai verta rinktis.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; keleivių pervežimas; kelionės.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...

A. Veryga po apklausos: daug dalykų reikėjo nuspręsti prisiimant riziką
A. Veryga po apklausos: daug dalykų reikėjo nuspręsti prisiimant riziką 08-07 21:53
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad per pandemijos piką daug sprendimų reikėjo priimti prisiimant galimą riziką ir juos lėmė tuo metu turima informacija.
G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas
G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas 08-07 20:28
Asociacija LATGA tradiciškai vasariškai paskelbė 2019-aisiais Lietuvos bibliotekose populiariausių autorių ir knygų dešimtukus. Tai, kad tarp populiariausių užsienio literatūros autorių knygų...
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus 08-07 20:26
JAV penktadienį paskelbė sankcijų Honkongo lyderei Carrie Lam ir dar 10 aukšto rango pareigūnų, smarkiai didindamos spaudimą Kinijai dėl naujų suvaržymų pusiau autonominiame mieste.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Adobe Systems 464,11 +3,25%
eBay 55,08 -2,79%