Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę INTER TRAVEL, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę INTER TRAVEL

Atsiliepimai apie INTER TRAVEL, UAB

Parašyk savo nuomonę apie INTER TRAVEL, UAB

Gal kas parašytų kaip sekėsi Jordanijoje.
Kelione Italija, praga, 16-23, 11, 2018 buvo fantastiska, norim padekot beprotiskai nuostabiam gidui Akimui, vairuotojams Juriui ir Aivarsui kurie puikiai atliko savo darba.Kelione nuostabi, Aciu interliux
Pritariu dėl kelionės į Japoniją.Gidas super.Lankomi objektai parinkti atsakingai.Organizacija puiki.Bet kurioje kelionėje galima rasti negatyvo jeigu jo ieškai.
Gedas 2018-11-12 00:28:54
Jei dar domina, tai neseniai grizom is Japonijos. Viskas puiku. Kelione sklandi, ten gavom vietini gida, zmogus dirba 100% savo darba. Viesbutis, autobusas, ekskursijos viskas buvo gerai, ispudziu ilgam.
Ačiū už atsakymą. Paklausimą rašiau prieš kelionę į Japoniją. Kelionėje buvau birželio mėn. Kaip ir rašot viskas patiko, kelionė buvo nuostabi.
Vilma 2018-05-10 09:42:34
Sveiki, gal kas galit pasidalinti įspūdžiais iš Japonijos, kelionės balandžio mėn. Su kokiu gidu vykote. Ačiū.
Baisu! Viesbutis, sausakimsas autobusas, keliones vadove-baisu! Paskutinis kartas, niekam nerekomenduoju. Geriau permoketi kelis eurus, bet keliauti tik su Teztour arba Novatur!
Birutė 2018-10-22 12:44:38
Kelionė į Juodkalniją 2018-09-05. Rašiau atsiliepimą tuoj po kelionės, deja, jis taip ir nepasirodė... matyt, turi galių ištrinti... Neramu, kad kiti žmonės galėtų patirti tai, ką teko išgyventi mums per tas 2 savaites kelionėje, tad vėl bandau rašyti. Tiesiog įspėti: neturėkite reikalų su šia kompanija!!! Siūloma pigi kelionė su akiplėšiškai išpūstomis priemokomis už išvykas plius visiškas savo darbo neišmanymas, arogancija tiek vadovės, tiek vairuotojų - liūdnas derinys... Autobuse sukišti net 64 keleiviai - net nešautų į galvą į tokią masę lipti, jei kas iš anksto būtų įspėjęs. Autobuse vietų niekas nesužymėjęs, tačiau mums dviem - tiek ir tevažiavo iš Lietuvos - vadovė primygtinai reikalavo sėsti prie satliuko ir važiuoti sėdint nugara visus tuos tūkstančius kilometrų. Pabandėme prieštarauti, tad mums buvo atkirsta "ką aš kaliningradui pasakysiu? negi siūlysiu jiems čia sėdėti?" Ir vis aiškino, neva, vietas skirsto "ten", vadinasi, pačioj kompanijoj. Vargais negalais išsiplėšėm sau vietas antram aukšte. Atvykus į Juodkalniją, jokios informacijos, kur ir kaip gyvensime, kokie tie apartamentai, tiesiog suskirstė kaip panorėjusi po skirtingus kurorto kampus - loterija, ir tiek. Gavom gyventi kambarėlį su šeimynine lova ir senu čiužiniu, be balkono, parą vandens neturėjom...Po kelių skundų į kompaniją kažkaip vis tik šeimininkas sumąstė ir skyrė dar 1 kambarį (su tokia pat lova, su balkoniuku, bet be virtuvės), kažkaip ir pabaigėm mes tą kurorto laikmetį... Žmogelis tik pasiguosdamas parodė atsiųstą užsakymą iš kompanijos, kur aiškiai parašyta - 2 vietos, 1 lova... Į vadovę bandėm kreiptis - beprasmiška, vis kartojo, kad viskas yra "iš ten"... Gidai išvykose buvo puikūs, pats maršrutas tikrai puikus. Tik jau kelionė iki ten ir atgal tokiu autobusu (be vandens, tualeto, be veikiančio TV) visiems apkarto. Įdomiausia buvo pačioj pabaigoj: muitinėje autobusą laikė porą valandų vien todėl, kad... autobuso vairuotojai su savo palydovėmis (kelionės vadove ir vieno iš jų daruguže) buvo prisigrūdę į visas autobuso kertes alkoholio!!! Per juos vos-vos išsprūdom iš tarptautinio skandalo, atsipirko sumokėta bauda... Tiesiog gėda ! Tai va, kuo tas tualetas buvo užimtas?! Jei tik skaitote šias eilutes, įspėju: variantų yra begalė, tad kam gadinti sau gyvenimą su tokiais prašalaičiais, dargi mokėti savus euriukus???
Visiškai pritariu, tas pats buvo ir 2017 m. Yra straipsnis :
Sveiki, važiavom į ekskursija; VAIKŲ ATOSTOGOMS: 2 d. kelionė GARDINAS su apgyvendinimu sanatorijoje OZIORNIJ (nereikia vizų). Viso pirma nesupratau ko ten važioti? Visiškai nėra į ką žiurėtį. Pavedžiojo prie kažkokiu akmens paminklu ir kelieta pastatu, papasakojo apie jos ir viskas, ekskursija baigta. Į vidų niekur ne buvom užėję Na iš gero tai sanatorijoje buvo viskas gerai. Tiesa naudotis vandens pramogoms nemokamai leista tik 1 val. 20 min. Po to skaičiuoja kas minute po 5 euro ct. Autobusas tragiškos buklės, vairuotojai pikti, o vadovė RŪTA nemoka dirbti savo darba, ne sprendžia susiklosčiusiu problemu. Nemoka suskaičiot kiek žmoniu eina į ekskursija ir kiek perka bilietu. Žodžiu tai blogiausia ekskursija kurioje buvom, o buvom tikrai labai daug kur, aišku su kitomis agenturomis.
2018-09-21/24 Kelionė Helsinkis - Stokholmas -Talinas. Pati kelionė būtų gera jei ne gidė, labai nekompetetinga. Jei neišsinuomuoji ausinukų net nežinotum, kada reikia grįžti į autobusą. Bendros informacijos niekada nepasako visiems garsiai, maždaug kada pati sugalvoja tada ir grįžtam. Helsinkyje labai blogai pravedė ekskursiją, nieko nepamatėm su ja. Stoholme jau buvo geriau, bet labai nepatiko, kad viską lygina su Lietuva. Kaip pas mus blogai, o jau ten viskas tobula. Grįžtant iš Stoholmo į Taliną reikėjo pakeisti keltą. Gidė sukėlė tokią paniką, kad silpnesnių nervų žmonėms tikrai galėjo bloga pasidaryti. Buvo pasakyta bėgti, vos ne lipti žmonėms per galvas. Gerai, kad važiavo antras lietuvių autobusas, tai bent jau jo gidas pasakė kur bėgti.... Nors mes ramiausiai nuėjome iki kito kelto. Kertant Estijos/Latvijos sieną buvo sustojimas į toletą, tada nuvažiavome 1km. ir stojome alkoholio parduotuvėjė, kur praleidome pusvalandį tik tam, kad žmonės galėtų apsipirkti svaigiųjų gėrimų. Nesupranu kokia nauda gidei/ agentūrai ar kam, kad stoti pirkti alkoholio, kai tuo tarpu būtųmėm Taline ilgiau pasivaikščioje. Antra kelionė su Interliux'u ir iš tikrųjų nuvilianti.
2018-09-13, 13 dienų į Juodkalnija. Nakvynė Lenkijoje. Viešbutis geras, pusryčiai skanūs. Viena,.... gidė tragiška, dar nulupo po 2 EU už ausines nes kitaip jos negirdėtume. Geriau būtų buvę negirdėti. Ekskursija 45 min. toliau laukiam autobuso 9 valandas t.y. iki 23 val. Darykit ką norit, informacijos pasiūlymų nulis. Juodkalnija, apartamentai normalūs, Balansas tarp kelionių ir poilsio geras.
Autobusas buvo kažkokia iškasena. Tualetu naudotis neleidžiama, televizoriai (kineskopiniai) tai rodo tai nerodo, pasikrauti telefonų nėra jungčių, kondicionieriai tai veikia, tai neveikia.
Vairuotojai profesionalūs bet jau bendravimas..... visą kelionę jautėmės jiems kažką skolingi, pikti, nemandagūs, arogantiški.
Kelionės vadovas, na tik kad atliko savo darbą ir tiek.
Kas dėl kelionių po Albaniją, Juodkalniją. Pačios kelionės viskas gerai, gidai profesionalūs, vaizdai gražūs. Betgi kai ten vietoje matai kaip tas keliones siūlo 2 ar net 3 kartus pigiau (čia nejuokauju) savijauta tokia kad tave išdūrė.
Buvo ir daugiau nemalonių smulkmenų.
Reziumuojant, maršrutas geras ir įdomus, bet su šiuo operatorium reikalų stengsiuosi nebeturėti
Teko keliauti kruize Helsinkis-Stokholmas-Talinas. Atsiliepimai apie kelionę tik geriausi, gal tik daugiau laiko ir objektų aplankyti norėtųsi Stoholme ir Taline, Helsinkyje jo truputį per daug buvo. Vadovas Romas, tikrai puikus savo srities specialistas. Sugebanatis kiekvienoje situacijoje išlikti diskretišku, profesionaliu ir mokančiu įdomiai pateikti informaciją. Su tokiu vadovu važiuočiau tikrai dar į nevieną kelionę. Kelionės pervežimas organizuotas puikiai, vairuotojas atsakingi ir profesionaliai atliekantis savo darba. Tad didelis ačiū šios kompanijos darbuotojams ir grupės vadovui Romui už nuostabią, pilną įspūdžių kelionę.
2018.08.14-21 dd. su UAB InterLux Travel- keliavome į Portugalijoją (pažintinė kelionė).Vykome iš Rygos (pervežimas buvo pasiūlytas).
Esame keliavę nemažai, bet su šia agentūra pabandėme pirmą kartą. Kelionė organizuota puikiai, viešbutis, ekskursijos, vairuotojas, kuris visą kelionės laikotarpį dirbo labai profesionaliai savo darbą. Atskirai norėtume padėkoti gidei Marinai, už informacijos gausą, paslaugumą, operatyvumą sprendžiant nenumatytas susidariusias situacijas (buvo ir tokių). Vienintelis trūkumas - grįžtant pervežimas iš Rygos į Kauną maršrutiniu autobusu su persėdimu Panevėžyje, kai 1, 5 val ketvirtą valandą nakties reikia laukti lauke (stotis naktį uždaryta).
Dėkojame už nuostabiai praleistą laiką, patirtus įspūdžius puikiai dirbančiai komandai, mažos smulkmenos neužtemdo patirtų įspūdžių.
Keliaujanti trijulė: Violeta, Irena, Dalia- Marija.
Kelionė į Kroatiją autobusu buvo puiki! Ačiū vadovui Irmantui! Viskas buvo šaunu, autobusas labai patogus, vairuotojai draugiški, viskas gerai organizuota. Na, gal tik ilgasis pasibuvimas Vienoje prailgo, bet Kroatijos grožis atpirko viską!
Ačiū už puikiai suorganizuotą kelionę! Su šia įmone keliavome į Kroatiją. Kelionės vadovas Irmantas - nuostabi, charizmatiška asmenybė :) atskiras didelis ačiū Jam! Autobusas puikus - patogios sėdėjimo vietos, Wi-Fi, elektra prietaisų krovimui. Vairuotojai mandagūs, paslaugūs :) puiki įmonė, ateityje tikrai dar pas Jus sugrįšime :)
Turėjome kelionę "Kruizas: Talinas - Helsinkis - Stokholmas".
Plaukimas kruiziniu laivu paliko didžiausią įspūdį - banguojanti jūra, įstabių salelių vaizdai, pasivaikščiojimai ir pasisėdėjimai denyje, saulėlydžiai, praplaukiantys kiti milžiniški kruiziniai laivai, naktinė programa, laivo grožis...
Trijų šalių sostines taip pat buvo labai įdomu aplankyti, tiesa, įspūdis liko kiek dvipusiškas - Helsinkyje, rodos, po ekskursijos liko marios laisvo laiko - papietavome, aplankėme Uspenskio katedrą, pavaikštinėjome turgaus aikštėje-uoste, ankščiau laiko grįžome į autobusą. Gal galima buvo daugiau laiko praleisti objektuose (pvz., parke prie Sibelijaus paminklo ar Tempeliauko bažnyčioje) ekskursijos metu?
Tuo tarpu Stokholme laisvo laiko gerokai pritrūko, nes pasirinkome aplankyti Vazos muziejų (viso žmogui apie 28 Eur) ir jausmas toks liko, kad nelabai ką ir pamatėme - būtume labai norėję dar pamatyti Karališkuosius rūmus, Kungsträdgården parką, miesto rotušę, daugiau senamiesčio gatvelių. Taigi pasirinkusiems šį Baltijos kruizą rekomenduoju praleisti Vazos muziejų (su gidu) ir pamatyti daugiau paties Stokholmo, kuris yra tiesiog kerintis.
Taline laikas taip pat praskriejo nepastebimai - laisvu laiku po ekskursijos nespėjome nė pavalgyti, nes norėjosi pamatyti patį miestą - iš esmės bėgdami apžiūrėjome Kiek in de Kok and Bastion Passages, Danish King's Garden, Freedom Square, Viru Gate bei kažkiek miesto sienos su bokštais. Liūdna, kad nepamatėme garsiojo Storosios Margaritos bokšto ir vartų, Šv. Katarinos gatvelės, Šv. Olavo bažnyčios ir daugiau miesto gynybinės sienos (galima ir pasilipėti ja).
Taigi pasirinkę šią kelionę turėkite mintyje, kad ekskursijų metu pamatysite ar skubiai apžiūrėsite kokius 4-5 objektus ir nebūtinai tokius, kokių tikitės Jūs. Siūlyčiau prieš kelionę pasiteirauti kelionių agentūros, kokia numatoma ekskursinė programa ir laisvo laiko trukmė miestuose, ir pagal tai savarankiškai susiplanuoti kitus netoliese esančius objektus, kuriuos pageidautumėte pamatyti. :)
Jeigu vaziuosite i Rimini ir nuspresite issipirkti vakariene Condor viesbutyje, tai tikrai neverta!Slykstesnio maisto neesu ragavusi...Kurorte nera aukstu kainu, tad kur pavalgyti tikrai rasite.
2018.08.17 teko vykti i kruiza. Vadovas Romas, super vadovas. Gerai ismanatis savo darba, maloniai bendraujantis, rupestingas. Viskas vyko labai sklandziai. Aciu vadovui Romui uz puikiai organizuota kelione.
2018.08.03 - 06d., turėjome norą ir galimybę pasinaudoti Jūsų įmonės organizuojama kruizine kelione Helsinkis - Stokholmas - Talinas. Malonu buvo keliauti su profesionaliai dirbančia komanda, kur kiekvienas puikiai išmano savo darbą. Ačiū už sudarytas sąlygas 64 žmonių grupę paimti iš vietos, palengvinot išvykimą ir sugrįžimą. Puikus informacijos pateikimas, Ačiū Rūtai Vainonienei už puikią vadybą. Geras transporto servisas - autobusas ir vairuotojai Super. Geru žodžiu minėsime - mums pasisekė grupės vadovas ir gidas gerb. Arūnas - žmogus turintis didžiulį žinių bagažą, matosi - patirtį, kantrybę, lankstumą ir humoro jausmą, gebėjimą išklausyti ir išsamiai paaišknti, tiesiog išmanantis savo darbą - pagarba ir esame dėkingi už pažintį.
šakiečių vardu pagarbiai, Virginija
Sveiki.Vykome i kruiza 2018 08 02 Helsinkis-Sankt Peterburgas-Talinas.Esame l.patenkinti.Viskas buvo puikiai suorganizuota ir ekskursijos vadovas Irmantas savo darba atliko puikiai.Tikejomes maziau pamatyti bet pamateme ir aplankeme daugiau.Keliavome pirma karta bet tikrai nepaskutini.Tikimes dar ne viena karta keliausime su jusu agentura.
Gal kas jau keliavote į Balį ir galėtumėte pasidalinti įspūdžiais apie kelionės organizavimą?
Ačiū.
Laima 2018-08-01 09:41:31
Labai aciu uz nuostabia kelione i Rimini rugpjucio21-30 dienomis, tikrai viskas puikiai suorganizuota, o musu keliones vadovas, Renatas buvo labai rupestingas, su tokiu vadovu nebaisu ir pasaulio krasta nuvaziuoti.Aciu, uz suteikta galimybe, tiek daug pamatyti ir patirti!!!
Gal galite plačiau papasakoti apie kelione? Apie maitinima, viesbucius ir pan.?:)
Buvom su interlux Portugalijoje Algarveje (poilsinė pažintinė kelionė) Vykome iš Rigos (pervežimas buvo pasiūlytas) Esu keliavusi nemažai, bet su šia agentūra pirmą kartą. Kelionė nuo pradžių iki pabaigos suorganizuota puikiai. Geras balansas tarp poilsio ir ekskursijų. Nuostabi gidė Marina. Tikrai pasiteisino
Ką tik iš Riminio grįžom liepos 2d. netikėtai buvo super kelionė. Viskas gerai organizuota kad pabūtume ir ekskursijose ir prie jūros.Visiškai nepavargom ir pilni įspūdžių, nors dukrai buvo 8 metai, dalyvavo visose ekskursijose.Dėkui Renatui už linksmą nuotaiką visos kelionės metu.Mielai keliaučiu su tuo pačiu gidu dar kur nors.
Su šia agentūra teko keliauti ne vieną kartą. Esame patenkinti visomis kelionėmis. Šią vasarą taip pat ketinome keliauti su Inter Travel į Kroatiją, tačiau dėl sveikatos problemų kelionę teko atšaukti. Esame dėkingi įmonės darbuotojams, ypač Vitalijai, už supratingumą ir malonų bendravimą sprendžiant susiklosčiusią situaciją. Ateityje net nedvejodami mielai rinktumėmės keliauti būtent su šia agentūra.
Gal galėtų kas nors iš važiavusių į Rimini parašyti apie maitinimą:pusryčius, vakarienę. Ar verta išsipirkti vakarienę? Važiuoju su mažamečiais vaikais, todėl aktualu.
2018-06-21 07-01 važiavau autobusu į 11dienų kelionę po Kroatiją.Kelionė puiki, vadovas Irmantas nestokojantis humoro jausmo, šiltas žmogus.Viešbutis Lenkijoje atitiko lūkesčius, pusryčiai labai skanūs.Apartamentai Kroatijoje taip pat geri.Viskas ko reikėjo juose radome, nieko netrūko.Autobusas tikrai puikus, erdvus, kondicionieriai veikė, tv rodė, telefono įkrovikliai, wc-taip pat. Vairuotojai paslaugūs, mandagūs.Kelione esu labai patenkinta.
Gal kas galite plačiau papasakoti apie kelionę į Juodkalniją? Kas patiko, kas ne? Kokie apartamentai? Ar likote patenkinti interliux travel paslaugomis šioje ekskursijoje? Ačiū
Ir mes vykome į Rimini autobusu. Iš tiesų nėra lengva praleisti daugiau nei parą autobuse, bet buvo sudarytos sąlygos kas 2-3 valandas pusvalandžiui (o pietų metu- beveik valandai) išlipti pamankštinti kojas, nueiti į tualetą, nusipirkti atsigerti ir užkąsti. Gidas Renatas rūpinosi visais lyg mažais vaikais, stengėsi patenkinti visų poreikius. Išties Renatas charizmatiška asmenybė, su juo buvo įdomu, neprailgo ir kelionė. Mes esame patenkinti kelione, ekskursijomis. Suprantame, kad per pusdienį net su stebuklingu gidu neišmaišysi nei Romos, nei Venecijos, nei Vienos- reikia bent kelių dienų, atskiros išvykos. Esame dėkingi Renatui už malonų bendravimą, istorijas ir pasakas... Vykome atsipūsti nuo rutinos, vykome atostogų- ir mums pavyko. Pritariu Jurgitai --mažiau bambėkime- būsime laimingesni.
Grįžome iš kelionės į Italijos Riminni.Skaotau atsiliepimą apie prieš tai buvusią analogišką kelionę, stebiuosi žmogaus bukumu.Neleido naudotis autobuso WC, juk stoja autobusas kas pora valandų ir jokių problemų nėra.O gal norėtų keliautojas sėdėti I a.iškart už WC ir kad jam 70 zmoniu diena naktį už nugaros savo reikalus atlikinėtų, manau tikrai ne.Mūsų grupėje važiavo apie 10 vaikų, net jie neturėjo problemų dėl to.Dėl ekskursijos Vienoje, taip ji buvo įdomi ir truko apie pora val.vėliau pietavome or nusipirkę bilietus į operą puikiausiai praleidome laiką kol vairuotojai ilsėjosi.Gidas Renatas puikus, rūpestingas, daug žinių turintis.Nelengva, bet labai puiki kelionė!O kad amžinai yra kažkuo nepatenkintų tai faktas!
Ina Dumbliauskienė
2018-06-27 07:06:08 IP 5.20.50.107
Ką tik grįžome iš kruizinės kelionės Talinas- Helsinkis- Stokholmas-Talinas.Vykome 2018-06-22-26 dienomis, žinojome, kad tai puiki galimybė pažinti šias valstybes, aplankyti sostines. Deja, labai nuvylė mūsų kelionės gidas Julius, jo net ir gidu nepavadinčiau. Jis tik padalindavo bilietus i laivus, o jokios informacijos apie miestus ir šalis nepateikė.Paparasčiausiai tai žmogus be jokio išprusimo, be žinių, todėl jei pradėdavo"viską pasakoti", tai išlemendavo kelis nerišlius ir nereikšmingus sakinius, tuo jo gidavimas ir baigėsi.Helsinkio katedrą pavadino"bažnytėle", net nežinojo, ką parašė Janas Sibelijus, prie kurio paminklo atvežė.Stokholme mes jau pasiėmėm turistinį autobusą ir sumokėję po 30 eurų važinėjome po miestą patys, tai nors susidarėmė nuomonę apie šią nuostabią sostinę.Neaprašinėsiu visų gido liapsusų, bet dar tokio nevykusio per savo ilgą kelionių laiką nemačiau.Visi mūsų kelionės dalyviai buvo labai nepatenkinti Juliaus darbu, tad jeigu firma nori gyvuoti turi tokių gidų atsisakyti.Beje, autobuse nebuvo nei karšto vandens, nei WC, tai sukėlė problemų.Daugiau su INTERLUX tikrai nevažiuosiu.
Alvyda, juk su Interlux nera taip pigu, dazniausiai ekskursijos mokamos, viska sudejus gaunasi kartais gal net brangiau nei kitose agenturose. Viska labai reikia paskaiciuoti, o ne pamacius kaina kaip pavyzdyd 189 + ekskursiju paketas griebt ir paskui gailetis :)
Ilgai laukta kelionė 2018-06-09 11 dienų į Italiją!!!! Su interliux, , , ale, , pigiau, gavosi brangiau, neapsigaukit žmonės, tai pigiausia kelionių agentūra, kuriai dzin kokybė, autobuse, tūlikais naudotis neleidžiama, telikai nerodo, pasikrauti telefonų nėra jungčių, kondicionieriai tai veikia, tai neveikia, organizuotumas BAISUS, visko mačiusi, bet tik ne tai, vairuotojai baisiai nemandagūs, pikti, gidė Vienoje per kelias minutes pravedė per centrą, rusų kalba, Renatas gidas išsireikalavus, kad kelionė lietuvių kalba, šiaip ne taip vertė, žodžiu, nuo 15 val iki 23 val laisvas laikas Vienoje, darykit ką norit o tiek yra ką pasižiūrėti, žodžiu, turėjom patys sau prasivesti ekskursiją, dvi naktys autobus pirmyn ir atgal, kojos po tokios kelionės kaip dramblių, pilnas autikas žmonių, visi pabaigoj pikti, nes nieko nespėjom, geras viežbutis buvo Čekijoje ir Lenkijoje, 5 dienas Italijoje, viešbutis baisus, be kondicionoerių, arba mokėk 5 e per dieną, žodžiu žmonės, geriau brangiau, bet nors objektus pažiūrėsite normaliai ir paslaugos bus suteiktos kokybiškai, nes toks jausmas, kad aš laimėjau kelionę o ne susimokėjau, ir turėjau kęsti nesąmones...
Pusryčiai batonai, su bandelėm, reiks maitintis patiems, paskaičiuokite išlaidas, ir.t.t.t. žodžiu trūksta žodžių, tai buvo pirma ir paskutinė mano su interliux kelionė....
Esame keliavę i JAE patiko labai. Į lenkiją, vidutiniškai, nes prekybos centrų mums nereilėjo. I Juodkalniją viskas būtų gerai jei autobuse veiktų korektiškai kondocionierius. Į Taliną Helsinkį Stokholmą - fantastika mums pasisekė nes vadovė iš lietuvos buvo ir dirbo savo darbą 100%. Na o šiaip lūkesčiai ir poreikiai juk visų skirtingi.
labai noreciau kad kas pasidalintu keliones i japonija ispudziais.
Kelionė 2018-05-20 Prancūzijos žydroji pakrantė puiki, Vadovė - gidė Marija neapsakomai nuostabus žmogus kuris rūpinosi mumis visos kelionės metu. Viešbučiai geri, buvo visko ko reikia, už kelionės kainą gavome daugiau nei tikėjomės.
Kelione i Sveicarija su Darija geguzes18-25 puiki. Grupe didele ir suvaldyti64zmones nelengva vieni nori daugiau pamatyti kiti apsipirkti. Dienotvarke itemta anksti kelem velai gulem bet pamatem tikrai daug geras viesbutis Lenkijoje, labai geras Vokietijoje, o Prancuzijoje galetu but geriau. Truko ranksluosciu kambaryje laikesi blogas kvapas pusryciams papildymas neskubejo ir paskutiniams mazai kas liko. musu grupele kelione liko patenkinta kainos ir paslaugu santykis geras, vairuotojai veze saugiai o vadove rupinosi kad programa butu ispildyta. Mums labai patiko ekskursijos su ausinukais
Trumpai apie organizuojamas keliones i Gardina. Kas antra savaitgali is Kauno vaziuoja girtuokliaujanti, vos nesusimusanti tarpusavy, siaubingai besikeikianti, su niekuo nesiskaitanti kompanija.
Interlux i skundus nereaguoja, darbuotoja akiplesiskai isdrozia, kad reikia pakentet, kelione trunka 3val.pirmyn/atgal. Jie yra musu nuolatiniai klientai. Interlux atstovai, tikrai nemalonu kvepuoti ju smarve, klausyt riaugejimu ir visa kelione girdeti tik keiksmazodzius, uzgauliojimus.
Turite puikiu keliones vadovu, pvz. Renatas, Ruta, kurie turi isklausyti pamisusiu girtuokliu keiksmus ir reikalavimus. Kodel taip negerbiat ir nevertinat savo darbuotoju?
Būtų malonu, jeigu kas nors iš keliavusių pasidalintų įspūdźiais po JAV.
Gal kas gali parašyti atsiliepimą apie kelionę Ispanija - Marokas nes spalio mėnesį ten vykstančias su žmona
Skaitau atsiliepimus apie agentura ir net keista. Daugumoj tik blogi. Teko keliauti su sia agentura i Maroka ir i didyji Baltijos tura. Atsiminimai kuo geriausi. Neziurint kad autobusas dvieju aukstu, nesijaute spusciu i tualeta, grupes vadovai nuostabus pasitaike. Puikiai valde grupe, nebuvo veluojanciu.Susidare ispudis, kad pacioj agenturoj didele darbuotoju kaita, didelis jiems tenka darbo kruvis. Uztat ir vyksta nesusikalbejimai. Imones vadovai turetu daugiau investuoti i darbuotojus, ju apmokyma, mazinti darbo kruvi. Visiems geru, sklandziu kelioniu, isimintinos vasaros.
Sveiki. Vakar grįžome iš kruizo Talinas-Helsinkis-Stokholmas. Labai džiaugiuosi visu kelionės organizavimu. Puikus autobusas, puikūs įspūdžiai ! NEREALUS GIDAS RENATAS !!! Jis visus " pakrovė" gerų emocijų nuo pat pirmųjų minučių vos įlipus i autobusą.Šis žmogus- gerų emocijų užtaisas ! Jo dėka labai daug pamatėm ir sužinojom apie visus tris miestus. Tai žmogus visu 100% atsidavęs ir mylintis savo darbą! Nuoširdus Jam ačiū. Vertinkite tokius darbuotojus !Ačiū už puikią kelionę !
Visų pirma esu be galo nepatenkinta gido (Audriaus) darbu. Išvažiavome 04.20min į Kauną ir turėjome prie prekybos centro „Mega“ paimti kitus keleivius, tačiau gidas buvo nekonkrečiai nurodęs paėmimo vietą ir nesutikrino keleivių sąrašų, todėl nuvažiavu apie 30km nuo prekybos centro „Mega“ teko grįžti paimti likusių žmonių, kurie ėmė skambinti ir klausti, kada atvyks autobusas, nes laukė kitoje aikštelės vietoje. Dėl to mūsų laikas lankant Gardino miestą trumpėjo.

Antra, vis ekskursijos eiga neatitiko eigos pateikto Jūsų puslapyje.
Gidas ne tik nepateikė aiškiai infomacijos ir ekskursijos eigos, bet ir nebuvo aplankyti visi įvardinti objektai. Tiesa pasakius buvo apknkyta tik labai maža dalis jų. Maža to, keleiviai negalėjo pasirinkti, ar jie nori apsipirkti, ar nori eiti į zoologijos sodą, nes buvo tiesiog pasakyta kad 15.30h autobusas išvažiuoja, net nenurodžius, kur jis tiksliai važiuos. Apie jokius pageidavimus nebuvo net kalbos. Kadangi keleiviai atsisakė itin rekomenduojamų pietų, atskiro pietų laiko nebuvo skirta, todėl kai kurie keleiviai liko nepietavę.

Mes turėjome 40minučių aplankyti Gardino miestą, kas yra tikrai per trumpas laikas pamatyti Gardiną. Vos spėjome užkąsti ir bėgte lėkėme į autobusą, kuris jau buvo išvažiavęs. Mums pasisekė, nes autobusą susistabdėme gatvėje, tačiau buvo žmonių, kurie atėję į aikštelę autobuso neberado, o kaip ir minėjau nebuvo nuordyta, kur jis toliau važiuos ir dėja gidui priskambinti nepavyko, todėl keleiviai turėjo susisiekti su kitais keleiviais norėdami rasti auobusą. Manau, toks neatsakingumas yra netoleruotinas.

Galiausiai autobusui (kuriame trūko keleivių ir jie atvyko taksi) atvykus į prekybos centrą buvo skirtos dvi valandos apsipirkimui. Mes buvome dėl to labai nepatenkinti, nes mes vykome ne apsipirkti o aplankyti miestą. Jokių alternatyvų nebuvo pasiūlyta, taigi iš esmės mes dvi valandas laukėme prekybos centre kol pagaliau baigsis ši nesusipratimų kupina kelionė. Pareiškus pretenzijas gidui dėl neaiškiai pateiktos informacijos jis tik pasakė, kad šios gido pareigos nėra jo pagrindinis darbas (kad tikrai labai akivaizdu)

Tačiau čia dar ne viskas. Nepaisant to, kad vienas žmogus buvo deportuotas atgal į Gardiną ir gidas net nesistengė suteikti jokios pagalbos, Lietuvos muitinės pasienyje visi keleivių daiktai buvo iškrauti ant kelio net neįspėjus keleivių ir jiems to nepranešus. Susirinkome daiktus ir praėjome muitinę. Labai vėlavome pagal numatytą grafiką. Apie 12h nakties mes buvo prie Kauno, kai prasidėjo tikrasis siaubas. Į autobuso saloną ėmė veržtis dūmai. Žmonės ėmė šaukti ir panikuoti. Autobusas sustojo ir vairuotojas išlipo pažiūrėti, kas nutiko neatidaręs dūrų ir palikęs visus žmonęs viduje autobuso. Vyko chaosas ir panika. Autobuse buvo mažų vaikų. Galiausiai atidarius duris visi puolė į lauką, tačiau mes sėdėjome antrame aukšte ir gerokai teko palaukti kol pavyko išeiti į lauką. Būvo nemaža tikimybė apsinuodyti dūmais, ar patirti kitų sužalojimų žmonėms braunantis į lauką. Vairuotojas ėmėsi pats tvarkyti autobusą. Gidas pranešė, kad kviestų kitą autobusą, tačiau to nedarys, mat vairuotojai yra patyrę ir patys suremontuos. Laukėme lauke, šalome ir mums nebuvo pateikta jokios informacijos apie tai, kada pajudėsime, ar kas nors mūsų atvažiuos pasiimti. Žmonės ėmė skambinti giminaičiams, draugams prašydami atvykti juos pasiimti. Mes laukėmė. Gidas "juokavo" neva "koks siaubas, nes nuleistos visos šešios padangos". Turėjome patys teirautis gido, kokia situacija, ar atvažiuos kitas autobusas. Mums nebuvo pateikta jokia informacija. Galiausiai man gidas pasakė, kad autobusas atvažiuos, tačiau anot jo nėra prasmės jo laukti, nes šis autobusas bus tuoj sutvarkytas. Į vidų autobuso lipti negalėjome, nes buvo pilna dūmų. Vairuotojas vis bandė užvesti autobusą, tačiau kaskat po bandymo į saloną pasklisdavo dūmų lavina.

Apie trečią valandą ryto pagaliau atvyko kitas autobusas, kuris buvo vieno aukšto, nors mes važiavome dviejų aukštų autobusu ir jeigu kai kurie žmonės nebūtų patys susiradę tranporto grįšti namo, mes net nebūtume tilpę.

Grįžome į Vilniu apie penktą valandą ryto.
Turekite omenyje, kad pinigus paima lengvai, o su grazinimu yra problemu, reikia rasyti prasymus, ilgai svarsto (kelione atsauke jie kaip organizatorius). Kitos agenturos grazina tuoj pat ir be jokiu kalbu, todel Intertravel-Interlux stengsiuosi vengti.
Kelionių organizavimas tragiškas, autobusai tragiški. Į skundus nereaguoja. Jei tik yra galimybė rinktis kitą organizatorių - būtinai taip ir padarykit.
2018.04.28-29d.Krokuva.Veličkos druskų kasykla.Kelionės vadovas p.Irmantas.Tai buvo košmaras o ne kelionė.Negalime patikėt kad galima taip organizuoti kelionę.Pasidomekite ateityje su kokiu vadovu ir kokiu transportu važiuojate.Su piniginėm rinkliavom ir nesusipratimai.
Pilnai pritariame Rimos nuomonei apie įšvyką į Gardiną balandžio 28 d. Dėkingi gidui Renatui už rupestį, pakilios nuotaikos palaikimą ir istorinių žinių perteikimą.
Sveiki, vakar buvome Gardine.Kelionė labai patiko, gidas Renatas tikrai puikus, daug pasakojo stengėsi aprodyti kuo daugiau.Apie miestą pasakojusi gidė Daša labai puiki, daug sužinojau istorijos.Na pritrūko laiko savarankiškai po miestą pasivaiksčioti, bet visur suspėjome.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviamaze.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Domina pigūs skrydžiai? Norite nebrangių bilietų? Ieškote geriausių skrydžių pasiūlymų? aviamaze.com tuo jau pasirūpino! Išmėginkite mūsų skrydžių paieškos sistemą. Mes rūpinamės savo klientais ir stengiamės surasti tik pačius geriausius skrydžių pasiūlymus, jūsų patogumui, pasirenkamus pagal persėdimų kiekį...
Travel Planet
Adresas: Subačiaus g. 17-28, LT-01300 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės.
Pagrindinė Travel Planet veikla – egzotinių pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimas. Travel Planet gimė iš noro pasidalinti savo kelionių patirtimi - į savo maršrutus įtraukiame mažiau turistų lankomas vietas ir patirtis. Mūsų pažintinės programos tikrai plačios - juk būtent pažinti kitas kultūras mes ir...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

Rokas Masiulis: korumpuotos sritys yra silpnos sritys
Rokas Masiulis: korumpuotos sritys yra silpnos sritys 12-11 12:43
Šiandien Švietimo ir mokslo ministerijoje (ŠMM) surengtame posėdyje Rokas Masiulis, susisiekimo ministras ir laikinai einantis švietimo ministro pareigas, apžvelgė per pastaruosius dvejus metus...
Lengvatą kino gamintojams pratęs iki 2024 m.
Lengvatą kino gamintojams pratęs iki 2024 m. 12-11 12:38
Seimas leido dar penkeriems metams – iki 2023 m. pabaigos pratęsti pelno mokesčio lengvatą kino gamintojams, taip pat leisti verslui jiems skirti didesnę paramą.
Priimamą biudžetą finansų ministras vadina atsakingu, opozicija kritikuoja
Priimamą biudžetą finansų ministras vadina atsakingu, opozicija kritikuoja 12-11 12:28
Seimas antradienį balsuoja dėl 2019 m. valstybės biudžeto priėmimo.

Jūs esate..

Microsoft 107,59 +2,64%