Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę INTER TRAVEL, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę INTER TRAVEL

Atsiliepimai apie INTER TRAVEL, UAB

Parašyk savo nuomonę apie INTER TRAVEL, UAB

Grįžome iš kruizo Talinas-Helsinkis-Stokholmas. Kelionė organizuota puikiai! NEREALUS GIDAS RENATAS !!! Jo dėka visa kelione buvo pakrauta geru emociju, puikios nuotaikos, daug pamatem. Atižvelgė į visus pageidavimus ir norus, pamatem ir sužinonom daugiau negu tikejomes! DĖKUI RENATUI! Autobusas komfortiškas.
Kelionė į Kroatiją labai patiko. Už patrauklią kainą gavome įspūdžių daugiau nei tikėjomės. Gerai organizuotas gido Irmanto ir profesionalių vairuotojų darbas - puikiai sustrateguotas visas kelionės laikas, vertingi patarimai, įdomūs pasiūlymai kelionės įvairovei praplėsti. Renkuosi šią kelionių agentūrą jau ne pirmą kartą (nors keliaujam kartais ir savarankiškai) ir nusivilti dar neteko. Jei būčiau vykus savarankiškai, tikrai, net ir detaliai suplanavus maršrutą, nebūčiau už tokią kainą ir taip įdomiai praleidus savaitės :) Ačiū gidui Irmantui už nepamirštamus kelionės įspūdžius!
Kelionė autobusu į Kroatija kartu su gidu Irmantu - nuostabi! Paslaugus, savo darbą išmanantis gidas, turintis gerą humoro jausmą. Nedvejodamas dar kartą rinkčiausi šią kelionės kryptį.
Keliavom autobusu į Kroatija. Viskas super. Patiko kelionès organizavimas, įdomios ekskursijos. Didelis ačiū kelionės vadovui Irmantui.
Keliavome į Juodkalniją (13 d.). Viskas laaabai patiko. Tikrai važiuočiau dar kartą su ta agentūra. Viskas buvo kaip parašyta. Puiki gidė (Katerina), geros ir įdomios ekskursijos, buvo atsižvelgta į keliautojų pageidavimus, geras ir patogus autobusas, vairuotojai. Viešbūtis geras, kambariuose kondicionieriai, televizoriai... oras puikus, šeimininkai labai svetingi. ikome patenkinti.
Liudmila Radzevičienė
2019-06-20 11:42:57 IP 2cfuvgj9
2019-06-13 - 2019-06-18 keliavau į Helsinkį ir Sankt Peterburgą. Kelionių organizatoriams gal ir turėčiau nedidelių priekaištų, bet gidas Renatas su savo nuoširdumu, dėmesingumu ir kitais nuostabiais gidui būtinais charakterio bruožais tai kompensavo. Ačiū labai Renatui, patys geriausi ir nuoširdžiausi atsiliepimai apie jo darbą. Lenkiu galvą prieš tokius darbuotojus.
2019.06.07-2019.06.10 Talinas-Helsinkis-Stokholmas. Puikiai suorganizuota kelionė. Už labai nedidelę kainą gauni maksimumą žinių ir įspūdžių. Labai puiki ir kompetetinga vadovė Rūta (labai ačiū) suvaldė visą grupę, rūpinosi kaip vaikais ir supažindino su labai gražiais miestais. Tikrai verta rinktis.
Gegužės pabaigoje vykome į kruizinę kelionę Talinas - Helsinkis - Stokholmas. Prieš užsisakant bilietus gąsdino paslaugų kokybė.Kelis kartus teko klausti kiek papildomai kainuotų dvivietė kelto kajutė (atsakymas buvo kaip roboto „priklausomai nuo datos“, nors klausiau preliminarių kainų, norėdama sužinoti ar kelionė man“įkandama“), atsakymų tekdavo laukti kelias dienas, klausimai buvo ignoruojami. TAČIAU apie pačią kelionę tik geri atsiliepimai. Kiekviename mieste gidas pravedė labai įdomias ekskursijas (joms buvo skirta maždaug po 2-3 val.), laisvo laiko visuose miestuose turėjome taip pat po 2-3 val., kurių tikrai pakako. Kelto kajutė buvo patogi, vietos tikrai užteko. Baiminausi, kad uždaroje kajutėje gali būti užsistovėjęs oras, tačiau baimė nepasitvirtino.
Gidui Arūnui didžiausi aplodismentai. Jis puikiai suvaldė didelę grupę, pademonstravo labai platų žinių bagažą, parekomendavo ką ir kur valgyti bei ką pamatyti laisvu metu.
Sveiki, ga kas buvote kelionėje į Argentiną ir Urugvajų? Būtų įdomu sužinoti apie krūvį kelionės metu, gidą, įspūdžius.
Kas keliavote i Rimini? Ar verta pirkti ekskursiju paketa? Gal kas bandete savarankiskai vykti i San Marina ar kitus miestelius? Maitintis irgi noretume patys, ar pavyktu? Aciu uz nuomone....
20109.04.22-28 d. kelionė i Šveicarija, viskas patiko, viskas buvo taip kaip pasakyta ir parašyta, gidas Renatas - geras, autobusas - geras, vairuotojai - geri, hotel - 6 vnt. - geri, pusryčiai - geri, oras - geras, pamatėm daug, viskas patiko, Jurij, Dana, Vilnius
Važiavom Į Krokuvą 2019-03-30 ir Gardiną 2019-04-13. Tik geriausi atsiliepimai!!! Viskas patiko. Gidai tikrai šauniai dirba ir stengiasi. Širdingai dėkoju kelionių vadovams Arvydui ir Audriui. Puiki atmosfera, norisi visada sugrįžti vėl :) pasidalinsim neužilgo įspūdžiais po kruizo ;) Sekmės!
Laima 2019-03-03 14:12:38
Su šia agentūra vykome į kruizą Ryga-Stokholmas-Ryga. Kelione likome labai patenkinti. Viskas buvo suorganizuota puikiai. Atsiliepimai apie kelionės vadovą Renatą tik geriausi, puikiai pravedė ekskursijas, atsakė į užduotus klausimus, ir kiekvienu keliautoju rūpinosi iš visos širdies. Šiuo metu galvojame vykti su šia agentūra į kitą kelionę, bet neramina naktis autobuse. Gal kas gali atsakyti, kurie vyko i kelionę su nakvyne autobuse, kaip praėjo naktis? Ar labai išvargino? Ar pavyko nors kiek pailsėti? Labai dėkoju visiems už pasisakymus šiuo klausimu.
Vykom į Krokuvą. Viskas ok, kaskart sustodavo autobusas pertraukai. Kas norėjo tas neišeidinėjo ir miegojo ;) žinoma tai ne namų miegas ir komfortas, o jei dar esi aukšto ūgio....:) bet įspūdžiai viską pateisina ;)
2019.03.30 kelionė į Krokuvą. Puikus autobusas, puiki gidė Krokuvoje. Geras kelionės vadovas Arvydas. viskas buvo puiku. Jei būtų kas nors pasirūpinęs, kokiu nors filmu ilgos kelionės metu, viskas būtų buvę SUPER. AČIŪ, kelionė buvo šauni
Dėkoju už puikią kelionę Praha - Italija, puikus grupės vadovas Akimas, didelis jam ačiū už sklandžią kelionę, niekur nevėlavome, visur patekome laiku, puikūs vietiniai gidai, net sunku pasakyti kuris iš jų buvo geriausias, beje, dėkojame už miestus, kurie nebuvo nurodyti kelionės programoje - Veroną (pasirodė labai jauki) ir Lodzę (nesitikėjau, kad tokiame gan jauname mieste galima kažką įdomaus pamatyti, pasirodo, tikrai galima :). Puiki kelionė už puikią kainą :)
Visiškai neatsižvelgia i klientu norus prašymus ir t.t. Labai nusivyliau ju darbu.
DĖKOJU UŽ PUIKIAI SUORGANIZUOTĄ KELIONĘĮ JAPONIJĄ 2019-03-04 2019-03-12.NUOSTABUS GIDAS JAPONIJOJE IR LABAI PUIKUS IR ATSAKINGAS GRUPĖS VADOVAS DMITRIJUS.
Valeri 2019-03-30 11:15:37
Kodėl?
Su jumis tai nagrinėčiau nenoriu.Aš susidariau savo nuomonę, o kitas gali turėti sabo nuomonę.Diskusiją baigiau
Tatjana 2019-02-26 11:57:29
Kodėl?
Dėkojam gidui Audriui už puikią kelionę į Gardiną 2019.03.23
gal kas važiavote į Bali su šią agenturą, kaip sekesi kelione?
Grazina 2019-01-23 12:59:12
Keliavome su Inter Lux Singapuras -Malaizija su poilsiu Langavi saloje.2018 lapkričio pabaigoje.Kelionė suorganizuota puikiai.Norėjosi tik geresnio (švaresnio)viešbučio Kuala Lampure.Kitą kartą tikrai rinkčiausi šią agentūrą.
Prašau į kiekvieną skundą parašyti atsakymą. Taip pat parašyti - kokių imtasi priemonių. Agentūra be atsakymų atrodo labai nerimtai
Sveiki.. Gal kas keliavote maršrutu Portugalija-Ispanija aplankant Paryžių ir Berlina, kaip tą kelionė? Gal kas galite pasidalinti įspūdžiais? Viliojantis pasiūlymas..
Nepatenkintas interliux paslauga
2019-01-04 16:32:53 IP 66gp4f90
Nepirkite kelioniu iš šitos agentūros. Buvau susirges temperatūra prieš kelionė ir negalėjau dalyvauti naujametinėje kelionėje kruize. Prieš kelionė buvau paskambinės į agentūra ir pasakiau, kokia situacija. Pasakiau, kad gražintu pinigus ir man atsakė, kad jus duona perkate, jums neskani ir jus išmetat ? Paaiškėjo, kad kalbėjo direktorė, vadinasi direktorė žmogu sulygino su duona, žmogus, kuris finansiškai ir moraliskai nukentėjo ir jam taip atsakyti. Tuo labiau mano teta ta vakara dalyvavo kelionėje ir su nepilnamete dukra penkioms minutėms pavelavo iš ekskursijos, tai gidas pasakė eisite viena valanda pesčiomis. Mano teta su anuke buvo paliktos likimo valei ir nežinodami kalbos. As niekam nerekomenduoju pirkti iš Betos ir grupinio kelionių ir visiems sakysiu kad nepirktu, visus atkalbėsiu. O svarbiausia beta ištrynė visus atsiliepimus. Nepagarbus ir nepatikimi ten visi dirba.
Jie sako, kad mus reikėjo perspeti prieš dvi savaites, kad aš susirgsiu, o iš kur galima žinoti, kas bus per ta laika? Jeigu zmogus bet koks mirtu tas pats butu, pinigu negrazintu. Zmones neprasidekite su tokia imone. Yra geresniu agenturu su, kuriais galima susitarti bet ne su jais.
Jolė 2018-05-16 20:55:47
Būtų malonu, jeigu kas nors iš keliavusių pasidalintų įspūdźiais po JAV.
Geguzes men. kelione buvo puiki su gide Marija
Gal kas parašytų kaip sekėsi Jordanijoje.
Kelione Italija, praga, 16-23, 11, 2018 buvo fantastiska, norim padekot beprotiskai nuostabiam gidui Akimui, vairuotojams Juriui ir Aivarsui kurie puikiai atliko savo darba.Kelione nuostabi, Aciu interliux
Pritariu dėl kelionės į Japoniją.Gidas super.Lankomi objektai parinkti atsakingai.Organizacija puiki.Bet kurioje kelionėje galima rasti negatyvo jeigu jo ieškai.
Gedas 2018-11-12 00:28:54
Jei dar domina, tai neseniai grizom is Japonijos. Viskas puiku. Kelione sklandi, ten gavom vietini gida, zmogus dirba 100% savo darba. Viesbutis, autobusas, ekskursijos viskas buvo gerai, ispudziu ilgam.
Ačiū už atsakymą. Paklausimą rašiau prieš kelionę į Japoniją. Kelionėje buvau birželio mėn. Kaip ir rašot viskas patiko, kelionė buvo nuostabi.
Vilma 2018-05-10 09:42:34
Sveiki, gal kas galit pasidalinti įspūdžiais iš Japonijos, kelionės balandžio mėn. Su kokiu gidu vykote. Ačiū.
Baisu! Viesbutis, sausakimsas autobusas, keliones vadove-baisu! Paskutinis kartas, niekam nerekomenduoju. Geriau permoketi kelis eurus, bet keliauti tik su Teztour arba Novatur!
Birutė 2018-10-22 12:44:38
Kelionė į Juodkalniją 2018-09-05. Rašiau atsiliepimą tuoj po kelionės, deja, jis taip ir nepasirodė... matyt, turi galių ištrinti... Neramu, kad kiti žmonės galėtų patirti tai, ką teko išgyventi mums per tas 2 savaites kelionėje, tad vėl bandau rašyti. Tiesiog įspėti: neturėkite reikalų su šia kompanija!!! Siūloma pigi kelionė su akiplėšiškai išpūstomis priemokomis už išvykas plius visiškas savo darbo neišmanymas, arogancija tiek vadovės, tiek vairuotojų - liūdnas derinys... Autobuse sukišti net 64 keleiviai - net nešautų į galvą į tokią masę lipti, jei kas iš anksto būtų įspėjęs. Autobuse vietų niekas nesužymėjęs, tačiau mums dviem - tiek ir tevažiavo iš Lietuvos - vadovė primygtinai reikalavo sėsti prie satliuko ir važiuoti sėdint nugara visus tuos tūkstančius kilometrų. Pabandėme prieštarauti, tad mums buvo atkirsta "ką aš kaliningradui pasakysiu? negi siūlysiu jiems čia sėdėti?" Ir vis aiškino, neva, vietas skirsto "ten", vadinasi, pačioj kompanijoj. Vargais negalais išsiplėšėm sau vietas antram aukšte. Atvykus į Juodkalniją, jokios informacijos, kur ir kaip gyvensime, kokie tie apartamentai, tiesiog suskirstė kaip panorėjusi po skirtingus kurorto kampus - loterija, ir tiek. Gavom gyventi kambarėlį su šeimynine lova ir senu čiužiniu, be balkono, parą vandens neturėjom...Po kelių skundų į kompaniją kažkaip vis tik šeimininkas sumąstė ir skyrė dar 1 kambarį (su tokia pat lova, su balkoniuku, bet be virtuvės), kažkaip ir pabaigėm mes tą kurorto laikmetį... Žmogelis tik pasiguosdamas parodė atsiųstą užsakymą iš kompanijos, kur aiškiai parašyta - 2 vietos, 1 lova... Į vadovę bandėm kreiptis - beprasmiška, vis kartojo, kad viskas yra "iš ten"... Gidai išvykose buvo puikūs, pats maršrutas tikrai puikus. Tik jau kelionė iki ten ir atgal tokiu autobusu (be vandens, tualeto, be veikiančio TV) visiems apkarto. Įdomiausia buvo pačioj pabaigoj: muitinėje autobusą laikė porą valandų vien todėl, kad... autobuso vairuotojai su savo palydovėmis (kelionės vadove ir vieno iš jų daruguže) buvo prisigrūdę į visas autobuso kertes alkoholio!!! Per juos vos-vos išsprūdom iš tarptautinio skandalo, atsipirko sumokėta bauda... Tiesiog gėda ! Tai va, kuo tas tualetas buvo užimtas?! Jei tik skaitote šias eilutes, įspėju: variantų yra begalė, tad kam gadinti sau gyvenimą su tokiais prašalaičiais, dargi mokėti savus euriukus???
Visiškai pritariu, tas pats buvo ir 2017 m. Yra straipsnis :
Sveiki, važiavom į ekskursija; VAIKŲ ATOSTOGOMS: 2 d. kelionė GARDINAS su apgyvendinimu sanatorijoje OZIORNIJ (nereikia vizų). Viso pirma nesupratau ko ten važioti? Visiškai nėra į ką žiurėtį. Pavedžiojo prie kažkokiu akmens paminklu ir kelieta pastatu, papasakojo apie jos ir viskas, ekskursija baigta. Į vidų niekur ne buvom užėję Na iš gero tai sanatorijoje buvo viskas gerai. Tiesa naudotis vandens pramogoms nemokamai leista tik 1 val. 20 min. Po to skaičiuoja kas minute po 5 euro ct. Autobusas tragiškos buklės, vairuotojai pikti, o vadovė RŪTA nemoka dirbti savo darba, ne sprendžia susiklosčiusiu problemu. Nemoka suskaičiot kiek žmoniu eina į ekskursija ir kiek perka bilietu. Žodžiu tai blogiausia ekskursija kurioje buvom, o buvom tikrai labai daug kur, aišku su kitomis agenturomis.
2018-09-21/24 Kelionė Helsinkis - Stokholmas -Talinas. Pati kelionė būtų gera jei ne gidė, labai nekompetetinga. Jei neišsinuomuoji ausinukų net nežinotum, kada reikia grįžti į autobusą. Bendros informacijos niekada nepasako visiems garsiai, maždaug kada pati sugalvoja tada ir grįžtam. Helsinkyje labai blogai pravedė ekskursiją, nieko nepamatėm su ja. Stoholme jau buvo geriau, bet labai nepatiko, kad viską lygina su Lietuva. Kaip pas mus blogai, o jau ten viskas tobula. Grįžtant iš Stoholmo į Taliną reikėjo pakeisti keltą. Gidė sukėlė tokią paniką, kad silpnesnių nervų žmonėms tikrai galėjo bloga pasidaryti. Buvo pasakyta bėgti, vos ne lipti žmonėms per galvas. Gerai, kad važiavo antras lietuvių autobusas, tai bent jau jo gidas pasakė kur bėgti.... Nors mes ramiausiai nuėjome iki kito kelto. Kertant Estijos/Latvijos sieną buvo sustojimas į toletą, tada nuvažiavome 1km. ir stojome alkoholio parduotuvėjė, kur praleidome pusvalandį tik tam, kad žmonės galėtų apsipirkti svaigiųjų gėrimų. Nesupranu kokia nauda gidei/ agentūrai ar kam, kad stoti pirkti alkoholio, kai tuo tarpu būtųmėm Taline ilgiau pasivaikščioje. Antra kelionė su Interliux'u ir iš tikrųjų nuvilianti.
2018-09-13, 13 dienų į Juodkalnija. Nakvynė Lenkijoje. Viešbutis geras, pusryčiai skanūs. Viena,.... gidė tragiška, dar nulupo po 2 EU už ausines nes kitaip jos negirdėtume. Geriau būtų buvę negirdėti. Ekskursija 45 min. toliau laukiam autobuso 9 valandas t.y. iki 23 val. Darykit ką norit, informacijos pasiūlymų nulis. Juodkalnija, apartamentai normalūs, Balansas tarp kelionių ir poilsio geras.
Autobusas buvo kažkokia iškasena. Tualetu naudotis neleidžiama, televizoriai (kineskopiniai) tai rodo tai nerodo, pasikrauti telefonų nėra jungčių, kondicionieriai tai veikia, tai neveikia.
Vairuotojai profesionalūs bet jau bendravimas..... visą kelionę jautėmės jiems kažką skolingi, pikti, nemandagūs, arogantiški.
Kelionės vadovas, na tik kad atliko savo darbą ir tiek.
Kas dėl kelionių po Albaniją, Juodkalniją. Pačios kelionės viskas gerai, gidai profesionalūs, vaizdai gražūs. Betgi kai ten vietoje matai kaip tas keliones siūlo 2 ar net 3 kartus pigiau (čia nejuokauju) savijauta tokia kad tave išdūrė.
Buvo ir daugiau nemalonių smulkmenų.
Reziumuojant, maršrutas geras ir įdomus, bet su šiuo operatorium reikalų stengsiuosi nebeturėti
Teko keliauti kruize Helsinkis-Stokholmas-Talinas. Atsiliepimai apie kelionę tik geriausi, gal tik daugiau laiko ir objektų aplankyti norėtųsi Stoholme ir Taline, Helsinkyje jo truputį per daug buvo. Vadovas Romas, tikrai puikus savo srities specialistas. Sugebanatis kiekvienoje situacijoje išlikti diskretišku, profesionaliu ir mokančiu įdomiai pateikti informaciją. Su tokiu vadovu važiuočiau tikrai dar į nevieną kelionę. Kelionės pervežimas organizuotas puikiai, vairuotojas atsakingi ir profesionaliai atliekantis savo darba. Tad didelis ačiū šios kompanijos darbuotojams ir grupės vadovui Romui už nuostabią, pilną įspūdžių kelionę.
2018.08.14-21 dd. su UAB InterLux Travel- keliavome į Portugalijoją (pažintinė kelionė).Vykome iš Rygos (pervežimas buvo pasiūlytas).
Esame keliavę nemažai, bet su šia agentūra pabandėme pirmą kartą. Kelionė organizuota puikiai, viešbutis, ekskursijos, vairuotojas, kuris visą kelionės laikotarpį dirbo labai profesionaliai savo darbą. Atskirai norėtume padėkoti gidei Marinai, už informacijos gausą, paslaugumą, operatyvumą sprendžiant nenumatytas susidariusias situacijas (buvo ir tokių). Vienintelis trūkumas - grįžtant pervežimas iš Rygos į Kauną maršrutiniu autobusu su persėdimu Panevėžyje, kai 1, 5 val ketvirtą valandą nakties reikia laukti lauke (stotis naktį uždaryta).
Dėkojame už nuostabiai praleistą laiką, patirtus įspūdžius puikiai dirbančiai komandai, mažos smulkmenos neužtemdo patirtų įspūdžių.
Keliaujanti trijulė: Violeta, Irena, Dalia- Marija.
Kelionė į Kroatiją autobusu buvo puiki! Ačiū vadovui Irmantui! Viskas buvo šaunu, autobusas labai patogus, vairuotojai draugiški, viskas gerai organizuota. Na, gal tik ilgasis pasibuvimas Vienoje prailgo, bet Kroatijos grožis atpirko viską!
Ačiū už puikiai suorganizuotą kelionę! Su šia įmone keliavome į Kroatiją. Kelionės vadovas Irmantas - nuostabi, charizmatiška asmenybė :) atskiras didelis ačiū Jam! Autobusas puikus - patogios sėdėjimo vietos, Wi-Fi, elektra prietaisų krovimui. Vairuotojai mandagūs, paslaugūs :) puiki įmonė, ateityje tikrai dar pas Jus sugrįšime :)
Turėjome kelionę "Kruizas: Talinas - Helsinkis - Stokholmas".
Plaukimas kruiziniu laivu paliko didžiausią įspūdį - banguojanti jūra, įstabių salelių vaizdai, pasivaikščiojimai ir pasisėdėjimai denyje, saulėlydžiai, praplaukiantys kiti milžiniški kruiziniai laivai, naktinė programa, laivo grožis...
Trijų šalių sostines taip pat buvo labai įdomu aplankyti, tiesa, įspūdis liko kiek dvipusiškas - Helsinkyje, rodos, po ekskursijos liko marios laisvo laiko - papietavome, aplankėme Uspenskio katedrą, pavaikštinėjome turgaus aikštėje-uoste, ankščiau laiko grįžome į autobusą. Gal galima buvo daugiau laiko praleisti objektuose (pvz., parke prie Sibelijaus paminklo ar Tempeliauko bažnyčioje) ekskursijos metu?
Tuo tarpu Stokholme laisvo laiko gerokai pritrūko, nes pasirinkome aplankyti Vazos muziejų (viso žmogui apie 28 Eur) ir jausmas toks liko, kad nelabai ką ir pamatėme - būtume labai norėję dar pamatyti Karališkuosius rūmus, Kungsträdgården parką, miesto rotušę, daugiau senamiesčio gatvelių. Taigi pasirinkusiems šį Baltijos kruizą rekomenduoju praleisti Vazos muziejų (su gidu) ir pamatyti daugiau paties Stokholmo, kuris yra tiesiog kerintis.
Taline laikas taip pat praskriejo nepastebimai - laisvu laiku po ekskursijos nespėjome nė pavalgyti, nes norėjosi pamatyti patį miestą - iš esmės bėgdami apžiūrėjome Kiek in de Kok and Bastion Passages, Danish King's Garden, Freedom Square, Viru Gate bei kažkiek miesto sienos su bokštais. Liūdna, kad nepamatėme garsiojo Storosios Margaritos bokšto ir vartų, Šv. Katarinos gatvelės, Šv. Olavo bažnyčios ir daugiau miesto gynybinės sienos (galima ir pasilipėti ja).
Taigi pasirinkę šią kelionę turėkite mintyje, kad ekskursijų metu pamatysite ar skubiai apžiūrėsite kokius 4-5 objektus ir nebūtinai tokius, kokių tikitės Jūs. Siūlyčiau prieš kelionę pasiteirauti kelionių agentūros, kokia numatoma ekskursinė programa ir laisvo laiko trukmė miestuose, ir pagal tai savarankiškai susiplanuoti kitus netoliese esančius objektus, kuriuos pageidautumėte pamatyti. :)
Jeigu vaziuosite i Rimini ir nuspresite issipirkti vakariene Condor viesbutyje, tai tikrai neverta!Slykstesnio maisto neesu ragavusi...Kurorte nera aukstu kainu, tad kur pavalgyti tikrai rasite.
2018.08.17 teko vykti i kruiza. Vadovas Romas, super vadovas. Gerai ismanatis savo darba, maloniai bendraujantis, rupestingas. Viskas vyko labai sklandziai. Aciu vadovui Romui uz puikiai organizuota kelione.
2018.08.03 - 06d., turėjome norą ir galimybę pasinaudoti Jūsų įmonės organizuojama kruizine kelione Helsinkis - Stokholmas - Talinas. Malonu buvo keliauti su profesionaliai dirbančia komanda, kur kiekvienas puikiai išmano savo darbą. Ačiū už sudarytas sąlygas 64 žmonių grupę paimti iš vietos, palengvinot išvykimą ir sugrįžimą. Puikus informacijos pateikimas, Ačiū Rūtai Vainonienei už puikią vadybą. Geras transporto servisas - autobusas ir vairuotojai Super. Geru žodžiu minėsime - mums pasisekė grupės vadovas ir gidas gerb. Arūnas - žmogus turintis didžiulį žinių bagažą, matosi - patirtį, kantrybę, lankstumą ir humoro jausmą, gebėjimą išklausyti ir išsamiai paaišknti, tiesiog išmanantis savo darbą - pagarba ir esame dėkingi už pažintį.
šakiečių vardu pagarbiai, Virginija
Sveiki.Vykome i kruiza 2018 08 02 Helsinkis-Sankt Peterburgas-Talinas.Esame l.patenkinti.Viskas buvo puikiai suorganizuota ir ekskursijos vadovas Irmantas savo darba atliko puikiai.Tikejomes maziau pamatyti bet pamateme ir aplankeme daugiau.Keliavome pirma karta bet tikrai nepaskutini.Tikimes dar ne viena karta keliausime su jusu agentura.
Gal kas jau keliavote į Balį ir galėtumėte pasidalinti įspūdžiais apie kelionės organizavimą?
Ačiū.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
. TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 13 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų 08-17 21:15
Prezidentas Gitanas Nausėda, šeštadienį Vilniuje susitikęs su Indijos viceprezidentu Venkaiah Naidu, pažymėjo, kad Lietuva laukia tolesnių šios Azijos šalies investicijų.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Citigroup 63,48 +3,52%
Red Hat 187,71 0,00%