Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę INTER TRAVEL, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę INTER TRAVEL

Atsiliepimai apie INTER TRAVEL, UAB

Parašyk savo nuomonę apie INTER TRAVEL, UAB

Ilgai laukta kelionė 2018-06-09 11 dienų į Italiją!!!! Su interliux, , , ale, , pigiau, gavosi brangiau, neapsigaukit žmonės, tai pigiausia kelionių agentūra, kuriai dzin kokybė, autobuse, tūlikais naudotis neleidžiama, telikai nerodo, pasikrauti telefonų nėra jungčių, kondicionieriai tai veikia, tai neveikia, organizuotumas BAISUS, visko mačiusi, bet tik ne tai, vairuotojai baisiai nemandagūs, pikti, gidė Vienoje per kelias minutes pravedė per centrą, rusų kalba, Renatas gidas išsireikalavus, kad kelionė lietuvių kalba, šiaip ne taip vertė, žodžiu, nuo 15 val iki 23 val laisvas laikas Vienoje, darykit ką norit o tiek yra ką pasižiūrėti, žodžiu, turėjom patys sau prasivesti ekskursiją, dvi naktys autobus pirmyn ir atgal, kojos po tokios kelionės kaip dramblių, pilnas autikas žmonių, visi pabaigoj pikti, nes nieko nespėjom, geras viežbutis buvo Čekijoje ir Lenkijoje, 5 dienas Italijoje, viešbutis baisus, be kondicionoerių, arba mokėk 5 e per dieną, žodžiu žmonės, geriau brangiau, bet nors objektus pažiūrėsite normaliai ir paslaugos bus suteiktos kokybiškai, nes toks jausmas, kad aš laimėjau kelionę o ne susimokėjau, ir turėjau kęsti nesąmones...
Pusryčiai batonai, su bandelėm, reiks maitintis patiems, paskaičiuokite išlaidas, ir.t.t.t. žodžiu trūksta žodžių, tai buvo pirma ir paskutinė mano su interliux kelionė....
Esame keliavę i JAE patiko labai. Į lenkiją, vidutiniškai, nes prekybos centrų mums nereilėjo. I Juodkalniją viskas būtų gerai jei autobuse veiktų korektiškai kondocionierius. Į Taliną Helsinkį Stokholmą - fantastika mums pasisekė nes vadovė iš lietuvos buvo ir dirbo savo darbą 100%. Na o šiaip lūkesčiai ir poreikiai juk visų skirtingi.
labai noreciau kad kas pasidalintu keliones i japonija ispudziais.
Kelionė 2018-05-20 Prancūzijos žydroji pakrantė puiki, Vadovė - gidė Marija neapsakomai nuostabus žmogus kuris rūpinosi mumis visos kelionės metu. Viešbučiai geri, buvo visko ko reikia, už kelionės kainą gavome daugiau nei tikėjomės.
Kelione i Sveicarija su Darija geguzes18-25 puiki. Grupe didele ir suvaldyti64zmones nelengva vieni nori daugiau pamatyti kiti apsipirkti. Dienotvarke itemta anksti kelem velai gulem bet pamatem tikrai daug geras viesbutis Lenkijoje, labai geras Vokietijoje, o Prancuzijoje galetu but geriau. Truko ranksluosciu kambaryje laikesi blogas kvapas pusryciams papildymas neskubejo ir paskutiniams mazai kas liko. musu grupele kelione liko patenkinta kainos ir paslaugu santykis geras, vairuotojai veze saugiai o vadove rupinosi kad programa butu ispildyta. Mums labai patiko ekskursijos su ausinukais
Trumpai apie organizuojamas keliones i Gardina. Kas antra savaitgali is Kauno vaziuoja girtuokliaujanti, vos nesusimusanti tarpusavy, siaubingai besikeikianti, su niekuo nesiskaitanti kompanija.
Interlux i skundus nereaguoja, darbuotoja akiplesiskai isdrozia, kad reikia pakentet, kelione trunka 3val.pirmyn/atgal. Jie yra musu nuolatiniai klientai. Interlux atstovai, tikrai nemalonu kvepuoti ju smarve, klausyt riaugejimu ir visa kelione girdeti tik keiksmazodzius, uzgauliojimus.
Turite puikiu keliones vadovu, pvz. Renatas, Ruta, kurie turi isklausyti pamisusiu girtuokliu keiksmus ir reikalavimus. Kodel taip negerbiat ir nevertinat savo darbuotoju?
Būtų malonu, jeigu kas nors iš keliavusių pasidalintų įspūdźiais po JAV.
Gal kas gali parašyti atsiliepimą apie kelionę Ispanija - Marokas nes spalio mėnesį ten vykstančias su žmona
Skaitau atsiliepimus apie agentura ir net keista. Daugumoj tik blogi. Teko keliauti su sia agentura i Maroka ir i didyji Baltijos tura. Atsiminimai kuo geriausi. Neziurint kad autobusas dvieju aukstu, nesijaute spusciu i tualeta, grupes vadovai nuostabus pasitaike. Puikiai valde grupe, nebuvo veluojanciu.Susidare ispudis, kad pacioj agenturoj didele darbuotoju kaita, didelis jiems tenka darbo kruvis. Uztat ir vyksta nesusikalbejimai. Imones vadovai turetu daugiau investuoti i darbuotojus, ju apmokyma, mazinti darbo kruvi. Visiems geru, sklandziu kelioniu, isimintinos vasaros.
Sveiki, gal kas galit pasidalinti įspūdžiais iš Japonijos, kelionės balandžio mėn. Su kokiu gidu vykote. Ačiū.
Sveiki. Vakar grįžome iš kruizo Talinas-Helsinkis-Stokholmas. Labai džiaugiuosi visu kelionės organizavimu. Puikus autobusas, puikūs įspūdžiai ! NEREALUS GIDAS RENATAS !!! Jis visus " pakrovė" gerų emocijų nuo pat pirmųjų minučių vos įlipus i autobusą.Šis žmogus- gerų emocijų užtaisas ! Jo dėka labai daug pamatėm ir sužinojom apie visus tris miestus. Tai žmogus visu 100% atsidavęs ir mylintis savo darbą! Nuoširdus Jam ačiū. Vertinkite tokius darbuotojus !Ačiū už puikią kelionę !
Visų pirma esu be galo nepatenkinta gido (Audriaus) darbu. Išvažiavome 04.20min į Kauną ir turėjome prie prekybos centro „Mega“ paimti kitus keleivius, tačiau gidas buvo nekonkrečiai nurodęs paėmimo vietą ir nesutikrino keleivių sąrašų, todėl nuvažiavu apie 30km nuo prekybos centro „Mega“ teko grįžti paimti likusių žmonių, kurie ėmė skambinti ir klausti, kada atvyks autobusas, nes laukė kitoje aikštelės vietoje. Dėl to mūsų laikas lankant Gardino miestą trumpėjo.

Antra, vis ekskursijos eiga neatitiko eigos pateikto Jūsų puslapyje.
Gidas ne tik nepateikė aiškiai infomacijos ir ekskursijos eigos, bet ir nebuvo aplankyti visi įvardinti objektai. Tiesa pasakius buvo apknkyta tik labai maža dalis jų. Maža to, keleiviai negalėjo pasirinkti, ar jie nori apsipirkti, ar nori eiti į zoologijos sodą, nes buvo tiesiog pasakyta kad 15.30h autobusas išvažiuoja, net nenurodžius, kur jis tiksliai važiuos. Apie jokius pageidavimus nebuvo net kalbos. Kadangi keleiviai atsisakė itin rekomenduojamų pietų, atskiro pietų laiko nebuvo skirta, todėl kai kurie keleiviai liko nepietavę.

Mes turėjome 40minučių aplankyti Gardino miestą, kas yra tikrai per trumpas laikas pamatyti Gardiną. Vos spėjome užkąsti ir bėgte lėkėme į autobusą, kuris jau buvo išvažiavęs. Mums pasisekė, nes autobusą susistabdėme gatvėje, tačiau buvo žmonių, kurie atėję į aikštelę autobuso neberado, o kaip ir minėjau nebuvo nuordyta, kur jis toliau važiuos ir dėja gidui priskambinti nepavyko, todėl keleiviai turėjo susisiekti su kitais keleiviais norėdami rasti auobusą. Manau, toks neatsakingumas yra netoleruotinas.

Galiausiai autobusui (kuriame trūko keleivių ir jie atvyko taksi) atvykus į prekybos centrą buvo skirtos dvi valandos apsipirkimui. Mes buvome dėl to labai nepatenkinti, nes mes vykome ne apsipirkti o aplankyti miestą. Jokių alternatyvų nebuvo pasiūlyta, taigi iš esmės mes dvi valandas laukėme prekybos centre kol pagaliau baigsis ši nesusipratimų kupina kelionė. Pareiškus pretenzijas gidui dėl neaiškiai pateiktos informacijos jis tik pasakė, kad šios gido pareigos nėra jo pagrindinis darbas (kad tikrai labai akivaizdu)

Tačiau čia dar ne viskas. Nepaisant to, kad vienas žmogus buvo deportuotas atgal į Gardiną ir gidas net nesistengė suteikti jokios pagalbos, Lietuvos muitinės pasienyje visi keleivių daiktai buvo iškrauti ant kelio net neįspėjus keleivių ir jiems to nepranešus. Susirinkome daiktus ir praėjome muitinę. Labai vėlavome pagal numatytą grafiką. Apie 12h nakties mes buvo prie Kauno, kai prasidėjo tikrasis siaubas. Į autobuso saloną ėmė veržtis dūmai. Žmonės ėmė šaukti ir panikuoti. Autobusas sustojo ir vairuotojas išlipo pažiūrėti, kas nutiko neatidaręs dūrų ir palikęs visus žmonęs viduje autobuso. Vyko chaosas ir panika. Autobuse buvo mažų vaikų. Galiausiai atidarius duris visi puolė į lauką, tačiau mes sėdėjome antrame aukšte ir gerokai teko palaukti kol pavyko išeiti į lauką. Būvo nemaža tikimybė apsinuodyti dūmais, ar patirti kitų sužalojimų žmonėms braunantis į lauką. Vairuotojas ėmėsi pats tvarkyti autobusą. Gidas pranešė, kad kviestų kitą autobusą, tačiau to nedarys, mat vairuotojai yra patyrę ir patys suremontuos. Laukėme lauke, šalome ir mums nebuvo pateikta jokios informacijos apie tai, kada pajudėsime, ar kas nors mūsų atvažiuos pasiimti. Žmonės ėmė skambinti giminaičiams, draugams prašydami atvykti juos pasiimti. Mes laukėmė. Gidas "juokavo" neva "koks siaubas, nes nuleistos visos šešios padangos". Turėjome patys teirautis gido, kokia situacija, ar atvažiuos kitas autobusas. Mums nebuvo pateikta jokia informacija. Galiausiai man gidas pasakė, kad autobusas atvažiuos, tačiau anot jo nėra prasmės jo laukti, nes šis autobusas bus tuoj sutvarkytas. Į vidų autobuso lipti negalėjome, nes buvo pilna dūmų. Vairuotojas vis bandė užvesti autobusą, tačiau kaskat po bandymo į saloną pasklisdavo dūmų lavina.

Apie trečią valandą ryto pagaliau atvyko kitas autobusas, kuris buvo vieno aukšto, nors mes važiavome dviejų aukštų autobusu ir jeigu kai kurie žmonės nebūtų patys susiradę tranporto grįšti namo, mes net nebūtume tilpę.

Grįžome į Vilniu apie penktą valandą ryto.
Turekite omenyje, kad pinigus paima lengvai, o su grazinimu yra problemu, reikia rasyti prasymus, ilgai svarsto (kelione atsauke jie kaip organizatorius). Kitos agenturos grazina tuoj pat ir be jokiu kalbu, todel Intertravel-Interlux stengsiuosi vengti.
Kelionių organizavimas tragiškas, autobusai tragiški. Į skundus nereaguoja. Jei tik yra galimybė rinktis kitą organizatorių - būtinai taip ir padarykit.
2018.04.28-29d.Krokuva.Veličkos druskų kasykla.Kelionės vadovas p.Irmantas.Tai buvo košmaras o ne kelionė.Negalime patikėt kad galima taip organizuoti kelionę.Pasidomekite ateityje su kokiu vadovu ir kokiu transportu važiuojate.Su piniginėm rinkliavom ir nesusipratimai.
Pilnai pritariame Rimos nuomonei apie įšvyką į Gardiną balandžio 28 d. Dėkingi gidui Renatui už rupestį, pakilios nuotaikos palaikimą ir istorinių žinių perteikimą.
Sveiki, vakar buvome Gardine.Kelionė labai patiko, gidas Renatas tikrai puikus, daug pasakojo stengėsi aprodyti kuo daugiau.Apie miestą pasakojusi gidė Daša labai puiki, daug sužinojau istorijos.Na pritrūko laiko savarankiškai po miestą pasivaiksčioti, bet visur suspėjome.
Sveiki, vakar gryžome iš kelionės Keukenhofo gėlių parkas, Olandija.Nuostabi kelionė, nepaisant to, kad buvo autobuso gedimas (juk būna, kad technika paveda) viskas organizuota puikiai.Nuostabi kelionės vadovė ANNA, tiesiog enciklopedia.Niekada nestokojo informacijos, viskas papasakota, viskuo pasirūpinta.Didelis jai AČIŪ už kantrybę ir rūpesčius, kad turistams būtų viskas gerai.ŠAUNUOLĖ.Aplankėm Varšuvą, Magdeburgą, Keukenhofo gėlių parką, Amsterdamą, Berlyną. Kelione esam patenkinti 10 balų.Vėl važiuosiu su šia agentura.
Sveiki, noriu paklausti, planuoju važiuoti birželio mėnesį į Rimini. Gal kas buvote? Kaip sekėsi? Kur apgvyvendino?
Vakar grįžome iš Kruizo Stokholmas-Helsinkis-Talinas, kelionė suorganizuota be priekaištų, neskaitant to, kad Rygoje turėjome persėsti į kitą autobusą, tai tikrai niekam nesudarė jokių nepatogumų, autobusai buvo 5 žvaigždučiu VIP klasės, pats kruizas, ekskursijos labai patiko, žinoma pats didžiausias ir nuoširdžiausias, ne tik nuo mūsų ketveriukės, bet ir nuo visų velykinės kelionės keliautojų, tai gidui RENATUI, kaip jis pats sakė kelionės pačioje pradžioje, kad jis bus ir mama, draugė ir sesė kelionės metu, tai viršijo viską, jis nerealus, suvaldyti virš 60 skirtino amžiaus žmonių, (4 paras) tai menas, jam tai puikiai pavyko, nė vieno vėluojančio, nė vieno nepatenkinto, nė vieno minuso negalėčiau uždėt, super tik geri prisiminimai, keliautumėm ir keliatumėm
noreciau, kad man atsakytu oficialus asmuo.Arba duokit rekvizitus RYgos vadovo, nes manau, kad cia ta pati organizacija
rasa 2018-02-19 10:04:48
Noreciau paklausti, kodel kelioneje i Japonija, perkant Lietuvoje kelione, uz rkskursija i Odaiba reikia moketi 89 eu, o, perkant Rygoje, to nera..Suprantu, kad is Rygos kelione 30 eu pigesne, nes is Lietuvos nuvezimas kainuoja.
tai pirkit per latvius, man rodos jie yra pagrindiniai organizatoriai visko...kartais buna kad pas juos daug anksciau ivairios naujienos pasirodo nei pas lietuvius o ir kartais kainos skiriasi, kazkada esu per juos vykus i Graikija...buvo pigiau nei pas mus, o ir pervezimo man tada nereikejo kai skrydis buvo is Rygos..
Ka galite pasakyti apie kelione i Kroatija lektuvu.aciu
Laba diena, planuoju kelionę į Japoniją, gal kas buvot spalio, lapkričio mėn. kokie atsiliepimai, koks buvo gidas.
Sveiki, ar kas nors keliavote į Šveicariją autobusu su šia įmone? Kokie įspūdžiai/atsiliepimai? Gal galite pasidalinti savo patirtimi?
Sveiki, norime keliauti kruizu Stokholmas Helsinkis Talinas. Gal kas keliavome. Kokie įspūdžiai? Ačiū
Julija 2018-01-03 16:07:04
Vakar grįžom iš kelionės į Laplandiją. Autobusas, kuriuo teko keliauti, buvo tikrai tragiškas, sėdint priekyje prie stiklo teko nuolatos valyti šlapią ir varvantį langą, per visur pūtė vėjas, o taip pat ir šilumos pajungti nesiteikė, mat visam autobusui buvo karšta, tik priekį šalta, todėl teko visos kelionės metu sėdėti su striuke. Gidui pasakius, kad pučia šaltą vėją, gavom atsakymą, kad baikit, čia puikus autobusas ir jame viskas gerai. Laplandija nuostabi šalis, tačiau ekskursijos už kurias teko sumokėti 59€ taline ir helsinkį yra nieko vertos, nes per jas pasakoma tik pora žodžių, praktiškai nieko nesužinai. Viešbučiai, kurie teko mums, tikrai nepasakyčiau, kad yra geri, pirmame teko kambarys, kuriame nebuvo net karšto vandens. Visos kelionės metu teko visur bėgti, toks vaizdas, kad pamatei ir gana, ko daugiau reikia. Antrą kartą tikrai nesirinkčiau šio kelionių organizatoriaus.
Su kokiu autobusu vykote? Mes vaziavome per Kaledas, oras tarpais buvo tikrai prastas, bet antrame aukste stikla vale, ir silta buvo, tarpais net per daug, tai siluma pamazindavo be problemu. Ir nepute niekur.

Gal kas nors vykote į kelionę 10 dienų į Riminį ir galėtumėt išreikšti savo atsiliepimus apie šią kelionę? Ar vertra vykti ar geriau ieškotis kitos agentūros?
Ruta 2017-12-23 15:45:07
Noriu perspėti visus nusprendusius pasirinkti šį kelionių organizatorių. Teko keliauti su šia firmute, tai lygis toks "turginis", pradedant kelionių organizavimu, kelionės transportu ir visu kitu melu ir t.t. Jie nelabai jaučia atsakomybę už kokybiškos paslaugos suteikimą. Jei visgi nuspręsite vykti su šia firma, patariu visus pažeidimus fiksuoti, filmuoti. Kitu atveju jie ir toliau pardavinės pigias keliones nuolankiems keliautojams, o atsiliepimų ir skundų begalė.
Pritariu 100 proc. Nepatikimas organizatorius
Vakar grįžome iš Kelionės į Laplandiją. Viskas puiku - ir ekskursijos, ir viešbučiai labai geri. Tačiau didžiausius pagyrimus skiriame kelionės vadovui Renatui. Nuo pirmų minučių mūsų šeimą ir kitus keliautojus sužavėjo jo kalbėjimo maniera, iškalba, žinios, taktiškumas, pagalba, patarimai ir ypatingai jumoro jausmas! Nuomonė nepasikeitė per visą kelionę. Net mūsų vaikais buvo sužavėti, ypač mažasisi, kuris paprastai nemėgsta svetimų žmonių. Absoliučiai nerealus žmogus. Vertinkite tokius darbuotojus. Jei keliausime dar su jūsų agentūra, tai stengsimės keliauti su tuo pačiu vadovu. Didelis dėkui jam.
Atskiras klausimas yra vairuotojai, ypač rusakalbis (vardo nepamenu) - nemalonus, susiraukęs ir visada nepatenkintas žmogus, bet kadangi suprantame, kad jie ateina kartu su autobusu iš "Toks" firmos, tai jūsų ir jų darbą vertiname atskirai.
Dėkojame už smagiai praleistą laiką ir Kalėdinę pasaką.
Sveiki Gerb. Keliautojai,

labai ačiū Jums už atsiliepimus, įvertinimus, komentarus ir pasiūlymus.

VISUS SAVO KOMENTARUS APIE KELIONĖS ORGANIZAVIMĄ RAŠYKITE ČIA:

UAB Inter Travel veiklą jau 3 metai perleidusi UAB INTERLUX Travel.

Su geriausiais linkėjimais
UAB Inter Travel arba Interlux Travel
Rita 2017-08-31 20:06:27
gal kas skridote i Gruzija? kokie atsiliepimai?
Buvau. Fantastika.
A 2017-06-16 17:54:49
Manau, kad neverta su jais keliauti nei i Italija, nei Kroatija, nes labai daug kas neiskaiciuota i kaina, kaina galioja tik nusipirkus eksursiju paketa, zodziu, daug gudrybiu, susumavus viska su kitomis agenturomis labiau apsimoka keliaut. Gal tik is dalies verta, jei kelione lektuvu, nes greiciau ir patogiau atvyksite.
Mes keliavome su Interlux i Kroatija lektuvu. Daug esu skraidziusi, bet cia kojoms vietos visai nebuvo... Bet verta pakenteti. Visa kita tikrai atitiko keliones kaina. Likom patenkinti vadove Anastasija, gidemis, autobuso vairuotoju. Apartamentai tvarkingi, puiki terasa vakarojimui prie kroatisko vyno su vaizdu i jura. Gyvenome ant kalno, gan stataus, pradzioje buvo issukis uzlipti, veliau - zygiavom po 4 kartus per diena. Labai patiko dienos kruizas po ilanka.Daug laisvo laiko Venecijoj, jei neplauki i salas, galima apsipirkti visokiu lauktuviu, Murano stiklo papuosalu. Tikrai noreciau pakartoti sia kelione.
Renata 2017-11-05 15:09:23
Planuojam skristi, būtų įdomu sužinoti atsiliepimų kas jau skrido į Balį
Cia pirmi turai Interliux i Bali, tai dar nieks nepasakys kaip keliaujas su sia agentura...teko vykti savarankiskai, tai kainos kokias nurodo uz pietus yra nesamoningos 15-20dol...pavalgyt ten galima labai nebrangiai uz 2-5eu.Pamatyt ten istiesu yra ka tik neaisku kiek laiko skiria vienam ar kitam miesteliui...bent man labai patiko Ubudas, visai kitoks nei kiti miesteliai...drasiai ten keitemes pinigus nes normalios keityklos, kitur arba ju nera arba reik labai ziuret kad neapgautu...zmones besisypsantys bet poziuris yra toks lyg visi kas atvyksta turi uz viska nemazai moketi, bet siaip malonus, galima kainas labai normaliom kainom sudereti pas vairuotojus taxi...ten faktiskai uz viska reik moket, muzieju bilietu kainos kartais istiesu perdaug sukeltos, tai net nezinau ar verta moket tokius pinigus uz gyvunu zoosoda-safari...mes plaukem i Gili salas, visai patiko ramus kaimiskas gyvenimas be jokio motorinio transporto, patiko Balio sventyklos, gamta, ryziu lauku terasos...istiesu yra ka pamatyti...Nebuvom ir Taman nusa parke, mes skridom i Dzogjokarta ir ten pasiziurejom i tikras Budizmo ir Induizmo sventyklas nei kad ziuret tam parke i maketus ju...manau idomu turetu buti pamatyti Javos saloj sieros ezerus su veikianciais ugnikalniais, mum gaila laiko pritruko...Singapuras irgi idomus, mes gyvenom kinu kvartale tai ten viskas buvo nebrangu...neaisku koki kvartala parinks Interliux...gali buti kinu o gali buti indu, kuris yra nesvarus ir kaip maistas ten neisivaizduoju...verta pamatyt vakare Marina Bay pakrante, labai daug sviesu ir spalvu, ispudingas Avataro medziu apsvietimas...
Lina 2017-10-11 14:32:19
Gal kas skrido ar skrenda su šia agentūra į Balį?
Planuojam skristi, būtų įdomu sužinoti atsiliepimų kas jau skrido į Balį
Gal kas skrido ar skrenda su šia agentūra į Balį?
Sveiki, keliavome į Kroatija 09 14.Labai puikiai suorganizuota kelionė.Apgyvendinimas tiek Lenkijos viešbutyje, tiek Kroatijoj buvo super.Lenkijoj dar ir skaniai papusryčiavom.Autobusas beveik naujas, sėdynės patogios daug vietos kojom ištiesti, truputi erzino reklamos ant langų, labai trukdė grožėtis vaizdais.Ačiū kelionės vadovui Irmantui už puikų organizavimą ir gerą jumorą.Už sumokėta kelionės kaina gavau daugiau negu tikėjausi.Didelis dėkui.
buvau su interluxu kroatijoj 09.14. Autobusas superinis, programa idomi, apartamentaj tikejomes geresniu, ekskursijos idomios ir turinyngos, atskiras aciu vadovui Irmantuj.Bendrai turas paliko labai siltus ir malonus prisiminimus.
Noriu ir aš pasidalinti įspūdžiais iš kelionės 09-06 iki 09-13 Portugalijoje, aplankant ir Ispaniją. Gidė Marina, kuri pasitiko Madride, labai profesionali, mokanti ir gebanti perteikti savo turimą gausų istorijos "bagažą", autobusas geras ir patogus, visi kondicionieriai veikė. Tik nuotaiką sugadino priešpaskutinis viešbutis, kuris buvo kažkur kaime (pavadinimo neprisimenu). Važiuodamas pagal navigaciją autobuso vairuotojas įvažiavo į lauko smėlingą kelią, kuris vedė tarp vynuogių laukų, jokių pastatų nesimatė, dideliam autobusui apsisukti beveik neįmanoma tokiais lauko keliais, tačiau vairuotojas - profesionalas, tai pavyko. Susisiekus tel. gidei su viešbučiu šiaip ne taip pavyko surasti keliuką, kuris vedė prie viešbučio, tačiau dideliam autobusui įsukti link viešbučio - misija neįmanoma, nes iš abiejų kelio pusių buvo mūrinės tvoros, tai kaip besistengtų vairuotojas - autobuso šonai buvo sulankstyti. Viešbutyje nebuvo nei feno, nei muilo (arba dozatorius neveikė), lova -tai išskleista sofa, lauke "kvepia" fermų kvapas. Į tai turėtų atsižvelgti kelionės organizatoriai ir tokių viešbučių, prie kurių galima privažiuoti tik lengvaisiais automobiliais neužsakinėti.
O šiaip kelionė buvo labai gera
Prasta imone, vaziavau kelione autobusu, po kojomis pilna vandens buvo, del gedimo. Gidas niekur nespedavo, veluodavo.
Nija 2017-08-29 16:30:19
Gal kas keliavo su šia agentūra į Jungtines Amerikos Valstijas?Kokie įspūdžiai?
Normaliai, kaip uz tokius pinigus, tai puikiai.
gal kas skridote i Gruzija? kokie atsiliepimai?
Gal kas keliavo su šia agentūra į Jungtines Amerikos Valstijas?Kokie įspūdžiai?
Vilma 2017-08-16 07:48:55
Sveiki visiems,

Buvau 1 dienos kelionėje Gardina. Kas buvo puiku - tik vietinis jų gidas. Daugiau nieko. Gaila daugiau nieko gero. Tikrai diena buvo sugadinta. Autobusas baisus. Viskas autobuse išsukinėta, rankenų nėra, šiukšlių maišų nėra, kondicionierius neveikia (o lauke +27, o autobuso viduje - antrame aukšte galite įsivaizduoti). Gerai, kad neturiu sveikatos problemų. Pasirodo šios kelionės tikslas buvo prekybų centras, apsipirkau. o aš vykau į miestą, sužinoti daugiau istorijos. Jei būtų parašyta, jog kelionės tikslas yra ne ekskursijos, tai ir vyktų atitinkama publika.
LABAI GAILA DIENOS. SUGADINTA NUOTAIKA. NEREKOMENDUOJU VYKTI
Sakykit prasom, o tas puikusis vietinis gidas po parduotuves vedziojo? Kam jis ten buvo, jeigu isvykos tikslas apsipirkimas?
Sakyciau labai jau originalu: vienos dienos apsipirkimu kelione su vietiniu puikiu gidu! Sekmes kompanijai, tikrai nepritruks klijentu.
Sveiki visiems,

LABAI GAILA DIENOS. SUGADINTA NUOTAIKA. NEREKOMENDUOJU VYKTI
O mes pvz rinkomes kelione autobusu, nes zinojome, kad lektuvas per ankstas. Ir pvz kam pirkti kiausinius ir moketi 1.40eu kai galima nusivezti savo vista. Del surio vakume gerai sakot, mes irgi vezemes, taciau kita karta vesimes karve. Kam moket uz visokius jogurtus ir kefyrus nesamoninga kaina! Viskas brangu tai kam islaidauti.
Reda 2017-08-14 16:07:43
Vykome savaitgalio dviejų dienų kelionei į Krokuvą su Interlux. Turiu pasakyti, tokiai kelionei laiko mažoka, nes nuvažiavus nemenką atstumą norėtųsi daugiau pamatyti ir išgirsti. Praktiškai daugiau nei pusė viso autobuso keleivių liko nepatenkinti, o juk viskas dėl informacijos stokos ir didžiulio neprofesionalumo. Pirmiausia vairuotojai nežinojo kur geriau sustoti, kad visas autobusas, apie 60 turistų savo reikalus atliktų kuo greičiau ir nereiktų valandą stovėti ir gaišti laiką prie vienintelės tualeto kabinos.
Kadangi Lenkijos keliai dažnai nenuspėjami, reiktų nurodyti bent preliminarų vidutinį atvykimo laiką. Iš anksto nurodyti, kad viešbutis už miesto, kad laisvo laiko mieste nebus arba teks papildomai mokėti už taksi, kad į tą miestą pakliūtum. Nurodyti, kad laiko normaliai pavalgyti taip pat nebus ir kad reikia pasirūpinti maisto atsargomis 2 dienoms. O svarbiausia - reikia nurodyti, kad kelionės tikslas ne Krokuva, o lenkiškas prekybos centras. Tuomet nebus jokių nusiskundimų, o į kelionę vyks atitinkama publika, kuriai toks scenarijus bus priimtinas.
O šiuo konkrečiu atveju, nors ir daugiau nei pusė autobuso nubalsavo už ilgesnį laiką Krokuvoje, buvo priimtas "kompromisas" - 45 min. Krokuvai ir 1 h 40 min prekybos centrui. Pasijutome pažeminti, juk į pažintinę kelionę vykome ne lenkiško majonezo pirkti. Labai liūdna, kad kelionių agentūra įsivaizduoja, kad taip galima prisivilioti klientų, nes programos dalį - apsipirkimą Krokuvoje vertiname labai skirtingai - vieniems tai galimybė pasivaikščioti po mugę Krokuvos centre, nusipirkti suvenyrų, paragauti vietinės virtuvės maisto, o kelionės vadovui tai prekybos centras už 200 km. Liūdna...
Kadangi, jusu visiskas neprofesionalumas keliaujant stebina labai. Juk reikia paklausti koks atstumas skiria Vilniu ir Krokuva, nes googlas tokios info niekaip nepateiks, tada reikia pasiklausti koks kontingenas vaziuoja ir paprasyti ju asmeniniu duomenu is vezejo. Tada butina suzinoti, kokia apranga ir batukai pas keliones vadova numatyti, juk gali smirdeti ar ne taip? Tada, kad nebutu labai liudna ir nebutumet pazeminti, galima paprasciausiai uzsakyti pagal pageidavima, kad butu surinktas toks keliaujanciu kontingentas koks jums priimtinas. Kas trukdo? O jei nepatenkins pageidavimu, su ieskiniu tiesiai i teisma! Na pries tai zinoma skundas vartotoju teisem, kaip priklauso. Sekmes

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Travel Planet
Adresas: Subačiaus g. 17-28, LT-01300 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės.
Pagrindinė Travel Planet veikla – egzotinių pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimas. Travel Planet gimė iš noro pasidalinti savo kelionių patirtimi - į savo maršrutus įtraukiame mažiau turistų lankomas vietas ir patirtis. Mūsų pažintinės programos tikrai plačios - juk būtent pažinti kitas kultūras mes ir...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...
Topturas
Adresas: A. Jakšto g. 13, LT-01105 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TOPTURAS” specializuojasi pažintinėse kelionėse po visą pasaulį, pateikdamas plačią kelionių pasirinkimo gamą nuo klasikinių iki turizmo rinkos naujienų: kelionės įvairių poreikių ir amžiaus keliautojams; slidinėjimo kelionės; naujametinės kelionės; pažintinės kelionės autobusu; pažintinės kelionės lėktuvu;...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Įvardijo, kokia dalis naftos gavybos padidėjimo teks Rusijai
Įvardijo, kokia dalis naftos gavybos padidėjimo teks Rusijai 06-23 21:09
Naftą eksportuojančių šalių organizacijos OPEC ir ne OPEC nariams sutarus nuo liepos naftos gavybą didinti 1 mln. barelių per dieną, Rusijos dalis šiame padidėjime galėtų sudaryti apie 200.000...
Prabanga nuvažiuoja nuo kelio: pasaulį apėmė visureigių karštinė
Prabanga nuvažiuoja nuo kelio: pasaulį apėmė visureigių karštinė 06-23 18:53
Net pačių prabangiausių automobilių gamintojai nebeturi kur dėtis: jų klientams reikia visureigių. Tai – pasaulį apėmusios visureigių karštinės atspindys.

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Oracle 44,10 +2,32%