Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę INTER TRAVEL, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę INTER TRAVEL

Atsiliepimai apie INTER TRAVEL, UAB

Parašyk savo nuomonę apie INTER TRAVEL, UAB

2018.08.14-21 dd. su UAB InterLux Travel- keliavome į Portugalijoją (pažintinė kelionė).Vykome iš Rygos (pervežimas buvo pasiūlytas).
Esame keliavę nemažai, bet su šia agentūra pabandėme pirmą kartą. Kelionė organizuota puikiai, viešbutis, ekskursijos, vairuotojas, kuris visą kelionės laikotarpį dirbo labai profesionaliai savo darbą. Atskirai norėtume padėkoti gidei Marinai, už informacijos gausą, paslaugumą, operatyvumą sprendžiant nenumatytas susidariusias situacijas (buvo ir tokių). Vienintelis trūkumas - grįžtant pervežimas iš Rygos į Kauną maršrutiniu autobusu su persėdimu Panevėžyje, kai 1, 5 val ketvirtą valandą nakties reikia laukti lauke (stotis naktį uždaryta).
Dėkojame už nuostabiai praleistą laiką, patirtus įspūdžius puikiai dirbančiai komandai, mažos smulkmenos neužtemdo patirtų įspūdžių.
Keliaujanti trijulė: Violeta, Irena, Dalia- Marija.
Kelionė į Kroatiją autobusu buvo puiki! Ačiū vadovui Irmantui! Viskas buvo šaunu, autobusas labai patogus, vairuotojai draugiški, viskas gerai organizuota. Na, gal tik ilgasis pasibuvimas Vienoje prailgo, bet Kroatijos grožis atpirko viską!
Ačiū už puikiai suorganizuotą kelionę! Su šia įmone keliavome į Kroatiją. Kelionės vadovas Irmantas - nuostabi, charizmatiška asmenybė :) atskiras didelis ačiū Jam! Autobusas puikus - patogios sėdėjimo vietos, Wi-Fi, elektra prietaisų krovimui. Vairuotojai mandagūs, paslaugūs :) puiki įmonė, ateityje tikrai dar pas Jus sugrįšime :)
Turėjome kelionę "Kruizas: Talinas - Helsinkis - Stokholmas".
Plaukimas kruiziniu laivu paliko didžiausią įspūdį - banguojanti jūra, įstabių salelių vaizdai, pasivaikščiojimai ir pasisėdėjimai denyje, saulėlydžiai, praplaukiantys kiti milžiniški kruiziniai laivai, naktinė programa, laivo grožis...
Trijų šalių sostines taip pat buvo labai įdomu aplankyti, tiesa, įspūdis liko kiek dvipusiškas - Helsinkyje, rodos, po ekskursijos liko marios laisvo laiko - papietavome, aplankėme Uspenskio katedrą, pavaikštinėjome turgaus aikštėje-uoste, ankščiau laiko grįžome į autobusą. Gal galima buvo daugiau laiko praleisti objektuose (pvz., parke prie Sibelijaus paminklo ar Tempeliauko bažnyčioje) ekskursijos metu?
Tuo tarpu Stokholme laisvo laiko gerokai pritrūko, nes pasirinkome aplankyti Vazos muziejų (viso žmogui apie 28 Eur) ir jausmas toks liko, kad nelabai ką ir pamatėme - būtume labai norėję dar pamatyti Karališkuosius rūmus, Kungsträdgården parką, miesto rotušę, daugiau senamiesčio gatvelių. Taigi pasirinkusiems šį Baltijos kruizą rekomenduoju praleisti Vazos muziejų (su gidu) ir pamatyti daugiau paties Stokholmo, kuris yra tiesiog kerintis.
Taline laikas taip pat praskriejo nepastebimai - laisvu laiku po ekskursijos nespėjome nė pavalgyti, nes norėjosi pamatyti patį miestą - iš esmės bėgdami apžiūrėjome Kiek in de Kok and Bastion Passages, Danish King's Garden, Freedom Square, Viru Gate bei kažkiek miesto sienos su bokštais. Liūdna, kad nepamatėme garsiojo Storosios Margaritos bokšto ir vartų, Šv. Katarinos gatvelės, Šv. Olavo bažnyčios ir daugiau miesto gynybinės sienos (galima ir pasilipėti ja).
Taigi pasirinkę šią kelionę turėkite mintyje, kad ekskursijų metu pamatysite ar skubiai apžiūrėsite kokius 4-5 objektus ir nebūtinai tokius, kokių tikitės Jūs. Siūlyčiau prieš kelionę pasiteirauti kelionių agentūros, kokia numatoma ekskursinė programa ir laisvo laiko trukmė miestuose, ir pagal tai savarankiškai susiplanuoti kitus netoliese esančius objektus, kuriuos pageidautumėte pamatyti. :)
Jeigu vaziuosite i Rimini ir nuspresite issipirkti vakariene Condor viesbutyje, tai tikrai neverta!Slykstesnio maisto neesu ragavusi...Kurorte nera aukstu kainu, tad kur pavalgyti tikrai rasite.
2018.08.17 teko vykti i kruiza. Vadovas Romas, super vadovas. Gerai ismanatis savo darba, maloniai bendraujantis, rupestingas. Viskas vyko labai sklandziai. Aciu vadovui Romui uz puikiai organizuota kelione.
2018.08.03 - 06d., turėjome norą ir galimybę pasinaudoti Jūsų įmonės organizuojama kruizine kelione Helsinkis - Stokholmas - Talinas. Malonu buvo keliauti su profesionaliai dirbančia komanda, kur kiekvienas puikiai išmano savo darbą. Ačiū už sudarytas sąlygas 64 žmonių grupę paimti iš vietos, palengvinot išvykimą ir sugrįžimą. Puikus informacijos pateikimas, Ačiū Rūtai Vainonienei už puikią vadybą. Geras transporto servisas - autobusas ir vairuotojai Super. Geru žodžiu minėsime - mums pasisekė grupės vadovas ir gidas gerb. Arūnas - žmogus turintis didžiulį žinių bagažą, matosi - patirtį, kantrybę, lankstumą ir humoro jausmą, gebėjimą išklausyti ir išsamiai paaišknti, tiesiog išmanantis savo darbą - pagarba ir esame dėkingi už pažintį.
šakiečių vardu pagarbiai, Virginija
Sveiki.Vykome i kruiza 2018 08 02 Helsinkis-Sankt Peterburgas-Talinas.Esame l.patenkinti.Viskas buvo puikiai suorganizuota ir ekskursijos vadovas Irmantas savo darba atliko puikiai.Tikejomes maziau pamatyti bet pamateme ir aplankeme daugiau.Keliavome pirma karta bet tikrai nepaskutini.Tikimes dar ne viena karta keliausime su jusu agentura.
Gal kas jau keliavote į Balį ir galėtumėte pasidalinti įspūdžiais apie kelionės organizavimą?
Ačiū.
Laima 2018-08-01 09:41:31
Labai aciu uz nuostabia kelione i Rimini rugpjucio21-30 dienomis, tikrai viskas puikiai suorganizuota, o musu keliones vadovas, Renatas buvo labai rupestingas, su tokiu vadovu nebaisu ir pasaulio krasta nuvaziuoti.Aciu, uz suteikta galimybe, tiek daug pamatyti ir patirti!!!
Gal galite plačiau papasakoti apie kelione? Apie maitinima, viesbucius ir pan.?:)
Buvom su interlux Portugalijoje Algarveje (poilsinė pažintinė kelionė) Vykome iš Rigos (pervežimas buvo pasiūlytas) Esu keliavusi nemažai, bet su šia agentūra pirmą kartą. Kelionė nuo pradžių iki pabaigos suorganizuota puikiai. Geras balansas tarp poilsio ir ekskursijų. Nuostabi gidė Marina. Tikrai pasiteisino
Ką tik iš Riminio grįžom liepos 2d. netikėtai buvo super kelionė. Viskas gerai organizuota kad pabūtume ir ekskursijose ir prie jūros.Visiškai nepavargom ir pilni įspūdžių, nors dukrai buvo 8 metai, dalyvavo visose ekskursijose.Dėkui Renatui už linksmą nuotaiką visos kelionės metu.Mielai keliaučiu su tuo pačiu gidu dar kur nors.
Su šia agentūra teko keliauti ne vieną kartą. Esame patenkinti visomis kelionėmis. Šią vasarą taip pat ketinome keliauti su Inter Travel į Kroatiją, tačiau dėl sveikatos problemų kelionę teko atšaukti. Esame dėkingi įmonės darbuotojams, ypač Vitalijai, už supratingumą ir malonų bendravimą sprendžiant susiklosčiusią situaciją. Ateityje net nedvejodami mielai rinktumėmės keliauti būtent su šia agentūra.
Gal galėtų kas nors iš važiavusių į Rimini parašyti apie maitinimą:pusryčius, vakarienę. Ar verta išsipirkti vakarienę? Važiuoju su mažamečiais vaikais, todėl aktualu.
2018-06-21 07-01 važiavau autobusu į 11dienų kelionę po Kroatiją.Kelionė puiki, vadovas Irmantas nestokojantis humoro jausmo, šiltas žmogus.Viešbutis Lenkijoje atitiko lūkesčius, pusryčiai labai skanūs.Apartamentai Kroatijoje taip pat geri.Viskas ko reikėjo juose radome, nieko netrūko.Autobusas tikrai puikus, erdvus, kondicionieriai veikė, tv rodė, telefono įkrovikliai, wc-taip pat. Vairuotojai paslaugūs, mandagūs.Kelione esu labai patenkinta.
Gal kas galite plačiau papasakoti apie kelionę į Juodkalniją? Kas patiko, kas ne? Kokie apartamentai? Ar likote patenkinti interliux travel paslaugomis šioje ekskursijoje? Ačiū
Ir mes vykome į Rimini autobusu. Iš tiesų nėra lengva praleisti daugiau nei parą autobuse, bet buvo sudarytos sąlygos kas 2-3 valandas pusvalandžiui (o pietų metu- beveik valandai) išlipti pamankštinti kojas, nueiti į tualetą, nusipirkti atsigerti ir užkąsti. Gidas Renatas rūpinosi visais lyg mažais vaikais, stengėsi patenkinti visų poreikius. Išties Renatas charizmatiška asmenybė, su juo buvo įdomu, neprailgo ir kelionė. Mes esame patenkinti kelione, ekskursijomis. Suprantame, kad per pusdienį net su stebuklingu gidu neišmaišysi nei Romos, nei Venecijos, nei Vienos- reikia bent kelių dienų, atskiros išvykos. Esame dėkingi Renatui už malonų bendravimą, istorijas ir pasakas... Vykome atsipūsti nuo rutinos, vykome atostogų- ir mums pavyko. Pritariu Jurgitai --mažiau bambėkime- būsime laimingesni.
Grįžome iš kelionės į Italijos Riminni.Skaotau atsiliepimą apie prieš tai buvusią analogišką kelionę, stebiuosi žmogaus bukumu.Neleido naudotis autobuso WC, juk stoja autobusas kas pora valandų ir jokių problemų nėra.O gal norėtų keliautojas sėdėti I a.iškart už WC ir kad jam 70 zmoniu diena naktį už nugaros savo reikalus atlikinėtų, manau tikrai ne.Mūsų grupėje važiavo apie 10 vaikų, net jie neturėjo problemų dėl to.Dėl ekskursijos Vienoje, taip ji buvo įdomi ir truko apie pora val.vėliau pietavome or nusipirkę bilietus į operą puikiausiai praleidome laiką kol vairuotojai ilsėjosi.Gidas Renatas puikus, rūpestingas, daug žinių turintis.Nelengva, bet labai puiki kelionė!O kad amžinai yra kažkuo nepatenkintų tai faktas!
Ina Dumbliauskienė
2018-06-27 07:06:08 IP 5.20.50.107
Ką tik grįžome iš kruizinės kelionės Talinas- Helsinkis- Stokholmas-Talinas.Vykome 2018-06-22-26 dienomis, žinojome, kad tai puiki galimybė pažinti šias valstybes, aplankyti sostines. Deja, labai nuvylė mūsų kelionės gidas Julius, jo net ir gidu nepavadinčiau. Jis tik padalindavo bilietus i laivus, o jokios informacijos apie miestus ir šalis nepateikė.Paparasčiausiai tai žmogus be jokio išprusimo, be žinių, todėl jei pradėdavo"viską pasakoti", tai išlemendavo kelis nerišlius ir nereikšmingus sakinius, tuo jo gidavimas ir baigėsi.Helsinkio katedrą pavadino"bažnytėle", net nežinojo, ką parašė Janas Sibelijus, prie kurio paminklo atvežė.Stokholme mes jau pasiėmėm turistinį autobusą ir sumokėję po 30 eurų važinėjome po miestą patys, tai nors susidarėmė nuomonę apie šią nuostabią sostinę.Neaprašinėsiu visų gido liapsusų, bet dar tokio nevykusio per savo ilgą kelionių laiką nemačiau.Visi mūsų kelionės dalyviai buvo labai nepatenkinti Juliaus darbu, tad jeigu firma nori gyvuoti turi tokių gidų atsisakyti.Beje, autobuse nebuvo nei karšto vandens, nei WC, tai sukėlė problemų.Daugiau su INTERLUX tikrai nevažiuosiu.
Alvyda, juk su Interlux nera taip pigu, dazniausiai ekskursijos mokamos, viska sudejus gaunasi kartais gal net brangiau nei kitose agenturose. Viska labai reikia paskaiciuoti, o ne pamacius kaina kaip pavyzdyd 189 + ekskursiju paketas griebt ir paskui gailetis :)
Ilgai laukta kelionė 2018-06-09 11 dienų į Italiją!!!! Su interliux, , , ale, , pigiau, gavosi brangiau, neapsigaukit žmonės, tai pigiausia kelionių agentūra, kuriai dzin kokybė, autobuse, tūlikais naudotis neleidžiama, telikai nerodo, pasikrauti telefonų nėra jungčių, kondicionieriai tai veikia, tai neveikia, organizuotumas BAISUS, visko mačiusi, bet tik ne tai, vairuotojai baisiai nemandagūs, pikti, gidė Vienoje per kelias minutes pravedė per centrą, rusų kalba, Renatas gidas išsireikalavus, kad kelionė lietuvių kalba, šiaip ne taip vertė, žodžiu, nuo 15 val iki 23 val laisvas laikas Vienoje, darykit ką norit o tiek yra ką pasižiūrėti, žodžiu, turėjom patys sau prasivesti ekskursiją, dvi naktys autobus pirmyn ir atgal, kojos po tokios kelionės kaip dramblių, pilnas autikas žmonių, visi pabaigoj pikti, nes nieko nespėjom, geras viežbutis buvo Čekijoje ir Lenkijoje, 5 dienas Italijoje, viešbutis baisus, be kondicionoerių, arba mokėk 5 e per dieną, žodžiu žmonės, geriau brangiau, bet nors objektus pažiūrėsite normaliai ir paslaugos bus suteiktos kokybiškai, nes toks jausmas, kad aš laimėjau kelionę o ne susimokėjau, ir turėjau kęsti nesąmones...
Pusryčiai batonai, su bandelėm, reiks maitintis patiems, paskaičiuokite išlaidas, ir.t.t.t. žodžiu trūksta žodžių, tai buvo pirma ir paskutinė mano su interliux kelionė....
Esame keliavę i JAE patiko labai. Į lenkiją, vidutiniškai, nes prekybos centrų mums nereilėjo. I Juodkalniją viskas būtų gerai jei autobuse veiktų korektiškai kondocionierius. Į Taliną Helsinkį Stokholmą - fantastika mums pasisekė nes vadovė iš lietuvos buvo ir dirbo savo darbą 100%. Na o šiaip lūkesčiai ir poreikiai juk visų skirtingi.
labai noreciau kad kas pasidalintu keliones i japonija ispudziais.
Kelionė 2018-05-20 Prancūzijos žydroji pakrantė puiki, Vadovė - gidė Marija neapsakomai nuostabus žmogus kuris rūpinosi mumis visos kelionės metu. Viešbučiai geri, buvo visko ko reikia, už kelionės kainą gavome daugiau nei tikėjomės.
Kelione i Sveicarija su Darija geguzes18-25 puiki. Grupe didele ir suvaldyti64zmones nelengva vieni nori daugiau pamatyti kiti apsipirkti. Dienotvarke itemta anksti kelem velai gulem bet pamatem tikrai daug geras viesbutis Lenkijoje, labai geras Vokietijoje, o Prancuzijoje galetu but geriau. Truko ranksluosciu kambaryje laikesi blogas kvapas pusryciams papildymas neskubejo ir paskutiniams mazai kas liko. musu grupele kelione liko patenkinta kainos ir paslaugu santykis geras, vairuotojai veze saugiai o vadove rupinosi kad programa butu ispildyta. Mums labai patiko ekskursijos su ausinukais
Trumpai apie organizuojamas keliones i Gardina. Kas antra savaitgali is Kauno vaziuoja girtuokliaujanti, vos nesusimusanti tarpusavy, siaubingai besikeikianti, su niekuo nesiskaitanti kompanija.
Interlux i skundus nereaguoja, darbuotoja akiplesiskai isdrozia, kad reikia pakentet, kelione trunka 3val.pirmyn/atgal. Jie yra musu nuolatiniai klientai. Interlux atstovai, tikrai nemalonu kvepuoti ju smarve, klausyt riaugejimu ir visa kelione girdeti tik keiksmazodzius, uzgauliojimus.
Turite puikiu keliones vadovu, pvz. Renatas, Ruta, kurie turi isklausyti pamisusiu girtuokliu keiksmus ir reikalavimus. Kodel taip negerbiat ir nevertinat savo darbuotoju?
Būtų malonu, jeigu kas nors iš keliavusių pasidalintų įspūdźiais po JAV.
Gal kas gali parašyti atsiliepimą apie kelionę Ispanija - Marokas nes spalio mėnesį ten vykstančias su žmona
Skaitau atsiliepimus apie agentura ir net keista. Daugumoj tik blogi. Teko keliauti su sia agentura i Maroka ir i didyji Baltijos tura. Atsiminimai kuo geriausi. Neziurint kad autobusas dvieju aukstu, nesijaute spusciu i tualeta, grupes vadovai nuostabus pasitaike. Puikiai valde grupe, nebuvo veluojanciu.Susidare ispudis, kad pacioj agenturoj didele darbuotoju kaita, didelis jiems tenka darbo kruvis. Uztat ir vyksta nesusikalbejimai. Imones vadovai turetu daugiau investuoti i darbuotojus, ju apmokyma, mazinti darbo kruvi. Visiems geru, sklandziu kelioniu, isimintinos vasaros.
Sveiki, gal kas galit pasidalinti įspūdžiais iš Japonijos, kelionės balandžio mėn. Su kokiu gidu vykote. Ačiū.
Sveiki. Vakar grįžome iš kruizo Talinas-Helsinkis-Stokholmas. Labai džiaugiuosi visu kelionės organizavimu. Puikus autobusas, puikūs įspūdžiai ! NEREALUS GIDAS RENATAS !!! Jis visus " pakrovė" gerų emocijų nuo pat pirmųjų minučių vos įlipus i autobusą.Šis žmogus- gerų emocijų užtaisas ! Jo dėka labai daug pamatėm ir sužinojom apie visus tris miestus. Tai žmogus visu 100% atsidavęs ir mylintis savo darbą! Nuoširdus Jam ačiū. Vertinkite tokius darbuotojus !Ačiū už puikią kelionę !
Visų pirma esu be galo nepatenkinta gido (Audriaus) darbu. Išvažiavome 04.20min į Kauną ir turėjome prie prekybos centro „Mega“ paimti kitus keleivius, tačiau gidas buvo nekonkrečiai nurodęs paėmimo vietą ir nesutikrino keleivių sąrašų, todėl nuvažiavu apie 30km nuo prekybos centro „Mega“ teko grįžti paimti likusių žmonių, kurie ėmė skambinti ir klausti, kada atvyks autobusas, nes laukė kitoje aikštelės vietoje. Dėl to mūsų laikas lankant Gardino miestą trumpėjo.

Antra, vis ekskursijos eiga neatitiko eigos pateikto Jūsų puslapyje.
Gidas ne tik nepateikė aiškiai infomacijos ir ekskursijos eigos, bet ir nebuvo aplankyti visi įvardinti objektai. Tiesa pasakius buvo apknkyta tik labai maža dalis jų. Maža to, keleiviai negalėjo pasirinkti, ar jie nori apsipirkti, ar nori eiti į zoologijos sodą, nes buvo tiesiog pasakyta kad 15.30h autobusas išvažiuoja, net nenurodžius, kur jis tiksliai važiuos. Apie jokius pageidavimus nebuvo net kalbos. Kadangi keleiviai atsisakė itin rekomenduojamų pietų, atskiro pietų laiko nebuvo skirta, todėl kai kurie keleiviai liko nepietavę.

Mes turėjome 40minučių aplankyti Gardino miestą, kas yra tikrai per trumpas laikas pamatyti Gardiną. Vos spėjome užkąsti ir bėgte lėkėme į autobusą, kuris jau buvo išvažiavęs. Mums pasisekė, nes autobusą susistabdėme gatvėje, tačiau buvo žmonių, kurie atėję į aikštelę autobuso neberado, o kaip ir minėjau nebuvo nuordyta, kur jis toliau važiuos ir dėja gidui priskambinti nepavyko, todėl keleiviai turėjo susisiekti su kitais keleiviais norėdami rasti auobusą. Manau, toks neatsakingumas yra netoleruotinas.

Galiausiai autobusui (kuriame trūko keleivių ir jie atvyko taksi) atvykus į prekybos centrą buvo skirtos dvi valandos apsipirkimui. Mes buvome dėl to labai nepatenkinti, nes mes vykome ne apsipirkti o aplankyti miestą. Jokių alternatyvų nebuvo pasiūlyta, taigi iš esmės mes dvi valandas laukėme prekybos centre kol pagaliau baigsis ši nesusipratimų kupina kelionė. Pareiškus pretenzijas gidui dėl neaiškiai pateiktos informacijos jis tik pasakė, kad šios gido pareigos nėra jo pagrindinis darbas (kad tikrai labai akivaizdu)

Tačiau čia dar ne viskas. Nepaisant to, kad vienas žmogus buvo deportuotas atgal į Gardiną ir gidas net nesistengė suteikti jokios pagalbos, Lietuvos muitinės pasienyje visi keleivių daiktai buvo iškrauti ant kelio net neįspėjus keleivių ir jiems to nepranešus. Susirinkome daiktus ir praėjome muitinę. Labai vėlavome pagal numatytą grafiką. Apie 12h nakties mes buvo prie Kauno, kai prasidėjo tikrasis siaubas. Į autobuso saloną ėmė veržtis dūmai. Žmonės ėmė šaukti ir panikuoti. Autobusas sustojo ir vairuotojas išlipo pažiūrėti, kas nutiko neatidaręs dūrų ir palikęs visus žmonęs viduje autobuso. Vyko chaosas ir panika. Autobuse buvo mažų vaikų. Galiausiai atidarius duris visi puolė į lauką, tačiau mes sėdėjome antrame aukšte ir gerokai teko palaukti kol pavyko išeiti į lauką. Būvo nemaža tikimybė apsinuodyti dūmais, ar patirti kitų sužalojimų žmonėms braunantis į lauką. Vairuotojas ėmėsi pats tvarkyti autobusą. Gidas pranešė, kad kviestų kitą autobusą, tačiau to nedarys, mat vairuotojai yra patyrę ir patys suremontuos. Laukėme lauke, šalome ir mums nebuvo pateikta jokios informacijos apie tai, kada pajudėsime, ar kas nors mūsų atvažiuos pasiimti. Žmonės ėmė skambinti giminaičiams, draugams prašydami atvykti juos pasiimti. Mes laukėmė. Gidas "juokavo" neva "koks siaubas, nes nuleistos visos šešios padangos". Turėjome patys teirautis gido, kokia situacija, ar atvažiuos kitas autobusas. Mums nebuvo pateikta jokia informacija. Galiausiai man gidas pasakė, kad autobusas atvažiuos, tačiau anot jo nėra prasmės jo laukti, nes šis autobusas bus tuoj sutvarkytas. Į vidų autobuso lipti negalėjome, nes buvo pilna dūmų. Vairuotojas vis bandė užvesti autobusą, tačiau kaskat po bandymo į saloną pasklisdavo dūmų lavina.

Apie trečią valandą ryto pagaliau atvyko kitas autobusas, kuris buvo vieno aukšto, nors mes važiavome dviejų aukštų autobusu ir jeigu kai kurie žmonės nebūtų patys susiradę tranporto grįšti namo, mes net nebūtume tilpę.

Grįžome į Vilniu apie penktą valandą ryto.
Turekite omenyje, kad pinigus paima lengvai, o su grazinimu yra problemu, reikia rasyti prasymus, ilgai svarsto (kelione atsauke jie kaip organizatorius). Kitos agenturos grazina tuoj pat ir be jokiu kalbu, todel Intertravel-Interlux stengsiuosi vengti.
Kelionių organizavimas tragiškas, autobusai tragiški. Į skundus nereaguoja. Jei tik yra galimybė rinktis kitą organizatorių - būtinai taip ir padarykit.
2018.04.28-29d.Krokuva.Veličkos druskų kasykla.Kelionės vadovas p.Irmantas.Tai buvo košmaras o ne kelionė.Negalime patikėt kad galima taip organizuoti kelionę.Pasidomekite ateityje su kokiu vadovu ir kokiu transportu važiuojate.Su piniginėm rinkliavom ir nesusipratimai.
Pilnai pritariame Rimos nuomonei apie įšvyką į Gardiną balandžio 28 d. Dėkingi gidui Renatui už rupestį, pakilios nuotaikos palaikimą ir istorinių žinių perteikimą.
Sveiki, vakar buvome Gardine.Kelionė labai patiko, gidas Renatas tikrai puikus, daug pasakojo stengėsi aprodyti kuo daugiau.Apie miestą pasakojusi gidė Daša labai puiki, daug sužinojau istorijos.Na pritrūko laiko savarankiškai po miestą pasivaiksčioti, bet visur suspėjome.
Sveiki, vakar gryžome iš kelionės Keukenhofo gėlių parkas, Olandija.Nuostabi kelionė, nepaisant to, kad buvo autobuso gedimas (juk būna, kad technika paveda) viskas organizuota puikiai.Nuostabi kelionės vadovė ANNA, tiesiog enciklopedia.Niekada nestokojo informacijos, viskas papasakota, viskuo pasirūpinta.Didelis jai AČIŪ už kantrybę ir rūpesčius, kad turistams būtų viskas gerai.ŠAUNUOLĖ.Aplankėm Varšuvą, Magdeburgą, Keukenhofo gėlių parką, Amsterdamą, Berlyną. Kelione esam patenkinti 10 balų.Vėl važiuosiu su šia agentura.
Sveiki, noriu paklausti, planuoju važiuoti birželio mėnesį į Rimini. Gal kas buvote? Kaip sekėsi? Kur apgvyvendino?
Vakar grįžome iš Kruizo Stokholmas-Helsinkis-Talinas, kelionė suorganizuota be priekaištų, neskaitant to, kad Rygoje turėjome persėsti į kitą autobusą, tai tikrai niekam nesudarė jokių nepatogumų, autobusai buvo 5 žvaigždučiu VIP klasės, pats kruizas, ekskursijos labai patiko, žinoma pats didžiausias ir nuoširdžiausias, ne tik nuo mūsų ketveriukės, bet ir nuo visų velykinės kelionės keliautojų, tai gidui RENATUI, kaip jis pats sakė kelionės pačioje pradžioje, kad jis bus ir mama, draugė ir sesė kelionės metu, tai viršijo viską, jis nerealus, suvaldyti virš 60 skirtino amžiaus žmonių, (4 paras) tai menas, jam tai puikiai pavyko, nė vieno vėluojančio, nė vieno nepatenkinto, nė vieno minuso negalėčiau uždėt, super tik geri prisiminimai, keliautumėm ir keliatumėm
noreciau, kad man atsakytu oficialus asmuo.Arba duokit rekvizitus RYgos vadovo, nes manau, kad cia ta pati organizacija
rasa 2018-02-19 10:04:48
Noreciau paklausti, kodel kelioneje i Japonija, perkant Lietuvoje kelione, uz rkskursija i Odaiba reikia moketi 89 eu, o, perkant Rygoje, to nera..Suprantu, kad is Rygos kelione 30 eu pigesne, nes is Lietuvos nuvezimas kainuoja.
tai pirkit per latvius, man rodos jie yra pagrindiniai organizatoriai visko...kartais buna kad pas juos daug anksciau ivairios naujienos pasirodo nei pas lietuvius o ir kartais kainos skiriasi, kazkada esu per juos vykus i Graikija...buvo pigiau nei pas mus, o ir pervezimo man tada nereikejo kai skrydis buvo is Rygos..
Ka galite pasakyti apie kelione i Kroatija lektuvu.aciu
Laba diena, planuoju kelionę į Japoniją, gal kas buvot spalio, lapkričio mėn. kokie atsiliepimai, koks buvo gidas.
Sveiki, ar kas nors keliavote į Šveicariją autobusu su šia įmone? Kokie įspūdžiai/atsiliepimai? Gal galite pasidalinti savo patirtimi?
Sveiki, norime keliauti kruizu Stokholmas Helsinkis Talinas. Gal kas keliavome. Kokie įspūdžiai? Ačiū
Julija 2018-01-03 16:07:04
Vakar grįžom iš kelionės į Laplandiją. Autobusas, kuriuo teko keliauti, buvo tikrai tragiškas, sėdint priekyje prie stiklo teko nuolatos valyti šlapią ir varvantį langą, per visur pūtė vėjas, o taip pat ir šilumos pajungti nesiteikė, mat visam autobusui buvo karšta, tik priekį šalta, todėl teko visos kelionės metu sėdėti su striuke. Gidui pasakius, kad pučia šaltą vėją, gavom atsakymą, kad baikit, čia puikus autobusas ir jame viskas gerai. Laplandija nuostabi šalis, tačiau ekskursijos už kurias teko sumokėti 59€ taline ir helsinkį yra nieko vertos, nes per jas pasakoma tik pora žodžių, praktiškai nieko nesužinai. Viešbučiai, kurie teko mums, tikrai nepasakyčiau, kad yra geri, pirmame teko kambarys, kuriame nebuvo net karšto vandens. Visos kelionės metu teko visur bėgti, toks vaizdas, kad pamatei ir gana, ko daugiau reikia. Antrą kartą tikrai nesirinkčiau šio kelionių organizatoriaus.
Su kokiu autobusu vykote? Mes vaziavome per Kaledas, oras tarpais buvo tikrai prastas, bet antrame aukste stikla vale, ir silta buvo, tarpais net per daug, tai siluma pamazindavo be problemu. Ir nepute niekur.

Gal kas nors vykote į kelionę 10 dienų į Riminį ir galėtumėt išreikšti savo atsiliepimus apie šią kelionę? Ar vertra vykti ar geriau ieškotis kitos agentūros?

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Travel Planet
Adresas: Subačiaus g. 17-28, LT-01300 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės.
Pagrindinė Travel Planet veikla – egzotinių pažintinių ir poilsinių kelionių organizavimas. Travel Planet gimė iš noro pasidalinti savo kelionių patirtimi - į savo maršrutus įtraukiame mažiau turistų lankomas vietas ir patirtis. Mūsų pažintinės programos tikrai plačios - juk būtent pažinti kitas kultūras mes ir...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...
Topturas
Adresas: A. Jakšto g. 13, LT-01105 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TOPTURAS” specializuojasi pažintinėse kelionėse po visą pasaulį, pateikdamas plačią kelionių pasirinkimo gamą nuo klasikinių iki turizmo rinkos naujienų: kelionės įvairių poreikių ir amžiaus keliautojams; slidinėjimo kelionės; naujametinės kelionės; pažintinės kelionės autobusu; pažintinės kelionės lėktuvu;...

Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi
Lietuvos gyventojai taupo, bet sudarinėti ilgalaikius planus pritingi 09-23 14:37
Didžioji dalis Lietuvos gyventojų planuoja ir savo pajamas ir išlaidas, tačiau savo ir šeimos finansinius planus sudaro tik kiek daugiau nei penktadalis gyventojų.
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas
"Comcast" už "Sky" pasiūlė 34 mlrd. Eur – daugiau nei Murdochas 09-23 12:22
JAV kabelinės televizijos gigantė "Comcast" šeštadienį nurungė Ruperto Murdocho "Twenty-First Century Fox" varžytuvėse dėl britų televizijos bendrovės "Sky".
Popiežius aukojo mišias Kaune
Popiežius aukojo mišias Kaune 09-23 10:42
Daugiau kaip 100.000 tikinčiųjų iš Lietuvos ir gretimų valstybių dalyvavo sekmadienį Kauno Santakos parke popiežiaus Pranciškaus aukojamose šventose mišiose. Jų pabaigoje popiežius prabilo ir...

Kai susergate, Jūs..

Skoda