VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę INTER TRAVEL, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę INTER TRAVEL

Atsiliepimai apie INTER TRAVEL, UAB

Parašyk savo nuomonę apie INTER TRAVEL, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte - telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Sveiki,
gal kas važiavote į Bali su šią agenturą, kaip sekesi kelione?
Atsakyti
Su šia agentūra vykome į kruizą Ryga-Stokholmas-Ryga. Kelione likome labai patenkinti. Viskas buvo suorganizuota puikiai. Atsiliepimai apie kelionės vadovą Renatą tik geriausi, puikiai pravedė ekskursijas, atsakė į užduotus klausimus, ir kiekvienu keliautoju rūpinosi iš visos širdies. Šiuo metu galvojame vykti su šia agentūra į kitą kelionę, bet neramina naktis autobuse. Gal kas gali atsakyti, kurie vyko i kelionę su nakvyne autobuse, kaip praėjo naktis? Ar labai išvargino? Ar pavyko nors kiek pailsėti? Labai dėkoju visiems už pasisakymus šiuo klausimu.
Atsakyti
Niekam nesiūlau pirkti kelionių iš šios agentūros
Atsakyti
Niekam nesiūlau pirkti kelionių iš šios agentūros
Atsakyti
Grazina 2019-01-23 12:59:12
Keliavome su Inter Lux Singapuras -Malaizija su poilsiu Langavi saloje.2018 lapkričio pabaigoje.Kelionė suorganizuota puikiai.Norėjosi tik geresnio (švaresnio)viešbučio Kuala Lampure.Kitą kartą tikrai rinkčiausi šią agentūrą.
Prašau į kiekvieną skundą parašyti atsakymą. Taip pat parašyti - kokių imtasi priemonių. Agentūra be atsakymų atrodo labai nerimtai
Atsakyti
Sveiki.. Gal kas keliavote maršrutu Portugalija-Ispanija aplankant Paryžių ir Berlina, kaip tą kelionė? Gal kas galite pasidalinti įspūdžiais? Viliojantis pasiūlymas..
Atsakyti
Keliavome su Inter Lux Singapuras -Malaizija su poilsiu Langavi saloje.2018 lapkričio pabaigoje.Kelionė suorganizuota puikiai.Norėjosi tik geresnio (švaresnio)viešbučio Kuala Lampure.Kitą kartą tikrai rinkčiausi šią agentūrą.
Nepatenkintas interliux paslauga
2019-01-04 16:32:53 IP 213.164.113.184
Atsakyti
Nepirkite kelioniu iš šitos agentūros. Buvau susirges temperatūra prieš kelionė ir negalėjau dalyvauti naujametinėje kelionėje kruize. Prieš kelionė buvau paskambinės į agentūra ir pasakiau, kokia situacija. Pasakiau, kad gražintu pinigus ir man atsakė, kad jus duona perkate, jums neskani ir jus išmetat ? Paaiškėjo, kad kalbėjo direktorė, vadinasi direktorė žmogu sulygino su duona, žmogus, kuris finansiškai ir moraliskai nukentėjo ir jam taip atsakyti. Tuo labiau mano teta ta vakara dalyvavo kelionėje ir su nepilnamete dukra penkioms minutėms pavelavo iš ekskursijos, tai gidas pasakė eisite viena valanda pesčiomis. Mano teta su anuke buvo paliktos likimo valei ir nežinodami kalbos. As niekam nerekomenduoju pirkti iš Betos ir grupinio kelionių ir visiems sakysiu kad nepirktu, visus atkalbėsiu. O svarbiausia beta ištrynė visus atsiliepimus. Nepagarbus ir nepatikimi ten visi dirba.
Jie sako, kad mus reikėjo perspeti prieš dvi savaites, kad aš susirgsiu, o iš kur galima žinoti, kas bus per ta laika? Jeigu zmogus bet koks mirtu tas pats butu, pinigu negrazintu. Zmones neprasidekite su tokia imone. Yra geresniu agenturu su, kuriais galima susitarti bet ne su jais.
Atsakyti
Jolė 2018-05-16 20:55:47
Būtų malonu, jeigu kas nors iš keliavusių pasidalintų įspūdźiais po JAV.
Geguzes men. kelione buvo puiki su gide Marija
Atsakyti
Gal kas parašytų kaip sekėsi Jordanijoje.
Atsakyti
Kelione Italija, praga, 16-23, 11, 2018 buvo fantastiska, norim padekot beprotiskai nuostabiam gidui Akimui, vairuotojams Juriui ir Aivarsui kurie puikiai atliko savo darba.Kelione nuostabi, Aciu interliux
Atsakyti
Pritariu dėl kelionės į Japoniją.Gidas super.Lankomi objektai parinkti atsakingai.Organizacija puiki.Bet kurioje kelionėje galima rasti negatyvo jeigu jo ieškai.
Atsakyti
Gedas 2018-11-12 00:28:54
Jei dar domina, tai neseniai grizom is Japonijos. Viskas puiku. Kelione sklandi, ten gavom vietini gida, zmogus dirba 100% savo darba. Viesbutis, autobusas, ekskursijos viskas buvo gerai, ispudziu ilgam.
Sveiki,
Ačiū už atsakymą. Paklausimą rašiau prieš kelionę į Japoniją. Kelionėje buvau birželio mėn. Kaip ir rašot viskas patiko, kelionė buvo nuostabi.
Atsakyti
Vilma 2018-05-10 09:42:34
Sveiki, gal kas galit pasidalinti įspūdžiais iš Japonijos, kelionės balandžio mėn. Su kokiu gidu vykote. Ačiū.
Jei dar domina, tai neseniai grizom is Japonijos. Viskas puiku. Kelione sklandi, ten gavom vietini gida, zmogus dirba 100% savo darba. Viesbutis, autobusas, ekskursijos viskas buvo gerai, ispudziu ilgam.
Atsakyti
Baisu! Viesbutis, sausakimsas autobusas, keliones vadove-baisu! Paskutinis kartas, niekam nerekomenduoju. Geriau permoketi kelis eurus, bet keliauti tik su Teztour arba Novatur!
Atsakyti
Birutė 2018-10-22 12:44:38
Kelionė į Juodkalniją 2018-09-05. Rašiau atsiliepimą tuoj po kelionės, deja, jis taip ir nepasirodė... matyt, turi galių ištrinti... Neramu, kad kiti žmonės galėtų patirti tai, ką teko išgyventi mums per tas 2 savaites kelionėje, tad vėl bandau rašyti. Tiesiog įspėti: neturėkite reikalų su šia kompanija!!! Siūloma pigi kelionė su akiplėšiškai išpūstomis priemokomis už išvykas plius visiškas savo darbo neišmanymas, arogancija tiek vadovės, tiek vairuotojų - liūdnas derinys... Autobuse sukišti net 64 keleiviai - net nešautų į galvą į tokią masę lipti, jei kas iš anksto būtų įspėjęs. Autobuse vietų niekas nesužymėjęs, tačiau mums dviem - tiek ir tevažiavo iš Lietuvos - vadovė primygtinai reikalavo sėsti prie satliuko ir važiuoti sėdint nugara visus tuos tūkstančius kilometrų. Pabandėme prieštarauti, tad mums buvo atkirsta "ką aš kaliningradui pasakysiu? negi siūlysiu jiems čia sėdėti?" Ir vis aiškino, neva, vietas skirsto "ten", vadinasi, pačioj kompanijoj. Vargais negalais išsiplėšėm sau vietas antram aukšte. Atvykus į Juodkalniją, jokios informacijos, kur ir kaip gyvensime, kokie tie apartamentai, tiesiog suskirstė kaip panorėjusi po skirtingus kurorto kampus - loterija, ir tiek. Gavom gyventi kambarėlį su šeimynine lova ir senu čiužiniu, be balkono, parą vandens neturėjom...Po kelių skundų į kompaniją kažkaip vis tik šeimininkas sumąstė ir skyrė dar 1 kambarį (su tokia pat lova, su balkoniuku, bet be virtuvės), kažkaip ir pabaigėm mes tą kurorto laikmetį... Žmogelis tik pasiguosdamas parodė atsiųstą užsakymą iš kompanijos, kur aiškiai parašyta - 2 vietos, 1 lova... Į vadovę bandėm kreiptis - beprasmiška, vis kartojo, kad viskas yra "iš ten"... Gidai išvykose buvo puikūs, pats maršrutas tikrai puikus. Tik jau kelionė iki ten ir atgal tokiu autobusu (be vandens, tualeto, be veikiančio TV) visiems apkarto. Įdomiausia buvo pačioj pabaigoj: muitinėje autobusą laikė porą valandų vien todėl, kad... autobuso vairuotojai su savo palydovėmis (kelionės vadove ir vieno iš jų daruguže) buvo prisigrūdę į visas autobuso kertes alkoholio!!! Per juos vos-vos išsprūdom iš tarptautinio skandalo, atsipirko sumokėta bauda... Tiesiog gėda ! Tai va, kuo tas tualetas buvo užimtas?! Jei tik skaitote šias eilutes, įspėju: variantų yra begalė, tad kam gadinti sau gyvenimą su tokiais prašalaičiais, dargi mokėti savus euriukus???
Visiškai pritariu, tas pats buvo ir 2017 m. Yra straipsnis :
https://www.15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/kelioniu-pulsas/i-juodkalnija-autobusu-vykstantys-lietuviai-skundziasi-pragarisku-karsciu-kelioniu-organizatorius-ju-priekabumu-637-814372
Atsakyti
Kelionė į Juodkalniją 2018-09-05. Rašiau atsiliepimą tuoj po kelionės, deja, jis taip ir nepasirodė... matyt, turi galių ištrinti... Neramu, kad kiti žmonės galėtų patirti tai, ką teko išgyventi mums per tas 2 savaites kelionėje, tad vėl bandau rašyti. Tiesiog įspėti: neturėkite reikalų su šia kompanija!!! Siūloma pigi kelionė su akiplėšiškai išpūstomis priemokomis už išvykas plius visiškas savo darbo neišmanymas, arogancija tiek vadovės, tiek vairuotojų - liūdnas derinys... Autobuse sukišti net 64 keleiviai - net nešautų į galvą į tokią masę lipti, jei kas iš anksto būtų įspėjęs. Autobuse vietų niekas nesužymėjęs, tačiau mums dviem - tiek ir tevažiavo iš Lietuvos - vadovė primygtinai reikalavo sėsti prie satliuko ir važiuoti sėdint nugara visus tuos tūkstančius kilometrų. Pabandėme prieštarauti, tad mums buvo atkirsta "ką aš kaliningradui pasakysiu? negi siūlysiu jiems čia sėdėti?" Ir vis aiškino, neva, vietas skirsto "ten", vadinasi, pačioj kompanijoj. Vargais negalais išsiplėšėm sau vietas antram aukšte. Atvykus į Juodkalniją, jokios informacijos, kur ir kaip gyvensime, kokie tie apartamentai, tiesiog suskirstė kaip panorėjusi po skirtingus kurorto kampus - loterija, ir tiek. Gavom gyventi kambarėlį su šeimynine lova ir senu čiužiniu, be balkono, parą vandens neturėjom...Po kelių skundų į kompaniją kažkaip vis tik šeimininkas sumąstė ir skyrė dar 1 kambarį (su tokia pat lova, su balkoniuku, bet be virtuvės), kažkaip ir pabaigėm mes tą kurorto laikmetį... Žmogelis tik pasiguosdamas parodė atsiųstą užsakymą iš kompanijos, kur aiškiai parašyta - 2 vietos, 1 lova... Į vadovę bandėm kreiptis - beprasmiška, vis kartojo, kad viskas yra "iš ten"... Gidai išvykose buvo puikūs, pats maršrutas tikrai puikus. Tik jau kelionė iki ten ir atgal tokiu autobusu (be vandens, tualeto, be veikiančio TV) visiems apkarto. Įdomiausia buvo pačioj pabaigoj: muitinėje autobusą laikė porą valandų vien todėl, kad... autobuso vairuotojai su savo palydovėmis (kelionės vadove ir vieno iš jų daruguže) buvo prisigrūdę į visas autobuso kertes alkoholio!!! Per juos vos-vos išsprūdom iš tarptautinio skandalo, atsipirko sumokėta bauda... Tiesiog gėda ! Tai va, kuo tas tualetas buvo užimtas?! Jei tik skaitote šias eilutes, įspėju: variantų yra begalė, tad kam gadinti sau gyvenimą su tokiais prašalaičiais, dargi mokėti savus euriukus???
Atsakyti
Sveiki, važiavom į ekskursija; VAIKŲ ATOSTOGOMS: 2 d. kelionė GARDINAS su apgyvendinimu sanatorijoje OZIORNIJ (nereikia vizų). Viso pirma nesupratau ko ten važioti? Visiškai nėra į ką žiurėtį. Pavedžiojo prie kažkokiu akmens paminklu ir kelieta pastatu, papasakojo apie jos ir viskas, ekskursija baigta. Į vidų niekur ne buvom užėję Na iš gero tai sanatorijoje buvo viskas gerai. Tiesa naudotis vandens pramogoms nemokamai leista tik 1 val. 20 min. Po to skaičiuoja kas minute po 5 euro ct. Autobusas tragiškos buklės, vairuotojai pikti, o vadovė RŪTA nemoka dirbti savo darba, ne sprendžia susiklosčiusiu problemu. Nemoka suskaičiot kiek žmoniu eina į ekskursija ir kiek perka bilietu. Žodžiu tai blogiausia ekskursija kurioje buvom, o buvom tikrai labai daug kur, aišku su kitomis agenturomis.
Atsakyti
2018-09-21/24 Kelionė Helsinkis - Stokholmas -Talinas. Pati kelionė būtų gera jei ne gidė, labai nekompetetinga. Jei neišsinuomuoji ausinukų net nežinotum, kada reikia grįžti į autobusą. Bendros informacijos niekada nepasako visiems garsiai, maždaug kada pati sugalvoja tada ir grįžtam. Helsinkyje labai blogai pravedė ekskursiją, nieko nepamatėm su ja. Stoholme jau buvo geriau, bet labai nepatiko, kad viską lygina su Lietuva. Kaip pas mus blogai, o jau ten viskas tobula. Grįžtant iš Stoholmo į Taliną reikėjo pakeisti keltą. Gidė sukėlė tokią paniką, kad silpnesnių nervų žmonėms tikrai galėjo bloga pasidaryti. Buvo pasakyta bėgti, vos ne lipti žmonėms per galvas. Gerai, kad važiavo antras lietuvių autobusas, tai bent jau jo gidas pasakė kur bėgti.... Nors mes ramiausiai nuėjome iki kito kelto. Kertant Estijos/Latvijos sieną buvo sustojimas į toletą, tada nuvažiavome 1km. ir stojome alkoholio parduotuvėjė, kur praleidome pusvalandį tik tam, kad žmonės galėtų apsipirkti svaigiųjų gėrimų. Nesupranu kokia nauda gidei/ agentūrai ar kam, kad stoti pirkti alkoholio, kai tuo tarpu būtųmėm Taline ilgiau pasivaikščioje. Antra kelionė su Interliux'u ir iš tikrųjų nuvilianti.
Atsakyti
2018-09-13, 13 dienų į Juodkalnija. Nakvynė Lenkijoje. Viešbutis geras, pusryčiai skanūs. Viena,.... gidė tragiška, dar nulupo po 2 EU už ausines nes kitaip jos negirdėtume. Geriau būtų buvę negirdėti. Ekskursija 45 min. toliau laukiam autobuso 9 valandas t.y. iki 23 val. Darykit ką norit, informacijos pasiūlymų nulis. Juodkalnija, apartamentai normalūs, Balansas tarp kelionių ir poilsio geras.
Autobusas buvo kažkokia iškasena. Tualetu naudotis neleidžiama, televizoriai (kineskopiniai) tai rodo tai nerodo, pasikrauti telefonų nėra jungčių, kondicionieriai tai veikia, tai neveikia.
Vairuotojai profesionalūs bet jau bendravimas..... visą kelionę jautėmės jiems kažką skolingi, pikti, nemandagūs, arogantiški.
Kelionės vadovas, na tik kad atliko savo darbą ir tiek.
Kas dėl kelionių po Albaniją, Juodkalniją. Pačios kelionės viskas gerai, gidai profesionalūs, vaizdai gražūs. Betgi kai ten vietoje matai kaip tas keliones siūlo 2 ar net 3 kartus pigiau (čia nejuokauju) savijauta tokia kad tave išdūrė.
Buvo ir daugiau nemalonių smulkmenų.
Reziumuojant, maršrutas geras ir įdomus, bet su šiuo operatorium reikalų stengsiuosi nebeturėti
Atsakyti
Teko keliauti kruize Helsinkis-Stokholmas-Talinas. Atsiliepimai apie kelionę tik geriausi, gal tik daugiau laiko ir objektų aplankyti norėtųsi Stoholme ir Taline, Helsinkyje jo truputį per daug buvo. Vadovas Romas, tikrai puikus savo srities specialistas. Sugebanatis kiekvienoje situacijoje išlikti diskretišku, profesionaliu ir mokančiu įdomiai pateikti informaciją. Su tokiu vadovu važiuočiau tikrai dar į nevieną kelionę. Kelionės pervežimas organizuotas puikiai, vairuotojas atsakingi ir profesionaliai atliekantis savo darba. Tad didelis ačiū šios kompanijos darbuotojams ir grupės vadovui Romui už nuostabią, pilną įspūdžių kelionę.
Atsakyti
Laba diena,
2018.08.14-21 dd. su UAB InterLux Travel- keliavome į Portugalijoją (pažintinė kelionė).Vykome iš Rygos (pervežimas buvo pasiūlytas).
Esame keliavę nemažai, bet su šia agentūra pabandėme pirmą kartą. Kelionė organizuota puikiai, viešbutis, ekskursijos, vairuotojas, kuris visą kelionės laikotarpį dirbo labai profesionaliai savo darbą. Atskirai norėtume padėkoti gidei Marinai, už informacijos gausą, paslaugumą, operatyvumą sprendžiant nenumatytas susidariusias situacijas (buvo ir tokių). Vienintelis trūkumas - grįžtant pervežimas iš Rygos į Kauną maršrutiniu autobusu su persėdimu Panevėžyje, kai 1, 5 val ketvirtą valandą nakties reikia laukti lauke (stotis naktį uždaryta).
Dėkojame už nuostabiai praleistą laiką, patirtus įspūdžius puikiai dirbančiai komandai, mažos smulkmenos neužtemdo patirtų įspūdžių.
Keliaujanti trijulė: Violeta, Irena, Dalia- Marija.
Atsakyti
Kelionė į Kroatiją autobusu buvo puiki! Ačiū vadovui Irmantui! Viskas buvo šaunu, autobusas labai patogus, vairuotojai draugiški, viskas gerai organizuota. Na, gal tik ilgasis pasibuvimas Vienoje prailgo, bet Kroatijos grožis atpirko viską!
Atsakyti
Ačiū už puikiai suorganizuotą kelionę! Su šia įmone keliavome į Kroatiją. Kelionės vadovas Irmantas - nuostabi, charizmatiška asmenybė :) atskiras didelis ačiū Jam! Autobusas puikus - patogios sėdėjimo vietos, Wi-Fi, elektra prietaisų krovimui. Vairuotojai mandagūs, paslaugūs :) puiki įmonė, ateityje tikrai dar pas Jus sugrįšime :)
Atsakyti
Turėjome kelionę "Kruizas: Talinas - Helsinkis - Stokholmas".
Plaukimas kruiziniu laivu paliko didžiausią įspūdį - banguojanti jūra, įstabių salelių vaizdai, pasivaikščiojimai ir pasisėdėjimai denyje, saulėlydžiai, praplaukiantys kiti milžiniški kruiziniai laivai, naktinė programa, laivo grožis...
Trijų šalių sostines taip pat buvo labai įdomu aplankyti, tiesa, įspūdis liko kiek dvipusiškas - Helsinkyje, rodos, po ekskursijos liko marios laisvo laiko - papietavome, aplankėme Uspenskio katedrą, pavaikštinėjome turgaus aikštėje-uoste, ankščiau laiko grįžome į autobusą. Gal galima buvo daugiau laiko praleisti objektuose (pvz., parke prie Sibelijaus paminklo ar Tempeliauko bažnyčioje) ekskursijos metu?
Tuo tarpu Stokholme laisvo laiko gerokai pritrūko, nes pasirinkome aplankyti Vazos muziejų (viso žmogui apie 28 Eur) ir jausmas toks liko, kad nelabai ką ir pamatėme - būtume labai norėję dar pamatyti Karališkuosius rūmus, Kungsträdgården parką, miesto rotušę, daugiau senamiesčio gatvelių. Taigi pasirinkusiems šį Baltijos kruizą rekomenduoju praleisti Vazos muziejų (su gidu) ir pamatyti daugiau paties Stokholmo, kuris yra tiesiog kerintis.
Taline laikas taip pat praskriejo nepastebimai - laisvu laiku po ekskursijos nespėjome nė pavalgyti, nes norėjosi pamatyti patį miestą - iš esmės bėgdami apžiūrėjome Kiek in de Kok and Bastion Passages, Danish King's Garden, Freedom Square, Viru Gate bei kažkiek miesto sienos su bokštais. Liūdna, kad nepamatėme garsiojo Storosios Margaritos bokšto ir vartų, Šv. Katarinos gatvelės, Šv. Olavo bažnyčios ir daugiau miesto gynybinės sienos (galima ir pasilipėti ja).
Taigi pasirinkę šią kelionę turėkite mintyje, kad ekskursijų metu pamatysite ar skubiai apžiūrėsite kokius 4-5 objektus ir nebūtinai tokius, kokių tikitės Jūs. Siūlyčiau prieš kelionę pasiteirauti kelionių agentūros, kokia numatoma ekskursinė programa ir laisvo laiko trukmė miestuose, ir pagal tai savarankiškai susiplanuoti kitus netoliese esančius objektus, kuriuos pageidautumėte pamatyti. :)
Atsakyti
Jeigu vaziuosite i Rimini ir nuspresite issipirkti vakariene Condor viesbutyje, tai tikrai neverta!Slykstesnio maisto neesu ragavusi...Kurorte nera aukstu kainu, tad kur pavalgyti tikrai rasite.
Atsakyti
2018.08.17 teko vykti i kruiza. Vadovas Romas, super vadovas. Gerai ismanatis savo darba, maloniai bendraujantis, rupestingas. Viskas vyko labai sklandziai. Aciu vadovui Romui uz puikiai organizuota kelione.
Atsakyti
2018.08.03 - 06d., turėjome norą ir galimybę pasinaudoti Jūsų įmonės organizuojama kruizine kelione Helsinkis - Stokholmas - Talinas. Malonu buvo keliauti su profesionaliai dirbančia komanda, kur kiekvienas puikiai išmano savo darbą. Ačiū už sudarytas sąlygas 64 žmonių grupę paimti iš vietos, palengvinot išvykimą ir sugrįžimą. Puikus informacijos pateikimas, Ačiū Rūtai Vainonienei už puikią vadybą. Geras transporto servisas - autobusas ir vairuotojai Super. Geru žodžiu minėsime - mums pasisekė grupės vadovas ir gidas gerb. Arūnas - žmogus turintis didžiulį žinių bagažą, matosi - patirtį, kantrybę, lankstumą ir humoro jausmą, gebėjimą išklausyti ir išsamiai paaišknti, tiesiog išmanantis savo darbą - pagarba ir esame dėkingi už pažintį.
šakiečių vardu pagarbiai, Virginija
Atsakyti
Sveiki.Vykome i kruiza 2018 08 02 Helsinkis-Sankt Peterburgas-Talinas.Esame l.patenkinti.Viskas buvo puikiai suorganizuota ir ekskursijos vadovas Irmantas savo darba atliko puikiai.Tikejomes maziau pamatyti bet pamateme ir aplankeme daugiau.Keliavome pirma karta bet tikrai nepaskutini.Tikimes dar ne viena karta keliausime su jusu agentura.
Atsakyti
Gal kas jau keliavote į Balį ir galėtumėte pasidalinti įspūdžiais apie kelionės organizavimą?
Ačiū.
Atsakyti
Laima 2018-08-01 09:41:31
Labai aciu uz nuostabia kelione i Rimini rugpjucio21-30 dienomis, tikrai viskas puikiai suorganizuota, o musu keliones vadovas, Renatas buvo labai rupestingas, su tokiu vadovu nebaisu ir pasaulio krasta nuvaziuoti.Aciu, uz suteikta galimybe, tiek daug pamatyti ir patirti!!!
Gal galite plačiau papasakoti apie kelione? Apie maitinima, viesbucius ir pan.?:)
Atsakyti
Labai aciu uz nuostabia kelione i Rimini rugpjucio21-30 dienomis, tikrai viskas puikiai suorganizuota, o musu keliones vadovas, Renatas buvo labai rupestingas, su tokiu vadovu nebaisu ir pasaulio krasta nuvaziuoti.Aciu, uz suteikta galimybe, tiek daug pamatyti ir patirti!!!
Atsakyti
Buvom su interlux Portugalijoje Algarveje (poilsinė pažintinė kelionė) Vykome iš Rigos (pervežimas buvo pasiūlytas) Esu keliavusi nemažai, bet su šia agentūra pirmą kartą. Kelionė nuo pradžių iki pabaigos suorganizuota puikiai. Geras balansas tarp poilsio ir ekskursijų. Nuostabi gidė Marina. Tikrai pasiteisino
Atsakyti
Ką tik iš Riminio grįžom liepos 2d. netikėtai buvo super kelionė. Viskas gerai organizuota kad pabūtume ir ekskursijose ir prie jūros.Visiškai nepavargom ir pilni įspūdžių, nors dukrai buvo 8 metai, dalyvavo visose ekskursijose.Dėkui Renatui už linksmą nuotaiką visos kelionės metu.Mielai keliaučiu su tuo pačiu gidu dar kur nors.
Atsakyti
Su šia agentūra teko keliauti ne vieną kartą. Esame patenkinti visomis kelionėmis. Šią vasarą taip pat ketinome keliauti su Inter Travel į Kroatiją, tačiau dėl sveikatos problemų kelionę teko atšaukti. Esame dėkingi įmonės darbuotojams, ypač Vitalijai, už supratingumą ir malonų bendravimą sprendžiant susiklosčiusią situaciją. Ateityje net nedvejodami mielai rinktumėmės keliauti būtent su šia agentūra.
Atsakyti
Gal galėtų kas nors iš važiavusių į Rimini parašyti apie maitinimą:pusryčius, vakarienę. Ar verta išsipirkti vakarienę? Važiuoju su mažamečiais vaikais, todėl aktualu.
Atsakyti
2018-06-21 07-01 važiavau autobusu į 11dienų kelionę po Kroatiją.Kelionė puiki, vadovas Irmantas nestokojantis humoro jausmo, šiltas žmogus.Viešbutis Lenkijoje atitiko lūkesčius, pusryčiai labai skanūs.Apartamentai Kroatijoje taip pat geri.Viskas ko reikėjo juose radome, nieko netrūko.Autobusas tikrai puikus, erdvus, kondicionieriai veikė, tv rodė, telefono įkrovikliai, wc-taip pat. Vairuotojai paslaugūs, mandagūs.Kelione esu labai patenkinta.
Atsakyti
Gal kas galite plačiau papasakoti apie kelionę į Juodkalniją? Kas patiko, kas ne? Kokie apartamentai? Ar likote patenkinti interliux travel paslaugomis šioje ekskursijoje? Ačiū
Atsakyti
Ir mes vykome į Rimini autobusu. Iš tiesų nėra lengva praleisti daugiau nei parą autobuse, bet buvo sudarytos sąlygos kas 2-3 valandas pusvalandžiui (o pietų metu- beveik valandai) išlipti pamankštinti kojas, nueiti į tualetą, nusipirkti atsigerti ir užkąsti. Gidas Renatas rūpinosi visais lyg mažais vaikais, stengėsi patenkinti visų poreikius. Išties Renatas charizmatiška asmenybė, su juo buvo įdomu, neprailgo ir kelionė. Mes esame patenkinti kelione, ekskursijomis. Suprantame, kad per pusdienį net su stebuklingu gidu neišmaišysi nei Romos, nei Venecijos, nei Vienos- reikia bent kelių dienų, atskiros išvykos. Esame dėkingi Renatui už malonų bendravimą, istorijas ir pasakas... Vykome atsipūsti nuo rutinos, vykome atostogų- ir mums pavyko. Pritariu Jurgitai --mažiau bambėkime- būsime laimingesni.
Atsakyti
Grįžome iš kelionės į Italijos Riminni.Skaotau atsiliepimą apie prieš tai buvusią analogišką kelionę, stebiuosi žmogaus bukumu.Neleido naudotis autobuso WC, juk stoja autobusas kas pora valandų ir jokių problemų nėra.O gal norėtų keliautojas sėdėti I a.iškart už WC ir kad jam 70 zmoniu diena naktį už nugaros savo reikalus atlikinėtų, manau tikrai ne.Mūsų grupėje važiavo apie 10 vaikų, net jie neturėjo problemų dėl to.Dėl ekskursijos Vienoje, taip ji buvo įdomi ir truko apie pora val.vėliau pietavome or nusipirkę bilietus į operą puikiausiai praleidome laiką kol vairuotojai ilsėjosi.Gidas Renatas puikus, rūpestingas, daug žinių turintis.Nelengva, bet labai puiki kelionė!O kad amžinai yra kažkuo nepatenkintų tai faktas!
Ina Dumbliauskienė
2018-06-27 07:06:08 IP 5.20.50.107
Atsakyti
Ką tik grįžome iš kruizinės kelionės Talinas- Helsinkis- Stokholmas-Talinas.Vykome 2018-06-22-26 dienomis, žinojome, kad tai puiki galimybė pažinti šias valstybes, aplankyti sostines. Deja, labai nuvylė mūsų kelionės gidas Julius, jo net ir gidu nepavadinčiau. Jis tik padalindavo bilietus i laivus, o jokios informacijos apie miestus ir šalis nepateikė.Paparasčiausiai tai žmogus be jokio išprusimo, be žinių, todėl jei pradėdavo"viską pasakoti", tai išlemendavo kelis nerišlius ir nereikšmingus sakinius, tuo jo gidavimas ir baigėsi.Helsinkio katedrą pavadino"bažnytėle", net nežinojo, ką parašė Janas Sibelijus, prie kurio paminklo atvežė.Stokholme mes jau pasiėmėm turistinį autobusą ir sumokėję po 30 eurų važinėjome po miestą patys, tai nors susidarėmė nuomonę apie šią nuostabią sostinę.Neaprašinėsiu visų gido liapsusų, bet dar tokio nevykusio per savo ilgą kelionių laiką nemačiau.Visi mūsų kelionės dalyviai buvo labai nepatenkinti Juliaus darbu, tad jeigu firma nori gyvuoti turi tokių gidų atsisakyti.Beje, autobuse nebuvo nei karšto vandens, nei WC, tai sukėlė problemų.Daugiau su INTERLUX tikrai nevažiuosiu.
Atsakyti
Alvyda, juk su Interlux nera taip pigu, dazniausiai ekskursijos mokamos, viska sudejus gaunasi kartais gal net brangiau nei kitose agenturose. Viska labai reikia paskaiciuoti, o ne pamacius kaina kaip pavyzdyd 189 + ekskursiju paketas griebt ir paskui gailetis :)
Atsakyti
Ilgai laukta kelionė 2018-06-09 11 dienų į Italiją!!!! Su interliux, , , ale, , pigiau, gavosi brangiau, neapsigaukit žmonės, tai pigiausia kelionių agentūra, kuriai dzin kokybė, autobuse, tūlikais naudotis neleidžiama, telikai nerodo, pasikrauti telefonų nėra jungčių, kondicionieriai tai veikia, tai neveikia, organizuotumas BAISUS, visko mačiusi, bet tik ne tai, vairuotojai baisiai nemandagūs, pikti, gidė Vienoje per kelias minutes pravedė per centrą, rusų kalba, Renatas gidas išsireikalavus, kad kelionė lietuvių kalba, šiaip ne taip vertė, žodžiu, nuo 15 val iki 23 val laisvas laikas Vienoje, darykit ką norit o tiek yra ką pasižiūrėti, žodžiu, turėjom patys sau prasivesti ekskursiją, dvi naktys autobus pirmyn ir atgal, kojos po tokios kelionės kaip dramblių, pilnas autikas žmonių, visi pabaigoj pikti, nes nieko nespėjom, geras viežbutis buvo Čekijoje ir Lenkijoje, 5 dienas Italijoje, viešbutis baisus, be kondicionoerių, arba mokėk 5 e per dieną, žodžiu žmonės, geriau brangiau, bet nors objektus pažiūrėsite normaliai ir paslaugos bus suteiktos kokybiškai, nes toks jausmas, kad aš laimėjau kelionę o ne susimokėjau, ir turėjau kęsti nesąmones...
Pusryčiai batonai, su bandelėm, reiks maitintis patiems, paskaičiuokite išlaidas, ir.t.t.t. žodžiu trūksta žodžių, tai buvo pirma ir paskutinė mano su interliux kelionė....
Atsakyti
Esame keliavę i JAE patiko labai. Į lenkiją, vidutiniškai, nes prekybos centrų mums nereilėjo. I Juodkalniją viskas būtų gerai jei autobuse veiktų korektiškai kondocionierius. Į Taliną Helsinkį Stokholmą - fantastika mums pasisekė nes vadovė iš lietuvos buvo ir dirbo savo darbą 100%. Na o šiaip lūkesčiai ir poreikiai juk visų skirtingi.
Atsakyti
labai noreciau kad kas pasidalintu keliones i japonija ispudziais.
Atsakyti
Kelionė 2018-05-20 Prancūzijos žydroji pakrantė puiki, Vadovė - gidė Marija neapsakomai nuostabus žmogus kuris rūpinosi mumis visos kelionės metu. Viešbučiai geri, buvo visko ko reikia, už kelionės kainą gavome daugiau nei tikėjomės.
Atsakyti
Kelione i Sveicarija su Darija geguzes18-25 puiki. Grupe didele ir suvaldyti64zmones nelengva vieni nori daugiau pamatyti kiti apsipirkti. Dienotvarke itemta anksti kelem velai gulem bet pamatem tikrai daug geras viesbutis Lenkijoje, labai geras Vokietijoje, o Prancuzijoje galetu but geriau. Truko ranksluosciu kambaryje laikesi blogas kvapas pusryciams papildymas neskubejo ir paskutiniams mazai kas liko. musu grupele kelione liko patenkinta kainos ir paslaugu santykis geras, vairuotojai veze saugiai o vadove rupinosi kad programa butu ispildyta. Mums labai patiko ekskursijos su ausinukais
Atsakyti
Trumpai apie organizuojamas keliones i Gardina. Kas antra savaitgali is Kauno vaziuoja girtuokliaujanti, vos nesusimusanti tarpusavy, siaubingai besikeikianti, su niekuo nesiskaitanti kompanija.
Interlux i skundus nereaguoja, darbuotoja akiplesiskai isdrozia, kad reikia pakentet, kelione trunka 3val.pirmyn/atgal. Jie yra musu nuolatiniai klientai. Interlux atstovai, tikrai nemalonu kvepuoti ju smarve, klausyt riaugejimu ir visa kelione girdeti tik keiksmazodzius, uzgauliojimus.
Turite puikiu keliones vadovu, pvz. Renatas, Ruta, kurie turi isklausyti pamisusiu girtuokliu keiksmus ir reikalavimus. Kodel taip negerbiat ir nevertinat savo darbuotoju?
Atsakyti
Būtų malonu, jeigu kas nors iš keliavusių pasidalintų įspūdźiais po JAV.
Atsakyti
Gal kas gali parašyti atsiliepimą apie kelionę Ispanija - Marokas nes spalio mėnesį ten vykstančias su žmona

Taip pat rekomenduojame

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviamaze.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Domina pigūs skrydžiai? Norite nebrangių bilietų? Ieškote geriausių skrydžių pasiūlymų? aviamaze.com tuo jau pasirūpino! Išmėginkite mūsų skrydžių paieškos sistemą. Mes rūpinamės savo klientais ir stengiamės surasti tik pačius geriausius skrydžių pasiūlymus, jūsų patogumui, pasirenkamus pagal persėdimų kiekį...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – tai: Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! 2016-2017 metų „Tez Tour“ ir „Novaturas“ auksinė agentė Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 12 metų patirtis...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją
Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
"Kino pavasaris" beldžiasi ir į širdį, ir į skrandį
"Kino pavasaris" beldžiasi ir į širdį, ir į skrandį 03-23 18:20
Kovo 21 d. prasidėjusio tarptautinio festivalio "Kino pavasaris" (KP) didžiosios programos sudarytojai šiemet pasiūlė nei daug, nei mažai – 170 filmų ir, kaip kasmet, palengvindami rinkimosi...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Avon 3,06 +10,07%
Twitter 33,02 +1,26%
PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%
Xerox 31,07 -5,59%
Nokia 5,88 -6,07%
Western Digital 48,39 -6,55%
Nike 82,19 -6,61%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 15,82 +1,28%
Jautiena 4,28 +0,94%
Anglis 95,42 -3,19%
Benzinas 1,57 +9,79%
Cukrus 0,57 +1,79%
Nafta 59,98 +0,25%
Ryžiai 408,00 -0,49%
Kava 2,83 0,00%