Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Inovacinės sistemos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Inovacinės sistemos

Atsiliepimai apie Inovacinės sistemos, UAB

INSY.LT

Ateitis priklauso inovacijoms!
Išregistruotas: likviduotas bankrutavus.
Parašyk savo nuomonę apie Inovacinės sistemos, UAB

2017m.01men. pirkau vaizdo registratoriuGS90C prekes kodas5102-992 paveiksluoja gerai, taciau yra problema, anksciau paveiksluotus netrina kai pilna kortele ir toliau vaizdo neraso.Kortele ideta 32GB.Gal galeciau suzinoti ka galetu padaryti'
Na ką, kaip ir tikėtasi bankrotina
Vilniaus apygardos teismas
Rūmai
Bylos tipas Civilinė byla
Pranešimo tipas Dėl pareiškimo iškelti įmonės bankroto bylą priėmimo
Pranešimo paskelbimo laikas 2018-01-17 15:38:49
Pranešimo būsena Aktualus
Pranešimą paskelbė Donata Matuževičienė
Bylos Nr. eB2-2930-864/2018
Teisminio proceso Nr. 2-55-3-00069-2018-1
Paskirtas teisėjas Ramunė Mikonienė
Pranešimo tekstas Vilniaus apygardos teisme (Gedimino pr. 40/1, Vilnius) yra priimtas įmonės vadovo pareiškimas dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Inovacinės sistemos“ (įm. kodas 303071525, buveinės adresas: Svajonių g. 24-20, Vilnius. Teismui priėmus pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo, jeigu dėl įmonės buvo priimtas teismų ir kitų institucijų sprendimai ir pagal juos išduoti vykdomieji dokumentai, įmonės turtas (lėšos) pagal šiuos vykdomuosius dokumentus gali būti areštuojamas, tačiau šio turto realizavimas ir išieškojimas sustabdomas. Teismas arba teisėjas ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo pareiškimo gavimo dienos priima nutartį iškelti bankroto bylą ar atsisakyti ją iškelti. Teismas turi teisę dėl svarbių priežasčių pratęsti pasirengimo nagrinėti bankroto bylą teisme terminą, bet ne ilgiau kaip vienam mėnesiui.
Nesulaukiu pinigu už malunsparni kuris kainavo 29.99 nesulaukiu drono kuris kainavo 47.99 nepatikima pardatuve drona pasieme ir daugiau jokiu ziniu ziuriu netik as viena nukentejau kur eit tokiu atveju laukiu iki siolei kiek galima.
uzsakiau dukrytei pianina kaledu proga, gavau bet pasirodo neveikiantis, grazinau pakeitimui, bet praejo jau 3sav egaunu naujo, skambiu neimanoma prisiskambint, 40eur, man dideli pinigai, jokio pasitikejimo daugiau perkant internetinej parduotuvej
Pasirodo Kalėdinis grinčas prasiautė. O aš dar naiviai tikėjau, kad tikrai šventinis bumas ir laukiau už negautas prekes pinigu. Liko skoloj 30eur. Reiks eit i policija.
Nukentėjau ir aš 2018-01-15 11:43:45
Man Vartotojų teisės tą patį patarė daryti. Laukti 14 d. Dar nieko jiems nesiunčiau, galvoju dar. Penktadienį nenunešiau pareiškimo, nešiu šiandien į Policiją. Tegu aiškinsis sukčiavimą. Galbūt ir aš registruotą laišką į įmonę išsiųsiu. Bet pritariu Jums: nemanau, kad teiksis atsakyti.
As buvau ir policijoj, bet kadagi as buvau gavus preke, tai jie man kolkas padet negali, kol neissispresiu reikalu su vartotu teisem..
2018-01-15 11:43:45 IP 81.7.64.142
Ingrida 2018-01-15 09:17:50
As jau issiuntus registruota laiska uab inovacines sistemos, tad teko laukt 14d, vargiai jie teiksis atsakyt i gauta pretenzija. Ir tik po termino galesiu vel kreiptis i vartotoju teises, ir policija.. O suma pas mane lb didele.
Nukentėjau ir aš 2018-01-12 14:11:08
Sveiki, aš nukentėjau kaip ir Jūs. Prekę užsakiau, sumokėjau, tačiau negavau. Šiandien pagaliau gavau šiokį tokį atsakymą: dokumentai perduoti teismui dėl bankroto paskelbimo. Konsultavausi ką daryti tokiu atveju. Man patarė kreiptis į policiją dėl sukčiavimo. Taip pat gavau atsakymą ir iš Vartotojų teisų, kurie patarė raštiškai kreiptis į įmonę (t. y.) registruotu paštu. Negavus jokio atsakymo per 14 d., kreiptis į Vartotojų teises su skundu. Paruošiau pareiškimą, surinkau visus dokumentus (užsakymo patvirtinimą, mokėjimo patvirtinimą, siųstus laiškus, sms) ir dar šiandien keliauju į policiją.
2018-01-15 08:43:23 IP 81.7.64.142
Sima 2018-01-14 00:52:53
Aš ir žadu kreiptis į policiją. Turiu jų laiškus, pavedimus. Gal galite informuoti ar ilgai užtrunka surašyti pareiškimą? Nesu to dariusi ir su kūdikiu esu, tai galvoju ar neužtruksiu ten labai.
Sima, laisva forma surašykite viską smulkiai kas įvyko. Nukreipkite pareiškimą policijos komisariato viršininkui. Pridėkite turimus savo įrodymus (pavedimus, laiškus ir t.t.) Nurodykite savo rekvizitus ir nuneškite į policiją. Galima ir elektroniniu būdu teikti, bet man paprastesnis popierinis būdas.
Bet kaip gerai sužaidė prieš Kalėdas! Vien geri atsiliepimai... Patys matyt daug darbo įdėjo
Nukentėjau ir aš 2018-01-12 14:11:08
Loreta 2018-01-10 09:44:49
As irgi rasysiu. Nebe pirma imone isdurinejanti pirkejus.
Man lygiai taip pat... sumokėjau o prekės negavau... ir pinigų neatgavau... noriu ir aš susigrąžint pinigus!
Danutė Lukoševičienė
2018-01-13 19:23:04 IP 78.60.171.30
Sveiki, man taip pat teko nukentėti nuo šios įmonės (Direktorius p.Tomas Stakelis)prieš šventes (Šv.Kalėdas) užsisakiau anūkams dovanėlių.Tačiau siuntinėlį, užsakymą nr.6695/Danutė Lukoševičienė įvykdė nepilnai (iš 6 prekių gavau 3prekes).Rašiau pretenziją -atsakymo jokio, skambinau -pasakė, kad perduota buhalterijai.Pinigų iki šiol negavau.Šiandieną skambinu -atsakymas:visi operatoriai užimti.Kokį pusvalandį laukiau - vis užimti ir užimti.Tai ar taip su klientais turi būti elgiamasi.Kantrybė baigėsi.Skola įmonės man 34 eurai.Nežinau ką ir daryti, gaila nervų ir laiko su jais bylinėtis.Matote kokios įmonės daro biznį iš patiklių klientų.Taip ir toliau ponas Tomai Stakelį.Lazda turi du galus.Pagarbiai.
2018-01-12 14:11:08 IP 81.7.64.142
Šiuo metu sustabdyta įmonės UAB "Inovacinės sistemos" į.k. 303071525 veikla, dėl nemokumo. Paduotas pareiškimas į Vilniaus apygardos teismą dėl bankroto bylos iškėlimo. Teismui paskyrus bankroto administratorių, su kreditoriais susisieks bankroto administratorius, dėl kreditorinių reikalavimų tikslinimo. As asmeniskai toki laiska gavau. Kaip suprantu lieka laukti.
Ir aš prisidedu prie nukentėjusiųjų, sumokėjau už prekę, atšaukiau vėliau užsakymą, o pinigų kaip nebūta, sukčių kompanija!
Atsiuntė. Vietoj trijų mašinyčių gavau vieną. Tada paaiškino, kad neva viena tik priklauso, ir jų puslapy galima paairinkti kurios iš trijų mašinyčių norima... tokios pasirinkimo funkcijos prie šių mašinyčių nėra! Tai už vieną mašinytę su siuntimu sumokėjau kone 16 €! Paprašiau grąžinti pinigus. Mašinytę atgal išsiunčiau gruodžio 29 d. Pinigų neatgavau. Į el laiškus neatrašo.
Analogiška situacija, prekė užsakyta, apmokėta, nepristatyta. Pažadai grąžinti pinigus - pinigų nėra.
Nieko sau tokelės! Aš prieš Kalėdas iš jų užsisakiau ir sumokėjau už prekę, kurios jie net neturėjo sandėlyje. Kai tai sužinojau, atšaukiau užsakymą, ir visa laimė, kitaip vaikas būtų likęs be kalėdinės dovanos. Per šventes kažkaip viskas užsimiršo, dabar nusprendžiau pasiteirauti dėl pinigų grąžinimo, o įmonės nei kvapo nebėra. Pasirodo tokių žmonių kaip aš ne vienas ir turbūt net ne dešimt....
Ingrida 2018-01-10 09:57:28
Policijoje rasysiu. Galima rasyt ir per e policija, bet jau turiu parirties, kad prapuola ten pareiskimai.
Policijos informacija, kreiptis i vartotoju teises arba civilinis ieskinys teismui.
Loreta 2018-01-10 09:44:49
Ingrida 2018-01-10 09:27:35
Aš tai rašysiu pareiškimą šiandien, per didele suma kad dovanot..
Loreta 2018-01-09 21:46:16
Idomiai cia. Kazin kiek dar zmoniu, nusispjove, net nesivargina komentaru rasyt. Idomu, ar yra kam buve taip? Kaip elgtis toliau, kai ignoruoja? Kur kreiptis? Reikia vienytis, kolegos ;).
Aš tai rašysiu pareiškimą šiandien, per didele suma kad dovanot..
Ohohoo.. kiek žmonių šie a*******i apmovė. Pirkau prekę. Sumokėjau. Laukiu. Jokių žinių. Parašau per live chatą, užsakymą atšaukia. Pinigėlius pažada gražinti. Praėjo4.5d.d. parašau dar kartą įkopina kažkokį savo taisyklių punktą, kuriame rašo jog pinigų gražinimą atlieka per 10d.d. po prekės gražinimo nors aš juk tos prekės net nemačiau. Prižada, kad tikrai gražins, jog perduota buhalterijai. Nu ok galvoju. Palauksiu. Praėjo 8d.d ir štai ką randu atėjęs čia. Turiu visus pokalbius išsisaugojęs, tad kreipsimės toliau ten kur reikia.
Ne parduotuvė, o kažkoks nesusipratimas. Visiškai jokio aptarnavimo. Kadangi prekės pristatyti nesugebėjo, pažadėjo grąžinti pinigus. Tačiau pinigų kaip nėra, taip nėra.. Prisiskambint neįmanoma. Svetainė nebeveikia. Pievos kažkokios. Jei atsigaus ir pradės vėl prekiauti - visiškai nerekomenduoju!
Panašu kad nukentėjusių bus nemažai.
Panašu, kad įmonė sąmoningai kelia bankrotą, nes nesugeba įvykdyti savo įsipareigojimų. Mes nesame sulaukę skolos padengimo, į laiškus nereaguoja taip pat, kai skambinome telefonu, niekas nepakėlė ragelio. Dėl skolos perdavome teisininkais, žiūrėsime kuo čia baigsis.
Vygantas 2018-01-07 15:26:42
Turėjau problemų darant užsakymą, tai paskambinau, viską telefonu greit užpildė, kitą dieną nuėjau atsiimt. Patiko, užsakinėsiu dar. Sėkmės darbuose!
Nebeklaidinkit zmoniu..
Bijau, kad apmoketu prekiu ir negausite. Buvau penktadieni toje parduotuveje - uzrakinta, jokiu skelbimu, info kodel ir iki kada dirbs. Puslapis uzdarytas, FB paskyra panaikinta. Pro langa pamaciau vyruka sedinti prie kompo, pasibeldziau, atrakino ir pradejo aiskinti, kad dabar nedirba, nes vyksta inventorizacija. Tiesiai paklausiau: imone bankrutuoja? Pradejo kazka murmenti, kad po inventorizacijos spres kas it kaip. Direktorius i skambucius neatsako, kiti irgi telefonai tyli. Supratau, kad mano 20 euru - isgaravo. Mokejau uz preke pries savaite ir sitie s*****i greiciausiai jau tada zinojo, kad bankrutuos bet pinigus rinkdavo uz prekes.
Nuo gruodžio 13 d. vis dar negavau apmokėtos prekės. Į el.laiškus neatsako, prisiskambinti neimanoma.
Užsisakiau 2017-12-20 prekes. Iki šiol laukiu nesulaukiu ☹ norėjau vaikams po eglute dovanas padėti. Kažkokia šaraškina kontora.
Nemaloni situacija, 2017.12.19 užsakiau prekes, 2017.12.22 gavau tris prekes iš keturių. Pasiskambinau, pasakė kad grąžins pinigus, iki šiol pinigų nėra, o ir prisiskambinti negaliu, internetinis puslapis užblokuotas...
Galiu pasakyt tik tiek, kad aptarnavimas siaubingas uzsakyma padariau gruodzio 11 diena, vienos prekes atsisakiau gruodzio 12 d, beje sendien jau gruodzio 29 diena pinigai dar negrazinti, is 4 uzsakytu prekiu teikesi atsiust tik 1, o pinigai 94 eurai dar taip ir negrazinti, kuriuos prizadejo grazint laike 10 d taip, kad isvadas darykit patys.., paziuresiu kas man kompensuos materialine ir moraline zala..
Anastasija Bonckienė
2017-12-24 19:19:16 IP 84.15.176.61
Didelis Aciu!
DEMESIO! Imones internetiniame puslapyje fotografijose pavaizduotos prekes - istiesu yra visai kitos nei kad nurodyta. Norejau nusipirkti "Igloves" ismaniasias pirstines. Susisiekus su konsultantu, nurodziau prekes numeri, kad patikrintu ar tikrai tai tokios pirstines - pasake taip viskas ok. Kai nuvykau i parduotuve, man atnese visai kitas pirstines, visai kitos firmos. Turejau pirkti, nes tai turejo buti Kaledine dovana, ir neturejau laiko kazka kito galvoti. - Zodziu nepatariu ir nerekomenduoju tokiu diletantu
Dirba normalūs ir profesionalūs konsultantai, nuoširdūs, tas patiko nes visada pasiteirauja ar viskas gerai ir panašiai. Man skubiai reikėjo prekės, bet kaip suprantu kurjeriai savaitgaliais nedirba, o aš pirkau penktadienį. Tai paklausiau ar galima kažkaip gauti savaitgalį, tai atsiuntė per autobusų stotį, gavau prekę tą patį vakarą, jos reikėjo gimtadieniui, padovanojau laiminga ir aš ir žmogus kuriam dovanojau...
Likau nustebinta aptarnavimu ir prekių įvairove. Rekomenduoju
Buvo ne itin maloni situacija su užsakymo vėlavimu, tačiau darbuotojai Vilniaus salone buvo itin malonūs ir pasiūlė brangesnę prekę už tą pačią kainą, nes nebuvo aišku kada ta mano prekė ateis apskritai.
Konsultavimas ir bendravimas apskritai yra labai patiko. Dėl to tikrai pas juos sugrįšiu, tiesiog prieš perkant skambinsiu ir klausiu dėl konkrečios prekės realios situacijos.

Beje buvau su penkiamečiu sūnum, tai vaikas dar gavo dovanų spinerį, tai ir labai neįprasta ir malonu.
Pirkau akinius pas juo parduotuvej, tai viska paaiskino, dave isbandyt, dar ir pulteli gavau dovanu. Vaikai patenkinti
Kokybiskai ir daug patogiau nei kitur. Viska papasakoja ir pakonsultuoja, nei kazkur nueini paklausi ir mykia, nieko naudingo nepapasakoja.
Nusipirkau kamerą, bet ji man nepatiko, todėl nusprendžiau gražinti. Pinigus atgavau greitai ir be vargo.
Pirkau išorinę bateriją. Kitą dieną atvežė į namus. Labai patenkintas likau. Rekomenduoju.
Sugedo pirktas projektorius, paskambinau, paaiškino visą tvarką, teko susimokėti už kurjerį bet paėmė kitą dieną, o grąžino po trijų dienų pakeistą į naują, labai smagu.
Ieškojau pigios dovanos, radau gana greitai ir pristate greitai. Likau labai patenkinta
Aciu Jums ir Jusu komandai!
Greitas bei malonus aptarnavimas, paskambinus atsiliepia malonūs klientų aptarnavimo specialistai, kurie labai detaliai papasakoja apie prekę ir padeda išsirinkti labiausiai tinkančią.
Padeda, pataria ir nusimano apie ką kalba, patiko. ;)
Issirinkau daug idomiu prekiu, uzsakiau, kai kurias gavau kita diena, kai kuriu palaukiau savaite bet dziaugiuosi visos naudingos ir veikia gerai

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Į JAV išvykęs D. Songaila "Hooters" barą perleido R. Javtokui
Į JAV išvykęs D. Songaila "Hooters" barą perleido R. Javtokui 10-19 18:42
Krepšinio aikštelėje praeityje vienas kitą ne kartą keitę Darius Songaila ir Robertas Javtokas tokį patį manevrą atliko ir versle.
Teismas: "Lietuvos geležinkeliai" gali tęsti 250 mln. Eur elektrifikavimo konkursą 10-19 18:37
Teismas leido valstybės valdomiems "Lietuvos geležinkeliams" atnaujinti maždaug 250 mln. Eur vertės Vilniaus geležinkelio mazgo ir ruožo Kaišiadorys–Klaipėda elektrifikavimo konkursą.
"Klaipėdos naftos" bunkeriavimo laivas atvyks vėliau
"Klaipėdos naftos" bunkeriavimo laivas atvyks vėliau 10-19 17:31
Didžiausias pasaulyje suskystintų gamtinių dujų (SkGD) bunkveriavimo laivas "Kairos" išplaukė iš laivų statyklos Pietų Korėjoje ir išvyko į savo pagrindinę veiklos vietą Baltijos jūroje...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Varis 6050,76 0,00%