Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Merilo grupė

Atsiliepimai apie Merilo grupė, UAB

Įmonė likviduota.
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Merilo grupė, UAB

Pagaliau ne tik laimejom 2 bylas pries juos, bet ir pinigus per antstoli issimusem. Uztruko aisku. Visi kam reikia patyrusio advokato, ir susipazinusio su sitos kontoros veikla, galite man paskambinti, duosiu advokato nr. mano telefonas 86-11-3-90-80.
Dabar sutartyse rašo "konsultacijos", nors realiai perkama projekto paruošimo/parašymo paslauga. Poto neprisiteisi, nes "kažką" pakonsultavo.
Jų tikslas yra priduoti paraišką ir susirinkti savo € - daugiau mažiukai pareiškėjai jiems tikrai nerūpi. Apačioj atsiliepimai tikrai teisingi.
tikrai neprofesionali kompanija, kuri tik ima pinigus ir nieko kokybiskai nedaro. laimejau pries juos teisme byla tai irodes. visi kam reikia pagalbos galite man parasyti: presbetonis (eta)gmail com. Siulau visiem kolektyviai ieskoti tiesos.
IMONE kuri ima pinigus ir nieko nedaro, jei norite atsikratyti pinigu ir tureti problemu tai pasinaudokite ju paslaugomis uab Innoera o geriau jiem tiktu pavadinimas UAB AFERA.Pilieciai kaip kreipsites i ta kompanija paziurekite komentarus 98 procentai yra neigiama ir tai yra teisybe 2 procenta ju paciu apie save rasymas kokie puikus, tokias a******u kompanijas reikia uzdaryti ir nepakliukyte i a******u rankas
kaimieciai 2015-12-21 10:17:01
ka jus nusikalbat? galvoojat, kad sumokėdami pinigus už darbų parašymą, jie garantuoja, kad gausim paramas?? Pirma viskas priklauso nuo jūsų - kiek ir ko turit, ka auginsit ir taip toliau. Kaltinat kitus, tik, kad kaltint. Norit, kad su minimaliu praeinamuoju balu jums skirtų paramas. Atsigaukit.
Mums taipat zadejo kad viskas bus gerai gausit parama
kiekviena karta bendravom su skirtingais konsultantais
taipat kainavo 2000eru dabar ir neina prisiskambinti a*******i ir tiek
Onutė 2016-01-29 12:12:32
Labai gaila, bet mums garantavo, kad gausime jaunųjų ūkininkų paramą, mat surinkome 80 balų.Deje, pažadai liko pažadais.Šiaip buvo sunku su jais dirbti.Kiekvieną kartą paskambinus vis kitas konsultantas bandydavo paaiškinti rūpimus klausimus, ir deja kartais visai ne tai ko reikia.Sumokėjome 2000eurų ir kaip į balą ir 7 mėn. bereikalingo laukimo.
Mano nuomone, turėtų grąžinti bent dalį sumokėtų pinigų, juk taip būtų teisinga, ar ne.
Mes išsireikalavome visus.Sunkiai, bet atgavome.Pasiskaitykite kas sutartyje parašyta, gal kažką jau bus pakeitę
ūkininkas 2015-05-12 20:01:49
Puiki įmonė, labai geri kvalifikuoti darbuotojai, malonus kolektyvas. Esam patenkinti parengta Jaunųjų ūkininkų paraiška. Tikrai rekomenduotumėm. Nepatenkinti greičiausiai gali būt tik konkurentai :)
Patys save komentuoja :) net juokas ima:DDD, man taip pat teko susidurti su šios įmonės, , specialistais''. Žadėjo parašyti projektą paramai gauti. Tačiau pažadai ir liko pažadais, nesulaukiau iš jų nei žadėto skambučio, nei apskritai kažkokio grįžtamojo ryšio. Gerai kad atėjau į protą ir pasiskaičiau ATSILIEPIMUS APIE ŠIĄ ĮMONĘ INTERNETE ir viskas pasidarė labai aišku:).
Aurelijus 2015-11-16 18:46:25
Visi teiginiai parašyti neigiamuose komentaruose tikra tiesa, pats tuo įsitikinau. Mano patarimas, nesinaudokite šios įmonės paslaugomis. Na, jeigu vis tik nusprendėte padaryti tokią klaidą, iš pradžių išsiaiškinkite ar bent jau jūsų įmonės veikla remiama. Ir netikėkite tomis pasakomis, kad reikia pusė sumos mokėti iš karto ir pradėti darbus. O jei dar kyla klausimų, pažiūrėkite įmonės skolų sodrai istoriją ir darbuotojų kitimo grafiką. Ir jie save drįsta vadinti profesionalais.
Galiu Jums pritarti - įmonės veikla teko nusivilti: bendraujama pažadais, prieš pasirašydami sutartį, būtinai patys pasiaiškinkite, ar tai, ką sako, teisybė.
Jurga 2015-10-27 16:04:39
Nenusileiskite, kreipkitės į teismą (nors mums neprireikė), tikrai sugrąžins.
Panasu, kad teks kreiptis i teisma. Nuo rugpjucio menesio girdime tik pazadus ir visokius issisukinejimus.
Teko labai stipriai nusivilti šia "š*******o kontora". Kitą, tinkamesnį šios įmonės apibūdinimą vargiai galima rasti.
Patys mus rado ir pažadėjo darbą atlikti profesionaliai. Jų reklama atrodo gerai, bet patys jie arba absoliučiai nenusimano savo darbe, arba yra tikslingai veikiantys a*******i ir v***s.
Pasitikėję jais mes praradome trys mėnesius ir iki šiol neatgavome savo avansinių lėšų. Iki šiol jie mus maitina pažadais ir neaišku ar išvis gražins pinigus.
Aibės tuščiai prarasto laiko, prarasti pinigai ir sugadinti nervai...
Jurate 2015-10-27 15:41:37
Sutinku visiškai. Nusivyliau ir aš labai. Žada grąžinti pinigus dar nuo rugpjūčio mėnesio, bet panašu, kad tai ir liks tik pažadais... Jų konsultacijos klaidinančios. Ir kai klientas tai pamato.... lieka pats kaltas, kad kreipėsi.
Nenusileiskite, kreipkitės į teismą (nors mums neprireikė), tikrai sugrąžins.
Komentaras 2015-04-03 13:49:17
Labai stipriai teko nusivilti šia "įmone".Šiap ne taip atgavome sumokėtus pinigus, nes, kaip jie sakė, sunki jų materialinė padėtis. Dideli pažadukai!!!
Zita 2015-08-24 22:10:55
Konsultacijos nieko nekainuoja, jei nežinote ar norite tikrai pabandykite. Man tai labai padėjo. Ačiū Innoerai
Kaip nekainuoja ? Aš mokėjau už konsultacijas, mano vyras taipogi.
Ačiū, kad greitai ir kokybiškai pakonsultavote mane
Be Innoeros pagalbos nebūčiau apsisukęs. Ačiū
Nekilo sunkumu nei skambučio metu, nei susitikime, nei susipažįstant su sutartimi. Nekilo sunkumų ir gaunat pinigos is struktūrinių fondų. Lankstus Innoera kolektyvas tikrai padėjo, kad tų sunkumų man neiškiltų
Innoeros darbuotojų greitas ir analitinis mąstymas padėjo man gauti Europos sąjungos paramą. Todėl nuo šių metų pradėjau sėkmingą šinšilų ūkį. Kitais metais planuoju savo veiklą plėsti ir tikrai tam pasinaudosiu „Innoera“ darbuotojų pagalba
Labai stipriai nuvylė šita įmonė. Dėl jų darbuotojų neišmanymo praradau 15 balų teikent paraišką jaunųjų ūkininkų įsikūrimas ir dėl to negavau paramos. O kainavo jų paslaugos 1500€ be pvm. Ieškokit kitos firmos kuri išmano savo darbą.
Naudojausi ju paslaugomis. Viskas buvo gerai, nenusivyliau.
ūkininkas 2015-05-12 20:01:49
Tikrai ne konkurenatai, paprasti žmonės, kurie pasitikėjo šia įmone ir ilgą laiką buvo maitinami pažadais.
Ačiū įmonės darbuotojams, pardavimų vadybininkams ir projektų rašytojams už malonu ir šilta bendradarbiavimą ruošiant paraišką ES paramai gauti.
Ačiū už konsultacijas ir laiku bei vietoje pateiktus pasiūlymus dėl tinkamiausios paramos programos pasirinkimo.
Linkiu jums ir toliau spinduliuoti entuziazmu ir profesionalumu konsultuojant ir rengiant paraiškas dėl ES paramos panaudojimo.
Arūnas 2014-10-26 06:22:39
Malonūs darbuotojai, išsamiai viską paaiškina, pataria. Aš bendrauju su Arnoldu ačiū Jam.
Tai vat kad Arnoldas ten jau nedirba...
Turejau su juo kelis pokalbius tai tikrai geras konsultantas.
Tik nezinau kas ji pakeite/pakeis. Del to neramu. Nes su kuo pradejai su tuo norisi darbus ir pabaigti...
pirmiausia, dziugu kad atsirado dar vienas rinkos dalyvis kuris stengsis viesinti ES parama ukininkams ir zemes ukio bendrovems. Informacijos sklaida per konsultuojancias imones is tiesu svarbus informacijos kanalas nuo ZUM iki ukininko ir bendroviu vadovu kurie ne kasdien turi laiko sekti informacija, ja analizuoti.
Nerima kelia tik deklaravimas kaip viename komentaru buvo mineta jog imone yra parengusi daugiau nei 200 projektu, o PVM moketojais (viesai skelbiama informacija VMI portale) imone tapo tik 2014 m. rugpjucio menesi, kai nevyko daugumo KPP priemoniu paraisku surinkimo. Didziules darbu apimtys, o net ne PVM moketojai. Keista.
Imone po tuo paciu juridiniu subjetu vykdo ir informaciniu technologiju paslaugu teikima (detaliau: http://www.innoeragroup.lt/). Bet apyvarta su konsultavimo paslaugomis vis tiek nevirsija 2013 metais 5000 Eur. Keista.
Imone deklaruoja kad turi 14 specialistu komanda ir tai galima viesai rasti duomenu bazese, taciau 2013 m. apyvarta nevirsijo 5000 Eur (<20 000 Lt). Mazi atlyginimai ar altruistai darbuotojai? Keista.
Norisi tiketi kad zadama auksta paslaugu kokybe is reklamines, rengiamu seminaru medziagos bus patikima pagalba ukininkams, taciau faktai kelia nerima nes klienatms deklaruojama viena informacija, o viesi katalogai pateikia faktus kurie kalba priesingai.
Ka rinksis klientai? Faktus ar grazia reklamine kampanija?
Pati esu ir ūkininkė, ir konsultantė (dirbu su ES projektais nuo 2004m., specializacija: žemės ūkis, ŽŪ produktų perdirbimas, verslai kaime ir pan.), turinti didelę patirti. Kadangi ši įmonė vykdo labai agresyvia marketinginę politiką, yra gavusi (nelegaliai) ūkininkų kontaktus, tai ir aš gaunu jų žinutes telefonu. Skambinau jiems kaip ūkininkė ir rudenį, ir kovo pabaigoje - per tą laiką šiek tiek patobulėjo, tačiau daugiau paklausinėjus - nusikalba ir stipriai meluoja apie savo patirtį - žemės ūkio srityje jie negali turėti normalios patirties, nes įmonė registruota tik 2013 m., kai kvietimų teikti paraiškas jau beveik nebuvo. Be to apie patirtį rudenį pasakojo vieną istoriją, dabar jau kitą - kad paruošę ūkininkams virš 200 paraiškų (nuo 2013 m. balandžio mėn.). Taigi agresyvi reklama dažnai neatspindi kokybės. Galite sakyti, kad kritikuoju konkurentus - taip, kritikuoju, nes tai daryti turiu pakankamai patirties ir priežasčių. Prisirinkti gerų atsiliepimų - nesunku, nes tai gali padaryti patys darbuotojai, tačiau nei viena normali konsultacinė, turinti patirtį ir kompetenciją, įmonė tuo neužsiima. Todėl ieškančių konsultantų, siūlau pasverti visus už ir prieš, o tik tada pasirašyti sutartį, kurią ši įmonė siūlo pasirašyti dar nežinodama galutinio taisyklių varianto (juk buvo žinomas tik finansavimo taisyklių projektas) - o juk kažkoks pakeitimas gali reikšti, kad jus netinkamas pareiškėjas, tai kam tada reikalinga pasirašinėti sutartį.
Likau patenkintas ekspertų darbu, buvo suteiktos profesionalios paslaugos. Sutaupiau daug laiko ir pinigų pasirinkdamas šią įmonę.
Спасибо Вам за отлично проделанную работу. Вы единственная компания, которая
взялась за мой проект и довела его до конца. Рекомендую Всем.
Atkreipkite dėmesį į tai, kad įmonė savo el. puslapyje nurodo, kad veiklą vykdo 2012 - 2014, nors juridinis asmuo įregistruotas 2013 balandžio mėn. Antra, atkreipkite dėmesį į konsultantų patirtį ir ties kiek ir ties kokiais projektais buvo dirbama. Klausimų daugiau neturėtų kilti. Būkite tikrai atsargūs, nes kompanija save labai neblogai pristato, o realus vaizdas yra tikrai ne koks.
Kompanija tikrai patikima, teko atlikti viena projekta ir viskas buvo sutvarkyta puikiai. Neturiu nusiskundimu, konsultantai patikimi ir malonus
Emilija 2014-10-21 17:26:04
Profesionaliai atrodantis puslapis, tuo ir baigiasi visi geri dalykai. Melagiai ir pažadukai.
Emilija,
Pasidalink detaliau, nes norime pasinaudoti šios įmonės paslaugomis.
Kodėl sakai jie pa-adukai? Kolkas atrodo viskas neblogai.