Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Inmondus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Inmondus

Atsiliepimai apie Inmondus, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Inmondus, UAB

Stebiuosi kaip dar egzistuoja tokia kontora ar panašios į ją.
Pas juos metų pradžioje užsakiau stalelį, kaip įprasta tokiais atvejais gavau išankstinę sąskaitą kurią netrukus apmokėjau, suma 78 Eur, sumokėta 2019.01.30 dieną. Dabar jau 2019-10-15 :)))....... Negaves prekės po kelių mėnesių parašiau e.laišką įmonei kad gražintu pinigus už negautą prekę-jokio atsakymo. Vėliau paskambinau ir susisiekiau su vadybininkais kurie savo ruoštu davė atsakingo asmens tel.nr. su kuriuo susisiekti beveik neimanoma :))), galima įsivaizduoti kodėl......, tad jam papildomai nusiunčiau sms žinutę su visais rekvizitais nurodydamas kaip ir kada atsirado skola. Tyla, kapų tyla :))))), po kurio laiko t.y. jau 2019-10-03 gaunu atsiprašymą sms-u, su pažadu sumokėti pinigus tą pačią dieną. :)))). Ir ką gi :)). Toliau laukiu :)). Jau laukiu 10 mėn ir 15 dienų. :)))
Susidariau nuomonę, kad In Mondus bendrovė egzistuoja kitoje, nežemiško laiko juostoje, pas juos 1 val. atstoja visus metus žemėje.
Tad gerb.pirkėjai-kantrybės jums :))))
Paskambino, kad jau galima pasiimti virtuvės komplektą nuvažiavus pas juos pasirodė, kad yra tik 1 stalviršis (virtuvė kampinė), nes kito neišpjove. Sako imtkit spinteles susirnksit ir greitai bus kitas stalviršis. Bet jo mes laukiam apie 2men. Į skambučius neatsiliepia. Nuvažiavus pas juos vis kažkokios nesąmones. Tikrai nerekomenduoju turėti su tokiais reikalų! Nes dabar aš 2men indus plaunu vonioje!!! Ir laukiu savo stalviršio....
Trūko komodos rankenėlės. Jau 7-as mėnuo kaip "siunčia". Pradžioje net nesiteikė atsakyti į el. laiškus ir skambučius. Po to tik pažadai.
Dekoju vadybininkei is ukmerges!!! Labai maloni ir gerai pataria. Gavau megama neko netruko, kokybiškas. Kitokio ir neįsivaizdavau. Mėgiamas gavosi tiesiog nuostabus. didelis AČIŪ!!!
Stalą užsisakėme, sakė bus po mėnesio ilgiausiai, tačiau laukėme 3 mėnesius. Paskutines kelias savaites skambinau ne vieną kartą, teiravausi kur stalas, kada jis bus, "Vis žadėjo kelių dienų bėgyje."Laukiau dar... skambinau jau nežinia kelintą kartą ir pasakė, kad stalas jau senai vietoje, bet net nebuvo pranešta man. Sakė nežinantys, kodėl man niekas nepranešė. Niekam nerekomenduoju išvis pirkti kažką šioje parduotuvėje.
Kristina 2018-01-18 08:06:42
Niekam nerekomenduoju sios firmos!!!!! Pirkome minksta kampa, su pristatymu viskas ok. Atveze kampa, iskrove lauke, o vyro paklausus darbininku kaip jie mano, ar kampas tilps pro duris, pasaipiai atsake, kad tikrai ne! Taigi pasimatavus kampo daliu ir duru matmenis, nusprendeme isimti langa, o pro ji kampo dalys tilpo kuo puikiausiai. Taciau.. surinkus kampa pamateme, kad viduriniame atlose yra dvi mazytes lyg pradegintos skyles (panasu I gamyklini broka).
Susisiekeme su atsakingu asmeniu is Inmondus (neprisistate, todel neaisku ar jis pats direktorius ar koks vadybininkas). Paaiskinus, kad kampas brokuotas, tas zmogus nieko nesigylines pradejo tiesiogine to zodzio prasme rekti, kad jus patys ji supleset nesdami I vidu ir jis negali buti brokuotas!!!! Ir mes nieko nezinom, nes jus pays kalti!!!! Apakom, kad imanoma toks rekimas ir bendravimas su klientais. Tada seke dar keli musu skambuciai, su reikalavimais pakeisti brokuota dali I nauja. Tai buvo liepta mums patiems nusiimti ta dali ir atvezti pas juos. Po ilgu derybu visgi atvaziavo du darbininkai, nuime brokuota atlosa bei buvo pazadeta greitai pristatyti nauja dali.. Taciau naujo atloso laukiame jau.....trecia menesi!!!! ir gyvename su nauju kampu, taciau be atloso.

Atsakingas Inmondus asmuo paskambinus vis issisukineja, sako kad tuoj pasidomes is gamintojo kaip kas ir perskambins, taciau NIEKADA neperskambina, vis :, , rytoj'', , , poryt'', , , kita savaite' -taciau niekada pats neperskambina ir vis meluoja!!!!! REIKIA JO PATIEMS IEKOTI, SKAMBINTI, O TADA PRASIDEDA ISSISUKINEJIMAI, PASAIPUS BENDRAVIMAS!!!!!
Paprasius kazkokios bent kompensacijos uz situos menesius, pasaipiai ir nemandagiai isreze- kad aha! jus visi gudru, pinigu tik norit!!!

Na visiskas absurdas, neteko niekada bendrauti su sitokiu arogantisku, melagiu ir nemandagiu zmogumi!! o juk esame klientai!! kiek kur kitur esame ka pirke, ir jei kazkas negerai ar brokuota, visuomet sulaukdavome jei ne kazkokios kompenscijos, tai bent greito pakeitimo I kita preke.

TAIGI, MES VIS DAR LAUKIAME KAMPO DALIES, GYVENDAMI TRECIA MENESI SU NAUJU KAMPU BE ATLOSO....

N E R E K O M E N D U O J U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aha ir dabar, kai pamatys cia komentara skambins ir bandys kazka pasakyt, kad patys kalti ir kad smeiziat firma gera, kad visiem visko pasitaiko :)))

N E R E K O M E N D U O J U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uzsakem ciuzinuka sofai-lovai apie 3 savaites pries sventes. Sake bus iki svenciu. Laukem sveciu, todel uzsakinejom, kad gaut iki svenciu. Iki svenciu negavom aisku. Sake bus po Kaledu 27-28 dienomomis, deja. Vis dar laukem ir vel skambinom, bet vel gi, deja bet tik sausio 2-3. Gerai, toliau laukiam, nors jau sakem paskambine, jei nebutume sumokeje nebeimtume. Nieko tokio, siandien jau sausio 7 ir vis dar laukiam. Kazkaip nesusipratom paklaust iskart, kai uzsakinejom, kai sake bus iki svenciu-tai iki kuriu :) del odines sofos-lovos broko susisiekineja jau nuo pavasario :) tiesiog super, visu 100% rekomenduojam susilaikyt nuo uzsakymu sitoj firmoj :) pries uzsakydami skaitem komentarus, bet kitiem atsitinka, kodel mum turetu atsitikt :) vat ir atsitiko :) aisku nieko itin baisaus, tiesiog sujauke planus :) o del baldu broko, tai galejom devetus pirkt geriau parveztinius, bet ne naujus uz tokia kaina ir su broku del kurio niekas nesuka galvos kaip tai istaisyti :)
rugpjucio 3d uzsisakem sekcija is atskiru daliu sake pgamins per 45 dienas dar iki sios dienos neatveze skambinu zada paskambint bet deja sumoketas buvo avansas kazkokia s*******o kontora kiek teko kitur uzsisakinet taip tikrai nebuvo atmestinai ziuri i klienta
2017-09-11 11:35:20 IP 2e7r062f
Vytautas 2017-09-08 12:01:07
Atėjau į inmondus parduotuvę dėl virtuvės komplekto. Išsirinkau komplektą, bet vadybininkė po kainos paskaičiavimo suprato, kad ne pagal tas kainas paskaičiavo. Kadangi skaičiuojant matyt pavargo, tai sako aš naują paskaičiavimą atsiųsiu el. paštu. Du kartus skambinau prašiau atsiųsti - neatsiuntė. Buvau nuėjęs į parduotuvę, tai tos vadybininkės nebuvo, kiti pardavėjai sako perduosim prašymą. Taip ir neatsiuntė paskaičiavimo praėjus dviems savaitėms, o aš dabar kainos jau visai nelaukiu. Tai va turiu pastebėjimą, kad kreipiantis į kitas parduotuves jų požiūris į klientą visai kitoks.
Sveiki, ačiū už užsakyta nuomonę, Norime labai atsiprašyti dėl neatsakyto laiško. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi atsakyti visas užklausas. Jei ne tuo pačiu metu, tai vėliau ta pačia dieną ar perduoda kolegai atsakyti. Nemalonus atsitiktinumas ši kartą įvyko. Su tuo gamintoju mes nebedirbame, tačiau galime pasiūlyti kito modelio virtuves, kurias galite išvysti internetu: www.inmondus.lt/virtuves-baldai. Tikimės geranoriškumo ir supratimo. Info: +370 620 75743
Viskas puiku....baldus pristate iki namu per 17 d.d. Neturiu jokiu, net menkiausio nusiskundimo....sekcija jau puosia musu namus. Didelis aciu uz operatyvuma ir malonu bendravima.
Ačiū už malonų ir konkretų bendravimą - prekes gavome sutartu laiku ir labai operatyviai; neiškilo problemų ir surinkinėjant baldus.
Užsakyti baldai atvyko per 20 d.d, kokybė gera (atsižvelgiant į kainą ir tai, kad baldai pagaminti Lenkijoje), surinkimas greitas bei kokybiškas.
2017-01-30 15:01:26 IP 2e7r062f
Norime labai atsiprašyti dėl vėlavimų. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi spręsti visus nesklandumus. Tikimės geranoriškumo ir supratimo.Jei turite neaiškumų ar dar situacija nepaaiskejo prašome rašyti į baldai@inmondus.lt ar skambinti Mob. nr.: +370 620 75743.Ačiū už komentarą
Teko turėti reikalų su šia firma. Prieš pat Kalėdas, atvykome į Urmo bazėje esančią parduotuvę nusipirkti valgomojo stalo ir 6 kėdžių, tada dar nežinojome, kad pasirodo nusipirkti tokį baldą yra misija-neįmanoma...Stalą gavome iškart, bet štai kėdžių tuo metu nebuvo, bet pardavėja mus patikino, kad už poros savaičių kėdės bus. Buvo sumokėtas avansas. Po dviejų savaičių jokių žinių nesulaukėmė.. Kreipėmės patys, pasakė bus vėliau.. Po mėnesio vėl jokių žinių, tik kai patys įkyriai skambinėjom pasakė, kad pasirodo... ogi KĖDŽIŲ NEBUS... Atvykus į parduotuvę atsiimti užstato, pardavėja pasakė, kad fabrikas sudegė, todėl ir mūsų kėdžių nebus...jokių alternatyvų pasiūlyta nebuvo..net paparasto atsiprašymo nesulaukėme.. na juokas pro ašaras, bet šiame vartotojiškame pasaulyje įmonės užsiimančios prekyba turėtų kitaip elgtis su klientais.
Sveiki Tatjana, Priimame jūsų komentarą, jūsų užsakymas buvo birželio 28d, kol kas su terminais neveluojame praėjo ~ 29d, nuo užsakymo nepraėjo 45 d.d. Prašomės kantrybės, jei kas dar nepaaiškėjo rašykite, atsiusime patvirtinimą dėl pinigų. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi spręsti visus nesklandumus. Tikimės geranoriškumo ir supratimo.Jei turite neaiškumų ar dar situacija nepaaiskejo prašome rašyti į baldai@inmondus.lt ar skambinti Mob. nr.: +370 620 75743 Tel. nr.: +370 37 387737 Ačiū už komentarą
2015-12-03 16:05:00 IP 5jstck2c
Saulius 2015-11-08 08:54:27
Baldu salone Vilniuje pirkome sekcija. Baldu pristatymas, surinkimas greitas ir kokybiskas. Nutiko, kad viena baldo dalis buvo kito atspalvio. Salono pardavejos problemos neissprende, bendravo atsainiai. Kreipiausi i imones vadovybe ir problema buvo isspresta mandagiai ir operatyviai. Aciu.
Salono pardavejoms vertetu daugiau demesio skirti aptarnavimo kokybei ir kulturai.
Norime atsiprašyti. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi spręsti visus nesklandumus.Ačiū už komentarą. Mums svarbi jūsų nuomonė
2015-10-02 10:02:15 IP 5jstck2c
nepatenkinta 2015-09-28 16:00:28
Patariu tikrai is geros valios neuzsisakineti baldu is sios baldu imones... Na nebent pirktumet labai nebrangu baldeli ir pamatytumet po labai trumpo laiko kad jis pasidare brokuotas ar kazkas panasaus ir nebutu gaila... Taigi, mes pirkome kampa ir tikrai ne pati pigiausia....jis visai neatitinka kainos ir kokybes santykio...!!!! negana to uzsakymas buvo vygdomas vos ne 3menesiu ar daugiau... vis skambindavom klausdavom kada gi bus, kodel veluojama o kaip visada buvo girdimas tik melas... nagana to paskambina ir sako atkeliavo jusu kampas bet su netuo gobelenu :D absurdas visiskas...paememe ta kampa netos spalvos, nes jau velniskai reikejo mum jo, beeet po kiek laiko, po visai trumpo isryskeja broku kalnas!! peltakiai nusiuti nelygiai, kur sezlongas kojele nesiekia pilnai grindu, kitoje sofos puseje tas pats su kojele, zodziu to jiem nesakem galvojom ai tiekto bet pasirodo kad ir sedynes porolonas suklyjuotas is dvieju daliu, nes atsirado duobes!!! paskambine jiem sako kad paims taisyt, ir jau ima pora menesiu... apie pakaitine sofa sake paskambins pranes tai tyla.... nu zodziu labai gailimes kad pirkome is sios imones balda ir dar uz tokia kaina.... siuo atveju kreipsimes i atitinkamas instancijas, nes tokiu dalyku buti negali...zmogus perka o jus kaip elgetes??? (P.S jai baldai yra gaminami ne Lietuvoje tai jus patys turetume butu 100proc.garantuoti kad jie ir atkeliaus tvarkingi, siuo atveju jums neidomi zmogaus gerove...) sekmes...
Taip jau nutinka, kad gamintojai ne visada spėja pagaminti baldus pagal užsakymus, tai pat kartais klysta gaminti baldus laiku, Norime labai atsiprašyti dėl vėlavimų. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi spręsti visus nesklandumus. Tikimės geranoriškumo ir supratimo.Jei turite neaiškumų ar dar situacija nepaaiskejo prašome rašyti į baldai@inmondus.lt ar skambinti Mob. nr.: +370 620 75743 Tel. nr.: +370 37 387737 Ačiū už komentarą
2015-07-15 17:15:42 IP 2be6cb8j
Regina 2015-02-18 10:15:15
pirkome lovą, atvežė, pristatė, BET kai ją išpokavome ne tik dugnas buvo suskilęs, bet ir trūko dalies lovos (pagalvės), nuo lapkričio mėnesio niekaip nepristato pagalvės, nors jau dėl sutrūkusio dugno ir tylėjome, nes lovą gražinus, vaikui tektų ant grindų miegoti, dėl tokio dalyko, kaip pagalvės pristatymo - "kabina makaronus", žada jau 3 mėnesius, o prisiskambinus, kažkoks nenorintis prisistatyti "briedis" dar chamiškai bendrauja, mėto ragelį.
Sveiki Regina,
Taip jau nutinka, kad gamintojai ne visada spėja pagaminti baldus pagal užsakymus. Norime labai atsiprašyti dėl vėlavimų. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi spręsti visus nesklandumus. Tikimės geranoriškumo ir supratimo. O dėl "briedžio" juokinga, matyt ne ta koja išlipo iš lovos mūsų darbuotojas, dar kartą atsiprašome už nesklandumus. Stengiamės efektyviai tvarkyti nesklandumus
2015-07-15 17:11:15 IP 2be6cb8j
deivydas 2015-07-14 23:44:21
Sveiki, baldai viskas tvarkoj, bet jei mokesite pinigus uz ju surinkima tai patarciau ju atsisakyti, todel kad renka ne profesionalai o "peckeliai" kaip as sakau. 350 euru uz surinkima sumokejau o gavau nekvalifikuotus darbininkus.
Pvz.: perdaug persukti varstai, bevalgydami zuvi pietu metu istepliojo visus baldus ir dbr smirda kaip silkiu kombinate, atveza ta kas nera sarase, truksta prekiy, veluoja
zodziu nepatariu niekam sios firmos.
Ima pinigus o dirba kaip siknarankiai.
Sveiki Deivydai,
Smagu, kad baldai atitiko lūkesčius ir viskas buvo tvarkoje.
Tačiau atsiprašome už nepatogumus, darbininkai dirbo dvi dienas todėl išalko,
baldų buvo daug, tuo labiau darbo (surinkimas), vyrai stengėsi išpildyti jūsų poreikius.
Paprašysime darbuotojus praustis dažniau ir valgyti atitinkamoje vietoje.
Visada rekomenduojame kreiptis į mus, nes mums rūpi, kad kiekvienas klientas būtų laimingas
zodziu nepatariu niekam sios firmos.
Ima pinigus o dirba kaip siknarankiai.
Justina 2015-02-19 10:36:05
Lapkričio 22 d. užsisakėme dvi lovas savo sūnums. Pagal sutartį jos turėjo būti pristatytos šių metų sausio 29 d., deje... kaip ir daugumai čia pakomentavusių, užsakymas vėluoja, o salono Ukmergėje darbuotojai net nesiteikia pranešti, kad jos dar ilgai vėluos, nes pasak jų, šventiniu laikotarpiu užsakinėjome... Jau pabodo paskambinus bartis, klausytis vis naujų paaiškinimų. O apie Ukmergės darbuotojas išvis neturiu žodžių... Prie klientų viena kitą vadina "zuikiu".... Gal kas nors bandėte kreiptis į vartotojų teises? Ar yra prasmės knistis giliau?
zinokit, susitarti begaline problema-vien pazadai viska istaisyti ir tai tesiasi kelis menesius. paprasciausiai yra nutraukti sutarti, del to kad laiku neivykdo savo isipareigojimu. pasikonsultuoti galite nemaisto kokybes inspekcijoje :)
Mes taip uzsakeme baldus Kaune, Savanoriu pr. Tik paskui paskaitem komentarus ir jie buvo daugiausiai neigiami, jau pradejom apgailestauti, kad cia uzsakem. Taciau baldus gavome laiku ir kokius uzsakeme, pardaveja maloniai mums patarinejo. Rasau teigiama atsiliepima, nes likome patenkinti, paprastai klientai paraso, kai turi problemu, o pagirti uz gera darba pamirsta.
Taip jau nutinka, kad gamintojai ne visada spėja pagaminti baldus pagal užsakymus. Norime labai atsiprašyti visų pirkėjų dėl vėlavimų. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi spręsti visus nesklandumus. Tikimės geranoriškumo ir supratimo. O dėl "zuikiu" tai tikrai juokingas komentaras.
pirkome kampa kaune. vakare sutareme, kad is ryto atvaziuosime su savo transportu ir pasiimsime supakuota kampa. ryte atvaziavus, kampas nebuvo supakuotas, pasiteisinimas - "mums sake, kad supakuoti galim, kai turesim laiko". parsivezus kampa namo, truko vienos kojos, patalynes deze buvo keliose vietose iskilnota. pasiteisinimas - "taigi pirkot su akcija ir dar is ekspozicijos" (nejaugi perkant su akcija turi gauti nepilna komplektacija?) Tiek jau to, pazadejo, kad atvaziuos meistrai ir sutaisys deze ir istatys koja nemokamai. Taip, meistrai atvaziavo, bet patalynes dezes dugna ir koja pristate i namus ir paliko, kadangi neturi laiko ir irankiu, o tu zmogau susitvarkyk pats kaip nori :)) aciu, daugiau inmondus nebepirksime :)
email: paumit@gmail.com
Pritariu visiem negatyvam :) pirkom sofa lova - kampa :) gobelenas apsipukavo per 3 men siules plyso per 6 :) parasius laiska gruodi pazadai kad susisieks per 2 sav, po dar puses metu paklausus kodel nieko nesulaukiau is ju puses atsakymas buvo: gruodi direktorius atostogavo todel laiskai pasimete... nu ir ka zmogau tu pasakysi toliau i toki intelektualu teigini :D laukiu iki pirmad tada vartotoju teises o jei reiks ir i teisma. Siulau visiem kolektyvini ieskini ant ponaicio. Jei norinciu bus rasom man el pastu
Koks darbo grafikas Urmo bazėje baltoje galerijoje esančios parduotuvės..ryte po dešimtos penkiolika niekas neatrakina durų..privažiavom lygiai trečią ir vėl kabo rastelis tuoj grįšiu.pralaukėm dvidesimt minučiu.niekas nepasirodė'.kažin ar direktorius tai žino.
Pirkom lova vaikiska rugsejo menesi ir esam lb patenkinti ir kaina ir kokybe. Aisku gamyba lenku, bet pilna kitokios kokybes baldu uz visai "kitokias" kainas.Taigi jusu teise rinktis kur pirkti :)
Negalima pas duos nieko pirkti is katalogu, new spalva neatitinka.
Gerbiami pirkėjai, nepatarčiau prsidėti su šia įmone. Norėjome nusipirkti spintą, kuri kainavo 430lt. Bent jau tokia kainą jie skelbė savo internėtiniame puslapyje. Tik pasirodė, jog jie suklydo ir spinta jau kainuoja 530lt.
Nebuvo jokios informacijos nei apie avansą (kurio jie neskelbė internetu) dar sugebėjo pameluoti, kad internetinis puslapis užstrigo. Po skambučio direktoriui puslapis atgyjo ir greit pasikeitė jame spintos kaina. Labai jau negražu, jog savo klaidas užkrauna ant pirkėjų pečių.
Na ziuriu ne veltui mes ten nieko neuzsisakem, o buvom jau nuvaziave apsiziureje ir dar ne toki jau pigu kampa Charllote, gerai kai yra komentarai, bent jau pasiskaicius pagalvoji ar verta pirkti ir dar paskui nervintis ar laiku atvez.
liepos menesi uzsakem savo sunui lovyte paaugusiam vaikui, tai va jau lapkritis o dar negaunam, esme tame kad pralauke 2 menesius nuvaziavom pasiimti lovytes i domeikavoje esancia inmondus sandeli. Parsivezem namo taip ilgai lauktos lovytes (paminesiu kad buvom uzsisake lovyte su masinyte ir sunaus vardu) atsidarem deze o ten princeses lova su berniukisku vardu, ir ka jus galvojat paskambinom kad apkeistu tai iki siol laukiam, kiek jiems paskambini tai po dvieju savaiciu ir anksciau pristatysime, cia skubos tvarka ir pan, aisku nesulaukem, veliau paaiskejo kad net is tu lenku net neparvesta ir net nepagaminta dar 2 savaites ir taip pasaka be galo be krasto...mulkina zmones kaip tik gali, ir dar issityciot sugeba...rasau cia ne veltui, kad zmones zinotu jog TA firma pasitiketi tikrai negalima, gyvenime ten kojos nebekelsime. Sita firma jau turetu kazkas susidometi, ju atsakingumu ir pardavinejamom prekem.
islaukem du menesius kol pristate minksta kampa, deja panasumo su tuo ka issirinkome neypatingai daug, katalogas labai pagrazintas..keturis kartus skambine ir kviete pasiziuret tai ka pristate (norejome, kad pataisytu ten kur nekokybiska) taip ir nesulaukem jokio atsako...daugiau nebepirkciau is sios parduotuves..
Aciu Dievui sugalvojau pries pat perkant baldus paskaityti apie sia imone atsiliepimus...Ziauru kokie ir kiek komentaru i bloga puse, jei buciau firmos savininkas, nusisauciau...Einu ieskoti baldu kitur
Tikrai nepatarčiau turėti reikalų su šia kompanija. Spalva purkšta ant jau pilnai surinktų baldų, nuo stiklo dažų nenuvalysi. Be to, atvežti baldai buvo visiškai kitokios spalvos, nei nurodyta kataloge, o, prašant išspręsti problemą, tiesiog atsakyta, kad jie gali teigti, jog šių baldų spalva yra tokia, kokios mes norėjom ir mes nieko negalėsim padaryti. Ir šitaip sako pats įmonės direktorius :) Matyt, jam jo geras vardas nesvarbu...
Nepatariu pirkti jokiu baldu is "Infomondus" kompanijos Kaune. Uzsisakeme miegamojo kampa, kokybe labai prasta, issigulejo jau po poros menesiu. Raseme paraiskas ir bandeme susisiekti su pardavejais jau kelis kartus, bet jokio atsako tik pazadai kad perskambinsim. Kreipsimes y "Valstybine kokybes tarnyba" ir bandysim susigrazinti sumoketus pinigus ir gal pavyks pardavejus priversti atsakyti uz savo padarytas klaidas. Esame labai nusivyle taigi bukit atsargus ir vengite siu sukciu !!!
Melagiu firma pazada, kad sandeliuose paiimti patiems baldus nebus problemu, o nuvykus sutartu laiku sandeliuose nieko nera durys uzrakintos.Bukit atsargus su tokiais A********S.
atveze ne tos puses lova vaikui.... laukta vos ne 2 menesius...
Pardavinejama produkcija - tikras kicas, gaminamas lenku namudininku, labai prastos kokybes, skirtas varguomenei. Patarciau apsukti lanku tokius "verslininkus", nes prarasite sunkiai uzdirbtus pinigelius.

ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Baltic Master
Mūsų nauja el. parduotuvė! www.e-gastro.lt

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 26 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.
Algonika
Plieno sprendimai interjerui

Adresas: Liepų g. 12, Zapyškis, LT-53416 Kauno r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); eksportas; gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai.
"UAB „Algonika“ – tai metalo apdirbimo įmonė, įkurta 2002 metais. Pagrindinė įmonės veikla yra metalo produktų gamyba baldų pramonei ir miltelinio dažymo paslaugos. Įmonė nuo įkūrimo sėkmingai dirba metalo apdirbimo srityje: gamina baldų furnitūrą ir nestandartinius metalo gaminius baldų pramonei, įvairias...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Ieškoma Šventosios jūrų uosto direkcijos vadovo
Ieškoma Šventosios jūrų uosto direkcijos vadovo 11-14 15:16
Ieškoma Palangos savivaldybės įmonės Šventosios jūrų uosto direkcijos vadovo – savivaldybė trečiadienį paskelbė jo konkursą.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 148,72 +7,32%
Nike 91,29 +2,00%