Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Inmondus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Inmondus

Atsiliepimai apie Inmondus, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Inmondus, UAB

Jeigu būčiau paskaičiusi atsiliepimus, tikrai nebūčiau pirkusi.
Visiška šaraškinų kontora. Problemos sprendimo jokio. Apgadino visas kolidoriaus sienas inesdami baldus ir kiaulės akimis
reikalavo dar kad palikčiau arbatpinigių. Ruošiami dokumentai teisminiam procesui dėl žalos atlyginimo dėl apgadintų sienų pristatymo metu. Užsakytos baldų kojos buvo ir pristatytos ne tokios spalvos. Po baldų surinkimo paliktas didžiulis šiukšlynas. Darbuotojai nemandagus, keikiasi, drąskosi laiptinėje. Susisiekus su vadovais, ignoras matyt yra pripratę prie nepatenkintų klientų.
Stengiausi problema spręsti taikiu būdu, nepavyko.

Perduotas skundas į Vartotojų teises.
Melagiai 2021-04-05 08:08:49
Patys apie save geru komentaru prisirašė iš skirtingų vardų, bet nepagalvojo apie IP visur vienoda kur geri komentarai.
Žiauriai čia????
Prekės nuotraukos svetainėje labai skirtingos. Paklausiau, kuri tikra spalva. Buvo nurodyta, kad „paskutinėje nuotraukoje spalva tikra“. Ji mums tiko. Užsisakę stalą, pamatėm, kad jis visai ne tokio atspalvio. Pasekoje buvau apkaltinta, kad „užsisakiau, ką norėjau“ ir grąžinti prekę turiu pati. Likau priblokšta. Labai nerekomenduoju.
Galina Kozlovskaja
2022-02-15 14:30:05 IP 2detlt2r
Labai netatiankinta ????????
Ineše, galima sakyt istumie patys musu minkšta odini brangu daikta, lova abdraskie … ir dar mes tipo kalti, kad buto standartinio duris per siauros????????????
Taip ir neks mum neks nesutvarkie
Nors žadiejo vis kad atvažuos … laukiau 3 mienesius neko????????
Daina 2021-12-06 15:48:37
Esame patenkinti pirktais baldais. Užsakėme Ukmergėje, pristatė laiku, kaip buvo žadėję. Tikrai puikus kampas, staliukas ir lentyna. Perkaičiusi atsiliepimus, maniau, kad turėsim problemų. Bet jų nebuvo! Ačiū Inmondus už baldus. Gera kaina ir kokybė. Gražių švenčių!????
Sveiki, dėkojame už jūsų atsiliepimą. Džiaugiamės, kad baldai patiko, lauksime jūsų grįžtant!
2021.10.24 urmo bazėje esančioje parduotuvėje užsakiau prieškambario baldus. Buvo pasakyta, kad baldus gausime per mėnesį. Nesulaukus jokių žinių, paskambinom patys. Iš pradžių nerado mūsų užsakymo, po to pasakė, kad tokios spalvos mano užsakytų baldų negamina. Taip kodėl priima užsakymą, jei negamina? Jei apsiriko užsakymo priemeja, tai kodėl nepaskambino anksčiau ir nepranešė, kad negali įvykdyti užsakymo? Labai nusivylėm, sugaišom laiką, neturim baldų. Niekam nerekomenduojam,
Rekomenduoju, labai patiko sofa, pristatė gana greitai ir iki pat namų :) Konsultatas parduotuvėje padėjo greitai išsirinkti norimus baldus, dar užsisakiau ir stalą iš ekspozicijos atrodė labai neblogai, žiūrėsim...
Esu PATENKINTA, nes nekokybišką baldą išsivežė ir sutvarkė pas gamintoją. Viskas buvo atlikta greitai ir kokybiškai ir labai malonus personalas.
Sveiki, baldelių laukėme 2 mėn, bet ir nežadėjo, kad bus anksčiau... Labai atsargiai sunešė, nes vos vos tilpo per duris, sutvėrė baldus, labai ačiū ❤️❤️❤️ nenuvylė! Džiaugiamės gražiu kampu ir foteliu☺️
Esu be galo nustebusi lovos kokybe, kuria užsakiau internetu inmondus, lova Crystal, spalva atitiko tai ką išsirinkau, lovos pristatymas neužtruko. Tikrai džiaugiuosi, kad čia pirkau
Patenkinta baldu kokybe. Pries maziau nei menesi uzsisakeme kampa VALENTINO. Kampas pernoko musu lukescius :) malonus darbuotojai padejo sunesti kampa, pats baldas tikrai geros kokybes ir atitinka savo kaina :) SUPER
Užsisakėme Chesterfield komplektą internetu, kokybe superine, puikus darbuotojai padėjo sunešti ir sustatyti baldus. Komplektą pristatė anksčiau, nei tikėjomes. Ačiū:)
NEREKOMENDUOJU. Pateikė nekokybiškus baldus ir nesileido į jokias kalbas dėl baldo pakeitimo ar taisymo. Ignoravo laiškus ir į juos neatsakinėjo. Gaila nepasidomėjome šios įmonės produkcija anksčiau.
Pirkome visiškai balta lovytė, ispakavus pastebėjome, kad ideta ir kitos spalvos plokščių.
Norėjau padėkoti darbuotojams Gintarui ir Majui, už svetainės baldų ir sofos surinkimą. Likau patenkinta, dirbo dėmesingai ir kruopščiai.
Likau patenkintas Inmondus komanda! Darbuotojai yra nuostabus ir jų profesionalus darbas.
Pirkau į svetainę sekcija. Greitas pristatymas ir buvo malonus bendravimas. Baldus gavome ankščiau nei buvo planuota. Tikrai patenkintas likau.
Pirkome virtuvės komplektą prieš pora metų, tai pristatė ne su visomis dalimis, montuojant prichaltūrino, teko keisti komplekto plokštes kai kurias, apgadino sienas, sudaužė kaitlentę. Gerai, bent tiek kad už kaitlentę atlygino nuostolius ir pakeitė sugadintas plokštes. Tačiau trūkstamų pritraukėjų ir iki šios dienos nesugebėjo pristatyti. Po tiek laiko eksploatavimo vyriai jau nelabai laiko, amortizatoriai mirę. Niekam nepatariu pirkti iš jų virtuvės komplekto, o juolab naudotis jų montavimo paslauga.
Užsisakiau minktšta kampą internetu, pagaminimas ir pristatymas nevėlavo ir baldo kokybė tikrai nenuvylė. Imones pardaveja taip pat buvo labai maloni ir atsakė į man rūpimus klausimus:) Rekomenduoju!
Užsakėme spintą 2019 12 08. Šiandien jau 2020 02 08 spintos nėra ir neaišku kada bus. Siūlo pasirinkti kitą, mažesnę, kuri visiškai mums netinkama. Daugiau niekada nebendradarbiausiu su šia firma '' In Mondus''. Dar rekomendavau savo draugams užsukti pasirinkti baldelių. Tačiau po šios patirties nerekomenduoju niekam.
Rasa Gaurilčikiene
2020-02-05 11:11:16 IP 2ju3l2tq
Labai nepasisekė. Lapkričio mėn užsakėm miegamojo baldų komplektą. Dar šiandien (jau vasario mėnuo)neturim pilnai sudėtos lovos. Vis kažko trūksta arba netinka. Kai paskambini kalba tikrai maloniai, bet kas iš to. Laukiam.
Stebiuosi kaip dar egzistuoja tokia kontora ar panašios į ją.
Pas juos metų pradžioje užsakiau stalelį, kaip įprasta tokiais atvejais gavau išankstinę sąskaitą kurią netrukus apmokėjau, suma 78 Eur, sumokėta 2019.01.30 dieną. Dabar jau 2019-10-15 :)))....... Negaves prekės po kelių mėnesių parašiau e.laišką įmonei kad gražintu pinigus už negautą prekę-jokio atsakymo. Vėliau paskambinau ir susisiekiau su vadybininkais kurie savo ruoštu davė atsakingo asmens tel.nr. su kuriuo susisiekti beveik neimanoma :))), galima įsivaizduoti kodėl......, tad jam papildomai nusiunčiau sms žinutę su visais rekvizitais nurodydamas kaip ir kada atsirado skola. Tyla, kapų tyla :))))), po kurio laiko t.y. jau 2019-10-03 gaunu atsiprašymą sms-u, su pažadu sumokėti pinigus tą pačią dieną. :)))). Ir ką gi :)). Toliau laukiu :)). Jau laukiu 10 mėn ir 15 dienų. :)))
Susidariau nuomonę, kad In Mondus bendrovė egzistuoja kitoje, nežemiško laiko juostoje, pas juos 1 val. atstoja visus metus žemėje.
Tad gerb.pirkėjai-kantrybės jums :))))
Paskambino, kad jau galima pasiimti virtuvės komplektą nuvažiavus pas juos pasirodė, kad yra tik 1 stalviršis (virtuvė kampinė), nes kito neišpjove. Sako imtkit spinteles susirnksit ir greitai bus kitas stalviršis. Bet jo mes laukiam apie 2men. Į skambučius neatsiliepia. Nuvažiavus pas juos vis kažkokios nesąmones. Tikrai nerekomenduoju turėti su tokiais reikalų! Nes dabar aš 2men indus plaunu vonioje!!! Ir laukiu savo stalviršio....
Trūko komodos rankenėlės. Jau 7-as mėnuo kaip "siunčia". Pradžioje net nesiteikė atsakyti į el. laiškus ir skambučius. Po to tik pažadai.
Dekoju vadybininkei is ukmerges!!! Labai maloni ir gerai pataria. Gavau megama neko netruko, kokybiškas. Kitokio ir neįsivaizdavau. Mėgiamas gavosi tiesiog nuostabus. didelis AČIŪ!!!
Stalą užsisakėme, sakė bus po mėnesio ilgiausiai, tačiau laukėme 3 mėnesius. Paskutines kelias savaites skambinau ne vieną kartą, teiravausi kur stalas, kada jis bus, "Vis žadėjo kelių dienų bėgyje."Laukiau dar... skambinau jau nežinia kelintą kartą ir pasakė, kad stalas jau senai vietoje, bet net nebuvo pranešta man. Sakė nežinantys, kodėl man niekas nepranešė. Niekam nerekomenduoju išvis pirkti kažką šioje parduotuvėje.
Kristina 2018-01-18 08:06:42
Niekam nerekomenduoju sios firmos!!!!! Pirkome minksta kampa, su pristatymu viskas ok. Atveze kampa, iskrove lauke, o vyro paklausus darbininku kaip jie mano, ar kampas tilps pro duris, pasaipiai atsake, kad tikrai ne! Taigi pasimatavus kampo daliu ir duru matmenis, nusprendeme isimti langa, o pro ji kampo dalys tilpo kuo puikiausiai. Taciau.. surinkus kampa pamateme, kad viduriniame atlose yra dvi mazytes lyg pradegintos skyles (panasu I gamyklini broka).
Susisiekeme su atsakingu asmeniu is Inmondus (neprisistate, todel neaisku ar jis pats direktorius ar koks vadybininkas). Paaiskinus, kad kampas brokuotas, tas zmogus nieko nesigylines pradejo tiesiogine to zodzio prasme rekti, kad jus patys ji supleset nesdami I vidu ir jis negali buti brokuotas!!!! Ir mes nieko nezinom, nes jus pays kalti!!!! Apakom, kad imanoma toks rekimas ir bendravimas su klientais. Tada seke dar keli musu skambuciai, su reikalavimais pakeisti brokuota dali I nauja. Tai buvo liepta mums patiems nusiimti ta dali ir atvezti pas juos. Po ilgu derybu visgi atvaziavo du darbininkai, nuime brokuota atlosa bei buvo pazadeta greitai pristatyti nauja dali.. Taciau naujo atloso laukiame jau.....trecia menesi!!!! ir gyvename su nauju kampu, taciau be atloso.

Atsakingas Inmondus asmuo paskambinus vis issisukineja, sako kad tuoj pasidomes is gamintojo kaip kas ir perskambins, taciau NIEKADA neperskambina, vis :, , rytoj'', , , poryt'', , , kita savaite' -taciau niekada pats neperskambina ir vis meluoja!!!!! REIKIA JO PATIEMS IEKOTI, SKAMBINTI, O TADA PRASIDEDA ISSISUKINEJIMAI, PASAIPUS BENDRAVIMAS!!!!!
Paprasius kazkokios bent kompensacijos uz situos menesius, pasaipiai ir nemandagiai isreze- kad aha! jus visi gudru, pinigu tik norit!!!

Na visiskas absurdas, neteko niekada bendrauti su sitokiu arogantisku, melagiu ir nemandagiu zmogumi!! o juk esame klientai!! kiek kur kitur esame ka pirke, ir jei kazkas negerai ar brokuota, visuomet sulaukdavome jei ne kazkokios kompenscijos, tai bent greito pakeitimo I kita preke.

TAIGI, MES VIS DAR LAUKIAME KAMPO DALIES, GYVENDAMI TRECIA MENESI SU NAUJU KAMPU BE ATLOSO....

N E R E K O M E N D U O J U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aha ir dabar, kai pamatys cia komentara skambins ir bandys kazka pasakyt, kad patys kalti ir kad smeiziat firma gera, kad visiem visko pasitaiko :)))

N E R E K O M E N D U O J U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uzsakem ciuzinuka sofai-lovai apie 3 savaites pries sventes. Sake bus iki svenciu. Laukem sveciu, todel uzsakinejom, kad gaut iki svenciu. Iki svenciu negavom aisku. Sake bus po Kaledu 27-28 dienomomis, deja. Vis dar laukem ir vel skambinom, bet vel gi, deja bet tik sausio 2-3. Gerai, toliau laukiam, nors jau sakem paskambine, jei nebutume sumokeje nebeimtume. Nieko tokio, siandien jau sausio 7 ir vis dar laukiam. Kazkaip nesusipratom paklaust iskart, kai uzsakinejom, kai sake bus iki svenciu-tai iki kuriu :) del odines sofos-lovos broko susisiekineja jau nuo pavasario :) tiesiog super, visu 100% rekomenduojam susilaikyt nuo uzsakymu sitoj firmoj :) pries uzsakydami skaitem komentarus, bet kitiem atsitinka, kodel mum turetu atsitikt :) vat ir atsitiko :) aisku nieko itin baisaus, tiesiog sujauke planus :) o del baldu broko, tai galejom devetus pirkt geriau parveztinius, bet ne naujus uz tokia kaina ir su broku del kurio niekas nesuka galvos kaip tai istaisyti :)
rugpjucio 3d uzsisakem sekcija is atskiru daliu sake pgamins per 45 dienas dar iki sios dienos neatveze skambinu zada paskambint bet deja sumoketas buvo avansas kazkokia s*******o kontora kiek teko kitur uzsisakinet taip tikrai nebuvo atmestinai ziuri i klienta
2017-09-11 11:35:20 IP 2e7r062f
Vytautas 2017-09-08 12:01:07
Atėjau į inmondus parduotuvę dėl virtuvės komplekto. Išsirinkau komplektą, bet vadybininkė po kainos paskaičiavimo suprato, kad ne pagal tas kainas paskaičiavo. Kadangi skaičiuojant matyt pavargo, tai sako aš naują paskaičiavimą atsiųsiu el. paštu. Du kartus skambinau prašiau atsiųsti - neatsiuntė. Buvau nuėjęs į parduotuvę, tai tos vadybininkės nebuvo, kiti pardavėjai sako perduosim prašymą. Taip ir neatsiuntė paskaičiavimo praėjus dviems savaitėms, o aš dabar kainos jau visai nelaukiu. Tai va turiu pastebėjimą, kad kreipiantis į kitas parduotuves jų požiūris į klientą visai kitoks.
Sveiki, ačiū už užsakyta nuomonę, Norime labai atsiprašyti dėl neatsakyto laiško. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi atsakyti visas užklausas. Jei ne tuo pačiu metu, tai vėliau ta pačia dieną ar perduoda kolegai atsakyti. Nemalonus atsitiktinumas ši kartą įvyko. Su tuo gamintoju mes nebedirbame, tačiau galime pasiūlyti kito modelio virtuves, kurias galite išvysti internetu: www.inmondus.lt/virtuves-baldai. Tikimės geranoriškumo ir supratimo. Info: +370 620 75743
Viskas puiku....baldus pristate iki namu per 17 d.d. Neturiu jokiu, net menkiausio nusiskundimo....sekcija jau puosia musu namus. Didelis aciu uz operatyvuma ir malonu bendravima.
Ačiū už malonų ir konkretų bendravimą - prekes gavome sutartu laiku ir labai operatyviai; neiškilo problemų ir surinkinėjant baldus.
Užsakyti baldai atvyko per 20 d.d, kokybė gera (atsižvelgiant į kainą ir tai, kad baldai pagaminti Lenkijoje), surinkimas greitas bei kokybiškas.
2017-01-30 15:01:26 IP 2e7r062f
Norime labai atsiprašyti dėl vėlavimų. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi spręsti visus nesklandumus. Tikimės geranoriškumo ir supratimo.Jei turite neaiškumų ar dar situacija nepaaiskejo prašome rašyti į [email protected] ar skambinti Mob. nr.: +370 620 75743.Ačiū už komentarą
Teko turėti reikalų su šia firma. Prieš pat Kalėdas, atvykome į Urmo bazėje esančią parduotuvę nusipirkti valgomojo stalo ir 6 kėdžių, tada dar nežinojome, kad pasirodo nusipirkti tokį baldą yra misija-neįmanoma...Stalą gavome iškart, bet štai kėdžių tuo metu nebuvo, bet pardavėja mus patikino, kad už poros savaičių kėdės bus. Buvo sumokėtas avansas. Po dviejų savaičių jokių žinių nesulaukėmė.. Kreipėmės patys, pasakė bus vėliau.. Po mėnesio vėl jokių žinių, tik kai patys įkyriai skambinėjom pasakė, kad pasirodo... ogi KĖDŽIŲ NEBUS... Atvykus į parduotuvę atsiimti užstato, pardavėja pasakė, kad fabrikas sudegė, todėl ir mūsų kėdžių nebus...jokių alternatyvų pasiūlyta nebuvo..net paparasto atsiprašymo nesulaukėme.. na juokas pro ašaras, bet šiame vartotojiškame pasaulyje įmonės užsiimančios prekyba turėtų kitaip elgtis su klientais.
Sveiki Tatjana, Priimame jūsų komentarą, jūsų užsakymas buvo birželio 28d, kol kas su terminais neveluojame praėjo ~ 29d, nuo užsakymo nepraėjo 45 d.d. Prašomės kantrybės, jei kas dar nepaaiškėjo rašykite, atsiusime patvirtinimą dėl pinigų. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi spręsti visus nesklandumus. Tikimės geranoriškumo ir supratimo.Jei turite neaiškumų ar dar situacija nepaaiskejo prašome rašyti į [email protected] ar skambinti Mob. nr.: +370 620 75743 Tel. nr.: +370 37 387737 Ačiū už komentarą
2015-12-03 16:05:00 IP 5jstck2c
Saulius 2015-11-08 08:54:27
Baldu salone Vilniuje pirkome sekcija. Baldu pristatymas, surinkimas greitas ir kokybiskas. Nutiko, kad viena baldo dalis buvo kito atspalvio. Salono pardavejos problemos neissprende, bendravo atsainiai. Kreipiausi i imones vadovybe ir problema buvo isspresta mandagiai ir operatyviai. Aciu.
Salono pardavejoms vertetu daugiau demesio skirti aptarnavimo kokybei ir kulturai.
Norime atsiprašyti. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi spręsti visus nesklandumus.Ačiū už komentarą. Mums svarbi jūsų nuomonė
2015-10-02 10:02:15 IP 5jstck2c
nepatenkinta 2015-09-28 16:00:28
Patariu tikrai is geros valios neuzsisakineti baldu is sios baldu imones... Na nebent pirktumet labai nebrangu baldeli ir pamatytumet po labai trumpo laiko kad jis pasidare brokuotas ar kazkas panasaus ir nebutu gaila... Taigi, mes pirkome kampa ir tikrai ne pati pigiausia....jis visai neatitinka kainos ir kokybes santykio...!!!! negana to uzsakymas buvo vygdomas vos ne 3menesiu ar daugiau... vis skambindavom klausdavom kada gi bus, kodel veluojama o kaip visada buvo girdimas tik melas... nagana to paskambina ir sako atkeliavo jusu kampas bet su netuo gobelenu :D absurdas visiskas...paememe ta kampa netos spalvos, nes jau velniskai reikejo mum jo, beeet po kiek laiko, po visai trumpo isryskeja broku kalnas!! peltakiai nusiuti nelygiai, kur sezlongas kojele nesiekia pilnai grindu, kitoje sofos puseje tas pats su kojele, zodziu to jiem nesakem galvojom ai tiekto bet pasirodo kad ir sedynes porolonas suklyjuotas is dvieju daliu, nes atsirado duobes!!! paskambine jiem sako kad paims taisyt, ir jau ima pora menesiu... apie pakaitine sofa sake paskambins pranes tai tyla.... nu zodziu labai gailimes kad pirkome is sios imones balda ir dar uz tokia kaina.... siuo atveju kreipsimes i atitinkamas instancijas, nes tokiu dalyku buti negali...zmogus perka o jus kaip elgetes??? (P.S jai baldai yra gaminami ne Lietuvoje tai jus patys turetume butu 100proc.garantuoti kad jie ir atkeliaus tvarkingi, siuo atveju jums neidomi zmogaus gerove...) sekmes...
Taip jau nutinka, kad gamintojai ne visada spėja pagaminti baldus pagal užsakymus, tai pat kartais klysta gaminti baldus laiku, Norime labai atsiprašyti dėl vėlavimų. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi spręsti visus nesklandumus. Tikimės geranoriškumo ir supratimo.Jei turite neaiškumų ar dar situacija nepaaiskejo prašome rašyti į [email protected] ar skambinti Mob. nr.: +370 620 75743 Tel. nr.: +370 37 387737 Ačiū už komentarą
2015-07-15 17:15:42 IP 2be6cb8j
Regina 2015-02-18 10:15:15
pirkome lovą, atvežė, pristatė, BET kai ją išpokavome ne tik dugnas buvo suskilęs, bet ir trūko dalies lovos (pagalvės), nuo lapkričio mėnesio niekaip nepristato pagalvės, nors jau dėl sutrūkusio dugno ir tylėjome, nes lovą gražinus, vaikui tektų ant grindų miegoti, dėl tokio dalyko, kaip pagalvės pristatymo - "kabina makaronus", žada jau 3 mėnesius, o prisiskambinus, kažkoks nenorintis prisistatyti "briedis" dar chamiškai bendrauja, mėto ragelį.
Sveiki Regina,
Taip jau nutinka, kad gamintojai ne visada spėja pagaminti baldus pagal užsakymus. Norime labai atsiprašyti dėl vėlavimų. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi spręsti visus nesklandumus. Tikimės geranoriškumo ir supratimo. O dėl "briedžio" juokinga, matyt ne ta koja išlipo iš lovos mūsų darbuotojas, dar kartą atsiprašome už nesklandumus. Stengiamės efektyviai tvarkyti nesklandumus
2015-07-15 17:11:15 IP 2be6cb8j
deivydas 2015-07-14 23:44:21
Sveiki, baldai viskas tvarkoj, bet jei mokesite pinigus uz ju surinkima tai patarciau ju atsisakyti, todel kad renka ne profesionalai o "peckeliai" kaip as sakau. 350 euru uz surinkima sumokejau o gavau nekvalifikuotus darbininkus.
Pvz.: perdaug persukti varstai, bevalgydami zuvi pietu metu istepliojo visus baldus ir dbr smirda kaip silkiu kombinate, atveza ta kas nera sarase, truksta prekiy, veluoja
zodziu nepatariu niekam sios firmos.
Ima pinigus o dirba kaip siknarankiai.
Sveiki Deivydai,
Smagu, kad baldai atitiko lūkesčius ir viskas buvo tvarkoje.
Tačiau atsiprašome už nepatogumus, darbininkai dirbo dvi dienas todėl išalko,
baldų buvo daug, tuo labiau darbo (surinkimas), vyrai stengėsi išpildyti jūsų poreikius.
Paprašysime darbuotojus praustis dažniau ir valgyti atitinkamoje vietoje.
Visada rekomenduojame kreiptis į mus, nes mums rūpi, kad kiekvienas klientas būtų laimingas
zodziu nepatariu niekam sios firmos.
Ima pinigus o dirba kaip siknarankiai.
Justina 2015-02-19 10:36:05
Lapkričio 22 d. užsisakėme dvi lovas savo sūnums. Pagal sutartį jos turėjo būti pristatytos šių metų sausio 29 d., deje... kaip ir daugumai čia pakomentavusių, užsakymas vėluoja, o salono Ukmergėje darbuotojai net nesiteikia pranešti, kad jos dar ilgai vėluos, nes pasak jų, šventiniu laikotarpiu užsakinėjome... Jau pabodo paskambinus bartis, klausytis vis naujų paaiškinimų. O apie Ukmergės darbuotojas išvis neturiu žodžių... Prie klientų viena kitą vadina "zuikiu".... Gal kas nors bandėte kreiptis į vartotojų teises? Ar yra prasmės knistis giliau?
zinokit, susitarti begaline problema-vien pazadai viska istaisyti ir tai tesiasi kelis menesius. paprasciausiai yra nutraukti sutarti, del to kad laiku neivykdo savo isipareigojimu. pasikonsultuoti galite nemaisto kokybes inspekcijoje :)
Mes taip uzsakeme baldus Kaune, Savanoriu pr. Tik paskui paskaitem komentarus ir jie buvo daugiausiai neigiami, jau pradejom apgailestauti, kad cia uzsakem. Taciau baldus gavome laiku ir kokius uzsakeme, pardaveja maloniai mums patarinejo. Rasau teigiama atsiliepima, nes likome patenkinti, paprastai klientai paraso, kai turi problemu, o pagirti uz gera darba pamirsta.
Taip jau nutinka, kad gamintojai ne visada spėja pagaminti baldus pagal užsakymus. Norime labai atsiprašyti visų pirkėjų dėl vėlavimų. Įmonės darbuotojai tikrai stengiasi spręsti visus nesklandumus. Tikimės geranoriškumo ir supratimo. O dėl "zuikiu" tai tikrai juokingas komentaras.

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Meta 178,34 +5,82%
Walmart 129,14 +0,21%