Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Init

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Init

Atsiliepimai apie UAB "Init"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Init"

rasa 2020-05-25 22:14:49
kartai sumazeja greitis tesiog YouTube telefone stringa, ir taip intervalais, 5 min gerai. 30 sek nors uzsimuzk. baisu

Jūsų laišką gavome. Galimas sutrikimas perduotas tinklo administratoriams ir sprendžiamas.
Init 2020-05-25 10:07:09
Laba diena p. Rasa,

patikslinkite savo adresą ir telefono numerį el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt. Išsiaiškinsime Jūsų nusiskundimų priežastis ir būtinai problemas išspręsime!
Laukiame Jūsų laiško.
parasiau
rasa 2020-05-23 13:21:14
padariau klaida kad perejau i init. televizija retai bet stringa, internetas patovei luzta, pazaist xbox online neimanoma. ryšis nutrauktas, o jei nenutrauktas tai suleteja iki a50 semens laiku. nezinenau ar cia tik laisves 99 vilnius problema, ar visur taip
Laba diena p. Rasa,

Laukiame Jūsų laiško.
Andius 2020-05-05 20:12:23
Laba diena p. Andius,

susisiekėme su Jumis telefonu, prašome patvirtinti, kad interneto ir televizijos problemos išspręstos ir nesikartoja.

Andius 2020-05-05 20:16:37
Tradedija ne televizija padarau klaida kai perejau i inet kas antra diena televizijos nematau o ka besneket apie interneta buva rasyta ir paciam ineto ponui

Andius 2020-05-07 22:41:12
Veju vejei su ta televizija ir internetu uz ka mes turime moketi jei jus nesuteiket 100% savo paslaugu cia apgaules budu jus viliojate pinigus is zmoniu kiek kartu buvo kreiptasis nieko nesugelbejot o saskaita ateina moket kaip uz ahujena paslauga baikit viena kart tus savo fintus uz apgaules budu isvilioti pinigai ira traukiami baudziamai atsakomybiai

Ačiū!
Nesuprantu aš jūsų kiek galima šiandien jau 2 karta dingsta internetas.. Kame reikalas gal galima paaiškinti? Nepasainat to, kad esam nauji jūsų klientai beveik kas antra diena kovojam vis su tuo pačiu, gal jau pradėsit spręsti bėda nes atsisakysiu nepasibaigus sutarčiai ir niekam šitos įmones nerekomenduosiu.
Init 2020-04-24 09:56:59
Laba diena p. Jurgita,

atsiprašome už nesusipratimą ir būsime dėkingi, jei el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt atsiųsite savo arba tėčio kontaktinį telefono numerį bei paslaugų teikimo adresą. Peržiūrėsime situaciją, perklausysime pokalbį su konsultante ir užtikrinsime, kad nekokybiško aptarnavimo atvejai nesikartotų.
Laba diena p. Jurgita,

kolkas nesulaukėme iš Jūsų patikslinimo, todėl negalime objektyviai išnagrinėti situacijos.

Taip pat norime patikinti, kad vieną mėnesį nesumokėjus už paslaugas, paslaugų teikimas nėra stabdomas.
Pradelsus sąskaitos apmokėjimą, klientams siunčiame priminimą SMS žinute, taip pat klientus SMS žinute įspėjame prieš stabdant paslaugų teikimą dėl įsiskolinimo.

Dar kartą prašome el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt patikslinti kontaktus, kad Jūsų tėčio atvejį galėtume išnagrinėti individualiai.
Jurgita 2020-04-21 20:01:02
Kazkda esu pati buvus sios imones kliente bet atsisakiau ju paslaugu ir labai tuo dziaugiuosi, kaip seniau buvo nekompetentinga imone taip ir liko.
Bet deja, mano tetis dar vis naudojasi ju paslaugom nes yra nepriekabus zmogus bet siandiena Init parode kaip kaip jiem rupi ju klientai. Kadangi siuo metu yra karantinas, rekomenduojama likti namuose ypac zmonem nuo 60m. Mano tetis kaip tik yra tokio amziaus ir is namu nosies nekisa, tai logiska kad uz komunalines nera galimybes sumoketi laiku, internetu jis nesinaudoja, valdzia leido atideti mokesciu...taigi nesumokejo tetis uz initi TV praeita men tai jie be jokio ispejimo paeme atjunge tv, paskambinus konsultantei tai dar buvome aprekti ir buvo pareikalauta sumoketi ir pareiksta kad jai neidomu ar tu senas ar nevaikstai nueik ir susimokek nes yra vieno men skola... virsune!!! Ir nesvarbu kad uz paslaugas negali nueiti ir sumoketi bet kur kaip pries karantina, ar nors butu kokie ispejimai, - nieko. Senyvas zmogus turejo eiti ieskoti kur priima imokas per prekybos centrus kad susimoketi tuos nelmtus kelis eurus.
Baigsis sutartis tikrai atsisakysim ju paslaugu, nemalonu turet jokiu reikalu su tokia imone kur negerbia savo senu klientu senjoru.

Jurgita 2020-04-08 13:35:25
As ir nerekomenduoju, pries uzsisakant sios imones paslaugas persiskaitykit komentarus, visi komentarai ne is pirsto lauzti!!!! Tiek imone, tiek darbuotoja neturi jokio lankstumo. Paskambinus, paprasiau, kad noriu nutraukt sutarti, nes parduotas butas ir uz nieka moku menesine imoka, tai liepe parasyt prasyma ir nuskanuot, pasakius, kad neturiu skanerio tai net apreke, darbuotoja Greta (pokalbiai irasynejami).
Jau tikrai geriau sumokesiu netesybas, nei turesiu dar reikalu su sia imone!!!
Laba diena p. Jurgita,

karantino metu rūpinantis klientų ir darbuotojų saugumu klientų aptarnavimo skyriai nedirba, todėl prašymus galime priimti tik elektroniniu būdu.
Dėl nekokybiško aptarnavimo, prašome Jūsų atsiųsti savo buvusį paslaugų teikimo adresą ir kontaktinį telefono numerį atsiųsti el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt. Susisieksime su Jumis, perklausysime pokalbį ir užtikrinsime, kad panašūs atvejai nesikartotų.
Iš anksto dėkojame!
Jau tikrai geriau sumokesiu netesybas, nei turesiu dar reikalu su sia imone!!!
Nerijus 2020-04-07 14:08:26
Visiska nesamone, kokybes NULIS! Nesu gyvenime buves pas toki prasta interneto tiekeja. Jau 2 savaite kai strigineja internetas, greitis sumazejes 10 - 50x, nei kad nurodyta sutartyje, dabar turiu dirbti is namu, taciau internetas dingineja kas pora minuciu, tai kaip taip imanoma ? Paskambinus ponickai genutei, buvau aprektas kad nemoku modemo perkrauti, o kai uzsiminiau apie galima sutarties nutraukima del nekokybiskai suteiktu paslaugu, ir apie rekvizitai.lt paliktus blogus atsiliepimus, pradejo dar labiau rekti ir atmete pokalbi.
Laba diena p. Nerijau,

atsiprašome už paslaugų teikimo sutrikimus ir nekokybišką aptarnavimą. Prašome Jūsų parašyti savo paslaugų teikimo adresą ir kontaktinį telefono numerį el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt, išsiaiškinsime situaciją dėl paslaugų sutrikimo, taip pat perklausysime Jūsų pokalbį su darbuotoja ir imsimės priemonių, kad panašios situacijos nesikartotų.
Iš anksto dėkojame!
BAISU!!! 2020-04-03 10:14:54
NEREKOMENDUOJU!!!! Žinokit, mieli būsimi klientai, bėkit nuo šios įmonės paslaugų kuo toliau. Aš neapsikentęs net nesulaukiau sutarties pabaigos ir parašiau prašymą nutraukti sutartį. Jau geriau sumokėsiu netesybas, negu naudosiuosi šios įmonės paslaugomis. Vos pasakęs, kad noriu nutraukti sutartį, internetas vos ne akimirksniu suletėjo arba iš vis nustojo veikti, nu ar jūs mane už durną laikot?!?!?!!! O kadangi jau rašau čia, tai pasakysiu, kad kaip beveik 3 metų klientas galiu teigti, kad nebuvau patenkintas nei interneto, nei televizijos kokybe, nuolat kažkas strigdavo, nekraudavo arba iš vis dingdavo. Apie klientų aptarnavimą iš vis patyliu, tokio nemandagumo reikia dar paieškoti gerai. FUI. Jūsų moteriškosios lyties konsultantei riebus minusas.

būsime Jums dėkingi, jeigu el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt atsiųsite savo paslaugų teikimo adresą bei kontaktinį telefono numerį. Susisieksime su Jumis ir visus kilusius nesusipratimus būtinai išspręsime !
Baisu 2020-04-02 18:00:21
Labai nemaloniai ir šlykščiai bendrauja jūsų konsultantė Genutė. Esu nusivylęs ir lauksiu to laiko, kada galėsiu atsisakyti jūsų paslaugų. Gražios dienos.

būsime Jums dėkingi, jei el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt atsiųsite savo paslaugų teikimo adresą bei telefono numerį. Būtinai susisieksime su Jumis, išsiaiškinsime detales, perklausysime Jūsų pokalbį su darbuotoja ir sieksime užtikrinti, kad panašūs nekokybiško aptarnavimo atvejai nesikartotų.
Dovile 2020-03-26 23:02:09
a*******i.
Pries uzsisakant paslaugas, musu buvo akcentuojama kanalu atsukimo paslauga ir youtube. Youtube paslauga veike lygiai 2 dienas. Jau virs menesio tvarkomas neaiskus "gedimas ". Konkretaus atsakymo kada ijungs paslauga - nesulaukeme, gal po menesio, gal penkiu, gal metu. Suprask kaip nori. NEREKOMENDUOJAM
Laba diena p. Dovile,

Dėl pasikeitusios "YouTube" paslaugų teikimo politikos šiuo metu didžioji dalis Lietuvos operatorių neturi galimybės teikti "YouTube" paslaugos išmaniojoje televizijoje.
UAB "Init" su partneriais deda visas pastangas kuo greičiau pasiekti susitarimą su "YouTube" ir atstatyti šio funkcionalumo veikimą.

Atsiprašome už keliamus nepatogumus.
Internetas ir vėl dingo.. Kiek galima? Gal investuokit daugiau į tą savo tinklą, nes tokia interneto kokybė tikrai nėra patenkinama.
a*******i.
Tadas 2020-03-26 15:38:36
Tam tikru metu dienoje ir naktimis interneto greitis sumažėja iki tiek, kad vos krauna facebook. Dažnai dingsta internetas išvis. Televizija karts nuo karto stringa arba dingsta. Paskambinus (mokama linija), gauni atsakyma kad viskas gerai ir sumoki už 15 min laukimo ant linijos. Žodžiu - pigu, gundo, daugiau gyvenime neimsiu INIT ir tik kai baigsis terminuota sutartis griebsiu kitą tiekėją, kad ir dvigubai brangiau.
Laba diena p. Tadai,

parašykite savo paslaugų teikimo adresą bei kontaktinį telefono numerį el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt, pasitikrinsime dar kartą ir būtinai išspręsime nesklandumus.
Ričardas 2020-03-25 18:55:22
Kaunas Euguliai nera neto jau 20 minuciu.Rasiau jau cia pries 2 men.Vel tas pats.
Laba diena p. Ričardai,

atsiprašome Jūsų už sukeltus nepatogumus.
Šiuo visiems nelengvu metu tinklo apkrovos yra ypač išaugusios, ir mes dedame visas pastangas savo klientams užtikrinti stabilų paslaugų teikimą namuose. Vakarykščio sutrikimo metu taip pat dėjome visas pastangas kuo skubiau atstatyti paslaugų veikimą ir gedimą pašalinome greičiau nei per 45 minutes.
Tikimės Jūsų supratingumo ir dėkojame, kad esate mūsų klientu!
Lol 2020-03-25 18:51:18
Taip, irgi dingo Televizija ir Internetas, o pagalba mirus...

atsiprašome Jūsų, kad vakar, sutrikimo metu, nesugebėjome atsakyti į visus skambučius.
Nesiteisiname, bet prašome Jūsų supratingumo ir dėkojame, kad esate mūsų klientu!
Vita 2020-03-25 18:45:14
Dingo ir man internetas. Kariavau valandą. Dabar matau ne viena esu tai matyt jų įmonėj kažkas įvykę nes priskambint niekaip ir niekur. Ragelis pats nusimeta paskambinus.
Laba diena p. Vita,

Tikimės Jūsų supratingumo ir dėkojame, kad esate mūsų kliente!
Vytautas 2020-03-25 18:32:28
Kaip galima dasiskambinti į šitą absurdišką kontorą? Internetas dingęs, telefonas jų neveikia...
Laba diena p. Vytautai,

atsiprašome Jūsų už sukeltus nepatogumus.
Šiuo visiems nelengvu metu tinklo apkrovos yra ypač išaugusios, ir mes dedame visas pastangas savo klientams užtikrinti stabilų ryšį Jūsų namuose. Vakarykščio sutrikimo metu taip pat dėjome visas pastangas kuo skubiau atstatyti paslaugų veikimą ir gedimą pašalinome greičiau nei per 45 minutes.
Tikimės Jūsų supratingumo ir dėkojame, kad esate mūsų klientu!
Taip, irgi dingo Televizija ir Internetas, o pagalba mirus...
Vytautas 2020-03-25 18:32:28
Pas mus taip pat dingęs Pilaitės r. Prieš 15-20min. Niekas niekur nepranešė.
Gal kam nera interneto ???? Jau gana tex atsisakyt
Init 2020-02-14 16:14:32
Laba diena p. Rima,

parašykite savo paslaugų teikimo adresą ir kontaktinį telefono numerį el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt, susisieksime su Jumis ir peržiūrėsime situaciją ir nesusipratimą.
Labai atsiprašau, dėl neigiamo atsiliepimo.Pas jus labai mandagus, operatyvus konsultantai, kurie patys susisiekė, paaiškino sumos didumą ir rado puikią is išeitį.Tiesiog sumokėsiu savo sudarytą įsiskolinimą ir grąžinsiu įranga.Tikiuosi toliau su jumis bendradarbiauti.Labai buvau patenkinta jūsų kabelinę televiziją ir interneto greičiu.Jus geriausi!Geros dienos!
Rima 2020-02-13 19:03:19
Buvau uzsisjolinusi už 5 men už Init paslaugas.Buvau išvykusi.Jokiu laiškų su raginimas ar ispejimus gave nebuvom.Dabar gavau 650€ sąskaitą.Sutartis baigiasi po mėnesio.Is kur tokia suma?Kreipsios į teisma
Laba diena p. Rima,

Oksana 2020-02-11 09:43:57
Naudojausi šią televizija, teko išsikraustyti iš būto į kitą miestą man sustabdė sutartį ir pasakė kad tris mėnesius mokesiu po 3 eurus ir tada nuo vasario nieko nemokėsiu nes sutartis automatiškai bus nutraukta. Šiandiena pinigėliai nuo saskaitos nuskaičiuoti po 14.99 eur už INIT televiziją. Seniai jūsų paslaugomis nesinaudoju o jus išnaujo pradėjot nuskaičiavinėt pinigus. Paskambinusi į konsultacija mane pradėjo tikinti, kad tai uz paskutinį mėnesį ir pns. Nors viskas sustabdyta. Esat a*******i nesažiningi žmonės, neteisingai sakote informaciją ielr plešiat pinigus net už nenaudojama televizija. Teko naudotis įvairiom paslaugom ir kompanijom, bet tokios nesažiningos INIT įmonės nebuvau sutikusi.
Oksana,

parašykite savo kontaktinį telefono numerį ir paslaugų teikimo adresą el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt, peržiūrėsime visą situaciją ir jei suklydome ir esame neteisūs - klaidą būtiani ištaisysime!
Aivaras 2020-02-04 17:43:18
Bėkit kuo toliau nuo šitos įmonės ir jų (ne)teikiamų paslaugų. Jau metai ir 8 mėn kovojam dėl tragiškai veikiančios išmaniosios televizijos. Problemos išaiškėjo praktiškai iškart vos pasirašiau sutartį. Nuolatos stringa tv - jie pakeitė priedėlį, paskui laidus, paskui maršrutizatorių, N kartų atvykę krapštė, konfigūravo viską. Galiausiai nusprendė, kad kaltas mano TV. OK, galvoju, puiki proga atsinaujint. Nusipirkau naują, gerą TV, bet kaip ir spėjau - problema išliko. Atsibodo skambinėt jr klausyt jų sapalionių. Sutartį nutraukt irgi ne taip paprasta, nebent per teismus (ką, įtariu, ir reikės daryt). Moralas aiškus - jokiais būdais nesirinkti INIT.
Laba diena p. Aivarai,

atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Atsiųskite savo paslaugų teikimo adresą ir kontaktinį telefono numerį el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt. Dar kartą susisieksime su Jumis ir neabejojojame, kad rasime problemos sprendimą!
Klientė 2020-02-04 15:36:11
aš nesuprantu ar jusu iranga bloga, ar pats tiekimas paslaugu. beveik kiekviena diena pastringa televizija. eina programa, pati susistabdo, paspaudziu play mygtuka, po sekundes vel susistabdo. ir taip simtus kartu. perjungiu kanala, tas pats. perkraunu kelis kartus priedeli, vis tiek tas pats. bandau perjungti kanala - nepersijungia, uzstringa. galiausiai po pusvalandzio susitvarko ir atstringa viskas savaime. esu pasibaisejus jusu paslaugomis, ir laukiu kol pasibaigs sutartis!

atsiprašome už keliamus nepatogumus. Laukiame Jūsų paslaugų teikimo adreso ir kontaktinio telefono numerio el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt, susisieksime su Jumis ir net neabejojame, jog rasime problemos sprendimą!
Genovaitė Stundžienė 2020-02-04 12:57:25
Dėkoju Audriui ir kitiems specialistams, kurie parodė supratingumą ir išsprendė mano problemą.
Genovaitė
Ačiū Jums,

p. Genovaite!
Justas 2020-02-03 16:08:41
Jau dvi savaitės kai kasdien dingsta internetas, po 30 kartų į dieną. Kas čia darosi?
Laba diena p. Justai,

jei problemos nepavyksta išspręsti paskambinus mums trumpuoju numeriu 19123, prašome el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt atsiųsti savo paslaugų teikimo adresą ir kontaktinį telefono numerį, neabejojame, kad rasime problemos sprendimą!
Auguste 2020-01-31 12:49:41
Naudojuosi init daugiau nei metai. Kadangi įsijungėme internetą ir tv nuomojamame bute sutartį pasirašėme 1metams. Aišku terminas baigėsi na ir pamiršau pratęsti sutartį šiaip už paslaugas kiekvieną mėnesį mokėdavau 11eur, po sutarties pasibaigimo init atsiuntė sąskaita kad reikės mokėt po 25eur. Tai kosmosas kažkoks 2kart brangiau nei su sutartim suprasčiau pora eurų kaip pas kitus tiekėjus... Na ir tai paskatino sudaryti naują sutartį pusei metų, bet kadangi televizijos nežiūrime nusprendėme jos atsisakyt pasilikti tik internetą. Liepė aišku darbuotoja grąžinti priedelį ir tai ką gavome su juo. Nunešiau į init ir ten buvau apkaltinta kad negrąžinau instrukcijos ir kažkokios akutės (kurių mums niekas nedavė) už tai sugalvojo kad turėsiu sumokėti dar 4eur, kad pati kažkur pradanginau, bandžiau darbuotojai paaiškint bet ji nieko nenorėjo girdėr. Visa supykusi grįžau namo radau senąją sutartį ir tik tada darbuotoja patikėjo kad nei instrukcija nei akelė nebuvo man duota. Aišku tikiuosi kad to mokesčio nebepriskaičiuos. Bet savijauta liko labai nemaloni, labai nesąžininga kompanija tik ir stengiatės iš žmonių pinigus išlupti už kiekvieną dalyką. Trūksta kompetencijos net sužymėti tinkamai pas save sistemose ką duodate klientui, juk neprivalau kiekvieną kartą temptis visų dokumentų kad jums kažką įrodyčiau.
Laba diena p. Auguste,

nuoširdžiai atsiprašome Jūsų už nesusipratimą. Norime pabrėžti, kad tai įvyko ne dėl sąmoningos įmonės politikos, bet dėl darbuotojo žmogiškos klaidos, kurių deja šimtu procentu išvengti nepavyksta.
Dėkojame Jums, kad buvote mūsų kliente!

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

Apeliacinis teismas nepakeitė nuosprendžio piktnaudžiavusiai Pagėgių architektei E. Maier 06-04 17:16
Lietuvos apeliacinis teismas trečiadienį nepakeitė žemesnės instancijos teismo sprendimo dėl piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo nuteistai Pagėgių savivaldybės vyriausiajai architektei...
ECB: Seimas negali sumažinti V. Vasiliausko atlyginimo
ECB: Seimas negali sumažinti V. Vasiliausko atlyginimo 06-04 17:09
Lietuvos banko (LB) valdybos pirmininko Vito Vasiliausko atlyginimą sumažinti užsimojusiems Seimo nariams teks nusivilti. Europos centrinis bankas (ECB) nurodė, kad LB valdybos narių atlyginimai...
Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas įsitraukia į Baltijos startuolių ugdymą 06-04 16:43
Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) sukirto rankomis su Baltijos šalių jauno verslo akceleratoriumi "Startup Wise Guys" (SWG). Partnerystė sudaryta "Fintech 4" programos, spalio...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Colgate-Palmolive 71,65 -1,09%
Humana 393,73 -2,76%