Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Init

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Init

Atsiliepimai apie UAB "Init"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Init"

Romas 2019-03-20 21:05:11
Gavau informaciją, kad dar keli kanalai bus HD formatu, o mano turimas skaitmeninės televizijos priedėlis HD formato transliacijų nepalaiko. Priedėlis, kuris įsigytas prieš daug metų, buvo pirktas, nenuomotas. Šiandien intensyviai ieškojau naujo priedėlio INIT svetainėje ir su INIT susijusioje Google paieškoje. Nebėra jokios viešos informacijos, kaip buvo anksčiau. Gaila, kad klientas negali viešoje erdvėje susipažinti ir palyginti priedėlius, o būtina atvykti.
Romai, šiuo metu klientams siūlome Amiko Impulse T2/C ir Technisat Digyboxx HD CX priedėlius, palaikančius HD formatą. Gal jūsų televizorius palaiko Conax Cam modulį? Siūlome Smit firmos modulius, tuomet priedėlis nebus reikalingas. Kainas rasite čia: http://init.lt/dokumentai/, sliltyje papildomos įrangos ir paslaugų kainoraštis.
Atsiprašome, jei neradote informacijos iškart.
Ukmergiškis 2019-03-07 10:58:15
Pasijungiau Init išmaniąją televiziją ir šviesolaidinį internetą prieš mėnesį, iki tol naudojau Cgates. Viskas puiku kolkas, interneto sparta gera, netrūkinėja, kaip buvo Cgates. Televizijoje matau virš 60 kanalų, visus galima atsisukti, o kaina juokinga. Pasirodo ir už mažą kainą galima gauti gerą paslaugą. Tikiuos taip ir toliau, tokio paslaugų tiekėjo Ukmergėj seniai reikėjo. Kolkas ačiū ir linkiu nesugesti :)
Mielas Ukmergiški,
Ačiū už gerus žodžius, džiaugiamės, kad mūsų paslaugos Jums patinka! Tikrai nenuvilsime.
Andrej, Rita 2019-02-27 12:15:07
Aciu labai kad operatyviai sutvarkiete Interneto Sutrikimus. Viskas viko sklandziai be priekaistu. Rekomenduoju!
Ačiū Jums, Andrej, Rita!
Jurijus 2019-02-26 11:40:45
Laba diena!!! Prašau pratesti mano sutarti baigesi 2019.03.12
Laba diena p. Jurijau, deja iš Jūsų parašytos žinutės negalime Jūsų identifikuoti ir suderinti sutarties pratęsimo sąlygų. Paskambinkite mums telefonu 19123 arba savo kontaktinius duomenis parašykite adresu audrius.gedgaudas@init.lt, susisieksime su Jumis ir viską suderinsime.
Laba diena!!! Prašau pratesti mano sutarti baigesi 2019.03.12
modi 2019-02-23 16:38:21
labai nusivylusi, savaitgaliais rašo, kad galima skambinti, dėl techninių gedimų, visą dieną skambinu ir niekas nekelia ragelio. tv nerodo jau kelias dienas, žiauru. tikrai nutrauksiu sutartį. ir tai jau nebe pirmas kartas.
Laba diena Modi,

atsiprašome, jei nepavyko mums prisiskambinti šeštadienį. Skambučių centras ir techninio aptarnavimo skyrius dirba savaitgaliais nuo 09:00 iki 18:00 val. Ir 2019 02 23 atsiliepėme lygiai į 250 skambučių.
Kadangi mums rūpi kiekvienas klientas, prašome į el. paštą audrius.gedgaudas@init.lt parašyti, ar televizijos paslauga veikia, taip pat prašome nurodyti, iš kokio telefono numerio buvo skambinama, išsiaiškinsime, kodėl Jūsų skambutis nepasiekė mūsų.
Nuoširdžiai atsiprašome Jūsų už sukeltus nepatogumus.
Lina B 2018-10-09 20:50:21
Sveiki! man taip pat trūko kantrybė būnant Init kliente...jau virš 20 metų esu jų klientė, neseniai pirkau butą kuriame buvo C-gate, bet pati kalta kad jo atsisakiau, dabar gailiuosi...nes tikrai pasirašai vieną sutartį ir suderini visus metus mokėti už tas paslaugas, o jie paima savavališkai ir dadeda kanalų, kurie tau visai nebūtini ir nežiūri ir uždeda kitą kainą...bet problema ne tame, šiaip aš gyvenu Airijoje jau daug metų ir mano butas yra nuomojamas, ir nuomininkai nesutinka su tuo pabrangimu, o aš esu pakeitusi email ir nesitikėjau į seną email gauti kažkokios tai svarbios info, kurios dabar pagal Init nebegaliu atsisakyti...kaip tai negaliu? juk aš pasirašiau visai kitą sutartį ir jie turėjo mane informuoti telefonu, jeigu aš neatsakiau į jų laišką...šiaip tai visada ankščiau paskambindavo dėl papildomų kanalų, o dabar turbūt sumanė pasipelnyti ir neperspėjo telefonu...todėl aš daugiau nežadu būti jų klientu ir kitiem nerekomenduoju, nes jie visai nesaugo savo klientų...perspėjau visas savo drauges, jos taip pat jau seniai žada pereiti į C-gates...tad rekomenduoju ir kitiem, nes kas turi C-gates tikrai patenkinti, juolab kad su Init'u turėjau ir daugiau problemų ir su internetu ir su TV kokybe, ką žinoma išsprendė, bet iš kokio 5 karto tik atvažiavę...tad Init'ui palinkėsiu bent nenuvilti paskutinių savo likusių klientų, nes jeigu jūs ir toliau taip elgsitės, tai kas norės jūsų paslaugų?!
deja, aš skaitau atsiliepimus apie įvairius tiekėjus, nes c-gates elgiasi lygiai taip pat, kas du metus "pasiūlo" vis brangesnį planą su neprašytomis ir nereikalingomis paslaugomis, jokių lojalumo programų 20 metų jiems pinigus mokantiems klientams... panašu, kad visi tiekėjai panašūs :)
Esu išbandęs ir Telia (tada Teo) ir Cgates - o dabar esu apsistojęs ties Init daugiau nei 3 metus - ką galiu pasakyt - kainos geros, išmanioji televizja - o.k., internetui jokių priekaištų. Gimtadienio proga gaunu dovanų papildomų kanalų. Aptarnavimas žmogiškas ir draugiškas. Gedimų buvo kokie 2 per 3 metus, bet sutvarkė žaibiškai. Manau geriausias kokybės ir kainos santykis. Sėkmės Init'ui ir toliau!
saulius 2019-02-05 20:49:18
Interneto greitis būdavo 92-95 Mbps, šiandien 26, 7.
Laba diena p. Sauliau,

ar užregistravote paslaugų sutrikimą? Jei ne, atsiųskite savo kontaktus į audrius.gedgaudas@init.lt, pasitikrinsime ir išspręsime visus nesklandumus.
Interneto greitis būdavo 92-95 Mbps, šiandien 26, 7.
Laba diena p. Juliau,

pradėjus retransliuoti LNK grupės kanalus HD raiška informuosime viešai savo interneto svetainėje www.init.lt
Gražina 2019-01-21 20:47:17
neįmanoma žiūrėti nė vieno televizijos kanalo, ekrane vaizdas sustoja, pasirodo "kvadratukai", , juostos ir taip visą vakarą?
Gražina
Laba diena p. Gražina,

ar dėl sutrikimų kreipėtės į mus telefonu? Mūsų skambučių centras dirba ir savaitgaliais ir švenčių dienomis nuo 8 iki 21 val. Susisiekti galite trumpuoju nr. 19123 arba miesto nr. 837221221.
Arba rašykite el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt, būtinai išspręsime visus nesklandumus.
Gražina
Tomas 2019-01-16 18:19:21
Internetas lūžta kasdien po 20+ kartų pastoviai sako mano įrangos problemos nors pas mane viskas gerai, pasikeičiau routerį į gigabitinį pajungiau interneto nėr, skambinu initui sako routeris blogas, pakeičiai nauju vėl tas pats, tai laukiu skambučio jau porą valandų nieks neskambina 18h kaip suprantu visi operatotiai užimti nes rageliai nukelti ir visiem dzin ten, tai taip ir sėdėt be interneto?? Gana man to init šū** interneto su idijotišku aptarnavimu... reik nutraukt sutartį!!! Niekam nerekomenduoju...
Laba diena p. Tomai,

atsiprašome dėl nekokybiškai Jums suteiktų paslaugų. Kadangi dedame visas pastangas paslaugų kokybei gerinti, prašome Jūsų savo kontaktus atsiųsti el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt. Susisieksime asmeniškai ir išspręsime visus nesklandumus.
ALGUIRDAS 2019-01-05 20:24:10
Gerb. Init administracija,
tai jau ne pirmas kartas, kai grįžus namo po ilgesnės pertraukos, mano kabelinės programos būna nepasiekiamos, application says "scrambled". Matu tik Lietuvos TV programas. Dažniausiai grįžtu savaitgaliais, tad jūsų būstinėje meistro-specialisto nėra, taupymo sumetimais. Galima tik užregistruoti gedimą. Aš jums moku gana nemažai, bet paslaugų laiku negaunu - dabar jau kelintą kartą esu be televizijos pora dienu, o gal ir pirmadienį dar meistro nebus.
Kokia yra problema, kad ilgesniam laikui išjungus tv, jis nustoja funkcionuoti?
Pagarbiai, al
Alguirdai,

nesinori leistis į techninius niuansus, tačiau jei tokia problema kartojasi, tiesiog pabandykite tokį koduotą "scrambled" kanalą palaikyti įjungtą ilgiau, 10-15 min. Neperjunginėkite kanalų. Tai turi pagelbėti.
Gerb. Init administracija,
Kokia yra problema, kad ilgesniam laikui išjungus tv, jis nustoja funkcionuoti?
Pagarbiai, al
algis 2018-12-18 15:36:27
siandiena jau 4 valanos kai nerodo ne vienas tv kanalas tik lentele su atsiprasymu kad tuoj bus gedimas pasalintas ir taip nutinka vos ne karta per savaite. Ne televizija o kosmaras.
Algi,

jei Init paslaugomis naudojatės Druskininkuose, gruodžio 18 d. buvo sutrikęs paslaugų teikimas dėl pažeisto magistralinio optinio kabelio. Apie gedimo šalinimo eigą Druskininkų klientus informavome el. laiškais ir SMS žinutėmis.
Jei problema kartojasi, susisiekite su mumis telefonu 19123 arba el. paštu info@init.lt.

Atsiprašome už nepatogumus.
Rita 2018-12-21 10:49:18
Interneto mokestis pabrango, bet labai sulėtėjo internetas.Kai pratesiau sutartį, pasakė, kad bus greitesnis.Yra atvirkščiai, ypač naudojantis kompiuteriu, kraunasi ilgai ir dažnai reikia perkraut wifi.Pasinaudosiu Init internetu, kol baigsis sutartis ir daugiau nepratesinėsiu.
Rita,

tinklo administratoriai su Jumis susisieks ir išspręsime kilusius interneto sutrikimus.
Danutė Adomaitienė 2018-12-22 15:03:45
jau 2 paros negaliu prieiti prie init pašto. Rašo, kad serveris nerastas ir taškas.Kai skambinu, tai auto atsakiklis peza, jog visi užimti, vietinis biuras nedirba.Nei prašau nei atsiprašau.Ką daryti? Ir taip jau ne pirmas kartas.
Danute,

ar pavyko išspręsti pašto problemas? Jei visdar patiriate nepatogumus ar nepavyksta prisiskambinti, rašykite mums info@init.lt
Danutė Adomaitienė
2018-12-22 15:03:45 IP 88.222.222.126
Labas vakaras, jau antra diena, kaip stringa televizija.Gal galima tai issprest?!
Neįtikėtinai nepatogus sąskaitos apmokėjimas.
Sistema tiesiogiai nesusieta su bankininkyste.
Sveiki, internetu tapo naudotis neįmanoma, stringa nežmoniškai jau antra savaitė. Youtube arba elemantaraus filmo niekaip neužkrauna, apie tiesiogines transliacijas išvis patylėsiu. Jeigu nebus nieko daromo, iškarto nutrauksiu sutartį.
Klientas 2018-12-03 17:35:57
Bute niekas nesikeitė (laidai nepažeisti, įranga - maršrutizatorius, kompiuteriai nepakito), tad nematau reikalo čia meistrui atvažiuoti. Tačiau internetas pastebimai sulėtėjo (buvo prisegta ekrano kopija po greičio matavimo). Meistras gali patikrinti name esančią įrangą, nes asmeninė veikia puikiai. Interneto sulėtėjimas pasijuto pasakius, kad sutartis bus nutraukiama. Sutapimas?
Galime atsakingai pareikšti, kad paslaugos tiekimas iš tiekėjo pusės buvo patikrintas ir sutrikimų tikrinimo metu neužfikuota.
Deja rasti sutrikimo priežastis kartais galima tik vienu metu tikrinant abi - tinklo ir kliento dalis.
Init 2018-12-03 09:27:35
Asta,

sutikite, pati turbūt taip pat nenorėtumėte gauti įrangos ne pilnos komplektacijos, pvz. be vartotojo instrukcijos.
Klientui negražinant kai kurių komplektuojančių dalių, visuomet ieškome individualaus sprendimo.
Randate ne individualu, o vienasaliska sprendima. Jei nenoretumet klientui vaidinti, kad suteikiat nauja iranga, tai nereiketu uz pakuote imti pinigu. o instrukcija tai Jusu paciu meistrui nebent reikalinga, o ir kopiju pasidaryti galima. Beje, Telia atveze 3 dezutes pakuotes ir neprase sandeliuoti ir neipareigojo susimoket uz pakuote, tad manau Bendrove gali rasti ir kitu budu dirbti su Klientu nei Init.
Init 2018-12-03 09:32:06

gavę Jūsų nusiskundimą dėl interneto paslaugos, norėjome su Jumis suderinti dėl meistro vizito pas jus, kad išsiaiškinti galimo sutrikimo priežastis. Deja meistro vizito atsisakėte.
Kiek buvo įmanoma patikrinti nuotoliniu būdu iki Jūsų buto ribų, tinklo sutrikimų neradome.
Klientas 2018-11-29 21:10:45
Nerekomenduoju naudotis INIT paslaugomis. Negana to, kad kokybė prasta (interneto greitis vakare krenta stipriai, televizija kartais užstringa), tai pasakius, kad po sutarties galiojimo pabaigos (24 mėn) sutartį nutrauksiu, ir pereisiu pas kitą tiekėją, viena iš priežaščių - paslaugų kokybė, tai internetą išvis apribojo iš 100Mbps iki 10Mbps (matavimus atlikau keletą kartų dėl tikslumo). Absurdas. Venkit šio tiekėjo.

Asta 2018-11-29 14:55:15
Init esami klientai, atkreipkite dėmesį ir saugokite visas pakuotes (kartonines) dėžutes ir dar lapelius visus dėžutėje, tokius kaip garantinės informacijos lapelis, ar tvirtinimo prie sienos schema :D, nes jei negrąžini sutarčiai pasibaigus, tai reikia susimokėti. Šiandiena įkainiai tokie: pakuotės dėžutė 6 eurai, tvirtinimo schema (aprašas) 1, 50 EUR, garantnė informacija 2, 90 EUR. Jėga. Po metų gali brangti, nes infliacija. Gal dar ir varžtelius, ir kabliukus, ir laidus ateity apmokestins sutarčiai pasibaigus.
Asta,

Višiška nesamonė, televizija nerodo nei skaitmeninė, nei analoginė. Vakare varžybos, o meistrą atsiųs rytoj. Pritariu visiems kas žada bėgti iš Init. Jau čia viršūnė! Už ką mokame tokius pinigus?
Rimkus 2018-11-20 19:51:17
Jau keletą dienų iš eilės streikuoja internetas. Dinginėja ir labai sulėtėjo greitis. Ar tai ilgai tęsis ?

esant paslaugos teikimo sutrikimams kreipkitės tiesiogiai tel. 19123 arba el. paštu info@init.lt, problemą išspręsime operatyviau.
Turiu užsisakiusi išmaniąją televiziją. Dėl neaiškios priežasties savaime persijungė iš Visi kanalai grupės į Mano kanalai grupę, dėl ko nemačiau dalies kanalų. Tai išssiaiškinau tik su Jūsų darbuotojų pagalba. Deja, nustačius Visi kanalai grupę, dingo kanalų išdėstymas, kurį iki tol rankiniu nustatymu pati buvau pasidariusi ir naudojausi nuo pat šios televizijos užsakymo pradžios.
Bandžiau vėl pertvarkyti kanalų išdėstymo eiliškumą, bet nesigauna. Susisiekus su Jūsų darbuotoja, gavau paaiškinimą, kad tokią paslaugą teikiate tik išsikvietus techniką į namus (6 eurai kaina).
Atsižvelgiant į tai, jog dėl Jūsų kaltės savaime iš Visi kanalai grupės persijungė į Mano kanalai grupę ir grįžus atgal į Visi kanalai grupę, dingo jau kartą atliktas kanalų išdėstymo eiliškumas, manau kad turėtumėte nemokamai užtikrinti galimybę sutvarkyti kanalų išdėstymą man tinkama tvarka.
Tikiuosi sulaukti man palankaus sprendimo.
Nijolė
Marija Pogonkina 2018-10-05 18:32:28
Laba diena. 2018-07-04 diena pasirasyta nauja paketo teikimo sutartis T945484-3, mokestid 15, 50 EUR, siandiena gavau saskaita, kad as turiu moketi 17.00 EUR. Kodel? Paskambinau i INIT aptarnavimo centra, atsiliepe ponas vardu Zilvinas, pareiske man, kad as naudojus dar kazkokiais papildomais kanalais, kad man buvo, atseit, pasiulyta. Jokio pasiulymo as negavau, dar karta perziurejau el. pasta, jusu saskaitas gaunu, tai gerai, bet daugiau nieko. As kategoriskai atsisakau moketi uz tai, kuo nesinaudoju, tai firmos prievarta moketi jusu firmai papildomus pinigus, as mokesiu tik sutartyje pasirasyta suma.
Parašius laiškus kodėl skaičiuojamas mokestis iš oro atsakymo negavome, o per tą laiką atjungė paslaugas. Pajungimo mokestis vėl skaičiuojamas iš naujo. Ne be reikalo įmonė turi tiek prastų atsiliepimų.
Tokio prasto paslaugu teikimo ir aptarnavimo dar neteko sutikti. Norint nutraukti sutartį reikia sumoketi. Uz ka - neaisku. Matyt, tam, kad issilaikytu imone, nes kiek zinau daug kas jau pradeda atsisakineti sios niekam tikusios, neismaneliu ir baisiausiu a******u paslaugos. Paskambinus i info centra nutraukti sutarties konsultate marina kaip isprotejusi aiskina, kad sutarties atsisakyti neimanoma, kalba nemandagiai, negana to - kalba su savo erzinanciu riebiu rusisku akcentu. Televizijos paketai sudaryti tragiskai, i mini paketa net neitraukti pagrindiniai kanalai, vietoj ju - rusiska propaganda, matyt pasiulyti konsultantes. Patariu geriau sumoketi daugiau ir tureti gera televizija ir interneta, negu moketi initui uz nieka ir dar bendrauti su tokiomis....:) Tikiuosi sios imones greitai neliks, nuo jos tik begt kuo toliau
Priskaičiavo iš oro trauktus pajungimo mokesčius, taip pat kažkokius kosminius medžiagų įkainius, baisu, niekam nerekomeduoju, jei svarstote siūlau rinktis kitą tiekėją, ne be reikalo tiek prastų atiliepimų...
M 2018-08-04 12:03:20
Niekam nerekomenduoju rinktis INIT paslaugas. Mano atveju sutartis pasibaigė, tačiau automatiškai yra pratęsiama toliau, nors visiškai to nenoriu. Priešingai, noriu ją nutraukti, tačiau tai galima padaryti arba asmeniškai einant į jų saloną, kuris yra TIK Vilniuje, arba rašant laišką ir jį siunčiant į Vilniaus filialą. Kas čia per viduramžiai ir laiko gaišinimas??? Telefonu arba elektroniniu paštu negalima.... Niekada nebegrįšiu ir visus pažįstamus atkalbėsiu nuo Jūsų paslaugų. Tai yra absoliutus kliento laiko negerbimas. Dar taip neteko susidurti....
Panaši situacija.
Baigėsi sutartis, buvom atostogose priskaičiavo N pinigų. Ar nutraukti ar pratęsti galima tik salone, ten eiles. Akmens amžius. Baigėsi sutartis baigėsi įsipareigojimai o pas INIT ne - a*******i. Sugadinau labai daug laiko ir nervų.
Dauguma jau atsisako jų paslaugų. Kokybe bloga, aptarnavimas dar blogesnis. Visiškai nemoka elgtis su klientais.
š***s tas init, telefonu negali paskaičiuot sutarties nutraukimo mokesčio, reik eit būtinai pas juos (gal jie ten veikt neturi ką tam salone) kažkoks akmens amžius. Paprašius rasti kita sprendima nesamones man vardina tuos savo planus ka as ten telefonu zinau kokie ju planai nieko nesupratau galva susuko, nk nepaaiskino galiausiai liepe paciai ziureti internete. Aciu! Po 6 menesiu naudojimo sutarties nutraukimas 170 eur :D juokdariai, baigsis mano sutartis gyvenime su jais nieko nepasirasinesiu. Labai labai nerekomenduoju!!!
Nelabai suprantu INIT darbuotoju kuri atsako i skambucius. Po ilgu diskusiju telefonu del dokumentu, prasymu sutarties nutraukimo. Buvo emeilu nusiustas prasymas del sutarties nutraukimo ir pridetas mirties liudijimas nes zmogus yra mires. Prasymas buvo pasirasytas ir issiustas tiesiogiai jiems emeilu.pasidomejau dar del likucio kad noriu sumoketi man atsiunte nurodyta suma.As sumokejau.Dabar gaunu emeilu laiska kad turiu susimoketi uz paslaugas.Tik nelabai suprantu kokias nes as savo vardu nesudarinejau jokiu sutarciu nes man nereikalinga INIT televizija nes nesinaudoju ju paslaugoms..O gaunu mirusio zmogaus vardu i savo emeila saskaita kad turiu susimoketi, kur turejo buti sutartis nutraukta. Ir turiu yrodimus kad issiustas prasymas su mirties liudijimu jiems i emeila.Taip pat turiu sumoketos nurodytos sumos mokejima. Mano emeila jie turi kadangi siunciau prasyma ir mirties liudijima tai dabar ir siuncia saskaitas uz atsisakytas ju paslaugas.Yra nenormalu kada tokie dalykai darosi.Tuo labiau negyvenu lietuvoje man ju paslaugu nereikia.
Darbas INIT firmoje tiesioginių pardavimu vadybininku, kitaip sakant „doors to doors salesman“.
Papasakosiu savo istoriją, kodėl neverta dirbti šioje įmonėje. Per darbo pokalbį yra žadami bazinis 400eur atlyginimas +komisiniai nuo pardavimų (tarkim paduodi kontraktą 200 eur vertės, tai gausi +20eurų prie algos.), tai reiškia, jeigu tau mėnesis nesiseks, gausi į rankas 400 eurų, kas skamba tikrai patraukliai. Pats darbas, dienos metu apie 12-13 valanda vyksta valandos trukmės susirinkimas kas dien ir vakare nuo 16 iki 20 dirbi teritorijoje, tai gaunasi apie 5 valandos per dieną, kaip už tokį grafiką, skamba tikrai patraukliai.
Darbo sutartis.
Darbo sutartį jie duoda pasirašyti ne iš karto, maždaug po 3-4 susirinkimų, kaip pripranti prie vietos, perskaitęs darbo sutartį supranti, jog tavo alga ant popieriaus yra 20 eurų. (tai yra tu dirbi 10 valandų per mėnesį, pagal sutartį). Paklausus vadovo kodėl taip yra, jis patikino, jog firma taip tik save apsaugo ir algas tikrai išmokės, kadangi darbas yra savarankiškas, darvdavys už nugaros nestovi ir pnš., pasiklausinėjus to pačio rango darbuotoju, jie sako tikrai algą išmoka, tai kaip... patikėjau. Žinoma turėjo būti raudonos vėliavos galvoje, kad nebuvo nei vieno darbuotojo pradirbusio daugiau negu 2 mėnesiai.
Išėjimas iš darbo
Dėl asmeninių priežasčių po 4 savaičių turėjau išeiti iš darbo (kur už 10 dienų alga turėjo būti), per mėnesį padariau 6 sutartis, kurių vertė turėjo būti sudėjus apie 500eurų (t.y. +50eurų prie algos), pasišnekėjau su vadovais, parašiau išėjimo prašymą ir kitą dieną laukiau bent puse tos algos. Na ir man pervedė lygiai 19 eurų 17 centų už mėnesį darbo. Taigi, niekam nerekomenduoju dirbti INIT firmoje už nefiksuotą algą, yra 95% šansas (kodėl ne 100%? Nes yra šansas, jog būsite jiems naudingas t.y. darysite daug sutarčių, ir jeigu jūs būsite jiems naudingas, jie jums algą ir mokės.), jog jus apgaus kaip ir mane. Didelės nuoskaudos nejaučiu ir suprantu, kad protingas žmogus nebūtu pasirašęs sutarties (durna ir bažnyčioje muša, argi ne taip?), tačiau jaučiu pareiga įspėti žmones, jog karjera šioje firmoje yra paremta melu.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
Mirė Afganistano karo veteranas, knygų autorius Z. Stankus
Mirė Afganistano karo veteranas, knygų autorius Z. Stankus 03-25 22:42
Klaipėdos universitetinėje ligoninėje po sunkios ligos pirmadienį mirė Afganistano karo veteranas, memuarinių knygų "Kaip tampama albinosais" ir "Miražas" autorius Zigmas Stankus.
Atleistam A. Vaitkui – beveik 20.000 Eur premija už gerus darbo rezultatus
Atleistam A. Vaitkui – beveik 20.000 Eur premija už gerus darbo rezultatus 03-25 22:38
Iš Klaipėdos uosto vadovo pareigų pirmadienį atleistam Arvydui Vaitkui susisiekimo ministras Rokas Masiulis skyrė beveik 20 tūkst. eurų premiją už gerus darbo rezultatus 2018 metais.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%