Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Init

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Init

Atsiliepimai apie UAB "Init"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Init"

Na va, visgi atejo meistras ir padare tai ka buvo pamirses padaryti per pirma vizita.., ir jotobas vel rodo;), visi klysta, visi zmones...
Aldona Sadauskiene 2021-05-06 16:03:20
SVEIKI ! Uz INIT tv paslauga sumokejau pavedimu balandzio 22d, bet iki geguzes 5 d dar vis gaunu priminima, kad susimokeciau, nors per tas 13 dienu informavau meilu, kad sumokejau. Negana to, dar skambina is sitos kontoros vyrukas ir vis tiek sako, kad nesumoketa. As, netekus kantrybes, jo klausiu vado/direktoriaus vardo. O jis man izuliai atsauna, kad susirasciau internete pati. Sakau, kad per sia sekunde jau galejo ta pavarde man ir pasakyti)))
Jautiesi taip, tarsi apspjaudytas, tarsi rusu okupacijos laiku aptarnavimas, tarsi esi pastoviai jiems skolingas, o apie malonu kliento aptarnavima si kontora gal ir nera girdejusi.
Su siaubu galvoju o prieki, kaip bus, kai nuspresiu nebetesto sutarties, nes akivaizdu, kad labai daug kliuciu ''atsiranda'', kai tenka atsisveikinti, tai nutarkuoja dar taip, kad nesinori net ir pagalvoti apie draugyste/bendradarbiavima su sia kontora- cia informacija skaiciau internete ir labai labai liudnai nuteike....

Siai kontorai linkiu keisti ir keistis, isaugti is rusu okupacijos laikams budingos aptarnavimo ''kulturos'' lygio,
sutvarkyti finansu sistemas taip, kad butu aisku ir netektu nervu gadinti ir gadintis.
Laba diena p. Aldona,

atsiprašome Jūsų už nekokybišką aptarnavimą.
Būtinai parašykite savo paslaugų teikimo adresą bei kontaktinį telefono numerį el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt
Su Jumis susisieks paslaugų departamento direktorius, išsiaiškinsime dėl laiku nesurastos įmokos, Jūsų pagalba galėsime užtikrinti, kad panašūs nekokybiško aptarnavimo atvejai nesikartotų.
Aldona Sadauskiene
2021-05-06 16:03:20 IP 2ivrktfn

Klientas 2021-05-04 16:18:32
Laba diena, INIT,

jūsų konkurentai jau keletą mėnesių retransliuoja "TV3 Open Sport" kanalą. Ar Jūsų įmonė planuoja šio kanalo retransliaciją ir įtraukimą bent jau į Maksi paketą?

TV3 grupė savo reklamoje nutyli, kad iš operatorių reikalauja, jog šis kanalas būtų retransliuojamas visiems operatoriaus klientams ir operatoriams taiko solidų įkainį už kiekvieną klientą.
Jei šį kanalą retransliuotume pagal TV3 sąlygas visiems klientams, mėnesio mokestis didėtų. O šis kanalas yra nišinis ir nėra aktualus visiems klientams. Metų pradžioje su TV3 derėjomės dėl galimybės šį kanalą retransliuoti atskiriems klientams pagal pageidavimą arba talpinti atskirai užsakomame teminiame pakete, tačiau TV3 su tokiu siūlymu kategoriškai nesutiko.
Reikia pabrėžti, kad konkurentai, pradėdami retransliuoti šį kanalą ir siekdami sutaupyti, iš savo retransliuojamų kanalų sąrašo išėme kitus kanalus, pvz. Sport1.
Tikime, kad TV3 pakeis savo nusistatymą ir šį kanalą bus galima retransliuoti pageidaujantiems klientams.
Darius 2021-05-06 05:59:43
Vis yotubas nerodo po INIT meistro vizito...
p. Dariau,

Jūsų kontaktų el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt taip ir nesulaukėme, kad galėtume padėti.

Pakartojame savo prašymą:
parašykite savo paslaugų teikimo adresą ir tel. nr. el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt, susitikrinsim ir padėsime!.
Vis yotubas nerodo po INIT meistro vizito...
Laba diena, INIT,

Darius 2021-05-03 21:13:48
Atejes meistras pakeite atrodo marsrutizatoriu, nerodo yotubes, telefonu sako... negalim padeti ;;;))), tai gal dabar primoketi turiu, kad vel rodytu yotubas ;))) ?
Dariau,

Ačiū už operatyviai sutvarkytą gedimą - kas nedirba, tas neklysta.
Antanas Tumelionis
2021-04-30 22:42:56 IP 2i5812u0
Dėkoju Kęstučiui už profesonalią pagalbą atstatant interneto ryšį su naujai pajungtu maršrutizatoriumi, suteiktas konsultacijas sutvarkant ryšius su mobiliais įrenginiais. Linkiu sveikatos, gerų pasiekimų Kėstučiui ir visam INIT kolektyvui.
Pagarbiai. Antanas
Klientas 2021-04-29 11:57:07
Patariu visiems labai atidžiai perskaityti el. paštu atsiunčiamas sutartis, nes jų sąlygos gali skirtis nuo to, ką šneka ir pažada telefoninės konsultantės. Deja po to net ir pripažinus klaidą (tarkim tai klaida, ne apgaulė) nededamos jokios pastangos ją ištaisyti. Interneto stabilumas pastaruoju metu lyg ir pagerėjęs, bet anksčiau strigdavo gan dažnai.

dėkojame Jums už atsiliepimą ir pastabas - atsiprašome už klaidas, jų būna, kad ir kaip stengtumėmės išvengti.
Būtume dėkingi, jei savo paslaugų teikimo adresu bei kontaktiniu telefono numeriu pasidalintumėte el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt. Išsiaiškintume, kodėl suklydome ir galėtume imtis priemonių to nekartoti ateityje.
Init 2021-04-28 14:52:51

būsime Jums labai dėkingi jei patvirtinsite, kad Jūsų problemą išsprendėme.
Taip, šiam momentui problema yra išspręsta. Tikimės, kad kuo ilgiau trikdžių nebus.
Init 2021-04-28 14:52:51

Gailutė 2021-04-16 08:56:48
Sveiki, skaitau atsiliepimus ir patikėt negaliu, kad tiek patenkintų paslaugomis. Esam seni klijentai, bet jau išseko kantrybė dėl išmaniosios televizijos....pastovūs trikdžiai, pastovūss skambučiai ir laukimas kol sutvarkys. Kai pasakai kad nori nutraukti sutartį dėl nekokybiškų paslaugų tiekimo tada pasako, kad turėsiu susimokėti netesybas...kas atsisakytų, jei viskas būtų gerai? Bet kantrybė irgi turi savo ribas

būsime Jums labai dėkingi jei patvirtinsite, kad Jūsų problemą išsprendėme.
Per karantiną ieškojau patikimo paslaugų tiekįjo, nes senas išgirtas netenkino (nenoriu minėt pavadinimo), Initas pateisino savo lūkesčius, neveltui dirba jau 30 metų.
Gailutė 2021-04-16 08:56:48
Laba diena p. Gailute,

atsiųskite el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt savo paslaugų teikimo adresą ir kontaktinį telefono numerį, dar kartą viską susitikrinsime.
Dėkoju už supratingumą ir kantrybę, skirtą laiką man, 83 metų pemsininkui, aiškinant kaip prijungti kompiuterį prie interneto.
Prieš rinkdamasis Init internetą, skaičiau atsiliepimus ir galvojau, ar gali būti gera kokybė už tokią kainą.
Nusprendžiau pabandyti, užsisakiau visą paketą (internetas + išmanioji TV) ir jau pusę metų esu patenkintas. Pasirodo pigiai ir gerai būna
Rekomenduoju, nenusivilsite. Žavi žmogiškas požiūris į klientą.
Televizija veikia be trikdžių, kuom esu patenkintas, kanalų daug, užsakydamas gavau tris mėnesius nemokamai. Linkėjimai Vilniuje dirbančioms moterims.
Šį savaitgalį 2021-04-10 buvo kažkokia problema Žirmūnų 59 name ir nelabai kokybiškai rodė LNK grupės televizijos programos.
Penktadienį 04-09 d. susisiekiau telefonu su kliento aptarnavimu ir darbuotoja užregistravo gedimą. Šeštadienį ryte paskambino meistras ir atvyko patikrinti situacijos vietoje.
Gedimas buvo pašalintas ir gavau pažadą, kad bus pasirūpinta, kad į šį namą ateis stipresnis signalas.
Kadangi pradžia buvo labai sklandi, negaliu netikėti, kad viskas bus padaryta.
Neturiu jokių nusiskundimų, darbuotojai susitvarkė su savo darbu.
Kai pasiziuriu atsiliepimus blogus, galiu pasakyt labai geras stabilus internetas.kalbu apie kauno regiona, nezinau kaip kituose miestuose.dirba tikrai stabiliai.neseniai isivedziau, palyginau buvusi tiekeja tai tragedija kaip diena ir naktis.del aptarnavimo kai bus gedimu kol kas susilaikau nes dar neteko terliotis.
Tiesiog geras internetas, išmanioji tv veikia be trikdžių.
pigios bet kokybiškos paslaugos, nebruka kartu televizorių, paspirtukų ir siurblių už kosminę kainą, gaunu tai ko reikia. rekomenduoju
Init 2021-02-24 10:52:20
Laba diena p. Rokai,

atsiųskite el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt savo paslaugų teikimo adresą bei kontaktinį telefono numerį, dar kartą susitikrinsime galimas paslaugų sutrikimų priežastis.
Taip pat norime pabrėžti, kad skambučius trumpuoju numeriu apmokestina Jūsų telefonijos paslaugų operatorius, o ne UAB "Init". Su mumis visada galima susisiekti ir ilguoju numeriu 8 37 221 221.
man visiškai tas pats, paskambini ir prasideda perkraukit routeri ir t.t
tai bent važiuosiu dabar atsisakyt, net ant dūšios gera pasidare kai atsirado proga atsisakyt
Užsakiau televiziją mamai, gimtadieni proga, nusiskundimų neturiu. Meistras buvo kantrus, kaip naudotis mamai išaiškinti nepagailėjo laiko. Ačiū jam.
Dainius 2021-03-26 21:13:10
Kas vakara toks interneto greitis.
Laba diena p. Dainiau,

pasidalinkite paslaugų teikimo adresu bei kontaktiniu telefono numeriu el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt
Būtinai padėsime.
Ačiū Init komandai už tai, kad sugeba rasti sprendimą, tinkantį būtent man ir neapsistato biurokratinėm tvarkom kaip Telia
Kas vakara toks interneto greitis.
A 2015-02-18 09:55:05
Labai įdomi įmonė - patys nusprendžia kokius kanalus palikti, kokius išimti, o jei nori matyti tuos kanalus, tai reikalauja išsipirkti papildomai tą paketą. Tai kam yra sudaromos sutartys ir pasirenkami kanalų paketai, jei po to jie išjungiami, ir reikalaujama papildomai mokėti. Bėgti reikia kuo greičiau nuo tokių. Nepatariu niekam su jais turėti reikalų.
taip
Init televiziją rinkausi todėl, kad jie vieninteliai leido pasirinkti kanalus, kuriuos noriu žiūrėti, o nebruka kruvos šlamšto. Gaila kad tik jie tai siūlo.
Ačiū Audriui už pagalbą sprendžiant problemą!
Diana 2021-03-18 21:55:16
Gaidys, ne internetas, paskutiniu metu dingineja istisai, blogiausia, kad trukso dirbt. Paskambinus pastoviai kazkokius nesamoningus atmazus sako.
Laba diena p. Diana,

pasidalinkite el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt savo paslaugų teikimo adresu bei kontaktiniu telefono numeriu.
Dar kartą susitikrinsime ir rasime sutrikimų priežastis.
Ačiū Init darbuotojams už kantrybę ir patarimus, kaip naudotis bevieliu internetu namuose.
Naudoju Init internetą jau 7 metus, jokių nusiskundimų neturiu. Yra buvę keletas kartų, kai teko perkrauti maršrutizatorių, bet ko norėt, naudoju jį jau 4 metus.
Vitalijus 2021-03-11 18:55:19
jau savaite stringa ir tv ir internetas. Neimanoma nieko paziureti. baisu Laisves 99-37 Vilnius.
Sveiki p. Vitalijau,

Jūsų nusiskundimas perduotas tinklo administratoriams, netrukus susisieksime.
Taip pat primename, kad sutrikimus šalinsim ženkliai greičiau, jei apie juos mus informuosite ir sutrikimus registruosite trumpuoju numeriu 19123 arba paprastu numeriu 837221221.
Renata 2021-03-09 21:26:46
Nutraukiau sutartį su šia kontora prieš beveik du metus, atidaviau įranga, prieš mėnesį gavau sąskaitą už neva negrąžinta priedėlį, prisiskambinti neįmanoma, parašiau laišką, aiškino, kad negrazinau kažkokio priedėlio, kuri atidaviau meistrui montuojant kita įranga (kadangi init naudojomes tikrai ilgą tai įrangos įvairios turejom), pranešė el. Paštu kad su manim telefonu per kelias dienas susisieks konsultantas, nei skambučio, nei laiško, vėl atėjo neva priminimas apie neapmoketa sąskaitą, beabejo jiems prisiskambinti ir vėl nepavyko, pranešė, kad perskambins per 3d.d na tai praėjo savaitė, kas dieną bandau prisiskambinti ir nieko, įdomu ką vartotojų teises pasakys apie tai.
Laba diena p. Renata,

atsiprašome už nemalonią situaciją, kurią kuo greičiau norime išspręsti. Nurodykite savo buvusį paslaugų teikimo adresą bei kontaktinį telefono numerį el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt.
Susisieksime su Jumis ir išsiaiškinsime, kodėl kilo nesusipratimas.
P.S. - nurodykite ir telefono numerį, kuriuom Jums nepavyko su mumis susisiekti.
Uv 2021-03-05 11:21:31
Internetas (taip pat ir Tv) neveikia nuo vakar vakaro (dabar 11:30 am), o komunikacijos 0.

Nei kada pataisys, nei kas nutiko. Kai dirbi online, sunku paaiškinti klietams ir kolegoms, kas vyksta, kai slepiate gedimus ir viešai nieko neskelbiate.

Susiplanuoti irgi nieko neįmanoma. Vakar nieks neatsiliepė, tai parašiau online, atsakė netrukus, laiką nuo laiko perkraukite įrenginius. Realiai niekas nieko netaisė, tik viltis suteikė ir laiką sugaišino. Vėliau žadėjo netrukus, dar vėliau IKI ryto, ryte nebežino.

Prastai su komunikacija, prastai su ryšiu. Ryšys nors ir spartus, visada striginėja, Zoom'e komunikaciją labai apsunkina. Man aiškindavod mano problema, bet matau šimtus tokių pat skundų čia.

atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Gal galite el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt patikslinti paslaugų teikimo adresą bei kontaktinį telefono numerį, susitikrinsime ir galėsime tiksliau atsakyti apie sutrikimo priežastis, tuo pačiu imtis veiksmų, kad panašūs sutrikimai nesikartotų.

Liudmila 2021-02-28 21:36:47
Pastoviai dinginėja internetas jau atsibodo
Laba diena p. Liudmila,

laukiame Jūsų paslaugų teikimo adreso ir kontaktinio telefono numerio el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt.
Nustatysime sutrikimų priežastis ir problemą būtinai pašalinsime.
Pastoviai dinginėja internetas jau atsibodo
Rokas 2021-02-23 11:19:50
Tragiškas internetas. Pastoviai dinginėja. Prieš 20 metu kai internetas budavo ant telefono linijos pajungtas iš Telekomo veikdavo patikimiau nei šitas INIT šviesolaidis. Kad prisiskambinti jiems reikia laukti ilgą laiką, o 1 minutė laukimo kainuoja 9ct. Kai pagaliau prisiskambini, tai operatorė tiesiog pasiūlo laidus ištraukti ir įkišti, kas jau seniausiai yra žinoma ir nepadeda, realiai jokios naudos iš jos. Poto sako, kad kelių valandų bėgyje paskambins meistras. Jis paskambina po kokių 5 valandų, o visą ta laiką sėdi be interneto karantino metu, kai darbas vyksta iš namų. Todėl turi pasijungti internetą iš savo mobilaus telefono, kas kainuoja papildomus kelis eurus. Gal INIT bus garbingi ir kompensuos patirtus nuostolius? Bet bet kokiu atvėju nesinori purvintis rankų ir gadintis nervų su tokia kontora, kai pasibaigs sutartis pavasarį, tiesiu taikiniu eisime pas kitą interneto tiekėją, o šito niekam nerekomenduoju, nebent jums patinka būti be interneto pastoviai :)
Laba diena p. Rokai,

Dainius 2021-02-19 23:25:21
Sveiki. Labai netenkina internetas kas diena dingineja arba labai letas, paskaiciau apie Init komentarus tai matau visi susiduria su tokia problema, liko 4 men iki sutarties galo ir tikrai daugiau nepratesiu ir niekam nerekuomenduosiu tokio tekejo kaip INit. Kaip paskambinsi tai kaltina kad kazkas bute gali buti blogai arba dar sako ar perkrovet Modema
Laba diena p. Dainiau,

parašykite savo paslaugų teikimo adresą bei telefono numerį el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt

Aptarsime sutrikimų priežastis bei galimu ssprendimo būdus individualiai.

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...

SNP artėja prie daugumos Škotijos parlamente
SNP artėja prie daugumos Škotijos parlamente 05-08 14:54
Rinkimų į Škotijos parlamentą atnaujinto balsų skaičiavimo rezultatai šeštadienį rodo, kad šio Jungtinės Karalystės regiono valdančioji partija yra labai arti daugumos, galinčios leisti jai...
Verslui padės orientuoti veiklą į žaliąją kryptį
Verslui padės orientuoti veiklą į žaliąją kryptį 05-08 14:42
Komunikacijos paslaugų bendrovė "Adverum", bendradarbiaudama su Vokietijos ryšių su investuotojais įmone "Cometis AG”, Lietuvoje pradeda teikti ESG principų diegimo verslo ir viešojo sektoriaus...
G. Nausėda: ES šalys diskutuos dėl galimų sankcijų Rusijai
G. Nausėda: ES šalys diskutuos dėl galimų sankcijų Rusijai 05-08 14:10
Europos Sąjungos (ES) šalys laikosi pozicijos, kad Rusijos veiksmai Čekijos atžvilgiu buvo netoleruotini ir diskutuos dėl galimų sankcijų, sako prezidentas Gitanas Nausėda.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%