Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Init

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Init

Atsiliepimai apie UAB "Init"

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Init"

Atjungė internetą del neapmoketos sąskaitos, nors buvo apmokėta prieš mėnesį, dėl to beveik visą dieną negalėjau dirbti. Neįspėjo nes turbūt patys nesupranta kad pas juos vyksta, tai būtų tiek
Niekada daugiau nebūsime Jūsų klientai.Matosi, kad apgaudinėjate žmones.Prašymas sutarčiai nutraukti buvo jum įteiktas 21 dieną, sakėt nutraukimas įsigalios po 5 darbo dienų, o vustiek reikalaujat už visą mėnesį mokėt? 21+5 kiek? 26.Mėnesis turėjo 30 dienų vadinasi, neturėtumėm už visą mėnesį nokėt.O jūs? Kad tik daugiau pinigų išlupti iš žmogaus už nieką.Sukčių televizijw, niekam nerekomenduoju
Labai dėkoju darbuotojui Rimui, kuris nustatė mėnesį trukusį gedimą name. Dabar džiaugiuosi vėl Init televizija.
Galvojau pereiti iš Cgates į Init dėl kainų skirtumo, bet paskaičius atsiliepimus pakeičiau nuomonę. Pigesnis interneto planas nereiškia geresnė kokybė. Pasilieku kur esu kol kas
Andrius 2021-09-17 12:29:59
Sveiki, kaip matau ne aš vienas susiduriu su stringančiu internetu. Visą vasarą kaip ir nebuvo daug strigdžių, bet atėjo ruduo ir prasidėjo. Naudojant internetinę Tv labai nepatogu kas 5 min ištraukimėt routerį iš rozetės. Aišku žinau jūsų komentaras bus, kad čia mano routeris kaltas, bet gal nenurašinėkit ant kitų savo problemų. Visą laiką veikia, po to pastoviai strigt pradeda… laukiam sutarties pabaigos ir teis ieškot kito tiekėjo.
Laba diena p. Andriau,

atsiprašome už nepatogumus. Prašome el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt patikslinti paslaugų teikimo adresą, pasitikrinsime. Kad atmestume galimą maršrutizatoriaus problemą, pasiūlysime testavimui kitą nemokamai.
Neabejojame, kad rasime problemos sprendimą.
Artūras 2021-09-03 16:24:15
Init kompanija - tai stalinizmo liekana tik XXI a. Jie ne tik kad nesugeba teikti normalių paslaugų, tačiau net sugeba neišsiaiškinę situacijos anstoliui perduoti asmenį, kuris yra prieš kelis mėnesius miręs. Jokio oficialaus skambučio, vien remiantis tuo, kad priminimą siuntė el. paštu mirusiam asmeniui. Nekalbu apie nesamoningą sutarties nutraukimo procedūrą, vyrui su žmona išsiskirti paprasčiau, nei su init ;)
Laba diena p. Artūrai,

apgailestaujame dėl susidariusios situacijos ir netekties.
Priminimus apie susidariusį įsiskolinimą siunčiame turimais elektroniniais paštais ir SMS žinutėmis, taip pat prieš atjungiant paslaugas bandome susisiekti telefonu. Negavę mirties liudijimo kopijos negalime žinoti, kad paslaugų gavėjęs yra miręs.
Nežinodami tikslaus buvusio paslaugų teikimo adreso, plačiau pakomentuoti negalime.
Būsime Jums dėkingi, jei el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt patikslinsite buvusį paslaugų teikimo adresą, tada galėsime labiau įsigilinti į situaciją ir pasiūlyti priimtiną jos sprendimo būdą.
Buves klientas 2021-08-27 16:15:24
Mano nuomonė sutampa su dauguma atsiliepimų - prasta paslaugų kokybė kartu su prastu adRLDministravimu

būtume Jums dėkingi, jei el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt plačiau pasidalintumėte, kas įtakojo tokį Jūsų atsiliepimą.
Acibodo 2021-08-19 09:24:16
Keistai teikiamos paslaugos. Apie serverinį internetą tyliu. Lėčiau nei lėtai. Pasidavę Cgates įtakai ir nėra didesniuose namuose galimybės naudotis paprastam vartotojui.
Vadybininkai liuks. Tik keičiasi kaip kokioj studentų firmoje ir atrodo, kad kankinami p. Eglės, neapmokant net kuro išlaidų ar tiesiog elementaraus, mandagaus bendravimo trūkumas. Ko gero, ir algų normalių negauna.

gal galite patikslinti savo atiliepimą?
Nelabai supratome jo esmės. Ar Jūsų netenkina teikiamų paslaugų kokybė, kainodara?
Būtume dėkingi, jei patikslintumėte tiesiogiai el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt

Dėkojame.
Justas 2021-08-06 14:53:21
pasijungus per sviesolaidi ar per wifi internetu naudotis neimanoma, moku uz 1000mbps gaunu 26mbps
Laba diena p. Justai,

laukiame Jūsų paslaugų teikimo adreso ir kontaktinio telefono numerio el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt

Pasitikrinsime ir būtinai išspręsime visas problemas.
Pranauskas Juozas
2021-07-30 10:37:40 IP 2i581pec
Esu pensininkas, Initą turiu praktiškai nuo pačios pradžios. Naudojausi kabeline, po to skaitmenine televizija su priedėliu.
dabar įsiūlė televiziją su reklamų prasukimo galimybėmis. Pradžioje galvojau kad nemokėsiu naudotis, bet jungdami viską paaiškino, viskas ne taip man senam ir sudėtingą pasirodo. Kanalų daug, galiu peržiūrėt neskubėdamas. Ačiū operatorės kad įkalbėjo pabandyti.
Apsiskaites 2021-06-14 14:11:42
Skaitau blogus atsiliepimus apie Inito paslaugas ir negaliu neparašyt - vieni skundžiasi kad su sutartim apgavo, kiti kad internetas stringa, treti - kad televizija nerodo.
pasiskaitykit sutartis normaliai, kas neaišku, klauskit, žiūrėkit ant ko rašotės. Musipirkit normalius kompus namie ir routerius, laidus normalius susiveskit ir gyvensit be problemų. Aš naudojus jau 7 metai Jonavoje, niekas neapgavo, viskas pagal sutartį. Gedimų buvo, bet greitai sutvarkė, atsiprašė. Normalus tiekėjas.
Tai parduodu viską, ir minu greitai Jonavon...
Maždaug tris mėnesius naudojuosi šios bendrovės teikiamomis televizijos paslaugomis... Na, šiuo atveju žodis, , teikiamomis, , ne toks jau ir tikslus... Jau nuo paslaugų pradžios atsirado paslaugų teikimo trikdžiai... Ne vieną vakarą teko gaišti laiką, skiriant jį bendravimui su šios bendrovės atstovais- meistrais... Tai viena komutacinė dėžutė brokuota pasirodė... Tai kita... Jas pakeitė...
Na, o toliau sekantis etapas... Televizija ir vėl dingo... Pabandžius prisiskambinti jiems ryte- iki vakaro problemos taip niekas ir neišklausė... Atskambino tik kitos dienos vakare... Taigi, ir dar dvi paros televizijos nerasta...
Ypač, , malonu, , , kad buvo reikalaujama iš manęs, klientės, atlikti jų sumontuotos techninės įrangos patikrą, o tiksliau, ekspertizę... Ir pačiai nustatyti gedimą... Nors tai akivaizdi paslaugų teikėjo pareiga...
To atlikti man nepavyko... Todėl po dviejų dienų meistrai teikėsi pasirodyti... Rado nulūžusį ploną dratelį kabeliuke... Ne apkramtytą, ne sumaigytą, o tiesiog gražiai vienoje vietoje lūžusį vienkartinio pobūdžio ploname apsauginiame apvalkale...
Pataisė... Ir dar dovanų gavau- 10 eur. mokestį už jų pačių sukurtą man problemą... To, kad toks gedimas tikrai ne kliento kaltė, o nekobybiškoje instaliacijoje - įrodyti niekaip nepavyko, idant, pasak jų, gedimas įvyko mano bute... Tai išeina reikia džiaugtis kad tik 10 eur. už jų pačių darbo broką iš manęs pareikalavo... Nes juk galėjo ir kažką labai jau vertingo čia, mano bute sumontuoti... Sutaupė partneriai, man pinigų... Ačiū, kad ne 1000 eur. panorėjo...
Taigi, gerbiamieji, prieš pradedant bendrauti su šia bendrove- siūlyčiau iš anksto apsirūpinti būtinąja technine įranga, o būtent gedimų nustatymo davikliais, lituokliais su lituojamąja medžiaga, izoliacinėm juostom ir t.t....
Ir svarbiausia turėti po 10 eur.,... Kuo daugiau... Pageidautina, iš anksto pasitaupyti... Nes sutartyje numatyto mokesčio labai greit gali neužtekti...
O UAB Init tikrai labai pagirti norisi... Už taip išradingai atrastą tobulą verslo sritį: sutartų paslaugų tinkamai teikti nėra būtinumo... Tik vaikštai, ir po 10 eur. renki... Apart jau numatyto mokesčio... Ir taip po 12 mėn. iš kiekvieno kliento... Iki pat sutarties galiojimo pabaigos... Verslo draudimu tai, manau, vadinasi... O po to ir kitų naivuolių tokių kaip aš atsiras... Valio !!!
Inite, pagal jūsų reklamą pasakaiau jums TAIP. Pradžia nebloga, tikiuosi mėdaus mėnuo nesibaigs po trijų mėnesių. Ačiū meistrams, pajunginėjusiems internetą Jotvingių gatvėje 13 bakandžio 28 dieną - vardų nepamenu, bet tikiuos vadovybė skaito atsiliepimus ir jus įvertins.
Laima 2021-05-21 11:43:36
Dėkui, kad taip greitai suregavote ir tikiuos problemas išspresim.
Laba diena p. Laima,

prašome patvirtinti, kad Jūsų problemas išsprendėme!
Nojus 2021-06-01 22:43:06
Turbūt net nereikia nieko pasakot... Tiesiog pingas iš lempos užkyla sekundei iki kelių šimtų. Žaisti žaidimus neįmanoma. Ir visada būna vakarais
Sveiki p. Nojau,

Būtinai išspręsime visas problemas.
Pikc programuotojas 2021-05-16 22:01:46
Labai nestabilus internetas ypac vakarais siunciantis/zaidziant, jeigu megsti teleportuotis kai sajanas tai so no more geriau nerasi.

pritariu brolau
Init 2021-05-21 09:18:27
Laba diena p. Laima,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Iš Jūsų aprašyto sutrikimų pobūdžio panašu į Jūsų nuosavo maršrutizatoriaus (Wi-Fi) problemas, jei po perkrovimo ryšys atsistato. Tinklo administratoriai susisieks su Jumis ir būtinai rasime būdus, kaip išspręsti problemą.
Dėkui, kad taip greitai suregavote ir tikiuos problemas išspresim.
Laima 2021-05-20 19:14:01
Labas vakaras dtringa pastoviai internetas, ir pastoviai išjunginėju iš rozetes. Vis perkraunama routeris tai yra internetas tai ne, negaliu nieko daryti.Mokėjau mokečius ir tai ustrigo. Niekada taip nebuvo, bet dabar pastoviai per diena koke 10 ar ir daugiau dingsta internetas. Jau galvoju nutraukti sutartis. Kaunas V. Krėvės 33- 43

Pikc programuotojas 2021-05-16 22:01:46

Siuliau apeit si ISP

Pasitikrinsime galimas ryšio sutrikimų priežastis ir būtinai rasime sprendimą!
Pikc programuotojas
2021-05-16 22:01:46 IP 2i5769dk

Dalia 2021-05-12 10:32:55
Daug metų buvau Cgates klientė.Pas jus perėjau prieš metus (TV).Per šį laiką turėjau ir turiu gerokai daugiau problemų nė per visą laikotarpį (apie 10 metų) Cgates. Jau pradedu laukti sutarties pabaigos.
Laba diena p. Dalia,

dėkojame už Jūsų atsiliepimą, jis mums labai svarbus.
Būsime dėkingi, jei savo paslaugų teikimo adresu bei kontaktiniu telefono numeriu pasidalinsite el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt.
Susisieksime su Jumis, išsiaiškinsime kylančias problemas ir būtinai jas išspręsime.
Darius 2021-05-08 07:50:40
Na va, visgi atejo meistras ir padare tai ka buvo pamirses padaryti per pirma vizita.., ir jotobas vel rodo;), visi klysta, visi zmones...
P. Dariau,

ačiū už atsiliepimą, probelema sutvarkyta.
Aldona Sadauskiene 2021-05-06 16:03:20
SVEIKI ! Uz INIT tv paslauga sumokejau pavedimu balandzio 22d, bet iki geguzes 5 d dar vis gaunu priminima, kad susimokeciau, nors per tas 13 dienu informavau meilu, kad sumokejau. Negana to, dar skambina is sitos kontoros vyrukas ir vis tiek sako, kad nesumoketa. As, netekus kantrybes, jo klausiu vado/direktoriaus vardo. O jis man izuliai atsauna, kad susirasciau internete pati. Sakau, kad per sia sekunde jau galejo ta pavarde man ir pasakyti)))
Jautiesi taip, tarsi apspjaudytas, tarsi rusu okupacijos laiku aptarnavimas, tarsi esi pastoviai jiems skolingas, o apie malonu kliento aptarnavima si kontora gal ir nera girdejusi.
Su siaubu galvoju o prieki, kaip bus, kai nuspresiu nebetesto sutarties, nes akivaizdu, kad labai daug kliuciu ''atsiranda'', kai tenka atsisveikinti, tai nutarkuoja dar taip, kad nesinori net ir pagalvoti apie draugyste/bendradarbiavima su sia kontora- cia informacija skaiciau internete ir labai labai liudnai nuteike....

Siai kontorai linkiu keisti ir keistis, isaugti is rusu okupacijos laikams budingos aptarnavimo ''kulturos'' lygio,
sutvarkyti finansu sistemas taip, kad butu aisku ir netektu nervu gadinti ir gadintis.
Laba diena p. Aldona,

atsiprašome Jūsų už nekokybišką aptarnavimą.
Būtinai parašykite savo paslaugų teikimo adresą bei kontaktinį telefono numerį el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt
Su Jumis susisieks paslaugų departamento direktorius, išsiaiškinsime dėl laiku nesurastos įmokos, Jūsų pagalba galėsime užtikrinti, kad panašūs nekokybiško aptarnavimo atvejai nesikartotų.
Aldona Sadauskiene
2021-05-06 16:03:20 IP 2ivrktfn

Klientas 2021-05-04 16:18:32
Laba diena, INIT,

jūsų konkurentai jau keletą mėnesių retransliuoja "TV3 Open Sport" kanalą. Ar Jūsų įmonė planuoja šio kanalo retransliaciją ir įtraukimą bent jau į Maksi paketą?

TV3 grupė savo reklamoje nutyli, kad iš operatorių reikalauja, jog šis kanalas būtų retransliuojamas visiems operatoriaus klientams ir operatoriams taiko solidų įkainį už kiekvieną klientą.
Jei šį kanalą retransliuotume pagal TV3 sąlygas visiems klientams, mėnesio mokestis didėtų. O šis kanalas yra nišinis ir nėra aktualus visiems klientams. Metų pradžioje su TV3 derėjomės dėl galimybės šį kanalą retransliuoti atskiriems klientams pagal pageidavimą arba talpinti atskirai užsakomame teminiame pakete, tačiau TV3 su tokiu siūlymu kategoriškai nesutiko.
Reikia pabrėžti, kad konkurentai, pradėdami retransliuoti šį kanalą ir siekdami sutaupyti, iš savo retransliuojamų kanalų sąrašo išėme kitus kanalus, pvz. Sport1.
Tikime, kad TV3 pakeis savo nusistatymą ir šį kanalą bus galima retransliuoti pageidaujantiems klientams.
Darius 2021-05-06 05:59:43
Vis yotubas nerodo po INIT meistro vizito...
p. Dariau,

Jūsų kontaktų el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt taip ir nesulaukėme, kad galėtume padėti.

Pakartojame savo prašymą:
parašykite savo paslaugų teikimo adresą ir tel. nr. el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt, susitikrinsim ir padėsime!.
Vis yotubas nerodo po INIT meistro vizito...
Laba diena, INIT,

Darius 2021-05-03 21:13:48
Atejes meistras pakeite atrodo marsrutizatoriu, nerodo yotubes, telefonu sako... negalim padeti ;;;))), tai gal dabar primoketi turiu, kad vel rodytu yotubas ;))) ?
Dariau,

Ačiū už operatyviai sutvarkytą gedimą - kas nedirba, tas neklysta.
Antanas Tumelionis
2021-04-30 22:42:56 IP 2i5812u0
Dėkoju Kęstučiui už profesonalią pagalbą atstatant interneto ryšį su naujai pajungtu maršrutizatoriumi, suteiktas konsultacijas sutvarkant ryšius su mobiliais įrenginiais. Linkiu sveikatos, gerų pasiekimų Kėstučiui ir visam INIT kolektyvui.
Pagarbiai. Antanas
Klientas 2021-04-29 11:57:07
Patariu visiems labai atidžiai perskaityti el. paštu atsiunčiamas sutartis, nes jų sąlygos gali skirtis nuo to, ką šneka ir pažada telefoninės konsultantės. Deja po to net ir pripažinus klaidą (tarkim tai klaida, ne apgaulė) nededamos jokios pastangos ją ištaisyti. Interneto stabilumas pastaruoju metu lyg ir pagerėjęs, bet anksčiau strigdavo gan dažnai.

dėkojame Jums už atsiliepimą ir pastabas - atsiprašome už klaidas, jų būna, kad ir kaip stengtumėmės išvengti.
Būtume dėkingi, jei savo paslaugų teikimo adresu bei kontaktiniu telefono numeriu pasidalintumėte el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt. Išsiaiškintume, kodėl suklydome ir galėtume imtis priemonių to nekartoti ateityje.
Init 2021-04-28 14:52:51

būsime Jums labai dėkingi jei patvirtinsite, kad Jūsų problemą išsprendėme.
Taip, šiam momentui problema yra išspręsta. Tikimės, kad kuo ilgiau trikdžių nebus.
Init 2021-04-28 14:52:51

Gailutė 2021-04-16 08:56:48
Sveiki, skaitau atsiliepimus ir patikėt negaliu, kad tiek patenkintų paslaugomis. Esam seni klijentai, bet jau išseko kantrybė dėl išmaniosios televizijos....pastovūs trikdžiai, pastovūss skambučiai ir laukimas kol sutvarkys. Kai pasakai kad nori nutraukti sutartį dėl nekokybiškų paslaugų tiekimo tada pasako, kad turėsiu susimokėti netesybas...kas atsisakytų, jei viskas būtų gerai? Bet kantrybė irgi turi savo ribas

būsime Jums labai dėkingi jei patvirtinsite, kad Jūsų problemą išsprendėme.
Per karantiną ieškojau patikimo paslaugų tiekįjo, nes senas išgirtas netenkino (nenoriu minėt pavadinimo), Initas pateisino savo lūkesčius, neveltui dirba jau 30 metų.
Gailutė 2021-04-16 08:56:48
Laba diena p. Gailute,

atsiųskite el. paštu audrius.gedgaudas@init.lt savo paslaugų teikimo adresą ir kontaktinį telefono numerį, dar kartą viską susitikrinsime.
Dėkoju už supratingumą ir kantrybę, skirtą laiką man, 83 metų pemsininkui, aiškinant kaip prijungti kompiuterį prie interneto.

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...

Vilniaus viešojo transporto profsąjunga nuo lapkričio 8-osios skelbia neterminuotą streiką 10-19 08:35
Vilniaus viešojo transporto darbuotojų profesinė sąjunga nuo lapkričio 8 dienos skelbia neterminuotą streiką, BNS antradienį informavo profsąjungos pirmininkas Algirdas Markevičius.
"Darnu Group" į "Paupio" plėtrą meta dar 8 mln. Eur
"Darnu Group" į "Paupio" plėtrą meta dar 8 mln. Eur 10-19 08:16
Aiškėja, kokių dar statinių iškils Vilniuje besiplečiančiame "Paupio" kvartale. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė "Darnu Group" planuoja dar 8 mln. Eur investicijų.
Latvijoje nuo ketvirtadienio keturioms savaitėms įvedamas karantinas
Latvijoje nuo ketvirtadienio keturioms savaitėms įvedamas karantinas 10-19 08:03
Latvijoje nuo ketvirtadienio keturioms savaitėms – iki lapkričio 15-osios – įvedamas karantinas, pirmadienio vakarą pranešė premjeras Krišjanis Karinis.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

IBM 142,32 -1,58%
Walt Disney 171,14 -3,01%