Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Unilever Lietuva ledų gamyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Unilever Lietuva ledų gamyba

Atsiliepimai apie Unilever Lietuva ledų gamyba, UAB

Ingman

Parašyk savo nuomonę apie Unilever Lietuva ledų gamyba, UAB

Is kur cia gali buti kazkokia kokybe, jei lenkai nedraugauja su ja?
Ledams gaminti naudojamas sokoladas, karamele ir kita velniava laikoma lauke, tiesiai, , ant saules”, kai sandeliavimo temperatura iki 10C.
Po menesio laikymo vezama i gamyba ir sita susmirdusi mase pilama i ledus.
Ledai daromi is miltu- nulis normalesnio pieno. Tai kas ne ledai?
Idomu ar VMVT beturi kokios galios ziuret sitas imones, ar tik besugeba turgaus bobules baust...
Pirkau ledus karaliskus su saldainiukai, o pasitaike nei vieno saldainiuko.
Valgiau Baltija ledus jau apie 10 metu ir jie visa laika buvo skaniausi ledai. Bet tai kas gaminama dabar yra tikras juokas ir vagyste! Pakuote liko tokio pat dydzio, o ledu porcija sumazejo nuo 220ml (apytiksliai) iki 140ml! As net i rankas paemes pakuote, jauciu kokie ploni ledai pasidare! Anksciau virsune buvo didele, didesne uz vaflius, dabar siauriasne.
Ir dar toks klausimas: Kodel uz ta pačia kaina melyna pakuote baltijos 150ml, o karameliniu geltona - 140?!!? Kas cia per idiotizmas? Jus mus laikote kažkokiais gyvuliais?
NEPIRKITE SITO M*SLO!
Prastos kokybės, neatitinka kainos ir jau antras ledas toks
Rimi parduotuvėje vyksta akcija Baltijos ledams 1+1. Nusipeki ledų ir gauni pusę porcijos. Ir kaip matyti, kažkieno nuvalgytus. Vaizdas nekoks ir tikrai labai nemalonu.
Ir vėl valgau "smėlinius" ledus. Kaip matau, ne man vienai taio sekasi. Viskas, perkant ledus būtinai pasižiūrėsiu ar jų gamintojas ne Unilever:/
Kodėl neveikia www.leduloterija.lt puslapis ?noriu užregistruoti ledus bet neatidaro puslapio
Gėda! Nusipirkau porcija skaniausiu ledu ir atrodo, kad valgau smeli! Jie net nevalgomi, kas ten per zvyras supiltas i ledus???
pirkejas 2017-07-12 12:23:14
Sveiki, idomu kodel lietuviski baltija ledai, pas mus kainuoja 1, 2 euro, o latvijoje 0, 8 euro? Ar tik nebandote pasipelnyti is savu....
Prie ko čia gamintojas ir ledų kainų skirtumas tarp LT ir LV? Pradėkime nuo mūsų visų prekybcentrių kainų skirtumų ir bus "ramiau". Jei per brangu, tai galima mokėti už ledų "imitaciją" po 0, 10 cnt.
Patys skaniausi ledai, tegul kas ką nori, tai lai sau ir šneka...Tos kalbos, vertinančių kainos ir kokybės santyk5, žinoma, kad nepakeis. Sėkmės Jums!
Labai suprastėjusi ledų kokybė. O loterija yra niekas kitas kaip apgaulė. Daugiau nebepirksime.
Kaip įmonėje pakuojami ledai? Atradimas...
Kas cia per nesamone ! Baltijos ledai dalyvauja akcijoje, pirkom daug ledu, 3 is ju buvo su laimingu poperiuku, laimejom, bet parduotuve kurioje pirkom, popieriuku i ledus nekeicia! Aisku kas tie keli eurai, bet po tokiu melagusciu tikrai nera noro pirkti. Bananu salis, net vaikus apgaudineja.
Darbuotojai nemotyvuoti tai ir atsiliepia į ledų kokybę t.y maži atlyginimai
Laba diena turiu klausyma kodel islosus porcija ledu baltijos juos galima atsiimti tik vilniaus parduotuvese o akcija vyksta visoje lietuvoje?
Pamačiau Baltija ledų loterija, kad gali laimėti antrą porciją, nusipirkau 40vnt, tikėdamasi kad bus laimingi nors keli, tačiau iš jų nei vieno nebuvo laimingo, tada klausimas kyla kada jie būna laimingi, ar tik ne akių dūmimas? Iš tokio kiekio, bent vienas turėjo būti laimingas, optinė apgaulė
Ledai turėję būti su karamelės įdaru, buvo su šokoladu lazdyno riešutų skonio įdaru. O aš taip tikėjaus karamelės, nes ją labai mėgstu... : (
Aplankė didžiulis nusivylimas -Karališki ledai -šokoladinis plombyras su vyšniomis, kurių turėtų būti net 10%, visoje dėžutėje nei vienos uogos.Pirkau dvi dėžutes, rezultatas tas pats - nei vienos uogos. Ledai su vyšniomis BŪDAVO nuostabūs, bet deja, dabar reikėtų keisti pavadinimą iš Karališki į Varguoliški...Kita alternatyva - gal maisto veterinarinė tarnyba galėtų išsiaiškinti kodėl "sutirpo" vyšnios, nes tai yra grubus pažeidimas ženklinant pakuotę -nurodomos uogos, kjų procentai, kurių visai nėra.
Pirkau Baltijos ledų trejose skirtingose parduotuvėse... Kažkada buvę skaniausi ledai, virto baisia šš krūva. Kokybė kritus neapsakomai. Išsikratai "sniegą" iš pakuotės, išsitrauki baisią, suspaustą porciją ir tada valgai tarsi kokius miltelius, nesuprantu. Baisu. Ir tuo pačiu pikta... Porcija kainuoja eurą, o kokybė lygi nuliui. Ir ledus teko išmesti...
Nusivyles ledu megejas...
2015-04-29 19:27:31 IP 2g5vf0l4

likau labai nusivyles jusu ledais... buvau didelis gerbejas. Ko tikiesi ir ka gauni...
Pagal kokius Jūs, darbdaviai, kriterijus priimate žmones dirbti į "UNILEVER LIETUVA"? Aš dirbau pas jus prieš 2, 6m.Nevogiau, ėmiau nedarbingumo lapelį dėl nepilnametės dukros ligos.Gal kažkas mane apšmeižė?Kitus, žinau, kad jau priėmėte, Darbo Diržoje man pateikė duomenis.Aš auginu mažametę viena, iš tėvo negaunu jokios paramos.Kai dirbau jūsų įmonėje, atrodo, prasižengimų nepadariau, Jei galite, pasidomėkite mano buvusiu darbu, vagysčiu tikrai neįvykdžiau.Kodėl priėmėte, kurie vėliau užsiregistravo, nei aš ir kiti asmenys.Ar jie tokie ypatingi, nei mes? Pagarbiai.
aš šiandien nusipirkau 4 porcijas karalisku ledu su saldainiukais, nei vienoj porcijoj saldainiuku nebuvo!turiu tai patvirtinačią nuotrauką ir pirkimo čėkį, esu labai pikta ir nusivylus šiuos firmos darbų!
Sveiki, siulyčiau atidžiau pakuoti "Kališkus" ledus, nes nusipirkus "Karališkus" ledus su saldainiukais gavau tiesiog paprastą vanilės skonio ledą. Saldainiukų nė kvapo.
Laba diena, jau trecia karta registruojuos i jusu imone ir vis niekas neskambina.
Noreciau paklausti, pagal kokius kriterijus renkat, nes zinau kad po manes uzsiregistraves
zmogus pas jus jau dirba... Esu dirbusi panasioje imoneje.
Su pagarba.
zmogus pas jus jau dirba... Easu dirbusi panasioje imoneje.
Su pagarba.
Esu labai nepatenkinta, kad uždaryta "Ingman" firminė parduotuvė Skuodo gatvėje. Ten visada buvo galima gauti pigesnių ir šviežesnių ledų nei prekybos centruose, o dabar net centrinėje "Ingman" buveinėje nebeliko firminės parduotuvės. Siūlau ją vėl įsteigti!

Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Vamėsa
Didmeninė prekyba lietuviška mėsa ir skerdiena

Adresas: Čečetų k. 7, Čečetai, LT-69394 Kazlų Rūda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; maisto gamyba; maisto produktai; mėsa, mėsos produktai; šaldyti maisto produktai.
Vamėsa, UAB maisto pramonės įmonė kurioje vykdoma didmeninė prekyba mėsa. Mėsos perdirbimo įmonė - didmeninė prekyba skerdiena, didmeninė prekyba šviežia mėsa ir šaldyta mėsa bei didmeninė prekyba vakuumuota mėsa Lietuvoje ir užsienyje Kiaulienos didmeninė prekyba Lietuvoje bei eksportas Didmeninė prekyba bekonų...
Baltic Pack
Pakavimo priemonės ir įrengimai maisto pramonei

Adresas: Ateities pl. 40, LT-52112 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; plastikas, guma, jų gaminiai; pramonės įrengimai; tara, pakuotės; technologinė įranga.
UAB „BALTIC PACK“ - VISOS PAKAVIMO GALIMYBĖS Mėsos ir mėsos gaminių pakuotės bei pakavimas Žuvies ir žuvies gaminių pakuotės bei pakavimas Pieno produktų pakuotės bei pakavimas Duonos ir konditerijos gaminių pakuotės bei pakavimas Vaisių ir daržovių pakuotės bei pakavimas UAB „BALTIC PACK“ VEIKLOS SRITYS Didmeninė...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
L. Linkevičius: URM aiškinasi aplinkybes dėl incidento per mitingą Honkongui palaikyti 08-26 10:16
Lietuvos užsienio reikalų ministerija aiškinasi aplinkybes dėl penktadienį įvykusio incidento, kai Vilniaus centre į mitingą Honkongui palaikyti atvykus Kinijos rėmėjams kilo nedidelis konfliktas.
Rinkose plinta prekybinio konflikto sukelta panika
Rinkose plinta prekybinio konflikto sukelta panika 08-26 09:52
Naujų tarifų salvės tarp JAV ir Kinijos, penktadienį parbloškusios JAV akcijas, sėja išsipardavimus ir kitose rinkose naująją savaitę.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Red Hat 187,71 0,00%
Humana 286,96 -0,64%