Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Unilever Lietuva ledų gamyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Unilever Lietuva ledų gamyba

Atsiliepimai apie Unilever Lietuva ledų gamyba, UAB

Ingman

Parašyk savo nuomonę apie Unilever Lietuva ledų gamyba, UAB

Komunikacija lygi nuliui! Parašius skundą dėl prekės paprašė asmeninių duomenų ir dingo. Parašius dar keletą kartų tiesiog ignoruoja.
Parašytas skundas dėl duomenų apsaugos.
купила мороженное и разочарованию не было предела, подделка вкуса и на китайцев не свалишь. Теперь и покупайте и ешьти сами. Нет вам доверия.
Ledai po pakuotes keitimo tapo [email protected], ne tik sumazejo, o kaina liko, bet ir valgyt neimanoma, matosi, kad imone taupo. Nei karameles, nei skonio. Pirkau belekiek, dabar teko atsisakyti, nes nu tikrai [email protected]

Viso čia apie ledus tik komentuoja, o man iškilo klausimas: o ką reiškia šitas firmos simbolis (širdelė širdyje)? Klausimas visiems čia apsilankiusiems, ne tik įmonės vadams.
Kodėl nebegaminate karališkų ledų su vyšniomis ir kakaviniu glaistu (dėžutėje)?Buvo mano mėgstamiausi.Paragavau visas ledų rūšis naujose mažesnėse dėžutėse, bet daugiau nepirksiu, nepatiko, sunkiai valgosi, jokio gaivumo.
Karališki ledai su karamele ir lazdyno riešutais, BUVO mano mėgstamiausi. Valgiau juos gal 20 metų iki šio PATOBULINIMO, kai sumažėjo pakuotė ir pakilo kaina... Karamelės juose nerasta, kaip ir to senojo skonio. Labai gaila, kad didieji koncernai viską sugadina dėl gobšumo.
Perku Karališkus ledus su rome mirkytomis razinomis ir kakaviniu įdaru, bet jau ne kartą pasitaikė taip, kad razinų nė kvapo nebuvo. Kaip suprasti? Neatidžiai dirbate, ar kaip???
Nebeliko karališkų ledų su vyšniomis ir šokoladu, nebėra ką pirkti. Iš gardžiausių Baltijos ledų ragelyje su šokolado kepurėle irgi tik pavadinimas telikęs. Karališkų pakuotės sumažinimas ir kainos pakėlimas jums klientų rato nepadidino. Kągi... jūs jau nebe mano ledų gamintojai.
Dovydas Butrimavicius
2021-05-28 10:34:46 IP 2ju3ks0b
Labai idomu pasidare kodel Karalisku ledu pakuotes is 1000ml patapo 800ml o kaina netgi paaugo ? Karaliskuose su lazdyno riesutais ir karamele, karameles beveik nerasta. Galvojat gal kad zmonems per daug litro ledu ? Per retai perka ? Manau kad atsisakau sii ledu Nu nes tiesiog pasityciojat is klientu, anksciau visada visiem siulydavau paragaut karalisku ledu, bet daugiau to nedarysiu
UAB ,,Unilever Lietuva ledų gamyba"
2021-05-05 09:53:16 IP 2i24r4jp
GIEDRIUS 2021-04-30 08:44:13
Persistengė taupyti- leduose su rome mirkytomis razinomis naudoja razinas su kauliukais !!!. Ir kur tokių gauna, jei net parduotuvėse pardauoda tik be kauliukų.
Sveiki, dėkojame už pateiktą informaciją. Prašome susiekti el.paštu [email protected] Siekdami aukščiausios produktų kokybės, norime išsamesnės informacijos apie gautą skundą.
Radau klaida.parašita su rome.o turetu but su romu
Labai nuvylė. Toks vaizdas, kad ledų trūkumas...
Mano mėgstamiausi ledai yra Karališki su šokoladu ir dražė saldainiukais, visada perku 1kg ledus. Būtent šio skonio ledų visada buvo tikras iššūkis rasti parduotuvėse Vilniuje, bet kuo toliau, tuo rasti juos parduotuvėse atrodo misija neįmanoma. Kadangi, tai yra mano mėgstamiausi ledai, nepatingiu jų neradusi vienoje parduotuvėje nuvažiuoti į antrą ar net į trečią, ir taip per kelias dienas jau teko puse miesto parduotuvių apkeliauti, tačiau, jų taip niekur ir neradau. Teko lankytis Mindaugo g., Naugarduko, Taikos g., VCUP, PC Europa esančiose Maxima parduotuvėse, ne vienoje Rimi parduotuvėje, taip pat ir keliose Iki parduotuvėse vien dėl šio skonio Karališkų ledų pakuotės ir nei vienoje iš jų nepavyko rasti norimų ledų. Apmaudu, nes savaitės bėgyje teko apkeliauti pusę Vilniaus, o rasti norimo skonio ledų taip ir nepavyko. Gal jie jau nebegaminami, ar tiekiami tik į tam tikras parduotuves?
Is kur cia gali buti kazkokia kokybe, jei lenkai nedraugauja su ja?
Ledams gaminti naudojamas sokoladas, karamele ir kita velniava laikoma lauke, tiesiai, , ant saules”, kai sandeliavimo temperatura iki 10C.
Po menesio laikymo vezama i gamyba ir sita susmirdusi mase pilama i ledus.
Ledai daromi is miltu- nulis normalesnio pieno. Tai kas ne ledai?
Idomu ar VMVT beturi kokios galios ziuret sitas imones, ar tik besugeba turgaus bobules baust...
Pirkau ledus karaliskus su saldainiukai, o pasitaike nei vieno saldainiuko.
Valgiau Baltija ledus jau apie 10 metu ir jie visa laika buvo skaniausi ledai. Bet tai kas gaminama dabar yra tikras juokas ir vagyste! Pakuote liko tokio pat dydzio, o ledu porcija sumazejo nuo 220ml (apytiksliai) iki 140ml! As net i rankas paemes pakuote, jauciu kokie ploni ledai pasidare! Anksciau virsune buvo didele, didesne uz vaflius, dabar siauriasne.
Ir dar toks klausimas: Kodel uz ta pačia kaina melyna pakuote baltijos 150ml, o karameliniu geltona - 140?!!? Kas cia per idiotizmas? Jus mus laikote kažkokiais gyvuliais?
NEPIRKITE SITO M*SLO!
Prastos kokybės, neatitinka kainos ir jau antras ledas toks
Rimi parduotuvėje vyksta akcija Baltijos ledams 1+1. Nusipeki ledų ir gauni pusę porcijos. Ir kaip matyti, kažkieno nuvalgytus. Vaizdas nekoks ir tikrai labai nemalonu.
Ir vėl valgau "smėlinius" ledus. Kaip matau, ne man vienai taio sekasi. Viskas, perkant ledus būtinai pasižiūrėsiu ar jų gamintojas ne Unilever:/
Kodėl neveikia www.leduloterija.lt puslapis ?noriu užregistruoti ledus bet neatidaro puslapio
Gėda! Nusipirkau porcija skaniausiu ledu ir atrodo, kad valgau smeli! Jie net nevalgomi, kas ten per zvyras supiltas i ledus???
pirkejas 2017-07-12 12:23:14
Sveiki, idomu kodel lietuviski baltija ledai, pas mus kainuoja 1, 2 euro, o latvijoje 0, 8 euro? Ar tik nebandote pasipelnyti is savu....
Prie ko čia gamintojas ir ledų kainų skirtumas tarp LT ir LV? Pradėkime nuo mūsų visų prekybcentrių kainų skirtumų ir bus "ramiau". Jei per brangu, tai galima mokėti už ledų "imitaciją" po 0, 10 cnt.
Patys skaniausi ledai, tegul kas ką nori, tai lai sau ir šneka...Tos kalbos, vertinančių kainos ir kokybės santyk5, žinoma, kad nepakeis. Sėkmės Jums!
Labai suprastėjusi ledų kokybė. O loterija yra niekas kitas kaip apgaulė. Daugiau nebepirksime.
Kaip įmonėje pakuojami ledai? Atradimas...
Kas cia per nesamone ! Baltijos ledai dalyvauja akcijoje, pirkom daug ledu, 3 is ju buvo su laimingu poperiuku, laimejom, bet parduotuve kurioje pirkom, popieriuku i ledus nekeicia! Aisku kas tie keli eurai, bet po tokiu melagusciu tikrai nera noro pirkti. Bananu salis, net vaikus apgaudineja.
Darbuotojai nemotyvuoti tai ir atsiliepia į ledų kokybę t.y maži atlyginimai
Laba diena turiu klausyma kodel islosus porcija ledu baltijos juos galima atsiimti tik vilniaus parduotuvese o akcija vyksta visoje lietuvoje?
Pamačiau Baltija ledų loterija, kad gali laimėti antrą porciją, nusipirkau 40vnt, tikėdamasi kad bus laimingi nors keli, tačiau iš jų nei vieno nebuvo laimingo, tada klausimas kyla kada jie būna laimingi, ar tik ne akių dūmimas? Iš tokio kiekio, bent vienas turėjo būti laimingas, optinė apgaulė
Ledai turėję būti su karamelės įdaru, buvo su šokoladu lazdyno riešutų skonio įdaru. O aš taip tikėjaus karamelės, nes ją labai mėgstu... : (
Aplankė didžiulis nusivylimas -Karališki ledai -šokoladinis plombyras su vyšniomis, kurių turėtų būti net 10%, visoje dėžutėje nei vienos uogos.Pirkau dvi dėžutes, rezultatas tas pats - nei vienos uogos. Ledai su vyšniomis BŪDAVO nuostabūs, bet deja, dabar reikėtų keisti pavadinimą iš Karališki į Varguoliški...Kita alternatyva - gal maisto veterinarinė tarnyba galėtų išsiaiškinti kodėl "sutirpo" vyšnios, nes tai yra grubus pažeidimas ženklinant pakuotę -nurodomos uogos, kjų procentai, kurių visai nėra.
Pirkau Baltijos ledų trejose skirtingose parduotuvėse... Kažkada buvę skaniausi ledai, virto baisia šš krūva. Kokybė kritus neapsakomai. Išsikratai "sniegą" iš pakuotės, išsitrauki baisią, suspaustą porciją ir tada valgai tarsi kokius miltelius, nesuprantu. Baisu. Ir tuo pačiu pikta... Porcija kainuoja eurą, o kokybė lygi nuliui. Ir ledus teko išmesti...
Nusivyles ledu megejas...
2015-04-29 19:27:31 IP 2g5vf0l4

likau labai nusivyles jusu ledais... buvau didelis gerbejas. Ko tikiesi ir ka gauni...
Pagal kokius Jūs, darbdaviai, kriterijus priimate žmones dirbti į "UNILEVER LIETUVA"? Aš dirbau pas jus prieš 2, 6m.Nevogiau, ėmiau nedarbingumo lapelį dėl nepilnametės dukros ligos.Gal kažkas mane apšmeižė?Kitus, žinau, kad jau priėmėte, Darbo Diržoje man pateikė duomenis.Aš auginu mažametę viena, iš tėvo negaunu jokios paramos.Kai dirbau jūsų įmonėje, atrodo, prasižengimų nepadariau, Jei galite, pasidomėkite mano buvusiu darbu, vagysčiu tikrai neįvykdžiau.Kodėl priėmėte, kurie vėliau užsiregistravo, nei aš ir kiti asmenys.Ar jie tokie ypatingi, nei mes? Pagarbiai.
aš šiandien nusipirkau 4 porcijas karalisku ledu su saldainiukais, nei vienoj porcijoj saldainiuku nebuvo!turiu tai patvirtinačią nuotrauką ir pirkimo čėkį, esu labai pikta ir nusivylus šiuos firmos darbų!
Sveiki, siulyčiau atidžiau pakuoti "Kališkus" ledus, nes nusipirkus "Karališkus" ledus su saldainiukais gavau tiesiog paprastą vanilės skonio ledą. Saldainiukų nė kvapo.
Laba diena, jau trecia karta registruojuos i jusu imone ir vis niekas neskambina.
Noreciau paklausti, pagal kokius kriterijus renkat, nes zinau kad po manes uzsiregistraves
zmogus pas jus jau dirba... Esu dirbusi panasioje imoneje.
Su pagarba.
zmogus pas jus jau dirba... Easu dirbusi panasioje imoneje.
Su pagarba.
Esu labai nepatenkinta, kad uždaryta "Ingman" firminė parduotuvė Skuodo gatvėje. Ten visada buvo galima gauti pigesnių ir šviežesnių ledų nei prekybos centruose, o dabar net centrinėje "Ingman" buveinėje nebeliko firminės parduotuvės. Siūlau ją vėl įsteigti!

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: šaldyti maisto produktai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Lomista
„Obelių“ produktai, aliejus „Vilnius“

Adresas: Pramonės g. 5, LT-56110 Kaišiadorys.
Veiklos sritys: maisto produktai; daržovės; didmeninė prekyba; gamyba; importas; mažmeninė prekyba.
UAB LOMISTA – lietuviško kapitalo įmonė užsiimanti aliejaus importu, gamyba, išpilstymu bei kitų, maisto produktų gamyba. Nuo 2013 metų įmonė užsiima eksportu į Baltijos, Skandinavijos šalis, Centrinę ir Vakarų Europą. „Obeliai“ – labiausiai išvystytas ir geriausiai žinomas šios įmonės prekės ženklas, kurio...
Naujas uostas
Enjoy Meistrai

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; biuro įranga; buitinė technika; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Savo misiją grindžiame kasdieniu nuosekliu darbu keliant žmonių gyvenimo kokybę per geresnę kavos patirtį tiek darbe, tiek namuose. Sąžiningas bendradarbiavimas, profesionalumas ir kokybė - mūsų vertybinis pagrindas, kuriuo vadovaujamės kasdien spręsdami įvairaus lygio problemas mūsų klientams. Mūsų klientai - nuo...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui
EPD – nauda ir gamintojui ir jo klientui 06-30 01:01
Poveikio aplinkai deklaravimas verslui tampa reputacijos reikalu, o galiausiai taps ir privalomu dalyku. EPD yra vienas iš būdų skaidriai parodyti kokį poveikį aplinkai turi produktas per visą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

PepsiCo 166,73 +1,66%
AT&T 20,95 +1,65%