Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltijos technologijų institutas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos technologijų institutas

Atsiliepimai apie Baltijos technologijų institutas, UAB

Baltic Institute of Technology

Būk su IT ir ateik į BIT
Parašyk savo nuomonę apie Baltijos technologijų institutas, UAB

Labai džiaugiuosi pasirinkusi mokytis BIT. Jau ilgą laiką svarsčiau apie kursus, norėjau mokytis grafinio dizaino arba UX/ UI. Internete radau daug įvairių kursų, bet BIT išsiskyrė profesionalumu, bei daugybe gerų atsiliepimų.
Atvykus atlikti bandomąjį testą, apsisprendžiau mokytis čia. Nuostabus administracijos kolektyvas padėjo nuo pat pradžių, atsakė į visus iškilusius klausimus. Pasirinkusi 5, 5 mėn. Trukmės multimedijų dizaino kursą, tikrai nenusivyliau, o gavau dar daugiau, nei tikėjausi. Sužinojau netik grafinio dizaino principus, bet ir išmokau animuoti, daryti video montažą, dirbti su garso takeliais, labai maloniai nustebino trumpas UX/ UI kursas, kuriame galėjau išmėginti save kuriant WEB dizainą. Dėstytojai tikri savo srities profesionalai, jautėsi, kad stengėsi perteikti ne tik teorines žinias, bet ir skatino išsikelti sau iššūkius, išsiskirti atliekant darbus, noriai dalinosi savo patirtimi ir patarimais. Labiausiai patiko mokytis klasėje, kursų metu susipažinau puikia grupe žmonių, visi labai skirtingi ir talentingi, matant visų atliekamus darbus, norėjosi dar labiau stengtis, ir tobulėti. Kursai yra gana intensyvūs, todėl išmokti galima tikrai daug, tačiau reikia skirti tam laiko. Rekomenduoju šį kursą visiems, kurie žavisi vizualiais menais, bei norėtų patys išmokti kurti, bei atrasti save grafinio dizaino ar animacijos srityje.
Kamile 2020-03-09 16:55:01
Ricardai, ir teisingai padarysi. Neverta prasideti su sita apgaviku kontora. Daug kas susigundydavo pas juos mokytis, nes savo puslapyje skelbdavosi, kad praktika geriausiems studentams garantuota. Deja, realybe buvo visai kitokia. Destytojai labai prasti, kai kurie nekompetetingi tame dalyke, kuri desto, kitiems truksta elementariu ziniu apie apie destyma, kaip pateikti medziaga ar net kaip teisingai ivertinti studentus. Is penkiu destytoju vienas tebuvo puikus, bet jam ten ne vieta. Nekulturingas, zemo lygio personalas irgi nustebino blogaja prasme. Jau geriau pas ju konkurentus eikit arba susiraskit online kursus. Siuo metu turiu online kursus ir dziaugiuosi. Gavau viska, uz ka sumokejau ir net daugiau!
Koki kursa issirikote BTI, Kamile?
Ką žinau, kai atėjau rudenį mokytis ir klausiau apie praktikas, sakė, kad tokių nedaro, nes įmonės atsirenka geriausius studentus, o tie neateina, nes iki praktikos pradžios jau įsidarbina. Mokiausi testavimą, tai man labai patiko. Teorinės paskaitos visada trukdavo ilgiau nei numatyta, tai fainai tas, kad dėstytojas atidėstęs nebėga pro duris, o nori dar ką nors parodyt. Įsidarbinau per karantiną, mėnesis po baigimo. Iš rimtesnių dalykų mokėmės seleniumą, o tenka dirbti su cyprus, bet nesunku buvo persiorientuoti. Kiek žinau grupiokai kurie buvo normalūs ir susidarbino.
Ričardas 2019-11-22 08:53:21
Labai neprofesionalus vadybininkai - rezervuoji vieta, atsiunti visus savo duomenis; pasako, kad atsius sutarti; lauki sutarties virs menesio, vadybininkai tyli, nesusisieka; parasai, pasidomi kaip tek reikalai su sutartim ir tik tada vadybininkas pranesa, jog - oj, pasirodo kursu nebebus.
Aciu uz sugaista laika ir pap*st*s planus. Pradziai suorganizuokite savo darbuotojams vadybos kursus, o po to jau visa kita...
PS.: Be to, zadejau visa kaina uz kursus moketi pats, taciau del tokio jusu darbo (ar tai poelgio) as butinai pasirinksiu kita kursu mokykla.
Na baikite su tais kursais jie absoliučiai nieko verti manau, jei jau nori būti programuotoju ir turi pakankamai proto tai visko gali rasti internete ir pats išmokti sužavi žmones su pažadais ir jų netesi, nes darbdaviams nereikia žmonių mokančiu tik sintakse ar tokių kur reikia su pirštu dar rodyti, ateis pasakys ar gali man iš duomenų bazės paimti viskas registracijos datas ir gauti skirtumą dienų tarp šios dienos ir gautos iš duomenų bazės ir dar apskaičiuoti mediana gautu dienų skirtumu :) čia yra basic absoliučiai, bet iš grupės nelabai kas sugebėtu imt ir parašyt tokį algoritmą.
Melagiai mokiausi ten, is mano grupes niekam nesurado nei darbo nei praktikos, nors pazymiai buvo 8-10, is praeitos grupes tik vienam zmogui surado praktika o grupese buna po 20zmoniu. Baigiamaji egzamina paruose su klaidom kurias pripazino, su vertinimu niekas nesupazindino, o pabaigoje kad islaikyt 10 pasidoro reikejo: parasyti daugiau negu reikalauja uzduotis. Po mokslu baigimo niekas absoliuciai nebando tau padeti. Anksciau rasiau panasu posta bet jie trina komentarus.
Studijavau BTA front-end pogramavimą, vėliau ir PHP kursą. Šiuo metu jau dirbu jaunesniuoju programuotoju. Turiu pripažinti, kad nebuvo lengva, tikrai pareikalavo labai daug laiko ir jėgų ir praktikoje po kursų tikrai turėjau stengtis ne mažiau, kad įsitvirtinčiau. Ačiū akademijai, suteikusiai man šansą. Buvo ne viena proga, kai norėjosi nuleisti rankas, tačiau gavau palikymą, paskatinimą ir sugebėjau susiimti. Linkiu gerai paruošti dar ne vieną studentą!
Per pristatymą visko prižadėjo, gavo pinigus ir pažadai po truputį išgaravo. Bandė dar tuos nugesinti kitais paprastesniais pažadais, bet ir tų neįgyvendino. Patariu nieko nepasitikėti ką jums sakys, nieko nesitikėkite iš jų.
Dar galiu pridurti, kad nemažai išmokau programuoti su Ruby per mokymus, bet sakyčiau šiek tiek trūko, nepabaigėm kas buvo suplanuota.

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
DNV Lithuania
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

Vilnius gyva eile išdalino 100 likusių vakcinos dozių
Vilnius gyva eile išdalino 100 likusių vakcinos dozių 05-08 20:23
Vilniaus miesto savivaldybė išdalino apie 100 "Astra Zeneca" vakcinos dozių "gyvos eilės" principu – visiems pilnamečiams miesto gyventojams.
Vokietijos kanclerė paragino JAV eksportuoti vakcinas nuo COVID-19
Vokietijos kanclerė paragino JAV eksportuoti vakcinas nuo COVID-19 05-08 19:45
Vokietijos kanclerė Angela Merkel šeštadienį atmetė Vašingtono raginimą panaikinti vakcinų nuo COVID-19 patentinę apsaugą ir paragino amerikiečius eksportuoti Jungtinėse Valstijose pagamintus skiepus.
Vilniuje pagerbtos Antrojo pasaulinio karo aukos
Vilniuje pagerbtos Antrojo pasaulinio karo aukos 05-08 18:00
Minint Antrojo pasaulinio karo pabaigos Europoje 76-ąsias metines gegužės 8 d. Vilniuje surengtos pagerbimo ir gėlių padėjimo ceremonijos aikštėje prie Krašto apsaugos ministerijos, Panerių...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%