Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltijos technologijų institutas

Atsiliepimai apie Baltijos technologijų institutas, UAB

Baltic Institute of Technology

Būk su IT ir ateik į BIT

Parašykite savo atsiliepimą apie Baltijos technologijų institutas, UAB

Jūsų įvertinimas*
0
/
10

Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!

Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.

  Saugos kodas

  Lankytojų nuomonės ir komentarai

  10

  BIT rengiami kursai buvo mano pirmieji žengiant į grafikos dizainą. Juose viską pradėjau nuo nulio, tačiau šiandien sėkmingai dirbu šioje srityje ir ateityje turiu planų sugrįžti į kitas mokymo programas. Rekomenduoju!

  9

  Sveiki, 2021 m. baigiau JavaScript programą ir įgyjau jaunesniojo programuotojo kvalifikaciją. Iki tol tik kaip aktyvus vartotojas naudojau darbe ir laisvalaikiu kompiuterį (įvairias programas). Šios studijos pakėlė mano kaip eilinio kompiuterio programų vartotojo žinių lygį ir suformavo programuotojo pagrindus. Mėnesio bėgyje po studijų susiradau darbą buhalterijos srityje, kuriame teko taikyti dalį įgytų žinių. Studijų organizavimas vyko nuotoliniu būdu ir buvo sklandus. Mokslai buvo intensyvūs ir reikalaujantys daug asmeninių pastangų ir laiko, nes tai, ką išgirsdavome per paskaitas, būtinai įtvirtindavome savarankiškai sręsdami užduotis. Dėstytojai vedė paskaitas, lygiagrčiai turėjome kuratorių, kuris aktyviai (klausimų atsakymu būdu e-mail) pagelbėdavo (užvesdavo ant kelio) sprendžiant minėtas užduotis. Taigi, rekomenduoju Jums BIT'o studijas.
  Sėkmės!
  Naudodamasis proga nuoširdžiai dėkoju visiems BIT'o vadovams, dėstytojams ir specialistams už mano studijų organizavimą. Didelis Ačiū Jums!

  10

  Puiki mokymų kokybė. Mokymai vyko nuotolinių būdų, tačiau buvau labai patenkintas, nes kiekviena paskaita buvo įrašinėjama ir galima peržiūrėti, jeigu kažko nespėjai ar nesupratau. Dėstytojai visi buvo labai kompetentongi. Mokslus baigiau 2021 m. ir iš karto susiradau darbą.

  10

  2022 m. baigiau Multimedijos techniko formaliąją programą. Mokslais esu labai patenkinta. Visi dėstytojai buvo puikūs, išmanantys sritį, kurioje dirba, tad davė daug naudingų patarimų ir įžvalgų. Mokslai buvo sunkūs ir reikalaujantys daug asmeninio laiko, nes tai, ką išgirsdavome per paskaitas, būtinai įtvirtindavome praktiškai.

  10

  Tikrai sunkūs, intensyvūs ir didelės apimties mokymai, bet jos metu gaunamos praktiškai bakalauro lygio IT žinios. Šių mokymų pakanka, kad paskui galima būtų savarankiškai studijuoti ir plėsti kitų programavimo kalbų žinias. Po pusmečio pavyko gauti įdomų Junior programuotojo darbą didelėje tarptautinėje kompanijoje su geromis perspektyvomis. Rekomenduoju!

  10

  Prieš metus baigiau Java programuotojo kursą. Atsiliepimai patys geriausi, labai geri dėstytojai, viską labai aiškai išaiškino net pradinukui nuo nulio viskas suprantama. Po kursų iškarto susiradau darbą, rekomenduoju visiems, kurie nori pakeisti savo profesiją.

  8

  Puiki mokymų kokybė bei geras startas pradedantiems nuo nulio.

  10

  Prieš ketverius metus lankiau kursus šiame institute. Padėjo man pasiekti savo programavimo įgūdžių tikslus. Siūlo tikrai platų kursų spektrą, skirtą tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems programuotojams. Didelis ačiū mano pagrindiniams lektoriams: Gyčiui ir Gediminui!

  10

  Naudongi kursai, padejo pakeisti specialube

  10

  Džiaugiuosi pasirinkusi BIT'e Frontend kursus. Informacija pateikiama suprantamai ir išsamiai. Daug praktinių užduočių.Dėstytojai geranoriški, tikrina ir komentuoja, daug sprendėme paskaitos metu. Pabaigus kursus BIT ir toliau domisi karjeros keliu, teikia rekomendacijas, rengia aktualius pranešimus. Jautiesi lyg turėtum krūvą mentorių, kuriems tikrai rūpi.

  9

  Mokiausi grafinio dizaino kurse, labai patiko. Darbinga ir kūrybinga atmosfera, dėstytoja atsidavus darbui ir studentams. Buvom išklausyti ir padrąsinti, gaudavom pastabų, kurios padėjo tobulėti. Ačiū

  10

  Puikūs kursai! Gavau daug reikalingų žinių!

  Rinkausi BIT, nes labai patiko profesionalus bendravimas ir konsultavimas pasirinktų kursų klausimais. Dėstytojų geranoriška pagalba iškilusiais klausimais ir suteiktos konsultacijos praktinių užduočių metu, visad įdomios temos ir užduotys, skatinimas klausti ir nebijoti suklysti. Tikrai rekomenduoju BIT, esant galimybei vėl rinksiuos čia mokytis.

  Ana Stankevičienė

  Mokiausi čia prieš gerus metus Front-End kursus. Esu labai patenkinta studijų Baltijos technologijų institute kokybe, dėstytojų nuoširdžiu darbu. Tikrai rekomenduočiau kitiems Front-End mokytis čia, net jei mokintųsi nuo 0, esu tikra, kad po šių kursų ir paties besimokinančio pastangų galima gauti darbą IT srityje.

  Dėstytojai geri, kursai parengti gerai.

  Labai gerai organizuoti intensyvūs programavimo kursai pradedantiesiems ir ne tik. Kompetentingi dėstytojai. Žinių ir įgūdžių patirtį plėsti ir turtinti gali čia kiekvienas žmogus, kuriam įdomus ir patrauklus IKT pasaulis.

  Baigiau.NET persikvalifikavimo kursus. Savo srities profesionalai dėstytotai. Džiaugiuosi, kad mokymų medžiagoje ir praktikoje taikėme naujausiais technologijas, kas leido lengvai įsilieti į darbo rinką. 100% rekomendacijos kitiems kas nori save atrasti IT srityje, bet nežino nuo ko pradėti.

  Prieš 2 metus BITe baigiau PHP 7 mėnesių nuotolinius programavimo kursus. Pradžioje sunkiau sekėsi, todėl gavau mentorę, kurios dėka tikrai patobulėjau. Esu dėkinga BITui už šią pagalbą ir visas suteiktas žinias. Puikūs dėstytojai, daug praktikos. Rekomenduoju.

  Pasirinkau.NET kursus norėdama atnaujinti žinias programavimo srityje. Kursai buvo intensyvūs, įdomus, mažai teorijos ir daug praktikos, dėstytojai savo srities specialistai. Jeigu ateityje bus noras mokytis kitą IT sritį riksiuosi BIT.

  Gerai organizuoti intensyvūs programavimo kursai pradedantiesiems su darbo biržos finansavimu. Lankstūs, kantrūs ir kompetetingi dėstytojai

  Prieš 4 metus baigiau šią mokyklą. Šaunūs darbuotojai, labai daug informacijos. Kursai laibai padėjo apsispręsti ką noriu veikti gyvenime.

  Puikūs kursai programavimo pagrindams.

  Ačiū už įdomius ir naudingus mokymus

  BIT frontend programavimo kursai yra neabejotinai vertingi, nes dauguma dėstytojų demonstruoja išskirtinius mokymo įgūdžius ir užsidegimą dėstomui dalykui. Žinoma teko susidurti ir su ne tokiais užsidegusiais dėstytojais, tačiau šis nedidelis trūkumas netrukdė mokytis ir siekti tikslo. BIT'o gerai sudėliotos mokymo programos ir palanki mokymosi aplinka yra geriausias pasirinkimas frontend entuziastams.

  Prieš 2 metus, nusprendžiau išbandyti savo jėgas IT srityje ir labai džiaugiuosi, kad šiuo keliu mane lydėjo, pati geriausia mokykla Lietuvoje - BIT. Įdomiai paruošta programa, kompetetingi dėstytojai ir įgyta neįkainojama patirtis IT srityje, padėjo pamatus mano tolimesniai veiklai. Nuoširdus Jums ačiū:)

  Baigiau BIT prieš 2 metus, Full stack PHP programuotoju. Dėstytojai puikūs, savo srities žinovai ir specialistai. Tad ačiū Jiems ir BIT.

  Labai malonus bendravimas, kompetetingi dėstytojai, kokybiškas žinių pateikimas. Čia įgijau programuotojo kvalifikaciją, kas padėjo sėkmingai įsilieti į IT darbo rinką.

  Baigiau.NET persikvalifikavimo kursus. Puikūs dėstytojai, paruošė ne tik su programavimo teorija ir užduotimis bet ir pačio darbo ir įsidarbinimo aktualijomis.

  Mokiausi.net programavimo kursus su ES finansavimu. Tvarka dėl ES griežta, bet dėstytojai ir medžiaga tiko ir patiko.

  Baigiau.NET kursus prieš keleta metu. Tumpai galiu paskyti -VertaBuvo. Taip ir toliau.

  Puiki mokymosi sistema dirbantiesiems. Dėstytojas - savo srities profesionalas. Buvo tikrai naudingai praleistas laikas ir įgyta naujų žinių.

  Labai patenkintas bit organizuotais mokymais. Praėjus.net kursą pavyko rasti darbą dar iki kursu pabaigos.

  Comparing with other such schools, I would recommend BIT, as I had an opportunity to take lessons in few such type of schools.

  Lankiau intensyvius (paskaitos kasdien po 4 valandas vakarais ir netgi šeštadienį) front-end kursus prieš 2 metus. Deja, po kelių mėnesių teko kursus nutraukti dėl sveikatos problemų. Iki šiol su nostalgija prisimenu, kaip laukdavau paskaitų, kaip įdomiai jos prabėgdavo, kaip smagu būdavo savarankiškai atlikinėti užduotis, diskutuoti su bendramoksliais ir labiau patyrusiais entuziastais (tame tarpe ir dėstytoju bei jau pabaigusiais BIT)... Buvo labai gaila viską nutraukti, bet deja, tada neturėjau kito pasirinkimo. Nors kursus lankiau tik kažkur 3 mėnesius (pilna trukmė buvo berods 7), bet tiek dėl jų intensyvumo, tiek dėl puikaus dėstytojo išmokau tikrai nemažai. Tiems, kas rimtai nusiteikę, iš tikrųjų domisi šia sritimi ir nebijo DAUG ir sunkaus darbo, tikrai rekomenduoju kursus BIT. Negaliu palyginti su kitomis mokyklomis, bet tikrai buvau patenkinta kursų kokybe. Dėstytojas Rimantas B. - auksinės kantrybės žmogus, moka išaiškinti, negaili netgi savo asmeninio laiko, jeigu mato, kad žmogus tikrai užsidegęs ir pats stengiasi. Man labai patiko tai, kad dėstytojas stengėsi, jog mes suprastume dalykus, suprastume dalykų esmę, vietoj to, kad tiesiog išmoktume kurti kažką pagal šablonus (nors kai esi visiškai žalias, pačioje pradžioje to neišvengsi). Pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, svarstau sugrįžti ir šįkart pilnai pabaigti kursus.

  Dėstytojai buvo puikūs ir padėjo ne tik išmokti, bet ir gauti pirmąjį darbą front-end programuotojo pozicijoje. BiT ne tik mokymo įstaiga, tai - buvo mano vartai į sėkmingą karjerą IT srityje.

  Dirba kvalifikuoti dėstytojai, visuomet suteikia reikiamą informaciją. Kursai buvo kokybiški. Rekomenduoju

  Labai puiki komanda, įgijau naujų žinių iš nuotolinių studijų programos.

  Turėjau JavaScript, PHP, JAVA, SQL paskaitas, atnaujinau senas žinias ir įgijau naujų. Dėstytojai kvalifikuoti, atsako į kievieno klausimus, padeda su praktinėmis užduotimis.

  Deivida Gaižauskaitė

  Baltijos technologijų institute baigiau žiniatinklio programavimo (full-stack) ir.NET programavimo mokymus. Mokymai nuostabūs. Ačiū BIT už suteiktas žinias.

  Man BIT yra apie įkvepiančius žmones ir naujas patirtis!
  Didžiausios sėkmės visam BIT kolektyvui, esamiems ir būsimiems studentams!

  Lanksti mokymų sistema dirbantiesiems. Dalyvavau React mokymuose. Dėstytojas - savo srities profesionalas.

  Puiki mokykla bei profesionalūs dėstytojai. Rekomenduoju!

  Prieš tris metus aš baigiau šį institutą ir per mėnesį radau darbą. Nuo tada aš sėkmingai dirbu IT pramonėje. Kursai yra gerai suplanuoti, o mokytojai turi daug realaus gyvenimo patirties. Jie daro viską, kad paruoštų studentus darbui. Aš labai rekomenduoju šį institutą.

  Gera mokykla, dėstytojai savo srities profesionalai (R.Belovas, A.Kijakauskas, A.Novikovas). Verta pasirinkti šią mokyklą jeigu norite pasinerti į programavimo pasaulį. Svarbiausia labai daug mokytis ir nenuleisti rankų kai nesiseka. Ačiū.

  Patiko mokymu programos trukme ir uzimtumas, tiek mokytoju bei mokiniu tikslingas susitelkimas i mokslus.

  Puiki mokykla, profesionalūs mokytojai, visada pasiruošę padėti. Geriausia pastarųjų metų investicija į save.

  Prieš keletą metų baigiau Kauno BIT Web programavimo pagrindus. Gavau tikrai daug naudingų žinių, radau savo kryptį. Dėstytojai buvo tikrai labai geri, dėmesingi. Labiausiai patiko Front-end dalis su dėstytoju Andrium S., tačiau buvo gan sunku su Back-end. Abu dėstytojai visuomet atsakydavo į klausimus tiek asmeniškai tiek paskaitų metu, daug dirbome savarankiškai ir su grupiokais kartu. Puiku tai kad paskaitų medžiagą turedavome iš anksto, taip buvo žymiai lengviau mokintis. Esu dėkinga už šią patirtį. Ir tikrai rekomenduoju BIT kaip pačią pradžią į IT sferą.

  Baigiau "Full stack" kursus BIT. Geras pradžiamokslis norintiems išbandyti savo jėgas, įsitikinti ar Jums tinka ši sritis ir įgauti "Basic" žinias.
  Po kursų baigimo supratau, kad mane labiau traukia kita sritis su programavimu.
  Kas džiugina, kad galėjau panaudoti "basic" žinias ir gan nesunkiai pereiti į kitą IT srities kryptį.

  Baigiau Baltijos technologijų institutą prieš 3 metus, tuo metu ėjau į Multimedijos studijas, dėstytojai tikrai savo srities profesionalai ir iš jų išmokau tikrai daug. Visada pasiruošę padėti ir atsakyti i bet koki klausymą. Dėja negalėjau rasti darbo toje srityje. Bet šiuo metu dirbu tikrai gera ir patinkanti darba kur galiu pritaikyti savo įgytas žinias.

  Trumpai: rekomenduočiau BIT, svarbiausia suprasti, kad reikės ideti pastangų darbu ieškojime.

  Taip pat rekomenduojame

  Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
  Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
  ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS Vilniuje Kaune Panevėžyje Šiauliuose Klaipėdoje American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 %...
  Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
  Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
  TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...
  Pušų g. 4, Pamaišupys, LT-53301 Kauno r.
  Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; seo paslaugos.
  UAB Berklis veiklos sritys: SEO mokymai, įvairių komercinių tekstų rašymo mokymai, savirealizacijos mokymai, saviugdos mokymai, SEO (SEO angl. Search Engine Optimization, liet.k. paieškos sistemų optimizavimas) paslaugos, tradicinio marketingo paslaugos, interneto rinkodaros strategija, interneto svetainių kūrimas...
  Naujojo Sodo g. 1A-1, LT-92118 Klaipėda.
  Veiklos sritys: mokymo kursai; finansai; institutai, moksliniai tyrimai; investicinė veikla.
  NYSE NASDAQ BIRŽOS Lietuvoje esame treiderių ir investuotojų bendruomenė. Prekiaujame išskirtinai tik JAV akcijomis. Naudojame tik profesionalius įrankius akcijų prekybai, atrankai ir analizei. Nesu priklausomas nuo nė vieno brokerio ar finansinės institucijos, todėl galiu kalbėti nešališkai apie bet kurį prekybai...
  Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
  Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
  Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...