Įmonė Informacinių sistemų ir technologijų projektai

Informacinių sistemų ir technologijų projektai, UAB

Įmonės kodas 304143397
PVM mokėtojo kodas LT100009901815
Vadovas Jurij Lipaj, direktorius
Adresas Miglos g. 57-20, LT-08102 Vilnius
Mobilus telefonas Informaciniu Sistemu Ir Technologiju Projektai Mobilus telefonas
El. pašto adresas

Susisiekti el. paštu su Informacinių sistemų ir technologijų projektai

Tinklalapis https://www.instep.lt
Darbuotojai 2 darbuotojai (apdraustieji)
Pardavimo pajamos 2021: 58 025 € Pajamų istorija ›
Grynasis pelnas 2021 : 34 118 € Plačiau ›
Transportas 2023-06: 1 automobilis (priklauso) Plačiau ›
Prekių ženklai 1 aktyvus prekės ženklas Plačiau ›
Įstatinis kapitalas 2 500,00 €
Įmonės amžius 7 metai 6 mėnesiai 13 dienų
Ataskaita Profesionali ataskaita

Ataskaitoje rasite specifinių duomenų

Plačiau ›
Įvertinimas

Įmonės aprašymas

Esame profesionalūs programuotojai, 2015 metais įkūrę UAB „Informacinių sistemų ir technologijų projektai“. Mūsų tikslas – kurti informacines sistemas, padedančias plėtoti jūsų verslus ir visuomenines veiklas. Mums ypač svarbūs kokybiški rezultatai: nesiekiame aptarnauti kuo daugiau klientų, atvirkščiai, vertiname kiekvieną ir siekiame kokybiško, unikalaus rezultato.

Kuo užsiimame?

Mūsų veikla apima programavimo, instaliavimo, automatizacijos procesų, praėjimo kontrolės (turniketai, kelio užtvarai), informacinių sistemų, internetinių tinklapių, elektroninių bazių kūrimą bei jų valdymą. Kuriame ir programuojame vaizdo stebėjimo sistemas, informacijos ekranus, įvairius sprendimus parduotuvėms, integracijas su kitomis programomis, pavyzdžiui, finansinėmis, ir kitokius informacinių sistemų projektus.

Mūsų kuriamos sistemos yra reikalingos bet kokiai efektyviai veiklai, gali būti pritaikytos paslaugas teikiančioms, gamybinėms, prekybinėms ir kitoms organizacijoms.

Kaip mes dirbame?

Dirbame individualiai su kiekvienu klientu: mūsų veikla pagrįsta technologijų adaptavimu jūsų individualiems poreikiams. Visada siekiame efektyviausio sprendimo ir sukuriame unikalius produktus. Lanksčiai ir operatyviai įgyvendiname sprendimus, atitinkančius klientų veiklos specifiką.

Kokie mūsų pasiekimai?

Įmonėje veikiančių procesų valdymas, siekiant aukščiausios kokybės gaminamiems produktams, įvertintas 2020 m. birželio 17 d. TÜV CERT sertifikacinės įstaigos TÜV Thüringen e.V. atliktu auditu, įrodančiu, kad bendrovės kokybės vadybos sistema atitinka tarptautinio standarto ISO/IEC 27001:2013 bei LST EN ISO 9001:2015 reikalavimus. Tai patvirtinta įteikiant bendrovei atitinkamą sertifikatą.

Mūsų partneriai: UAB "ČEKIS", UAB "Ainsta".

Džiaugiamės patenkintais užsakovais, jų pasiekimais ir rezultatais. Glaudžiai bendradarbiaujame su klientais iš daugiau kaip 29 šalių ir skaičiuojame jau virš 120000 aktyvių mūsų sprendimų naudotojų.

Kuo galime būti naudingi jums?

Galime sukurti tokias informacines sistemas, kurios padėtų jums valdyti įvairius projektus, transportą, gamybą ir atsargas, personalo ir klientų duomenų bazes, finansinius ir kitokius dokumentus ir t.t. Pagal jūsų verslo poreikius ir specifinius procesus sukurtos individualios sistemos leistų jums padidinti verslo efektyvumą, sumažinti išlaidas bei suteiktų įrankius rezultatams analizuoti.

Pasidomėkite daugiau mūsų siūlomais sprendimais ir paslaugomis! http://instep.lt/#services

Žemėlapis (apytikslė vieta)

Rodyti žemėlapį Kitos šio miesto įmonės: Vilnius Kitos įmonės šioje gatvėje: Miglos g.

Ar tai jūsų įmonė?

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Informacinių sistemų ir technologijų projektai, UAB (įmonės kodas 304143397) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Spauskite čia.
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Taip pat rekomenduojame

Juozo Balčikonio g. 3, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; automatizavimas, automatika; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; medicininė įranga.
„Auriga Baltics“ apima visus užsakomųjų programinės įrangos inžinerijos paslaugų aspektus ir daug dėmesio skiria įterptosioms sistemoms, medicinos prietaisų programinei įrangai, pramonės automatizavimui, IoT ir Big Data sprendimams. Sužinok daugiau apie karjeros galimybes: https://auriga.com/eu/vacancies/
Baltupio g. 71A, LT-08303 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; apskaita; interneto paslaugos; kita veikla; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
UAB „Edrana Baltic“ – tai viena didžiausių programinės įrangos kūrėjų Baltijos šalyse. Įmonė specializuojasi sudėtingų verslo ir veiklos valdymo sistemų, panaudojant pažangias IT technologijas, kūrime ir diegime, atlieka jų autorinę bei techninę priežiūrą, teikia konsultacijas ir aptarnavimą, vykdo vartotojų mokymų...
Laisvės al. 82, LT-44250 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos.
Esame oficialus CZAR7® e-komercijos sistemos atstovas Europoje. CZAR7® e-komercijos sistema yra Jungtinės Karalystės įmonės CAESAR7® registruotas prekinis ženklas. Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux)...
Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
Lukiškių g. 3-406, LT-02161 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; eksportas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; mokymo kursai; projektavimas; statyba.
Kompanija Mūsų įmonė siūlo įsigyti programinę įrangą nuo 2006 metų. Mes turime atstovybes Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) taip pat ir Švedijoje. Mūsų programinė įranga skirta architektams, inžineriams, statybų projektuotojams, gamybininkams, komunalių paslaugų tiekėjams ir kitiems specialistams...