Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę 9 LINE, UAB

Atsiliepimai apie 9 LINE, UAB

Geri Lęšiai .LT

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie 9 LINE, UAB

Rekomenduoju įsigyti akinius ZYNKY! Nuostabi gydytoja, puiki specialistė (Kalvarijų g.).Prie naujų akinių pripratau per dvi dienas, - adaptacija labai trumpa.Esu labai patenkinta rėmeliais.Nuostabu!
Ilgai renkausi optikos saloną pagal atsiliepimus, pasirenkau Zynky ir nesigailiu. Lankiausi salone Akropolyje. Gydytoja nuodugniai patikrino regėjimą, aptarėme lūkesčius. Konsultantė padėjo parinkti stilių atitinkantį rėmelį. Kaina prieinama, man siūlomi pasirenkimai buvo 69-135 Eur (renkausi akinius žiūrėti į tolį, vairavimui). Patiko paprastas, nuoširdus, mandagus bendravimas ir klausimų aptarimas. Kitą dieną jau buvo pagaminti pirmieji mano akiniai. Aš kaip klientė dar sugrįšiu. Kitiems tikrai rekomenduoju.
Rekomenduoju Zynky Optika!
Pirkau akinius, nes rekomendavo Vilniuje gyvenanti sesuo. Abi turime iš ten akinius ir džiaugiamės.
NEUŽSAKINĖKITE akinių šios firmos optikose "Zynky". Jiems rūpi tik verslas, o ne žmonių regėjimas. Pagamino akinius ne tokių dioptrijų, kaip buvo išrašyta gydytojo recepte. Su klaida nesutinka, nors atvežiau išrašą iš gydytojo, kad pagaminti ne tokio stiprumo akiniai. Taigi nei akinių, nei pinigų... Atidžiai skaitykite jų kokybės garantiją: jie už nieką neatsako, už viską atsakingas tik klientas.
Tokios firmos neturėtų teikti paslaugų, susijusių su žmonių sveikata!

AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Aušros medicinos centras
Šeimos medicinos centras

Adresas: P. Lukšio g. 3, LT-49387 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
Aušros medicinos centre dirbantys šeimos gydytojai mielai kviečia apsilankyti. Jei nusprendėte gydytis Aušros medicinos centre - šeimos gydytojų konsultacijos bei tyrimai nemokami. UAB Aušros medicinos centre teikiamos kokybiškos ir profesionalios medicininės paslaugos, atliekami dirbančiųjų, vairuotojų, norinčių...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Lenkai protestuoja dėl migrantų atstūmimo nuo sienos
Lenkai protestuoja dėl migrantų atstūmimo nuo sienos 10-17 20:24
Lenkijos sostinėje Varšuvoje sekmadienį tūkstančiai žmonių protestavo prieš migrantų atstūmimą Lenkijos ir Baltarusijos pasienyje.
La Palmoje dėl ugnikalnio išmestų pelenų savaitgalį vėl atšaukti skrydžiai
La Palmoje dėl ugnikalnio išmestų pelenų savaitgalį vėl atšaukti skrydžiai 10-17 20:20
Ispanijos Kanarų saloms priklausančioje La Palmoje dėl prieš mėnesį suaktyvėjusio ugnikalnio išspjautų pelenų savaitgalį vėl buvo atšaukti skrydžiai.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Goldman Sachs 406,07 +3,80%
McDonald's 242,25 -0,94%