Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Infomedia, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Infomedia

Atsiliepimai apie Infomedia, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Infomedia, UAB

Buves darbuotojas
2020-08-07 19:38:47 IP 5f4so9du
Jei svarstote darbintis į šią įmonę - negaiškit laiko net svarstymui.
Nėra mokymų, meluoja dėl atlyginimo (skelbime vienoks, sutartyje vėl kitoks), grafikas gali keistis kas savaitę.
Informacijos kiekis didžiulis, mokytis reikia praktiškai namuose, nes vietoje sodina klausytis pokalbių - kas pagal juos reiškia mokymus.
Gėdina darbuotoją prieš visą ofisą (aprekia, reiškia priekaištus, nepasitenkinimus).

Tikrai neverta, yra geresnių variantų.
Buvęs darbuotojas
2020-07-31 10:45:54 IP 65fkj33s
Darbo skelbime nurodytas atlyginimas nesutampa su atlyginimu kurį gausit. Gausit MMA, skelbime daugiau nei MMA.
Taip pat darbo skelbime nurodyta, kad darbuotojus apmoko. Apmoko kelias dienas prieš darbą jūsų asmeniniu laiku. Apmokymai t.y. pasiklausysite kito dirbančio žmogaus. Už tą laiką niekas nesumokės. Skelbime taip pat rasite kitų abstrakcijų kaip "šaunus kolektyvas, lankstų grafiką derinama su studijomis". Ši įmonė su šiais teiginiais nieko bendro neturi. Grafiką kokį norit gausit pirmą savaitę. Po to prasidės smegenų pudrinimas, prašymai dirbti kitu laiku, prašymai pakeisti kitus darbuotojus. Po kelių valandų pasiklausymo gausit atsakinėt į skambučius patys. Seksis prastai nes nieko nemokėsit o į ausį tuo pat metu jums knis protą keliais mėn. ilgiau dirbanti darbuotojas. Jausit didelį spaudimą mokėti viską iš karto bei gausit kelis šimtus psl. informacijos kurią turėsit perskaityti ir suvirškinti jums laisvu metu. Už šias pastangas taip pat niekas neapmokės ir toliau gausit MMA (skelbime kažkodėl daugiau). Priedų sistema tik dėl vaizdo, nes viskas turi būti nepriekaištingai, bet tai nuo jūsų net neprijklauso, nes skambučių sulauksit visokių. Darbuotojų kaita nuolatinė ir didelė, turbūt ne be priežasties.Informacijos krūvis yra vos ne bakalauro lygio, bet visgi už savo pastangas būsit apdovanotas minimalke. Darbo pokalbyje jumis manipuliuos, "svarstys" kokias įmones jums priskirti, tačiau tai tik akių dūmimas, gausit sunkiausias įmones kurių niekas nenori. Iš karto įmes jus į liepsną. Be to dirbsit 8.5h, kadangi turėsit tik 30 min pietus kaip mokykloje. Neduok dieve išsinorėsit darbo metu į toletą (o gi visko būna), būsit aprėktas kodėl nesate savo darbo vietoje visiems girdint. Turbūt įmonė naudojasi "sugėdinti prieš visus" vadybos stiliumi.

Apibendrinant, įmonės vaizdas prastas, nerekomenduočiau niekam ir niekad. Tikrai yra geresnių darbų.
Padarė tinklapį pagal principą, , pasidaryk pats" patalpino savo serveryje, patylėjo 2 metus po to pareikalavo riebių
nuompinigių ir išpirkimo mokesčio perkeliant į kitą serverį. Sutartyje jie tai vadina perkėlimo mokesčiu.Argi normali firma taip elgtusi? Matyt dorai nesiseka užsidirbti.
Andrius, UAB "Helijo ratai" 2016-03-29 16:53:35
Atvykęs UAB "Infomedia" vadybininkas pasiūlė pagerinti įmonės matomumą google paieškoje. Sutarėme raktinius žodžius, kuriuos įvedus google paieškoje tarp pirmųjų rezultatų būtų matoma mūsų įmonė. Užsakyme-sutartyje šie žodžiai minimi, tačiau tik kaip žodžiai, kuriais įmonę galima rasti 1588.lt svetainėje. Po kurio laiko buvo pradėta reikalauti apmokėjimo už neva suteiktas paslaugas, tačiau rezultato, kuris buvo sutartas su vadybininku nebuvo. Paaiškėjo, kad vadybininkas įmonėje nebedirba. Jį neva pakeitęs asmuo toliau žadėjo rezultatus, tačiau niekas nesikeitė, tuo tarpu skambučiai ir laiškai dėl apmokėjimo plūdo kaip iš gausybės rago. Kreipėmės raštu - gavome atsakymą, kad visos paslaugos suteiktos kaip numatyta sutartyje, bei tikimės, kad nugalės blaivus protas ir apmokėsite sąskaitą.
Trumpai tariant neapsigaukite - atidžiai skaitykite sutartį ir netikėkite nė vienu vadybininkų žodžiu.
Labai žemas lygis žinomam prekiniam ženklui.
Ir dar - patarčiau geriau jėgas skirti tikslingam darbui klientų naudai, o ne "skolų" išmušinėjimui.
Pasirodo ne aš vienas toks apgautas dėl SEO paslaugų.
buvęs darbuotojas
2016-11-10 12:53:03 IP 28m85u0k
Moka minimumą, žada po bandomojo laikotarpio gauti priedų prie algos, bet ką gali gaut tai tik 30 eur kurių beveik neįmanoma gaut (reikia visą mėnesį puikiai dirbt ir be klaidų, bet ar vertą visą mėnesį stengtis dėl 30 eur papildomų?). Darbuotojai kiekvieną mėnesį keičiasi, ateina nauji, greit išeina. Moka minimumą o aptarnaujama apie 10 projektų skirtingų. Nuėjus į kita darbą aptarnaujant 1 projektą galima ir 400eur uždirbt. Algos visada vėluoja, kartais daugiau valandų atidirbęs gauni mažiau pinigų negu tas žmogus kuris atidirbo daug mažiau laiko. Nepatariu čia niekam eit, gaišit laiką.
Netikėkite ką siūlo per darbo pokalbius, kadangi įmonė moka tik minimumą (o žada didelius priedus po bandomojo, nors faktiškai jo uždirbti neįmanoma, ką gauni tai varganų 30 eurų prie algos), be to nežmoniškai vėluoja atlyginimai. O dirbti reikia daug, kadangi čia žmonės ilgai neišsilaiko, labai didelė darbuotojų kaita, nes niekas nepaneša tokio krūvio už juokingą atlygį. Nepatračiau čia niekam dirbti, nes užsidirbti sunku, reikalavimai ne maži, o algos skurdžios ir net nesumoka laiku gėda tokiai įmonei.
Andrius, UAB "Helijo ratai"
2016-03-29 16:53:35 IP 2e7r38nt
Labai žemas lygis žinomam prekiniam ženklui.
Mano įmonė ne vienerius metus buvo jūsų klientė.2016-02-23 d. man paskambino jūsų darbuotojas vardu Andrius, kuris
siūlė pratęsti sutartį, o man atsisakius labai nekorektiškai ir nemandagiai, įžūliai bandė pakomentuoti kaip turėčiau bendrauti
su savo klientais ir kaip turėčiau gyvenime elgtis..Ir net nebaigęs savo monologo, nekalbant apie eilinį mandagumą, atsisveikinat su klientu, nutraukė pokalbį Labai ačiū už "rūpestį" bet tokie, nežinantys elementarių mandagumo taisyklių, nekalbant apie eilinį išprusimą darbuotojai tik toliau klampina įmonę.ir ne vienam
buvusiam ar būsimam klientui nekelia jokio pasitikėjimo.
Buvau pasirases sutarti, del reklamos savo firmos.Bet per visas metus je ne surado man jikio klijento.
Gerai kalba, bet dirba-tik zodziais.
Atidariau nauja imone, vel turejau nuo Jos pasiulimus, bet atsisakiau Jos paslaugos. Tai pastate savoje reklame mano firmui tik 2 zvaigzdutes, nors Firmoi ne blogai sekosi.

Creditinfo Lietuva
Adresas: A. Goštauto g. 40A, LT-03163 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
Kredito biuras „Creditinfo“ yra informacijos bankas, į kurį duomenis teikia (ir gauna) finansų, telekomunikacijų, elektros tiekimo ir kitos įmonės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda skolinti atsakingai, o patikimam verslui ir patikimiems vartotojams sudaro sąlygas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Ekspobalta
Adresas: Kauno g. 36, LT-03202 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; parodos, mugės; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas.
Ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, gamyba, įrengimas ir priežiūra Lietuvoje bei užsienyje. Teikiamos įvairios paslaugos parodų dalyviams: logistika, nestandartinės įrangos, baldų, apšvietimo, audio, video ir multimedijos nuoma. Originalūs kūrybiniai sprendimai: - Mugių stendams; - Parodų ekspozicijoms;...
Ostas
Grindų dangos | Kojų valymo grotelės

Adresas: Gabijos g. 32, LT-06155 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; grindys, grindų dangos; informacijos teikimas; mažmeninė prekyba; švaros, valymo paslaugos; ūkio prekės; valymo priemonės.
Įmonės veikla - prekyba įvairiomis grindų dangomis, įėjimo kojų valymo grotelėmis, įrengimo medžiagomis ir Dr. Schutz grindų priežiūros priemonėmis. PVC grindų dangos (didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba) Galite rinktis medžio, akmens, metalo ar stiklo imitacijos dizaino sprendimus, tinkamus sveikatos priežiūros...

Lietuvoje – JAV valiutų keitimo paslaugų įmonė
Lietuvoje – JAV valiutų keitimo paslaugų įmonė 09-25 20:08
Lietuvoje kuriasi JAV bendrovė "GPS Capital Markets", teikianti valiutos keitimo paslaugas verslui.
Teismas: bauda "Eurovaistinei" skirta teisingai
Teismas: bauda "Eurovaistinei" skirta teisingai 09-25 20:08
8.700 Eur bauda vaistinių tinklui "Eurovaistinė" už klaidinančią reklamą skirta pagrįstai, nusprendė teismas.
Naujas konsorciumas skatins skaitmenizavimą ūkyje
Naujas konsorciumas skatins skaitmenizavimą ūkyje 09-25 20:00
Lietuvoje kuriamas skaitmeninių inovacijų centras sieks vidurio ir vakarų Lietuvos regionuose paskatinti pramonės, žemės ūkio, maisto ir energetikos sektorių skaitmeninę transformaciją.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Goldman Sachs 195,11 +4,83%