Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę INDIGO print, UAB buvusi UAB Skaitmeninis ofsetas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę INDIGO print

Atsiliepimai apie INDIGO print, UAB (buvusi UAB "Skaitmeninis ofsetas"

Parašyk savo nuomonę apie INDIGO print, UAB (buvusi UAB "Skaitmeninis ofsetas"

Dar pridursiu, kad tikriausiai sumaišiau Indigo Pro ir Indigo Print pavadinimus, bet paakcentuosiu, kad esame labai labai nusivylę ir daugiau niekada nebendrausime su ta įmone, kuri buvo įsikūrusi / yra įsikūrusi Piliakalnio g., Kaune.

Jie...dina klientus lyg niekur nieko. Ir man susidarė toks įspūdis, kad pas juos toks veiklos modelis - skambinėti tais kontaktais kurie nurodyti ant skrajučių ar blankų ir siūlyti savo paslaugas tiesiogiai.
Sveiki, Labai atsiprašau jei suklydau. Daug įmonių su Indigo pavadinimu. Ypač daug negarbingų įmonių, su Indigo pavadinimu. O dar daugiau įmonių - kurios nesugeba pripažinti, kad pervilioja klientus iš savo tarpininkų ir kratosi bet kokios atsakomybės už savo negražius veiksmus. Kai tokių įmonių tiek daug - tada ir atsiranda painiava.

Na žodžiu - mes esame nusivylę ta įmone, kuri yra (buvo) įsikūrusi Piliakalnio gatvėje (KAUNE) ir kurios logotipas toks tamsiai violetinis su kažkokia gėlyte. Toks stačiakampis ar tai kvadratas... Ten kažkokia ale labai gudri ir matyt už pardavimus labai atsakinga darbuotoja matyt labai norėjo persvilioti tiesioginį klientą pas save. O žinot ką pasakysiu... jei ir sugavot tiesioginį klientą ir įbrukot jam savo vizitinę ar paskambinot - nuo to galutinim vartotojui spaudos darbų poreikis tikrai nepadvgubės.
Jeigu Piliakalnio gatvėje, Kaune, šalia Jūsų yra įsikūrusių ir kitų spaustuvių, ar kitų įmonių su " Indigo.... " pavadinimu ir Jūsų logotipu tai paprašykite, kad jie nenaudotų Jūsų logotipo o tokiu atveju aš dar kartą atsiprašysiuJūsų už tai, kad sumaišiau įmones.

Senesnis mano komentaras buvo šis ir šiai dienai aš prie jo VISTIEK lieku. : "Donatas 2018-10-11 17:11:38
Nei komplimentas nei priekaištas, tačiau mes esame tarpininkai, ir savo klientams sukuriame maketą ir maketą siunčiame į spaustuvę. Ir tadadadam.... Mūsų klientas sulaukia šios spaustuvės dėmesio, tiesioginio prekių pristatymo pasiūlymo (o ant autobusiuko juk matosi indigo pro logotipas)... ir komercinio pasiūlymo atlikti užsakymą pigiau ir tas pasiūlymas adresuotas galutiniam užsakymo gavėjui.

Tad manyčiau ši įmonė nėra pati etiškiausia. Manau turi gerbti pas juos ateinantį klientą ir neturėtų domėtis ir ieškoti galutinio kliento, kuriam skirta spauda ar blankai.

Šioje srityje, per daug metų išmokome atsirinkti garbingus žmones ir nelabai. Niekada nuo nei vienos įmonės nepavogėme, neperviliojome nei vieno kliento, nes gyvename taip, kad užtektų visiems vietos po saule. Gyvenkite taip ir Jūs, nes kai žemėje išseks paskutinis upės vandens lašas - suprasite, kad pinigai nevalgomi. "
Donatas 2018-10-11 17:11:38

Indigo pro logotipą naudoja įmonė UAB "Indigo projektai".
Mes esam kita įmonė, šis laiškas turėtų būti adresuotas įmonei UAB "Indigo projektai", ne UAB "INDIGO print" :))

Greita spauda
GSP

Adresas: Birželio 23-iosios g. 12, LT-03205 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SKAITMENINĖ SPAUDA Modernus spausdinimo būdas, leidžiantis pagaminti mažus spaudos tiražus per labai trumpą laiką. Greitas, bet kokybiškas spausdinimas; Galima spausdinti nedidelius tiražus; Konkurencinga kaina; Personalizuotos spaudos galimybės. Bukletai, brošiūros, lipdukai, skrajutės, lankstinukai, reklaminiai...
Senamiesčio spaustuvė
Adresas: Savanorių pr. 180, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: gamyba; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
UAB, Senamiesčio spaustuvė 1500 kv. metrų gamybinėse patalpose savo pajegumais galime pagaminti produkcijos spektrą nuo tų pačių 100 vnt. vizitinių kortelių bei kitų standartinių spaudos darbų, iki daugiatūkstantinių žurnalų tiražų, baldinių išstatymų-dekoracijų prekybos centrams, kartoninių pakuočių, plastikinių...
Copy pro
Adresas: Pylimo g. 22, LT-01118 Vilnius.
Veiklos sritys: popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Copy Pro – kopijavimo paslaugų centras, kuris teikia visas nespalvoto bei spalvoto kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Kopijavimas ir spausdinimas VISŲ FORMATŲ, pradedant nuo A8 ... A4, A3, A2, A1, A0, A0+ (plotis - 1067 mm). Taip pat atliekame papildomas paslaugas - įrišimas, laminavimas, skenavimas (įskaitant...
Marškinėlis
www.mreklama.lt www.marskinelis.lt www.poegle.lt www.maikute.lt

Adresas: Panerių g. 26, LT-03209 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
SPAUDA ANT TEKSTILĖS ŠILKOGRAFIJA Šilkografija - trafaretinės spaudos technologija, kai vaizdas dažais perkeliamas per trafaretą ant pageidaujamo gaminio. Šis būdas pritaikytas įvairiausių rūšių tekstilei, spausdinti dideliais kiekiais. Vaizdo perkėlimui dažniausiai naudojama nuo 1-3 spalvų gama, nors technologija...
Firidas
Adresas: Vilniaus g. 36, LT-18123 Švenčionys.
Naudodami ekologiškus procesus gamyboje ir savo klientams siūlydami nuolat atnaujintą produktų ir paslaugų asortimentą, siūlome išskirtinius ir netradicinius dizaino sprendimus, leidybos ir spaudos gaminius, garantuojame greitą užsakymo atlikimą bei itin aukštą produkcijos kokybę. Suvieniję vaizduotę, idėjas...

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių 02-22 18:23
Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupę "Kamineros grupė" kontroliuojantis verslininkas Arūnas Tuma ir jo sutuoktinė, už daugiau kaip 350.000 Eur pardavę bevertes įmonės...
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES 02-22 18:23
Suderinta metinė infliacija Lietuvoje sausį buvo kiek didesnė nei vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES), skelbia Eurostatas.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%