Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Indema, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Indema

Atsiliepimai apie Indema, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Indema, UAB

Tegu dega pragare sitie a*******i, gerai butu kad ir zekai uzkurtu pragara iseinamoj angoj ;)
Daug šeimų iš Ukrainos paliko be pinigų kurie dirbo šventojoje Elijos apartamentuose bumerangas atsisuka nebaudziamumo laikai baigėsi.
UAB KAILASH 2018-12-29 19:10:54
Mūsų nuomone, įmonė UAB „Indema“ nesivadovauja sąžiningo verslo principais. Faktiškai atlikusius darbus rangovus, keičia kitais, taip vengdama atsiskaityti. Pradėjus bendradarbiauti su šia įmone įvaizdis būna geras. UAB „Indema“ vadovas deklaruoja draugystę, palankumą, įmonės patikimumą, teigiamus buvusių verslo partnerių atsiliepimus. Deja, baigiant darbus statybos objekte bendravimas pasikeičia. UAB „Indema“ sutarties sąlygų nevykdo, projekto įgyvendinimo tinkamai nekontroliuoja. Įmonės vadovas naudodamas įvairias spaudimo priemones rangovams vilkina atsiskaitymus arba iš viso neatsiskaito.
UAB „Indema“ vadovas niekada neprisiima atsakomybės, kaltina rangovus, subrangovus.

Su pagarba,

UAB „Požeminės jungtys“
UAB „He-Ma“
UAB „Kailash“
Pastoviai, siunčia užklausas. Buvau sakęs, kad ne siųstų, o vistiek siunčia... Neranda jiau kas dirbtų :))

Su pagarba,

UAB „Požeminės jungtys“
UAB „He-Ma“
UAB „Kailash“

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
D. Grybauskaitė: Lietuva siūlys naujas sankcijas Rusijai, jeigu agresyvi politika tęsis 02-22 18:14
Lenkijoje viešinti prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį pareiškė, kad Lietuva siūlys įvesti papildomas sankcijas Rusijai, jeigu šį tęs agresyvią politiką prieš Ukrainą.
Vyriausybė siūlo įpareigoti farmacininkus teikti duomenis apie paramą medikams
Vyriausybė siūlo įpareigoti farmacininkus teikti duomenis apie paramą medikams 02-22 17:46
Vyriausybė šią savaitę pasiūlė įpareigoti vaistų gamintojų įmones teikti informaciją apie jų paramą medikams.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%