Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Inchcape Motors, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Inchcape Motors

Atsiliepimai apie Inchcape Motors, UAB

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Inchcape Motors, UAB

Nutarėm kad reikia naujo automobilio, sudomino hyundai tucson modelis.Reklama daro savo, nutariau užsiregistruoti bandomajam važiavimui užpildau viską ko prašo nurodau kad noriu atvykti į Klaipėdos filiala. Gaunu atsakyma kad viskas tvarkoj, netrukus su jumis susisieksime, dar sugalvojau kad reikėtu ir mazda išbandyti. Registruojuos bandomajam vaziavimui, deja atsakymo nesulaukiu, Jau praėjo visas mėnuo, neduoda man isbandyti nei tucson nei cx5. Gerai kad yra kitu automobiliu markiu pardavėjų, kurie paskambino ir pakvietė atvykti.Buvau užsukęs į inchcape pravaikščiojom su žmona gal kokias 15min. deja taip niekas ir nepriėjo, Taigi nepatariu pirkti auto iš inchcape
Nusipirkau Range rover velar naują.Sėdynės išsisėdėjo po mėnesio, susiraukšlėjo, duobės atsirado.Pasakė pakeis naujomis, bet pradėjo išsisukinėti, kaip turgaus prekeivis.Vebast sutaisė tik po metų, elektronoka nesamones daro, atsibodo važinėti į servizą į Vilnių, nors žadėjo Kaune aptarnavimą padaryti, neįvykdė
Puse metu su sitais lohais zaidziu, po variklio kapitalinio 200 km daugiau masina nenuvaziuoja, vadybininkai tik liezuviu mala, darbas ten nulio vertas, dirba pacukai katik profke pabaige, net vadovas serviso nesigaudo technikoj, per puse metu is ju dazniausiai girdeta fraze: cia kazkokia mistika, jus jau ne pirmas su tokiu mistisku automobiliu. Ne karta girdejau kaip skundziasi kad nesugeba pataisyti automobiliu, i toki servisa nei tepalu keist nevesciau
2019 06 26 Kaunas Dvejus kartus lankiausi servise, ir abu kartus teko skaudžiai nusivilti, todėl tikrai NEREKOMENDUOJU nerekomenduoju naudotis Inshcape motors paslaugomis Kaune Islandijos plente.!!!
NEETIŠKI Aptarnavimo principai, kuomet abu kartus perspėjau, kad dėl sąmatos informuotu paskambintu prieš darant, tačiau abu kart "pamirštama" ir tik kai reikia mokėti pridedama prie sąskaitos pridedamos papildomos išlaidos. Jaučiuosi apgautas kadangi, pirma kartą patys nusprendė, kad trūksta tepalo ir jo pripylė už 15 eurų. (Ypac kai pats turėjau savo bagažinėje). Antrą kartą nunulinimą "diagnostiką' itraukė už 22 eurus. Kaip papildoma paslaugą, nors pirmą kartą tai buvo atlikta diagnostikos metu. Taip elgtis neperspėjant nėra sąžininga klientu atžvilgiu. Juo labiau kad antra karta variau dėl tos pačios problemos po 3 mėnesiu.
Rekomenduoju rinktis bet kuri kita servisą kuris dirba etiškai ir sąžiningai klientų atžvilgiu, kur išspręs Jūsų problemas, o ne naudotusi jumis kad išgautu daugiau pinigu. ir dar SAUGOKITĖS ten dirbančio vardu ARŪNAS PYRANTAS su šypsena veide nepripažįsta klaidų, nei atsiprašo, kuomet jam tiesiogiai išsakomi nemalonus pastebėjimai. Tačiau reikalauja apmokėjimo už paslaugas dėl kurių nebuvo nei tartasi nei prašyta atlikti.
50 km is serviso pravaziavus dirzas nukrito, ta prasme taip dirbt tik su abiem kairem rankom imanoma, invalidai ir tiek
Nepatariu nei kreiptis del naujo automobilio, nei tuo labiau del serviso. Automobilio ne tik kad nesutvarko, bet dar labiau apgadina. Is serviso paemiau automobili uz 50 km nustojo vaziuot, dabar puse metu su sitais idiotais zaidziam, tikrai nepirkite cia, ir tuo labiau netvarkykite savo automobiliu
Inga 2017-06-21 16:12:34
Inchcape Motors VILNIUS- NEREKOMENDUOJU tokios kontoros. Nekompetencija visomis prasmėmis. Nekompetetingai bendrauja, net nepagarbiai, ir nekompetetingai bando nustatyti gedimus, net nenustato, o bando. ir uppps- nepavyksta. Pristačiau mašiną, susakiau kas negerai, pasakiau kad dariau dvi diagnostikas, ir dar pasijuokė- kur darytos, kažkur belekur, kad nieko nerado, kai akivaizdžiai mašina nevažiuoja. šiandien skambina- nieko neradom, neveikia, bet nežinom kas yra, važiuot nerekomenduojam. what??? ir atiduoda- juk nežino ką taisyt. kažkoks pasityčiojimas. nėra žodžių. KAIP Inchcape Motors gali belenkaip darbus daryt, kai moki pinigus??? niekada mano kojos ten nebus.
Sutinku.Kalba gražiai, o kai atsitinka nesąmonės, tai deda į kojas, mes tipo nieko nežinom.Labai bloga kompanija, verta 2balų iš 10
Nepirkite automobilius iš Inchcape Vilnius.Maloniai sutinka, gražiai kalbą.Parduoda naudotus automobilius su garantiją., o kai nusiperki auto, gaunas, kad sutartyje vienas savininkas, viskas ok, garantija, mašina be defektų.Pavažinėjęs po pusantrų metų išlenda kėbulo defektai, , ,...mašina daužta, ups.Kreipiuos pas Juos, o Jie špigą, tu sudaužei, mes nieko nežinom...ir tenka eit per visas institucijas teisybės ieškot...Šią kompaniją apeikit☝️
labai pikta kliente
2019-03-22 12:09:09 IP 2e7r3t5v
Kauno Inchcape servise pirmą kartą atlikome automobilio kasmetinį privalomą aptarnavimą, kadangi automobilis dar garantinis (iki tol viską darėme Vilniuje). Taip pat paprašėme, kad atidžiai patikrintų ir paruoštų automobiliį techninikinei apžiūrai. Su džiaugsmu veide vadybininkas įteikė automobilio patikros protokolą, pagal kurį automobilio stovis puikus. Po dviejų savaičių, vėl kreipiausi dėl cypimo garso važiuojant. Sako, aaa taip taip, nusidėvėję visiškai galiniai diskai ir trinkelės. O beieškant cypimo garso priežasčių, dar netyčia rado, kad ir garantinių detalių kažkokių vairui dar nepakeitė.... Tai čia viskas po to apžiūros įteikto protokolo, kad stovis puikus!
Žinoma, susimokėjau nemažai, bet buvau rami, kad viskas ok. Gaila, bet ramuma baigėsi, kai atvykau į techninę apžiūrą, kurios iš pirmo karto nepraėjau su GARANTINIU AUTOMOBLIU! Priežastys absurdiškos - kairiam priekiniam žibintui nustatytas ryškumas lygiai NULIS!!!! Tai kokio lygio meistrai dirba ir kokio lygio patikrą jie atlieka, jei net lempučių nesugeba įdėti tokių, kokių reikia?!?! Antra priežastis - padangų nusidėvėjimas. Vėl gi - pasak patikros protokolo - protektoriaus gylis pakankamas!!!
TOKIO ABSURDIŠKO STRESO DĖL SERVISO APLAIDŽIAI ATLIKTŲ DARBŲ DAR NETEKO PATIRTI! Ir čia tik smulkmenos, bet nuotaika sugadinta, laiko daug sugaišta., baisu pagalvoti, kas būtų, jei tai būtų rimti gedimai.... PASITIKĖJIMO SERVISU NULIS!!! NIEKAM NEREKOMENDUOJU! APLENKITE ŠIĄ VIETĄ JEI GALIT!
Niekam nepatariu pirkti automobili Mitsubishi salone Vilniuje.
Pirma. Automobili pirkau nauja Pajero, tačiau garantinio aptarnavimo metu keletą kartu atsisakę keisti detales pagal garantija. Teko ilgai aiškintis kol sutiko.
Antra. Kainos siaubingos, naujos originalios detalės galima laisvai nusipirkti kitur 4-5 kartus pigiau. Be tuo praktiškai nieko neturi vietoje, sako kad reikia laukti iki 7 dienu.
Klaipedos padalinys saraskinu kontora, pries nepilnus 2metus buvo remontuojamas automobilis, kebulo remontas, keite duris, tampe slenksti, arka, pries remonta informavo, kad spakliaus bus minimaliai, ale profesonalai dirba, teko ir nusidevejima susimoketi uz vienkartines dalis, isorinis vaizdas po remonto buvo neblogas, dazymo procese gali ir daugiau pasistengti, siemet uzkabinau ta pati remontuota inchcape slenksti ir pamaciau ko nesitikejau, toks jausmas, kad jokio tampymo jie neatliko o viska is spaklaus islygino, iki 1.5cm spakliaus sluoksnis. Ispustas burbulas, kad jie profesonalai.
Pats tu toks. Nesvarbu kaip zmogus atrodo tu nezinai kiek kas pinigu turi. Kituose salonuose maloniai priima.
Klientas 2018-04-30 23:03:20
Ieškau automobilio pirkti naujo. Užėjau į Ford saloną Islandijos plente. Apsižvalgiau sėdi keturi vadybininkai ar kas ten ir pana ir nė vienas užpakalio nepakėlė paklaust pasiteirauti ko atėjau. Gal per prastai apsirengęs buvau... Gal kelia subines tik dolce ir gabana klientams. Arogantiški darbuotojai.. Darbdaviui turėtų būti gėda prieš klientus. Nesvarbu kaip žmogus atrodai yra pareigos ir jas reikia vykdyti.
Pats pripažįsti, kad ubagas esi
Nori ipatingo dėmesio eik bent jau į audi centra
Buves darbuotojas
2018-10-16 15:11:06 IP 2fbas00b
Buves darbuotojas 2018-10-16 15:07:58
Darbas Inchcape Motors firmoje! Istveriau tik savaite autoplovejo pareigose. Vadovas Arturas pazadejo alga 600-700e nors uz ta savaite gavau po 18e uz diena, taip taip po 18e uz diena, yra dar tokiu algu LT. Darbo sutarties negavau, algalapio ir jokio atsiskaitymo taip pat, cia turetu susidometi darbo inspekcija! Darbo salygos jei kas bandys isidarbinti-40min duota rankomis nuplauti, nusausinti kebula + issiurbliuoti, salona, nuvalyti slenkscius, plastmases, langus, kilimelius. Mano manymu cia kosmosas kai gauni kokia puse metu nevalyta auto. Darbo iranga-plovejo pistoletas praleidzia vandeni-bega ant koju, pistoleto zarna praleidzia vandeni-bega ant galvos. Dulkiu siurblio zarna vos gyva izoliacijom apvyniota. Visi chemijos purkstukai praleidzia skyscius, bega ant ranku kaip kad ir tokie ypac stiprus valikliai ratlankiams. Tad ketinantiems ten ieskotis darbo pamastykite-INCHCAPE MOTORS firmos tik fasadas naujas ir grazus, o deje virtuve va tokia, ir dar meluoja del atlyginimo.
Kaunas Islandijos pl. 31
Buves darbuotojas
2018-10-16 15:07:58 IP 2fbas00b
Perki apynauji automobili, kurio patikra atlikta Inchape salone ir tadam! Kelios dienos po to islenda isisenejusios amortizatoriaus bedos, nors ant inchape isduotos patikros lapo vaziuokle pazymeta kaip patikrinta ir joje problemu nera. O nuvarius i papildoma patikra (savaime suprantama, kad uz papildoma 70 euriuku), paaiskeja, kad jo jo, visgi yra, cia tokia smulkmena, viso labo kainuos jums 3000 pinigu. I pretenzija Inchape darbuotojai klapsi akimis ir sako: na tai galejo buti pasikeitusios klimato salygos, mes cia ne prie ko. Ok. O kaip paaiskinsit, kad kitas servisas susieme uz galvos pamacius tokios bukles stabdzius ir paklause: kas jums dare ta patikra? Gaila, kad atsiliepimus apie sita s*******o kontora, prisistatancia AUTORIZUOTU servisu, pasiskaiciau tik dabar. Tikrai nebuciau pasitikejusi tokio garsaus ir AUTORIZUOTO serviso pazyma, kad automobilis neturi defektu, apart smulkiu pabraizymu ant kebulo is pasibraiziusiu ratlankiu.
Klaipėdos fordo centras, turiu ford transit sugedo kuro siurblys nuėjau suzinoti

detalės numerio, man iškarto buvo pasakyta atsarginių dalių vadybininko sumoketi 15eur už aptarnavimą, detale bus perkamą pas juos ar ne niekam buvo neįdomu.
paprašius pakalbėti su direktoriumi Andriumi Mikalauskiu atėjęs pasakė visiems gyventi reikia.....6
Turbūt viena blogiausių įmonių Lietuvoje serviso atžvilgiu. Nusipirkus naują Ford Focus po 1, 5 metų pradėjo luptis dažai, o po to ir rūdyti rėmas prie galinių durelių. Nuo pat pradžių visi darbuotojai siuntė kuo toliau, kad tikrai nieko nepripažins kaip garantinio remonto (Nemokat važinėti, jūs čia nubraukėt abiejose pusėse toje pačioje vietoje ir vienodai, garantija negalioja, nes Lietuvoje kelius barsto druska, kuri sukelia koroziją ir t.t. Pačiame gale vienas darbuotojas ir pasakė, garantinius įsipareigojimus atliekame tik teismui priteisus, kitaip - jokių šansų.

Taigi jei perkate naują automobilį iš Inchcape tai žinokite, kad jokių garantinių remontų negausite, nebent netingėsite po teismus vaikščioti.
Kauno Inchcape serviso darbu esu pasipiktinusi. Kas per meistrai dirba, viską pirštu baksnoti reikia, nes kitu atveju patys nesutvarkys iki galo. 5-tas kartas, kai po automobilio taisymo, sumokėjus didelius pinigus, tenka grįžti tą pačią arba po poros dienų, nes sugendi vėl. Meistrai atiduodami auto net nepatikrina ir net neatkreipia dėmesio, kad pvz automobilis skleidžia keistus garsus ir t.t. Blogi atsiliepimai, šitiek kartų nedatvarko. Tik pinigus už viską lupa.
Atsiliepimas apie šį servisą pats geriausias. Sutaisė mašiniuką, liko be defektų, o ir salonas kaip po cheminio valymo. Rekomenduoju.
P sutvarkyta auto per lietu, nekilo net minties tikrinti ziureti ir vertinti. Sparnas nudazytas su siukslem, ir ne patiokais o snargliais. Toks vaizdas, kad profkes praktikantas mokinosi. Tai pastebejau po savaites, nes nebuvo laiko ir galimybiu tai padaryti anksciau. Rankas kojas pakirto, kaip tiap galima su draudimu draugauti...... kam idomu, prasau skambinkite tel. 8603 46665. Privaziuosiu galesite patys pamatyti...... pats gyvenu ateitimi, o ne praitimi, taigi tiek to. Nenubiednesiu. Tik prasau, niekaga po kasko nesirinkite sito serviso. Nu gal nupirktus is Ju paciu fordus atsakingiau tvarko. Zodziu nepagarba ir pasityciojimas is neutraliu klientu. VENKITE INCHEAP motors.!!!
Inchcape Motors firma tai-tik skambus pavadinimas.Neapsigaukite!!!Jie ne tik kad nesuremontuoja, bet dar ir sugadina, nuplesdami nemazas pinigu sumas.
Pirma kartą rašau atsiliepima apie servisą. Aplenkti tokį servisa ir dalių tiekimą. Tokio šūdino serviso dar neesu matęs. Trys konsultantai nesuplanuoja darbų normaliai. Palikti mašiną kad nustatytų gedimus reikia dviem dienom. Gedimai kodėl tiltas neišsijungia, ir traška kažkas priekyje. Gėda.
nepatinka cepelinai po 5.5eur ir burgeriai po 30 eur? atvarykite i Inchcape!
Uzsiregistravau is anksto i Kauno inchcape, kad permontuotu padanga viena, jau nekalbesiu apie kainas net. Pristaciau masina, palikau jiem raktelius, ir grizau pats i darba, tai buvo rytas, paklausiau, kada atsiimt, sako iki 15val tikrai bus padaryta.
Atvaziuoju is darbo 16val, masina net nepajudinta, nors ant lentos graziai buvo uzrasyta mano automobilis ir jo aptarnavimo valanda, paklausus, kodel ji dar nesutvarkyta, vadybininkas piktai pradejo burbeti, kad jis vienas ir negali ir neprivalo suziureti visu mechaniku. Pasiule prisesti ir NUSIPIRKTI kavos. Po gero pusvalandzio mano masina pagaliau pasieme rato keitimui, tuomet jau sutvarkius, mano masinos dokumentai ir rakteliai dar kokia valanda gulejo and vadybininko stalo, kol jis pagaliau susivoke, kad ji sutvarkyta.
Uz tokia kaina ir klientu aptarnavima gyvenime daugiau manes ten nematys.
Šiandien bandžiau nusipirkti Mazda 6...2014. Kito žodžio nerandu....dalbjo. Parduoda, bet jau parduota...Skelbime, ratai nurodyti 17, parduoda (parduota) su 19, mašina Klaipėdoje, ratai Vilniuje, ......apie ratų būklę bandžiau pasiteirauti, ar galima nuotraukas pamatyti, atsakymas - sudėtingai, bet su jais turėtų būti viskas ok, atsiunčia foto (keista, bet operatyviai) - diskai subraižyti. Pabandžiau pasiteirauti gal galima 17 palikti, nes jie geros bukles. Gavau atsakymą Nebevargykime. Vadybininko numeris 868690791.Pokalbio įrašą galiu pridėti..). Bet patarymą priimsiu, kad nepavargtumėt.
Kauno kontora. Tragiskas kljantu aptarnavimas, atvarius masina laukiau 85minutes kad priimtu ir paimtu rakteli!! vienas is vadybininku pasodino ir sako "tuojau prieisiu", o pats nuejo gerti kavos!!
Neturi pakankamai kompetencijos ar noro, kad nustatytų gedimus garantiniams automobiliams. Garantija tik ant popieriaus. Nerekomenduoju niekam šios kontoros.
As pirkau nauja mazda6 Klaipedoje inchcape. Labai gerai pasitaise. Vadybininkai profesionalai, servise rupestingi pranesa isanksto kai jau laikas tech. aptarnavimui. Zmona vaziuoju senesniu ford tai pranesa apie artejancia tech. apziura regotroje nemokamai patikrina prie vta. Labai gera kokybe.
Klaipėdoje pirkau B-max. Vadybininkas viską sutvarkė greitai, man vargti nereikėjo. Jau metus pravažinėjau, paskambino, pasirūpino draudimu iš anksto. Mašina, kaip mašina, už tokią kainą geriau nereikia norėti.
Dėl serviso. Prieš kokį 10 metų remontavau escortą. Tai nulupo brangiai, o prichaltūrino žiauriai.
Kauno ichcape saraskinu kontora pirmas atvejis kai tvarkydami buferi garantiniai masinai sulauze lempu apipurskima ji prilipde ant snargliu po poros savaiciu iskritus jie mane apkaltino kad as pats sulauziau ir pats klijavau (kasko draustai ir garantiniai masinai). Pakelus triuksma sutvarke, bet sugebejo slangute supjaustyti einancia i purkstuka,. ta sutvarkiau pats. Paskutinis atvejis pamate kad tepalo dviguba norma karterije atseit dpf kaltas kazka perprogramavo norejo ir tepalo nekeist susimaisiusio su dyzkuru pakeiciau uz savo lesas. gryzau 60 km namo ziuriu vel tepalo centimetru daugiau iskvieciau evakuatoriu nuveza atgal pas kreivarankius. Ju pasiteisinimas atseit per daug pripyle keitimo metu, nuleidzia pertekliu ir man skambina pasiimt ir ka gryztu namo vel tepalo padaugeja viskas tas vyksta iki garantijos likus keliom dienom
kazkas su galva rinkodaros vadams. buvau uzsienyje, atsiunte zinute, kad pas mane baigiasi tech. apziura...
Apgailėtina dažymo darbų kokybė. Problemos nesprendžia.
Pirkau automobilį INCHCAPE panaudotų automobilių skyriuje. Buvo garantuota, jog automobilis nedaužtas, puikaus stovio ir nepriekaištingai prižiūrėtas.

Po trijų savaičių prakiuro vairo kolonėlė, po gero pusmečio teko perrinkti visą variklį, kol galiausiai nusipirkt teko naują.

Nepirkit naudotų automobilių iš jų tikrai.
Siaip tai as patenkinta vadybininku aptarnavimu, bet iskilo toks klausimas kitu reikalu.Kadangi as turiu paemusi visiskai nauja Mazda6 is salono ir jai garantija 3 metai, bet nesupratau vieno dalyko-isgirdusi kazkoki bildesiuka galineje automobilio dalyje nutariau paskambinti, kad uzregistruoti automobili patikrinti.Patikrino, aisku ten viskas gerai, bet Kauno gatves blogos, bet ne tame esme-uz ta garantini patikrinima man reikejo sumoketi 68 litus.Aisku tai ne baisine suma, bet tai kam tada ta garantija 3 metams?Viskam yra pritaikytas melas.
Sveiki, o as turiu neiigimu atsiliepimu apie Klaipedos Inchcape servisa...Tvarkydami garantine masina sugeba pridaryti papildomai tiek bedu, kad turi pas juos vazinetis pastoviai ir su pirstu rodyti, ka ne taip padare....Ka beparodai, kas atrodo nenormalu, pasako: TAIP TURI BUTI, cia normalu...
Susidariau nuomonę, bent jau apie inchape Vilniaus ofisą, kad naudotų auto pas juos neapsimoka pirkti. Vadibininkai "nerimtai" elgiasi: ne viską pasako, vieną dieną tariesi su jais, o kitą dieną - "pokalbio" kaip nebūta. Pasijauti kaip turguje: jei už komiso pagrindais parduodams mašinas (o tokių pas juos daug) jie nieko neatsako....
Sveiki!As sumasciau pries 1.5metu, kad man reikia naujos grazios masinytes (gyvenu Kaune).Pavazinejusi po atstovybes, paziurejusi automobilius, pasitarusi su jauniasniais seimos nariais, nutarem paimti nauja "MAZDA6"ir neapsirikome.Bet ne tame esme.Atvykus i Kauno Inchcap Motors salona, buvau maloniai nustebinta, kaip yra sutinkami klientai.Moteris, kuri sedi tiesiai pries iejima, iskarto pasisveikino ir maloniai paklause kuo galima padeti.Pasakiau, kad noreciau patarimo, del naujo automobilio isigyjimo, tuomet ji iskarto pasiule salia sedinti darbuotoja vardu Pavela, kuris savo maloniu bendravimu -tiesiog nustebino.Jis viska ir apie viska papasakojo apie si automobili, po to isvaziavome su siuo automobiliu pravazineti, tiesiog pabandyti kas tai per automobilis-labai patiko.Tai yra saunus automobilis, ekonomiskas, gerai stovintis kelyje, lengvai vairuojantis.Todel sio Kauno Inchcap Motors kolektyvo darbuotojams, su kuriais teko bendrauti, tai direktorius Darius, Pavelas, Kestutis, Linas, Arunas, Remigijus kitu dar keletos neprisimenu vardu, esu labai dekinga uz ju malonu bendravima, uz patarimus, uz greitus reagavimus i bet koki klausima.SAUNUOLIAI!!!
Buvau prieš dvi dienas (buvo antradienis) Inchcape Motors (Laisvės pr.) dėl draudiminio įvykio (Kasko). Vadybininkė iš karto paklausė ar esu užsirašęs, pasakiau, kad ne, tai ji sako užsirašymas tik nuo ateinančio pirmadienio (t.y. beveik už savaitės). Tai sakau, kad man reikia tik apžiūrėti ir nufotografuoti automobilį, tai sako vistiek tik nuo pirmadienio. Žmonių beveik nebuvo (be manęs dar vienas žmogus).
Nuvažiavau iš karto per gatvę iki AutoVytaro, jie iš karto nufotografavo ir jau kitą dieną (tos pačios savaitės trečiadienį) paskambino, pasakė jog su draudimu viskas suderinta galite šiandien 15 val atvažiuoti sutvarkysime. Vienu žodzžiu sutaupiau beveik savaitę.
Išvada: dėl savo nerangumo ir biurokratizmo Inchcape turbut prarado ne vieną klientą. Na bent vieną tai tikrai!

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Vilniaus dokumentinių filmų festivalis: nuo J. Meko iki M. Gorbačiovo
Vilniaus dokumentinių filmų festivalis: nuo J. Meko iki M. Gorbačiovo 09-19 18:59
Rugsėjo 19 d. prasidėjo 16-asis tarptautinis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis (VDFF). Šių metų programos filmų kūrėjai ir herojai – žinomi vardai, iškilios asmenybės, reikšmingi veikėjai.
Klaidingą informaciją apie gedimus teikusi ESO kitąmet turės mažintis tarifą
Klaidingą informaciją apie gedimus teikusi ESO kitąmet turės mažintis tarifą 09-19 18:26
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), atlikusi AB "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) veiklos patikrinimą nustatė, kad bendrovė reguliuotojui teikė klaidingą informaciją, dėl ko...

"Brexit" įvyks..

JPMorgan 119,76 +1,00%