Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impuls LTU, UAB

Sveikas įprotis!
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Impuls LTU, UAB

Turiu antrą invalidumo grupe, priklausau rizikos grupei del covid - 19,
Paprašius nutraukti naryste kaip priklauso pagal sutartį po men, Impulsas pradejo reikalauti susimoketi už tris mėn,
Buvom patenkinti lankydami šį klubą, lankem jau daug metų, žadėjom lankyti po pandemijos, bet ar gryšime į šį klubą po pandemijos tai abejojame
Turiu antrą invalidumo grupe, priklausau rizikos grupei del covid - 19,
Romualda Ozerine
2020-10-15 10:34:47 IP 4ljjoge
sveiki noriu pranesti, kad spolio menesi impulse savanoriu pr apsilankiau tik viena karta siandien gavau zinute kad turiu sumoketi 26 eurus.Kadangi uzsikretusiu Vilniuje yra daug nenoriu lankytis impulse nes yra nesaugu, temperatura nera tikrinama su batais is lauko zmones eina i rubines.Po karantino palikote dirbti po viena registratore, dirba merginos pajuodavusios nuo didelio srauto lankytoju pinigus uzdirbate gerus bedarbiu pilna tai kodel nepasamdytidaugiau darbuotoju, kad galetu dviese kontroliuoti susidariusia padeti ir galu gale kavos atsigerti pavalgyti o ne kristi nuo koju.Turite spresti sia problema kad lankytojai nemoketu uz ora, ir reikia uztikrinti sauguma. Su pagarba Ozeriene.
kiek ateidavau nuolatos problemos (nors einu tikrai retai), turiu metine narystę, bet nuolat iškyla problemos. Tik atrandu jėgų ateiti į sporto klubą pasitinka registratorė, kuri teigia, kad uoj jūs visai kitame sporto klube registruota (nors buvau registruota visuose Vilniuje) arba neveikia el. paskyra ir išgirsti tai tada skambinekit telefonu registruotis į treniruotes, kol sutvarkys. Pasako, kitą syki atejus priminkite problema bandysim isspresti, dabar nera kada. Nei atsiprašau nei nieko, nors kaltė ne kliento. Ir sunku patiketi, kad cia privati istaiga.Tai tiesiog po tokių nutikimų net nesinori kelti kojos į šitą sporto klubą ir laukiu narystės pabaigos.
Kai kalte ne kliento, turetu buti uztikrinama, kad problema bus isspresta ir klientui del to sukti galvos nereikes, del registratoriu nekompetencijos. Nes pati turejau skambineti bendru telefonu ir spresti problema, nenoredama kita karta atejus i sporto kluba vel aiskinti visiems.
Kareiviu g, impuls klubas pries karantina 1 diena paeme pinigus uz menesi, poto kita diena atejas i kluba niekas neileido del karantino ir pinigu negrazino, po poros menesiu gaunu kad esu skolingas 50 euru uz menesi ir grasina skolu isjieskotojais. as ne tai kad negavau savo menesio uz kuri sumokejau, bet dar ir likau skolingas, dabar skolu isjieskotojai SERGEL man grasina. Atsargiai su situo sporto klubu.
Specialiai atvykau iš kito miesto išbandyti šį klubą, bet pirmas įspūdis labai nuvylė.. labai nemaloni administratorė, kuri net nežino kainų nurodytu internete ir kai mes pasakėme jas, griežtai atkirto, kad tokių kainų senai nėra, o kai pasakėm, kad internete tokios kainos, ji pasakė, kad neprivalo jų žinoti... bet teigti, kad tokių kainų senai nėra tai gali :) Žodžiu užteko šio susitikimo, kad aplenkčiau šį klubą ratu.
Nerekomenduoju lankyti šio sporto klubo, jeigu kas bus reikalų dėl skolos arba gali prikabinti, kad esate skoloje, ko pasekoje galite turėti didelį galvos skausmą su teismais ir skolų išieškojimo kontoromis bei antstoliais, banko sąskaitų areštavimų ir t.t.... tad galvokite ar to norite prieš einant sportuoti į šį sporto klubą...
Česlava Petrulienė
2020-09-04 11:43:24 IP 1pq4a3qi
Laba diena, Esu labai pasipiktinus Jūsų naujomis taisyklėmis.Kur tai matyta kad operacijos ir pooperacinio gydymo laikotarpis išskaičiuojamas iš atostogų.Net dirbantiems piliečiams susirgus atostogų metu jos pratęsiamos ligos laikotarpiui.Man 2020.07.22 buvo atlikta akies operacija.pristačiau pažymą, visą laikotarpį išskaičiavo iš atostogų Jei aš susirgsiu bent viena liga iš sąrašo pateikto taisyklėse.tikrai negalėsiu lankyti baseino.Jis nesąmoningas ir palankus tik administracijai.Esu ilgalaikė Impulso Šiauliuose tik baseino klientė, perku metinį abonentą, moku visą sumą vienu metu.Mane labai nuvylė susidariusi situacija, gailiuosi prisirišus metams.Teks pamąstyti apie baseino keitimą
Nežinau kitų Impuls klubų ir problemų juose, bet aš jau nemažai metų vaikštau į Kauno Žalgirio arenos Impuls klubą ir esu tikrai patenkintas. Dirba puikus kolektyvas, geri treneriai, jokių problemų su apmokėjimais, švara klube nuolat palaikoma, gal tik vienintelė problema su klubo lankytojais, kurie nesugeba po savęs palikti tvarkingų treniruoklių, t. y. padėti į vietą inventorių. Sėkmės klubui.
Labai norime padėkoti Impuls (Vilnius Kareivių 14) treneriui Aleksandr Sidorov. Puikus, profesionalus treneris su begaline kantrybe. Lankomės su dukra dėl sveikatos problemų, tačiau treneris ne tik padeda, pataria, nuoširdžiai bendrauja, bet nuolat jaučiamės saugios ir prižiūrimos. Labai tikimės, jog Impuls vadovai didžiuojasi turėdami tokį puikų, aukščiausio lygio trenerį !!! Manau šis specialistas yra vertas pačių geriausių ir gražiausių padėkos žodžių, dėl to ir paliekame komentarą.
Tikrai liūdina klubo administracijos nekompetencija ir nesugebėjimas pildyti sutarties sąlygų. Klubas po karantino nesugebėjo suteikti paslaugų pilna apimtimi, bet pinigus ėmė už nebūtus apsilankymus. Norint nutraukti sutartį, ir įspėjus, kaip priklauso prieš mėnesį, prasideda teigimai, kad atostogų laikas, kada jie net neteikia tų paslaugų, nes nesusirenka grupė yra neskaičiuojamas ir būtina lankyti dar mėnesį po atostogų.
Be reikalo gaišinamas žmonių laikas įrodinėjimam to, kas ir taip aiškiai parašyta sutartyje.
Palinkėjimas klubui: pradėkit žiūrėti į klientus kaip į partnerius, kurių dėka jūs ir galit egzistuoti, o ne kaip į pinigų šaltinį. Labai nusivyliau. Prabuvęs virš 10 metų impuls klubo klientu, esu priverstas patarti kitiems vengti šios neprofesionaliai dirbančios įstaigos.
Norėčiau atkreipti visų dėmesį, kad būtumėte atsargūs su Impuls klubu! Impuls naudoja Sergel antstolius drąstiškai ir neteisėtai išieškoti skolų (kurių nėra) iš klubo narių. Mano mama Aurelija Juškevičienė jau 10 metų klubo narė, visada laiku sumokanti už narystę už visus metus, šiuo metu yra be paliovos kontaktuojama (mailu, žinutėm, skambučiais), jai grasinama teismais už neegzistuojančią 66 eurų skolą. Impuls nepajudina nė piršto ištaisyti šią klaidą. Moteris yra atakuojama skambučiais, grubiai kaltinama ir net priėjo iki to, kad jos byla (?!?) perduodama ikiteisminiam tyrimui. Impuls, jeigu jūs rūpinatės savo narių sveikata - atkreipkit dėmesį į Aurelijos Juškevičienės prašymą - susisiekite skubiai su Sergel ir sustabdykite šį šantažą vidurį baltos dienos. Gėda jums!
Labai prasta įmonė, nepatariu sudarinėti sutarčių su jais. Apmokėjus sąskaitas vistiek po savaitės skambinėja atsakikliai dėl skolų, o jiems prisiskambinti neįmanoma. Skambinant arba numeris neegzistuoja arba groja muzikėlė kol jie padeda ragelį. Klubas taip pat nuvylė, daug sistemų pasenusios, duše paskoviai keitaliojosi vandens temperatūra.
būkit budrūs Vienuolio klube, nes dingsta ir labai staigiai daiktai, jei juos netyčia užmiršote. Ima viską nuo plaukų balzamo, naudotų sportinių batų iki firminių akinių (šie dingo po kelių minučių).
Glumina klubo vadovybės sąžinės ir etikos trūkumas. Prieš nutraukiant sutartį reikalavo sumokėti už mėnesį į priekį, nors galimybės pilnai pasinaudoti klubo paslaugomis tą mėnesį nesuteikė.
Niekam nerekomenduoju pasirašyti su šiuo klubu sutarčių.
Klientų aptarnavimo kokybė Ozo 41 apgailėtina. Šiandien po vandens treniruotės dušuose nebuvo jokio vandens, jokios galimybės nusiprausti. Buvo atvejis, kai veikė tik 1 fenas moterų rūbinėje, tai buvo žiemą, šeštadienį, kai pilna rūbinė moterų. Pati atnešiau batų šaukštą, nes prie batų spintelių nebuvo nei vieno. Sykį prie batų spintelių buvo išlietas gal šampūnas, dėl kurio žmonės slydo, į grindis susidaužė galvas, atsitrenkę į spintelių direles prasikirto žaizdas. Suprantu, kad gali nutikti visko, tačiau nei vienoj situacijoj nei karto negirdėjau elementaraus atsiprašymo, nemačiau tikro susirūpinimo, nebuvo sureaguota netgi paprašius pleistro prakirstoms žaizdoms užklijuoti. Didžiausias mergaičių rūpestis maloniai, su šypsena pasisveikinti ir atsisveikinti, o matyti bendrą klubo situaciją, pagelbėti klientams - tai jau ne jų problema. Klubą gelbėja tik puikūs treneriai.
Labai nusivyliau šiuo sporto klubo požiūrių į klientus. Lojalumo -0 Visada turėjau galimybe lankyti tik po darbo tam tikrom dienom ir pasirinkdavau vieną treniruotę 18.30 laiku. Po karantino treniruotės tokiu laiku nebeliko, kaip ir galimybės prisiregistruoti normaliai į kitas treniruotes. Parašiau laišką ir paklausiau ar bus atstatytas grafikas ir gavau atsakymą, kad galiu pasirinkti kitas treniruotes arba baseiną. Suprantu, kad niekam neįdomu ar galiu atvykti kitu laiku ar ne. Nusprendžiau pasiimti neišnaudotas atostogas. Programėlėje pasirinkau datas ir gavau patvirtinimą "Gerų atostogų", o jau administratoriai man tvirtino, kad jokių atostogų neėmiau... na tiek to susimokėjau beveik 100 Eur už orą...tikrai negrįšiu į šitą klubą (Klaipėdoje). Didelis minusas dar dėl to, kad kai lieki iš darbo ir lieka kokios 15 min iki treniruotės mašinos aikštelėje pasistatyti nėra šansų...Gerai, kad metinis abonementas pasibaigė (tikiuosi man toks "stebuklas" kaip kitai klientei neįvyks ir po kelių mėnesių nesužinosiu, kad turiu neapmokėtų sąskaitų už nepasirašytą naują sutartį. Vienintelis pliusas šio klubo, tai puikūs treneriai.
Esu dirbusi 2 jose sporto klubuose. Pirmieji auksto lygio klubai Lietuvoje. Bet Impuls savininkai yra ne sveikatinimo paslaugu nesejai, o elementarus tik pinigus matantys verslininkai. Ten dirba zmones robotai. Nutraukti vergovines sutarties su impyls neimanoma net jei tu negali sportuoti del sveikatos problemu su gydytojo pazyma, nei del klubo kaltes kai po karantino susvelninimo klubas neveikia nors vyriausybe jau leidusi. Gali nutraukti tik del klientobkaltes :) nors jos nera ir susimoketi netesybas. Tokio baisaus poziurio i zmogu, sutarties nesilaikymo, karantino egzamino neislaikymo, neteko matyti.. Geda. Liudna. Apmaudu us jus. Sportuoti ten motyvacija dinsi visiems laikams. Po 30! Laiškų ir klubo tyciojimosi is zmogaus ir suraties nesilaikymo.. Manau tikrai bus sulaukta pasekmiu...
Atsisakant narystes klubas reikalauja sumoketi uz karantino laikotarpi.

Nezine kokiu dar mahinaciju prigalvoje.
Laba diena, impuls sveikatingumo klubą lankau metus, bet su kuo susidūriau norėdama prasitęsti sutartį antriem metam niekam nelinkėčiau. 2020. 02. 11 susisiekiau su vadybininku norėdama gauti palankesnį variantą, aš jį gavau, tačiau pasikeitus aplinkybėms, nes šalį ištiko karantinas nusprendžiau nepasirašyti sutarties ir nepratęsti. Pasirašyta sutartis aišku nebuvo išsiųsta, kad išsigaliotų. Šiandien 2020. 05. 22 atvykusi į impulsą sužinojau, kad mano sutartis įsigaliojusi nuo 2020. 03. 19, pasirodo turiu skola, o sutartys gali įsigalioti net jų ir nepasirašius, panašu, kad įvyko stebuklas man karantino metu veikė impulsas.
Mano sūnus sportuoja Impuls be pertraukos nuo Jūsų klubo įkūrimo. Dėl sveikatos problemų šiuo metu guli ligoninėje. Kodėl reikia mokėti už tas savaites ar mėnesius, kai žmogus guli ligoninėje ar serga namuose? Prašau, man paskambinti. Iš anksto dėkoju.
Laba diena.
Noriu pasidalinti seno apie 5m. Klaipėdos Impuls lankytojo nuomone. Klubas sensta ir nėra tinkamai prižiūrimas.
1. Švara. Po kiekvienos naujametinės pigių abonimentų akcijos pirčių zona atrodo vis baisiau. Lentelės pajuodę nuo prakaito, po suolais pirtyse nevaloma, saunos durys arba neužsidaro, arba visai sunku ir baisu jas daryti, kad nesutraiškyti stiklinių durų į stringančią spyną. Rusiškoje pirtyje panašus vaizdas, tik iškarto įžengi į vandenį. Kažkodėl pirmoje laiptų pakopoje visada telkšo vanduo, o su šlepetėmis įeiti draudžiama... Turkiškoje pirtyje gulėjo sau servietėlė ir ką, lygiai tris dienas ji ten ir pragulėjo. Tad kyla klausimas, ar kažkas ten ją palieka nuolat, ar tiesiog pirties plovimas vyksta gana retai??? Infra raudonųjų pirtyje lentos taipogi pajuodę nuo prakaito. Ar negalima po tokių masinių akcijų išvalyti pirčių (saunų prekėmis prekiaujančiose įmonėse yra spec. chemijos, kuri puikiai nuvalys seniai pajuodusias medines lentas, o po suolais tiesiog tektų valyti) ir apskritai tankiau prižiūrėti jas, nes miestiečius išmaudėte, tačiau tie kas moka abonimentus turi naudotis tuo kas liko.
2. Treniruokių salė: tvarka, švara, neveikiantys bėgimo takeliai, vietomis grindys pažeistos iki betono. Gal bent palopyti galima būtų? Takelių taisymo era kaip supratau jau taip pat baigėsi, tad keiskite naujais, nes laukti eilėse už jūsų numatytas kainas neadekvatu.
3. Abonimentų atostogos ir sergamumo nebuvimas. Apie atostogas neverta net pradėti, jos privalo būti dėl elementarių žmogiškų faktorių: atostogų, moterims dėl menstruacinio periodo, susirgusio vaiko ir tt. ir žinoma, kai patalpos užkištos pigių abonimentų akcijos naudotojų, kai negali rasti vietos automobiliui, persirengimui, prausimuisi duše.
Dėl ligos. Taisyklėse rašote, jog neturite gydytojo ir neesate daktarai, kad nustatytumėte ar lankytojas serga. Čia paprasta, jums ir nereikia. Klientas atneša šeimos ar kitokio daktaro pažymą, kurioje parašyta elementari info. Tas laikas taip pat privalo būti neskaičiuojamas.
Apibendrinant: esu nepatenkintas ir kartais šokiruotas dėl aukščiau išvardintų priežasčių. Toks vaizdas, jog niekas į pastabas nereaguoja. Gaila, tačiau nepigiai sumokėjus, laikui einant gauti tik mažiau kokybės.
Nijolė petkeviciene
2020-02-20 13:29:06 IP 2e914ln3
Noriu išsiaiškinti kaip ir kokiu pagrindu ieškote skolos.? Negaliu gauti atsakingų buhalterijos telefono. Aciu
Aleksandr 2020-02-17 09:50:01
Impuls kaip visada "džiugina" klientus savo akcijomis, kuriomis neįmanoma pasinaudoti. Jų puslapyje buvo galimybė įsigyti narystę su 20% nuolaida. Vakar vakare, kai iki akcijos pabaigos dar liko 3 valandos, bandžiau nusipirkti žmonai metinį abonementą, bet jų sistema neveikė ir pirkti neleido, be jokių klaidos pranešimų ar panašiai. Todėl žmona nusprendė ryte tiesiai pas juos klube įsigyti narystę, bet klubo darbuotojai pasiuntė ją "į laukus" atseit akcija pasibaigus - jūsų problemos. Nors žmona rodė video, kur akivaizdžiai matosi jog jų sistema vakar neveikė. Paskambinau pats, tas pats rezultatas. Reziumuojant: klientai apgaudinėjami lygioj vietoj. Kreipsimės į vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Sveiki, gerb. Aleksandr,
apgailestaujame, jog nepavyko pasinaudoti mūsų pateikta akcija. Norime informuoti, jog tai galėjo būti laikinas serverio užkrovimas.
Jeigu kreiptumėtės el. paštu info@impuls.lt, suteiktumėme visą informaciją kaip dar galite šia akcija pasinaudoti.
Pagarbiai, Impuls.
Elena 2020-02-12 17:24:04
Niekada ne galvojau, kad ateisiu į Impulsą ir mane varys iš treniruotes. Vandens aerobika. 2020 02 12.Treneris pasakė, kad per daug žmonių. Aš turiu metinį abonementą, kuriam liko 3 mėnesiai, ir man niekas ne sakė ir ne pranešė pirkimo metu, kad galiu ne patekti į treniruote.
Sveiki, gerb. Elena.
Apgailestaujame, dėl susiklosčiusios situacijos. Norime priminti, jog pagal UAB Impuls LTU taisyklių 1.6.1.punktą: Klientas, norintis dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose, privalo iš anksto rezervuoti vietą www.impuls.lt, IMPULS mobilioje programėlėje arba IMPULS Klube. Klubo grupinių užsiėmimuose vietų skaičius yra ribotas ir nerezervavus vietos Klubas negarantuoja, kad užsiėmime bus laisvų vietų bei jame bus galima dalyvauti.
Rekomenduotumėme visada iš anksto užsirezervuoti vietą užsiėmimuose, nes tai yra pagrindinis būdas suvaldyti klientų srautą ir kartu būtumėte tikra, jog savo vietą grupinėje treniruotėje turite.
Pagarbiai, Impuls.
Pasirašiau terminuotą 12 mėnesių galiojančią sutartį. Likus keliems mėnesiams iki jos baigties pasikeičiau planą į brangesnį, nes juk liko nebe daug laiko, galiu už tuos kelis mėnesius sumokėti daugiau - gyventi patogiau. Turėjau konsultaciją su vadybininke. Ji akcentavo, jog pasibaigus galioti sutarčiai galėsiu pratęsti ją arba ne.
Po sutarties pasibaigimo į Impulsą nėjau, nes sutarties nepratęsiau. Praėjus pusantro mėnesio po to gavau sąskaitą už mėnesį, kurį nežinojau, jog galiu lankyti Impuls sporto klubą.

Įdomiausia tai, kad norint nutraukti su jais sutartį turi pranešti prie 30 kalendorinių dienų.
Kodėl tokia didelė paslaugų tiekimo įmonė nepasirūpina savo klientais ir neparašo sms žinutės ar elektroninio laiško, jog Jums liko 32 dienos iki sutarties pasibaigimo, jei norite pratęsti ją nedarykite nieko, o jei norite ją nutraukti parašykite prašymą ar kažką pan.?

Galima manyti, jog šioje įmonėje dirbantys žmonės ar vadovybė nežino kas yra automatinis pranešimas.
Tik akivaizdu, kad žino, nes apie išsiųstą ir neapmoką e.sąskaitą tokį sugeba atsiųsti.

Išvada: nagai į save. Apie darbo su klientu kultūrą nėra, net ką šnekėti. Esu labai nusivylusi. Šią liūdną žinią ketinu skleisti. Nerekomenduoju.
Vienuolio “Impuls” klientų aptarnavimas ir vyr. vadybininkės bendravimas man jau antrą kartą sukėlė tiek sumišimo ir gailesčio “Impuls”, kaip įmonei, kad net sunku žodžiais apsakyti.
Moki klubui didelius pinigus 5 metus nuo paties atidarymo, o su tavimi elgiasi, kaip su tiesiog pakeliui užėjusiu praeiviu. Su viena vadybininke sutari vietoj kainos sumažinimo gauti bonus 2 mėnesius atostogų, tačiau kai kalbi su kita, tai tų atostogų ne tik kad nebėra, tačiau dar gauni ir netęsybas, o ir pažadai perskambinti pasikalbėti dėl situacijos kažkur prapuola. Kaip žmogus, kasdien bendraujantis su klientais, nesuprantu tokio klientų aptarnavimo. Tai net negali būti kvalifikuojama, kaip aptarnavimas, tai geriausiu atveju mokyklinio lygio bendravimas ir absoliuti nepagarba klientui, mokančiui, pabrėžiu, vienas didžiausių įmokų sporto klubų industrijoje Lietuvoje.

Tvarkykitės klientų aptarnavimo srityje. Skundai apie “Impuls” klubus skamba vis dažniau ir garsiau.

Ir, prašau, jei žadate atostogas, pasirūpinkite kvalifikuotais darbuotojais, kurie tas atostogas ir įformins, o ne siųs žinutes apie neapmokėtas įmokas.
Sveiki, noreciau pasidalinti idomia patirtimi. Po dvieju metu mokejimu Impuls klube (Vilnius, Vienuolio g.) nustojes eiti, suzinojau, kad mano abonimentas ir toliau galioja ir jau skoloje 3 menesius. Kol aiskinausi kas per situacija su p. Egle, mane ir isieskojimu imonei pridave. Idomiai gaunasi, saziningai sumoki, bet paskui, turi rastu nutraukti sutarti, ar jiems taip blogai ir tu keliu imoku reikia, ar kas darosi su jais? O p.Egle, kursus bendravimo su klientais galetu pasibaigti, nenustebciau jei ne as primas su tokiu elgesiu ty komunikacija susiduriu. Buvau geros nuomones apie kluba, bet po tokiu issisokimu, nemanau, kad artimiausiu metu ten grysti noresiu. PS.kazkada pasidziaugiau, kad marketingas gerai diria, bet kai jis tik dirba del to kad tik pelnas didetu, pakeiciau savo nuomone. Galetu marketingas iterpti zinute ir priminti, kad nustojus lankyti ir pasibaigus sutarciai, sutartis automatiskai prasitesia.
Tragedija, po treniruotes bare nesulauksi nieko, paklausus kaip gauti kavos, is administratores atsakymas as tikrai nepadarysiu. Barmene be perstojimo kiurkso personalo kambary, stalai nukrauti tusciais kavos ir gerimu puodeliais...Klaipeda 12.30 13:30
Manau kvalifikuotu treneriu negali dirbti turint 4 menesius kursu
2019-12-28 19:14:16 IP 2ju3kt07
Ar gali dirbti treneriu jai baigiai tik 4 menesius kursus. Manau tokios nelaimes vyksta kai dirba tokios treneres. Pvz Klaipėdoje Vaupšaitė kad priimti, , savo draugeli kačioka"atleidžia treneri su aukštu išsilavinimu
Kačiojas pabėgo nuo Vaupšaitės. Tai liko tik para kuros turi 4 menesiu kursu žinios
Aš niekada ne vesčiau pad tokios trenerės vaikus. Vadoviu lygi matom.
...baisu. Vaupšaitė policijai memeluoja kad padirbti parašai jos istaigoje. Taip kačioka norėjo kad melavo policijoje..........lygys........
Iš delfi straipsnis
2019-12-27 18:59:24 IP 2ju3kt07
prokurorė surašė kaltinamąjį aktą impuls vadovėi ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl neatsargaus gyvybės atėmimo pažeidžiant teisės aktų nustatytas specialias elgesio saugumo taisykles ir tarnybos pareigų neatlikimo pareikšti buvusiai vieno sostinės sporto klubo direktorei N. B.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas 2017 m.
Gražu.....kokios vadovės Impulse......
Ir Klaipedoje Vaupšaitė neleidžia
2019-12-27 15:06:49 IP 2ju3kt07
„Impuls“ direktorei, uždraudusiai tėvams stebėti vaikų plaukimo treniruotes, pateikti kaltinimai dėl 7-mečio mirties delfi straipsnis
Impuls tai itin brangiu paslaugu sporto klubu tinklas, taciau samdo darbuotojus visiskai ne pagal kompetencija, tai nenori samdyti aukstos kvalifikacijos darbuotoju, su patirtimi kurie aptarnautu kokybiskai klientus, esme tokia, kad kartais kiekvienas administratorius gali sakyti ka nori pagal savo paniatkes, esme tokia, kad anais metais pabandziau nemokamai karta per metus apsilankyti Vilniuje Savanoriu impuls ir gerai, kad nenupirkau abonemento, nes itin chamiskas darbuotoju elgesys vandens zonoje mane sokiravo, ten aiskiai buvo parasyta, kad vandens/pirciu zona dirba iki 21:30 taciau 21:04 buvo viskas isjungta, darbuotoja klausimus ignoravo, na viskas aisku, praejo apie metai laiko, galvoju sitoje kontoroje kazkas pasikeite, taciau kaip supratau niekas nepasikeite, sekmadieni nuejau i Ozo g. sakau noriu pabandyt sita vieta, nes gyvenu dabar kitur, taciau atsakymas buvo neigiamas, kad to padaryti negalima, nes pries metus, as buvau butent Savanoriu impuls, taciau Ozo niekada nebuvau ir man vistiek negalima isbandyti, per 1 minute laiko isgirdau neadekvacios mergaiciukes tirada, kaip nieko negalima, zodis NEGALIMA buvo pakartotas gal 20 kartu, kazkokie argumentai nebuvo pateikti, taigi dar vienas minusas i impulsa, reikalai vis prasteja. Patarimas sitai imonei, samdykit aukstos kvalifikacijos darbuotojus su patirtimi kurie bus motyvuoti ir suteiks visa reikiama informacija
Šeštadienį veikia viena pirtis kur pilna zmoniu, ar tai normalu, nei pranešta nei kanusirengi sugaišti laika ateini o patekti i pirtį neimanoma.
Labai nusiviliau del impulso Kareiviu g. 14 salygos, kai pasirašem sutarti dar galiojo pažymos nuo gydytojo, dabar mes pora menesiu ne lankom del ligos, o moketi reikia kas menesi po 126eur, Prieš tai kai pasirašyti sutarti tikrai pagalvokite ar verta.
Labai taktikskas ir mokantis išklausyti klientų nepasitenkinimu impuls Vilniuje vadovas Mindaugas nors nepasitenkinimo lavina skriejo iš mano pusės nemaža jis išklausė pasidomėjo mano pateikta informacija tikėkimės bendro bendradarbiavimo
Sėkmės
Tik atėjęs į treniruotę sužinojau, kad ji neįvyks, kadangi nesusirinko grupė. Tokią informaciją galėtumėte pranešti anksčiau, kadangi tai nebuvo netikėtas treniruotės nutraukimas. Taip pat buvo pasiūlyta lankytis treniruotėse kituose Impuls klubuose, tačiau jos vyksta kitu laiku, kuris, gaila, nėra man tinkamas, o ir lokacija nepatogi. Truputį nuvylėte
Aleksandras 2019-05-07 10:21:17
atsargiai su sutarties nutraukimu.
turėjau naryste 3 metus, aplinkybes pasikeitė ir nelankiau 1 men. paprašiau nutraukti.
Tai išrašė išankstine sąskaitą už 2 men ir dabar reikalauja pinigu.
Nesuprantu, kodėl reikia gadinti santykius, bet matyt toks požiūris į klientą.
netesybos LR civilinis kodeksas. Taip daug įmonių taiko.
Vilniaus Fabijoniškių impuls bardakas. Moterų rūbinėse nuterliotos dušų sienelės, neplaunamos grindys, neveikia pusė plaukų džiovintuvų. Tokie pinigai mokami, bet nėra paprastos tvarkos. Labai nusivylus...
Esu begalo dėkinga treneriui iš Impulso Kareivių g.14 ALEKSANDRUI SIDOROVUI, mano dukryte Milena išmoko plakti vos per pora pamoku, kaip žmogus labai demesingas, labai labai fainas, kad daugiau butu tokiu geru darbuotoju ir žmoniu.
Barbora 2019-10-10 16:21:37
Nusivyliau Impuls sistema, kad važiuojant į komandiruotę/ kursą nėra galimybės sustabdyti metinį abonimentą.
Sveiki, Barbora,
Nuolaidos taikymas, nėra susijęs su Jūsų darbo komandiruotėmis. Tokios prievolės neturi joks verslo subjektas. Metinių narysčių pakete yra atostogos, kurias galite išnaudoti vykdama į komandiruotes.
Paulina 2019-10-02 23:40:47
Mausto žmones :)
Sveiki. Informacija yra neteisinga. Kainodara priklauso nuo pasirinkto sporto klubo. Čia nėra matoma kokie klubai yra lyginami.
Mausto žmones :)
Sveiki, lankau Asanavičiūtės Impuls nuo neatmenamų laikų. Iki šiol dar labai nesiskundžiau, kartais tik pasikeisdavome nuomonėmis su draugėmis. Bet paskutiniu metu treniruoklių salėje temperatūra jau siekia 25 laipsnius. Gal kas paaiškins, kaip tokioj "pirty" galima dirbti? Nuo treniruoklių ir dangos dar ir smarvė nepakenčiama... Nagi, pasakykite ar tinkama paslauga???
aTEJES GAUTI PASLAUGU 2 MEN. GAUNI naryste neterminuota sustartimi, jei jos gerai neisstudijuosi, teks sunoketi uz negautas oaslaugas, , nes klientas turi tik viena teise, pries 5 d. parasyti rastiskai, tik Impulse, , dar nesibaigus sutarciai, kitaip naryste tesisi ir privalai moketi. nesvarbu kad nelankai. Negali pranesti nei telefonu nei el.pastu, tai negalima. O apie sutarti niekas nieko neinformuoja, kodel tai daroma, o gal kas apsigaus ir Impuls veltui gaus imokas.
Sutartis saliska, advokatai sako galima gincyti, nes pazeidziamos zmogaus teises.
ar liepu 51 apvogė moteri klube Klaipėdoje?
2019-06-19 11:35:25 IP 28mctt9j

2019-06-18 Klaipėdos m. PK užregistruotas moters, gim. 1966 m. pareiškimas, kad Klaipėdoje, jog iš jos rankinės pavogti pinigai - apie 11000 eurų. Įtaria, kad pinigus kažkas galėjo pavogti 2019-06-17, apie 16:30 val., jai būnant sporto klube Liepų g. Klaipėdoje.
Apgailėtina įmonė dėl 7eu atiduoda išieškojimui apart to kad deramai informuoti ir paaiškinti už ką ta skola atsirado, vien matant jūsų tuščius sporto klubus matyti kad turite vidiniu problemų bėda yra ne tame kad susimokėjau o tame koks jūsų požiūris į klientą tokiems kaip jums ateities nėra.

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; sporto organizacijos.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Eurosportas LT
Adresas: Ragės g. 16, LT-08400 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; grindys, grindų dangos; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto paslaugos, sporto klubai; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

Seimas nustatė tvarką, kaip greičiau užkasti elektros laidus
Seimas nustatė tvarką, kaip greičiau užkasti elektros laidus 10-20 20:21
Seimas sumažino savivaldybių bei vartotojų finansinę naštą, keičiant elektros oro linijas kabelinėmis, taip sudarydamas sąlygas plėsti skirstomąjį tinklą.
M. Barnier ragina JK pasinaudoti "likusiu trumpu laiku" ir siekti susitarimo
M. Barnier ragina JK pasinaudoti "likusiu trumpu laiku" ir siekti susitarimo 10-20 19:10
Europos Sąjungos vyriausiasis derybininkas Michelis Barnier antradienį paragino Jungtinę Karalystę (JK) pasinaudoti dar likusiu trumpu laiku sutarčiai dėl prekybinių santykių po "Brexit" pasiekti.
"OnePlus" vadovas pasitraukė iš kompanijos
"OnePlus" vadovas pasitraukė iš kompanijos 10-20 19:06
Carlas Pei, vienas iš Kinijos technologijų kompanijos "OnePlus" įkūrėjų ir jos generalinis direktorius paliko įmonę. Žinią jis paskelbė bendrovės tinklaraštyje ir "Twitter" platformoje praėjus vos...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

Microsoft 214,22 -2,48%
eBay 54,32 -2,70%