Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impuls LTU, UAB

Atsiliepimai apie Impuls LTU, UAB

Impuls sveikatingumo klubas

Teisingas įprotis kasdien‎
Parašyk savo nuomonę apie Impuls LTU, UAB

Prieš metus įsigijau Impuls narystę metams, pusę metų sportavau reguliariai, tačiau likusius pusę metų į klubą nebavaikščiojau, tik kas porą mėnesių atnešdavau pinigus už narystę. Šią savaitę skambino iš Impuls, sakė ir vėl kad esu skolingas, ir reiktų kad susimokėčiau. Sutarėm, kad kelių savaičių bėgyje užvešiu pinigus, ir tuo baigėm pokalbį. Šiandien sulaukiau žinutės iš UAB Sergel, kad mano skola perduota jiems. WTF ? Pasiskambinus į UAB Sergel, man patvirtino kad skola perduota jiems, ir jau pradėti skaičiuoti delspinigiai, kurie sudaro 21+ eur. UAB Sergel priekaištų neturiu, viską tvarkingai išsiaiškinom ir sutarėm dėl pinigų, bet Impuls... Nu nesuprantu, kas per žmonės ten pas Jus dirba ? Dar kaip tik svarsčiau šiąnakt apie sutarties prasitesimą pas Jus, nes Jūsų klubas man arčiausiai namų, o ir narystė turėjo baigtis 03 ar 04 mėn. Bet po šito įvykio tikrai nebesiruošiu naudotis Jūsų paslaugomis. Kalba eina apie Karaliaus Mindaugo pr., Kaune esantį klubą.
Labai malonus aptarnavimas ir problemų sprendimas Ozo, Karoliniškių ir Kareivių ir dieną ir naktį.

Profisanalios vadybininkės padėjo išspresti susidariusas problemas ir net suderino mano Mamai nemokamą vienkartinį vizitą pažiūrėti kas per daiktas yra Impuls Vilniuje ir ką jis suteikia...

Tad reziumė: nerašinėkite nesamonių, kad kažkas kažką blogai aptarnauja, kad kažkas nepatinka ir pan.
Jeigu kažkas netinka sportuokite namie ir duše pirtį darykite. Sau.

Sekmės, Laimingas klientas.
Gabija 2018-01-15 13:26:36
Esu labai nusivylus ir nepatenkinta jūsų paslaugomis!! Nusipirkau metini abonimenta internetu, man atėjus į sporto kluba pasirodo tokio net nėra registravusio žmogaus, nors viskas buvo sumokėta ir užpildyta. Tą diena niekaip nepavyko visko sutvarkyti, todėl galėjau eiti į sportuoti kaip pirma karta nemokamai pabandymui.. laukiau mėnesi kol viską sutvarkys, pinigus toliau mokėjau. Galiausiai nustojau gauti esaskaita ir gaunu laiška kad paduota skolu ieškojimui. Paskambinus į sporto kluba buvo pasakyta, jog kažkas nesuderinta su banku ir tiesiog atvykti į sporto kluba ir susimokėti. Nu gerai, atvykau ir ką? Mano abonimentas negalioja, turiu velnias žino iš kur skola 28e, kurios taip pat negalėjau sumokėti nes per daug darbo administratorei. Todėl turiu skambintis į vadyba ir klausti ką daryti.. na, žodžiu nesamonių nesamonė. Iš dalies labai gerai kad nebegalioja mano metinis abonimentas, nebereikės mokėt ir negaut jokiu paslaugų.. gaila išmestų pinigų!!
Negano to, net niekas neatsiliepia nurodytu numeriu, kur turėčiau gauti informacija dėl susimokėjimo. Bjaurus žmonės :))
Nusipirkau jusu spec. pasiulyma 12dienu uz 20eur.Merginos dirbancios priemime pasake jei noriu lankytis komplekse turiu
nusipirkti jusu spynele. Man psakius, kad lankysiu tik 12dienu ir po to man jos neprireiks pasake, kad galesiu grazinti atgal ir atidiuos man moketus 5 eurus.Shendien baigesi kursas ir norejaugrazinti ta spynele, bet konsultante pasake '' tai jus nusipirkote ir dabar ji jusu''.....NESUPRATAU....Cia tokia svekatingumo politika daryti bizni is smuklmenu ?Kam is pradziu meluoti - kad parduotum niekuti kelis kart brangiau negu reali kaina?....Is tikro dar nerapraejusios 14dienu per kurias pagal vartotoju teisu ystatyma galima grazinti isigyta daikta pardavejui. Pakuote nesugadint, kasos cekis yra, pati preke idelaus stovio. Ko gero reikes kreiptis i Vartotoju teises....is zemiau skaitytu atsiliepimu matau ne vienam sugadinta nuotaika del butent tu spynuciu, , , , , Sekmes
Sveiki, šiandien Panevėžio Impulse patekau į nemalonią situaciją ir visiškai buvo sugadinta nuotaika.Manęs neįleido į klubą, nes nepirkau spynelės.Nusipirkau kuponą 12 dienų ir atėjau trečią kartą.Žadėjau dar kokį kartą ateit.Tai kam man ta spynelė, jei aš daugiau nebesilankysiu.Visiška netvarka, tikrai daugiau niekada nebežadu eit.Pinigus nemažus reikia mokėt, galėtų tą spynelę ir taip duot.Kitur tokios nesąmonės nėra.
Kas per nesąmonė tie pirštų skeneriai, kurie neveikia (Šiauliai). Kaip suprantu turėjo palengvinti ir padaryti modernesnį įėjimą, o gavos kažkokios eilės ir košmaras (ir pavargusių nuo priekaištų darbuotojų frazė "nieko nebesakykit ir atodūsis)
Nepatenkintas klientas 2017-12-16 10:05:37
Esu labai nusivylusi klientu aptarnavimu L.Asanaviciutes g. esanciame Impuls klube. Vakar vakare atvykus i Impuls, buvom sutikti nemandagios konsultantes vardu Ieva. Vos pasisveikinus ir pasiteiravus del taikomu nuolaidu lankytojams, bei i uzduodamus klausimus ji neregavo, nors zmoniu registraturoj aplamai nebuvo. Galop patiems nusprendus isigyti du narystes kuponus, konsultante net nepasiteiravo kaip ketinam atsiskaityti, eme ir ishsimushe kasoje, jog turetume atsiskaityt grynais, nors planavom atsiskaityma kortele, nes neturejom grynuju pinigu.. Galiausiai Jusu darbuotojai susisiekus ir pabendravus su kazkuom per racija, ji vel priejo ir pareiske kad mes iki sporto klubo darbo pabaigos turim atnesti ir susimoketi grynaisiais, kitu atveju pas ja bus daug problemu ir ji negales musu jau ta vakara isileist i sporto kluba. Nors planavom ramei praleisti laika sporto klube, bet del jusu darbuotojos padarytos klaidos, ir nesugebejmo jos vietoj ir laiku ishtaisyt, mums, JUSU KLIENTAMS, teko vaziuotis po Karolinishkiu rajona, ieskotis bankomato, tam kad galetume grynaisais atsiskaityt uz perkamas narystes. Absurdas? Tai dar pradzia.. Jau mums gryzus su grynaisiais, tuom musu nuviliantis apsilankymas nesibaige.Taigi padavius Jusu darbuotojai pinigus uz narystes, del kazkokiu neaiskiu priezasciu, ar tiesiog Jusu darbuotojai taip uzhplaukus, ji pradejo i mus kreiptis "Tu", nors si zmogu matome pirma karta. Negana butu to, mums dar teko prabut geras 10min-15min bandant prisiregistruoti pirshto antspaudu tiek vienos rankos tiek kitos, (pasijautem atvirai, kaip pas kokius daktarus, po Jusu darbuotojos zodziu, - Kol as nepasakysiu, rankos nuo skanerio neatitraukiam..) na, o galiausiai mums buvo atsakyta, kad sistema neveikia, tad praeidinekti i sporto kluba tiesiog taip. Toliau, duodant pasirasyti vidaus taisykliu knyga, Jusu darbuotojai buvo uzduotas paprastas klausimas, butent uz kokias taisykles, mes pasirasinejam, atsakymas lengvai shokiravo" tai standartiskas, tam kad tureti ranksluosti bei slepetes einant kluba ir baseina ",. Jus rimtai? Tiesiog, po tokio pavadinkim taip bendravimo ir atsakymo kyla klausimas kuom ir kaip yra apmokinami Jusu darbuotojai? Galiausiai iseidinejant is klubo su Jusu darbuotoja buvo tiesiog maloniai atsisveikinta, i ka ji tesugebejo sureguot linkteldama galva.. Kadangi esam nusipirke klubo naryste, zinom, kad teks lankytis dar ne viena ir ne du sykius Jusu sporto klube, bet net ir savo prieshui nelinkeciau patirti tokio nemandagaus ir neishprususio atarnavimo su kurio teko susidurt mums pas Jus. Tikiuosi imsites vidinio patikrinimo, pabendrausit su Jusu klubo klientu konsultante Ieva, tam kad suprastumet jog tokie zmones kaip ji, tik smerkia ir gadina Jusu klubo reputacija ir imtumetes tinkamu veiksmu, kad Jusu sporto klubo klientai daugiau su tokiom situacijom nesusidurtu. Bei vykdykit pagaliau elementarius etiketo bei bendravimo kursus Jusu darbuotojam, nes atvirai pasishlykshtejau. Lauksiu atsakymo su Jusu nuomone bei komentaru i sia situacija.
Dėkojame už pastabas ir atsiprašome, kad patyrėte nepatogumų.Galbūt galėtumėte susisiekti sandra.dundere@impuls.lt ir šią situaciją išspręsime asmeniškai.
Ačiū
Nepatenkintas klientas
2017-12-16 10:05:37 IP 79.132.170.196
Ir mes siandien nusivylem Impulsu, tikrai bardakas, pries menesi buvo pasirasyta sutartis, kad vyras su dukra galetu vaiksciuoti ant treniruokliu, dukrai 14, buvo taip pat pasirasyta, kad Impulsas atsakomybes nenesa, jeigu kazkas atsitiks, siandien dukros i treniruokliu sale neileido... Negalima... Kyla klausymas, kaip ten tada dirba? Jeigu pries menesi buvo galima ir ramiai vaiksciojo, o staiga kazkas pasikeite. Juolab mums del sveikatos reikia. Neturiu zodziu, bardakas!!!!!
Simona 2017-11-15 19:22:58
Kiekvieną dieną vis labiau tenka nusivilti Fabijoniškių Impuls. Nežinau ar ir kituose klubuose tokia netvarka, bet šitame situacija tragiška. Pilates treniruotė šiandien turėjo vykti 8:30, tačiau dar 8:50 trenerė nesiteikė pasirodyti. Kiek supratau treniruotė ir neįvyko. Vandens zona: garinė pirtis neveikė, iš trijų pirčių veikė tik viena. Džiakuzi vanduo šiltas, bet ne tiek kiek turėtų būti. Pusėje dušų bėga drungnas vanduo. Abonementų kainos padidintos, tačiau sąlygos kiekvieną kartą vis baisesnės. Apgailėtina
Laba diena Simona,
apgailestauju, kad mūsų klubas Jus nuvylė. Galbūt galėtumėte susisiekti el.paštu agne.prockyte@impuls.lt ir šią situaciją išspręsime asmeniškai.
Pirmas kartas sporto salėje 2017-12-04 19:50:00
Teko šiandien labai nusivilti Panevėžio Impuls klientų aptarnavimu. Atėjus pirmą kartą į sporto salę ir paprašius pagalbos, kaip įsijungti ir naudotis treniruokliais, buvo paklausta ar turite metinį abonementą. Atsakiau, kad ne. Tai darbuotoja atrėžė, kad neturi laiko. Impuls darbuotojai yra labai suinteresuoti, kad klientas daugiau nebegrįžtų niekada, tuo labiau nepirktų metinio ar mėnesinio abonemento. Ačiū už "nuostabų" pirmą apsilankymą ir pakeltą motyvaciją motyvaciją sportuoti.
Laba diena, apgailestauju, kad pirmas apsilankymas klube jus nuvylė. Treneris privalo naujam klientui padėti susiorientuoti salėje ir atsakyti į visus klausimus. Gal galite parašyti man elektroniniu paštu vilma@impuls.lt? Susisiektume su Jumis asmeniškai ir tikrai rasime sprendimą.
Pirmas kartas sporto salėje
2017-12-04 19:50:00 IP 5.20.165.74
Adelė Rackevičienė 2017-11-19 11:19:19
Š.m.Spalio 13d.4asmenys apie 15val. apsilankėme Impuls klube Šiauliai vairo gatvėje.Labai nustebino darbuotojų požiūris į klientus.Mandagumo, šypsenos, padėkos nerasta.Lankomės retai, susidarė įspūdis, kad mėgstami tik nuolati klientai.Naudojomės baseino ir pirčių komplekso paslaugomis.Būnant patalpoje apie 16, 30 pastebėjome, kad labai rasoja isoriniai išoriniai pastato langai.Apie 17val. prie manęs priėjo mergina ir liepė palikti patalpą.Nei prašau.nei atsiprašau, priežastis buvo paaiškinta tik man pasidomėjus - sugedo vetilacija.Paklaus.kaip mums bus atligintas neišnaudotas laikas, pasakė, kad su mumis bus susisiekta.Praėjo mėnuo laiko.Tylu.Išeinant iš komplekso, praėjime patys klientai drąsiausi prašė paaiškinti kaip bus atlyginta.Darbuotojai buvo abejingi, atrodė tik greičiau dinkite ir nieko neklauskite.Nebuvo žodžio /Atsiprašome/.šypsenos, kuri daug ką išsprendžia.Įspūdis slogus požiūriu į klientą.Sėkmės Tobulėjant, o ne tik biznį daryti.
Dėkojame už pastabas ir atsiprašome, kad patyrėte nepatogumų. Išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime su Jumis asmeniškai.
Dar kartą atsiprašome, kad Jus nuvylėme.
sveiki bukit malonus ir pasirupinkite siauliuose veikiancio impulso DZEKUZIU veikimu, kiek galima tai kesti einu kiekviena diena ir jie tik dalinai teveikia, viena dalis veikia kita ne, juk pinigewlius mokam uz tai prasau ir sutvarkyti, aciu
Adelė Rackevičienė
2017-11-19 11:19:19 IP 78.58.206.216
Stanislovas 2017-10-21 19:29:40
Sw. 2017 10 21. Atvikau su 4 metuku dukryte i impuls baseina panevezyja. Nusipirkom vienkartini apsilankyma uz 13eu 3, 5 val. Mes isbuvom visa laika ir persiengdami uzgaisom 20 min ir uz tai turejau sumoketi 6eu. Tai jus gal tokie vargsai, kad nesuprantat juk vaikas tai nesuauges ir nesupranta, kad butina skubeti persirenkri. Seip viskas gerai bet del to tai apgailetina
Dėkoju už atsiliepimą ir apgailestauju, kad patyrėt nepatogumų. Įeinant į klubą klientai yra žodžiu ir pasirašytinai informuojami apie apsilankymo trukmę - 3, 5 val. Laikas skaičiuojamas nuo raktelio išdavimo iki grąžinimo. Apsvarstykite galimybę tampi nuolatiniu mūsų nariu, tuomet apsilankymo laikas Jums bus neribotas.
www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/liudininkas-apie-nelaime-impuls- 2017-10-05 13:50:42
Iš komentaru:, , Viktorija Sergeevna 2017.09.06 21:18 Lankem impuls baseina Klaipedoje. Ketvirtos pamokos metu trumpam likau prie baseino. Norejau pastebet kaip vyksta treniruotes. Trenere pasake vaikams isikibti vandeny i bortelius ir laikytis uz juos. Pati ramiai isejo i treneriu kambary paimti kazka pamokai. Vienas vaikas paleido rankas ir norejo isikibt uz kita borteli bet paleides rankas pradejo skest. SALIA NIEKO NEBUVO!!! VISI TRENERIAI BUVO UZSIEME!!! norejau pult gelbeti ta vaika, bet laimei jam paciam pavyko isikibt vel i borteli. Vaikas atrode labai issigandes. Kita karta stebejau situacija, kai trenere dave lentas vaikams ir pasake PERPLAUKTI BASEINA SU TA LENTA! Pati trenere stovejo kitam baseino gale ir paleisdavo vaikus su tom lentom i baseina. Kas vyksta su visais vaikais- ju buvo apie 7 (per visa takeli) speju ji nemate. Perplaukt visa takeli 7 vaikams kai yra vienas treneris vienam gale vien su lenta- atrodo pavojingai. Pagalvokit pries leidziant pasilikti vaikui baseine.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/liudininkas-apie-nelaime-impuls-baseine-vaikus-treneriai-priziuri-tik-ju-yra-per-mazai-56-849644?comments
Dėkojame už pastabas. Treniruotės vyksta visą dėmesį sutelkus į vaikus, vaikai vieni baseine nepaliekami, jei abejojama dėl vaiko galimybių vandenyje tai vaikui uždedami plaukmenys. Treneris taip pat įvertina vaikus, kada juos gali paleisti plaukti per visą baseiną. Yra vaikų kurie plaukia ir dar daugiau. Tik įsitikinus ir profesionaliai įvertinus vakų galimybes, vaikai yra mokomi plaukti toliau nuo sienelių. Išsiaiškinsime Jūsų matytą situaciją ir būtinai padarysime viską, kad tai daugiau niekada nepasikartotų. Dar kartą dėkojame už pastabas.
www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/liudininkas-apie-nelaime-impuls-
2017-10-05 13:50:42 IP 213.197.154.2

Na Impuls personalo arogancija ima virsu, atejau penktadieni pradzioi ejau i treniruoklius viskas ok, aisku, ten po remonto viskas juodai, truputi labai slegianti atmosfera, nieko gero, bet gal jie mano kitaip, taciau pats idomumas prasidejo, atejus i baseino zona, 21:12, turejau dar 18minuciu buti, bet pirtis buvo jau isjungtos, vandens kaskados, jacuzzi taip pat buvo isjungta....
Veike tik baseino takelis, kai paklausiau, pas darbuotoja, kodel viskas isjungta, juk as dar turiu laiko ir panasiai, tai atsakymai labai lakoniski ir arogantiski, mazdaug, jau ner cia jo eiti, nes 21:30 uzsidaro na tai jus tada ir uzsidaryki 21:00 ir nieko neleiskit arba isvis niekad nieko neleiskit bus paprasciau, o ne lankytojui prasyti ismaldos kazkokios, kam visa sita daryti, tada pradejo aiskint, kokios man baudos gresia, jeigu as neiseisiu is sporto klubo 21:30 :))) nu paniatkes tokios neblogos, lyg nebutu kitu normaliu sporto klubu, su pagarba i lankytoja... juk i prekybos centra, as galiu uzeiti 21:50, kai jis dirba iki 22:00, o cia man aiskina apie kazkokios baudas, IMPULS atsigaukit, tai ne pries 10 metu, kai buvo nedaug sporto klubu, dabar sporto klubai, ant kiekvieno kampo...
Darius 2017-09-07 11:10:48

Visada į impuls žiūrėjau kaip į Top sporto klubą. Baseinai, džakuziai, pirtys, visą tai vilioja. Dar ir didelė kaina tai mastai, kad na tikrai jau ten bus rojus. O realybė toli gražu ne tokia.
Sportuoju Asanavičiūtės Impulse. Pisuarą taiso 2 mėnesius. Dušą irgi. Kas kart atėjus nusipraust į dušą, vis šaltesnis vanduo.
2017.09.06 išvis teko praustis po šaltu vandeniu. Man kaip vyrui tai nėra didelis šokas, bet tėvams su mažais vaikais tai manau nėra taip malonu. Džakuzis vargiai burbuliuoja, dažnai būna vėsus. Sporto salėje 95% viso laiko negroja jokia muzika, tenka klausytis žvangančių treniruoklių.

Klubas tikrai nėra blogas, bet trūksta priežiūros ir tikiuosi mano balsas bus išgirstas.

Darius
Dėkojame Jums už pastabas ir atsiprašome, kad nuvylėme. Informuojame, kad minėti gedimai yra pašalinti. Personalas informavo, kad situacija susitvarkė.
Impuls
Po nuskendusio vaiko tragedijos Impulsas sureagavo išjungdamas galimybę žvaigdždutėmis įvertinti jų Facebook puslapį. Puikus žingsnis. Padėjo man apsispręsti nuimti "like" ir daugiau niekada nekelti kojos į Jūsų klubus.
Vidas 2017-08-13 18:44:36
Panevezio Impulse griztama i praeiti-spinteles reik rakineti SU SAVIMI ATSINESTOMIS PAKABINAMOMIS SPYNELEMIS. kai visas pasaulis pereina prie moderniu spinteliu rakinimo priemoniu cia vel kabina spyna. primena Rusija
Dėkojame Jums už atsiliepimą. Spintelių rakinimo būdas su spynelėmis pasirinktas remiantis Vakarų Europos ir Skandinavijos patirtimi. Šis būdas patogus klientams, nes klientas gali pasirinkti norimą spintelę ir patekti į klubą nestovėdamas eilėje. Tokia praėjimo kontrolė ir spintelių rakinimas diegiamas visuose Impuls klubuose. Labai tikiuosi, kad jūs išbandysite naują praėjimo būdą ir įvertinsite jo privalumus.
Šiame klube mano 5 metų vaikui buvo pasiūlyta vienam eiti į vyrų rūbinę, persirengti ir vienam nueiti prie baseino. Pasakius kad mano vaikas nepažysta skaičių ir neužrakins spintelės jiems tai nebuvo įdomu. Man vaiko į moterų rūbinę vestis neleido, net ir pasakius jog turime specialų rankšluostį ir jokių nuogybių nedemonstruosim. Nesuprantu kaip galima 5 metų vaikui liepti vienam susirasti spintelę pagal numerį (dar net skaičių nepažinojo), persirengti ir kas baisiausia kaip galima liepti 5 metų vaikui vienam eiti prie baseino? Paminėsiu kad joks žmogus kuris tam vaikui būtų padėjęs nebuvo paminėtas! Didesnio siaubo ir bardako nesu mačiusi.Tai buvo 2016 vasarą šiauliuose vairo g. 2, tėveliai saugokit savo vaikus

Darius
Vaikas nuskendo po sporto klube vykusios plaukimo treniruotės. Į Silvijai Petrošiūtėi
2017-09-05 23:09:06 IP 78.61.172.19
Klaipėdoje panaši situacia su vaiku nepriėžiūra.
Teisme yra vadovės eglės Vaupšaitės pasakoimas, garso įrašas -PASAKOJA KIEK VAIKU SKENDO KLAIPEDOJE Impulse PAS tren. LIL. ŠVOR. tik 4 mėn. kursus baigiusi
vadovė E. V.pageidauja kad Impulse dirbtu panašios į ja, neprofesionalai, L.Š priimta be konkurso ir dar viena S.Gurk.- - tik 4 mėn baigusi, o tai impuls...............
Esu labai nusivylusi sporto klubu. Impuls sporto klubas Savanorių pr. Vilniuje užsidarė remontui. Sutartį esu sudarius iki rugsėjo (vėliau išvykstu ir nebus galimybės lankyti klubą), į kitus klubus labai nepatogu važiuoti. Kai paskambinau ir paprašiau nutraukti sutartį anksčiau laiko - klubas atsisakė tai padaryti. Tai - akivaizdus vartotojų teisių pažeidimas, dėlto pasikonsultavau ir specialistais. Kadangi liko pora mėnesių išsimokėti sutartį, tiek to - neprasidėsiu su skundais. Bet klubas nepadarė jokių išlygų. Vienintelis ką pasiūlė - išimties tvarka sustabdyti narystę. Tačiau man tai neaktualu, todėl net juokinga, kad ne dėl savo kaltės turiu mokėti už nieką pinigus. Apie bendravimą su klientais - apskirtai nėra ką kalbėti...
Igor 2017-03-23 20:16:34
Norite pasijusti klounu - lankykitė Asanavičiutės IMPULS baseiną! Pirma prašote lankytoju nepilti SAUNOJE vandens ir kažkokių smirdančių chemikalų ant akmenų - be rezultato, poto prašote personalo, kad užtikrintų kad lankytojai nepiltu ir laikytusi taisyklių - nulinis rezultatas, poto jau rašote raštą vadovybei, kad reikia kazką daryt - ir pagaliau! bingo! Kita dieną yra rezultatas - SAUNOJE! pastatytas KIBIRAS VANDENS! SU SAMČIŲ! o jus klounas.
Trumpiau tariant jei norite i sauną - tai neikit i Asanavičiutės Impuls baseiną - ten yra tik vos šiltas, smirdantis, dregnas kambariukas virš kurio parašyta "SAUNA"
Dėkojame Jums už žinutę ir norime paaiškinti situaciją. Saunoje yra atlikta rekonstrukcija - pastatytas naujas kaitinimo katilas. Turint, seną įrangą, vandens pilti nebuvo negalima. Tačiau pakeitus katilą nauju, tokia galimybė atsirado. Vandenį galima pilti dozuojant po kelis samtelius. Atsižvelgiant į klientų prašymus buvo pastatytas kibirėlis vandeniui. Noriu Jus pakviesti apsilankyti atnaujintoje Infra saunoje.

impuls 2017-07-09 17:14:38
Žūvys puna nuo galvos.Kokia vadovė - tai ir darbuotojai....tokie. O plaukimo treneres baigusios tik 4 men. kursus. (baisu) Padovė pagal save parenka
Visi mūsų klubo treneriai turi reikalingą išsilavinimą - kūno kultūros bakalaurą - magistrą arba kūno kultūros ir sporto veiklos leidimą. Treneriai nuolat tobulinasi seminaruose, gilina savo žinias bei nuolat ieško naujovių.
Plaukimo trenerių darbas puikiai atsispindi vaikų plaukimo varžybose.
Impuls administracija yra kompetentinga išsirinkti klubų vadovus.
Jūratė 2017-06-29 11:47:45
Klaipėdos "impuls" sporto klubo vadybininkai leidžia sau įžeidinėti klubo lankytojus elektroninėmis žinutėmis.... Žmogui, kuris yra ligonis ir sunkiai gali sportuoti, bet stengiasi nors kartą savaitėje apsilankyti klube, yra išsiunčiama žinutė :

"Sveiki,

priverčiate atsilošti iš nuostabos! Nuo 2017-05-30 iki 2017-06-28 IMPULS apsilankėte 8 kartų (-us). Jūs - žmogus raketa. O jei tokiais tempais lėksite ir toliau, apie Jus kalbės ateities kartos. Didžiuojamės būdami su Jumis komandoje!

Nepamirškite savęs apdovanoti. Į kokteilinę - bananą, saują špinatų, šaukštą riešutų sviesto, vandens ir vuolia į Jūsų sveikatą!

E-mail: kamile.kumpyte@impuls.lt..."

KLAUSIMAS: - AR TAI TOKIA JŪSŲ KLUBO POLITIKA??? KAS JUMS SUTEIKĖ TOKIĄ YPATINGĄ TEISĘ ĮŽEIDINĖTI ŽMONES??? MAN GĖDA UŽ JUS....
Laiškas skirtas kliento motyvacijai, tikrai džiaugiamės, kad lankotės pas mus. Šiuo laišku norime pranešti klientams apie asmeniškus pasiekimus ir kartu pasidžiaugti rezultatais. Labai atsiprašome, jei laiškas sukėlė neigiamas emocijas.
Inga 2017-03-28 10:11:46
Laba diena. Lankau Panevėžio "Impuls" klubą nuo pačios pirmos atidarymo dienos. Visada perku metinį abonimentą. Dabar kaip tik baigiasi (2017-04-02) abonimento galiojimas, tačiau jokio konkretaus pasiūlymo negaunu. Susidaro toks įspūdis, kad klubui yra labai svarbu priimti kuo pigiau ir daugiau vienkartinių lankytojų, o ne suteikti nuolaidas pastoviems klientams. Kainos vis kyla, o švara, sporto inventorius, treniruokliai, dušai pasibaisėtini. Kokybė suprastėjo, o kainos pabrango 100-tu eurų !
Asiprašome už pavėluotą atsakymą ir labai apgailestaujame, kad su Jumis nebuvo susisiekta dėl narystės pratęsimo. Parašykite savo kontaktus elektroniniu paštu vilma@impuls.lt. Pasiūlysime Jums geriausią variantą. Dar kartą atsiprašome už nepatogumus.
Jūratė 2017-06-29 11:47:45

E-mail: kamile.kumpyte@impuls.lt..."

isidarbinau impuls sporto klube, na atrode viskas gerai, buvo pasakyta, kad po 3men darbo bus galima artimam zmogui lankytis sporto klube nemokamai. nu ka praejo tie 3men, pazadas kazkur isgaravo.. darbuotojai keiciasi labai daznai, nes nesurenka reikiamos sumos, kuri labai daznai kyla.. zodziu nusivyliau pati, dirbi ne sau, o klubui.. bet kas labiausiai zeide, kad pazadu nebuvo laikomasi.. dziaugiuosi pakeitusi darbo vieta
Laibai įdomi IMPULS vadybininkų politika. Esu įsigijusi metinį abonimentą, kuris baigiasi po poros savaičių. Maniau, kad artėjant abonimento pabaigai sulauksiu iš vadybininkės naujo pasiūlymo. Tačiau jokios reakcijos. Turėjau pati susirasti atsakingą asmenį. Labai įdomus pasiulymas jei perki metinį abonimentą moki pilną sumą 550eu, bet jei moki į mėnesį po 40eu - iš viso 440eu. Pirmą kartą girdžiu tokį pasiūlymą. Nes dažniausiai būna atvirkščiai išsimokėtinai vadinasi bus pabrangimas. Labai keista kaip buvusi visada stabili metinė abonimento kaina senai klientei staiga pakilo 100 eu. Jei branginate, tai būkite malonūs ir kelti sporto klubo kokybę. Nepamirškite įjungti oro kondicionierių, geriau išplauti grupinių treniruočių salių grindis, nes nėra malonu valiotis tarp plaukų, dažniau sausinkite rūbines, nes toks jausmas kad po balas braidžioji. O dar keisčiau, kai paklausiau kodėl negali pritaikyti tokios kainos kaip visada mokėdavau įbruko kito vadybininko telefono numerį, kuris GAL jau galės taikyti kitas kainas. Tai kam reikalingi tie vadybininkai, kurie sėdi IMPULSE jei po to liepia pačiam klinetui ieškotis kitų vadybininkų?
Renata Vinclovaitė pati praščiausia vadybininkė, kai parduot ir padaryt sutartį ir rašo ir skambina, norint pasiteiraut dėl kitų dalykų skambink varpais: nei laiško atrašys, nei perskambins. Kam tie vadybininkai iš vis tada reikalingi? Nusivyliau, kreipsiuosi aukščiau.
Labai gaila kad apie pasikeitusią įejimo tvarka sužinai atėjęs į klubą ir negali patekti nes neturi šušiktos spynelės....
Negi neturite lankytojų kontaktų ir negalima informuoti iš anksto
Kai mokėjimas vėluoja tai žinutės eina kas diena
Kas ir kaip konpensuos man sugaištą laiką ir prarastą treniruotę
Fabijoniškių klubas
Trinapolio klube jau nuo Naujuju nebeveikia tropinė pirtis ir nienam nė motais. Ar jum nerūpi klijentai? Aš suprantu, kad iš karto sugedus nesuremontuosi, bet jau tuoj bus 2 mėn. Padariau pastabą darbuotojai tai ji sutiko, kad valdžia žino. Pasiūlė rašyti skundą.
Pirkau metinį abonementą ir gavau mėnesį dovanų draugui.Kaip dingsta dovanos.norejau užrašyti draugui dovana.Atsakė, kad nebera
Impuls 2017-01-16 12:11:42
Klientų rūbinės yra dezinfekuojamos kasdien. Jūsų minėtos ligos aprašyme rašoma " Infekcijos sukėlėjas perduodamas nuo odos ant odos liečiantis su sergančiuoju". Taigi nėra teisinga tvirtinti, kad ja užsikrėtėte nuo spintelės mūsų klube.
Linkime kuo greičiau pasveikti ir lauksime apsilankant.
Rūbinės dezinfekuojamos, bet spintelės ne. Būtent jūsų klube ir apsikrėčiau, daugiau niekur nemačiau, o Panevėžio impulse tikrai ne vieną tokį segantį esu mates.
Taigi, jeigu sergantysis pasideda maikutę į spintele ir paskui ateina sveikas žmogus ir taip pat pasideda savo drabūžius, jis taip pat bus užkrėstas šiuo virusu.
klaipėda. Eglėi V.
2017-01-24 19:48:55 IP 78.61.94.127
klaipėdos klubo vadovės kviestos į policija 2016-12-14 20:46:57
Klaipėdos klubo vadovės J.K ir E.V. buvo iškviestos į policja dėl parašu klastojimo dokumentose, kur apsimelavo, kad parašai nesuklastoti. O administ. E.V.apsimelavo ir Darbo inspekcijoje. To pasėkoje - teismas. Kur visi pripažista parašai suklastoti, Impulsui teko samdyti advokata (2 teismai apie 3500 tūks. eurų). Ir 2 atsilepimus rašyti - kiek tūkstančių? Dar teko sumokėti už ekspertizė dėl parašu klastojimo.Ir apmokėti ieškovo advokatus. O teisme teisėjai buvo pateiktas garso įrašas kur E. V pasakoja kiek vaiku skendo Klaipėdoje, , Impulsė" pas etatinė trenere dizainere, kuri baigė 4 men. kursus ir savo sporto pasiekimus, tai kvlifikacija, rašo - žvaigždė.........Gal rašo apie viešbuti -žvaigždės, valytoja?
linksmu švenčių.
Ar atsakinėją į komentarus ta pati apsimelavusi Klaipėdos adm. Ėglė V.? Ar parašus dar klastojį dokumentose? Ar policijai meluoji su Kiermilinę? Ar darbo inspekcijoje meluojį? Ar daug algos nuskaičioja už melus?
Vilniaus Impuls, Kareivių g. Esu be galo nepatenkinta teikiama netikslia informacija. Kai kurie darbuotojai net nesugeba būti savo darbo vietoje, darbo valandomis ir negali pateikti reikiamos informacijos, be kolegų pagalbos. Nusipirkau abonimentą metams, bet ne tą, kurio norėjau, nes man nebuvo pranešta apie svarbiausius jo privalumus, o paskui buvo draskomos akys, kad viskas buvo sakyta. Darbuotojų klaida, o aš turiu ieškoti kam jį perrašyti, lyg neturėčiau daugiau ką veikti. Jokio malonumo lankytis Impulse, žinant, kad įsigyjau ne tą abonimentą, kurio norėjau.
Kamiles 2017-01-17 19:44:30
Panevėžio impuls. Paprašius rubinėje išvalyti grindis arba spinteles, nes stojama yra i bala. Gaunamas grasinimas, kad užblokuos abonimenta. Ar taip turi bendrauti pardavejos ?
Gal galite smulkiau aprašyti situaciją elektroniniu paštu vilma@impuls.lt ? Ačiū Jums.
Klientas 2017-01-16 22:52:03
Gal reiketu sniega atsikast Siauliuos? Ir aikstele prastumdyt daug nekainuoja. Nes dabar atrodot kaip nevalos
Sveiki, šiąnakt visas sniegas buvo nukastas. Negalėjome to padaryti pirmadienio naktį, kadangi kelių priežiūros tarnybos nespėjo valyti visų objektų.

Mana mankšta
Gerų emocijų studija

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: kita veikla; medicinos įstaigos, paslaugos; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
MANA MANKŠTA – tai jauki ir šviesi treniruočių studija Vilniuje, kurioje laukiamas kiekvienas norintis sustiprėti fiziškai ir praturtėti dvasiškai. Pašilaičių sporto klube suteiksime Jums erdvę atsikvėpti nuo kasdienių darbų, atsiriboti nuo rūpesčių ir atsipalaiduoti. Po užsiėmimų pajusite daugiau gyvybingumo...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Rankinio vartų gamyba Stovų inventoriui gamyba Lauko sporto įrengimų gamyba Krepšinio lentų gamyba...
Eurosportas LT
Adresas: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
ES baudžia "Continental" ir "Bosch" už kartelinius susitarimus
ES baudžia "Continental" ir "Bosch" už kartelinius susitarimus 02-21 16:59
Lietuvą milžiniška investicija pradžiuginusi Vokietijos technologijų ir automobilių komponentų pramonės kompanija "Continental" ir kita vokiška bendrovė – automobilių dalių ir elektronikos...
"Brexit" ir vėl stringa: britai prašo ilgesnio pereinamojo laikotarpio
"Brexit" ir vėl stringa: britai prašo ilgesnio pereinamojo laikotarpio 02-21 16:34
Jungtinė Karalystė (JK) ir ES ir vėl nesutaria dėl fundamentalių "Brexit" elementų. Londonas siekia pratęsti "Brexit" pereinamąjį laikotarpį tiek, kiek reikės, kai ES jau yra nurodžiusi terminą...

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Intel 46,32 +1,67%