Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impuls LTU, UAB

Atsiliepimai apie Impuls LTU, UAB

Impuls sveikatingumo klubas

Teisingas įprotis kasdien‎
Parašyk savo nuomonę apie Impuls LTU, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Sveiki turiu menesio bilieta i impulsa visai dienai tai noreciau parduot nes paciam nereikia 70e
Jūratė 2017-06-29 11:47:45
Klaipėdos "impuls" sporto klubo vadybininkai leidžia sau įžeidinėti klubo lankytojus elektroninėmis žinutėmis.... Žmogui, kuris yra ligonis ir sunkiai gali sportuoti, bet stengiasi nors kartą savaitėje apsilankyti klube, yra išsiunčiama žinutė :

"Sveiki,

priverčiate atsilošti iš nuostabos! Nuo 2017-05-30 iki 2017-06-28 IMPULS apsilankėte 8 kartų (-us). Jūs - žmogus raketa. O jei tokiais tempais lėksite ir toliau, apie Jus kalbės ateities kartos. Didžiuojamės būdami su Jumis komandoje!

Nepamirškite savęs apdovanoti. Į kokteilinę - bananą, saują špinatų, šaukštą riešutų sviesto, vandens ir vuolia į Jūsų sveikatą!

E-mail: kamile.kumpyte@impuls.lt..."

KLAUSIMAS: - AR TAI TOKIA JŪSŲ KLUBO POLITIKA??? KAS JUMS SUTEIKĖ TOKIĄ YPATINGĄ TEISĘ ĮŽEIDINĖTI ŽMONES??? MAN GĖDA UŽ JUS....
Aš tik nauja klientė - skaitinėju atsiliepimus.

Bet kur Jūs toje žinutė pašaipą matot, niekaip nesuprantu. Aš matau padėką naujam klientui, kuris lankė reguliariai, po du kartus per savaitę (ko dauguma iš mūsų neprisiverčiam). Tikiuosi ir aš tokios kada nors tokios žinutės sulaukti
Impuls administracija
2018-04-09 10:32:37 IP 88.119.146.34
Marius 2018-04-04 02:35:12
Impulsui jau senai reikėtų atsigauti kainų ir kokybės atžvilgiu. Daug metų lankiau šį klubą, visko mačiau. Labiausiai ko gero galima pastebėti vieną dalyką, jog pinigus iš žmonių melžia, o dauguma Impuls klubų jau labai primena Sovietinius laikus, kiauros sienos, visa apdaila pasenusi, kartais net baisu kokį grybelį pasigauti tiek dušuose tiek apskritai rūbinėse. Pasikartosiu pinigus ima, o kokybės 0. Visur yra taupymo principas. Turiu keletą žmonių, kurie yra dirbę šioje įstaigoje, tai patikėkit taupoma net ir darbuotojų atvžvilgiu. Vietoj to, kad aptarnautų minia žmoniu dvi merginos, aptarnauja viena ir dar dažniausiai nieko nemokanti "Mokinukė", kaip žinoma, ten darbuotojai keičiasi irgi labai dažnai. Aptarnaujančio personalo veidai dažniausiai nelaimingi, varo lyg konvejeris, matosi, kad nieko nespėja. Bet aš pilnai suprantu, kaip gali vienas žmogus kokybiškai aptarnauti kokį 10-15 ir daugiau klientų, kurie atėję vienu metu? Impulsas vadovaujasi vien tik kiekybės principu, jiems rūpi tik kuo daugiau pritraukti naujų klientų, o senus klientus užmiršta. Pradėjai lankyti, lankyk, o mums reikia vis naujų. Iš tikrųjų Impulsą lankiau ilgus metus (kokius 4), kol vieną dieną supratau, kad neapsimoka investuoti pinigus (DIDELIUS PINIGUS) už tai, kad ateinu ir pasportuoju.... Sporto klubų šiuo metu yra vos ne ant kiekvieno kampo, o kainos ženkliai padoresnės ir aplinka daug jaukesnė. Mano nuomone Impulsas ilgai neišsilaikys, jeigu ir toliau kaios bus kosminės.
Taip pat teko girdėti iš pažįstamų, kurie dirbo Impuls sporto klubuose, jog su darbuotojais visškai nėra skaitomasi, kada nori tada atleidžia, kada nori tada sumažina etatus, vienu žodžiu elgiasi kaip jiems paranku. Todėl kolektyvas ir keičiasi pastoviai, o juk gerose vietose niekada nebūna didelės kaitos... Tad žmonės, kartais nepykit ant tų paniurusių veidų, kurie aptarnauja jus, pagalvokit kaip su jais elgiasi aukštesnieji. Kaip sakoma, dauguma dalykų priklauso nuo aukštesnių. Kas laimingai gyvena iš visų mūsų kišenės, o kas aria ir nieko negauna... Asmeniškai aš niekam nesilyčiau rinktis Impuls sporto klubo, tikrai aplinkui yra daug geresnių klubų. Nes Immpulsui nerūpi, kaip išsaugoti klientą, jiems rūpi išsaugoti klientą nebent tik tada, kai reikia pinigų ir nori, kad nuolatos mokėtum ir prasitęstm savo abonementą, o tada vėl užmiršta ir ieško naujų "laimikių"..Visiškai nedaro jokių inevsticijų į klubų remontus ar bent dalinę apdailą. Esu išmėginęs praktiškai visus Vilniuje esančius klubus, tai galiu pasakyti, kad tikrai atsinaujinti reikų Asanaiciutes (ypač dušuose vaizdas tragedija), Fabijoniskiu, ir OZO klubams, nes ten vaizdelis tai tikrai kaip Sovietiniais laikais..man atrodo toks taupymo rėžimas įjungtas, kad vieną dieną kol pro stogą nepradės bėgt vanduo ar sienos nepradės byrėti, tai nieks nieko ir nedarys....nes kaip buvo prieš 4 metus, taip vaizdas ir nepasikeitė..o dar kiek nelankaiu, spėju nuo atidarymo laikų viskas lygiai taip pat....Esu labai nusivylęs jūsų paslaugomis ir kitiems nerekomenduočiau prasidėti su šia įmone.
Sveiki Mariau,
dėkui už komentarui skirtą laiką.
Oze visiškai atnaujinome baseino zoną, saunas, vyrų dušų zonas. Įrengėme naują funkcinę zoną, laisvų svorių zonoje pakeitėme grindis ir sudėjome specialią dangą, atnaujinome kardio bėgimo takelius, atsirado du laiptiniai treniruokliai. Šį mėnesį planuojame naujus kardio dviračius, vasarą planuojame perdažyti sporto sales.
Fabijoniškėse restauravome jacuzzi, pakeistos pertvaros vyrų dušų zonose, atnaujinta vėdinimo sistema rūbinėse, atnaujinta kardio įranga, laisvų svorių, įrengta nauja funkcinė zona, pertvarkytos grupinių užsiėmimų salės, pakeista treniruoklių salėje grindų danga, sumontuoti televizoriai, perdažytos batinių ir laiptinių patalpos. Paskutinių 4 metų laikotarpyje į šiuos abu klubus buvo investuota apie 750 000 eurų. Tad klubų gerinimo darbai tikrai vyksta, nuolat yra investuojama į klubų pertvarkymus ir patalpų gerinimą. Noriu Jus pakviesti apsilankyti Ozo ir Fabijoniškių klubuose šią savaitę. Kvietimus pridedu prie komentaro,

Geros dienos ir jei turėsite klausimų ar norėtumėt susitikti, būtinai rašykite,

Klientų patirčių valdymo vadovė
Irma Lukoševičienė
Keista, kai sporto klubas nerodo noro teikti vien tik dušo paslaugą. Paprašiau to asmeniškai, bet buvo tik sausai atsakyta, kad tokios paslaugos mes neturime. Taip išeina, kad norėdama kelis kartus per mėnesį užeiti tik nusiprausti po bėgimo treniruotės turiu mokėti vienkartinio apsilankymo kainą, kuri yra kosminė kai naudojuosi vos 20 miniučių.... Gaila.
makedon 2018-03-19 12:34:30
kodėl čia kainos kosminės o JAV kokios algos o planet fitnes abonementas mėnesiui tik 10 dolerių (8 eurai).
Tam kad savininkas galėtų naujus automobilius iš salono pirkti :)
Labai idomus dalykas vykst kareiviu impulse Vilniuje. Sportuoju ten gal jau senokai ir ta vaizda matau daznai. Dirba ten taip vadinamoji "trenere" Justina. Kaip suprantama dabar trenerio diploma bei darba gauti labai lengva ir priejnama. Bet jajgu jau dorbto tokiame sporto klube reikia dirbti bei padeti klientams ivykdyti ju norus bet matant Justina ima labai dydelis pyktis! Kaskarta matau ja besimaiviamvia prie veidrodzio ziuri kaip atrodo makiazas glosto plaukus, meto juos i visas puses ir šaudo vyrukus akimis :) Paprasiusi syki pagalbos atsakyta buvo dabar as uzsiemusi na taip jusu darbas yra sedeti facebooke :) Tai gal jus dirbkite grozio salone kur galesite demonstruoti savo grozi bet ne sporto klubo sferoje. Del vyruku demesio trukumo klube taipat nera! O nuo kvepalu perdozavimo net pykint pradeda kai praejna. Sekmes darbuose galbut atkreipsite demesio i savo darbuotojus!
Dirbti treneriais galima ir išsilaikius kūno kultūros bei sporto licenciją. 2018-03-02 13:13:22
impulse Klaipėdoje treneriai dauguma dirba su 4 mėn kursai (Licenzijos)

Pastaruoju metu mokytis plaukimo treneriais stoja ne itin daug jaunuolių, kurse studijuoja po keturis - penkis žmones. Dirbti treneriais galima ir išsilaikius kūno kultūros bei sporto licenciją. „Viskas gerai, jeigu norintis dirbti plaukimo treneriu žmogus šią licenciją gauna Sporto universitete, čia turime plaukimo modulį. Bet yra įsikūrę nemažai komercinių struktūrų, kuriose licenciją gali gauti susimokėjęs ir perklausęs keletą paskaitų internete.

Tai didžiausia blogybė, kai į trenerio darbą žiūrime atsainiai. Turbūt nenorėtume, kad mus gydytų chirurgas, išmokęs savo profesijos skaitydamas straipsnius internete; lygiai taip pat yra ir su treneriais“, - kritiškai į dabartinę padėtį žiūrėjo Plaukimo federacijos atstovė.

Dėti į vieną lentynėlę universitete plaukimo trenerio kvalifikaciją įgijusio ir kitoje įstaigoje licenciją išsilaikiusių žmonių gebėjimų, pasak I. Zuozienės, negalima. Netgi buvę plaukikai, sportininkai nebūtinai gali tapti gerais treneriais, žinančiais saugumo ypatybes, mokančiais dirbti su vaikais
Alfa.lt

Realybė baseinuose: vaikų plaukimo treneriai - ir gelbėtojai, ir valytojai
Visi Impuls klubuoese dirbantys plaukimo treneriai turi specialų universitetinį išsilavinimą arba Kūno kultūros ir sporto departamento licenciją. Šie dokumentai suteikia teisę dirbti trenerio darbą. Trenerių darbo rezultatai puikiai atsisipindi plaukimo varžybose, kuriuose matosi puikūs vaikų pasiekimai.
Andrej 2018-02-21 22:05:46
Pamaciau daug negatyviu komentaru, ir tikriausiai daug yra pagrystu, taciau manau kad ne visi zmones is tikruju eina sportuoti - kai kuriems tai labiau laisvo laiko praleidimas, ir jie tikisi akvaparko atrakciju.
Lankiau Klaipedoje, savaite, mastau isigyti pastovu aboninenta.
Keleta trukumu kuriuos pastebejau:
- Truksta vietos virsutiniams drabuziams - kai daug zmoniu nepatogu kabinti. Ir pakabos konstrukcija nelabai tinka - rubai glaudziasi vieni prie kitu, nelabai estetiska.
- Personalas recepcijoje neapmokytas darbui su klientu. Darbuotojos (ishskyrus viena)-is tikruju buvo labai malonios, pasiruoshusios padeti ir tt. Bet del savo asmeniniu geru savybiu, o ne del spec paruosimo.
Is teigiamu ispudziu:
-Didziulis pasirinkimas treniruokliu, saliu, treniruociu - kiekvienas gali parinkti sau tinkama.
-Svaru
-Pati klubo koncepcija, kad gali kombinuoti trenirote saleje su baseinu ideali
-Labai geras baseinas, vandens masazai, pirtis
- Patogios rubines.

Pliusu pamaciau zymiai daugiau negu minusu. Klubas kokybiskas, taciau rybu tobulejimui nera, ir I objektyvias klientu pastabas tikrai verta atkreipti demesi.
Sekmes, ir dekuj uz vertinga laika jusu klube.
Dėkojame už pastabas, būtinai į jas atsižvelgsime.
Taip pat dėkojame už gerus žodžius. Tik Jūs leidžiate mums tobulėti.

Noriu atkreipti dėmesį į kondicionierių pučiamo oro temperatūrą Ozo Impulse.
Intensyvios treniruotės metu į sportuojančius pučiamas labai šaltas oras.
Ko pasekoje - raumenų nervų uždegimai ir perpūtimai pastovūs
Treneriai sako, kad nureguliuota automatiškai ir nieko pakeisti treniruotės eigoje negalima
Aš suprantu, kad reikia vėdinti, bet pareguliuokit adekvačią temperatūrą

ačiū!
Dirbti treneriais galima ir išsilaikius kūno kultūros bei sporto licenciją.
2018-03-02 13:13:22 IP 213.197.154.2
impulse Klaipėdoje treneriai dauguma dirba su 4 mėn kursai (Licenzijos)

Alfa.lt

Realybė baseinuose: vaikų plaukimo treneriai - ir gelbėtojai, ir valytojai
klaipedoje vadove pasakoja kiek vaiku skendo pas L.Skvoropei
2018-03-02 11:28:04 IP 213.197.154.2
Vadovei E.V. manome yra svarbesne pagal blatą priimta be konkurso plauk. tr. L.Škvorobėi, nei vaikų gyvybes
Yra garso įrašas kaip Eg. Vaupš. pasakojo kiek vaikų skendo pas L. Škvorobėi- ir ji toliau dirba??????
Impuls skendo vaikas
2018-03-02 11:24:37 IP 213.197.154.2
Nuskendusio 7-mečio tėvai kreipėsi į teisininkus
2017-09-18 / 15:27 — Rūta Pukenė, DELFI.lt
„Jei Jums klientų saugumas būtų prioritetas, tai to nebūtų įvykę. Jei administratorė būtų įleidusi berniuko mamą ar pati pasižiūrėjusi, kaip vaikas, kai jai sakė, kad berniukas - nepaklusnus ir vaiko ilgai nėra, o ne pusę valandos sakytų laukti, to nebūtų įvykę. Tai - tik klubo darbuotojų kaltė“, - į „Impuls“ darbuotojus viešai kreipėsi Darius.

Perdavė Vyriausiajam policijos komisariatui
Impuls skendo vaikas
2018-03-02 11:19:48 IP 213.197.154.2
Monika Kasnikovskytė 2017.09.06 18:28 „Impuls“ nelaimė atvėrė akis: treneriai vaikus prižiūri dvigubai trumpiau nei turėtų
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/924398/impuls-nelaime-atvere-akis-treneriai-vaikus-priziuri-dvigubai-trumpiau-nei-turetu

žurnalistę Jonę Kučinskaitę ir ji atkreipė dėmesį, kad vaikus prižiūrėti turintys gelbėtojai mažylius prižiūri viso labo 45 min., o ne 2 val., už kurias sumoka tėvai.
Lankiau Klaipedoje, savaite, mastau isigyti pastovu aboninenta.
Keleta trukumu kuriuos pastebejau:
Is teigiamu ispudziu:
-Svaru
-Pati klubo koncepcija, kad gali kombinuoti trenirote saleje su baseinu ideali
-Labai geras baseinas, vandens masazai, pirtis
- Patogios rubines.

Sekmes, ir dekuj uz vertinga laika jusu klube.
Prieš metus įsigijau Impuls narystę metams, pusę metų sportavau reguliariai, tačiau likusius pusę metų į klubą nebavaikščiojau, tik kas porą mėnesių atnešdavau pinigus už narystę. Šią savaitę skambino iš Impuls, sakė ir vėl kad esu skolingas, ir reiktų kad susimokėčiau. Sutarėm, kad kelių savaičių bėgyje užvešiu pinigus, ir tuo baigėm pokalbį. Šiandien sulaukiau žinutės iš UAB Sergel, kad mano skola perduota jiems. WTF ? Pasiskambinus į UAB Sergel, man patvirtino kad skola perduota jiems, ir jau pradėti skaičiuoti delspinigiai, kurie sudaro 21+ eur. UAB Sergel priekaištų neturiu, viską tvarkingai išsiaiškinom ir sutarėm dėl pinigų, bet Impuls... Nu nesuprantu, kas per žmonės ten pas Jus dirba ? Dar kaip tik svarsčiau šiąnakt apie sutarties prasitesimą pas Jus, nes Jūsų klubas man arčiausiai namų, o ir narystė turėjo baigtis 03 ar 04 mėn. Bet po šito įvykio tikrai nebesiruošiu naudotis Jūsų paslaugomis. Kalba eina apie Karaliaus Mindaugo pr., Kaune esantį klubą.
Labai malonus aptarnavimas ir problemų sprendimas Ozo, Karoliniškių ir Kareivių ir dieną ir naktį.

Profisanalios vadybininkės padėjo išspresti susidariusas problemas ir net suderino mano Mamai nemokamą vienkartinį vizitą pažiūrėti kas per daiktas yra Impuls Vilniuje ir ką jis suteikia...

Tad reziumė: nerašinėkite nesamonių, kad kažkas kažką blogai aptarnauja, kad kažkas nepatinka ir pan.
Jeigu kažkas netinka sportuokite namie ir duše pirtį darykite. Sau.

Sekmės, Laimingas klientas.
Gabija 2018-01-15 13:26:36
Esu labai nusivylus ir nepatenkinta jūsų paslaugomis!! Nusipirkau metini abonimenta internetu, man atėjus į sporto kluba pasirodo tokio net nėra registravusio žmogaus, nors viskas buvo sumokėta ir užpildyta. Tą diena niekaip nepavyko visko sutvarkyti, todėl galėjau eiti į sportuoti kaip pirma karta nemokamai pabandymui.. laukiau mėnesi kol viską sutvarkys, pinigus toliau mokėjau. Galiausiai nustojau gauti esaskaita ir gaunu laiška kad paduota skolu ieškojimui. Paskambinus į sporto kluba buvo pasakyta, jog kažkas nesuderinta su banku ir tiesiog atvykti į sporto kluba ir susimokėti. Nu gerai, atvykau ir ką? Mano abonimentas negalioja, turiu velnias žino iš kur skola 28e, kurios taip pat negalėjau sumokėti nes per daug darbo administratorei. Todėl turiu skambintis į vadyba ir klausti ką daryti.. na, žodžiu nesamonių nesamonė. Iš dalies labai gerai kad nebegalioja mano metinis abonimentas, nebereikės mokėt ir negaut jokiu paslaugų.. gaila išmestų pinigų!!
Negano to, net niekas neatsiliepia nurodytu numeriu, kur turėčiau gauti informacija dėl susimokėjimo. Bjaurus žmonės :))
Nusipirkau jusu spec. pasiulyma 12dienu uz 20eur.Merginos dirbancios priemime pasake jei noriu lankytis komplekse turiu
nusipirkti jusu spynele. Man psakius, kad lankysiu tik 12dienu ir po to man jos neprireiks pasake, kad galesiu grazinti atgal ir atidiuos man moketus 5 eurus.Shendien baigesi kursas ir norejaugrazinti ta spynele, bet konsultante pasake '' tai jus nusipirkote ir dabar ji jusu''.....NESUPRATAU....Cia tokia svekatingumo politika daryti bizni is smuklmenu ?Kam is pradziu meluoti - kad parduotum niekuti kelis kart brangiau negu reali kaina?....Is tikro dar nerapraejusios 14dienu per kurias pagal vartotoju teisu ystatyma galima grazinti isigyta daikta pardavejui. Pakuote nesugadint, kasos cekis yra, pati preke idelaus stovio. Ko gero reikes kreiptis i Vartotoju teises....is zemiau skaitytu atsiliepimu matau ne vienam sugadinta nuotaika del butent tu spynuciu, , , , , Sekmes
Sveiki, šiandien Panevėžio Impulse patekau į nemalonią situaciją ir visiškai buvo sugadinta nuotaika.Manęs neįleido į klubą, nes nepirkau spynelės.Nusipirkau kuponą 12 dienų ir atėjau trečią kartą.Žadėjau dar kokį kartą ateit.Tai kam man ta spynelė, jei aš daugiau nebesilankysiu.Visiška netvarka, tikrai daugiau niekada nebežadu eit.Pinigus nemažus reikia mokėt, galėtų tą spynelę ir taip duot.Kitur tokios nesąmonės nėra.
Nepatenkintas klientas 2017-12-16 10:05:37
Esu labai nusivylusi klientu aptarnavimu L.Asanaviciutes g. esanciame Impuls klube. Vakar vakare atvykus i Impuls, buvom sutikti nemandagios konsultantes vardu Ieva. Vos pasisveikinus ir pasiteiravus del taikomu nuolaidu lankytojams, bei i uzduodamus klausimus ji neregavo, nors zmoniu registraturoj aplamai nebuvo. Galop patiems nusprendus isigyti du narystes kuponus, konsultante net nepasiteiravo kaip ketinam atsiskaityti, eme ir ishsimushe kasoje, jog turetume atsiskaityt grynais, nors planavom atsiskaityma kortele, nes neturejom grynuju pinigu.. Galiausiai Jusu darbuotojai susisiekus ir pabendravus su kazkuom per racija, ji vel priejo ir pareiske kad mes iki sporto klubo darbo pabaigos turim atnesti ir susimoketi grynaisiais, kitu atveju pas ja bus daug problemu ir ji negales musu jau ta vakara isileist i sporto kluba. Nors planavom ramei praleisti laika sporto klube, bet del jusu darbuotojos padarytos klaidos, ir nesugebejmo jos vietoj ir laiku ishtaisyt, mums, JUSU KLIENTAMS, teko vaziuotis po Karolinishkiu rajona, ieskotis bankomato, tam kad galetume grynaisais atsiskaityt uz perkamas narystes. Absurdas? Tai dar pradzia.. Jau mums gryzus su grynaisiais, tuom musu nuviliantis apsilankymas nesibaige.Taigi padavius Jusu darbuotojai pinigus uz narystes, del kazkokiu neaiskiu priezasciu, ar tiesiog Jusu darbuotojai taip uzhplaukus, ji pradejo i mus kreiptis "Tu", nors si zmogu matome pirma karta. Negana butu to, mums dar teko prabut geras 10min-15min bandant prisiregistruoti pirshto antspaudu tiek vienos rankos tiek kitos, (pasijautem atvirai, kaip pas kokius daktarus, po Jusu darbuotojos zodziu, - Kol as nepasakysiu, rankos nuo skanerio neatitraukiam..) na, o galiausiai mums buvo atsakyta, kad sistema neveikia, tad praeidinekti i sporto kluba tiesiog taip. Toliau, duodant pasirasyti vidaus taisykliu knyga, Jusu darbuotojai buvo uzduotas paprastas klausimas, butent uz kokias taisykles, mes pasirasinejam, atsakymas lengvai shokiravo" tai standartiskas, tam kad tureti ranksluosti bei slepetes einant kluba ir baseina ",. Jus rimtai? Tiesiog, po tokio pavadinkim taip bendravimo ir atsakymo kyla klausimas kuom ir kaip yra apmokinami Jusu darbuotojai? Galiausiai iseidinejant is klubo su Jusu darbuotoja buvo tiesiog maloniai atsisveikinta, i ka ji tesugebejo sureguot linkteldama galva.. Kadangi esam nusipirke klubo naryste, zinom, kad teks lankytis dar ne viena ir ne du sykius Jusu sporto klube, bet net ir savo prieshui nelinkeciau patirti tokio nemandagaus ir neishprususio atarnavimo su kurio teko susidurt mums pas Jus. Tikiuosi imsites vidinio patikrinimo, pabendrausit su Jusu klubo klientu konsultante Ieva, tam kad suprastumet jog tokie zmones kaip ji, tik smerkia ir gadina Jusu klubo reputacija ir imtumetes tinkamu veiksmu, kad Jusu sporto klubo klientai daugiau su tokiom situacijom nesusidurtu. Bei vykdykit pagaliau elementarius etiketo bei bendravimo kursus Jusu darbuotojam, nes atvirai pasishlykshtejau. Lauksiu atsakymo su Jusu nuomone bei komentaru i sia situacija.
Dėkojame už pastabas ir atsiprašome, kad patyrėte nepatogumų.Galbūt galėtumėte susisiekti sandra.dundere@impuls.lt ir šią situaciją išspręsime asmeniškai.
Ačiū
Nepatenkintas klientas
2017-12-16 10:05:37 IP 79.132.170.196
Ir mes siandien nusivylem Impulsu, tikrai bardakas, pries menesi buvo pasirasyta sutartis, kad vyras su dukra galetu vaiksciuoti ant treniruokliu, dukrai 14, buvo taip pat pasirasyta, kad Impulsas atsakomybes nenesa, jeigu kazkas atsitiks, siandien dukros i treniruokliu sale neileido... Negalima... Kyla klausymas, kaip ten tada dirba? Jeigu pries menesi buvo galima ir ramiai vaiksciojo, o staiga kazkas pasikeite. Juolab mums del sveikatos reikia. Neturiu zodziu, bardakas!!!!!
Simona 2017-11-15 19:22:58
Kiekvieną dieną vis labiau tenka nusivilti Fabijoniškių Impuls. Nežinau ar ir kituose klubuose tokia netvarka, bet šitame situacija tragiška. Pilates treniruotė šiandien turėjo vykti 8:30, tačiau dar 8:50 trenerė nesiteikė pasirodyti. Kiek supratau treniruotė ir neįvyko. Vandens zona: garinė pirtis neveikė, iš trijų pirčių veikė tik viena. Džiakuzi vanduo šiltas, bet ne tiek kiek turėtų būti. Pusėje dušų bėga drungnas vanduo. Abonementų kainos padidintos, tačiau sąlygos kiekvieną kartą vis baisesnės. Apgailėtina
Laba diena Simona,
apgailestauju, kad mūsų klubas Jus nuvylė. Galbūt galėtumėte susisiekti el.paštu agne.prockyte@impuls.lt ir šią situaciją išspręsime asmeniškai.
Pirmas kartas sporto salėje 2017-12-04 19:50:00
Teko šiandien labai nusivilti Panevėžio Impuls klientų aptarnavimu. Atėjus pirmą kartą į sporto salę ir paprašius pagalbos, kaip įsijungti ir naudotis treniruokliais, buvo paklausta ar turite metinį abonementą. Atsakiau, kad ne. Tai darbuotoja atrėžė, kad neturi laiko. Impuls darbuotojai yra labai suinteresuoti, kad klientas daugiau nebegrįžtų niekada, tuo labiau nepirktų metinio ar mėnesinio abonemento. Ačiū už "nuostabų" pirmą apsilankymą ir pakeltą motyvaciją motyvaciją sportuoti.
Laba diena, apgailestauju, kad pirmas apsilankymas klube jus nuvylė. Treneris privalo naujam klientui padėti susiorientuoti salėje ir atsakyti į visus klausimus. Gal galite parašyti man elektroniniu paštu vilma@impuls.lt? Susisiektume su Jumis asmeniškai ir tikrai rasime sprendimą.
Pirmas kartas sporto salėje
2017-12-04 19:50:00 IP 5.20.165.74
Adelė Rackevičienė 2017-11-19 11:19:19
Š.m.Spalio 13d.4asmenys apie 15val. apsilankėme Impuls klube Šiauliai vairo gatvėje.Labai nustebino darbuotojų požiūris į klientus.Mandagumo, šypsenos, padėkos nerasta.Lankomės retai, susidarė įspūdis, kad mėgstami tik nuolati klientai.Naudojomės baseino ir pirčių komplekso paslaugomis.Būnant patalpoje apie 16, 30 pastebėjome, kad labai rasoja isoriniai išoriniai pastato langai.Apie 17val. prie manęs priėjo mergina ir liepė palikti patalpą.Nei prašau.nei atsiprašau, priežastis buvo paaiškinta tik man pasidomėjus - sugedo vetilacija.Paklaus.kaip mums bus atligintas neišnaudotas laikas, pasakė, kad su mumis bus susisiekta.Praėjo mėnuo laiko.Tylu.Išeinant iš komplekso, praėjime patys klientai drąsiausi prašė paaiškinti kaip bus atlyginta.Darbuotojai buvo abejingi, atrodė tik greičiau dinkite ir nieko neklauskite.Nebuvo žodžio /Atsiprašome/.šypsenos, kuri daug ką išsprendžia.Įspūdis slogus požiūriu į klientą.Sėkmės Tobulėjant, o ne tik biznį daryti.
Dėkojame už pastabas ir atsiprašome, kad patyrėte nepatogumų. Išsiaiškinsime situaciją ir susisieksime su Jumis asmeniškai.
Dar kartą atsiprašome, kad Jus nuvylėme.
sveiki bukit malonus ir pasirupinkite siauliuose veikiancio impulso DZEKUZIU veikimu, kiek galima tai kesti einu kiekviena diena ir jie tik dalinai teveikia, viena dalis veikia kita ne, juk pinigewlius mokam uz tai prasau ir sutvarkyti, aciu
Adelė Rackevičienė
2017-11-19 11:19:19 IP 78.58.206.216
Stanislovas 2017-10-21 19:29:40
Sw. 2017 10 21. Atvikau su 4 metuku dukryte i impuls baseina panevezyja. Nusipirkom vienkartini apsilankyma uz 13eu 3, 5 val. Mes isbuvom visa laika ir persiengdami uzgaisom 20 min ir uz tai turejau sumoketi 6eu. Tai jus gal tokie vargsai, kad nesuprantat juk vaikas tai nesuauges ir nesupranta, kad butina skubeti persirenkri. Seip viskas gerai bet del to tai apgailetina
Dėkoju už atsiliepimą ir apgailestauju, kad patyrėt nepatogumų. Įeinant į klubą klientai yra žodžiu ir pasirašytinai informuojami apie apsilankymo trukmę - 3, 5 val. Laikas skaičiuojamas nuo raktelio išdavimo iki grąžinimo. Apsvarstykite galimybę tampi nuolatiniu mūsų nariu, tuomet apsilankymo laikas Jums bus neribotas.
www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/liudininkas-apie-nelaime-impuls- 2017-10-05 13:50:42
Iš komentaru:, , Viktorija Sergeevna 2017.09.06 21:18 Lankem impuls baseina Klaipedoje. Ketvirtos pamokos metu trumpam likau prie baseino. Norejau pastebet kaip vyksta treniruotes. Trenere pasake vaikams isikibti vandeny i bortelius ir laikytis uz juos. Pati ramiai isejo i treneriu kambary paimti kazka pamokai. Vienas vaikas paleido rankas ir norejo isikibt uz kita borteli bet paleides rankas pradejo skest. SALIA NIEKO NEBUVO!!! VISI TRENERIAI BUVO UZSIEME!!! norejau pult gelbeti ta vaika, bet laimei jam paciam pavyko isikibt vel i borteli. Vaikas atrode labai issigandes. Kita karta stebejau situacija, kai trenere dave lentas vaikams ir pasake PERPLAUKTI BASEINA SU TA LENTA! Pati trenere stovejo kitam baseino gale ir paleisdavo vaikus su tom lentom i baseina. Kas vyksta su visais vaikais- ju buvo apie 7 (per visa takeli) speju ji nemate. Perplaukt visa takeli 7 vaikams kai yra vienas treneris vienam gale vien su lenta- atrodo pavojingai. Pagalvokit pries leidziant pasilikti vaikui baseine.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/liudininkas-apie-nelaime-impuls-baseine-vaikus-treneriai-priziuri-tik-ju-yra-per-mazai-56-849644?comments
Dėkojame už pastabas. Treniruotės vyksta visą dėmesį sutelkus į vaikus, vaikai vieni baseine nepaliekami, jei abejojama dėl vaiko galimybių vandenyje tai vaikui uždedami plaukmenys. Treneris taip pat įvertina vaikus, kada juos gali paleisti plaukti per visą baseiną. Yra vaikų kurie plaukia ir dar daugiau. Tik įsitikinus ir profesionaliai įvertinus vakų galimybes, vaikai yra mokomi plaukti toliau nuo sienelių. Išsiaiškinsime Jūsų matytą situaciją ir būtinai padarysime viską, kad tai daugiau niekada nepasikartotų. Dar kartą dėkojame už pastabas.
www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/liudininkas-apie-nelaime-impuls-
2017-10-05 13:50:42 IP 213.197.154.2

Na Impuls personalo arogancija ima virsu, atejau penktadieni pradzioi ejau i treniruoklius viskas ok, aisku, ten po remonto viskas juodai, truputi labai slegianti atmosfera, nieko gero, bet gal jie mano kitaip, taciau pats idomumas prasidejo, atejus i baseino zona, 21:12, turejau dar 18minuciu buti, bet pirtis buvo jau isjungtos, vandens kaskados, jacuzzi taip pat buvo isjungta....
Veike tik baseino takelis, kai paklausiau, pas darbuotoja, kodel viskas isjungta, juk as dar turiu laiko ir panasiai, tai atsakymai labai lakoniski ir arogantiski, mazdaug, jau ner cia jo eiti, nes 21:30 uzsidaro na tai jus tada ir uzsidaryki 21:00 ir nieko neleiskit arba isvis niekad nieko neleiskit bus paprasciau, o ne lankytojui prasyti ismaldos kazkokios, kam visa sita daryti, tada pradejo aiskint, kokios man baudos gresia, jeigu as neiseisiu is sporto klubo 21:30 :))) nu paniatkes tokios neblogos, lyg nebutu kitu normaliu sporto klubu, su pagarba i lankytoja... juk i prekybos centra, as galiu uzeiti 21:50, kai jis dirba iki 22:00, o cia man aiskina apie kazkokios baudas, IMPULS atsigaukit, tai ne pries 10 metu, kai buvo nedaug sporto klubu, dabar sporto klubai, ant kiekvieno kampo...
Darius 2017-09-07 11:10:48

Visada į impuls žiūrėjau kaip į Top sporto klubą. Baseinai, džakuziai, pirtys, visą tai vilioja. Dar ir didelė kaina tai mastai, kad na tikrai jau ten bus rojus. O realybė toli gražu ne tokia.
Sportuoju Asanavičiūtės Impulse. Pisuarą taiso 2 mėnesius. Dušą irgi. Kas kart atėjus nusipraust į dušą, vis šaltesnis vanduo.
2017.09.06 išvis teko praustis po šaltu vandeniu. Man kaip vyrui tai nėra didelis šokas, bet tėvams su mažais vaikais tai manau nėra taip malonu. Džakuzis vargiai burbuliuoja, dažnai būna vėsus. Sporto salėje 95% viso laiko negroja jokia muzika, tenka klausytis žvangančių treniruoklių.

Klubas tikrai nėra blogas, bet trūksta priežiūros ir tikiuosi mano balsas bus išgirstas.

Darius
Dėkojame Jums už pastabas ir atsiprašome, kad nuvylėme. Informuojame, kad minėti gedimai yra pašalinti. Personalas informavo, kad situacija susitvarkė.
Impuls
Po nuskendusio vaiko tragedijos Impulsas sureagavo išjungdamas galimybę žvaigdždutėmis įvertinti jų Facebook puslapį. Puikus žingsnis. Padėjo man apsispręsti nuimti "like" ir daugiau niekada nekelti kojos į Jūsų klubus.
Vidas 2017-08-13 18:44:36
Panevezio Impulse griztama i praeiti-spinteles reik rakineti SU SAVIMI ATSINESTOMIS PAKABINAMOMIS SPYNELEMIS. kai visas pasaulis pereina prie moderniu spinteliu rakinimo priemoniu cia vel kabina spyna. primena Rusija
Dėkojame Jums už atsiliepimą. Spintelių rakinimo būdas su spynelėmis pasirinktas remiantis Vakarų Europos ir Skandinavijos patirtimi. Šis būdas patogus klientams, nes klientas gali pasirinkti norimą spintelę ir patekti į klubą nestovėdamas eilėje. Tokia praėjimo kontrolė ir spintelių rakinimas diegiamas visuose Impuls klubuose. Labai tikiuosi, kad jūs išbandysite naują praėjimo būdą ir įvertinsite jo privalumus.
Šiame klube mano 5 metų vaikui buvo pasiūlyta vienam eiti į vyrų rūbinę, persirengti ir vienam nueiti prie baseino. Pasakius kad mano vaikas nepažysta skaičių ir neužrakins spintelės jiems tai nebuvo įdomu. Man vaiko į moterų rūbinę vestis neleido, net ir pasakius jog turime specialų rankšluostį ir jokių nuogybių nedemonstruosim. Nesuprantu kaip galima 5 metų vaikui liepti vienam susirasti spintelę pagal numerį (dar net skaičių nepažinojo), persirengti ir kas baisiausia kaip galima liepti 5 metų vaikui vienam eiti prie baseino? Paminėsiu kad joks žmogus kuris tam vaikui būtų padėjęs nebuvo paminėtas! Didesnio siaubo ir bardako nesu mačiusi.Tai buvo 2016 vasarą šiauliuose vairo g. 2, tėveliai saugokit savo vaikus

Darius
Vaikas nuskendo po sporto klube vykusios plaukimo treniruotės. Į Silvijai Petrošiūtėi
2017-09-05 23:09:06 IP 78.61.172.19
Klaipėdoje panaši situacia su vaiku nepriėžiūra.
Teisme yra vadovės eglės Vaupšaitės pasakoimas, garso įrašas -PASAKOJA KIEK VAIKU SKENDO KLAIPEDOJE Impulse PAS tren. LIL. ŠVOR. tik 4 mėn. kursus baigiusi
vadovė E. V.pageidauja kad Impulse dirbtu panašios į ja, neprofesionalai, L.Š priimta be konkurso ir dar viena S.Gurk.- - tik 4 mėn baigusi, o tai impuls...............
Esu labai nusivylusi sporto klubu. Impuls sporto klubas Savanorių pr. Vilniuje užsidarė remontui. Sutartį esu sudarius iki rugsėjo (vėliau išvykstu ir nebus galimybės lankyti klubą), į kitus klubus labai nepatogu važiuoti. Kai paskambinau ir paprašiau nutraukti sutartį anksčiau laiko - klubas atsisakė tai padaryti. Tai - akivaizdus vartotojų teisių pažeidimas, dėlto pasikonsultavau ir specialistais. Kadangi liko pora mėnesių išsimokėti sutartį, tiek to - neprasidėsiu su skundais. Bet klubas nepadarė jokių išlygų. Vienintelis ką pasiūlė - išimties tvarka sustabdyti narystę. Tačiau man tai neaktualu, todėl net juokinga, kad ne dėl savo kaltės turiu mokėti už nieką pinigus. Apie bendravimą su klientais - apskirtai nėra ką kalbėti...
Igor 2017-03-23 20:16:34
Norite pasijusti klounu - lankykitė Asanavičiutės IMPULS baseiną! Pirma prašote lankytoju nepilti SAUNOJE vandens ir kažkokių smirdančių chemikalų ant akmenų - be rezultato, poto prašote personalo, kad užtikrintų kad lankytojai nepiltu ir laikytusi taisyklių - nulinis rezultatas, poto jau rašote raštą vadovybei, kad reikia kazką daryt - ir pagaliau! bingo! Kita dieną yra rezultatas - SAUNOJE! pastatytas KIBIRAS VANDENS! SU SAMČIŲ! o jus klounas.
Trumpiau tariant jei norite i sauną - tai neikit i Asanavičiutės Impuls baseiną - ten yra tik vos šiltas, smirdantis, dregnas kambariukas virš kurio parašyta "SAUNA"
Dėkojame Jums už žinutę ir norime paaiškinti situaciją. Saunoje yra atlikta rekonstrukcija - pastatytas naujas kaitinimo katilas. Turint, seną įrangą, vandens pilti nebuvo negalima. Tačiau pakeitus katilą nauju, tokia galimybė atsirado. Vandenį galima pilti dozuojant po kelis samtelius. Atsižvelgiant į klientų prašymus buvo pastatytas kibirėlis vandeniui. Noriu Jus pakviesti apsilankyti atnaujintoje Infra saunoje.

impuls 2017-07-09 17:14:38
Žūvys puna nuo galvos.Kokia vadovė - tai ir darbuotojai....tokie. O plaukimo treneres baigusios tik 4 men. kursus. (baisu) Padovė pagal save parenka
Visi mūsų klubo treneriai turi reikalingą išsilavinimą - kūno kultūros bakalaurą - magistrą arba kūno kultūros ir sporto veiklos leidimą. Treneriai nuolat tobulinasi seminaruose, gilina savo žinias bei nuolat ieško naujovių.
Plaukimo trenerių darbas puikiai atsispindi vaikų plaukimo varžybose.
Impuls administracija yra kompetentinga išsirinkti klubų vadovus.

E-mail: kamile.kumpyte@impuls.lt..."

Laiškas skirtas kliento motyvacijai, tikrai džiaugiamės, kad lankotės pas mus. Šiuo laišku norime pranešti klientams apie asmeniškus pasiekimus ir kartu pasidžiaugti rezultatais. Labai atsiprašome, jei laiškas sukėlė neigiamas emocijas.
Inga 2017-03-28 10:11:46
Laba diena. Lankau Panevėžio "Impuls" klubą nuo pačios pirmos atidarymo dienos. Visada perku metinį abonimentą. Dabar kaip tik baigiasi (2017-04-02) abonimento galiojimas, tačiau jokio konkretaus pasiūlymo negaunu. Susidaro toks įspūdis, kad klubui yra labai svarbu priimti kuo pigiau ir daugiau vienkartinių lankytojų, o ne suteikti nuolaidas pastoviems klientams. Kainos vis kyla, o švara, sporto inventorius, treniruokliai, dušai pasibaisėtini. Kokybė suprastėjo, o kainos pabrango 100-tu eurų !
Asiprašome už pavėluotą atsakymą ir labai apgailestaujame, kad su Jumis nebuvo susisiekta dėl narystės pratęsimo. Parašykite savo kontaktus elektroniniu paštu vilma@impuls.lt. Pasiūlysime Jums geriausią variantą. Dar kartą atsiprašome už nepatogumus.

Mana mankšta
Gerų emocijų studija

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: kita veikla; medicinos įstaigos, paslaugos; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
MANA MANKŠTA – tai jauki ir šviesi treniruočių studija Vilniuje, kurioje laukiamas kiekvienas norintis sustiprėti fiziškai ir praturtėti dvasiškai. Pašilaičių sporto klube suteiksime Jums erdvę atsikvėpti nuo kasdienių darbų, atsiriboti nuo rūpesčių ir atsipalaiduoti. Po užsiėmimų pajusite daugiau gyvybingumo...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Rankinio vartų gamyba Stovų inventoriui gamyba Lauko sporto įrengimų gamyba Krepšinio lentų gamyba...
Eurosportas LT
Adresas: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas 05-26 20:57
Airijoje, kurioje lig šiol yra vieni griežčiausių Europoje abortų draudimai, padėtis keičiasi: referendumo dauguma nusprendė, kad abortai neturi būti draudžiami.
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai
Netikėtai vėl susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai 05-26 16:13
Šeštadienį demilitarizuotoje pasienio zonoje tarp dviejų šalių trumpam susitiko Šiaurės ir Pietų Korėjos lyderiai.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda