Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impuls LTU, UAB

Atsiliepimai apie Impuls LTU, UAB

Impuls sveikatingumo klubas

Sveikas įprotis!
Parašyk savo nuomonę apie Impuls LTU, UAB

Laba diena, impuls sveikatingumo klubą lankau metus, bet su kuo susidūriau norėdama prasitęsti sutartį antriem metam niekam nelinkėčiau. 2020. 02. 11 susisiekiau su vadybininku norėdama gauti palankesnį variantą, aš jį gavau, tačiau pasikeitus aplinkybėms, nes šalį ištiko karantinas nusprendžiau nepasirašyti sutarties ir nepratęsti. Pasirašyta sutartis aišku nebuvo išsiųsta, kad išsigaliotų. Šiandien 2020. 05. 22 atvykusi į impulsą sužinojau, kad mano sutartis įsigaliojusi nuo 2020. 03. 19, pasirodo turiu skola, o sutartys gali įsigalioti net jų ir nepasirašius, panašu, kad įvyko stebuklas man karantino metu veikė impulsas.
Mano sūnus sportuoja Impuls be pertraukos nuo Jūsų klubo įkūrimo. Dėl sveikatos problemų šiuo metu guli ligoninėje. Kodėl reikia mokėti už tas savaites ar mėnesius, kai žmogus guli ligoninėje ar serga namuose? Prašau, man paskambinti. Iš anksto dėkoju.
Laba diena.
Noriu pasidalinti seno apie 5m. Klaipėdos Impuls lankytojo nuomone. Klubas sensta ir nėra tinkamai prižiūrimas.
1. Švara. Po kiekvienos naujametinės pigių abonimentų akcijos pirčių zona atrodo vis baisiau. Lentelės pajuodę nuo prakaito, po suolais pirtyse nevaloma, saunos durys arba neužsidaro, arba visai sunku ir baisu jas daryti, kad nesutraiškyti stiklinių durų į stringančią spyną. Rusiškoje pirtyje panašus vaizdas, tik iškarto įžengi į vandenį. Kažkodėl pirmoje laiptų pakopoje visada telkšo vanduo, o su šlepetėmis įeiti draudžiama... Turkiškoje pirtyje gulėjo sau servietėlė ir ką, lygiai tris dienas ji ten ir pragulėjo. Tad kyla klausimas, ar kažkas ten ją palieka nuolat, ar tiesiog pirties plovimas vyksta gana retai??? Infra raudonųjų pirtyje lentos taipogi pajuodę nuo prakaito. Ar negalima po tokių masinių akcijų išvalyti pirčių (saunų prekėmis prekiaujančiose įmonėse yra spec. chemijos, kuri puikiai nuvalys seniai pajuodusias medines lentas, o po suolais tiesiog tektų valyti) ir apskritai tankiau prižiūrėti jas, nes miestiečius išmaudėte, tačiau tie kas moka abonimentus turi naudotis tuo kas liko.
2. Treniruokių salė: tvarka, švara, neveikiantys bėgimo takeliai, vietomis grindys pažeistos iki betono. Gal bent palopyti galima būtų? Takelių taisymo era kaip supratau jau taip pat baigėsi, tad keiskite naujais, nes laukti eilėse už jūsų numatytas kainas neadekvatu.
3. Abonimentų atostogos ir sergamumo nebuvimas. Apie atostogas neverta net pradėti, jos privalo būti dėl elementarių žmogiškų faktorių: atostogų, moterims dėl menstruacinio periodo, susirgusio vaiko ir tt. ir žinoma, kai patalpos užkištos pigių abonimentų akcijos naudotojų, kai negali rasti vietos automobiliui, persirengimui, prausimuisi duše.
Dėl ligos. Taisyklėse rašote, jog neturite gydytojo ir neesate daktarai, kad nustatytumėte ar lankytojas serga. Čia paprasta, jums ir nereikia. Klientas atneša šeimos ar kitokio daktaro pažymą, kurioje parašyta elementari info. Tas laikas taip pat privalo būti neskaičiuojamas.
Apibendrinant: esu nepatenkintas ir kartais šokiruotas dėl aukščiau išvardintų priežasčių. Toks vaizdas, jog niekas į pastabas nereaguoja. Gaila, tačiau nepigiai sumokėjus, laikui einant gauti tik mažiau kokybės.
Nijolė petkeviciene
2020-02-20 13:29:06 IP 2e914ln3
Noriu išsiaiškinti kaip ir kokiu pagrindu ieškote skolos.? Negaliu gauti atsakingų buhalterijos telefono. Aciu
Aleksandr 2020-02-17 09:50:01
Impuls kaip visada "džiugina" klientus savo akcijomis, kuriomis neįmanoma pasinaudoti. Jų puslapyje buvo galimybė įsigyti narystę su 20% nuolaida. Vakar vakare, kai iki akcijos pabaigos dar liko 3 valandos, bandžiau nusipirkti žmonai metinį abonementą, bet jų sistema neveikė ir pirkti neleido, be jokių klaidos pranešimų ar panašiai. Todėl žmona nusprendė ryte tiesiai pas juos klube įsigyti narystę, bet klubo darbuotojai pasiuntė ją "į laukus" atseit akcija pasibaigus - jūsų problemos. Nors žmona rodė video, kur akivaizdžiai matosi jog jų sistema vakar neveikė. Paskambinau pats, tas pats rezultatas. Reziumuojant: klientai apgaudinėjami lygioj vietoj. Kreipsimės į vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Sveiki, gerb. Aleksandr,
apgailestaujame, jog nepavyko pasinaudoti mūsų pateikta akcija. Norime informuoti, jog tai galėjo būti laikinas serverio užkrovimas.
Jeigu kreiptumėtės el. paštu info@impuls.lt, suteiktumėme visą informaciją kaip dar galite šia akcija pasinaudoti.
Pagarbiai, Impuls.
Elena 2020-02-12 17:24:04
Niekada ne galvojau, kad ateisiu į Impulsą ir mane varys iš treniruotes. Vandens aerobika. 2020 02 12.Treneris pasakė, kad per daug žmonių. Aš turiu metinį abonementą, kuriam liko 3 mėnesiai, ir man niekas ne sakė ir ne pranešė pirkimo metu, kad galiu ne patekti į treniruote.
Sveiki, gerb. Elena.
Apgailestaujame, dėl susiklosčiusios situacijos. Norime priminti, jog pagal UAB Impuls LTU taisyklių 1.6.1.punktą: Klientas, norintis dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose, privalo iš anksto rezervuoti vietą www.impuls.lt, IMPULS mobilioje programėlėje arba IMPULS Klube. Klubo grupinių užsiėmimuose vietų skaičius yra ribotas ir nerezervavus vietos Klubas negarantuoja, kad užsiėmime bus laisvų vietų bei jame bus galima dalyvauti.
Rekomenduotumėme visada iš anksto užsirezervuoti vietą užsiėmimuose, nes tai yra pagrindinis būdas suvaldyti klientų srautą ir kartu būtumėte tikra, jog savo vietą grupinėje treniruotėje turite.
Pagarbiai, Impuls.
Pasirašiau terminuotą 12 mėnesių galiojančią sutartį. Likus keliems mėnesiams iki jos baigties pasikeičiau planą į brangesnį, nes juk liko nebe daug laiko, galiu už tuos kelis mėnesius sumokėti daugiau - gyventi patogiau. Turėjau konsultaciją su vadybininke. Ji akcentavo, jog pasibaigus galioti sutarčiai galėsiu pratęsti ją arba ne.
Po sutarties pasibaigimo į Impulsą nėjau, nes sutarties nepratęsiau. Praėjus pusantro mėnesio po to gavau sąskaitą už mėnesį, kurį nežinojau, jog galiu lankyti Impuls sporto klubą.

Įdomiausia tai, kad norint nutraukti su jais sutartį turi pranešti prie 30 kalendorinių dienų.
Kodėl tokia didelė paslaugų tiekimo įmonė nepasirūpina savo klientais ir neparašo sms žinutės ar elektroninio laiško, jog Jums liko 32 dienos iki sutarties pasibaigimo, jei norite pratęsti ją nedarykite nieko, o jei norite ją nutraukti parašykite prašymą ar kažką pan.?

Galima manyti, jog šioje įmonėje dirbantys žmonės ar vadovybė nežino kas yra automatinis pranešimas.
Tik akivaizdu, kad žino, nes apie išsiųstą ir neapmoką e.sąskaitą tokį sugeba atsiųsti.

Išvada: nagai į save. Apie darbo su klientu kultūrą nėra, net ką šnekėti. Esu labai nusivylusi. Šią liūdną žinią ketinu skleisti. Nerekomenduoju.
Vienuolio “Impuls” klientų aptarnavimas ir vyr. vadybininkės bendravimas man jau antrą kartą sukėlė tiek sumišimo ir gailesčio “Impuls”, kaip įmonei, kad net sunku žodžiais apsakyti.
Moki klubui didelius pinigus 5 metus nuo paties atidarymo, o su tavimi elgiasi, kaip su tiesiog pakeliui užėjusiu praeiviu. Su viena vadybininke sutari vietoj kainos sumažinimo gauti bonus 2 mėnesius atostogų, tačiau kai kalbi su kita, tai tų atostogų ne tik kad nebėra, tačiau dar gauni ir netęsybas, o ir pažadai perskambinti pasikalbėti dėl situacijos kažkur prapuola. Kaip žmogus, kasdien bendraujantis su klientais, nesuprantu tokio klientų aptarnavimo. Tai net negali būti kvalifikuojama, kaip aptarnavimas, tai geriausiu atveju mokyklinio lygio bendravimas ir absoliuti nepagarba klientui, mokančiui, pabrėžiu, vienas didžiausių įmokų sporto klubų industrijoje Lietuvoje.

Tvarkykitės klientų aptarnavimo srityje. Skundai apie “Impuls” klubus skamba vis dažniau ir garsiau.

Ir, prašau, jei žadate atostogas, pasirūpinkite kvalifikuotais darbuotojais, kurie tas atostogas ir įformins, o ne siųs žinutes apie neapmokėtas įmokas.
Sveiki, noreciau pasidalinti idomia patirtimi. Po dvieju metu mokejimu Impuls klube (Vilnius, Vienuolio g.) nustojes eiti, suzinojau, kad mano abonimentas ir toliau galioja ir jau skoloje 3 menesius. Kol aiskinausi kas per situacija su p. Egle, mane ir isieskojimu imonei pridave. Idomiai gaunasi, saziningai sumoki, bet paskui, turi rastu nutraukti sutarti, ar jiems taip blogai ir tu keliu imoku reikia, ar kas darosi su jais? O p.Egle, kursus bendravimo su klientais galetu pasibaigti, nenustebciau jei ne as primas su tokiu elgesiu ty komunikacija susiduriu. Buvau geros nuomones apie kluba, bet po tokiu issisokimu, nemanau, kad artimiausiu metu ten grysti noresiu. PS.kazkada pasidziaugiau, kad marketingas gerai diria, bet kai jis tik dirba del to kad tik pelnas didetu, pakeiciau savo nuomone. Galetu marketingas iterpti zinute ir priminti, kad nustojus lankyti ir pasibaigus sutarciai, sutartis automatiskai prasitesia.
Tragedija, po treniruotes bare nesulauksi nieko, paklausus kaip gauti kavos, is administratores atsakymas as tikrai nepadarysiu. Barmene be perstojimo kiurkso personalo kambary, stalai nukrauti tusciais kavos ir gerimu puodeliais...Klaipeda 12.30 13:30
Manau kvalifikuotu treneriu negali dirbti turint 4 menesius kursu
2019-12-28 19:14:16 IP 2ju3kt07
Ar gali dirbti treneriu jai baigiai tik 4 menesius kursus. Manau tokios nelaimes vyksta kai dirba tokios treneres. Pvz Klaipėdoje Vaupšaitė kad priimti, , savo draugeli kačioka"atleidžia treneri su aukštu išsilavinimu
Kačiojas pabėgo nuo Vaupšaitės. Tai liko tik para kuros turi 4 menesiu kursu žinios
Aš niekada ne vesčiau pad tokios trenerės vaikus. Vadoviu lygi matom.
...baisu. Vaupšaitė policijai memeluoja kad padirbti parašai jos istaigoje. Taip kačioka norėjo kad melavo policijoje..........lygys........
Iš delfi straipsnis
2019-12-27 18:59:24 IP 2ju3kt07
prokurorė surašė kaltinamąjį aktą impuls vadovėi ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl neatsargaus gyvybės atėmimo pažeidžiant teisės aktų nustatytas specialias elgesio saugumo taisykles ir tarnybos pareigų neatlikimo pareikšti buvusiai vieno sostinės sporto klubo direktorei N. B.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas 2017 m.
Gražu.....kokios vadovės Impulse......
Ir Klaipedoje Vaupšaitė neleidžia
2019-12-27 15:06:49 IP 2ju3kt07
„Impuls“ direktorei, uždraudusiai tėvams stebėti vaikų plaukimo treniruotes, pateikti kaltinimai dėl 7-mečio mirties delfi straipsnis
Impuls tai itin brangiu paslaugu sporto klubu tinklas, taciau samdo darbuotojus visiskai ne pagal kompetencija, tai nenori samdyti aukstos kvalifikacijos darbuotoju, su patirtimi kurie aptarnautu kokybiskai klientus, esme tokia, kad kartais kiekvienas administratorius gali sakyti ka nori pagal savo paniatkes, esme tokia, kad anais metais pabandziau nemokamai karta per metus apsilankyti Vilniuje Savanoriu impuls ir gerai, kad nenupirkau abonemento, nes itin chamiskas darbuotoju elgesys vandens zonoje mane sokiravo, ten aiskiai buvo parasyta, kad vandens/pirciu zona dirba iki 21:30 taciau 21:04 buvo viskas isjungta, darbuotoja klausimus ignoravo, na viskas aisku, praejo apie metai laiko, galvoju sitoje kontoroje kazkas pasikeite, taciau kaip supratau niekas nepasikeite, sekmadieni nuejau i Ozo g. sakau noriu pabandyt sita vieta, nes gyvenu dabar kitur, taciau atsakymas buvo neigiamas, kad to padaryti negalima, nes pries metus, as buvau butent Savanoriu impuls, taciau Ozo niekada nebuvau ir man vistiek negalima isbandyti, per 1 minute laiko isgirdau neadekvacios mergaiciukes tirada, kaip nieko negalima, zodis NEGALIMA buvo pakartotas gal 20 kartu, kazkokie argumentai nebuvo pateikti, taigi dar vienas minusas i impulsa, reikalai vis prasteja. Patarimas sitai imonei, samdykit aukstos kvalifikacijos darbuotojus su patirtimi kurie bus motyvuoti ir suteiks visa reikiama informacija
Šeštadienį veikia viena pirtis kur pilna zmoniu, ar tai normalu, nei pranešta nei kanusirengi sugaišti laika ateini o patekti i pirtį neimanoma.
Labai nusiviliau del impulso Kareiviu g. 14 salygos, kai pasirašem sutarti dar galiojo pažymos nuo gydytojo, dabar mes pora menesiu ne lankom del ligos, o moketi reikia kas menesi po 126eur, Prieš tai kai pasirašyti sutarti tikrai pagalvokite ar verta.
Labai taktikskas ir mokantis išklausyti klientų nepasitenkinimu impuls Vilniuje vadovas Mindaugas nors nepasitenkinimo lavina skriejo iš mano pusės nemaža jis išklausė pasidomėjo mano pateikta informacija tikėkimės bendro bendradarbiavimo
Sėkmės
Tik atėjęs į treniruotę sužinojau, kad ji neįvyks, kadangi nesusirinko grupė. Tokią informaciją galėtumėte pranešti anksčiau, kadangi tai nebuvo netikėtas treniruotės nutraukimas. Taip pat buvo pasiūlyta lankytis treniruotėse kituose Impuls klubuose, tačiau jos vyksta kitu laiku, kuris, gaila, nėra man tinkamas, o ir lokacija nepatogi. Truputį nuvylėte
Aleksandras 2019-05-07 10:21:17
atsargiai su sutarties nutraukimu.
turėjau naryste 3 metus, aplinkybes pasikeitė ir nelankiau 1 men. paprašiau nutraukti.
Tai išrašė išankstine sąskaitą už 2 men ir dabar reikalauja pinigu.
Nesuprantu, kodėl reikia gadinti santykius, bet matyt toks požiūris į klientą.
netesybos LR civilinis kodeksas. Taip daug įmonių taiko.
Vilniaus Fabijoniškių impuls bardakas. Moterų rūbinėse nuterliotos dušų sienelės, neplaunamos grindys, neveikia pusė plaukų džiovintuvų. Tokie pinigai mokami, bet nėra paprastos tvarkos. Labai nusivylus...
Esu begalo dėkinga treneriui iš Impulso Kareivių g.14 ALEKSANDRUI SIDOROVUI, mano dukryte Milena išmoko plakti vos per pora pamoku, kaip žmogus labai demesingas, labai labai fainas, kad daugiau butu tokiu geru darbuotoju ir žmoniu.
Barbora 2019-10-10 16:21:37
Nusivyliau Impuls sistema, kad važiuojant į komandiruotę/ kursą nėra galimybės sustabdyti metinį abonimentą.
Sveiki, Barbora,
Nuolaidos taikymas, nėra susijęs su Jūsų darbo komandiruotėmis. Tokios prievolės neturi joks verslo subjektas. Metinių narysčių pakete yra atostogos, kurias galite išnaudoti vykdama į komandiruotes.
Paulina 2019-10-02 23:40:47
Mausto žmones :)
Sveiki. Informacija yra neteisinga. Kainodara priklauso nuo pasirinkto sporto klubo. Čia nėra matoma kokie klubai yra lyginami.
Mausto žmones :)
Sveiki, lankau Asanavičiūtės Impuls nuo neatmenamų laikų. Iki šiol dar labai nesiskundžiau, kartais tik pasikeisdavome nuomonėmis su draugėmis. Bet paskutiniu metu treniruoklių salėje temperatūra jau siekia 25 laipsnius. Gal kas paaiškins, kaip tokioj "pirty" galima dirbti? Nuo treniruoklių ir dangos dar ir smarvė nepakenčiama... Nagi, pasakykite ar tinkama paslauga???
aTEJES GAUTI PASLAUGU 2 MEN. GAUNI naryste neterminuota sustartimi, jei jos gerai neisstudijuosi, teks sunoketi uz negautas oaslaugas, , nes klientas turi tik viena teise, pries 5 d. parasyti rastiskai, tik Impulse, , dar nesibaigus sutarciai, kitaip naryste tesisi ir privalai moketi. nesvarbu kad nelankai. Negali pranesti nei telefonu nei el.pastu, tai negalima. O apie sutarti niekas nieko neinformuoja, kodel tai daroma, o gal kas apsigaus ir Impuls veltui gaus imokas.
Sutartis saliska, advokatai sako galima gincyti, nes pazeidziamos zmogaus teises.
ar liepu 51 apvogė moteri klube Klaipėdoje?
2019-06-19 11:35:25 IP 28mctt9j

2019-06-18 Klaipėdos m. PK užregistruotas moters, gim. 1966 m. pareiškimas, kad Klaipėdoje, jog iš jos rankinės pavogti pinigai - apie 11000 eurų. Įtaria, kad pinigus kažkas galėjo pavogti 2019-06-17, apie 16:30 val., jai būnant sporto klube Liepų g. Klaipėdoje.
Apgailėtina įmonė dėl 7eu atiduoda išieškojimui apart to kad deramai informuoti ir paaiškinti už ką ta skola atsirado, vien matant jūsų tuščius sporto klubus matyti kad turite vidiniu problemų bėda yra ne tame kad susimokėjau o tame koks jūsų požiūris į klientą tokiems kaip jums ateities nėra.
Jokio lankstumo dėl sutarties nutraukimo, arba mėginimo surasti abipusiai naudingus sprendimus. Net mokant iki sutarties pabaigos eiti nesinori ir nebus lankomasi.
atsargiai su sutarties nutraukimu.
Tai išrašė išankstine sąskaitą už 2 men ir dabar reikalauja pinigu.
Nesuprantu, kodėl reikia gadinti santykius, bet matyt toks požiūris į klientą.
Norejom nutraukti dukros plaukimo treniruociu sutarti karoliniskiu impulse, buvo priminta sutarties punktas, kad tai padaryti reikia 30 dienu pries. Kai buvo paklausta ar imanoma tai kaip nors zmoniskai isspresti ir sutarti nutraukti anksciau, supratimo buvo nerasta. Jei gyvenimas taip pasisuko, visko gi nenumatysi is anksto. Tie patys grasinimai apie anstolius, nieko naujo. Impuls klientais tikrai nebebusim, kitiems taip pat nerekomenduosim. Beveik visuose atsiliepimuose vardintos situacijos per trys metus buvo matytos: nemandagumas, nesvara, problemu sprendimo nenoras.
Gal Vilnius kiekvienai nauja testa atsius????? 2019-03-06 09:51:15
Girdžiu kalbosi Klaipėdos trėneriai Svetlna G..ir L.Škvoropei : viena sako : va Vilniaus valdžia testa atsiuntė, kita sako tai čia baseino trėneriai niekas negali atsakyti š testo klausimus, bet kažkokia Eglė Vaupšaitė atsakymus atnešė ir išdalino.........
Va tai trenėrės>>>>>>.......................
slyksciai buvau apgautas ir apvagintas vadybininkes Siauluose Niekada negalvojau kad sporto klube galima pasidaryti skolininku Atejau su gera nuotaika isejau kai v***s Norejau pasinaudoti 120 euru dovanu kupunu Bet vadybinike taip sugebejo sudaryt sutartis kad po dvieju menesiu lankymosi tapau skolininku Tris menesius to net nezinojau Tik po triju menesiu gavau zinute kad esu baisiai skolingas 13 euru 48 centus Aciu dievui kad tar ne atstoliams atidave Skola zinoma grazinau bet issiskyriau su sia istaiga visiems laikams Nors pries tai daznokai lankydavausi Negali juk lankytis ten kur tave padaro skolininku ar vagimi SEKMINGO VERSLO
Mieli BŪSIMI Klaipėdos Impuls lankytojai būkite atsargūs prieš pasirašydami sutartis su siuo klubu.
Klaipėdos Impuls politika : mokek už neribotą treniruočių skaičių per mėnesį, tačiau gauk vietos į tris treniruotes per mėnesį.
Manau jei nėra vietų, tai didinkite treniruočių skaicių, trenerių, klubų skaičių bet ne lankytojų, Kuriems nera vietų, bet jie pasirašydami 12men. sutartys apie tai net neitaria
Esu klubo lankytoja nuo klubo atsidarymo, apsoliutus nesiskaitymas su savo lankytojais, siuo metu vyksta susirasinejimas su vadybininke kuri neturi jokio supratimo kas yra kompromisas ir paslaugos pirkėjas...užimanti tokias atsakingas pareigas ji nesuvokia kaip reikia spresti iskilusius neskladumus, taip sudarydama visas galimybes atsirasti konfliktui kurio labai norejosi išvengti.
Gal Vilnius kiekvienai nauja testa atsius?????
2019-03-06 09:51:15 IP 28mctt9j
Va tai trenėrės>>>>>>.......................
Sveiki. Mano sutartis sudaryta metams nuo 2017m.lapkričio mėn.15d. Nesilankiau nuo rugsėjo dėl sveikatos.2018/09/07d. raštu (el. paštu) perspėjau, kad sutartį nepratęsinėsiu.Kad užfiksuoti mano prašymą paprašė apmokėti už rugsėjį.Apmokėjau.Sulaukiau 2018/12/13d.skambučio, kad esu skolinga. Supratau, kad esu skolinga už spalį ir pusę lapkričio, bet patikslinimui parašiau ten pat el.laišką, prašydama skolos suderinimo. Šiandien gavau pranešimą iš skolų išieškojimo įmonės, kad esu skolinga "Impulsui" už 2 mėn. + mokėstį už skolų išiekojimą. Kad turėčiau įrodymu, kaip dirba tos dvi įmonės viską sumokėjau, bet
Prašau išaiškinti:
- kaip įmanoma įsiskolinti už mėnesį, kai sutartyje nurodomas terminas iki 15d.
- kodėl ignoruojami klientai, nors su įmonė bendravau korektiškai (turiu visus laiškus)
-kodėl nebuvau perspėta apie mano duomenų perdavimą skolų išieškojimo įstaigai
Esu nusivylusia susiklosčiusia situacija, Impuls vadybininkų darbu. Šiaip pastebėjau, kad paslaugų kokybe šioje įmonėje suprastėjo. Remonto reikalauja ir "fasadas" ir "turinys". Žadu kreiptis į Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Siulau ir kitiems nuskriaustiems netylėti.
Sveiki. Sutartį metams lankytis "Impulse" sudariau ne nuo pirmos mėn. dienos. Suprantu taip: jei sumoku pvz. 15d., tai ir naudojuos paslauga iki kito mėn. 15d. Paskutinius mėnesius dėl traumos šioje įstaigoje nesilankiau, bet įmokas už visus mėnesius pagal sutartį po 50e. sumokėjau. Dabar gaunu pranešimą iš skolų išieškojimo (!) įmonės, kad esu skolinga "Impulsui" už 5 liepos mėn. dienas ir dar turiu sumokėti už darbą skolų ieškotojams.
Prašau paaiškinti - kaip įmanoma įsiskolinti perkant paslaugą mėnesiui, kai sutartyje nurodoma konkreti įmokos suma; ir dar - kodėl, turėdami visus duomenis, jūs, užuot informavę lankytoją - "priduodate" jį kaip nusikaltėlį skolų išieškojimo įstaigai?
Visuose kitose sporto klubose personalas sypsosi, mandagus ir paslaugus, tik ne Klaipedos Impulse!Si sporto kluba lanke 2 mano vaikai, lanke plaukimo pamokas, nes labai patiko treneris Tadas, aciu jam.Taciau 2018.11.27 mes kaip visada geros nuotaikos skubejom i treniruote, bet pasirodo dukra vietoj Impuls korteles paeme kita kortele.Paprasiau praleisti minutei nusiauti batus, kol nubegsiu iki masinos paimsiu kortele., ir ka jus galvuojat, man graziai mandagiai paaiskino, jog taisykles neleidzia?! Pakeltu nemandagiu tonu uzpuole visos 4 tuo metu buvusios darbuotojos, vadove tame tarpe! Atseit planokite savo laika ponia!!!, pasirodo jog as puoliau prie turniketo (nesulauziau tikiuosi?!)ir t.t. Maciau ten dar klientai stovejo ir girdejo! Buvau pazeminta jusu personalo, vos ne iki asaru! Tai uz tai as mokejau tokius pinigus?! Teko rasyti prasyma nutraukti sutarti ir grazinti pinigus, taciau as visada mokejau grynais, o dabar turiu laukti kol "kaz kada"perves i saskaita! Manau, geresnes vietoj sugadinti nuotaika Klaipedoje nerasit...
Tiesiog mėgėją sporte
2018-09-26 16:22:45 IP 2ju3l3rf
Labas diena, kalbesiu trumpai, tieko paslaugomis naudotis Klaipėdos impulsų, sporto salės didelės, pasirinkimo daug, del dušu nieko negaliu pasakyti nes nesinaudoju, po sporto visada važiuodavau namo, kas nepatiko kad kiša vis metinį elektroninių sutarciu, nu paaiškini kad emigrante esu čia trumpam Lietuvoje.kodel nėra nuolaidų kai grynais pinigais perki 12 mėn paslaugos? treneriai ne tieko naudotis paslaugomis jų negaliu pasakyti.
Nepatenkintas vartotojas
2018-09-05 10:53:00 IP 6a6itqmq
Jau kaip antra diena neimanoma susisiekti su kareivių g. paskirtais vadybininkais. Buvo sudaryta narystė nuo kurios aktyvacijos nepraėjo dar 10 dienų, sporto klube dar apsilankyta nebuvo ir jos norima atsisakyti. Kaip jos galima atsisakyti negaištant laiko važiuojant į sporto klubą, kai neįmamona susisiekti?
Klaipėda Impulse vėl nuskendo žmogus?
2018-09-04 18:31:04 IP 28mctt9j
KL.lt > Klaipėda / Nusikaltimai ir nelaimės / Klaipėdoje baseine nuskendo vyras Klaipėdoje baseine nuskendo vyras 2018-09-04 17:35:00 Klaipeda.diena.lt inf. Teksto dydis:

Skaityti daugiau: http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/nusikaltimai-ir-nelaimes/klaipedos-baseine-nuskendo-vyras-879125
Impulso baseino ir rūbinių dušai yra sureguliuoti taip, kad nepatogu ir nemalonu jais naudotis. Todėl, kad vanduo bėga labai trumpą laiką ir pirmi trys paspaudmai vien vandens temperatūrai parinki, po to pradėjus praustis jis išsijungia. Vandens taupymo režimas. Mūsų patogumo sąskaita. Nemalonu ir nesmagu. Kalbu konkrečiai apie OZO klubą.
Audronė 2018-08-22 22:05:30
Noriu pasiskųsti dėl Jūsų darbuotojo elgesio.

Šiandien rugpjūčio 22 d. apie 10 val. Ozo 41 impuls baseino instruktorius Julius Staškūnas labai nepagarbiai, pakeltu tonu man plaukiant baseine pradėjo kalbėti apie baseino švarą vartodamas nepagarbius palyginimus, (duodamas suprasti, kad nešvara dėl mano kaltės).
Noriu paklausti ar jis turi įgaliojimus tokiam psichologiniam klientų spaudimui? Akivaizdu, kad pasinaudojo tuo, kad baseine nebuvo nei vieno žmogaus ir įžeidžiančiu tonu išliejo savo nepagrįstą įtūžį. Manau tokiems žmonėms kaip p. Staškūnas ne vieta dirbti su lankytojais ir lieti savo nepasitenkinimą! Toks elgesys labai neprofesionalus ir sporto klubas Impuls neturėtų samdyti tokių žmonių.
Prašau sureaguoti ir apsvarstyti jo elgesį. Priešingu atveju teks kreiptis į spaudą.

Pagarbiai Audronė
Laba diena, Audrone,
ačiū už Jūsų pastabas. Su Juliumi Staškūnu pasikalbėsime, apie šį incidentą. Atsiprašome, už sukeltas neigiamas emocijas. Po pokalbio būtinai su Jumis susisieksime.
Impuls
Noriu pasiskųsti dėl Jūsų darbuotojo elgesio.

Pagarbiai Audronė
Būtų gerai, jei būtų įmanoma prisiskambinti į Kareivių g. IMPULSĄ, tai tikrai gan dažna problema
Impulse neimanoma normaliai issimaudyti dusuose. Vilniaus impuls klubuose vanduo sureguliuotas taip, kad paspaudus rankenele jis automatiskai bega tik keleta sekundziu. Taupo vandeni ir tai yra labai nemalonu ir nepatogu maudytis. Didelis diskomfortas kai maudymosi metu rankenele reikia vis spaudinet. Taip pat kol atreguliuoji vandens temperatura reikia vis kelis kartus spaudinet. Nejauku, nemalonu. Teks kito klubo ieskot kur dusai normaliai bega....
Sandra 2018-06-27 11:25:21
Dėkoju Jums už informaciją.
X-fit salėje vykstančios treniruotės yra pažymėtos tinklelyje. Vykstant grupiniams užsiėmimas sportuoti individualiai yra draudžiama, užtikrinant klientų saugumą.Visada kviečiame prisijungti į grupinius užsiėmimus ir sportuoti kartu.
Artimiausiu metu planuojami klubo renovacijos darbai, tame tarpe ir minėtoje salėje.
Ačiū

Impuls

Ačiū, už pasiūlymą, bet aš neminėjau, kad lankau ar noriu lankyti grupines treniruotes. Jūs neatsižvelgėte į tai, kad aš buvau NEMANDAGIAI išprašytą iš X-fit salės ko pasekoje ir ryžausi parašyti savo nusivylimą.
KLIENTE 2018-06-08 09:50:06
Yra didelė problema su Asanaviciutes Impulsu. As uzmerkiu akis i senus treniruoklius, kuriuos jau senai reiktu keisti, ar cardio treniruoklius ant kuriu dznai yra uzdetos lenteles, kad sugedo.
Mums truksta vietos. Turime X-fit salyte, kurioje visada yra zmoniu ir jie ramiai atlieka savo pratimus, kuriuos gal nelabai yra vietos atlikti saleje, o kartais norisi siek tiek privatumo ir maziau triuksmo, tad ta salyte yra issigelbejimas. Bet....kas lankosi vakarais, tai nepasimegaus privatumu X-fit salyteje, nes ji yra uzimta tai vienais, tai kitais grupiniais uzsiemimais.
Karta bandziau iseiti atlikti savo tam tikrus pratimus i ja kai vienoje (patikslinu, kad tik vienoje puseje) vyko treniruote su dirzais, bet buvau isprasyta ir gan nemandagiai. Bet klausimas kodel? jei as niekam nemaisau, nekeiu truksmo, tai kodel mane isvaro, o juolab, kad tik viena puse uzimta. Tokiu atveju mano suplanuota dienos treniruote ivykdoma ne 100%, nes saleje vakarais nera kur apsisukti, o grustis nesinori. Zonos palei veidrodrodi yra uzimtos, nes ten daznai treniruojasi klientai su treneriais, tai kur mums rasti laisva vietele tuomet? Patebejimas dar vienas: truksta veidrodziu, o butent minetoje X-fit salyteje. As tikiuosi sulaukti atsakymo apie busimus planus butent Asanaviciutes sporto klube, apie musu pastebejimus ir ar bus kazkas ziurima i musu prasymus ir pastebejimus, nes visi klubai naujinasi, o sis kai stovi taip stovi su senais ir sudevetais treniruokliais.
Dėkoju Jums už informaciją.
Ačiū

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; sporto organizacijos.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Laipiojimo centras
Miegantys drambliai

Adresas: Krėvės pr. 49, 2 aukštas, LT-49438 Kaunas.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; vaikų būreliai.
UAB "Laipiojimo centras" - laipiojimo entuziastų susibūrimo vieta. Kuo ypatingas UAB "Laipiojimo centras"? Nedidelė „Miegančių dramblių“ laipiojimo salė įkurta 2007 m. 2015 metais išaugo į vieną didžiausių laipiojimo centrų Baltijos šalyse Laipiojimo centre daug šviesos ir erdvės, viskas sukurta mūsų pačių rankomis...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Panerių g. 80-37, LT-48384 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...

"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo
"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo 05-29 20:54
Tarptautinės energetikos įmonės "Ignitis grupė" koreguotas pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (koreguota EBITDA) šių metų pirmąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu...
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę 05-29 20:22
AB "Auga group" valdomos įmonės – kooperatinės bendrovės "AgroMilk", "Juodmargėlis" ir "Šventosios pievos" – ketvirtadienį su buvusiais pajininkais pasirašė pajų pirkimo-pardavimo sutartis dėl...
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi 05-29 20:08
Švedijos statistikos tarnybos patikslintais duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalis sukūrė 0,1% solidesnį nei ankstesnį laikotarpį bendrąjį vidaus produktą.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%