Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impuls LTU, UAB

Impuls sveikatingumo klubas

Sveikas įprotis!
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Impuls LTU, UAB

Pasižymėjus atostogas, jos kažkur mistiškai dingsta, paprašius paaiškinti, teigia jog pati kalta ir jų sistemos veikia be priekaištų.Darykitės ekrano kopijas, nes jokia istorija nelieka.Labai nemalonus bendravimas.
Šiauliuose impulse galetumet išmokyti darbuotojus mandagumo!!!ypač tą plikį prie baseino!!!pasibaisetina!!!nebesinori net grįžti.sugadino visą dieną!!!!
Nepasibaigus sutarčiai padidino kainą. Nesutikus mokėti aukstesnes kainos, Impuls LTU vienasaliskai nutraukė sutartį.
Bet tuo paciu metu siuncia priminimus sumoketi (!) didesne kaina, skambineja, pradejo grasinti isieskojimu, ko pasekoje perdave asm. duom. UAB Legale Balance.Pateikti sutarties su mano parasais ar saskaitos-fakturos negalejo (jos ir neturi).Panasi istorija: https://www.delfi.lt/verslas/mano-eurai/vilnietis-atsidure-neiprastoje-situacijoje-sutarties-su-sporto-klubu-nera-bet-pasibelde-skolu-isieskotojai.d?id=85079305
Lietuviško verslo įpatumai, tsakant.
Nerekomenduojų!
Pritariu tragedija
Skaičiuoja skolas neaišku už ką nors nelankai klubo.Grasina
antstoliais aplenkite šią įstaigą tragedija.
NUSIVILIMAS PASIPIKTYNIMAS
PATYS ISIULE METINE NARISTE
ANT GREITO STOVINT EILEIE DAVE PASIRASYTI UZ TAI. O BUVO PRASOMA TIKTAI MENESINE NARYSTE.
DABAR NORINT NUTRAUKTI METINE SUTARTI PRASAU SUNOKEK 75 EURUS.
ZODZIU MERGINA REGISTRATUROIE NESUPRATO KLIENTO NUOMONES DAVE PASIRASYTI UZ METUS
NA IR GALU GALE JINAI LIEKA TEISI O AS KLIENTAS PATS KALTAS !!!!
Nepatikima, arti bankroto veikianti imone.
Patys nutrauke sutarty, pakelus kaina ir klijentui nesutikus moketi brabgiau uz tas pacias paslaugas.
Veliau reikalauja sumoketi aukstesne kaina uz nesuteiktas paslaugas (!), neturedami jokio teisinio pagrindo, sutarciu su parasais.
Paskiau perleido UAB Legal Balance.Tik pagristi neturi kuo.
Niekseliai.
Aplenkite šią įstaigą priskaičiavo nenormalius mokesčius už nesuteiktas paslaugas
Justina 2022-04-07 19:30:24
Šių metų balandžio 2 d. Ozo Impuls sporto klubo rūbinėje pavogė mano striukę. Maža to, kad buvau apvogta, nemaloniai nustebino administracijos elgesys.
Kol 2 valandas laukiau policijos, nepasiūlė atsigerti ar kavos. Nepasidomėjo ar atvažiavau automobiliu, kaip grįšiu be striukės...lauke buvo minusinė oro temperatūra...
Po įvykio praėjus penkioms dienoms iš Impuls jokios info: atsiprašymas, apgailestavimas, kompensavimas.
Jeigu mano namuose būtų apvogti mano svečiai, manau pasinaudočiau savo draudimu, ar kitaip kompensuočuau svečio nuostolius, o jeigu to nesugebėčiau, prašyčiau, kad svečiai neimtų su savimi daiktų, kuriais negali pasirūpinti einamuoju laikotarpiu ir neorganizuočiau striukių kabinimo vietų, kur filmuojama, bet niekas už nieką neatsako. Kas labiausiai piktina! Aš nesutinku, kad mane filmuotų, jeigu tai negali būti panaudota mano saugumui.
Kol kas jaučiuosi kalta, kad mane apvogė, kad mano striukė buvo gražiausia/brangiausia ir patraukė vagies dėmesį.
Moralas: kad ir kaip viskas juda į priekį, saugokite savo daiktus, nes v***s nesnaudžia.
Sako, jeigu mano namuose būtų apvogti svečiai, kompensuočiau svečio nuostolius. Ar skaitėte savo sakinio logiką? Jei tavo namai, tu ir v***s ???? paprašyk, prie norfos kasos, po vagystės, kad tau tarnybinėse patalpose paklotų lovą ir galėtum ramiai išsimiegoti. :)
Didžiausia šio klubo problema yra požiūris į klientą, jų lankstumas. Jų politika primena 20 a.
- sutartis prasitęsia automatiškai, niekas apie tai niekaip neinformuoja.
- nusprendus nutraukti pratęstą sutartį dar turi priverstinai mokėti už ateinantį mėnesį.
- jei nesilankai klube, jokių priežasčių ieškojimo ir t.t.
Tai rodo, kad klubas tiesiog orientuojasi į maksimalų pelną, neaktyvių klientų išnaudojimą. Verslas turėtų skatinti, domėtis ir pasiūlyti sprendimo būdus/planus, o ne suvaržyti klientą.
Bendravau su specialiste Sandra.
Kai ateinu į Impulsą vis pasitaiko, kad registratūroj nėra nė vieno žmogaus, uždėta lentelė, kad darbuotoja grįš po penkiolikos minučių. Prašau arba įsigyti aparatą, kuris gerai nuskaito piršto antspaudą, arba siųsti į registratūrą kitą asmenį, kad pastoviai kažkas būtų ir galima būtų pasiimti žetoną. Kalbėjau telefonu su Jūsų darbuotoja Sandra. Ji teigė, kad penkiolika minučių laukti kol ateis darbuotoja yra normalu. Man gi atrodo, kad klientas laukti neturėtų. Prašau spręsti šią problemą.
buves IMPULS klientas
2022-07-04 10:42:33 IP 2e7r414k
Domantas 2021-09-03 09:13:10
Taip pat visus įspėju, kad pasirašius sutartį metams ji nėra metams ji automatiškai pratęsiama ir netgi jeigu pasirašote sutarties nutraukimą automatini primigtinai rekomenduoju pasidaryti kopiją sutarties nutraukimo, nes pasirašius automatinį nutraukimą matomai ją išmeta į šiukšlių dėžę ir po metu jau kai galvojate, kad sutartis baigėsi ateina sąskaitą už mėnesi jau kai ramiai einate kitur ir jų paaiškinimas sistemoje nėra.... TAI BŪTINAI PASIRAŠE NUTRAUKIMĄ REIKALAUKITE KOPIJOS ir darbuotojo parašo.... Sporto klubas kaip klubas, bet buhalterijos sistema ir buhalterės tai kosmonautės, paprašius pateikt visus mokėjimus pasiuntė ir tiek žinių.... Nerekomenduoju Impulso vien dėl jų nusispjovimą į klientus ir galimybei esant išdurs ir palinkės apsilankyti dar kartą.... Tarp kitko OZO impulse vyru persirengimo rūbinėje kaip šudu kelis metus kaip smirda taip smirda toliau... bando diklofosus kabint bet brokuota kanalizacija pramuša net geriausią diklofosą...
Pilnai pritariu Jusu nuomonei.
Kadangi pakele abonementu kainas nutariau nepratesti, apie ka buvo informuota IMPULS administratore kuri atsake kad senesne kaina negalint pratesti tesiog nutrauks abonementa, nurodant data nuo kuriuos dienos narystė bus nutraukta.
Sumokejau visus "likucius".
Bet jau 3 menesius gaunu priminimus su neva man priskiriama skola, o sia savaite dar ir grasinimais kad "Jeigu mokėjimas nebus gautas per tris dienas, būsime priversti pradėti skolos išieškojimą." IMPULS verslo etika, sakant.
Jeigu butu menama "skola", turetu priminti kad gerb.klientas, pagal sutarties Nrx x x x salygas turetumete apmoketi X Euro iki x d.O taip tesiog nepagristi isvedziojimai.
Dar truputi palauksiu, jau sukaupiau visa reikiama medziaga, nes visus el.laiskus saugau, veliau perduosiu valst.institucijom bei ziniasklaidai.
Prastai komunikuoja vadybininkes ir klubo administratores.Vienos nutraukia abonementus, kitos administruoja "skolas".
Tad siulau viska archivuoti kad praejus laikui netaptumete "skolingi".
Jonas Milijonas
2022-06-17 04:16:02
Makaronu investiju birza 2022-05-03 11:48:16
Man visiskai nusispjaut, kokios islaidos pas oligarhus yra, man tai neidomu, vienintelis atvejis, kada as sutinku moketi daugiau, yra kazkokia pridetine verte man, kaip lankytojui, nauji treniruokliai, naujas remontas ir t.t. dabar kai daugelis impuls sporto klubu atrodo, kaip sovietinis KOLHOZAS, tai zinok, as is principo nematau prasmes moketi daugiau.
Fain, spjaudykis :) Pertraukose papasakok, kokią "pridėtinę vertę" matai kosminiais greičiais pabrangusiose bulvėse, obuoliuose ir aliejuje? (nauji remontai ir bla-bla). Papasakoka, kokie "nauji remontai" stebina užėjus į ESO ar Lietuvos paštą, ar Maximą ar bet kurią degalinę? Pirmyn :D Kokią ten "pridėtinę vertę" gauni? Šeicho rūmųs visi pastatė ir gauni atpalaiduojantį masažą vien užėjęs? :)))))
Dėkojame treneriams už nuoširdų, intensyvų ir kantrų darbą, mokinant Vilniaus Maironio progimnazijos 2 a kl. mokinius plaukti.
Mokytoja Rita
Lina 2022-05-17 08:54:28
Tenisą žaidžiantys vyrai nuolat keikiasi. Ne kartą skundėsi administratoriams. Teniso stalas tebestovi, vyrai ir toliau keikiasi. Šis sporto klubas įleidžia visus. Jūs ten nesijaučiate saugūs! O tai, kad pirtyje ir baseine tvarkosi gangsterių išvaizdos tatuiruotėmis vyrai, apskritai yra siaubas... 9-asis dešimtmetis grįžta!
Ozo g.
Siuncia neadekvacias saskaitas, visus mokslo metus, nors pasirasyta sutartis ir pritaikyta mokinio krepselis, siuncia saskaitas nepagristai dideles, grasina antstoliais uz skolas, kuriu nera.
Susisiekus, aiskina, kad sistemos klaida. Tai istaisykite pagaliau sistemos klaida.
Asanaviciutes Impuls
Romualda 2022-03-21 06:58:01
Laba diena jau keturis metus kaip lankau savanoriu impulsa ir islaikau visus darbuotojus nes buna negaliu ateiti o pinigus vistiek sumoku.Vakar atvaziavus i impulsa esu neileidziama nes matote nesumoketi pinigai i prieki muma=s niekas nemoka atlyginimo i prieki, tada impulso vadovybe mane uzblokuoja ir sudas.Galiu ir susirgti bet pinigus jau turiu moketi pradzioje menesio nu tikras debilizmas.Jusu impulso vadovybe reikia pasiusti i kara Ukrainoje kad pabadautumete pora savaiciu tada smegenys i vieta atsistotu ir nebemaltumete suda o pagarbiai elgtumetes su pastoviais klijesntais.Siaip tiek metu zmogus pralankes ir sumokejes tokius didelius pinigus gautu bent jau dovanu kupona draugui atsivesti.
Netiesa, aš lankau ketvirti metai šį sporto klubą, su Savanorių Impuls klubu viskas gerai, mokame už einamąjį mėnesį, o jei yra pateisinamos priežastys, kitą mėn. atskaito. Man buvo čiurnos patempimas, visą mėn. neėjau, pasiskambinau į Impuls, pasakė atsiųsti išrašą iš esveikata svetainės ir būčiau nemokėjus, bet tiesiog neužsiėmiau tuo ir nusipirkau apmokomų atostogų ir gavosi daug pigiau nei abonentas. Kiekvienas atvejis yra individualus ir jie sprendžia ar reiks mokėti ar ne. Negaliu nei vieno blogo žodžio pasakyti būtent apie šį Savanorių klubą, klubo vadovė super, visada su šypsena, pataria visais klausimais, darbuotojai mandagūs, švara ir normali. O dėl dovanų, tai kasmet gauname, prieš 2 metus galima buvo atsivest draugą 2 kartus, praeitais metais visą mėnesį ketvirtadieniais, šiais metais draugui buvo suteikiama 7 dienų narystė. Taip, kad jūs neteisi dėl to. Šiaip čia viskas tinka ir patinka, tiesiog reikia būti patiems žmogiškiems ir viskas bus super :-)
Makaronu investiju birza
2022-05-03 11:48:16 IP 2e7r432g
Jonas Milijonas 2022-04-04 03:35:16
Juokingas komentaras žmogaus, nesuvokiančio realybės... O kokios investicijos į bananus įvyko, tamsta? Ar į bulves, ar į kavą ir t.t.? Kad brango ~20-30%... Negirdėjai ant kiek sukilo eksploatacinės išlaidos Lietuvoje, o ypatingai verslo įmonėms? A?
Laba diena, Impuls Savanorių g. Vilniuje lankau jau labai seniai, kuo toliau tuo baisiau. Paskutiniu metu baseiną apkrovimas. baisus, takelis, skirtas greitam plaukimui pastoviai užimtas moksleivių ir suaugusių treniruotėmis, antrame takelyje normaliai paplaukioti tapo neįmanoma, nes taip vadinami geri plaukikai plaukia savo stiliumi aptaskydami, lenkdami, neleidžiantis normaliai paplaukioti ir dar tuo pat metu treniruojamas vienas ar keli plaukikai, neseniai stebėjau lankytoją, kurio buvo isbertas visas kūnas, o ir švaros labai trūksta, ne visi naudoja rankšluosčius pasitiesti pirtyse, o ar neturėtų tai pastebėt baseino prižiūrėtojas? Negi jo darbas sėdėti, snausti, naršyti po telefoną ir tiek
Žodžiu nusivyliau visai tokia klubo veikla,
kaina pakėlė neadekvačiai siūlomoms paslaugoms o vietoje pagerinimo, vis blogyn
Šiauliuose norėjau nupirkti dvi dienas dovanų, jų kaina deklaruojama interneto svetaineje 16€x2. Pardavėja pareiškė, kad dovanų kuponas pas juos po 20€, t.y. reikia mokėti 40€. Spręskite patys.
Siaubo filmas 2022-03-29 11:59:43
Paziurekite, kaip toliau impuls brangina paslaugas :))) nors jokiu investiciju nauju i kluba nera. viskas kaip ir buvo anksciau...
Mielieji, palyginkite ka duoda pvz Fitus sporto klubas uz dienini (114e) arba pilna (139e) abonementa su Impuls Kareiviu klubu....as jau geriau mokeciau 114 nei 96 uz 1 men, bet gauciau KOKYBISKAS paslaugas, ranksluosti, programele (kuri veikia) nei ismesciau pinigus vejais. Tik tiek, isvados jums, pasilyginkite patys, ir neleiskite € š kontoroje :)
Dėl netinkamo elgesio su pastoviais klijentais
pagal akciją nusipirkom su sūnumi 3 mėn. narystes Ozo gatvės klube Vilniuje, nuėjomi tik kelis kartus, sporto klubas labai prastas, nbekokie treniruokliai, jų mažai, neatsidarančios batų spintelės, pirtis keliems žmonėms, nedidelis baseinas kuriame per karųštas vanduo. Daugiau nebeėjome nes apsirgome po kelis kartus korona o dabar ir beprasidedantis karas. Pasirodo kad turėjome jau po dviejų mėnesių pranešti kad nelankysime šio klubo, nes priešingu atveju sutartis toliau tesiama tik didesne kaina, dabar dar papildomai turime mokėti nors jo nelankysime, bandėme paaiškinti kad niekas mums apie tai nesakė, o jiems tas pats, mokėk ir viskas, o jei ne per anstolius išjieškosime. Neeikit žmonės į šitą šudiną klubą ir apskritai į Impuls
Edmundas 2022-02-18 12:30:59
Karolina Kučinskaitė, dirbanti su klientais Ozo g. Vilniuje, itin grubi ir nemandagi. Žargonas apgailėtinas. Mergina visiškai netinkama darbui su klientais.
Vilniuje Savanoriu prospekte lygiai tas pats... prasti reikalai su personalu pas juos.
Sveiki, šiandi atvažiavom iš Raseinių.Tiek žmonių, kad net raktų nebuvo.Galėjote paskelbti savo puslapį, kad niera vietos.Pardavėja be galo nemaloni, mandri, storžievė.Beje esu ilgametė klijentė, užaugo dukros tam baseine.Pirma karta toks bardakas, atrodo Jūm ant savo klijentų nusišikt.Nusprendžiau, kad ir man ant Jūsų nusišikti.Kainos kosmosas per 20metų nesu gavusi jokios nuolaidos su visam ATE
Andrius 2021-12-09 22:38:10
Visi kas naudojates Impulsu ar kas ruošiates naudotis Impulsu tikrai nepatariu ten vaikščioti, o kas turi su jais problemų, kreipkites į Vartotojų teisės tarnybą nes aš šiandien pasikreipiau, mano advokatas surašė visą pretenziją ir tikrai sudomino. Taip pat buvo susisiekta su žiniasklaida, parodyta daug įdomios medžiagos, žiniasklaida taip pat paviešins viską, kad žmonės matytų ir žinotų kas darosi Impuls sporto klube, Vilniuje Savanoriu pr. 1. Pakabinau savo rankšluostį baseino komplekse ant pakabos ten kur kaba stebėjimo kameros. Grįžus iš pirties savo rankšluosčio neradau, dingo. Pasikreipiau į vadovę kuri net nesugebėjo rasti sprendimo šitoje situacijoje, paaiškino, kad per kameras matosi, kad svetimas žmogus pasiėmė mano rankšluostį ir išeina, bet nieko padaryti negali kadangi yra duomenų apsauga. Pasakiau, o kodėl nekviečiat policijos nes jūsų sporto klube įvyko vagystė man atsakė jus turite, kad jus turite saugoti pats savo daiktus. Atsakiau tai kam tada stebėjimo kameros pakabintos, stebėti pusiau nuogus žmones? Kaip man apsaugoti, su rankšluosčiu eiti į baseiną? Į sukūrinę vonią? Atsakymo negavau ir dar likau kaltas dėl šitos situacijos. 2. Buvo pranešta ar aplamai dušo kabinos yra tvarkomos po darbo, sporto treniruokliai valomi, sako taip, kiekvieną vakarą. Tai paklausiau kodėl dviračio treniruoklio kur yra puodelio laikyklis prikišta krūva popierių ir jau guli antrą savaitė. Taip pat vyrų dūšų skyriuje ant sienos jau pridžiūvęs snarglys kuris kaba jau savaitę, bet niekas jo nesugeba nuvalyt. Turėjau rodyti pirštu, siųsti nuotraukas, o jau kas dedasi vyrų rūbinėjė po spintelėm tai higienos nematyt nuo atidarymo. Turiu tokias nuotraukas, patikėkit koks ten purvas. Prieš savaitę persirenginėjom vyrų rūbinėje su draugais ir matom, kad laksto tarakonai. Visą šitą nufotografavom ir pasakėm vadovei, tegul kas nors nueina tuos tarakonus nuo žemės nušloja. Vienu žodžiu higiena siaubas. 3. Atėjus į sporto klubą, vyrų rūbinėje paaugliai 14-15 metų su lauko batais, su tapkėm užkėlė kojas ant baldų kur žmonės sėdi, kalbasi tarpusavyje. Kai buvo pas juos paklausta ar taip jie namuose irgi daro, į ką gavom atsakymą TAIP. Daugiau diskusijų su jais jokių nebuvo nes jau matėsi, kad auga tikri chamai. Apie jų elgiasi buvo pranešta Impulso darbuotojui, bet finalas, jus nustebsite liko kaltas Impulso klientas kuris vaikinams pasakė pastabą ir pranėšė Impulso darbuotojui. Ten vyksta toksai bardakas, kad jus kurie čianais skaitote net negalit įsivaizduoti, bet yra nuotraukų, gaila, kad čia negaliu įkelt, bet nieko tikiuos žiniasklaida parodys ir žmonės pamatys. Impulso vadovė nesiremia jokiais faktais, jokia tiesa, nei liūdininkais kurie visą tai mato, girdi, nei savo darbuotojais netiki, o tiki tiktai kai kažkas kažkur pasakė, kažko nedasakė ir t.t. Kas liečia sukūriniu voniu Savanorių Impulse, jos neveikia labai dažnai, niekas jų netaiso. Vyrų dūše šampūno nėra pastoviai, gali sakyt nors 10 kartų, niekas nieko nepildo, o tualete užėjus tai kvapas kaip pakėliui autostradoje tualetai. Grindų niekas nevalo, pastoviai slydu, mačiau ne kartą paslydusius žmones, bet į šitas pastabas vadovė nereaguoja nes matomai per daug užsiėmusi. Stebėkite žiniasklaida ir rašykite kas turi pretenzijų į Vartotojų teisės tarnyba tada tiktai pasieksite savo teisybes nes mes mokam pinigus už kokybišką paslaugą, o ką jau kalbėti apie garinę pirtį. Ten jau reikia generalinį valymą su chlorų daryti nes ten matomai niekas nevalė jau kokių 10 metų. Sekmės visiems ir mano patarimas keiskite geriau sporto klubus.
Jo ten kazkoks idomus paniatkiu klubas, pvz kokia ten liaudis renkasi, kad vagia svetimus daiktus as nelabai suprantu... cia kad vogti svetima ranksluosti, isvis nebent koki uz 100eu..
anksciau kai vandens zona dirbdavo iki 21:30, tai realiai jie viska jau 21 uzdarydavo, tekdavo bartis ne viena karta, krc nevykeliai jie.
Nu š*******o kontora, visi tai žino..Man pasirašant sutartį privėlė klaidų, o aš pasitikėjau ta informacija, kurią man suteikė klubo darbuotojai, pasirašiau sutartį atidžiai neperskaičius, kitą dieną atsiverčiu sutartį paskaityti ir matau, kad kelis mėnesius man bus tokia kaina, kurią sakė Impuls darbuotoja (savanorių pr.), o po kelių mėn man kaina didėja. Klubas norėjo mane apgauti! Vis tik klubo vadovė pakeverzojo ranka sutartį ir pataisė. Vėliau norėjau perrašyti narystę kitam žmogui, pradėjau procesą, ateina žmogus persirašyti ir jam paskaičius sutartį vėl įkišo tą variantą su didėjančia kaina! Vos neatbaidė man to žmogaus, kuris norėjo persirašyti...Ėmiau aiškintis su tuo žmogumi ir rašyti laiškus į Impuls su įrodymais, Po 17h į klubą neprisiskambinsi, nors administratorė vietoje, bet jos nr gauti neimanoma. Važiavau specialiai į klubą aiškintis. Išsiaiškinome, kad jie padarė klaidą. O kiek man tai nervų kainavo...Į Impuls daugiau nebegrįšiu..O kas liečia patį servisą savanorių pr Impuls, nesu mačiusi didelės netvarkos, dažnai neveikia piršto antspaudas, į grupines treniruotes vaikšto kiek tik nori žmonių, niekas netikrina, kažkodėl piko metu daug pensininkų. Ar jie neturėtų vaikščioti dienomis, kad sumažintų srautus? Jakuzzi kažkokie užkalkėję, burbuliukų mažai..
Sveiki sveiki visiems. Na ka Savanorių Impulse 28 kaip buvo bardakas taip ir liks bardakas, o vadovė Greta jau tokia didelė ponia pasidarė, kad jau nebeįmanoma su ją susikalbėti. Matosi, kad žmogus atvažiavo iš kaimo, gavo vadovės darbą ir jau didelė ponia. Tokio bardako Impulse dar nemačiau. Purvas, šiukšles, administratorių vietoje nėra, pačios vadovės darbe net nesurast. Nepatariu lankytis tam klube ir kas turi abonimentus atsisakinėkite ir bėkite iš to klubo. Vienu žodžiu tragedija, tikrai nepatariu vaikščioti į tą sporto klubą, yra geresnių sporto klubų. Sukūrinės vonės neveikia, parkingo nėra, o kas bus kada šalia pastatys komercinį pastatą ir nebeleis statyti automobilių, o abonimentų kainas kelia. Žmonės netylėkite, o rašykite skundus nes kitaip atsisės ant galvų.
Klientas 2021-12-21 22:31:32
Darbuotojai nepadeda klientams, nors turi galimybes tai padaryti. Didelė tikimybė, kad paliktus gerus daiktus tiesiog pasisavina, o ne surenka į radinių dėžę, kurioje, akivaizdu, kad pridėta šlamšto vien tam, kad nebūtų tuščia.
Aišku niekas nekaltas, jei pats palikai... Tačiau vistiek negražu taip elgtis vienam brangesnių sporto klubų tinklų.
Ten daiktus tik palik ant spintelės arba šampūną palik, nueik dviem minutėm į tualetą tai grįžus jau neberasi. Ten aplamai reikia rašyti skundą kurie prižiūri higieną nes ten purvas matosi, nevalė jau 10 metų. Impulsas aplamai negalvoja apie žmonių saugumą ir žmonių daiktų. Dabar padarė akcija, 20 eurų tai tuoj prieis čigonų kaip kiekvienais metais būna ir pradės švarinti pro spinteles, o vadovė Greta sedės kaip visada išpūstom akim ir nežinos ką daryt ten jau ne Impulsas pasidarė, o jau pirtis kaip buvo Subočiaus g. Tik pinigus lupa, o kad nusiprausti reikia eilėje stovėti. Pažiurėkite kituos sporto klubuose, Fitus, Gym Plus, Forum tie patys darbuotojai dirba jau po daug metų ir niekas nebėga iš darbo, o Impulse kaip IKI keičiasi kas savaitę, o jau kas darosi Savanorių Impulse tai ten aplamai baisu. Garine pirti niekas niekada neplauna ir nevalo apart lankytojų. Ateikit ryte kai tik atsidaro ir pamatysit myžalais smirda lyg būtų ne pirtis, o tualetas. Buvo sakyta ne vieną kartą vadovei, bet jai nusispjaut. Šitai vadovei dar į mokyklą reikia vaikščioti, o ne Impulsui vadovaut. Tikrai yra geresnių sporto klubų. Bėkit iš ten.
TOMAS 2021-12-20 20:03:09
fake news, parašyta visiška melagiena, savanorių impulsas yra švarus, tvarkingas sporto klubas palyginus su kitais. Klubo vadovė - tikra profesionalė, operatyviai sprendžia problemas ir stengiasi visiems padėti kilus problemoms. Šis klientas matyt aprašė savo namus, nes tai kas parašyta neatitinka realybės.
Čia kažkam geda kai žmogus sako teisibe. Teisingai Andriau visa tiesa pasakei. Taip viksta Impulse Savanorio ir Vadove nieko nemato ir nesigilina problemoi. Vaikai duše ir rubinei daro ka nori ir niekas tvarkos nedaro. O purvas tai tiesa pasakita niekas nevalo. Palaikau Andriu 100%
Problema yra kad Impulso Vadove nebenori sprest problema ir isiaiškinti kas yra kaltas. Tai yra jos - Didelis.Gal žmogus ir geras bet sprest problema reik gražei o ne i vienus vartus.
Monika 2021-12-20 13:32:59
Noriu paneigti! Savanorių klubo vadovė labai maloni, vien su šypsena veide, o kilus problemai skuba padėti. Prieš mėnesį turėjau neaiškumų su mokėjimais, tai vadovė asmeniškai susisiekė ir suteikė visą reikiamą informaciją.
Klubas palyginus gerai prižiūrimas švaros atžvilgiu, kiekvieną kartą atėjusi sutinku valytoja valant, šluojant, plaunant.
O dėl daiktų, tai prieš perkant abonementą, siūlyčiau peržvelgti taisykles - klubas neatsako už klube patirtą turtinę žąlą, klientai privalo patys rūpintis savo daiktais.
Lankausi jau ne pirmus metus ir esu patenkinta būtent šio klubo teikiamomis paslaugomis :)
Monika, aš nekalbu apie vadovę, kad ji yra bloga. Taip, ji šypsosi, maloni ir tikrai yra pati geriausia iš visų vadovių per mano 18 metų apsilankymo šitame klube, bet ji nemoka spręst problemas ir taip pat nori, bet nesugeba padėt klientui. Su šypsena veide problemos neišspręsi, o kad jas spręsti tai reikia stipriai į problemą įsigilinti. Bendravau ne kartą su vadovę ir matau kaip elgiasi su ją darbuotojai kurie pradirbe daug metų ir vyresnio amžiaus, naglai bendrauja jos akyse su klientais ir nesilaiko įstatymų tai yra nenešioja apsauginių kaukių. Pati vadovė būna kartais neužsideda apsauginės kaukės, pamiršta, bet kai pamato klientą stengiasi išspręsti šią problemą, bet yra kaikurie darbuotojai kurie naglai jos akivaizdoje nedėvi apsauginių kaukių. O kas liečia dėl sutarties tai sutartis buvo perskaityta ne vieną kartą. Kaip tada elgtis? Į garinę pirtį eiti su rankšluosčiu? Ar į sukūrinę vonią ar į baseiną irgi su rankšluosčiu eiti? Taip turi saugoti savo daiktus pagal tavo pasisakymą. Rankšluostis ir asmeniniai daiktai kaba ant pakabos ten kur yra nukreiptos stebėjimo kameros ir butent ten yra pavogti daiktai. Apie ką mes kalbam? Jus ateinate į renginį, pakabinate savo striukę. Gaunasi jus turite patį apsaugoti savo striukę? Aš matau, kad jus esate Impulso darbuotoja arba suinteresuotas žmogus kuris rašo tokį komentarą. Asmeniškai aš neesu nei darbuotojas nei darau kažkokią tai reklamą Impulsui, o rašau teisybę kas vyksta Impulse ir savo sakytais žodžiais galiu pagrįsti faktais. Biški kantrybės palaukit ir pamatysit žiniasklaidoje kas ten dedasi ir kokia ten yra tvarka.
TOMAS 2021-12-20 20:03:09
Tomai, gal tau nuotrauka ar video parodyt kaip ten yra švaru ir kaip tvarkinga? Tai yra pirmas, o antras aš nekalbu apie vadovę, kad jinai nėra maloni. Taip, ji yra maloni ir per daug maloni, bet ji dar per jauna ir tik moka i akis šypsotis, o problemos spręst nesugeba ir kai bendrauji su vadove ir ateina darbuotojas ir pradeda vadovei nurodinėti ką jai daryti kliento akyse tai vadovė net nesugeba nieko padaryti ir atsakyti tam pačiam darbuotojui, o kas darosi rūbinėje ir po spintelėm kiek yra purvo galiu tau parodyt, atsiųst nuotraukas, parašyk savo emailą ir pamatysi ir tada suprasi pamatęs, o kaip atrodo pas mane būte tai mano būtas nėra vieša įstaiga ir neprivalau kiekvienam rodyt kokia yra pas mane tvarka. Apie darbuotojus aš nieko nekalbu. Ten yra labai gerų, padorių trenerių, gelbėtojų ir kitų darbuotojų. Tai sakau nes šitam Impulse, savanorių pr. lankausi jau 18 metų dar nuo Telecomo laikų tai žinau ką rašau ir žinau, o jeigu reikia, ką esu parašes, galiu pateikti nuotraukas ir video ir už savo žodžius atsakyt.
Birute 2021-12-04 13:30:15
Sveiki.2021.12.04.atvykome su vyru i impuls!!9:30.darbas prasideda 9.pirtys neijungtos.dzakuzi neijungta.priziuretojo nera!!zmones plaukioja baseine be priziuretojo.matyt norit sulaukt skenduoliu!!o jei kuriam plaukiotojui vandeny istiktu priepuolis ar sustotu sirdis??KUR PRIZIURETOJAI?!matyt atejo laikas jau krejptis i vartotoju teises!!
Jau senei reikia kreiptis. Mačiau čia viena karta gelbetoja girta.
labai nepatenkintas karoliniskiu "IMPULS".Uz savo pinigus, registraturoji pastoviai nervus savo gadinti?NE, ieskosiu rymta organizacija.
Vilniaus savanoriu impuls, reikalingas butinai remontas, viskas jau atrodo, nelabai gerai, tuo labiau pirtys, ypac garine padaryta labai maza max kokiem 6 zmonem, nors lankytoju is tikro yra zymiai daugiau. T.y tai architektu ir projektuotu yra labai didele, kadangi lankytoju srautas toks didelis, tai su pirties kvadratura, cia jau labai stipriai prasauta yra... butina kazka keisti.
Audrius 2020-08-18 09:49:01
Nežinau kitų Impuls klubų ir problemų juose, bet aš jau nemažai metų vaikštau į Kauno Žalgirio arenos Impuls klubą ir esu tikrai patenkintas. Dirba puikus kolektyvas, geri treneriai, jokių problemų su apmokėjimais, švara klube nuolat palaikoma, gal tik vienintelė problema su klubo lankytojais, kurie nesugeba po savęs palikti tvarkingų treniruoklių, t. y. padėti į vietą inventorių. Sėkmės klubui.
Taip, pritariu Impuls neišskaičiuoja ligos (nedarbingumo) laikotarpio. Įmonėse dirbantiesiems šis laikotarpis pratęsiamas, o čia savo taisyklės. Absurdas - nelankai dėl sveikatos problemų, bet vis tiek moki.
Pradėjau lankyti Impuls klubą 2020 metais, po triju mėnesiu prasidėjo karantinas ir visi klubai užsidarė, praėjus pusmečiui aš išvykau iš Lietuvos o dar po kelių mėnesiu buvo leista vėl atsidaryti sporto klubams Lietuvoje. Taigi šis klubas taip pat atnaujino savo veiklą. ne praėjus ir mėnesiui gaunu sąskaitą iš Impuls klubo, susisiekiu su jais ir paaiškinu kad aš esu išvykes iš Lietuvos ir lankyti jų klubo neturiu jokios galimybės, man pasiūloma pristabdyti naryste. Paaiškinu kafd nenoriu pristabdyti dėl to kad Lietuvoje nebegyvenu ir nežinau kada gryšiu į ką man buvo atsakyta kad aš turiu susimokėti 116 Eur už narystės nutraukimą.
Parašymai kad aš jau beveik metai nesilankau jų klube niekam neįdomus.
Taigi vertinkite patys ar tikrai norite susidėti su šiuo klubu.
3 kart skirtingomis dienomis bandžiau prisiskambinti nurodytu numeriu 19192. Paskambinus iškart įspėja, kad minutės kaina 9 euro centai, tada muzikėlė sukasi maždaug penketą minučių ir numeta ragelį taip niekam ir neatsiliepus. Būkit geri, Impuls, nekaišiokite sau pagalių į ratus, gerbkite klientus

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Trackon [Trackon, UAB - Šaudykla]
Adresas: Darsūniškio g. 71, Dijokiškių k., Kruonio sen.,Kaišiadorių r. sav.,, LT-56301 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; ginklai, savisaugos priemonės; kita veikla; renginių organizavimas; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
Trackon, UAB - Šaudykla Trackon, UAB šaudykla Dijokiškėse Kaišiadorių rajone. Šaudymas šaudykloje savo ir šaudyklos ginklais. Šaudykla, esanti Darsūniškio 71, Dijokiškių km., Kruonio sen., Kaišiadorių r. sav. Galimybė šaudyti į stacionarius ir judančius taikinius, su mūsų arba savo ginklais. Šaudykla Kaišiadorių...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Treniruoklių gamyba
Įvairių treniruoklių, sportinės įrangos gamintojas

Adresas: Beržiniškės g. 2A, Naisių k., LT-81474 Šiaulių r.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; gamyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
“Treniruoklių gamyba” gamina įvairius treniruoklius, blokus, suoliukus ir kitą sportinį inventorių pagal individualius užsakymus. Į verslą žiūrime atsakingai. Mums labai svarbi kiekvieno sportininko nuomonė. Dažnai bendraujame su įvairių sporto klubų treneriais, taip atrasdami dar daugiau naujovių, patobulinimų...

Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...
Žalą bendrovei padariusius vadovus ir net valdybų narius asmeninė atsakomybė gali pasivyti net ir po kelerių metų po įmonės nemokumo bylos iškėlimo ar akcijų perleidimo 08-16 09:27
Per pastarąjį pusmetį Lietuvos Aukščiausiais Teismas (toliau – LAT) ne kartą nagrinėjo ne tik vadovų, bet ir įmonių dalyvių (akcininkų) bei valdybų narių asmeninės civilinės atsakomybės ir žalos...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walmart 139,37 +5,11%
Hasbro 82,42 +2,23%