Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impuls LTU, UAB

Atsiliepimai apie Impuls LTU, UAB

Impuls sveikatingumo klubas

Sveikas įprotis!
Parašyk savo nuomonę apie Impuls LTU, UAB

Apgailėtina įmonė dėl 7eu atiduoda išieškojimui apart to kad deramai informuoti ir paaiškinti už ką ta skola atsirado, vien matant jūsų tuščius sporto klubus matyti kad turite vidiniu problemų bėda yra ne tame kad susimokėjau o tame koks jūsų požiūris į klientą tokiems kaip jums ateities nėra.
Jokio lankstumo dėl sutarties nutraukimo, arba mėginimo surasti abipusiai naudingus sprendimus. Net mokant iki sutarties pabaigos eiti nesinori ir nebus lankomasi.
atsargiai su sutarties nutraukimu.
turėjau naryste 3 metus, aplinkybes pasikeitė ir nelankiau 1 men. paprašiau nutraukti.
Tai išrašė išankstine sąskaitą už 2 men ir dabar reikalauja pinigu.
Nesuprantu, kodėl reikia gadinti santykius, bet matyt toks požiūris į klientą.
Norejom nutraukti dukros plaukimo treniruociu sutarti karoliniskiu impulse, buvo priminta sutarties punktas, kad tai padaryti reikia 30 dienu pries. Kai buvo paklausta ar imanoma tai kaip nors zmoniskai isspresti ir sutarti nutraukti anksciau, supratimo buvo nerasta. Jei gyvenimas taip pasisuko, visko gi nenumatysi is anksto. Tie patys grasinimai apie anstolius, nieko naujo. Impuls klientais tikrai nebebusim, kitiems taip pat nerekomenduosim. Beveik visuose atsiliepimuose vardintos situacijos per trys metus buvo matytos: nemandagumas, nesvara, problemu sprendimo nenoras.
Gal Vilnius kiekvienai nauja testa atsius????? 2019-03-06 09:51:15
Girdžiu kalbosi Klaipėdos trėneriai Svetlna G..ir L.Škvoropei : viena sako : va Vilniaus valdžia testa atsiuntė, kita sako tai čia baseino trėneriai niekas negali atsakyti š testo klausimus, bet kažkokia Eglė Vaupšaitė atsakymus atnešė ir išdalino.........
Va tai trenėrės>>>>>>.......................
slyksciai buvau apgautas ir apvagintas vadybininkes Siauluose Niekada negalvojau kad sporto klube galima pasidaryti skolininku Atejau su gera nuotaika isejau kai v***s Norejau pasinaudoti 120 euru dovanu kupunu Bet vadybinike taip sugebejo sudaryt sutartis kad po dvieju menesiu lankymosi tapau skolininku Tris menesius to net nezinojau Tik po triju menesiu gavau zinute kad esu baisiai skolingas 13 euru 48 centus Aciu dievui kad tar ne atstoliams atidave Skola zinoma grazinau bet issiskyriau su sia istaiga visiems laikams Nors pries tai daznokai lankydavausi Negali juk lankytis ten kur tave padaro skolininku ar vagimi SEKMINGO VERSLO
Mieli BŪSIMI Klaipėdos Impuls lankytojai būkite atsargūs prieš pasirašydami sutartis su siuo klubu.
Klaipėdos Impuls politika : mokek už neribotą treniruočių skaičių per mėnesį, tačiau gauk vietos į tris treniruotes per mėnesį.
Manau jei nėra vietų, tai didinkite treniruočių skaicių, trenerių, klubų skaičių bet ne lankytojų, Kuriems nera vietų, bet jie pasirašydami 12men. sutartys apie tai net neitaria
Esu klubo lankytoja nuo klubo atsidarymo, apsoliutus nesiskaitymas su savo lankytojais, siuo metu vyksta susirasinejimas su vadybininke kuri neturi jokio supratimo kas yra kompromisas ir paslaugos pirkėjas...užimanti tokias atsakingas pareigas ji nesuvokia kaip reikia spresti iskilusius neskladumus, taip sudarydama visas galimybes atsirasti konfliktui kurio labai norejosi išvengti.
Gal Vilnius kiekvienai nauja testa atsius?????
2019-03-06 09:51:15 IP 78.61.172.19
Va tai trenėrės>>>>>>.......................
Sveiki. Mano sutartis sudaryta metams nuo 2017m.lapkričio mėn.15d. Nesilankiau nuo rugsėjo dėl sveikatos.2018/09/07d. raštu (el. paštu) perspėjau, kad sutartį nepratęsinėsiu.Kad užfiksuoti mano prašymą paprašė apmokėti už rugsėjį.Apmokėjau.Sulaukiau 2018/12/13d.skambučio, kad esu skolinga. Supratau, kad esu skolinga už spalį ir pusę lapkričio, bet patikslinimui parašiau ten pat el.laišką, prašydama skolos suderinimo. Šiandien gavau pranešimą iš skolų išieškojimo įmonės, kad esu skolinga "Impulsui" už 2 mėn. + mokėstį už skolų išiekojimą. Kad turėčiau įrodymu, kaip dirba tos dvi įmonės viską sumokėjau, bet
Prašau išaiškinti:
- kaip įmanoma įsiskolinti už mėnesį, kai sutartyje nurodomas terminas iki 15d.
- kodėl ignoruojami klientai, nors su įmonė bendravau korektiškai (turiu visus laiškus)
-kodėl nebuvau perspėta apie mano duomenų perdavimą skolų išieškojimo įstaigai
Esu nusivylusia susiklosčiusia situacija, Impuls vadybininkų darbu. Šiaip pastebėjau, kad paslaugų kokybe šioje įmonėje suprastėjo. Remonto reikalauja ir "fasadas" ir "turinys". Žadu kreiptis į Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Siulau ir kitiems nuskriaustiems netylėti.
Sveiki. Sutartį metams lankytis "Impulse" sudariau ne nuo pirmos mėn. dienos. Suprantu taip: jei sumoku pvz. 15d., tai ir naudojuos paslauga iki kito mėn. 15d. Paskutinius mėnesius dėl traumos šioje įstaigoje nesilankiau, bet įmokas už visus mėnesius pagal sutartį po 50e. sumokėjau. Dabar gaunu pranešimą iš skolų išieškojimo (!) įmonės, kad esu skolinga "Impulsui" už 5 liepos mėn. dienas ir dar turiu sumokėti už darbą skolų ieškotojams.
Prašau paaiškinti - kaip įmanoma įsiskolinti perkant paslaugą mėnesiui, kai sutartyje nurodoma konkreti įmokos suma; ir dar - kodėl, turėdami visus duomenis, jūs, užuot informavę lankytoją - "priduodate" jį kaip nusikaltėlį skolų išieškojimo įstaigai?
Visuose kitose sporto klubose personalas sypsosi, mandagus ir paslaugus, tik ne Klaipedos Impulse!Si sporto kluba lanke 2 mano vaikai, lanke plaukimo pamokas, nes labai patiko treneris Tadas, aciu jam.Taciau 2018.11.27 mes kaip visada geros nuotaikos skubejom i treniruote, bet pasirodo dukra vietoj Impuls korteles paeme kita kortele.Paprasiau praleisti minutei nusiauti batus, kol nubegsiu iki masinos paimsiu kortele., ir ka jus galvuojat, man graziai mandagiai paaiskino, jog taisykles neleidzia?! Pakeltu nemandagiu tonu uzpuole visos 4 tuo metu buvusios darbuotojos, vadove tame tarpe! Atseit planokite savo laika ponia!!!, pasirodo jog as puoliau prie turniketo (nesulauziau tikiuosi?!)ir t.t. Maciau ten dar klientai stovejo ir girdejo! Buvau pazeminta jusu personalo, vos ne iki asaru! Tai uz tai as mokejau tokius pinigus?! Teko rasyti prasyma nutraukti sutarti ir grazinti pinigus, taciau as visada mokejau grynais, o dabar turiu laukti kol "kaz kada"perves i saskaita! Manau, geresnes vietoj sugadinti nuotaika Klaipedoje nerasit...
Tiesiog mėgėją sporte
2018-09-26 16:22:45 IP 90.131.42.159
Labas diena, kalbesiu trumpai, tieko paslaugomis naudotis Klaipėdos impulsų, sporto salės didelės, pasirinkimo daug, del dušu nieko negaliu pasakyti nes nesinaudoju, po sporto visada važiuodavau namo, kas nepatiko kad kiša vis metinį elektroninių sutarciu, nu paaiškini kad emigrante esu čia trumpam Lietuvoje.kodel nėra nuolaidų kai grynais pinigais perki 12 mėn paslaugos? treneriai ne tieko naudotis paslaugomis jų negaliu pasakyti.
Nepatenkintas vartotojas
2018-09-05 10:53:00 IP 217.117.27.34
Jau kaip antra diena neimanoma susisiekti su kareivių g. paskirtais vadybininkais. Buvo sudaryta narystė nuo kurios aktyvacijos nepraėjo dar 10 dienų, sporto klube dar apsilankyta nebuvo ir jos norima atsisakyti. Kaip jos galima atsisakyti negaištant laiko važiuojant į sporto klubą, kai neįmamona susisiekti?
Klaipėda Impulse vėl nuskendo žmogus?
2018-09-04 18:31:04 IP 78.61.172.19
KL.lt > Klaipėda / Nusikaltimai ir nelaimės / Klaipėdoje baseine nuskendo vyras Klaipėdoje baseine nuskendo vyras 2018-09-04 17:35:00 Klaipeda.diena.lt inf. Teksto dydis:

Skaityti daugiau: http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/nusikaltimai-ir-nelaimes/klaipedos-baseine-nuskendo-vyras-879125
Impulso baseino ir rūbinių dušai yra sureguliuoti taip, kad nepatogu ir nemalonu jais naudotis. Todėl, kad vanduo bėga labai trumpą laiką ir pirmi trys paspaudmai vien vandens temperatūrai parinki, po to pradėjus praustis jis išsijungia. Vandens taupymo režimas. Mūsų patogumo sąskaita. Nemalonu ir nesmagu. Kalbu konkrečiai apie OZO klubą.
Audronė 2018-08-22 22:05:30
Noriu pasiskųsti dėl Jūsų darbuotojo elgesio.

Šiandien rugpjūčio 22 d. apie 10 val. Ozo 41 impuls baseino instruktorius Julius Staškūnas labai nepagarbiai, pakeltu tonu man plaukiant baseine pradėjo kalbėti apie baseino švarą vartodamas nepagarbius palyginimus, (duodamas suprasti, kad nešvara dėl mano kaltės).
Noriu paklausti ar jis turi įgaliojimus tokiam psichologiniam klientų spaudimui? Akivaizdu, kad pasinaudojo tuo, kad baseine nebuvo nei vieno žmogaus ir įžeidžiančiu tonu išliejo savo nepagrįstą įtūžį. Manau tokiems žmonėms kaip p. Staškūnas ne vieta dirbti su lankytojais ir lieti savo nepasitenkinimą! Toks elgesys labai neprofesionalus ir sporto klubas Impuls neturėtų samdyti tokių žmonių.
Prašau sureaguoti ir apsvarstyti jo elgesį. Priešingu atveju teks kreiptis į spaudą.

Pagarbiai Audronė
Laba diena, Audrone,
ačiū už Jūsų pastabas. Su Juliumi Staškūnu pasikalbėsime, apie šį incidentą. Atsiprašome, už sukeltas neigiamas emocijas. Po pokalbio būtinai su Jumis susisieksime.
Impuls
Noriu pasiskųsti dėl Jūsų darbuotojo elgesio.

Pagarbiai Audronė
Būtų gerai, jei būtų įmanoma prisiskambinti į Kareivių g. IMPULSĄ, tai tikrai gan dažna problema
Impulse neimanoma normaliai issimaudyti dusuose. Vilniaus impuls klubuose vanduo sureguliuotas taip, kad paspaudus rankenele jis automatiskai bega tik keleta sekundziu. Taupo vandeni ir tai yra labai nemalonu ir nepatogu maudytis. Didelis diskomfortas kai maudymosi metu rankenele reikia vis spaudinet. Taip pat kol atreguliuoji vandens temperatura reikia vis kelis kartus spaudinet. Nejauku, nemalonu. Teks kito klubo ieskot kur dusai normaliai bega....
Sandra 2018-06-27 11:25:21
Dėkoju Jums už informaciją.
X-fit salėje vykstančios treniruotės yra pažymėtos tinklelyje. Vykstant grupiniams užsiėmimas sportuoti individualiai yra draudžiama, užtikrinant klientų saugumą.Visada kviečiame prisijungti į grupinius užsiėmimus ir sportuoti kartu.
Artimiausiu metu planuojami klubo renovacijos darbai, tame tarpe ir minėtoje salėje.

Impuls

Ačiū, už pasiūlymą, bet aš neminėjau, kad lankau ar noriu lankyti grupines treniruotes. Jūs neatsižvelgėte į tai, kad aš buvau NEMANDAGIAI išprašytą iš X-fit salės ko pasekoje ir ryžausi parašyti savo nusivylimą.
KLIENTE 2018-06-08 09:50:06
Yra didelė problema su Asanaviciutes Impulsu. As uzmerkiu akis i senus treniruoklius, kuriuos jau senai reiktu keisti, ar cardio treniruoklius ant kuriu dznai yra uzdetos lenteles, kad sugedo.
Mums truksta vietos. Turime X-fit salyte, kurioje visada yra zmoniu ir jie ramiai atlieka savo pratimus, kuriuos gal nelabai yra vietos atlikti saleje, o kartais norisi siek tiek privatumo ir maziau triuksmo, tad ta salyte yra issigelbejimas. Bet....kas lankosi vakarais, tai nepasimegaus privatumu X-fit salyteje, nes ji yra uzimta tai vienais, tai kitais grupiniais uzsiemimais.
Karta bandziau iseiti atlikti savo tam tikrus pratimus i ja kai vienoje (patikslinu, kad tik vienoje puseje) vyko treniruote su dirzais, bet buvau isprasyta ir gan nemandagiai. Bet klausimas kodel? jei as niekam nemaisau, nekeiu truksmo, tai kodel mane isvaro, o juolab, kad tik viena puse uzimta. Tokiu atveju mano suplanuota dienos treniruote ivykdoma ne 100%, nes saleje vakarais nera kur apsisukti, o grustis nesinori. Zonos palei veidrodrodi yra uzimtos, nes ten daznai treniruojasi klientai su treneriais, tai kur mums rasti laisva vietele tuomet? Patebejimas dar vienas: truksta veidrodziu, o butent minetoje X-fit salyteje. As tikiuosi sulaukti atsakymo apie busimus planus butent Asanaviciutes sporto klube, apie musu pastebejimus ir ar bus kazkas ziurima i musu prasymus ir pastebejimus, nes visi klubai naujinasi, o sis kai stovi taip stovi su senais ir sudevetais treniruokliais.
Dėkoju Jums už informaciją.

Audrius Klapatauskas
2018-06-16 16:29:45 IP 90.143.83.10
Foto nuotrauka
Dėkoju Nerijai Skvernelytei už sklandžiai ir operatyviai išspręstus nesklandumus. Vien dėl tokių žmonių, verta rinktis Impuls. Saugoti, rūpintis ir mylėti taip puikiai dirbančius žmones :)

Ačiū :)

K.V.
Nerekomenduoju rasytis sutarciu impuls klubuose. Grobikai. Nori atsisakyt sutarties nes pvz neturi pinigu eiti toliau. Tai jie dar papraso 100€. Siaubas. Ne va tai kompensacija. Uz ka? Tai jei neturi pinigu susimoket uz sekancius men. Tai kaip susimokesi kazkokius nelemtus skirtumus. Vargsas impuls nubiednes. Nesirasykit sutarciu. Ieskokit kito klubo su geresnemis salygomis
Sveiki turiu menesio bilieta i impulsa visai dienai tai noreciau parduot nes paciam nereikia 70e
Jūratė 2017-06-29 11:47:45
Klaipėdos "impuls" sporto klubo vadybininkai leidžia sau įžeidinėti klubo lankytojus elektroninėmis žinutėmis.... Žmogui, kuris yra ligonis ir sunkiai gali sportuoti, bet stengiasi nors kartą savaitėje apsilankyti klube, yra išsiunčiama žinutė :

"Sveiki,

priverčiate atsilošti iš nuostabos! Nuo 2017-05-30 iki 2017-06-28 IMPULS apsilankėte 8 kartų (-us). Jūs - žmogus raketa. O jei tokiais tempais lėksite ir toliau, apie Jus kalbės ateities kartos. Didžiuojamės būdami su Jumis komandoje!

Nepamirškite savęs apdovanoti. Į kokteilinę - bananą, saują špinatų, šaukštą riešutų sviesto, vandens ir vuolia į Jūsų sveikatą!

Iki pasimatymų vėl ir vėl,
IMPULS komanda

Su energingiausiais linkėjimais
Jūsų asmeninis vadybininkas
Kamilė Kumpytė
Tel.: 37068573759
E-mail: kamile.kumpyte@impuls.lt..."

KLAUSIMAS: - AR TAI TOKIA JŪSŲ KLUBO POLITIKA??? KAS JUMS SUTEIKĖ TOKIĄ YPATINGĄ TEISĘ ĮŽEIDINĖTI ŽMONES??? MAN GĖDA UŽ JUS....
Aš tik nauja klientė - skaitinėju atsiliepimus.

Bet kur Jūs toje žinutė pašaipą matot, niekaip nesuprantu. Aš matau padėką naujam klientui, kuris lankė reguliariai, po du kartus per savaitę (ko dauguma iš mūsų neprisiverčiam). Tikiuosi ir aš tokios kada nors tokios žinutės sulaukti
Impuls administracija
2018-04-09 10:32:37 IP 88.119.146.34
Marius 2018-04-04 02:35:12
Impulsui jau senai reikėtų atsigauti kainų ir kokybės atžvilgiu. Daug metų lankiau šį klubą, visko mačiau. Labiausiai ko gero galima pastebėti vieną dalyką, jog pinigus iš žmonių melžia, o dauguma Impuls klubų jau labai primena Sovietinius laikus, kiauros sienos, visa apdaila pasenusi, kartais net baisu kokį grybelį pasigauti tiek dušuose tiek apskritai rūbinėse. Pasikartosiu pinigus ima, o kokybės 0. Visur yra taupymo principas. Turiu keletą žmonių, kurie yra dirbę šioje įstaigoje, tai patikėkit taupoma net ir darbuotojų atvžvilgiu. Vietoj to, kad aptarnautų minia žmoniu dvi merginos, aptarnauja viena ir dar dažniausiai nieko nemokanti "Mokinukė", kaip žinoma, ten darbuotojai keičiasi irgi labai dažnai. Aptarnaujančio personalo veidai dažniausiai nelaimingi, varo lyg konvejeris, matosi, kad nieko nespėja. Bet aš pilnai suprantu, kaip gali vienas žmogus kokybiškai aptarnauti kokį 10-15 ir daugiau klientų, kurie atėję vienu metu? Impulsas vadovaujasi vien tik kiekybės principu, jiems rūpi tik kuo daugiau pritraukti naujų klientų, o senus klientus užmiršta. Pradėjai lankyti, lankyk, o mums reikia vis naujų. Iš tikrųjų Impulsą lankiau ilgus metus (kokius 4), kol vieną dieną supratau, kad neapsimoka investuoti pinigus (DIDELIUS PINIGUS) už tai, kad ateinu ir pasportuoju.... Sporto klubų šiuo metu yra vos ne ant kiekvieno kampo, o kainos ženkliai padoresnės ir aplinka daug jaukesnė. Mano nuomone Impulsas ilgai neišsilaikys, jeigu ir toliau kaios bus kosminės.
Taip pat teko girdėti iš pažįstamų, kurie dirbo Impuls sporto klubuose, jog su darbuotojais visškai nėra skaitomasi, kada nori tada atleidžia, kada nori tada sumažina etatus, vienu žodžiu elgiasi kaip jiems paranku. Todėl kolektyvas ir keičiasi pastoviai, o juk gerose vietose niekada nebūna didelės kaitos... Tad žmonės, kartais nepykit ant tų paniurusių veidų, kurie aptarnauja jus, pagalvokit kaip su jais elgiasi aukštesnieji. Kaip sakoma, dauguma dalykų priklauso nuo aukštesnių. Kas laimingai gyvena iš visų mūsų kišenės, o kas aria ir nieko negauna... Asmeniškai aš niekam nesilyčiau rinktis Impuls sporto klubo, tikrai aplinkui yra daug geresnių klubų. Nes Immpulsui nerūpi, kaip išsaugoti klientą, jiems rūpi išsaugoti klientą nebent tik tada, kai reikia pinigų ir nori, kad nuolatos mokėtum ir prasitęstm savo abonementą, o tada vėl užmiršta ir ieško naujų "laimikių"..Visiškai nedaro jokių inevsticijų į klubų remontus ar bent dalinę apdailą. Esu išmėginęs praktiškai visus Vilniuje esančius klubus, tai galiu pasakyti, kad tikrai atsinaujinti reikų Asanaiciutes (ypač dušuose vaizdas tragedija), Fabijoniskiu, ir OZO klubams, nes ten vaizdelis tai tikrai kaip Sovietiniais laikais..man atrodo toks taupymo rėžimas įjungtas, kad vieną dieną kol pro stogą nepradės bėgt vanduo ar sienos nepradės byrėti, tai nieks nieko ir nedarys....nes kaip buvo prieš 4 metus, taip vaizdas ir nepasikeitė..o dar kiek nelankaiu, spėju nuo atidarymo laikų viskas lygiai taip pat....Esu labai nusivylęs jūsų paslaugomis ir kitiems nerekomenduočiau prasidėti su šia įmone.
Sveiki Mariau,
dėkui už komentarui skirtą laiką.
Oze visiškai atnaujinome baseino zoną, saunas, vyrų dušų zonas. Įrengėme naują funkcinę zoną, laisvų svorių zonoje pakeitėme grindis ir sudėjome specialią dangą, atnaujinome kardio bėgimo takelius, atsirado du laiptiniai treniruokliai. Šį mėnesį planuojame naujus kardio dviračius, vasarą planuojame perdažyti sporto sales.
Fabijoniškėse restauravome jacuzzi, pakeistos pertvaros vyrų dušų zonose, atnaujinta vėdinimo sistema rūbinėse, atnaujinta kardio įranga, laisvų svorių, įrengta nauja funkcinė zona, pertvarkytos grupinių užsiėmimų salės, pakeista treniruoklių salėje grindų danga, sumontuoti televizoriai, perdažytos batinių ir laiptinių patalpos. Paskutinių 4 metų laikotarpyje į šiuos abu klubus buvo investuota apie 750 000 eurų. Tad klubų gerinimo darbai tikrai vyksta, nuolat yra investuojama į klubų pertvarkymus ir patalpų gerinimą. Noriu Jus pakviesti apsilankyti Ozo ir Fabijoniškių klubuose šią savaitę. Kvietimus pridedu prie komentaro,

Geros dienos ir jei turėsite klausimų ar norėtumėt susitikti, būtinai rašykite,

Klientų patirčių valdymo vadovė
Irma Lukoševičienė
Keista, kai sporto klubas nerodo noro teikti vien tik dušo paslaugą. Paprašiau to asmeniškai, bet buvo tik sausai atsakyta, kad tokios paslaugos mes neturime. Taip išeina, kad norėdama kelis kartus per mėnesį užeiti tik nusiprausti po bėgimo treniruotės turiu mokėti vienkartinio apsilankymo kainą, kuri yra kosminė kai naudojuosi vos 20 miniučių.... Gaila.
makedon 2018-03-19 12:34:30
kodėl čia kainos kosminės o JAV kokios algos o planet fitnes abonementas mėnesiui tik 10 dolerių (8 eurai).
Tam kad savininkas galėtų naujus automobilius iš salono pirkti :)
Labai idomus dalykas vykst kareiviu impulse Vilniuje. Sportuoju ten gal jau senokai ir ta vaizda matau daznai. Dirba ten taip vadinamoji "trenere" Justina. Kaip suprantama dabar trenerio diploma bei darba gauti labai lengva ir priejnama. Bet jajgu jau dorbto tokiame sporto klube reikia dirbti bei padeti klientams ivykdyti ju norus bet matant Justina ima labai dydelis pyktis! Kaskarta matau ja besimaiviamvia prie veidrodzio ziuri kaip atrodo makiazas glosto plaukus, meto juos i visas puses ir šaudo vyrukus akimis :) Paprasiusi syki pagalbos atsakyta buvo dabar as uzsiemusi na taip jusu darbas yra sedeti facebooke :) Tai gal jus dirbkite grozio salone kur galesite demonstruoti savo grozi bet ne sporto klubo sferoje. Del vyruku demesio trukumo klube taipat nera! O nuo kvepalu perdozavimo net pykint pradeda kai praejna. Sekmes darbuose galbut atkreipsite demesio i savo darbuotojus!
Dirbti treneriais galima ir išsilaikius kūno kultūros bei sporto licenciją. 2018-03-02 13:13:22
impulse Klaipėdoje treneriai dauguma dirba su 4 mėn kursai (Licenzijos)

Pastaruoju metu mokytis plaukimo treneriais stoja ne itin daug jaunuolių, kurse studijuoja po keturis - penkis žmones. Dirbti treneriais galima ir išsilaikius kūno kultūros bei sporto licenciją. „Viskas gerai, jeigu norintis dirbti plaukimo treneriu žmogus šią licenciją gauna Sporto universitete, čia turime plaukimo modulį. Bet yra įsikūrę nemažai komercinių struktūrų, kuriose licenciją gali gauti susimokėjęs ir perklausęs keletą paskaitų internete.

Tai didžiausia blogybė, kai į trenerio darbą žiūrime atsainiai. Turbūt nenorėtume, kad mus gydytų chirurgas, išmokęs savo profesijos skaitydamas straipsnius internete; lygiai taip pat yra ir su treneriais“, - kritiškai į dabartinę padėtį žiūrėjo Plaukimo federacijos atstovė.

Dėti į vieną lentynėlę universitete plaukimo trenerio kvalifikaciją įgijusio ir kitoje įstaigoje licenciją išsilaikiusių žmonių gebėjimų, pasak I. Zuozienės, negalima. Netgi buvę plaukikai, sportininkai nebūtinai gali tapti gerais treneriais, žinančiais saugumo ypatybes, mokančiais dirbti su vaikais
Alfa.lt

Realybė baseinuose: vaikų plaukimo treneriai - ir gelbėtojai, ir valytojai
Visi Impuls klubuoese dirbantys plaukimo treneriai turi specialų universitetinį išsilavinimą arba Kūno kultūros ir sporto departamento licenciją. Šie dokumentai suteikia teisę dirbti trenerio darbą. Trenerių darbo rezultatai puikiai atsisipindi plaukimo varžybose, kuriuose matosi puikūs vaikų pasiekimai.
Andrej 2018-02-21 22:05:46
Pamaciau daug negatyviu komentaru, ir tikriausiai daug yra pagrystu, taciau manau kad ne visi zmones is tikruju eina sportuoti - kai kuriems tai labiau laisvo laiko praleidimas, ir jie tikisi akvaparko atrakciju.
Lankiau Klaipedoje, savaite, mastau isigyti pastovu aboninenta.
Keleta trukumu kuriuos pastebejau:
- Truksta vietos virsutiniams drabuziams - kai daug zmoniu nepatogu kabinti. Ir pakabos konstrukcija nelabai tinka - rubai glaudziasi vieni prie kitu, nelabai estetiska.
- Personalas recepcijoje neapmokytas darbui su klientu. Darbuotojos (ishskyrus viena)-is tikruju buvo labai malonios, pasiruoshusios padeti ir tt. Bet del savo asmeniniu geru savybiu, o ne del spec paruosimo.
Is teigiamu ispudziu:
-Didziulis pasirinkimas treniruokliu, saliu, treniruociu - kiekvienas gali parinkti sau tinkama.
-Svaru
-Pati klubo koncepcija, kad gali kombinuoti trenirote saleje su baseinu ideali
-Labai geras baseinas, vandens masazai, pirtis
- Patogios rubines.

Pliusu pamaciau zymiai daugiau negu minusu. Klubas kokybiskas, taciau rybu tobulejimui nera, ir I objektyvias klientu pastabas tikrai verta atkreipti demesi.
Sekmes, ir dekuj uz vertinga laika jusu klube.
Dėkojame už pastabas, būtinai į jas atsižvelgsime.
Taip pat dėkojame už gerus žodžius. Tik Jūs leidžiate mums tobulėti.

Noriu atkreipti dėmesį į kondicionierių pučiamo oro temperatūrą Ozo Impulse.
Intensyvios treniruotės metu į sportuojančius pučiamas labai šaltas oras.
Ko pasekoje - raumenų nervų uždegimai ir perpūtimai pastovūs
Treneriai sako, kad nureguliuota automatiškai ir nieko pakeisti treniruotės eigoje negalima
Aš suprantu, kad reikia vėdinti, bet pareguliuokit adekvačią temperatūrą

ačiū!
Dirbti treneriais galima ir išsilaikius kūno kultūros bei sporto licenciją.
2018-03-02 13:13:22 IP 213.197.154.2
impulse Klaipėdoje treneriai dauguma dirba su 4 mėn kursai (Licenzijos)

Alfa.lt

Realybė baseinuose: vaikų plaukimo treneriai - ir gelbėtojai, ir valytojai
klaipedoje vadove pasakoja kiek vaiku skendo pas L.Skvoropei
2018-03-02 11:28:04 IP 213.197.154.2
Vadovei E.V. manome yra svarbesne pagal blatą priimta be konkurso plauk. tr. L.Škvorobėi, nei vaikų gyvybes
Yra garso įrašas kaip Eg. Vaupš. pasakojo kiek vaikų skendo pas L. Škvorobėi- ir ji toliau dirba??????
Impuls skendo vaikas
2018-03-02 11:24:37 IP 213.197.154.2
Nuskendusio 7-mečio tėvai kreipėsi į teisininkus
2017-09-18 / 15:27 — Rūta Pukenė, DELFI.lt
„Jei Jums klientų saugumas būtų prioritetas, tai to nebūtų įvykę. Jei administratorė būtų įleidusi berniuko mamą ar pati pasižiūrėjusi, kaip vaikas, kai jai sakė, kad berniukas - nepaklusnus ir vaiko ilgai nėra, o ne pusę valandos sakytų laukti, to nebūtų įvykę. Tai - tik klubo darbuotojų kaltė“, - į „Impuls“ darbuotojus viešai kreipėsi Darius.

Perdavė Vyriausiajam policijos komisariatui
Impuls skendo vaikas
2018-03-02 11:19:48 IP 213.197.154.2
Monika Kasnikovskytė 2017.09.06 18:28 „Impuls“ nelaimė atvėrė akis: treneriai vaikus prižiūri dvigubai trumpiau nei turėtų
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/924398/impuls-nelaime-atvere-akis-treneriai-vaikus-priziuri-dvigubai-trumpiau-nei-turetu

žurnalistę Jonę Kučinskaitę ir ji atkreipė dėmesį, kad vaikus prižiūrėti turintys gelbėtojai mažylius prižiūri viso labo 45 min., o ne 2 val., už kurias sumoka tėvai.
Lankiau Klaipedoje, savaite, mastau isigyti pastovu aboninenta.
Keleta trukumu kuriuos pastebejau:
Is teigiamu ispudziu:
-Svaru
-Pati klubo koncepcija, kad gali kombinuoti trenirote saleje su baseinu ideali
-Labai geras baseinas, vandens masazai, pirtis
- Patogios rubines.

Sekmes, ir dekuj uz vertinga laika jusu klube.
Prieš metus įsigijau Impuls narystę metams, pusę metų sportavau reguliariai, tačiau likusius pusę metų į klubą nebavaikščiojau, tik kas porą mėnesių atnešdavau pinigus už narystę. Šią savaitę skambino iš Impuls, sakė ir vėl kad esu skolingas, ir reiktų kad susimokėčiau. Sutarėm, kad kelių savaičių bėgyje užvešiu pinigus, ir tuo baigėm pokalbį. Šiandien sulaukiau žinutės iš UAB Sergel, kad mano skola perduota jiems. WTF ? Pasiskambinus į UAB Sergel, man patvirtino kad skola perduota jiems, ir jau pradėti skaičiuoti delspinigiai, kurie sudaro 21+ eur. UAB Sergel priekaištų neturiu, viską tvarkingai išsiaiškinom ir sutarėm dėl pinigų, bet Impuls... Nu nesuprantu, kas per žmonės ten pas Jus dirba ? Dar kaip tik svarsčiau šiąnakt apie sutarties prasitesimą pas Jus, nes Jūsų klubas man arčiausiai namų, o ir narystė turėjo baigtis 03 ar 04 mėn. Bet po šito įvykio tikrai nebesiruošiu naudotis Jūsų paslaugomis. Kalba eina apie Karaliaus Mindaugo pr., Kaune esantį klubą.
Labai malonus aptarnavimas ir problemų sprendimas Ozo, Karoliniškių ir Kareivių ir dieną ir naktį.

Profisanalios vadybininkės padėjo išspresti susidariusas problemas ir net suderino mano Mamai nemokamą vienkartinį vizitą pažiūrėti kas per daiktas yra Impuls Vilniuje ir ką jis suteikia...

Tad reziumė: nerašinėkite nesamonių, kad kažkas kažką blogai aptarnauja, kad kažkas nepatinka ir pan.
Jeigu kažkas netinka sportuokite namie ir duše pirtį darykite. Sau.

Sekmės, Laimingas klientas.
Gabija 2018-01-15 13:26:36
Esu labai nusivylus ir nepatenkinta jūsų paslaugomis!! Nusipirkau metini abonimenta internetu, man atėjus į sporto kluba pasirodo tokio net nėra registravusio žmogaus, nors viskas buvo sumokėta ir užpildyta. Tą diena niekaip nepavyko visko sutvarkyti, todėl galėjau eiti į sportuoti kaip pirma karta nemokamai pabandymui.. laukiau mėnesi kol viską sutvarkys, pinigus toliau mokėjau. Galiausiai nustojau gauti esaskaita ir gaunu laiška kad paduota skolu ieškojimui. Paskambinus į sporto kluba buvo pasakyta, jog kažkas nesuderinta su banku ir tiesiog atvykti į sporto kluba ir susimokėti. Nu gerai, atvykau ir ką? Mano abonimentas negalioja, turiu velnias žino iš kur skola 28e, kurios taip pat negalėjau sumokėti nes per daug darbo administratorei. Todėl turiu skambintis į vadyba ir klausti ką daryti.. na, žodžiu nesamonių nesamonė. Iš dalies labai gerai kad nebegalioja mano metinis abonimentas, nebereikės mokėt ir negaut jokiu paslaugų.. gaila išmestų pinigų!!
Negano to, net niekas neatsiliepia nurodytu numeriu, kur turėčiau gauti informacija dėl susimokėjimo. Bjaurus žmonės :))
Nusipirkau jusu spec. pasiulyma 12dienu uz 20eur.Merginos dirbancios priemime pasake jei noriu lankytis komplekse turiu
nusipirkti jusu spynele. Man psakius, kad lankysiu tik 12dienu ir po to man jos neprireiks pasake, kad galesiu grazinti atgal ir atidiuos man moketus 5 eurus.Shendien baigesi kursas ir norejaugrazinti ta spynele, bet konsultante pasake '' tai jus nusipirkote ir dabar ji jusu''.....NESUPRATAU....Cia tokia svekatingumo politika daryti bizni is smuklmenu ?Kam is pradziu meluoti - kad parduotum niekuti kelis kart brangiau negu reali kaina?....Is tikro dar nerapraejusios 14dienu per kurias pagal vartotoju teisu ystatyma galima grazinti isigyta daikta pardavejui. Pakuote nesugadint, kasos cekis yra, pati preke idelaus stovio. Ko gero reikes kreiptis i Vartotoju teises....is zemiau skaitytu atsiliepimu matau ne vienam sugadinta nuotaika del butent tu spynuciu, , , , , Sekmes
Sveiki, šiandien Panevėžio Impulse patekau į nemalonią situaciją ir visiškai buvo sugadinta nuotaika.Manęs neįleido į klubą, nes nepirkau spynelės.Nusipirkau kuponą 12 dienų ir atėjau trečią kartą.Žadėjau dar kokį kartą ateit.Tai kam man ta spynelė, jei aš daugiau nebesilankysiu.Visiška netvarka, tikrai daugiau niekada nebežadu eit.Pinigus nemažus reikia mokėt, galėtų tą spynelę ir taip duot.Kitur tokios nesąmonės nėra.
Nepatenkintas klientas 2017-12-16 10:05:37
Esu labai nusivylusi klientu aptarnavimu L.Asanaviciutes g. esanciame Impuls klube. Vakar vakare atvykus i Impuls, buvom sutikti nemandagios konsultantes vardu Ieva. Vos pasisveikinus ir pasiteiravus del taikomu nuolaidu lankytojams, bei i uzduodamus klausimus ji neregavo, nors zmoniu registraturoj aplamai nebuvo. Galop patiems nusprendus isigyti du narystes kuponus, konsultante net nepasiteiravo kaip ketinam atsiskaityti, eme ir ishsimushe kasoje, jog turetume atsiskaityt grynais, nors planavom atsiskaityma kortele, nes neturejom grynuju pinigu.. Galiausiai Jusu darbuotojai susisiekus ir pabendravus su kazkuom per racija, ji vel priejo ir pareiske kad mes iki sporto klubo darbo pabaigos turim atnesti ir susimoketi grynaisiais, kitu atveju pas ja bus daug problemu ir ji negales musu jau ta vakara isileist i sporto kluba. Nors planavom ramei praleisti laika sporto klube, bet del jusu darbuotojos padarytos klaidos, ir nesugebejmo jos vietoj ir laiku ishtaisyt, mums, JUSU KLIENTAMS, teko vaziuotis po Karolinishkiu rajona, ieskotis bankomato, tam kad galetume grynaisais atsiskaityt uz perkamas narystes. Absurdas? Tai dar pradzia.. Jau mums gryzus su grynaisiais, tuom musu nuviliantis apsilankymas nesibaige.Taigi padavius Jusu darbuotojai pinigus uz narystes, del kazkokiu neaiskiu priezasciu, ar tiesiog Jusu darbuotojai taip uzhplaukus, ji pradejo i mus kreiptis "Tu", nors si zmogu matome pirma karta. Negana butu to, mums dar teko prabut geras 10min-15min bandant prisiregistruoti pirshto antspaudu tiek vienos rankos tiek kitos, (pasijautem atvirai, kaip pas kokius daktarus, po Jusu darbuotojos zodziu, - Kol as nepasakysiu, rankos nuo skanerio neatitraukiam..) na, o galiausiai mums buvo atsakyta, kad sistema neveikia, tad praeidinekti i sporto kluba tiesiog taip. Toliau, duodant pasirasyti vidaus taisykliu knyga, Jusu darbuotojai buvo uzduotas paprastas klausimas, butent uz kokias taisykles, mes pasirasinejam, atsakymas lengvai shokiravo" tai standartiskas, tam kad tureti ranksluosti bei slepetes einant kluba ir baseina ",. Jus rimtai? Tiesiog, po tokio pavadinkim taip bendravimo ir atsakymo kyla klausimas kuom ir kaip yra apmokinami Jusu darbuotojai? Galiausiai iseidinejant is klubo su Jusu darbuotoja buvo tiesiog maloniai atsisveikinta, i ka ji tesugebejo sureguot linkteldama galva.. Kadangi esam nusipirke klubo naryste, zinom, kad teks lankytis dar ne viena ir ne du sykius Jusu sporto klube, bet net ir savo prieshui nelinkeciau patirti tokio nemandagaus ir neishprususio atarnavimo su kurio teko susidurt mums pas Jus. Tikiuosi imsites vidinio patikrinimo, pabendrausit su Jusu klubo klientu konsultante Ieva, tam kad suprastumet jog tokie zmones kaip ji, tik smerkia ir gadina Jusu klubo reputacija ir imtumetes tinkamu veiksmu, kad Jusu sporto klubo klientai daugiau su tokiom situacijom nesusidurtu. Bei vykdykit pagaliau elementarius etiketo bei bendravimo kursus Jusu darbuotojam, nes atvirai pasishlykshtejau. Lauksiu atsakymo su Jusu nuomone bei komentaru i sia situacija.
Dėkojame už pastabas ir atsiprašome, kad patyrėte nepatogumų.Galbūt galėtumėte susisiekti sandra.dundere@impuls.lt ir šią situaciją išspręsime asmeniškai.
Nepatenkintas klientas
2017-12-16 10:05:37 IP 79.132.170.196
Ir mes siandien nusivylem Impulsu, tikrai bardakas, pries menesi buvo pasirasyta sutartis, kad vyras su dukra galetu vaiksciuoti ant treniruokliu, dukrai 14, buvo taip pat pasirasyta, kad Impulsas atsakomybes nenesa, jeigu kazkas atsitiks, siandien dukros i treniruokliu sale neileido... Negalima... Kyla klausymas, kaip ten tada dirba? Jeigu pries menesi buvo galima ir ramiai vaiksciojo, o staiga kazkas pasikeite. Juolab mums del sveikatos reikia. Neturiu zodziu, bardakas!!!!!
Simona 2017-11-15 19:22:58
Kiekvieną dieną vis labiau tenka nusivilti Fabijoniškių Impuls. Nežinau ar ir kituose klubuose tokia netvarka, bet šitame situacija tragiška. Pilates treniruotė šiandien turėjo vykti 8:30, tačiau dar 8:50 trenerė nesiteikė pasirodyti. Kiek supratau treniruotė ir neįvyko. Vandens zona: garinė pirtis neveikė, iš trijų pirčių veikė tik viena. Džiakuzi vanduo šiltas, bet ne tiek kiek turėtų būti. Pusėje dušų bėga drungnas vanduo. Abonementų kainos padidintos, tačiau sąlygos kiekvieną kartą vis baisesnės. Apgailėtina
Laba diena Simona,
apgailestauju, kad mūsų klubas Jus nuvylė. Galbūt galėtumėte susisiekti el.paštu agne.prockyte@impuls.lt ir šią situaciją išspręsime asmeniškai.

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: motociklai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Laipiojimo centras
Miegantys drambliai

Adresas: Krėvės pr. 49, 2 aukštas, LT-49438 Kaunas.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; vaikų būreliai.
UAB "Laipiojimo centras" - laipiojimo entuziastų susibūrimo vieta. Kuo ypatingas UAB "Laipiojimo centras"? Nedidelė „Miegančių dramblių“ laipiojimo salė įkurta 2007 m. 2015 metais išaugo į vieną didžiausių laipiojimo centrų Baltijos šalyse Laipiojimo centre daug šviesos ir erdvės, viskas sukurta mūsų pačių rankomis...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Eurosportas LT
Adresas: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose
Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose 06-18 21:22
Lietuvos Vyriausybė planuoja, kad švietimo ir kultūros centrui Suvalkuose, Lenkijoje, reikės statyti naujas patalpas, nes Lenkijos pasiūlyti objektai tam netiko.
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas 06-18 20:10
Vilniaus festivalį birželio 21 d. Lietuvos rusų dramos teatre užbaigs katalonų režisieriaus Calixto Bieito ir norvegų rašytojo Karlo Ove’s Knausgardo bendras darbas – simfoninė pasija "Laukimas"...
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų 06-18 19:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė užtikrinti, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. užsienio turistams būtų įvesta vieninga elektroninė vienkartinė viza, leidžianti įvažiuoti į Rusiją. Lietuvos...

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%