Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Imperium Aeternum, MB

telejex.com

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Imperium Aeternum, MB

Alvydas 2020-06-03 12:29:42
Esu pirkes ne karta is Lektro, buvo, kad prekes velavo, bet viska gavau ka uzsisakiau ir uzsisakysiy manau ne karta dar.
Sveiki, Alvydai,
Dėkojame už Jūsų nuomonę ir įvertinimą, tai mums labai svarbu!

Donatas 2020-06-16 06:15:09
Pirkau elektrine skysciu pompa, gavau laiku, aciu
Sveiki, Donatai.
Dėkojame už Jūsų nuomonę, ji mums labai svarbi!

Edita Juskauskiene 2020-06-17 17:31:34
mano uzsakymo nr 93880 uzsakyta geguzes 19 d.kada gausiu?
Sveiki, Edita.
Malonu, jog teiraujatės. Savo prekę turėtumėte gauti šiandien arba rytoj. Siunčiame siuntos sekimo numerį - EB917094845LT

Gintaras 2020-06-22 14:52:36
Mano uzsakymo nt. 95246 uzsakyta geguzes 24d.Noreciau suzinoti kada gausiu uzsakyma.
Sveiki, Gintarai,
Malonu, jog teiraujatės. Savo prekę turėtumėte gauti šiandien arba rytoj. Siunčiame siuntos sekimo numerį - EB917862123LT

Danguolė 2020-06-28 16:02:43
sveiki norėjau paklaust kur yra musu preke96908
Sveiki, Danguole.
Mūsų prekės keliauja iš užsienio sandėlio ir terminas yra apie 10-28 darbo dienos. Kartais šiek tiek vėluojame. Tikimės, jog prekė greitu metu pasieks Jus. Jūsų siuntos sekimo numeris yra EB918681405LT
Dėkojame už Jūsų kantrybę!
Dėl pristatymo termino galėjote skaityti mūsų tinklapyje prieš perkant čia: https://lektro.lt/pristatymas/

sveiki norėjau paklaust kur yra musu preke96908
Edita Juskauskiene
2020-06-17 17:31:34 IP 28m9t4kh
mano uzsakymo nr 93880 uzsakyta geguzes 19 d.kada gausiu?
Pirkau elektrine skysciu pompa, gavau laiku, aciu
Tamara 2020-04-22 11:00:40
Kaip sužinoti, kur mano užsakymas Nr 86387? Ar įmanoma susisiekite telefono? Ačiū
Sveiki, Tamara!
Labai atsiprašome už ilgą pristatymo laiką. Dėl Jūsų situacijos susisieksime el. paštu.

Gintaras Tamuliūnas 2020-05-26 21:20:28
Kur mano užsakymas 90428?
Apmokėta, bet visas mėnuo kaip nesulaukiu!
Buvo žadėta pristatyti per 5 darbo dienas!
Sveiki, Gintarai!

Gintaras Tamuliūnas
2020-05-26 21:20:28 IP 5f4so8b6
Kur mano užsakymas 90428?
Apmokėta, bet visas mėnuo kaip nesulaukiu!
Buvo žadėta pristatyti per 5 darbo dienas!
Dovilė 2020-04-30 19:01:38
Reikėjo paskaityti atsiliepimus prieš perkant
Va, būtwnt
Tamara 2020-04-22 11:00:40
Sveiki, galite susisiekti su mumis el. paštu info@lektro.lt

Reikėjo paskaityti atsiliepimus prieš perkant
Aleksandras 2020-04-14 17:13:41
Antrą kartą rašysiu.Kovo 30d.buvo užsakyta medicininė kaukė, kur buvo pervesti pinigai su pristatymu 14.94 €u.Adraesu Klaipeda Liepojos 41 Klaipedos universitetinė ligoninė.Jau praėjo lygiai 15 dienų.Arba gražinkyte pinigus, arba pristatykite prekę.Nusiviles jūsų firma.Anksčiau esu irgi ne vieną kartą užskinėjes visokių užsakymų, kurjeris pristato prekes, o aš grynais ar kotele atsiskaydvau.Prašau duoti atsakymą
Aleksandrai, pridedame ekrano nuotrauka, Jūs buvote nurodęs neteisingą telefono numerį, todėl kurjeris negalėjo su Jumis susisiekti, prieš dvi dienas Jūs patikslinote telefono numerį, kadangi šiandien yra darbo diena, mes Jūsų siuntą supakavome ir išsiuntėme, siuntos sekimo numerį atsiųsime Jums el. paštu.
Lektro 2020-04-10 13:43:11
Sveiki, mieli Lektro.lt pirkėjai, visada atsakysime į visus Jūsų klausimus elektroniniu paštu info@lektro.lt taip pat greitu metu atnaujinsime konsultacijas telefonu, šiuo metu jos yra sustabdytos dėl ypatingai didelio srauto. Atsiprašome už nepatogumus.

Lektro.lt

Lektro.lt
Lektro Internetine parduotuotuve
2020-04-08 22:22:53 IP 5f4soqun
Lektro 2020-04-02 19:14:37
Preke neatitiko aprasymo, nuotraukoje parodyta ir gauta kauke skiriasi visiskai. Taip pat skiriasi ir kainos, pirkau po 12 eur, o atsiunte pigesnes, kur po 9 eur. Telefonu neatsiliepia, ignoruoja, zodziu, pinigus pasieme ir pasiplove
Sveiki, atsiprasome kartais pasitaiko klaidu, gal galite mums parasyti i info@lektro.lt ir isspresime Jusu situacija. Mes klientu neignoruojam, atsakome i laiskus per artimiausias dvi valandas, o del didelio srauto laikinai neveikia aptarnavimas telefonu, geriausi linkejimai, Lektro
Ramūnas 2020-02-07 16:22:05
Gavau 2019 metų gruodžio mėn. brokuotą prekę, prane6iau. Gavau atsakymą - "Labai apgailestaujame, tikriausiai gavote brokuotą prekę. Ar sutiktumėte palaukti 2-3 savaites, kol gautumėte naują prekę? " Sutikau palaukti. Šiandien yra 2020 metų vasario 7 diena - nei prekės, nei į laiškus atsako, nei pinigus gražina. Šaunuoliai !! Taip ir toliau !!
Sveiki, jeigu dar negavote pinigų maloniai kviečiame susisiekti su mumis info@lektro.lt
Pardavinėja kaukes, bet net nenurodo iš kokios medžiagos. Kaip ir rašo - jos nuo dulkių, daugiau nuo nieko neapsaugos. Jei už saugumo iliuziją norit atiduot pinigus - prašom. Gėda, kad bandot pasipelnyt iš COVID-19
Bando uždirbinėti iš covid-19 pardavinėdami aprašymų neatitinkančias prekes išpūstomis kainomis. NEPIRKTI!
Pirkau prekę. Gavau. Neatitiko aprašymo, funkcijų neatlieka. Susisiekti neįmanoma, ignoruoja.
Kažkaip pasitikėjimo nekelianti kontora. Užsakant formoj privalomai reikalauja vardo pavardės ir adreso, tik suvedus el paštą ir dar net nepaspaudus mygtuko, kad sutinki - jau iškart gauni el laišką, kad darot pirkimą parduotuvėj - realiai gauni spamą dar net nepatvirtinęs užsakymo ir nepaspaudęs kad jie išvis gali gaut tavo el pašta ir telefoną.
Prekes siunčia tiesiai iš Kinijos. Apie tai niekur nenurodyta. Ypatingai tai būtų aktualu turint omeny karantiną Kininijoje, bet... ne. Pirkėjui tai žinoti nebūtina. Perkant lt saite ieškai prekių, kurios būtų pristatytos vakar, o čia tik po apmokėjimo sužinai, kad keliaus 10-28 dienas. Opa...
Daromas įvaizdis kompanijos, kuri prekiauja savo prekėmis it karštais pyragėliais, neva turinti daug darbuotojų (kurie, žinoma, kaip tapo aišku iš susirašnėjimų, visi dabar atostogauja, todėl greit neiko padaryt negali..) tačiau darbuotojų įmonė neturi, tik vadovas.. Maža to, ši įmonė gyvuoja pagal Konstituciją (gaila nepatikslino kieno), ja vadovaujasi ir laikosi lanksčių ir patogių jam įstatymų.
gera parduotuve, mandagus ir malonus aptarnavimas.
pirkau daug kartu nebuvo jokiu problemu
Gera parduotuvė, pirkau ne kartą ir man kažkaip visada laiku ateidavo prekės, gal vienu metu esu vieną prekę gavusi šiek tiek vėliau, bet šiai patenkinta kokybe prekių esu.
Tomas 2019-08-10 16:20:52
Tai kur prekė užsakyta laukiu daugiau negu mėnesi nebeužpyskit ar rimtai reikės pradėt galu ieškoti
Sveiki, maloniai, prašome susisiekti su mumis el. paštu ir jeigu dar negavote pinigų grąžinimo, mes Jums atliksime pinigų grąžinimą.

Lina 2019-10-20 18:52:32
Nei prekės, nei pinigų. Jau nuo birželio mėn. Pranešė kai kreipiausi, kad prekė dingo. Užpildžiau grąžinimo formą ir vėl mėnuo laiko tyla. Nepatikima ir nerimta. Patarčiau reikalų su jais geriau neturėti.
Sveiki, gal galite mums parašyti el. paštu, pinigus grąžinsime nedelsiant, greičiausiai pasimetė Jūsų laiškas, jei dar negavote pinigų, pinigus grąžinsime nedelsiant. Atsiprašome už nesklandumus.

Birutė 2019-10-10 19:59:25
nepasitikėkit, jei nenorit prarasti pinigų. prekę užsisakiau pavasarį- nei prekės, nei pinigų, jau spalio mėnuo. gaila pinigų, ko gero reikės kreiptis į kažkokias institucijas, kiek galima mulkinti žmones

Lektro
2mėn prekė negauta, vis rašo tą patį per tą patį, kad prekė gauta, jau tuoj bus jūsų ir t.t. Kai paprašiau gražinti pinigus dingo. Teks keliauti į institucijas.
Prekė, kurią gavau po labaaaaaai ilgo laukimo, - šiukšlių kibire, neverta tu pinigų, kuriuos mokėjau. Žodžiu visiškas mėšlas. Bendravimas buvo labai malonus, čia aš jau prikišti negaliu nieko.:blablablabla, bet labai kulturingai.
Tatjana 2019-07-09 13:55:24
Sveiki, užsakiau Dermacol stipriai maskuojantis makiažo pagrindą, laiške buvo parašyta, kad " Jūsų užsakyta prekė yra didelės paklausos ir ypatingai unikali, todėl ją tenka užsakyti iš užsienio sandėlių. Pristatymas apytiksliai užtruks nuo 7 iki 20 darbo dienų, kaip kuriais atvejais siunta gali vėluoti". Kadangi išsamiau panagrinėjau iš kur atkieliauja tas kremas, tiesiog nusprendžiau atšaukti užsakymą ir parašiau į nurodyta el.pašta info@lektro.lt, nes prisiskambinti į nurodyta numeri visiškai ne įmanoma +37066375730. Tad į mano laišką aišku iškarto ne buvo atsakyta. atsake tik tada kai parašiau po keliu dienų vėl kad norių sustabdyti užsakymą ir kaip taip galiu padaryti. Prasidėjo susirašynėjimas, toks susidare įspudys kad man tikraja žodžio mprasme nori ikišti prekė. Bet, kulturingai paaiškinau, kad aš apsisprendžiau ir kad prekė vistiek gražinsiu pagal vartotojo įstatyma 30 dienų biegyje (kai ateis prekė paštu) ir kad palieku sau kaip vartrotojo teise sustabdyti užsakymą....atsakyma tada iš vis jau ne gavau. Parašiau i messendžeri ir ką...ten eilinis laiškas kad: " Norime Jus informuoti, kad gavome Jūsų žinutę gavome. Šiuo metu turime didelį žinučių kiekį, tačiau pasistengsime Jums atsakyti per 48 valandas." Įdomu kaip viskas baigsis. Matyt jei ne rasim bendros kalbos ir kompromiso teks dėl jų kompetencijos teks kreiptis į rimtas instancijas...
Gal po šio komentaro sulauksiu bent kaš kokio rezultato
Laba diena, Tatjana, Jusu uzsakymas yra stabdomas ir pinigai bus pervesti i Jusu saskaita greitu metu.
Lektro 2019-06-28 00:24:07
Sveiki, labai atsiprašome, kad nepavyko išspręsti Jūsų situacijos operatyviai, buvo sutrikusi mūsų laiškų sistema, tad gali būti, kad tiesiog nevaome Jūsų laiško gal galėtumėte mums parašyti į Facebook puslapį ir mes spręsime Jūsų pinigų grąžinimo klausimą kiek įmanoma greičiau. Atsiprašome už nepatogumus ir labai dėkojame už Jūsų kantrybę bei supratingumą!
Noriu informuoti ir įspėti potencialius pirkėjus - pinigų vis dar nesulaukiau. El.laišką su pažadu grąžinti pinigus per max 10 d.d. gavau birželio 27 d., šiandien liepos 18 d.!
Gal po šio komentaro sulauksiu bent kaš kokio rezultato
Kristina 2019-06-21 09:48:35
Prekės laukiau nenormaliai ilgai, niekas nesiteikė pranešti, kad prekė jau atvežta. Sumokėjau už pristatymą nurodytu adresu, tačiau buvau priversta atsiimti prekę pašte. Ir svarbiausia - jaučiuosi apgauta - man atsiųstas kilimėlis visiškai neatitinka to, koks pavaizduotas internetiniame pasiūlyme, jo net išmatavimai kitokie! Dvokia nekokybiška guma.

Ši įmonė nepatikima - problematiška komunikacija, prekės pristatymas, abejotinos kokybės prekė. Šiuo metu nesulaukiu pinigų grąžinimo, laiškai ignoruojami. Problema nesprendžiama. Pasakymas "Dirbame tik dėl jūsų" - nieko vertas.

Esu dėkinga, kad priėmėte atgal prekę ir grąžinote pinigus. Esate patikimi, atsakingi, pareigingi - sveikintina!!!
Galiu padėkoti, kad esate sąžiningi, patikimi, grąžinus prekę grąžinote pinigėlius. Ačiū
Laba. Pirkau magnetinį langų valytuvą.Prekė tikrai gera, nes pirko ir mano pažystami.Tik man netiko trijų paketų langams, nes mano paketai storesni nei nurodyta. Tad grąžino pinigėlius į mano sąskaitą atgal.Tikrai nuostabus ir malonus bendravimas su klientais.Ačiū Lektro.Pagarbiai Linas.
Irma 2019-04-10 09:22:07

Vakar gavau ilgai lauktą prekę (laikrodį). Tačiau prekė nekokybiška (apyrankėje nelygus raštas ir užsegimas besegant nukrito). Tokios prekės nenoriu, parašiau el. laišką, bet atsakymo negaunu.Ieškau telefono susisiekimui, bet jis užslėptas. Gal čia yra skaitomi klientų skundai... noriu atgauti pinigus. Nuotraukas prisegu.
Sveiki, apgailestaujame, kad Jums pasitaike laikrodzio brokas, labai maloniai kvieciame su mumis susisiekti el. pastu info@lektro.lt ir mes isspresime si nesklanduma.
Paskaičius komentarus, tai pats perku, pats parduodu ir pakomentuoju :)

IP 88.222.88.41
Sandra labai patenkinta, pirko keptuve
2018-06-24 04:15:11 IP 88.222.88.41

2019-01-03 18:34:53 IP 88.222.88.41
Laba diena, pristatymo terminas yra nurodytas mūsų internetinėje parduotuvėje:

Pasižiūrėjus IP tai gaunasi taip kad pats iš savęs perku ir labai patenkintas :)

Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
JAV Floridos valstijoje fiksuojamas rekordinis naujų COVID-19 užsikrėtusiųjų skaičius 07-12 20:18
JAV niekaip nesiseka suvaldyti COVID-19 protrūkio. Floridos valstija sekmadienį paskelbė, kad per pastarąsias 24 valandas buvo užfiksuota daugiau nei 15.000 naujų COVID-19 atvejų.
Už įvažiavimą į Neringą per pusmetį surinkta 145 tūkst. eurų mažiau nei planuota 07-12 18:35
Už įvažiavimą į Neringą mokamo ekologinio mokesčio per pirmąjį šių metų pusmetį surinkta 145 tūkst. eurų mažiau nei planuota, informavo savivaldybė.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%