Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Imperium Aeternum, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Imperium Aeternum

Atsiliepimai apie Imperium Aeternum, MB

telejex.com

Parašyk savo nuomonę apie Imperium Aeternum, MB

Tai kur prekė užsakyta laukiu daugiau negu mėnesi nebeužpyskit ar rimtai reikės pradėt galu ieškoti
Prekė, kurią gavau po labaaaaaai ilgo laukimo, - šiukšlių kibire, neverta tu pinigų, kuriuos mokėjau. Žodžiu visiškas mėšlas. Bendravimas buvo labai malonus, čia aš jau prikišti negaliu nieko.:blablablabla, bet labai kulturingai.
Tatjana 2019-07-09 13:55:24
Sveiki, užsakiau Dermacol stipriai maskuojantis makiažo pagrindą, laiške buvo parašyta, kad " Jūsų užsakyta prekė yra didelės paklausos ir ypatingai unikali, todėl ją tenka užsakyti iš užsienio sandėlių. Pristatymas apytiksliai užtruks nuo 7 iki 20 darbo dienų, kaip kuriais atvejais siunta gali vėluoti". Kadangi išsamiau panagrinėjau iš kur atkieliauja tas kremas, tiesiog nusprendžiau atšaukti užsakymą ir parašiau į nurodyta el.pašta info@lektro.lt, nes prisiskambinti į nurodyta numeri visiškai ne įmanoma +37066375730. Tad į mano laišką aišku iškarto ne buvo atsakyta. atsake tik tada kai parašiau po keliu dienų vėl kad norių sustabdyti užsakymą ir kaip taip galiu padaryti. Prasidėjo susirašynėjimas, toks susidare įspudys kad man tikraja žodžio mprasme nori ikišti prekė. Bet, kulturingai paaiškinau, kad aš apsisprendžiau ir kad prekė vistiek gražinsiu pagal vartotojo įstatyma 30 dienų biegyje (kai ateis prekė paštu) ir kad palieku sau kaip vartrotojo teise sustabdyti užsakymą....atsakyma tada iš vis jau ne gavau. Parašiau i messendžeri ir ką...ten eilinis laiškas kad: " Norime Jus informuoti, kad gavome Jūsų žinutę gavome. Šiuo metu turime didelį žinučių kiekį, tačiau pasistengsime Jums atsakyti per 48 valandas." Įdomu kaip viskas baigsis. Matyt jei ne rasim bendros kalbos ir kompromiso teks dėl jų kompetencijos teks kreiptis į rimtas instancijas...
Gal po šio komentaro sulauksiu bent kaš kokio rezultato
Laba diena, Tatjana, Jusu uzsakymas yra stabdomas ir pinigai bus pervesti i Jusu saskaita greitu metu.
Lektro 2019-06-28 00:24:07
Sveiki, labai atsiprašome, kad nepavyko išspręsti Jūsų situacijos operatyviai, buvo sutrikusi mūsų laiškų sistema, tad gali būti, kad tiesiog nevaome Jūsų laiško gal galėtumėte mums parašyti į Facebook puslapį ir mes spręsime Jūsų pinigų grąžinimo klausimą kiek įmanoma greičiau. Atsiprašome už nepatogumus ir labai dėkojame už Jūsų kantrybę bei supratingumą!
Noriu informuoti ir įspėti potencialius pirkėjus - pinigų vis dar nesulaukiau. El.laišką su pažadu grąžinti pinigus per max 10 d.d. gavau birželio 27 d., šiandien liepos 18 d.!
Gal po šio komentaro sulauksiu bent kaš kokio rezultato
Kristina 2019-06-21 09:48:35
Prekės laukiau nenormaliai ilgai, niekas nesiteikė pranešti, kad prekė jau atvežta. Sumokėjau už pristatymą nurodytu adresu, tačiau buvau priversta atsiimti prekę pašte. Ir svarbiausia - jaučiuosi apgauta - man atsiųstas kilimėlis visiškai neatitinka to, koks pavaizduotas internetiniame pasiūlyme, jo net išmatavimai kitokie! Dvokia nekokybiška guma.

Ši įmonė nepatikima - problematiška komunikacija, prekės pristatymas, abejotinos kokybės prekė. Šiuo metu nesulaukiu pinigų grąžinimo, laiškai ignoruojami. Problema nesprendžiama. Pasakymas "Dirbame tik dėl jūsų" - nieko vertas.

Esu dėkinga, kad priėmėte atgal prekę ir grąžinote pinigus. Esate patikimi, atsakingi, pareigingi - sveikintina!!!
Galiu padėkoti, kad esate sąžiningi, patikimi, grąžinus prekę grąžinote pinigėlius. Ačiū
Laba. Pirkau magnetinį langų valytuvą.Prekė tikrai gera, nes pirko ir mano pažystami.Tik man netiko trijų paketų langams, nes mano paketai storesni nei nurodyta. Tad grąžino pinigėlius į mano sąskaitą atgal.Tikrai nuostabus ir malonus bendravimas su klientais.Ačiū Lektro.Pagarbiai Linas.
Irma 2019-04-10 09:22:07

Vakar gavau ilgai lauktą prekę (laikrodį). Tačiau prekė nekokybiška (apyrankėje nelygus raštas ir užsegimas besegant nukrito). Tokios prekės nenoriu, parašiau el. laišką, bet atsakymo negaunu.Ieškau telefono susisiekimui, bet jis užslėptas. Gal čia yra skaitomi klientų skundai... noriu atgauti pinigus. Nuotraukas prisegu.
Sveiki, apgailestaujame, kad Jums pasitaike laikrodzio brokas, labai maloniai kvieciame su mumis susisiekti el. pastu info@lektro.lt ir mes isspresime si nesklanduma.
Paskaičius komentarus, tai pats perku, pats parduodu ir pakomentuoju :)

IP 88.222.88.41
Sandra labai patenkinta, pirko keptuve
2018-06-24 04:15:11 IP 88.222.88.41

Lektro
2019-01-03 18:34:53 IP 88.222.88.41
Laba diena, pristatymo terminas yra nurodytas mūsų internetinėje parduotuvėje:

Pasižiūrėjus IP tai gaunasi taip kad pats iš savęs perku ir labai patenkintas :)

Pirkėja 2018-12-10 10:31:38
Užsisakėme dvipusę keptuvę priš pusantro mėnesio, pravėdėme pinigus, o prekės dar negavome. Visiškai pasitikėjimo nekelianti įmonė.
Laba vakara, gal galėtumėte parašyti mums el. paštu? pažadame, kad problemą spręsime operatyviai. Geriausi linkėjimai, Lektro
Užsisakeme dvipuse keptuve. Užsakymą įvykdė per savo nurodyta terminą. Keptuvės kokybe gera. Kiek kilo klausimų i visus greitai ir mandagiai atsakė.
Nezinau kaip kitos prekes, bet pirkau keptuve is sios imones, tai produktas atitiko lukescius, danga kaip ir reklamuota nesvylanti, pati keptuve kokybiska ir gerai tarnauja.
Magnetiniai langų valytuvai labai blogos kokybes. Gumeles krenta, neatlieka savo funkcijos, kempineles labai prastos nieko nevalo. Vienu žodžiu daiktas nevertas demesio tik dideli pinigai. Langai lieka dar baisesni negu prieš valymą.Tikrai niekam nerekomenduoju. Prieš įsigidami prekę nepasikliaukite atsiliepimais, kurie yra elektronineje parduotuveje po preke, nes neigiamu atsiliepimų ten neleidžia palikti, autmatiškai trina. Kam aktualu atsiliepimai paskaitykite fecebook psl., tikrai vis daugeja neigiamu atsiliepimų.
Pirkau magnetinį langų valiklį. Magnetai tikrai laiko gerai, bet kas liečia valymo kokybę, tai tikrai labai prasta. Langai lieka dar baisesni negu prieš valymą.Gumeles krenta lauk, kempineles labai prastos. Tikrai daiktas nevertas tokių pinigų.Tikrai niekam nerekomenduoja.
Na as galiu pasigirti, kad man buvo viskas tvarkoj, preke buvo pristatyta kaip zadeta ir pati prekes kokybe tikrai nenuvyle, todel sia internetine parduotuve vertinu teigiamai.
pirkeja 2018-05-29 11:31:18
Prieš įsigydami prekes čia, išsiklausinėkite dėl užsakymo įvykdymo terminų, nes prieš dvi savaites žadėjo, kad vėliausiai šios savaitės pradžioje prekė bus pristatyta, o dar nėra. jau pradedu abejoti ir jos kokybe, o pinigai visgi nemaži
Laba diena, pristatymo terminas yra nurodytas mūsų internetinėje parduotuvėje:

Mieloji, pirkėja kaip Jūs kreipėtės - pristatymo terminas yra įpusėjęs, tačiau greitu metu gausite prekę.
Laba diena, Ligita, prašome su mumis susisiekti el. paštu - mes Jums atsiųsime pinigų grąžinimo formą.
Noreciau pakomentuoti magnetinio langu valytuvo kokybe, bet deja vis dar jo laukiu. Sumoketa balandzii 19 d, ir jokiu ziniu. Pristatymo salygose teigiama, kad pristatys max per 20 darbo dienu. Deja taip nera. Taip pat jikio kontakto del velavimo. Aptarnavimo kokybe ne kazin kas....
Laba diena, Ligita, galime Jums grąžinti pinigus - maloniai kviečiame susisiekti su mumis el. paštu. Minėjome, kad dėl nenumatytų aplinkybių prekės pristatymas užtruko, apgailestaujame dėl to.
Elvyra Šlėderienė 2018-05-03 16:50:31
Pirkau magnetinį langų valytuvą, kuris yra visiškai nekokybiškas, neatlieka savo funkcijos, dirbant nelaiko magnetas, nuolat iškrenta valanti medžagėlė, nes vos prisegta, prekė pagaminta Kinijoje, o pokalbio metu su Lektro.lt atstovu sakė, kad gamina amerikiečiai, noriu grąžinti nekokybišką prekę, laukiu atsakymo, nors skelbiama, kad atsako per 2 valandas, bandau laukti, Jei įmonė sąžininga, manau, sulauksiu, bet abejoju sąžiningumu, kadangi komentaro įkelti neleidžia, jaučiuosi žiauriai apgauta.
Elvyra
Laba diena, Elvyra, mes telefonu Jums minėjome, kad prekė yra patentuota Amerikoje ir kokybės kontrolė yra Amerikiečių, bet prekės gamyba vyksta Kinijoje kaip ir daugelio prekių tarp jų ir Apple taip pat Jus informavote, kad pasirinktumėte tinkamą prekės variantą Jūsų langams - mes esame nurodę kokio storio langams, kuris magnetas tinka, jeigu Jums jis nepritraukia - vadinasi Jūs nusipirkote per silpną magnetą, Jūs turite teisę prekę grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus, tačiau prekė turi atitikti grąžinimo sąlygas.

Geriausi linkėjimai,

Martynas

Generalinis Direktorius,

MB Imperium Aeternum
Elvyra Šlėderienė
2018-05-03 16:50:31 IP 28menunp
Elvyra
Jau antrą kartą perku iš jų. Problemų nebuvo su pirktais telefonais tai apie garantinį aptarnavimą nieko nepasakysiu. Siuntimo norėtųsi greitesnio, bet matomai vietoje neturi (o galėtų bent jau naujienas). Antrąjį telefoną perkant buvo vieni pirmųjų Lietuvoje pasiūlę šį telefoną ir bent jau tuo metu buvo pigiausias variantas.
Pavel, niekas Jusu Jusu nezemima ir tikrai nenorejo pazeminti, mes su Jumis maloniai ir mandagiai bendravome el. Pastu, suprantame, kad tai yra ilgas pristatymo laikas, bet ne viskas nuo musu priklauso, prekes issiuncia musu tiekejai, Pavel, atsiprasome Jusu del to, kad pristatymas uztruko ateityje stengsimes pristatyti greiciau, Pavel, susisieksime su Jumis el. Pastu pirmadieni.
Pavel, labai atsiprasome Jusu - Jusu preke buvo issiusta antradieni Lietuvos pastu, jeigu dar prekes negavote Jus Lietuvos pastas informuos zinute, Pavel susisiekite su mumis ir mes atsiusime Jums siuntos numeri, dekojame uz supratima.
Sveiki, Pavel, pasitikrinkite savo pasta - peilis paste, taip, kad jeigu praejo 25 darbo dienos - mes spejome i terminus, prasome musu nesmeizti, juk psejome i terminus.
Pirkau telefoną iš šios MB. Telefonas sugedo. Garantinį remontą atliko kažkoks neaiškus tipas, kuris nei pakaitinio telefono duoda nei jokių dokumentų išrašo, kai priima ir gražina remontui atneštą telefoną (tai privalėtų daryti). Tvarkė ~4 mėnesius. Savaime suprantama, kad be gerai veikiančio telefono šiais laikais sunku gyventi, buvau priverstas įsigyti kitą telefoną... Jau nekalbant apie tai, kiek laiko sugaišau vežiodamas telefoną "meistrui" bei klausydamas Martyno pasiteisinimų... Niekam nerekomenduočiau turėti reikalų su šiuo pardavėju.
SIDABRINIS MENUO
2016-12-06 20:30:17 IP 28mbsd3p
Dėl mano pačios kaltės, kolega kitur užsakė tokį patį mobilųjį įrenginį. Paprašius grąžinti pinigus, www.lektro.lt padarė 100 proc. grąžinimą tą pačią dieną.
Esu pirkęs iš lektro ne vieną kartą, tikrai drįsčiau suabejoti, kad jie duoda senus telefonus vietoj naujų, pačiam teko susidurti su garantiniu servisu, tai viskas vyko sklandžiai, tiesa pakaitinio telefono negavau, bet jo ir neprireikė, nes manąjį sutvarkė greitai. Rekomenduoju.
Martynas Gulbinas
2016-12-05 09:59:22 IP 2h85ac2u
Petras 2016-12-04 20:05:24
Visu 100 proc. patvirtinu "apgautas". a******ų kontora. Pardavinėja telefonus vos ne dviguba kaina kaip pas brolius Kiniečius ir žada "auksinę" garantiją, kurios prireikus prasideda vos ne "žiedų valdovų saga"... pažadai pažadai ir po to senas telefonas vietoj sugedusio.
Niekam nepattariu.

P.S.
Nebent esate laimės kūdikis ir jums visur sekasis 120%
Prašytume nepagrįstai nerašyti atsiliepimų apie mūsų įmonę ir neklaidinti busimų pirkėjų jeigu nepirkote iš mūsų, mūsų garantija yra vykdoma Lietuvoje ir mes tikrai neduodame senų telefonų vietoj naujų, nebent Jūs jeigu kalbate apie pakaitinius telefonus, kuriuos suteikiame savo klientams. Patikrinome pirkėjų sąrašą ir neradome pirkėjo tokiu el. paštu kaip, kad komentuojate, Jeigu pirkote mūsų parduotuvėje, manau tikrai neįmanomas variantas, kad duotume seną telefoną vietoj naujo. Jeigu neesate mūsų pirkėjas prašome pašalinti atsiliepimą, nes imsimės atitinkamų veiksmų.
Niekam nepattariu.

P.S.
Nebent esate laimės kūdikis ir jums visur sekasis 120%
apgautas 2016-12-04 08:59:49
nepatariu. kazkoks jaunikaitis perka prekes is kinijos ir perparduoda, ir dar kosminem kainom, pirkau vien todel kad zadejo pristatyt per 6 dienas. prekes lauksit maziausiai men, garantijos jis jokios neturi, jei suges, temps guma menesiais, net pusmeciais, meluos nesamones visokias ir pasiulys koki sena tranta po gedimo vietoj jusu naujo. nepatariu niekam.
Sveiki, 95 procentus gedimų taisome patys, esant sudėtingiems gedimams - telefonus siunčiame į Kiniją, tas tiesa užtrunka, jeigu nepavyksta pataisyti telefono, mes netgi iš savo lėšų juos pakeičiame į naujus, kas mums kainuoja didelius pinigus ir ko nedaro joks pardavėjas. Tikrai nekeičiame telefonų į blogesnius. Jeigu telefonas yra prastesnis negu, kad Jūs pirkote, tuomet pasiūlome klientams dalinį pinigų grąžinimą. O Jūs tikrai pirkote iš mūsų? Koks būtų Jūsų užsakymo numeris?
Tinklalapyje lektro.lt 2016-08 pirkau telefona, uzsakymas vyko sklandziai ir dovanu gavau dekliuka telefonui, tiesa jis nebuvo odinis, kaip, kad buvo kalbeta, bet likau patenkintas, , viskas puikiai veikia iki siol, rekomendavau Jusu imone savo draugams, sekmes versle.
Mb Imperium Aeternum
2016-10-26 20:09:17 IP 2h85ac2u
Olga 2016-10-01 01:04:49
Pirkau telefona, laukiau labai ilgai ir kiekviena karta skambinant zadejo, kad jau sia savaite tikrai bus. Kai gavau telefona, zadetos ekrano apsauga nebuvo (puslapyje nurodyta, kad visiems telefonams ekrano apsauga dovanu). Del savo darbo klaidu pazadejo atsiusti dekla dovanu, kurio laukiu jau 2 menesius, o siandien gavau laiska, kur praso apmoketi saskaita uz dekla (kurio zadejo dovanu) - virsune. Kai pakelia rageli, kalba mandagiai, bet darbo NULIS. Labai nusivyliau!
Laba diena, Olga, atsiprašome dėl to, įvyko nesusipratimas - Jūsų direktorius minėjo, kad dėklą nori užsisakyti papildomai, todėl iš išsiuntėme sąskaitą, dėkliukai Jūsų jau yra užsakyti, juos pristatysime iškart kaip gausime ir už juos Jums papildomai mokėti nereikės.
Mb Imperium Aeternum
2016-10-26 20:05:58 IP 2h85ac2u
Mantas 2016-10-26 19:43:26
2014 metais pirkau telefoną Lenovo P780. Nuo pat pradžių telefonas turėjo problemų su ryšiu. Telefoną „taisė“ kokius 6 kartus, o rezultatas toks, kad iš vis jokio ryšio nebegaudo. Garantinio serviso taisykla yra tik Kaune. Kiekvieną kartą pats apmokėjau siuntimą į Kauną, o apie kompensaciją siuntimui ar pakaitinį telefoną, tai tik pažadai.
Šios kontoros niekam NEREKOMENDUOJU
Sveiki, Mantai, Jūs 2014 metais pirkote telefoną su 1 metų garantija, tuometu mūsų sąlygos buvo 1 metų garantija, taip pat ir gamintojas šiam modeliui suteikė 1 metų garantiją remdamasis pagal telefono parametrus ir patvarumą, tačiau Jums išskirtinai suteikėme garantiją netgi po to kaip jos terminas baigėsi. Mes patys investuojame į garantinį servisą, netgi keičiame telefonus iš savo lėšų, kas mums kainuoja daug kartų daugiau negu mūsų pelnas, kaip prisimenu buvome ir Jums telefoną pakeitę į naują. Mantai pagal mūsų taisykles klientas moka už siuntimą į priekį, o mes sumokame už atgalinį siuntimą, tačiau galite su mumis susisiekti, nurodyti sąskaitą ir mes Jums pervesime Jūsų siuntimo išlaidas. Dėl pakaitinio telefono aš Jums minėjau, kad jį mes turime gauti pirma, tada atsiųsime jį Jums, pagal mūsų taisykles mes nesiunčiame pakaitinio telefono, bet vėlgi išskirtinai Jums jį siūlome, kaip ir garantiją po jos pasibaigimo, o Jūs taip apie mus atsiliepiate...
Šios kontoros niekam NEREKOMENDUOJU
Pirkau keletą telefonų, patys telefonai geri nėra klastotės, tik tenka palaukti dėl siuntimo (suprantama). Per email susisiekti gali būti sunku, todėl siūlau skambinti. Vienintelis nusivylimas, tai Įmonės meistras (dirbantis Kauno Iki parduotuvėje), teko nešti taisyti telefoną ne pagal garantinį, dirbęs vyras nervinosi, kadangi nesisekė tvarkytis su telefonu (galbūt patirties trūkumas), galų gale liepė pačiam tvarkytis ir vis tiek pareikalavo pinigų (į jokias derybas nesileido į kalbas), toliau telefono tvarkymui teko ieškoti kito meistro. Pirkti galima telefonus, tačiau siūlau turėti šitą galvoje.
Teko ir man isju pirkti...telefono laukiau virs menesio, aisku kol is china atsiuncia uztrunka, pridejo plevele nemokama, ok. Bet teko malonumas sukult ekrana, pora kart rasiau emaila, norejau issiaiskint naujo ekrano kaina ir siuntimo galimybes, deja nesulaukdavau konkretaus atsakymo. Nusprendziau paskambinti, pora kart skambinau, bet vis negaledavo pasakyt taisymo kainos.Spjoviau i toki aptarnavima ir pats atsisiunciau ekrana (~ 25 eurai), po beveik dvieju savaiciu atrase.kad pas juos ekrano kaina 78 eurai... NEREKOMENDUOJU
Prie atsiūsto telefono pridėjo ekrano apsaugą ir dėkliuką dovanų. Aptarnavimas draugiškas ir mandagus, kad ir kiek ilgai rinkausi telefoną sulaukiau nuolankios pagalbos. Tiesa buvo ir trūkumų iškart įsidėjus kortelę neveikė internetas, tačiau vėliau gavau interneto nustatymus ir viską susitvarkiau. Šiaip jau ne itin patikimai žiūrių į apsipirkimą internetu, bet šis pardavėjas atitiko lūkesčius, rekomenduoju ir dėkoju už dovanas!
Labai malonu, kad rūpinatės savo ištikimais klientais ir domitės kaip jiems sekasi naudotis pirktomis prekėmis. Ar nėra kokių bėdu, ar viskas veikia ir pan. Prireikus vėl kreipsiuos. Ačiū!
Pirkau telefona is sios imones, viskas praejo sklandziai, telefona gavau gal siek tiek paveluotai, bet pirkiniu likau patenkintas, tikiuosi prireikus ateityje kreipsiuos.
Esu pirkęs ne kartą ir rekomendavęs draugams ir sūnui kalėdinę dovaną pirkau Meizu M2 Note telefoną, viskas praėjo sklandžiai, Ačiū labai ir sėkmės Jums!
Pinigus už nesuteiktas paslaugas atgavau, Martyno pagalba, minusas - teko 2 mėn laukti šio momento.

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų 08-17 21:15
Prezidentas Gitanas Nausėda, šeštadienį Vilniuje susitikęs su Indijos viceprezidentu Venkaiah Naidu, pažymėjo, kad Lietuva laukia tolesnių šios Azijos šalies investicijų.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Citigroup 63,48 +3,52%
Red Hat 187,71 0,00%