Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Impeka, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Impeka

Atsiliepimai apie Impeka, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Impeka, UAB

Pirma ir paskutini k 2021-07-16 19:59:59
Siandien, penktadieni, Kauno filiale norejau issirinkti baldines plokstes virtuviniam komplektui ir 4ioms spintoms. Beveik valanda laiko 2 is 3 darbuotoju buvo inike. Ne ne, ne i darbus. Sviesiaplauke darbuotoja is desines telefonu pliurpe apie laisvalaikio planavima neuzsiciaupdama, tamsiaplauke is kaires kazka diskutavo, veliau pora kartu praejo kaip pro siena, BE KAUKES!!!

Vaziuodamas i sita mazai zinoma imone tikejausi bent jau kokybisko aptarnavimo kaip Trukmej, bet deja. Privaziavimas taip pat irgi tragiskas. Sunkiai suvokiu kaip tokia imone isgyveno 20 metu. Niekam nerekomenduosiu, ir nei sitam, nei kitam butui pagamint baldus sios imones nesirinksiu. Galiu tik palinket sekmes.
Š, ten ne firma: (
Oleksandr Kornieiev
2021-08-21 08:45:26 IP 2i23sovg
Очень красивый showroom, приехали с женой и выбрали 12 ручек для дома.
В магазине ничего не продают, все только онлайн.
В этот же день, оформили заказ и нам прислали счёт.
9.07 мы оплатили счёт, доставку нам обещали 2-3 дня.
12.07 пришла посылка, там было всего 6 ручек, наш мастер их сразу же и поставил.
Остальные 6 ручек (мы заказывали 12), по словам impeka, где-то потерялись во время доставки.
Я пишу этот отзыв 21.08, и ручек до сих пор нет. То есть мы оплатили счёт 9.07 и уже прошло 1.5 месяца. Сотрудники impeka не делают ничего чтобы как-то решить ситуацию, видимо для них это считается нормальным сервисом.

Не удивляйтесь, если вы заплатите аванс, а товар так и не получите.
Pirma ir paskutini k
2021-07-16 19:59:59 IP 2e7r3sa8

na tai įmone kuri turi pilna užsakymu ir klijentai jiems nereikalingi atvažiavau paprašiau, kad, padėtu užpildyti jų pačių sukurtą lentele pasakė, kad neturi laiko užsiimti niekais. Jiems klijentai tai yra niekas.Žmones darom išvadas
Labai nepatikima įmonė, nesilaikanti numatytų terminų - užsakėme baldus prieš beveik tris mėnesius, buvo numatyta, kad paslaugos bus suteiktos per du. Pagaliau po beveik trijų mėnesių, pavykus susisiekti, gauname atsakymą, kad baldai vėluos dar bent mėnesį... Taigi, paslaugų atlikimo laikas dvigubėja (mažiausiai). Tiesa, reiktų paminėti, kad matavimus atlikęs baldininkas buvo paslaugus ir geranoriškas, bet bendrą įmonės vaizdą labai gadina įsipareigojimų nesilaikymas. Taigi, nerekomenduojame.
Puiki imone dažnai teikiame jiems savo paslaugas. Atsiskaitymas visada laiku malonus ir draugiškas kolektyvas. Dirbti su jais vienas malonumas. 10 balų iš 10:)
Visiškai neatsakinga įmonė, turėjau beveik mėnesį laukti, kad sužinoti, jog prekių negalės pristatyti į Vilnių, nors pas juos puslapyje parašyta: "Pristatome į vietą savo transportu visoje Lietuvoje;" ir mano vienas iš pirmųjų klausimų buvo ar jie tikrai galės pristatyti mano užsakymą. Išėjo atostogų visiškai nieko nepranešę, vadybininkas į laiškus neatsako, paskambinti irgi nesugeba (nors savo telefono numerį daviau netgi 2 kartus), turi pats aiškintis kaip čia su juo susisiekti. Gailiuosi nepaskaičiusi komentarų, bet negalvojau, kad gali kilti kažkokių problemų su keletos palangių užsakymu.
Daugiau tikrai neuzsakinesiu iš Impekos, jie man turėjo išpjauti vieną plokštę ir uzbriaunuoti. Pažadėjo padaryti iki dviejų savaičių, tačiau praėjo jau daugiau nei trys savaitės ir jokių žinių.
Kas per neatsakingumas? Pinigus sumoki ir gali laukti kaip durnelis !
Gailiuosi, kad iš šitos įmonės užsisakinėjau stalviršį, pradžiojė du kartus pamiršo atvežti ir nepaaiškino kodėl tai užakymas vietoj pusantros savaitės truku dvi su puse, antra užsakymė reikėjo užlaminuoti kantas buvo įmanoma užlaminuoti dvi vietas blogai tai viena iš jų ir padarė blogai, o toliau tiesiog ignoruoja nebeatraso.
didelis pliusas, baldiniu ploksciu pasirinkimas, gan prieinamos ploksciu jovimo ir laminavimo kainos, biski mazokas furnituros pasirinkimas, noretusi didesnio ir didesniais kiekiais, as kaip baldininkas negaliu pvz. daugiau kaip 10 vnt. dureliu vyriu nusipirk, nes visada pritruksta, toks jausmas lyg kainuotu tukstancius kad bijo daugiau kaip 20 vnt uzsakyti. Didelis minusas su aptarnaujanciu personalu, nuejus prie prekiu tenka ilgokai laukti kol prieis, nors ir nera zmoniu, dar ten dirba gan izuloka jauna mergiote, kuri niekad nieko nezino ir tipo cia ne jos reikalas, nes ne jos skyrius, tikriausiai artima Evaldo giminaite, nes tokia darbuotoja greit lektu is darbo, ir tai ne vien mano nuomone. siaip viskas ok.. jauna imone tikiuosi viskas eis tik i gera...

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" teikia profesionalias statybinių medžiagų panaudojimo konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai, lakštai...
BAUEN
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
INSTAGRAM: bauen statybines medziagos Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
Kingsbud Sp. z o.o. Lietuvos filialas
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; projektavimas; stogų dangos, paslaugos.
Pagrindinės veiklos kryptys yra prekyba statybinėmis medžiagomis. Mūsų kompetetinga ir patyrusi komanda, pasiūlys optimaliausią sienų ir stogo variantą jūsų statomam ar planuojamam statyti pastatui, nepriklausomai nuo objekto sudėtingumo lygio; parinks tinkamiausią latakų sistemą lietaus vandens surinkimui nuo...

Išrinkta geriausia metų jaunoji bendrovė: gamina tvarų produktą ir meta iššūkį Europai 05-25 08:57
Iš beveik 900 jaunųjų bendrovių – mokinių mokomųjų verslų – Nacionalinėje "accelerator_x" programos eXpo pergalės laurus pelnė komanda iš Klaipėdos, dar keliolika išsidalino vardines "Lietuvos...
Tvaraus ir efektyvaus žemės ūkio link: svarbiausi pokyčiai Lietuvoje jau įsibėgėjo 05-24 16:58
Jeigu reikėtų įvardyti vieną įdomiausių, o tuo pačiu – ir sudėtingiausių ekonominės veiklos sričių, rimtas kandidatas į šį titulą galėtų būti žemės ūkis. Mažai kuriame versle vyksta tokių sandūrų...
"StrongPoint" ragina jau dabar ruoštis kasos aparatų naudojimo pokyčiams
"StrongPoint" ragina jau dabar ruoštis kasos aparatų naudojimo pokyčiams 05-24 13:02
Šių metų pabaigoje prekybininkų laukia įtemptas laikotarpis – pasikeitus kasų aparatų naudojimo taisyklėms, bus privaloma per trumpą laiką kasose įdiegti naujus technologinius sprendimus. Prekybos...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

AutoZone 1910,22 +5,82%
Google 2118,52 -5,14%