Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę IK BALTIC z.o.o

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę IK BALTIC z.o.o

Atsiliepimai apie IK BALTIC z.o.o

AUTOBAZAR.LT

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie IK BALTIC z.o.o

2019-08-05 Srotas24.lt internetinėje parduotuvėje nusipirkau prekę, prieš tai pasikonsultuodama su jų konsultantu, kuris patvirtino, kad ši prekė man tinkama. Tačiau ji mano automobiliui netiko.2019-08-09 aš ją grąžinau į jų parduotuvę, esančią P.Lukšio g. 11.Darbuotojas priėmęs prekę, patvirtino, kad ji nėra apgadinta, ar kitaip pažeista. 2019-08-13 užpildžiau grąžinimo formą ir jie man patvirtino, kad pinigai grįš per 12-15d.d. Šiandien yra 2019-09-10, grąžinimo nesulaukiau. 2019-09-09 jiems nusiunčiau pretenzijos laišką, kuriame nurodžiau savo reikalavimus.Gavau atsakymą, kad tiekėjas atsisako atlikti grąžinimą, nes detalė buvo bandyta montuoti, šlifuoti ir ji yra purvina (nors ji buvo tik istraukta iš dėžutės ir įdėta atgal, taip pat, kaip ir minėjau priduodant prekę atgal, konsultantas patvirtino, kad ji yra nepažeista). Telefonu informacijos nesuteikė, elektroniniu paštu issamios informacijos taip pat nesulaukiu.Kaskart buvo sakoma, rašykite elektroninius laiškus, arba pinigus grąžinsime savaitės bėgyje.Kreipiausi ir į vartotojų teises su prašymu.
Pirkėjas 2019-08-30 09:03:04
Sveiki, pirmadienį užsisakėme iš šios įmonės pavarų dėžę ir sumokėjome pinigus, penktadienį paskambinus ir paklausus kokia situacija, atsakė, kad pinigų nėra gavę. Paskui dar laukėme vieną savaitę, o galų gale nurodė, kad tokios dėžės neturi... Pinigus žada grąžinti per 12d
NEREKOMENDUOJU
Ar grąžino jau pinigus ? Nes aš jau nuo 08-26 laukiu pinigu kolkas niekas negražino...
Pirkau bagažinės spyną, tačiau detalės sutartu laiku negavau, todėl teko pirkti kitoje vietoje ir ženkliai pigiau. Prašiau gražinti pinigus, tačiau atsiuntė tokį grasinimą:
VARTOTOJO TEISĖS IR ĮSIPAREIGOJIMAI

Pagal nustatytas taisykles Srotas24.lt svetainėje Vartotojas turi teisę pirkti naudotas arba naujas detales. Taip pat Pirkėjas privalo sumokėti už norimas įsigyti prekes, jų pristatymą bei atsiimti savo užsakymą.

Jeigu vartotojas pasirenka prekę atsiimti sandėlyje, jis tai privalo padaryti per 3 (tris) darbo dienas nuo pranešimo apie tai, kad prekė atkeliavo į sandėlį, gavimo dienos. Pranešimas vartotojui siunčiamas elektroniniu paštu ir laikomas gautu jo išsiuntimo dieną. Jeigu vartotojas per aukščiau nurodytą laikotarpį neatsiima prekės, jis privalo mokėti po 10 (dešimt) eurų baudą už kiekvieną prekės neatsiėmimo dieną. Šiame punkte nurodyta bauda laikoma minimaliais ir neįrodinėtinais pardavėjo nuostoliais, patirtais dėl prekės sandėliavimo. Vartotojas sutinka, kad šiame punkte nurodyta bauda atitinka teisingumo, protingumo ir sąžiningumo principus

Vartotojas privalo laikytis srotas24.lt taisyklių bei reikalavimų, nepažeisti Jungtinės Karalystės teisės aktų ir atnaujinti savo paskyros asmeninius, kontaktinius duomenis, jeigu jie pasikeičia.
Ieškau daugiau apgautų pirkėju. Mano tel. 860041787.
NEREKOMENDUOJU
SAUGOKITĖS ir NEPIRKITE, sukčių kontora!

Liepos 1d. užsisakiau detalę srotas24.lt sveteinėje. Detalės jie net neužsakė. Kelis kartus skambinau pasiklausti kada užsakys, nes mačiau, kad svetainėje kur ta detalė parduodama (allegro.pl) ji vis dar buvo rodoma kaip nenupirkta. Kabino makaronus, kad tiekėjas tiesog pamiršo nurodyti ir detalė po poros dienų bus mano rankose. Galiausiai po 17 d., kai jau turėjau su ta detale ant motociklo išvažiuoti į kelionę man pareiškė, kad detalės nebus ir reikia užpildyti grąžinimo formą, bei grąžins pinigus per 8 d.d..

PINIGŲ ŽINOMA NEGRĄŽINO! nei per 8 dienas, nei per mėnesį, nei dar ilgiau. Šiuo metu viskas perduota teisėsaugos organams, sulaukus sprendimo bus kreipiamasi į teismą, nes panašu, kad be anstolių čia nieko nebus. Žmonės, NEPIRKITE iš šių sukčių, nes tik susigadinsite savo laiką. Jie vis tiek viską perka iš allegro.pl. Nusipirkau minėtą detalę (nors jau ir pavėluotai, o ne tada, kai man jos reikėjo) per eshopwedrop persiuntėjus ir tiek žinių, o šie s*****i ir toliau bando pelnytis iš patiklių pirkėjų.

Taipogi ruošiu medžiagą ir kitoms institucijoms, kad būtų patikrinta šios įmonės veikla ir tikiuosi, kad ji bus sustabdyta kol nenukentėjo daugiau niekuo dėtų žmonių.
IK BALTIC LTD 2019-08-22 17:03:14
Sveiki, prašome prisistatyti arba susisiekti su mumis elektroniniu paštu, kad galėtume išspręsti šią situaciją, kadangi iš mūsų turimų duomenų tokios situacijos ir kliento nesame turėję. Nesusisiekus ir/arba neprisistačius, laikysime, kad yra skleidžiama nepagrįsta dezinformacija ir dėl tapatybės išsiaiškinimo bei šmeižto kreipsimės į teisėsaugos institucijas.
Be problemų teisėsaugos institucijoms galėsime pateikti pateikti ne tik pirkimo ir apmokėjimo faktus, bet ir išsamų susirašinėjimą su jūsų darbuotojais. Prekės mes negavome, pinigų taip pat neatgavome. Paskutiniai laiškai buvo ignoruojami.
Tos pačios teisėsaugos institucijos rekomendavo kreiptis į teismą, bet žinant, kad reikės turėti reikalų su kitoje šalyje registruota įmone ir advokato išlaidas (o tos išlaidos gerokai didesnės nei detalės vertė, neskaitant sugaištą laiką), nuspręsta viešai informuoti visuomenę apie nesąžiningą pardavėją (arba tiksliau įvardinus - tarpininką).
Ir situaciją ir tokį klientą tikrai turėjote, bet nesiėmėt jokių veiksmų išspręsti susiklosčiusią situaciją. Užsakymas - 5745.
Violeta 2019-07-24 13:21:17
Saugokitės šios įmonės. Buvome apgauti. Negavome nei užsakytos detalės, nei pinigų už nepristatytą detalę.
Pastoviai melavo ir vilkino laiką. Pradžioje sakė, kad detalė pasimetė kažkur Vokietijoje ir neranda kitos, o pagal jų politiką jie niekada negrąžina pinigų. Vėliau sugalvojo, kad atidavė detalę nežinomam asmeniui ir neprisiima jokios atsakomybės. Tas nežinomas asmuo kažin ar aplamai egzistuoja, nes paprašius pateikti dokumentus, nieko negalėjo pateikti ir ignoravo toliau spręsti susiklosčiusią situaciją. Darbuotojai dirba neatsakingai ir nesąžiningai.
Įmonė registruota UK, todėl jie neneša jokios atsakomybės net jei apgaunamas klientas.
Nepirkite detalių iš srotas.lt - galite būti apgauti.
Nesinaudokite šios įmonės paslaugomis, jeigu norite gauti prekę pagal aprašymą ir paskui susigražinti pinigus.

Nusipirkau Motociklui sliderius, pagal aprašymą mano motociklui, uždėti net nereikėjo, per trumpi, nieko neapsaugo, naudos iš tokių nėra.

Atvežiau juos į jų ofisą Lukšio gatvėje. Sakė 12d. ir gražins pinigus. Praėjo daugiau laiko, nei 12d. Negražino, skambučio nėra. Pats turi ieškotis, skambintis, siunčia vis kitur, galiausiai prisiskambini, sako pasidomėsiu perskambinsiu. (kaip jau darosi aišku, neperskambino). Po dviejų dienų paskambinus ir pasiteiravus dėl situacijos, jau girdimi keiskmažodžiai, gerai jog ne mano atžvilgiu, sako perduos viršesniui asmeniui. Viršesnis jau sugeba atskambinti ir mykia jog tiekėjas atostogauja, negražino mums pinigų tai ir jums negražinsime kol jie negražins.

Taigi:
1. Pirkau iš srotas24 įmonės ne tiekėjo
2. Aprašymas klaidingas jų svetainėje
a*******i, a*******i! Uzsisakem is ju varykli uz 2240e apie tai kad jis atkeliaus su defektais nieko nesake, pinigus sumokejom kaip uz gera varykli o gavom sugadinta ir isrinkta visa. Dabar neatsako i skambucius keicia darbuotojus i el.laiskus neatsako. Kreipsimes i teisma
Renatas Turčinavičius
2019-08-13 13:50:40 IP 28mdq3rn
Apgavikų įmonė. Apmoki užsakymą, sako prekės neturi ir grąžins pinigus per...12 darbo dienų. Šiais laikais, kai pavedimas yra momentinis... Interneto puslapyje užsakyta detalė toliau laukia sekančios aukos. Nesusigundykite, apgaus.
Pirkejas 2019-07-26 21:46:49
Nei pinigu, nei detaliu.
Tokios imones veikla reikia stabdyti lietuvoje.
Pinigus grazino.
Nei pinigu, nei detaliu.
Tokios imones veikla reikia stabdyti lietuvoje.
Nepirkite detalių iš srotas.lt - galite būti apgauti.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...
A3 Baltic
Automobilių dalys internetu

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „A3 Baltic“ yra jauna sparčiai besivystanti prekybos įmonė, kuri specializuojasi atsarginių dalių, variklinių ir pavarų alyvų bei OE ir OEM priedų automobiliams ir sunkvežimiams platinimu. Esame originalių atsarginių dalių tiekėjai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Kiekvieną mėnesį mes siunčiame dalis daugiau...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.

Po susitikimo Liuksemburge kietojo "Brexit" galimybė nesuminkštėjo
Po susitikimo Liuksemburge kietojo "Brexit" galimybė nesuminkštėjo 09-17 07:17
Britų premjero ir Europos Komisijos pirmininko susitikime Liuksemburge vakar nepasiekta jokio reikšmingo proveržio. Liuksemburgo premjeras Xavieras Bettelis ministro pirmininko B. Johnsono požiūrį...
Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai
Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai 09-16 20:48
"Verslo žinios" kartu su Finansų analitikų asociacija šiemet šeštą kartą pakvietė dalyvauti "Metų finansų vadovo" konkurse.

"Brexit" įvyks..

Chevron 124,12 +2,16%