Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ŽVEJYS LT, UAB

Atsiliepimai apie ŽVEJYS LT, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie ŽVEJYS LT, UAB

0 aptarnavimo lygis
nepatariu prasidėti su šiaip "verslininkais" menuo laiko laukiu prekės, susisiekti neįmanoma, patys nesuinteresuoti klientais visiškai. Numeriai keli nurodyti, nekelia telefono nei vienas, į mail neatraso, fb neatrašo. Reiks kreiptis į atitinkamas instancijas, kad atliktų auditavimą. Jokios pagarbos, geriau mokėti brangiau, bet pas pardavėją, kuriam rūpi klientas. Gyvenime nieko nepirksiu iš šios š*******o kontoros.
Tragedija. Uzsisakiau preke sausio 6 diena. Laukiu vis dar. Jokios informacijos neteikia. El. Pastu neatraso. Skambinau sako kita savaite bus. Jau dvi savaites praejo. Nepatariu
Pralaukiau siuntinio savaitę - negavau. Pasiteiravus kur užsakyta prekė, vadybininkas rašo apie sandėlių inventorizaciją ir auditą.. Rimtai? Klientui labai aktuali informacija? :)) Žodžiu, šaraškinų kontora, neprasidėkit.
Nežino jie kas yra geras klientų aptarnavimas tikrai. Nelabai žino ir kuo prekiauja, paaiškinimas, kad nemačiau kas ten sandėlį. Jei nori gadintis nervus galima pirkti iš jų.
MARIUI.
Beje, Mariau, su Jusu pasiulytu 200 Eur depozitu uz patalpu nuoma siais laikais galima nueti pats zinote kur ir padaryti pats zinote ka.
Kitu Jusu klientu atsiliepimai lyg ir patvirtina mano nuomone apie Jus.
Jurgi, už šmeižimą galite sulaukti pasekmių.

Paaiškinsiu skaitytojams: Jurgis nuomoja patalpas. Apsižiūrėjau patalpas, patalpos tiko, bet netiko nuomos sutarties sąlygos. Jurgio keliamos sąlygos nelabai suvokiamos sveiku protu: aš noriu išnuomoti patalpas įmonei, UAB'ui, sumoku ir depozitą į priekį, bet Jurgis sugalvojo paprašyti dar ir asmeninio laidavimo. Žinoma, su laidavimu nesutikau, tada šis persona paprašė sumokėt nuomą už metus į priekį, čia ir baigėsi mūsų derybos. Matyt, taip susinervino, kad nepavyko mums išnuomot, kad net komentarą išraitė čia :)
prieš 10d užsakiau žvejo liemenes, apmokėjau. Dabar nekelia telefono, į laiškus neatsakinėja, prekių nėra... baigta.
Marius Kesas 2015-06-16 11:23:41
Sveiki Gediminai,

dėl Jūsų užsakymo:
mes apgailestaujame, kad užsakyme trūko 2-jų prekių (neradome sandėlyje), bet iš karto pasiūlėme grąžinti už jas pinigus - Jūs nesutikote, laukėte analogiškų/kitų prekių atkrovimo, bet tikrai "ne mėnesiais" (sezono metu prekių pristatymas iki 10 darbo dienų). Suteikėme nuolaidą, gavote dovanų kuponus.

Dėl pinigų grąžinimo NIEKADA nėra buvę jokių problemų.

Kas liečia mūsų "nepraustaburniškumą" - mes nesame bendravę su klientais nekorektiškai ar įžeidžiančiai. O štai Jums siūlau pasiskaityti Jūsų malonų bendravimą:

"Ziurek, tu cia man smegenu nepudrink. Man nesunku su xebra davaziuot iki kauno. Tuo paciu ir kaune pilna xebros, kurie megausis tuoj spinigais nemokamais. BEJE UZ pradelsta laika tau taikomos 20% palukanos.. tad neknisk smegenu"

Priminsiu Gediminui, kad už melagingus komentarus, šmeižimą yra baudžiama.

Jei kyla klausimų dėl pirkimo, mielai prašome naudotis mūsų kontaktais:
Klientų aptarnavimo telefonas: +370 698 48338
Klientų aptarnavimo el.pašto adresai: [email protected] ; [email protected]

pagarbiai,
ŽVEJYS LT direktorius
Marius Kesas
Kodėl meluojama, kad trūko dviejų prekių? Kiekvienam siuntime buvo pakeitimai arba trūkumai, kurie sudarė daugiau nei dvi prekias. Kai kuriuose siuntimuose net neiformavot, kad nebus tam tikrų prekių, kai jum buvo pasakyta, kad būtent jų lauki..

Žodžiu, prieš daugumą žvejų jūsų lygis kritęs..

Beje visus noriu perspėt, bent jau vilniečius. Kad daugumą prekių, kurias zvejys.lt pardavinėja rasit gariūnuose ir VISOS jos bus pigesnės bent 10%...
Gediminas 2015-05-13 17:17:01
Nepatariu prasidet su sitais nepraustaburniais. Prekiu negausit kelis menesius. Kai atsius, atsius visai ne tas prekias ir dar ne visas. Pinigu grazint irgi nenori. Vien tik melas is ju. Telefono nekelia, el.pastu neatraso, i skype nebesijungia.
Sveiki Gediminai,

dėl Jūsų užsakymo:

Dėl pinigų grąžinimo NIEKADA nėra buvę jokių problemų.

Priminsiu Gediminui, kad už melagingus komentarus, šmeižimą yra baudžiama.

Jei kyla klausimų dėl pirkimo, mielai prašome naudotis mūsų kontaktais:
Klientų aptarnavimo telefonas: +370 698 48338
Klientų aptarnavimo el.pašto adresai: [email protected] ; [email protected]

pagarbiai,
ŽVEJYS LT direktorius
Marius Kesas
Brangus zvejai, nepatariu naudotis sio tiekejo paslaugomis, nes isitikinau savo kailiu, kad klientas yra nulio vietoje.Istorija tokia.05.11 padariau uzsakyma: stova ir dvi rusis boiliu.Skambinu 05.15, atsakymas sia savaite nespesim, nes reikia ruostis Rapala varzyboms, issiusim 05.19-20.05.23 skambinu neissiuntem is sandelio negaunam vienu boiliu.Laukiu.05.27skambinu.Neissiuntem negavom is sandelio boiliu, siulau keisti i kitus, neturim reikia laukti kol atves is sandelio.Nusileidau iki tiek, kad paprasiau pakeisti i tai ka turi panasau kitos firmos.galu gale siuntini gavau 05.29.palyginus su kitais tiekejais tai jau buciau gaves 2-3 siuntas is Anglijos.
Užsakiau prekes su atsiėmimu parduotuvėje, bet kažkaip niekas nei skambino nei nieko, pasiteiravau apie užsakymą tai atsakymo jokio ir negavau, įdomiai čia jie dirba, nerekomenduoju niekam.
uzsisakiau sarasa prekiu, apmokejau ir praejus porai dienu pats skambinuosi. klausiu ar gavote pinigus, tai net nezino apie kalba eina :) gavau prekes nevisas, ka negalejo informuoti, kad prekiu nera pries issiunciant? tikekimes sulauksiu pinigu uz trukstamas.
Gaunas įdomi situacija. Internetu užsisakau spiningą, ritę, valą, sukriukę. Sumoku internetu. Kurjeriui atvežus patikrinu kad pakuotė nepažeista pasirašau. Išpakavęs matau vien spiningą. O kur likusios prekės. Save gerbianti įmonė manau patikrins ką supakavo ir atsiūs neįdėtas prekes. Ačiū

Žvejyba Kirneilio ežere
Limituotos žvejybos leidimai

Adresas: Ežerų g. 8, Luokesos sen., Kaulakiai, LT-33163 Molėtų r.
Veiklos sritys: žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; žuvininkystė, žuvies produktai.
Žvejyba natūraliame 57,8ha Kirneilio ežere, Molėtų raj., nutolusiame nuo Vilniaus 60 km. Ežeras Kirneilis intensyviai įžuvinamas lydekomis, šamais ir lynais. Žuvų įvairovė pakankamai didelė, Kirneilyje aptinkama per 15 rūšių žuvys: seliava, šamas, ungurys, ešerys, lynas, karšis, plakis, p. karosas, kuoja, pūgžlys...
Arlivas
Žūklės prekių parduotuvė Kaune ir www.arlivas.lt

Adresas: Lukšio g. 70, PC "Norfa", LT-49411 Kaunas.
Veiklos sritys: žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; didmeninė prekyba; importas; mažmeninė prekyba.
NAUJIENA: elektroninė žvejybos reikmenų parduotuvė www.arlivas.lt Didmeninė ir mažmeninė prekyba žvejybos reikmenimis, prekėmis, aksesuarais, apranga Kaune Žūklės reikmenys Kaune sekmadienį - dirbame nuo 8.00 iki 14.00val. Žūklės reikmenys Kaune šeštadienį - dirbame nuo 8.00 iki 17.00val. Žūklės reikmenys I -V...
Radijo ryšio sistemos
RRS - radijo ryšio įranga, GPS navigacijos...

Adresas: Palemono g. 171, LT-52501 Kaunas.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; automobilių garso ir apsaugos sistemos; interneto parduotuvės; laikrodžiai; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
UAB “Radijo ryšio sistemos” internetinę parduotuvę atvėrusi dar 2008 metais savo klientams gali pasiūlyti tiek profesionalią, tiek mėgėjišką radijo ryšio įrangą. Taip pat prekiaujame GPS navigacijomis, vaizdo registratoriais, motociklams ir dviračiams skirta ryšio įranga, medžioklės, žūklės, sporto bei kitomis...
Amona
Sporto, Laisvalaikio bei Reabilitacijos prekės

Adresas: Telšių g. 5, LT-90162 Plungė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; baldai (prekyba); sporto, turizmo reikmenys; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
UAB ,,Amona” savo veiklą pradėjo 2011 m. rugpjūčio 5 d. Bendrovės pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba, užsakomasis pardavimas paštu arba internetu, kompiuterių programavimo veikla. Įmonė įsikūrusi Pačiame Plungės miesto centre – Telšių g. 5, ten ir randasi jos pagrindinė parduotuvė. Įmonei taip pat...
Petjonas
Darbo drabužiai | Žūklės reikmenys

Adresas: Žemaičių pl. 58, Šilainiai, LT-48258 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; tara, pakuotės; ūkio prekės; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
UAB „ Petjonas" – didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo drabužiais ir priemonėmis, šlifavimo ir pakavimo medžiagomis, įvairios paskirties ūkinėmis prekėmis bei žvejybos reikmenimis. DARBO DRABUŽIAI IR PRIEMONĖS DARBO PUSKOMBINEZONIAI DARBO KELNĖS-ŠORTAI-BRIDŽAI DARBO ŠVARKAI DARBO KOMBINEZONAI DARBO KOSTIUMAS...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%