Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Oryo, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Oryo

Atsiliepimai apie Oryo, UAB

eTaksi

Parašyk savo nuomonę apie Oryo, UAB

Šiandien skambinant i e.taxi, noredama issikviesti, bet tikslaus adreso nezinodama, pasakiau stotele "Santariskiu Ziedas" Dispeceris nusijuokdamas atsake, suzinok adresa tada ir skambint, pasiurpau.. Esu nuolatine kliente, bet tokio atsakymo klientui nesitykejau, esu labai nusivylusi.
Noreciau suzinot, ar jusu vairuotojai tokie nesuprantantis miesto be navigacijos? Nuo siol atsisakau visu jusu paslaugu. Issikvietusi bolt, mielai primeme mano uzsakyma ir jokiu tikslesniu adresu nereikejo!! Likau labai nusivylusi jusu darbu.
Pasitaikė neišauklėtas vairuotojas - vyras, su mažu vaiku reikėjo pačiai bagažine atsidaryti ir susideti, o dar programelej rode po 0, 59ct euro o vežė uz 0, 79€, blogai veikianti programele bukit atidus.
Ona 2018-12-29 02:14:12
Kaip gerai, kad tokiu nepriima. Jei jau nepatingėjo dėl to parašyt tokį komentarą, tai ką toks žmogus galėtų padaryt klientui konfliktinėje situacijoje?
Galetu kaip koks piemenukas i uzpakali buckius duoti :)
Ane, Erikai Kazlauskai?Skiauterele dar nesioji, neuzauga?
Ona 2018-12-29 02:14:12
Atsakymas, prieš mėnesį gavau pavėžėjo apdovanojimą už gera darba, o klientams geriau spresti kas ir kaip sprendžia konfliktines siruacijos:
Citata:

Ar žinojote, kad vairuotojo įvertinimas priklauso ne tik dėl gerai pasirinkto maršruto ir kliento nuvežimo iš taško A į tašką B, bet ir dėl papildomų veiksnių: automobilio švaros, jūsų bendravimo su klientu ir aptarnavimo kokybės.

Džiaugiamės, kad galime pasidžiaugti, kad esate vienas iš mūsų partnerių-vairuotojų, kurio įvertinimai ir atsiliepimai iš keleivių yra vieni geriausių Vilniaus mieste.

Tai ir likite su savo nuomone, kad teistas žmogus negali buti žmogum ;););)
Vairuotojas 2018-11-29 20:03:16
Manes eTaksi neprieme i darbą, dėl to, kad prieš 10 mėtų buvau teistas už nesunku nusikaltimą, dabar puikiai dirbu kituose platformose su 5 reitingu, o eTaksi čiulpkite letena :))))
Tavo vardas ar imone
2018-10-28 18:16:00 IP 53tfchtf
Daug tiesos apie sia imone bei apie pavezejima su sia platforma.
Kelios citatos:"MINUSAI

Programėlės navigacija. Tiksliau - jos „bug’ai„. eTaksi sukonstruota taip, kad vairuotojai privalo imti visus užsakymus, kurie yra iki 2 km spinduliu nuo vairuotojo buvimo vietos. Bet kartais ji nelabai supranta nei kur yra vairuotojas (asmeninė patirtis - stovint prie Compensa koncertų rūmų, buvo pasiūlytas užsakymas iš Ozo PC, esančio kitoje gatvės pusėje, o sistema rašo, kad užsakymas yra už 2, 6 km), nei kur yra keleivis. Dėl keleivio - jeigu keleivis yra beraštis (kaip dauguma Yandex vairuotojų, pavyzdžiui) ir rašo „Antanakalno ulica“ (beje - eTaksi programėlė leidžia jam taip rašyti), tuomet paspaudus mygtuką „Vieta“ (jo paspaudimas automatiškai atidaro navigaciją ir turėtų suvesti keleivio koordinates) - būsite nuvesti keleivio pasiimti prie Novotel viešbučio. Nežinau, kodėl taip yra ir kam iš eTaksi programuotojų taip patinka Novotel (ir dėl kokių priežasčių), bet čia yra neatleistinos klaidos.
Laukimas. Norite atšaukti užsakymą, kai keleivis neateina? Reikės praleisti 10 minučių automobilyje ar šalia jo ir tik tada galėsite tai padaryti. Tik primenu, kad Uber leidžia atšaukti užsakymą po 3 minučių nuo atvykimo, Taxify - po 5 minučių.
Užsakymų pasiūla I dalis. Mažokai užsakymų. Ypač - kai vairuotojas turi žemesnį reitingą. Labai įdomu, kaip jį pasikelti? Juk skaičiuojamas įvykdytų užsakymų kiekis. O užsakymų niekas neduoda. Tik atliekas.
Užsakymų pasiūla II dalis. Vienas užsakymas tuo pačiu metu siūlomas neaiškiam kiekiui vairuotojų. Kas yra aišku - tai kad vairuotojams su aukštesniu reitingu jis pasiūlomas anksčiau nei tiems, pas kuriuos reitingas žemesnis. Kas neaišku - kiek dar vairuotojų tuo pat metu mato užsakymą, kol vienas maigo mygtukus, per kiek laiko atvyks ir pan. Ši nesamonė (kelionės siūlymas pateikiamas ne vienam vairuotojui, o visiems), jei teisingai atsimenu, yra tik eTaksi ir eTransport platformose.
Komisinių pildymas. Labai didžiuojuosi žmonija ir jos pasiekimais. Žmonės jau prieš daugiau kaip 50 metų sugebėjo nuskristi į Mėnulį ir grįžti atgal. Sugebėjo sukišti kompiuterį, telefoną, fotoaparatą, skenerį, pirštų antspaudų skaitytuvą ir daug visko į vieną įrenginį - išmanųjį telefoną. Bet „pirmasis kompiuterizuotas taksi paslaugų tinklas Lietuvoje“ pasiima savo komisinius per Foxbox terminalą. LOL.
Atvykimo laikas. eTaksi pasekė pasaką vairuotojams per žinutes apie tai, kad „įvyko kažkokia programavimo klaida ir programa laikinai negali automatiškai apskaičiuoti atvykimo iki keleivio“. Nežinau, kodėl yra gėda pasakyti, kad Google Maps, kurių dėka skaičuojami maršrutai ir laikas, tiesiog pakėlė kainas (nedaug, apie 1400%) už Google Maps API ir vietoje keliolikos tūkstančių eurų per metus, dabar reikia mokėti kelis šimtus tūkstančių eurų, ko niekas nenori daryti. Sveiki atvykę, Open Street Map. Čia palieku tokį nemokamą patarimą eTaksi programuotojams, jei ką…
Darbo valandos. Čia labai susiję su vertinimo sistema. Ta prasme - jeigu vairuotojas įsijungs eTaksi programėlę maždaug 10:30 ryto ir gaus artimą (R<2 km) užsakymą bei užbaigs jį iki 11:00 - sistema paskaičiuos, kad tą valandą (nuo 10:00 iki 11:00) vairuotojas įvykdė vieną užsakymą. Nu ir kas, kad jis pradėjo dirbti 10:30? Pats kaltas!
Nuskaitymai už žinutes. Šitas irgi geras bajeris. Kiekvieną kartą, kai eTaksi vairuotojas priima užsakymą, nuo jo virtualios piniginės (žr. punktą apie Foxbox) nuskaičiuojami 0, 03 € (jei keleivio tel. numeris yra lietuviškas) arba 0, 09 € (jei keleivio numeris - užsienietiškas). Čia, tipo, „kad informuoti keleivį SMS pranešimu, jog atvyksta automobilis“. Ok. Atvykęs, vairuotojas spaudžia „atvykau“. Vėl „SMS“. Dar minusas nuo sąskaitos. Bet… Jeigu keleivis naudoja programėlę - jam neina jokie SMS. Jam ateina pranešimai programėlėje (kaip FB), o ne SMS. Ir jie nekainuoja. Bet tai koks skirtumas, ar ne?"
"Dar viena įdomybė - eTaksi kreipėsi į Konkurencijos Tarnybą dėl „Taxify melagingos reklamos“. Pralaimėjo. Bet tai parodo, kad kartais skauda. Bet man įdomu kai kas kitkas - kaip kompanija, kuri kreipiasi į Konkurencijos Tarnybą, nes užsigavo dėl reklamos, nebijo, kad į tą pačią Konkurencijos Tarnybą kreipsis Yandex Taxi atstovai ar paprasti eTaksi vairuotojai, kadangi eTaksi skenuoja išmanųjį įrenginį ir nesutinka pasileisti, jei jame aptinkama Yandex Taxi vairuotojo programėlė. Ribojame konkurenciją, mielieji? LOL ir dar kartą LOL."
Tad verta atkreipti demesi.Konkurencijos netruksta.
Tavo vardas ar imone 2017-10-19 23:24:23
Neverti demesio nes pavezejams siulo juokingai maza tarifa 0.29 Euro/Km nuo kuriu dar lups uz SMS, uz uzsakyma...
O ju taksi veza nuo 0.39 Euro su senais automobiliais.
Kelionės kaina susdeda ne tik iš kilometro kainos, bet ir kainos už minutę, įsėdimą. Taip pat yra taikomi piko tarifai. Už 0, 29 Eur veža tik viena pavežėjų grupė. Tuo tarpu taksi neturi minutės kainos, dėl to vidutinė kelionės kaina gaunas +- tokia pati. Tai yra kaina nustatyta į rinkos sąlygas ir konkurentų kainodarą. Vairuotojai, dirbantys eTAKSI uždarbiu nesiskundžia, tačiau kiekvienas laisvas pasirinkti, kurioje įmonėje nori dirbti. Gražios dienos!
Tavo vardas ar imone
2017-10-19 23:24:23 IP 6a5861b7
O ju taksi veza nuo 0.39 Euro su senais automobiliais.

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
Seohelis
"Reklamos agentūra Whatabout"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
DNV GL Lietuva
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

VSD vadovas: yra rimtų abejonių dėl "Avia Solutions Group" patikimumo
VSD vadovas: yra rimtų abejonių dėl "Avia Solutions Group" patikimumo 03-04 14:07
Valstybės saugumo departamentas (VSD) turi informacijos, kuri kelia abejonių dėl aviacijos verslo grupės "Avia Solutions Group" veiklos ir patikimumo. Žvalgyba yra apie tai informavusi sprendimų...
PSO perspėja: naujų COVID-19 atvejų skaičius Europoje vėl auga
PSO perspėja: naujų COVID-19 atvejų skaičius Europoje vėl auga 03-04 13:38
Naujų koronaviruso atvejų skaičius Europoje vėl ėmė augti po šešių savaičių smukimo, ketvirtadienį pranešė Pasaulio sveikatos organizacija.
"Linava": dauguma tarpmiestinio keleivių vežimo bendrovių – ties žlugimo riba
"Linava": dauguma tarpmiestinio keleivių vežimo bendrovių – ties žlugimo riba 03-04 13:37
Dauguma Lietuvoje veikiančių tarpmiestinio keleivinio transporto įmonių šiuo metu yra ties žlugimo riba, teigia vežėjų asociacija "Linava".

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

eBay 54,60 -4,19%