Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę IĮ MVK3, Kavinė-sodyba Viliošiai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę IĮ "MVK3", Kavinė-sodyba "Viliošiai"

Atsiliepimai apie IĮ "MVK3", Kavinė-sodyba "Viliošiai"

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie IĮ "MVK3", Kavinė-sodyba "Viliošiai"

Atvykome sesiese pavalgyti.Ilgai pralaukeme lauke.Niekas nepriejo.Nueje prie baro papraseme meniu.Neturejo ir jo.
Musu pazystamas pusvalandi islauke kavos pusvalandi.Deja!!!Nesulauke ir jos
Nusivyle palikome Viliosiu kavine, nuvykome papietauti i Zaventes kavine.
Tapome patenkinti ir aptarnavimu, ir maistu!
Buvome kai skelbiasi “Šeimos dieną” penki žmones ir vienas šunelis “jorksiriukas” atsisakė aptarnauti nes viduje su “Šuniu” negalima, o lauke neaptarnauja nors sutikome patiems atsinešti patiekalus ir gražinti indus.
Šioje kavinėje buvome užsisakę patiekalus iš anksto, nes pamaitinti 27 žmones tikrai būtų buvę sudėtinga. Ekskursijos maršrutas vedė pro šią kavinę - sodybą, tad mes ją ir pasirinkome. Ir nesigailime. Prieš apsilankant, valgiaraštį derinome internetu. Viskas vyko sklandžiai ir geranoriškai. Atvykę sulaukėme malonaus aptarnavimo ir labai skanaus maisto. Dėkojame už šiltą sutikimą.:)
Sekmadienį nusprendėme su svečiais papietauti kavinėje.Ir ką Jūs manote išvykome iš kavinės nepapietavę.Užsisakėme pietus ir pradėjome laukti. Praėjus daugiau nei pusvaladžiui vyras nuėjo prie baro paprašyti kad atneštų bent giros kurią užsisakėme. Praėjus dar penkioms minutėms atėjo barmenė ir pasakė kad mūsų užsakymas neišsisaugojo.Galėjome dar taip sėdėti ilgai. Barmenė net neatsiprašė, palikome kavinę su sugadinta nuotaika.
Ramunas su seima
2019-03-26 08:53:47 IP 28mepkh6
Apvaziuokite nesustoje. Su seima uzsukome papietauti sestadieni. Siupinys nepanasus is siupini, tiesiog pievagribiu bulionas, cepelinu nevalgiau ir zmonai net nedaviau paragauti kad nesupykintu...... nes visiskai neskanus, dar padavejos liepe laukti savo eiles kaip ir vivi kiti, kai paklausem ar galetume maista uzsakyti. Visiskas nusivylimas.Nrekomenduoju.
Uzsakant karsta maista tokio ir tikimes gauti. Uzkandziai turi buti patiekti pries maista, o papildant uzsakyma padaveja turetu zinoti, jog sriuba turetu but pirmiau patiekta, o ne valgant antra patiekala. Labiau valgykla nei kavine, aptarnavimas baisiau uz viska. Stipriai dar Jums stengtis ;)
Sveiki 2018.10.21 važiavau su tėvais tiek su drauge pasivažinėti ir nusprendėme papietauti Viliošiose esame labai nusivyle tik iejus i kavine buvo pasitikta labai nemandagiai niekas nesisveikino. Žiurėjo kreivai tarsi būtumem iš kitos planetos. Mes su tevais visada stengiames elgtis gražiai ir kulturingai. Todėl priejus barmeniai kuriai atrodo didele kančia dirbti barmenes darba užsisakem. Mano mama užsisake koldūnų, drauge bulvyčių Fri su daržovemis, aš užsisakiau spageti makaronų su mesa bei šaltibarkščiu o tėtis cepelinu. Esu labai nepatenkintas. Šaltibarkčius gavau sudužusioje lėkštėje. Mama kefyra gavo iskilusioje stiklineje. Ir deja dar neviskas. Laukiame 1 valanda ir taip nebesulaukeme maisto. Žmones ateje veliau gavo greičiau nei mes. Taip mano mama buvo girdėjusi jog viliošiu šaltibarkščiai kažko ypatingi ir paklause padavėjos ko jie tokie ypatingi bet paaiškėjo jog tai tebuvo mamos nugirstas gandas. Bet negi tiek mažai užteko kad ižeisti barmenes ? Pasipiktinus mama nuėjo paklausti kodėl laukiame tiek ilgai. Barmene nepasimete ir pasake makaronus reikia virti 45 minutes dar paklause ar namuose neverdam tiek laiko. Gerai su makaronais viskas aišku bet kodėl bulvytes Fri taip ir nepasieke stalo ? net greito maisto restoranai ir tai susitvarko per 5 minutes. Nuejus aiškintis pasake jog paruošti cepelinai bei koldunai. Žinoma atsisakem laukti nes jau buvo praejusi 1 valanda tikrai. Esu labai pasipiktines tokiu aptarnavimu. Pats dirbu Konsultantu bet dar tokio grubaus aptarnavimo neteko matyti.
xxxxxx 2018-08-24 09:23:36
Manau šį komentarą parašė patys kavinės darbuotojai, nes šaukė ir nesiklausė kliento priekaištų pats padavėjas/barmenas, o taip aptarnavimo srityje neturėtų būti...
Šiame rašinelyje matau daug melo, męs sėdėjome šalia baro prie keturviečio staliuko ir viską girdėjome, barmenas stengėsi viską gražiai paaiškinti, bet deja JŪS visiškai jo nesiklausėte. Kalbėjote labai pakeltu tonu, manau jog ne tik męs, bet ir kiti klientai girdėjo jūsų riksmus. Užuojauta darbuotojui, su tokiais klientais, beje, cepelinai buvo labai skanūs.

Onutė 2018-08-15 21:08:07
Šiandien, po Žolinės atlaidų su dukra ir drauge nusprendėme popietę praleisti kavinėje. Draugė pasiūlė apsilankyti " Viliošiuose ", tačiau tai buvo pats prasčiausias mūsų pasirinkimas, daugiau niekados čia neužsuksiu ir kitiems nerekomenduoju to daryti, nebent norit susigadinti nuotaiką arba dieną.
Atvykus, pirmame aukšte visiškai laisvo staliuko nebuvo, todėl nusprendėme užlipti į antra aukštą, ten buvo gal 4-6 lankytojai, vėliau, tikriausiai po atlaidų, susirinko visas būrys žmonių. Mes ilgai laukėme kol ateis padavėjas, tačiau niekas neskubėjo. Po kiek laiko pagaliau ir prie mūsų atėjo padavėjas (vyras), užsisakėme patiekalus ir laukėme. Tačiau patiekalus atnešė jau padavėja mergina ir prasidėjo painiava, patiekalus derinome su padavėju vyru vienokius, o mergina atnešė kitokius. Pasakėm, kad mes užsisakėme kitokius, padavėja pasakė, kad pakeisime... ir pakeitė, nors vietoj užsakytos plaktos grietinėlės su vaisiais teko valgyti trintą varškę su vaisiais, nes trečią kartą keisti ir gadintis nuotaiskos nenorėjau. Buvome užsisakę šaltibarščių - 3 žmonėms atnešė 2 šaukštus. Paprašėme padavėjos, kad atneštų trečią, bet taip ir neatnešė. Po to niekaip negalėjome prisiprašyti, kad atneštų sąskaitą, teko pačioms eiti prašyti. Ir tada pateikė sąskaitą su papildomomis priemokomis, dukra bandė aiškintis, tačiau buvo apšaukta. Tada aš pati nuėjau aiškintis, man paaiškino, kad priemoka priskaičiuota už patiekalų pakeitimą, tuomet aš priminiau, kad patiekalus sumaišė jie patys ir aš nesiruošiu už tai mokėti papildomai, tada padavėjas/kasininkas, tas pats kuris priėmė užsakymą, pradėjo įžeidinėti mano dukrą, pravardžiuoti, šaukti ir aiškinti, kad ji jam ne taip išaiškino ir t.t. Šaukė, kad mes daugiau galime į jų kavinę neatvažiuoti, o pasakius, kad parašysime skundą, pasakė, jog galime rašyti, jų vadovybė gera ir jie nieko nebijo.
p.s. Aš su drauge valgėme cepilinus su mėsa, tačiau ir man, ir draugei jie buvo labia neskanūs, sūrūs, tarkis kietas, neskanus, žodžiu toks kaip ir parduotuvėje pirktų užšaldytų cepelinų.

Taigi, šioje kavinėje tikrai daugiau nesilankysiu nei aš, nei mano artimieji bei draugai.
Onutė 2018-08-15 21:08:07

Atvykau su vyru pavalgyti sekmadienio pietų 2018-08-12, teko labai nusivilti, maisto kokybe, bei aptarnavimu. Skelbiama akcija, jog visiems patiekalams sekmadienį yra 50% nuolaida, tačiau užsisakius maistą, sužinojau, jog ši nuolaida yra taikoma tik dviem patiekalams...Užsisakėme "Kijevo kotletą" ir cepelinus. Kotletas buvo neįpjaunamas peiliu, vištiena viduje šalta ir neiškepusi visiškai...Cepelino skonis siaubingas - tešla neskani, mėsos įdaras rūgštus...Likome labai nepatenkinti...
Buvome užsukė i Kavine Viliošiai Luokava N.Akmeneje, esame nusivyle labai, vietoj ledų kokteilio atnešė kefyro, o blyneliu su bananais net negavau nes užmiršo užsakyti, išėjau alkana, bent būtų atsiprašiusios, aptarnavimas apgailėtinas ir nuotaika sugadinta, ačiū !!!
Pakeliui grįždami buvome užsukę užkąsti. Aplinka, interjeras - viskas normaliame lygyje. Maisto kokybės ir kainos santykis gana aukštas. Aptarnavimas neišlaiko jokios kritikos. Užsakytų patiekalų teko laukti valandą dvidešimt minučių. Gal būt, kad buvo sekmadienio popietė ir Motinos dieną, nors staliukų buvo daug laisvų. Sekantį kartą važiuosim nesustoję.
Norime padėkoti kavinės, , Viliošiai" kolektyvui už malonų ir profesionalų aptarnavimą, nepriekaištingai paserviruotą gedulingiems pietums stalą, gardžius patiekalus.Didelis ačiū!
Maloni aplinka. Skanus maistas. Gera muzika. Paslaugios padavėjos. Turėjome puikų vakarą.
Labai prasti atsiliepimai butu per paskutini apsilankyma Viliuosiuose. Buvo pradingus elektra. Gartraukis nebeveike, dumu visos patalpos priejo. Nebeimanoma bebuvo dabaigti pietauti. Akys asarojo, drabuziai visi kaip is rukyklos, negana to, esant tokiai situacijai dar buvo priimami nauji lankytojai, kai tokiu atveju turejo visus esamus evakuoti. Maistas buvo neiskepes, zalias, kadangi elektros nebuvo. Siaubingi pietus. Tuolete net nebuvo galima apsilankyti. Blogiausi atsiliepimai apie viliuosius. Baisu. Nepadoru. Galejo bet kas nusinuodyti.
Rekomenduojame nesusidurti su šią įmone. Turėjom situaciją kai buvom užsakę nakvynę darbuotojams, darbuotojai atvykę 21val. buvo nepriimti, dėl priežasties kad pavėlavo. Nors informacijos jokios nebuvo kad turim laiką iki kada atvykti. Blogiausia kad nieko nenorėjo tuo laiku šneketis telefonu. Nes požiūris "mano darbo laikas pasibaigęs ir man niekas neįdomu". Pirmas toks atvejis per mūsų ilgalaikę patirtį, kai darbuotojai paliekami likimo valiai nakvoti automobilyje.
Virejams tikrai priekaistu nera, maistas skanus..bet padaveju aptarnavimas tragedija...visu pirma maista atnese ne visiem kartu o dviem zmonem atnese poto dar vienam galu gale po ilgos pertraukos atnese paskutiniam kai jau musu maistas uzsalo gerokai...esu dirbus padaveja ir puikiai zinau kad maistas turi but atnestas visam stalui kartu..priejus padavejai norejom vyno uzsisakyti.ji atsake kad ateis padavejas.. (o jinai kas)tam ale padavejui niekas net nepasake kad kazko norim ir niekas net nepriejo...Supazindinkit padavejus su darbuotojo pareigom...
Rugpjucio 12d. 2017m. buvo uzsakytas banketas iki 15 zmoniu, mano sesers 50meciui atsvesti. Is pradziu su administratore, paskui po ilgu pirmyn ir atgal susiskambinejimu ir su direktoriumi buvo nuspresta, kad ant vaisiu stalo bus padeti uzkandziai. Dar net pabteziau, kad ju butu nedaug. Ta diena kai atvykome, radome nukrauta stala uzkandziais kokiem 25 zmonems omusu per pise maziau!!! Aisku niekas tiek daug nesuvalge ir man dar netik uz ipakavima bet dar uz maista, kurio perdaug teko moketi pinigus. Cia faktas toks, bet kas mane erzina, kodel as turiu moketi uz tai ko neuzsisakiau????Galu gale banketas kainavo tiek pat kiek karstas maistas 14 zmoniu!!!Vienu zodziu, ateini i Viliosus ir palieki kruva pinigu ir dar parsinesi nenoreto maisto, kuris netgi nebuvo skanus...Kas liecia servisa ir maista irgi ne kas, uzsienyje uz tokias klaidas, kurios buvo daromos banketo metu, maziausiai 1-2 valgisi nemokami arba nors kavos butu pasiule...nusivyliau Viliosias, tikrai nebevaziuosiu ir kitiems nepatarsiu ten svenciu svesti.
Birželio 11 d lankėmės VIliošiuose ir buvau pirmą kartą nuvilta: pikantiškas vištienos kepsnys neiškepęs, be skonio. Ledų su vaisiais ir šokoladu (šokolado nebuvo) laukėme 2 val. Gaila, kad kainos neatitinka kokybės ir aptarnavimo.
Sestadienio vakara buvau uzvaziavau i sita kavine pavalgyti.Atsisedau lauke, 15 min laukiau, bet prie manes niekas nepriejo.Tada nusprendziau ieiti i vidu apsidairyti, pagalvojau gal mazu ka, uzsidare.Pasirodo 6 darbuotojos sedejo prie stalo, kai paklausiau ar jus uzsidarot, kad neaptaurnaujat is manes pasijuoke ir pasake mes ilsimes. Daugiau i sita kavine nevaziuociau gyvenime!
Kas darbinsites i sia imone, atkreipkite demesi, kai sudarynesite darbo sutartis. Jie priima ne pilnu etatu, o dirbti reikai vos ne kaip uz pusantro etato.
Šioje kavinėje buvau neteisėtai apkaltinta šašlykinės vagyste, kurią jie rado sandelyje pas save, o kai pasakiau, jog reikia bent atsiprašyti, sulaukiau tik paniekos :)
Maistas suprastejes. Padavejos susiraukusios, pamirsta uzsakymus. Paklaustos, kur galima pervystyti vaika, atsake, kad tualete, nors ten nei vystymo stalo ar kitokios irangos tai atlikti nera. Abejoju ar kada dar grisime ten.
Savaidgali kovo 30d buvome diena kavineje. Labai jauki aplinka, tik galejo degti zidinys. Buvome su seima ir labai smagiai aptarnavo net negaila arbatos palikti tokiam sauiam kolektyvui. Uzsukame keleta kartu per menesi ir tikrai neturiu nusiskundimu Viliosiais. Aciu savininkams, kad yra kur atvykti. Sekmes darbuose.
laba diena, siandien vaziuodami pro sali, uzsukome i jusu kavine. Norejome papietauti. Taciau likome nemaloniai nustebinti, kai musu staliukas buvo pries pat bara, niekas nekreipe demesio i mus, padavejos paprasant bent jau meniu, mums buvo grubiai atsakyta "kai bus laikas, bus ir meniu" kai jos pro musu staliuka praejo daugely kartu. Labai nusivyleme aptarnavimo kokybe, todel isvaziavome pietauti kitur.

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Rusija naikina tūkstančius tebegaliojančių sovietinių teisės aktų
Rusija naikina tūkstančius tebegaliojančių sovietinių teisės aktų 09-15 13:44
Rusijos vyriausybės vadovas Dmitrijus Medvedevas nurodė iki 2020 m. vasario išanalizuoti tebegaliojančius sovietų laikų teisės aktus, pasenusius panaikinti, o vis dar aktualius reikalavimus...
Šilutė ieško, kas už 1,5 mln. Eur sutvarkytų erdvę miesto centre
Šilutė ieško, kas už 1,5 mln. Eur sutvarkytų erdvę miesto centre 09-15 13:43
Šilutėje ketinama imtis Šilokarčemos kvartale esančios Turgaus gatvės ir jos aplinkos tvarkymo darbų.
10 pagal dydį skolintojas būstui JK – "mamos ir tėčio" bankas
10 pagal dydį skolintojas būstui JK – "mamos ir tėčio" bankas 09-15 13:42
Tėvai savo vaikams Jungtinėje Karalystėje (JK) būstui įsigyti padovanoja ar paskolina tokias sumas, kurios bendrai "mamos ir tėčio" banką paverstų 10 didžiausiu skolintoju šalyje.

"Brexit" įvyks..

JPMorgan 120,23 +1,97%