Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TANGO PIZZA

Atsiliepimai apie TANGO PIZZA, UAB

Tango pizza & grill

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie TANGO PIZZA, UAB

Aciu labai uz siandienine pica. Labai buvo skani. Linkejimai picos kepejei. Tango pica skani!
Šią poceriją su draugais labai mėgstame:skanus maistas, jauki vieta, greitas aptarnavimas. Visada ši picerija buvo mūsų prioritetu sąraše, tačiau paskutiniu metu aptarnavimas stipriai suprastėjo: su draugais eilinį karta užsukome pavakarieniauti ir įpusėjus cezario salotų porciją supratau, kad valgyti daigiau nebenorėsiu-tarp salotų lapų puikavosi juodas susiraitęs plaukas, pasišaukėme padavėją, tačiau vietoj atsiprašymo gavome pasiūlymą pakeisti salotas, dar geriau už, , tokias kokybiškas" salotas dar teko ir susimokėti! Salotų apkeisti ir valgyti jau nebebuvo noro, kelti konfliktų -taip pat. Tačiau aptarmavimo ir kokybės lygis mūsų akyse smarkiai krito.