Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Butkų klinika, IĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Butkų klinika

Atsiliepimai apie Butkų klinika, IĮ

Parašyk savo nuomonę apie Butkų klinika, IĮ

Jevgenijus Šubinas
2022-01-21 09:57:04 IP 28mcrp3o
Nuoširdi padèka gydytojai Vaidai Butkienei uź pagalbą, už jautrumą, profesonališkumą. Tik čia sulaukiau visokeriopos pagalbos.
Àčiū.
Su didźiausia pagarba
Jevgenijus Šubinas
Gyd. Butkus per pusės h konsultaciją nusprendė, jog vaikas neįgalus, puolė siūlyti klausos aparatus, vos ne perkam ir dedam..nors tyrimų jokių tikslių nepadarė. Nuvykus į Kauno klinikas paaiškėjo tikroji problema, ir toli gražu nuo gyd. Butkaus išvados. Jau nebekalbu apie kainas Butkaus klinikoje..net neišėjus padaryti tyrimo tik kaineles susumavo kaip jam reikia ir mokėkis. Nuvylė gyd. Butkus..gal savo laiku kažkada ir buvo geras specialistas, bet tikrai jau tie laikai praėjo.
Stebina gyd.Vaidos nemalonus bendravimas su pacientu, taip pat ir veido mimikos uzdavus klausimą.Esu labai nepatenkintas atlikta procedūra (ant procedurinio stalo tvyrojo kito žmogaus skrandžio turinio kvapas) ir konsultacija
Po panevėžiečių odontologų atliktos sinuso kėlimo operacijos išsivystė sinusitas, gyd.E Butkus operatyviai priėmė, paskyrė gydymą, rūpinosi visą gijimo laikotarpį, ištaisė kitų padaryta broka, isvengiau gresusios operacijos.Didelis ačiū gyd.E.Butkui už profesionalumą.
Butkų klinikoje, girdėjau, puikus gydytojas Butkus. Gaila, kad neteko apsilankyti, nes administratorė - siaubinga. Matyt, užmiršo, kad gyvena XXI amžiuje. Pakeltas ir atgrasus tonas. Registravausi telefonu, nemaloniai bendravo. Atėjau į kliniką, situacija nepasikeitė. Ji savo algos neužsidirba. Klinikos įvaizdį gadina.
Pacientas 2018-05-01 23:58:22
Teko ir mum lankytis Butku klinikoje, likome be galo patenkinti, buvo ekstra atvejis, prieme be jokiu dvejoniu, jei ne gyd. E. Butkus ir toliau butume tureje nemazai problemu. Rekomenduoju sia klinika.
Pritariu jūsų nuomonei, esu labai dėkinga už suteiktas paslaugas ir skirtą gydymą, labai profesionalūs gydytojai ir labai džiaugiuosi kad čia atėjau, nes problemų buvo daug ir niekaip nesibaigė..Sėkmės darbuose.
Teko lankytis pas Butkų klinikoje ir esu labai dėkinga už suteiktas paslaugas, konsultaciją, įsigilinimą į problemą, tuo labiau kad ji tave vargina 10 mėnesių, paskyrė vaistus atliko tyrimus ir labai gražiai bendrauja su ligoniu. Ačiū Gydytojui už kompetenciją ir profesionalumą ir visam aptarnaujančiam personalui.
Ačiū gydytojai V. Butkienei už rūpestingą gydymą. Puiki gydytoja, įsigilinanti į visas problemas, skirianti visus reikiamus
tyrimus.Šiauliams reikia tokių gydytojų, rekomenduoju visiems
Lankemes pas gyd. Butku del vaiko (4m), likau labai patenkinta gyvytojas labai isigilino i problema, isklausinejo apie vaiko negalavimus vos ne nuo gimimo,
isigilino i seimos nariu panasias problemas, labai graziai bendravo su vaikuciu, gavom labai isamias
isvadas, tikiuosi pasveiksim taip pat sklandziai..... Aciu gydytojui. Tikrai rekomenduoju.
Lydėjau tėtį pas gydytoją E. Butkų dėl klausos sutrikimo. Prieš tai lankėmės pas kitą LOR gydytoją. Irgi privačiai, todėl galiu palyginti ir priminti visiems, kad šykštus moka du kartus. Pasirinkusiems privatų gydymo kelią, patarčiau gydytis - tik pas gyd. E. Butkų: įsigilino į paciento nusiskundimus, išklausė net šeimos narių nepatogumus, kylančius buitinėje aplinkoje dėl klausos sutrikimo, atliko reikalingus tyrimus ir išsamiai, tikrai nuoširdžiai norėdamas padėti, parinko vaistus ir gydymo metodą, kad visiems namiškiams būtų lengviau. Konsultacija suteikė tai, ko kiekvienas pacientas, eidamas pas gydytoją, ir tikisi! Ačiū, Gydytojau, už atidumą apžiūros metu tik mums, už Jūsų kompetenciją ir profesionalumą!
Ačiū gydytojui, padėjusiam įveikti devynis mėnesius trukusį bjaurų kosulį. Smagu važiuoti viešuoju transportu, nesijaudinant dirbti seminare ar eiti į teatrą. Įkyrus kosulys buvo tapęs depresyvios nuotaikos priežastimi. Gydytojas išmokė valdyti ligą. Gerai, kad dar yra, kur kreiptis.
Lankiausi tik karta ir drisciau nesutikti, visu pirma einu i privacia istaiga zinau kad kainuos tikrai, bet kritiniu atveju gavau skubia pagalba, rezultata gavau jau kita diena, turejau stipru ausu uzdegima plius esu kurcia ir dar be to buvau 8 menesiu nestume, gydytojui buvo tikrai sunku tinkamus vaistus skirt be antibiotiku, bet jis rado iseiti, konsultavo ausis apziurejo vale ar ka ten as nezinau, pagijau :) ir mokejau nedaug tikrai. aciu gygytojui Butkui. zadu kreiptis ir toliau del aparatu, indeklu ir viso kito.P.S. i poliklinika galejau prieiti tik po menesio : (
Atsakymai:
1.Andriui. Pacientai ir jų poreikiai mums yra svarbiausioje - pirmoje vietoje. Kad konsultacijos teko palaukti
atsiprašome, bet pavėlavimas patvirtina jog pacientai vertina mūsų žinias, skiriamą laiką ir gydymo rezultatus. Skubame kalbėdami, bet ne atlikdami tyrimus ar procedūras. Deja, pacientų problemos, jų gausa ir atitinkamai laiko sąnaudos nėra vienodi. Tyrimų ir gydymo rezultatų aptarimui reikalinga pakartotinė konsultacija, bet pacientas moka tik 30 proc. pirmos konsultacijos kainos. Pacientų labui naudodami pasaulinio lygio medicinos techniką negalima taikyti nulinio tarifo, nes valstybė privačios medicinos nedotuoja.
2.Linai. Jeigu pacientas ligos nustatymui nenori atlikti reikalingų tyrimų ar diagnostinių procedūrų, tai yra
jo teisė, bet išvados gali būti netikslios ar net neteisingos. Tokiu atveju negalima skirti gydymo, už kurio
rezultatus mes atsakome. Pacientų medicininių duomenų perdavimą tretiesiems asmenims reglamentuoja
Lietuvos Respublikos įstatymai, o informacija apie pacientus yra teikiama įstatymuose nustatyta tvarka.
3.Dėkojame Rūtai už mūsų darbo įvertinimą. Pacientai ir jų poreikiai mums yra svarbiausioje - pirmoje vietoje.
4.Klientui. Jūsų ausų ligos tyrimui buvo atlikta: ausų landų endoskopija-35, 00Lt., ausų landų išvalymas nuo sieros masių-50, 00Lt., timpanometrijos tyrimas-50, 00Lt., akustinės refleksometrijos tyrimas-50, 00Lt., toninės audiometrijos tyrimas-50, 00Lt., įvertinti nusiskundimai, apžiūros ir tyrimų rezultatai, paskirtas gydymas-konsultacija, kurios kaina yra 90, 00Lt. Viso: 325, 00Lt. Jūs mokėjote 200, 00Lt., reiškia Jums, kaip vyresniam pacientui (senjorui) buvo padaryta 125, 00 litų-38 procentų nuolaida nuo nustatytų paslaugų įkainių. Kaip jau minėjome, pacientai ir jų poreikiai mums yra svarbiausioje - pirmoje vietoje.
Kaip kazkas jau ir minejo, tai gydytoja Butkiene tikrai labai grubi. Realiai ji mato tik pinigus o ne pacientus. Pacientai jai visiskai nerupi. Uz kiekviena tyrimu atsakyma nori organizuoti atskira apsilankyma, aisku tai kainuoja vel didelius pinigus. Paciento visiskai neisklauso, kalba virsun taves, jai visai neidomu tavo nuomone, o jei pasakai savo itarimus del sveikatos, tai pasiepianciai kritikuoja vaizduodama as protingiausia o tu tylek, vienu zodziu tu esi nulis, tik tavo pinigai vertingi.
Pasakiau, kad vazineju dirbti i uzsieni, tai uz konsultacija 300 LT nuplese ramiu veidu, ir jokio cekio ar kazkokios pazymos, kad matyciau uz kokias paslaugas turiu moketi. Pinigus pasikiso kazkur po stalu...
Be to, valanda velavo priimti, tai kai pasakiau, kad turiu kita vizita sutares pas kita gydytoja, tada pasake, cia jums ne fabrikas! O man tada laikas tikrai buvo suplanuotas. Prisiima tiek klientu tai dienai, kad paskui nespeja, na ir aisku, kad tikrai ten gaunasi fabrikas. Jokio "pliuso" nepajauciau, kad apsilankiau sioj privacioj kontoroj, negu kad buciau ejes i valstybine istaiga, tik gydytojus ten gali pasirinkti ir konsultacija issamesne gali gaut, skirta tau, o ne jai. As bent jau patariu rinktis KITA privacia istaiga. Nieko nezinau kaip jos vyras dirbantis toje pacioje klinikoje, bet jei tektu visgi pas juos apsilankyt, butinai reikalaukite cekio, nes paskui neirodysi kad kazka ne taip su tavimi padare, ar ne iki galo padare, kaip buvo su manimi...
Su vaistine salia esancioje "IKI" ranka ranka plauna, nes pasiskambina vaistininkei prie paciento akiu, sako ateis toks ir toks klientas, pirks tiek ir tiek vaistu. Na ir aisku po konsultacijos pasiuncia tave i ta vaistine, sakydama kad kitur tiek daug negausi kiek tau reikia, eik tik i sia vaistine.
Taigi, tikrai kad a*******i...
Patarciau pas situos gyditojus tikrai neselankyti.Pritariu ankstesniems komentarams, kad tikri pinigu plesejei, bet rezultatu jokiu!
Gyditoja labai grubi ir nemaloni. Jokio paaiskinimo, del ko loga galejo atsirasti, gal klijentas nenori daryti visu tyrimu.
Mama pasidare kraujo tyrima, bet del asmeniniu priezasciu negali atvyti ju passimti, tai sita nemandagi ir akiplesiska ponia, teikalauja, kad ji atvyktu ir net negali persiusiusti seimos gyditojuj rezultatu!! Tel kuriu mes kreipimes i aukstesnes distancijas!, ,
Tikrai neikite ir nesiregistruokite pas juos! Aptarnavymas ir bendravimas SIAUBAS!, ,
Lankausi šioje klinikoje ne vieni metai, kai pačiai kyla virškinimo problemų, vaikų gerkles ar ausyčių ligų.
Žinoma, tai ne poliklinika, kainos nemažos (kaip ir kitur, jei kreipiesi privačiai), tačiau čia dirbantys medikai niekada " neužtrenkė durų" ir skubiais atvejais priėmė net baigiantis darbo valandoms. Esu patenkinta šia klinika, jų darbu, bendravimu su pacientais.
Vakar tai yra rugpjucio 1 diena 2013 buvau Butku klynikoje del ausu problemos. Uz keliu minuciu ausu pakrapstima, ir nieko nepdarima nuo manes nulupo LT200 o dar ir isejau su savo likusia problema. Man ir toliau sekmingai teks ieskoti kito kvalifikuoto gydytojo kuris tures isgydyti mano ausys. Kaip ir nebutu gaila as manydamas kad gtdytojas dirbantis ir besiverciantis praktika bus daugiau kvalifikuotas ir atsakingas uz pacientu sveikata. Bet as siaubingai klydau, isejau su ta pacia beda kaip ir atejau ir dar israse man dvieju rusiu vytaminus nuo kazkokios smegenu veiklos tai yra Tanakan 4 mg 90n ir Neurozan 30mg n ir Vaxol aliejus kuris atitirpina ausu siera. Jei as buciau visas tas nesamones nusipirkes man dar butu teke isleisti apie papildomus 200 litu.
Kaip ir nebutu keista ir gaila as si specialista kuris vadinasi gydytoju galeciau pavadinti tikais a******u kuris apsimeta gydytoju.

BTW Uz sumoketas man suteiktas paslaugas kuriu ir nejautau kad gavau teko pakloti i stalciuka 200 litu. Nei cekio nei oficialiu ikainiu. Viena galiu pasakyti tai turetu susidometi mokesciu inspekcija uz nuslepima ir vengima deklaravima gautoms pajamoms is klientu.
Ir jus brangieji negaiskite laiko ir neprasidekite su A********S kurie prisidengia privaciomis klinikomis!!!

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis
Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis 05-24 10:48
Žmonės ir organizacijos yra linkę ieškoti saugumo ir stabilumo, o iš to kyla savotiška prieštara su pasaulio savybe keistis. Keičiasi metų laikai, potvynius keičia atoslūgiai, kvėpuojame...
Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą? 05-24 02:19
2022 m. gegužės 16 d. grupė Seimo narių įregistravo Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris nustatytų bendruosius civilinės sąjungos santykių teisinio reglamentavimo principus ir numatytų...
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo 05-24 02:12
Rūta Gucu, SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktorė, kalba apie tai, kaip dabartinė makroaplinka veikia žemės ūkio ir apskritai agroverslo klientus, jų santykius su bankais. Ji...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

JPMorgan 124,60 +6,19%
Citigroup 52,77 +6,07%