Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Igtisa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Igtisa

Atsiliepimai apie Igtisa, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Igtisa, UAB

Teko lankytis du kartus su skirtingu remonto poreikiu. Pastebėjimai:
1. ''Turginis bendravimas'' vadybininkų, maloni išimtis buhalterė ar administratorė, nelabai derinasi prie likusio liūdnų veidų kolektyvo. Reiktų padirbėti prie klientų aptarnavimo.
2. Atsiimant automobilį iš trijų kartų, du kartus lakstė ieškodami mašinos raktų, vieną kartą mašiną pasiūlė susirasti pačiam nes nežinojo kur yra. Reiktų pasitempti (reikia pastebėti, kad paskutinis kartas pavyzdinis, turėjo raktus ir žinojo kur yra automobilis).
3. Po antro apsilankymo grąžino automobilį su išteplioti salonu, šiukšlėmis viduje ir sumontuota sena detale sąskaitoje nurodydami, kad įdėjo naują. Turėjau nuotraukas prieš remontą, tai pripažino klaidą ir vėliau ištaisė. Kaip kompensacijos paprašėme salono valymo, pasiuntė pasitikrinti rinkoje valymo kainas ir nurodė, kad sau tokios prabangos leisti negali. Gavę sąskaitą už 2145 eurų turėjome didesnį lūkestį. Rekomendacijos- bandyti nevogti iš klientų, ištaisyti klaidas ir pasistengti, kad klientas grįžtų kitą kartą.
Jei tikitės normalaus kokybiško aptarnavimo čia jo negausite, mums nebeaktualu gal kitiems padės apsispręsti prieš važiuojant.
NEREKOMENDUOJU. Važiuoklės diagnostiką padarė prastai, iš 4 defektų rado tik 1-ą, brangiausią. Kitas servisas rado defektus ir sutvarkė už dvigubai mažėsnę kainą.
Evaldas 2021-10-14 14:05:47
Noriu pagirti Igtisa serviso komandą.Ypač didelis ačiū serviso vadovui Vytautui, taip pat Arūnui.Vyrai visada pagelbėja esant bėdai, mašinas remontuoju jau virš 15 metų šiame servise, - tik geriausi atsiliepimai.
Vadovybė turėtų minimum vienkartines premijas skirti serviso kolektyvui.
Ačiū Jums.
Po spyri i subine o ne premija, šudarankiai kažkokie, viska ant karštu kliju klijuoja ka tik gali, daug paslėpto broko iš po ju remonto
Vadovybė turėtų minimum vienkartines premijas skirti serviso kolektyvui.
Ačiū Jums.
Visiškai nesuinteresuotas dirbti servisas ir personalas, valandą žaidžia su dokumentais po to pasako kad tai čia pats gali susitvarkyti ir netrukdyk čia dirbti. Jei vertinate savo laiką ir nervus tai išvenkite šio serviso ir jo darbuotojų.
Tvarkė automobilį servise. Sutvarkė taip, kad teko varyti į kitą autoservisą taisyti broką. Venkite šio autoserviso ir sutaupysite pinigų ir nervų. NEREKOMENDUOJU.

A3 Baltic
Automobilių dalys internetu

Adresas: Mėnulio g. 7, B korpusas (4 aukštas), LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „A3 Baltic“ yra jauna sparčiai besivystanti prekybos įmonė, kuri specializuojasi atsarginių dalių, variklinių ir pavarų alyvų bei OE ir OEM priedų automobiliams ir sunkvežimiams platinimu. Esame originalių atsarginių dalių tiekėjai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Kiekvieną mėnesį mes siunčiame dalis daugiau...
Hardman
Visureigių ir komercinių automobilių perdarymas

Adresas: Gedimino g. 24A, Garliava, LT-53254 Kauno r.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių techninė apžiūra; didmeninė prekyba; gamyba; kita veikla; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; projektavimas.
Hardman, UAB - Esame visureigių ir komercinių automobilių perdarymo profesionalai. Montuojame ir prekiaujame tik geriausių gamintojų produktus. ARB, Old Man Emu, LAZER Lamps, RoadRanger, Steeler, EGR, H&R, Warn, Mountain Top, Mehtod Race Wheels, Snoeks, Sortimo, Dhollandia, Metec, VB air suspenssions Sortimo...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walt Disney 117,69 +4,68%
Moody's 317,60 -1,53%