Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ignitis grupė, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ignitis grupė

Atsiliepimai apie Ignitis grupė, AB

Parašyk savo nuomonę apie Ignitis grupė, AB

Kreipiosi i direktoriu p.D.Maikstena. Ant kiek yra TEISETAS Jusu bendroves atstovo (matomai UAB"Ignitis") pasiulymas telefonu - pakeisti DUJU skaitykli, nes esamo - jau pasibaige metrologinis aprarmavimas (kazkas tokio..) ? T.y. SIANDEN, paskambino zmogus (vyriskis), pasake, kad yra is Energijos skyrstymo... (is pradziu pagalvojau - del sildymo..) ir reikia pakeisti duju skaitykli... - Jis NETOLI (?!) randasi...ir gali DABAR (!?) atvikti i mano buta ?!? O, NEREIKEJO - PRIESTAI - INFORMUOTI ZMOGU (-NES) ? Pavyz. paskutineje saskaitoje (uz sausi) uz dujas (mano UAB "Ignitis") - NIEKO NEPRANESTA apie PASIULYMUS/ KETINIMUS, SALYGAS ir t.t. - PAKEISTI skaitykli ! Ir, JOKIO SMS is JUSU...- NEBUVO !
Ignis ON programėlės konsultantai yra tiesiog PUIKŪS! Ačiū jiems abiems labai! Stengiasi, kantriai konsultuoja, išaiškina visas smulkmenas ir detales, tikrai esu labai patenkintas jų teikiama pagalba! AČIŪ!
Neveikiančio Volvo krovimo laido savininkas :)
Prasai s-f uz 2020 gruodzio men. Pirmas ju klausymas kodel pasirinkote kita nepriklausoma elektros tiekeja? Mano prasymo negirdi, po kiek laiko pazada atsiusti s-f "ale reikia suformuoti" prasau, kad formuotu iskart - perduoda kitam skyriui. Sausio 20d. S-f dar neturiu. Esu elektros gamintojas, tad nezinau kiek suvartojau, kiek perkele mano pagamintos elektros nujam tiekejui???? Valdiska kontora...
totali tragedija su aptarnavimu, tik po 9 centus uz minute rinkti ir sugeba, nes po 30 min laukti reikia kol pakles telefona, op internetu isspresti problemų nėra jokių galimybių
Vytautas Bojarskas
2020-09-01 14:44:16 IP 2der11bl
kada ismoksite normaliai dirbti
Viktorija 2020-04-27 15:22:43
Buvo dingusi elektra, apie 15 val pranesus apie dingima, uzregistravo ir pranese, kad atvaziuos specialistai neanksciau negu po 2 val ir veliau. Kadangi buvo perspeta, kad bute likti nebutina isvaziavau ir gryzus po 00val.elekros vis dar nebuvo! Paskambinus, atsiliepes specialistas patvirtino, kad darbuotojai buvo atvyke ir atlike apziura, nusperende, kad tai yra ne ju reikalas, jie nieko padaryti negali, nes tai yra vidaus namo gedimas ir isvyko. ISVYKO, NEPRANESE IR NEPERSPEJO, KAD ELEKROS GEDIMO NEGALI PATAISYTI!
Buvo ir man panasiai. Dingo namie elektra, pasiskambinus pranesiau apie gedima, atvyko per 40 min jei ne greiciau. Perziureje skaitiklius pasake, jog neveikia ju vadinamas “nuoteku” (jei gerai prisimenu pavadinima) jungtukas skydinej. Pasake, jog problema su namie esanciais el. prietaisais ir kad jie tuo nesirupina. Bet del to nei kiek nekaltinu ju, issijungusi visus prietaisus po viena ijunginejau ir ziurejau, po kurio prietaiso ijungimo ismeta skaitliuka. Taip ir atradau gedima namuose. Tai, jog jie neperziurejo kuris prietaisas neveikia-nesigincyju, gal ir tikrai ne ju darbas, juk problema su MANO prietaisais, o el. patekimas i pati nama veike. Tai manau tikrai nera del ko pykti:) O kad jusu namuose nereikejo, tai tikrai taip, jie ir be jusu paziurejo skydine. Perskambinti ir jums pranesti abejoju, ar ieina i ju pareigu sarasa. Juk tokiu pagalbos sauksmu sulaukia kasdien po n sykiu:) O kad jusu nebuvo namuose, na jau kaip ir jusu atsakomybeje.
sitie debila iir d****i netingi siusti pastabu, taciau bodisi atsakyti savo esybe, t.y. konnkreciu adresatu ir sio atsakymu.Taigi, sita valtyvibine imone kaipir valstybe negerbia eilinio piliecio, kuris maitina si mesla, srutas
Esu nepaprastai nustebintas ir sužavėtas "Ignitis" įmonės paslaugų kokybę bei greitu reagavimu į iškilusią problemą: Kaunas, Studentų g. 9 namas. Paskambinus 1852 bendruoju telefonu, labai maloniai ir rūpestingai aptarnavo vadybininkė. Operatyviai užregistravusi elektros gedimą bei nepraėjus 40 min. nuo gedimo, atvykęs inžinierius Nerijus sutaisė ir įdėjo naują elektros skaitiklį. Įdomu tai, kad šis inžinierius nustebino nepaprastu mandagumu ir geranoriškumu. Linkiu Jūsų darbuotojams klestėjimo ir įmonei sėkmės. O tokius geranoriškus ir paslaugius darbuotojus saugokite ir nuolat motyvuokite. Ačiū JUMS!
--------------------as ir velei primenu apie debilus, kurie is eso persiviliojo tuos pacius debilus konsultantus ir tebedirba savo juoda, nemalonu klientams darba, nes sie d****i tebegalvoja, jog paskambines is gatves valkata nori sumoketi uz svetima zmogu elektros tiekimo kastus Zodziu-d*****i vadovai- d*****i ir darbuotojai-toks toki pritraukia ir traukia. d*****s -tai stokojantis loginio, racioinalaus protavimo ypata, kartais virstantis imbecilu, ameba ir pan. Jau vien pasipelnijimo faktas liudija sios imones vadovu keslus apiplesti pilieti, paskambinusi telefonu Geroves valstybe kuriantis Nauseda esti tokiu paciu plesiku, ir nezinojimas siu faktu neatleidzia jo nuo sios atsakomybes.Tokiems mesliniems, is meslo nesenai islipusiems pseudoverslininkams butina uzmauti apynasri, kad sie neapiplesinetu tautos.Tai tiek pradziai-as nuolat budesiu jog debilams butu sunkiau gyventi ir pelnytis svetimo triuso saskaita
sitie lietuviskieji d****i, taigi ir d*****i mano komentare isvydo save, tiksliai apibudiinta, todel suskubo istrinti komentara, kuri as nepaliausiu platines.Sutikime, valstybes valdoma imone esti sios veidrodis ir atspindys. O toliau belieka tik ekstrapoliuoti elementariu ziniu pavym. Kaip jau minejau, sulig nepriklausomybe veik viskas tapo mokama, kaip ir telefono skambuciai i ivairiausias institucijas, jau nekalbant apie slykstaus verslo aspiracijas Ar tokia tad turi buti valstybe, ir kurios nebegtu jaunimas. Negidaunam nezinoma, jog civilizuotose salyse net konsultacijos esti nemokamos ir netgi robotas atliepia, idant nukreipti interesanta tikslesnes uzklausos adresatu. O cia, Lietuvoje, tarytum kokie d****i tik stengiasi is kiekvieno skambucio uzdirbti.Tad jus, siuksles kvaziverslininkai, negi nejauciate atsakomybes uz tai, jog simtus tukstanciu isvijote is savo salies, kadangi nenorejote prideramai ir padoriai moketi atlyginima uz atlikta darba! Pripampe degeneruotos savimeiles jus ir toliau tebetesiate savo juoda darba, ir mano misija esti jus koneveikti iki pasislykstejimo savimi, gal apsivemsite ar nusisausite-pasaulis tik taps geresniu. Ir ne tik todel, jog sita kvaila valstybe jumyse neregi nieko smerktino-tiesiog kaip monopolistai atliekate jums skirta darba, taciau uzkulisiniai spektakliai byloja visiskai ka kita -t.y., kaip skaidote jus imone, siekdami kiekvienam savo tipazui atitinkanti subinlaizi apdovanoti nuosavu verslu ar savo didelemis pareigomis, papirke valstybe uzdrausdami nepriklausomam verslui tapti elektros ikrovimo stoteliu valdytojais, montuotojais, priziuretojais...Tik kvaila valstybe tyli ir uzsimerkia esant tokiai stacijai, -melskites, kol neatejo kita valdzia ir kiti zmones, padarysiantis jums Brisiaus gala, nes jus neverti padoraus gyvenimo, -jus tiesiog nemastantys imbecilai, amebos, jus tiesiog neturite padorumo, dekalogo, pagaliau
Redaguoti arba ištrinti
Veronika Serapinienė
2019-12-10 14:22:58 IP 28mdrmho
26 minutes išklausius muzikėlės ir malonaus kvietimo prisijungti prie savitarnos, kolsuntanto atsiliepimo nesulaukiau
UAB Ignis neskelbia laisvu darbo vietu skelbimu atlyginimu ir taip pazeidzia LR istatyma, darbo inspekcija turetu susirupinti kodel taip yra..
Birutė Miliauskienė
2018-05-18 10:20:34 IP 2dem1knd
Visų Vilkaviškio S. Nėries ir Sūdavos pagrindinių mokyklų mokinių vardu norėčiau padėkoti už gražų ir išsamų projekto, , Elektros kelias į namus ''pristatymą, , Lietuvos energijos''AB gamyba elektrotechnikos ir IT įrenginių skyriaus vadovui Pauliui Miliauskui. Išsamus, mokiniams suprantamas duomenų pateikimas apie elektros kelią, apsisaugojimą nuo nelaimingų atsitikimų.Labai norėčiau ir tikiuosi, kad toks tikrai reikalingas ir prasmingas projektas bus vykdomas ir kitais metais. Sėkmės darbuose.

ARGO ENERGIJA
Saulės energetika | Saulės elektrinės

Adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; projektavimas; statyba; šildymas, įrenginiai.
ARGO ENERGIJA, UAB – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Dirbame jau 15 metų, esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4-1, LT-89166 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...

Nesulaukiant paramos akcininkams teikiamas siūlymas uždaryti Kaišiadorių paukštyną 02-25 12:06
Dėl pandemijos milijoninius nuostolius skaičiuojantis paukštininkystės sektorius nesulaukia Valstybės pagalbos ir praneša apie planuojamas mažinti paukštienos gamybos apimtis, artimiausiu metu...
Ministrė A. Armonaitė ragina įmones testuoti darbuotojus
Ministrė A. Armonaitė ragina įmones testuoti darbuotojus 02-25 11:51
Ekonomikos ir inovacijų ministrė dar kartą paragino įmones, kurių veikla pastaruoju metu buvo atlaisvinta, pasinaudoti galimybe testuoti darbuotojus ir už tai gauti valstybės kompensacijas.
Medicinos bankas uždirbo 3,6 mln. Eur grynojo pelno
Medicinos bankas uždirbo 3,6 mln. Eur grynojo pelno 02-25 11:49
Medicinos banko pelnas 2020 m. buvo 10% mažesnis, nei prieš metus. Pandeminiais metais bankas gavo 2,1% mažiau pajamų, jo indėlių portfelis augo, paskolų – traukėsi.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Walmart 133,21 -1,67%
eBay 59,38 -3,24%