Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ignitis grupė, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ignitis grupė

Atsiliepimai apie Ignitis grupė, AB

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Ignitis grupė, AB

vaidis 2022-11-10 18:44:47
Dar pasigilinau. Tai visai is oro suma atejo, neatitinka jokiu skaitliuku parodymu. Gal is kristolinio rutulio buriat saskaitos sumas??
kaip issprendei problema? mums ta pati problema ir aiskina i eso kreiptis
Pasirašiau nuo 11.01 sutartį su Enefit, o ignitis sąskaita turėjo automatiškai nutrūkti (taip sakė ignitis konsultantas, baigiasi sutartis). Šiandien gaunu email su reikalavimu ignitos deklaruoti už elekrą iki mėn pabaigos.... pasirodo jie ne tik nenutraukė automatiškai sutarties, bet dar ir pratęsė. Konsultantai visiškai klieda.... Dabar tam pači objektui turiu 2 sutartis ir atsijunkint nuo igničio negaliu.... Laukiu... prirašiau pareiškimų nžn kaip seksis...
vaidis 2022-11-10 18:10:59
Isskrides tas ignitis. Turiu 2 adresus ant savo vardo su 2 skirtingai moketojo kodais. Ant savo moketojo kodo kur gyvenu gavau kito savo adreso saskaita uz elektra, o kur gyvenu to adreso saskaitos nera. Ir visai sumaise moketojo kodus ir adresus tarpusavyje.
Kaip Jums toks Ignitis konsultantes atsakymas į bendrinį klausimą kokius planus galima rinktis šiai dienai?
Absurdas.
Mokėdamas kažkaip nepilnai nutryniau senos sąskaitos Nr. nes kartojau pavedimą ant jau sukurto šablono Kliento kodas: 80169590. Daugiau viskas gerai buvo surašyta, tai to mokėjimo neužskaitė. Bandžiau parašyti laišką per savitarną 2022.10.10 irgi jokio atsako, prisiskambinti neįmanoma. Dabar nežinau kaip elgtis, ar dar sykį mokėti ta 50, 22 EUR sumą, nes jau laikas būtų deklaruoti kito mėn. skaitliuko parodymus ?Nuo 11.01 įsigalioja nauja sutartis su naujomis kainomis, gal Ignitis to ir laukia, kad paskiau galėtų tą neužskaitytą sumą patrigubinti. Gal Ignitis ir pyksta už tokius laiškus, bet būna juk visi suklysta, reiktu tikrai žmoniškesnio bendravimo ir dėmesio savo klientams, nes juk jie yra Jūsų maitintojai.
Šiandien teko turėti labai nemalonią patirtį. Uždavus klausimą konsultantui, šis pradžioje bandė jį "nusistumdamas" nusikratyti, nors tai buvo pateiktas jam tiesiogiai, pagal jo darbo specifikaciją klausimas. Galiausiai konsultantas numėtė telefono ragelį :) Sėkmės su tokiu kolektyvo nariu :)
Dirbanti ir auginanti vaiką
2022-10-20 17:17:00 IP 2ivsqlev
Agnė 2022-10-19 02:41:24
Esu nedirbanti, auginanti mažameti vaika, atėjo didele suma, teikiau prašymą kad susikaupusia sumą mokėti dalimis man patogiu laiku, bet IGNITIS visiškai nekreipia dėmesio į tai jog žmogus nedirbantis ir dar auginantis vaiką, tiesiog atvažiavo ir išjungė elektrą, nei nusiprausti po šiltu vandeniu ir dar be šviesos, maistas šaldytuve genda. Gyvenu dabar ant žvakių per juos. Kur kreiptis, ką daryti?
Jūs juokaujat? Per juos Jūs be elektos? Miela, ponia, Jūs naudojatės paslauga.Sąskaita, kaip suprantu yra pateikta už sunaudotas kilovatvalandes.Jūs ir kitiems teisinatės, kad nedirbate ir vaiką auginat? Pageidaujate, kad Jums nemokamai elektrą tiektų? Maximoje nemokai produktus pasiimate, telefonu nemokamai naudojatės. Skola yra skola ir jas reikia gražinti.Keistokai mastote, gal reiktų pradėti dirbti ir tada nereiks prie žvakių sėdėti. Visi mes vartotojai ir sâskaitas apmokame
Sveiki, susidarė nemaloni situacija dėl mano pačios neatidumo.Spalio 6d. vos kelios min.po 7 val. paskambinau ir norėjau pakeisti sutartį, kuri buvo dar nepasirašyta.Pirmoji atsiliepusi konsultantė man liepė rašyti prašymą internete ir laukti 2 savaites.Man pasakius, kad sutartis dar nepasirašyta ir taip neturi būti konsultantė metė ragelį. Kita atsiliepusi konsultantė irgi nieko negalėjo nieko atsakyti ir padėjo ragelį.Tik su trečiuoju konsultantu man pavyko susikalbėti, jis išsamiai paaiškino reikalą ir išsprendėm susidariusią problemą.Labai gaila, kad įmonė Ignitis gaudama tokius pinigus už elektros energiją negali nusisamdyti kompetetingų ir mandagių konsultantų.

Pagarbiai Irena Janavičienė
09.06 buvo skambinta dėl permokos perkėlimo į kitą kliento kodą. Buvo pažadėta, kad viskas bus perkelta per savaitę. 10.07 gavau sąskaitą jau su priskaičiuota skola 54, 22€ kadangi veluoju sumokėti, nors patys yra kalti dėl permokos perkėlimo vėlavimo. Paskambinus buvo atsakyta, kad privalau sumokėti skolą, o permoka bus perkelta vėliau. Visiškai nesilaiko terminų, o paprastam žmogui skaičiuoja skolas iš lubų.
Aušrutė Bukauskienė
2022-10-06 16:18:28 IP 2ju3l4m0
Esu permokejus kelis kartus, kai prasidejo internetinis deklaravimas, elektros saskaitas. Siaip ne taip susisiekus su ignitis "konsultante", man pateike saskaitas visiskai ne tokias, kokias as buvau deklaravus. Saskaitos sudvigubintos mano paskyroj saskaitos tokios pacios. Irodyt nieko nebegaliu, nes pas juos deklaruota viskas kaip ir gerai, nors visiskai viska deklaravau ne taip.
Aivaras Rudzinskas
2022-09-27 14:01:44 IP 28mcs1np
Prasau atsakyti kur dingo permoka Malūno g. 8A, Rudnios k., Kaniavos sen., 65274 Varėnos r. sav.

Objekto Nr. 34042774
Kdel nematau permokos savitarnoj ir negaliu pasinaudot.VVTT informavo, kad atsakyt turit per 14 d, Laukiu atsakymo, aciu
Ignitis yra didelė "betoninė siena", galbūt iš dalies parodo ir valstybės tvarką, kokioje gyvename. Totalus bardakas, neprofesionali komunikacija, statiška, nelanksti, buka įmonė.
Turėjau didelę permoką, prieš pasirinkdamas šią įmonę, teiravausi konsultantės ar galima permokai turėti užskaitą ar pinigais grąžinimą. Atsakė, kad galėsite pasirinkti kaip pageidausite, abiems būdais pasirinktinai. Grąžina pinigais...nors suprantama, kad geriau kW. Sakau, pasikelkite pokalbių išklotinę...bet kaip į sieną.
Kažkada pasibaigs ši kainų dirbtinai sukelta pasiutpolkė, daug kas iš Jūsų bėgs, netoleruos naudos gavėjai tokios paslaugos...
Kolkas labai džiaugiuosi savo namui pasirinkus Enefit, profesionaliai dirba, gyvas ir mandagus pokalbis. Apmokėjimo būdas labai net ergonomiškas.
Liepos mėnesį man priklausančiame objekte atlikti darbai be mano žinios, dėl kurių buvo kreiptasi į ESO, išsiaiškinta, jog įvyko klaida (ji atitaisyta, manęs atsiprašė).Tačiau tuo viskas nesibaigė-tęsinys, kuomet atėjus laikui nurašiau mėn einamus dujų skaitiklio rodmenis ir netekau žado, pamačiusi skaičius.Čia pat kreipiausi į IGNITIS (klientų aptarnavimo poskyrį)su visais įrodymais, dokumentais, prašymu išsiaiškinti bei atitaisyti rodmenis (buvo pažeista plomba po rangovų atliktų darbų).Tačiau praėjus GERAM PROTINGAM LAIKUI...gavau raginimą susimokėti (patikėkite, DAUG).Vėl kreipiausi į IGNITIS, man siūlė nepaisyti įspėjimo, nes sistema siunčia automatiškai, kol neišsiaiškinta su ESO.Ok..taip gavau dar kelis laiškus.Praėjus dar GERAM PROTINGAM LAIKUI, ir gavus vėlgi t.p.priminimą, kreipiausi pakartotinai (...)-man pasiūlė susisiekti pačiai su ESO.Taip ir padariau.Nejuokinga pasidarė tuomet, kai po kelių tokio mano kreipimosi dienų gavau grėsmingą laišką nuo IGNITIS, kuriuo esu jau oficialiai įspėta, jog, nesumokėjus iki t.t.d. (ji čia pat-po kelių savaičių, jeigu ką)-mano adresu bus nutraukta dujų tiekimas (!!!).Buvau darbe (dirbu intensyviu krūviu), pakirto, patikėkit, kojas.RUDUO, namie vaikai...tos 2 sav...jos ČIA PAT!Nekreipti dėmesio ir ignoruoti TOKĮ raginimą jau nebegalėjau (juolab, kad prieš kelias dienas pati vėl savo iniciatyva ieškojau sprendimo).Susisiekiau (buvau darbe)su IGNITIS, o ten abejingu tonu atsiliepė moteriškas balsas, kuris vėliau pokalbio metu, "įsigylinęs į mano problemą", ėmė galop vėl aiškinti, kad aš"nekreipčiau dėmesio ir nemokėčiau.."Klausytis TO jau negalėjau...nu, tiesiog, nes pagaliau ir PAVARGAU kaskart vis kitam darbuotojui aiškinti APIE KĄ AŠ ČIA APSKRITAI.Todėl beveik pravirkau, nes, supratau GREIT ŠALSIM NAMUOSE!!! TAS LAIKAS JAU ARTĖJA!!!. Ir, kuomet paklauisiau"kur dar gi aš turėčiau kreiptis? (pan...)"darbuotoja anam ryšio gale STAIGA PABUDO IR..IŠRĖKĖ"O ČIA JAU PSICHOLOGINIS SMURTAS IR AŠ NEPRIVALAU TO KLAUSYTIS!!!" IR...atjungė skambutį...Tiesiog. Taip pagalvojau-problema liko, betgi ir telieka laukti...ko gero ATEINA Š....ŠALČIAI Gerai, kad JIE bent išmoksta PSICHOLOGINĮ SMURTĄ TELEFONU ATPAŽINTI IR JĮ ATMEST...KAD man TAIP
ignitis yra Lietuvos pūlinys. Gavau svetimo kotedžo sąskaitą už elektrą. Užkabintas jo skaitliukas ant mane. Telefonų susitvarkyti nėra galimybės. Net nenoriu pasakoti net kaip vyko telefoninis pokalbiai. Kaimynas negali pasidaryti sutarties. Beliko tik teisminis sprendimas.
Kodėl neatsakote į užklausas savitarnoje? Trinatė jums nepatinkančius komentarus apie konsultantų atsakomybę už suteiktą telefonu informaciją? Galiausiai UŽBLOKUOJATE mesengery klientą, kuris pasidomėjo, ar pajudėjo jo pateikto klausimo sprendimas? Ar šitoks "bendravimas" su klientu anot "Ignitis Lietuva" laikomas civilizuotu?
Tragiškas aptarnavimas, neįmanoma prisiskambinti laukiant ilgą laiką.
Kas per saraskina kontora tas ignitis.20 metu mokejome per swedbank saskaita viskas buvo gerai.O dabar pasirasius sutarti pasikeicia kazkokie imokos kodai ir pinigai nueina i kita vieta.Konsultantas paskambina i laidini telefona paklausia moteriske kaip jus mokate uz elektra ir meta rageli nieko neisiaiskines.Kas ten pas jumis vyksta???
Sveiki, Kodėl jūsų įmonė siunčia tikrovės neatitinkančius laiškus, esa esame skolingi už bendros laiptines elektros įsiskolinimus. Būkite malonūs, peržiūrėkite savo paštą ir neklaidinkite žmonių, nes ir taip esate užsitarnave neigiamą daugumos nuomonę apie įmonę. Jeigu esate nepajėgus peržiūrėti savo pašto, bandykite stiprinti darbuotojų pajėgas, kad kažkaip sugebėtu atsiliepti telefonu. PRAŠOME ATSIŲSTI LAIŠKĄ PANEIGIANTI ĮSISKOLINIMĄ.
Ignitis supisti isgamos.v***s ir s*****i.vieniem tieke elektra uz 24 centus o kitiems b**t po 58 centus.Ar cia normalu toks kainu skirtumas isgamos jus?
Romas 2022-09-15 16:20:06
Jūs galvojate kad žmonės skambina ir laukia ir atsilepjmą apie 1.5valandos dėl savo malonumą? Nereikia sakiti žmogui kur jam eiti į paštą ar dar kur... O geriau dirbkit... Išspręsti problemų niekas negali. Kažkaip taip MIELAS vadybininkas.
Ignitis čia jūsų įmonė? Jūs vietoj to kad rašit nesąmones geriau sutvarkikit darbą (aš manau nė savo įmonei) jeigu jums pareigos leidžia. Už tai kad mano problemos įmonė išspręsti jau trečią mėnesį negali. Ir prasičiau biškį mandagumo.Jûs nė žinot kas aš toks ir kiek man metų. Ir kur man eiti ir ką atidarinėti. Dabar man aiškų kodėl išspręsti problemų niekas negali arba nenori.
Romas 2022-09-15 16:20:06
Manau jums reiktų susikurti savo įmonę ir parodyti pavyzdį kaip turi dirbti, nes jus juk ismanote geriau. Aš jums duodu išukį sukurkite tobulą įmonę, kad visi butu patenkinti. Labai mielai seksime jusu sėkmės pavyzdžiu.
Vadybininkas 2022-08-23 20:30:44
Mieli klientai, jei pas jus apie technologijas nusimaninimas puseitienai, labai prašau eikit i pašta ir susidarykit sutarti, o ne bandyti aiškintis 15min, nes jus patys užlaikot linija be reikalo ir per jusu neišmanima, kiti klientau su rimtesniais klausimais turi laukti po valandą ir ilgiau.
Sveiki. Aš jau nežinau kur kreiptis... Aš pasirašiau sutartį su ignitis (NR. 80757505-10101/22123907
). Nuo liepos 1 turėtų prasidėti tiekimas elektros iš ignitis. Bet per klaidą darbuotojo sutartis nebuvo išsiųsta į Eso.. Eso nemato sutarties ir aš gaunu sąskaitos iš Eso. Sąskaitos linksmos be nuolaidų ir taip toliau...Kreipiosiu į Ignitis nuo liepos mėnesio. Man tik pažadą išspręsti ta problemą bet nieko nėviksta. Kaip man išspręsti problemą? Pas ką man kreiptis? Ir ką man daryti su Eso sąskaitomis? Čia jau gaunosi iš žmogaus ticijomas. Aš prisijungusių žurnalistus, aš žmogus kantrūs, bet jau čia kaitribe į pabaigą ateina.. Kliento kodas 80757505
Juozas Vaitkevičius
2022-09-01 15:44:31 IP 2juabn42
Skambinau 6 valandas ignitis.lt reiktų pavadint b***s.lt, per 6 valandas sujunginėjo su kolegomis kurie neatsakydavo. Paklausius operatoriaus kodėl moku 14ct brangiau negalėjo paaiškinti.
Pasityčojimas iš žmonių. Prisiskambinti neįmanoma, el. laiškų neatsako. Jei visi klausimai būtų išsprendžiami savitarnoje, kaip jie teigia, tai žmonės po valandą ir daugiau ir "nekabotų" ant ragelio. Spręskite savo vidines komunikacijos problemas, o nepajunkite autoatsakiklį. 20:20 val. vakaro, visi konsultantai užimti, ir taip pusantros valandos. Nebejuokinkit žmonių. Tikrai pikta, kad taip elgiamasi.
Chamu chamas. Apgailėtina, kad tokius žmonės laiko įmonė. Greičiausiai Jūsų įmonės NPS -100 būtent tokių "kompetentingų" darbuotojų dėka.
Ne Vadybininkas o chamas!
Skambiname ne dėl sutarties pasirašymo, jeigu ką. Ir laiškas buvo Jūsų kontorai parašytas prieš 3 savaitės. Tai kokios minutės reikia laukti, kad Jūs pradėtumėte komunikuoti?
Ten aplamai kas nors dirba???
Kaip prisiskambinti į Ignitis? Į laiškus neatsako! Per savitarną atsakymo nėra. Na kas per kontorą, kodėl mes, pinigus mokantis, turime valandų valandas laukti be rezultato, kol kas nors atsilieps???
Kam reikalinga galimybė įkelti įgaliojimą ir sudaryti kito artimu žmogaus vardu sutartį? jeigu įkelus per žadetas 2 darbo dienas atsakymo nesulaukiuu. Situacija be išeities... siaubas kažkoks
Esu visa pikta. Pralaukiau kol atsilieps valandą atsiliepė paklausė duomenų ir nukreipė kitam kolegai, dar valandą pralaukus padėjo ragelį. Kiek skambinu susisiekti neįmanomą, jei galėčiau iškilusį klausymą išspręsti savitarnoje, tai negi "kabočiau" linijoje???
Prisiskambinti neįmanoma visą savaitę, nors laukiama po kelias valandas į dieną, besitikint, kad sujungs..nesusitvarkote su klientų aptarnavimu...
Reiktu susitvarkyti aptarnavimo centra. Zmones prisiskambint negali po 2 valandas. Aptarnavimo kokybe nebloga problema issprende per 5 min tik teko laukti kol atsilieps ilgai riebus minusas
Lapkričio mėnesį pasirašiau elektros tiekimo sutartį. Gavusi sąskaitą už liepos mėnesį suprantu, kad mano sutartis nebuvo sudaryta. Paskambinusi negavau jokios pagalbos ar atsakymo dėl įvykusios klaidos, tik kaltinimus, kad neva pati laiku nepasirašiau sutarties (nors turiu email kaip įrodymą). Gavau pasiūlymą sudaryti sutartį su daug didesniu tarifu... Ačiū, susikiškite savo sutartis...Visiškai neprisiima atsakomybės už savo darbuotojų apdairumą. s*****i ir melagiai, daugiau nėra ką pridurti.
Balamutine zmones su savo pasiulymais. Raso kaina pasiulyme viena, atrodo nuo 2023 metu tokia ir bus, paskui pasirasius sutarti- kyla neaiskumu. Paskambinau - rimtai, kaina nuo sausio ne tokia kaip nurodyta pasiulyme su 40 men laikotarpiu. Specialiai klaidina ir privilioja, kad pasirasytu sutarti su jais. Kazkokia nesamone. Rasytu tiksliai - va iki sausio mokesit tiek. Nuo sausio - tiek. Manau dauguma pasirasiusiuju nustebs sausio menesi gave saskaitas.
Neįmanoma prisiskambinti. Paskambinus kitais klausimais (ne dėl nepriklausomo tiekėjo pasirinkimo) vis tiek pasako, kad atsakyti negali, tad sujungs su kolega. Tačiau vėl valandą tenka klausyti muzikytės ir niekas neatsiliepia.
Anksciau kiekvienas objektas turejo savo koda Dabar saskaitoje suplakta viskas Niekas net nepaklause ar galima objektus suplakti Net minties nebuvo kad taip Ignitis padarys Visada ir tai logiska kiekvienas objektas turejo ir turetu tureti savo koda Protu nesuvokiama kodel visa asmenine informacija apie turimus objektus suplakta i viena saskaita ir prieinama visiems Kazkoks neatsakingumas ir pasityciojimas
Ignitis pirmutiniai sudare kolukius. Smulkius ukius sugrudo i viena objekta Suteike visiems viena koda visus suplake vienam savininkui ir ko jums ne kolukis - stambus vienas ukis Pirmieji Grizta i tuos buvusius laikus. Anksciau kiekvienas ukis turejo savo koda - taip paprastai duomenu nematysi o dabar - prasau atsiverti ir viskas kaip ant delno Detizaciju issiusti atskiro objekto - misija neimanoma Persiusti imanoma tik Viso sudaryto kolukio informacija Tik Ignitis taip galejo pasitycioti is klijento Visas atsakymas Jus sudarete sutarti Kas tai priekaistas kad sudariau sutarti su Ignitis? Dabar tiek problemu
neimanoma susisiekti jau kelinta diena
Aptarnavimas tragiškas. Skambini, klausi klausimų konsultantė tyli nieko nesako. Nelabai suprantu kaip atrinkinėjami konsultantai šiam darbui. Ar iš vis vyksta atrankos normalios ? Negana gauto patylėjo, dar gauni aprėkimą vos ne ko čia skambini. Sąskaita įrašyta dviejų mokėtojų kodų, iš kurių vienas nebegalioja. Paklausius kaip čia taip įvyko. Gauni tyla. Paklausus ar dirba dar konsultantai kokie, kurie galėtų paaiįkinti situacija - atsakas tyla. Negana to įnešti pinigai į sąskaitą dingo. O kur, niekas jų nemato.
Apgailėtinas aptarnavimas.
Melagiai. Pirkau namą, senas savininkas buvo sudaręs sutarti po 17cnt/kWh. Paskambinau ir paklausiau ar galima seną sutartį perkelti naujam savininkui, pasakė, kad taip. O kai jau e-pašte radau laišką su raginimu pasirašyti sutartį, kaina buvo įrašyta 32cnt/kWh. Paskambinus ir paklausus kodel taip yra, atsakymas buvo, - senos sutarties neina perkelti naujam savininkui... Darbuotojų kompetencijos stoka jaučiasi stipriai....
Apgailėtinas aptarnavimas. Žadama susisiekti su klientu, vietoj to tenka kiekvieną dieną gaišti laiką ir vėl ta pačią problemą aiškinti vis kitam operatoriui. Sugeba net savo balselį kelti ir ragelį mesti.
Seniau atsiliepdavao greičiau, ignoruot pradėjo paskutiniais mėnesiais, komentarą rašau akimirką kurioi dbr jums skambinu, 45min laukiu kol atsilieps, neįmanoma misija.Žiauriai blogas aptarnavimas, gal ir gerai kad iš sitos šiknos išėjau, aptarnavimas gal bus padorus.Mums iki Europos, kaip iki mėnulio.
Labai prastas aptarnavimas tiek telefonu, tiek Ignitis skyriuje, e to teikia kalidingą informaciją, kas man kainavo ir daug laiko švastymo (skambinant ir skyriuje) bei pinigų. Labai prastas įmonės valdymas. Sudariau Nepriklausmo tiekėjo sutartį praeitų metų rgpjūčio mėn. ir ši sutartis buvo veinašališkai nutraukta, dėl to tenka 'ieškoti teisynės.
Norėčiau, kad su manim susisientų.
Visiškas absurdas. Negalima ir neįmanoma su, , Ignitis" įmonę susisiekti bet kokiu būdu. Tiesiog košmaras. Jie tiesiog nebendrauja ir laiko įslaptinę visus savo klientų duomenys. 21 amžius informacinių technologijų amžius ir taip terorizuojami vartotojai.
Reikia kreiptis į teismą ir reikalauti, kad teismai tarpininkautu galimai teisiniu keliu įvertinant, , Igničio" veiklą. Manau grubiai pažeidžiamas LR konstitucijos 25str. kurio esmė yra informacijos nesuteikimas žmogui kuris tos informacijos prašo apie savo situaciją įmonėje. Ta informacija blokuojama siekiant išspausti iš kliento kuo didžiausią elektros suvartojimo kainą. Taip apiplėšiamas vartotojas laiku nesumokėjęs už suvartotą elektros
energiją, nes dėl šios įmonės izoliacijos nuo savo klientų neįmanoma laiku pristatyti elektros skaitiklių rodmenys.
Parasiau sutarti su Ignitis -mane tenkinanciom salygom, ir tarifo keitimu, po kiek laiko patys pakeite skaitliuka....ir tarifa savo naudai, dabar paims 10 centu daugiau, ubagynas-paskambinau pranesti pirmo menesio rodmenis-nezino, kad skaitliukas pakeistas-grynas komunizmas, man p.... ka noriu ta darau????

Ignitis
Adresas: Laisvės pr. 10, LT-04215 Vilnius (Klientus aptarnaujame Viršuliškių skgtv. 34, Vilnius).
Veiklos sritys: energetika.
Klientus aptarnaujame Viršuliškių skgtv. 34, Vilnius „Ignitis“ – sumanių energetikos sprendimų bendrovė, kuri tiekia elektrą bei dujas privatiems ir verslo klientams, o taip pat siūlo naujosios energetikos sprendimus. Nuo saulės elektrinių bei e. mobilumo, iki energijos taupymo sprendimų. „Ignitis“ taip pat...
ENERGUS GROUP
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus group" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių grupė Lietuvoje, kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir...
Enefit
Lietuviška Žalioji Energija

Adresas: Vito Gerulaičio g. 10-101, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
Enefit UAB yra didžiausios Baltijos šalyse Eesti Energia elektros energijos dukterinė įmonė, laisvoje Lietuvos rinkoje veikianti nuo 2007 metų. Eesti Energia – didžiausia Baltijos šalyse energijos gamintoja, vienintelė kontroliuojanti visą energijos gamybos vertės grandinę ir nepriklausanti nuo išorinių energijos...
Informacinių technologijų pasaulis
ITP Solar

Adresas: Raudondvario pl. 150-201, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: energetika; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; kita veikla.
ITP Solar (www.sauleselektrines.lt) – įmonė, energetikos srityje veikianti daugiau nei 19 metų ir diegianti alternatyvius energijos sprendimus. Siūlome saulės elektrinių montavimo paslaugas, pradedant dokumentų paramai gauti tvarkymu ir baigiant pastatytos saulės elektrinės priežiūra. Mūsų kompanijoje dirbantys...
ELEKTRUM LIETUVA
Elektros energijos tiekėjas

Adresas: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
„Elektrum“ yra moderni, į klientų poreikius atsižvelgianti energetikos bendrovė, kurios tikslas – tapti paslaugų teikėju, geriausiai sugebančiu derinti energijos vartotojų poreikius su tinkamiausiais energetikos sprendimais. „Elektrum“ priklauso „Latvenergo“ šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekimo grupė...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Kad energijos kainos netaptų iššūkiu: VIPA finansuoja organizacijų investicijas į energijos vartojimo efektyvumą
Pastaruoju metu ženkliai išaugus energijos išteklių kainoms, vis daugiau organizacijų skiria itin didelį dėmesį energijos vartojimo efektyvumo didinimui. Tai leidžia ne tik kontroliuoti ir mažinti...
"Littelfuse LT" verčia naują puslapį – modernios darbo vietos, nauji pastatai
"Littelfuse LT" verčia naują puslapį – modernios darbo vietos, nauji pastatai
JAV elektronikos gamybos bendrovės "Littelfuse" keletą metų vykdomas projektas, po kurio didelė dalis darbuotojų įsikūrė atnaujintose ir moderniose patalpose, jau artėja į pabaigą. "Littelfuse"...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Google 97,60 -1,23%