Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ignitis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ignitis

Atsiliepimai apie Ignitis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ignitis, UAB

Labai gailiuosi sudariusi sutartį su IGNITIS. Turiu du objektus sodybą kaime ir butą Kaune. Anksčiau galėjau mokėti atskirai už sodyboje sunaudotą elektrą ir dukra atskirai mokėjo už buto, kuriame ji gyvena sunaudotą elektrą. Po sutarties pasirašymo su IGNITIS abi sąskaitos buvo sujungtos į vieną ir neįmanoma suskaičiuoti kiek turiu mokėti aš ir kiek dukra. Niekas neperspėjo, kad reikėjo sudaryti atskiras sutartis kiekvienam objektui.
Pabandėme išspręsti šią problemą skambindami į IGNITIS. Atsiliepia robotas, laukiame instrukcijų kurį mygtuką spausti. Paspaudus laukiame..... ilgai. Pagaliau atsiliepia, paaiškiname problemą, nebaigus aiškinti kažkodėl nutrūksta ryšys. Skambiname dar kartą vėl robotas, mygtukai, ilgas laukimas. Atsiliepia kita konsultantė, vėl iš naujo viską aiškiname. Ji išklauso, bet padėti negali. Pasakė reikia nutraukti sutartį, grąžinti jų suteiktas nuolaidas ir t.t...Pabandėme dar kartą paskambinti atsiliepė dar kita konsultantė. Pasakė, kad problema užregistruota, reikia atskirti mokėtojų kodus, pasakė, kad su manim bus susisiekta telefonu. Paskambino po savaitės ir vėl ta pati giesmė, kad nieko negali padaryti, tik nutraukti sutartį, jie susigrąžins visas nuolaidas, pasiūlė daryti iš naujo sutartis bet nuolaidos nebus taikomos. O tereikėjo tik atskirti mokėtojų kodus kiekvienam objektui. Po viso šito nutrauksiu sutartį ir nenoriu turėti jokių reikalų su IGNITIS. Renkuosi EGTO. Ten galiu kalbėtis su žmonėmis, o ne su robotais.
Tokio bardako (atsipra6au už žargoną) dar neteko matyti. Negant su buhalterija nesusitvarko, kvailus laiškus siuntinėja, tai dar ir su sutartimis ir duomenų viešinimu problemų atsirado. Sąskaitas ir sutartis dievai žino kur nusiuntė. Tėvai jų negavo. Pradėjus aiškintis kodėl, paaiškėjo, kad adresas visai ne tas. Tris kartus prašiau, kad sutvarkytų šitą problemą - niekas nejuda. Atvirkščiai. Pareikalavus atsiųsti sutvarkytą sutartį aš ją vėl gavau su klaidingu adresu. Pradedu galvoti apie elektros tiekėjo keitimą
Susitvarkykit savo savitarnos sistemą. Už elektrą sąskaita apmokėta, netgi permokėta dėl Jūsų kaltės, nes savitarnos svetainėje buvo nurodyta viena suma, o laiške ir telefonu kita suma, kurią patvirtino Jūsų darbuotojas, nors iš tiesų ji turėjo būti tokia, kuri nurodyta savitarnoje. Siuntinėjami laiškai su grasinimais atjungti elektrą, ar paduoti išieškojimui. Tiesiog gadinate nuotaiką. Tikra betvarkė. Prisiskambinti irgi neišeina, arba atsiliepia nekompetetengi darbuotojai, atsibodo jau.
Apgavo... Sumokėjau už elektrą senu (tuo metų galiojančių tarifu) - skolu nebuvo, truputi permokos. Po 3 menesių pareikalavo dar kartą už tuos pačius rodmeys pakartotinai sumokėti bet jau nauju (didesniu) tarifu. Taip susidarė skola. Pasirodo, įmonėje dirba tik labai maloniai aptarnaujatys darbuotojai, kurie nekompitetingi spręsti iškilusias problemas, o tik gražiai pakalbėti. Klaidą nepavyksta atstatyti nuo 2018 metų.
TAISYKLĖS - Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Tad badysiu labai švelniai tai pateikti... Man jau keli metai niekaip nepavyksta panaikiti skolą - pasirodo įmonėje nėra kompitetingų asmenų, kas galėtų atstatyti patirtą žalą. Siūlau ne tik išeiti iš tos kompaijos, bet ir dar paagituoti kitus.
Pasirašiau sutartį dėl elektros tiekimo ir teks nutraukti, nes tokios "kontoros' paslaugos tragiškos.Uždeklaravau savitarnoje duomenis, tačiau jų neužskaitė.Noriu išsiaiškinti problemą-jokių šansų.Rašiau el. laišką - jokio atsakymo. Tokio lygio aptarnavimo dar neteko patirti.
Tragiškas klientų aptarnavimas. Pusę mėnesio nepavyksta persirašyti elektros sutarties, nesusisiekia, neatsiunčia jokios informacijos, kiekvieną kartą paskambinus pasakoja kitą istoriją ir iš naujo prašo duomenų, sako, kad susisieks, nesusisiekia.
Labai nusivylusi esu Jūsų aptarnavimo kokybę. Jau dešimt minučių laukiu kol konsultantas atsilieps. Tai rašykite
kad nedirbate telefonu.
Danutė Švilpienė
2021-02-12 12:41:20 IP 2ivrm5is
Lina 2020-12-19 20:27:32
Aš tik geriausiu žodžiu galiu minėti Ignitis nes niekada gyvenime nebuvo nesusipratimu visada viskas tvarkingai sklandžiai vyksta ir sumokant mokesčius ir telefonu bendraujant ko nepasakytum apie kita atsiskaitymo būdą vien..są.va ten tai nesamonė dabar esu joje bet jei ir toliau nesamonės dėsis tokios kaip tiekėjų išmetimas iš sarašo ir neleidžia pridėti atgal, jei toliau taip tikrai gryšiu atgal i Igniti ir atliksiu už visas paslaugas mokėjimus ignitis.
gavau sąskaitą apmokėjimui 11, 34 adresu Kaniukai Liepų 1A atsiskaitymo kodas 80489821 tik niekaip nesuprantu jūsų iššifravime už ką tiek daug mokama, paskutinis skaitliuko parodymas 8174, o jūs rodote 8248. Kažkoks absurdas už 10 kW mokėti 11, 34. Šiuo metu ten negyvenama, kadangi tai yra vienkiemis tik vasarai ir elektros energija nenaudojama.
Labai nusivyliau aptarnavimo kokybe. Norėjau tik gauti pažymą už suvartotą elektrą 2020 metais. Savitarnos puslapis netinkamai sukurtas. Laikotarpio pažymai parinki nėra galimybės. Kreipiausi pagalbos. Tai jau visą mėnesį niekaip negali tinkamai paruošti man pažymos. Aiškiai nurodau laiške datas ir išdėstau problemą. Paskui dar skambina man paklausti ar gerai suprato mano klausimą. Telefonu dar paaiškinu kokios pažymos man reikia. Bet...siaubas, iki šiol negali teisingai įrašyti datas. Jau atsiuntė penkias pažymas ir visos su klaidomis. Penktoje pažymoje data iki 2021-02-24...jau tipo aišku kiek iki vasario pabaigos suvartosiu elektros. O reikėjo tik įrašyti nuo 2020-01-01 iki 2020-12-31 ir kiek kWh...tik už praeitus metus ir viskas..... Tiesiog nežinau ką man daryti, kaip dar aiškinti ir prašyti...
labas vakaras, nusivyliau bendrove Ignitis, norejau padeti pazystamai rusakalbei 87m. senutei kuri vaiksto su lazdele ir atsiradus problemai atsitrenke i uzdaras Ignitis duris, toliau bandziau padeti as, paskambinus konsultantui ir susakius visus duomenis jis nusprende kad mociute turi patvirtinti savo duomenis, kadangi ji rusakalbe paklausiau ar jis supranta rusiskai jis atsake ne ir pasiule uzregistruoti i rusakalbiu linija, as sutikau.padejusi rageli dar kart paskambinau i linija 1802 atsiliepe normali konsultante ir viska padare, nes mociutei buvo permoka, o seni zmones priprate moketi kiekviena men, laukiau dvi dienas kol paskambins rusakalbiu linija, o jos nera tai kyla klausimas kam irasineti pokalbius jei vienas konsultantas tiesiog nenori dirbti darbo ir grasina tiesiog isjungti pokalbi, o kitas tai padaro be problemu, tai gal neirasinekit o tiesiog kartas nuo karto paklausykite irasus
laba diena paskambinus 1802 telefonu pasiteirauti apie saskaitas mergina atsake kad nekompitetinga atsakyti i man rupima klausima perjunge kolege kurios islaukiau beklausydamas jusu muzikeles beveik puvalandi telefonu niekas neatsiliepe gal galite atsakyti kaip reikia priskambinti nu kazkas baisaus
Gruodzio menesi pasirinkau Igniti kaip nepriklausoma tiekeja, galimai padariau didziausia klaida. Mergina atsiliepusi sudare sutarti, viska iklausinejo. Norejau kad butu vienos laiko zonos tarifas, nes pries tai taip buvo ir buvo viskas gerai. Taip malonia gaida ir baiges gruodzio menuo.

Atejo nauji metai. Sausis.

Nesulaukiau sutarties zadetos, kuria turejo atsiusti i elektronini pasta. Skambinu i Igniti, paklausk kaip ten yra. Pasake mano moketojo koda, na galvoju viskas gerai, galesiu jau susimoketi vasario menesi uz sausi, nes jau turiu nauja moketojo koda, galvoju patikrinsiu sutarti savo. Mano nuostabai atsirado dvieju laiko zonu tarifai, dienine ir naktine. Ir SKAITIKLIAI NE MANO, rodo ne mano parodymus, o rodo mano kaimynes (zinau nes salia yra jos skaitiklis net nenorom matai ka rodo)

Skambinu i ta KONTORA, sakau jus prie mano moketojo kodo pridejot kaimynes skaitiklius ir dar dvieju zonu. Mano skaitikliu nebera, kaimynes moketojo kodas panaikintas. PAGALBOS nesulaukiu jau nuo SAUSIO 15 dienos, vis zada kad paziures ATSAKINGI ASMENYS....Nezinau kur kreiptis toliau, nes daros nejuokinga jau... Tikra beprotybe
Norėjau įsivesti elektrą į naują butą. Skambinau kelias dienas ir kalbėjausi su skirtingais vadybininkais. Kiekvienas vadybininkas suteikė skirtingą informaciją. Viena vadybininkė paprašė persiųsti iš Eso darbų užbaigimo akto, ko Eso neišduoda, bet pasakė, kad elektrą gali būti pajungta tą pačią dieną, kitą vadybininkė Eglė pasakė, kad visuomeninio tiekimo sutartis anksčiausiai įsigalios nuo kovo 6 d. pasirašius vasario 2d. Prašiau sujungti su kvalifikuotu asmeniu, nes iš kitų šaltinių žinau, jog taip negali būti, tai nesujungė, pati atsakyti negalėjo į mano klausimus. Galiausiai šiandien pavyko paskambinti vadybininkui Pauliui, kuris man padėjo ir suteikė manau teisingą informaciją, kurią man sakė ir Eso, ir statybos įmonė. Tikrai negalvojau, kad galiu tiek laiko iššvaistyti norint įsivesti elektrą. Juk daug žmonių perka butus ir skambina, negi negalima išmokti šabloninių situacijų ir taip klaidinti klientus. Kitą kartą tikrai svarstysiu rimtai dėl kitų tiekėjų, nes nėra laiko spręsti paprastą klausimą 3 dienas.
Nekompetetingas jaunimas pirmose gretose. Sujungti su aukstesnio lygio vadybininku neturi galimybes....
nauja sutartis sudaryta atmestinai, del skaiciaus matyt. Nesugebejo pamatyti kad esu gaminantis vartotojas.
Baisi kontora
Danutė 2020-12-08 16:37:32
20201208d. skambinau ir laukiau 48 min. Nesuprantu, jei nekalba, tai kam tas telefonas duotas? Negi per tiek laiko neatsilaisvino nei vienas darbuotojas ir nebaigė pokalbio su kokiu nors klientu? Kažkoks pasityčiojimas.
As po triju menesiu nutraukiau. Nes IGNiTIs nesilaike sutarties isispareigojimu. Jei sudarai 24menesiams sutarti jie negalejo didinti tarifo kainos, uz elektra 6 menesius. O jie, jau nuo antro apmokejimo, kilowatvalandes kaina kito. Tai jie dirba tokiu principu-, , Nenajebiosh, neprazeviosh''? Tokiais budais 1.3 miliardo pelno per metus uzkala kapitala?- jau vien itarimas, kad kazkas slepiasi uz tos bendroves nugaros, kad negali sumoket mokesciu tiesiogiai bankiniu pavedimu. Pvz.Seb banke nurodyti skaitikliu parodymus ir pinigelius atbašliuoti.... Butinai reikia eiti, per Ignitis savitarnos svetaine. Tik taip bus uzskaityti, pinigu pervedimai uz paslaugas. Vadinasi slepiami milijoniniai, , uzdarbiai'' :) Ir visiems Dzinnn, kaip tame bardake tvarkoma buhalterija. Ten i ta bardaka, jau pirmas auditas izenges nusilauzytu kojas...
Enrikas 2021-01-17 13:16:21
Kur vyriausybė, kur STT, jokia tarnyba neveikia prieš IGNITIS. APIPLĖŠIMAS DIENOS METU.
Erikai, kai uzdirbsi per metus 1, 3 miliardo euru - tai ir tau jokios tarnybos nebebus pavojingos... :D
Ona Dambrauskiene
2021-02-01 18:48:50 IP 2e8omjag
Kada galu gale bus ismokami pinigai uz privalomai supirktas ESO akcijas?
Susidaro problema apmokant duju abonentini mokesti maxsimos terminale uz suvartotas dujas priima o abonentini 3.99e neima kas jusu programoje netobula po keliu dienu matosi ta suma3.99skola nesu kompiuuteriu fane
k Padvari.Noriu gauti knygele -uzrasine saskaitom apmoketi Ar pastu atsiusite ar vykti i Klaipeda gyvenu Kretingoj Adresas alantu g
Gavau pranešimą apie paadidėjusias elektros kainas ir pasirašo -"šiltai jūsų ignitis". Tai tas pats, jei v***s apvogęs butą, paliktų rašteli "geros dienos" Jei jums šilta, mums tikrai ne. Galvokite kaip pasrašote pranešę apie pablogintą situaciją
Viskas ką patariate man, tinka ir Jums. Geros dienos.
TO RK 2021-01-29 13:16:21
Tai ir padėkit močiutei išpręst problemas, o ne savo kelnes man siūlykit.
Matau, kad esate labai “išprusęs”, bet nesuprantat, kad savo nenaudingą nuomonę reikia susikišti giliai sau, o nebandyti įkišti kitiems. Nežinodamas visų aplinkybių, burnytę laikykit užčiauptą.
RK 2021-01-29 13:08:39
Sunku 70 metų močiutei be interneto, kompo ir liečiamo telefono juo naudotis. Pone, ne jūsų reikalas kur aš ką rašau. Gyvenkit savo gyvenimą ir nelyskit į svetimas kelnes.
Tai ir padėkit močiutei išpręst problemas, o ne savo kelnes man siūlykit.
TO RK 2021-01-29 12:52:18
Verčiau pradėkit naudotis internetiniais bankais, negu čia komentarus rašinėkit - Igničio darbuotojai jų neskaito. Galit lieti komentaruose savo pyktį iki pamėlynavimo, niekas nuo to nepasikeis.
RK 2021-01-27 14:50:14
Tikriausiai noriu nutraukti sutartį su šia įmone kuo greičiau. Baisu. Jau 2 mėnesius negaliu sumokėti už elektrą, nes nesugeba atsiųsti laiško. Paskambinus atsiliepia jaunimas, kuris nieko neišmano. Nesuprantu kiek galima kentėti? Galiausiai ir elektrą atjungs per šalčius nors patys kalti bus, kad 2 mėnesius nesugeba pensininkei, kuri nesinaudoja jokiais internetiniais bankais laiško atsiųsti. Ačiū už neprofesionalų aptarnavimą.
Košmaras! Sudariau sutartį 2020.12.09 trims objektams ir dar iki šiol vis atsiunčiamos klaidingos sutartys, tai sumaišyti skaitliukų duomenys, tai planai. Konsultantai, sunku juos pavadinti konsultantais, ypač paskutinis Dominykas, kuris negalėjo normaliai paaiškinti esamos painiavos paskutinėje sutartyje.
Gėda tokiai save progresyvia ir kompetetinga prisistatančia įmonei !!!
Didesnes saraskinu kontoros kaip ignitis nemaciau.atjunge elektra prie -15 seimai su mazais vaikais.skola denge kazdien.koncultantai ka nori ta daro.sita valstybine kontora reikia gerai susaudyti.
Paskaičiau komentarus ir susidarė įspūdis, kad žmonės patys nežino kiek moka, kam moka ir už ką moka. Niekada nesu susidūręs su jokiomis savitarnos problemomis, nors moku už du skirtingus objektus. Niekada nėra priskaičiavę jokių skolų. Vienam objektui buvau sudaręs automatinį mokėjimą, todėl tik deklaruodavau mėnesio pabaigoje skaitiklio parodymus ir viskas - atsiskaitydavo tiek, kiek būdavo sąskaitoje ir nė cento daugiau. Jeigu kartais pamiršdavau deklaruoti - atsiskaitydavo pagal vidurkį. Dabar perėjau pas kitą nepriklausomą tiekėją, todėl automatinį mokėjimą nutraukiau ir praeito mėnesio sąskaitą sumokėjau per savitarną - viskas sklandžiai. Tiems, kurie skundėsi, kad sausio mėn. pradžioje deklaravo savitarnoje elektrą už gruodžio mėn. ir teko sumokėt didesnę kainą galiu pasakyti - patys kalti. Televizija ne kartą minėjo, kad skaitiklio parodymus reikia deklaruoti iki gruodžio 31 d, imtinai, nes po to teks mokėti nauja, didesne kaina. Visada taip buvo, kad sausio ir liepos mėnesiais keisdavosi kainos, todėl reikia suspėt deklaruot iki kada reikia ir nekaltint tiekėjo dėl savo žioplumo.
laba diena
noriu sumokėti už paslaugas už gruodį, bet negaliu prisijungti prie seb banko nes banko langelis neatsidaro. ar tai jūsų ar banko sutrikimas?
Nijole Gedminiene
2021-01-21 14:54:04 IP 1pq4a3nt
Laba diena as jums pasiunciau prasyma del paslaugos suteikimo kad butu atjungta elektra adresu Basanaviciaus 24-1, Siauliai mok kodas47338165 kadangi nuomininke nemoka mokesciu vyksta teismai Kalbejau su jusu konsultantais ir telefonu ir susirasinejimais taciau jokiu veiksmu nera jums turbut patogu kad but didesnes skolos nes jau grasinate kad uz skolas bus perduota skolos isieskotojam Labai prasau imtis priemoniu nebezinau kur kreiptis kad padetu
Vytautas. Marijampole
2021-01-20 09:54:39 IP 2juaeklh
Turriu nuosavybes budu (iforminta registru centre) garaza.Ar yra galimybe.kad uz elektra moketi tiesiai jums (ignitis)?
Irena Simonaitienė
2021-01-18 15:45:27 IP 2g44e56t
Gavau Kreditinę PVM sąskaitą ir nesuprantu ką tai reiškia?
Rašau antrą kartą neesu kažkoks ypatingas specialistas, tačiau jau būdamas sibire turėjau reikalų su elektros tiekimu, Lietuvoje įgijau ir techninį issilavinimą, kurio man pakanka suprasti ne tik apie elektros tiekimą, prekybą, tačiau ir jos gamybą.Tad štai iki šio laiko sekmingai mokėdavau per banką už sunaudotą elektrą ir dujas, kur yra atitinkami šablonai ir pakanka įvesti skaitiklių parodymus, tarifus ir už gautą sumą apmoki, -be problemų.O kas dabar ? tai tikras " bard...", turi atsidaryti atitinkamą puslapį "ignitis" svarbiausia per savo El. paštą, toliau randi keletą klausimėlių, kur "spauskite čia " ir t.t kol daeini iki reikiamos skilties, ko anksčiau nereikėjo.Iš karto matosi, , kad čia tik žmnonių kvailinimas ir popierių krūvos skaitymas arba jų net bereikalingas atsispausdinimas.Nori apmokėti vadinamai randi savo skiltis ir buvusius skaitiklių parodymus, greta nedidelis langelis ten rašai esamus parodymus ir jie tuoj pat dingsta, nematai ką įrašai., toliau nerodo skalių skirtumo, tarifo ir pagaliau kiek turi mokėti, mat sakoma tau sąskaita bus suformuota per keletą dienų.Kam tas reikalinga, kodėl aš nematau ką parašiau iškarto kaip mokėjau tiesiog per banką, ?Ar nepasityčiojimas iš žmoniu, -tiesiog kvalinimas.Dabar reikia laukti iki tau sudarys taip vadinamą "krepšelį ar maišelį" kurio tu ir neturi, bet privalai deklaruoti, - lyg tą nurodytą pinigų sumą tu įsidėjai į kišenę.Kur logika???.Toliau nori apmokėti, vėl gi turi įeiti per savo el.paštą, tada įeini į jų sistemą, tuomet tau duoda bankų vardus, pasirenki savajį, paprašo kaip paprastai įvesti visus banko kodus tuomet rasi kur ir kiek mokėti.Kodėl aš turiu į banką įeiti tik per "ignitis "įmonę, ? Ar čia nenoras pamatyti ką tu turi banke, o gal net noras reikalui esant nusirašyti nuo tavo sąskaitos pinigėlius ? Kam visa šita ceramonija?juo labiau, kodėl aš į banką turiu įeti tik per jų įmonę ?.Kodėl man "ignitis" neduoda banko sąskaitų, per kurias galėčia tiesiog apmokėti, o tik per jų įmonę, ? Ir bankai įveda reikalingas apsaugas, o čia nereikia apsaugos, čia viską mato ar nori matyti ir "ignitis" Dar kartą kodėl ir kodėl tokia nesąmonė, ir kodėl tiems kas atsiskaito per "knygeles", maxsimose, tiems nereikia jokių "krepšelių", nereikia knaisiotis popierių krūvose, padavei kasininkei knygelę ir pinigus ir viskas. Tad prašau "igničio "nelaikyti save kažkokiais super energetikos tiekėjais, nes tiekėjas tai tik tas kuris elektrą tiekia, o tokie "ignčiai" šiuo atdveju tai tik perpardavinėtojai, o tarybiniais laikais jie būtų išvadinti "spekuliantais"..Labai laukiau tos nelaimingos "Lietuvos nepriklausomybės", tikėjausiu labai daug ko nes mačiau ir sibiro šalčius, tačiau dabar viskuo nusivyliau, nes ypač vykstant taip vedinamam liberalizmui tai tik atsidaro kelias vertelgų kišenių pasipildymui, ir visuomenės žmonelių skurdinimui.. Tad kur tas mūsų nepriklausomybės gražus ir šviesus rytojus ??? Kai visa Lietuva išparceliuojama, kai lietuvis lietuvoja jau žemę turi pirkti iš užsieniečio, kai lietuviškų bankų neliko, pagrindinės įmonės išparceliuotos, tad kaip žmonės nebėgs iš lietuvos, sakoma mažas gimstamumas, bet kam jis reikalingas, geriau auginti katiną ar šunelį, nes jį užstoja įstatymai.
Baisiau nei baisu, tiesiog košmaras. Telefonu atsiliepiantys žmonės visiškai neišmano to ką daro, visi pateikia vis skirtingą informaciją. Maža to, reikia skambinti tris dienas kol kažkas teiksis pakelti ragelį. 30 minučių laukimas kas diena - verčia pakratyti piniginę. Totalus šaipymasis iš senyvo amžiaus žmonių, tokia nepagarba žmogui, kuris skambina ir neturi galimybių atlikti tai ką jie siūlo. Tiesiog nėra žodžių, šlykšti įmonė.
Komunikacija žemiau plintuso
2021-01-15 11:28:25 IP 1pq4a3qd
Nu ką..... iš mano pusės tau ignietis mega keiksmažodžių tirada.......@&€xwqbknbknpbd h chnkbs
Laba diena

Aš moku pagal mano sudarytą sąskaitą. Dujos skaičiuoja pagal
vienašališkai pakeistą, bet be mano sutikimo, sutartį. O tai
prieštarauja LR CK (skyrius - šešta knyga) ir mano sudarytos sutarties
nuostatoms.
Tai pirma. Antra gyvenu pastoviai Vilniuje ir dėl
karantino šiuo metu nevažiuoju į Šiaulius
Turėjau reikalų su šia įmone, siaubas. Darbuotojos, kurios atsiliepia telefonu, toks jausmas, kad uždarbiauja laisvu nuo pamokų metu. Nei kompetencijos nei atsakomybės. Paskambinau į šią įmonę ir elektros tiekimo sutartį sudariau telefonu. Po keletos dienų skambinau pasiteirauti, kokioje stadijoje sutartis, išgirdau, kad tokios sutarties sistemoje nėra, ir vienas nuo kito, vienas per kitą net penki darbuotojai nesugebėjo paaiškinti ir išsiaiškinti, kur dingo telefonu sudaryta sutartis, nors sudarinėjus sutartį buvo išklausinėti asmeniniai duomenys. Toks jausmas, kad bendravau su telefoniniais sukčiais. Darbuotojos labai gerai moka atsiprašinėti ir apgailestauti, daugiau... jokios naudos.
Esu šoke patekusi į šitą įmonę, labai džiaugiuosi
Jau išėjusi iš jos. NIEKAM NEREKENDUOJU čia darbintis, NIEKAM! Košmaras kažkoks. Negana to, kad sutarties pasirašyme sugeba daryti klaidas, bet ir pervendant algas su kitu asmeniu maišo. Nuo kada dar bonusams yra taikomi mokesčiai?? Kuo toliau nuo tokių. Dažna darbuotojų kaita dėl mokymų, kurie trunka 3 dienas, informacijos kiekis nenormaliai didelis. Ko jie tikisi su tokiu požiūriu į žmones. Gėda. Fu fu. Didelė gėda, pinigus už mokymus pirmi susirinkti, o algą pervesti sugeba ir asmenis sumaišyti. GĖDA!
Mano numone bus labai prasta, nes kai norejo kad jos pasirinkciau skambinejo diena is dienos ir nuolat siuntinejo laiskus i el.pasta, bet tik pasirasiau sutarti...tai sulaukiau tik saskaitos net neziurint i tai kad buvo permoketa uz elektra, skaitliukas aukstai ir skaiciai prastai matomi, permoka 90.77 euru...kodel ji nera perziureta???kodel jos neskaiciavo i saskaita??? jei reikia prisegsiu failus
Gražus prekės ženklas, o iš tikrųjų - sena supuvusi Vilniaus Energija. Klientu aptarnavimas tragiškas, visa mėnesį negali išspręsti problemos, mat mano objekto adresas neegzistuoja, tačiau kitiems name sėkmingai tiekia elektra. Kiekvieną kartą telefoną pakelią visiškai nekvalifikuoti darbuotojai, kurie jų teigimu - "NETURI VADOVO". Užregistruotos užklausos kažkur paprasčiausiai prapuola ir vis siūlo registruoti naują užklausą ir laukti dar ilgiau. "Iškėlus" užklausą, negali net suteikti jos numerio, jie paprasčiausiai sako, kad tokio dalyko net neturi. Tai kaip jūs sekate ir sprendžiate klientų problemas? Į el. paštą visiškai neatraso. Susidarė toks įspūdis, kad niekas ten nesprendžia ir nekelia kažkokių užklausų, o tik meluoja ir tyčiojasi. Jeigu jūs, gerbiamieji, klientų aptarnavimo skyriuje kaip sakote - neturite vadovo, tai jūs esate atleisti.
Bėkit kuo greičiau iš šitos gyvulių debilų gaujos, kurie praradę žmogiškumą moralę ir sąžinę, melžia pinigus nekreipdami dėmesio nei į nieką, susišnekėt neįmanoma, nes nesišneka, į žinutes neatsako,... atsakymas vienas, arba atjungsim elektrą, jei per dvi dienas nesusimokėsi, ir perduosim skolų išieškojimo tarnyboms,...dabar, kai viskas sustabdyta ir visiems nėra lengva!!! Sudarykit elektros tiekimo sutartį su betkuo, tik ne su šitais gyvuliais
Enrikas 2021-01-11 16:45:51
Sumoku sąskaitą, grąžina pinigus, o po dviejų savaičių vėl ta pati sąskaita. Nuvažiuoji- durys uždarytos, nors nebuvo pranešta. Mobiliu parašu prisijungti negaliu --priežasties nenurodo. Skambini, pinigus skaičiuoja (9 cnt.), bet neatsako nei į vieną klausimą. Gal atrodo, kad jau žmonės nebeturi kas veikt, tik susirašynėti? Jau didesnės nesąmonės nebeįmanoma sugalvoti.
Vertinimas daugiau nei žiaurus.
Sutinku Dabar visos sukčių firmos įsirengę mokamus telefono numerius !!! Paskambinau šeštadienį į lietuvos draudimą sako visi operatoriai užimti prašome palaukti ? pasižiūriu darbo laiką jų svetainėje šeštadienis ne darbo diena ;))))
Enefit klientas 2020-12-07 10:19:19
Kuo greičiau pas estus į Enefit !!!!!! Kol neapvogė ir jūsų sutramdykime dykaduonį monstrą !!!!!!
Tik jau ne pas šiuos debilus! Apgaudinėja, kabina makaronus. Trečia mėnesį iš eilės siunčia sąskaitas su savo išgalvotomis sumomis.
Vertinimas daugiau nei žiaurus.
Zoja Kastėnienė
2021-01-11 12:21:37 IP 1pq4a3qn
Sveiki.
1).2020 metais pasirinkau kitą operatorių, nes į mano prašymą dėl įkainių negalėjau sulaukti jokio atsakymo TIK iš JŪSŲ ĮMONĖS, bet kai pasirašiau sutartį, , vos ne kiekcvieną dieną pradėjo skambinėti iš Ignučio, Taigi darau prielaidą, kad savo klientų nevertinate visiškai, nors gyvenate mūsų sąskaitą.
2) Šnd.sausio 11d. buvau šokiruota, kai gavau Ignučio sąskaitą už gruodį 144, 70 eurų, siūlo apmokėti iki 2021 sausio pabaigos, neva, nesumokėta, sąskaitoje nurodyti klvt, nors visiškai su Jumis atsiskaičiau dar sausio 01 dieną, ir mokėjau
ne Jūsų sumą, o 169, 67 eurų, mokėjau pagal rodiklius 2021 m.sausio 1 dienai, specialiai, kad neturėčiau su Ignučiu nieko bendro ateityje. Tai kaip Jus ten tikrinate mūsų mokėjimus?
3) Įdomumo vardan permečiau visus klientų skundus, o kur nors vienas atsakymas? Ar vadovybei tas pats? Šis faktas daug pasako apie pagarbos nebuvimą savo klientams, tai kaip Jus gerbti? Mokintis reikia mandagiai bendrauti, taigi ir klientai iš Jūsų nebėgs.
Galima nominuot TOP blogiausia įmonė. programa tragiškai veikia su apple kompiuteriais, prisiskambint nėr šansų. REal tik pyktį sukelia visa veikla kuri susijusi su IGNITIS
Renata Žygienė
2021-01-09 12:46:02 IP 28m82er4
Nežinau kokiais dar kanalais su jumis susisiekti, jei jūs visiškai ignoruojate klientus.
Gruodžio 1d.pasirašiau telefonu sutartį su jumis, konsultantė sugaišta pusvalandį, turiu išklotinę, patikina, kad pokalbis įrašomas ir toks būdas yra tolygus el.sutarčiai, nes patenku į pirmą etapą, pagal sutartį. (El.būdu negalėjau pasirašyti, nes strigo Ignitis sistema)Sausio 5 gaunu žinutę, kad esu nepasirinkusi nepriklausomo tiekėjo.Prisiskambinu jums, moteriškė užregistruoja pretenziją 01.05, pažada, kad su manimi susisieks atstovas per dvi dienas.Niekas nesusisiekia.Gaunu žinutę iš ESO, kad man taikomas garantinis tiekimas, nes "tipo" neturiu sutarties.Skambinu 01.08 vėl jums klausti kokia situacija.Mane operatorė patikina, kad pretenzija užregistruota ir tipo iki vakaro paskambins atsakingi asmenys.Skambučio nesulaukiu....

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
Para
Adresas: Ūdrijos g. 38, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; projektavimas; santechnika; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai.
UAB „PARA“ – tai specializuota vidaus ir lauko dujotiekio, vandentiekio, nuotekų, šildymo sistemų montavimo bei projektavimo įmonė. Įrengiame bei prižiūrime suskystintų dujų sistemas ir rezervuarus. Veiklą vykdome nuo 1991 m. ir iki šiol sėkmingai dirbdami įgyvendiname naujus veiklos projektus net tik Alytuje, bet...
DNV GL Lietuva
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Inpro LT
Inžineriniai projektai

Adresas: Vilkpėdės g. 22, LT-03151 Vilnius.
Veiklos sritys: projektavimas; dujos, dujų įranga; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Pagrindinė įmonės veikla: Inžinerinių sistemų projektavimas: Dujotiekio tinklai; Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklai. Konsultacijos inžinerinių sistemų projektavimo ir įrengimo klausimais; Statybos techninė priežiūra. Pagrindinis įmonės tikslas – parinkti optimaliausią ir ekonomiškai naudingiausią inžinerinių...
Gontas
Adresas: Lakūnų pl. 71, LT-46294 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; inžineriniai tinklai ir sistemos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
DUJOS, DUJŲ ĮRANGA dujotiekių darbai, projektavimas, statyba, rekonstrukcija, priežiura gamtinių dujų lauko ir vidaus dujotiekių montavimas gamtinių dujų reguliavimo punktų montavimas gamtinių ir suskystintų dujų tiekimo sistemų vidaus dujotiekių remontas bei techninės priežiūros darbai suskystintu dujų rezervuarai...

„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje
„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje 02-25 17:28
Ne vienas individualių namų statytojas spėjo įsitikinti ‒ palengvinti ir paspartinti perdengimo darbus galima tik pasirinkus šiuolaikines perdangas. TERIVA sistema leidžia neįtikėtinai...
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams 02-25 17:18
Europos Sąjungoje didelis dėmesys skiriamas pastatų energiniam efektyvumui. Priimami teisės aktai, kurie reglamentuoja ir skatiną projektuoti ir statyti šiltus namus. Nuo 2021 m. Lietuvoje...
Naujas vakcinų tiekimo planas 70% populiacijos paskiepyti leistų iki vidurvasario 02-25 20:30
Nauji vakcinos nuo COVID-19 tiekimo grafikai sudaro galimybę iki vidurvasario paskiepyti 70% suaugusių Lietuvos gyventojų, teigia prezidentas Gitanas Nausėda.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Walmart 133,21 -1,67%
eBay 59,38 -3,24%