Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ignitis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ignitis

Atsiliepimai apie Ignitis, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Ignitis, UAB

Tokio neprofesionalumo sukūrus ignitis svetainę šiame amžiuje reikia paieškoti. Nori deklaruoti - neveiksnus langelis, nori registruotis - vaiko po puslapius. Telefonais neatsako, žinučių rašymo paslauga neveikia.
Bet įtariu, kad algos prasideda nuo 5000 eur. Kiek dar mulkinsit?
Nesąmonė 3 savaites nemato prašymo
Nors kaip užpildai paraišką rašo prašymas sėkmingai priimtas.
Tai kaip suprasti?
Kol buvo GILE, nesklandumų bent paskutiniu metu nebuvo.Mokėjimai vykdavo sklandžiai, gaudavau išklotines.GILĖ tapo IGNITIS. Prasidėjo problemos.Mokėjimo išklotinių nėra, šį mėnesį apmokėti sąskaitų nepavyksta.Vienos problemos.
Noriu tiesiai šviesiai paklausti IGNITIS atsakingųjų: konkrečiai kada išspręsite problemas dėl mokėjimų, ar taip ir tęsis laikinos problemos. Reikia išvykti, taigi matyt teks dėti kryžių ir ieškoti kitų apmokėjimo būdų.
Nurodytu numeriu 1802 prisiskambinti neįmanoma. Bandau visa savaite. Į pranešimus per Ignitis puslapį nereaguoja. Kaip tada susisiekti?
Šitokią įmonę reikia uždaryti ir visus vadybininkus, direktorių ir t.t. išmest iš darbo. Nuo 2019-10-01d. bandau susimokėti už erlektrą, jau 4 kartus kreipiausi - jokių rezultatų. Tik pažadai perduoti specialistams, ir, kad jie su manim susisieks. Šiandien jau spalio 10d, bet niekas net nekruta. Tik vargšės moterys sėdinčios prie telefono atsiprašinėja. Įdomu, kas būtų, jei aš kokis porą mėnesių nemokėčiau už elektrą?
Nurodytu numeriu 1802 prisiskambinti neįmanoma. Šiandien skambinau mažiausiai 4 kartus ir laukiau po maždaug 11 minučių, kol atsiras nors vienas laisvas konsultantas, bet deja toks neatsirado. Nesuprantu kas vyksta ir kokia šios įmonės politika. Nuskaito tik dalį plano mokesčio už suteiktas paslaugas, kitos dalies nenuskaito ir grąsina atjungti elektrą, nors sudarytas tiesioginis debetas.
Nerandu Jūsų tinklalapyje banko atsiskaitomosios sąskaitos nr., kad atlikti pavedimą už sunaudotą el. energiją. Prisiskambinti neįmanoma-bandžiau 5 kartus, pralaukiau po 5 min., atsakovas nukreipia į e.ignitis. Prisijungęs prie e.ignitis paskyros, rašoma kad atsakymas bus pateiktas tik per 5 darbo dienas. Kur tas operatyvumas ?
Rūta Č. Ignitis
2019-10-03 15:21:51 IP 2bef30ec
Kristina 2019-09-30 12:24:56
Galėtų atkreipti į klientų nusiskundimus nes priskambinti neįmanoma, pabendravus per chat su konsultantu ir nemalonus aptarnavimas, kai negali pakeisti tiekėjo tai taip ir išdirbinėja iš žmonių. Turi vykti į didmiestį aukoti savo laiką, kad galėtum išsiaiškinti susidariusias nemalonias situacijas iš ju pusės.
Su Jumis susiekti nepavyko! Patikslinkite tel. nr., susisieksime.
Rūta Č. Ignitis grupė
2019-10-03 14:41:31 IP 2bef30ec
Virginija Vaznienė 2019-09-30 13:27:54

Gal galėtumėt pakonsultuoti kaip perduoti skaitiklių parodymus už: GARAŽŲ BENDRIJA "VILAINIAI 2-2", kliento kodas 229419. Iki šio mėnesio perduodavom suvesdami Vartotojo vardą ir Slaptažodį. Dabar tuo pačiu būdu perdavimas neįmanomas. Prisiskambinti nėra jokių galimybių, tik telefoninis atsakiklis. Ačiū.
Lab diena. Su Jumis susiekti nepavyko! Patikslinkite tel. nr., susisieksime.
Kodėl NEĮMANOMA prisiskambinti pagalbos numeriu? Buvo skambinama 40min! Kam po velnių yra reikalingas tas pagalbos skambutis, jei niekas nepakelia ragelio?! DĖL JŪSŲ KALTĖS NUTRŪKĘS ELEKTROS LAIDOS UŽMUŠĖ ŠUNĮ! TAI VAT KAIP DABAR PADĖSIT? Mes juk mokam aptarnavimo mokesčius, o elementarios pagalbos sulaukt neįmanoma išvengiant šitokių pasekmių! PATI BLOGIAUSIA, NEATSAKINGIAUSIA ĮMONĖ!
Audronė Rudienė
2019-10-02 16:09:53 IP 2juf4oh5
Negaliu prisiskambinti nei klientų aptarnavimo telefonu, nei vadovo telefonu. Apmokėti deklaruotų rodmenų neįmanoma, sistema neveikia. Keisti dalykai dedasi.
Skambinausi, paklausti del rodmenu parodymo, 10min laukiau kol atsilieps kas nors, ir kam skambintis kai net nesugeba pakelti ir suteikti informacijos, Labai apgailetina imone...
Laba diena. Aptarnavimo skyrius Klaipėdoje labai jaukus, aptarnavimas malonus...tik noriu atkreipti dėmesį ar būtų įmanoma atvykus su kūdikiu nestovėti eilėje 50 min. Atvykus su dviem mažais vaikais vienas iš jų 4 mėnesių amžiaus laukėme ilgai... Aš suprantu, kad.yra bendrą eilė. Na bet ar nėra galimybės sudaryti sąlygas su mažamečiais vaikais prieiti greičiau?
Skambinu paklausti, sujunge, ima 9ct/min. niekas neatsilepe 10 minuciu? Ksimbinu treciadini 9:30. Uz ka as moku 9 ct uz minute jeigu niekas ten nedirba?
GARAŽŲ BENDRIJA "GLUOSNIS"
2019-09-30 20:19:12 IP 2g44c8rh
Virginija Vaznienė 2019-09-30 13:27:54

Neįmanoma perduoti skaitiklių parodymus. GARAŽŲ BENDRIJA "GLUOSNIS", kliento kodas 205044.Iki šio mėnesio sėkmingai perduodavome suvesdami Vartotojo vardą ir Slaptažodį. Dabar tuo pačiu būdu perdavimas neįmanomas. Įvedus Vartotojo kodą ir Slaptažodį gaunamą informacija, kad neteisingas slaptažodis. Tas pats slaptažodis iki šio mėnesio (už ankstesnius mėn.) buvo teisingas. Paaiškinkite, kaip Jums deklaruoti skaitiklių parodymus ?
Virginija Vaznienė
2019-09-30 13:27:54 IP 5juc5bgj

Tikrai LABAI APGAILĖTINA, kai eilėje laukia 30 žmonių, o dirba tik 3 konsultantai.... galėtum atlikti viską internetu, bet kur.... tuomet reiks laukti 5 d.d atsakymo.... švelniai tariant - TRAGEDIJA..... Vilnius Viršuliškių sk. Aptarnavimo skyrius....
Kas per taboras ši įmonė? Sėdi kažkokia varna, parenkanti pas kurį konsultantą eiti, atsėdi virš valandos ir pasako, kad ne pas ją kreiptis, o pas gretimą konsultantę. Jūs čia ką, tyčiojatės? Dar su tokia apgailėtina įstaiga neteko turėti reikalų.
Iš tiesų gaila, kad klientas neturi galimybės pasirinkti tiekėjo. Kitu atveju bėgčiau nuo šitos a******ų šaikos (UAB „Lietuvos energijos tiekimas") kur toliau. Esu pasibaisėjęs vadovų nekompetencija, tyčiojimusi iš teisėtų kliento prašymų, savo pažadų nevykdymo. Gėda!!!
Kada vietoj dabartinių debilų pasodinsite prie telefonų ką nors žinančius? Skambinau dviem tel. numeriais norėdamas sužinoti sąskaitos nr., kad padaryti pavedimą, nieks neduoda sąskaitos nr., paprašiau buhalterijos tel. numerio, taip pat nežino na..... tada jie ten sėdi
SUDAS NE IMONE. prisiskambint neimanoma, jokios pagalbos nerasi. sedi virs 30 darbuotoju. idomu kam tokia imone reikalinga, nebent pinigus plauti.
Prisiskambinti neįmanoma!!! Pasityčiojimas iš žmonių!!! Valandą laiko klausytis jūsų muzikos! Norisi rėkti iš bejėgiškumo. Gaĺ pradėsit branginti savo klientus ir jų laiką!
Jūs apsispręskite ar Jūs "Lietuvos dujų tiekimas" ar "Lietuvos dujos tiekimas", jei patys neapsisprendžiate, tai reiktų kad kalbos komisija jus patikrintų. O dėl Jūsų teikiamų paslaugų esu nusivylęs
Aptarnavimo telefonu kokybei apsakyti trūksta žodžių... Paskambini išsiaiškinti rūpimus klausimus, atsako į viską tvarkingai ir išsamiai. Ačiū. Kitą kartą skambini pratęsti pokalbio, nes aną kartą negalėjo užbaigti, tai jau visai kitaip viską aiškina ir gražiu balsu atsiprašinėja, kad aną kartą buvo klaidingai pasakyta. Gal nebūtų taip blogai, jei nebūtų reikėję reikalų sutvarkyti skubiai: vietoj keleto dienų tenka užtrukti tris savaites...
Norėjau altikti pavedimą už dujas ir kreipiausi bendruoju "pagalbos" numeriu 1802. Prašau padiktuoti sąskaitos numerį į kurį reikia pervesti pinigus, bet gaunu atsakymą "Tokios informacijos mes nekomunikuojame". Kas per briedas??? Kaip man sumokėti už paslaugą, jei neduodate sąskaitos numerio? Čia kas per paslaptis? Galų gale esu priverstas prisiregistruoti prie jūsų supuvusios gilės ir ten suformavęs užsakymą, pasirinkęs mokėjimą pavedimu ir per kitus bankus gaunu sąskaitos numerį.
Kokių čia proto bokštų nurodymų draudžiama komunikuoti sąskaitos numerį? Kaip valstybinė įmonė, taip iškarto š... krūvos.
Kuriate milijoninės vertės sistemas, kurios su tokiu aptarnavimu ir požiūriu visiškai niekinės.
Gerbiamieji,
Mano žmonos vardu (ji namo savininkė) gaunu Jūsų laiškus; rašoma:
Norime priminti, kad Jūs esate nesumokėjęs už suvartotas gamtines dujas:

2016.11.09 Nr. 3232-982-1356 16.91€ iki dujų skaitiklio rodmens 36329 iki 2016.10.31;
2017.02.09 Nr. 3232-38-1990 16, 94€ „ 37340 iki 2017.01.31;
2017.03.13 Nr. 3232-60-4460 12, 97 „ 38076 iki 2017.02.28;
2017.04.10 Nr. 3232-90-3785 16, 96 „ 38076 iki ?
Perskaičius pirmąjį laišką puoliau tikrinti kur padariau klaidą?
Antrąjį taip pat...
Vėliau supratau, kad čia ne klaidų reikia ieškoti, o suprasti koks tų laiškų rašinėjimo tikslas.
Pastebėjau, kad visuose keturiuose laiškuose panašus nesumokėtų už dujas tūris?
Koks dujų tiekėjo tikslas rašinėti betikslius laiškus laiku ir tvarkingai mokančiam už dujas abonentui?
Nejaugi tiekėjui paranku švaistyti savo darbuotojų laiką, pašto išlaidas, - juk periodiškai tikrinate skaitiklio parodymus.
Laiško pabaigoje rašote: "Dėkojame, kad esate su mumis". Taigi tas buvojimas su "Jumis" keistokas ir nėra garais linkėjimais klotas.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
Para
Adresas: Ūdrijos g. 38, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; projektavimas; santechnika; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai.
UAB „PARA“ – tai specializuota vidaus ir lauko dujotiekio, vandentiekio, nuotekų, šildymo sistemų montavimo bei projektavimo įmonė. Įrengiame bei prižiūrime suskystintų dujų sistemas ir rezervuarus. Veiklą vykdome nuo 1991 m. ir iki šiol sėkmingai dirbdami įgyvendiname naujus veiklos projektus net tik Alytuje, bet...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Geovizija
Inžinerinių tinklų statyba, geodezija

Adresas: Taikos pr. 116U, LT-51152 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; geodezija, kartografija; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; santechnika; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; žemėtvarka.
Pagrindinė įmonės veikla – inžinerinių tinklų statyba, projektavimas ir geodeziniai matavimai, darbai atliekami visoje Lietuvoje. UAB „Geovizija“ – savo veiklą pradėjo 2007 m. birželio mėnesį, tai patyrusių, atsakingų bei kvalifikuotų specialistų komanda, įvaldžiusi naujausią ir moderniausią techniką ir programinę...
Inpro LT
Inžineriniai projektai

Adresas: Vytenio g. 46, III aukštas, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; projektavimas; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Pagrindinė įmonės veikla: Inžinerinių sistemų projektavimas: Dujotiekio tinklai; Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklai. Konsultacijos inžinerinių sistemų projektavimo ir įrengimo klausimais; Statybos techninė priežiūra. Pagrindinis įmonės tikslas – parinkti optimaliausią ir ekonomiškai naudingiausią inžinerinių...

Apie agentūrą “Kelionių laikas”
Apie agentūrą “Kelionių laikas” 10-18 16:20
"Kelionių laikas" įkurtas 2002 metais, šiandien yra viena ilgiausiai savo veiklą vykdančių kelionių organizatorių įmonių, kelerių metų "Gazelės" apdovanojimų laimėtoja bei "Nacionalinės...
Kibernetinis saugumas ant bangos: amerikiečiai už "Sophos" siūlo 4 mlrd. USD
Kibernetinis saugumas ant bangos: amerikiečiai už "Sophos" siūlo 4 mlrd. USD 10-22 19:42
JAV privataus kapitalo kompanija "Thoma Bravo" nori įsigyti Jungtinės Karalystės (JK) kibernetinio saugumo bendrovę "Sophos", ir už ją siūlo 3,9 mlrd. USD (7,4 USD už akciją).
Su tinklaraštininko J. Laukaičio idėja garsina Vilnių
Su tinklaraštininko J. Laukaičio idėja garsina Vilnių 10-22 19:19
Prieš metus įtraukiantį vaizdo klipą apie Lietuvą "Youtube" kanale paskelbęs keliautojas, socialinių tinklų žvaigždė Jokūbas Laukaitis šį kartą pristato Vilnių – bendradarbiaudamas su agentūra "Go...

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

Citigroup 71,81 +2,97%