Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ignitis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ignitis

Atsiliepimai apie Ignitis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Ignitis, UAB

santecninis elektrikas
2020-08-05 23:13:01 IP 27q30g4u
Ce didele nelaime ant lietuvos tokie nuo, pisos afe, ristai...
gediminas 2019-12-30 21:34:31
as ir velei primenu apie debilus, kurie is eso persiviliojo tuos pacius debilus konsultantus ir tebedirba savo juoda, nemalonu klientams darba, nes sie d****i tebegalvoja, jog paskambines is gatves valkata nori sumoketi uz svetima zmogu elektros tiekimo kastus Zodziu-d*****i vadovai- d*****i ir darbuotojai-toks toki pritraukia ir traukia. d*****s -tai stokojantis loginio, racioinalaus protavimo ypata, kartais virstantis imbecilu, ameba ir pan. Jau vien pasipelnijimo faktas liudija sios imones vadovu keslus apiplesti pilieti, paskambinusi telefonu Geroves valstybe kuriantis Nauseda esti tokiu paciu plesiku, ir nezinojimas siu faktu neatleidzia jo nuo sios atsakomybes.Tokiems mesliniems, is meslo nesenai islipusiems pseudoverslininkams butina uzmauti apynasri, kad sie neapiplesinetu tautos.Tai tiek pradziai-as nuolat budesiu jog debilams butu sunkiau gyventi ir pelnytis svetimo triuso saskaita sitie lietuviskieji d****i, taigi ir d*****i mano komentare isvydo save, tiksliai apibudiinta, todel suskubo istrinti komentara, kuri as nepaliausiu platines.Sutikime, valstybes valdoma imone esti sios veidrodis ir atspindys. O toliau belieka tik ekstrapoliuoti elementariu ziniu pavym. Kaip jau minejau, sulig nepriklausomybe veik viskas tapo mokama, kaip ir telefono skambuciai i ivairiausias institucijas, jau nekalbant apie slykstaus verslo aspiracijas Ar tokia tad turi buti valstybe, ir kurios nebegtu jaunimas. Negidaunam nezinoma, jog civilizuotose salyse net konsultacijos esti nemokamos ir netgi robotas atliepia, idant nukreipti interesanta tikslesnes uzklausos adresatu. O cia, Lietuvoje, tarytum kokie d****i tik stengiasi is kiekvieno skambucio uzdirbti.Tad jus, siuksles kvaziverslininkai, negi nejauciate atsakomybes uz tai, jog simtus tukstanciu isvijote is savo salies, kadangi nenorejote prideramai ir padoriai moketi atlyginima uz atlikta darba! Pripampe degeneruotos savimeiles jus ir toliau tebetesiate savo juoda darba, ir mano misija esti jus koneveikti iki pasislykstejimo savimi, gal apsivemsite ar nusisausite-pasaulis tik taps geresniu. Ir ne tik todel, jog sita kvaila valstybe jumyse neregi nieko smerktino-tiesiog kaip monopolistai atliekate jums skirta darba, taciau uzkulisiniai spektakliai byloja visiskai ka kita -t.y., kaip skaidote jus imone, siekdami kiekvienam savo tipazui atitinkanti subinlaizi apdovanoti nuosavu verslu ar savo didelemis pareigomis, papirke valstybe uzdrausdami nepriklausomam verslui tapti elektros ikrovimo stoteliu valdytojais, montuotojais, priziuretojais...Tik kvaila valstybe tyli ir uzsimerkia esant tokiai stacijai, -melskites, kol neatejo kita valdzia ir kiti zmones, padarysiantis jums Brisiaus gala, nes jus neverti padoraus gyvenimo, -jus tiesiog nemastantys imbecilai, amebos, jus tiesiog neturite padorumo, dekalogo, pagaliau Reda
Kam tiek daug rašyti, galima trumpiau.Atsibodo skaityti.
Gintautas 2020-07-08 16:23:49
Mieli žmonės gal kas galit pasakyt kaip atsisakyt elektros aboniento? Skambinau ir į eso ir į ignitis, dsug kalba, bet nieko konkrečiai nepasako.
Abonento negalima atsisakyti, tik galima tarifa pasikeisti i standartini tada nereikės mokėt abonentinio. bet jai suaudoji daug elektros energijos tai neapsimoka.
Jo, sukurta taip vadinama š*******o kontora. Atsiunčia pranešimą, kad jims, t.y. Igničiui skolingas 39, 58 euro. Visą laiką moku pagal skaitiklio parodymus ir igničio nustatytus tarifus. Iš kur ta skola? Nenueisi į tą kontorą ir neišsiaiškinsi, tai skambinu telefonu. Atsiliepusi mergaitė nežino nieko iš kur ir kaip atsirado ta skola. Atseit ji nuo 2018 metų, bet pranešimas apie skolą gaunamas tik šiemet. prašau paaiškinti kaip ta skola susidarė, jei moku pastoviai pagal skaitiklio parodymus. nežino ką pasakyti, gal nesumokėjot???? Tai, sakau, pakelkite visus oficialius pervedimus banke Luminor kaip aš apmokėjau ir pasakykit konkrečiai kas ir kur ne taip padaryta. nesugeba. Tai atsiųskite mums visus pavedimus nuo 2018 metų ir tada gal tikrinsime. Va taip. Galų gale, kokiu adresu siųsti el. paštu, jei niekur el. paštas nenurodomas. Su tokia sumauta firma dar niekur Lietuvoje neteko susidurti. Ką gi, valstiečiai sukūrė "puikią" įmonę, kad už juos niekada nebebalsuotume....
Ši imonė yra abgauliu irštva. Kas taip elgesi su žmonės. Nei jokio pranešimo nei kad pasikeitė elektros tėkėjas. Kol buvo eso viskas buvo gerai. O šitie neišmanelei nieko deramai nepaaiškine sugeba ipaišyti 400euru skola aiškindami kad ta skola yra 3metų senumo. Kaip galima visa laika tilėti o viena diena pareikšti kad sumokėti 400euru nes kitaip bus atjunkta elektra o už elektros atjungima dar pripaišys dyžiause skola. Skambinant aiškintis niekas nieko nenori nei kalbėt nei paaiškinti. IGNITIS yra a******u burys. Gėda turėtu buti.
Raimundas Indrulėnas
2020-07-09 13:55:40 IP 28m83d2o
Prieš tris mėn. gavau žinutę, kad esu skolingas 22... eur. Na, gal. Man jie nepaaiškino nei kaip mokėti, nei nuo kurio skaitliuko parodymo toliau mokėti. SUMOKĖJAU. Tiek to. Atsiųstoje žinutėje taip pat jokio paaiškinimo. Tiesiog - SUSIMOKĖK!
Dabar vėl ateina žinutė. ir vėl SUSIMOKĖK! Tik jau 23... eur. Ir vėl paskambinus nesugeba paaiškinti iš ko susidaro skola Negi per kelis mėnesius ji susidarė. Kainos nukrito, o skola didėja?
Beje, visą laiką mokau į priekį. Internete skelbia, kad atsakys ar susisieks per 2 dienas. Praėjo 5.
Nejaugi jie gali siųsti ką nori, be paaiškinimo. O mes turim besąlygiškai mokėti. Net nesiteikia (beje, ir nesugeba) tinkamai nieko paaiškinti.
Nekenciu ignicio, jo savitarnos ir aptarnavimo. Skatina klientus naudotis savitarna, taciau duomenys tarp ignicio ir jo savitarnos nesutampa, po daugelio susirasinejimu ir aiskinimu vis tiek savitarnoj rodo, kad nera sumoketa, nors mokejimas buvo padarytas ir jie patys sako, kad mokejima gavo, tai koks tikslas naudotis jusu savitarna? Taip pat populiaru pas juos tapo atsimusineti i uzklausas “Remiantis bdar reikia daugiau duomenu”, nors neprasau jokios man pateikti informacijos, tik persiunciu duomenis, kuriuos sutikslintumete savitarnoj ir ne savitarnoj, nes to prase jusu konsultantai telefonu.
Dar tokio aptarnavimo ir darbo kokybę nesu sutikus. Yra pasirašoma sutartis, paskambinus paklausti kada galės perduoti duomenys ESO (nes sutartį laiko daug dienų ir negali net mail parašyti kad su dokumentais viskas ok) kad jie galėtų atvykti ir padaryti darbus, buvo nutylintas telefonas ir priversta kabėti 10min!!! Ką jūs veikiat konsultantai?? Ar taip su visai klientais kalbates? Dar iki šiol jokiu duomenų nėra perduota... Ačiū kad rūpinatės klientais.
Man atrodo kad Lietuvoje elektros sektoriuje yra net labai bloga.
Aš manau kad šiuo metu Lietuvoje padėtis ypatingai elektros sektoriuje yra net labai bloga.
Laba diena, labai prašyčiau kiek galima greičiau sugrąžinti permoką Aciu
Vakar el.paštu gavau Jūsų laišką, kuriame liepiate pasirinkti naują elektros tiekėją, esu senas pensininkas, tad man nereikia jokio naujo tiekėjo ir manau, kad kitas tiekėjas vėl keis elektros kainas, nes kiekvienas naujas nori kuo daugiau pasipildyti savo kišenę ir vis iš tų senų pensininkų, kurių dar nemažai įdėtas indėlis į energetikos statybas, o jie už tai negauna jokios naudos.kodėl. Pagaliau kada baigsis nenergetikų vardų keitimas tai buvo "lietuvos energija, kūrėte LEO Lt., po to Gilė, dabar ignitis ir dar nežinia kiek turėsite vardų"na žodžiu keičiate pavadinimus kaip cigonas kumeles, tik kad kuo daugiau pasipildytų Jūsų kišenės, kvailindami žmonelius, st atote naujus skaitiklius, kurie rodo didesnį sunaudojimą negu seni.,.Kodėl ??? Kada Jums pakaks ?
labai bloga po 3 metu sugalvojo kola adresu kuriuo negyvenu 3 metus, manau jau ir senatis., galima sukcius teisman paduot moralines zalos prasyt kad nrvus gadina:)
Laura Grikšienė
2020-04-23 13:02:50 IP 28mcp7s2
Kovo mėnesį suluzus elektros skaitliukui (kuris pradėjo sukti tūkstančius kWh) buvo susisiekta su IGNITIS, jie man pasake, kad su manimi susisieks elektrikas (elektrikas man paskambino ir pasake kadangi dabar yra paskelbtas karantinas tai man nereikia pergyventi jie man pakeis skaitliuka) 04.20. Jie man pakeite skaitliuka ir paskaičiavo pagal normatyva 667kwh, už 224 d. Nors mano mano mokėjimas buvo mokėtas vasario men. Pranešta buvo kovo viduryje lygiai paskelbus karantiną, jie man paskaičiavo ir karantino laikotarpį. Taip jus galite paskaičiuoti man tik nuo vasario mokėjimo iki pranešimo, bet tikrai ne daugiau. Jūsų elektrikas netgi nustatė netikslu sustojimo skaiciu nes jis mokėjime Vasari buvo kitoks, jis reiskias savo srityje net nėra profesionalas. Prašau su manimi.
Imonė mane skolininku padarė man nezinant. Patikrino skaitliukus ir rasta neapmokėta parodymū skirtuma įšaldė ir iskėlė i atskira sąskaita kuria pateikė savitarnos svetainėj. Nors as ja nesinaudoju ir neprivalau. Tuo tarpu man mokant pagal parodymus nepriima mokescio nes inspektorius juos iskėlė atskirai ir taip as tapau skolininku.
Albinas Gedeikis
2020-04-06 10:27:00 IP 2ju3ku28
Pravdziau pinigus per swedbank Saskaita Balandžio 1 diena ir uz pajungima elektros o sako per dvi dienas dienas pajungs
2020 03 31 per swedbank padariau pavedimą už kitą asmenį (senjorą karantino metu), tačiau įvedusi už kokį asmenį moku, jo adresą neįrašiau to mokėtojo kodą, o liko mano mokėtojo kodas, o skaitliuko parodymai kito mokėtojo.Šiuo momentu turėsiu didelę permoką.Patarkite prašau, kaip dabar man atsikoreguoti.Mokėtojo kodas 75100280.
Olė Luckuvienė 2020-03-25 09:53:43
Laukiu atsakymo
o jum atrodo, kad cia imone aptarnavimo skyriu atidare, kad cia to atsakymo laukiat?
Olė Luckuvienė
2020-03-25 09:53:43 IP 2detoh07
Laukiu atsakymo
Laba diena, kaip pervesti mokescius uz elektra ir dujas?Bandziau du kartus, ar nebus nuskaityta ?
Olė Luckuvienė
2020-03-23 09:56:08 IP 2df76rqq
Sodų bendrija "Sodžius" elektros energiją naudoja šiltuoju metų laiku; nuo gegužės 1d. iki spalio 1 d. Šaltuoju metų laiku elektros nenaudojame. Paskutinis elektros skaitliuko rodmuo buvo 40830 už kurį mes apmokėjome, kodėl siunčiate daug didesnius skaitliuko rodmenis, kurių mes nenaudojame ?
Kodas: 4068866
почему вы неменяете в щитах автоматы а то у меня они уже переключаются, вы же поменяли счётчики на покозатель энергии
Sveiki. Aš daviau užklausą kiek dabar kainuotų trifazio įvedimas. Pernai parašiau prašymą, bet ne apmokejau, nes nebuvo lėšų. Adresas-Alytaus raj Punios sen Strielciu km Klonio g 2. Lauksiu atsakymo. Ačiū.
Gražvydas Breivė
2020-03-09 11:58:29 IP 28mds15g
Nepavyksta atlikti apmokėjimo. Kažkaip nepraeina per tarpininką. Gal laikas susitvarkyti. Kiek tai tesis.
eilini karta stringa apmokejimas. Jungiantis mobiliuoju parasu ir patvirtinus kodu, parodoma lentele kad apmokejimas negalimas ir bandykite veliau. Cia taip veikia 21 amziaus naujausios technologijos? Kada pagaliau susitvarkysite? Kiekviena menesi apmokant saskaitas trigziai, nors pinigus uz tai mokame!
Kodėl profilaktinius remonto darbus visada vygdode žiemos metu, kai yra kūrenimo sezonas???? Kasmet šitaip... Nejaugi vasarą neįmanoma to padaryt?
Per UAB "Ignitis" svetainę ketinau atlikti apmokėjimą už suvartotą elektros energiją. Bankininkystės sistema parodė, jog nepavyko įvykdyti pavedimo.Veiksmą pakartojau. Atsakymas buvo tas pats: nepavyko įvykdyti pavedimo. Sunerimti privertė sumažėjusi sąskaitos banke suma. Pasirodo, pavedimas BUVO įvykdytas ir netgi DU kartus!!!!
Ar sekančio mėnesio sąskaitoje bus įskaičiuota permoka?
Kodėl nesiimama jokių veiksmų dėl apmokėjimo sistemos sklandžios veiklos?Kodėl apgaudinėjami klientai?
Per UAB "Ignitis" svetainę neįmanoma atlikti bankinio pavedimo už elektros energijos paslaugas! Visos pastangos mėginti dar ir dar kartą yra bevaisės, be to, gaištamas brangus laikas.Kaip atlikti apmokėjimą?
Turėjau keletą klausimų apie, , Viena sąskaita" Jūsų įstaigos informatorė Milda (pavardės nežinau) atsakė į visus klausimus labai išsamiai, suprantamai, mandagiai, kultūringai. Mildos darbą vertinu aukščiausiu balu. Linkiu visiems taip gerai dirbti. Dar kartą AČIŪ. Sekmės
2020-02-13 buto savininkas P. Vileišio g. 25-58 Vilnius Augustas
2019m. gruodžio 31 d. nuėmiau skaitliuko parodymus ir 2020 sausio 3 d. sumokėjau pagal seną tarifą, bet man dabar pastoviai ateina žinutę kad aš skolinga, kad aš turėjau sumokėti pagal naują tarifą. Aš su tuo nesutinku.
Pirmiausia tai išmokite naudotis kompiuteriais o tada skuskitės.Durną, glušą ir bažnyčioj muša.
Gerbiamieji. Kiek kartų reikia registruotis iš naujo, norint prisijungti prie Ignitis savitarnos? Kuomet nori prisijungti pastoviai rodo kad neteisingas tai telefono numeris tai el. paštas. Tad laukiu atsakymo el. paštu.
Deklaruoju rodmenis tvarkingai. moku tvarkingai. Mato, kad 2019m buvo atlikta 11 mokėjimų, o ne 12.
Kur parašyta, kad turime mokėti avansu už 12 mėnesį.Galų gale tai laisvių suvaržymas- šventiniu laikotarpiu
negali niekur išvykti, nes matai reikia 31d. 24 val deklaruoti.
Parašiau laišką. tai nei"atvieto " nei "privieto".Kur kreiptis neaišku.Ir tai dedasi lyg ir demokratijos laikais.
Reikia tik pagalvoti, Turint dujų katilą, šildantis vandenį ir butą perkelia į į grupę, kur žmonės valgyti gaminasi.
Vagystė.
Eugenijus 2020-01-02 10:57:38
Makaronai, už gruodį nori gauti naujomis kainomis. Afera valstybės mastu
Būtent, pabarngus elektrai lupikauja už praėjusisu metus, kalstodami rodmenis, man neužkaitė deklaravimo, p pateikė tik pagal metinio suvartojimo vidurkį, ko psekoje man pabrangimas 15 eurų maždaug
SUKČIŲ IRŠTVA, KALSOTOJANTI RODMENIS
Radviliškio rajono savivaldybės AUKŠTELKŲ SENIŪNIJA įm.k. 188687011
2020-01-07 09:52:23 IP 5los428i
Gruodžio mėn.seniūnija darė mokėjimus už lapkritį pagal sąsk., ir už gruodį avansu, kad mažesnis kreditorinis būtų metų pabaigai, nes esame biudžetinė įstaiga ir metus turime užbaigti su minimaliomis skolomis. Pavedime 2019-12-11Nr.396 aiškiai buvo parašyta už dujas 816, 03, o kitame pavedime Nr. 397, parašyta už elektrą. 214, 61 eur. Sąskaita ta pati. Tai kodėl iš pavedimo už elektrą išskyrėte 100 eur ir įkėlėte į dujų apmokėjimą. Tas 100 eur buvo už 12-o mėn. elektrą. dabar vienoje sąsk. permoka-kitoje įsiskolinimas. Mes negalime permokų daryti. Prašau 100 eur iš dujų apmokėjimo įkelti į apmokėjimą už elektrą. Pagarbiai buhalterė Janina
Didesnės nesamonės neesu naudojęs. Vieną mėnesį gerokai permokėjau už vandenį, tai šitie dabar nori, kad kas mėnesį tokią pačią permokėtą sumą mokėčiau, nesvarbu kad suvartojami tik du ar trys kubai vistiek jiem esu skoloj. Jau grasina vandenį atjungt.
Povilas Gumbelevičius
2020-01-03 13:04:33 IP 28m93s6m
Dėl informavimo
Aš elektos vartotojas, Povilas Gumbelevičius, vartotojo kodas 44311161, atsiskaitydamas už elektros energiją suvartotą iki 2019-12-31 pagal rodmenis, kuriuos užfiksavo ESO darbuotojas 2019-12-31, apie 11 val., darydamas pavedimą suklydau vietoj paskaičiuotos sumos įrašiau suvartotos elektros energijos kiekį, t.y. 1286, 95. Turėjau mokėti 167, 18 Eur, permokėjau 1119, 77 Eur. Permokėtą sumą 1119, 77 Eur. grąžinkite Povilui Gumbelevičiui į a.s. LT035014700010017822, Joniškio kredito unija.
Makaronai, už gruodį nori gauti naujomis kainomis. Afera valstybės mastu
Prieš pat naujuosius sugalvojo patys eso ar ignitis, čia nebeaišku kas, patikrinti elektros skaitiklių parodymus. Kaina po naujų kils, žiūri ar nepamokėjęs į priekį. Įdomu čia ir kitiems taip? Šlykštu kai pagalvoji, jog tokie dalykai dedasi Mūsų visų, o ne tik didžponių valstybėje, tikrai šlykštu...
--------------------as ir velei primenu apie debilus, kurie is eso persiviliojo tuos pacius debilus konsultantus ir tebedirba savo juoda, nemalonu klientams darba, nes sie d****i tebegalvoja, jog paskambines is gatves valkata nori sumoketi uz svetima zmogu elektros tiekimo kastus Zodziu-d*****i vadovai- d*****i ir darbuotojai-toks toki pritraukia ir traukia. d*****s -tai stokojantis loginio, racioinalaus protavimo ypata, kartais virstantis imbecilu, ameba ir pan. Jau vien pasipelnijimo faktas liudija sios imones vadovu keslus apiplesti pilieti, paskambinusi telefonu Geroves valstybe kuriantis Nauseda esti tokiu paciu plesiku, ir nezinojimas siu faktu neatleidzia jo nuo sios atsakomybes.Tokiems mesliniems, is meslo nesenai islipusiems pseudoverslininkams butina uzmauti apynasri, kad sie neapiplesinetu tautos.Tai tiek pradziai-as nuolat budesiu jog debilams butu sunkiau gyventi ir pelnytis svetimo triuso saskaita
Redaguoti arba ištrinti
Didesnes nesamones su atsiskaitymai nesu mačiusi, už elektrą tris kartus nuėmė pinigus!!!!!!!!!!!!!!!
Kada nors susitvarkysite apmokejima uz paslaugas per savitarna ar ir toliau kas karta teks perskaityti, kad laikinai galimi sutrikimai. Laikina jums yra koks laikotarpis? 6 menesiai ar metai? jei nesugebate susitvarkyti tai istrinkite sita galimybe ir is karto bus aisku, kad reikia jungtis prie banko paciam ir atlikti pavedima.
Rūta Č.Ignitis
2019-12-13 13:11:35 IP 2bef30ec
Romas Bernotas 2019-12-08 11:34:54
Laisves al. 5-51, Silute, as noriu gaut elektros knygute.Pasikeite savininkas..As savininkas

Užrašinė (Atsiskaitymo knygelė) nėra mokėjimą patvirtinantis dokumentas, todėl atsiskaityti už paslaugas galite ir be jos:
1. Savitarnos svetainėje e.ignitis.lt;
2. Naudodamiesi elektronine bankininkyste ar užsisakę e. sąskaitą;
3. Įmokų grynaisiais pinigais priėmimo vietose. Čia Jums pakaks pateikti 8 skaitmenų Kliento kodą ir skaitiklio rodmenį IKI. Mokėtiną sumą Jums paskaičiuos - į ją bus įskaičiuota ir skola, permoka, jeigu jos bus, taip pat mėnesio mokestis. Visą su mokėjimu susijusią aktualią informaciją matysite išduotame kvite, kuris ir yra mokėjimą patvirtinantis dokumentas.

Jei visgi užrašinės (Atsiskaitymo knygelės) Jums reikia, ją galite atsiimti artimiausiame Ignitis klientų aptarnavimo centre. Mūsų kontaktus ir daugiau informacijos apie atsiskaitymus rasite interneto svetainėje www.ignitis.lt.

Taip pat primename, kad jei nesate sudaręs Elektros energijos pirkimo-pardavimo sutarties savo vardu, Jums reikėtų tai padaryti. Daugiau informacijos suteiksime klientų aptarnavimo telefonais 1802, +370 611 21802. Skambučiai apmokestinami pagal jūsų ryšio operatoriaus taikomą tarifą. Skambinant ilguoju numeriu, skambučio kaina - kaip į „Telia Lietuva“ mobilųjį tinklą.
Kliento kodas 33179972
2019-12-12 10:49:54 IP 28m92i4q
pastebėjome, kad nematome mokėjimo už Jūsų sukurtą paslaugų krepšelį A005705-0059 e.ignitis.lt savitarnoje.

Jeigu dėl mums nežinomų priežasčių nutarėte neatlikti mokėjimo, jį po 7 dienų automatiškai anuliuosime.

Senai viskas sumoketa Maximoje, +1€ dar nuplėšė, dar turejau atsispausdinti saskaita ir lekti iki Max. Susitvarkykit savo puslapį

"sutrikimai atliekant mokėjimus per Mozilla Firefox naršyklę" jau dvi savaitės.
nei prisiskambinti, nei prisijungti. ne imone o tragedija.reiketu isformuoti ir elektros uki perduoti i kitas rankas. pritariu daugumos komentatoriu nuomonei-nevykeliu nevykeliai. bet kas gi jums-esate monopolistai. linkiu ir toliau musti dinderi.
Danutė Druknerienė
2019-12-11 11:06:40 IP 2fbatcs9
Sveiki, rašau, nes niekaip negaliu su jumis susisiekti, niekas neatsako visa savaitė telefonu, o man reikia pažymos už sunaudotą elektrą už 2019 m. Reikia pristatyti antrinių žaliavų rinklevos įmonei. lauksiu skambučio.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
Para
Adresas: Ūdrijos g. 38, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; projektavimas; santechnika; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai.
UAB „PARA“ – tai specializuota vidaus ir lauko dujotiekio, vandentiekio, nuotekų, šildymo sistemų montavimo bei projektavimo įmonė. Įrengiame bei prižiūrime suskystintų dujų sistemas ir rezervuarus. Veiklą vykdome nuo 1991 m. ir iki šiol sėkmingai dirbdami įgyvendiname naujus veiklos projektus net tik Alytuje, bet...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: Minijos g. 19, LT-91207 Klaipėda.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Inpro LT
Inžineriniai projektai

Adresas: Vilkpėdės g. 22, LT-03151 Vilnius.
Veiklos sritys: projektavimas; dujos, dujų įranga; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Pagrindinė įmonės veikla: Inžinerinių sistemų projektavimas: Dujotiekio tinklai; Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklai. Konsultacijos inžinerinių sistemų projektavimo ir įrengimo klausimais; Statybos techninė priežiūra. Pagrindinis įmonės tikslas – parinkti optimaliausią ir ekonomiškai naudingiausią inžinerinių...
Gontas
Adresas: Lakūnų pl. 71, LT-46294 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; inžineriniai tinklai ir sistemos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
DUJOS, DUJŲ ĮRANGA dujotiekių darbai, projektavimas, statyba, rekonstrukcija, priežiura gamtinių dujų lauko ir vidaus dujotiekių montavimas gamtinių dujų reguliavimo punktų montavimas gamtinių ir suskystintų dujų tiekimo sistemų vidaus dujotiekių remontas bei techninės priežiūros darbai suskystintu dujų rezervuarai...

"Tele2" ima siūlyti automatizuotą būsto ir gyventojų turto draudimo paslaugą
"Tele2" ima siūlyti automatizuotą būsto ir gyventojų turto draudimo paslaugą 08-06 16:48
Bendrovė "Tele2" skelbia savo klientams suteiksianti galimybę būsto ir gyventojų turto draudimą įsigyti visiškai automatizuotu būdu – tiesiog užpildžius internetinę formą. Draudimo įmoka kiekvieną...
Buvęs "Google" inžinierius nuteistas už įmonės paslapčių vagystę
Buvęs "Google" inžinierius nuteistas už įmonės paslapčių vagystę 08-06 16:25
Anthony Levandowskis, buvęs "Google" inžinierius ir vienas iš buvusių "Uber" vadovų, už įmonės komercinių paslapčių vagystę nuteistas 18 mėnesių kalėjimo. Tokį sprendimą priėmusio San Francisko...
Vokietijos aplinkos organizacija dėl "Nord Stream 2" kreipėsi į teismą
Vokietijos aplinkos organizacija dėl "Nord Stream 2" kreipėsi į teismą 08-06 16:09
Rusijos antrojo eksporto dujotiekio per Baltijos jūrą projekto "Nord Stream 2" užbaigimas susidūrė su naujomis kliūtimis – Vokietijos aplinkos organizacija teisme užginčijo valdžios institucijų...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%