Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ieškok komunikacijos

Atsiliepimai apie Ieškok komunikacijos, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Ieškok komunikacijos, UAB

Bjaurusis 2018-01-23 12:06:58
Teisingai pastebejo Begedis, nes puslapio administratoriai nemegsta kai jiems nurodai ju klaidas. Kurias istaisyti reikai vos 5min.nes jie tam, kad istaisyti puslapio klaidas, turi sukviesti komisija is savo keliu darbuotoju ir nuspresti, ar klaida turi buti ar ne. Jiems nesvarbu, jog saite yra punktu kurie jau logiskai kertasi su saito idiologija, jiems tik uzdaryti priejima ir blokuoti nereikia sprendimo komisijos, viskam kitkam reikai komisijos is tu keliu zmogeliu kurie dirba imoneje.
Pradesime nuo to, kad kompanija amzinai aiskina, kad tik tobulina save. O realiai, dalys funkcionalo neveikia, Cia juk tobulinimai, , , Dar vienas dalykas, Pilna feikiniu anketu, kuriu autoriai vel sios svietaines adminai, , , Cia vel tobulinimai. Dar vienas dalykas, kiaras apsaugos algoritmas, tai irgi tobilinimai...
Ar ne perdaug kaliadu, kurie jus vardinote Privalumais?
Kuo man patinka kompanija, tai savo sukciavimu...
Apmokek naryste ir gauk Blokavima puse fumkciju.
Tai ka ponai adminai bei savininkas, nesitikejote, kad bus triuksmas?
Ta svetainė ir administratoriai yra suodžiai aš juos parduosiu y teismą ir juos atleis man nebeleidžia prisijunkti negaliu naudotis čia svetainė
UAB "Ieškok komunikacijos"
2018-01-23 13:27:50 IP 65fkilci
Bjaurusis 2018-01-23 12:06:58
Bjaurusis,
Jūsų asmeninė nuomonė, kad atitinkami filtaravimai yra tinklapio KLAIDA - tai ir lieka tik Jūsų nuomonė, o ne programinė klaida! Jums nepatiko ir tai, kad narys, gali nusistatyti, kas gali peržiūrėti jo anketą, ir tai Jūs vėl traktuojate kaip KLAIDĄ, kurią mes, pasak Jūsų turime taisyti, nes Jums tas filtras nepatinka.
Pasiskaitykite tinklapio taisykles, jei jų laikomasi, nariams, atitinkamos funkcijos nėra blokuojamos. Jūs gavote blokavimą už keiksmažodžius, įžeidinėjimus, šaipymusis.
Keistai savo tinklapį valdo, nori blokuoja, nori išmeta vartotojus, nesuprantu kam žmonių laiką gaišina kviesdami ten registruotis į ieškok.lt