VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę iDeal LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę iDeal LT

Atsiliepimai apie iDeal LT, UAB

ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS ASMENS APSAUGOS PRIEMONĖS
Parašyk savo nuomonę apie iDeal LT, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Nusipirkau telefona per interneta sekmadieni, o jau pirmadieni isigaliojo mazesnes kainos, taciau iDeal patys atkreipe i tai mano demesi ir kompensavo ~50eur kainu skirtuma.
Atsakyti
Teiravausi apie telefono keitimą norit įsigyti naują. Rašiau, tada skambinau, sakė laukti, kol atrašys, nes nieko apie keitimus nežino, nu ok, atrašė. Paklausiau dar dviejų klausimų ir vėl dingo :D tai ar jums reikia pirkėjų, ar pirkėjams jusu? :D ne jus vieni parduodat Iphone, taigi įsigyjau ten kur reagavo greitai. Nes skambinus minėjau, kad noriu kuo greičiau pasikeisti savo senąjį telefoną.
P.S. Kas iš skambino konsultantui, jei jis pagrindinių dalykų vis tiek nežino ir negali atsakyti? :D
Ja ja, karantinas... kažkas nespėja suktis internetinėje prekyboje, o kažkas labai spėja.
Atsakyti
Justas 2020-01-22 15:39:19
Gal tai ir gera parduotuve, bet mano uzsakyma (nuo 14tos Sausio) vis dar bando pristatyti. Pirma nenuejo pinigai, o dabar rodo, kad pristatyta, tik asmuo kitas, o mes ir be pinigu ir be produkto.
Analogiška situacija ir pas mane su Kauno Megos padaliniu... Liūdina tik tai, kad čia jau sistemingas veiksmas, o ne atsitiktinumas kai nuviliamas tik vienas pirkėjas...
Atsakyti
Įmonė visiškai negerbianti savo klientų, kuriai svarbu tik paimti pinigus iš potencialaus pirkėjo, o prekės pateikti nesugeba maitinant pažadais ir melagingomis versijomis, kad tik atitolinti prekės atidavimo terminą. Nerekomenduoju su jais turėti reikalų. Per kelias dienas bendrauta su trimis skirtingais įmones darbuotojais ir visi pateikia melagingą informaciją vilkindami laiką ir sudarydami nepatogumus.
Atsakyti
Sveiki, teko bendrauti dėl nestandartinės situacijos su Elektroninės prekybos vadovu Dovydu. Situaciją buvo išspręsta labai lanksčiai ir greitai. Kaip klientas, likau labai patenkintas. Tikras šiuolaikiškas požiūris į klientą. Turėjo pilną teisę pasakyti "deja, taip negalima, tokios taisyklės" tačiau parodė didelį geranoriškumą ir situaciją išsprendė kliento naudai. Aukščiausias lygis.
Sėkmės visam kolektyvui.
Atsakyti
Noriu padėkoti visai iDeal komandai už greitą ir kokybišką garantinį aptarnavimą net ir karantino laikotarpiu!
Atsakyti
Puikus servisas
Labai greitai ir profesionaliai išspręsta problema.
Komunikacija su klientu aukštame lygyje
Atsakyti
Turite labai profesionalų ir kompetetingą konsultantą Mogrių, kuris vertas laurų, nors atrodo užtikrintas ir tvirtas bendravime, bet giliau širdyje galima įžvelgti mielą, minkštos širdelės berniuką.
Atsakyti
Dėkoju Laurynui, dirbančiam Megoje, už kantrumą, bei išsamius atsakymus
Atsakyti
Labai likau nustebintas, kai Kaune akropolyje aptarnavo Skirmantas. Labai profesionalus, kompetentingas darbuotojas, suprantantis ir nestokojantis žinių apie įrangą. REKOMENDUOJU!
Atsakyti
Aplankiau du salonus Vilniuje ir viena Klaipėdoje. Visi turi tą pačią bėdą, aptarnavimą. Darbuotojai labai mažai išmano apie vos kelis prekiaujamus produktus. Nežinau, gal, gali būti, tikrai eina tik dabar nežinau kaip, toki atsakymai lydėjo visose parduotuvėse. Elementariai paskaites pakuotes sužinojau daugiau nei iš darbuotojų. Kelkit aptarnavimo kokybę! Ne svogūnus turguj pardavinėjat, o ir ten babytė atrodo kompetingesnė.
Atsakyti
Dėkoju megoje Ideal parduotuvėje dirbančiam Matui už pagalba su naujuoju iPhone, paslaugus ir malonus darbuotojas.
Atsakyti
Noriu pagirti iDeal (Islandijos pl. 32, Kaunas) su manimi viso telefono remonto laikotarpiu (savaitę laiko) susisiekinėjo ir informavo. Nors gaila gedimo nerado, bet dėl kai kurių mano manymu defektų, davė rekomendacijas, kaip reikia taisyklingai naudoti mano defektu laikytas funkcijas. Labai gailiuosi jog iš pirmo nesikreipiau į šį servisą, o ryšio problemą spręsiu su operatoriumi.
Atsakyti
iDeal sėkmingai tampa MTTC, remonto kokybės klausimu.

Nešiau saviškį Macbook Pro 4 kartus per vienerius metus į iDeal remontą. Pirmą kartą pakeitė ekraną (garantinis). Antrą kartą pakeitė pagrindinę plokštę su visa apačia (garantija). Trečią kartą ėjau aiškinti, kad kompiuteris vis vien kaista, ventiliatoriai ūžia mažomis temperatūromis. Palaikė porą savaičių ir pasakė, kad viskas su kompiuteriu gerai. OK, tebūnie, perrašiau visą OS švariai, wipe'intas diskas - švariau nebūna. Problemos tos pačios, niekas nepasikeitė, tad nešiau ketvirtą kartą. Kadangi buvo likę mažai laiko iki garantinio pabaigos, šį kartą kompiuterį laikė (gal tik sutapimas) virš trijų savaičių ir atsakymą gavau paprasta - kad niekas jiems nekaista ir kitų problemų tai pat nemato.

Kadangi pradėjau dvejoti savo vertinimu, nunešiau laptopą į nepriklausomus servisus (kelis) ir daviau įvertinti situaciją neišardant kompiuterio (kad neprarasti garantijos) - buvo akivaizdu, kad remontas buvo arba apskritai neatliktas arba itin nekokybiškai. Kol praėjau kelis servisus, garantinio nebeturėjau, o mano išvaidos buvo niekam nebeįdomios.

Reziumė - aiškinkitės su jais iki galo ir nenuleiskit rankų, net jei jus dūhins konsultantai sakydami, kad nieko nesuprantat ir viskas ją jūs darot ar galvojat - yra tik jūsų nuomonė.
Atsakyti
Gal tai ir gera parduotuve, bet mano uzsakyma (nuo 14tos Sausio) vis dar bando pristatyti. Pirma nenuejo pinigai, o dabar rodo, kad pristatyta, tik asmuo kitas, o mes ir be pinigu ir be produkto.
Atsakyti
Esu apple gerbėja. Esu įsigijusi nemažai dalykų iDeal (PC Panorama). Labai prastas aptarnavimas. Esu sukrėsta dėl serviso darbuotojų kompetencijų bendraujant ar išmanant techninį darbą. Keletą kartų esu pristačiusi savo MacBook dėl įvairių sutrikimų. Nė karto problema nebuvo pašalinta. Stebina buka arogancija atsakinėjant į klausimus. Noriu paminėti vieną konkretų atvejį, kai mano MacBook strigo Outlook. iDeal iš karto pasakė, kad tai ne jų problema. Kreipiausi į Microsoft servisą. Mergina iš Microsoft dvi dienas aiškinosi probemą prisijungusi prie mano kompiuterio nuotoliniu būdu. Ji išsistudijavo visus galimus Microsoft ir Apple "nedraugystės" atvejus ir išsprendė problemą. Taip pat, visiems, kurie susiduria su apple prietaisų problemomis rekomenduoju kreiptis į GSMPro servisą Vilniuje, Vienuolio gatvėje, ten dirba superinis meistras, deja nepamenu jo vardo, tačiau čia visada gaunu skubią ir tikrai profesionalią pagalbą.
Atsakyti
Nusivylęs servisu, nunešiau telefoną gedimui nustatyti, pirma ką pažiūrėjo, ar garantinis galioja, o ne problemą išsiaiškino. Papurtė galvą, pasikonsultavo su meistrais, padėti negalime :) (autorizuotas apple sevisas PC Panoramoje), rekomendavo nešti iphone į kitą servisą, na rekomendacija bent padėjo, kitas ne apple autorizuotas servisas problemą išsprendė per valandą.
Atsakyti
Megoj Ideal Kęstutis visai nebuvo paslaugus, kiekvienas klausimas atrodė jį erzino, kai paprašiau parodyti, kaip naudotis iwatch pasakė, kad nėra čia ką rodyti. Pirmą kartą pirkau Ideal ir likau nemaloniai nustębintas.
Atsakyti
Dėkojame Megoje dirbančiam Laurynui. Mokantis bendrauti, gerai savo darbą išmanantis specialistas.
Atsakyti
Pirkome kompiuteri ir po kelių dienų jis sugedo, nugabenome jį į servizą Panaromoje, ten užpildėme reikalingus dokumentus ir palikome jį, tvarkytį. Po kelių dienų gauname pranešimą, kad kompiuterio tvarkymas nutraukiamas, nes su mumis neimonama susiekti, bet mes neradome jokių praleistų skambučių, o serviza bandome jau antra diena priskambinti, bet ten niekas nekelia telefono. Maniau, kad šį imonė rimta, bet del tokio aptarnavimo, manau reikės padaryti prekės grąžinimą, labai nuvile ir tai, kad kompiuteris sugedo po 2d. nors jis yra reikalingas darbui...
Atsakyti
Kaune Megoj, ideal parduotuvėje dirba nuostabūs jaunuoliai, auksinių rankų meistrai. Užteko 10sek ir Matas “užkūrė” mano iphone8, kuris iš po nakties be jokios priežasties išsijungė ir nei man pačiai, nei tele2 salone nepavyko jo įjungti! Jau galvojau praradau visą informaciją... Ačiū labai Matai!!!!
Atsakyti
Saraskinu kontora sedi pasikele tikrausiai alga gauna uz atsikalbinejimus o ne uz pagalba klientui-pagarba klientui nuline.serviso kainos kosmines susiduriau su telefono problema uz remonta uzsisauke nerealius pinigus siaubas!linkiu kuo greiciau uzidaryti., o darbuotojus siusti i bendtavimo kursus klp akropolis.Tik parduotuve grazi blizga tik viduj supuve.
Atsakyti
Labai patenkinta aptarnavimu :) Atvykau į iDeal Islandijos pl. 32 Kaune šeštadienį su neaiškia iPhono gedimo priežastimi, pirmadienio popietę jau gavau žinią, kad telefonas sutvarkytas. Super malonus personalas, greitas ir nepriekaištingai atliktas remontas. Rekomenduoju 100%!
Atsakyti
Nu tokios DEBILU gaujos as dar nesu mates daugiau neturiu ka pasakyti...........
Atsakyti
Antrą kart susiduriu su tokiu NESĄMONE, kad sunku sulaikyt keiksmažodžius šioje situacijoje.... bet tiek to...

Aną vasarą nuskendus naujam telefonui, NET turit draudimą teko susimokėt pilną vėl telefono kainą...

o dabar dabaigė, paskutinė vinis į iphono naudojimo karstą, nebeveikė galinė kamera... nuvežus į remontą, pasiūlytas aparato keitimas, URA galvoju, bet ką manote? :) gavau damokėt virš 400 eur, + gavau seną įrenginį kitą ir jau be garantijos....
paprašius tokiu atveju gražinti manajį atsisakė - savo jis išvežtas į centrini Apple, ir jau nebeįmanomas grąžinimas....

žodžiu į vienus vartus žaidžia berniukai...

ne servisas, o šaraškinų kontorą... kiekvieną sutarties punktą interpretuoja savaip... ir ką tu jiems, laiko turint nebent po teismus tampytis...

GĖDA Jums
Atsakyti
Antrą kartą susiduriu su iDeal servisu. Esu labai patenkinta absoliučiai viskuo. Abu kartus 100 proc. ir labai operatyviai išspręsta problema. Registravausi internetu, sistema veikia puikiai. Turėjau reikalų su MTTC, tai nėra ką lyginti. iDeal tikrai idealu :) Ačiū labai už operatyvumą ir profesionalumą.
Atsakyti
Ramunė 2017-07-19 09:13:52
Laba diena,

Jaučiu pareigą įspėti tautiečius apie skaudžią savo patirtį - nusipirkom 2017 m. kovo mėn. naują IPHONE 6S 32 GB. Po 3 mėn. pradėjo blogiau junginėtis mygtukas. Kadangi tikėjom garsiu vardu, tai drąsiai pridavėm telefoną IDEAL. Po poros savaičių gavom kitą aparatą, nes neva buvo nustatytas nepataisomas defektas (prisiminkit - mygtuko gedimas IDEAL yra misija neįmanoma). Gavom kitą, anot IDEAL lygiavertį, kuris nepraėjus pusvalandžiui pradėjo kaisti, kol visai nusibaigė. Pasijutom legaliai apiplėšti. Nusprendėm ieškoti teisybės ir eiti iki galo. Jeigu nieko ir nelaimėsim, tai informuosim savo tautiečius apie gręsiančius nemalonumus. Galų gale mes gavom geresnį aparatą, bet nepasitikėjimo šia firma jau niekas "nenuplaus". Tikiu, kad toje sistemoje dirba daug sąžiningų žmonių, todėl labai gaila, kad dėl kelių a******ų nubraukiami jų geri darbai. Sėkmės IDEAL dirbant gerus darbus.
Sveiki IDEAL produkcijos vartotojai.Noriu jus perspeti, kad brangus daiktas ne visada yra toks vertingas, jei nekompetetingi ju darbuotojai.Pasidalinsiu savo skaudzia patirtim ir as kaip visi kiti karteli patyre vartotojai.Tapau ir as lb.nusivylusi darbuotoju abejingumu, nes buvau apgauta konkreciai.Naudojausi IPHONE 6S aparatu ir iskeliau ekrano kamputi.Besibaigiant garantiniui sugalvojau pakoreguoti estetini vaizda ir pridavau kaip garantini pakeisti ekrana.Ivertine bukle pasake sumele kuria as sumokejau ir laukiau sugriztant savo irenginio.Ir ka jus manot, gaunu as nauja irengini, kuris veike iki pirmo issikrovimo.Bekraunant kaito baterija, o telefonas taip ir neisijunge.Nusiuntusi vel kaip garantini, gavau atsakyma, jog as ji suliejau.Aisku bandysiu ieskoti as teisybes, bet kiek laiko ir nervu kainuos, istorija tai nutyli.
Atsakyti
Laba diena,
Labai noriu pabriezti labai labai gera, malonu, profesionalu aptarnavima jusu darbuotojo Emilijaus (PC PANORAMA).
Tokio aptarnavimo nesu sutikes gyvenime, laikykites tokio darbutojo. Jis turetu buti pavyzdis.
Jeigu visi zmones ateje su problemomis i jusu servisa papultu pas ji, tiketina pasauli susikurtu naujas posakis "Dirbk kaip Emilijus!"

Su didziausia pagarba ir linkejimais,
Andžejus.
Atsakyti
Buvau Apple produktų gerbėjas ilgus metus, tačiau tiesa yra ta, kad Apple kokybė kas met krenta žemyn. Mano nepigus kompiuteris po pusės metų sugedo, o šie Genius'ai atsisako taisyti garantiniu remontu, aiškindami, kad tai mechaninis pažeidimas, tačiau ir taip aišku, kad tai yra inžinerinis, dizaino trūkumas. Pilna žmonių turinčių tokią pačia problemą, tačiau jie apsimeta, kad čia toks vienintelis atvejis. Tiek šio serviso darbuotojai, tiek Apple yra arogancija persiskverbusi kontora. Tikrai nesitikėjau, kad gali taip būti. "Ekspertizę" padarė iš paveiksliukų. Galiu pasakyti, kad jie tik gražiai šypososi, bet iš tikro tai jiem ant klientų nusispjauti. Jūs nusipirksite produktą ir turėsite visas "garantijas", kurios jums negalios. Goodbye Apple forever.
Atsakyti
2017 m. lapkričio mėn. pirktas telefonas iphone 8plus, turintis draudimą bei garantinę pažymą (24mėn garantija telefonui ir 6 mėn įrenginio priedams). Praėjus 4mėn nebeveikia telefono įkroviklis. Ideal servisas nustatė: išoriniai pažeidimai - papilkėjęs laidas, išdegęs pinas. Padarytos išvados: kroviklio laido kontaktai yra pakitusios spalvos, tai yra fizinė žala, dėl kurios šiam aksesuarui negali būti suteikiama garantija. Jei įkroviklio pinas išdegęs, vadinasi jis yra brokuotas ir funkcionaliai neatlieka savo darbo.Paklausus kaip fiziškai galėjau sukelti žalą įkrovikliui, ideal konsultantas neturėjo atsakymo. Paaiškinkit kaip padaryta fizinė žala? Ideal servisas atsisakė remontuoti ar suteikti naują įkroviklį, nes jiems finansiškai neapsimoka neva per maža priedo vertė. Nusiperki mobilųjį įrenginį - gauni garantiją, moki draudimą ir nesulauki nei normalaus aptarnavimo nei pagalbos.
Atsakyti
Apipiltą kompiuterį tvarkė keisdami procesorių ir viršelį-korpusą. Jie man taip aiškino, susimokėjau didžiulius pinigus, o servisas net neišvalė kompiuterio, dar ir dabar pilnas kompas korozijos. iDeal Čiurlionio gatvėje - v***s. Žmonės, jie paprasti perekūpai, kurie neatsiskaito jokiam Apple ar šmeplui. Metate pinigus į balą, jei perkate iš jų.
Atsakyti
Labai prastas aptarnavimas čiurlionio gatvėje Vilnius. Nunešiau pakrovėją kuris nekrauna ir sako kad dėl mano kaltės jis nekontaktuoja ir kad jei anksčiau būčiau atnešus būtų pakeitę, tai koks skirtumas ar anksčiau ar ne kai garantinis yra... labai nusivyliau aptarnavimu ir pačiu telefonu bei pakrovėju, nes kiek girdėjau visi labai giria šiuos telefonus o aš kai tik nusipirkau jį jis jau iškart strigo ir turėjau problemų...
Atsakyti
jokios pagarbos klientui ticiojasi dar dirbt nemoka isvis vienas sako viena kitas sako kita kai atejni pas ju aiskintis nekas neko nezino uzduoda tokis klausimus kad net atsakit sunku ira del draudimo pats turi aiskintis nekas nepadeda dar kad atsiimt nauja relefona pralaukus 20 dienu reikejo sumoket 72 eur nors telefonas buvo draustas kosmaras visiskas su klientais elgesi taip naglai ir dar ticijosi as galvojau kad premium servise nebus bordako delto ten ir nupirkau telefona is ten ir padariau didele klaida noriu ispet zmones nesusidekit geriau su ideal parduotuve
Atsakyti
Visiskas kosmaras. Nei kompetencijos, nei supratimo, nei pagarbos klientui
Turi pats aiskintis del garantinio gedimo. Net neatsipraso kai nesutvarko. Uztat garsiai skelbiasi "premium servisas" - kaip anekdotas :))
Atsakyti
Laba diena,

Jaučiu pareigą įspėti tautiečius apie skaudžią savo patirtį - nusipirkom 2017 m. kovo mėn. naują IPHONE 6S 32 GB. Po 3 mėn. pradėjo blogiau junginėtis mygtukas. Kadangi tikėjom garsiu vardu, tai drąsiai pridavėm telefoną IDEAL. Po poros savaičių gavom kitą aparatą, nes neva buvo nustatytas nepataisomas defektas (prisiminkit - mygtuko gedimas IDEAL yra misija neįmanoma). Gavom kitą, anot IDEAL lygiavertį, kuris nepraėjus pusvalandžiui pradėjo kaisti, kol visai nusibaigė. Pasijutom legaliai apiplėšti. Nusprendėm ieškoti teisybės ir eiti iki galo. Jeigu nieko ir nelaimėsim, tai informuosim savo tautiečius apie gręsiančius nemalonumus. Galų gale mes gavom geresnį aparatą, bet nepasitikėjimo šia firma jau niekas "nenuplaus". Tikiu, kad toje sistemoje dirba daug sąžiningų žmonių, todėl labai gaila, kad dėl kelių a******ų nubraukiami jų geri darbai. Sėkmės IDEAL dirbant gerus darbus.
Marius Kondratas - UAB "Marleksa"
2017-06-07 19:17:08 IP 27tuu7ge
Atsakyti
Apgailėtinas Vilniuje, Panoramoje darbuotojų (Augustinas, Ernest Krasnikov) supratimas apie Apple telefonų aksesuarus. Pasirodo, anot jų, telefono apsauginio stiklo ir dėklo vienu metu negali būti ant telefono (gudruolis sekė pasaką 2017.06.07), nes jie vienas kitam trukdo :) Tik, kažkodėl, parduodant apie tai klientai neinformuojami, o stengiamasi parduoti bet ką. O gal tik reikia tinkamai tuos aksesuarus suderinti ir prekiauti tinkamos kokybės daiktais ? Paprašius pakeisti prieš 5 dienas pirktą netinkamą dėklą tinkamu darbuotojas po 10 min. skambinėjimų kažkam pareiškė, kad vadovas pietauja ir jis dėklo pakeisti negali, nes nėra dėklo pakuotės. Keista, kad jauni darbuotojai mokomi šnekėti tokias nesąmones, neapmokomi ir nesupažindinami su prekėmis ir jų naudojimu. Įmonės kompetencija nuliūdino.
Atsakyti
Labai nusivyliau ideal : (atnešiau jiems į garantinį telefoną 5S praktiškai naują (nesikrovė) po apžiūros pasakė kad telefonas pažeistas mechaniškai ir garantija netaisys nors telefonas buvo labai saugomas užklijuotas apsauginis stikliukas nešiojamas tik su dėkliuku naudojamas tik originalus pakrovėjas ir tt... nesiginčinau ir buvau pasiruošęs sumokėti už remontą bet ne jie man pasiūlė pakeisti į visiškai nauja už naujo telefono kaina AČIŪ. Neturėdamas kito pasirinkimo nunešiau kaip jūs sakote pas meistrelį su lituokliu :D sutaisė per valandą už 20€ ir išsakė savo nuomonę kad garantinis turėjo išspręsti šį nesusipratimą bet... dabar kaip suprantu likau visai be jokios garantijos nors kam ji tokia išvis reikalinga. Liūdna.
Atsakyti
Esu labai patenkinta iDeal salono, esančio Klaipėdos Akropolyje. Vaikinai labai paslaugūs ir geranoriški...dar sugeba ir šypsotis. Prisipažinsiu neesu labai išmani, todėl dažnai turiu klausimų. Taip sutapo, kad dėl telefono ir kompiuterio kelis kartus kreipiausi į Liną Aženecką. Labai kompetetingas, paslaugus ir malonus darbuotojas. AČIŪ
Atsakyti
Esu nepatenkinta aptarnavimu V.Radisano, kuris priėmė telefoną taisymui panoramoje. Prieš pristatant telefoną į ideal, bendravau su ideal support, kurie teigė, kad bus atliekama diagnostika. "Sveiki, Kadangi Jūsų įrenginiui dar galioja tarptautinė gamintojo garantija - užsukite pas mus į servisą, arba į artimiausią iDeal saloną, atliksime įrenginiui diagnostiką ir pasistengsime išspręsti problemą."
Tikėjausi bent patarimų iš šių "SPECIALISTŲ", deja.. Pasakė tik "galit nepalikt savaitgalį, išsiūsim tik pirmadienį". Tragedija, neperspėjo apie jokius mokesčius. Blogiausi atsiliepimai.
Atsakyti
Labai geras aptarnavimas!
Nemokamai isvale visa kompiuteri.
Atsakyti
Itin prastas servisas. Story #1 Teigia, kad neveikiančiam kompiuterio ekrano sutaisymui, reikalingas ekrano keitimas už €800, tuo tarpu nuėjus į kitą servisą sutvarkyta jungtis už €30. Story #2 Dėl neveikiančio klavietūros apšvietimo teigia, jog negali užsakyti tik pačio apšvietimo, ar klavietūros, reikalingas viso body keitimas už €400. Story #3 Brokuoto iPhone keitimas užtrunka mėnesį. Visiškas pravalas su Apple vardo atstovavimu.
Atsakyti
Esu labai nepatenkinta klientų aptarnavimu. Vežiau telefoną taisyti dėl gedimų (tiek aš, tiek mane prastai girdėdavo), pakaitinio telefono duoti esą negalėjo, nes nebuvo, o paskambinti, kai toks atsiras, irgi negali, nes jie neturi laiko skambinėti klientams. Viso pokalbio metu darbuotojai elgėsi nepagarbiai bei įžeidžiai, o galiausiai telefonas vis dar nėra net priimtas taisymui.
Atsakyti
Esu taipogi labai nepatenkintas ideal servizo aptarnavimu. Pirkau iphone 6s 64gb space grey is tele2 salono, po pusmecio telefonas sugedo, dinginejo rysys. Po 4-5 dienu nuo telefono pristatymo i ideal gavau nauja telefona. Ta pacia diena suzinojau is kolegu kas mane prastai girdi. Isvada - naujas telefonas brokuotas. Cia mes vadiname apple produkcijos kokybe.
Atsakyti
Labai nusivylęs garantiniu aptarnavimu iPhone įrenginių paskutiniu metu. Velniai nematė, kad nebekeičia naujais, bet kad reikia laukti dvi savaites, kol pataisys ir po pataisymo vėl išlenda, kokie nors defektai....
Atsakyti
Nepatiko aptarnavimas, labai nelankstus servisas, nenorima padėti klientui..

Taip pat rekomenduojame

Ateities vartai
Adresas: Rožių g. 16, Bartonių k., LT-55310 Jonavos r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Adresas: Taikos pr. 135A, LT-51129 Kaunas.
Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

JAV Senatas priėmė 1,9 trln. USD ekonomikos skatinimo programą
JAV Senatas priėmė 1,9 trln. USD ekonomikos skatinimo programą 03-06 20:07
JAV prezidento Joe Bideno pasiūlytas 1,9 trln. USD (1,57 trln. Eur) šalies ekonomikos skatinimo planas šeštadienį po daugiau nei 25 valandas trukusių diskusijų ir balsavimų maratono buvo...
Pavasarį bus pradėtas tvarkyti Nemuno laivybos kelias
Pavasarį bus pradėtas tvarkyti Nemuno laivybos kelias 03-06 18:18
Vyriausybei planuojant modernizuoti vidaus vandenų kelius ir jų uostus bei prieplaukas, pavasarį bus pradėti pagrindinio laivybos kelio Nemuno upe tvarkymo darbai.
Vokiečiai greituosius COVID-19 testus išpirko per kelias valandas
Vokiečiai greituosius COVID-19 testus išpirko per kelias valandas 03-06 16:20
Šeštadienį vokiečiai plūstelėjo į prekybos centrų tinklo "Aldi" parduotuves, norėdami įsigyti parduotuvių lentynose pasirodžiusių pirmųjų greitųjų COVID-19 testų.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Akcijų kainos

Western Digital 68,07 +7,21%
Oracle 69,97 +6,65%
Hewlett-Packard 29,75 +5,99%
Manchester United 19,80 +5,15%
Macy's 15,12 -0,13%
Harley-Davidson 34,97 -0,43%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%
Boeing 223,22 -0,66%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 25,88 +3,64%
Ryžiai 545,00 +4,81%
Dujos (JAV) 2,66 +4,31%
Varis 7972,15 +2,57%
Nafta 63,83 +4,16%
Anglis 86,83 +4,58%
Vištiena 1,81 0,00%
Kava 3,54 +1,72%