Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Addere, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Addere

Atsiliepimai apie Addere, UAB

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie Addere, UAB

Teko skubiai iškelti Motinėlę iš ligoninės. Buvo mažai laiko. Paskambinus poniai Alinai man klasymų neliko, buvo vienas rūpestis dėl pervežimo, nes buvo penktadienis. Nuo pat pokalbio užmezgimo iki paguldymo nebuvo problemų. Ten JAUKU, šilta, maloniai ir NUOŠIRDŽIAI prižiūri, skaniai maitina, yra puiki kinezeterapeutė, pagirsiu jau man pažįstamas VISAS 1C skyriaus slauges. AČIŪ, PUIKU
Algirdas 2022-09-23 14:02:13
Man šie slaugos namai paliko gerą įspūdį..Personalas nuoširdžiai prižiūri ir bendrauja su pacientais.. Noriu nuoširdžiai padėkoti slaugos namų Addere 3C skyriaus kolektyvui Helenai, Daliai, Santarai, Galinai, Birutei, Redai bei gydytojams Natalijai, Jolantai ir administracijos darbuotojams Ingridai, Kristinai, Ingai, Marijai bei Linai už malonų bendravimą ir gerą priežiūrą.
Ačiū, Algirdai. Kuo geriausi linkėjimai Jums nuo Adderės darbuotojų. Sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems!
Veronika 2022-09-08 13:37:29
Noriu padėkoti 1A skyriaus koordinatorei Jolantai,
slaugytojai Audronei,
slaug.padejėjams :abiems Danguolėms, Rimantui.Už rūpestį, šilumą, kantrybę, žmoniškumą, kad ten esantys senoliai jaustųsi saugūs ir prižiūrėti.Laimė, kad yra tokių žmonių, kuriems galima patikėti mūsų artimųjų gyvenimą ir sveikatą.Tegul Jūsų kasdienybė būna nuoširdžių dėkingumo žodžių...
Miela Veronika,
nuoširdūs linkėjimai skrieja Jums nuo viso Adderės kolektyvo!
Noriu padėkoti 1A skyriaus koordinatorei Jolantai,
slaugytojai Audronei,
Rasa 2022-08-04 08:45:40
Šioje įstaigoje slaugoma mano močiutė. Esame patenkinti teikiamomis paslaugomis ir darbuotojų kantrybe bei supratingumu, net ir humoro jausmu.
Gal trumpai tiems, kurie rašo nepasitenkinimus - niekas Jūsų artimojo namuose neprižiūrės taip kaip Jūs, ir neskirs tiek dėmesio ir meilės. Manau kaip ir kiekviename arbe yra įvairių niuansų ir kiekviena istorija yra individuali, bet su tuo turime susitaikyti atiduodami į slaugą. Tik noriu palikėti visiems darbuotojams kantrybės, tikrai nelengvame darbe ir supratimo artimiesiems.
Rasa,
labai Jums ačiū už supratimą ir adekvatų vertinimą.
Sėkmės Jums ir sveikatos Jūsų močiutei.
Ačiū už palaikymą!
Nuoširdžiai dėkojame visam 2C skyriaus personalui, o ypač darbuotojoms - Virginijai, Rasai B., Rasai G. už šypsenas, pagalbą, slaugą. Labai rūpestingos darbuotojos, visada pakeliančios nuotaiką: joms įėjus į kambarį, Mamos veidas nušvisdavo. Sveikatos, kantrybės ir sėkmės nelengvame darbe.
Linkime Jūsų kolektyvui daugiau tokių nuoširdžių, dėmesingų darbuotojų.
Sveiki, nuo liepos 12 d. laukiu dvi savaites išvykusios pacientės (svečio) ligos epikrizės išrašo esveikata.lt. Deja, dar tebelaukiu, nors patikino, kad bus išrašyta 5 d.d. bėgyje.
2022.07.03 aplankiau Addere care slaugos namuose esančią moterį. Iš artimų žmonių ji teturi tik brolį, kuris pats sunkiai serga ir gyvena visai kitame Lietuvos gale, todėl padėti sesei negali. Todėl Sigutei padeda svetimi žmonės, kuriems ji rūpi. Taigi, ką noriu pasakyti.
Likau sužavėta ir iki ašarų sugraudinta, pamačiusi, kokie žmonės ten dirba. Ačiū 3C skyriuje dirbančioms Birutei, Saulei dar vienai darbuotojai, kurios vardo nesuspėjau paklausti. Jūs visos esat nuostabios! Jūsų tikras ir be galo nuoširdus rūpestis ten esančiais žmonėmis mane sukrėtė. Žinoma, gerąja prasme :).
Duok Dieve, Jums visoms sveikatos, kantrybės, stiprybės, ramybės, meilės, supratimo. O kad Dievas tikrai duotų, užprašysiu už jau minėtas darbuotojas ir už visą ten dirbantį personalą Šventąsias Mišias. Kad Dievas saugotų Jus visas ir visus ir suteiktų Jums visiems reikalingų malonių.
Labai AČIŪ visoms tą vakarą sutiktoms darbuotojoms :).
Dar ačiū Evai iš pirmo aukšto, paskolinusiai kortelę, nuo vartelių, nes tą dieną neveikė registratūra :).

Sveikatos stiprybės ir ramybės Jūsų darbuose linkėdama
Pagarbiai Inga S.
Esu dekinga visam Addere care kolektyvui, mano mama buvo tinkamai pasirupinta... tik geru zodziu negaliu pamineti socialines darbuotojos... mano mama gulejo 4men nemokamai poto tvarkiau dokumentus kad ja palikti nespejau sumokejau 1260e men., nes ji sake kad ji gali viska sutvarkyti., galvojau kad per men socialine darbuotoja sutvarkys nes dokumentai buvo jai susiusti visi, bet ji tese vilkino viska kad tik negrazinti pinigeliu ir ju net nesiunte i NDNT, kai liko 4 dienos iki mamos paemimo ji geriausei pasake kad iseina atostogu ir ji nieko padaryti negali.
Addere Care
2022-06-23 15:40:05
Vanda Gailienė 2022-06-23 10:03:22
Didelis AČIŪ visam personalui 3B korpuso.
Jus visi esate nuostabus, geri ir darbštus.

Mano mama sustiprėjo ir išvažiavo laiminga namo.

1000 kartu AČIŪ nuo
3B-809 Palagejos ir jos dukros
Sveiki p. Vanda,

labai Jums ačiū už gražius žodžius.
Tai motyvuoja mūsų kolektyvą dar labiau stengtis.

Addere
Vanda Gailienė
2022-06-23 10:03:22
Didelis AČIŪ visam personalui 3B korpuso.
Jus visi esate nuostabus, geri ir darbštus.

Mano mama sustiprėjo ir išvažiavo laiminga namo.

1000 kartu AČIŪ nuo
3B-809 Palagejos ir jos dukros
Addere Care
2022-06-18 16:06:43
Simona 2022-06-18 12:09:05
LABAI LABAI LABAI BLOGAI!!!
Sveiki Simona,

Parašykite mums prašome adresu [email protected] savo patirtį.
Ačiū.
VENKITE SITOS ISTAIGOS VISI!!!
LABAI LABAI LABAI BLOGAI!!!
Noriu padėkoti visam Addere kolektyvui už dėmesingumą, optimizmą, kuris perduodamas pacientams. O ypač slaugytojų padėjėjoms 2C skyriuje - Rasai ir Valentinai.
Mielosios darbuotojos, AČIŪ. Parašiau žodį iš didžiosios raidės. Jūsų visų dėka aš vėl galiu džiaugtis gyvenimu, kurį man paskyrė auksčiausiasis. Man Jūs visos tapote mano antraisiais namais į kuriuos norisi sugrįžti. Išvykstu su dideliu dėkingumu Jums.
Noreciau padekoti visam Aderecare personalui, ir 3C skyriaus slaugu komandai uz operatyviai sureaguota ir efectyviai issprendziant incidenta, radus pacientes daigtus. Saunuoliai, nuramino supanikavuse rezidente ir jos artimuosius, issprende susidariuse situacija 3d begyje. Didelis Aciu ir pagarba.
Sunus 2022-05-02 14:08:50
Po vakar apsilankymo vizito geguzes1d 2022. 3C skyriaus rezidente mociute, sugryzus i savo kambari pasigedo striukes, ir kas nuliudino labiausiai, kad atejusi naktines pamainos slauge, informavo mama kad ji issigalvoja. Mama gryzusi po lankymo vizitacijos kur praleido 1 val su trupuciuku, informavo 3C skyriaus slauges, kad pasigedo striukes. Personalas sureagavo ir pazadejo paieskoti ir surasti. Patikslinu kad mama neserga demencija, ir jeigu pasigedo daikto, jos pareiga informuoti personala. Tykekimes kad atsiras, bet liudna kad darosi tokie dalykai ir tokie atvejai atsitinka, bukite budresni ir tiesiog dalinuosi patirtimi. Tikekimes situacija pasitaisys ir issipres. Tiesiog, motinos dienos proga dovanu gavo, nemalonu siurpriza.

Jūsų Mamos striukė atsirado ir jau kabo jos spintoje. (Per klaidą buvo pakibinta kitoje spintoje).
Nuoširdžiai atsiprašome už nesusipratimą.
Man čia labai patiko, viskas buvo labai gerai, labai geros darbuotojos, visos švelniai gražiai su visais kalbasi. Aš čia gyvenau 4 mėnesius. Vakar grįžau į namus, gyvenu Trakuose.

Sena Trakų gyventoja. Ačiū už viską.
Labai norėčiau padėkoti 2B skyriaus komandai, vadovei Virginijai, pagalbininkems, Daivai, Onutei, Rasai, Gabrielei, Irmai, Marijai ir visiems kitiems, tariu didelį AČIŪ tiek močiutės vardu tiek savo vardu. Esame labai patenkinti už jų nuoširdų darbą, rūpestį, nuoširdumą ir visą kitą. Su džiaugsmo ašaromis grįžome namo, bet dar tikrai sugrįšime. Ačiū už Darbą.
Labai noriu padėkoti Addere Care namų darbuotojai iš 3A skyriaus už jos nuoširdų bendravimą ir puikų darbą. Darbuotoja Karolina dirbanti iš pašaukimo, randanti bendra kalba su demencija turinčių tėvų ir sunkiu momentu nuraminusia ir padėjusia tėvui išgyventi ir pasveikti Covid skyriuje. Iš visos širdies dėkoju, nuoširdžiai išmano savo darbą ir padeda žmonėms. Tegul Jus stiprina mūsų dėkingumas ir pagarba. Tegul Jus lydi Aukščiausiojo Palaima ir suteikia sveikatos, stiprybės bei dvasios ramybės ir sėkmės Jūsų nelengvame darbe.
Dėkui Jums Karolina.
Ačiū už geriausią priežiūrą
2022-03-31 20:42:56 IP 28m830ap
Noriu nuoširdžiai padėkoti slaugos namų Addere 3C skyriaus kolektyvui. Tegul Jus stiprina mūsų meilė, dėkingumas ir pagarba. Tegul Jus lydi Aukščiausiojo Palaima ir suteikia sveikatos, stiprybės bei dvasios ramybės. Tegul Jūsų visas gyvenimas nestokoja dažniausios žmogaus gyvenimo atramos - Vilties. Didžiulis ačiū: Jolantai, Kristinai, Saulei, Evai, Birutei ir visiems darbuotojams, gydytojams, administracijai už mano sesers pačią geriausią priežiūrą ir išlydėjimą į Amžinybę.
Rasa 2022-01-07 20:53:31
Jeigu nenorite, kad jūsų artimas žmogus būtū suluošintas per porą mėnesių apeikite šitą įstaigą. Močiutė buvo vaikščiojnti, o po pabuvimo šitoje įstaigoje tapo visisiška daržove, negalinti savimi pasirūpinti. Siūlau visiem nukentėjusiems vienytis ir inicijuoti licencijos atėmima šitai įstaigai.
Sveiki, kovo 16 dieną paguldžoau vyro anytą su demensija, karantinavosi 1C korpuse, na ir ką kalbamės su anyta telefonu kovo 18 d. ir girdžiu "n****i miegoti greitai" ir telefonas tik pyp tampa išjungtu, po to dvi su pusę paros jo niekas neįjunge, ko pasekoje staiga jai nustato covidą perkelią 3A ir tada prasideda dar geriau, telefonas įjungiamas po dviejų su puse paros, nes typo dinksta pakrovėjas, skambinam į skyriu kame reikalas klausem ar anyta turi ką valgyti iš atveštinio maisto šuktelna: "nieko nereikia visko turim", metą ragelį, vėliau pareikalavus, kad nunestų telefoną skyriaus pas anyta, o jį sako nieko iš maisto jau neturinti senai, nuvažiuoją vyras su antru pakrovėju ir maistų jam užėjus atsiranda jau pakrovėjas dingęs. Žiauru labai ten žiauru. Šiandiena turime jau kovo 29 dieną anytą namie, o nuvežėmė vaikščiojančią, o atsivėžėme vėžimėlyja su covidu nusilpusę vos kalbančią, patikėk žiauru nžn jiems reikia atimti akreditacija ar kur kreiptis reiktų, tiesiog anžmogiai. Lb daug turime ten pažystamų dirbančių jai ne jos būtume tikėja jų melu bet kai gavome foto kaip ji atrodo, buvome šoke ir db mes namuose, ačiū dieviui...
Labai noriu padėkoti Addere Care slaugos namų darbuotojams už jų nuoširdų bendravimą ir puikų darbą.
Paguldeme senelį į šia įstaigą ir likome labai patenkinti jo gera priežiura.Visada, kada tik pasiteiravome, gavome reikiamą informaciją.
Iš visos širdies dėkojame 1A skyriui, kuris puikiai prižiūrėjo senelį ir negailėjo šiltų žodžiu o veliau 1B kolektyvui, kurie nuoširdžiai išmano savo darbą ir padeda žmonėms.
Didžiulis Dėkui Jums, sveikatos ir sėkmies Jusų nelengvame darbe.
Paguldėme močiutę į šią įstaigą, o dabar nežinome, kaip iš jos išeiti, nes jie nebeišleidžia. Neišduoda dokumentų. O be to ji dar susižalojo iškritusi iš lovos. Darbuotojai pasiskambinus bendrauja arogantiškai. Tai labai prasta įstaiga, nesvarbu, kad garsiai kalba apie savo švedišką modelį. Jeigu tik įmanoma, rekomenduoju neturėti reikalų su šia įstaiga. Manau, kad yra normalesnių tokio pobūdžio įstaigų.
Labai noriu pasidžiaugti Addere care slaugos namų bendruomene ir jų veikla. Močiutę paguldeme prieš naujuosius metus. Ji yra adekvati, bendraujanti ir mėgstanti bendrauti. Prieš atvykstant į slaugos namus močiutę pasveriame ir pamatėme koks yra jos svoris. Praėjus mėnesiui labai buvo įdomu kaip jos svoris laviravosi toliau. Taigi prašau per mėnesį laiko priaugo 5kg. Visi teigia kad maitina tik makaronais ir košėmis, kad skurdi yra virtuvė. Prašau rezultatas. Tikėjausi kitokio rezultato kai paskaičiau įvairius komentarus apie addere care. Kaip močiute taige čia yra kurortas! Tiek maistas neblogas tiek įvairius užsiėmimai (muzikos terapija, meno popietė, bendravimas ir susipažinimas su kitais pacientais. Labai norėčiau padėkoti visai bendruomenės veiklai, 1A skyriui kuris puikiai prižiūrėjo močiutę kai buvo izoliacijoje ir dabar visam 2C kokektyvui, kuris nuoširdžiai išmano ir dirba savo darbą. AČIŪ.
Buvome su kursiokemis SPD (Socialinės darbuotos padejejos) svečiuose aplankyti senelių ir pamatyti viska savom akim, tikrai paliko gera įspūdį darbuotos labai supratingos, rūpestingos ir malonios, taip pat ir viduje labai jauku, švaru ir šilta, tikrai dar sugrįšime ????????
Rasa 2022-01-07 20:53:31
Sveiki, Rasa,

ar galite man parašyti [email protected]
Noriu visus ispeti, kad jokiais budais nevestu ten savo artimusiosius. Paguldziau ten mociute, nes paciai reikejo gultis i ligonine, mociute buvo visiskai sveika, apart dimencijos, pati vaiksciojo, samoningai kalbejo, norejome ja apsaugoti nuo Covid-19, o sulaukiau skambucio, kad mociute pas jos susirgo Covid-19, paskui buvo ilgas kelias, kol isreikalavau, kad parasytu siumtima ir nuvestu ja i ligonine, bendravimas su visais nemalonus, niekam prisiskambinti negalima buvo, pasekoje viso sito gruodzio 16 diena mano mociute mire ligonineje...del susiklosciusios situacijos apskritai truksta zodziu, dar noriu pakomentuoti viena dalyka, norint pasimatyti su savo artimuoju, reikia is anksto rezervuoti data ir laika, o kai atvaziuoji, tai turi bendrauti koridoriuje....nes neturi jokiu pataplu, kur galima butu pabuti su savo artimuoju, dar bandysiu irgi kreiptis i akreditavimo istaiga del licenzijos atemimo siai kontorai...
Mama išbuvo keturis mėnesius, nes negalėjau ankščiau pasiimti buvo karantinas.Pasirodo persirgo corona ir jie man nieko nesakė.Grįžo kaip daržovė darė į pampersus.Ten visą tą laiką gulėjo lovoje, nors nuvežiau vaikščiojančia.Dingo pusė rūbelių naujų.Dabar jau mėnuo namie atsigauna po truputį.NIEKADOS TEN DAUGIAU NEVEŠIU, gerai kad nemumarino visai.
Slaugos namams reiktų atimti licencija. Bendravimas telefonu geras, tačiau neatitinka tikrovės, mama numetė virš 10 kg. buvo maitinama košėmis ir tuo maistų, kurio nereiktų duoti (pupelių, žirnių, raugintų kopūstų), namo atsivežėme nevaikščiojančią, per savaitę pastatėme ant kojų. Jei žmogus nevaikšto tai jis prilyginamas daržovei ir gauna prastą labai priežiūrą. Išgyventi 2 sav. karantiną paskiepytam ir su neigiamais testais slaugos namų klientams nematant artimųjų tai perlenkimas. Venkite šių slaugos namų, netikėkite saldžiomis kalbomis, kad viskas gerai su jūsų artimaisiais.
Nors šiuo metu mums sunkus laikas, vis dėlto labai norėtume padėkoti visam Addere Care darbuotojų kolektyvui už šioje slaugos ligoninėje palengvintas mūsų sesers ir žmonos paskutiniąsias gyvenimo dienas. Aišku, gaila, kad dėl Covid 19 apribotos galimybės lankyti artimuosius, tačiau mūsų bendravimas beveik mėnesį telefonu su gydytoja, slaugytojomis ir slaugytojų padėjėjomis paliko mums kuo geriausią įspūdį apie personalą tiek profesionaliuoju, tiek žmogiškuoju (ypatingai šiuo) aspektu. Visada, kada tik pasiteiravome, gavome reikiamą ir kupiną žmogiško takto bei atjautos informaciją apie mūsų artimo žmogaus sveikatos pokyčius... Labai puiku, kad šioje įstaigoje yra ne tik socialinio darbuotojo, bet ir sielovados specialistai, todėl mums tikrai buvo pakankamai palengvintos gyvenimiškos naštos, susijusios su mums brangaus žmogaus ligos sukeltais buitinio pobūdžio trikdžiais bei jos gyvenimo baigtimi. Tad dar kartą labai ačiū visam įstaigos personalui. Su geriausiais linkėjimais jam kuo puikiausios asmeninės ir profesionaliosios kloties.
Nuoširdus AČIŪ Addere darbuotojams už rūpestingą priežiūrą ir guodžiančius žodžius. kurie stiprino mūsų šeimą slaugant ir gydant mamą/močiutę. Ligoniais čia tikrai rūpinasi, ir maitina skaniai, ir dėmesio jie gauna nemažai, ir į lauką yra išvedami ar išvežami su ratukais. Stebiuosi, iš kur slaugytojos semiasi tokios meilės svetimiems seniems žmonėms... Artimiesiems, kurie patys negali slaugyti savo ligonių 24 val. per parą, tai labai didelė pagalba ir išeitis. Labai jums ačiū.
Mano tėvelis Addere care namuose gyvena beveik 3 mėnesius. Jis socialus senjoras su senatvine negalia. Visada klausiam-gal norėtų važiuoti namo (kur samdytumėm slaugę) ar pas mus (nes vienas jau nebegali būti), tačiau
pasak jo- nori būti čia, jam čia patinka. Čia vyksta ir renginiai, meno, sielovados, kineziterapijos užsiėmimai, kartą per savaitę kepami pyragai ir kt. Aš pati prisijungusi prie savanorių būdama profesionali menininkė (radus laiko) vedžiau meno terapijos pamokas. Deja kovid protrūkis (kaip ir visoje Lietuvoje) pakoregavo visas veiklas ir uždarė slaugos namų gyventojus. Mūsų artimasis -89 m. (su kuriuo buvome išskirti), taip pat nesenai persirgo šiuo virusu. Slaugos namų covid izoliaciniame sk. jis su kitais sergančiaisiais buvo prižiūrimas nuostabios slaugytojos Rimvilės ir vyruko (vardo nežinau)- didžiūlis ačiū jiems! (ypač kai trūko personalo), taip pat dėkingi gydytojai, skyrusiai gydymą. Skiepai galimai padėjo persirgti lengvesne forma.
Vesdama užsiėmimus pabuvojau keliuose skyriuose, tame tarpe ir sunkių dimencijų. Man pasirodė, kad gyventojais tikrai rūpinamasi, patalpos šviesios švarios, personalas- kiek man teko sutikti- tikrai rūpestingas, jautrus. Žinoma slaugos namai dar jauni, gal dar ne viskas sustyguota, gal dar ir darbuotojų trūksta. Bet šauni direktorė su komanda labai stengiasi ir tik norėtusi palinkėti jiems sėkmės šioje nelengvoje veikloje.
Skaudu nenusakomai
2021-09-28 11:21:52 IP 2i24tbr4
Kai teiravomės, ta įstaiga buvo įvardinta, kaip slaugos ligoninė, bet nemanau, kad ten dirbanti gydytoja yra mačiusi nors vieną ten "besigydantį" gyventoja. Slaugytojų tikrai yra širdingų ir žmogiškų, tik negali vienas apibėgt 20-30 žmonių. Kaip gali užsikrest Covidu gyventojas esantis izoliaciniam skyriuj, kur nera lankytojų tik personalas. Epikrizė po mirties parašyta netiksli, nuslepiant esminius faktus. Nėra ten jokios švediškos praktikos.
Mes kreipsimės į Valstybinę akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybą prie Sveikatos apsaugos ministerijos, tik jie vilkina pateikti dokumentus.
Galima teikti kolektyvini ieškini dėl akreditacijos iš esmės, tokiu itaigu negali but.
Šių "slaugos" namų aukos
2021-09-25 10:13:52 IP t104q5r
Prašome visų nukentėjusių nuo šios konvejerinės numarinimo kontoros kreiptis į Valstybinę akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybą prie Sveikatos apsaugos ministerijos.
Nepalikite dėl artimųjų netekčių patirto skausmo tyliam gedėjimui ir užmarščiai.
Viešinkime, kad išsaugotume kitų Lietuvos žmonių artimuosius nuo šių "slaugos" namo siaubo.
Ne slauga, o koncentracijos stovykla. Per 18dienu mamabneteko 10kg. Nustojo vaikščioti, atrofavosi raumenys, netekusi skysčių. Spejau gyvą lavoną namo parsivežti. Dvokianti, su kaltunais.
Veziau siuntinius 2x su mėgstamais delikatesais, ne vieno neperdavė, viskas dingo. Buvo palikti vaistai nuo aritmijos, spaudimo, glaukomos, antikoaguliantai.Atidave atgal neatplestus. Nepadavė nė vienos tabletės. Marino sąmoningai, neleido lankyti, neatsiliepė telefonu.
Atvedziau už rankos, o po 18d parsiveziau gulinčia.
Saugokitės žmonės šios koncentracijos stovyklos ir jos sadistinių ciniku darbuotojų ????
Norėčiau paaiškinti žmonėms kurie planuoja apgyvendinti savo artimuosius. Ten buvo mano artimasis ir išgyveno pragarą, dėl to noriu pasidalinti įžvalgomis.Senukai kurie yra iš dalies savarankiški galėtų ten iš bėdos iškentėti "Švedišką kokybę" tuos 4 mėnesius, tie kurie gali patys išsiprausti, pasimaitinti ir pabūti nelankomi gal būt išgyvens. Tačiau jei jūsų artimasis serga sunkia demencija ar alzhaimeriu tikrai Venkite šios vietos jei tik įmanoma, nes greitai jo neteksite. Jie nepraus ir nemaitins, o maistas toks: ryte manu košė, vakare makaronai: (Lankyti negalėsite, siuntinių nieks neišpakuos, pasiskųsti taip pat.... Geriau bandykite apgyvendinti valstybinėse įstaigose, ten daugiau kontrolės ir pasiskųsti lengviau, priežiūros mechanizmas veiksmingesnis. Su pačiais nuoširdžiausiais palikėjimais jūsų artimiesiems mylėkite juos ir branginkite kol turite..
Man šie slaugos namai tikras išsigelbėjimas šiuo sunkiu gyvenime laikotarpiu.Personalas nuoširdžiai ir jautriai prižiūri ir bendrauja su pacientais, bent jau aš susidariau tokią nuomonę.Rekomenduočiau savo draugams ir pažįstamiems atsidūrusiems panašioje situacijoje.Vienintele problema-lankymas, ypač blogu oru.
Jei norite greitai nuzudyti savo mylima zmogu pasiuskite i sia istaiga. Mamai istiko insultas, ju super svediskos seseles nesugebejo beveik 2 paras to pastebeti. Pasekoje likau be mamos ir net negalejau atsisveikinti. Tai yra skredykla, o ne slaugykla.
Lankiausi šioje įmonėje, mačiau, kaip prižiūri senolius. Galiu tik pasidžiaugti, kad Lietuvoje atsirado įmonė mūsų senukus prižiūrinti taip paslaugiai, išsaugant jų orumą ir gal net sakyčiau-su meile. Kur dar rastumėte organizaciją, besirūpinančią ne tik savo slaugytinių sveikata, bet ir investuojančius į sielovadą. Pvz. įsirengė koplyčią, ima domėn dvasinius asmenų poreikius, atitinkamai ugdo personalą. Juk verslui tai tėra tik papildomos išlaidos... Manau tai parodo, kad UAB Addere labai išsamiai ir profesionaliai žiūri į savo klientą. Ko vertas vien pats faktas, kad slaugomus senukus man pristatė, kaip slaugos namų "svečius". Sėkmės UAB Addere
UAB Ekskomisarų biuras
2021-04-22 12:21:45 IP 2be6d5oq
Įmonė nesilaiko duotų įsipareigojimų, nemoka sutartos skolos pagal patvirtintą grafiką, paskutiniu metu vadovė neatsako į telefono skambučius, skola nuo 2020.05 mėn. 9829 EUR.
Trakietis 2021-02-09 21:11:06
P. Alma negražu yra meluoti, tiesiog nemokat mokesčių, o ne esat atidėję https://atvira.sodra.lt/imones/detaliai/index.html?code=2133842
Addere Care atsiradimas Lietuvoje yra laime neigaliems senukams. Antros tokios istaigos kol kas nera Vilniuje ir aplink ji.
Mano mama po insulto puikiai priziurima. Slaugytojos surinktos atjauciancios, mandagios ir mylincios savo darba. Jauciasi svediska kokybe. Sauni direktore Kristina, sauni aplinka, nuostabus kolektyvas! Sekmes siems namams! Bravo Addere Care!
Alma 2021-02-05 12:18:08
Minima Sodros skola buvo susidariusi dėl COVID-19 ir suderinta dėl mokėjimo atidėjimo kaip ir daugelio įmonių atveju šiuo laikotarpiu, nepadariusi įtakos darbuotojų atlyginimams.
Trakietis 2020-12-30 16:52:23
Skolas geriau mokekite darbuotojams ir tiekejams, o ne reklamai pinigus leiskite, ar cia toks svediskas verslo modelis ap..isk visus
Puiku 2020-12-31 15:27:26
Nu labai grazu Sodrai skola jau 41123 Eur tiesiog puiki imone ir dziaugsmas Trakams ir seneliams. Socialiai atsakinga imone.
Minima skola buvo susidariusi dėl COVID-19, su SODRA suderinta dėl mokėjimo atidėjimo kaip ir daugelio įmonių atveju šiuo laikotarpiu.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo žinia statybų sektoriui - sutarties vykdymo metu svarbu laikytis statybos rangos sutarties šalių kooperavimosi pareigos 10-03 22:02
Garantiniu laikotarpiu atsiradę defektai ir jų sukelti nuostoliai ne visada yra tik rangovo galvos skausmas. Arba kodėl ten, kur du pešasi, gali būti kaltas ir trečias.
Liko 5 dienos teikti paraiškas "Lietuvos Metų CTO" rinkimams
Liko 5 dienos teikti paraiškas "Lietuvos Metų CTO" rinkimams 10-03 09:42
Liko vos 5 dienos teikti paraiškas jau antrus metus vykstantiems "Lietuvos Metų CTO" rinkimams. Konkurse iki spalio 7 d. kviečiami dalyvauti už technologijų vystymą, tobulinimą, IT, ryšių tinklus...
Iki perdegimo – tik 12 žingsnių: kaip užkirsti tam kelią?
Iki perdegimo – tik 12 žingsnių: kaip užkirsti tam kelią? 10-03 09:02
Vis dažniau įvardijamas kaip XXI a. darbo rinkos pandemija darbuotojų perdegimas nesusiformuoja per vieną įtemptą savaitę ar mėnesį. Nuolatinis stresas, lydimas organizacinių, profesinių ir net...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Nike 83,12 -12,81%