Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Addere, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Addere

Atsiliepimai apie Addere, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Addere, UAB

Tai greito numarinimo kontora!
Venkite šios vietos, tai pragaras jūsų artimajam.
Man šie slaugos namai tikras išsigelbėjimas šiuo sunkiu gyvenime laikotarpiu.Personalas nuoširdžiai ir jautriai prižiūri ir bendrauja su pacientais, bent jau aš susidariau tokią nuomonę.Rekomenduočiau savo draugams ir pažįstamiems atsidūrusiems panašioje situacijoje.Vienintele problema-lankymas, ypač blogu oru.
Jei norite greitai nuzudyti savo mylima zmogu pasiuskite i sia istaiga. Mamai istiko insultas, ju super svediskos seseles nesugebejo beveik 2 paras to pastebeti. Pasekoje likau be mamos ir net negalejau atsisveikinti. Tai yra skredykla, o ne slaugykla.
Lankiausi šioje įmonėje, mačiau, kaip prižiūri senolius. Galiu tik pasidžiaugti, kad Lietuvoje atsirado įmonė mūsų senukus prižiūrinti taip paslaugiai, išsaugant jų orumą ir gal net sakyčiau-su meile. Kur dar rastumėte organizaciją, besirūpinančią ne tik savo slaugytinių sveikata, bet ir investuojančius į sielovadą. Pvz. įsirengė koplyčią, ima domėn dvasinius asmenų poreikius, atitinkamai ugdo personalą. Juk verslui tai tėra tik papildomos išlaidos... Manau tai parodo, kad UAB Addere labai išsamiai ir profesionaliai žiūri į savo klientą. Ko vertas vien pats faktas, kad slaugomus senukus man pristatė, kaip slaugos namų "svečius". Sėkmės UAB Addere
UAB Ekskomisarų biuras
2021-04-22 12:21:45 IP 2be6d5oq
Įmonė nesilaiko duotų įsipareigojimų, nemoka sutartos skolos pagal patvirtintą grafiką, paskutiniu metu vadovė neatsako į telefono skambučius, skola nuo 2020.05 mėn. 9829 EUR.
Trakietis 2021-02-09 21:11:06
P. Alma negražu yra meluoti, tiesiog nemokat mokesčių, o ne esat atidėję https://atvira.sodra.lt/imones/detaliai/index.html?code=2133842
Addere Care atsiradimas Lietuvoje yra laime neigaliems senukams. Antros tokios istaigos kol kas nera Vilniuje ir aplink ji.
Mano mama po insulto puikiai priziurima. Slaugytojos surinktos atjauciancios, mandagios ir mylincios savo darba. Jauciasi svediska kokybe. Sauni direktore Kristina, sauni aplinka, nuostabus kolektyvas! Sekmes siems namams! Bravo Addere Care!
Alma 2021-02-05 12:18:08
Minima Sodros skola buvo susidariusi dėl COVID-19 ir suderinta dėl mokėjimo atidėjimo kaip ir daugelio įmonių atveju šiuo laikotarpiu, nepadariusi įtakos darbuotojų atlyginimams.
Trakietis 2020-12-30 16:52:23
Skolas geriau mokekite darbuotojams ir tiekejams, o ne reklamai pinigus leiskite, ar cia toks svediskas verslo modelis ap..isk visus
Puiku 2020-12-31 15:27:26
Nu labai grazu Sodrai skola jau 41123 Eur tiesiog puiki imone ir dziaugsmas Trakams ir seneliams. Socialiai atsakinga imone.
Minima skola buvo susidariusi dėl COVID-19, su SODRA suderinta dėl mokėjimo atidėjimo kaip ir daugelio įmonių atveju šiuo laikotarpiu.
Mūsų patirtis labai gera šiuose slaugos namuose. Dėdei insultas ištiko prieš Kūčias, gydėsi santariškėse. Gruodžio mėn. 31d, mums Santariškėse pareiškė, kad turime pasiimti jį, nes nėr vietų ir pan.. mums buvo šokas, nes tuo metu laidojom mano tėtį ir tikrai neturėjome galimybės pasiimti jo pas save, nes tiesiog dviejuose vietose tuo pačiu metu negalėjome būti. Kadangi dėdei 70metų, Lietuvoje reabilitacija nepriklauso, nes jis mat senas ir neturi motyvacijos (kaip jis ją turės, jei savaitę gulėjo reanimacijoje, tada perkėlė į palatą ir iš karto varo lauk, nors jis visiškai silpnas dar..) sužinojome apie šiuos slaugos namus, paskambinome direktorei ir per vieną dieną susitarėme, kad jie jį priims :) Kolkas dėdė ten slaugomas tik 1 mėn, nusiskundimų neturi (bendraujame su juo telefonu, nes dėl pandemijos negalime lankyti). Personalas malonus, yra kineziterapeutai, slaugytojos pačios paskambina giminaičiams, kai dėdė nori pašnekėti, kadangi jis pats to negali padaryti, nes nevaldo kairės rankos, o viena ranka jam persunku surinkti numerį. Mes tikrai rekomenduojame šią įstaigą, nes ten rūpinasi pacientais tikrai nepriekaištingai.
Viskas puiku, esame patenkinti paslaugomis bei maloniu ir dėmesingu personalo darbu.
Oho, kiek neigiamų atsiliepimų
Laikykitės kuo toliau nuo šitos įmonės, nemoka nei darbuotojams, nei tiekėjams. Skola Sodrai 2020 gruodžio mėn virš 32000 EUR. Akicininkai išvis a******ų a*******i.
rangovas 2020-10-27 23:58:03
Parazitu imone
Ar cia kartais ne tos dainininkes Monique sesute sukasi taip nesaziningai visus gaidina. Varksai tie senukai kurie i ju rankas papuls. Isgres sausai
Parazitu imone
Atsargiai su sia imone uz darbus nemoka uz pristatytas medziagas taip pat neatsiskaito.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Adresas: Santariškių g. 5, LT-08406 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu
Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu 09-20 20:44
Rugsėjo 20-ąją koncertu Birmingeme, Jungtinėje Karalystėje (JK), viena iš populiariausių visų laikų roko grupių "Genesis" pradeda savo trijų mėnesių koncertų turą po Jungtinę Karalystę, JAV ir...
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas"
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas" 09-20 20:39
Su Prancūzija pasielgta "nepriimtinai", kai Australija, Jungtinė Karalystė ir JAV slapta susiderėjo dėl gynybos aljanso, atšaukiančio jos sutartį tiekti povandeninius laivus Kanberai, pirmadienį...
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio 09-20 19:15
Jungtinės Valstijos atšauks pusantrų metų galiojusį kelionių draudimą ir į šalį įsileis visus nuo COVID-19 pasiskiepijusius, testuotus asmenis.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%