Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Irmanto Jagmino UAB

JAGO vairavimo mokykla

JAGO-už geriausius rezultatus!
Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Irmanto Jagmino UAB

Patiko man mokymosi procesas, labai padėjo išmokti praktiką su a2 kategorija. Esu labai laimingas, kad išlaikiau egzaminą iš pirmo karto, už tai labai dėkoju V. Martinkui. Nusiskundimų neturiu :).
Esu labai patenkinta! Mokiausi su Arvydu S ir Arvydu V esu jiems begalo dekinga!!! Regitra is pirmo vaziavimo islaikyta! Dydelis Ačiū už jusu kantrybe!
Ochen choroshaya shkola.samoye glavnoye - skorost
Nebloga mokykla. Lyginant su kitomis mokyklomis kur mokiausi prieš tai didelio skirtumo nepajutau, toks pats aptarnavimas, tokia pati medziaga, toks pats mokymas. Ygyta A kategorija.
Sveiki.noriu labai padėkoti instruktoriams ir administracijos darbuotojoms už supratingumą ir pagalbą mokantis teorijos..! Praita savaite vykau antra karta laikyti praktikos egzamino į regitra, pasitobulinus egzaminui diena prieš su instruktore Modesta viskas rytoj atrodė taip lengva ir paprasta plius jau žinojau savo klaidas iš pirmo karto:))) sėkmės visai mokyklai.daug daug mokinių ir pravaziavimu!
JAGO vairavimo mokykla
2020-04-24 17:21:30 IP 27tbnvbk
Turiu klausima 2020-03-30 18:06:01
ar galiu važiuoti su kuo noriu? Mano drauge su sunumi mokėsi pas jus ir sakė galima keistė instruktoriu
Laba diena. Galite rinktis norimą instruktorių. Taipogi eigoje, esant poreikiui, instruktorių galite pasikeisti, jog įvertintumėte savo įgūdžius su kita transporto priemone ir kitu mokytoju (pasikeitus instruktoriui keičiasi ir mokomasis automobilis).
Sveiki. Nežinau kitos vietos kur parašyti apie jus nes manau, kad čia matys tikrai daug žmonių. Visu pirma geras pastebėjimas apie administratores dėl to kad padeda bet kokių klausimu, blogas - kad pasitaikė dienų kada labai jau daug juokiasi iš visokių bajeriu ir labai garsiai, na bet juokas turbūt sveika. :) mano instruktorius buvo Virginijus - griežtas tačiau puikiai isaiskinantis visus esminius klausimus. Teorijos mokytojas irgi malonus tik nepamenu pavardės. Iš esmės mokykla rekomenduočiau kaip vertą dėmesio, yra kur pasitempti dar, tačiau manau kad vistiek tai geriausias pasirinkimas iš visų mokyklu siauliuose
traktoristo kursai issamus, aiškus ir nesudėtingi.rekomenduoju dėl tr1 ir tr2.
Ačiū raimundui c kursai. Profesionli komanda, gera kursų kaina, teorija aiški ir konkret.viskas išlaikyta iš pirmo karto, kurso kartoti nereikėjo :)))
Ilgai rinkausi vairavimo mokykla. Skaičiau daug atsiliepimu apie visas mokyklas ir klausinėjau draugų kurie čia mokėsi. Vieni draugai rekomendavo eiti pas vienoki vairavimo mokytoja kiti ne rekomendavo pas kai kuriuos nes sakė kad per griežti bet aš likau labai patenkinta savo instruktoriumi Arvydu S kuris nebuvo nei per griežtas nei per švelnus. :) ačiū mane egzaminavusiam mokytojui Arvydui L kuris man iškrėtė proto paskutine pamoka ir išleido į regitra pasiruošusia. Sėkmės jums!
Tavo vardas ar įmonė
2019-09-30 15:20:54 IP 2ju3l0ub
Jauki klasė, ydrunas labai fainas mokytojas nuteikdavo visai dienai smagiai. Pamokos praeidavo labai greitai.
Minusas kad nepavyko daryti pravaziavimu šeštadieniais :)
Laba diena. Noriu pasidziaugti uz sekmingai islaikyta A kategorijos pravaziavima regitroje ir padekoti instruktoriui Martinkui uz kantrybe.
Pagaliau vairavimo egzaminas išlaikytas ir teisės rankose vargais negalais.
Vairavimo mokykla labai gera ir klasė komfortiska šviesi ir jauki.Tik dėl administratoriu gausos ir pasikeitimų informacija reikia kartoti labai dažnai iš naujo atėjus. :))
Egle Puodziunaite
2019-03-29 10:08:15 IP 2ju3kvun
Nežinau ar galiu būti dar dekingesne jums už vargą. Mano mokymasis truko metus laiko pas jus tačiau esu dėkinga už instruktoriaus lankstumą prisiderinant prie manęs ir mano grafiko. Nuolatinis skatinimas mane privertė stumteleti save link tikslo kuo greičiau išsilaikyti vairuotojo teises. Ačiū administracijai kuri kas karta suteikdavo info ir skatindavo nedaryti pertraukų ir taip lengviau viskas ejosi lengva ranka. Linkiu jums dar daug daug mokinių ir sėkmės dirbant. Gyvuokite dar ilgai!
9/10 nes vairavimo mokykla labai gera ir džiaugiuosi kad mokiausi čia. Labai geras instruktorius pakliuvo. Iki dešimt balų trūksta tik kad aplikacija per kurią registravausi vairavimo pamokoms nestrigtu. :)
Geriausi l!!!!!!!! ☺️
Rekomenduoju!!! Ypač teorijos mokytoja zydruna! Labai malonios patalpos ir klasė! Beja labai patogu kai galiu važiuoti kada noriu Nes esu dirbantis ir man tai labai aktualu!
Noriu padėkoti savo instruktoriams už kruopštų darbą ir geras akimirkas! Kaip ir planavau teisės issilaikiau per mėnesį laiko ir viską iš pirmo karto!! Ačiū jūsų mokyklai
Patikima ir draugiška mokykla. Malonu kai instruktoriai stebina ne tik tulpemis bet ir kava :)))) nuosirdus aciu uz pagalba. Egzaminqi išlaikyti be vargo
Irmanto Jagmino UAB
2018-05-14 10:17:07 IP 27p49h5p
Nerekomenduoju 2018-05-10 16:58:47
Jeigu tokie instruktoriai mokina pradedančiuosius vairuotojus, tai niekam nerekomenduočiau šios vairavimo mokyklos. Negana to GGS 950 VW polo vairuojantis instruktorius užkišinėja eismą taip sukeldamas avarines situacijas, lekia mieste kaip akis "išdegęs", bet dar ir sugeba vos nenutrenkti per perėją einančio žmogaus per savo skubėjimą. :)
Laba diena. Apgailestaujame, kad ši nemaloni situacija sukėlė Jums nepasitenkinimą mūsų mokyklos instruktoriaus darbu. Svarbu paminėti ir tai, jog mūsų mokykloje dirba 9 vairavimo instruktoriai, todėl manyti, jog visi instruktoriai turi vienodas vairavimo manieras - būtų neteisinga. :) Akcentuosime, jog instruktoriai beveik visą laiką važiuoja su mokiniais, todėl tikėtina, kad Jūsų pastebėtas "eismo užkišinėjimas" arba pėsčiojo nepraleidimas per perėją buvo pradedančiojo arba sunkiau vairuojančio mokinuko klaida. Reikėtų atsižvelgti ir į tai, jog dažnai pėstieji staiga įžengia į perėją prieš tai neapsižvalgę ir neįvertinę eismo saugumo, todėl vertinti Jūsų pastebėtas situacijas reikėtų iš visų eisme dalyvavusių asmenų pusių. Bet kokiu atveju esame Jums dėkingi už pastebėjimą, kadangi toks atsiliepimas kaip Jūsų skatina mus tobulinti savo darbą. Jeigu turite daugiau pastebėjimų - maloniai lauksime Jūsų laiškelio info@vairuoti.lt. Linkime Jums gražios ir jaukios savaitės!
Puiki vairavimo mokykla, draugiskas ir mandagus kolektyvas, saunus instruktoriai, jei nutinka problemu, jos greitai ir paprastai issprendziamos. Rekomenduoju!
Labai šauni mokykla. Puikūs ir draugiški instruktoriai, malonus kolektyvas! Rekomenduoju tikrai!
Vakar islaikiau b kategorijos praktini vaziavima.esu labai patenkinta mokyklos darbu ir duodu tik geras rekomendacijas.
PATI GERIAUSIA MOKYKLA SIAULIUOSE!!! Nerealus kolektyvas! Aciu aciu aciu
Gera mokykla. Rekomenduoju instruktorius zydruna ir edgara. Viskas islaikyta is pirmo karto
Aciu siai mokyklai uz tobulas pamokas. Instruktorius malonus ir tolerantiskas. Pacioje mokykloje tikrai tvyro jauki atmosfera.
Pirkau sioje mokykloje tikrai daug paslaugų. Beveik visas kategorijas issimokinau ir galiu pasakyti tik viena - geriausia vairavimo mokykla kurioje galima mokytis visas kategorijas. ;) gyvenu uzsienyje todel man labai svarbu pravaziavimu grafikas ir laikas. Viskas vyksta greitai. Pravaziavimus susidelioju kaip man patogu. Kas karta gryzdamas i lietuva po skirtinga kategorija igydavau. Jeigu nesisekdavo visada mokykla pradėdavo. Cia dirbda suprantingi zmones. Kainos atitinka suteikiamu paslaugu kokybe. Esu praktiskai isitikines kad visos mokyklos kurios duoda maza kaina tiesiog nebeturi daugiau kuo konkuruoti. Jago islaiko savi gera varda ir suprantama kodel - svarbiausia geras aptarnavimas
Vėjas nupūstas
2018-03-07 15:24:02 IP 2ju3l2nn
Laba diena. Noriu padekoti visai jusu mokyklai uz nuosirdu bendravima ir pagalba laikas vairuotojo teises. Taip pat rekomenduoju Jus visiems kurie renkasi kur mokytis vairuoti!
Aciu instruktoriui Gabriui uz rekomendacijas pravaziavimu metu. Teises issilaikiau ir jau sekmingai vairuoju. Pati geriausia mokykla!
Puikiai dirbanti vairavimo mokykla su autobusu vairavimo kategorija. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos
Didelis aciu uz pagalbą mokantis vairuoti. Rekomenduosiu jus ateityje ir kitiems draugams. Mokymo kokybe atitinka kaina galiu drasiai sakyti.
Puiki vairavimo mokykla. Pakliuvęs instruktorius buvo labai malonus, kantrus, viską detaliai išaiškindavo ir padėjo susitvarkyti su visomis baimėmis. Praktiniam vairavimo egzaminui paruošė taip, kad išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū jums!
Puiki įmonė esu patenkinta super kolektyvas rekomenduoju visiems. Geri mokytojai smagu važinėt vis lauki kada galėsi sėsti prie vairo ačiū jums.
Labai gera atmosfera mokykloje. Kolektyvas atrodo darnus o darbuotojai pagalbus. Pataria bet kokiais klausimais. Gera kaina issilaikiau egzaminus. O regitroje is pirmo karto. Automobiliai patogus ir komfortiski.
Aciu uz pamokas kurios buvo ne tik turiningos bet ir linksmos. Dekoju uz suteikta informacija ir pagalba pries egzamina regitroje. Rekomenduoju.
Be galo džiaugiuosi, kad mokinausi pas jus. instruktorius buvo nerealus! pavaisindavo kava, visada bendravo ne kaip su klientu o kaip su draugu, klaidas paaiskindavo aiskiau nei galiu suprasti. neturiu ka pridurti. dziaugiuosi svo pasirinkimu.
Tikrai gera mokykla, mano instruktorius Virginijus Martinkus labai daug mane išmokė, labai gerai viską aiškino, todėl egzaminą regitroje išlaikiau iįakrto ir esu labai patenkinta. Visiems savo draugams sakiau eiti tik į Jagmino vairavimo mokyklą ir jie sakė tikrai nesigaili ten kad mokosi. Sėkmės jūsų mokyklai!
Super mokykla, personalas, gerai paruosia, instruktoriai Super, viskas Super, rekomenduoju, nenusivilsite pasirinke.
Labai gera mokykla, profesionalus instruktorius Arvydas Vilimas gerai paruošia.ačiū jums, rekomenduoju.
Norėčiau labai padėkoti instruktoriui Virginijui Martinkui, kuris puikiai paruošė mane egzaminui regitroje. Jo dėka egzaminą pavyko iškaikyti iš pirmo karto. Dar norėčiau padėkoti teorijos mokytojui už teorines žinias. Būtinai sugrįšiu pavasarį laikytis A kategorijos :)
Man nepatiko, tikrai gailiuos, kad čia ėjau.... : (Jų tikslas ne išmokyti, o lupti pinigą iš mokinių.. Nieko gero negaliu pasakyti apie sia mokykla, o ypac apie Dainiu Svegzda. Toks jausmas, kad mokiniai yra prastumiami iki mokyklinio vairavimo egzamino, o toliau prasideda mistines istorijos-pinigai plesiami, nepaaiskinus kur kokia klaida buvo padaryta.Nerekomenduoju sios mokyklos
Puiki vairavimo mokykla, esu labai dėkinga vairavimo instruktoriui Giedriui Jaručiui už puikų paruošimą!!! Regitroje išlaikiau iš 1 karto.
didelis Aciu visam vairavimo mokyklos personalui, bet labiausiai esu dekinga savo vairavimo instruktoriui Arvydui Vilimui.
labai labai gera vairavimo mokykla, super instruktoriai, destytojai, personalas, gera aplinka, puikus mokymas. Dekui.
Puikiai išmokė vairuoti, "Regitroje" išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū vairavimo mokyklai ir instruktoriui D. Švėgždai.

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
UAB „RIGVEDA“ – vienas iš LYDERIAUJANČIŲ vairavimo mokymo centrų Lietuvoje ! Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 28 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Alytuje, Druskininkuose, Prienuose, Šakiuose, Jurbarke, Kėdainiuose, Jonavoje...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
ARV-Auto, UAB Vairavimo mokymo centras Susisiekimo ministerijos įvertinta kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje ARV-Auto – pirmaujanti vairavimo mokykla, galinti pasiūlyti ženkliai daugiau: kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo specialistų mokymo paslaugas...
"Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; konsultacijų paslaugos; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...
Autotodis
Mokyklos Joniškyje, Šiauliuose, Pakruojyje!

Adresas: Sodžiaus g. 23, Degučių k., LT-83291 Pakruojo r.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos "Autotodis" specialistai yra atestuoti, kantrūs instruktoriai ir dėstytojai! Kodėl "Autotodis"? Dažniausiai mus renkasi pagal mūsų mokyklą baigusių mokinių rekomendacijas. Tad nelauk ir išmok vairuoti ir jaustis už autombilio vairo saugus! "Autotodis" paslaugos: • Ruošiame A,AM,B,C,CE kategorijų...

"Bitė" laimėjo nemažą konkursą JAV
"Bitė" laimėjo nemažą konkursą JAV 09-28 12:16
"Bitė Lietuva" laimėjo JAV įmonės "iTraq" skelbtą paslaugų konkursą ir ryšiu aprūpins apie 100.000 jos įrenginių. Šie įrenginiai itin populiarūs tarp logistikos bendrovių – jais šios įmonės stebi...
"Epso-G" šiemet negrąžins beveik 160 mln. Eur skolos "Ignitis grupei"
"Epso-G" šiemet negrąžins beveik 160 mln. Eur skolos "Ignitis grupei" 09-28 12:03
Vyriausybei pavasarį radus kompromisą dėl šimtamilijoninės "Epso-G" skolos grąžinimo "Ignitis grupei" ir sutarus ją išmokėti anksčiau laiko, refinansuojant bankų paskolomis ir išdėstant ilgesniam...
Per parą nustatyti 105 nauji koronaviruso atvejai, vienas žmogus mirė
Per parą nustatyti 105 nauji koronaviruso atvejai, vienas žmogus mirė 09-28 11:41
Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 105 nauji koronaviruso atvejai, vienas žmogus mirė, pirmadienį BNS informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Auksas 1968,63 +6,61%