Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę HUSH LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę HUSH LT

Atsiliepimai apie HUSH LT, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie HUSH LT, UAB

NEREKOMENDUOJU! BUSITE IGNORUOJAMAS, BLOKUOJAMAS PARDAVEJO. PINIGU NEGRAZINS. KREIPTIS REIKIA I VALSTYBINES INSTITUCIJAS, DEL TEISYBES. APEIKITE IS TOLI LANKU SI PARDAVEJA. O PRIES TAI VERSA PASIDOMETI ZMONIU ATSILIEPIMAIS.
Kristina 2019-05-20 14:06:25
Pirkau basutes su platforma Maya. Siunta atkeliavo iš Kinijos:) Basutės natūroje atrodo pigiai, medžiagų kokybė - prasta, stebiuosi tokia išpūsta dermentino kaina. Be to, pasirodo jų nepriims atgal, nes tai prekė su 50% nuolaida! Reikės pasidomėti vartotojų teisių apsaugos agentūroje, ar tikrai nekokybiško daikto negaliu grąžinti.
As eisiu I vartotoju teiseso. Ir jus eikite. Taip negali kvailinti zmoniu!
Niekam nerekomenduoju. užsisakiau suknele, atėjo po mėnesio... ir... iš prastos kokybės medžiagos pasiūtas maišas su gumyte per vidurį (atsieit liemuo)... nei spalva, nei fasonas, nei raštas neatitinka reklamuojamos prekės....
Zmoniu durninimas. Viska galima rasti aliexpresse uz 6-10 kartu mazesne kaina. Verslinkai :D
perkama viskas is aliexpress arba wish puslapio. 100 %, prekes analogiskas galima rasti siuose puslapiuose ir beveik 50 proc pigiau, pats pasimoviau pirkdamas batus. o grazinimai praktiskai negalimi, jei nuolaida 50% ir didesne, tik kad visom prekem taikoma pas juos "nuolaida"
Noriu viešai atsiprašyti šios įmonės apkaltinus nesąžiningumu!!!!!! Tikrai atsiuntė prekę, truputi su terminu vėlavo, bet tikrai gavau prekę ir dar už gautą prekę gražino pinigus, nes jau galvojau prekės negausiu ir reikalavau gražint pinigėlius.Šiandien gavau ir prekę ir pinigėlius.Mielieji turėkim kantrybės, įmonė sąžininga!!!!
Būkit atidžios- neužkibkit, nesąžiningi. Laukiu, nesulaukiu batų.
Apgaviku įmonė. Nieko neužsisakinėkite. a*******i !!! Nors suma ir nedidelė pervesta buvo, bet jokio kompetatingumo reaguoti arba grąžinti pinigus. Tikrai kreipsiuos į vartotojų teises. ir paskelbsiu viešai apie jų aferas.
Užsakytos buvo pėdkelnes, gavau suplyšusias, kinietišką šlamštą. Kokybė 0 verta. Prekės siunčiamos iš Kinijos.
prekes siuncia is kinijos pvz. kiniskos prekes kaina 12e. parduoda uz 30t.
Užsisakiau prekę, antras mėnuo jokių žinių. Siuntos numerį suvedus jokios info nuo kovo 26 d. Parašiau antrą laišką, laukiu atsakymo. Labai panaši situacija buvo su kita parduotuve, net kilo įtarimas, jog čia tie patys "verslininkai". Nerekomenduoju pirkti
Pirkėja 2019-04-25 09:28:12
Aš irgi atsakymo dar negavau. Nežinau, ar vartotojų teisės kažką gali padaryti, bet galvoju su jais pasikonsultuoti, ar nėra žmonių klaidinimas ir apgaudinėjimas.
Aš užsakiau suknelę balandžio 6 dieną ir dar negavau užsakymo iki šiolej, bandžiau skambinti, bet nejungia, tačiau atsakė i mano e-@, kad prekė buvo išsiusta per 24 val.Klausimas kur jinai dingo, pagal RN numerį paskutinis įrašas yra china post balandžio 15 dieną.Įdomiai ar peseks manę ir kadą.Bukite atidus užsakynedami per hush.lt!
Pirkėja 2 2019-04-24 15:46:36
Mano situacija analogiška... Pėdkelnės keliauja iš Kinijos. Tikiuosi, kad atkeliaus visgi. Įmonėj parašiau, bet nieko neatsako. Labai keista, nes pirmasis užsakymas atėjo be jokių problemų.
Pirkėja 2019-04-23 16:59:27
Užsisakiau pėdkelnes iš jų tinklapio. Pėdkelnės TIESIAI IŠ PRANCŪZIJOS ir yra SANDĖLYJE, IŠSIŲSIME PER 24 VAL.
Atėjo siuntos numeris...patikrinu...siunčiama iš KINIJOS Prancūziškos pėdkelnės, tai turbūt sandėlis irgi yra Kinijoje, prekės dar negavau ir neaišku, ar gausiu.
Parašiau jų tinklapyje atsiliepimą, bet, žinoma, jo net neskelbia. Nors ir prieš tai atkreipiau dėmesį į tai, kad du parašyti atsiliepimai parašyti panašia struktūra, bet pagalvojau surizikuosiu.
Taip, kad atsargiai :)
Taip, kad atsargiai :)
Facebook Sponsored reklamose nurodyta kaip prekiauja bateliais, kai tuo tarpu paprasta google search paieška nurodo, jog tam jie net licencijos neturi. :) Nepasimaukit, jei planuojate pirkti. ;)

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

Balsavimas rinkimuose artėja prie finišo
Balsavimas rinkimuose artėja prie finišo 05-26 19:30
Balsavimas prezidento rinkimų antrajame ture ir Europos parlamento rinkimuose artėja prie pabaigos. Pirmųjų rezultatų laukiama netrukus po balsadėžių užsidarymo.
Prašo atleisti dabar pat, o sugrįžta rudenį
Prašo atleisti dabar pat, o sugrįžta rudenį 05-26 14:46
Vasarą ar jai dar tik artėjant ne vienas vadovas sulaukia darbuotojo, nešino prašymu atleisti iš darbo. Kai kurie sako norintys išeiti dabar pat, nes sulaukė skambučio, kad turi kuo greičiau...
VŽ paaiškina: kokie Vyriausybės veiksmai po prezidento rinkimų
VŽ paaiškina: kokie Vyriausybės veiksmai po prezidento rinkimų 05-26 14:05
Po to, kai išrenkamas naujas prezidentas ir jis prisiekia, Vyriausybė neprivalo atsistatydinti, o tik grąžina įgaliojimus naujajam valstybės vadovui. Tai vadinama "mandagumo atsistatydinimu" ir...

Kur atostogausite šią vasarą?