Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Humana People to People Baltic, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Humana People to People Baltic

Atsiliepimai apie Humana People to People Baltic, VšĮ

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Humana People to People Baltic, VšĮ

INESA DIRBANTI VILNIAUS STOTIES HUMANOJE- tikra nepagarba klientams, bereiksmiai priekaistai ir sugadinta nuotaika visai dienai- nes matai mes klauna kazkoki pliusini prie kasos palietem ir jis nuvirto. tai likom išpeiktos ir pazemintos. labai nuliudino...
Labai esu nepatenkinta Elektrenu pavaduojancios direktores pareigas atliekancios moters labai negraziai elgiasi su savo darbuotojoom, o darbuotojos labai saunios mergaites, stropios labai graziai elgiasi su pirkejais jus pagalvokite kodel taip ten keiciasi darbuotojai ps.zuvis genda nuo galvos ar ne taip.
Šiandien tai išvis viršūnė! Šeškinės Humanoje nuo pardavėjos sklido stiprus alkoholio kvapas. Tikrai buvo nemalonu, kai teko pabendrauti!
Jau Druskininku Humanos pardavejos ir ju direktore tai kazkas baisaus, visada susiraukusius, nepatenkintos, arogantiskos, pasipute. Ju direktore dar baisesne uz jas visas kartu sudejus. Ten jeigu jas visas pakeitus, butu labai gera tokioje parduotuveje apsipirkineti.
Na jau tokio akibroksto nera buve niekur ir niekada Kai Karoliniskiu Humanoje bandziau pasimatuoti tik viena drabuzi saleje, nes kabinose eiles ilgos, pribega direktore ar sako as jus apibaru nes cia matuotis negalima eikit jus stovet ta eile, maza kad ten pardavejos surugusios tai dar direktore nurodineja pirkelams ir bara kaip mazus vaikus
Kur dingo vyriski rubai???
Visiškai sutinku su ankstesniais atsiliepimais, Druskininkuose ta pati situacija su pardavėjomis elgesys arogantiškas, pašaipus. Susisiekus su atstovybė paaiškinimais, jog ji negali priversti atsiprašyti žmogaus jeigu pardavėja nenori, tai tiesiog ne išauklėtas žmogus, tai klausimas kodėl tokia pardavėja ten dirba???
Labai gaila, kad Mažeikiuose yra leidžiama turgaus moterims pirmadieniais išpirkti pusė parduotuvės. :) Net iš rankų plėšia, ir gudriai apsiperka, kadangi Humanos darbuotojos žino nuolatines turgaus bobas, galėtu joms neleisti pirkti tiek kad perka ir būtų laisvų rūbų pašaliniams
humana esanti kaune, ozeskienes gatveje...kolektyvas baisus, nuo pardaveju iki vadinamos direktores.Jei esi kaimo mergaite tada gali darbintis, kitaip netiksi...Direktore prasmirdus vaiksto, pardavejos atrodo kad butu diziausi bosai...jokios kulturos ir pagarbos niekam...beabejo, ka noreti is pardaveju, jei vadinama direktore, moteris paprasciausiu dalyku nesuprnata..
Kada pagaliau bus galima normalei ateiti i Elektrenu humana apsipirkti? Vasara karsta, tvanku, pirkejei ateina apsisuka ir iseina, nes kada taip tvanku, karsta, neimanoma isbuti 5minuciu, o ka per tiek laiko gali rasti? O kaip pardavejom? Nelinkiu niekam tokio darbo. Darikyt isvadas.
darbintis eiti tik ne cia, skudurynas baisus elgiasi ne kaip su zmogum, darbo salygos tragiskos, isnaudoja kaip tik tik gali..vadinama direktore, tik forminta ant popieriu, nes pati nemoka bendrauti su zmonem, su pardavejom..visa prasmirdus...pardavejos senos vaiksto kaip povai, uzkrauna viska ant nauju pardaveju, jokios pagarbos, baisu...kaunas, ozeskiene..sekmytes juks
Laba diena, norėčiau išreikšti didelį nepasitenkinimą humanos parduotuve M. Dauksos g. 25 Kaunas, vintazine parduotuve, kaip ten galima kanors išsirinkti kaip karstis nežmoniškas, ventiletoriu pastatytas pucia ora silta, sintetiniai kvapai.Jau net nekalbu apie tuos zmones kurie dirba ten kaip ten galima aptarnauti zmones.
Labai puiki parduotuve tiems kurie nori įsigyti gražių bei kokybiškų rūbų mažomis kainomi, tikrai labai geras variantas norint išleisti mažai pinigų ir prisipirkti daug rūbų.
Labai apgailėtinai, kai tokia įmonė rengdama darbo pokalbio atrankas atsirinkinėja žmones pagal svorį. Viso pokalbio metu buvo sakoma, kad ar tu pajėgsi dirbti, nes toks krūvis didelis, ar Jūs išstovėsit, nes pas mus nebūna poilsio pertraukėlių, tarsi apkūnus žmogus negali dirbti. Tai tikrai apgailėtina. Kitą kartą dėdami skelbimą dėl darbuotojo atrankos nepamirškite svorio normas nurodyti. Nes patirtis ir išsilavininas nesvarbu, svarbu svoris!!
Nacionalinis.Liuciferis
2019-05-29 14:57:55 IP 2eehheim
kaip dar nebankrutuoja tokios Humanos nauji rūbai per akcijas išpardavimus ir net įprastai pigiau kainuoja. matyt žmonės yra kvaili kad perka.Humanoje tikrai labai brangu už dėvėtus rūbus gal sirgo triperiu, sifiliu, odos ligomis, vėžiu.fu ??!!!
Laba diena, norėčiau išreikšti didelį nepasitenkinimą humanos parduotuve, esančia Vilniuje, kalvarijų g.
Taigi personalas nemalonus labai, tikriausiai tingi dirbti savo darbą, nes liepė man pačiai tvarkyti daiktus po matavimosi, nors ši darbuotoja ir yra tam šioje parduotuvėje, pinigus už tai gauna. Ji pradėjo garsiai komentuoti, kad man labai sunku sudėt daiktus per visa parduotuvę, nedavė ramybės, aš net nieko neišsirinkau, nes labai nepatiko aprarnavimas ir palikus daiktus išėjau. Tai galiausiai pardavėja neleido išeiti iš parduotuvės, nes nepamatė drabužio ant pakabos, nors aš padėjau į vietą, apkaltino, kad pavogiau. Tai čia jau buvo tikrai labai nemalonu, toks aptarnavimas tikrai labai nemandagus. Tingi dirbti, kabinasi prie žmonių ir vagystėm kaltina, labai liūdna, kad tokie žmonės dirba.
Laba diena, suprantu, kad euro taip niekas ir negrąžins...bet jei mokėdama pastebėjau, kad drabužis su skyle, tai ar tikrai nebuvo galima padaryti grąžinimo iš kasos ir atiduoti man pinigus. Drabužio neėmiau, kam man skylėtas. Gal pardavėja galėtų perspėti apie rūbų defektus...
Jai rasot darbo patirtis nebutina.. tai jai zmogus pradirbes net anglijoj fabrikuose su anglu kalba o pas jus nepasakiau parduotuviu pavadinimu tai jau neidarbinta tai kam tada rasit kad darbo patirtis nebutina, reikia sakyt is anksto zmoguj ko reikalaujat o netada kada atvaziuoja..
Danute 2019-02-18 17:54:43
Ačiū, visą tai mes puikiai žinom ir suprantam.Bet aš kalbu apie neadekvačias kainas tiems patiems likučiams.Ir kalbu išimtinai apie siūlus mezginiams/rankdarbiams ir tik tai, ką pati patyriau.Pasikartosiu:siūlų kamuoliukas, sveriantis beveik 0, 30gr ir sveriantis 0, 09gr kainuoja po 0, 30 centu, kai tokie siulgaliai, mano diletantišku supratimu, t.b.sukrauti į vieną maišelį ir realizuojami po tą patį, gal būt, 1 e.
P.S.Ir dar, per tuos kelis Laisvės dešimtmečius, nesutikau nei vieno valdininko ar verslininko, kuris nebūtų"atsirašinėjimo meistras".Ne įžeist norėdama, bet ir Jūs ne išimtis...
Tuomet aš atsiprašau Jūsų.Matyt esu ne tiek nuovoki ir nesupratau, kad bendrauju su pirkėja.Aš kreipiausi, kaip į Humanos atstovę.Nes norėjosi išgirst jų nuomonę...
O šiaip aš puikiai skiriu gėrį nuo nelabai...Ir darbuotojų viešai neaptarinėju, išsakau viską vietoje, jei situacija susidaro to reikalaujanti.Bėda ta, kad daugeliu atvejų jie nebeatlieka savo funkcijų.
P.S.Esu vyresnio amžiaus"internautė"ir nemokėčiau paaiškinti, kaip pasiekt mano el.pašto adresą, jei įdomu padiskutuot.Juk jis čia yra.
Danute 2019-02-18 17:54:43
Ačiū Jums labai už "meistrą" ir ne išimtį :) Bet iš tiesu esu pirkėja, niekada nedirbau humanoje, galiu palikti savo kontaktus, susirašysime, susiskambinsime. Tiesiog apmaudu, kad Lietuvoje žmonės netiki, kad galima rašyti gerus komentarus tiesiog iš širdies, norėdami pasidžiaugti aptarnavimu arba padėti, o ne tik skundus. Visur mato apgavystes ir bandymus kažką parduoti, kažkaip pasipelnyti. Suprantu, kad ne be pagrindo, bet kas tai pakeis, jeigu ne mes patys? :)
Danute 2019-02-16 19:13:37
Pasiskaičiau liaupsių apie darbuotojas ir sutrikau.Aš, šiuo atveju, ne tik apie darbuotojus/as.Aš apie kainas.Praeito"akcijinio" (prekės po 1 e)laikotarpio metu vienoj iš Humanų nusipirkau įv.siūlų (kai kur greičiau jų likučių ar siūlgalių)rinkinukų.Pradinė/tikroji kaina po 2 e..Užėjus šios"akcijos" metu, rinkinukai pastebimai apmažėję, bet kaina"ūmiai"pakilus-po 3, 50, o kitą dieną ir po 4 e už rinkinuką.Atrodo, apetitas ateina bevalgant.
Šiandien gi, t.y.šeštadienį, galutinės"akcijos"dienos pabaigoj, pasirinkau atskirus siūlų matkelius ir visai suglumau.Įdomu, kokiais kriterijais remiantis, "įvertinama"prekė?Visi trys kamuoliukai skirtingo dydžio ir svorio, bet visi po 0, 30 cnt.Mano nuomone tie kriterijai"iš lempos"...Ir kur adekvatumas, jei šiandien striukę ar džinsus aš galiu pas juos įsigyti už tuos pačius 0, 30 cnt, kaip ir 9 gr.sveriantį siūlų likučių kamuoliuką?Ar gali kas paaiškint?
Danute 2019-02-16 19:13:37
Taip, be abejo. Mėnesio vidury užvežamos naujos prekės. Kainos aukštos, pasirinkimas didelis. Už savaitės daroma akcija - visoms prekėms -10% sekmadienį. Tiksliai neatsimenu, bet už savaitės-dviejų po naujos siuntos gavimo prasideda laimingi pusvalandžiai, kurie skelbiami pardavėjų parduotuvėse, tiksliai nežinau, kada jie būna, nes nestebiu. Per šiuos pusvalandžius visas prekes galima nusipirkti su -30% nuolaidą. Dar už savaitės nuo pirmadienio berods prasideda šios siuntos išpardavimas, ir visas prekes galima nusipirkti su 30% nuolaida. Šeštadienį - sekmadienį akcija jau būna -50%. Paskutine savaitę nuo pirmadienio iki ketvirtadienio visas prekes parduoda po 1, 50 Eur, penktadieni visos prekės kainuoja iki 1 eur. Paskutinę išpardavimo diena visos prekės parduodamos ne brangiau, kaip 0, 5 eur, o po pietų viskas, kas liko, išparduodama po 0, 30 Eur. Viskas konkrečiai, aiškiai iš logiška. Arba geros prekės, didelis pasirinkimas, bet brangiau, arba labai pigiai, bet likučiai. Kažką galėjau ir sumaišyti, nes dažniausiai apsiperku būtent paskutinę išpardavimo savaitę, tad kitas nestebiu. Ir aprašymas galioja tik Vilniaus parduotuvėms, kitoms yra atskira kainodara. Bet jų puslapyje labai patogu žiūrėti, kokios yra šios savaitės kainos. http://www.humana.lt/
Dažnai lankausi Vilniaus parduotuvėje, Laisvės g. 31. Personalas be galo malonus, sukuria tokią atmosferą, kad tikrai jautiesi čia laukiamas. Personalas aptarnavimo kokybe aplenkia daugumą butiku, kur rūbas kainuoja, kaip automobilis. Net neįsivaizduoju jų apkrovos lygį išpardavimo diena, kai visos prekės kainuoja 30-50 ct, pigiau, rūbas kainuoja pigiau, nei batonas, bet jos vis vien šypsosi, malonios, greitos. Ir girdėjau, kaip tarpusavyje kalbėjosi, nerimaudamos, kad nepakankamai gražiai atrodė salė ir puolė dar labiau kažką tvarkyti. Salė atrodė tvarkingai ir tobulai, ir pirkėjai, kai tokia prekių kaina, net nežiūri į tvarką, bet mergaitės vis vien labai stengėsi. Pavyzdis darbuotojų!
vakar apsilankiau Humanoje Naujoje Vilnioje. Matavausi striukes prie veidrodžio, padėjus rankinę ant žemės, ant jos savo striukę, priėjo pardavėja vardu Gražina ir paėmė mano striukę. Tai pastebėjus paprašiau, kad neliestų mano daiktų, o ta nieko nepasakė ir išėjo. Ir čia dar ne viskas. Sumokėjusi kasoje, norėdama išeiti iš parduotuvės, pardavėja Gražina pareiškia, kad aš paėmiau prekes- du odinius diržus, už kuriuos nesumokėjau. Aš paaiškinau, kad aš juos turėjau, bet pakabinau į vietą. Pardavėja Gražina paaiškina, kad kaip aš galėjau pakabinti diržus, jei jinai to nematė. Tačiau vedėja aptarnavusi mane prie kasos, pasakė parodyti savo rankinę. Pardavėja Gražina patikrinus mano rankinę nerado jokių diržų. Aš dirbau 10 metų prekyboje, bet tokio poelgio nesu mačiusi ir girdėjusi. Jeigu pardavėja Gražina dirba stebėtoja, labai prašau, kad atliktų savo darbą atsakingiau ir nekerštautų pirkėjams. Ar gali tokie neprofesionaliai dirbti Humanoje? Mano nuomonė buvo visai kita apie ši tinklą. Aš patyriau didžiulį stresą, pažeminimą prieš kitus pirkėjus. Noriu pasiteirauti, kur galiu parašyti skundą?
Jonavoje pardavėja Neringa niekada nesisveikina, niekada nesako prašom ar neatsisveikina. Labai nemalonus aptarnavimas jau kelintą kartą. Reiktų gal kokius pykčio kursus aplankyti, nes visada surūgusių, prekes su jėga stveria iš rankų.
Lankantis Joniskio Humanos parduotuveje ne karta teko pastebeti kaip pardavejoms nesama sokoladai kad gautu geresniu prekiu kada baigsis kisiu emimai sioje parduotuveje aptarnavimo lygis mandagumas zemiausio lygio ar mes kitokie zmones jeigu apsiperkame tikio lygio parduotuvese labai noresiau suzinoti kaip ir kas kontroliuoja tokias parduotuves?
Daznai lankausi Humanos parduotuveje Kaune, Kestucio g. Noriu padekoti uz gera aptarnavima, demesi pardavejai Rasutei. Visada nuosirdziai patars, pades pasirinkti preke.
Laba diena, nesuprantu kokiomis salygomis pardavejos dirba Klaipedos m. H.Manto g. parduotuveje Humana, keleta kartu teko joje lankytis, ir kaip sutapimas, tos pacios dvi pardavejos (viena tamsiaplauke, liekna, ilgais plaukais, o kita auksta vyresnio amziaus sviesiaplauke) sustojusios diskutuoja, kokios blogos salygos cia, kad visada problemos su vadove tai del iseiginiu, tai del atostogu ir t.t. bei apkalbineja kitas koleges. Manau tai labai neetiska.... imones bei klientu atzvilgiu. O gal tikrai ten salygos dirbti yra siaubingos....?
geras skudurynas, kartais net padoriu batu gali darbui uz 50centu rast
Laba diena, nenoriu nieko skųsti, nes daugybę panašių pastebėjimų ir skundų skaičiau. Matyt, visoje Lietuvoje dar klesti senoji tvarka, kai spekuliantai, perpardavinėtojai lipa žmonėms per galvas. Taip yra ir Taurages " Humanos" parduotuvėje. Tauragės humanoje baisu! Nauja siunta- turginiai griūna ant tekstilės, batų, striukių, šluoja viską į maišus ir sau sandeliuoja už kasos. Svarbiausia, kad pardavejos jau taip pat suinteresuotos pateikti siems klientams pirmuma, netgi prekes jau atidetos individualiai, ypac batai siems pastoviems klientams-tikriausiai aisku visiems kodel., uz viska juk po to atsilyginama... Viena pardaveja aptarnauja išsirikiavusią ilgiausią eilę, o kita sau ramiausiai traukia iš krūvos sukrautos iš už prekystalio turginių grobį. Argi čia kažkokia didmeninė parduotuvė ar kaip nesuprantu? Gal padarykit atskirą sandėlį turginiams? Arba įleiskit sekmadienį, , prasinešt" per skudurus? Kasininkė ramiausiai prieštarauja nepasitenkinusiems eilėje- atseit dirba... toks vaizdas, kad darbuotojos bendradarbiauja su turginiais. Tikriausiai reikia pranešti vartotojų teisėms, nes žmogus, jei esi silpnesnis ar neigalus, tai prie naujai keliamų prekių neprieisi niekaip, jei nori likti sveikas. Tokiu aptarnavimu ir tvarka (turginių naudai) pastebėjom daugybę nepatenkintų žmonių. Ne iš gero gyvenimo einame į, , Humanos" parduotuves. Tai ir mes norėtume savo vaikams ar sau nupirkti ką nors dar tinkamo nešioti. Daugelio pirkėjų vardu prašau, parašykite prie batų lentynos, kad vienu sykiu galima pasiimti ne daugiau kaip penkias prekes. Tada ir mums bus galima kažką nusipirkti, o ne rankiotis, kas atliko nuo turgininkių. Manau turetu Humanos valdzia atkreipti demesi ir keisti parduotuveje sia netvarka...Blogiausiu atveju, kvieciame atvaziuoti Humanos valdzia kuri nors pirmadieni ir stebeti si nauju prekiu pateikimo, kad isitikinti kaip viskas vyksta.. Tikiuosi Jūsų
Pritariu dalinai komentatorei del Humanos esancios H.Manto g., Klaipedoje. Man buvo labai nemaloni situacija su pardaveja Diana, kuri dirbdama prie kasos, nesugebejo taktiskai bendrauti, ir kaip visada "nepatenkinta". Kalbejo arogantiskai, tiesiog "draske akis" ir t.t. Ar taip darbuotojas turi elgtis? Paprasiau, kad pakviestu vedeja, nes toliau buvo beviltiska su ja bendrauti... Atejo vedeja, iskilusius klausimus isprende ramiai ir taktiskai, taciau pardaveja ir toliau grubiai bendravo, apie visa situacija informavau vedeja ir ispejau, kad del minetos pardavejos parasysiu skunda. Gal darbuotojams reiktu pravesti mokymus susijusius su etika...? Arba tegul pardaveja Diana ima pavyzdi is kolegiu., kaip pardavejos Nele, Rasa, Vilma. Daug metu lankausi jusu parduotuvese, pardavejas zinau is matymo bei is korteliu su uzrasytais ju vardais. Suprantu, darbas nera lengvas, bet jei dirbate si darba, tai mylekite ji ir gerbkite klientus, tada butu maloniau lankytis, jei jusu veidus puostu sypsena.... Ir vadovams tada nereiktu blogai jaustis del jusu...
Daznai apsilankanti 2018-02-19 22:02:34
Daznai lankausi Panevezio humanoje, ji yra paciam centre, visos pardavejos ir direktore labai faina, isskyrus pardaveja Jurga, amzinai nepatenkinta, veidu perkreiptu, susireiksminus, lyg butu direktore. Atkreipkit i ja demesi direktore!!!!!!
Noriu palikti atsiliepima apie Klaipedos Humana H. Manto g. Personalas tiesiog rinktinis-visos kaip viena-persirauke, amzinai nepatenkintos. Nespejai rubo istraukt, pasiziuret, jos jau cepsedamos, su pykciu gruda atgal, suprask-netvarkingai pakabinau.. Mielosios, jusu toks darbas, ir tik toks, nieko ypatinga neprasau. Tai sugebekit nors tai dirbti, nekalbant jau apie elementaru "labadiena ir viso". O va, Taikos pr., netoli Vetrunges-tiesiog puiku.
Daznai apsilankanti
2018-02-19 22:02:34 IP 28ma3ufk
Sveiki, jau kur kur, bet Kedainiu humanoje dirba nekulturingos, netaktiskos nepraustaburnes.Jums tik mokyntis kulturingumo kaip taip galite elgtis senyva moteris iejo ir jus ant parduotuves reketia as jau sita boba pazistu.Jei jus nemokate dirbti nedirbkite.Maziau bendraukite su savais ir saviems is sandelio nesiokite rubus, o nerekit isnesa apvagia reik dirbt savo darba, o kaip sakoma ne liezuviu malti.
Neisivaizduoju kaip dirba darbuotojos n.vilnios parduotuvėje, nes atrodė kad isleido apsipirkti visą ligoninę is parko 15, ir visų liga-didybės manija, visos milijonierės, o su jomis nepagarbiai elgiasi, nesisveikina, ne taip atsako.buvau ten pirmą ir paskutinį kartą, nes bijau ir uz savo sveikatą
SVEIKI, gruodžio 04 d.Mažeikiuose Laisvės g. 7-1 Humanoje naujos prekės, žmonių labai daug, visi skuba, renkasi prekes, tačiau ponia direktorė Jolanta Fuksienė, dirbdama kasoje, paima iš moters turginę languotą tašę ir krauna jai prekes, kitiems pirkėjams neleidžiama pasidėti, o kita pardavėja, tai pačiai poniai, iš tarnybinių patalpų išneša batus kuriuos pirkėja susideda į tašę ir tai kartojasi kiekvieną pirmadienį, kai tik yra naujos prekės.Ar tai yra sąžiningas elgesys klientų atžvilgiu.
Laba diena, noretume parasyti atsiliepima apie darbuota is Antakalnio Humanos Vilniuje. Su vyru apsipirkinejame tenai ne vienerius ir ne du metus, ir esame labai labai suzaveti kaip dirba darbuotoja Irina. Visada su sypsena, graziai padeda isirinkti mums rubu, tiek metu vaikstome i sita parduotuve, nes labai grazus demesys zmonems, labai paslaugi ir maloni moteris.
Prieš kelias savaites norėjau įsidarbinti jūsų įmonėje, bet, deja, dėl savo kaltės praradau šį šansą (per ilgai neapsisprendžiau).
Labai noriu atkreipti vadovų dėmesį į personalo atrankos vadybininkės Agnės Slautaitės darbą. Paieškų metu susitikau ne su vienu kitų įmonių vadybininku ir buvau nustebinta, kaip galima sugadinti firmos "veidą" pirmo pokalbio metu.
Patikėkit jūs turite šaunią, šiltą ir labai gerą darbuotoją, nes jei negali pamiršti žmogaus po vienintelio susitikimo - tai tikrai puikus darbuotojas, kuris daro jūsų įmonei garbę. Mylėkit ir saugokit ją, šiais laikais taip retai sutiksi "žmogišką" žmogų :), apie kurį norisi parašyti, net negavus darbo.
Ačiū, Agne, Jums labai, prisiminus mūsų susitikimą, išlieka viltis, kad tokių šiltų žmonių dar yra, sėkmės Jums☺
Ir noriu atkreipti dėmesį į puikius jūsų darbuotojų kolektyvus Gėliu, Antakalnio ir Tilto gatvėse - šiose parduotuvėse aš dažnai lankausi ir visada buvau labai maloniai sutikta.
Šiandien teko lankytis Kalvarijų g. (prie Tauragnų stotelės) humanoje. Labai keistai pasirodė, kad direktorė tikriausia su savo sūnumi (tamsus vaikinukas) išėjo iš tarnybinių patalpų, apie 17:50 su krūvele drabužių. Netikusius drabužius direktorė pakabino prie kabinų, o kitais vaikinas nešinas nuėjo prie kasos apsipirkti. Jei neklystu, buvo kažkoks tekstilės gaminys, kuris tikriausia ne vaikinui reikalingas o pačiai direktorei. Tai nejaugi sandėliuose gali lankytis kas nori, o direktorė giminaičiam nustatinėti kainas? Ar tai sąžiningas elgesys klientų atžvilgiu?
Laba diena, nenoriu nieko skųsti, nes daugybę panašių pastebėjimų ir skundų skaičiau. Matyt, visoje Lietuvoje dar klesti senoji tvarka, kai spekuliantai, perpardavinėtojai lipa žmonėms per galvas. Taip yra ir Telšiuose, , Humanos" parduotuvėje. Pardavėjos bejėgės prieš turgaus prekeives, kurios, alkūnėmis prasiskina kelią prie avalynės lentynų, susišluoja visus batus iš eilės, po to kampe sutūpusios, , perrūšiuoja" batus ir padeda kas joms netiko vėl į lentynas. ne iš gero gyvenimo einame į, , Humanos" parduotuves. Tai ir mes norėtume savo vaikams ar sau nupirkti ką nors dar tinkamo nešioti. Daugelio pirkėjų vardu prašau, parašykite prie batų lentynos, kad vienu sykiu galima pasiimti ne daugiau kaip penkias prekes. Tada ir mums bus galima kažką nusipirkti, o ne rankiotis, kas atliko nuo turgininkių.Tikiuosi Jūsų supratingumo
Laba diena, šiandien 2017-05-24, užėjau į kovo 11- osios g. 22, Kaune, , , Humana'' parduotuvę. Iš karto pamačiau suknelę, kuri man labai patiko. Deja ji buvo vitrinoje.. Pažiūrėjau jos kainą (ji buvo prisegta) 10.50 e. Paprašiau pardavėjos, kad leistų pasimatuoti. Tačiau, pardavėja ganėtinai grubiai atsakė, kad iš vitrinos prekės yra neparduodamos! Ar taip iš viso gali būti? Jei jūs neparduodate prekių iš vitrinos, kam iš vis reikia jas ten dėti, ar kabinti kainą???? Net prekybos centruose galima nusipirkti rūbą, kuris yra vitrinoje... Labai gaila, bet esu labai nusivylusi... (Tuo metu, kai buvau užėjusi, nebuvo jokių papildomų akcijų.)
Gerb. vadovai, Noriu atkreipti jūsų dėmesį į Raseinių parduotuvės direktorės elgesį su darbuotojais, mano manymu jos elgesys yra neadekvatus darbuotojų atžvilgiu. Pradedant nuo taisyklių laikymosi, jeigu darbuotojas salėje darbo metu kalbasi su kolegę, jeigu vieną minutę vėluoja, ne pertraukėlės metu nueina pažiūrėti ar neskambino vaikas, rūkančioms galima parūkyti tik pietų ir pertraukėlės metu. Jeigu darbuotojas sirgdamas eina į darbą ir paprašo susikeisti su kolegę jis yra ignoruojamas. Pasiėmus nedarbingumą yra skundžiamas atitinkamoms institucijoms, ir už visą tai yra rašomi tarnybiniai be jokio įspėjimo.O pati direktorė gali elgtis ne pagal taisykles ir likti nenubausta. Prieš mus dirbęs kolektyvas neapsikentęs tokio psichologinio spaudimo išėjo iš darbo, atėjus naujam situacija kartojasi. Manau būtu įdomu pasidomėti direktorės kompetencija.Tai dabar jūs man pasakykit Gerbiami Vadovai, ar čia nepažeidžiami įstatymai. Sunku patikėti kad gyvenant demokratinėje valstybėje tokie dalykai vyksta.
Gerb. tinklo vadovai,

Noriu atkreipti dėmesį į labai nemalonų dalyką kai kuriose parduotuvėse, nuo kurio kenčia ne tik lankytojai, bet ir visą darbo dieną praleidžiančios darbuotojos - tai dirbtiniai sintetiniai kvapai, pučiami iš specialių, , gaiviklių''. Kreipiausi į Sveikatos ministeriją, bet kol kas jokio atsakymo negavau. NEGALIMA, , nuodyti'' žmonių. Šitos chemijos pakanka po prekių dezinfekcijos, o ir WC rekomenduojama natūralūs gaivikliai. Kodėl klientai turi ašaroti ir bėgti laukan kuo greičiau, net jei jie nėra alergiški. Mačiau net besilaukiančias pardavėjas, , Humanos'' parduotuvėse. Užuojauta joms...
Tai kam nuo tų dirbtinių kvapų geriau? Gal kam šioks toks pelnas, pvz., kvapų gamintojams : (

Prašau pareikšti savo oficialią nuomonę. Paskutinį kartą lankiausi ketvirtadienį, sausio 19 d. Kaune, Kęstučio g. Ilgai neužtrukau.

Asta Juknienė
Kęstučio g. Vilniuje esanti parduotuvė erdvi, tvarkinga, labai malonios ir paslaugios darbuotojos. Būtų puiku, kad visose parduotuvėse taip maloniai aptarnautų.
Alytaus "Humanoje" ypač "humaniškai" elgiamasi su turgaus perpardavėjais. Jiems pati direktorė prekes traukia iš sandėlio ir paskaičiuoja vietoje. Šaunu matyti bendradarbiavimą. Direktorė šaunuolė labai stengiasi. Net vieną pardavėją pristato padėti turginiams išsirūšiuoti. Suprantu, kad jie turi pilną teisę apsipirkinėti ir po to perpardavinėti, tačiau paprasti pirkėjai taip pat turi teises. Tokios pirkėjų diskriminacijos nejaučiau nė vienoje parduotuvėje, kur prekiaujama naujais drabužiais. Alytaus " Humana" tarsi tarybinių laikų parduotuvė, kurioje prekės po prekystaliu. Kitą kartą planuoju pranešti vartotojų teisėms, todėl, kad taip diskriminuoti kitus pirkėjus yra pažeidimas. O paprastos pardavėjos labai puikios, tačiau vadovauja ir pelnosi ne jos, o vadovė.
Rokas 2016-09-08 13:07:41
Baigėsi pigių (a lia Humana) drabužių laikai...Seniau aplankydavau vos ne kas savaitę šio tinklo praduotuves ir vis ką nors rasdavau ar sau, ar vaikams. Taip buvo prieš euro įvedimą. Dabar viso gero Humana, nes kainos jau susilygino su didžiujų tinklų išpardavimais. Konkrečiai palyginau su Akropolio išpardavimais, kuriame jau gali nusipirkti naują daiktą už tą pačią kainą kaip ir Humana, kurioje deja gauni jau panešiotą daiktą. Gaila ir pykta, nes būdamas JAV (Humana tenai turi pavadinima Trift Store) kainos kaip buvo atitinkamos tam tikram žmonių segmentui, taip ir liko...O lietuvaičiai nebūtų lietuvaičiais, kad nepasistengtų gražia forma apiplėšinėti klientų...
Pritariu jūsų komentarui. Beje, išsirinkau palaidine kuri humanoje įvertinta 6 eurais, tik vėliau pastebejau tos palaidines originalia etikete su kaina 5 eurai...Taip kad, pasirodo Humanoje ji pabrango euru.
Negaliu likti abejinga dėl incidento įvykusio 2016 m. rugsėjo 7 d., Humanoje, esančioje Vilniuje, Žvėryno rajone. Mačiau konfliktą, kurį išprovokavo ir kuriuo akivaizdžiai mėgavosi arši parduotuvės lankytoja/pirkėja. Labai pagailo darbuotojų, nes tai kas vyko, buvo tiesiog sveiku protu nepaaiškinama. Nepasitenkinimas esama aptarnavimo tvarka kilo vien dėl to, kad pardavėja mandagiai suskaičiavo drabužius, kuriuos ponia įsinešė matuotis į kabiną. Tačiau vyraujanti aptarnavimo tvarka kažkodėl užgavo moteriškę, ji reagavo labai agresyviai, pradėjo įžeidinėti, nepagarbiai išvadino personalą. Negelbėjo net vadovės įsikišimas, jos nuoširdūs ir daugkartiniai bandymai išspręsti konfliktinę situaciją... Gaila, kad Humanoje nėra apsaugos darbuotojų, kurie tiesiog išprašytų tokius lankytojus iš parduotuvės, nes dirbančios mergaitės ir net pirkėjai nėra apsaugoti nuo psichologinio, o gal net fizinio smurto. Liūdina tai, kad žmonės atėję į parduotuvę sau leidžia elgtis kaip nori, kalbėti kokiu nori tonu, negerbia darbuotojų, kurių darbas, manau nėra lengvas. Ir žinot, tada pradedi abejoti tokio agresoriaus psichine sveikata... ir norisi jam pasiūlyti medikų pagalbą...
Tačiau aš vis dėlto norėčiau užbaigti pozityvia gaidele. Esu dėkinga dirbančiam personalui už tikrai profesionalų darbą, už kantrybę, už geranoriškumą ir už šiltą aptarnavimą su šypsena. Sėkmės Jums visoms! Laikykitės, merginos! ;)
Ukmergės humanoje baisu! Nauja siunta- turginiai griūna ant tekstilės, batų, striukių, šluoja viską į maišus ir sau sandeliuoja už kasos. Dirba dvi kasos - viena aptarnauja išsirikiavusią ilgiausią eilę, o kita sau ramiausiai traukia iš krūvos sukrautos iš už prekystalio turginių grobį. Pastarieji, pasistatę autobusiuką šalia įėjimo atsirūśiavę tiesiog prie kasos jį pasikrauna... Argi čia kažkokia didmeninė parduotuvė ar kaip nesuprantu? Gal padarykit atskirą sandėlį turginiams? Arba įleiskit sekmadienį, , prasinešt" per skudurus? Kasininkė ramiausiai prieštarauja nepasitenkinusiems eilėje- nieko nežinau dirba dvi kasos, eikit prie antros... toks vaizdas, kad darbuotojos bendradarbiauja su turginiais. Pranešta vartotojų teisėms, nes žmogus, jei esi silpnesnis ar neigalus, tai prie naujai keliamų prekių neprieisi niekaip, jei nori likti sveikas. Taipat į, , Ukmergès žinias" nes tokiu aptarnavimu ir tvarka (turginių naudai) pastebėjom daugybę nepatenkintų žmonių..

Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; konsultacijų paslaugos; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Seimo pirmininkas su frakcijų atstovais sutarė: R. Žemaitaičio vieta liks tuščia 11-13 17:05
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis su parlamentinių frakcijų atstovais sutarė, kad atstatydinus iš vicepirmininko pareigų Remigijų Žemaitaitį ši vieta liks tuščia.
Bankrutuoja didžiausias JAV pieno perdirbėjas
Bankrutuoja didžiausias JAV pieno perdirbėjas 11-13 16:46
"Dean Foods", didžiausias JAV pieno perdirbėjas, praneša apie bankrotą. 94 metus skaičiuojančiai kompanijai pastarieji metai buvo nelengvi dėl mažėjančio pieno produktų vartojimo JAV.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 138,58 +1,35%
CBS 37,76 -3,62%