Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Humana People to People Baltic, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Humana People to People Baltic

Atsiliepimai apie Humana People to People Baltic, VšĮ

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Humana People to People Baltic, VšĮ

Diana 2021-04-26 17:00:04
Alytuje Naujoji g.8, labai nemalonus ir neprofesionalus aptarnavimas, reiketu pakeisti pardavėjas 100% !
Tikrai is kur jas istrauke tragedija, jos gal nei etiketo nemoka nei zmoniu mate, kazkokios laukines
Budama parduotuveje, , Humana, , adresu V.Sopeno 1, Vilnius. Neileido i parduotuve su neigiamu testu pardaveja Otilija 2021.10.27 -17.15 val, Paklausius del kokios priezasties, man pasake : toks Vyriausybes istatymas, paprasius parodyti nustatyta tvarka pagal kuria manes neileido, nei pardaveja, nei atejusi, , Direktore, , jokiu dokumentu neturejo, Susidare toks jausmas, kad toje parduotuveje visi daro ir sako ka nori, i kitas parduotuves uzeinu su tuo paciu testu be jokiu problemu.
I jusu parduotuve daugiau lankytis nebenoresiu, nes buvo sugadinta nuotaika ir darbuotoju nezinojimas, ka pacios bando irodyt
Prasau pasikalbeti su savo darbuotojais..
Teko apsipirkti Marijampolės, Gedimino g. 13 parduotuvėje, likau labai patenkinta aptarnavimo kokybe ir prekių įvairove, pardavėja Simona (tamsių plaukų) buvo labai maloni ir paslaugi. Tikrai sugrįšiu dar kartą apsipirkti.
Rašau čia, nors norėjau palikti google reviews. Marijampolėje Gedimino g. dirba labai nemalonios darbuotojos, nesmagu net drabužius žiūrėti, stumdosi ir vaikšto nuolatos susiraukusios ir nepatenkintos. Baisu kažką ir priliesti kai akimis tiesiog smerkia
Kazkoks siaubas!!! Kreves pr 97a humanoj kaune neimanoma isbut. Kondicionieriai neveikia. Temperatura turbut 37. Karščiau negu lauke. Neimanoma pasimatuot nes viskas limpa. Valdzia humanos visai nesirupina nei darbuotoju sveikata nei klientais. O darbuotojos visos šlapios laksto. Darykit kanors!!! Reiktu paskambint darbo inspekcijai kad patikrintu, tai gautu bauda gal tada susirupintu.
Vasaros laikotarpiu Klaipedos Humanose neimanoma lankytis, su vienu ventiliatoriu patalpų neatvesinsi. Pačios pardavėjos vaikšto kaip daržovės... Ką bekalbėt apie klientus kurie nori kažką pasimatuoti. Jokios ventiliacijos. Tai manau oro kondicionieriaus tikrai nusipelne net tik ten dirbančios pardavėjos, bet ir ten besilankantys klientai.
Erikas 2021-06-02 14:14:22
Buvau pries dvi sav apsipirkt lentvario humanoj dirba ten kazkokia ruse nasta ar anastazija apgavo mane ant 5 euru mest tokia lauk....
O jus tikras kad abgavo? Gal tesiog suklido zmogus.
KAIŠIADORYSE HUMANOJE ĮLEIDŽIAMA 14 ŽMONIŲ VIENU METU, EILĖJE UŽ DURŲ TENKA LAUKTI PO 50 MIN AR NET VALANDA, TAI YRA NENORMALU. VIENAS ŽMOGUS IŠEINA NESINAS VIENA PREKE. PRABUVĘS PARDUOTUVĖJE 45 MIN AR DAUGIAU.
Kristina 2021-04-09 20:29:22
Marijampolės humanos vadovė, panelė Liudvinaityte turėtų žiūrėti, ką priima į darbą, nes su tokiomis pardavejomis ir jų kultūra, tuoj liks be pirkėjų. Apsilankiau šiandien, ir tai buvo paskutinis kartas gyvenime kai palankiau šią parduotuvę.
Ka cia Nusisneki Kristina, as gyvenu marijampole ir net buvau humanu atidaryme, bet taip kalbėti ant direktorės Liudvinaitytes ir pardavėjų turetu but geda. Esi Kristina konfliktika. Humano tiek direktore tiek pardavėjos yra taktiskos, visada šypsosi, dirba, visos vienodai. Niekada nekelia balso. 100prc taktiskosParduotuve gražiai sutvarkyta, o parduotuve isvedinta. Tik aciu uz grazu ir malonu aptarnavimą..
Reiskiu tik savo nuomone...anksciau daznai ateidavau ka nors isigyti, budavo nemazai kokybisku, idomiu rubu. Paskutiniu metu pardavinejami galutinai nudrengti rubai, o kainos tokios, kad net juokas ir apmaudas ima. Uz tokias kainas galima apsipirkti nauju rubu parduotuveje. Baisu. Kartais vis noriu uzeit, bet, kai prisimenu, kad ten labai brangu ir skurdu, praeinu pro sali, kad negaist laiko ir nesusigadint nuotaikos. Atsiprasau, bet tai tik man gal taip.... nieko nenoriu izeist....pardavejos labai malonios visose parduotuvese. Klaipeda.
Alytaus Humanoj (Naujoji 8) dirba ypatingai nekultūringos pardavėjos. Baisios chamės, rėkia ant pirkėjų, liežuvauja, jaučiasi tarsi pasaulio valdovės. Savininkų vietoje varyčiau tokias lauk.
Vakar Vilniuje Kalvariju g. labai nemandagi darbuotoja numete mano prekes, kurias buvau pasidejusi ant pakabu..Pradejo saukti, kad yra krepsiai!!Kad nedeliociau rubu ant pakabu, nes jai tai nepatinka... Piktu zvilgsniu mane seke visa mano buvimo laika parduotuveje. Labai nemalonu...nesinorisi daugiau ten net eiti..
Labai nemalonu, apsipirkineti, kaip parduotuvėje pastoviai skanduojama, kad išsirinkti prekių ir kuo greičiau išeiti. Jūs prarandate klientus, nes labai nemalonu net eiti ten. Tikiuosi susiprotesit ir taip žmonių iš parduotuvės neišvarysite.
Vilniuje - Merkurijaus pastate dirba pačios pačiausios pardavėjos. Ypač norėčiau išskirti dvi vyresnio amžiaus darbuotojas, kurios visada labai labai malonios! Nors ir esu aplankius daug humanos tinklo parduotuvių, tačiau šioje parduotuvėje pati geriausia atmosfera.
Turiu prašymą nuo Šakių rajono savivaldybės miesto gyventojų kadangi, esu gimusi Šakiuose bet gyvenu Marijampolė į džiaugiuosi humanos prekėmis rūbų kokybe,. Ačiū kad esate Marijampolė. Bet Šakių gyventojai tai pat norėtų turėti humanos parduotuvė. Labai norėtų. Nes pakalbejus vis klausė kodėl Šakiuose nėra humanos parduotuvės, o labai net labai nori. Kodėl, prašau, kad Šakiuose būtų humanos parduotuvė todėl kad pakalbejus su sakieciais jie tikrai rūbus portų tubu jus parduotuvė rūbų, net iš kaimų atvažiuotų apsipirkti ačiū su pagarba Rita skieciuviene Marijampolė.
Naujoji g 8Alytuje dirba labai nemalonios, nemandagios pardavėjos. Apkalbineja pirkėjus, grubiai bendrauja.
Alytaus Humanoj, Naujoji 8 dirba grubios ir ne mandagios pardavėjos. Žadu kviesti žurnalistus tegul daro sau anti reklama.
Alytaus Humanoj Naujoji gatv. dirba dve labai grubios ir nemandagus pardavėjos. Siuliciau eiti į gatvę lapus šluoti ir aplamai pagal kokias kriterijais viksta pardavėjos atranka.
JURBARKO HUMANA atmosfera tikra TRAGEDIJA! Pardavėjos visada susuktais veidais. Matosi, kad nužiūrinėja ir apšneka klientus. Pati dirbau panašioje parduotuvėje ir negali būti jokių pasiteisinimų dėl blogų nuotaikų, algų ar pan. Žinai ką dirbi, o darbas yra darbas.
Kadangi nėra kur pasidėti daiktų, tenka nešiotis glėbį drabužių ir dar rankinę ar savo striukę (nes baisiai karšta) ir dažnai nutinka, kad pameti pakabą. Dėl tokio nutikimo neseniai netiesiogiai buvau apkaltinta vagyste, nors daiktą tiesiog padėjau kitoje vietoje (nes nusprendžiau nesimatuoti, o žmonių buvo per daug, kad prasibraučiau padėti atgal). Aš atsiprašiau už ne vietoje paliktą daiktą, tačiau atgal atsiprašymo nesulaukiau. Kas, mano nuomone, būtų normalu neteisingai apvaginus žmogų.
Ačiū Jums už Jūsų veikla. Aptarnavimas puikus, ypač Vilniuje, Tilto g. esančioje parduotuvėje. Labai gaila, kad nebegalime Humanoje įsigyti įvairiu daiktų, kuriuos anksčiau Jūsų parduotuvėse rasdavome. Be rūbų mielai pirkdavome įvairius parduodamus daiktus. Manau tai Jūsų įmonei atneša nemažą naudą, tuo labiau mums pirkėjams, kurie mielai lankosi Jūsų parduotuvėje. Ateityje tikiuosi atsižvelgsite į pirkėjų norus. Sėkmės Jums ir su artėjančiomis šventėmis.
Pagarbiai Jonas.
Apie humana esančią klaipėdoje Vilhelmo pasaže, nuo kada pardavėjoms nereikia sveikintis, atsisveikinti?nuo kada pardavėja gali šaukti nuo kasos ateinančią kitai pardavėjai, , ateik aš jau einu, , ? Palikti laukiančius klientus prie kasos ir išeiti? Kur elementarus mandagumas.?
2020.08.11 Anykščių Humanos pardavėja pakeltu tonu, girdint visiems susirinkusiems žmonėms, išprašė pagyvenusią moterį iš parduotuvės. Moteris dėvėjo kaukę, išvijo todėl, kad ši sukosėjo. Ten lankytis nebegali, nes labai įskaudino toks grubus ir neteisingas pardavėjos elgesys. Ar Humanų parduotuvėse toleruojama tokia žemiausio lygio "kultūra"? (Pardavėjos pavardė yra žinoma).
Druskininkų Humanoje darbuotojos labai arogantiškos ir pasipūtusios ypač ta naujausia. Demonstratyviai lenda po rankomis kai ką nors žiūri ir tvarko drabužius. LABAI DAŽNAI TARPUSAVYJE GARSIAI APKALBINĖJA PIRKĖJUS " KO ČIA TAIP DAŽNAI VAIKŠTO GAL NETURI KĄ VEIKT. ARBA KUR JIE VISKĄ DEDA" tai išgirdęs tikrai pasijunti nemaloniai ir daugiau nesinori čia sugrįžti. O įvairius nemalonius komentarus yra girdėję tikrai nemažai žmonių. Manau jos turėtų dirbti savo darbą o komentarus pasilikti sau.
Уважаемое руководство компании " Хуманы" в первую очередь хотим Вас поблагодарить за то, что создали такую стабильную и хорошую компанию. Работать у Вас было очень комфортно если бы некомпетентное руководство Днепропетровского региона во главе Я.Яковец и В. Девочкина
Доводим до Вашего сведения, что господа Яковец и Девочкин творят полный беспредел, увольняют людей как им заблогорозсудится не имея на то веских оснований, особенно сейчас когда карантин и они осознают, что не кто не приедет и не проконтролирует их.
За последний период в Днепре было уволено 4 товароведа, 2 коллектива и техник, все остальные ходят и оглядываются кто будет следующим, кто неугоден госпоже Яковец.
На нагорке коллективу было предъявлено обвинение в воровстве но доказательств никаких не было и коллектив отказался писать заявление на увольнение их тогда розбросали по разным магазинам и перестали платить полную заработную плату, хотя девочки продолжали выполнять свои обязанности их вынудили уйти с компании не выплатив примиальной части.
На Карла Маркса коллектив был уволен без каких либо объяснений, вечером в магазин приехали Яковец и Девочкин и объявили что все уволены при этом необъяснив причину увольнение, сказав что есть какие-то видеоматериалы, что ворует весь коллектив.На просьбу показать видео, работникам было отказано.
Всех завели в кабинет и заставили написать заявление на увольнение, не смотря на то, что среди работников есть мать двоих несовершеннолетних детей, не смотря на то, что среди работников есть мать которая воспитывает одна ребенка, есть девочка которая пришла в этот коллектив совсем недавно, успела отработать пару месяцев и тоже была уволена...при этом опять же не выплатив примиальную часть.
Большая просьба к Вам господа руководители!!!
Помогите разобраться в сложившейся ситуации и не дайте дальше некомпетентно управлять Днепропетровским регионом таким нечестным директорам..не честным потому, что госпожа Яковец заставляла товароведов принимать товары группы "В" как товар группы"А" выполняли всё это потому что боялись гнева Хорошо бы проверить закупки чая и кофе на магазины, а перчатки которые в выдаются раз в месяц по 5 пар...все ремонты.
В сложившейся ситуации Мы очень рассчитываем на Вашу помощь. Услыште всех нас уволенных и без вины виноватых.Всю правду Вам смогут рассказать люди которые уже уволенные, потому что кто остался работать будут молчать чтобы не потерять рабочее место.
Уже есть исковое заявление от раннее уволенных сотрудников.Не дайте запятнать рипутацию компании.Мы готовы с Вами встретиться и готовы работать в Нашей компании!.
Humana, visiška nepagarba klientui. Stumteliejo darbuotoja ir pasake keismažodi "b**t"ir toliau keikesi nors buvo daug vietos apeiti.Alytus Naujoji g. 90.
ROMENA 2020-03-01 18:05:37
Dažnokai apsilankau Raseinių miesto Humanos parduotuvėje kurioje esu maloniai sutinkama pardavėjų. Jos nuostabios visada besišypsančios, gražiai apsirengusios ir labai malonios. Parduotuvėje labai gera šilta atmosfera, maloni rami muzika, jokio pašalinio kvapo nuo rūbų.Rinkdamasi rūbus aš pailsiu jūsų parduotuvėje, išeinu su pakilia nuotaika dėka malonių pardavėjų ir ramios aplinkos.Todėl nuoširdžiai noriu padėkoti šios parduotuvės kolektyvui ir asmeniškai pardavėjai JURGITAI GUSTIENEI ! Už jų neišsenkančią kantrybę bendraujant su klientais, dovanojant gerą nuotaiką, skaidrinant gerą dieną suteikiant energijos, tai viskas ko mums pirkėjams reikia. Dar kartą didelis AČIŪ Jums. Su artėjančia pavasario švente, moters diena Jus mielos moterys, būkite gražios, laimingos ir mylinčios.
Net komentarus trina, kurie jiems nepatinja
Esu labai nepatenkinta keista tvarka, kad negalima atidėti prie kasos išsirinktų prekių, pirkėjai priversti vaikščioti po parduotuvę apsikrovę pakabomis su drabužiais ir batais, kas yra ypač nepatogu, jeigu esi išsirinkęs daugiau prekių. Vilniaus Humanoje, esančioje Kęstučio g., paprašius pardavėjos atidėti prie kasos bent jau batus, pardavėja pasiūlė genialią išeitį- juos nusipirkti, įsidėti į rankinę, ir toliau rinktis prekes. Būtų įdomu sužinoti, kodėl nebegalima atidėti prekių prie kasos? Anksčiau dėl to niekada nebuvo problemų... Akivaizdu, kad Humanos vadovams visiškai nerūpi, kad pirkėjams būtų patogu, priešingu atveju pasirūpintų bent jau krepšiais prekėms susidėti.
Panevėžio Basanavičiaus Humanoje dirba šaunios pardavėjos...saugokite ir vertinkite tokius darbuotojus.
Laba diena.Norėčiau paklausti kodėl nėra apsipirkimo krepšių? Prekes turi nešiotis rankose labai nepatogu išsirinkti kitas. Dar kai pasiėmiau batus, pagalvę nors ant galvos užsidėk...Pardavėjų paprašius padėti prie kasos kol dar ką susiieškosiu ką nusipirksiu atsakymas NE..Turi susimokėti o jeigu netiks taigi pasimatuoti reikia.
Lankiausi savanoriu humanoje (Anukelio patalpuose). Labai Patiko parduotuvės interjeras, aptarnavimas. Labai gera pardavėja Rima- patarė tikrai kokybiškus- tvarkingus drabužius. Pasiūlė popierini maišelį (kas tausoja gamta) lankysiuos tik ten. ☺️
JURBARKO HUMANOJE net nemalonu apsipirkinėti, nes užėję visi pirkėjai nužiūrinėjami, apkalbami. Jautiesi nepageidaujamas. Vedėja nemaloni. Apsipirkimas nepatogus, kadangi pasirinkus kelis rūbus turi nešiotis su savimi, kas labai nepatogu, o dar jei kokią kaldrą su savim tampytis reik?! Apie klientus maziausiai pagalvota. Susimąstykite.
Laba diena.Mes dauguma lietuvių tik Jūsų pagalba galim apsirengti. Tačiau noriu Jūsų paprašyti, kad didesnį dėmesį skirtumėt mums. Kodėl negalit įrengti nors 10 saugojimo kamerų, nes ateinam ir vargstam, neturim kur pasidėti tašių. Argi tai Jums didelė problema, kai tiek pirkėjų turit. Jonava
Ramunas 2020-01-14 21:47:47
O tai man idomu kaip reikia jaustis pardavejom, kai joms reikia bendrauti su išgerusiais klijantais.ne karta teko matyt tokiu dalyku.tačiau jos vistiek turi išlikt ir besišypsancios, ir su jais mandagiai bendraut.TAI KUR TEISYBE!!!
Jus skiriat skirtumą kur pardavėja o kur klientas ar nelb? Pardavėja darbe šiaip jau
Pirkėja 2019-10-12 11:51:42
Šiandien tai išvis viršūnė! Šeškinės Humanoje nuo pardavėjos sklido stiprus alkoholio kvapas. Tikrai buvo nemalonu, kai teko pabendrauti!
Panevėžio Humanos pardavėjos, kniaudiskiu g. Įsikūrusi IKI prekybos centro patalpose, labai nemandagios, kiek sykiu užeinu niekada nepasako LABA DIENA. Kiaulė ir ta sukriuksi..
Jurbarko humanoje buvo noramalus aptarnavimas ir bendra atmosfera parduotuvėje, tačiau pradėjus dirbti naujai pardavėjai, parduotuvėje vyksta chaosas, juokai per kuriuos klientai neidomūs, lakstymai į šalia esančią parduotuvę, nemandagus bendravimas su klientais, nes paklausus kodėl negalima pasidėti ant palangės pardavėja tiesiog išvertus akis pradeda šaukti.
Kažkoks idiotizmas, kas sugalvojo tokią nesąmonę, kad negalima pasidėti išsirinktų prekių. Tokioje parduotuvėje ypač kai pigesnės prekės, norisi išsirinkti daugiau rūbelių, bet negali, nes eini apsikrovęs ir dar rankinė. Tai kaip čia, gerina aptarnavimą? Pardavėjos nekaltos dėl viršininkų primąstytų nesąmonių, o turi išklausyti pasipiktinusių pirkėjų priekaištus. Gaila jų.... Tikiuosi pagalvos ponai viršininkai ir apie žmones, užsukančius į jų parduotuves.
Lukšio g. Kaunas Humana, visiška nepagarba klientui.
pirkeja 2019-09-26 09:59:20
Na jau tokio akibroksto nera buve niekur ir niekada Kai Karoliniskiu Humanoje bandziau pasimatuoti tik viena drabuzi saleje, nes kabinose eiles ilgos, pribega direktore ar sako as jus apibaru nes cia matuotis negalima eikit jus stovet ta eile, maza kad ten pardavejos surugusios tai dar direktore nurodineja pirkelams ir bara kaip mazus vaikus
Apsipirkineti tai gal ir gera, bet dirbti patikekite, ''drasus stiprus vikrus''nes is gero gyvenimo...toki darba atlaiko arba 2 dienas arba menesi max, paskui kurios pasilieka dirbti nesitikekite is ju maloniu sypsenu...galite pabandyti, nes istisai humanose reikalingi pardavejai. taip kad darykite isvadas ir dziaukites pigiai nusipirke drabuzius.
Laba diena, vakar sužinojau, kad nebegalima atsidėti rubu prie kasininkes, kol renkiesi kitus rūbus ? Tai kur tuos rūbus susidėti? Nesiesi rankinuką, dar pundą rūbų, tai juūs gal pabandykit tokį svorį tampyti. Tai nupirkit krepšelius, kaip parduotuvėje, kad turėtumėme kur prekes susidėti
INESA DIRBANTI VILNIAUS STOTIES HUMANOJE- tikra nepagarba klientams, bereiksmiai priekaistai ir sugadinta nuotaika visai dienai- nes matai mes klauna kazkoki pliusini prie kasos palietem ir jis nuvirto. tai likom išpeiktos ir pazemintos. labai nuliudino...
Labai esu nepatenkinta Elektrenu pavaduojancios direktores pareigas atliekancios moters labai negraziai elgiasi su savo darbuotojoom, o darbuotojos labai saunios mergaites, stropios labai graziai elgiasi su pirkejais jus pagalvokite kodel taip ten keiciasi darbuotojai ps.zuvis genda nuo galvos ar ne taip.
Jau Druskininku Humanos pardavejos ir ju direktore tai kazkas baisaus, visada susiraukusius, nepatenkintos, arogantiskos, pasipute. Ju direktore dar baisesne uz jas visas kartu sudejus. Ten jeigu jas visas pakeitus, butu labai gera tokioje parduotuveje apsipirkineti.
Kur dingo vyriski rubai???

Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...

Alytaus rajono savivaldybė pramonės zonos kūrimui skirs 100.000 Eur
Alytaus rajono savivaldybė pramonės zonos kūrimui skirs 100.000 Eur 01-16 19:40
Alytaus rajono savivaldybė pramonės zonos kūrimui šiemet skirs 100.000 Eur, tai numatyta savivaldybės šių metų biudžeto projekte.
Įmonė nebereikalinga? 4 veiklos sustabdymo žingsniai
Įmonė nebereikalinga? 4 veiklos sustabdymo žingsniai 01-16 18:51
Metams prasidėjus, peržiūrimi ir verslo tikslai. Jeigu nuosava veikla netenkina, išvargina, o gal – reikia tik poilsio, bet įmonės veiklą galima kuriam laikui sustabdyti.
Naujokė "Boozt" stiprių konkurentų nesibaimina
Naujokė "Boozt" stiprių konkurentų nesibaimina 01-16 17:37
Augant e. prekybai, Lietuvoje vis stiprėja ir konkurencija mados sekmente. Savo kąsnį viliasi atsiriekti ir Skandinavijos e. prekybos platforma "Boozt".

Ar buvo šiemet Jūsų įmonės kalėdinis vakarėlis?

Keurig Dr Pepper 39,28 +2,16%
Goldman Sachs 380,94 -2,52%