Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Humana People to People Baltic, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Humana People to People Baltic

Atsiliepimai apie Humana People to People Baltic, VšĮ

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Humana People to People Baltic, VšĮ

2020.08.11 Anykščių Humanos pardavėja pakeltu tonu, girdint visiems susirinkusiems žmonėms, išprašė pagyvenusią moterį iš parduotuvės. Moteris dėvėjo kaukę, išvijo todėl, kad ši sukosėjo. Ten lankytis nebegali, nes labai įskaudino toks grubus ir neteisingas pardavėjos elgesys. Ar Humanų parduotuvėse toleruojama tokia žemiausio lygio "kultūra"? (Pardavėjos pavardė yra žinoma).
Druskininkų Humanoje darbuotojos labai arogantiškos ir pasipūtusios ypač ta naujausia. Demonstratyviai lenda po rankomis kai ką nors žiūri ir tvarko drabužius. LABAI DAŽNAI TARPUSAVYJE GARSIAI APKALBINĖJA PIRKĖJUS " KO ČIA TAIP DAŽNAI VAIKŠTO GAL NETURI KĄ VEIKT. ARBA KUR JIE VISKĄ DEDA" tai išgirdęs tikrai pasijunti nemaloniai ir daugiau nesinori čia sugrįžti. O įvairius nemalonius komentarus yra girdėję tikrai nemažai žmonių. Manau jos turėtų dirbti savo darbą o komentarus pasilikti sau.
Уважаемое руководство компании " Хуманы" в первую очередь хотим Вас поблагодарить за то, что создали такую стабильную и хорошую компанию. Работать у Вас было очень комфортно если бы некомпетентное руководство Днепропетровского региона во главе Я.Яковец и В. Девочкина
Доводим до Вашего сведения, что господа Яковец и Девочкин творят полный беспредел, увольняют людей как им заблогорозсудится не имея на то веских оснований, особенно сейчас когда карантин и они осознают, что не кто не приедет и не проконтролирует их.
За последний период в Днепре было уволено 4 товароведа, 2 коллектива и техник, все остальные ходят и оглядываются кто будет следующим, кто неугоден госпоже Яковец.
На нагорке коллективу было предъявлено обвинение в воровстве но доказательств никаких не было и коллектив отказался писать заявление на увольнение их тогда розбросали по разным магазинам и перестали платить полную заработную плату, хотя девочки продолжали выполнять свои обязанности их вынудили уйти с компании не выплатив примиальной части.
На Карла Маркса коллектив был уволен без каких либо объяснений, вечером в магазин приехали Яковец и Девочкин и объявили что все уволены при этом необъяснив причину увольнение, сказав что есть какие-то видеоматериалы, что ворует весь коллектив.На просьбу показать видео, работникам было отказано.
Всех завели в кабинет и заставили написать заявление на увольнение, не смотря на то, что среди работников есть мать двоих несовершеннолетних детей, не смотря на то, что среди работников есть мать которая воспитывает одна ребенка, есть девочка которая пришла в этот коллектив совсем недавно, успела отработать пару месяцев и тоже была уволена...при этом опять же не выплатив примиальную часть.
Большая просьба к Вам господа руководители!!!
Помогите разобраться в сложившейся ситуации и не дайте дальше некомпетентно управлять Днепропетровским регионом таким нечестным директорам..не честным потому, что госпожа Яковец заставляла товароведов принимать товары группы "В" как товар группы"А" выполняли всё это потому что боялись гнева Хорошо бы проверить закупки чая и кофе на магазины, а перчатки которые в выдаются раз в месяц по 5 пар...все ремонты.
В сложившейся ситуации Мы очень рассчитываем на Вашу помощь. Услыште всех нас уволенных и без вины виноватых.Всю правду Вам смогут рассказать люди которые уже уволенные, потому что кто остался работать будут молчать чтобы не потерять рабочее место.
Уже есть исковое заявление от раннее уволенных сотрудников.Не дайте запятнать рипутацию компании.Мы готовы с Вами встретиться и готовы работать в Нашей компании!.
Humana, visiška nepagarba klientui. Stumteliejo darbuotoja ir pasake keismažodi "b**t"ir toliau keikesi nors buvo daug vietos apeiti.Alytus Naujoji g. 90.
ROMENA 2020-03-01 18:05:37
Dažnokai apsilankau Raseinių miesto Humanos parduotuvėje kurioje esu maloniai sutinkama pardavėjų. Jos nuostabios visada besišypsančios, gražiai apsirengusios ir labai malonios. Parduotuvėje labai gera šilta atmosfera, maloni rami muzika, jokio pašalinio kvapo nuo rūbų.Rinkdamasi rūbus aš pailsiu jūsų parduotuvėje, išeinu su pakilia nuotaika dėka malonių pardavėjų ir ramios aplinkos.Todėl nuoširdžiai noriu padėkoti šios parduotuvės kolektyvui ir asmeniškai pardavėjai JURGITAI GUSTIENEI ! Už jų neišsenkančią kantrybę bendraujant su klientais, dovanojant gerą nuotaiką, skaidrinant gerą dieną suteikiant energijos, tai viskas ko mums pirkėjams reikia. Dar kartą didelis AČIŪ Jums. Su artėjančia pavasario švente, moters diena Jus mielos moterys, būkite gražios, laimingos ir mylinčios.
Net komentarus trina, kurie jiems nepatinja
Esu labai nepatenkinta keista tvarka, kad negalima atidėti prie kasos išsirinktų prekių, pirkėjai priversti vaikščioti po parduotuvę apsikrovę pakabomis su drabužiais ir batais, kas yra ypač nepatogu, jeigu esi išsirinkęs daugiau prekių. Vilniaus Humanoje, esančioje Kęstučio g., paprašius pardavėjos atidėti prie kasos bent jau batus, pardavėja pasiūlė genialią išeitį- juos nusipirkti, įsidėti į rankinę, ir toliau rinktis prekes. Būtų įdomu sužinoti, kodėl nebegalima atidėti prekių prie kasos? Anksčiau dėl to niekada nebuvo problemų... Akivaizdu, kad Humanos vadovams visiškai nerūpi, kad pirkėjams būtų patogu, priešingu atveju pasirūpintų bent jau krepšiais prekėms susidėti.
Panevėžio Basanavičiaus Humanoje dirba šaunios pardavėjos...saugokite ir vertinkite tokius darbuotojus.
Laba diena.Norėčiau paklausti kodėl nėra apsipirkimo krepšių? Prekes turi nešiotis rankose labai nepatogu išsirinkti kitas. Dar kai pasiėmiau batus, pagalvę nors ant galvos užsidėk...Pardavėjų paprašius padėti prie kasos kol dar ką susiieškosiu ką nusipirksiu atsakymas NE..Turi susimokėti o jeigu netiks taigi pasimatuoti reikia.
Lankiausi savanoriu humanoje (Anukelio patalpuose). Labai Patiko parduotuvės interjeras, aptarnavimas. Labai gera pardavėja Rima- patarė tikrai kokybiškus- tvarkingus drabužius. Pasiūlė popierini maišelį (kas tausoja gamta) lankysiuos tik ten. ☺️
JURBARKO HUMANOJE net nemalonu apsipirkinėti, nes užėję visi pirkėjai nužiūrinėjami, apkalbami. Jautiesi nepageidaujamas. Vedėja nemaloni. Apsipirkimas nepatogus, kadangi pasirinkus kelis rūbus turi nešiotis su savimi, kas labai nepatogu, o dar jei kokią kaldrą su savim tampytis reik?! Apie klientus maziausiai pagalvota. Susimąstykite.
Laba diena.Mes dauguma lietuvių tik Jūsų pagalba galim apsirengti. Tačiau noriu Jūsų paprašyti, kad didesnį dėmesį skirtumėt mums. Kodėl negalit įrengti nors 10 saugojimo kamerų, nes ateinam ir vargstam, neturim kur pasidėti tašių. Argi tai Jums didelė problema, kai tiek pirkėjų turit. Jonava
Ramunas 2020-01-14 21:47:47
O tai man idomu kaip reikia jaustis pardavejom, kai joms reikia bendrauti su išgerusiais klijantais.ne karta teko matyt tokiu dalyku.tačiau jos vistiek turi išlikt ir besišypsancios, ir su jais mandagiai bendraut.TAI KUR TEISYBE!!!
Jus skiriat skirtumą kur pardavėja o kur klientas ar nelb? Pardavėja darbe šiaip jau
Pirkėja 2019-10-12 11:51:42
Šiandien tai išvis viršūnė! Šeškinės Humanoje nuo pardavėjos sklido stiprus alkoholio kvapas. Tikrai buvo nemalonu, kai teko pabendrauti!
Panevėžio Humanos pardavėjos, kniaudiskiu g. Įsikūrusi IKI prekybos centro patalpose, labai nemandagios, kiek sykiu užeinu niekada nepasako LABA DIENA. Kiaulė ir ta sukriuksi..
Jurbarko humanoje buvo noramalus aptarnavimas ir bendra atmosfera parduotuvėje, tačiau pradėjus dirbti naujai pardavėjai, parduotuvėje vyksta chaosas, juokai per kuriuos klientai neidomūs, lakstymai į šalia esančią parduotuvę, nemandagus bendravimas su klientais, nes paklausus kodėl negalima pasidėti ant palangės pardavėja tiesiog išvertus akis pradeda šaukti.
Kažkoks idiotizmas, kas sugalvojo tokią nesąmonę, kad negalima pasidėti išsirinktų prekių. Tokioje parduotuvėje ypač kai pigesnės prekės, norisi išsirinkti daugiau rūbelių, bet negali, nes eini apsikrovęs ir dar rankinė. Tai kaip čia, gerina aptarnavimą? Pardavėjos nekaltos dėl viršininkų primąstytų nesąmonių, o turi išklausyti pasipiktinusių pirkėjų priekaištus. Gaila jų.... Tikiuosi pagalvos ponai viršininkai ir apie žmones, užsukančius į jų parduotuves.
Lukšio g. Kaunas Humana, visiška nepagarba klientui.
pirkeja 2019-09-26 09:59:20
Na jau tokio akibroksto nera buve niekur ir niekada Kai Karoliniskiu Humanoje bandziau pasimatuoti tik viena drabuzi saleje, nes kabinose eiles ilgos, pribega direktore ar sako as jus apibaru nes cia matuotis negalima eikit jus stovet ta eile, maza kad ten pardavejos surugusios tai dar direktore nurodineja pirkelams ir bara kaip mazus vaikus
Apsipirkineti tai gal ir gera, bet dirbti patikekite, ''drasus stiprus vikrus''nes is gero gyvenimo...toki darba atlaiko arba 2 dienas arba menesi max, paskui kurios pasilieka dirbti nesitikekite is ju maloniu sypsenu...galite pabandyti, nes istisai humanose reikalingi pardavejai. taip kad darykite isvadas ir dziaukites pigiai nusipirke drabuzius.
Laba diena, vakar sužinojau, kad nebegalima atsidėti rubu prie kasininkes, kol renkiesi kitus rūbus ? Tai kur tuos rūbus susidėti? Nesiesi rankinuką, dar pundą rūbų, tai juūs gal pabandykit tokį svorį tampyti. Tai nupirkit krepšelius, kaip parduotuvėje, kad turėtumėme kur prekes susidėti
INESA DIRBANTI VILNIAUS STOTIES HUMANOJE- tikra nepagarba klientams, bereiksmiai priekaistai ir sugadinta nuotaika visai dienai- nes matai mes klauna kazkoki pliusini prie kasos palietem ir jis nuvirto. tai likom išpeiktos ir pazemintos. labai nuliudino...
Labai esu nepatenkinta Elektrenu pavaduojancios direktores pareigas atliekancios moters labai negraziai elgiasi su savo darbuotojoom, o darbuotojos labai saunios mergaites, stropios labai graziai elgiasi su pirkejais jus pagalvokite kodel taip ten keiciasi darbuotojai ps.zuvis genda nuo galvos ar ne taip.
Jau Druskininku Humanos pardavejos ir ju direktore tai kazkas baisaus, visada susiraukusius, nepatenkintos, arogantiskos, pasipute. Ju direktore dar baisesne uz jas visas kartu sudejus. Ten jeigu jas visas pakeitus, butu labai gera tokioje parduotuveje apsipirkineti.
Kur dingo vyriski rubai???
Labai gaila, kad Mažeikiuose yra leidžiama turgaus moterims pirmadieniais išpirkti pusė parduotuvės. :) Net iš rankų plėšia, ir gudriai apsiperka, kadangi Humanos darbuotojos žino nuolatines turgaus bobas, galėtu joms neleisti pirkti tiek kad perka ir būtų laisvų rūbų pašaliniams
humana esanti kaune, ozeskienes gatveje...kolektyvas baisus, nuo pardaveju iki vadinamos direktores.Jei esi kaimo mergaite tada gali darbintis, kitaip netiksi...Direktore prasmirdus vaiksto, pardavejos atrodo kad butu diziausi bosai...jokios kulturos ir pagarbos niekam...beabejo, ka noreti is pardaveju, jei vadinama direktore, moteris paprasciausiu dalyku nesuprnata..
Kada pagaliau bus galima normalei ateiti i Elektrenu humana apsipirkti? Vasara karsta, tvanku, pirkejei ateina apsisuka ir iseina, nes kada taip tvanku, karsta, neimanoma isbuti 5minuciu, o ka per tiek laiko gali rasti? O kaip pardavejom? Nelinkiu niekam tokio darbo. Darikyt isvadas.
darbintis eiti tik ne cia, skudurynas baisus elgiasi ne kaip su zmogum, darbo salygos tragiskos, isnaudoja kaip tik tik gali..vadinama direktore, tik forminta ant popieriu, nes pati nemoka bendrauti su zmonem, su pardavejom..visa prasmirdus...pardavejos senos vaiksto kaip povai, uzkrauna viska ant nauju pardaveju, jokios pagarbos, baisu...kaunas, ozeskiene..sekmytes juks
Laba diena, norėčiau išreikšti didelį nepasitenkinimą humanos parduotuve M. Dauksos g. 25 Kaunas, vintazine parduotuve, kaip ten galima kanors išsirinkti kaip karstis nežmoniškas, ventiletoriu pastatytas pucia ora silta, sintetiniai kvapai.Jau net nekalbu apie tuos zmones kurie dirba ten kaip ten galima aptarnauti zmones.
Labai puiki parduotuve tiems kurie nori įsigyti gražių bei kokybiškų rūbų mažomis kainomi, tikrai labai geras variantas norint išleisti mažai pinigų ir prisipirkti daug rūbų.
Labai apgailėtinai, kai tokia įmonė rengdama darbo pokalbio atrankas atsirinkinėja žmones pagal svorį. Viso pokalbio metu buvo sakoma, kad ar tu pajėgsi dirbti, nes toks krūvis didelis, ar Jūs išstovėsit, nes pas mus nebūna poilsio pertraukėlių, tarsi apkūnus žmogus negali dirbti. Tai tikrai apgailėtina. Kitą kartą dėdami skelbimą dėl darbuotojo atrankos nepamirškite svorio normas nurodyti. Nes patirtis ir išsilavininas nesvarbu, svarbu svoris!!
Nacionalinis.Liuciferis
2019-05-29 14:57:55 IP 2eehheim
kaip dar nebankrutuoja tokios Humanos nauji rūbai per akcijas išpardavimus ir net įprastai pigiau kainuoja. matyt žmonės yra kvaili kad perka.Humanoje tikrai labai brangu už dėvėtus rūbus gal sirgo triperiu, sifiliu, odos ligomis, vėžiu.fu ??!!!
Laba diena, norėčiau išreikšti didelį nepasitenkinimą humanos parduotuve, esančia Vilniuje, kalvarijų g.
Taigi personalas nemalonus labai, tikriausiai tingi dirbti savo darbą, nes liepė man pačiai tvarkyti daiktus po matavimosi, nors ši darbuotoja ir yra tam šioje parduotuvėje, pinigus už tai gauna. Ji pradėjo garsiai komentuoti, kad man labai sunku sudėt daiktus per visa parduotuvę, nedavė ramybės, aš net nieko neišsirinkau, nes labai nepatiko aprarnavimas ir palikus daiktus išėjau. Tai galiausiai pardavėja neleido išeiti iš parduotuvės, nes nepamatė drabužio ant pakabos, nors aš padėjau į vietą, apkaltino, kad pavogiau. Tai čia jau buvo tikrai labai nemalonu, toks aptarnavimas tikrai labai nemandagus. Tingi dirbti, kabinasi prie žmonių ir vagystėm kaltina, labai liūdna, kad tokie žmonės dirba.
Laba diena, suprantu, kad euro taip niekas ir negrąžins...bet jei mokėdama pastebėjau, kad drabužis su skyle, tai ar tikrai nebuvo galima padaryti grąžinimo iš kasos ir atiduoti man pinigus. Drabužio neėmiau, kam man skylėtas. Gal pardavėja galėtų perspėti apie rūbų defektus...
Jai rasot darbo patirtis nebutina.. tai jai zmogus pradirbes net anglijoj fabrikuose su anglu kalba o pas jus nepasakiau parduotuviu pavadinimu tai jau neidarbinta tai kam tada rasit kad darbo patirtis nebutina, reikia sakyt is anksto zmoguj ko reikalaujat o netada kada atvaziuoja..
Danute 2019-02-18 17:54:43
Ačiū, visą tai mes puikiai žinom ir suprantam.Bet aš kalbu apie neadekvačias kainas tiems patiems likučiams.Ir kalbu išimtinai apie siūlus mezginiams/rankdarbiams ir tik tai, ką pati patyriau.Pasikartosiu:siūlų kamuoliukas, sveriantis beveik 0, 30gr ir sveriantis 0, 09gr kainuoja po 0, 30 centu, kai tokie siulgaliai, mano diletantišku supratimu, t.b.sukrauti į vieną maišelį ir realizuojami po tą patį, gal būt, 1 e.
P.S.Ir dar, per tuos kelis Laisvės dešimtmečius, nesutikau nei vieno valdininko ar verslininko, kuris nebūtų"atsirašinėjimo meistras".Ne įžeist norėdama, bet ir Jūs ne išimtis...
Tuomet aš atsiprašau Jūsų.Matyt esu ne tiek nuovoki ir nesupratau, kad bendrauju su pirkėja.Aš kreipiausi, kaip į Humanos atstovę.Nes norėjosi išgirst jų nuomonę...
O šiaip aš puikiai skiriu gėrį nuo nelabai...Ir darbuotojų viešai neaptarinėju, išsakau viską vietoje, jei situacija susidaro to reikalaujanti.Bėda ta, kad daugeliu atvejų jie nebeatlieka savo funkcijų.
P.S.Esu vyresnio amžiaus"internautė"ir nemokėčiau paaiškinti, kaip pasiekt mano el.pašto adresą, jei įdomu padiskutuot.Juk jis čia yra.
Danute 2019-02-18 17:54:43
Ačiū Jums labai už "meistrą" ir ne išimtį :) Bet iš tiesu esu pirkėja, niekada nedirbau humanoje, galiu palikti savo kontaktus, susirašysime, susiskambinsime. Tiesiog apmaudu, kad Lietuvoje žmonės netiki, kad galima rašyti gerus komentarus tiesiog iš širdies, norėdami pasidžiaugti aptarnavimu arba padėti, o ne tik skundus. Visur mato apgavystes ir bandymus kažką parduoti, kažkaip pasipelnyti. Suprantu, kad ne be pagrindo, bet kas tai pakeis, jeigu ne mes patys? :)
Danute 2019-02-16 19:13:37
Pasiskaičiau liaupsių apie darbuotojas ir sutrikau.Aš, šiuo atveju, ne tik apie darbuotojus/as.Aš apie kainas.Praeito"akcijinio" (prekės po 1 e)laikotarpio metu vienoj iš Humanų nusipirkau įv.siūlų (kai kur greičiau jų likučių ar siūlgalių)rinkinukų.Pradinė/tikroji kaina po 2 e..Užėjus šios"akcijos" metu, rinkinukai pastebimai apmažėję, bet kaina"ūmiai"pakilus-po 3, 50, o kitą dieną ir po 4 e už rinkinuką.Atrodo, apetitas ateina bevalgant.
Šiandien gi, t.y.šeštadienį, galutinės"akcijos"dienos pabaigoj, pasirinkau atskirus siūlų matkelius ir visai suglumau.Įdomu, kokiais kriterijais remiantis, "įvertinama"prekė?Visi trys kamuoliukai skirtingo dydžio ir svorio, bet visi po 0, 30 cnt.Mano nuomone tie kriterijai"iš lempos"...Ir kur adekvatumas, jei šiandien striukę ar džinsus aš galiu pas juos įsigyti už tuos pačius 0, 30 cnt, kaip ir 9 gr.sveriantį siūlų likučių kamuoliuką?Ar gali kas paaiškint?
Danute 2019-02-16 19:13:37
Taip, be abejo. Mėnesio vidury užvežamos naujos prekės. Kainos aukštos, pasirinkimas didelis. Už savaitės daroma akcija - visoms prekėms -10% sekmadienį. Tiksliai neatsimenu, bet už savaitės-dviejų po naujos siuntos gavimo prasideda laimingi pusvalandžiai, kurie skelbiami pardavėjų parduotuvėse, tiksliai nežinau, kada jie būna, nes nestebiu. Per šiuos pusvalandžius visas prekes galima nusipirkti su -30% nuolaidą. Dar už savaitės nuo pirmadienio berods prasideda šios siuntos išpardavimas, ir visas prekes galima nusipirkti su 30% nuolaida. Šeštadienį - sekmadienį akcija jau būna -50%. Paskutine savaitę nuo pirmadienio iki ketvirtadienio visas prekes parduoda po 1, 50 Eur, penktadieni visos prekės kainuoja iki 1 eur. Paskutinę išpardavimo diena visos prekės parduodamos ne brangiau, kaip 0, 5 eur, o po pietų viskas, kas liko, išparduodama po 0, 30 Eur. Viskas konkrečiai, aiškiai iš logiška. Arba geros prekės, didelis pasirinkimas, bet brangiau, arba labai pigiai, bet likučiai. Kažką galėjau ir sumaišyti, nes dažniausiai apsiperku būtent paskutinę išpardavimo savaitę, tad kitas nestebiu. Ir aprašymas galioja tik Vilniaus parduotuvėms, kitoms yra atskira kainodara. Bet jų puslapyje labai patogu žiūrėti, kokios yra šios savaitės kainos. http://www.humana.lt/
Dažnai lankausi Vilniaus parduotuvėje, Laisvės g. 31. Personalas be galo malonus, sukuria tokią atmosferą, kad tikrai jautiesi čia laukiamas. Personalas aptarnavimo kokybe aplenkia daugumą butiku, kur rūbas kainuoja, kaip automobilis. Net neįsivaizduoju jų apkrovos lygį išpardavimo diena, kai visos prekės kainuoja 30-50 ct, pigiau, rūbas kainuoja pigiau, nei batonas, bet jos vis vien šypsosi, malonios, greitos. Ir girdėjau, kaip tarpusavyje kalbėjosi, nerimaudamos, kad nepakankamai gražiai atrodė salė ir puolė dar labiau kažką tvarkyti. Salė atrodė tvarkingai ir tobulai, ir pirkėjai, kai tokia prekių kaina, net nežiūri į tvarką, bet mergaitės vis vien labai stengėsi. Pavyzdis darbuotojų!
vakar apsilankiau Humanoje Naujoje Vilnioje. Matavausi striukes prie veidrodžio, padėjus rankinę ant žemės, ant jos savo striukę, priėjo pardavėja vardu Gražina ir paėmė mano striukę. Tai pastebėjus paprašiau, kad neliestų mano daiktų, o ta nieko nepasakė ir išėjo. Ir čia dar ne viskas. Sumokėjusi kasoje, norėdama išeiti iš parduotuvės, pardavėja Gražina pareiškia, kad aš paėmiau prekes- du odinius diržus, už kuriuos nesumokėjau. Aš paaiškinau, kad aš juos turėjau, bet pakabinau į vietą. Pardavėja Gražina paaiškina, kad kaip aš galėjau pakabinti diržus, jei jinai to nematė. Tačiau vedėja aptarnavusi mane prie kasos, pasakė parodyti savo rankinę. Pardavėja Gražina patikrinus mano rankinę nerado jokių diržų. Aš dirbau 10 metų prekyboje, bet tokio poelgio nesu mačiusi ir girdėjusi. Jeigu pardavėja Gražina dirba stebėtoja, labai prašau, kad atliktų savo darbą atsakingiau ir nekerštautų pirkėjams. Ar gali tokie neprofesionaliai dirbti Humanoje? Mano nuomonė buvo visai kita apie ši tinklą. Aš patyriau didžiulį stresą, pažeminimą prieš kitus pirkėjus. Noriu pasiteirauti, kur galiu parašyti skundą?
Jonavoje pardavėja Neringa niekada nesisveikina, niekada nesako prašom ar neatsisveikina. Labai nemalonus aptarnavimas jau kelintą kartą. Reiktų gal kokius pykčio kursus aplankyti, nes visada surūgusių, prekes su jėga stveria iš rankų.
Lankantis Joniskio Humanos parduotuveje ne karta teko pastebeti kaip pardavejoms nesama sokoladai kad gautu geresniu prekiu kada baigsis kisiu emimai sioje parduotuveje aptarnavimo lygis mandagumas zemiausio lygio ar mes kitokie zmones jeigu apsiperkame tikio lygio parduotuvese labai noresiau suzinoti kaip ir kas kontroliuoja tokias parduotuves?
Daznai lankausi Humanos parduotuveje Kaune, Kestucio g. Noriu padekoti uz gera aptarnavima, demesi pardavejai Rasutei. Visada nuosirdziai patars, pades pasirinkti preke.
Laba diena, nesuprantu kokiomis salygomis pardavejos dirba Klaipedos m. H.Manto g. parduotuveje Humana, keleta kartu teko joje lankytis, ir kaip sutapimas, tos pacios dvi pardavejos (viena tamsiaplauke, liekna, ilgais plaukais, o kita auksta vyresnio amziaus sviesiaplauke) sustojusios diskutuoja, kokios blogos salygos cia, kad visada problemos su vadove tai del iseiginiu, tai del atostogu ir t.t. bei apkalbineja kitas koleges. Manau tai labai neetiska.... imones bei klientu atzvilgiu. O gal tikrai ten salygos dirbti yra siaubingos....?
geras skudurynas, kartais net padoriu batu gali darbui uz 50centu rast
Laba diena, nenoriu nieko skųsti, nes daugybę panašių pastebėjimų ir skundų skaičiau. Matyt, visoje Lietuvoje dar klesti senoji tvarka, kai spekuliantai, perpardavinėtojai lipa žmonėms per galvas. Taip yra ir Taurages " Humanos" parduotuvėje. Tauragės humanoje baisu! Nauja siunta- turginiai griūna ant tekstilės, batų, striukių, šluoja viską į maišus ir sau sandeliuoja už kasos. Svarbiausia, kad pardavejos jau taip pat suinteresuotos pateikti siems klientams pirmuma, netgi prekes jau atidetos individualiai, ypac batai siems pastoviems klientams-tikriausiai aisku visiems kodel., uz viska juk po to atsilyginama... Viena pardaveja aptarnauja išsirikiavusią ilgiausią eilę, o kita sau ramiausiai traukia iš krūvos sukrautos iš už prekystalio turginių grobį. Argi čia kažkokia didmeninė parduotuvė ar kaip nesuprantu? Gal padarykit atskirą sandėlį turginiams? Arba įleiskit sekmadienį, , prasinešt" per skudurus? Kasininkė ramiausiai prieštarauja nepasitenkinusiems eilėje- atseit dirba... toks vaizdas, kad darbuotojos bendradarbiauja su turginiais. Tikriausiai reikia pranešti vartotojų teisėms, nes žmogus, jei esi silpnesnis ar neigalus, tai prie naujai keliamų prekių neprieisi niekaip, jei nori likti sveikas. Tokiu aptarnavimu ir tvarka (turginių naudai) pastebėjom daugybę nepatenkintų žmonių. Ne iš gero gyvenimo einame į, , Humanos" parduotuves. Tai ir mes norėtume savo vaikams ar sau nupirkti ką nors dar tinkamo nešioti. Daugelio pirkėjų vardu prašau, parašykite prie batų lentynos, kad vienu sykiu galima pasiimti ne daugiau kaip penkias prekes. Tada ir mums bus galima kažką nusipirkti, o ne rankiotis, kas atliko nuo turgininkių. Manau turetu Humanos valdzia atkreipti demesi ir keisti parduotuveje sia netvarka...Blogiausiu atveju, kvieciame atvaziuoti Humanos valdzia kuri nors pirmadieni ir stebeti si nauju prekiu pateikimo, kad isitikinti kaip viskas vyksta.. Tikiuosi Jūsų

Saugi pradžia, VŠĮ
Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; fotografijos paslaugos, įranga; grafika, dizainas; labdara, parama; mokymo kursai; renginių organizavimas; socialinės paslaugos; spaustuvės, leidyba; teisinės paslaugos; vertimas.
VšĮ „Saugi pradžia“ veiklos principai - socialiai atsakingo verslo ir savanorystės skatinimas, atsakingų jaunųjų visuomenės narių ugdymas. „Saugi pradžia“ tikslas – skatinti, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, toleranciją, saviraišką, verslumą, užimtumą, teikti socialines, kultūrines ir kitas paslaugas, puoselėti...

"Bitė" laimėjo nemažą konkursą JAV
"Bitė" laimėjo nemažą konkursą JAV 09-28 12:16
"Bitė Lietuva" laimėjo JAV įmonės "iTraq" skelbtą paslaugų konkursą ir ryšiu aprūpins apie 100.000 jos įrenginių. Šie įrenginiai itin populiarūs tarp logistikos bendrovių – jais šios įmonės stebi...
"Epso-G" šiemet negrąžins beveik 160 mln. Eur skolos "Ignitis grupei"
"Epso-G" šiemet negrąžins beveik 160 mln. Eur skolos "Ignitis grupei" 09-28 12:03
Vyriausybei pavasarį radus kompromisą dėl šimtamilijoninės "Epso-G" skolos grąžinimo "Ignitis grupei" ir sutarus ją išmokėti anksčiau laiko, refinansuojant bankų paskolomis ir išdėstant ilgesniam...
Per parą nustatyti 105 nauji koronaviruso atvejai, vienas žmogus mirė
Per parą nustatyti 105 nauji koronaviruso atvejai, vienas žmogus mirė 09-28 11:41
Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 105 nauji koronaviruso atvejai, vienas žmogus mirė, pirmadienį BNS informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Auksas 1968,63 +6,61%