Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Horn Distribution LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Horn Distribution (LT)

Atsiliepimai apie Horn Distribution (LT), UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Horn Distribution (LT), UAB

Ir kodėl pas jus el. parduotuvėje tos ausinės vis dar yra prekyboje, jeigu jų pristatyti negalite?
UAB HORN DISTRIBUTION 2019-12-12 15:28:27
Gerbiamas, Tomai,

Dėkojame už išsakytą nuomonę. Atsiprašome už susiklosčiusią situaciją. Jūsų pasirinktai prekei buvo specialus Black Friday pasiūlymas. Ši prekė buvo išparduota. Kadangi gamintojas yra nutraukęs Jūsų išsirinktos prekės gamybą, papildomai šių modelių nebegalėjome užsakyti.
Visada kviečiame užsukti į saloną ir išsirinkti panašią ar kitą prekę. Suteiksime žinoma papildomą nuolaidą.
Na klientus vertinanti įmonė iškart pasiūlo kitą sprendimą ir ženklią nuolaidą, kad bent kažkiek būtų artima kliento neįvykdytam užsakymui. Iš jūsų jokio pasiūlymo iki dabar nesulaukiau. Užsisakiau tas ausines iš vokiečių pardavėjų už artimą jūsų buvusiai akcijinei kainai. Dar užsisakiau Bang & Olufsen Beoplay A1 kolonėlė iš Topo centro. Buvau planavęs užsisakyti iš jūsų, bet po tokių dalykų, ačiū ne. Sekantys mano pirkiniai bus Fiio M9 arba M11 ir dar viena Bang & Olufsen Beoplay A1 stereo klausymui. Tačiau jums, kaip matosi, klientų nereikia. Ką gi, yra kam reikia.
UAB HORN DISTRIBUTION
2019-12-12 15:28:27 IP 2i24rbb2
Tomas 2019-12-09 14:35:39
Užsisakiau prekę su akcijine kaina, paskambino jų vadybininkas, pasakė, kad pristatymas bus gruodžio viduryje, laukiau..Po daugiau nei savaitės pasiteiravau gal žino kada jau bus prekė pristatyta, paskambinę pasakę, kad prekės nepristatys. Nepatikima įmonė. Nieko nepraneša. Nevertina klientų. Nerekomenduoju. Daro akcijas, nors prekės neturi, o paskui už tokią kainą matyt nebegauna. Klientas lieka kvailio vietoje.
Gerbiamas, Tomai,

Kainose klaidinanti informacija. Ir jai yra koks gamyklinis minusas ar smulkiu tekstu pastaba, tai iš pardavėjų, bent jau "Panoramos" salone visos tiesos neišgirsite. O po to, kai pajusite, tai kas buvo kaip ir nuslėpta, vežios įrenginį po garantinius, nors ir kelis kartus, bei įrodinės, kad viskas yra tvarkoje. Taip bent jau man nutiko, dabar turiu šiukšlę namie. PATARIMAS - nesikonsultuokite su pardavėjais (būtent, pardavėjais, o ne konsultantais) salone, o patys prieš perkant pasidomėkite internete - pasiskaitykite atsiliepimus, komentarus, apžvalgas ir tik tuomet eikite arba neikite pirkti. Ir nepapulkite ant žodžio AKCIJA didelė tikimybė, kad prekė sunkiai parduodama dėl priežasčių kurios bus nutylėtos...

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Jūrų uosto direkcija ieško, kas rekonstruos molus
Jūrų uosto direkcija ieško, kas rekonstruos molus 01-29 09:56
Klaipėdos jūrų uosto direkcija ieško, kas rekonstruos molus ir sutvirtins dalį Kuršių nerijos šlaito.
SEB pelną padidino 14%
SEB pelną padidino 14% 01-29 09:21
Švedijos bankas SEB Lietuvoje pernai uždirbo 117,7 mln. Eur neaudituoto grynojo pelno – 14% daugiau nei 2018 m., kai jis buvo 103,5 mln. Eur.
"Telia Lietuva" pernai uždirbo beveik 55 mln. Eur pelno
"Telia Lietuva" pernai uždirbo beveik 55 mln. Eur pelno 01-29 08:59
Bendrovės "Telia Lietuva" 2019 metais uždirbtas neaudituotas pelnas sudarė 54,7 mln. Eur ir buvo beveik toks pat kaip prieš metus.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Pfizer 38,14 -5,03%
3M 165,58 -5,72%