Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Hollister Lietuva, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Hollister Lietuva, UAB

2021-05-10 09:49:59 IP 28mdnmg6
inkognito 2021-05-08 14:49:51
Dirbau šitoj įmonėj, eilinė įmonė su savo griežtais principais, kai darbiniesi pačios pirmos dienos viskas ok šypsenos personalo ir meistrų, bet paskui viskas dingsta.O jau po savaitės kai papuoli į gamyba, tai pakuoji, pakuoji ir pakuoji, dedi nuimi vėl dedi nuimi, gaminiai eina tūkstančiais, čia skaitosi operatoriaus darbas, darbas 12 val, 2*30min pietūs ir 2*15 poilsis.Atlyginimai panašūs kai daugelio lietuviškų įmonių.Ne tikrai pijokų nėra, kaip čia klausė, o anglų kalba tai visi gamybiniai veiksmai, daiktai angliškai vadinami lyg būtų pamiršę gimtają kalba.Darbuotojų kaita tikrai yra dėl to ir ieško darbuotojų.Jeigu sakytų rekomenduok draugą, tikrai nerekomenduočiau, bet kaip nepažystama sakyčiau eik pabandyk gal patiks.

Dėkojame už Jūsų nuomonę ir pasidalinimą patirtimis.
Nuo 2020 m. vasario iki 2021 m. balandžio išaugome dvigubai ir komandą papildė 200 naujų darbuotojų. Likusią metų dalį taip pat numatomas tolimesnis augimas, todėl skelbiamos atviros pozicijos dėl darbuotojų kaitos sudaro itin mažą dalį bendros įdarbinimo statistikos.
2021-05-04 13:38:22 IP 2i576g8q
Nora 2021-05-03 16:42:13
Kas link Hollister'io man kiek neaiškus ir keistas vienas punktas darbo skelbimuose: kam paprastam gamybos darbuotojui reikia anglų kalbą mokėti, nes siunčiant cv yra pabrėžiamas toks reikalavimas. Kad page8daujami jauni dar suprantama, tempas, krūviai 12 val yra dideli. Bet ta anglų yra manau perteklinis reikalavimas, gal net sakyčiau "dėl vaizdo". Nes visi puikiai suprantam, kad tikrai dėliot detales žm9geliui tikrai nreikia viso to. Ateis į cechą koks aukšto rango " amerikonas" su juo pašnekėt??? Nejuokinkit.

Ačiū už Jūsų nuomonę. Nežinome, kuria pozicija domėjotės, todėl galime pateikti tik bendrinį atsakymą.
Ieškodami gamybos darbuotojų anglų kalbos mokėjimą nurodome kaip privalumą. Tai nėra būtina sąlyga. Anglų kalbos mokėjimas suteikia darbuotojui platesnes karjeros augimo galimybes. Vykdome vidines atrankas ir paaukštinimo atveju anglų kalbos mokėjimas gali būti reikalingas dalyvavimui globaliuose projektuose ar bendravimui su kolegomis kituose įmonės padaliniuose visame pasaulyje.
Svajunas 2021-03-12 18:22:14
Nežinau kaip išsireikšti apie įmonę. Visur skelbia, kad didina apimtis, reikia daugybės darbuotojų, aš su patirtim gamyboje ir taip pat stoviu biržoje (reiškias birža dalį algos apmokėtų) ir manęs nepriimą. Iš žmonių dirbančių hollister pasakojama, kad šita įmonė va priimą visokius mažai išsilavinusius vos ne išsireiškus (alkoholikus), o kokybiškų darbuotojų nepriimą (algą gi ta pačią gaučiau). Nė viena įmonė kažkodėl tokį modelį naudoja, kai pasiimti geriau prastesnį darbutuoją nei su patirtim, kaikuriem tenkina hollister alga ir už patirtį gamybos sektoryje nebus prašoma didesnės algos nei bazinė. Ir paskaičius komentarus, įmonė kaip čia rašo jei nusiuntei CV tai vis esi progrese atrankos, kad bus susisiektą, bet taip niekad ir nepaskambina ar tu priimtas ar ne, nors ne vieną kartą buvo kandidatuota.
Svajūnai,
Kad skelbiasi dėl plėtros ir daug darbuotojų, čia iš dalies yra reklamos tikslais. Atseit, va, kokie mes dideli, pelningi ir t.t. Palaikyt įvaizdį. Jeigu prireikia darbuotojų, tai priima tyliai ir ramiai. Daugelis įmonių naudojasi laikinųjų darbuotojų paslaugomis per agentūras. Kitur net neverta tiesiogiai siųsti CV, net nežiūrės. Geriau iškart per biuro ar dar kokią. Tada tikimybė yra.
O hollister skelbiasi, kad įmonė valdoma darbuotojų...nu, nu...:) Kiek teko bendrauti su pokalbiuose dalyvavusiais, tai atrodo, kad ten priima į kokią kosmoso programą. Realiai- gamykla kaip gamykla. Atlyginimai truputi didesni, negu minimumas, maždaug 850 į rankas pradedant. Darbas po 12 val., kas keturios dienos.
2021-03-15 11:58:43 IP 2i576g8q
Svajunas 2021-03-12 18:22:14

Ačiū, kad domitės karjeros galimybėmis UAB „Hollister Lietuva” ir pasidalinote savo patirtimi. Atrankos proceso metu garantuojame konfidencialumą ir informuojame tik atrinktus kandidatus. Už atrankas atsakingi darbuotojai susisieks su Jumis nurodytais kontaktais, kad galėtume detaliau susipažinti su konkrečiu atveju bei atsakyti į klausimus.
2021-02-03 11:26:50 IP 2i24tdq8
Vitalij 2021-02-02 21:46:42
Atrankos/idarbinimo procesas tai kaip pas popieziu i apsauga - eile pokalbiu, reikalavimai didziausi, atlyginimai zemesni nei rinkos, o ir atgalinio rysio jokio.

Dėkojame, kad domitės karjeros galimybėmis UAB „Hollister Lietuva”. Atrankos proceso metu garantuojame konfidencialumą ir informuojame tik atrinktus kandidatus. Perduosime Jūsų nurodytus kontaktus už atrankas atsakingiems darbuotojams, kad papildomai su Jumis susisiektų ir atsakytų į rūpimus klausimus.
2020-11-30 12:30:34 IP 2i576g8q
Edgaras 2020-10-28 19:53:18
Sveiki toks klausimas: pvz dirba mano sesuo pas jus ar yra galimybe isidarbint broliui pas mus? Nes girdejau kad negali dirbt gimine arba antra puse pas jus?
Sveiki, Edgarai,

Dėkojame už Jūsų užklausą. „Hollister Lietuva“ netaiko tiesioginių esamų darbuotojų artimųjų įdarbinimo apribojimų. Įmonė įsipareigoja užtikrinti skaidrų įdarbinimo ir darbo santykių procesą bei išvengti nepotizmo.
Jei Jus domina mūsų atviros pozicijos, kviečiame apsilankyti www.hollister.lt ir kandidatuoti.
2020-02-05 17:38:40 IP 2i576g8q
Rita 2020-02-01 19:40:32
Laba diena, noriu pasiteirauti del darbo ar yra galimybe isidarbinti pas Jus, as gyvenu Jonavoje ir dirbu kolkas medicinoj Kaune.
Sveiki, Rita,

Malonu, kad domitės karjeros galimybėmis UAB „Hollister Lietuva". Įmonės siūlomas laisvas pozicijas galite rasti www.hollister.lt, o savo CV atsiųsti el.paštu - karjera@hollister.com.

Ačiū!
2020-01-08 10:59:49 IP 2fbap77a
Nijole Pociene 2020-01-06 20:39:26
Sveiki
Buvau pas Jus pokalbyje, siunciau CV.
860682517 cia telf nr
Laukiu is Jusu atsakymo ar teigiamas, ar ne
Butu malonu isilieti I Jusu kolektyva
Aciu

Atranka į Jus dominančią poziciją vis dar aktyvi. Būtinai su Jumis susisieksime, kai turėsime sprendimą.
Hollister Lietuva 2020-01-05 23:19:05
Sveiki, Nijole,

Malonu, kad domitės karjeros galimybėmis Hollister įmonėje. Susisiekite su mumis el.paštu - karjera@hollister.com.

Lauksime žinutės, kad galėtume su Jumis susisiekti.
Ačiū
Sveiki
Buvau pas Jus pokalbyje, siunciau CV.
860682517 cia telf nr
Laukiu is Jusu atsakymo ar teigiamas, ar ne
Butu malonu isilieti I Jusu kolektyva
Aciu
2020-01-05 23:19:05 IP 2g44d126
Nijole Pociene 2019-12-05 15:09:50
Sveiki, noreciau pasiteirauti del darbo.
Sveiki, Nijole,

Lauksime žinutės, kad galėtume su Jumis susisiekti.
Ačiū
Sveiki, noreciau pasiteirauti del darbo.

Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; šildymas, įrenginiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: S. Stanevičiaus g. 4-65, LT-07129 Vilnius.
Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...

Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu
Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu 06-19 16:25
Pandemijos iššūkiai nesustabė aktyvumo kurti verslą. Pernai naujų įmonių įkurta daugiau negu ikipandeminiais metais, o skaičiuojant naujų įregistruotų įmonių pokytį per metus, pernai jų įsteigta...
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi 06-19 16:25
Irano ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas Ebrahimas Raisi buvo išrinktas šalies prezidentu, gavęs 61,95% balsų, rodo šeštadienį šalies vidaus reikalų paskelbti oficialūs rezultatai.
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus 06-19 15:28
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP) nuo šiol vadovaus Seimo narys Jonas Pinskus, pareigose pakeisiantis Gediminą Kirkilą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%