Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Hitra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Hitra

Atsiliepimai apie Hitra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Hitra, UAB

Siūlyčiau aplenkti šį servisą. Ten dirbantys "meistrai" tikrai nėra patikimi. Vietoj to, kad sutvarkytų dar ir pagadino. Nežinau, ar visi jie ten tokie, ar tik man nepasisekė. Kreipiausi pirmą ir paskutinį kartą į šį servisą.
Pirkau mašina pernai metais, dariau patikra pas juos, tai sakė įdėsi 400eur ir bus ledas, pasirodo ta mašina gerai daužta sukišau dar kokius 2000eur per 5mėn ir bėdos nesibaigė trūko variklio galva kainuos dar virš 1000eur, per atlaidžiai daro mašinom patikras
Nekokybiškas freono pildymas, išrašė didesnį kiekį nei buvo papildytas, neužpildė pilnai.
Geras autoservisas.
Pritariu Vitalijui 2019-09-03 20:01:51
Pritariu Vitalijaus nuomonei, ir kai ką noriu pridurti iš savo patirties. Kažkada dar šį servisą gal ir buvo galima pagirti už tai, kad dirba ilgas valandas ir savaitgaliais, bet tik tiek... Gal ir meistrų komanda kažkada buvo surinkta pakankamai kompetetinga, bet dabar atrodo, kad direktorius labiau rūpinasi savo kitu versliuku, nei šiuo.
* Kartais po remonto dingsta kokie skysčių talpų dangteliai - NE NE jau nebuvo jų atvežus auto
* Taiso vieną gedimą, o pasiėmus auto - pasirodo kažkas kitas apgadinta
* Jei neskambinėsi į servisą ir neklausinėsi kaip kas - tai nieko ir nepraneš, geriausiu atveju kai jau bus "sutaisyta" ir kiek kainuoja

Rekomandacija - nu galit bandyt važiuot stabdžių kaladėlių pasikeist (bet ne daugiau ir ne su rimtesniais gedimais!), bet rizikuojat, kad po to teks visą stabdžių "supportą" pasikeist ;)
Pritariu Žmogui, kuris pritaria Vitalijui. Po paskutinio apsilankymo dingo ortakis. Visas ortakis. Pirmą kartą apsilankius pasikeisti kardano tarpinių, nuvažiavus porą kilometrų subyrėjo granata. "Nu prasta jau buvo" anot jų. Žodžiu - netvarka.
Dekingas uz pagalba, keliones tiksla pasiekem laiku. Labai teisingas poziuris i remonta ir situacija
Nežinau kitų situacijų, bet mano patirtis su šiuo autoservisu labai gera. Esu ilgametė klientė ir visada patenkinta išvažiuoju po remonto. Malonus aptarnavimas, suteikiama garantija, pagelbsti ištikus bėdai kelyje, patys nuveža automobilį TA apžiūrai, jei labai reikia po remonto atveža mašiną klientui į reikiamą vietą. Žodžiu, bent jau kolkas viskas tvarkoje. Sėkmės įmonei.
Pritariu Vitalijui
2019-09-03 20:01:51 IP 27q30e85
* Taiso vieną gedimą, o pasiėmus auto - pasirodo kažkas kitas apgadinta

Šį servisa pamiršt visiems laikams, didesniu *ūdarankiu nemačiau. maža to kad sulaužo mašinos aksesuarus, pameta mašinos raktus su signalizacijos pulteliu, bet net nesugeba amortizatoriaus atraminio surinkt teisingai, surinko be apatines lėkstelės po kurio laiko vėl iššoko tas pats gedimas.
šaraškinu kontora
Teko labai nusivilti šio serviso meistrų darbu. Rekomendavo traliuko vairuotojas nugabenti automobilį į šį servisą. Rado problemą - nutrukęs pavarų perjungimo svirties trosas. Šią dalį pakeitė dėvėta (su mano sutikimu). Tik pasiėmus automobilį, reikėjo važiuoti atgal pas tuos pačius meistrus, nes kartais vietoj pirmo ir antro bėgio įsimuša 3 arba 4 (Panašu, jog darbas neatliktas iki galo). Automobilis stovėjo nuo penktadienio iki trečiadienio vakaro, meistrai ĮTARĖ, jog trosas, kurį įdėjo, yra "pasitampęs", tad reikia ieškoti kito troso, bet tai negranatuoja, jog problema bus išspręsta. Nuvežus automobilį pas kitą meistrą, jis, nekeistadamas troso, problemą išsprendė per valandą. Tikrai nevažiuosiu į šį servisą ir kitiems nerekomenduoju.
P.S. patarimas: prieš isvažiuojant apsižiurėkit atidžiau sėdynes, nes man teks paplušėti, jog išvalyti visas dėmes...
Labai nemaloniai nustebau, užsukusi čia padėkoti puikiai savo paslaugas teikiančio autoserviso personalui. Automobilį šiam servisui patikiu jau antrus metus ir nei karto neturėjau kuo skųstis. Iš anksto užsiregistravus tikrai nereikėjo laukti kol priims, aptarnavo maloniai, laiku pašalino automobilio gedimus. Tad peržiūrėjus komentarus kyla klausimas, kodėl tiek daug nepasitenkinimo išliejama?.. Kas nedirba, tas ir neklysta, visur turi būti vietos žmogiškumui. Asmeniškai aš esu patenkinta ir rekomendavau servisą savo draugams. Nusiskundimų dar negirdėjau. Ačiū "Hitra" autoservisui už paslaugas ir darbą be poilsio dienų!!!
Keista, kad yra neigiamų atsiliepimų apie šį autoservisą. Man šis servisas yra servisas numeris pirmas. Kažkas nutinka, visada pasirengę pagelbėti net ir po darbo valandų. Vizitines visiems kam galiu dalinu. Šeimos nariai ir draugai irgi patenkinti. Aišku, visko pasitaiko. Kartais nespėja padaryti laiku, arba koks brokas, bet svarbiausia, kad visada eina susikalbėti. Nebūna jokių konfiliktų niekados. Ir nuolaidos padaro jei reikia. Ir patarimai labai geri. O svarbiausia, kad bėdai nutikus galima prisišaukti bet kada.
Nevertas servizo vardo begalviai darbuotojei sakai ka tvarkyt padaro pagal save naudos nejauti tik pinigine paplonini
Norėčiau ir aš pasidalinti savo įspūdžiais apie šį servisą. Užgesus automobiliui kelyje, mano mašiną nuvežė į autoservisą "HITRA''. Nustatė gedimą. Reikėjo keisti generatorių. Serviso darbuotojai pasisiūlė jį surasti ir pakeisti. Paaiškino, kad naujas kainuotų apie 400€, dėl to rekomendavo įdėti naudotą, bet geros būklės. Kai aš sutikau jie pasakė, kad rado man tinkantį ir kainuos 230€, o pakeitimas dar 30-40€. Sutikau, nes niekada tos detalės keisti neteko ir net nepagalvojau, kad šiame servise gali dirbti tokie nesąžiningi darbuotojai. Viso sumokėjau 278€. Labiausiai nusivyliau, kai praėjus savaitgaliui pagal skelbimus pasidomėjau, kiek gi iš tiesų kainuoja man tinkantis generatorius. Pasirodo, kad daugiau nei 50€ niekas nepaprašė. Gaila, kad teko sutikti tokius meistrus.
pernai atrestauravo kondicionieriaus siurbli perinko visa sistema nulupo 700 o siemet vel be kondicionieriaus turiu vazineti nes nebeveikia.liuks meistrai !!!
Nu tie kurie teigiamai atsiliepe apie si servisa-yra laimes kudikiai :) Is desimt kartu niekad is pirmo karto nieko nesutvarkydavo, minimum po kelis kartus. Ir pats turi aiskint kur problema ir ka padaryt, prazilau per juos, bet deja
brokus taiso ligi siol dar, aisku nemokamai. Darbuotojai keiciasi kas savaite, menesi... Toks vaizda, kad ateina pasipraktikuot....
Patariu aplenkti šį servisą jei tik įmanoma.
Dirba labai lėtai, sunkiai nustato gedima.
Be to nepadaro visko iki galo.
Ir kainavo taisymas labai brangiai.
Labai blogi prisiminimai apie šį servisą.
Tai buvo pats pigiausias kondicionierių pildymas. Seniau vaziuodavau į garažus, mokėdavau nuo 100 iki 130 Lt. O čia pasirodo galima užsipildyti už 85 Lt. Įdomi skaičiavimo metodika. Niekur to neteko sutikti. Ištraukė dujas iš mano mašinos, įšvakumavo, paskui supylė viską, ir atminusavo ką ištraukė. Užtruko aišku ilgiau nei garažuose būdavo, bet kaip aiškino tai todėl, jog reikia ir drėgmę ištraukti, ir seną freoną atskirti nuo alyvos ir naują supilti, ir sandarumą patikrinti. Nu bet tikrai gavosi kur kas pigiau ir dar kaip suprantu kokybiškiau. Tiesiog pirmą kartą pildė man su tokiu automatiniu irenginiu.
Patikėjęs šiai įmonei keletą automobilių įmonės ir neturiu problemų, jei ir išlenda kokia smulkmena, tai paima ir pataiso. Esu aptarnautas, visada galiu pasiderinti, pasitarti, jei reikia ir po darbo pabaigia, kad tik galėtume iš ryto vėl važiuoti. Taip, kad po ilgų serviso paieškų, tai man pirmas servisas, kuriame iškilus problemoms vistiek kaip su žmogum bendraujama, ir viskas stengiamasi išspręsti bei pagelbėti. Nėra namų be dūmų, bet čia bent jau žmonės dirba. Net ir neteisus būdamas nebuvau išsiųstas, o techniškai viskas išdėstyta buvo ir rasti abiems pusėms priimtini sprendimai
Servisas kaip servisas. Dare, padare, aciu, viso gero. Nusiskundimu ar pretenziju jokiu. Jei ir nesutvarke kazkam kazko ar nepavyko tai iskart skustis, pasaulio pabaiga. Pradziai i save pasiziurekit ar tikrai viska "tobulai" padarot savo darbe. Kas per tauta, visi viskuom nepatenkinti, valdzia, kainom, kaimynais, servisais ir t.t.
Melynas masiniukas
2014-02-12 21:46:21 IP 2e913jn1
Teko labai nusivilti šiuo autoservisu, kai jo darbuotojai nesugeba atlikti net elementarių darbų, t.y. pakeisti kuro žarnelę. "Profesionalai" primasto tokių techninių modifikacijų, kad per jas tenka su gesintuvu tarp kojų lėkti pas juos pridirbto broko taisymui.
Baisu pagalvoti kokių fokusų galėtų pridirbti jie, remontuojant rimtesnius gedimus, jai su paprastos žarnelės pakeitimu nesusitvarko ir pastato į rizikingą padėtį.
Buvau tikrai maloniai nustebintas tiek aptarnavimu, tiek kalėdinėmis dovanomis. Šis autoservisas Kaune ne tik sutvarkė man automobilį, kad galėčiau vykti į kelionę, bet ir padovanojo kalėdinę dovanėlę. Nors atvariau automobilį su kažkokia mistine problema, kurios nerado kituose servisuose, bet vistiek mano automobilį priėmė, nustatė sugedusį daviklį ir jį pakeitė. Tai tikrai praskaidrino dėl automobilio gedimo sugadintą nuotaiką.
Paskaitęs čia atsiliepimus, dvejojau ar čia varyt perkant automobilį pilnai diagnostikai. Dar juolabiau sekmadienį. Visiškai nesigailiu, likau labai patenkintas, draugiški darbuotojai, net keturiese tikrino automobilį ;D Palyginti ir nedaug sumokėjau!
Esu labai dėkinga už nuoširdžią pagalbą ištikus nelaimei kelyje. Tai buvo vieninstelis autoservisas Kaune sutikęs suremontuoti auotmobilį, nors buvo sekmadienis.
Padangas keičiausi lapkričio 11 d. Gaidžiūnų 5. Internetu užsiregistravau 16 val. Atvykus laiku, liepė laukti prie 5 vartų, kai tik atsilaisvins, važiuoti. Belaukiant savo eilės prieš mane užlindo svarbus vyrukas su Mercedesu. Man pabandžius prieštarauti, kad aš anksčiau atvykau ir turiu teisę pirma važiuoti keistis padangų, niekas į mane nekreipė dėmesio. Atėjęs registratorius man liepė laukti ir užleisti tą vyrą. Abu buvome užsiregistravę 16 val, aš atvykau anksčiau, bet deja esu tik moteris, ką jau čia prieš galingus vyrus "skėryčiosiesi"... Labai nuliūdino serviso darbuotojų požiūris į savus nuolatinius klientus. Pasirodo vyrai šiame servise turi pirmumo teisę. Nuėjus pareikšti nepasitenkinimą, vietoj mandagaus atsiprašymo, registratorius mestelėjo: "Mes jums duosim dovanų" Beje, nedavė. Tuo labiau, kad tikrai turėjo už ką manęs atsiprašyti, mat tai buvo mano antrasis bandymas šiais metais šiame servise pasikeisti padangas. Prieš savaitę buvau užsiregistravusi keistis padangas jų filiale prie Megos, nuvykus, manęs ten niekas nelaukė. Paskambinau, liepė laukti programuotojo skambučio. Jis turėjo paskambinti ir suderinti naują laiką. Nepaskambino. Užsiregistravau antrą kartą pati. Atvykau laiku. O čia man parodė, kad vis dar su moterimis servise elgiamasi kaip su antrarūšėmis klientėmis. Tikrai labai nuvylė...
Tikrai kad blogi meistrai taise kondicionieriu parodzeu kur leidzia paskambino sake kad sutvarke pasiemeu kita diema pasiziuriu pro tapacia vieta dar daugiau leidzia reik apskusti vartotoju teisiu tarnybai
Nemoka dirbt servisas, nuvarai masina pasako kad suskaiciuos kiek remontas kainuos ir 3 dienas neskambina, remonto kaina isauga dvigubai, daugiau cia automobilio nevesiu taisyt
arba nuvarai, numatai defektus, ir sutari kad per tris dienas sutaisys uz tam tikra kaina...
ir taiso visa menesi kaina dvigubeja, nei kart nepaskambina kai sugalvoja keist detales, ir galiausiai jie nezino kas yra :) kodel jie jos negali pataisyt...

ner ten spec.meistru.... : (
Laba diena

Atsiliepimai apie Hitra, UAB labai blogi, nuvarai masina is ryto susitari kad suremontuotu, pazada per diena padaryti, sutvarkyti, kai nuvaziuoji vakare pasiimti pasirodo ji stovi lauke ir visai net nepradeta remontuoti ir taip jau kartojasi trecia syki is eiles.
Labai nepatikimai dirba sios firmos darbuotojai.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Muziejų dieną Valdovų rūmų lobiai – nemokamai ir ilgiau
Muziejų dieną Valdovų rūmų lobiai – nemokamai ir ilgiau 05-17 20:00
Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai tarptautinės Muziejų dienos, minimos gegužės 18-ąją, proga kviečia saugiai, nemokamai ir ilgiau apžiūrėti nuolatines...
PSO studija: dėl per ilgos darbo dienos miršta per 700.000 žmonių
PSO studija: dėl per ilgos darbo dienos miršta per 700.000 žmonių 05-17 19:56
Per ilga darbo diena kasmet tampa šimtų tūkstančių žmonių mirties priežastimi, teigiama Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ataskaitoje. Tai pirmasis tokio pobūdžio tyrimas, kuris buvo atliktas...
Pasaulio ekonomikos forumas atšaukė 2021 metų viršūnių susitikimą Singapūre
Pasaulio ekonomikos forumas atšaukė 2021 metų viršūnių susitikimą Singapūre 05-17 19:18
Pasaulio ekonomikos forumas pirmadienį paskelbė atšaukęs metinį pasaulio politikos, ekonomikos ir verslo elito susitikimą, planuotą rugpjūčio mėnesį Singapūre.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%