Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Helis play, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Helis play

Atsiliepimai apie Helis play, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Helis play, UAB

Pirkom kortele itunes uz 100d tai atsiunte tuscia koda ir paprasius kad grazintu negrazina ir neduoda naujo, daro kazkokias mahinacijas, po pirkimo atsiuntem visa info apie tai kad tuscia kortele taciau atsakymai ateina kad reikia vienos info reikia kitos info viska siunti ir vistiek negrazina ir neduoda naujo kodo. Labai nusivyliau sia imone, norisi palaikyti lietuviskas, taciau perkam is kitu imoniu ir jokiu promlemu nekyla. O si imone visada randa pasiteisinimus, kad nemoketi.
Customer support'as - at the highest level...... NOT.

Ta prasme ar taip sudėtinga atsekti parduotus kodus ir dar nepanadotus? Begalė žmonių susiduria su ta pačia problema ir per tiek laiko neradot sprendimo? Tempiat gumą dėl 14eur. Jau šimtas metų kaip tokių kontorų Lietuvoj nereikia.

Jei darot klaidas, tai bent jau sudebėkit taisyti jas taip, kad klientas ir po jų pas jus norėtų grįžti, o ne turėtų eiti į visus įmanomus galus ir palikt prastą atsiliepimą. Norit daugiau info apie Customer supportą? Kreipkitės, padėsiu.
ATSARGIAI s*****i !!! Isvilioja pinigus!!!! Pranešta policijai
Virginijus 2020-04-05 08:40:38
Žodžiu šie veikėjai eneba.com (imonė helis play) xbox live gold kodus kurie parasyta regionas visas pasaulis ir gali būti aktyvuoti lietuvoje bet jie neveikiantys ir neimanoma ju aktyvuoti ir nesutinka gražinti pinigu tad yra pranešta vartotoju teisėm ir parašytas pareiškimas policijai. Žodžiu neprasidėkite su jais ten turėsit reikalu. Aš tikrai nepasiduosiu ir kovosiu iki galo kol atgausiu savo pinigus tegul nesitiki kad taip paprastai viskas baigsis. Ju imone registruota lietuvoje tad vistiek privalės gražinti pinigus.
Ar padėjo policija ir vartotojų teisės?, Mes ir susidarėme su šia problema
Jau trečia savaitė, kaip neišsprendžia problemos su kodu. Susirašinėjame el. laiškai, siunčia automatinius standartinius atsakymus. Parašiau, kad grąžintų pinigus, nes tikrai nebenoriu daugiau rašinėtis. O jie parašė, kad negali, nes kodas jau panaudotas, nors aiškiai siunčiau nuotraukas, kuriose matosi.
Nerekomenduoju
Pirkau zaidima, neina aktyvuoti, raso kad neteisingas kodas.
AR 2019-10-18 16:51:42
Visiška tragedija, susidūrus su nesklandumais supportas neatsako jau antra savaitė, telefonu susisiekti neįmanoma. Tikrai nerekomenduoju nieko pirkti iš eneba.com.
Laba diena AR,

Labai atsiprašome už patirtus nesklandumus. Tuo metu mūsų klientų aptarnavimo komandą sudarė tik keli asmenys, kurie stengėsi visais įmanomais būdais atsakyti į kiekvieną užklausą. Nuo to laiko, mūsų klientų aptarnavimo komanda išaugo, tačiau mūsų požiūris išliko tas pats - atsakyti į visas gautas užklausas ir pagelbėti mūsų klientams visai mums įmanomais būdais.

Deja, negalėjau rasti jūsų užklausos pagal jūsų atsiliepimo duomenis, tad labai tikiuosi, kad jūsų problemą jau išsprendėme. Jei pasitaikytų bent menka tikimybė, kad tos problemos neišprendėme, būtinai kreipkitės į mus ir mes stengsimės šią situaciją sutvarkyti.

Klientas 2020-03-30 10:10:21
Gauta prekė, pakuotė pradaryta, nors mokėjome kaip už naują žaidimą. Kiek skambinau neatsiliepė. Nerekomenduoju nieko pirkti.

Labai atsiprašome už šiuos nesklandumus. Fiziniais žaidimais pradėjome prekiauti visai nesenai, todėl kiekviena įžvalga mums yra svarbi.

Turime pabrėžti, kad fizines žaidimų kopijas parduodame ir naujas, ir naudotas. Jei jūs esate įsitikinę, jog tikrai pirkote naują fizinę kopiją, būtinai mums praneškite. Mus geriausia pasiekti yra išsiuntus užklausą į support@eneba.com.

Deja, bet negalėjau surasti jūsų užklausos iš čia pateiktų duomenų, tad mes labai lauksime daugiau informacijos iš jūsų, kad galėtume išspręsti šį atvėjį.

Virginijus 2020-04-05 08:40:38
Laba diena, Virginijau,

Labai atsiprašome už šiuos nesklandumus. Taip, Xbox Live Gold raktai yra skirti ir visam pasauliui, tačiau pats Xbox yra limitavęs šalis, kuriose šie produktai gali veikti. Dėja, Lietuvoje Xbox paslaugos šiuo metu nėra leidžiamos. Mes visada stengiamės kuo geriau informuoti klientą. Atsiprašome, bet jūsų pirkimo metu šioje vietoje suklupome, tačiau iš karto ir pasitaisėme. Dabar stengiamės informuoti visuose produktuose, kuriuose tai galioja, apie jų veikimą įvairiose valstybėse.

Suradus jūsų užklausą bei užsakymą mūsų sistemoje, matau, kad pinigai už šį produktą jums jau buvo grąžinti.

Jeigu jums kiltų daugiau klausimų, nedvėjokite ir susisiekite su mumis.

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Valstybinis bankas geriau nei "Invega" skirstytų paramą, sako S. Krėpšta
Valstybinis bankas geriau nei "Invega" skirstytų paramą, sako S. Krėpšta 08-04 11:28
Valstybinis plėtros bankas ateityje kur kas geriau skirstytų paramą nei per koronaviruso krizę tai darė "Investicijų ir verslo garantijos" ("Invega"), sako prezidento patarėjas.
"Ober-Haus": butų plėtotojai turės priimti nelengvą sprendimą
"Ober-Haus": butų plėtotojai turės priimti nelengvą sprendimą 08-04 11:04
Trijuose Lietuvos didmiesčiuose atsigaunant naujos statybos butų rinkai, nekilnojamojo turto (NT) plėtotojai turės priimti nelengvą sprendimą – ar bijant antrosios viruso bangos ryžtis atnaujinti...
Keturi nauji koronaviruso atvejai yra susiję su protrūkiais, du – įvežtiniai
Keturi nauji koronaviruso atvejai yra susiję su protrūkiais, du – įvežtiniai 08-04 10:29
Keturi iš 17 naujų koronaviruso atvejų yra susiję su žinomais protrūkiais, du – įvežtiniai, keturių užsikrėtimo aplinkybės kol kas nėra žinomos, antradienį pranešė Nacionalinis visuomenės...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Microsoft 216,54 +5,62%
Coca-Cola 46,30 -1,99%