Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Helis play, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Helis play

Atsiliepimai apie Helis play, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Helis play, UAB

Aaa 2021-02-19 20:34:41
Pirmas ir paskutinis kartas kada naudojomes eneba pardavimo platforma. Pardavėme žaidimą kaip naują, pirkėjas bandė apgauti, kad atsiunteme ne tą. Kiek nervų kainavo įrodant ir ginčijantis, kol ne pradėjome grasinti policija tam pirkėjui už bandymą sukčiauti ir apgaudinėti. Laimei uždarė ginčą ir gavome pinigus. Bet kiek nervų sugadinta, nerekomenduosime niekam po tokios patirties. Taip klientai dažnai būna teisūs, bet pardavėjų jūs tikrai neapginat ir ši platforma nėra saugi kaip teigiate.

Apgailestaujame, kad jūsų Eneba patirtis nebuvo optimali ir teko susidurti su užsakymo ginču, jie tikrai atliekami, gan retokai tarp mūsų fizinių prekių skelbimų, tačiau retkarčiais taip jau įvyksta ir reikia su jais susidoroti. Kadangi mes, patys nedalyvaujame pardavime, mes neapsiimame viena konkrečia ginčo puse - tiesiog stengiamės padėti išspręsti ginčą kaip įmanoma optimaliau. Džiaugiamės jog pavyko išspręsti situaciją be papildomų komplikacijų. Puikiai suprantame, jeigu toliau nebenorėsit pardavinėti savo fizinių konsolių, jų aksesuarų ar žaidimų, dėl šios situacijos sukelto streso, tačiau - persigalvojus, mielai bendradarbiausime su jumis vėl.

Visada galite pasiteirauti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, sukurdami užklausą per eneba.com/lt/support

Jolita 2021-01-26 18:40:20
O gal galite kas nors paaiškinti man, kaip išsiųsti prekę? Kurioj vietoj terminale rašyti gautą kodą?
Sveiki Jolita,

Fizinių prekių pardavimo sistema gan paprasta. Įkėlus skelbimą ir gavus pranešimą, kad jūsų prekę parduota - gausite siuntos numerį. Supakavus prekę, nueikite iki artimiausio Omniva paštomato ir suveskite gautą numerį norėdami išsiųsti prekę. Gausite lipduką, kurį turėsite užklijuoti ant siuntos prieš įdėdami į paštomatą. Visa kita bus atlikta automatiškai su Omniva pagalba.

Jeigu turite daugiau klausimų, prašau susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda sukurdami užklausą per eneba.com/lt/support.

Pirkejas 2020-12-28 17:52:14
a*******i ! Pirkau zaidimo koda ps4, prekes aprasomajame paveiksliuke didziausiomis raidemis parasyta, kad palaiko visas platformas ps4, xbox, pc ir t.t. bet pasirodo kad veikia tik su PC, kreipiausi i juos, sako, kad paveikslelis tik informacinis ir turejau kaip visada kazkur apacioje mazom raidem isskaityti, kad galioja tik su PC. Kodo nepakeicia, pinigu negrazina, servisas siaubingas! Eiliniai s*****i bandantys suktybem, gudrybem isviliot pinigu!

Labai apgailėstaujame dėl jūsų nemalonios patirties. Tačiau norime paminėti jog mūsų produktų puslapiuose visos prekės yra aprašomos ir visos platformos kurias palaiko tam tikras produktas yra detaliai paminėtos. Tad kai klientas perka produktą tai yra jų atsakomybė įsitikinti jog jų perkamas produktas atitiks visus jų išsikeltus reikalavimus ir platformos sutaps su ta kokią klientas nori.Taip pat, noriu atkreipti jūsų dėmesį į tai jog negalime grąžinti pinigų produktams kurių raktai jau buvo peržiūrėti. Dar kartą labai apgailėstaujame ir tikimės jog ateityje nekils jums tokios problemos.

pirkėjas EB 2021-01-12 17:13:02
šiandiena gavome savo prekę t.y. xbox one gta 5 cd žaidimą. cd dėklas sulaužytas. Kas užtai turi atsakyti jus ar omniva. Kaip man vaikui paaiškinti, kodėl jo norimas daiktas sugadintas. Skelbime buvo nurodyta jog prekė kaip nauja.

Apgailestauju už šią nemalonią ir nerimą keliančia situaciją, tačiau, kiekvieno fizinio užsakymo metu, vos tik atsiėmus prekę, pirkėjas turi papildomą 48 valandų laiko tarpą, kurio metu vis dar gali ginčytis dėl prekės kokybės ir panašių neaiškumų. Labai tikiuosi, kad sugebėjote susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda bei pardavėju dėl šios situacijos. Jeigu to nepadarėte, prašome sukurti užklausą eneba.com/lt/support. Mūsų klientų aptarnavimo komanda mielai jums padės.

Pirkejas Mr.T 2021-01-18 20:57:40
Jokiais budais nepirkit nieko! Eiline kontora, kuriu apstu buvo pries 10metu, kazka kaip ir parduoda, bet jei kas neveikia tavo problemos, kaip ir pabandyk irodyt, jog jie kalti, neirodysi? Tada ok, pats kaltas. Pirkau game pass’a kurio kodas jau aktyvuotas, po pirkino iskarto nesuvedziau, tai gavosi, kad turejau visaip irodynet, jog rakto nepanaudojau, bet likau vistiek kaltas, niekas nieko grazint nesiruosia... s*****i ir tiek...

Suprantame jog situacija kelia nerimą, tačiau, prašau suprasti, kad mūsų įmonė nepublikuoja ir nepardavinėja jokių kodų asmeniškai (išskyrus Eneba Gift Card), mes veikiame atviros rinkos pagrindu, suteikdami platformą savo tiekėjams, kurie pardavinėja raktinius kodus. Retais atvejais, įvyksta klaida, ir mūsų tiekėjas gali sumaišyti kodus, tuo atveju pirkėjui atitenka neteisingas, arba kaip jūsų atveju, panaudotas kodas.
Tokiais atvejais, mūsų klientų aptarnavimo komanda mielai jums padės, jeigu pateiksite reikalingą informaciją, kurią mes naudosime tyrime dėl jūsų nusipirkto produkto kartu su tiekėju, iš kurio pirkote. Tai yra standartinė procedūra, taigi tikimės jūsų bendradarbiavimo. Jeigu visą reikalingą informaciją pateikiate, mes būtinai išsiaiškinsim kokia situacija ir jums pranešime.

Šarūnas 2020-07-09 10:55:03
Customer support'as - at the highest level...... NOT.

Ta prasme ar taip sudėtinga atsekti parduotus kodus ir dar nepanadotus? Begalė žmonių susiduria su ta pačia problema ir per tiek laiko neradot sprendimo? Tempiat gumą dėl 14eur. Jau šimtas metų kaip tokių kontorų Lietuvoj nereikia.

Jei darot klaidas, tai bent jau sudebėkit taisyti jas taip, kad klientas ir po jų pas jus norėtų grįžti, o ne turėtų eiti į visus įmanomus galus ir palikt prastą atsiliepimą. Norit daugiau info apie Customer supportą? Kreipkitės, padėsiu.
Labas vakaras, Šarūnai,

Turėkite omenyje, kad mes esame tik platforma, kuroje tiekėjai gali parduoti produktus, kadangi mes patys jų nepardavinėjame. Būtent todėl gali retais atvejais pasitaikyti problema su pirkiniu, ir nors ir siekiame apmažinti tokius atvejus, jų pilnai išvengti yra didelis iššūkis. Kai gauname nusiskundimą apie gautą prekę, paprašome daugiau informacijos iš pirkėjo ir pranešame pardvėjui apie iškilusią bėda.Jiems patvirtinus, grąžiname pinigus už pirkinį arba suteikiame naują raktą.
Kas liečia jūsų minėtą situaciją, ji jau buvo išspręsta ir pinigai buvo grąžinti už patvirtintą problemą. Jei turėsite dar klausimų ar nusiskundimų, prašome susisiekti su mumis: https://www.eneba.com/resolution-center

Lukas 2020-10-01 19:27:42
Pirkau žaidimo kodą, pasirodo ne tą versiją. Kodo nepanaudojau, greitai grąžino pinigus ir nusipirkau teisingą versiją. Ačiū už gerą aptarnavimą.
Laba diena, Lukai,

Džiugu girdėti, kad likote patenkintas mūsų komandos aptarnavimu. Visada stengiamės padėti pirkėjams su iškilusiomis problemomis ir jas išspręsti kuo greičiau. Jei turėsite dar klausimų ar iškils bet kokia problema, būtinai kreipkitės: https://www.eneba.com/resolution-center

UAB Mijorus 2020-07-13 12:44:27
Pirkom kortele itunes uz 100d tai atsiunte tuscia koda ir paprasius kad grazintu negrazina ir neduoda naujo, daro kazkokias mahinacijas, po pirkimo atsiuntem visa info apie tai kad tuscia kortele taciau atsakymai ateina kad reikia vienos info reikia kitos info viska siunti ir vistiek negrazina ir neduoda naujo kodo. Labai nusivyliau sia imone, norisi palaikyti lietuviskas, taciau perkam is kitu imoniu ir jokiu promlemu nekyla. O si imone visada randa pasiteisinimus, kad nemoketi.

Galiu užtikrinti, kad mūsų tikslas nėra atidėlioti problemos sprendimą ir siekiame, kad kiekviena situacija būtų išspręsta, kuo efektyviau. Kas liečia tam tikros informacijos prašymą, mūsų komanda jos prašo, kadangi produkto pardavėjas turi griežtus reikalavimus, kiek ir kokios informacijos reikia pateikti, kad išspręsti situaciją.
Jei turite dar neaiškumų, galite drąsiai susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo specialistų komanda ir jie atsakys į visus jūsų klausimus ir rūpesčius: https://www.eneba.com/resolution-center

Vytukas 2020-08-12 23:42:26
Pirkau UK Psn kodą, gavau iškart ir veikė kaip priklauso. Ačiū

Džiugu girdėti, kad visas pirkimo procesas sklandžiai praėjo! Jei turėsite dar klausimų, būtinai praneškite: https://www.eneba.com/resolution-center

Pirkau UK Psn kodą, gavau iškart ir veikė kaip priklauso. Ačiū
Customer support'as - at the highest level...... NOT.

ATSARGIAI s*****i !!! Isvilioja pinigus!!!! Pranešta policijai
Virginijus 2020-04-05 08:40:38
Žodžiu šie veikėjai eneba.com (imonė helis play) xbox live gold kodus kurie parasyta regionas visas pasaulis ir gali būti aktyvuoti lietuvoje bet jie neveikiantys ir neimanoma ju aktyvuoti ir nesutinka gražinti pinigu tad yra pranešta vartotoju teisėm ir parašytas pareiškimas policijai. Žodžiu neprasidėkite su jais ten turėsit reikalu. Aš tikrai nepasiduosiu ir kovosiu iki galo kol atgausiu savo pinigus tegul nesitiki kad taip paprastai viskas baigsis. Ju imone registruota lietuvoje tad vistiek privalės gražinti pinigus.
Ar padėjo policija ir vartotojų teisės?, Mes ir susidarėme su šia problema
Jau trečia savaitė, kaip neišsprendžia problemos su kodu. Susirašinėjame el. laiškai, siunčia automatinius standartinius atsakymus. Parašiau, kad grąžintų pinigus, nes tikrai nebenoriu daugiau rašinėtis. O jie parašė, kad negali, nes kodas jau panaudotas, nors aiškiai siunčiau nuotraukas, kuriose matosi.
Nerekomenduoju
Pirkau zaidima, neina aktyvuoti, raso kad neteisingas kodas.
AR 2019-10-18 16:51:42
Visiška tragedija, susidūrus su nesklandumais supportas neatsako jau antra savaitė, telefonu susisiekti neįmanoma. Tikrai nerekomenduoju nieko pirkti iš eneba.com.
Laba diena AR,

Labai atsiprašome už patirtus nesklandumus. Tuo metu mūsų klientų aptarnavimo komandą sudarė tik keli asmenys, kurie stengėsi visais įmanomais būdais atsakyti į kiekvieną užklausą. Nuo to laiko, mūsų klientų aptarnavimo komanda išaugo, tačiau mūsų požiūris išliko tas pats - atsakyti į visas gautas užklausas ir pagelbėti mūsų klientams visai mums įmanomais būdais.

Deja, negalėjau rasti jūsų užklausos pagal jūsų atsiliepimo duomenis, tad labai tikiuosi, kad jūsų problemą jau išsprendėme. Jei pasitaikytų bent menka tikimybė, kad tos problemos neišprendėme, būtinai kreipkitės į mus ir mes stengsimės šią situaciją sutvarkyti.

Klientas 2020-03-30 10:10:21
Gauta prekė, pakuotė pradaryta, nors mokėjome kaip už naują žaidimą. Kiek skambinau neatsiliepė. Nerekomenduoju nieko pirkti.

Labai atsiprašome už šiuos nesklandumus. Fiziniais žaidimais pradėjome prekiauti visai nesenai, todėl kiekviena įžvalga mums yra svarbi.

Turime pabrėžti, kad fizines žaidimų kopijas parduodame ir naujas, ir naudotas. Jei jūs esate įsitikinę, jog tikrai pirkote naują fizinę kopiją, būtinai mums praneškite. Mus geriausia pasiekti yra išsiuntus užklausą į support@eneba.com.

Deja, bet negalėjau surasti jūsų užklausos iš čia pateiktų duomenų, tad mes labai lauksime daugiau informacijos iš jūsų, kad galėtume išspręsti šį atvėjį.

Virginijus 2020-04-05 08:40:38
Laba diena, Virginijau,

Labai atsiprašome už šiuos nesklandumus. Taip, Xbox Live Gold raktai yra skirti ir visam pasauliui, tačiau pats Xbox yra limitavęs šalis, kuriose šie produktai gali veikti. Dėja, Lietuvoje Xbox paslaugos šiuo metu nėra leidžiamos. Mes visada stengiamės kuo geriau informuoti klientą. Atsiprašome, bet jūsų pirkimo metu šioje vietoje suklupome, tačiau iš karto ir pasitaisėme. Dabar stengiamės informuoti visuose produktuose, kuriuose tai galioja, apie jų veikimą įvairiose valstybėse.

Suradus jūsų užklausą bei užsakymą mūsų sistemoje, matau, kad pinigai už šį produktą jums jau buvo grąžinti.

Jeigu jums kiltų daugiau klausimų, nedvėjokite ir susisiekite su mumis.

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
Seohelis
"Reklamos agentūra Whatabout"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
DNV GL Lietuva
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

JAV Senatas priėmė 1,9 trln. USD ekonomikos skatinimo programą
JAV Senatas priėmė 1,9 trln. USD ekonomikos skatinimo programą 03-06 20:07
JAV prezidento Joe Bideno pasiūlytas 1,9 trln. USD (1,57 trln. Eur) šalies ekonomikos skatinimo planas šeštadienį po daugiau nei 25 valandas trukusių diskusijų ir balsavimų maratono buvo...
Pavasarį bus pradėtas tvarkyti Nemuno laivybos kelias
Pavasarį bus pradėtas tvarkyti Nemuno laivybos kelias 03-06 18:18
Vyriausybei planuojant modernizuoti vidaus vandenų kelius ir jų uostus bei prieplaukas, pavasarį bus pradėti pagrindinio laivybos kelio Nemuno upe tvarkymo darbai.
Vokiečiai greituosius COVID-19 testus išpirko per kelias valandas
Vokiečiai greituosius COVID-19 testus išpirko per kelias valandas 03-06 16:20
Šeštadienį vokiečiai plūstelėjo į prekybos centrų tinklo "Aldi" parduotuves, norėdami įsigyti parduotuvių lentynose pasirodžiusių pirmųjų greitųjų COVID-19 testų.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%