VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės Uždaroji akcinė bendrovė "HELIOPOLIS" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Heliopolis, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Paversk idėją matoma
Olandų BRM Lasers technika - HELIOPOLIS profesionalios įrangos asortimente
2019-02-19 16:53

Kartu su mūsų partneriais BRM Lazers galime pasiūlyti keturias lazerinių įrenginių grupes. Atsižvelgiant į poreikius ir darbo apimtis, įranga gali būti pritaikyta ir mažiems verslo startuoliais, ir metalo apdirbimo pramonės įmonėms, gaminančioms ypač tikslias detales.

Lazerinės staklės CO2 BRM

Pagrindinė BRM Lazers įrangos linija – graviravimo ir pjaustymo staklės. Tai įrenginiai skirti graviruoti ir pjaustyti įvairias medžiagas (akrilo stiklas, medis, fanera, oda, kartonas ir t.t.). Stalo formatų įvairovė nuo 40 x 60 cm iki 100 x 160 cm ir lazerio lempų galia (80–150 W) leidžia išsirinkti optimalų lazerio modelį pagal savo poreikius. BRM lazeriai yra CE sertifikuoti, suteikiama 2 metų garantija bei vietinis techninis palaikymas, personalo apmokymai.

Visi CO2 lazeriniai įrenginiai yra universalūs, tikslūs ir lengvai valdomi, todėl daugeliui įmonių, kaip antai vizualinės reklamos gamintojams, jie gali tapti itin naudinga papildoma technologine darbo priemone. Visose lazerinėse BRM staklėse yra sumontuoti servo varikliai, kurie užtikrina stabilų ir tikslų įrangos darbą. Lazerio lempą aušina uždara vandens aušinimo sistema su perspėjimo įtaisu. Operacijų tikslumas: +/– 0,1 mm, o maksimalus veikimo greitis nuo 800 iki 1000 mm/s. Pagal pageidavimą taip pat siūlome garų ir dūmų filtravimo sistemą BOFA bei kitus priedus.

Lazerinės staklės Portal BRM

Panašiomis charakteristikomis pasižymi ir BRM Portal lazeriai, skirti dirbti su įvairiomis didelio formato medžiagomis. Siūlome dviejų dydžių 130 x 250cm ir 150 x 300 cm modelius, pasižyminčius BRM būdinga aukšta kokybe ir turinčius didelį atvirą darbastalį.

Pagrindinės charakteristikos, kuriomis pasižymi Lasers Portal staklės, yra tokios pat kaip ir kitų CO2 lazerinių įrenginių, t.y. tikslumas, nesudėtingas valdymas ir platus galimybių spektras. Esminis jų skirtumas, palyginus su uždaro darbo stalo tipo modeliais, yra dielis darbinis paviršius. Uždaro tipo CO2 lazerinė įranga apsiriboja maksimaliais 100 x 160 cm darbo stalo matmenimis, tuo tarpu Lasers Portal staklės gali apdoroti ruošinius siekiančius iki 150 x 300 cm..

Visose lazerinėse BRM Portal staklėse naudojami servo varikliai, kurie užtikrina stabilų ir tikslų įrangos darbą. Be to, lazerio lempa 100 W arba 150 W yra aušinama uždara aušinimo sistema su perspėjimo įtaisu. Operacijų tikslumas: +/–0,1 mm, o maksimalus veikimo greitis nuo 800 iki 1000 mm/s.

Lazerinės staklės metalams BRM-X

Tai neseniai pasirodžiusi metalų apdirbimui skirta Lasers BRM-X linija. Kaip ir anksčiau minėtos Lasers CO2, šios linijos staklės yra skirtos įvairių tipų metalų graviravimui ir pjaustymui. Siūlomų modelių su uždaru arba atviru darbo stalu 90 x 130 cm ir 130 x 250 cm.

BRM-X metalo lazeriai naudoja fiksuoto stalo ir automatiškai besikilnojančią (susikalibruojančią) galvutę pagal metalo paviršių, taip pat vietoje oro yra naudojamas grynas deguonis. Šie lazeriai gali įveikti net iki 1,2 mm storio plieną. Palyginus su tradiciniu CO2 įrenginiu, šis modelis turi daugiau galimybių – galima pjauti tiek tradicines medžiagas kaip Plexiglas ar fanera, tiek metalą.BRM gamybos metalo pjaustymo lazeriai pritaikyti tiek uždaro, tiek atviro tipo stalo konstrukcijai. Šiam tikslui galima pasitelkti ir oro kompresorius.

Pluoštiniai BRM lazeriai

Ketvirtojoje BRM staklių grupėje naudojamas pluoštinis „Fiber“ lazeris. Tai visai kita technologija nei CO2 ir plačiai naudojama tikslinėms sritims. Įprastai šie modeliai yra skirti greitam vaizdų ar tekstų graviravimui ant metalo ar plastiko. Darbas su šio tipo staklėmis nereikalauja jokio išankstinio pasiruošimo. Staklės ilgaamžės, labai patikimos ir naudoja mažai energijos, tačiau turi labai kompaktišką darbinį paviršių. Šios staklės skirtos specifiniams poreikiams yra itin našios bei įvairaus galingumo.

BRM pluoštinės lazerinės staklės – tai produktų linija, savo technologija visiškai išsiskirianti iš ankstesnių trijų produktų grupių. Jei kituose modeliuose naudojama CO2 lazerio lempa, tai pastaruoju atveju pluoštas derinamas prie specialaus Raycus lazerio šaltinio. Kitaip tariant, pluoštinis lazerinis įrenginys itin tinka sparčiam duomenų ar vaizdų graviravimui ant metalo ir sintetinių medžiagų, nereikalaudamas jokio išankstinio paviršiaus paruošimo. Toks būdas atrodo ypač patrauklus, jei lyginsime su CO2 lazeriniais įrenginiais: norint metalą nuspalvinti, iš pradžių jį tenka apipurkšti specialiu cheminiu laku. Tuo tarpu Fiber lazeriai gali metalus spalviškai dekoruoti vien parenkant įvairius galios ir dažnio parametrus. Pluoštinis lazerinis įrenginys yra puiki priemonė juvelyriniams dirbiniams, smulkiems dirbiniams ar firminiams ženklams graviruoti.

Tačiau, jei rinktumėtės pluoštines lazerines stakles, tektų gerai pagalvoti dėl stalo dydžio, nes standartinis jo dydis tesiekia 170 x 170 mm. Galimi ir didesnių matmenų stalai, bet juos reikia užsisakyti iš anksto.

BRM pluoštiniai lazeriniai pasižymi ilgaamžiškumu, dideliu patikimumu ir energijos taupumu. Jie plačiai naudojami dirbant su medžiagomis, kai būtina užtikrinti didelį tikslumą, pavyzdžiui mobilių telefonų, brangakmenių apdirbimo, laikrodžių pramonėje ir kitur. Be to jais galima išgraviruoti gražias nuotraukas ant metalinio ar plastikinio paviršiaus, darbo greitis yra 3–12 kartų didesnis už tradicinių pirmosios kartos lazerinių staklių CO2 ir antrosios kartos puslaidininkinių lazerinių staklių darbo greitį, o kaštai labai maži.

Programinės įragos failai Coreldraw, AutoCAD, Photoshop ir PLT, PCX, DXF, BMP, SHX arba TTF gali būti įrašomi tiesiogiai. Be to, programoje yra įvesta automatinio skaičiavimo funkcija, leidžianti automatiškai skaičiuoti gaminio serijas, partijų kodus, QR kodus, duomenis ir brūkšninius kodus.

Kaip pasirinkti lazerinę įrenginę įrangą? Tinkamiausią įrenginį vertėtų rinktis pagal ketinamų apdoroti medžiagų rūšį, dydį bei storį. Rašykite mums: info@heliopolis.lt ir mes mielai padėsime Jums pasirinkti tinkamą įrangą

Kiti HELIOPOLIS pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Litpolstar
Adresas: Kiemelių g. 16C, Maišiagala, LT-14240 Vilniaus r.
Veiklos sritys: plastikas, guma, jų gaminiai; gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; reklamos paslaugos; restoranų, kavinių, barų įranga.
UAB ,,LITPOLSTAR,, pagrindinė veikla – gamyba ir prekyba priemonėmis, skirtomis efektyviam informacijos pristatymui apie įmones, kainas, gaminius ir paslaugas, bei prekių ir produkcijos išdėstymą. Mes gaminame : - informacinius ir reklaminius bukletus, vizitinių kortelių ir meniu laikiklius; - PVC gaminius (įvairūs...
Airuslita
Pakavimo medžiagos, įrenginiai, pakavimo metodai

Adresas: Ringuvos g. 53, LT-45245 Kaunas.
Veiklos sritys: tara, pakuotės; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; pramonės įrengimai; statybinės medžiagos; technologinė įranga.
AIRUSLITA, UAB – pakavimo medžiagų ir pakavimo įrengimų prekyba. Padėklų vyniojimo įrenginiai, įrengimai su besisukančia platforma ir rotaciniai pakavimo įrengimai. Plėvelės horizontalaus vyniojimo mašinos ir plėvelės vyniojimo robotai. Tvirtinimo juostų rišimo įrenginių prekyba Kaune. Plėvelių užlydymo bei...
Litchema
Aukščiausios kokybės plastiko žaliavos

Adresas: Savanorių pr. 166, LT-44149 Kaunas.
Veiklos sritys: plastikas, guma, jų gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; importas.
UAB „Litchema“ – tarptautinė prekybos ir distribucijos įmonė, dirbanti polimerų ir chemijos rinkoje. Įmonės produktai: PVC žaliava Polietilenas (HDPE, LDPE, LLDPE) Polipropilenas (HOMO, COPO, RANDOM) Polistirolas (HIPS, GPPS) Kitos plastiko bei chemijos žaliavos Įmonė gali pasiūlyti tiek aukščiausios kokybės...
Palziv Baltic
Putų polietileno medžiagos ir gaminiai Kaune

Adresas: Kranto 18-oji g. 17, LT-45293 Kaunas.
Veiklos sritys: plastikas, guma, jų gaminiai; didmeninė prekyba; grindys, grindų dangos; medicininė įranga; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; tara, pakuotės; vaikų prekės; žaislai.
UAB "Palziv Baltic" - Kryžminio Jungimo putų polietileno medžiagos, putų polietileno gaminiai didmeninė prekyba. Putų polietileno pakuotė, Putų polietilenas sporto prekių, izoliacinių medžiagų, žaislų vaikams gamybai. Putų polietileno gaminių gamyba pagal individualius užsakymus. Palziv Baltic bendradarbiauja su...
Formadeta
Nestandartiniai polistireno gaminiai

Adresas: Deltuvos g. 37A, LT-20126 Ukmergė.
Veiklos sritys: plastikas, guma, jų gaminiai; baldų gamybos medžiagos, furnitūra; gamyba; interjero apdailos medžiagos; reklamos paslaugos; sienos, lubos; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; tara, pakuotės.
FORMADETA, UAB - Pakuotė, pakuotės gamyba. Pakavimo medžiagos, priedai pakavimui bei polistirolinės pakuotės gamyba. Putų polistirolio perdirbimas. Reklaminių stendų, gamyba Ukmergėje. Tūrinės raidės, tūrinių raidžių gamyba Ukmergėje Reklamos gamybos medžiagos Ukmergėje. Plastiko frezavimo paslaugos, CNC frezavimas...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Tiketa Tour" žingsnis sunkmečiu – lėktuvas savoms reikmėms
"Tiketa Tour" žingsnis sunkmečiu – lėktuvas savoms reikmėms 01-24 19:05
"Avia Solutions Group" (ASG) priklausantis kelionių organizatorius, naudodamasis atsiradusia galimybe, savo reikmėms eksploatuos specialiai įsigytą lėktuvą, su kuriuo tikisi be tarpininkų...
Socialdemokratai nukėlė laikinojo partijos pirmininko skyrimą
Socialdemokratai nukėlė laikinojo partijos pirmininko skyrimą 01-24 18:07
Lietuvos socialdemokratų partija sustabdė partijos tarybos narių apklausą dėl laikinojo pirmininko skyrimo nusprendę, kad tai turės padaryti partijos taryba atskirame posėdyje kitą savaitę.
Estijos Vyriausybei pirmą kartą vadovaus moteris
Estijos Vyriausybei pirmą kartą vadovaus moteris 01-24 17:51
Dvi didžiausios Estijos politinės partijos sekmadienį paskelbė susitarusios formuoti naują Vyriausybę, kuriai pirmą kartą per šalies istoriją vadovaus moteris.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Akcijų kainos

Macy's 12,88 +4,55%
Twitter 48,06 +1,99%
Apple 139,07 +1,61%
Walmart 146,33 +1,02%
Manchester United 15,37 -3,27%
Western Digital 50,71 -5,23%
Intel 56,66 -9,29%
IBM 118,61 -9,91%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 7068,91 +5,29%
Apelsinai 0,65 +6,56%
Jautiena 4,40 -0,45%
Benzinas 1,19 -0,83%
Auksas 1866,30 -1,79%
Sidabras 24,08 -0,62%
Dyzelis 1,24 +7,83%
Dujos (JAV) 2,61 +18,64%