Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Heliopolis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Heliopolis

Atsiliepimai apie Heliopolis, UAB

CREOLINK

Paversk idėją matoma
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Heliopolis, UAB

Malonus klientų aptarnavimas, ypač vadybininkas Tomas.
2019-06-04 17:50:32 IP 2i24tbq5
Laba diena, Edvardai,
apgailestauju, kad jums tenka skųstis dėl įsigytos dangos, tačiau norime pateikti prieštaravimus. Jūsų prašymu sandėlio darbuotojai 5 lapus jums susuko, o šeštą padavė apvyniotą plėvele. Jūs buvote sandėlio viduje ir matėte medžiagą, turėjote galimybę vizualiai įsitikinti, kad medžiagos nepažeistos. Atkreipiu jūsų dėmesį, kad pažeistas yra viršutinis "apdulkėjęs" ritinio lapas, kuris negalėjo būti nepastebėtas ir pateiktas jums deformuotas. Daugiau nei tikėtina, kad terminė deformacija įvyko, kai ritinį išpakavote ir laikėte jį lauke, veikiant tiesioginiams saulės spinduliams. Sandėliuojant plokštes lauke, kai jos sudėtos viena ant kitos, būtina saugoti jas nuo tiesioginio saulės spindulių poveikio. Plokštes laikyti pavėsyje arba uždengti šviesia neskaidria medžiaga. Priešingu atveju plokštės gali būti termiškai deformuotos ir sugadintos. Toks neigiamas terminis efektas būtent pasireiškia, kai PVC plokštės laikomos sudėtos viena ant kitos ir veikiamos karštą dieną tiesioginių saulės spindulių. Šiandien birželiod. tokia karšta diena ir yra. Mūsų darbuotojams minėjote, kad turite ilgametę statybos patirtį su PVC danga, dar kartą apgailestaujame. kad dėl nedidelės jūsų padarytos klaidos buvo sugadinta medžiaga. Kaip kompensaciją galime jums pasiūlyti įsigyti naują lapą su 30 proc. nuolaidą. Pagarbiai, HELIOPOLIS UAB
Lyderiai, todėl ir yra Lyderiai, Geriausia kaina už geriausia kokybę + stipri lyderių komanda, o ne šiaip kokie Kauno Kiniečių atstovai už dydžiausia kaina ir demotyvuotais kas mėn besikeičiančiais varguoliais. Heliopoli išlykite ir toliau teisingam kelyje! Sekmės!
Džiaugiamės gražia Jūsų veiklos sukaktimi,
Drauge su Jumis džiaugiamės sėkmingais prabėgusių metų darbais ir įgyvendintais sumanymais,
Tetampa Jums tvirta atrama išmintingi draugai ir patikimi partneriai,
Drąsių idėjų ir energijos naujiems darbams!

Sveikiname 20-to jubiliejaus proga.
UAB Litpolstar kolektyvas!
Apsiperkant buvo kilę tam tikrų nesklandumų. Dėl aptarnavimo tai pat turėjau šiokių tokių nusiskundimu, tačiau juos labai greitai sutvarkė įmonės direktorius nedelsiant susiekęs su manimi elektroniniu paštu, kuris tai pat ir paaiškino kokie veiksniai įtakojo darbuotojus, dėl kurių jie buvo ne itin malonūs. Likau patenkintas greitu nesklandumų sprendimu.
Heliopolis is auksto ziuri jau senai, bet kai yra atsirade tokiu konkurentu kaip SD Prekyba ar Proplastik, man atrodo siek tiek apsiramine. Sveika konkurencija dar niekam nepakenke;)
2013-12-24 14:55:17 IP 28mesu11
Gilbertas 2013-12-18 19:39:57
Idomi Heliopolio politika, , mes didziausi ir vos ne vieninteliai tokiu prekiu tiekejai, tai mums ant kliento ir nusisvilpt, nes jis neturis kitos iseities kaip tik pas mus kreiptis..., , pabendravau su darbuotojais, vadybininkais_ - nusivyliau...Pabendravau su aukstesnio rango darbuotojais tai apsales likau, pasijutau net kaltas kad pas juos kreipiausi
Laba diena, gerb. Gilbertai,
tik šiandien radau Jūsų žinutę, todėl negalėjau anksčiau sureaguoti. Apgailestauju ir atsiprašau, kad mūsų bendrovės darbuotojai ir vadovai nepatenkino Jūsų poreikių ir lūkesčių. Leiskite dar kartą mums pabandyti ir prašau man paskambinti tel. 8 5 2732999, kiekvienas klientas mums yra svarbus ir brangus.
UAB Heliopolis direktorius
Cia ne reklamos skyrelis. O skundu vieta. Mes "Heliopolis" - geriausi ir geriausi Lietuvoj!!! :P
PLASTENA kolektyvas 2013-03-08 14:18:22
Kreipkitės pas mus, į UAB "PLASTENA". Visus pirkėjus vertinam ir stengiamės aptarnauti gerai. Prekėms taikom nuolaidas, jei reikia, medžiagas supjaunam, pristatom klientams į vietą. Mūsų kontaktus galite rasti tinklapyje www.plastena.lt. Lauksime Jūsų :)
Mieli Klientai,
dėl Jūsų mes pasiruošusios viskam - pamatuoti, atpjauti, supakuoti ir išsiųsti, ir viską tai padarysime užsakymo dieną. Abejojame, ar PLASTENA iš Kauno taip greitai aptarnaus, beto jie neturi tokio prekių asortimento nei mes. Apsilankykite pas mus Žirnių 28A, tikrai liksite nustebinti.
Klientų norai - mums įsakymas!
PLASTENA kolektyvas
2013-03-08 14:18:22 IP 2be6cacg
Bvs 2012-11-11 20:52:43
Sutinku, didelė kompanija, bet į klientą žiūri nekaip. Matyti vadų didybės manija. Matyt reikės rinktis kitą kompaniją: Wmt vilnius arba Plasteną.
Tikrai sutinku, darbuotojai ziuri i klienta atmestinai, tenka ilgai laukti. Todel dabar vaziuoju i WMT, ten sulaukiu daugiau demesio nors perku nedidelius kiekius.
Virgis 2012-09-18 20:04:48
Gaila.Lyg ir grazi imone,bet kazkodel aptarnaujantis personalas(sandelyje) tikrai negerbia pirkeju.Pirkau prekiu uz 500lt,bet neapskaiciavau kad tekstolito lakstas netilps i masinyte,tai paprasiau perpjauti-viena ka isgirdau -SUMOKEK.Juokinga -2,5lt.Turejau gaisti laika ,vel rasyti faktura.Ne 2,5lituose esme.
Esant pasirinkimui ateityje aplenksiu sia imone.
Sutinku su Virgio komentarais, kažkokia gigantiškumo manija serga ši įmonė, salone darbuotojai žiūri kreivai, kažkokie susiraukę, lyg jautiesi, ko čia atėjai, nors perku tik karta per mėn., bet suma palieku apie 3000lt, pradėjau vegti šios įmonės.........
Gaila.Lyg ir grazi imone, bet kazkodel aptarnaujantis personalas (sandelyje) tikrai negerbia pirkeju.Pirkau prekiu uz 500lt, bet neapskaiciavau kad tekstolito lakstas netilps i masinyte, tai paprasiau perpjauti-viena ka isgirdau -SUMOKEK.Juokinga -2, 5lt.Turejau gaisti laika, vel rasyti faktura.Ne 2, 5lituose esme.
Esant pasirinkimui ateityje aplenksiu sia imone.

Litpolstar
Adresas: Kiemelių g. 16c, Maišiagala, LT-14242 Vilniaus r.
Veiklos sritys: gamyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; prekybos įranga; reklamos paslaugos; restoranų, kavinių, barų įranga.
UAB ,,LITPOLSTAR,, pagrindinė veikla – gamyba ir prekyba priemonėmis, skirtomis efektyviam informacijos pristatymui apie įmones, kainas, gaminius ir paslaugas, bei prekių ir produkcijos išdėstymą. Mes gaminame : - informacinius ir reklaminius bukletus, vizitinių kortelių ir meniu laikiklius; - PVC gaminius (įvairūs...
Airuslita
Pakavimo medžiagos, įrenginiai, pakavimo metodai

Adresas: Ringuvos g. 53, LT-45245 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; pramonės įrengimai; statybinės medžiagos; tara, pakuotės; technologinė įranga.
AIRUSLITA, UAB – pakavimo medžiagų ir pakavimo įrengimų prekyba. Padėklų vyniojimo įrenginiai, įrengimai su besisukančia platforma ir rotaciniai pakavimo įrengimai. Plėvelės horizontalaus vyniojimo mašinos ir plėvelės vyniojimo robotai. Tvirtinimo juostų rišimo įrenginių prekyba Kaune. Plėvelių užlydymo bei...
Palziv Baltic
Putų polietileno medžiagos ir gaminiai Kaune

Adresas: Kranto 18-oji g. 17, LT-45291 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; grindys, grindų dangos; medicininė įranga; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; tara, pakuotės; vaikų prekės; žaislai.
UAB "Palziv Baltic" - Kryžminio Jungimo putų polietileno medžiagos, putų polietileno gaminiai didmeninė prekyba. Putų polietileno pakuotės, sporto prekių, izoliacinių medžiagų, žaislų vaikams gamyba Kaune. Putų polietileno gaminių gamyba pagal individualius užsakymus. Palziv Baltic bendradarbiauja su putų...
Plastiko gaminiai
Talpų gamyba

Adresas: Gėlių g. 89, Tabariškių k., LT-53330 Kauno r.
Veiklos sritys: gamyba; pirtys ir baseinai; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto, turizmo reikmenys; žemės ūkio technika.
Nestandartiniai gaminiai, iš polipropileno PP ir polietileno PE. Projektuojame ir gaminame: vidaus ir lauko baseinus, kubilus, įdėklus į medinius kubilus, apdovanojimų pakylas, įvairias talpas, ir talpyklas: talpas šaltam vandeniui prie pirčių, talpas lietaus vandeniui, talpas žuvų veisimui bei auginmui, talpas...
Formadeta
Nestandartiniai polistireno gaminiai

Adresas: Antakalnio g. 64, LT-20144 Ukmergė.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; gamyba; interjero apdailos medžiagos; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; sienos, lubos; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; tara, pakuotės.
UAB „FORMADETA“ - novatoriška, lanksčiai žiūrinti į rinkos pokyčius kompanija. Pagrindinė įmonės veikla - nestandartinių gaminių iš polistireninio putplasčio gamyba. Pagal individualius užsakymus. Įsipareigojame operatyviai reaguoti ir atsakyti į visus paklausimus ar pasiūlymus. Mums vienodai svarbus tiek...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
D. Trumpas: nesudarius susitarimo, Kinijai nustatyti muitai bus "dar padidinti"
D. Trumpas: nesudarius susitarimo, Kinijai nustatyti muitai bus "dar padidinti" 11-19 22:38
Jeigu JAV ir Kinijos prekybos susitarimas nebus sudarytas, kiniškoms prekėms nustatyti importo muitai bus dar padidinti, antradienį įspėjo JAV prezidentas Donaldas Trumpas.
G. Nausėda: chaotišką J. Narkevičiaus veiklą vertinu neigiamai
G. Nausėda: chaotišką J. Narkevičiaus veiklą vertinu neigiamai 11-19 21:55
Prezidentas Gitanas Nausėda sako neigiamai vertinantis susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus veiklą ir besitikįs principingo premjero Sauliaus Skvernelio įvertinimo.

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

Walt Disney 147,65 +2,06%

Benzinas 1,73 0,00%