Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Heiga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Heiga

Atsiliepimai apie Heiga, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Heiga, UAB

Fausta 2018-07-01 22:42:15
Sveiki gal kas žinot kokia maždaug mėnesio alga ar koks valandoa užmokestis?
La, valandinis yra 6eu, jei dirbsite prie milteliu, dusseldorfe tai dar pakenciama, susirinksit valandas po 8h, nes kituose objektuose dabar vaasaros metu tai keturias ar tris laisvas dienas gauname ar siuncia namo 4val atidirbe, zozdziu kazkokia pisliava cia gaunasi, heiga tai zinodama speju, toliau siuncia zmones y vokietija.
Sveiki gal kas žinot kokia maždaug mėnesio alga ar koks valandoa užmokestis?
Sveiki. Labai domina sis darbas, ir gal kas ir nedrista vaziuot vienas?:) Susiekite monikucea@gmail.com, suteiksiu kita kontakta kur butu galima susirasyt
Meda 2018-06-27 15:11:31
Erika 2018-06-12 18:52:48
važioju 30d
Erika 2018-06-21 13:08:05
Duok fb susirasom :)
laba mano zivile ba parasyk man;)
Labas kas noretu isvaziuoti kartu per sia firma?:] parasykit i fb man (zivile ba) ir gal kokiu geru pasiulymu turite?
Sveiki, ryt anksti ryte isvaziuoju i dusseldorfa prie miltelio skambinkit 862593048 kas norit kartu
Erika 2018-06-21 13:08:05
zivile ba mano fb,)
ziva 2018-06-19 15:46:04
as ir noriu isvaziuoti ir as viena ieskau kaa su manim noretu;)
Eva 2018-06-06 15:30:59
Sveika aš planuoju važiuoti per heiga susirasom per fb evelina puriene
as ir noriu isvaziuoti ir as viena ieskau kaa su manim noretu;)
Erika 2018-06-12 18:52:48
Vaziuojam 30d
Gg 2018-06-09 11:57:12
Vaziuoja kas nors 16d?
Taip, galvoju su panele važiuoti.
O kaip su savu transportu? Kur laikote savo mašinas nuvažiavę į vietą? Ar yra kokia aikštelė netoli gyvenamosios vietos?
Kas dirbat, ar žinot, kaip iš tiesų yra, susisiekit facebook: Kriste Bu
Labai laukiu atsakymų. Ačiū. :)
Vaziuoja kas nors 16d?
aa 2018-06-06 10:04:53
sveiki norejau paklausti gal kas artimiausiu laiku planuoja vaziuot dirbti per heiga ?kaip ten salygos ? seip ieskau zmogaus gal kuris vienas /viena ;D? TIESIOG NORECIAU susirasyti ir artimiausiu laiku isvaziuoti
Sveika aš planuoju važiuoti per heiga susirasom per fb evelina puriene
Gitana 2018-05-14 12:57:18
Planuoju vaziuoti i pakavima Vokietijoje geguzes 26d. Gal kas jau buvo? Gal galite parasyti... kaip ten?..
Na kuek atsiliepimų girdėjus žmonės dirba patenkinti mano 2 bendradarbės isvaziavusios aš žadu važiuoju birželio gale
Aš ir galvojau per heiga bet pasirašinėjas facebooke sake darbo salygos labai sunkios ir kartais nesumoka už valandas pradirbtas arba gauni mažiau.
Kaip imone? Kas buvot? Gal galit ka nors papasakot?
Sveiki, gal yra iš Panevėžio važiuojančių į Vokietiją per heiga arba headex agentūrą gegužės pabaigoi? 863857411
Daiva 2018-04-13 14:44:59
Sveiki, man 48 metai, galvoju važiuoti dirbti į Vokietija, per Heiga arba Headex, ka labiau patartumėte? ar yra važiuojančių panašaus amžiaus moterų?
Sveiki, galvoju per heigą i pakuotojas. Man 49.
Mantas 2018-04-17 15:11:40
Laba diena Heiga, o kaip del gyvenamos vietos? Ar galima isidarbinti per jus o gyventi kitur? Dusserdolfas man žinomas miestas, buves nekarta yra pažistamu man nebutu sunku susigaudyti kur kas.
į visus aktualius klausimus mielai atsakysime paskambinus: 868871610 arba 869440397.
Heiga, UAB 2018-04-17 10:05:07
Nei už būstą, nei už kelionę iš darbo/ į darbą įmonė neatskaičiuoja jokia forma.
Aišku. O gal tu žinai kažka plačiau? Kaip atlyginimas pakuotojams? Šeip galiu dirbti fizini darba, bet per daug fizinio nemėgstu. Pakavimas man butu pats tas. Ir dar norėčiau sužinoti tik nieko blogo nepagalvokit, ar imanoma pačiam nomuotis būta kur nors susiradus o ne ten kur visi kartu gyvena?
Sveiki, norėjau sužinoti kokius darbus siūlo Heiga dusserdolf mieste?
Planuoju balandžio 28d vykti i spaustuve yra vykstančių?
Sveiki, geguzes vidury varysiu I vokiecius per heiga, jei yra dar varanciu, susisiekim, planuoju vykt savu transportu, alkoholikai zoncikai ir kurie ahuieli nepageidaujami :) reikia garbingu atsakingu zmoniu su kuriais eitu nesunkiai susikalbet :) 869468583
Darius 2018-03-09 10:31:58
Vidutinis atlyginimas 653.36 € (2018 m. sausis)
Kaip čia taip? ar tikrai tokios algos mažos, ar mokesčius slepiat?
Gi rašo, kad darbas komandiruotėse, likusi dalis komandiruotpinigiai greičiausiai. :) Norėčiau gauti smulkesnę informaciją apie šį darbą iš ten jau buvusiu sgaliauskaite@gmail.com Buciau labai dekinga.
Vidutinis atlyginimas 653.36 € (2018 m. sausis)
Kaip čia taip? ar tikrai tokios algos mažos, ar mokesčius slepiat?
Laba ar yra kas dar is merginu vaziuoja kovo 3d su mikriuku agenturos ir i skalbimo miltelius ir minkstiklius ?
kas dirbe buteliu rusiavime vokietijoje per sia agentura? gal kas zinot kokie atsiliepimai butent sios darbo vietos ?
Justas 2018-02-21 08:57:36
Liva jei viskas gerai, as ir planuoju tokiu metu varyt.
Sveikas Justai, kovo 1-3d išvaziuoja du vaikinukai.Paskambink 867369416
Liva 2018-02-20 17:08:19
Sveiki, aš planuoju per šią firmą išvažiuoti kovo 3d., gal bus dar važiuojančių?
Lijana paskambinkite 867369416. Kovo 3d.ir mes vaziuojame
Liva 2018-02-20 17:08:19
Sveiki, koki darba siulo?
Skambinausi, atsiunte i el pasta viska, ko reikes, kaip ir kas, ir kai jau sumastysi vaziuoti atvykti pas juos. Zinoma, issiklausinejau kaip ten su tuo darbu t.t. nes radau zmoniu kas dirbe, tai papasakojo. Ir dabar mastau ar varyt.
Justas 2018-02-21 19:36:01
reikia birzoje būti, nors isejus is birzos dar turi visa menesi sc draudima. gal kas noretu varyti i pakavima per heiga? susitartume kada, as eiciau i Kauno ofisa.
O buvai jau kalbėti dėl darbo?
Ar reikalinga buti darbo birzoje?norint isvykti per sia ar kita firma.
Gal yra kas dirbe per heiga arba dabar dirba?
Liva jei viskas gerai, as ir planuoju tokiu metu varyt.
Sveiki, gal las nors darbinotes budami 17-kos metu?
Justas 2018-02-09 21:42:04
Darius, as ir galvoju vaziuoti, ir man idomu kaip ten kas, nes visko buna, bet norisi tik dirbt ir uzsidirbt nuvazevus, o nepapult su kokiais pijokais :D
sveiki, dirbau ir galiu tik gerai atsiliepti, rekomenduoju...salygos tikrai geros...vaziuok drasiai, jei nusiteikes dirbt, uzsidirbt, o pijokai ilgai neuzsibuna, vadovas greit susitvarko su jais.Dirbau ir prie chemijos ir prie sampunu, ir prie cipsu, viskas ok.man tik valandu dirbt daugiau norejosi, nes nuo isdirbtu valandu priklauso tavo atlyginimas, sugrizau i Lietuva del asmeniniu priezasciu, bet jau keliems savo pazistamiems susidomejusiems rekomendavau sia imone ir ko gero jie jau isvyke bus :)..., zinoma yra sunkaus darbo, bet man nebuvo blogai, vaziuociau dar karta.

Tandemus
Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Baltvita
Adresas: Vytenio g. 50, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; tara, pakuotės.
UAB „Baltvita“ įsteigta 1992 metais. Veiklos pradžioje buvo prekiaujama plastikine pakuote, kurią importuodavo iš Lenkijos respublikos, bei maisto priedais. Laikui bėgant prekyba plėtėsi ir UAB „Baltvita“ tapo Lenkijos įmonių „Formika“, „Organika“, „Superfos“ bei Danijos „Palsgaard A/S“ (emulsikliai...
Taurakalnis
Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba

Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos, tiekimas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; renginių organizavimas.
TAURAKALNIS – maisto gamybos kompanija, kurioje dirba pusantro šimto aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Daugiau nei 20 metų rengiame banketus, furšetus, įvairias šventes. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo Čarlzo, Nyderlandų karalienės Beatričės vizitai, Lietuvos bei užsienio valstybių vadovų...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Pinigų kas mėnesį susitaupo kas antras šalies gyventojas, populiariausia investicija - NT 07-21 16:07
Per dvejus metus uždirbančiųjų per 900 Eur dalis išaugo daugiau nei dešimtadaliu, užmokesčio augimo tikimasi ir ateityje. Gyventojai daugiau taupo, o labiausiai juos neramina brangstantys maisto...
Britų "Morrisons" parduotuvėse – specialios "tylos valandos" pirkėjams autistams 07-21 13:57
Jungtinės Karalystės prekybos tinklas "Morrisons" paskelbė įvedantis specialias "tylos valandas" klientams, kenčiantiems nuo autizmo.

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Microsoft 106,27 +1,79%