Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Heiga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Heiga

Atsiliepimai apie Heiga, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Heiga, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Daiva 2018-04-13 14:44:59
Sveiki, man 48 metai, galvoju važiuoti dirbti į Vokietija, per Heiga arba Headex, ka labiau patartumėte? ar yra važiuojančių panašaus amžiaus moterų?
Sveiki, galvoju per heigą i pakuotojas. Man 49.
Mantas 2018-04-17 15:11:40
Laba diena Heiga, o kaip del gyvenamos vietos? Ar galima isidarbinti per jus o gyventi kitur? Dusserdolfas man žinomas miestas, buves nekarta yra pažistamu man nebutu sunku susigaudyti kur kas.
į visus aktualius klausimus mielai atsakysime paskambinus: 868871610 arba 869440397.
Heiga, UAB 2018-04-17 10:05:07
Nei už būstą, nei už kelionę iš darbo/ į darbą įmonė neatskaičiuoja jokia forma.
Aišku. O gal tu žinai kažka plačiau? Kaip atlyginimas pakuotojams? Šeip galiu dirbti fizini darba, bet per daug fizinio nemėgstu. Pakavimas man butu pats tas. Ir dar norėčiau sužinoti tik nieko blogo nepagalvokit, ar imanoma pačiam nomuotis būta kur nors susiradus o ne ten kur visi kartu gyvena?
Sveiki, norėjau sužinoti kokius darbus siūlo Heiga dusserdolf mieste?
Planuoju balandžio 28d vykti i spaustuve yra vykstančių?
Sveiki, geguzes vidury varysiu I vokiecius per heiga, jei yra dar varanciu, susisiekim, planuoju vykt savu transportu, alkoholikai zoncikai ir kurie ahuieli nepageidaujami :) reikia garbingu atsakingu zmoniu su kuriais eitu nesunkiai susikalbet :) 869468583
Darius 2018-03-09 10:31:58
Vidutinis atlyginimas 653.36 € (2018 m. sausis)
Kaip čia taip? ar tikrai tokios algos mažos, ar mokesčius slepiat?
Gi rašo, kad darbas komandiruotėse, likusi dalis komandiruotpinigiai greičiausiai. :) Norėčiau gauti smulkesnę informaciją apie šį darbą iš ten jau buvusiu sgaliauskaite@gmail.com Buciau labai dekinga.
Vidutinis atlyginimas 653.36 € (2018 m. sausis)
Kaip čia taip? ar tikrai tokios algos mažos, ar mokesčius slepiat?
Laba ar yra kas dar is merginu vaziuoja kovo 3d su mikriuku agenturos ir i skalbimo miltelius ir minkstiklius ?
kas dirbe buteliu rusiavime vokietijoje per sia agentura? gal kas zinot kokie atsiliepimai butent sios darbo vietos ?
Justas 2018-02-21 08:57:36
Liva jei viskas gerai, as ir planuoju tokiu metu varyt.
Sveikas Justai, kovo 1-3d išvaziuoja du vaikinukai.Paskambink 867369416
Liva 2018-02-20 17:08:19
Sveiki, aš planuoju per šią firmą išvažiuoti kovo 3d., gal bus dar važiuojančių?
Lijana paskambinkite 867369416. Kovo 3d.ir mes vaziuojame
Liva 2018-02-20 17:08:19
Sveiki, koki darba siulo?
Skambinausi, atsiunte i el pasta viska, ko reikes, kaip ir kas, ir kai jau sumastysi vaziuoti atvykti pas juos. Zinoma, issiklausinejau kaip ten su tuo darbu t.t. nes radau zmoniu kas dirbe, tai papasakojo. Ir dabar mastau ar varyt.
Justas 2018-02-21 19:36:01
reikia birzoje būti, nors isejus is birzos dar turi visa menesi sc draudima. gal kas noretu varyti i pakavima per heiga? susitartume kada, as eiciau i Kauno ofisa.
O buvai jau kalbėti dėl darbo?
Ar reikalinga buti darbo birzoje?norint isvykti per sia ar kita firma.
Gal yra kas dirbe per heiga arba dabar dirba?
Liva jei viskas gerai, as ir planuoju tokiu metu varyt.
Sveiki, gal las nors darbinotes budami 17-kos metu?
Justas 2018-02-09 21:42:04
Darius, as ir galvoju vaziuoti, ir man idomu kaip ten kas, nes visko buna, bet norisi tik dirbt ir uzsidirbt nuvazevus, o nepapult su kokiais pijokais :D
sveiki, dirbau ir galiu tik gerai atsiliepti, rekomenduoju...salygos tikrai geros...vaziuok drasiai, jei nusiteikes dirbt, uzsidirbt, o pijokai ilgai neuzsibuna, vadovas greit susitvarko su jais.Dirbau ir prie chemijos ir prie sampunu, ir prie cipsu, viskas ok.man tik valandu dirbt daugiau norejosi, nes nuo isdirbtu valandu priklauso tavo atlyginimas, sugrizau i Lietuva del asmeniniu priezasciu, bet jau keliems savo pazistamiems susidomejusiems rekomendavau sia imone ir ko gero jie jau isvyke bus :)..., zinoma yra sunkaus darbo, bet man nebuvo blogai, vaziuociau dar karta.
Sveiki kas šį mėn važiuoja į vokietija? Ar kas jau ten dirba papasakokit apie darbą ką nors.
Sveiki, kalbejau del darbo Dusseldorfe miesteli, gal kas dirba, prie chemijos (pakavimo)
Sveiki kas vykstat kita savaite per heiga darbuotis i vokietija gal vykstam kartu bus smagiau 860808435
Vika 2018-01-28 16:25:00
Kas prie šampūnu dirba? Idomu butu sužinoti koks butent darbo pobūdis ar yra merginų dirbančių tenais, kurios neseniai atvykę
Vika kada zadi vaziuoti? Parasyk man 867045892
laima 2018-01-25 23:48:53
wifi nera.duseldorfe milteliai i ne sampunai.
O tai kas duseldorfe?
wifi nera.duseldorfe milteliai i ne sampunai.
Simona 2018-01-23 17:43:55
Vykstu dirbti prie šampūnų į Dusseldorf miestą. Ir turiu klausimą. Ar ten kur apgyvendina būna WiFi?
Kada vyksti simona ir ar viena?
As 2018-01-19 08:20:45
Važiuoju su žmona per šitą firma prie cipsu ir šampūnu išvažiavimas 27diena.gal kas važiuos? Gal kas dirbo? Gal gali parašyti daugiau apie tokį darbą? Ačiū.
I koki miesta vaziuojate?
Deivis 2018-01-16 19:24:22
Mes norim vaziuoti su savo auto bet sausio pabaigoje. Ir noretumem pasimti su savim viena keleivi bet kad butu su teisem
as su teisem 863077037
Heiga 2017-12-07 10:41:59
Gerbdama ir vertindama daugiau nei pusę tūkstančio nuolatinių mūsų įmonės darbuotojų, UAB „Heiga“ administracija kreipėsi į LR Policijos atsakingus pareigūnus dėl pastaruoju metu išsakytų pasisakymų mūsų įmonės ir mūsų darbuotojų atžvilgiu. Pradėtas tyrimas dėl pasisakiusių asmenų tapatybės oficialaus patvirtinimo (neoficialiais duomenimis jie yra žinomi) ir žalos atlyginimo.
Atsiribojame nuo bet kokios melagingos ir įžeidžiančios informacijos, pateiktos komentaruose.
Esame atsakingi ir sąžiningi savo įmonės darbuotojų atžvilgiu bei užsitarnavę pasitikėjimą iš mūsų partnerių Vokietijoje. Didžiuojamės, kad esame įmonė, kuri turi galimybę garantuoti pastovų darbą ir visas socialines garantijas vis didesniam darbuotojų skaičiui.
Iš savo darbuotojų tikimės kokybiškų darbo rezultatų, drausmingo elgesio, noro dirbti ir užsidirbti. Visais atvejais, kuomet peržengiamos drausmės, tvarkos, moralės ribos, imamės atitinkamų veiksmų ir sprendžiame problemas. Suprantame, kad tuo keliame dar didesnį nepasitenkinimą iš tų, su kuriais nutraukiame darbo santykius darbdavio iniciatyva, tačiau netoleravome ir netoleruosime šmeižto bei melagingos informacijos viešoje erdvėje.
deivi, o tu vaziuoji?
Sveiki gal kas vaziuoja sausio pabaigoje i duseldorfa padirbeti?
Sveiki. Kokios nuomones apie duseldorfa? Kaip ten darbas prie parfumerijos ? Gal kas ka zino? Gal ketinat isvaziuot artimiausiu metu?
sveiki.Gal kas esat dirbe per sia imone spaustuveje Vokietijoje??Kaip ten darbas??Ketinam vaziuoti su savu auto..nes auto reikalingas kelionei iki darbo.Ar apmoka kuro islaidas vazinejant i darba, automobilio amortizacija ?Girdejom..kad visur uz stovejima reik moketi...Spaustuve mazam miesteli..Kaip ten su aiksteliu mokesciu??Aplamai viskas domina, kas susije su darbu ir automobilio eksploatacija...
Lina 2017-10-17 07:56:10
Parasyk trumpai, i koki miesta, prie kokio darbo, o pats is kokio miesto esi?
Važiuojiu i drusdelfa prie pakavimo esu iš šakiu miesto jūs geriau parašykit i gmail ten susisieksim per nr ir panašiai mantaszibartas6@gmail.com
Mantas 2017-10-16 23:10:32
Labas lina aš išvažiuojiu 28d.
Parasyk trumpai, i koki miesta, prie kokio darbo, o pats is kokio miesto esi?
Labas lina aš išvažiuojiu 28d.
Eglaite 2017-10-16 13:55:26
Sveiki, pati svarstau išvykti, geriau pabandyti ir sužinoti kaip ištikro yra, nei spręsti viską iš komentarų. Galbūt yra norinčių taip pat važiuoti ir užsidirbti?
...as taip pat tos nuomones, paciai pabandyti, paciai suzinoti, kazkaip zinau kad nebus lengva ir net to nesitikiu, jei viskas ok isvykstu jau si savaitgali.
jei pasirengusi po 12kg kilnot..gali vaziuot..didziausiam priesui cia nesiulyciau vaziuot...milteliuose dvi mainos.6.00-16.00ir 16.15-2.15uz naktini darba tik po eura dadejo.

Tandemus
Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Baltvita
Adresas: Vytenio g. 50, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; tara, pakuotės.
UAB „Baltvita“ įsteigta 1992 metais. Veiklos pradžioje buvo prekiaujama plastikine pakuote, kurią importuodavo iš Lenkijos respublikos, bei maisto priedais. Laikui bėgant prekyba plėtėsi ir UAB „Baltvita“ tapo Lenkijos įmonių „Formika“, „Organika“, „Superfos“ bei Danijos „Palsgaard A/S“ (emulsikliai...
Taurakalnis
Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba

Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos, tiekimas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; renginių organizavimas.
TAURAKALNIS – maisto gamybos kompanija, kurioje dirba pusantro šimto aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Daugiau nei 20 metų rengiame banketus, furšetus, įvairias šventes. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo Čarlzo, Nyderlandų karalienės Beatričės vizitai, Lietuvos bei užsienio valstybių vadovų...

Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi?
Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi? 04-11 18:14
Šiandien jau sunku rasti namus, kuriuose nebūtų augintinio - dažniausiai šeimininkus džiugina bent vienas ar keli naminiai gyvūnėliai. Ko gero, net nereikia ir sakyti, kiek daug...
Kraujo centro vadovė Bikulčienė paleista į laisvę
Kraujo centro vadovė Bikulčienė paleista į laisvę 04-19 21:20
Korupciniais nusikaltimais įtariama Nacionalinio kraujo centro vadovė Joana Bikulčienė paleista į laisvę, jai skirtas namų areštas.
Stoltenbergas: NATO neplanuoja didinti karinio buvimo Baltijos šalyse
Stoltenbergas: NATO neplanuoja didinti karinio buvimo Baltijos šalyse 04-19 21:13
NATO neplanuoja plėsti savo karinio buvimo Baltijos šalyse, kurios paprašė didesnės apsaugos nuo jų kaimynės Rusijos, ketvirtadienį pareiškė Aljanso generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas.

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam