Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Heiga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Heiga

Atsiliepimai apie Heiga, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Heiga, UAB

Sveki, planuoju darbintis ir vykti į užsienį per šią firmą. Išvykstu spalio 20d.Gal kas į kompaniją?
Arvydas yra šaunus žmogus kaip darbuotojas, nes vadovo nesate mate matomai kuriam darbas rūpėtų.Nes palyginus su Lietuvoj kur teko dirbt čia su siais mus vadovais tai tikrai ne tokie kaip tam smarve.O seni darbuotojai pastebėjau ant naujoku darbus uždaro visus kaip mėgėjai.Atsikvosekim naujokai tie patys žmones bet neribotai kad varytu už du ar tris.Kur žmogaus žmogiškumas ir tuom labiau sąžine?!I
Atsipraśau Heiga.viskas jau gerai
Lana 2018-10-01 09:32:24
Kodel firma nekelia rageli????
jei tuo metu darbuotojas kalba su kitu kandidatu, atsiliepti negali, tačiau perskambina, kai tik yra galimybė. Jei su Jumis nebuvo susisiekta, prašome paskambinti dar kartą.
Tikrai taip, kažką įmonė turi daryti su tuo veikėju. Tegul šalina nuo pareigų, arba pastato prie linijos! Psichas ne vadovas! Užsiraus ant kokio nors darbuotojo galvon darbo vietoje dar gali gauti, visokių ten privažiuoja žmonių. Kitas net nežiūrės ar darbe, ar ne. Norėjosi dar dirbti, bet nebeliko noro eiti į darbą, kaip tokie "vadovai" ten dirba.
Dirbęs 2018-10-01 09:57:11
Dirbau šampūnuose, kol dirbs gerb Arvydas Macijauskas, tol žmonės bėgios! Šitam žmogui negalima dirbti su žmonėmis, psichiškai nesveikas vadovas. Ant moterų rėkia, galvas nusuksiu ir t.t.t neįmanoma su tokiu žmogumi dirbti. Rašysim skundus ir siųsim generaliniam UAB HEIGOS vadovui, kad tokį žmogų šalintų nuo pareigų. Vien dėl to žmogaus palikau darbą, nesinori gadintis nervų, jeigu jau baimė atsirado eiti į darbą, tai ką kalbėti? O kas čia sako, kad sunku dirbti - tai galiu pasakyti alkoholikai nevažiuokit, man darbas nebuvo labai sunkus, dirbti visur reikia.
Kaip suprasti alkogolikai?ar tik tokie ir vaziuja dirbti?
Kodel firma nekelia rageli????
Vilma 2018-09-29 08:30:47
Parasyk man i fb Vilma Kasperavičiūtė
Kuri cia tu ? Mane geriau pakviesk juodzkike as
Raimonda 2018-09-28 13:39:47
Vilma į kuria šali važiuojat ir iš kur ?
I Vokietija is Kėdainių.
Parasyk man i fb Vilma Kasperavičiūtė
Irminta 2018-09-29 07:00:38
Sveika, as su drauge vaziuojam spalio 13d
Jei gali parasyk i fb Vilma Kasperaviciute
Vilma 2018-09-20 17:15:30
Sveika, as su drauge vaziuojam spalio 13d
Sveiki.kas jau ten dirba.ar galima platesne informacija.?skaičiau kad fiziškai lb sunku
Justas 2018-02-22 09:22:21
Skambinausi, atsiunte i el pasta viska, ko reikes, kaip ir kas, ir kai jau sumastysi vaziuoti atvykti pas juos. Zinoma, issiklausinejau kaip ten su tuo darbu t.t. nes radau zmoniu kas dirbe, tai papasakojo. Ir dabar mastau ar varyt.
O tai ka papasokojo
Vilma 2018-09-20 17:15:30
Sveiki gal kas vaziuos spalio 13d?
Vilma į kuria šali važiuojat ir iš kur ?
Sveiki gal kas vaziuos spalio 13d?
Gal kas planuoja kita savaitgali vaziuoti?
Kristina 2018-06-11 13:24:59
O kaip su savu transportu? Kur laikote savo mašinas nuvažiavę į vietą? Ar yra kokia aikštelė netoli gyvenamosios vietos?
Kas dirbat, ar žinot, kaip iš tiesų yra, susisiekit facebook: Kriste Bu
Labai laukiu atsakymų. Ačiū. :)
Atvaziuoji ir laikai masina kur galima ir tiek, tik reikia pradziai cia atvaziavus gaut paketa, tai leidima masinai kad ji galetu stoveti visur ir vazineti po kitas zonas kur yra zalia... Tai reikia padaryti paprastai nuvaziuoji su masina i dekra ir pasakys ka gauni 4tvirta ar dar koki lipduka
Pati imone viskas su ja gerai. bet Kas liecia visus samdomus vadovus Tai NE duok Dieve. Negana arias. Tikraja ta zodzio prasme kaip arkliai. Tai Jie sugeba uz viena. vieninteli darba. kurio nesugebejau atlikti puse val. nors jas ir dirbau. Kol bus tokia "VADOVYBE" geriau ten nevaziuoti. (kalbu apie Sampunus)
Sveiki kas iš Kauno vykstant rugsėjo 1 dieną?
Sveiki kas žadat rugsėjį važiuoti?
Lijaniuks 2018-08-21 14:31:57
Heiga firmos pavadinimas.
O per ja esat vaziavusi?
Linas 2018-08-21 10:03:25
Galvoju tik dar nezinau per kokia agentura
Heiga firmos pavadinimas.
Raminta 2018-08-19 00:45:52
Galvoju tik dar nezinau per kokia agentura
Raminta 2018-08-19 00:45:52
Galbut kazkas planuojat greitu metu vaziuoti?
Galvoju tvarkytis išvykimui rugsėjo vidurį.
Galbut kazkas planuojat greitu metu vaziuoti?
O is kokio miesto esi rimante
Sveiki. Iš atsiliepimų susidaro tikrai puiki nuomonė. Bet va turiu klausimuka dirbantiems ar dirbusiems. Kaip su kalba? Reikalinga vokiečių?
Rimante 2018-08-09 14:54:13
Jau nebedirbu ten.
Bet dirbau 4 menesius.
Rimante 2018-08-09 14:54:13
Labas, kiek laiko ten jau dirbi?
Sveiki gal kas rugsėjį važiuos dirbti. Norėčiau ir aš gal kas atsilieps.
Viskas labai gerai, darbas puikus, bet seniai geria kiekviena dieną, nekaltinu valdžios nes niekam jiem tiesiog nepraneša, bet teko gyvent su seniais pijokais tai patyliu.. :D žluge žmonės iš vidaus, ypač toks Mindaugas kur su žmona
Sveiki kas vaziuojat per heiga?parašykit į fb evelina puriene
Dirbusi. 2018-07-26 15:55:49
Matau, kad labai domisi dauguma sia firma ir darbu.
Esu skaiciusi daug nuomoniu ir viso kito. Kadangi visa tai praejau..suteiksiu jums informacijos.
Kalba eis apie darba milteliuose, mieste Duseldorfas.
Ka gi.., kadangi esu dirbusi, tai suteiksiu jus dominancios informacijos.
Pirma- tinginiai, turintys problemų su alkoholiu, gali ten, net nevaziuoti, tokiu ten neteleruoja.
Dirbti reiks sunkiai. Ir tie kurie rašo, kad nebijo fizinio darbo, tikrai gerai pagalvokit ar tikrai sugebesit:) Darbas fiziskai sunkus. Kartais, net labai sunkus. Vadovai tikrai geri. Tikrai neturiu nei vienam is ju nusiskundimu. Jei nesimuliuosit ir dirbsit atsakingai. Tinginiu ir Lietuvoje nemegsta.
Darbas pamaininis. Viena pamaina menesi is ryto, kita po pietu. Rytine pamaina- keltis reiks 4h, isvaziuojat 5h, darbas nuo 6h. Popietine- isvaziuojat 14h, darbas nuo 15h. I darba veza autobusiukai, uz juos moketi nereikia.
Cia jei dirbsit 8 valandas. Daugiausiai dirbama po 10h per parą.Pasiskaciuokit patys:)
Gyvenimo salygos tikrai geros, bent jau man pasiseke.Ne euro remontas, bet svaru ir tvarkinga. Ziurint su kuo pakliusit gyvent.Cia kalbu apie gyvenima miestelyje Neuss (Noisas). 3 kambariu bute gyvena 7 zmones. Tai yra 2 poru kambariai, kuriuose gyvena poros ir vienas kuriame as gyvenau su dvejomis kambariokemis. Niekas jusu nepagyvendins su vyrais ar moterimis viename bute. Tikrai paskirsto protingai. Vyrai-su vyrais, moterys su moterimis.Pasiimkit antklodes ir pagalves savo, nes tikrai nera viskas nauja.
Vairuotojai nuveza iki pat namo duru kuriame jus gyvensit ir jus tikrai pasitiks atsakingas asmuo, kuris jus asmeniskai palydes iki jusu buto, kuriame gyvensit.
Tuom, net neabejokit, gyvent tikrai turesit kur.
Uz nieka jums moketi nereikes, jokiu papildomu mokesciu jus tikrai nemokesit. Tik uz maista, kuri jus patys valgysit:) Tik kelione i Vokietija 90€..kuriuos jums grazins po 3 menesiu.
Valandinis uzmokestis 6, 5€ uz valanda, cia po pirmo menesio.Pirmas menuo 6€. Zinoma, jei dirbsit ir netinginiausit.
Minimali alga 1300€ (sestadieniai ir sekmadieniai laisvi), maksimali 1500€ (dirbama po 10h-6dienos i savate, sekmadienis visada iseigine). Zodziu pasiskaiciuokit.. (dirbamos vakandos *6, 5 €).
Alga tikrai neveluoja, mokama 15 menesio diena. Ir tikrai nesu gavusi maziau, nei uzdirbau, viskas mokama teisingai ir laiku.
Zodziu..tie kurie netingi ir nori uzsidirbti, tikrai drasiai gali vaziuoti. Tikrai firma patikima ir darba jus tikrai turesit uz kuri jums saziningai sumokes.Tik..atminkit viena..dirbsit ir sunkiai, pavargau ar skauda tikrai nebus, o tikrai skaudes viska:)) Beabejo, moralines istvermes ir pasisemkit, ten jos turbut labiausia reikes.
Sekmes visiems:)
Labas, kiek laiko ten jau dirbi?
Gal bus vaziuojančių 18diena?
BAISU, LAGERIS, PADOUSIU I TEISMA
Matau, kad labai domisi dauguma sia firma ir darbu.
Kalba eis apie darba milteliuose, mieste Duseldorfas.
Ka gi.., kadangi esu dirbusi, tai suteiksiu jus dominancios informacijos.
Tuom, net neabejokit, gyvent tikrai turesit kur.
Sekmes visiems:)
Fausta 2018-07-01 22:42:15
Sveiki gal kas žinot kokia maždaug mėnesio alga ar koks valandoa užmokestis?
La, valandinis yra 6eu, jei dirbsite prie milteliu, dusseldorfe tai dar pakenciama, susirinksit valandas po 8h, nes kituose objektuose dabar vaasaros metu tai keturias ar tris laisvas dienas gauname ar siuncia namo 4val atidirbe, zozdziu kazkokia pisliava cia gaunasi, heiga tai zinodama speju, toliau siuncia zmones y vokietija.
Sveiki gal kas žinot kokia maždaug mėnesio alga ar koks valandoa užmokestis?
Sveiki. Labai domina sis darbas, ir gal kas ir nedrista vaziuot vienas?:) Susiekite monikucea@gmail.com, suteiksiu kita kontakta kur butu galima susirasyt
Meda 2018-06-27 15:11:31
Meda 2018-06-14 15:28:24
Vaziuojam 30d
Meda gal gali duoti savo nr ar fb? :) aš irgi važiuoju 30 dieną
Erika 2018-06-12 18:52:48
Sveiki, gal kas ruošiatės važiuoti 23 arba 30 diena į pakavimą ?
važioju 30d
Erika 2018-06-21 13:08:05
Duok fb susirasom :)
laba mano zivile ba parasyk man;)
Labas kas noretu isvaziuoti kartu per sia firma?:] parasykit i fb man (zivile ba) ir gal kokiu geru pasiulymu turite?
Sveiki, ryt anksti ryte isvaziuoju i dusseldorfa prie miltelio skambinkit 862593048 kas norit kartu
Erika 2018-06-21 13:08:05
zivile ba mano fb,)
ziva 2018-06-19 15:46:04
as ir noriu isvaziuoti ir as viena ieskau kaa su manim noretu;)
Eva 2018-06-06 15:30:59
Sveika aš planuoju važiuoti per heiga susirasom per fb evelina puriene
as ir noriu isvaziuoti ir as viena ieskau kaa su manim noretu;)

Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Baltvita
Adresas: Vytenio g. 50, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; tara, pakuotės.
UAB „Baltvita“ įsteigta 1992 metais. Veiklos pradžioje buvo prekiaujama plastikine pakuote, kurią importuodavo iš Lenkijos respublikos, bei maisto priedais. Laikui bėgant prekyba plėtėsi ir UAB „Baltvita“ tapo Lenkijos įmonių „Formika“, „Organika“, „Superfos“ bei Danijos „Palsgaard A/S“ (emulsikliai...
Taurakalnis
Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba

Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; renginių organizavimas.
TAURAKALNIS – maisto gamybos kompanija, kurioje dirba pusantro šimto aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Daugiau nei 20 metų rengiame banketus, furšetus, įvairias šventes. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo Čarlzo, Nyderlandų karalienės Beatričės vizitai, Lietuvos bei užsienio valstybių vadovų...

"Brexit" derybos ir vėl aklavietėje
"Brexit" derybos ir vėl aklavietėje 10-15 18:24
Prieš pat ES viršūnių susitikimą "Brexit" derybos ir vėl įstrigo. Kol kas nepavyko pasiekti kompromiso dėl Šiaurės Airijos ir Airijos sienos klausimo. Prieš pat ES viršūnių susitikimą Bendrija...
Banksy triukas pirkėjos neatbaidė
Banksy triukas pirkėjos neatbaidė 10-15 18:21
Kolekcininkė neatsiėmė savo siūlymo pirkti britų gatvės menininko Banksy darbą "Girl with Balloon", kuris spalio 5 d. susinaikino smulkintuvu po to, kai buvo parduotas "Sotheby‘s" aukcione. Už...
Kižienė: Švedija skatina verslą, o Lietuvoje pagrindinis leitmotyvas yra nauji draudimai 10-15 18:20
Jeigu Švedijoje keičiama verslo aplinka – tai daroma atsakingai, tariamasi ir diskutuojama su verslu, duodama pakankamai daug laiko prisitaikyti prie naujų pokyčių. Lietuvoje diskusijų beveik...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Visa 140,06 +4,73%