Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Heiga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Heiga

Atsiliepimai apie Heiga, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Heiga, UAB

Sveiki, tai kaip ten darbas Voketijoje.? Vokeciu nemoku, gal but noreciau, auto krautuvo vairuotoju padirbeti, kas zino, kaip ten salygos? Kur apgyvendina, kokia alga ir t. t Noreciau placiau i pasta. vaidas.varnas40@gmail.com
Parasykit prasau apie UAB Heiga planuojam vykt dirbt. Ar moka atlyginima mazdaug kiek mazdaug koks darbas. Ačiū. ingaska86@gmail.com
Prasau parasykit kaip kas ten linasandraa@gmal.com buciau labai dekinga
Praneškit kas į emil dainius.grigonis900@gmail.com
Ema 2018-12-10 17:29:40
Sveiki kas žada sausio mėn važiuot?
Aš žadu važiuot bet norisi atsiliepimus suzinot
Sveiki planuoju važiuoti šį mėnesį į Vokietiją per Heiga kas galit ką pasakoti apie ją. Nelieka nuskriausti?
Labukas, kas dirba per Heiga Vokietijoje chemijos gaminių gamyboje? Gal kas atsirastu ir galėtų pasidalinti darbo įspūdžiais
į mano fb. Aga Ta. arba agatasankovska8@gmail.com
Yra iš jaunimo kas dabar nuvažiavę? Kaip apgyvendinimas? Kaip darbas? Jei važiuoji su pora, sustato kartu ar nelabai eina suderint tokį dalyką? Kaip alga? Ką į rankas gaunat?
Sandra 2018-12-17 15:25:34
Savižudybe
Kodel Sandra?????
Ema 2018-12-10 17:29:40
Savižudybe
Mantė 2018-11-28 23:27:30
Sveiki, planuoju vykti dirbti per heiga. Gal kas iš dirbančių gali papasakoti kaip ten su darbais ir kur gėriausia??? Juolab kad vykčiau viena tad domina viskas
Kodel Ieśkot geriausia vieta
Sveiki kas nori darbo Vokietijoje? Rūbų sandėlyje be kalbos? Duosiu kontaktus, rašykit į emeila evelinukas20@gmail.com
2018-11-24 13:24:05 IP 90.131.36.56
Aciu labai uz suteikta informacija:)
Gal kas vaziuoja per sia agentura 2018-11-24 12:55:00
O kokiam fabrike jus dirbate?po kiek kambaryje zmoniu gyvenate?o gal jau alga gavote?ar sumokejo tiek kiek zadejo?:)
Prie milteliu "Henkel"mes gyvenom vienam bute 7.. 3-4vienam kamb.kitur net 5 vienam kambari..ir dvi poreles atskira kambari turi.vienas dušas ir sostas
2018-11-24 12:55:00 IP 90.131.36.56
Lana 2018-11-24 12:48:48
Alga moka viena karta i menesi.mums sake tureti 200€.ir turekit smulkiu euriuku..sekmadieniais parduotuves nedirba, dirba tik turkai bet ir kainos didesnes pas ju)))))dar susavim vežem sausa maista
Gal kas vaziuoja per sia agentura 2018-11-24 12:32:13
Labai aciu, o kas kiek laiko moka alga, ir kiek pradziai su savimi tureti euru iki algos?
2018-11-24 12:32:13 IP 90.131.36.56
Lana 2018-11-24 12:15:03
Ten tikrai śilta, o kai dirbi buna net karśta.iśgeriam daug vandens..gandriukas reikakingas be jo neapseisi..dirbti galima nors man asmeniśkai ilgai eina laikas, dirbom po 9val minus val pauzei.nes buvo mažai darbo.seni darbotojai naujokus ne labai myli pirmom dienom.barakose taip pat reikia moketi gyventi..
Gal kas vaziuoja per sia agentura 2018-11-24 12:01:13
Gal galetumete placiau i gmaila papasakoti kas kaip, buciau dekingas
2018-11-24 12:01:13 IP 84.15.191.138
Lana 2018-11-24 11:57:16
Nu taip
Gal galetumete placiau i gmaila papasakoti kas kaip, buciau dekingas
Gal kas vaziuoja per sia agentura 2018-11-24 11:46:28
Jus per se agentura dirbate gal?
Nu taip
2018-11-24 11:46:28 IP 84.15.191.138
Lana 2018-11-24 11:36:23
Alga moka laiku
Jus per se agentura dirbate gal?
Gal kas vaziuoja per sia agentura 2018-11-17 11:29:36
Kam nesunku issamiau gal apie atliginimus, ar laiku sumoka, ar visus eurus sumoka kiek pazadeta?kas kiek laiko moka atligynyma?buciau dekingas jei kas atsakytu i siuos klausimus.aciu:) mano pastas. Vaclovas.sto@gmail.com
Alga moka laiku
2018-11-17 11:29:36 IP 84.15.180.7
2018-11-17 11:17:19 IP 90.131.37.211
Sveiki.galbut kas ruosetes vaziuoti per sia agentura dirbti kazkur?gal i kompanija paimtu?vis ne vienam i nezinia :) komentaru daug ir ivairiu cia, bet kol nenuvaziuosi, tol nieko tolkom ir nesuzinosi kaip kas :)
Edita 2018-11-06 10:13:47
Galvoju išvažiuoti lapkričio 17 kas dar važiuoja ir ar verta paskaičius komentarus ?
Sveika Edita as vaziuoju irgi lapkricio 17d.
Sveiki, planuoju vykti dirbti gal kas galit, kas ten jau dirbe parasyti man asmeniskai ar apsimoka ir kokios ten salygos?rasykit sadaiva9@gmail.com Dekui
Merginos moterys gal kuri vaziuojat lapkricio 17d.po viena ir nedrasu susikoperuokim
Sveiki.Planuoju isvykti Lapkricio 24d.Rasykit: jurabr@delfi.lt
Darbas yra tikrai fiziskai sunkus. As, kaip nedirbusi mergina, atvykau su draugu i visiska nezinomybe. Pirmas dienas (dirbau milteliuose) galvojau viskas vaziuoju namo, nebenoriu, sunku...Bet viskas yra imanoma ir prie visko yra priprantama!!! Melynes sugijo, nubrozdinimai dingo, isivaziavome dirbti ir nebuvo taip blogai. Reikia tik nusiteikimo, kad tai yra darbas uz kuri gausite pinigus ir viskas bus ciki. Gyvenimo salygos tikrai geros, zmones su kuriais gyvenome labai mums patiko ir santykiai buvo grazus. Antra karta nezinau ar vykciau ten pat dirbti, taciau norejau tai pasakyti, kad nera ten taip blogai kaip visi cia raso. :)
Danute 2018-11-03 15:47:16
Labas Lana aš ie mastau išvaziuot, parsyk man gmailan.Seskute77@gmail, com
Sveika Danute.Planuoju isvykti.Ieskau kolegu.Rasykit:: jurabr@delfi.lt
Lana 2018-10-25 01:53:06
Gal pasakysit kokia apranga reikia tureti darbe??
Labas Lana aš ie mastau išvaziuot, parsyk man gmailan.Seskute77@gmail, com
Labas vakaras. Noriu paklausti į kokias įmones Vokietijoje siunčiate dirbti su komandiruotėmis?
Gal pasakysit kokia apranga reikia tureti darbe??
Na čia skaitai ir visos nuomonės skirtingos manau kas nori dirbt ir užsidirbt tam gerai juk važiuojam ten ne konforto ieškot!!!!
Nuo 18m priima dirbti?
Sveiki. Planuoju vaziuoti dirbti prie milteliu. Įdomi ten dirbancių ar dirbusių zmonių nuomone
Dirbau vokietijoje prie šampūnų. Tai ką galiu pasakyti ten važiuojantiems, važiuojat į vergove tiesiogine to žodžio prasme. Kaip pasirašot sutartį perskaitykit tai jau praeis noras ten važiuoti kadangi už viršvalandžius niekas nemoka, o jums sakys kad ten kartais tik reikės viršvalandžius padirbt nors tai būdavo kiekvieną dieną... Toliau darbas yra žiaurus dėl tempo ir sąlygų.. Atvažiuojat jus pastato prie linijos parodo vieną kartą kaip daryt ir varot visą dieną net vandens nėra kada atsigert kadangi linija eina o jos niekas nestabdys. Senbuviai ten atsipūte nosis krapšto ir ant naujokų viską nuvaro.. Jeigu nori keistis tai pasikeisi tik į sunkesnį darbą nes senbūvis pasiųs tave toli toli.. Tai pat darbo įrankių neduoda nes visada sako kad jų trūkumas ir už tą darbo peiliuką jeigu jų bus turėsit sumokėt dar 10eur.. Pirma dieną atėjau net nežinojau kad reikės kažkokio peiliuko nes niekas neinformavo o paaiškėjo po to kad be jo neįmanoma dirbti nebent jums negaila jūsų pirštų kadangi po 10 valandų pirma diena iš pirštų ir kraujai bėgo ir pūslės buvo. Ir ten niekam tai neįdomu. Dėl vadovų skųstis negaliu tikrai papuolė geri bent man pats Arvydas čia jau minėtas ne kartą tikrai yra normalus žmogus suprantantis nieko jis nerėkia viską gražiai pasako ir paaiškina ir jeigu kreipsitės visada jums atsakys. Gyvenimo sąlygos nebuvo blogos negaliu dėl jų skųstis. Bet pati darbo sutartis ir darbas tai pati didžiausia vergovė tik nuvažiavus į pačią vokietija padirbus ten supranti kad dirbi už centus ir su vergovišką darbo sutartimi, bet žinoma juk firmai neįdomu nes ji nuo tavęs pinigus didžiausius plauna. Ką galiu patarti ten važiuojantiems tai iškart nusipirkit batų pudros kad neprakaituotų kojos pasiimkit pirštines nes niekas jų neduos, ir melskit dievo kad kažkas jums paskolins pirmą dieną gandriuką ir su kažkuo susipažinsit Nes kitaip teks viską rankytėm plėšyt. Ir būkit pasiruoše kasdien varyt tiek kad drabužiai bus permerke prakaitu.
Laimutė 2018-10-14 12:52:28
Sveki, planuoju darbintis ir vykti į užsienį per šią firmą. Išvykstu spalio 20d.Gal kas į kompaniją?
Mes 27
Arvydas yra šaunus žmogus kaip darbuotojas, nes vadovo nesate mate matomai kuriam darbas rūpėtų.Nes palyginus su Lietuvoj kur teko dirbt čia su siais mus vadovais tai tikrai ne tokie kaip tam smarve.O seni darbuotojai pastebėjau ant naujoku darbus uždaro visus kaip mėgėjai.Atsikvosekim naujokai tie patys žmones bet neribotai kad varytu už du ar tris.Kur žmogaus žmogiškumas ir tuom labiau sąžine?!I
Atsipraśau Heiga.viskas jau gerai
Lana 2018-10-01 09:32:24
Kodel firma nekelia rageli????
jei tuo metu darbuotojas kalba su kitu kandidatu, atsiliepti negali, tačiau perskambina, kai tik yra galimybė. Jei su Jumis nebuvo susisiekta, prašome paskambinti dar kartą.
Tikrai taip, kažką įmonė turi daryti su tuo veikėju. Tegul šalina nuo pareigų, arba pastato prie linijos! Psichas ne vadovas! Užsiraus ant kokio nors darbuotojo galvon darbo vietoje dar gali gauti, visokių ten privažiuoja žmonių. Kitas net nežiūrės ar darbe, ar ne. Norėjosi dar dirbti, bet nebeliko noro eiti į darbą, kaip tokie "vadovai" ten dirba.
Dirbęs 2018-10-01 09:57:11
Dirbau šampūnuose, kol dirbs gerb Arvydas Macijauskas, tol žmonės bėgios! Šitam žmogui negalima dirbti su žmonėmis, psichiškai nesveikas vadovas. Ant moterų rėkia, galvas nusuksiu ir t.t.t neįmanoma su tokiu žmogumi dirbti. Rašysim skundus ir siųsim generaliniam UAB HEIGOS vadovui, kad tokį žmogų šalintų nuo pareigų. Vien dėl to žmogaus palikau darbą, nesinori gadintis nervų, jeigu jau baimė atsirado eiti į darbą, tai ką kalbėti? O kas čia sako, kad sunku dirbti - tai galiu pasakyti alkoholikai nevažiuokit, man darbas nebuvo labai sunkus, dirbti visur reikia.
Kaip suprasti alkogolikai?ar tik tokie ir vaziuja dirbti?
Kodel firma nekelia rageli????
Vilma 2018-09-29 08:30:47
Parasyk man i fb Vilma Kasperavičiūtė
Kuri cia tu ? Mane geriau pakviesk juodzkike as

Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Vamėsa
Didmeninė prekyba lietuviška mėsa ir skerdiena

Adresas: Čečetų g. 7, Čečetų k., LT-69394 Kazlų Rūda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; maisto gamyba; maisto produktai; mėsa, mėsos produktai; šaldyti maisto produktai.
Vamėsa, UAB maisto pramonės įmonė kurioje vykdoma didmeninė prekyba mėsa. Mėsos perdirbimo įmonė - didmeninė prekyba skerdiena, didmeninė prekyba šviežia mėsa ir šaldyta mėsa bei didmeninė prekyba vakuumuota mėsa Lietuvoje ir užsienyje Kiaulienos didmeninė prekyba Lietuvoje bei eksportas Didmeninė prekyba bekonų...
Ambertonas
Adresas: Taikos pr. 98, LT-51177 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; higienos reikmenys; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...

Vėjo elektrinių prieaugis pernai sulėtėjo
Vėjo elektrinių prieaugis pernai sulėtėjo 02-23 14:18
Vėjo jėgainių prieaugis Europoje 2018 m. buvo mažesnis, nei prieš metus. Europos vėjo jėgainių gamintojų asociacija taip pat pasigenda ir ambicijų Vidurio ir Rytų Europoje. Su viena išimtimi –...
Jei antras restoranas – ne paskutinis
Jei antras restoranas – ne paskutinis 02-23 14:08
Maitinimo versle priaugus iki antrosios vietos atidarymo, verta iškart galvoti apie skirtingų taškų suvaldymą. Juolab kad nežinia, ar po antrojo restorano atidarymo jų dar nepadaugės.
Tarp kandidatų į prezidentus populiariausias išlieka G. Nausėda
Tarp kandidatų į prezidentus populiariausias išlieka G. Nausėda 02-23 08:33
Tarp kandidatų į prezidentus daugiausiai palaikymo sulaukia ekonomistas Gitanas Nausėda, už jo rikiuojasi parlamentarė Ingrida Šimonytė ir premjeras Saulius Skvernelis. Partijų reitinge pirmauja...

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Coca-Cola 45,28 -1,26%