Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Heiga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Heiga

Atsiliepimai apie Heiga, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Heiga, UAB

Sveiki, gal kas planuojate važiuoti birželio mėn?
Sveiki. Gal kas nors vykstate gegužės 22d?
kaip su sodra nebuna skolu gryzus??
Buvusi darbuotoja
2020-04-13 20:43:13 IP 2e7r3nep
Laba diena 2020-04-01 23:39:15
Dirbau ilgokai todėl galiu papasakoti kaip kas
Šampūnu įkainis 7eur į val. Miltelių 7.5
Atlyginimai mokami laiku. I darbą nuveža parveza
O dabar linksmoji dalis apie 2 pagr objiektus

Šampūnai-darbas prie linijų. Greitis yra bet manau priprantama. Dažniausiai darbų nebūna ant Kalėdų. Dirbi kokias 3dienas į sav ir džiaugiesi 900eur gaudamas. Bet ką galiu pasakyti kad vasarą ten buna darbo. Todėl jeigu nori užsidirbti laikinai tai siūlyčiau vasara važiuoti. Barakas geras labai. Dabar persikėlė į naują nesenai tai viskas nauja nauja. Zodziu LEDAS.

Milteliai. Ką galiu pasakyti kad yra sunkiau BET tik pačioje pradžioje. Kol pripranti. Pliusas kad jeigu dirbi sunkiai viena diena tai kita diena gausi lengvesni darbą. Linijos prižiūrėtojais manau gali tapti belekas jeigu tik moki subine laižyti vadovams, pliotkinti:) keli mėnesiai ir gauni oranžine liemene. Yra senbuvių kurie dirbs su tavim kartu ir matys kad tu naujas bet apsimes kad nieko nematau ir nepadės. Ir dar pasukus kodėl naujoką gavo ir kad lėtai dirba. Bet žinoma ir yra gerų žmonių kurie padės ir parodys kaip greičiau ir lengviau padaryti viską. Stenkis susidraugauti su vadovais. Išgerk kelis kartus, pasnekink darbe. Ir oficialiai gausi lengvesni darbą. Linijų vadovai kai kurie yra labai faini ir padės jeigu nespėji. Bet yra ir tokių kurie vaidino kas per aš bet kol nenueme nuo vadovų ir tada gryzo prie linijos darbuotojų:) todėl reziume tame jog jeigu nemoki už save pastovėti neverta tikrai važiuoti čia. Suės gyva. Zodziu. Parašiau kaip aš matau darbo vietas savo akimis. Tikiuosi kaikuriems pasisekė matyti vien gražias to darbo puses, bet deja ne man. Beto. Miestai kuriuose gyvena tai labai gražus. Wuppertalis pagrindinis kur yra visi baraka. Vasara ir žiemą ten laaaabai gražu. Ir yra dusseldorfas.salia darbo pačio barakas bet pats centras labai toli. Tai žodžiu tikiuosi pačius svarbiausius paminėjau, o daugiau spręsti jums:)
Dirbau ir čia pradirbau daugiau nei metus laiko, ir didžiąją dalį dirbau milteliuose, aišku žmonės keičiasi, nes nepatempia krūvio, o gal tiesiog įsivaizduoja, jog pinigai auga ant medžių... bet žodžiu esmė tame, jog tikrai sugrįžčiau ten ir dar kartą.. ;)
Dirbau ilgokai todėl galiu papasakoti kaip kas
Šampūnu įkainis 7eur į val. Miltelių 7.5
Atlyginimai mokami laiku. I darbą nuveža parveza
O dabar linksmoji dalis apie 2 pagr objiektus

Cempas 2019-06-23 21:57:35
Dirbes glusas tu kaip reta, kas ten naujokus vaiko, kas naujus jau siuntineja i visas puses ir aplamai, apie ta gandriuka kalbi visai pievas, cia uz ji nemoki o palieki uzstata kad neissivestai, nes visi nauji zmones juos vogia... Niekas cia nevaiko tu zmoniu kaip cia pasakoji, jeigu nauji zmones atvaziuoja aiskini kas kas ir jus patys sakot (neaiskink as moku) tai va ir piskites jeigu tokie ahujieni, kodel taip sakai kad senbuviai atsipute yra, todel kad mes klausem kas kaip daroma, ziurejom ir norejom to paties o jus cia kaip i svente atvarot ir galvojat kiti pisis o tu gausi pinigus taip vaikuciai nebus, visi cia dirba ne tik nauji zmones bet ir senbuviai
Nū tik nereik visi kas dirbo prie šampūnu ar skalbimo miltelių žino, kas per nesąmonė. Normos virš kosmaso. Darbo sąlygos tragiškos lauke 37laipsniu vasara dirbi paskutime aukšte be langų patalpoje virš 40laipsniu ir chemijos kvapas visur garuoja. Patis lietuviai senesnė kartą, kad tik ne išmestų dirba tokiu greičiu tokias normas daro kad nū trūksta žodžių naujokas aišku nespėja tada prasideda lojimas pasityčiojimas jautiesi kaip tarp aburigenu ne išsivysčiusių. Į toleta jai nueisi daugiau nei 2k valandas nurašo jai su linijos vadovų susipyksi kad literaliai nespeji vėl valandas nurasys. Vyrai gali visą savaitę klijuoti libdukus, o moteris tapyti persili po 10l ir tu tanpyti. Ir juokingiausia, kad vyrai eidavo prašyt, kad pakeistu bet aburigenai tik skubėdavo atsakyt jai jom per sunku varykit namo. Daugiau nei puse linijos vadovų bus tie kaimo verhai kur nieko nebaigia prasigere nestabilus ir kur gyvenimas juos duxino bunat Lietuvoje. Jie bus ne tik darbe bet ir gyvens su tavim prigers sulys į snukį nežiūrės moteris vyras rekaus, kad duxai atvazeve... Moka? Dieve mano jai įsivaizuoji ir pradedi ari nes tai darbų nepavadinsi tau tik 50 cnt pakelia alga.
važiuočiau į užsienį su kažkuo moteris ar vyras, man 55 gyvenu kauno rai nuosavas namas 2-jų aukštų vienas gyvenu.siulyti ivairius darbus biznius arba kartu išvažiavimas.galiu paimti dar žmonių.... sms kad ir po metų jei ką....860521049 ir heiga gali siulyti ir kt....
Sveiki, galbut galit kas suteikt informacijos apie darbus, noreciau isvykti po nauju metu, kur geriausia butu, kaip apgyvendinimas?beto galbut irgi kazkas zada vykti po nauju metu? bet kokia informacija yra reikalinga ir svarbi. jjustinazz@gmail.com
Sveiki. Mastau apie išvykimą per heiga šį mėnesį, o gal ir po naujų metų, tik dar ne apsisprendęs kur. Gal turite kokios informacijos kur geriau, kaip ten kas. Ir gal atsirastu kas kartu norėtų vykti? Galite čia parašyti. egidijus86@gmail.com
Sveiki, gal kas galėtų parašyti atsiliepimus iš dirbančių apie darbą Vokietijoje prie pakavimo ingele77@gmail.com kokios...
Sveiki, gal kas šiuo metu dirba Vokietyjoje prie pakavimo ir galėtu man parašyti į gmaila brigitafilipaviciute@gmail.com kokios gyvenimo salygos, darbas per šita įmonė.
Galit gal kazkas parasyt atsiliepimus apie darba prie duslintuvu?
Sveiki gal buvot išvažiavę per heiga į Vokietiją prie pakavimo darbų gal parašytumet kaip sekesi
Sveiki, kas gali papasakoti apie darbo salygas pati darba? mindes123@gmail.com
Karolina 2019-09-17 21:20:09
karolina.sav9192@gmail.com
as irgi planuoju spalio menesi vaziuot dirbt, dabar tvarkausi dokumentus, tikliai datos dar nezinau, pagarbiai Rimantas.
Karolina 2019-09-17 20:12:55
Sveiki.Galvoju vaziuoti dirbti per heiga Spalio menesi, vaziuosiu viena tai gal butu norinciu paneliu prisijungti, butu drasiau ir smagiau
karolina.sav9192@gmail.com
Na ka išvažiavau per UAB HEIGA dirbti prie duslintuvu, nuvaziavus kaip ir zadeta buvo žmones kurie lauke, gavau vienvieti kambari, visam aukšte esam tik tryse, gavau atskira saldytuva, yra antram namo aukste kuriam gyvenu 3 toaletai ir viena duso kabina. I darba veza iš darbo parveža. Kalbant apie darba darbas reikalaujantis jėgos bei supratimo. Darbo vietoi trumpai apmokina parodo kaip kas, pertraukos yra viskas kaip priklauso. Apie algas nieko daugiau pasakyt negaliu nes laukiu pirmo atsiskaitymo, tad laukite tesinio.
Panorau parasyt ir as savo nuomone..dirbu per heiga 4men ir jokiu nusiskundimu neturiu, o atvirksciai..visu pirma moka tiek kiek zada, ir laiku, kas rase jog uz kelione neapmoka, tai taip pat keista, nes man pinigai buvo grazinti ir uz kelione ir kt..viskas ten gerai su Heiga ir esu patenkinta dirbdama per ja..bijojau pradzioj kad apgaus ar panasei..ir isitikinau kad bereikalo.kiek zmoniu tiek ir nuomoniu..nepamegines nesuzinosi..o tinginiams aisku kad viskas netinka..
Viskas ok su imone tik dirbdami sestadieniais nemoka jokiu virsvaladžių, moka kaip ir paprasta diena dirbtumem.
Tomas 2019-02-25 09:38:46
Sveiki. Gal kas galėtu patarti kur geriau važiuoti prie miltelių ar šampunų kur geresnės gyvenimo ir darbo salygos?
Jau dirbote? Galit papasakoti įspūdžius?
Agnė 2019-08-08 11:46:35
Sveiki. Gal kas nors yra buvę prie pakavimo (asmens higieną ir.t.t.) ?
Jau gal išvažiavote ir turite rekomendaciju ?
violeta 2019-08-15 14:41:24
Aš irgi :)
Agnė 2019-08-08 11:46:35
As isvaziuoju 17d. o tu?
Sveiki. Gal kas nors yra buvę prie pakavimo (asmens higieną ir.t.t.) ?
Sveiki, kas vaziuoja Rugpjucio 3 prie miltelių ar šampunų gal susipazinkim kad nebutu nuobodo vieniem CeslavCh@gmx.com
tyngiu 2019-07-02 10:13:00
ne tai zinau kad suda mala. bet nereik rasyt kad salygos geros.
aisku kad ariat, bet gi visi ir patys kalti kad ant jusu sumeta, varot kaip isproteja, ipratinot ir joks naujas greit to neismoks.ir ar yra del ko mokytis, pinigai, salygos, kaip kokiioj profkei su prieziura.Suo ir kariamas pripranta.parasysiu kada, tik pazystamas norejo vaziuot, paklausiau kur, tai sakau galva persisviesk, negadink nervu ir sveikatos, ir uzejau ant bajerio paskaityt, sakau gal kas naujo
O kas rase kad salygos geros ir panasiai, ne zodzio nesakiau, sakiau kad dirbti galima ir viskas, gyvenimo tai tikrai neprastos jos, ne i viezbucius atvaziave gyvent bet issimiegot gerai.... Sakau kai kam cia gerai kai kam ne tuo ir pasakyta, seip kas kaip supranta taip ir ditba ta darba... Db realiai tai tikrai nera greiciu, nesakau kai skubus uzsakymas reik paskubet bet taip tai ka as zinau lygtais palengva dirbam... Nezinau kaip kitur bet kiek pazystamu isvaziave visur taip ytlra, jeigu nebus kam priziuret tai bus isvis bardakas ir darbe ir namuose...
Cempas 2019-07-02 08:25:51
Nei karto nebuvau isejas is darbo, kad ir pakele kas is to, bet pievu nerasau as sakau kaip yra is tikruju, atvaziuoja nauji ir jiems ka sakai jie net nekreipia demesio, dar atsisakineja ir patys siuncia i visas puses, tai ka su tokiais daryt, lai pisas kaip sakoma jeigu neklauso, mes kas ilgai dirbam jau zinom kaip darbas vyksta ir ramus esam, kiti nauji tai pavargsta nes gerai nieko nemoka taip buna visada kol ismoksti darba, man paciam taip buvo bet kai pripratau viskas atrodo normaliai. Aisku buna dienu kai nesiseka ar nori jau iseit, bet ateina kita diena ir viskas pasikeicia... Nereikia realiai rasyt tokiu dalyku kad cia visiska sikna ir panasiai, kas nori tas pripranta ir viskas gerai cia buna, kas nepripranta tiem visada cia didele nesamone, kad cia vaiko ir panasiai, gal tau taip kartais buvo, bet nereiskia kad kitiems taip yra. Ir aplamai pasirasyk normaliai zinosiu kam atrasineju bent jau, o tai bijot gal kazko tokio kad tokius nikus pasidarot
ne tai zinau kad suda mala. bet nereik rasyt kad salygos geros.
tyngiu 2019-06-30 12:26:56
aj cia tu ciampai sita nesamone parasei??? tave gal pareigom paaukstino?? tu rimtai tokias pievas rasai? ar tau vapsie susisuko? papasakok kiek kartu jau isejas is darbo buvai.
Cempas 2019-06-23 21:57:35
kas norit jei netingesiu man i emaila. heigoss.bajeriai@ gmail.com bet jei galvojat vaziuot nevaziuokit, arba vaziuokit atidirbsit kelione ir mausit atgal. nieks nebeapmoka kelioniu kaip anksciau nes dingdavo po dienos.darykit isvadas.kaip dar jus nesugebat perduot vokieciu institucijom kas ten vyksta...
Nesvarbu 2018-08-24 01:34:14
Pati imone viskas su ja gerai. bet Kas liecia visus samdomus vadovus Tai NE duok Dieve. Negana arias. Tikraja ta zodzio prasme kaip arkliai. Tai Jie sugeba uz viena. vieninteli darba. kurio nesugebejau atlikti puse val. nors jas ir dirbau. Kol bus tokia "VADOVYBE" geriau ten nevaziuoti. (kalbu apie Sampunus)
Pasiulyciau galva apsiskti sau, jeigu nebus kad vadovaus tokiems kaip jums tai isvis nebus darbo, jeigu glusa buvai tai nieks nekaltas, kad snekat ir nusisnekat kas nori ir gali tai niekam ten nesunku, ir ne, iuri ar ten vaizeriai blogi ar kas stovi dirbi ir viskas, o kai reikia i val po 10 kartu ateit ir rodyt, ir tas pats gaunas kaip nieko, cia kaip sakoma " ziuriu i knyga ir spyga matau" tai va kaip mokinais taip ir gaunas kokia buvai darbuotoja buvai... Pirma reikia noro o paskum jau igudziai patys ateina
Dirbęs 2018-10-17 16:42:15
Dirbau vokietijoje prie šampūnų. Tai ką galiu pasakyti ten važiuojantiems, važiuojat į vergove tiesiogine to žodžio prasme. Kaip pasirašot sutartį perskaitykit tai jau praeis noras ten važiuoti kadangi už viršvalandžius niekas nemoka, o jums sakys kad ten kartais tik reikės viršvalandžius padirbt nors tai būdavo kiekvieną dieną... Toliau darbas yra žiaurus dėl tempo ir sąlygų.. Atvažiuojat jus pastato prie linijos parodo vieną kartą kaip daryt ir varot visą dieną net vandens nėra kada atsigert kadangi linija eina o jos niekas nestabdys. Senbuviai ten atsipūte nosis krapšto ir ant naujokų viską nuvaro.. Jeigu nori keistis tai pasikeisi tik į sunkesnį darbą nes senbūvis pasiųs tave toli toli.. Tai pat darbo įrankių neduoda nes visada sako kad jų trūkumas ir už tą darbo peiliuką jeigu jų bus turėsit sumokėt dar 10eur.. Pirma dieną atėjau net nežinojau kad reikės kažkokio peiliuko nes niekas neinformavo o paaiškėjo po to kad be jo neįmanoma dirbti nebent jums negaila jūsų pirštų kadangi po 10 valandų pirma diena iš pirštų ir kraujai bėgo ir pūslės buvo. Ir ten niekam tai neįdomu. Dėl vadovų skųstis negaliu tikrai papuolė geri bent man pats Arvydas čia jau minėtas ne kartą tikrai yra normalus žmogus suprantantis nieko jis nerėkia viską gražiai pasako ir paaiškina ir jeigu kreipsitės visada jums atsakys. Gyvenimo sąlygos nebuvo blogos negaliu dėl jų skųstis. Bet pati darbo sutartis ir darbas tai pati didžiausia vergovė tik nuvažiavus į pačią vokietija padirbus ten supranti kad dirbi už centus ir su vergovišką darbo sutartimi, bet žinoma juk firmai neįdomu nes ji nuo tavęs pinigus didžiausius plauna. Ką galiu patarti ten važiuojantiems tai iškart nusipirkit batų pudros kad neprakaituotų kojos pasiimkit pirštines nes niekas jų neduos, ir melskit dievo kad kažkas jums paskolins pirmą dieną gandriuką ir su kažkuo susipažinsit Nes kitaip teks viską rankytėm plėšyt. Ir būkit pasiruoše kasdien varyt tiek kad drabužiai bus permerke prakaitu.
Gal kas ruošiatės važiuoti gegužės mėnesį? Susisiekit snieguole.januskiene@gmail.com būčiau labai dėkinga
Gal kas vazuosit balandzio 27d darbuotis i voketija per sia imone?
Sveiki, tai kaip ten darbas Voketijoje.? Vokeciu nemoku, gal but noreciau, auto krautuvo vairuotoju padirbeti, kas zino, kaip ten salygos? Kur apgyvendina, kokia alga ir t. t Noreciau placiau i pasta. vaidas.varnas40@gmail.com
Parasykit prasau apie UAB Heiga planuojam vykt dirbt. Ar moka atlyginima mazdaug kiek mazdaug koks darbas. Ačiū. ingaska86@gmail.com
Prasau parasykit kaip kas ten linasandraa@gmal.com buciau labai dekinga
Praneškit kas į emil dainius.grigonis900@gmail.com
Ema 2018-12-10 17:29:40
Sveiki kas žada sausio mėn važiuot?
Aš žadu važiuot bet norisi atsiliepimus suzinot
Sveiki planuoju važiuoti šį mėnesį į Vokietiją per Heiga kas galit ką pasakoti apie ją. Nelieka nuskriausti?
Labukas, kas dirba per Heiga Vokietijoje chemijos gaminių gamyboje? Gal kas atsirastu ir galėtų pasidalinti darbo įspūdžiais
į mano fb. Aga Ta. arba agatasankovska8@gmail.com
Yra iš jaunimo kas dabar nuvažiavę? Kaip apgyvendinimas? Kaip darbas? Jei važiuoji su pora, sustato kartu ar nelabai eina suderint tokį dalyką? Kaip alga? Ką į rankas gaunat?
Sandra 2018-12-17 15:25:34
Savižudybe
Kodel Sandra?????
Ema 2018-12-10 17:29:40
Savižudybe

Nermeka
PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Ukrainoje ir Lenkijoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia...
Atrankos
Atranka360

Adresas: Lvovo g. 105A, Park Town verslo centras, II aukštas, LT-08104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija), LT-92131 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo
"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo 05-29 20:54
Tarptautinės energetikos įmonės "Ignitis grupė" koreguotas pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (koreguota EBITDA) šių metų pirmąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu...
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę 05-29 20:22
AB "Auga group" valdomos įmonės – kooperatinės bendrovės "AgroMilk", "Juodmargėlis" ir "Šventosios pievos" – ketvirtadienį su buvusiais pajininkais pasirašė pajų pirkimo-pardavimo sutartis dėl...
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi 05-29 20:08
Švedijos statistikos tarnybos patikslintais duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalis sukūrė 0,1% solidesnį nei ankstesnį laikotarpį bendrąjį vidaus produktą.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%